P³ywam na medal Toruñ, 21.5.2010 |
Konkurencja 1 21.5.10 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 12 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | PITU£A, Alicja RYBAK, Hanna HOLAK, Marta | 00 01 01 | Mtkp Delfin Toruñ Mks Sp 63 UKS ZS 27 Osowa Góra | 1:08.00 59.00 59.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | BUDZYÑSKA, Natalia IGLEWSKA, WERONIKA JAGOWDZIK, Bogna JACKOWSA, Weronika LESZCZYÑSKA, Aleksandra | 01 99 99 00 01 | Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw Muks Rekin Bydgoszcz MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Ostor | 50.10 48.00 46.82 47.12 48.30 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KIEJNOWSKA, Wiktoria FABROWSKA, Julia STECKIEWICZ, JULIA KU£AGOWSKA, Maria RUTKOWSKA, Wiktoria KUJAWSKA, Katarzyna | 98 99 00 00 99 00 | Ostor Muks Rekin Bydgoszcz UKS ZS 27 Osowa Góra Mtkp Delfin Toruñ Ostor Mtkp Delfin Toruñ | 45.90 42.30 41.00 41.33 44.00 46.45 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PRZYBY£OWSKA, Maja KUBANEK, Adrianna MAÆKOWIAK, Iga BOGALECKA, Daria PRZERWA, JULIA PARADOWSKA, KINGA | 98 99 99 99 98 01 | Ostor Ostor Ostor Ostor Orka Grudzi¹dz Muks Rekin Bydgoszcz | 39.70 39.00 38.00 39.00 39.50 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 21.5.10 | Ch³opców, 50m motylkowy | 12 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KOCIUBA, Kajetan GRABOWSKA, Zuzanna MIKO£AJCZYK, Maciej KALINOWSKI, Micha³ SUJKOWSKI, Tomasz GOTLIBOWSKI, Aleks | 01 01 98 01 01 00 | Ostor Ostor Ostor Mtkp Delfin Toruñ Ostor Mtkp Delfin Toruñ | 54.50 49.30 47.00 47.22 51.50 56.98 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | JARANOWSKI, Igor BUDZYÑSKI, Micha³ JAGODZIÑSKI, Maksim STEFAÑSKI, Bartosz TYLICKI, MATEUSZ STASZKIEWICZ, Jakub | 01 99 99 98 01 01 | Ostor Ostor Ostor Ostor Muks Rekin Bydgoszcz Mks Sp 63 | 44.50 42.60 41.16 42.00 43.68 46.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | CZERWIÑSKI, Szymon S£OMIÑSKI, Mi³osz SZCZEBLEWSKI, Karol OLSZEWSKI, Karol SZCZEPAÑSKI, Kacper MIKO£AJCZAK, B³a¿ej | 99 98 98 98 99 01 | Ostor Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra MKP Toruñczyk Toruñ Muks Rekin Bydgoszcz UKS ZS 27 Osowa Góra | 40.15 39.00 35.12 37.00 40.09 41.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 21.5.10 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 12 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | HALECKA, Helena TOMASZEWSKA, Patrycja LEWANDOWSKA, JULIA ZJAWIONA, Agata ROUBO, Paulina | 03 01 01 03 01 | Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ Uks Wodnik Inowroc³aw MKP Toruñczyk Toruñ Mtkp Delfin Toruñ | NT NT 1:10.00 1:12.00 NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KISIEL, Paulina PI¥TKOWSKA, Kinga NIEMCZYK, Alicja POP£AWSKA, Wiktoria WYBRAÑSKA, SARA ROMANOWSKA, KAJA | 02 01 01 01 00 00 | MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw Uks Wodnik Inowroc³aw | 1:00.00 57.20 55.01 56.80 59.00 1:04.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KLARKOWSKA, Wiktoria RUTKOWSKA, Wiktoria KIEJNOWSKA, Wiktoria KANIEWSKA, OLIWIA HAŒKIEWICZ, ANNA ŒWITEK, ALEKSANDRA | 00 99 98 99 98 01 | MKP Toruñczyk Toruñ Ostor Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw Uks Wodnik Inowroc³aw Uks Wodnik Inowroc³aw | 52.00 50.00 48.70 49.80 50.20 52.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KRULIKOWSKA, Paulina KOTOWSKA, Oliwia PREKOP, Julia ROMANOWSKA, OLGA SUDZIÑSKA, Jagoda LISIÑSKA, Zuzanna | 01 01 01 98 01 01 | Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra Mks Sp 63 Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra | 47.10 44.50 44.00 44.06 46.00 48.01 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Weronika BOGALECKA, Daria CHRÓŒNIAK, Milena KONECKA, Angelika SMO£A, Monika MATUSZEWSKA, Kasia | 01 99 99 00 99 01 | Mks Sp 63 Ostor Muks Rekin Bydgoszcz UKS ZS 27 Osowa Góra Mtkp Delfin Toruñ UKS ZS 27 Osowa Góra | 43.00 42.00 40.26 41.01 42.87 43.50 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | RYGIELSKA, Justyna MAÆKOWIAK, Iga S£UPEK, Roksana CICHOCKA, Sara OLIVIA, Miko³ajczak URTNOWSKA, Katarzyna | 98 99 99 98 99 98 | Ostor Ostor MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Ostor MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Ostor | 39.90 39.00 36.22 38.50 39.87 40.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 21.5.10 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 12 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | ZDROJEWSKI, Kamil KULESZKO, Miko³aj GERC, Jakub | 01 98 98 | Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ROBAK, Olgierd PRZEW£OKA, Filip B£A¯EK, JAKUB KOWALSKI, Jêdrzej BOGUSZ, Micha³ HAŒKIEWICZ, PAWE£ | 02 01 00 00 98 02 | MKP Toruñczyk Toruñ Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw MKP Toruñczyk Toruñ Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw | 1:09.00 59.70 59.00 59.00 1:00.00 1:11.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PI¥TKOWSKI, Micha³ JANKE, JAKUB JAWORSKI, BRAJAN KAMIÑSKI, Bartosz MALINOWSKI, GRZEGORZ LANGOWSKI, MICHA£ | 01 01 01 01 00 02 | Ostor Orka Grudzi¹dz Orka Grudzi¹dz UKS ZS 27 Osowa Góra Orka Grudzi¹dz Orka Grudzi¹dz | 55.60 55.00 50.00 50.01 55.00 58.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | BOROWIEC, Jakub KÖNIG, HUBERT WIŒNIEWSKI, Filip WIŒNIEWSKI, Jakub GRABOWSKA, Zuzanna WYRZYKOWSKI, Norbert | 99 01 01 01 01 01 | Mtkp Delfin Toruñ Orka Grudzi¹dz Ostor Ostor Ostor Ostor | 49.32 48.00 47.60 47.90 48.70 49.90 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Rafa³ KRZY¯ANOWSKI, OSKAR S£OMIÑSKI, Mi³osz JAB£OÑSKI, Jan KRÓL, Mateusz KATKIEWICZ, S³awomir | 99 99 98 99 01 00 | Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor Ostor Mks Sp 63 Ostor | 47.30 46.00 45.00 45.50 46.00 47.36 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CHOJNACKI, Damian CIOCH, MATEUSZ JANICKI, Kacper REMIGIUSZ, Kuligowski MIKO£AJCZYK, Maciej NAWROCKI, MARCEL | 98 01 01 98 98 98 | Ostor Muks Rekin Bydgoszcz UKS ZS 27 Osowa Góra MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw | 44.00 43.55 41.30 43.12 44.00 44.60 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KISIEL, Kamil KLEPACKI, Olaf KRYWORUCZKO, Bartosz PUCKA, Aleksander PATRYK, Drapiewski MALAK, Miko³aj | 98 98 99 98 98 01 | MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz MKP Toruñczyk Toruñ Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Mks Sp 63 | 40.12 38.00 37.40 37.89 38.20 41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 21.5.10 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 12 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | POP£AWSKA, Wiktoria DEPCZYÑSKA, Zuzanna TARAZEWICZ, Zuzanna | 01 01 99 | Ostor Ostor Ostor | 1:02.30 1:00.00 1:00.00 |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | GRZEŒKOWIAK, Emilia KACHNIARZ, Nicola LISIÑSKA, Zuzanna MARCINKOWSKA, AGATA | 01 99 01 00 | UKS ZS 27 Osowa Góra Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra Uks Wodnik Inowroc³aw | 59.10 59.00 59.01 59.10 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | BARA, Kinga MILEWICZ, Natalia BEREZA, Agata WILMA, Katia UBERT, Wiktoria HOLAK, Marta | 99 01 00 00 01 01 | Ostor Ostor Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ Mks Sp 63 UKS ZS 27 Osowa Góra | 58.00 56.40 55.66 56.22 57.00 58.01 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SUDBRINK, Samantha FRYDRYCH, Nicole £ATYSZOJÆ, Zuzanna NOWAK, Weronika KOPROWSKA, Monika WEBER, Ma³gorzata | 99 01 99 01 98 01 | Ostor Mks Sp 63 Ostor Mks Sp 63 Ostor Ostor | 53.00 52.00 52.00 52.00 52.10 55.30 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MELZACKA, Aleksandra SMO£A, Monika KNAPOWSKA, Kaja JAGOWDZIK, Marta RAJEWSKA, Dominika KUJAWSKA, Katarzyna | 99 99 01 99 99 00 | Ostor Mtkp Delfin Toruñ Mks Sp 63 Muks Rekin Bydgoszcz Ostor Mtkp Delfin Toruñ | 51.00 49.80 49.00 49.70 51.00 51.98 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | JAKUBIAK, HANNA BRZYKCY, Aleksandra JAROSZ, Oliwia CIECIÓRSKA, Syanne PRZYBY£OWSKA, Maja WOLSKA, MARTA | 98 01 98 00 98 99 | Uks Wodnik Inowroc³aw UKS ZS 27 Osowa Góra Ostor MKP Toruñczyk Toruñ Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw | 48.80 47.50 46.40 47.00 48.60 49.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CICHOCKA, Sara BARTNICKA, Patrycja MISIASZEK, Maria KNOPP, Natalie KUBANEK, Adrianna LEWANDOWSKA, Monika | 98 99 98 98 99 98 | Ostor Ostor MKP Toruñczyk Toruñ UKS ZS 27 Osowa Góra Ostor Ostor | 45.20 44.00 42.00 43.23 45.00 45.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 21.5.10 | Ch³opców, 50m klasyczny | 12 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | MUCHEWICZ, Mi³osz ¯UCHOWSKI, Wiktor MATCZAK, Micha³ | 01 01 98 | Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ | NT NT NT |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | FALKIEWICZ, Kacper TUSZYÑSKI, DOMINIK POLASZEK, Stanis³aw B£A¯EK, JAKUB | 01 01 00 00 | SP 11 Toruñ Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw | 1:02.60 59.00 1:00.00 1:04.80 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KRU¯YÑSKI, Filip JANISZEWSKI, Jeremiasz ŒWIECHOWICZ, Bartek S£OWIÑSKI, Sebastian KAMIÑSKI, Bartosz JANKE, JAKUB | 98 01 01 98 01 01 | Ostor Ostor Ostor Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra Orka Grudzi¹dz | 58.00 56.70 55.70 56.00 57.01 59.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMCZYK, Mateusz NITECKI, Miko³aj KOCIUBA, Kajetan KEJZA, Kuba WAMKA, Mateusz KINCZEWSKI, Filip | 01 00 01 99 01 01 | Ostor MKP Toruñczyk Toruñ Ostor Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra UKS ZS 27 Osowa Góra | 54.70 54.00 53.50 53.55 54.01 55.01 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KWASOWSKI, Mateusz BREGIER, Szymon MELERSKI, Jakub RAFALSKI, Mi³osz WIECIÑSKI, Andrzej KRÓL, Mateusz | 01 01 98 98 01 01 | Ostor Klub P³ywacki MZOS P³ock Ostor Ostor Mtkp Delfin Toruñ Mks Sp 63 | 51.50 51.00 50.00 51.00 51.25 52.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WIŒNIEWSKI, Jakub NOWAK, Rafa³ DOBROGOWSKI, Piotr HOFFMAN, Kacper KLINIEWSKI, Miko³aj JARANOWSKI, Igor | 01 99 00 00 01 01 | Ostor Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz UKS ZS 27 Osowa Góra Ostor | 49.70 48.97 48.00 48.90 49.20 49.80 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | TRZCIÑSKI, Micha³ FEREK, Jakub PARADOWSKI, Jacek LANGOWSKI, MARCIN MALAK, Miko³aj CYRANKOWSKI, Damian | 98 98 99 99 01 98 | Ostor MKP Toruñczyk Toruñ MKP Toruñczyk Toruñ Orka Grudzi¹dz Mks Sp 63 Ostor | 47.00 44.00 40.00 43.50 45.15 48.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 21.5.10 | Dziewcz¹t, 50m dowolny | 12 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 | WITKOWSKA, Karolina ROUBO, Paulina KISIEL, Paulina JURKIEWICZ, Wiktoria HALECKA, Helena | 01 01 02 99 03 | Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Ostor Mtkp Delfin Toruñ | NT NT 1:01.10 1:10.00 NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PITU£A, Alicja ROMANOWSKA, KAJA G£OWIÑSKA, Natalia WILMA, Katia TARAZEWICZ, Zuzanna LEWANDOWSKA, JULIA | 00 00 99 00 99 01 | Mtkp Delfin Toruñ Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor Mtkp Delfin Toruñ Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw | 59.23 57.00 55.00 55.12 58.00 1:00.00 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | BEREZA, Agata MARCINKOWSKA, AGATA KACHNIARZ, Nicola NIEMCZYK, Alicja RYBAK, Hanna GRZEŒKOWIAK, Emilia | 00 00 99 01 01 01 | Mtkp Delfin Toruñ Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra Mks Sp 63 UKS ZS 27 Osowa Góra | 53.10 52.20 50.00 50.01 53.00 53.10 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | BARA, Kinga ŒWITEK, ALEKSANDRA JAKUBIAK, HANNA WYBRAÑSKA, SARA KLARKOWSKA, Wiktoria GRZESZCZAK, Wiktoria | 99 01 98 00 00 01 | Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw Uks Wodnik Inowroc³aw Uks Wodnik Inowroc³aw MKP Toruñczyk Toruñ Ostor | 48.00 46.00 45.00 45.20 46.00 49.10 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | NAWROCKA, MARTYNA KANIEWSKA, OLIWIA WENDE, Weronika MELZACKA, Aleksandra BUDZYÑSKA, Natalia UBERT, Wiktoria | 00 99 01 99 01 01 | Uks Wodnik Inowroc³aw Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor Ostor Ostor Mks Sp 63 | 44.80 43.10 42.90 43.00 43.40 45.00 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | HAŒKIEWICZ, ANNA SUDZIÑSKA, Jagoda KOTOWSKA, Oliwia MATUSZEWSKA, Kasia LEWANDOWSKA, Patrycja KRULIKOWSKA, Paulina | 98 01 01 01 99 01 | Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra UKS ZS 27 Osowa Góra Ostor Ostor | 42.00 41.70 41.00 41.01 42.00 42.60 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SUDBRINK, Samantha KONECKA, Angelika JACKOWSA, Weronika KOPROWSKA, Monika IGLEWSKA, WERONIKA £UKIEWSKA, Patrycja | 99 00 00 98 99 01 | Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw Mtkp Delfin Toruñ | 40.00 39.50 39.12 39.20 39.80 41.00 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | RAJEWSKA, Dominika BARTNICKA, Patrycja JAGOWDZIK, Bogna KNAPOWSKA, Kaja JAGOWDZIK, Marta £ATYSZOJÆ, Zuzanna | 99 99 99 01 99 99 | Ostor Ostor Muks Rekin Bydgoszcz Mks Sp 63 Muks Rekin Bydgoszcz Ostor | 39.00 38.00 37.38 38.00 38.56 39.00 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | LEWANDOWSKA, NATALIA URTNOWSKA, Katarzyna WOLSKA, MARTA CHRÓŒNIAK, Milena ROMANOWSKA, OLGA KU£AGOWSKA, Maria | 98 98 99 99 98 00 | Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw Muks Rekin Bydgoszcz Uks Wodnik Inowroc³aw Mtkp Delfin Toruñ | 37.00 36.50 36.20 36.48 36.60 37.22 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | OLIVIA, Miko³ajczak PRZERWA, JULIA S£UPEK, Roksana URBANOWSKA, Aleksandra MISIASZEK, Maria RYGIELSKA, Justyna | 99 98 99 98 98 98 | MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Orka Grudzi¹dz MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Ostor MKP Toruñczyk Toruñ Ostor | 35.67 33.50 32.57 33.00 35.00 35.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 21.5.10 | Ch³opców, 50m dowolny | 12 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
2 3 4 5 | ¯UCHOWSKI, Wiktor ZDROJEWSKI, Kamil KULESZKO, Miko³aj MATCZAK, Micha³ | 01 01 98 98 | Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ | NT NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | G¥SOWSKI, Miko³aj HAŒKIEWICZ, PAWE£ WO¯NIAK, Maciej MALINOWSKI, GRZEGORZ GERC, Jakub OLIVIERRE, Kieran | 98 02 98 00 98 01 | Mtkp Delfin Toruñ Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor Orka Grudzi¹dz Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ | NT 1:09.80 56.00 59.10 NT NT |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALSKI, Jêdrzej LANGOWSKI, MICHA£ JAWORSKI, BRAJAN S£OWIÑSKI, Sebastian TUSZYÑSKI, DOMINIK ŒWIECHOWICZ, Bartek | 00 02 01 98 01 01 | MKP Toruñczyk Toruñ Orka Grudzi¹dz Orka Grudzi¹dz Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor | 55.00 53.00 52.00 52.00 55.00 55.30 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PRZEW£OKA, Filip FALKIEWICZ, Kacper SUJKOWSKI, Tomasz POLASZEK, Stanis³aw BOROWIEC, Jakub ADAMCZYK, Mateusz | 01 01 01 00 99 01 | Ostor SP 11 Toruñ Ostor Ostor Mtkp Delfin Toruñ Ostor | 49.90 48.80 48.30 48.50 49.22 51.70 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | WIECIÑSKI, Andrzej ¯URAWSKI, Maciej WIŒNIEWSKI, Filip JANISZEWSKI, Jeremiasz MELERSKI, Jakub PI¥TKOWSKI, Micha³ | 01 00 01 01 98 01 | Mtkp Delfin Toruñ Ostor Ostor Ostor Ostor Ostor | 48.12 47.44 45.70 47.30 48.00 48.14 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | WYRZYKOWSKI, Norbert KEJZA, Kuba WAMKA, Mateusz GOTLIBOWSKI, Aleks RAFALSKI, Mi³osz BOGUSZ, Micha³ | 01 99 01 00 98 98 | Ostor Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra Mtkp Delfin Toruñ Ostor Ostor | 44.31 42.70 41.50 42.20 43.00 45.00 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | HOFFMAN, Kacper JAB£OÑSKI, Jan WRZESIÑSKI, Jakub CHOJNACKI, Damian KRU¯YÑSKI, Filip KÖNIG, HUBERT | 00 99 01 98 98 01 | MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Ostor Mks Sp 63 Ostor Ostor Orka Grudzi¹dz | 40.34 39.30 39.00 39.00 40.00 41.00 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | NAWROCKI, MARCEL TRZCIÑSKI, Micha³ KRZY¯ANOWSKI, OSKAR REMIGIUSZ, Kuligowski FEREK, Jakub CIOCH, MATEUSZ | 98 98 99 98 98 01 | Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz MKP Toruñczyk Toruñ Muks Rekin Bydgoszcz | 38.20 38.00 36.80 37.89 38.00 38.41 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PUCKA, Aleksander CZERWIÑSKI, Szymon PARADOWSKI, Jacek PATRYK, Drapiewski KISIEL, Kamil BUDZYÑSKI, Micha³ | 98 99 99 98 98 99 | UKS ZS 27 Osowa Góra Ostor MKP Toruñczyk Toruñ MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz Ostor | 36.11 35.60 35.00 35.20 35.67 36.60 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEPAÑSKI, Kacper STEFAÑSKI, Bartosz OLSZEWSKI, Karol KLEPACKI, Olaf KALINOWSKI, Micha³ KRUKOWSKI, Dominik | 99 98 98 98 01 98 | Muks Rekin Bydgoszcz Ostor MKP Toruñczyk Toruñ MKP Toruñczyk Toruñ Mtkp Delfin Toruñ MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz | 34.15 33.00 31.00 32.00 33.98 34.57 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 21.5.10 | Dziewcz¹t, 100m zmienny | 12 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | TOMASZEWSKA, Patrycja £UKIEWSKA, Patrycja WITKOWSKA, Karolina | 01 01 01 | Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ Mtkp Delfin Toruñ | NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | NAWROCKA, MARTYNA LESZCZYÑSKA, Aleksandra LEWANDOWSKA, NATALIA PREKOP, Julia DEPCZYÑSKA, Zuzanna | 00 01 98 01 01 | Uks Wodnik Inowroc³aw Ostor Uks Wodnik Inowroc³aw Mks Sp 63 Ostor | 1:57.00 1:50.10 1:50.00 1:50.00 1:54.20 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | WENDE, Weronika LEWANDOWSKA, Patrycja PARADOWSKA, KINGA FRYDRYCH, Nicole WEBER, Ma³gorzata MILEWICZ, Natalia | 01 99 01 01 01 01 | Ostor Ostor Muks Rekin Bydgoszcz Mks Sp 63 Ostor Ostor | 1:49.60 1:45.00 1:35.00 1:45.00 1:46.70 1:49.80 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | FABROWSKA, Julia KNOPP, Natalie URBANOWSKA, Aleksandra STECKIEWICZ, JULIA JAROSZ, Oliwia BRZYKCY, Aleksandra | 99 98 98 00 98 01 | Muks Rekin Bydgoszcz UKS ZS 27 Osowa Góra Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra Ostor UKS ZS 27 Osowa Góra | 1:33.91 1:32.67 1:27.00 1:31.00 1:33.40 1:34.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 21.5.10 | Ch³opców, 100m zmienny | 12 lat i m³odsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 | KLINIEWSKI, Miko³aj WRZESIÑSKI, Jakub KINCZEWSKI, Filip BREGIER, Szymon | 01 01 01 01 | UKS ZS 27 Osowa Góra Mks Sp 63 UKS ZS 27 Osowa Góra Klub P³ywacki MZOS P³ock | 1:59.00 1:50.00 1:59.00 2:20.86 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KWASOWSKI, Mateusz TYLICKI, MATEUSZ MIKO£AJCZAK, B³a¿ej JANICKI, Kacper STASZKIEWICZ, Jakub CYRANKOWSKI, Damian | 01 01 01 01 01 98 | Ostor Muks Rekin Bydgoszcz UKS ZS 27 Osowa Góra UKS ZS 27 Osowa Góra Mks Sp 63 Ostor | 1:45.70 1:43.22 1:35.01 1:35.02 1:45.00 1:47.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | JAGODZIÑSKI, Maksim KRUKOWSKI, Dominik SZCZEBLEWSKI, Karol KRYWORUCZKO, Bartosz LANGOWSKI, MARCIN DOBROGOWSKI, Piotr | 99 98 98 99 99 00 | Ostor MUKS PIêtnastka Aqua Bydgoszcz UKS ZS 27 Osowa Góra Ostor Orka Grudzi¹dz UKS ZS 27 Osowa Góra | 1:33.70 1:28.23 1:22.16 1:27.30 1:28.50 1:34.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 21.5.10 | Dziewcz¹t, 4 x 50m zmienny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 | Mks Sp 63 1 | Mks Sp 63 | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 21.5.10 | Ch³opców, 4 x 50m zmienny | 9 lat i m³odsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 4 | UKS ZS 27 Osowa Góra 2 Mks Sp 63 1 | UKS ZS 27 Osowa Góra Mks Sp 63 | 2:35.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 21.5.10 | Dziewcz¹t, 4 x 50m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 | Uks Wodnik Inowroc³aw 2 | Uks Wodnik Inowroc³aw | 3:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 21.5.10 | Ch³opców, 4 x 50m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 | MKP Toruñczyk Toruñ 1 | MKP Toruñczyk Toruñ | 2:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21.5.10 | Dziewcz¹t, 4 x 50m zmienny | 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 | Uks Wodnik Inowroc³aw 2 | Uks Wodnik Inowroc³aw | 3:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 21.5.10 | Ch³opców, 4 x 50m zmienny | 12 lat Lista startowa |