Miêdzynarodowe Zawody Pływackie "Puchar Roztocza" 2010 Zamość, 15. - 16.5.2010 |
Konkurencja 1 15.5.10 - 10:00 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | BIELAK Katarzyna KUNCEWICZ Weronika BOBOWSKA Dominika GOLEŃ Martyna ŻMUDA Weronika | 99 99 97 98 00 | Sparta Biłgoraj Lublinianka Avia Świdnik Fala Kraśnik Lublinianka | 48.23 46.06 35.57 35.78 47.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ZABURKO Joanna NOWACZEK Justyna SIKORA Agata SR KIERSZTYN Magda SR OSMULSKA Adriana CZENSTOCHOWSKA Aleksandra SR | 97 94 95 95 98 95 | Lublinianka Skarpa Lublin Viktoria Racibórz Viktoria Racibórz Skarpa Lublin Viktoria Racibórz | 34.39 33.00 32.00 32.61 33.80 35.40 | PK |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | NIEMIEC Aleksandra DUCHNOWSKA Julita RADLIŃSKA Marcelina KŁOPOCKA Paulina KAMIŃSKA Liliana ZAJĄC Karolina SR | 97 94 93 95 97 95 | Fala Robczyce Huragan Miêdzyrzec Podlaski Orka Zamość Olimpia Lublin Delfinek Łuków Viktoria Racibórz | 31.30 30.78 27.78 29.60 30.94 31.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15.5.10 - 10:04 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | BUJANOWSKI Kamil BRYŁA Kamil LESKOVETS Danylo ZARZYCKI Sebastian GRABEK Filip | 99 99 99 98 99 | Sparta Biłgoraj Lublinianka Sport Shola Równo Sparta Biłgoraj Lublinianka | 48.28 41.67 38.10 41.63 47.80 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SZUTKO Mateusz BAYDAN Orest HOŁUB Jan ZIELIŃSKI Jarosław ŚWIERCZEK Mariusz SR SAVCHUK Vladyslav | 97 99 96 98 96 99 | Żak Biała Podlaska Sport Shola Równo Avia Świdnik Skarpa Lublin Viktoria Racibórz Sport Shola Równo | 34.53 33.90 33.85 33.90 34.00 36.50 | PK |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BISZKONT Damian WRONA Łukasz BRZUŚ Michał ŚRODEK Arkadiusz GRELA Marcin GOLEŃ Filip | 96 94 97 96 95 96 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość Lublinianka Avia Świdnik Fala Kraśnik | 32.21 30.20 28.79 30.14 30.35 32.22 | PK |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BRODZIK Andrzej CIEŚLIK Grzegorz SR SUSZEK Wojciech MARKIEWICZ Sebastian SKROŚ Rafał SKÓRSKI Jakub | 94 95 92 91 91 94 | Skarpa Lublin Viktoria Racibórz Skarpa Lublin Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik | 28.20 27.77 27.00 27.64 28.09 28.26 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15.5.10 - 10:09 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | STĘPORA Julia SOSNOWSKA Weronika PALUCH Katarzyna | 00 99 99 | Orka Zamość Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj | 1:00.00 44.65 47.20 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 | PIDEK ALEKSANDRA BEDNARZ Agata SMYŁEK Karolina OVCHARENKO Karina DYBIAK Paulina | 99 99 00 99 99 | Wodnik Krasnystaw Skarpa Lublin Skarpa Lublin Sport Shola Równo Sparta Biłgoraj | 44.12 43.20 41.50 42.00 43.23 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MIZAK Natalia ANDRZEJEWSKA Kamila BERNAT Gabriela WĘGRZYN Patrycja TATARA Alicja KWIECIŃSKA Anna | 99 99 99 96 99 98 | Sparta Biłgoraj Lider Chełm Skarpa Lublin Fala Kraśnik Orlik Lublin Skarpa Lublin | 40.65 39.85 39.50 39.65 39.87 40.80 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KOŚCIK Patrycja WOJCIECHOWSKA Joanna KULAGA Dominika JACNIACKA Karolina KOPIŃSKA Izabela MAŁEK Julia | 98 98 97 98 98 98 | Sparta Biłgoraj Orlik Lublin Sokół Rzeszów Fala Kraśnik Huragan Miêdzyrzec Podlaski Skarpa Lublin | 37.77 36.00 35.60 35.90 36.87 38.90 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SUCHOTA Magdalena SIEŃCZYK Jowita NAWARYŃSKA Katarzyna SR BORDŻOŁ Katarzyna MAŁYSKA Martyna SR ZAWADZKA Kinga | 97 97 96 94 96 97 | Huragan Miêdzyrzec Podlaski Żak Biała Podlaska Viktoria Racibórz Skarpa Lublin Viktoria Racibórz Olimpia Lublin | 33.40 32.59 30.86 31.60 33.00 35.00 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15.5.10 - 10:16 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | REJMAK Domink KOPYŚĆ Filip KARAŚ Karol | 99 99 98 | Skarpa Lublin Delfinek Łuków Skarpa Lublin | 48.90 44.94 47.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | OKOŃ Bartłomiej LEPIESZKO Jakub GŁĄB Karol CZARNIECKI Jakub MAZUREK Adam SZWARCZYK Maciej | 98 98 99 00 99 99 | Lider Chełm Skarpa Lublin Sokół Rzeszów Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 43.00 42.00 40.90 41.22 42.20 44.50 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BOGUSZEWSKI Maciej PAWĘZKA Michał ROGALA Michał RADZIKOWSKI Mateusz PRZEGON Michał BIELAK Arkadiusz | 98 98 98 99 98 98 | Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin Lublinianka Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 40.40 39.40 38.70 38.98 39.53 40.47 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ZARZYCKI Damian ASTAF'YEV Oleksiy KOMOSA Mateusz PRÓSZYNSKI Igor PTASZYŃSKI Adam SOBEK Maksymilian | 00 99 95 99 99 99 | Sparta Biłgoraj Sport Shola Równo Avia Świdnik Fala Kraśnik Avia Świdnik Orlik Lublin | 37.34 36.40 35.46 36.09 36.86 38.66 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GRZYWA Karol GWIAZDA Michał LIS Przemysław KLIZA Adrian ŚWIERCZEK Marcin SR NIEDZIAŁEK Domink | 97 94 96 95 96 98 | Fala Kraśnik Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Viktoria Racibórz Skarpa Lublin | 34.44 32.20 31.67 32.07 33.47 35.20 | PK |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | LESZMAN Sebastian MOGIELNICKI Eryk GABRYSZ Wojciech SR WĄSIK Jakub DONIEC Rafał SR RADLIŃSKI Ignacy | 97 94 95 94 95 96 | Avia Świdnik Orka Zamość Viktoria Racibórz Fala Kraśnik Viktoria Racibórz Orka Zamość | 31.28 30.21 29.46 29.50 30.67 31.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15.5.10 - 10:23 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 | JUŚ Aleksandra BAŁUTA Ada DENYS Agnieszka OBERDA Inga SAWICKA Julia | 99 99 00 99 01 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | 1:01.00 55.00 52.00 52.65 57.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KAPŁON Aleksandra NOWACZEK Lucyna ZAWADZKA Laura ZYGO Katarzyna RYCHTA Dominika BISZKONT Katarzyna | 99 98 97 99 98 00 | Orka Zamość Skarpa Lublin Delfinek Łuków Skarpa Lublin Delfinek Łuków Avia Świdnik | 49.50 48.80 47.90 48.80 48.94 51.56 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ORLOVS'KA Kateryna MARCIKOWSKA PATRYCJA GAJASZEK Paulina NOWOSAD Karolina NECHEPORETS Diana MUCHA Gabriela | 99 98 98 98 98 98 | Sport Shola Równo Wodnik Krasnystaw Skarpa Lublin Lider Chełm Sport Shola Równo Skarpa Lublin | 47.50 46.23 45.00 45.55 46.50 47.70 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MATEJEK Julita WÓJCIK Edyta ŚLICZNIAK Weronika SAMUŁA Wiktoria SZCZEPANIK Agata PIETRASZUK Marlena | 98 98 99 99 98 99 | Delfinek Łuków Delfin Kozienice Lublinianka Lublinianka Lublinianka Żak Biała Podlaska | 44.76 44.00 43.74 43.81 44.30 44.94 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SAWICKA Weronika OGRODOWCZYK Magdalena KUBIK Wiktoria MORYKON' Dar'ya STOLARSKA Klaudia ADAMCZYK Julia | 97 99 98 99 97 99 | Olimpia Lublin Lider Chełm Żak Biała Podlaska Sport Shola Równo Delfin Pionki Lublinianka | 43.50 43.26 42.76 43.00 43.30 43.60 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOZAK Anna KURZEMPA Katarzyna KONARZEWSKA Aleksandra MIKOŁAJCZUK Alicja DUBAS Paulina PRYHOD'KO Viktiriya | 99 98 97 98 93 98 | Olimpia Lublin Orka Zamość Orka Zamość Huragan Miêdzyrzec Podlaski Olimpia Lublin Sport Shola Równo | 41.90 41.44 41.03 41.31 41.70 42.50 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CZENSTOCHOWSKA Aleksandra SR WIŚNIEWSKA Kamila SR RYBAK Dominika MACIEJEWSKA Joanna BIERNACKA Anna FISHCHUK Kateryna | 95 96 95 97 97 98 | Viktoria Racibórz Viktoria Racibórz Delfin Kozienice Lublinianka Huragan Miêdzyrzec Podlaski Sport Shola Równo | 40.30 39.34 39.00 39.20 40.21 41.00 | PK |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | HRYCIUK Patrycja SAŁEK Natalia ROGACZ Katarzyna SR RYBAK Iwona ŚWIECA Kamila SADURSKA Martyna | 98 96 96 94 97 97 | Huragan Miêdzyrzec Podlaski Orka Zamość Viktoria Racibórz Avia Świdnik Sokół Rzeszów Lublinianka | 38.83 38.46 37.20 37.34 38.70 38.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15.5.10 - 10:34 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | SZPINDA Jakub OBST Radosław KOŁCON Patryk | 01 00 00 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | 1:05.00 57.00 57.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SULOWSKI Jakub KOWAL Mateusz WAJSZCZUK Janusz KOSIKOWSKI Marcin KOPYŚĆ Hubert KRAWCZYK Jakub | 99 99 98 98 99 98 | Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Orka Zamość Skarpa Lublin Delfinek Łuków Skarpa Lublin | 54.00 52.91 51.13 52.00 53.62 55.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WAJSZCZUK Wiktor WAWRZYŃCZAK Alan ŚWIĘTOŃ Filip RZEPECKI Michał KOSIARSKI Rafał ŻOŁYŃSKI Jan | 98 99 99 99 99 98 | Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 50.55 48.20 47.80 48.00 50.08 50.68 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | FRELAS Jakub BEDNARZ Bartłomiej BĄK Bartosz OLECH Maksymilian GĄSIOR Sebastian CELUCH Krzysztof | 97 99 99 99 99 99 | Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Sokół Rzeszów Skarpa Lublin Lublinianka Delfin Kozienice | 46.97 46.28 45.50 46.00 46.56 47.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | TARCZYDŁO Janusz LATO Kacper WIÓRKO Patryk PETRYSHYN Myhaylo PASZKO Maciej KONOP Jakub | 99 99 98 99 99 98 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Sport Shola Równo Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin | 44.80 44.70 44.45 44.50 44.70 45.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SZYPULSKI Cezary KRAVCHUK Serhiy PASTUSZUK Łukasz SZYMANEK Sebastian SAWA Kacper BASAK Patryk | 98 99 97 98 98 98 | Skarpa Lublin Sport Shola Równo Orlik Lublin Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin | 43.00 42.00 40.86 41.48 42.39 44.40 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WAJLER Bartosz ŻMUDA Paweł ŻAK Patryk KOBAK Mateusz KUBIŚ Jakub IWANIAK Krzysztof | 98 98 97 97 98 97 | Skarpa Lublin Lublinianka Fala Robczyce Sokół Rzeszów Orlik Lublin Olimpia Lublin | 39.50 38.54 38.08 38.50 38.86 40.80 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMCZYK Hubert NIESTRÓJ Robert SR KAWALEC Jakub MARZEWSKI Robert NOWAK Tomasz KUBASA Dawid SR | 97 96 96 95 97 96 | Orka Zamość Viktoria Racibórz Avia Świdnik Avia Świdnik Orka Zamość Viktoria Racibórz | 36.32 35.88 35.35 35.63 36.25 38.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | FEDOROWICZ Jakub TOKARSKI Krzysztof SR DUSZYNSKI Tomasz CZAJKOWSKI Wojciech KRAWCZYK Hubert SMYK Marcin | 97 96 76 94 94 96 | Wodnik Radom Viktoria Racibórz Lublinianka Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość | 33.50 31.28 29.50 31.09 33.00 34.46 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15.5.10 - 10:46 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | DZIWULSKA Julia OLECH Dominika MARCZUK Aleksandra | 00 99 01 | Orka Zamość Lublinianka Orka Zamość | 1:00.00 51.96 54.08 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SZEWC Zuzanna SZWEDO Iga CHUDZIK Paulina SPRAWKA Paulina WĘZKA Magdalena FIL Konstancja | 00 99 99 99 99 99 | Orka Zamość Lublinianka Skarpa Lublin Olimpia Lublin Lublinianka Skarpa Lublin | 49.00 42.50 41.90 42.00 44.68 49.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KORNIK Karolina KOWAL Justyna R'EZNIK Alina MAZUREK Magdalena KOLENDA Zofia SZPINDA Kamila | 99 99 99 99 98 99 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Sport Shola Równo Lublinianka Lider Chełm Orka Zamość | 39.07 38.70 38.00 38.09 39.00 40.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | LISICA Julia CZARNECKA Wiktoria PLIŻGA Kinga MICHAŁOWSKA Olga KANIUCZAK Sylwia SZARAWARSKA Weronika | 98 99 99 98 99 95 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Sokół Rzeszów Delfin Kozienice | 37.00 35.50 34.52 35.50 36.00 38.00 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | RABCZYŃSKA Marta SIENKIEWICZ Paula OSINIAK Ewa SAKOWICZ Martyna STOPYRA Martyna SERAFIN Monika | 98 99 00 97 98 97 | Avia Świdnik Orka Zamość Orlik Lublin Orka Zamość Lublinianka Orka Zamość | 33.97 33.60 33.12 33.14 33.65 34.26 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KORHOVA Anna GAWLIK Anna KUZKO Aleksandra CZENSTOCHOWSKA Aleksandra SR BUKALSKA Kamila OLEKSIYCHUK Alina | 99 98 98 95 93 98 | Sport Shola Równo Skarpa Lublin Żak Biała Podlaska Viktoria Racibórz Delfin Pionki Sport Shola Równo | 32.50 32.20 31.93 32.16 32.28 32.50 | PK |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJTOWICZ Julia WIECZOREK Magdalena WÓJTOWICZ Emilia WASILEWSKA Katarzyna DENKO Eryka SOBCZUK Monika | 95 98 93 96 97 94 | Olimpia Lublin Fala Kraśnik Olimpia Lublin Delfin Pionki Olimpia Lublin Orka Zamość | 30.90 30.66 30.10 30.13 30.90 31.87 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | DYRDA Karolina BORDŻOŁ Katarzyna SĘDŁAK Katarzyna KARCZEWSKA Joanna GRZELAK Katarzyna SR NOWACZEK Justyna | 97 94 94 95 95 94 | Lublinianka Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Viktoria Racibórz Skarpa Lublin | 29.60 28.90 28.57 28.80 29.33 29.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15.5.10 - 10:55 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | STOLARSKI Kacper WARCHOŁ Mateusz DRZEWIECKI Dawid SĘDŁAK Wiktor SZUWARA Kacper SKUBA Marcin | 99 00 99 99 00 98 | Delfin Pionki Delfin Pionki Lublinianka Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | 47.43 46.30 41.82 43.78 47.00 NT |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | SIDOR Adrian ZADRĄG PIOTR KITKA Jakub SMYK Mateusz CEBULA Michał MAŁYSKA Bartosz | 99 99 99 01 99 99 | Orka Zamość Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin | 41.12 41.00 40.82 41.00 41.04 41.50 |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUKASZCZYK MATEUSZ BEDNARZ Mateusz WARCHOŁ Jan KŁODNICKI Michał TELEGA Wiktor CHAŁAT Stanisław | 00 99 99 97 00 99 | Wodnik Krasnystaw Skarpa Lublin Delfin Pionki Olimpia Lublin Sokół Rzeszów Skarpa Lublin | 40.09 39.80 38.26 39.00 40.00 40.50 |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | GÓRSKI Michał CEGŁOWSKI Patryk SZUMSKI Bartłomiej WIÓRKO Dawid GŁAZ Kamil BURDAN Michał | 97 98 98 00 98 98 | Delfin Kozienice Orlik Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość Lider Chełm Lider Chełm | 37.00 36.40 35.60 36.37 36.98 37.62 |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | PARTYKA Norbert KHOMYAKOV Ill'ya PRANAGAL Sebastian PRZYBYLSKI Jakub GOSIK Przemysław MARCYNIUK Konrad | 98 99 98 98 99 98 | Skarpa Lublin Sport Shola Równo Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Lublinianka Skarpa Lublin | 35.30 35.00 34.50 34.82 35.15 35.30 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | CZERNIAK Konrad CHAREWICZ Hubert CHALASTRA Łukasz SR GAJEWSKI Jakub MUCHA Bernard WYTRYKUS Oskar | 98 00 95 99 97 97 | Lublinianka Żak Biała Podlaska Viktoria Racibórz Fala Kraśnik Delfin Pionki Orka Zamość | 34.37 33.67 33.00 33.49 34.11 34.50 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | DERLAK Dariusz WYDMAŃSKI Bartłomiej PROCEK Michał SR GVOZDYK Pavlo KOZAK Maciej KRÓL Oskar | 98 97 96 99 96 99 | Lider Chełm Orka Zamość Viktoria Racibórz Sport Shola Równo Olimpia Lublin Orlik Lublin | 32.65 32.35 32.00 32.20 32.50 32.90 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | MISIARZ Adrian GRZYB Dominik SOLA Kornel RABEK Tomasz LIS Patryk JELEŃ Michał | 98 97 97 97 98 97 | Sparta Biłgoraj Huragan Miêdzyrzec Podlaski Fala Kraśnik Huragan Miêdzyrzec Podlaski Avia Świdnik Avia Świdnik | 31.65 30.90 30.18 30.64 31.62 31.67 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | SIEJAK Jakub BABULA Filip SR PRYJMA Wojciech BUKALSKI Albert WIAK Bartłomiej SĄPOR Piotr | 97 95 96 95 97 95 | Delfinek Łuków Viktoria Racibórz Orka Zamość Delfin Pionki Orlik Lublin Delfin Pionki | 29.98 29.33 29.19 29.30 29.49 30.00 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | BASIUK Maciej RADWAŃSKI Igor GWIAZDA Michał KOPCZYŃSKI Franciszek RUTKOWSKI Krzysztof WYGLENDA Dawid SR | 96 97 94 97 96 95 | Avia Świdnik Orka Zamość Skarpa Lublin Avia Świdnik Lublinianka Viktoria Racibórz | 28.42 28.19 28.10 28.16 28.21 28.60 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | BOŻYM Adam BASIUK Wojciech MIRONIUK Rafał BAJAK Mateusz LUSAWA Konrada DZIUBLIŃSKI Kacper SR | 94 93 95 97 95 94 | Avia Świdnik Avia Świdnik Huragan Miêdzyrzec Podlaski Sokół Rzeszów Olimpia Lublin TKKF Szczygłowice | 27.94 27.84 27.48 27.70 27.90 28.08 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMULA Kamil BUGDOL Rafał SR KLIZA Mateusz SZOSTAK Michał WRONA Łukasz LUSAWA Łukasz | 96 95 94 94 94 95 | Avia Świdnik Viktoria Racibórz Avia Świdnik Orka Zamość Skarpa Lublin Olimpia Lublin | 26.97 26.47 26.33 26.34 26.80 27.40 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJCIK Łukasz BRODZIK Andrzej SUSZEK Wojciech HOŁUB Jan MAZUR Andrzej KRAWCZYK Hubert | 93 94 92 96 95 94 | Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Avia Świdnik Skarpa Lublin | 25.79 25.30 24.90 24.98 25.54 26.20 | PK |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15.5.10 - 11:10 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | ŻMUDA Weronika KUNCEWICZ Weronika OSMULSKA Adriana | 00 99 98 | Lublinianka Lublinianka Skarpa Lublin | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | BIELAK Katarzyna GOLEŃ Martyna KAMIŃSKA Liliana ZABURKO Joanna BOBOWSKA Dominika | 99 98 97 97 97 | Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Delfinek Łuków Lublinianka Avia Świdnik | NT 3:05.00 2:51.06 3:03.06 3:06.62 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ZAJĄC Karolina SR NIEMIEC Aleksandra RADLIŃSKA Marcelina KŁOPOCKA Paulina DUCHNOWSKA Julita KIERSZTYN Magda SR | 95 97 93 95 94 95 | Viktoria Racibórz Fala Robczyce Orka Zamość Olimpia Lublin Huragan Miêdzyrzec Podlaski Viktoria Racibórz | 2:35.30 2:31.14 2:13.16 2:29.00 2:31.75 2:35.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15.5.10 - 11:18 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | ZIELIŃSKI Jarosław BUJANOWSKI Kamil GRABEK Filip | 98 99 99 | Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Lublinianka | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | LESKOVETS Danylo SZUTKO Mateusz SAVCHUK Vladyslav BRYŁA Kamil | 99 97 99 99 | Sport Shola Równo Żak Biała Podlaska Sport Shola Równo Lublinianka | 3:20.00 2:55.67 3:17.00 NT |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIERCZEK Mariusz SR BRZUŚ Michał GOLEŃ Filip BISZKONT Damian GRELA Marcin BAYDAN Orest | 96 97 96 96 95 99 | Viktoria Racibórz Orka Zamość Fala Kraśnik Avia Świdnik Avia Świdnik Sport Shola Równo | 2:49.00 2:36.10 2:25.92 2:30.29 2:37.54 2:54.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | CIEŚLIK Grzegorz SR SKÓRSKI Jakub SKROŚ Rafał MARKIEWICZ Sebastian SUSZEK Wojciech ŚRODEK Arkadiusz | 95 94 91 91 92 96 | Viktoria Racibórz Avia Świdnik Avia Świdnik Orka Zamość Skarpa Lublin Lublinianka | 2:25.00 2:15.09 2:08.82 2:13.63 2:23.00 2:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15.5.10 - 11:29 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DYBIAK Paulina SOSNOWSKA Weronika MIZAK Natalia BEDNARZ Agata SMYŁEK Karolina PALUCH Katarzyna | 99 99 99 99 00 99 | Sparta Biłgoraj Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj | 3:48.78 3:34.06 3:20.04 3:30.00 3:45.00 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | OVCHARENKO Karina BERNAT Gabriela KWIECIŃSKA Anna KOŚCIK Patrycja ANDRZEJEWSKA Kamila PIDEK ALEKSANDRA | 99 99 98 98 99 99 | Sport Shola Równo Skarpa Lublin Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Lider Chełm Wodnik Krasnystaw | 3:16.00 3:05.00 3:02.00 3:02.29 3:15.00 3:18.17 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MAŁEK Julia ZAWADZKA Kinga KOPIŃSKA Izabela WOJCIECHOWSKA Joanna TATARA Alicja WĘGRZYN Patrycja | 98 97 98 98 99 96 | Skarpa Lublin Olimpia Lublin Huragan Miêdzyrzec Podlaski Orlik Lublin Orlik Lublin Fala Kraśnik | 2:59.00 2:52.00 2:47.40 2:47.77 2:58.00 3:00.47 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | JACNIACKA Karolina MAŁYSKA Martyna SR NAWARYŃSKA Katarzyna SR SIEŃCZYK Jowita SUCHOTA Magdalena KULAGA Dominika | 98 96 96 97 97 97 | Fala Kraśnik Viktoria Racibórz Viktoria Racibórz Żak Biała Podlaska Huragan Miêdzyrzec Podlaski Sokół Rzeszów | 2:38.70 2:29.00 2:21.10 2:28.79 2:36.60 2:46.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15.5.10 - 11:44 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | REJMAK Domink KARAŚ Karol SZWARCZYK Maciej | 99 98 99 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin | NT 3:40.00 3:45.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | OKOŃ Bartłomiej KOPYŚĆ Filip LEPIESZKO Jakub MAZUREK Adam GŁĄB Karol | 98 99 98 99 99 | Lider Chełm Delfinek Łuków Skarpa Lublin Skarpa Lublin Sokół Rzeszów | 3:30.00 3:21.24 3:17.00 3:20.00 3:26.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PAWĘZKA Michał BIELAK Arkadiusz PTASZYŃSKI Adam ZARZYCKI Damian RADZIKOWSKI Mateusz CZARNIECKI Jakub | 98 98 99 00 99 00 | Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Lublinianka Orka Zamość | 3:10.39 3:05.87 2:59.78 3:02.39 3:09.00 3:16.25 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PRZEGON Michał BOGUSZEWSKI Maciej PRÓSZYNSKI Igor ASTAF'YEV Oleksiy SOBEK Maksymilian ROGALA Michał | 98 98 99 99 99 98 | Orka Zamość Skarpa Lublin Fala Kraśnik Sport Shola Równo Orlik Lublin Skarpa Lublin | 2:56.47 2:53.00 2:43.62 2:48.00 2:55.00 2:57.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KLIZA Adrian NIEDZIAŁEK Domink LIS Przemysław GRZYWA Karol ŚWIERCZEK Marcin SR KOMOSA Mateusz | 95 98 96 97 96 95 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Avia Świdnik Fala Kraśnik Viktoria Racibórz Avia Świdnik | 2:36.06 2:35.00 2:28.23 2:34.12 2:36.00 2:40.18 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | RADLIŃSKI Ignacy DONIEC Rafał SR GABRYSZ Wojciech SR WĄSIK Jakub LESZMAN Sebastian MOGIELNICKI Eryk | 96 95 95 94 97 94 | Orka Zamość Viktoria Racibórz Viktoria Racibórz Fala Kraśnik Avia Świdnik Orka Zamość | 2:25.37 2:22.92 2:18.40 2:19.50 2:25.15 2:26.62 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 15.5.10 - 12:06 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | BISZKONT Katarzyna ZYGO Katarzyna SAWICKA Julia | 00 99 01 | Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość | NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BAŁUTA Ada DENYS Agnieszka ORLOVS'KA Kateryna OBERDA Inga JUŚ Aleksandra KAPŁON Aleksandra | 99 00 99 99 99 99 | Orka Zamość Orka Zamość Sport Shola Równo Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | 4:20.00 4:00.00 3:50.00 3:55.00 4:18.00 NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MARCIKOWSKA PATRYCJA MUCHA Gabriela MATEJEK Julita RYCHTA Dominika NOWACZEK Lucyna NECHEPORETS Diana | 98 98 98 98 98 98 | Wodnik Krasnystaw Skarpa Lublin Delfinek Łuków Delfinek Łuków Skarpa Lublin Sport Shola Równo | 3:49.85 3:38.00 3:36.43 3:37.85 3:40.00 3:50.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRASZUK Marlena GAJASZEK Paulina WÓJCIK Edyta MORYKON' Dar'ya NOWOSAD Karolina ZAWADZKA Laura | 99 98 98 99 98 97 | Żak Biała Podlaska Skarpa Lublin Delfin Kozienice Sport Shola Równo Lider Chełm Delfinek Łuków | 3:30.25 3:30.00 3:28.00 3:28.00 3:30.00 3:36.40 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPANIK Agata ŚLICZNIAK Weronika ADAMCZYK Julia FISHCHUK Kateryna SAMUŁA Wiktoria PRYHOD'KO Viktiriya | 98 99 99 98 99 98 | Lublinianka Lublinianka Lublinianka Sport Shola Równo Lublinianka Sport Shola Równo | 3:25.42 3:21.50 3:21.00 3:21.00 3:22.00 3:27.50 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MIKOŁAJCZUK Alicja SAWICKA Weronika KONARZEWSKA Aleksandra OGRODOWCZYK Magdalena KUBIK Wiktoria KOZAK Anna | 98 97 97 99 98 99 | Huragan Miêdzyrzec Podlaski Olimpia Lublin Orka Zamość Lider Chełm Żak Biała Podlaska Olimpia Lublin | 3:14.66 3:14.00 3:12.56 3:13.00 3:14.56 3:19.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KURZEMPA Katarzyna DUBAS Paulina SADURSKA Martyna MACIEJEWSKA Joanna BIERNACKA Anna RYBAK Dominika | 98 93 97 97 97 95 | Orka Zamość Olimpia Lublin Lublinianka Lublinianka Huragan Miêdzyrzec Podlaski Delfin Kozienice | 3:10.51 3:08.00 3:02.68 3:04.16 3:10.48 3:11.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIECA Kamila SAŁEK Natalia ROGACZ Katarzyna SR RYBAK Iwona WIŚNIEWSKA Kamila SR HRYCIUK Patrycja | 97 96 96 94 96 98 | Sokół Rzeszów Orka Zamość Viktoria Racibórz Avia Świdnik Viktoria Racibórz Huragan Miêdzyrzec Podlaski | 3:00.00 2:55.39 2:47.56 2:53.30 2:58.26 3:01.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 15.5.10 - 12:35 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GĄSIOR Sebastian SULOWSKI Jakub MARZEWSKI Robert PASZKO Maciej KOSIARSKI Rafał KRAWCZYK Jakub | 99 99 95 99 99 98 | Lublinianka Skarpa Lublin Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOWAL Mateusz RZEPECKI Michał WAJSZCZUK Wiktor KOŁCON Patryk OBST Radosław OLECH Maksymilian | 99 99 98 00 00 99 | Sparta Biłgoraj Skarpa Lublin Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Skarpa Lublin | NT NT 4:00.23 4:10.00 NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOSIKOWSKI Marcin ŻOŁYŃSKI Jan TARCZYDŁO Janusz ŚWIĘTOŃ Filip WAWRZYŃCZAK Alan WAJSZCZUK Janusz | 98 98 99 99 99 98 | Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Skarpa Lublin Skarpa Lublin Orka Zamość | 3:55.00 3:47.77 3:45.00 3:47.00 3:50.00 3:59.32 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | CELUCH Krzysztof BĄK Bartosz WIÓRKO Patryk LATO Kacper FRELAS Jakub BEDNARZ Bartłomiej | 99 99 98 99 97 99 | Delfin Kozienice Sokół Rzeszów Orka Zamość Skarpa Lublin Avia Świdnik Sparta Biłgoraj | 3:40.00 3:39.00 3:35.00 3:37.00 3:39.99 3:41.37 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOPYŚĆ Hubert PETRYSHYN Myhaylo SZYPULSKI Cezary KRAVCHUK Serhiy BASAK Patryk KONOP Jakub | 99 99 98 99 98 98 | Delfinek Łuków Sport Shola Równo Skarpa Lublin Sport Shola Równo Skarpa Lublin Skarpa Lublin | 3:30.37 3:28.00 3:17.00 3:25.00 3:30.00 3:35.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMANEK Sebastian KOBAK Mateusz WAJLER Bartosz ŻMUDA Paweł IWANIAK Krzysztof SAWA Kacper | 98 97 98 98 97 98 | Delfinek Łuków Sokół Rzeszów Skarpa Lublin Lublinianka Olimpia Lublin Sparta Biłgoraj | 3:10.95 3:08.00 3:02.00 3:03.60 3:10.00 3:14.72 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ŻAK Patryk NIESTRÓJ Robert SR ADAMCZYK Hubert NOWAK Tomasz KUBIŚ Jakub PASTUSZUK Łukasz | 97 96 97 97 98 97 | Fala Robczyce Viktoria Racibórz Orka Zamość Orka Zamość Orlik Lublin Orlik Lublin | 2:59.17 2:53.80 2:51.52 2:52.77 2:53.88 3:00.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KAWALEC Jakub TOKARSKI Krzysztof SR DUSZYNSKI Tomasz CZAJKOWSKI Wojciech FEDOROWICZ Jakub SMYK Marcin | 96 96 76 94 97 96 | Avia Świdnik Viktoria Racibórz Lublinianka Avia Świdnik Wodnik Radom Orka Zamość | 2:44.04 2:29.98 2:20.00 2:22.16 2:39.85 2:48.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 15.5.10 - 13:04 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | DZIWULSKA Julia FIL Konstancja SZPINDA Kamila SZEWC Zuzanna RABCZYŃSKA Marta OLECH Dominika | 00 99 99 00 98 99 | Orka Zamość Skarpa Lublin Orka Zamość Orka Zamość Avia Świdnik Lublinianka | NT NT 3:50.00 4:05.00 NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KOLENDA Zofia SPRAWKA Paulina SZARAWARSKA Weronika SZWEDO Iga WĘZKA Magdalena CHUDZIK Paulina | 98 99 95 99 99 99 | Lider Chełm Olimpia Lublin Delfin Kozienice Lublinianka Lublinianka Skarpa Lublin | 3:25.00 3:22.00 3:10.00 3:16.36 3:23.48 3:32.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KOWAL Justyna MICHAŁOWSKA Olga SERAFIN Monika KORNIK Karolina R'EZNIK Alina LISICA Julia | 99 98 97 99 99 98 | Orka Zamość Skarpa Lublin Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sport Shola Równo Skarpa Lublin | 3:07.82 2:58.00 2:55.52 2:56.36 3:00.00 3:08.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MAZUREK Magdalena SAKOWICZ Martyna STOPYRA Martyna GAWLIK Anna KANIUCZAK Sylwia CZARNECKA Wiktoria | 99 97 98 98 99 99 | Lublinianka Orka Zamość Lublinianka Skarpa Lublin Sokół Rzeszów Skarpa Lublin | 2:53.55 2:50.53 2:46.24 2:49.00 2:52.00 2:54.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SIENKIEWICZ Paula KORHOVA Anna OLEKSIYCHUK Alina KUZKO Aleksandra PLIŻGA Kinga OSINIAK Ewa | 99 99 98 98 99 00 | Orka Zamość Sport Shola Równo Sport Shola Równo Żak Biała Podlaska Orka Zamość Orlik Lublin | 2:39.87 2:38.00 2:37.00 2:37.98 2:38.07 2:40.91 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | DENKO Eryka NOWACZEK Justyna WASILEWSKA Katarzyna WÓJTOWICZ Emilia WÓJTOWICZ Julia SOBCZUK Monika | 97 94 96 93 95 94 | Olimpia Lublin Skarpa Lublin Delfin Pionki Olimpia Lublin Olimpia Lublin Orka Zamość | 2:28.00 2:28.00 2:25.30 2:26.50 2:28.00 2:32.56 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WIECZOREK Magdalena BORDŻOŁ Katarzyna SĘDŁAK Katarzyna KARCZEWSKA Joanna BUKALSKA Kamila DYRDA Karolina | 98 94 94 95 93 97 | Fala Kraśnik Skarpa Lublin Orka Zamość Skarpa Lublin Delfin Pionki Lublinianka | 2:24.94 2:16.00 2:10.22 2:14.40 2:23.30 2:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 15.5.10 - 13:30 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | CEBULA Michał ZADRĄG PIOTR SMYK Mateusz GÓRSKI Michał SZUWARA Kacper SKUBA Marcin | 99 99 01 97 00 98 | Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Delfin Kozienice Orka Zamość Orka Zamość | NT 3:50.53 3:32.00 3:35.00 4:05.00 NT |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUKASZCZYK MATEUSZ CHAŁAT Stanisław SIDOR Adrian SĘDŁAK Wiktor KŁODNICKI Michał TELEGA Wiktor | 00 99 99 99 97 00 | Wodnik Krasnystaw Skarpa Lublin Orka Zamość Orka Zamość Olimpia Lublin Sokół Rzeszów | 3:20.17 3:17.00 3:12.98 3:16.76 3:20.00 3:25.00 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | WIÓRKO Dawid WYDMAŃSKI Bartłomiej KHOMYAKOV Ill'ya MAŁYSKA Bartosz BURDAN Michał WYTRYKUS Oskar | 00 97 99 99 98 97 | Orka Zamość Orka Zamość Sport Shola Równo Skarpa Lublin Lider Chełm Orka Zamość | 3:11.20 3:06.07 3:00.50 3:02.00 3:10.00 3:12.07 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SZUMSKI Bartłomiej BEDNARZ Mateusz PRANAGAL Sebastian PARTYKA Norbert KITKA Jakub DRZEWIECKI Dawid | 98 99 98 98 99 99 | Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin Orka Zamość Lublinianka | 2:58.00 2:56.30 2:54.40 2:56.00 2:57.17 3:00.00 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GOSIK Przemysław GŁAZ Kamil CZERNIAK Konrad MARCYNIUK Konrad PRZYBYLSKI Jakub CEGŁOWSKI Patryk | 99 98 98 98 98 98 | Lublinianka Lider Chełm Lublinianka Skarpa Lublin Sparta Biłgoraj Orlik Lublin | 2:52.49 2:50.00 2:45.24 2:50.00 2:50.59 2:53.69 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | CHAREWICZ Hubert KRÓL Oskar RADWAŃSKI Igor GAJEWSKI Jakub DERLAK Dariusz KOZAK Maciej | 00 99 97 99 98 96 | Żak Biała Podlaska Orlik Lublin Orka Zamość Fala Kraśnik Lider Chełm Olimpia Lublin | 2:41.03 2:37.79 2:31.94 2:35.60 2:40.16 2:45.00 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | PROCEK Michał SR JELEŃ Michał BABULA Filip SR RABEK Tomasz GVOZDYK Pavlo PRYJMA Wojciech | 96 97 95 97 99 96 | Viktoria Racibórz Avia Świdnik Viktoria Racibórz Huragan Miêdzyrzec Podlaski Sport Shola Równo Orka Zamość | 2:30.00 2:29.97 2:28.00 2:28.90 2:30.00 2:30.53 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MISIARZ Adrian GRZYB Dominik SIEJAK Jakub MIRONIUK Rafał LIS Patryk WYGLENDA Dawid SR | 98 97 97 95 98 95 | Sparta Biłgoraj Huragan Miêdzyrzec Podlaski Delfinek Łuków Huragan Miêdzyrzec Podlaski Avia Świdnik Viktoria Racibórz | 2:27.03 2:24.65 2:20.81 2:22.60 2:24.85 2:28.00 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | LUSAWA Konrada KOPCZYŃSKI Franciszek DZIUBLIŃSKI Kacper SR BUKALSKI Albert SĄPOR Piotr SOLA Kornel | 95 97 94 95 95 97 | Olimpia Lublin Avia Świdnik TKKF Szczygłowice Delfin Pionki Delfin Pionki Fala Kraśnik | 2:19.00 2:16.34 2:15.00 2:16.30 2:17.21 2:20.44 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BAJAK Mateusz WIAK Bartłomiej RUTKOWSKI Krzysztof BASIUK Wojciech BASIUK Maciej LUSAWA Łukasz | 97 97 96 93 96 95 | Sokół Rzeszów Orlik Lublin Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Olimpia Lublin | 2:14.00 2:12.99 2:11.56 2:12.92 2:13.34 2:14.00 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJCIK Łukasz BOŻYM Adam WRONA Łukasz KRAWCZYK Hubert SZYMULA Kamil GWIAZDA Michał | 93 94 94 94 96 94 | Orka Zamość Avia Świdnik Skarpa Lublin Skarpa Lublin Avia Świdnik Skarpa Lublin | 2:09.24 2:08.25 2:06.20 2:06.20 2:08.84 2:11.00 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MAZUR Andrzej SZOSTAK Michał KLIZA Mateusz HOŁUB Jan BUGDOL Rafał SR BRODZIK Andrzej | 95 94 94 96 95 94 | Avia Świdnik Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Viktoria Racibórz Skarpa Lublin | 2:03.98 2:03.73 1:55.12 1:58.50 2:03.96 2:05.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 16.5.10 - 9:30 | Kobiet, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 18 |
2 3 4 5 | BISZKONT Katarzyna SZWEDO Iga SAWICKA Julia DZIWULSKA Julia | 00 99 01 00 | Avia Świdnik Lublinianka Orka Zamość Orka Zamość | NT NT NT NT |
Seria 2 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | BAŁUTA Ada SZPINDA Kamila OBERDA Inga DENYS Agnieszka JUŚ Aleksandra OLECH Dominika | 99 99 99 00 99 99 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Lublinianka | 2:20.00 1:54.00 1:50.28 1:52.00 2:14.00 NT |
Seria 3 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | KAPŁON Aleksandra SPRAWKA Paulina KOWAL Justyna SOSNOWSKA Weronika PALUCH Katarzyna WĘZKA Magdalena | 99 99 99 99 99 99 | Orka Zamość Olimpia Lublin Orka Zamość Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Lublinianka | 1:49.29 1:48.00 1:43.89 1:44.21 1:48.02 1:49.88 |
Seria 4 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | NOWOSAD Karolina KORNIK Karolina WÓJCIK Edyta BIELAK Katarzyna PIETRASZUK Marlena MARCIKOWSKA PATRYCJA | 98 99 98 99 99 98 | Lider Chełm Sparta Biłgoraj Delfin Kozienice Sparta Biłgoraj Żak Biała Podlaska Wodnik Krasnystaw | 1:42.00 1:38.03 1:37.00 1:37.87 1:40.34 1:42.90 |
Seria 5 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | ŻMUDA Weronika ZAWADZKA Laura RYCHTA Dominika PIDEK ALEKSANDRA NECHEPORETS Diana MAZUREK Magdalena | 00 97 98 99 98 99 | Lublinianka Delfinek Łuków Delfinek Łuków Wodnik Krasnystaw Sport Shola Równo Lublinianka | 1:36.00 1:35.13 1:34.47 1:34.49 1:36.00 1:36.28 |
Seria 6 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | MIZAK Natalia ORLOVS'KA Kateryna ADAMCZYK Julia ŚLICZNIAK Weronika SAMUŁA Wiktoria KOLENDA Zofia | 99 99 99 99 99 98 | Sparta Biłgoraj Sport Shola Równo Lublinianka Lublinianka Lublinianka Lider Chełm | 1:33.73 1:33.00 1:32.53 1:32.73 1:33.37 1:34.00 |
Seria 7 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | MATEJEK Julita KOŚCIK Patrycja OVCHARENKO Karina R'EZNIK Alina SERAFIN Monika KANIUCZAK Sylwia | 98 98 99 99 97 99 | Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Sport Shola Równo Sport Shola Równo Orka Zamość Sokół Rzeszów | 1:32.21 1:31.91 1:31.50 1:31.50 1:32.10 1:32.50 |
Seria 8 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | WĘGRZYN Patrycja KONARZEWSKA Aleksandra PLIŻGA Kinga SZCZEPANIK Agata ANDRZEJEWSKA Kamila KUNCEWICZ Weronika | 96 97 99 98 99 99 | Fala Kraśnik Orka Zamość Orka Zamość Lublinianka Lider Chełm Lublinianka | 1:31.01 1:31.00 1:29.15 1:29.51 1:31.00 1:31.21 |
Seria 9 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | HRYCIUK Patrycja TATARA Alicja SAWICKA Weronika SZARAWARSKA Weronika RABCZYŃSKA Marta MAŁYSKA Martyna SR | 98 99 97 95 98 96 | Huragan Miêdzyrzec Podlaski Orlik Lublin Olimpia Lublin Delfin Kozienice Avia Świdnik Viktoria Racibórz | 1:28.79 1:27.18 1:27.00 1:27.00 1:28.78 1:29.00 |
Seria 10 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | OGRODOWCZYK Magdalena OSINIAK Ewa KUBIK Wiktoria PRYHOD'KO Viktiriya KURZEMPA Katarzyna KOZAK Anna | 99 00 98 98 98 99 | Lider Chełm Orlik Lublin Żak Biała Podlaska Sport Shola Równo Orka Zamość Olimpia Lublin | 1:26.78 1:26.00 1:25.05 1:25.50 1:26.07 1:27.00 |
Seria 11 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | BIERNACKA Anna SAKOWICZ Martyna STOPYRA Martyna MIKOŁAJCZUK Alicja SIENKIEWICZ Paula MORYKON' Dar'ya | 97 97 98 98 99 99 | Huragan Miêdzyrzec Podlaski Orka Zamość Lublinianka Huragan Miêdzyrzec Podlaski Orka Zamość Sport Shola Równo | 1:24.65 1:24.40 1:23.59 1:24.10 1:24.53 1:25.00 |
Seria 12 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | WOJCIECHOWSKA Joanna ZABURKO Joanna MACIEJEWSKA Joanna RYBAK Dominika KOPIŃSKA Izabela KUZKO Aleksandra | 98 97 97 95 98 98 | Orlik Lublin Lublinianka Lublinianka Delfin Kozienice Huragan Miêdzyrzec Podlaski Żak Biała Podlaska | 1:23.32 1:23.08 1:21.68 1:22.00 1:23.16 1:23.56 |
Seria 13 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWADZKA Kinga SAŁEK Natalia GOLEŃ Martyna SADURSKA Martyna WÓJTOWICZ Julia BOBOWSKA Dominika | 97 96 98 97 95 97 | Olimpia Lublin Orka Zamość Fala Kraśnik Lublinianka Olimpia Lublin Avia Świdnik | 1:21.00 1:20.85 1:20.66 1:20.82 1:21.00 1:21.40 |
Seria 14 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | KULAGA Dominika SOBCZUK Monika WIŚNIEWSKA Kamila SR FISHCHUK Kateryna DUBAS Paulina WASILEWSKA Katarzyna | 97 94 96 98 93 96 | Sokół Rzeszów Orka Zamość Viktoria Racibórz Sport Shola Równo Olimpia Lublin Delfin Pionki | 1:20.00 1:20.00 1:19.36 1:20.00 1:20.00 1:20.52 |
Seria 15 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | JACNIACKA Karolina WÓJTOWICZ Emilia KORHOVA Anna WIECZOREK Magdalena NIEMIEC Aleksandra OLEKSIYCHUK Alina | 98 93 99 98 97 98 | Fala Kraśnik Olimpia Lublin Sport Shola Równo Fala Kraśnik Fala Robczyce Sport Shola Równo | 1:18.84 1:18.50 1:18.00 1:18.27 1:18.70 1:19.00 |
Seria 16 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | DENKO Eryka ŚWIECA Kamila DYRDA Karolina RYBAK Iwona SUCHOTA Magdalena BUKALSKA Kamila | 97 97 97 94 97 93 | Olimpia Lublin Sokół Rzeszów Lublinianka Avia Świdnik Huragan Miêdzyrzec Podlaski Delfin Pionki | 1:17.50 1:17.00 1:16.00 1:16.10 1:17.32 1:17.52 |
Seria 17 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | DUCHNOWSKA Julita ROGACZ Katarzyna SR KAMIŃSKA Liliana ZAJĄC Karolina SR SĘDŁAK Katarzyna SIKORA Agata SR | 94 96 97 95 94 95 | Huragan Miêdzyrzec Podlaski Viktoria Racibórz Delfinek Łuków Viktoria Racibórz Orka Zamość Viktoria Racibórz | 1:13.95 1:12.73 1:11.63 1:12.00 1:12.98 1:15.00 |
Seria 18 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | GRZELAK Katarzyna SR NAWARYŃSKA Katarzyna SR RADLIŃSKA Marcelina KŁOPOCKA Paulina KIERSZTYN Magda SR SIEŃCZYK Jowita | 95 96 93 95 95 97 | Viktoria Racibórz Viktoria Racibórz Orka Zamość Olimpia Lublin Viktoria Racibórz Żak Biała Podlaska | 1:10.00 1:09.00 1:03.00 1:08.00 1:09.90 1:11.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 16.5.10 - 10:05 | Mêżczyzn, 100m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 24 |
2 3 4 | SKUBA Marcin SKROŚ Rafał GRELA Marcin | 98 91 95 | Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik | NT NT NT |
Seria 2 z 24 |
1 2 3 4 5 | SĘDŁAK Wiktor SZUWARA Kacper WAJSZCZUK Wiktor KOŁCON Patryk OBST Radosław | 99 00 98 00 00 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość | NT 2:07.00 1:57.77 2:03.00 2:12.00 |
Seria 3 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | KOWAL Mateusz ZADRĄG PIOTR SMYK Mateusz CELUCH Krzysztof ŁUKASZCZYK MATEUSZ SIDOR Adrian | 99 99 01 99 00 99 | Sparta Biłgoraj Wodnik Krasnystaw Orka Zamość Delfin Kozienice Wodnik Krasnystaw Orka Zamość | 1:53.01 1:48.44 1:48.00 1:48.00 1:52.24 1:54.40 |
Seria 4 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | GÓRSKI Michał KOPYŚĆ Hubert ŻOŁYŃSKI Jan KOPYŚĆ Filip CEBULA Michał KOSIARSKI Rafał | 97 99 98 99 99 99 | Delfin Kozienice Delfinek Łuków Orka Zamość Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 1:46.00 1:44.14 1:42.78 1:42.79 1:45.56 1:46.20 |
Seria 5 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | GRABEK Filip DRZEWIECKI Dawid KITKA Jakub TELEGA Wiktor BĄK Bartosz WIÓRKO Dawid | 99 99 99 00 99 00 | Lublinianka Lublinianka Orka Zamość Sokół Rzeszów Sokół Rzeszów Orka Zamość | 1:42.56 1:42.19 1:39.90 1:41.00 1:42.50 1:42.56 |
Seria 6 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | OKOŃ Bartłomiej PRANAGAL Sebastian CZERNIAK Konrad WYTRYKUS Oskar BUJANOWSKI Kamil WAJSZCZUK Janusz | 98 98 98 97 99 98 | Lider Chełm Avia Świdnik Lublinianka Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 1:38.54 1:38.00 1:36.73 1:37.12 1:38.23 1:39.38 |
Seria 7 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | GĄSIOR Sebastian KŁODNICKI Michał ZARZYCKI Sebastian WIÓRKO Patryk PASZKO Maciej CZARNIECKI Jakub | 99 97 98 98 99 00 | Lublinianka Olimpia Lublin Sparta Biłgoraj Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 1:36.47 1:35.00 1:33.75 1:34.56 1:36.04 1:36.63 |
Seria 8 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | CEGŁOWSKI Patryk BRYŁA Kamil RADZIKOWSKI Mateusz BURDAN Michał WYDMAŃSKI Bartłomiej BIELAK Arkadiusz | 98 99 99 98 97 98 | Orlik Lublin Lublinianka Lublinianka Lider Chełm Orka Zamość Sparta Biłgoraj | 1:32.05 1:31.60 1:31.47 1:31.55 1:31.66 1:32.84 |
Seria 9 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | GŁĄB Karol KHOMYAKOV Ill'ya KOZAK Maciej GŁAZ Kamil SZYMANEK Sebastian BEDNARZ Bartłomiej | 99 99 96 98 98 99 | Sokół Rzeszów Sport Shola Równo Olimpia Lublin Lider Chełm Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj | 1:31.00 1:30.00 1:29.99 1:30.00 1:30.68 1:31.35 |
Seria 10 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | GRZYB Dominik FRELAS Jakub PTASZYŃSKI Adam PRZYBYLSKI Jakub GAJEWSKI Jakub GOSIK Przemysław | 97 97 99 98 99 99 | Huragan Miêdzyrzec Podlaski Avia Świdnik Avia Świdnik Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik Lublinianka | 1:29.73 1:29.19 1:29.07 1:29.09 1:29.44 1:29.86 |
Seria 11 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | SAVCHUK Vladyslav SAWA Kacper KRAVCHUK Serhiy CHAREWICZ Hubert PAWĘZKA Michał KUBASA Dawid SR | 99 98 99 00 98 96 | Sport Shola Równo Sparta Biłgoraj Sport Shola Równo Żak Biała Podlaska Sparta Biłgoraj Viktoria Racibórz | 1:28.00 1:26.81 1:26.00 1:26.67 1:27.11 1:29.00 |
Seria 12 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | KRÓL Oskar ZARZYCKI Damian PRZEGON Michał PROCEK Michał SR SOBEK Maksymilian LESKOVETS Danylo | 99 00 98 96 99 99 | Orlik Lublin Sparta Biłgoraj Orka Zamość Viktoria Racibórz Orlik Lublin Sport Shola Równo | 1:26.00 1:25.38 1:24.24 1:25.00 1:25.68 1:26.00 |
Seria 13 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | DERLAK Dariusz KOBAK Mateusz PRÓSZYNSKI Igor JELEŃ Michał IWANIAK Krzysztof PETRYSHYN Myhaylo | 98 97 99 97 97 99 | Lider Chełm Sokół Rzeszów Fala Kraśnik Avia Świdnik Olimpia Lublin Sport Shola Równo | 1:24.00 1:22.00 1:21.19 1:21.94 1:24.00 1:24.00 |
Seria 14 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | LIS Patryk BABULA Filip SR ASTAF'YEV Oleksiy GVOZDYK Pavlo RABEK Tomasz SIEJAK Jakub | 98 95 99 99 97 97 | Avia Świdnik Viktoria Racibórz Sport Shola Równo Sport Shola Równo Huragan Miêdzyrzec Podlaski Delfinek Łuków | 1:20.98 1:20.00 1:20.00 1:20.00 1:20.84 1:21.11 |
Seria 15 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | KOMOSA Mateusz ŚWIERCZEK Mariusz SR PASTUSZUK Łukasz NIESTRÓJ Robert SR CHALASTRA Łukasz SR KUBIŚ Jakub | 95 96 97 96 95 98 | Avia Świdnik Viktoria Racibórz Orlik Lublin Viktoria Racibórz Viktoria Racibórz Orlik Lublin | 1:19.50 1:19.00 1:18.56 1:19.00 1:19.00 1:19.99 |
Seria 16 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | WYGLENDA Dawid SR PRYJMA Wojciech BUKALSKI Albert BAYDAN Orest NOWAK Tomasz SOLA Kornel | 95 96 95 99 97 97 | Viktoria Racibórz Orka Zamość Delfin Pionki Sport Shola Równo Orka Zamość Fala Kraśnik | 1:18.00 1:17.52 1:17.40 1:17.50 1:17.56 1:18.32 |
Seria 17 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | ŻMUDA Paweł GRZYWA Karol ŻAK Patryk SĄPOR Piotr SZUTKO Mateusz MISIARZ Adrian | 98 97 97 95 97 98 | Lublinianka Fala Kraśnik Fala Robczyce Delfin Pionki Żak Biała Podlaska Sparta Biłgoraj | 1:17.14 1:17.00 1:16.45 1:16.60 1:17.12 1:17.34 |
Seria 18 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | BISZKONT Damian ADAMCZYK Hubert RUTKOWSKI Krzysztof MARKIEWICZ Sebastian MIRONIUK Rafał GOLEŃ Filip | 96 97 96 91 95 96 | Avia Świdnik Orka Zamość Lublinianka Orka Zamość Huragan Miêdzyrzec Podlaski Fala Kraśnik | 1:15.00 1:14.06 1:12.64 1:14.00 1:14.79 1:15.60 |
Seria 19 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | BAJAK Mateusz ŚWIERCZEK Marcin SR KAWALEC Jakub LIS Przemysław DZIUBLIŃSKI Kacper SR MARZEWSKI Robert | 97 96 96 96 94 95 | Sokół Rzeszów Viktoria Racibórz Avia Świdnik Avia Świdnik TKKF Szczygłowice Avia Świdnik | 1:12.00 1:11.99 1:11.70 1:11.92 1:12.00 1:12.44 |
Seria 20 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | LUSAWA Konrada BRZUŚ Michał WIAK Bartłomiej DONIEC Rafał SR LUSAWA Łukasz SMYK Marcin | 95 97 97 95 95 96 | Olimpia Lublin Orka Zamość Orlik Lublin Viktoria Racibórz Olimpia Lublin Orka Zamość | 1:11.50 1:10.97 1:10.65 1:10.90 1:11.00 1:11.68 |
Seria 21 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | ŚRODEK Arkadiusz LESZMAN Sebastian HOŁUB Jan FEDOROWICZ Jakub BOŻYM Adam KOPCZYŃSKI Franciszek | 96 97 96 97 94 97 | Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Wodnik Radom Avia Świdnik Avia Świdnik | 1:10.06 1:09.57 1:09.33 1:09.50 1:09.63 1:10.16 |
Seria 22 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | MOGIELNICKI Eryk WÓJCIK Łukasz RADLIŃSKI Ignacy BASIUK Wojciech BASIUK Maciej KLIZA Adrian | 94 93 96 93 96 95 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik | 1:08.69 1:08.59 1:08.44 1:08.56 1:08.62 1:08.92 |
Seria 23 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | GABRYSZ Wojciech SR SZYMULA Kamil WĄSIK Jakub MAZUR Andrzej BUGDOL Rafał SR SZOSTAK Michał | 95 96 94 95 95 94 | Viktoria Racibórz Avia Świdnik Fala Kraśnik Avia Świdnik Viktoria Racibórz Orka Zamość | 1:08.00 1:07.29 1:06.66 1:06.72 1:08.00 1:08.09 |
Seria 24 z 24 |
1 2 3 4 5 6 | CIEŚLIK Grzegorz SR CZAJKOWSKI Wojciech DUSZYNSKI Tomasz KLIZA Mateusz SKÓRSKI Jakub TOKARSKI Krzysztof SR | 95 94 76 94 94 96 | Viktoria Racibórz Avia Świdnik Lublinianka Avia Świdnik Avia Świdnik Viktoria Racibórz | 1:05.89 1:02.98 1:01.50 1:01.72 1:05.45 1:05.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 16.5.10 - 10:51 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | BIELAK Katarzyna KUNCEWICZ Weronika ŻMUDA Weronika | 99 99 00 | Sparta Biłgoraj Lublinianka Lublinianka | 1:54.12 1:42.37 1:47.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | GOLEŃ Martyna ZABURKO Joanna KAMIŃSKA Liliana SIKORA Agata SR BOBOWSKA Dominika | 98 97 97 95 97 | Fala Kraśnik Lublinianka Delfinek Łuków Viktoria Racibórz Avia Świdnik | 1:20.77 1:17.39 1:10.39 1:14.00 1:19.43 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KIERSZTYN Magda SR DUCHNOWSKA Julita RADLIŃSKA Marcelina KŁOPOCKA Paulina ZAJĄC Karolina SR NIEMIEC Aleksandra | 95 94 93 95 95 97 | Viktoria Racibórz Huragan Miêdzyrzec Podlaski Orka Zamość Olimpia Lublin Viktoria Racibórz Fala Robczyce | 1:08.85 1:08.19 1:00.11 1:05.90 1:08.65 1:10.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 16.5.10 - 10:57 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GRABEK Filip BRYŁA Kamil SAVCHUK Vladyslav LESKOVETS Danylo ZARZYCKI Sebastian BUJANOWSKI Kamil | 99 99 99 99 98 99 | Lublinianka Lublinianka Sport Shola Równo Sport Shola Równo Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj | 1:48.58 1:35.64 1:28.00 1:30.00 1:37.45 1:51.81 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SZUTKO Mateusz BISZKONT Damian BRZUŚ Michał GOLEŃ Filip ŚWIERCZEK Mariusz SR BAYDAN Orest | 97 96 97 96 96 99 | Żak Biała Podlaska Avia Świdnik Orka Zamość Fala Kraśnik Viktoria Racibórz Sport Shola Równo | 1:15.98 1:09.38 1:05.74 1:08.73 1:15.00 1:18.50 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GRELA Marcin SKÓRSKI Jakub SKROŚ Rafał MARKIEWICZ Sebastian CIEŚLIK Grzegorz SR ŚRODEK Arkadiusz | 95 94 91 91 95 96 | Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Orka Zamość Viktoria Racibórz Lublinianka | 1:05.57 1:00.91 59.64 59.95 1:01.72 1:05.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16.5.10 - 11:04 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | PIDEK ALEKSANDRA MIZAK Natalia ANDRZEJEWSKA Kamila OVCHARENKO Karina SOSNOWSKA Weronika PALUCH Katarzyna | 99 99 99 99 99 99 | Wodnik Krasnystaw Sparta Biłgoraj Lider Chełm Sport Shola Równo Delfinek Łuków Sparta Biłgoraj | 1:38.32 1:32.71 1:29.21 1:32.00 1:36.97 1:47.39 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | TATARA Alicja KOPIŃSKA Izabela KULAGA Dominika ZAWADZKA Kinga KOŚCIK Patrycja WĘGRZYN Patrycja | 99 98 97 97 98 96 | Orlik Lublin Huragan Miêdzyrzec Podlaski Sokół Rzeszów Olimpia Lublin Sparta Biłgoraj Fala Kraśnik | 1:24.38 1:17.35 1:17.00 1:17.20 1:18.84 1:25.53 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | JACNIACKA Karolina MAŁYSKA Martyna SR NAWARYŃSKA Katarzyna SR SIEŃCZYK Jowita SUCHOTA Magdalena WOJCIECHOWSKA Joanna | 98 96 96 97 97 98 | Fala Kraśnik Viktoria Racibórz Viktoria Racibórz Żak Biała Podlaska Huragan Miêdzyrzec Podlaski Orlik Lublin | 1:14.37 1:12.00 1:05.74 1:09.50 1:13.12 1:17.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16.5.10 - 11:10 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KOPYŚĆ Filip GŁĄB Karol PAWĘZKA Michał BIELAK Arkadiusz CZARNIECKI Jakub OKOŃ Bartłomiej | 99 99 98 98 00 98 | Delfinek Łuków Sokół Rzeszów Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Orka Zamość Lider Chełm | 1:36.31 1:31.00 1:27.05 1:27.46 1:32.50 1:43.21 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ZARZYCKI Damian PRZEGON Michał ASTAF'YEV Oleksiy PTASZYŃSKI Adam SOBEK Maksymilian RADZIKOWSKI Mateusz | 00 98 99 99 99 99 | Sparta Biłgoraj Orka Zamość Sport Shola Równo Avia Świdnik Orlik Lublin Lublinianka | 1:24.32 1:22.52 1:18.00 1:21.36 1:23.90 1:26.66 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KOMOSA Mateusz ŚWIERCZEK Marcin SR LIS Przemysław KLIZA Adrian GRZYWA Karol PRÓSZYNSKI Igor | 95 96 96 95 97 99 | Avia Świdnik Viktoria Racibórz Avia Świdnik Avia Świdnik Fala Kraśnik Fala Kraśnik | 1:13.72 1:10.26 1:08.78 1:09.14 1:12.75 1:17.96 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DONIEC Rafał SR LESZMAN Sebastian GABRYSZ Wojciech SR WĄSIK Jakub MOGIELNICKI Eryk RADLIŃSKI Ignacy | 95 97 95 94 94 96 | Viktoria Racibórz Avia Świdnik Viktoria Racibórz Fala Kraśnik Orka Zamość Orka Zamość | 1:06.78 1:05.39 1:02.86 1:03.18 1:06.29 1:07.31 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 16.5.10 - 11:18 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SAWICKA Julia JUŚ Aleksandra DENYS Agnieszka OBERDA Inga BAŁUTA Ada BISZKONT Katarzyna | 01 99 00 99 99 00 | Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Avia Świdnik | NT 2:10.00 1:57.00 1:58.21 2:10.00 NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MARCIKOWSKA PATRYCJA ZAWADZKA Laura NECHEPORETS Diana ORLOVS'KA Kateryna RYCHTA Dominika KAPŁON Aleksandra | 98 97 98 99 98 99 | Wodnik Krasnystaw Delfinek Łuków Sport Shola Równo Sport Shola Równo Delfinek Łuków Orka Zamość | 1:50.20 1:45.27 1:42.00 1:44.10 1:46.16 1:56.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WÓJCIK Edyta NOWOSAD Karolina PRYHOD'KO Viktiriya SAMUŁA Wiktoria MATEJEK Julita PIETRASZUK Marlena | 98 98 98 99 98 99 | Delfin Kozienice Lider Chełm Sport Shola Równo Lublinianka Delfinek Łuków Żak Biała Podlaska | 1:39.00 1:36.00 1:34.50 1:35.60 1:38.57 1:40.06 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLICZNIAK Weronika ADAMCZYK Julia KUBIK Wiktoria MORYKON' Dar'ya STOLARSKA Klaudia SZCZEPANIK Agata | 99 99 98 99 97 98 | Lublinianka Lublinianka Żak Biała Podlaska Sport Shola Równo Delfin Pionki Lublinianka | 1:34.17 1:33.76 1:33.12 1:33.20 1:34.00 1:34.17 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SAWICKA Weronika MIKOŁAJCZUK Alicja BIERNACKA Anna FISHCHUK Kateryna KOZAK Anna OGRODOWCZYK Magdalena | 97 98 97 98 99 99 | Olimpia Lublin Huragan Miêdzyrzec Podlaski Huragan Miêdzyrzec Podlaski Sport Shola Równo Olimpia Lublin Lider Chełm | 1:32.00 1:31.76 1:30.78 1:31.00 1:32.00 1:32.45 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | DUBAS Paulina RYBAK Dominika HRYCIUK Patrycja MACIEJEWSKA Joanna KURZEMPA Katarzyna KONARZEWSKA Aleksandra | 93 95 98 97 98 97 | Olimpia Lublin Delfin Kozienice Huragan Miêdzyrzec Podlaski Lublinianka Orka Zamość Orka Zamość | 1:29.50 1:27.00 1:24.66 1:25.13 1:28.58 1:30.13 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SADURSKA Martyna WIŚNIEWSKA Kamila SR ROGACZ Katarzyna SR RYBAK Iwona ŚWIECA Kamila SAŁEK Natalia | 97 96 96 94 97 96 | Lublinianka Viktoria Racibórz Viktoria Racibórz Avia Świdnik Sokół Rzeszów Orka Zamość | 1:24.38 1:23.47 1:18.62 1:21.64 1:24.00 1:24.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 16.5.10 - 11:34 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | SZPINDA Jakub KOPYŚĆ Hubert OBST Radosław | 01 99 00 | Orka Zamość Delfinek Łuków Orka Zamość | NT 1:57.19 2:10.00 |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | ŻOŁYŃSKI Jan KOSIARSKI Rafał KOWAL Mateusz KOŁCON Patryk | 98 99 99 00 | Orka Zamość Sparta Biłgoraj Sparta Biłgoraj Orka Zamość | 1:55.56 1:51.68 1:54.12 1:57.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WAJSZCZUK Wiktor GĄSIOR Sebastian WIÓRKO Patryk BEDNARZ Bartłomiej WAJSZCZUK Janusz CELUCH Krzysztof | 98 99 98 99 98 99 | Orka Zamość Lublinianka Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość Delfin Kozienice | 1:49.81 1:45.83 1:43.16 1:45.23 1:47.28 1:50.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | BĄK Bartosz PETRYSHYN Myhaylo SAWA Kacper KRAVCHUK Serhiy FRELAS Jakub PASZKO Maciej | 99 99 98 99 97 99 | Sokół Rzeszów Sport Shola Równo Sparta Biłgoraj Sport Shola Równo Avia Świdnik Sparta Biłgoraj | 1:41.00 1:33.00 1:30.91 1:32.00 1:37.94 1:41.05 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KOBAK Mateusz PASTUSZUK Łukasz ŻAK Patryk SZYMANEK Sebastian IWANIAK Krzysztof KUBASA Dawid SR | 97 97 97 98 97 96 | Sokół Rzeszów Orlik Lublin Fala Robczyce Delfinek Łuków Olimpia Lublin Viktoria Racibórz | 1:28.00 1:27.23 1:23.20 1:26.13 1:28.00 1:29.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŻMUDA Paweł NIESTRÓJ Robert SR SMYK Marcin ADAMCZYK Hubert NOWAK Tomasz KUBIŚ Jakub | 98 96 96 97 97 98 | Lublinianka Viktoria Racibórz Orka Zamość Orka Zamość Orka Zamość Orlik Lublin | 1:22.25 1:19.14 1:16.82 1:18.88 1:19.72 1:22.37 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KAWALEC Jakub TOKARSKI Krzysztof SR DUSZYNSKI Tomasz CZAJKOWSKI Wojciech FEDOROWICZ Jakub MARZEWSKI Robert | 96 96 76 94 97 95 | Avia Świdnik Viktoria Racibórz Lublinianka Avia Świdnik Wodnik Radom Avia Świdnik | 1:16.32 1:06.90 1:04.50 1:05.47 1:11.50 1:16.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 16.5.10 - 11:50 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | MARCZUK Aleksandra SZPINDA Kamila OLECH Dominika DZIWULSKA Julia | 01 99 99 00 | Orka Zamość Orka Zamość Lublinianka Orka Zamość | 2:05.00 1:38.00 1:55.66 NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WĘZKA Magdalena KOLENDA Zofia KOWAL Justyna KORNIK Karolina SPRAWKA Paulina SZWEDO Iga | 99 98 99 99 99 99 | Lublinianka Lider Chełm Orka Zamość Sparta Biłgoraj Olimpia Lublin Lublinianka | 1:33.82 1:28.00 1:24.80 1:25.39 1:33.00 1:33.93 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZARAWARSKA Weronika R'EZNIK Alina OSINIAK Ewa SERAFIN Monika KANIUCZAK Sylwia MAZUREK Magdalena | 95 99 00 97 99 99 | Delfin Kozienice Sport Shola Równo Orlik Lublin Orka Zamość Sokół Rzeszów Lublinianka | 1:22.00 1:19.20 1:15.51 1:15.53 1:21.00 1:22.12 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PLIŻGA Kinga STOPYRA Martyna SIENKIEWICZ Paula WASILEWSKA Katarzyna BUKALSKA Kamila RABCZYŃSKA Marta | 99 98 99 96 93 98 | Orka Zamość Lublinianka Orka Zamość Delfin Pionki Delfin Pionki Avia Świdnik | 1:15.01 1:14.22 1:14.07 1:14.20 1:14.70 1:15.21 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KORHOVA Anna OLEKSIYCHUK Alina WÓJTOWICZ Julia DENKO Eryka KUZKO Aleksandra SAKOWICZ Martyna | 99 98 95 97 98 97 | Sport Shola Równo Sport Shola Równo Olimpia Lublin Olimpia Lublin Żak Biała Podlaska Orka Zamość | 1:12.80 1:12.00 1:08.10 1:08.40 1:12.08 1:13.01 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WIECZOREK Magdalena DYRDA Karolina SĘDŁAK Katarzyna GRZELAK Katarzyna SR WÓJTOWICZ Emilia SOBCZUK Monika | 98 97 94 95 93 94 | Fala Kraśnik Lublinianka Orka Zamość Viktoria Racibórz Olimpia Lublin Orka Zamość | 1:07.44 1:05.00 1:01.44 1:05.00 1:07.10 1:08.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 16.5.10 - 12:02 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
1 2 3 4 5 | SKUBA Marcin SZUWARA Kacper CEBULA Michał SĘDŁAK Wiktor SIDOR Adrian | 98 00 99 99 99 | Orka Zamość Orka Zamość Sparta Biłgoraj Orka Zamość Orka Zamość | NT 1:40.00 1:37.71 1:38.78 1:40.13 |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | ZADRĄG PIOTR MUCHA Bernard ŁUKASZCZYK MATEUSZ TELEGA Wiktor GÓRSKI Michał SMYK Mateusz | 99 97 00 00 97 01 | Wodnik Krasnystaw Delfin Pionki Wodnik Krasnystaw Sokół Rzeszów Delfin Kozienice Orka Zamość | 1:34.31 1:33.70 1:30.46 1:31.00 1:34.00 1:35.00 |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KŁODNICKI Michał BURDAN Michał KITKA Jakub STOLARSKI Kacper DRZEWIECKI Dawid WIÓRKO Dawid | 97 98 99 99 99 00 | Olimpia Lublin Lider Chełm Orka Zamość Delfin Pionki Lublinianka Orka Zamość | 1:29.00 1:26.44 1:24.49 1:25.42 1:28.80 1:29.85 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WYTRYKUS Oskar GOSIK Przemysław KHOMYAKOV Ill'ya PRANAGAL Sebastian GŁAZ Kamil WARCHOŁ Jan | 97 99 99 98 98 99 | Orka Zamość Lublinianka Sport Shola Równo Avia Świdnik Lider Chełm Delfin Pionki | 1:21.57 1:19.94 1:18.00 1:18.25 1:20.00 1:24.00 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | CZERNIAK Konrad CHAREWICZ Hubert CHALASTRA Łukasz SR DERLAK Dariusz PRZYBYLSKI Jakub CEGŁOWSKI Patryk | 98 00 95 98 98 98 | Lublinianka Żak Biała Podlaska Viktoria Racibórz Lider Chełm Sparta Biłgoraj Orlik Lublin | 1:15.72 1:15.02 1:14.00 1:14.50 1:15.28 1:17.65 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WYDMAŃSKI Bartłomiej GAJEWSKI Jakub RABEK Tomasz GVOZDYK Pavlo KRÓL Oskar KOZAK Maciej | 97 99 97 99 99 96 | Orka Zamość Fala Kraśnik Huragan Miêdzyrzec Podlaski Sport Shola Równo Orlik Lublin Olimpia Lublin | 1:13.28 1:12.20 1:08.75 1:09.20 1:12.41 1:13.50 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | LIS Patryk JELEŃ Michał PRYJMA Wojciech PROCEK Michał SR MISIARZ Adrian GRZYB Dominik | 98 97 96 96 98 97 | Avia Świdnik Avia Świdnik Orka Zamość Viktoria Racibórz Sparta Biłgoraj Huragan Miêdzyrzec Podlaski | 1:08.38 1:08.03 1:06.49 1:08.00 1:08.21 1:08.54 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BUKALSKI Albert BABULA Filip SR WYGLENDA Dawid SR SIEJAK Jakub SOLA Kornel SĄPOR Piotr | 95 95 95 97 97 95 | Delfin Pionki Viktoria Racibórz Viktoria Racibórz Delfinek Łuków Fala Kraśnik Delfin Pionki | 1:06.10 1:05.90 1:05.00 1:05.44 1:05.96 1:06.40 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KOPCZYŃSKI Franciszek LUSAWA Łukasz RUTKOWSKI Krzysztof WIAK Bartłomiej LUSAWA Konrada DZIUBLIŃSKI Kacper SR | 97 95 96 97 95 94 | Avia Świdnik Olimpia Lublin Lublinianka Orlik Lublin Olimpia Lublin TKKF Szczygłowice | 1:02.14 1:01.50 1:01.45 1:01.49 1:02.00 1:03.00 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BOŻYM Adam BAJAK Mateusz BASIUK Wojciech SZYMULA Kamil BASIUK Maciej MIRONIUK Rafał | 94 97 93 96 96 95 | Avia Świdnik Sokół Rzeszów Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Huragan Miêdzyrzec Podlaski | 59.99 59.78 59.36 59.43 59.84 1:01.33 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BUGDOL Rafał SR KLIZA Mateusz HOŁUB Jan MAZUR Andrzej WÓJCIK Łukasz SZOSTAK Michał | 95 94 96 95 93 94 | Viktoria Racibórz Avia Świdnik Avia Świdnik Avia Świdnik Orka Zamość Orka Zamość | 57.64 54.89 54.16 54.72 56.78 57.70 |