Miêdzynarodowe Zawody Pływackie "Puchar Roztocza" 2010 Zamość, 15. - 16.5.2010 |
Najlepsze zawodniczki Pucharu Roztocza |
Kobiet, 14 lat i starsi |
1. | RADLIŃSKA Marcelina | 93 | ORZAM | 3045 | 4 |
2. | SĘDŁAK Katarzyna | 94 | ORZAM | 2459 | 4 |
3. | NAWARYŃSKA Katarzyna SR | 96 | VIRAC | 2434 | 4 |
Dziewcząt, |
1. | SIEŃCZYK Jowita | 97 | ZABIA | 2248 | 4 |
2. | DYRDA Karolina | 97 | LULUB | 1954 | 4 |
3. | KAMIŃSKA Liliana | 97 | DELUK | 1918 | 4 |
Dziewcząt, 11 lat i młodsi |
1. | KORHOVA Anna | 99 | SHROW | 1552 | 4 |
2. | SIENKIEWICZ Paula | 99 | ORZAM | 1402 | 4 |
3. | PLIŻGA Kinga | 99 | ORZAM | 1387 | 4 |
Najlepsi zawodnicy Pucharu Roztocza |
Mêżczyzn, 14 lat i starsi |
1. | KLIZA Mateusz | 94 | AVSWI | 2460 | 4 |
2. | DUSZYNSKI Tomasz | 76 | LULUB | 2428 | 4 |
3. | CZAJKOWSKI Wojciech | 94 | AVSWI | 2361 | 4 |
Chłopców, |
1. | FEDOROWICZ Jakub | 97 | WORAD | 1811 | 4 |
2. | BRZUŚ Michał | 97 | ORZAM | 1757 | 4 |
3. | KOPCZYŃSKI Franciszek | 97 | AVSWI | 1707 | 4 |
Chłopców, 11 lat i młodsi |
1. | ASTAF'YEV Oleksiy | 99 | SHROW | 1123 | 4 |
2. | GVOZDYK Pavlo | 99 | SHROW | 1118 | 4 |
3. | BAYDAN Orest | 99 | SHROW | 1112 | 4 |
Najlepsze grzbiecistki - PRoztocza |
Kobiet, 14 lat i starsi |
1. | NAWARYŃSKA Katarzyna SR | 96 | VIRAC | 2434 | 4 |
2. | MAŁYSKA Martyna SR | 96 | VIRAC | 1593 | 4 |
3. | WĘGRZYN Patrycja | 96 | FAKRA | 1280 | 4 |
Dziewcząt, |
1. | SIEŃCZYK Jowita | 97 | ZABIA | 2248 | 4 |
2. | SUCHOTA Magdalena | 97 | HUMIE | 1835 | 4 |
3. | JACNIACKA Karolina | 98 | FAKRA | 1820 | 4 |
Dziewcząt, 11 lat i młodsi |
1. | ANDRZEJEWSKA Kamila | 99 | LICHE | 1265 | 4 |
2. | TATARA Alicja | 99 | ORLUB | 1260 | 4 |
3. | MIZAK Natalia | 99 | SPBIL | 1159 | 4 |
Najlepsi grzbieciści - PRoztocza |
Mêżczyzn, 14 lat i starsi |
1. | GABRYSZ Wojciech SR | 95 | VIRAC | 2027 | 4 |
2. | WĄSIK Jakub | 94 | FAKRA | 1972 | 4 |
3. | RADLIŃSKI Ignacy | 96 | ORZAM | 1811 | 4 |
Chłopców, |
1. | LESZMAN Sebastian | 97 | AVSWI | 1654 | 4 |
2. | GRZYWA Karol | 97 | FAKRA | 1308 | 4 |
3. | PRZEGON Michał | 98 | ORZAM | 913 | 4 |
Chłopców, 11 lat i młodsi |
1. | ASTAF'YEV Oleksiy | 99 | SHROW | 1123 | 4 |
2. | PRÓSZYNSKI Igor | 99 | FAKRA | 1107 | 4 |
3. | ZARZYCKI Damian | 00 | SPBIL | 953 | 4 |
Najlepsi delfiniści - PRozatocza |
Mêżczyzn, 14 lat i starsi |
1. | SKÓRSKI Jakub | 94 | AVSWI | 2097 | 4 |
2. | SKROŚ Rafał | 91 | AVSWI | 2077 | 4 |
3. | MARKIEWICZ Sebastian | 91 | ORZAM | 1985 | 4 |
Chłopców, |
1. | BRZUŚ Michał | 97 | ORZAM | 1757 | 4 |
2. | SZUTKO Mateusz | 97 | ZABIA | 1047 | 4 |
3. | KOPCZYŃSKI Franciszek | 97 | AVSWI | 422 | 1 |
Chłopców, 11 lat i młodsi |
1. | BAYDAN Orest | 99 | SHROW | 1112 | 4 |
2. | LESKOVETS Danylo | 99 | SHROW | 759 | 4 |
3. | SAVCHUK Vladyslav | 99 | SHROW | 732 | 4 |
Najlepsze żabkarki - PRoztocza |
Kobiet, 14 lat i starsi |
1. | ROGACZ Katarzyna SR | 96 | VIRAC | 2235 | 4 |
2. | RYBAK Iwona | 94 | AVSWI | 1920 | 4 |
3. | SAŁEK Natalia | 96 | ORZAM | 1811 | 4 |
Dziewcząt, |
1. | ŚWIECA Kamila | 97 | SORZE | 1716 | 4 |
2. | SADURSKA Martyna | 97 | LULUB | 1632 | 4 |
3. | MACIEJEWSKA Joanna | 97 | LULUB | 1614 | 4 |
Dziewcząt, 11 lat i młodsi |
1. | OGRODOWCZYK Magdalena | 99 | LICHE | 1323 | 4 |
2. | KOZAK Anna | 99 | OLLUB | 1318 | 4 |
3. | MORYKON' Dar'ya | 99 | SHROW | 1252 | 4 |
Najlepsi żabkarze - PRoztocza |
Mêżczyzn, 14 lat i starsi |
1. | DUSZYNSKI Tomasz | 76 | LULUB | 2428 | 4 |
2. | CZAJKOWSKI Wojciech | 94 | AVSWI | 2361 | 4 |
3. | TOKARSKI Krzysztof SR | 96 | VIRAC | 2189 | 4 |
Chłopców, |
1. | FEDOROWICZ Jakub | 97 | WORAD | 1811 | 4 |
2. | ADAMCZYK Hubert | 97 | ORZAM | 1558 | 4 |
3. | NOWAK Tomasz | 97 | ORZAM | 1456 | 4 |
Chłopców, 11 lat i młodsi |
1. | KRAVCHUK Serhiy | 99 | SHROW | 958 | 4 |
2. | PETRYSHYN Myhaylo | 99 | SHROW | 930 | 4 |
3. | PASZKO Maciej | 99 | SPBIL | 710 | 4 |
Najlepsze kraulistki - PRoztocza |
Kobiet, 14 lat i starsi |
1. | SĘDŁAK Katarzyna | 94 | ORZAM | 2459 | 4 |
2. | WÓJTOWICZ Emilia | 93 | OLLUB | 1837 | 4 |
3. | SOBCZUK Monika | 94 | ORZAM | 1731 | 4 |
Dziewcząt, |
1. | DYRDA Karolina | 97 | LULUB | 1954 | 4 |
2. | DENKO Eryka | 97 | OLLUB | 1831 | 4 |
3. | WIECZOREK Magdalena | 98 | FAKRA | 1815 | 4 |
Dziewcząt, 11 lat i młodsi |
1. | KORHOVA Anna | 99 | SHROW | 1552 | 4 |
2. | SIENKIEWICZ Paula | 99 | ORZAM | 1402 | 4 |
3. | PLIŻGA Kinga | 99 | ORZAM | 1387 | 4 |
Najlepsi krauliści - PRoztocza |
Mêżczyzn, 14 lat i starsi |
1. | KLIZA Mateusz | 94 | AVSWI | 2460 | 4 |
2. | HOŁUB Jan | 96 | AVSWI | 2291 | 4 |
3. | BUGDOL Rafał SR | 95 | VIRAC | 2008 | 4 |
Chłopców, |
1. | KOPCZYŃSKI Franciszek | 97 | AVSWI | 1707 | 4 |
2. | BAJAK Mateusz | 97 | SORZE | 1660 | 4 |
3. | SOLA Kornel | 97 | FAKRA | 1308 | 4 |
Chłopców, 11 lat i młodsi |
1. | GVOZDYK Pavlo | 99 | SHROW | 1118 | 4 |
2. | KRÓL Oskar | 99 | ORLUB | 1055 | 4 |
3. | GAJEWSKI Jakub | 99 | FAKRA | 1032 | 4 |
Najlepsze delfinistki - Puchar Roztocza |
Kobiet, 14 lat i starsi |
1. | RADLIŃSKA Marcelina | 93 | ORZAM | 3045 | 4 |
2. | KŁOPOCKA Paulina | 95 | OLLUB | 2271 | 4 |
3. | DUCHNOWSKA Julita | 94 | HUMIE | 2029 | 4 |
Dziewcząt, |
1. | KAMIŃSKA Liliana | 97 | DELUK | 1918 | 4 |
2. | NIEMIEC Aleksandra | 97 | FAROP | 1845 | 4 |
3. | ZABURKO Joanna | 97 | LULUB | 1490 | 4 |
Dziewcząt, 11 lat i młodsi |
1. | KUNCEWICZ Weronika | 99 | LULUB | 820 | 4 |
2. | ŻMUDA Weronika | 00 | LULUB | 758 | 4 |
3. | BIELAK Katarzyna | 99 | SPBIL | 605 | 4 |