Już Pływam Runda I Niepołomice, 5.6.2010 |
Konkurencja 1 5.6.10 | Dziewcząt, 25m motylkowy | 1 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | FORTECKA ANNA | 01 | Piątka Kraków | 25.00 | |||
2 | KOWAL ANNA | 01 | Niezrzeszona | 26.00 | |||
3 | GOLIŃSKA ZOFIA | 01 | Piątka Kraków | 26.00 | |||
4 | SKOWRON Martyna | 01 | Karol Wadowice | 29.31 | |||
5 | PODKOWA Dominika | 01 | Fala Niepołomice | 30.88 | |||
6 | OUSLEY NASEMAN Gabriele | 02 | Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5.6.10 | Chłopców, 25m motylkowy | 1 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | KOCZUR JAN | 01 | Piątka Kraków | 23.00 | |||
2 | BELSKI Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 23.89 | |||
3 | SŁABY Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 23.90 | |||
4 | MACIĄG WOJCIECH | 02 | Piątka Kraków | 35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 5.6.10 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WARSZAWSKA Karolina | 00 | Pływak Bochnia | 40.00 | |||
2 | ORCZYKOWSKA Natalia | 00 | STP Nowy Sącz | 41.03 | |||
3 | LITEWKA ALEKSANDRA | 00 | Piątka Kraków | 49.00 | |||
4 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | 00 | Ósemka Oświêcim | 53.00 | |||
5 | MATEJKO Florentyna | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:04.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5.6.10 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | CAŁKA Jakub | 00 | Pływak Bochnia | 38.50 | |||
2 | BIECKI Szymon | 00 | Ósemka Oświêcim | 46.42 | |||
3 | BAZYL Kamil | 00 | SMS SwimArt Myślenice | 52.00 | |||
4 | KUMAŃSKI Karol | 00 | Ósemka Oświêcim | 59.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5.6.10 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 1 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | MUCHA Karolina | 01 | Niezrzeszona | 20.50 | |||
2 | HERMAN NATALIA | 01 | Piątka Kraków | 23.00 | |||
3 | KALISZ Katarzyna | 01 | Gabi Proszówki | 23.66 | |||
4 | NOWAK Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 24.36 | |||
5 | ROMANOWSKA Wiktoria | 01 | Karol Wadowice | 28.76 | |||
6 | CIEMBKA JULIA | 02 | Piątka Kraków | 29.00 | |||
7 | SWÓŁ AMELIA | 02 | Piątka Kraków | 30.00 | |||
8 | RĘDZINIAK Gabriela | 01 | Fala Niepołomice | 31.47 | |||
9 | WILCZYŃSKA Ludmiła | 03 | Gabi Proszówki | 31.78 | |||
10 | SZCZĘSNY Julia | 02 | Karol Wadowice | 35.46 | |||
11 | OUSLEY NASEMAN Gabriele | 02 | Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5.6.10 | Chłopców, 25m grzbietowy | 1 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | MICHAŁOWSKI Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 21.11 | |||
2 | NOWOSAD TYMOTEUSZ | 01 | Piątka Kraków | 24.00 | |||
3 | SAPARHAN AKARYS | 01 | Piątka Kraków | 24.00 | |||
4 | CIEMBKA JAKUB | 01 | Piątka Kraków | 24.00 | |||
5 | MAZURKIEWICZ Michał | 01 | STP Nowy Sącz | 24.55 | |||
6 | KOLBER Krystian | 01 | Karol Wadowice | 25.64 | |||
7 | WAŚ IWO | 02 | Piątka Kraków | 26.00 | |||
8 | MATYSIK PIOTR | 02 | Piątka Kraków | 26.00 | |||
9 | SŁOCZYŃSKI WOJCIECH | 02 | Piątka Kraków | 26.00 | |||
10 | PROKOPIUK ANDRZEJ | 02 | Piątka Kraków | 27.00 | |||
11 | URBAŃSKI Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 27.00 | |||
12 | GULBA MACIEJ | 02 | Piątka Kraków | 27.00 | |||
13 | WILCZYŃSKI Jerzy | 02 | Gabi Proszówki | 27.79 | |||
14 | WIERZBA TOMASZ | 02 | Piątka Kraków | 28.00 | |||
15 | PUCHAŁA ERYK | 02 | Piątka Kraków | 28.00 | |||
16 | BUGAJ IGOR | 03 | Piątka Kraków | 30.00 | |||
17 | PILCH STANISŁAW | 02 | Piątka Kraków | 30.00 | |||
18 | BELSKI Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 30.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5.6.10 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WĘGRZYN Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 42.01 | |||
2 | KRZYSZKOWSKA Izabela | 00 | Pływak Bochnia | 43.00 | |||
3 | ZAWISZA Alina | 00 | Ósemka Oświêcim | 49.00 | |||
4 | MYDLARZ Wiktoria | 00 | Ósemka Oświêcim | 50.00 | |||
5 | KUWIK Dominika | 00 | Ósemka Oświêcim | 50.00 | |||
6 | CIERPIAŁEK Adrianna | 00 | Karol Wadowice | 50.84 | |||
7 | RYŚ Zofia | 00 | Ósemka Oświêcim | 52.00 | |||
8 | MATEJKO Florentyna | 00 | Ósemka Oświêcim | 52.00 | |||
9 | KOŁODZIEJ Agata | 00 | Ósemka Oświêcim | 53.00 | |||
10 | SEREŚ Magdalena | 00 | Ósemka Oświêcim | 53.00 | |||
11 | LENARTOWICZ Adrianna | 00 | Ósemka Oświêcim | 54.00 | |||
12 | ĆWIĘKAŁA Julia | 00 | Ósemka Oświêcim | 54.00 | |||
13 | GRYGORUK Klaudia | 00 | Ósemka Oświêcim | 57.00 | |||
14 | SZCZYGIEŁ Natalia | 00 | Gabi Proszówki | NT | |||
15 | GOLIŃSKA Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5.6.10 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | KOCOT Wiktor | 00 | Pływak Bochnia | 40.50 | |||
2 | SUMARA KONRAD | 00 | Piątka Kraków | 41.00 | |||
3 | WŁODARCZYK BRUNO | 00 | Piątka Kraków | 41.00 | |||
4 | SĄDEL Kacper | 00 | Gabi Proszówki | 43.43 | |||
5 | BIGAJSKI Aleksander | 00 | Korona Kraków | 48.00 | |||
6 | NICIŃSKI Bartosz | 00 | Fala Niepołomice | 49.70 | |||
7 | SZUKALSKI Szymon | 00 | Karol Wadowice | 50.23 | |||
8 | BOROWIEC Sebastian | 00 | Gabi Proszówki | 50.38 | |||
9 | BASTA Filip | 00 | STP Nowy Sącz | 51.22 | |||
10 | SUSKI Michał | 00 | Ósemka Oświêcim | 52.00 | |||
11 | KŁYCZEK Przemysław | 00 | Ósemka Oświêcim | 53.00 | |||
12 | PROKOPOWICZ Paweł | 00 | Ósemka Oświêcim | 54.01 | |||
13 | BABIUCH Filip | 00 | Ósemka Oświêcim | 55.00 | |||
14 | WOŹNIAK Jakub | 00 | Aquarius Myślenice | 56.12 | |||
15 | BOROWSKI Daniel | 00 | Ósemka Oświêcim | 57.00 | |||
16 | ZAJĄC Aleksander | 00 | Ósemka Oświêcim | 59.00 | |||
17 | NIDZIELA Hubert | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:00.00 | |||
18 | SZCZĘŚNIAK Patryk | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:10.00 | |||
19 | RATAJ Mikołaj | 00 | Gabi Proszówki | NT | |||
20 | KRZEMYK Bartosz | 00 | Fala Niepołomice | NT | |||
21 | BUKOWSKI Kordian | 00 | Gabi Proszówki | NT | |||
22 | PLUTECKI Dawid | 00 | Niezrzeszony | NT | |||
23 | KAMIL DRZAZGA | 00 | Lider Wadowice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 5.6.10 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 1 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | KOWAL ANNA | 01 | Niezrzeszona | 25.00 | |||
2 | ROMANOWSKA Wiktoria | 01 | Karol Wadowice | 31.45 | |||
3 | GOLIŃSKA ZOFIA | 01 | Piątka Kraków | 32.00 | |||
4 | KOPP Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 32.71 | |||
5 | GANCARCZYK Aleksandra | 01 | Fala Niepołomice | NT | |||
6 | ROGOWSKA Gabriela | 02 | Gabi Proszówki | NT | |||
7 | DRZAZGA EMILIA | 03 | Lider Wadowice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 5.6.10 | Chłopców, 25m klasyczny | 1 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | SŁABY Jan | 01 | STP Nowy Sącz | 25.11 | |||
2 | PILCH STANISŁAW | 02 | Piątka Kraków | 33.00 | |||
3 | MAZURKIEWICZ Michał | 01 | STP Nowy Sącz | 34.22 | |||
4 | CISZEWSKI JAKUB | 02 | Piątka Kraków | 35.00 | |||
5 | KOPROWSKI Dawid | 01 | Gabi Proszówki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 5.6.10 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | PAWELSKA DOMINIKA | 00 | Piątka Kraków | 46.00 | |||
2 | LASKOWSKA ANNA | 00 | Piątka Kraków | 49.00 | |||
3 | KUWIK Dominika | 00 | Ósemka Oświêcim | 51.50 | |||
4 | MŁYNARSKA Marika | 00 | Pływak Bochnia | 53.00 | |||
5 | GRYGORUK Klaudia | 00 | Ósemka Oświêcim | 58.00 | |||
6 | KOŁODZIEJ Agata | 00 | Ósemka Oświêcim | 58.00 | |||
7 | SKOWRON Aleksandra | 00 | Karol Wadowice | 1:00.23 | |||
8 | RYŚ Zofia | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:10.00 | |||
9 | GOLIŃSKA Wiktoria | 00 | Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5.6.10 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | MICHALCZYK Andrzej | 00 | Pływak Bochnia | 38.50 | |||
2 | BAZYL Kamil | 00 | SMS SwimArt Myślenice | 49.34 | |||
3 | SZAŁAŚNY Bartosz | 00 | Ósemka Oświêcim | 54.19 | |||
4 | GAWRON Marek | 00 | Ósemka Oświêcim | 55.00 | |||
5 | MISZCZYŃSKI Robert | 00 | Ósemka Oświêcim | 58.00 | |||
6 | KUMAŃSKI Karol | 00 | Ósemka Oświêcim | 59.00 | |||
7 | MACIASZKIEWICZ Sebastian | 00 | Aquarius Myślenice | 59.21 | |||
8 | ZAJĄC Aleksander | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:00.00 | |||
9 | MAYERBERG Kacper | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:00.00 | |||
10 | PIWOWARCZYK Artur | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:05.00 | |||
11 | BOROWSKI Daniel | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:06.00 | |||
12 | NIDZIELA Hubert | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 5.6.10 | Dziewcząt, 25m dowolny | 1 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | FORTECKA ANNA | 01 | Piątka Kraków | 19.00 | |||
2 | HERMAN NATALIA | 01 | Piątka Kraków | 19.00 | |||
3 | MUCHA Karolina | 01 | Niezrzeszona | 19.90 | |||
4 | KOPP Oliwia | 02 | Aquarius Myślenice | 20.17 | |||
5 | SKOWRON Martyna | 01 | Karol Wadowice | 21.86 | |||
6 | KALISZ Katarzyna | 01 | Gabi Proszówki | 22.10 | |||
7 | PODKOWA Dominika | 01 | Fala Niepołomice | 24.60 | |||
8 | NOWAK Zuzanna | 02 | STP Nowy Sącz | 25.30 | |||
9 | ROGOWSKA Gabriela | 02 | Gabi Proszówki | 25.35 | |||
10 | GANCARCZYK Aleksandra | 01 | Fala Niepołomice | 26.37 | |||
11 | CIEMBKA JULIA | 02 | Piątka Kraków | 28.00 | |||
12 | RĘDZINIAK Gabriela | 01 | Fala Niepołomice | 29.00 | |||
13 | SWÓŁ AMELIA | 02 | Piątka Kraków | 29.00 | |||
14 | WILCZYŃSKA Ludmiła | 03 | Gabi Proszówki | 34.65 | |||
15 | DRZAZGA EMILIA | 03 | Lider Wadowice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 5.6.10 | Chłopców, 25m dowolny | 1 - 9 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | BELSKI Jakub | 01 | STP Nowy Sącz | 18.22 | |||
2 | KOCZUR JAN | 01 | Piątka Kraków | 19.00 | |||
3 | NOWOSAD TYMOTEUSZ | 01 | Piątka Kraków | 19.00 | |||
4 | KOPROWSKI Dawid | 01 | Gabi Proszówki | 20.00 | |||
5 | CIEMBKA JAKUB | 01 | Piątka Kraków | 20.00 | |||
6 | MICHAŁOWSKI Tomasz | 02 | STP Nowy Sącz | 20.77 | |||
7 | MACIĄG WOJCIECH | 02 | Piątka Kraków | 22.00 | |||
8 | MATYSIK PIOTR | 02 | Piątka Kraków | 23.00 | |||
9 | SAPARHAN AKARYS | 01 | Piątka Kraków | 23.00 | |||
10 | PROKOPIUK ANDRZEJ | 02 | Piątka Kraków | 24.00 | |||
11 | PUCHAŁA ERYK | 02 | Piątka Kraków | 24.00 | |||
12 | GULBA MACIEJ | 02 | Piątka Kraków | 25.00 | |||
13 | SŁOCZYŃSKI WOJCIECH | 02 | Piątka Kraków | 25.00 | |||
14 | WIERZBA TOMASZ | 02 | Piątka Kraków | 25.00 | |||
15 | URBAŃSKI Kacper | 02 | STP Nowy Sącz | 26.55 | |||
16 | BUGAJ IGOR | 03 | Piątka Kraków | 27.00 | |||
17 | WAŚ IWO | 02 | Piątka Kraków | 27.00 | |||
18 | WILCZYŃSKI Jerzy | 02 | Gabi Proszówki | 27.19 | |||
19 | CISZEWSKI JAKUB | 02 | Piątka Kraków | 28.80 | |||
20 | BELSKI Krzysztof | 03 | STP Nowy Sącz | 34.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 5.6.10 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WĘGRZYN Natalia | 00 | Aquarius Myślenice | 33.68 | |||
2 | ORCZYKOWSKA Natalia | 00 | STP Nowy Sącz | 36.66 | |||
3 | WARSZAWSKA Karolina | 00 | Pływak Bochnia | 37.00 | |||
4 | PAWELSKA DOMINIKA | 00 | Piątka Kraków | 38.00 | |||
5 | KRZYSZKOWSKA Izabela | 00 | Pływak Bochnia | 39.50 | |||
6 | LITEWKA ALEKSANDRA | 00 | Piątka Kraków | 41.00 | |||
7 | SKOWRON Aleksandra | 00 | Karol Wadowice | 45.25 | |||
8 | MŁYNARSKA Marika | 00 | Pływak Bochnia | 46.00 | |||
9 | ĆWIĘKAŁA Julia | 00 | Ósemka Oświêcim | 47.94 | |||
10 | SEREŚ Magdalena | 00 | Ósemka Oświêcim | 48.00 | |||
11 | SZCZYGIEŁ Natalia | 00 | Gabi Proszówki | 49.24 | |||
12 | CIERPIAŁEK Adrianna | 00 | Karol Wadowice | 49.80 | |||
13 | LENARTOWICZ Adrianna | 00 | Ósemka Oświêcim | 54.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 5.6.10 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | WŁODARCZYK BRUNO | 00 | Piątka Kraków | 36.00 | |||
2 | CAŁKA Jakub | 00 | Pływak Bochnia | 36.50 | |||
3 | MICHALCZYK Andrzej | 00 | Pływak Bochnia | 36.50 | |||
4 | KOCOT Wiktor | 00 | Pływak Bochnia | 37.50 | |||
5 | SUMARA KONRAD | 00 | Piątka Kraków | 38.00 | |||
6 | HENKE Marek | 00 | Fala Niepołomice | 38.27 | |||
7 | SUSKI Michał | 00 | Ósemka Oświêcim | 40.00 | |||
8 | BIGAJSKI Aleksander | 00 | Korona Kraków | 40.50 | |||
9 | KAMIL DRZAZGA | 00 | Lider Wadowice | 40.61 | |||
10 | MISZCZYŃSKI Robert | 00 | Ósemka Oświêcim | 41.02 | |||
11 | BOROWIEC Sebastian | 00 | Gabi Proszówki | 46.00 | |||
12 | PLUTECKI Dawid | 00 | Niezrzeszony | 46.54 | |||
13 | NICIŃSKI Bartosz | 00 | Fala Niepołomice | 46.76 | |||
14 | KŁYCZEK Przemysław | 00 | Ósemka Oświêcim | 47.00 | |||
15 | BASTA Filip | 00 | STP Nowy Sącz | 47.11 | |||
16 | MAYERBERG Kacper | 00 | Ósemka Oświêcim | 49.00 | |||
17 | PIWOWARCZYK Artur | 00 | Ósemka Oświêcim | 49.00 | |||
18 | WOŹNIAK Jakub | 00 | Aquarius Myślenice | 52.11 | |||
19 | MACIASZKIEWICZ Sebastian | 00 | Aquarius Myślenice | 53.13 | |||
20 | PROKOPOWICZ Paweł | 00 | Ósemka Oświêcim | 54.00 | |||
21 | SZCZĘŚNIAK Patryk | 00 | Ósemka Oświêcim | 54.00 | |||
22 | BABIUCH Filip | 00 | Ósemka Oświêcim | 54.50 | |||
23 | BUKOWSKI Kordian | 00 | Gabi Proszówki | 57.50 | |||
24 | RATAJ Mikołaj | 00 | Gabi Proszówki | NT | |||
25 | KRZEMYK Bartosz | 00 | Fala Niepołomice | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 5.6.10 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:50.00 | |||
2 | MYDLARZ Wiktoria | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:52.18 | |||
3 | ZAWISZA Alina | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:53.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 5.6.10 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Lista zgłoszeń |
Rok ur. |
1 | HENKE Marek | 00 | Fala Niepołomice | 1:39.39 | |||
2 | SĄDEL Kacper | 00 | Gabi Proszówki | 1:41.00 | |||
3 | BIECKI Szymon | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:45.00 | |||
4 | SZAŁAŚNY Bartosz | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:49.00 | |||
5 | GAWRON Marek | 00 | Ósemka Oświêcim | 1:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 5.6.10 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 1 - 10 lat Lista zgłoszeń |
1 | UKS"ÓSEKMA"Oświêcim | Ósemka Oświêcim | 2:56.00 | ||||
2 | UKS"ÓSEKMA"Oświêcim | Ósemka Oświêcim | 3:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 5.6.10 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 1 - 10 lat Lista zgłoszeń |
1 | UKS"ÓSEKMA"Oświêcim | Ósemka Oświêcim | 3:00.00 | ||||
2 | UKS"ÓSEKMA"Oświêcim | Ósemka Oświêcim | 3:10.00 | ||||
3 | Gabi Proszówki 1 | Gabi Proszówki | NT |