OGOLNOPOLSKIE ZAWODY PLYWACKIE "HUTNIK"2010" Głogów, 15. - 16.5.2010 |
Konkurencja 1 15.5.10 - 14:00 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | ŹREBIEC, Magdalena STAWARZ, SANDRA HENDZELEK, Zofia WOŁOWICZ, Weronika BUJAK, Agnieszka | 99 98 98 99 99 | Mks "płetval" Polkowice UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:34.90 1:32.90 1:22.00 1:25.00 1:33.00 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 | MURAWSKA, Marta ANDRZEJCZAK, Dominika MISSAR, Justyna | 98 99 98 | KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno | 1:43.00 1:39.00 1:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15.5.10 - 14:05 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | MASŁOWSKI, MATEUSZ GOSIENIECKI, Juliusz GRZESIŃSKI, Michał CWALINA, Piotr SZYDŁOWSKI, Kamil | 98 98 98 98 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno | 1:24.00 1:23.00 1:19.00 1:20.14 1:24.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | KULIG, WOJTEK ZIELINSKI, Beniamin KUSTO, ROBERT BRZOZA, Michał MACHAY, JAKUB | 98 98 98 99 98 | UKS ,,Orka'' Lubań KP Astromal Akwawit Leszno UKS ,,Orka'' Lubań UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:29.45 1:27.00 1:25.56 1:26.00 1:28.00 |
Seria 3 z 4 |
2 3 4 5 | BUSZ, Bernard MACIEJEWSKI, Konstanty POPIELAS, Dawid MICHALSKI, Krystian | 98 98 98 99 | KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno | 1:38.00 1:30.00 1:33.00 1:39.00 |
Seria 4 z 4 |
2 3 4 | SIEDLECKI, Jakub BANAŚ, Arkadiusz BOGDANOW, Norbert | 99 99 99 | MKS Piast Głogów UKS Koral Sp50 Wrocław MKS Piast Głogów | 2:10.00 1:44.00 2:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15.5.10 - 14:15 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 | OŻGA, Klaudia MILER, Oliwia KRAWCZYK, Patrycja RYCHŁA, Eliza SUCHANECKA, KAROLINA | 99 98 98 98 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno Upks Wodnik Rawicz | 40.00 38.00 36.00 37.00 40.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | ARBACZEWSKA, Elżbieta SALIK, Paula KRZYWAK, Maria CHMIELIK, Oliwia OSTROWSKA, Kamila | 99 99 99 98 99 | Juvenia SSP 72 Wrocław MKP"Atol"Olesnica MKP"Atol"Olesnica Juvenia SSP 72 Wrocław UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 41.51 40.72 40.15 40.51 41.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 | LEMIEC, Marta KUBIAK, Magdalena OSADCZUK, Natalia KRZEKOTOWSKA, Marzena LIPIEC, Julia | 99 98 98 98 99 | UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław MKP"Atol"Olesnica MKP"Atol"Olesnica UKS Koral Sp50 Wrocław | 43.00 42.18 42.00 42.00 43.00 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 | WASZELEWSKA, Paulina RADZIWANOWSKA, Magda MADECKA, Ada KINA, Karolina SAUER, Teresa | 98 98 98 99 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno | 44.11 43.90 43.00 43.00 44.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 | NAWROT, Kamila CZAPOR, Sabina KEMPA, Julia MALAK, Marta MROCZYŃSKA, Anna | 99 98 99 99 99 | UKS Koral Sp50 Wrocław MKP"Atol"Olesnica KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 45.00 45.00 45.00 45.00 45.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 | WASIK, DORIS STANIÓW, Agnieszka NALEWAJ, Magdalena OLESZAK, Weronika DUL, Aneta | 98 98 98 99 99 | Upks Wodnik Rawicz Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piranie Lubin | 48.00 45.46 45.00 45.10 46.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 | WIŚNIEWSKA, Iga SZYSZKA, Urszula OSZUST, Aneta CHORĄŻYKIEWICZ, Urszula KABZA, ALEKSANDRA | 99 99 99 99 99 | MKS Piranie Lubin KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piranie Lubin Mks "płetval" Polkowice Upks Wodnik Rawicz | 52.00 50.00 49.00 49.56 50.10 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 | PIETRUSZKA-OROSCO, ELIZA JARZĄBEK, Justyna HEINTZE, EWA POKRYSZCZAK, Wiktoria SOBOCIŃSKA, Sandra | 99 99 99 99 99 | Upks Wodnik Rawicz Mks "płetval" Polkowice Upks Wodnik Rawicz MKS Piranie Lubin MKS Piast Głogów | 58.92 54.90 52.83 54.00 58.00 |
Seria 9 z 9 |
2 3 4 | PYSZNIAK, KAMILA WÓJCIK, Oliwia PARTYŃSKA, Ola | 98 99 99 | Upks Wodnik Rawicz MKS Piranie Lubin MKS Piranie Lubin | 1:06.45 59.00 59.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15.5.10 - 14:30 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | SZCZUTKOWSKI, Robert KACZMAREK, Natan DOMINICZAK, Krzysztof GRZESIŃSKI, Michał WIERTELAK, Karol | 98 98 98 98 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 36.92 35.00 34.90 35.00 36.49 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | KARPIUK, Kamil KOLODZIEJCZYK, Sebastian WAŚCIŃSKI, KONRAD PUGACEWICZ, Szymon BORYCKI, Paweł | 98 99 98 99 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław UKP"Manta"Jelcz-Laskowice Upks Wodnik Rawicz UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 38.99 38.11 37.90 38.00 38.98 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | JAGIELSKI, PATRYK GRZELAK, PATRYK CWALINA, Piotr TUREK, Maks WALCZAK, KAMIL | 98 98 98 98 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 42.70 40.10 39.79 40.05 42.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | ZALEGA, Bartłomiej WOROŻEWICZ, Konrad ŁAWNIK, JAKUB LIBERACKI, Mateusz BIEROŃSKI, MICHAŁ | 99 99 99 98 99 | UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 44.00 43.00 42.80 42.81 44.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | MAJCHRZAK, Bartosz WRÓBLEWSKI, Jakub SKIBA, Patryk KŁOSOWSKI, Maciej ORLINSKI, Adrian | 98 98 99 99 98 | MKP"Atol"Olesnica MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów UKS Koral Sp50 Wrocław UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 46.00 45.00 45.00 45.00 46.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | MIKOŁAJCZYK, MAREK ZAWADZKI, Adam GOŁĄB, KAROL WŁODARCZAK, Piotr GELLERT, Aleks | 99 99 98 99 99 | Upks Wodnik Rawicz MKS Piranie Lubin UKS Koral Sp50 Wrocław MKS Piranie Lubin MKS Piranie Lubin | 52.61 49.90 47.10 49.00 50.20 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 | KUBÓW, Michał RYDZ, Dawid RYDZYŃSKI, MATEUSZ KOJS, Kamil GNIAZDOWSKI, JÓZEF | 99 99 99 99 99 | MKS Piranie Lubin MKS Piranie Lubin Upks Wodnik Rawicz MKS Piranie Lubin Upks Wodnik Rawicz | 58.00 56.00 52.96 53.10 56.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15.5.10 - 14:45 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | SZADEJ, Dominika GAJEK, Karina BARTYZEL, Ola WÓJCIK, MONIKA KULIKOWSKA, JOANNA | 98 98 98 98 98 | MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław UKP"Manta"Jelcz-Laskowice UKS ,,Orka'' Lubań UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:36.00 1:31.54 1:26.49 1:27.09 1:32.50 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | KIN, ALEKSANDRA OŻGA, Klaudia SZYDŁO, IZABELA WIŚNIEWSKA, Karolina ŚMIGAJ, Wiktoria | 98 99 98 99 98 | UKS ,,Orka'' Lubań UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław MKS Piast Głogów | 1:39.56 1:37.00 1:36.60 1:37.00 1:38.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | RUSNARCZYK, NATALIA MISSAR, Justyna MURAWSKA, Marta MIERZWA, NATALIA DROZD, EWELINA | 99 98 98 98 99 | UKS ,,Orka'' Lubań KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:43.11 1:43.00 1:42.00 1:42.50 1:43.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | PIEKARZ, Dominika KUŹMICKA, Julia ZWIERZAŃSKA, MICHALINA WALCZAK, WIKTORIA SZYSZKA, Urszula | 99 98 99 98 99 | Mks "płetval" Polkowice Juvenia SSP 72 Wrocław UKS ,,Orka'' Lubań UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno | 1:46.00 1:44.66 1:43.12 1:43.80 1:45.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | KARPIERZ, Iga KORDEK, Aleksandra ŁATA, Kamila STANISŁAWSKA, Nina ROSIŃSKA, Sara | 99 99 99 99 98 | MKS Piast Głogów Mks "płetval" Polkowice UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 1:50.00 1:47.00 1:46.00 1:46.00 1:48.15 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 | ŻUREK, KAMILA SZLACHCIC, WERONIKA KEMPA, Julia WIŚNIEWSKA, Iga BOGDAŃSKA, EWA | 99 99 99 99 99 | Upks Wodnik Rawicz Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piranie Lubin Upks Wodnik Rawicz | 1:55.00 1:50.00 1:50.00 1:50.00 1:55.00 |
Seria 7 z 7 |
2 3 4 5 | KOT, Karolina BOGDAŃSKA, NATALIA OWSIANY, Magdalena AŁDAŚ, Jagoda | 99 98 99 99 | MKS Piranie Lubin Upks Wodnik Rawicz UKS Koral Sp50 Wrocław MKS Piast Głogów | 1:59.00 1:56.37 1:58.00 2:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15.5.10 - 15:05 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | GAWRON, Oskar WALCZAK, KAMIL SZYDŁOWSKI, Kamil OSTROWSKI, Igor KUSTO, RAFAŁ | 99 98 98 98 99 | UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piast Głogów UKS ,,Orka'' Lubań | 1:29.00 1:26.00 1:22.00 1:26.00 1:27.12 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | MOSEJKO, Marcin BUJKO, Michał SZCZUTKOWSKI, Robert CHWASTA, Dominik LIBERACKI, Mateusz | 98 99 98 98 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław | 1:36.44 1:34.00 1:31.16 1:32.00 1:35.27 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | ZAREMBA, Krystian TUREK, Maks KAŹMIERCZAK, Marcin OLEJNICZAK, Jêdrzej PALCZYŃSKI, Adam | 99 98 98 99 99 | KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:40.50 1:39.43 1:37.00 1:38.00 1:40.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | FELBERG, Adrian KAMIŃSKI, JAKUB KAMINIARZ, Cezary HANDKE, MACIEJ PIĄTEK, PAWEŁ | 99 99 99 98 99 | MKS Piranie Lubin Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 1:46.02 1:42.00 1:41.00 1:41.00 1:46.00 |
Seria 5 z 6 |
2 3 4 | JĘDRZEJCZYK, Jakub HUPAŁOWSKI, Kamil KOZAR, Dominik | 98 99 99 | MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów | 1:52.00 1:49.00 1:50.00 |
Seria 6 z 6 |
2 3 4 | PYSZNIAK, TOMASZ MICHALSKI, Krystian GIL, BARTOSZ | 99 99 99 | Upks Wodnik Rawicz KP Astromal Akwawit Leszno Upks Wodnik Rawicz | 1:59.00 1:52.00 1:53.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15.5.10 - 15:20 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15 |
1 2 3 4 5 | GAJEK, Karina KULIKOWSKA, JOANNA HENDZELEK, Zofia DELIMAT, KINGA MILER, Oliwia | 98 98 98 98 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno | 33.85 32.00 31.00 31.90 33.00 |
Seria 2 z 15 |
1 2 3 4 5 | KRZYWAK, Maria LEMIEC, Marta KRAWCZYK, Patrycja GAŁACH, Amanda RERAK, Lucyna | 99 99 98 98 99 | MKP"Atol"Olesnica UKS Koral Sp50 Wrocław MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław | 35.00 34.00 34.00 34.00 34.00 |
Seria 3 z 15 |
1 2 3 4 5 | KURIATA, Kamila KUBIAK, Magdalena SUCHANECKA, KAROLINA RADZIWANOWSKA, Magda LESZCZYŃSKA, Monika | 99 98 98 98 99 | Mks "płetval" Polkowice Juvenia SSP 72 Wrocław Upks Wodnik Rawicz Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 36.60 35.84 35.00 35.82 36.00 |
Seria 4 z 15 |
1 2 3 4 5 | PATOŁA, Anna CHMIELIK, Oliwia DERCZYŃSKA, JULIA JANKOWSKA, ZOFIA BEDNAREK, Marta | 99 98 99 99 99 | MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 37.00 36.95 36.80 36.90 37.00 |
Seria 5 z 15 |
1 2 3 4 5 | JAWORSKA, Joanna KORDEK, Aleksandra ARBACZEWSKA, Elżbieta CZAPOR, Sabina DROZD, EWELINA | 99 99 99 98 99 | MKS Piast Głogów Mks "płetval" Polkowice Juvenia SSP 72 Wrocław MKP"Atol"Olesnica UKS Koral Sp50 Wrocław | 38.00 37.80 37.10 37.12 37.90 |
Seria 6 z 15 |
1 2 3 4 5 | MAĆKOWIAK, Maja MIERZWA, NATALIA PIGLA, Karolina ZABŁOCKA, ZUZANNA SANOCKA, Anna | 99 98 99 99 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów | 38.00 38.00 38.00 38.00 38.00 |
Seria 7 z 15 |
1 2 3 4 5 | WALCZAK, WIKTORIA JARZĄBEK, Justyna NAWROT, Kamila MALAK, Marta STANIÓW, Agnieszka | 98 99 99 99 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław Mks "płetval" Polkowice UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 38.70 38.57 38.00 38.00 38.65 |
Seria 8 z 15 |
1 2 3 4 5 | NALEWAJ, Magdalena SOBOŃ, Maria CHODOROWSKA, Patrycja MATUSZEWSKA, ALEKSANDRA KRZEKOTOWSKA, Marzena | 98 99 98 99 98 | KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław MKP"Atol"Olesnica | 39.00 39.00 39.00 39.00 39.00 |
Seria 9 z 15 |
1 2 3 4 5 | DUL, Aneta RUSNARCZYK, NATALIA OSADCZUK, Natalia KIN, ALEKSANDRA ZWIERZAŃSKA, MICHALINA | 99 99 98 98 99 | MKS Piranie Lubin UKS ,,Orka'' Lubań MKP"Atol"Olesnica UKS ,,Orka'' Lubań UKS ,,Orka'' Lubań | 40.00 39.56 39.00 39.12 39.56 |
Seria 10 z 15 |
1 2 3 4 5 | WASIK, DORIS POKRYSZCZAK, Wiktoria KINA, Karolina PIOTROWIAK, Małgorzata WASZELEWSKA, Paulina | 98 99 99 99 98 | Upks Wodnik Rawicz MKS Piranie Lubin MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław | 41.00 40.00 40.00 40.00 40.18 |
Seria 11 z 15 |
1 2 3 4 5 | POSSAŁA, Andzelika KUŹMICKA, Julia KABZA, ALEKSANDRA MADECKA, Ada ŁĘGOWSKA, Anna | 98 98 99 98 98 | MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów | 42.00 41.28 41.00 41.00 42.00 |
Seria 12 z 15 |
1 2 3 4 5 | CHORĄŻYKIEWICZ, Urszula ŻUREK, KAMILA BOGDAŃSKA, EWA FORNALSKA, Aleksandra BOGDAŃSKA, NATALIA | 99 99 99 99 98 | Mks "płetval" Polkowice Upks Wodnik Rawicz Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz | 45.44 43.38 42.18 43.00 45.00 |
Seria 13 z 15 |
1 2 3 4 5 | SOBOCIŃSKA, Sandra PIETRUSZKA-OROSCO, ELIZA KAŹMIERSKA, Karolina OSZUST, Aneta BERNARD, Agata | 99 99 98 99 99 | MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów MKS Piranie Lubin MKS Piast Głogów | 49.00 46.77 46.00 46.00 48.00 |
Seria 14 z 15 |
2 3 4 5 | CHROMIŃSKA, Iga HEINTZE, EWA KOT, Karolina WÓJCIK, Oliwia | 99 99 99 99 | MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz MKS Piranie Lubin MKS Piranie Lubin | 52.00 49.94 50.00 53.00 |
Seria 15 z 15 |
2 3 4 | PYSZNIAK, KAMILA TOKARSKA, Agata PARTYŃSKA, Ola | 98 99 99 | Upks Wodnik Rawicz MKS Piranie Lubin MKS Piranie Lubin | 59.00 57.00 58.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15.5.10 - 15:45 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
1 2 3 4 5 | KUSTO, ROBERT PUGACEWICZ, Szymon DOMINICZAK, Krzysztof GOSIENIECKI, Juliusz DUDEK, Adam | 98 99 98 98 98 | UKS ,,Orka'' Lubań UKS Koral Sp50 Wrocław MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław | 31.23 31.00 29.98 31.00 31.23 |
Seria 2 z 14 |
1 2 3 4 5 | KOBIELA, Wiktor MASŁOWSKI, MATEUSZ KULIG, WOJTEK ŁAZARECKI, Dominik KARPIUK, Kamil | 98 98 98 98 98 | MKS Piast Głogów UKS Koral Sp50 Wrocław UKS ,,Orka'' Lubań MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław | 33.00 32.00 31.56 32.00 32.30 |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 | MACIEJEWSKI, Konstanty WAŚCIŃSKI, KONRAD KAŹMIERCZAK, Marcin JAGIELSKI, PATRYK WIRASZKA, ŁUKASZ | 98 98 98 98 98 | KP Astromal Akwawit Leszno Upks Wodnik Rawicz KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 34.00 33.50 33.00 33.40 34.00 |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 | MACHAY, JAKUB GRZELAK, PATRYK ZIELINSKI, Beniamin BRZOZA, Michał POPIELAS, Dawid | 98 98 98 99 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno | 35.90 34.50 34.00 34.00 35.00 |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 | WIĄCEK, BARTŁOMIEJ OLEJNICZAK, Jêdrzej LOREK, MARCIN SKIBA, Dawid NITA, Patryk | 99 99 98 99 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów | 37.00 36.10 36.00 36.00 37.00 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 | PRZYBYLSKI, WOJCIECH HANDKE, MACIEJ KOTULA, Jakub SOBOTKIEWICZ, Patryk MAJCHRZAK, Bartosz | 99 98 99 99 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów MKP"Atol"Olesnica | 38.00 37.52 37.00 37.00 37.60 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 | GOŁĄB, KAROL FELBERG, Adrian SKRZĘTA, Dawid WOROŻEWICZ, Konrad NITA, Jakub | 98 99 98 99 99 | UKS Koral Sp50 Wrocław MKS Piranie Lubin MKS Piast Głogów UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno | 38.20 38.07 38.00 38.00 38.20 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 | RUBASZEWSKI, Jan KONIECZNY, Krystian GIL, BARTOSZ MANIEWSKI, WOJCIECH MIKOŁAJCZYK, MAREK | 99 99 99 99 99 | MKS Piranie Lubin MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz Juvenia SSP 72 Wrocław Upks Wodnik Rawicz | 39.90 39.00 38.49 38.60 39.46 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 | MAZUR, Filip KAMINIARZ, Cezary SYNOWIEC, Dominik KOZAR, Dominik WŁODARCZAK, Piotr | 98 99 99 99 99 | MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów MKS Piranie Lubin | 41.00 40.25 40.00 40.00 40.50 |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 | WRÓBLEWSKI, Jakub PYSZNIAK, TOMASZ ZAREMBA, Krystian SOKOŁOW, BARTOSZ WIEROBIEJ, Mateusz | 98 99 99 99 99 | MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów | 42.00 41.71 41.15 41.50 42.00 |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 | ORLINSKI, Adrian ŁĄCZNY, MICHAŁ RZEPECKI, Szymon ZAWADZKI, Adam RYBKA, WOJCIECH | 98 99 99 99 99 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów MKS Piranie Lubin Juvenia SSP 72 Wrocław | 43.00 42.90 42.00 42.80 43.00 |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 | SKŁADNIK, Sebastian KOJS, Kamil GELLERT, Aleks SIEDLECKI, Jakub BOGDANOW, Norbert | 98 99 99 99 99 | MKS Piast Głogów MKS Piranie Lubin MKS Piranie Lubin MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów | 45.00 44.70 43.20 44.00 45.00 |
Seria 13 z 14 |
1 2 3 4 5 | GNIAZDOWSKI, JÓZEF JUREK, Kacper RYDZYŃSKI, MATEUSZ FIJAŁKIEWICZ, Piotr RYDZ, Dawid | 99 99 99 98 99 | Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów MKS Piranie Lubin | 49.46 49.00 45.18 46.00 49.00 |
Seria 14 z 14 |
2 3 4 | BIERNACKI, Konrad MUSIAŁ, Maciej KUBÓW, Michał | 99 99 99 | MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów MKS Piranie Lubin | 55.00 51.00 52.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15.5.10 - 16:10 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 | RERAK, Lucyna RYCHŁA, Eliza BARTYZEL, Ola WÓJCIK, MONIKA ŹREBIEC, Magdalena | 99 98 98 98 99 | UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno UKP"Manta"Jelcz-Laskowice UKS ,,Orka'' Lubań Mks "płetval" Polkowice | 3:07.00 3:06.00 2:49.00 2:56.11 3:06.12 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | OLESZAK, Weronika SZYDŁO, IZABELA STAWARZ, SANDRA DELIMAT, KINGA WOŁOWICZ, Weronika | 99 98 98 98 99 | KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno | 3:13.00 3:10.20 3:09.10 3:10.00 3:11.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 | LIPIEC, Julia SALIK, Paula KONDOLEWICZ, ALEKSANDRA ROSIŃSKA, Sara OSTROWSKA, Kamila | 99 99 99 98 99 | UKS Koral Sp50 Wrocław MKP"Atol"Olesnica Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 3:20.00 3:18.00 3:15.00 3:17.41 3:19.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 | PIOTROWIAK, Małgorzata PIEKARZ, Dominika KURIATA, Kamila ANDRZEJCZAK, Dominika SAUER, Teresa | 99 99 99 99 98 | KP Astromal Akwawit Leszno Mks "płetval" Polkowice Mks "płetval" Polkowice UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno | 3:29.00 3:28.00 3:22.00 3:24.00 3:29.00 |
Seria 5 z 5 |
2 3 4 | TOKARSKA, Agata WRÓBEL, Anna PIGLA, Karolina | 99 98 99 | MKS Piranie Lubin KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław | 3:50.00 3:35.00 3:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15.5.10 - 16:30 | Chłopców, 200m zmienny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | WIRASZKA, ŁUKASZ KUSTO, RAFAŁ WIERTELAK, Karol DUDEK, Adam BORYCKI, Paweł | 98 99 98 98 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław UKS ,,Orka'' Lubań UKP"Manta"Jelcz-Laskowice Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 3:00.00 2:54.45 2:49.00 2:50.30 2:56.50 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | BUSZ, Bernard MOSEJKO, Marcin GAWRON, Oskar CHMIELEWSKI, JAKUB BUJKO, Michał | 98 98 99 99 99 | KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 3:16.00 3:05.89 3:00.00 3:05.00 3:10.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 | LOREK, MARCIN NITA, Jakub CHWASTA, Dominik KOLODZIEJCZYK, Sebastian BANAŚ, Arkadiusz | 98 99 98 99 99 | Upks Wodnik Rawicz KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piast Głogów UKP"Manta"Jelcz-Laskowice UKS Koral Sp50 Wrocław | 3:25.00 3:20.00 3:16.00 3:17.00 3:25.00 |
Seria 4 z 4 |
2 3 4 | HUPAŁOWSKI, Kamil RUBASZEWSKI, Jan KOZŁOWSKI, Bartłomiej | 99 99 99 | MKS Piast Głogów MKS Piranie Lubin UKS Koral Sp50 Wrocław | 3:35.00 3:26.00 3:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15.5.10 - 16:50 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | MKS Piast Głogów 2 Juvenia SSP 72 Wrocław 1 KP Astromal Akwawit Leszno 1 UKS Koral Sp50 Wrocław 3 UKS Koral Sp50 Wrocław 1 | MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 2:28.00 2:20.00 2:12.00 2:17.80 2:22.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | Mks "płetval" Polkowice 1 KP Astromal Akwawit Leszno 2 Juvenia SSP 72 Wrocław 2 UKS Koral Sp50 Wrocław 2 Juvenia SSP 72 Wrocław 3 | Mks "płetval" Polkowice KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 2:40.66 2:35.00 2:33.31 2:34.00 2:40.00 |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 | MKS Piranie Lubin 1 MKS Piast Głogów 1 Upks Wodnik Rawicz 1 | MKS Piranie Lubin MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz | 2:58.00 2:49.00 2:53.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15.5.10 - 17:00 | Mêżczyzn, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | UKS Koral Sp50 Wrocław 3 KP Astromal Akwawit Leszno 1 Juvenia SSP 72 Wrocław 1 MKS Piast Głogów 2 Juvenia SSP 72 Wrocław 4 | UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław | 2:17.20 2:10.00 2:09.00 2:09.00 2:12.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | KP Astromal Akwawit Leszno 3 Juvenia SSP 72 Wrocław 3 UKS Koral Sp50 Wrocław 1 MKS Piast Głogów 1 UKS Koral Sp50 Wrocław 2 | KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław MKS Piast Głogów UKS Koral Sp50 Wrocław | 2:35.00 2:30.00 2:20.00 2:29.00 2:34.00 |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 | Upks Wodnik Rawicz 1 MKS Piranie Lubin 1 Juvenia SSP 72 Wrocław 2 | Upks Wodnik Rawicz MKS Piranie Lubin Juvenia SSP 72 Wrocław | 2:45.00 2:36.00 2:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 16.5.10 - 11:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | RERAK, Lucyna STAWARZ, SANDRA HENDZELEK, Zofia BARTYZEL, Ola WOŁOWICZ, Weronika | 99 98 98 98 99 | UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno UKP"Manta"Jelcz-Laskowice KP Astromal Akwawit Leszno | 39.00 36.80 36.00 36.49 38.10 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | KUBIAK, Magdalena GAŁACH, Amanda ŹREBIEC, Magdalena OŻGA, Klaudia GAJEK, Karina | 98 98 99 99 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno Mks "płetval" Polkowice UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 41.65 41.00 40.88 41.00 41.11 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | PATOŁA, Anna SZADEJ, Dominika LATARSKA, Wioletta SUCHANECKA, KAROLINA SALIK, Paula | 99 98 98 98 99 | MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów Mks "płetval" Polkowice Upks Wodnik Rawicz MKP"Atol"Olesnica | 43.00 43.00 42.25 43.00 43.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | MISSAR, Justyna KONDOLEWICZ, ALEKSANDRA DERCZYŃSKA, JULIA FILIPEK, Jagoda LESZCZYŃSKA, Monika | 98 99 99 99 99 | KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Sląsk Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 45.00 43.90 43.50 43.80 44.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | KEMPA, Julia WRÓBEL, Anna KURIATA, Kamila JAWORSKA, Joanna BEDNAREK, Marta | 99 98 99 99 99 | KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno Mks "płetval" Polkowice MKS Piast Głogów UKS Koral Sp50 Wrocław | 47.10 47.00 45.00 45.00 47.00 |
Seria 6 z 7 |
2 3 4 | SZYSZKA, Urszula PIOTROWIAK, Małgorzata KARPIERZ, Iga | 99 99 99 | KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piast Głogów | 50.00 48.10 50.00 |
Seria 7 z 7 |
2 3 4 | BERNARD, Agata KABZA, ALEKSANDRA CHORĄŻYKIEWICZ, Urszula | 99 99 99 | MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz Mks "płetval" Polkowice | 59.00 55.00 55.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 16.5.10 - 11:10 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 | KULIG, WOJTEK MASŁOWSKI, MATEUSZ GRZESIŃSKI, Michał KUSTO, ROBERT GOSIENIECKI, Juliusz | 98 98 98 98 98 | UKS ,,Orka'' Lubań UKS Koral Sp50 Wrocław MKS Piast Głogów UKS ,,Orka'' Lubań KP Astromal Akwawit Leszno | 36.11 35.80 34.00 34.56 36.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | KUSTO, RAFAŁ WAŚCIŃSKI, KONRAD KARPIUK, Kamil BRZOZA, Michał SZYDŁOWSKI, Kamil | 99 98 98 99 98 | UKS ,,Orka'' Lubań Upks Wodnik Rawicz Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno | 37.01 37.00 36.88 37.00 37.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 | ŁAZARECKI, Dominik CHMIELEWSKI, JAKUB ZIELINSKI, Beniamin MACHAY, JAKUB CWALINA, Piotr | 98 99 98 98 98 | MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 39.00 38.70 38.00 38.50 38.78 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 | SZCZUTKOWSKI, Robert SKIBA, Dawid MACIEJEWSKI, Konstanty BUSZ, Bernard WIRASZKA, ŁUKASZ | 98 99 98 98 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław | 40.49 40.00 39.00 40.00 40.10 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 | PRZYBYLSKI, WOJCIECH GOŁĄB, KAROL KUDELSKI, Szymon GRZELAK, PATRYK WIĄCEK, BARTŁOMIEJ | 99 98 99 98 99 | Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Sląsk Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 42.00 41.50 40.50 40.90 41.80 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 | BIEROŃSKI, MICHAŁ POPIELAS, Dawid OLEJNICZAK, Jêdrzej LIBERACKI, Mateusz KOBIELA, Wiktor | 99 98 99 98 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów | 43.50 43.00 42.50 42.77 43.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 | ŁĄCZNY, MICHAŁ MICHALSKI, Krystian SOKOŁOW, BARTOSZ KOTULA, Jakub MANIEWSKI, WOJCIECH | 99 99 99 99 99 | Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław | 46.00 45.00 44.80 45.00 45.00 |
Seria 8 z 9 |
2 3 4 5 | WIEROBIEJ, Mateusz NITA, Jakub MAJCHRZAK, Bartosz BOGDANOW, Norbert | 99 99 98 99 | MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno MKP"Atol"Olesnica MKS Piast Głogów | 49.00 46.20 47.00 50.00 |
Seria 9 z 9 |
2 3 4 | SIEDLECKI, Jakub GIL, BARTOSZ JUREK, Kacper | 99 99 99 | MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów | 56.00 50.03 51.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 16.5.10 - 11:30 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | RYCHŁA, Eliza KRZYWAK, Maria KRAWCZYK, Patrycja BARTYZEL, Ola NIEMCZYCKA, Julia | 98 99 98 98 99 | KP Astromal Akwawit Leszno MKP"Atol"Olesnica MKS Piast Głogów UKP"Manta"Jelcz-Laskowice Sląsk Wrocław | 1:29.00 1:25.51 1:23.00 1:25.00 1:27.50 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | ROSIŃSKA, Sara SZYDŁO, IZABELA SALIK, Paula CHMIELIK, Oliwia OSTROWSKA, Kamila | 98 98 99 98 99 | Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław MKP"Atol"Olesnica Juvenia SSP 72 Wrocław UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 1:32.24 1:32.00 1:29.00 1:31.22 1:32.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | DUDA, Zuzanna JANKOWSKA, Katarzyna JANKOWSKA, ZOFIA SAUER, Teresa KEMPA, Julia | 99 98 99 98 99 | Sląsk Wrocław Mks "płetval" Polkowice Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno | 1:35.90 1:34.25 1:33.00 1:34.00 1:35.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | ARBACZEWSKA, Elżbieta NALEWAJ, Magdalena MALAK, Marta NAWROT, Kamila RADZIWANOWSKA, Magda | 99 98 99 99 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 1:36.79 1:36.00 1:36.00 1:36.00 1:36.44 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | MADECKA, Ada KINA, Karolina OSADCZUK, Natalia KRZEKOTOWSKA, Marzena KORDEK, Aleksandra | 98 99 98 98 99 | MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów MKP"Atol"Olesnica MKP"Atol"Olesnica Mks "płetval" Polkowice | 1:40.00 1:39.00 1:37.00 1:37.00 1:39.00 |
Seria 6 z 7 |
2 3 4 5 | WASZELEWSKA, Paulina STANIÓW, Agnieszka PIEKARZ, Dominika WASIK, DORIS | 98 98 99 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Mks "płetval" Polkowice Upks Wodnik Rawicz | 1:41.70 1:40.83 1:40.87 1:42.00 |
Seria 7 z 7 |
2 3 4 | POTAPOWICZ, Zuzanna GOTTSCHLING, Klara STANISŁAWSKA, Nina | 99 99 99 | Sląsk Wrocław Sląsk Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:47.10 1:45.10 1:46.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 16.5.10 - 11:45 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | KACZMAREK, Natan GRZESIŃSKI, Michał DOMINICZAK, Krzysztof WIERTELAK, Karol WALCZAK, KAMIL | 98 98 98 98 98 | KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów UKP"Manta"Jelcz-Laskowice UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:21.00 1:19.00 1:15.00 1:17.31 1:21.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | DUDEK, Adam GŁĄBA, Jan PUGACEWICZ, Szymon KOLODZIEJCZYK, Sebastian GRZELAK, PATRYK | 98 99 99 99 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław Sląsk Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław UKP"Manta"Jelcz-Laskowice UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:28.65 1:26.40 1:22.00 1:24.00 1:27.50 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 | JAGIELSKI, PATRYK ŁAWNIK, JAKUB BORYCKI, Paweł ZYDOROWICZ, Rafał SIKORA, Patryk | 98 99 98 99 99 | UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Sląsk Wrocław Sląsk Wrocław | 1:29.90 1:29.00 1:28.74 1:28.90 1:29.90 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 | KOWAL, Adam KROTLIŃSKI, Antoni SZAREK, Dawid BUSZ, Bernard LOREK, MARCIN | 99 99 99 98 98 | Sląsk Wrocław Sląsk Wrocław Sląsk Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno Upks Wodnik Rawicz | 1:34.20 1:33.50 1:32.90 1:33.00 1:34.00 |
Seria 5 z 6 |
2 3 4 5 | PIĄTEK, PAWEŁ WOROŻEWICZ, Konrad OPIŁKA, Kacper KAMINIARZ, Cezary | 99 99 98 99 | Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Mks "płetval" Polkowice KP Astromal Akwawit Leszno | 1:38.00 1:35.00 1:37.50 1:39.00 |
Seria 6 z 6 |
2 3 4 | RYDZYŃSKI, MATEUSZ STĘPIEŃ, Krzysztof SKIBA, Patryk | 99 98 99 | Upks Wodnik Rawicz Mks "płetval" Polkowice MKS Piast Głogów | 1:54.00 1:43.50 1:46.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 16.5.10 - 12:00 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 | DELIMAT, KINGA KULIKOWSKA, JOANNA WÓJCIK, MONIKA GAJEK, Karina SZYDŁO, IZABELA | 98 98 98 98 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław UKS ,,Orka'' Lubań Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 43.00 42.10 39.01 40.61 42.50 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 | LEMIEC, Marta OŻGA, Klaudia WIŚNIEWSKA, Karolina DUDA, Zuzanna SZADEJ, Dominika | 99 99 99 99 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Sląsk Wrocław MKS Piast Głogów | 45.00 45.00 43.00 44.90 45.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 | ŚMIGAJ, Wiktoria LATARSKA, Wioletta MATUSZEWSKA, ALEKSANDRA ROSIŃSKA, Sara ZABŁOCKA, ZUZANNA | 98 98 99 98 99 | MKS Piast Głogów Mks "płetval" Polkowice Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 47.00 46.67 45.00 46.20 46.80 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 | WALCZAK, WIKTORIA RYBIŃSKA, Marcelina DROZD, EWELINA MISSAR, Justyna CZAPOR, Sabina | 98 99 99 98 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław Sląsk Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno MKP"Atol"Olesnica | 48.00 47.90 47.00 47.00 48.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 | KORDEK, Aleksandra PIEKARZ, Dominika PATOŁA, Anna KIN, ALEKSANDRA SZYSZKA, Urszula | 99 99 99 98 99 | Mks "płetval" Polkowice Mks "płetval" Polkowice MKS Piast Głogów UKS ,,Orka'' Lubań KP Astromal Akwawit Leszno | 48.88 48.66 48.00 48.23 48.80 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 | WASZELEWSKA, Paulina JANKOWSKA, Katarzyna KUŹMICKA, Julia SZKODOWSKA, Izabela SZLACHCIC, WERONIKA | 98 98 98 99 99 | Juvenia SSP 72 Wrocław Mks "płetval" Polkowice Juvenia SSP 72 Wrocław Sląsk Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 50.07 49.90 49.44 49.50 50.00 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 | GIRULSKA, Zofia BOGDAŃSKA, EWA GUZIK, Kalina OLESZAK, Weronika MIERZWA, NATALIA | 99 99 99 99 98 | Sląsk Wrocław Upks Wodnik Rawicz Sląsk Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław | 53.30 50.47 50.10 50.25 50.50 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 | HEINTZE, EWA KAŹMIERSKA, Karolina FORNALSKA, Aleksandra BOGDAŃSKA, NATALIA AŁDAŚ, Jagoda | 99 98 99 98 99 | Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów | 55.40 55.00 54.00 55.00 55.00 |
Seria 9 z 9 |
2 3 4 5 | KARPIERZ, Iga CHORĄŻYKIEWICZ, Urszula JARZĄBEK, Justyna PIETRUSZKA-OROSCO, ELIZA | 99 99 99 99 | MKS Piast Głogów Mks "płetval" Polkowice Mks "płetval" Polkowice Upks Wodnik Rawicz | 59.00 55.92 58.90 1:08.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 16.5.10 - 12:20 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | KUSTO, RAFAŁ OSTROWSKI, Igor SZYDŁOWSKI, Kamil WALCZAK, KAMIL SZCZUTKOWSKI, Robert | 99 98 98 98 98 | UKS ,,Orka'' Lubań MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 39.56 39.00 38.00 38.00 39.09 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | MOSEJKO, Marcin LIBERACKI, Mateusz GAWRON, Oskar BORYCKI, Paweł TUREK, Maks | 98 98 99 98 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 42.43 41.32 40.00 40.65 41.51 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 | KOWAL, Adam CHWASTA, Dominik KARPIUK, Kamil WESOLEK, Piotr KAŹMIERCZAK, Marcin | 99 98 98 98 98 | Sląsk Wrocław MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław UKP"Manta"Jelcz-Laskowice KP Astromal Akwawit Leszno | 45.90 43.00 42.63 43.00 43.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 | ZAREMBA, Krystian PALCZYŃSKI, Adam KAMIŃSKI, JAKUB HANDKE, MACIEJ PIĄTEK, PAWEŁ | 99 99 99 98 99 | KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 48.10 47.00 46.00 47.00 47.60 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 | JĘDRZEJCZYK, Jakub STĘPIEŃ, Krzysztof KAMINIARZ, Cezary OPIŁKA, Kacper HUPAŁOWSKI, Kamil | 98 98 99 98 99 | MKS Piast Głogów Mks "płetval" Polkowice KP Astromal Akwawit Leszno Mks "płetval" Polkowice MKS Piast Głogów | 49.00 48.92 48.10 48.86 49.00 |
Seria 6 z 7 |
2 3 4 | SOBOTKIEWICZ, Patryk RYBKA, WOJCIECH KOZAR, Dominik | 99 99 99 | MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów | 53.00 50.00 52.00 |
Seria 7 z 7 |
2 3 4 | GNIAZDOWSKI, JÓZEF WRÓBLEWSKI, Jakub MIKOŁAJCZYK, MAREK | 99 98 99 | Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz | 1:16.00 55.00 56.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 16.5.10 - 12:30 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
1 2 3 4 5 | SUCHANECKA, KAROLINA STAWARZ, SANDRA HENDZELEK, Zofia WÓJCIK, MONIKA KULIKOWSKA, JOANNA | 98 98 98 98 98 | Upks Wodnik Rawicz UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno UKS ,,Orka'' Lubań UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:16.00 1:14.70 1:11.00 1:13.09 1:15.50 |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 5 | NIEMCZYCKA, Julia GAŁACH, Amanda RYCHŁA, Eliza DELIMAT, KINGA RERAK, Lucyna | 99 98 98 98 99 | Sląsk Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:18.90 1:17.00 1:16.00 1:16.00 1:18.00 |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 5 | ŹREBIEC, Magdalena KRZYWAK, Maria LEMIEC, Marta LESZCZYŃSKA, Monika KUBIAK, Magdalena | 99 99 99 99 98 | Mks "płetval" Polkowice MKP"Atol"Olesnica UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 1:21.37 1:20.00 1:20.00 1:20.00 1:20.34 |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 | DERCZYŃSKA, JULIA ZABŁOCKA, ZUZANNA RADZIWANOWSKA, Magda KONDOLEWICZ, ALEKSANDRA WRÓBEL, Anna | 99 99 98 99 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno | 1:23.50 1:23.00 1:21.51 1:22.00 1:23.00 |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 5 | KIN, ALEKSANDRA CHMIELIK, Oliwia FILIPEK, Jagoda WIŚNIEWSKA, Karolina MALAK, Marta | 98 98 99 99 99 | UKS ,,Orka'' Lubań Juvenia SSP 72 Wrocław Sląsk Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:25.00 1:24.48 1:23.70 1:24.00 1:25.00 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 | WALCZAK, WIKTORIA NAWROT, Kamila KURIATA, Kamila MURAWSKA, Marta RYBIŃSKA, Marcelina | 98 99 99 98 99 | UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Mks "płetval" Polkowice KP Astromal Akwawit Leszno Sląsk Wrocław | 1:26.00 1:25.00 1:25.00 1:25.00 1:25.90 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 5 | SANOCKA, Anna ARBACZEWSKA, Elżbieta OSTROWSKA, Kamila BEDNAREK, Marta CZAPOR, Sabina | 98 99 99 99 98 | MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław UKP"Manta"Jelcz-Laskowice UKS Koral Sp50 Wrocław MKP"Atol"Olesnica | 1:27.00 1:26.14 1:26.00 1:26.00 1:27.00 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 | WOŁOWICZ, Weronika JANKOWSKA, ZOFIA DROZD, EWELINA KRZEKOTOWSKA, Marzena JAWORSKA, Joanna | 99 99 99 98 99 | KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław MKP"Atol"Olesnica MKS Piast Głogów | 1:28.00 1:27.00 1:27.00 1:27.00 1:28.00 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 5 | STANISŁAWSKA, Nina MATUSZEWSKA, ALEKSANDRA OSADCZUK, Natalia CHODOROWSKA, Patrycja STANIÓW, Agnieszka | 99 99 98 98 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław MKP"Atol"Olesnica MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław | 1:30.00 1:29.00 1:29.00 1:29.00 1:29.14 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 | PIOTROWIAK, Małgorzata MIERZWA, NATALIA KABZA, ALEKSANDRA OLESZAK, Weronika BOGDAŃSKA, NATALIA | 99 98 99 99 98 | KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław Upks Wodnik Rawicz KP Astromal Akwawit Leszno Upks Wodnik Rawicz | 1:32.00 1:32.00 1:30.00 1:31.00 1:32.00 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 5 | ŁĘGOWSKA, Anna WASIK, DORIS BOGDAŃSKA, EWA FORNALSKA, Aleksandra KUŹMICKA, Julia | 98 98 99 99 98 | MKS Piast Głogów Upks Wodnik Rawicz Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław | 1:36.00 1:35.00 1:34.00 1:35.00 1:35.92 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 | SZLACHCIC, WERONIKA GUZIK, Kalina POSSAŁA, Andzelika GOTTSCHLING, Klara PIETRUSZKA-OROSCO, ELIZA | 99 99 98 99 99 | Juvenia SSP 72 Wrocław Sląsk Wrocław MKS Piast Głogów Sląsk Wrocław Upks Wodnik Rawicz | 1:45.00 1:42.10 1:37.00 1:39.00 1:44.00 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 5 | HEINTZE, EWA SZKODOWSKA, Izabela POTAPOWICZ, Zuzanna GIRULSKA, Zofia JARZĄBEK, Justyna | 99 99 99 99 99 | Upks Wodnik Rawicz Sląsk Wrocław Sląsk Wrocław Sląsk Wrocław Mks "płetval" Polkowice | 1:55.00 1:48.10 1:45.10 1:47.60 1:49.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 16.5.10 - 13:05 | Chłopców, 100m dowolny | 11 - 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
1 2 3 4 5 | GOSIENIECKI, Juliusz DUDEK, Adam DOMINICZAK, Krzysztof WIERTELAK, Karol ŁAZARECKI, Dominik | 98 98 98 98 98 | KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów UKP"Manta"Jelcz-Laskowice MKS Piast Głogów | 1:10.00 1:08.80 1:06.00 1:08.35 1:10.00 |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 5 | KULIG, WOJTEK PUGACEWICZ, Szymon KUSTO, ROBERT KOBIELA, Wiktor MOSEJKO, Marcin | 98 99 98 98 98 | UKS ,,Orka'' Lubań UKS Koral Sp50 Wrocław UKS ,,Orka'' Lubań MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław | 1:12.56 1:12.00 1:10.23 1:11.40 1:12.42 |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 5 | WIRASZKA, ŁUKASZ MASŁOWSKI, MATEUSZ WESOLEK, Piotr KACZMAREK, Natan WAŚCIŃSKI, KONRAD | 98 98 98 98 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław UKP"Manta"Jelcz-Laskowice KP Astromal Akwawit Leszno Upks Wodnik Rawicz | 1:15.00 1:13.50 1:13.00 1:13.00 1:14.00 |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 | GAWRON, Oskar MACIEJEWSKI, Konstanty ZIELINSKI, Beniamin CHMIELEWSKI, JAKUB JAGIELSKI, PATRYK | 99 98 98 99 98 | UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław | 1:18.00 1:17.00 1:15.00 1:17.00 1:17.80 |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 5 | POPIELAS, Dawid BRZOZA, Michał KOLODZIEJCZYK, Sebastian KAŹMIERCZAK, Marcin TUREK, Maks | 98 99 99 98 98 | KP Astromal Akwawit Leszno UKS Koral Sp50 Wrocław UKP"Manta"Jelcz-Laskowice KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław | 1:19.00 1:18.00 1:18.00 1:18.00 1:18.76 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 | LOREK, MARCIN SKIBA, Dawid MACHAY, JAKUB CWALINA, Piotr WIĄCEK, BARTŁOMIEJ | 98 99 98 98 99 | Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław | 1:21.00 1:20.00 1:19.00 1:19.68 1:20.00 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 5 | OLEJNICZAK, Jêdrzej KUDELSKI, Szymon HANDKE, MACIEJ ŁAWNIK, JAKUB ZYDOROWICZ, Rafał | 99 99 98 99 99 | KP Astromal Akwawit Leszno Sląsk Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Sląsk Wrocław | 1:24.50 1:21.99 1:21.00 1:21.50 1:21.99 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 | ŁĄCZNY, MICHAŁ SIKORA, Patryk NITA, Patryk MAJCHRZAK, Bartosz SKRZĘTA, Dawid | 99 99 98 98 98 | Juvenia SSP 72 Wrocław Sląsk Wrocław MKS Piast Głogów MKP"Atol"Olesnica MKS Piast Głogów | 1:27.50 1:26.80 1:25.00 1:25.00 1:27.00 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 5 | SOKOŁOW, BARTOSZ KROTLIŃSKI, Antoni MANIEWSKI, WOJCIECH BIEROŃSKI, MICHAŁ KOTULA, Jakub | 99 99 99 99 99 | Juvenia SSP 72 Wrocław Sląsk Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów | 1:29.00 1:28.90 1:28.00 1:28.00 1:29.00 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 | KONIECZNY, Krystian SZAREK, Dawid GIL, BARTOSZ GOŁĄB, KAROL MIKOŁAJCZYK, MAREK | 99 99 99 98 99 | MKS Piast Głogów Sląsk Wrocław Upks Wodnik Rawicz UKS Koral Sp50 Wrocław Upks Wodnik Rawicz | 1:30.00 1:29.50 1:29.00 1:29.40 1:30.00 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 5 | KAMIŃSKI, JAKUB SOBOTKIEWICZ, Patryk PRZYBYLSKI, WOJCIECH RYDZYŃSKI, MATEUSZ NITA, Jakub | 99 99 99 99 99 | Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław Upks Wodnik Rawicz KP Astromal Akwawit Leszno | 1:32.00 1:30.00 1:30.00 1:30.00 1:31.00 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 | MICHALSKI, Krystian MAZUR, Filip RYBKA, WOJCIECH GŁĄBA, Jan RZEPECKI, Szymon | 99 98 99 99 99 | KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piast Głogów Juvenia SSP 72 Wrocław Sląsk Wrocław MKS Piast Głogów | 1:37.00 1:33.00 1:32.00 1:32.30 1:35.00 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 5 | GNIAZDOWSKI, JÓZEF FIJAŁKIEWICZ, Piotr WIEROBIEJ, Mateusz ZAREMBA, Krystian SKŁADNIK, Sebastian | 99 98 99 99 98 | Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno MKS Piast Głogów | 1:54.00 1:42.00 1:38.00 1:38.00 1:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16.5.10 - 13:40 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | MKS Piast Głogów 2 UKS Koral Sp50 Wrocław 1 Juvenia SSP 72 Wrocław 1 KP Astromal Akwawit Leszno 1 Juvenia SSP 72 Wrocław 3 | MKS Piast Głogów UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław | 2:45.00 2:40.00 2:32.00 2:33.00 2:44.13 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | Sląsk Wrocław 1 UKS Koral Sp50 Wrocław 3 KP Astromal Akwawit Leszno 2 Mks "płetval" Polkowice 1 | Sląsk Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław KP Astromal Akwawit Leszno Mks "płetval" Polkowice | 2:51.20 2:47.60 2:50.00 2:59.17 |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 | Upks Wodnik Rawicz 1 Juvenia SSP 72 Wrocław 2 MKS Piast Głogów 1 | Upks Wodnik Rawicz Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów | 3:29.00 3:00.00 3:14.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16.5.10 - 13:50 | Mêżczyzn, 4 x 50m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | UKS Koral Sp50 Wrocław 1 Juvenia SSP 72 Wrocław 1 MKS Piast Głogów 2 KP Astromal Akwawit Leszno 1 Juvenia SSP 72 Wrocław 2 | UKS Koral Sp50 Wrocław Juvenia SSP 72 Wrocław MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno Juvenia SSP 72 Wrocław | 2:38.00 2:28.00 2:17.00 2:25.00 2:30.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 | Juvenia SSP 72 Wrocław 3 UKS Koral Sp50 Wrocław 3 Sląsk Wrocław 1 | Juvenia SSP 72 Wrocław UKS Koral Sp50 Wrocław Sląsk Wrocław | 2:50.00 2:45.30 2:46.50 |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 | Upks Wodnik Rawicz 1 MKS Piast Głogów 1 KP Astromal Akwawit Leszno 2 | Upks Wodnik Rawicz MKS Piast Głogów KP Astromal Akwawit Leszno | 3:27.00 2:54.00 2:55.00 |