Już Pływam Runda I Niepołomice, 5.6.2010 |
Konkurencja 1 5.6.10 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 1 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 | PODKOWA Dominika GOLIŃSKA ZOFIA FORTECKA ANNA KOWAL ANNA SKOWRON Martyna OUSLEY NASEMAN Gabriele | 01 01 01 01 01 02 | Fala Niepołomice Piątka Kraków Piątka Kraków Niezrzeszona Karol Wadowice Jordan Kraków | 30.88 26.00 25.00 26.00 29.31 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5.6.10 | Chłopców, 25m motylkowy | 1 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | SŁABY Jan KOCZUR JAN BELSKI Jakub MACIĄG WOJCIECH | 01 01 01 02 | STP Nowy Sącz Piątka Kraków STP Nowy Sącz Piątka Kraków | 23.90 23.00 23.89 35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 5.6.10 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | MATEJKO Florentyna LITEWKA ALEKSANDRA WARSZAWSKA Karolina ORCZYKOWSKA Natalia LESZCZYŃSKA Zuzanna | 00 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Piątka Kraków Pływak Bochnia STP Nowy Sącz Ósemka Oświêcim | 1:04.00 49.00 40.00 41.03 53.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5.6.10 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | BAZYL Kamil CAŁKA Jakub BIECKI Szymon KUMAŃSKI Karol | 00 00 00 00 | SwimArt Myślenice Pływak Bochnia Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | 52.00 38.50 46.42 59.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5.6.10 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 1 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | OUSLEY NASEMAN Gabriele WILCZYŃSKA Ludmiła SWÓŁ AMELIA RĘDZINIAK Gabriela SZCZĘSNY Julia | 02 03 02 01 02 | Jordan Kraków Gabi Proszówki Piątka Kraków Fala Niepołomice Karol Wadowice | NT 31.78 30.00 31.47 35.46 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | ROMANOWSKA Wiktoria KALISZ Katarzyna MUCHA Karolina HERMAN NATALIA NOWAK Zuzanna CIEMBKA JULIA | 01 01 01 01 02 02 | Karol Wadowice Gabi Proszówki Niezrzeszona Piątka Kraków STP Nowy Sącz Piątka Kraków | 28.76 23.66 20.50 23.00 24.36 29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5.6.10 | Chłopców, 25m grzbietowy | 1 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | PILCH STANISŁAW PUCHAŁA ERYK WILCZYŃSKI Jerzy WIERZBA TOMASZ BUGAJ IGOR BELSKI Krzysztof | 02 02 02 02 03 03 | Piątka Kraków Piątka Kraków Gabi Proszówki Piątka Kraków Piątka Kraków STP Nowy Sącz | 30.00 28.00 27.79 28.00 30.00 30.22 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GULBA MACIEJ SŁOCZYŃSKI WOJCIECH WAŚ IWO MATYSIK PIOTR PROKOPIUK ANDRZEJ URBAŃSKI Kacper | 02 02 02 02 02 02 | Piątka Kraków Piątka Kraków Piątka Kraków Piątka Kraków Piątka Kraków STP Nowy Sącz | 27.00 26.00 26.00 26.00 27.00 27.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | MAZURKIEWICZ Michał NOWOSAD TYMOTEUSZ MICHAŁOWSKI Tomasz SAPARHAN AKARYS CIEMBKA JAKUB KOLBER Krystian | 01 01 02 01 01 01 | STP Nowy Sącz Piątka Kraków STP Nowy Sącz Piątka Kraków Piątka Kraków Karol Wadowice | 24.55 24.00 21.11 24.00 24.00 25.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5.6.10 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SZCZYGIEŁ Natalia GRYGORUK Klaudia GOLIŃSKA Wiktoria | 00 00 00 | Gabi Proszówki Ósemka Oświêcim Jordan Kraków | NT 57.00 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | LENARTOWICZ Adrianna KOŁODZIEJ Agata MATEJKO Florentyna RYŚ Zofia SEREŚ Magdalena ĆWIĘKAŁA Julia | 00 00 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | 54.00 53.00 52.00 52.00 53.00 54.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | MYDLARZ Wiktoria ZAWISZA Alina WĘGRZYN Natalia KRZYSZKOWSKA Izabela KUWIK Dominika CIERPIAŁEK Adrianna | 00 00 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice Pływak Bochnia Ósemka Oświêcim Karol Wadowice | 50.00 49.00 42.01 43.00 50.00 50.84 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5.6.10 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | KRZEMYK Bartosz BUKOWSKI Kordian PLUTECKI Dawid RATAJ Mikołaj KAMIL DRZAZGA | 00 00 00 00 00 | Fala Niepołomice Gabi Proszówki Niezrzeszony Gabi Proszówki Lider Wadowice | NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | NIDZIELA Hubert BOROWSKI Daniel BABIUCH Filip WOŹNIAK Jakub ZAJĄC Aleksander SZCZĘŚNIAK Patryk | 00 00 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | 1:00.00 57.00 55.00 56.12 59.00 1:10.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KŁYCZEK Przemysław BASTA Filip SZUKALSKI Szymon BOROWIEC Sebastian SUSKI Michał PROKOPOWICZ Paweł | 00 00 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz Karol Wadowice Gabi Proszówki Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | 53.00 51.22 50.23 50.38 52.00 54.01 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BIGAJSKI Aleksander SUMARA KONRAD KOCOT Wiktor WŁODARCZYK BRUNO SĄDEL Kacper NICIŃSKI Bartosz | 00 00 00 00 00 00 | Korona Kraków Piątka Kraków Pływak Bochnia Piątka Kraków Gabi Proszówki Fala Niepołomice | 48.00 41.00 40.50 41.00 43.43 49.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 5.6.10 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 1 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | DRZAZGA EMILIA ROGOWSKA Gabriela GANCARCZYK Aleksandra | 03 02 01 | Lider Wadowice Gabi Proszówki Fala Niepołomice | NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | GOLIŃSKA ZOFIA KOWAL ANNA ROMANOWSKA Wiktoria KOPP Oliwia | 01 01 01 02 | Piątka Kraków Niezrzeszona Karol Wadowice Aquarius Myślenice | 32.00 25.00 31.45 32.71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 5.6.10 | Chłopców, 25m klasyczny | 1 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | KOPROWSKI Dawid MAZURKIEWICZ Michał SŁABY Jan PILCH STANISŁAW CISZEWSKI JAKUB | 01 01 01 02 02 | Gabi Proszówki STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz Piątka Kraków Piątka Kraków | NT 34.22 25.11 33.00 35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 5.6.10 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | GOLIŃSKA Wiktoria SKOWRON Aleksandra RYŚ Zofia | 00 00 00 | Jordan Kraków Karol Wadowice Ósemka Oświêcim | NT 1:00.23 1:10.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | GRYGORUK Klaudia KUWIK Dominika PAWELSKA DOMINIKA LASKOWSKA ANNA MŁYNARSKA Marika KOŁODZIEJ Agata | 00 00 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Piątka Kraków Piątka Kraków Pływak Bochnia Ósemka Oświêcim | 58.00 51.50 46.00 49.00 53.00 58.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5.6.10 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | BOROWSKI Daniel ZAJĄC Aleksander MACIASZKIEWICZ Sebastian MAYERBERG Kacper PIWOWARCZYK Artur NIDZIELA Hubert | 00 00 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | 1:06.00 1:00.00 59.21 1:00.00 1:05.00 1:10.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MISZCZYŃSKI Robert SZAŁAŚNY Bartosz MICHALCZYK Andrzej BAZYL Kamil GAWRON Marek KUMAŃSKI Karol | 00 00 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Pływak Bochnia SwimArt Myślenice Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | 58.00 54.19 38.50 49.34 55.00 59.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 5.6.10 | Dziewcząt, 25m dowolny | 1 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | DRZAZGA EMILIA SWÓŁ AMELIA WILCZYŃSKA Ludmiła | 03 02 03 | Lider Wadowice Piątka Kraków Gabi Proszówki | NT 29.00 34.65 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | CIEMBKA JULIA ROGOWSKA Gabriela PODKOWA Dominika NOWAK Zuzanna GANCARCZYK Aleksandra RĘDZINIAK Gabriela | 02 02 01 02 01 01 | Piątka Kraków Gabi Proszówki Fala Niepołomice STP Nowy Sącz Fala Niepołomice Fala Niepołomice | 28.00 25.35 24.60 25.30 26.37 29.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SKOWRON Martyna MUCHA Karolina HERMAN NATALIA FORTECKA ANNA KOPP Oliwia KALISZ Katarzyna | 01 01 01 01 02 01 | Karol Wadowice Niezrzeszona Piątka Kraków Piątka Kraków Aquarius Myślenice Gabi Proszówki | 21.86 19.90 19.00 19.00 20.17 22.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 5.6.10 | Chłopców, 25m dowolny | 1 - 9 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | BELSKI Krzysztof WILCZYŃSKI Jerzy CISZEWSKI JAKUB | 03 02 02 | STP Nowy Sącz Gabi Proszówki Piątka Kraków | 34.54 27.19 28.80 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | WAŚ IWO URBAŃSKI Kacper SŁOCZYŃSKI WOJCIECH GULBA MACIEJ BUGAJ IGOR | 02 02 02 02 03 | Piątka Kraków STP Nowy Sącz Piątka Kraków Piątka Kraków Piątka Kraków | 27.00 26.55 25.00 25.00 27.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PROKOPIUK ANDRZEJ MATYSIK PIOTR MACIĄG WOJCIECH SAPARHAN AKARYS PUCHAŁA ERYK WIERZBA TOMASZ | 02 02 02 01 02 02 | Piątka Kraków Piątka Kraków Piątka Kraków Piątka Kraków Piątka Kraków Piątka Kraków | 24.00 23.00 22.00 23.00 24.00 25.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KOPROWSKI Dawid NOWOSAD TYMOTEUSZ BELSKI Jakub KOCZUR JAN CIEMBKA JAKUB MICHAŁOWSKI Tomasz | 01 01 01 01 01 02 | Gabi Proszówki Piątka Kraków STP Nowy Sącz Piątka Kraków Piątka Kraków STP Nowy Sącz | 20.00 19.00 18.22 19.00 20.00 20.77 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 5.6.10 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | LENARTOWICZ Adrianna SZCZYGIEŁ Natalia CIERPIAŁEK Adrianna | 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Gabi Proszówki Karol Wadowice | 54.00 49.24 49.80 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | ĆWIĘKAŁA Julia SKOWRON Aleksandra MŁYNARSKA Marika SEREŚ Magdalena | 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Karol Wadowice Pływak Bochnia Ósemka Oświêcim | 47.94 45.25 46.00 48.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KRZYSZKOWSKA Izabela WARSZAWSKA Karolina WĘGRZYN Natalia ORCZYKOWSKA Natalia PAWELSKA DOMINIKA LITEWKA ALEKSANDRA | 00 00 00 00 00 00 | Pływak Bochnia Pływak Bochnia Aquarius Myślenice STP Nowy Sącz Piątka Kraków Piątka Kraków | 39.50 37.00 33.68 36.66 38.00 41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 5.6.10 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | RATAJ Mikołaj BUKOWSKI Kordian KRZEMYK Bartosz | 00 00 00 | Gabi Proszówki Gabi Proszówki Fala Niepołomice | NT 57.50 NT |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | PROKOPOWICZ Paweł MACIASZKIEWICZ Sebastian SZCZĘŚNIAK Patryk BABIUCH Filip | 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | 54.00 53.13 54.00 54.50 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MAYERBERG Kacper BASTA Filip NICIŃSKI Bartosz KŁYCZEK Przemysław PIWOWARCZYK Artur WOŹNIAK Jakub | 00 00 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim STP Nowy Sącz Fala Niepołomice Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Aquarius Myślenice | 49.00 47.11 46.76 47.00 49.00 52.11 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BOROWIEC Sebastian KAMIL DRZAZGA SUSKI Michał BIGAJSKI Aleksander MISZCZYŃSKI Robert PLUTECKI Dawid | 00 00 00 00 00 00 | Gabi Proszówki Lider Wadowice Ósemka Oświêcim Korona Kraków Ósemka Oświêcim Niezrzeszony | 46.00 40.61 40.00 40.50 41.02 46.54 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SUMARA KONRAD CAŁKA Jakub WŁODARCZYK BRUNO MICHALCZYK Andrzej KOCOT Wiktor HENKE Marek | 00 00 00 00 00 00 | Piątka Kraków Pływak Bochnia Piątka Kraków Pływak Bochnia Pływak Bochnia Fala Niepołomice | 38.00 36.50 36.00 36.50 37.50 38.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 5.6.10 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 | ZAWISZA Alina LESZCZYŃSKA Zuzanna MYDLARZ Wiktoria | 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | 1:53.00 1:50.00 1:52.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 5.6.10 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 | GAWRON Marek BIECKI Szymon HENKE Marek SĄDEL Kacper SZAŁAŚNY Bartosz | 00 00 00 00 00 | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim Fala Niepołomice Gabi Proszówki Ósemka Oświêcim | 1:50.00 1:45.00 1:39.39 1:41.00 1:49.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 5.6.10 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 1 - 10 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 4 | UKS"ÓSEKMA"Oświêcim UKS"ÓSEKMA"Oświêcim | Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | 2:56.00 3:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 5.6.10 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 1 - 10 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 | Gabi Proszówki 1 UKS"ÓSEKMA"Oświêcim UKS"ÓSEKMA"Oświêcim | Gabi Proszówki Ósemka Oświêcim Ósemka Oświêcim | NT 3:00.00 3:10.00 |