XV Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters Warszawa, 5. - 6.6.2010 |
1 - XV Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters DZIEŃ I | 5.6.2010 - 16:45 |
Konkurencja 1 5.6.2010 - 16:45 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 100 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 16:45 |
1 | SPORT Figielski Warszawa 242 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 5:00.00 |
Staszak Beata, Zielińska Anna, Gremplicki Andrzej, Koźlicki Tadeusz |
2 | SPORT Figielski Warszawa 241 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 3:00.00 |
Piotrowski Maciej, Szczygielska Elżbieta, Kraśniewska Alina, Florkiewicz Andrzej |
3 | SPORT Figielski Warszawa 120 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 2:40.00 |
Korzycki Marcin, Goszczycka Jolanta, Darowski Dariusz, Grodź Agnieszka |
4 | SPORT Figielski Warszawa 100 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 2:28.00 |
Siarheyenka Aksana, Pawłowska Edyta, Godlewski Jan, Kuratczyk Paweł |
5 | SPORT Figielski Warszawa 160 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | NW | 2:30.00 |
Goszczycka Jolanta, Zieliński Robert, Figielski Grzegorz |
6 | SPORT Figielski Warszawa 201 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 3:05.00 |
Niemczyk Beata, Szczepańska Joanna, Vorbrodt Tadeusz, Gryboś Andrzej |
7 | SPORT Figielski Warszawa 202 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | NW | 3:40.00 |
Szymański Jakub, Figielska Agata, Czabańska Barbara, Kowalski Andrzej |
8 | SPORT Figielski Warszawa 320 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 6:40.00 |
Lipniacka Maja, Połczyńska Stanisława, Stasiewicz Julian, Bogdański Wiktor |
Seria 2 z 2, 16:55 |
2 | Masters Kraśnik | Masters Kraśnik | LBL | NT |
Wieczorek Anna, Grajkowska Małgorzata, Janik Jacek, Leszczyński Mirosław |
3 | Warsaw Masters Team | Warsaw Masters Team | MAZ | NT |
Kaczmarek Marcin, Drzewiński Łukasz, Szlagor Ewa, Zielińska Joanna |
4 | Toruńczyk Masters Toruń | Toruńczyk Masters Toruń | KUJ | 1:59.00 |
Szufarski Andrzej, Bolewska Magdalena, Walenta Katarzyna, Kłosinski Artur |
5 | Polna Warszawa | Polna Warszawa | MAZ | 2:20.00 |
Mzyk Elżbieta, Wojgienica Gabriela, Łowkis Barbara, Przybylski Piotr |
6 | Masters Gdynia | Masters Gdynia | POM | NT |
Radkowiak Danuta, Skwarło Andrzej, Mysiak Katarzyna, Różański Krzysztof |
7 | Warsaw Masters Team | Warsaw Masters Team | MAZ | LT | NT |
Kosmol Ewa, Szemberg Anna, Borodziuk Stefan, Boboli Jan Maciej |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 5.6.2010 - 16:55 | Kobiet, 100m zmienny | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 3, 16:55 |
3 4 5 | Wieczorkiewicz Alina Szczygielska Elżbieta Kowalska Stefania | 70 57 66 | Masters Płońsk SPORT Figielski Warszawa Masters Gdynia | WAR MAZ POM | 2:55.00 1:51.48 2:18.00 |
Seria 2 z 3, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łasińska Małgorzata Janeczko Anna Krajewska Monika Wojgienica Gabriela Sopolińska Emilia Kutc Mariola Zagała Joanna Goszczycka Jolanta | 56 38 50 36 30 51 51 48 | Olimpia Poznań Masters Wisła Kraków Masters Gdynia Polna Warszawa Zawodnik niezrzeszony Toruńczyk Masters Toruń GTSiK SiKReT Gliwice SPORT Figielski Warszawa | WIE MAL POM MAZ KUJ MAL MAZ | 1:49.00 1:45.00 1:40.00 1:38.00 1:40.00 1:45.00 1:48.00 1:49.33 |
Seria 3 z 3, 17:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Goździejewska Anna Mróz Urszula Kowalczyk-Kêdzierska Alicja Kaczmarek Agnieszka Walenta Katarzyna Rogozińska Magdalena Olszewska Edyta Górecka Małgorzata | 43 48 30 25 25 33 46 50 | Kormoran Olsztyn Zgiersko-Łêczyckie WOPR Victoria Józefów Warsaw Masters Team Toruńczyk Masters Toruń Toruńczyk Masters Toruń Warsaw Masters Team Toruńczyk Masters Toruń | WAR LOD MAZ MAZ KUJ KUJ MAZ KUJ | 1:28.00 1:27.50 1:26.00 1:13.50 1:15.07 1:26.00 1:28.00 1:33.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 5.6.2010 - 17:05 | Mêżczyzn, 100m zmienny | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4, 17:05 |
2 3 4 5 6 7 | Lewandowski Andrzej Wasiuk Janusz Zieliński Robert Płonka Janusz Cimicki Tomasz Korpetta Wojciech | 42 57 42 62 26 51 | Warsaw Masters Team Masters Kraśnik SPORT Figielski Warszawa Flota Gdynia Wrocławski Park Wodny Zawodnik niezrzeszony | MAZ LBL MAZ POM DOL | NT 1:55.00 1:45.00 1:53.00 2:20.00 NT |
Seria 2 z 4, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Żebracki Bogdan Mikołajczyk Czesław Mleczko Andrzej Puchalski Bogdan Staruch Wojciech Bielan Tomasz Michalczyk Jerzy Lesiński Jacek | 44 60 63 54 56 39 54 66 | Zawodnik niezrzeszony Flota Gdynia Masters Wisła Kraków Masters Polkowice Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team Masters Kraśnik Olimpia Poznań | POM MAL LBS MAZ LBL WIE | 1:41.10 1:33.40 1:30.00 1:27.90 1:28.77 1:32.41 1:40.00 1:42.00 |
Seria 3 z 4, 17:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kałużyński Wojciech Różalski Józef Rubaszkiewicz Andrzej Pietraszewski Zbigniew Warchoł Mirosław Nowak Michał Pogorzelski Marek Jaroń Tomasz | 30 65 61 55 57 58 44 39 | Warsaw Masters Team MOSiR Ostrowiec Św. UCSiR Warszawa Olimpia Poznań Warsaw Masters Team UCSiR Warszawa Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony | MAZ SWI MAZ WIE MAZ MAZ | 1:25.59 1:22.00 1:18.00 1:17.00 1:17.55 1:18.50 1:25.00 1:26.00 |
Seria 4 z 4, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szymczyk Jacek Żmiejko Wojciech Wolny Dariusz Stuchlik Tadeusz Skorykow Andrzej Olszewski Krzysztof Gorbaczow Dariusz Zapalski Tomasz | 29 47 50 41 41 21 52 40 | Warsaw Masters Team Masters Białystok Redeco Wrocław Weteran Zabrze Warsaw Masters Team AZS SGGW Warszawa Sopot Masters Sopot Masters | MAZ PDL DOL SLA MAZ MAZ POM POM | PK NW | 1:12.00 1:10.25 1:05.50 1:04.80 1:05.00 1:09.00 1:11.00 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 5.6.2010 - 17:15 | Kobiet, 50m dowolny | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mioduszewska Barbara Czabańska Barbara Dulnik Katarzyna Szczepańska Joanna Kraśniewska Alina Piechura Małgorzata Puchalska Ewa Redlarska Beata | 65 65 42 53 60 37 52 58 | Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Masters Polkowice Zawodnik niezrzeszony | MAZ MAZ MAZ MAZ LBS | NW NW | 1:13.04 1:00.00 45.00 50.00 53.69 57.42 1:06.00 4:50.00 |
Seria 2 z 4, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Szemberg Anna Grodź Agnieszka Staszak Beata Kosmol Ewa Dąbrowska Zofia Polańczyk Renata Niemczyk Beata Trochim Beata | 61 38 52 63 52 51 53 47 | Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa Warsaw Masters Team GTSiK SiKReT Gliwice Masters Gdynia SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony | MAZ MAZ MAZ MAZ MAL POM MAZ | 45.00 43.32 42.03 42.00 42.00 42.10 55.00 46.45 |
Seria 3 z 4, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łowkis Barbara Mysiak Katarzyna Kuryłowicz Monika Radkowiak Danuta Wojgienica Gabriela Varela-Machado Lina Maria Wawer Matylda Katarzyna Łutowicz Maria | 63 49 55 50 36 33 50 60 | Polna Warszawa Masters Gdynia UCSiR Warszawa Masters Gdynia Polna Warszawa Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony Olimpia Poznań | MAZ POM MAZ POM MAZ WIE | NW | 38.00 37.40 37.00 36.00 36.00 37.15 37.64 38.00 |
Seria 4 z 4, 17:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Siarheyenka Aksana Frydrych Katarzyna Michalik Dominika Zielińska Joanna Szlagor Ewa Kulik Beata Fahrni Prisca Mzyk Elżbieta | 25 32 31 45 39 36 44 35 | SPORT Figielski Warszawa Warsaw Masters Team Masters Białystok Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team Masters Lublin Warsaw Masters Team Polna Warszawa | MAZ MAZ PDL MAZ MAZ LBL MAZ MAZ | NW NW | 34.00 31.70 31.32 28.88 30.02 31.50 34.00 36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 5.6.2010 - 17:30 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 7, 17:30 |
3 4 5 6 | Walas Marek Stasiewicz Julian Bogdański Wiktor Zach Paweł | 35 81 82 42 | Masters Kraśnik SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa Entre Warszawa | LBL MAZ MAZ MAZ | NW | NT 1:20.00 2:00.00 NT |
Seria 2 z 7, 17:30 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Koźlicki Tadeusz Kielar Jan Szymański Jakub Piotrowski Maciej Nowicki Robert Kurczyn Wiesław Kowalski Andrzej Gremplicki Andrzej | 60 78 43 68 47 54 70 69 | SPORT Figielski Warszawa Flota Gdynia SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa | MAZ POM MAZ MAZ MAZ MAZ | NW NW NW | 1:05.00 58.20 47.52 39.14 40.00 51.43 1:00.00 1:05.00 |
Seria 3 z 7, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Korzycki Marcin Darowski Dariusz Niedźwiedź Tomasz Janik Jacek Bielan Tomasz Gryboś Andrzej Borodziuk Stefan Roszkiewicz Dariusz | 36 33 47 42 39 52 66 48 | SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa Zgiersko-Łêczyckie WOPR Masters Kraśnik Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa Warsaw Masters Team Masters Lublin | MAZ MAZ LOD LBL MAZ MAZ MAZ LBL | NW | 35.59 35.00 35.00 34.05 34.52 35.00 35.50 36.00 |
Seria 4 z 7, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Boboli Jan Maciej Żak Marek Florkiewicz Andrzej Arcimowicz Piotr Kałużyński Wojciech Pogorzelski Marek Figielski Grzegorz Majsiak Ryszard | 62 51 58 31 30 44 57 45 | Warsaw Masters Team Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony | MAZ MAZ MAZ MAZ | NW | 33.00 33.00 32.90 32.00 32.49 33.00 33.00 33.00 |
Seria 5 z 7, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Różalski Józef Sobkowiak Radosław Cis Andrzej Pawłowski Bartłomiej Mikosza Olgierd Kąkol Andrzej Kotelecki Jakub Godlewski Jan | 65 37 50 35 59 42 36 29 | MOSiR Ostrowiec Św. CityZen AZS AWF Poznań Masters Kraśnik Zawodnik niezrzeszony Masters Opole Masters Lublin Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa | SWI WIE LBL OPO LBL MAZ | NW NW | 31.00 31.00 30.00 30.00 30.00 30.30 31.00 31.49 |
Seria 6 z 7, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rybicki Maciej Rubaszkiewicz Andrzej Mermer Michał Obiedziński Paweł Sinicki Kazimierz Przybylski Piotr Dêbski Dariusz Bogdanowicz Leszek | 47 61 25 41 55 29 32 44 | UCSiR Warszawa UCSiR Warszawa Wrocławski Park Wodny Konstancin-Jeziorna Zawodnik niezrzeszony Polna Warszawa Warsaw Masters Team GOSiR Piaseczno | MAZ MAZ DOL MAZ MAZ MAZ MAZ | 29.00 29.00 28.00 27.67 28.00 28.00 29.00 29.01 |
Seria 7 z 7, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zbrzeski Igor Dobrzyński Arkadiusz Kuratczyk Paweł Różański Krzysztof Mykowski Marcin Kłosinski Artur Bar Wiesław Szymczyk Jacek | 39 35 31 45 32 29 40 29 | Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa Masters Gdynia Zawodnik niezrzeszony Toruńczyk Masters Toruń Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team | MAZ MAZ POM KUJ MAZ | NW | 27.50 27.00 26.80 24.00 25.50 27.00 27.00 27.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 5.6.2010 - 17:40 | Kobiet, 100m klasyczny | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 3, 17:40 |
2 3 4 5 6 | Kawula Emilia Puchalska Ewa Redlarska Beata Mleczko Maria Zielińska Anna | 69 52 58 64 68 | Masters Polkowice Masters Polkowice Zawodnik niezrzeszony Masters Wisła Kraków SPORT Figielski Warszawa | LBS LBS MAL MAZ | 3:47.83 2:31.30 2:02.50 2:15.00 2:43.73 |
Seria 2 z 3, 17:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Piechura Małgorzata Grajkowska Małgorzata Zagała Joanna Górecka Małgorzata Radkowiak Danuta Szczepańska Joanna Figielska Agata Niemczyk Beata | 37 47 51 50 50 53 45 53 | Zawodnik niezrzeszony Masters Kraśnik GTSiK SiKReT Gliwice Toruńczyk Masters Toruń Masters Gdynia SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa | LBL MAL KUJ POM MAZ MAZ MAZ | NW | 2:00.22 1:57.00 1:52.00 1:40.74 1:50.00 1:55.14 2:00.00 2:02.46 |
Seria 3 z 3, 17:50 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stobnicka Justyna Frydrych Katarzyna Kulik Beata Bolewska Magdalena Puchalska Joanna Olszewska Edyta Rogozińska Magdalena Krzysztofik Anna | 41 32 36 26 46 46 33 50 | Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team Masters Lublin Toruńczyk Masters Toruń Sopot Masters Warsaw Masters Team Toruńczyk Masters Toruń Masters Gdynia | MAZ MAZ LBL KUJ POM MAZ KUJ POM | NW | 1:39.48 1:34.00 1:28.00 1:18.89 1:26.50 1:30.00 1:37.00 1:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 5.6.2010 - 17:55 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4, 17:55 |
3 4 5 | Pomianowski Jan Sielski Ryszard Kielar Jan | 57 73 78 | Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team Flota Gdynia | MAZ POM | NW | NT 1:55.00 2:24.10 |
Seria 2 z 4, 17:55 |
2 3 4 5 6 7 | Wasiuk Janusz Arcimowicz Piotr Miński Andrzej Janik Jacek Ciupiński Jarosław Prządo Lucjan | 57 31 54 42 45 80 | Masters Kraśnik Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony Masters Kraśnik UCSiR Warszawa Polonia Warszawa | LBL LBL MAZ MAZ | 1:50.00 1:45.00 1:40.52 1:44.37 1:47.03 1:50.00 |
Seria 3 z 4, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skwarło Andrzej Godlewski Jan Staruch Wojciech Lewandowski Andrzej Korzycki Marcin Mikołajczyk Czesław Wiatr Włodzimierz Szufarski Andrzej | 71 29 56 42 36 60 53 58 | Masters Gdynia SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa Flota Gdynia CityZen AZS AWF Poznań Toruńczyk Masters Toruń | POM MAZ MAZ MAZ POM WIE KUJ | 1:38.00 1:34.25 1:33.24 1:31.00 1:32.27 1:33.40 1:36.00 1:38.50 |
Seria 4 z 4, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Leszczyński Mirosław Leszczyński Jerzy Cybertowicz Sławomir Cimicki Tomasz Olszewski Krzysztof Nowak Michał Pietraszewski Zbigniew Walas Marek | 39 46 44 26 21 58 55 35 | Masters Kraśnik Zawodnik niezrzeszony Olimpia Poznań Wrocławski Park Wodny AZS SGGW Warszawa UCSiR Warszawa Olimpia Poznań Masters Kraśnik | LBL WIE DOL MAZ MAZ WIE LBL | PK | 1:23.50 1:22.00 1:18.00 1:14.60 1:17.00 1:19.50 1:23.00 1:29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 5.6.2010 - 18:05 | Kobiet, 50m grzbietowy | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 3, 18:05 |
3 4 5 6 | Mioduszewska Barbara Mleczko Maria Zielińska Anna Lipniacka Maja | 65 64 68 79 | Zawodnik niezrzeszony Masters Wisła Kraków SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa | MAL MAZ MAZ | 1:19.68 1:10.00 1:12.09 1:31.48 |
Seria 2 z 3, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grodź Agnieszka Kosmol Ewa Mysiak Katarzyna Janeczko Anna Krajewska Monika Polańczyk Renata Staszak Beata Janik Elżbieta | 38 63 49 38 50 51 52 75 | SPORT Figielski Warszawa Warsaw Masters Team Masters Gdynia Masters Wisła Kraków Masters Gdynia Masters Gdynia SPORT Figielski Warszawa Warsaw Masters Team | MAZ MAZ POM MAL POM POM MAZ MAZ | 1:00.85 50.00 45.20 45.00 45.00 48.40 50.77 1:05.00 |
Seria 3 z 3, 18:10 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Michalak Ola Mróz Urszula Zubel Beata Kaczmarek Agnieszka Zielińska Joanna Kowalczyk-Kêdzierska Alicja Kutc Mariola Łowkis Barbara | 51 48 42 25 45 30 51 63 | Warsaw Masters Team Zgiersko-Łêczyckie WOPR Uniwersytet Szczeciński Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team Victoria Józefów Toruńczyk Masters Toruń Polna Warszawa | MAZ LOD ZAC MAZ MAZ MAZ KUJ MAZ | 43.00 39.70 35.69 33.00 35.21 37.19 43.00 45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 5.6.2010 - 18:10 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4, 18:10 |
3 4 5 | Pomianowski Jan Kowalski Andrzej Gremplicki Andrzej | 57 70 69 | Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa | MAZ MAZ | NT 1:00.00 1:20.00 |
Seria 2 z 4, 18:15 |
2 3 4 5 6 7 | Szymański Jakub Roszkiewicz Dariusz Zieliński Robert Lesiński Jacek Boboli Jan Maciej Prządo Lucjan | 43 48 42 66 62 80 | SPORT Figielski Warszawa Masters Lublin SPORT Figielski Warszawa Olimpia Poznań Warsaw Masters Team Polonia Warszawa | MAZ LBL MAZ WIE MAZ MAZ | 58.34 49.30 43.56 45.00 50.00 1:00.00 |
Seria 3 z 4, 18:15 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Korpetta Wojciech Żak Marek Krawczyk Jacek Cis Andrzej Mikosza Olgierd Kotelecki Jakub Kąkol Andrzej Florkiewicz Andrzej | 51 51 61 50 59 36 42 58 | Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team Masters Kraśnik Masters Opole Zawodnik niezrzeszony Masters Lublin SPORT Figielski Warszawa | MAZ LBL OPO LBL MAZ | 41.17 39.00 37.00 36.02 37.00 37.00 39.00 43.11 |
Seria 4 z 4, 18:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rubaszkiewicz Andrzej Kłosinski Artur Stuchlik Tadeusz Kaczmarek Marcin Mykowski Marcin Dobrzyński Arkadiusz Gorbaczow Dariusz Żebracki Bogdan | 61 29 41 33 32 35 52 44 | UCSiR Warszawa Toruńczyk Masters Toruń Weteran Zabrze Warsaw Masters Team Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team Sopot Masters Zawodnik niezrzeszony | MAZ KUJ SLA MAZ MAZ POM | 35.50 33.00 30.20 27.50 30.00 31.50 34.00 35.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 5.6.2010 - 18:20 | Kobiet, 100m motylkowy | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 1, 18:20 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łasińska Małgorzata Michalik Dominika Bolewska Magdalena Sołtyk Judyta Walenta Katarzyna Puchalska Joanna Stobnicka Justyna Szczygielska Elżbieta | 56 31 26 36 25 46 41 57 | Olimpia Poznań Masters Białystok Toruńczyk Masters Toruń AZS Almamer Warszawa Toruńczyk Masters Toruń Sopot Masters Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa | WIE PDL KUJ WAR KUJ POM MAZ MAZ | 2:00.00 1:20.27 1:15.88 1:15.50 1:15.66 1:17.20 1:36.14 2:01.81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 5.6.2010 - 18:25 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 2, 18:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Płonka Janusz Sielski Ryszard Niedźwiedź Tomasz Szufarski Andrzej Michalczyk Jerzy Vorbrodt Tadeusz Vorbrodt Tadeusz Łatecki Włodzimierz | 62 73 47 58 54 57 57 52 | Flota Gdynia Warsaw Masters Team Zgiersko-Łêczyckie WOPR Toruńczyk Masters Toruń Masters Kraśnik Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa Zgiersko-Łêczyckie WOPR | POM MAZ LOD KUJ LBL MAZ LOD | 2:04.00 2:00.00 1:48.00 1:37.00 1:44.00 1:50.00 2:00.00 2:08.00 |
Seria 2 z 2, 18:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Przybylski Piotr Wierzbik Bernard Obiedziński Paweł Kaczmarek Marcin Skorykow Andrzej Żmiejko Wojciech Zapalski Tomasz Mleczko Andrzej | 29 35 41 33 41 47 40 63 | Polna Warszawa Zawodnik niezrzeszony Konstancin-Jeziorna Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team Masters Białystok Sopot Masters Masters Wisła Kraków | MAZ MAZ MAZ MAZ PDL POM MAL | 1:15.00 1:09.00 1:03.33 58.00 1:01.70 1:08.25 1:10.00 1:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 5.6.2010 - 18:30 | Kobiet, 400m dowolny | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 3, 18:30 |
3 4 5 | Wieczorkiewicz Alina Czabańska Barbara Kraśniewska Alina | 70 65 60 | Masters Płońsk SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa | WAR MAZ MAZ | 12:00.00 9:00.00 9:06.49 |
Seria 2 z 3, 18:45 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Pawłowska Edyta Trochim Beata Varela-Machado Lina Maria Goszczycka Jolanta Szemberg Anna Wawer Matylda Katarzyna Dulnik Katarzyna Dąbrowska Zofia | 34 47 33 48 61 50 42 52 | SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa Warsaw Masters Team Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa GTSiK SiKReT Gliwice | MAZ MAZ MAZ MAZ MAL | 9:00.00 7:51.87 7:46.30 7:22.10 7:40.00 7:46.30 8:00.00 9:00.00 |
Seria 3 z 3, 18:55 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuryłowicz Monika Sopolińska Emilia Goździejewska Anna Sołtyk Judyta Zubel Beata Mzyk Elżbieta Łutowicz Maria Siarheyenka Aksana | 55 30 43 36 42 35 60 25 | UCSiR Warszawa Zawodnik niezrzeszony Kormoran Olsztyn AZS Almamer Warszawa Uniwersytet Szczeciński Polna Warszawa Olimpia Poznań SPORT Figielski Warszawa | MAZ WAR WAR ZAC MAZ WIE MAZ | 6:45.00 6:30.00 5:55.00 5:15.00 5:20.00 6:00.00 6:37.00 6:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 5.6.2010 - 19:00 | Mêżczyzn, 400m dowolny | 25 - 84 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4, 19:00 |
3 4 5 | Zach Paweł Łatecki Włodzimierz Pomianowski Jan | 42 52 57 | Entre Warszawa Zgiersko-Łêczyckie WOPR Zawodnik niezrzeszony | MAZ LOD | NT 16:00.00 NT |
Seria 2 z 4, 19:20 |
2 3 4 5 6 7 | Piotrowski Maciej Darowski Dariusz Ciupiński Jarosław Rąpała Leszek Borodziuk Stefan Koźlicki Tadeusz | 68 33 45 48 66 60 | SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa UCSiR Warszawa Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa | MAZ MAZ MAZ MAZ MAZ | 7:49.32 7:00.00 6:50.00 6:50.00 7:15.00 8:00.00 |
Seria 3 z 4, 19:25 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Miński Andrzej Wiatr Włodzimierz Warchoł Mirosław Gryboś Andrzej Jaroń Tomasz Puchalski Bogdan Nowicki Robert Vorbrodt Tadeusz | 54 53 57 52 39 54 47 57 | Zawodnik niezrzeszony CityZen AZS AWF Poznań Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Masters Polkowice Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony | WIE MAZ MAZ LBS | 6:43.84 6:30.00 6:12.50 6:01.97 6:08.00 6:30.00 6:40.00 6:50.00 |
Seria 4 z 4, 19:35 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Vorbrodt Tadeusz Leszczyński Jerzy Kuratczyk Paweł Wolny Dariusz Kowalski Tomasz Bar Wiesław Sawicki Łukasz Mermer Michał | 57 46 31 50 24 40 33 25 | SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa Redeco Wrocław Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony Wrocławski Park Wodny | MAZ MAZ DOL DOL | PK | 6:00.00 5:35.00 5:13.70 4:56.00 5:10.00 5:20.00 6:00.00 6:00.00 |
<< TOP >> |
2 - XV Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Masters DZIEŃ II | 6.6.2010 - 9:45 |
Konkurencja 14 6.6.2010 - 9:45 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 100 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2, 9:45 |
1 | SPORT Figielski Warszawa 282 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 5:00.00 |
Lipniacka Maja, Zielińska Anna, Piotrowski Maciej, Kowalski Andrzej |
2 | SPORT Figielski Warszawa 244 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 3:25.00 |
Gremplicki Andrzej, Florkiewicz Andrzej, Szczygielska Elżbieta, Kraśniewska Alina |
3 | SPORT Figielski Warszawa 161 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 3:00.00 |
Szymański Jakub, Grodź Agnieszka, Goszczycka Jolanta, Zieliński Robert |
4 | SPORT Figielski Warszawa 101 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 2:40.00 |
Siarheyenka Aksana, Godlewski Jan, Kuratczyk Paweł, Pawłowska Edyta |
5 | SPORT Figielski Warszawa 121 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 2:50.00 |
Dulnik Katarzyna, Korzycki Marcin, Darowski Dariusz |
6 | SPORT Figielski Warszawa 243 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 3:10.00 |
Staszak Beata, Szczepańska Joanna, Figielski Grzegorz, Stasiewicz Julian |
7 | SPORT Figielski Warszawa 203 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 3:40.00 |
Niemczyk Beata, Figielska Agata, Vorbrodt Tadeusz, Gryboś Andrzej |
8 | SPORT Figielski Warszawa 281 | SPORT Figielski Warszawa | MAZ | 5:30.00 |
Bogdański Wiktor, Połczyńska Stanisława, Czabańska Barbara, Koźlicki Tadeusz |
Seria 2 z 2, 9:50 |
3 | Masters Kraśnik | Masters Kraśnik | LBL | NT |
Cis Andrzej, Grajkowska Małgorzata, Michalczyk Jerzy, Wieczorek Anna |
4 | Toruńczyk Masters Toruń | Toruńczyk Masters Toruń | KUJ | 2:20.00 |
Walenta Katarzyna, Szufarski Andrzej, Bolewska Magdalena, Kłosinski Artur |
5 | Masters Gdynia | Masters Gdynia | POM | NT |
6 | Warsaw Masters Team | Warsaw Masters Team | MAZ | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 6.6.2010 - 9:55 | Kobiet, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 6 | Szczygielska Elżbieta Goszczycka Jolanta Zagała Joanna Wieczorkiewicz Alina | 57 48 51 70 | SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa GTSiK SiKReT Gliwice Masters Płońsk | MAZ MAZ MAL WAR | 4:20.84 3:56.28 3:57.00 5:55.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mzyk Elżbieta Górecka Małgorzata Goździejewska Anna Bolewska Magdalena Puchalska Joanna Stobnicka Justyna Sopolińska Emilia Radkowiak Danuta | 35 50 43 26 46 41 30 50 | Polna Warszawa Toruńczyk Masters Toruń Kormoran Olsztyn Toruńczyk Masters Toruń Sopot Masters Warsaw Masters Team Zawodnik niezrzeszony Masters Gdynia | MAZ KUJ WAR KUJ POM MAZ POM | 3:35.00 3:22.07 3:14.00 2:40.88 2:49.50 3:20.68 3:35.00 3:42.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 6.6.2010 - 10:05 | Mêżczyzn, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | Płonka Janusz Sielski Ryszard Łatecki Włodzimierz | 62 73 52 | Flota Gdynia Warsaw Masters Team Zgiersko-Łêczyckie WOPR | POM MAZ LOD | 4:40.00 4:10.00 4:20.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rąpała Leszek Ciupiński Jarosław Niedźwiedź Tomasz Różalski Józef Puchalski Bogdan Mikołajczyk Czesław Vorbrodt Tadeusz Wasiuk Janusz | 48 45 47 65 54 60 57 57 | Zawodnik niezrzeszony UCSiR Warszawa Zgiersko-Łêczyckie WOPR MOSiR Ostrowiec Św. Masters Polkowice Flota Gdynia Zawodnik niezrzeszony Masters Kraśnik | MAZ LOD SWI LBS POM LBL | 4:00.00 3:50.00 3:40.00 3:08.00 3:24.40 3:40.10 3:50.00 4:00.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Cimicki Tomasz Leszczyński Jerzy Stuchlik Tadeusz Skorykow Andrzej Wolny Dariusz Warchoł Mirosław Pietraszewski Zbigniew Nowak Michał | 26 46 41 41 50 57 55 58 | Wrocławski Park Wodny Zawodnik niezrzeszony Weteran Zabrze Warsaw Masters Team Redeco Wrocław Warsaw Masters Team Olimpia Poznań UCSiR Warszawa | DOL SLA MAZ DOL MAZ WIE MAZ | 3:00.00 2:57.00 2:26.00 2:22.00 2:23.00 2:55.50 2:58.00 3:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 6.6.2010 - 10:20 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | Zielińska Anna Kraśniewska Alina Czabańska Barbara Niemczyk Beata Pawłowska Edyta Piechura Małgorzata Mleczko Maria | 68 60 65 53 34 37 64 | SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Masters Wisła Kraków | MAZ MAZ MAZ MAZ MAZ MAL | 3:00.00 2:01.53 2:00.00 2:00.00 2:00.00 2:00.77 2:15.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Dulnik Katarzyna Grodź Agnieszka Kosmol Ewa Staszak Beata Łowkis Barbara Szemberg Anna Dąbrowska Zofia Trochim Beata | 42 38 63 52 63 61 52 47 | SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa Polna Warszawa Warsaw Masters Team GTSiK SiKReT Gliwice Zawodnik niezrzeszony | MAZ MAZ MAZ MAZ MAZ MAZ MAL | 1:45.00 1:40.67 1:40.00 1:38.78 1:40.00 1:40.00 1:42.00 1:46.52 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Janeczko Anna Wawer Matylda Katarzyna Varela-Machado Lina Maria Paruszewska Marta Wojgienica Gabriela Mysiak Katarzyna Radkowiak Danuta Polańczyk Renata | 38 50 33 31 36 49 50 51 | Masters Wisła Kraków Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team Polna Warszawa Masters Gdynia Masters Gdynia Masters Gdynia | MAL MAZ MAZ POM POM POM | 1:30.00 1:29.08 1:27.47 1:26.00 1:27.00 1:28.30 1:30.00 1:33.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Siarheyenka Aksana Mróz Urszula Frydrych Katarzyna Sołtyk Judyta Michalik Dominika Rogozińska Magdalena Kuryłowicz Monika Łutowicz Maria | 25 48 32 36 31 33 55 60 | SPORT Figielski Warszawa Zgiersko-Łêczyckie WOPR Warsaw Masters Team AZS Almamer Warszawa Masters Białystok Toruńczyk Masters Toruń UCSiR Warszawa Olimpia Poznań | MAZ LOD MAZ WAR PDL KUJ MAZ WIE | 1:25.00 1:23.50 1:12.00 1:07.50 1:08.77 1:20.00 1:25.00 1:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 6.6.2010 - 10:35 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 6 7 | Stasiewicz Julian Koźlicki Tadeusz Korzycki Marcin Piotrowski Maciej Gremplicki Andrzej Zach Paweł | 81 60 36 68 69 42 | SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa Entre Warszawa | MAZ MAZ MAZ MAZ MAZ MAZ | 3:00.00 2:08.00 1:32.73 1:34.85 2:30.00 NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Darowski Dariusz Borodziuk Stefan Bielan Tomasz Vorbrodt Tadeusz Zieliński Robert Majsiak Ryszard Boboli Jan Maciej Nowicki Robert | 33 66 39 57 42 45 62 47 | SPORT Figielski Warszawa Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team Zawodnik niezrzeszony | MAZ MAZ MAZ MAZ MAZ MAZ | 1:25.00 1:25.00 1:22.10 1:20.00 1:20.90 1:23.00 1:25.00 1:30.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gryboś Andrzej Florkiewicz Andrzej Pogorzelski Marek Mikosza Olgierd Mleczko Andrzej Kałużyński Wojciech Jaroń Tomasz Janik Jacek | 52 58 44 59 63 30 39 42 | SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Masters Opole Masters Wisła Kraków Warsaw Masters Team Zawodnik niezrzeszony Masters Kraśnik | MAZ MAZ OPO MAL MAZ LBL | 1:15.15 1:13.44 1:12.00 1:10.00 1:10.00 1:12.90 1:14.00 1:17.20 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rubaszkiewicz Andrzej Dêbski Dariusz Szymczyk Jacek Bar Wiesław Mermer Michał Różański Krzysztof Leszczyński Jerzy Cis Andrzej | 61 32 29 40 25 45 46 50 | UCSiR Warszawa Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team Zawodnik niezrzeszony Wrocławski Park Wodny Masters Gdynia Zawodnik niezrzeszony Masters Kraśnik | MAZ MAZ MAZ DOL POM LBL | 1:06.00 1:05.00 1:03.05 1:03.00 1:03.00 1:04.00 1:05.50 1:08.05 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Daruk Piotr Żmiejko Wojciech Kuratczyk Paweł Mykowski Marcin Kłosinski Artur Gorbaczow Dariusz Obiedziński Paweł Dobrzyński Arkadiusz | 31 47 31 32 29 52 41 35 | Warsaw Masters Team Masters Białystok SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Toruńczyk Masters Toruń Sopot Masters Konstancin-Jeziorna Warsaw Masters Team | MAZ PDL MAZ KUJ POM MAZ MAZ | 1:02.00 1:01.25 1:00.97 57.50 59.30 1:01.00 1:01.90 1:02.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 6.6.2010 - 10:45 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 6 | Kawula Emilia Mioduszewska Barbara Kuchnowicz Anna Połczyńska Stanisława | 69 65 59 78 | Masters Polkowice Zawodnik niezrzeszony Masters Polkowice SPORT Figielski Warszawa | LBS LBS MAZ | 1:36.16 1:27.13 1:29.99 2:58.08 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Puchalska Ewa Mleczko Maria Kowalska Stefania Niemczyk Beata Piechura Małgorzata Wieczorek Anna Lipniacka Maja Zielińska Anna | 52 64 66 53 37 47 79 68 | Masters Polkowice Masters Wisła Kraków Masters Gdynia SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Masters Kraśnik SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa | LBS MAL POM MAZ LBL MAZ MAZ | 1:10.30 1:02.00 57.00 55.35 56.77 58.00 1:06.14 1:16.37 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łasińska Małgorzata Figielska Agata Zagała Joanna Górecka Małgorzata Wojgienica Gabriela Paruszewska Marta Szczepańska Joanna Grajkowska Małgorzata | 56 45 51 50 36 31 53 47 | Olimpia Poznań SPORT Figielski Warszawa GTSiK SiKReT Gliwice Toruńczyk Masters Toruń Polna Warszawa Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa Masters Kraśnik | WIE MAZ MAL KUJ MAZ MAZ MAZ LBL | 53.00 52.01 50.00 45.82 46.00 50.00 52.78 55.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Krajewska Monika Olszewska Edyta Zielińska Joanna Bolewska Magdalena Szlagor Ewa Puchalska Joanna Frydrych Katarzyna Rogozińska Magdalena | 50 46 45 26 39 46 32 33 | Masters Gdynia Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team Toruńczyk Masters Toruń Warsaw Masters Team Sopot Masters Warsaw Masters Team Toruńczyk Masters Toruń | POM MAZ MAZ KUJ MAZ POM MAZ KUJ | 44.00 41.00 39.05 36.67 36.90 40.00 42.60 44.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 6.6.2010 - 10:55 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | Korpetta Wojciech Bogdański Wiktor Kowalski Andrzej Kurczyn Wiesław Kielar Jan Szymański Jakub Pomianowski Jan | 51 82 70 54 78 43 57 | Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Flota Gdynia SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony | MAZ MAZ POM MAZ | NT 2:00.00 1:00.00 54.56 57.70 1:00.33 NT |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wasiuk Janusz Niedziałek Andrzej Miński Andrzej Szufarski Andrzej Arcimowicz Piotr Pogorzelski Marek Michalczyk Jerzy Prządo Lucjan | 57 67 54 58 31 44 54 80 | Masters Kraśnik Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony Toruńczyk Masters Toruń Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony Masters Kraśnik Polonia Warszawa | LBL KUJ LBL MAZ | 50.00 45.00 44.51 44.00 44.00 45.00 46.00 50.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Skwarło Andrzej Walas Marek Korzycki Marcin Staruch Wojciech Mikołajczyk Czesław Zapalski Tomasz Godlewski Jan Wiatr Włodzimierz | 71 35 36 56 60 40 29 53 | Masters Gdynia Masters Kraśnik SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Flota Gdynia Sopot Masters SPORT Figielski Warszawa CityZen AZS AWF Poznań | POM LBL MAZ POM POM MAZ WIE | 42.00 41.00 40.30 39.93 40.00 41.00 41.73 42.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Leszczyński Mirosław Lewandowski Andrzej Nowak Michał Cimicki Tomasz Cybertowicz Sławomir Żebracki Bogdan Pietraszewski Zbigniew Rybicki Maciej | 39 42 58 26 44 44 55 47 | Masters Kraśnik Warsaw Masters Team UCSiR Warszawa Wrocławski Park Wodny Olimpia Poznań Zawodnik niezrzeszony Olimpia Poznań UCSiR Warszawa | LBL MAZ MAZ DOL WIE WIE MAZ | 38.00 38.00 36.00 32.90 35.00 37.40 38.00 39.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 6.6.2010 - 11:05 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 | Mioduszewska Barbara Janik Elżbieta Kosmol Ewa Staszak Beata Puchalska Ewa | 65 75 63 52 52 | Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa Masters Polkowice | MAZ MAZ MAZ LBS | 2:48.81 2:19.00 1:50.00 1:54.04 2:47.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Łowkis Barbara Krzysztofik Anna Kowalczyk-Kêdzierska Alicja Kaczmarek Agnieszka Zubel Beata Kutc Mariola Janeczko Anna Łutowicz Maria | 63 50 30 25 42 51 38 60 | Polna Warszawa Masters Gdynia Victoria Józefów Warsaw Masters Team Uniwersytet Szczeciński Toruńczyk Masters Toruń Masters Wisła Kraków Olimpia Poznań | MAZ POM MAZ MAZ ZAC KUJ MAL WIE | 1:43.00 1:40.00 1:22.00 1:12.00 1:18.50 1:36.00 1:40.00 1:48.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 6.6.2010 - 11:10 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | Pomianowski Jan Lesiński Jacek Gremplicki Andrzej | 57 66 69 | Zawodnik niezrzeszony Olimpia Poznań SPORT Figielski Warszawa | WIE MAZ | NT 1:42.00 3:10.00 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | Dobrzyński Arkadiusz Wolny Dariusz Kaczmarek Marcin Stuchlik Tadeusz Mykowski Marcin Florkiewicz Andrzej | 35 50 33 41 32 58 | Warsaw Masters Team Redeco Wrocław Warsaw Masters Team Weteran Zabrze Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa | MAZ DOL MAZ SLA MAZ | 1:10.00 1:05.00 59.00 1:04.90 1:07.00 1:33.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 6.6.2010 - 11:15 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 6 | Czabańska Barbara Dąbrowska Zofia Szczygielska Elżbieta Kowalska Stefania | 65 52 57 66 | SPORT Figielski Warszawa GTSiK SiKReT Gliwice SPORT Figielski Warszawa Masters Gdynia | MAZ MAL MAZ POM | 1:00.00 50.00 51.59 1:03.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Polańczyk Renata Wawer Matylda Katarzyna Michalak Ola Kutc Mariola Mzyk Elżbieta Mysiak Katarzyna Krajewska Monika Łasińska Małgorzata | 51 50 51 51 35 49 50 56 | Masters Gdynia Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team Toruńczyk Masters Toruń Polna Warszawa Masters Gdynia Masters Gdynia Olimpia Poznań | POM MAZ KUJ MAZ POM POM WIE | 48.20 44.76 43.00 42.00 42.00 43.60 45.00 49.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Mróz Urszula Zubel Beata Walenta Katarzyna Szlagor Ewa Zielińska Joanna Kaczmarek Agnieszka Kowalczyk-Kêdzierska Alicja Olszewska Edyta | 48 42 25 39 45 25 30 46 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR Uniwersytet Szczeciński Toruńczyk Masters Toruń Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team Victoria Józefów Warsaw Masters Team | LOD ZAC KUJ MAZ MAZ MAZ MAZ MAZ | 37.50 33.29 32.50 32.25 32.49 33.00 35.35 41.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 6.6.2010 - 11:20 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Sielski Ryszard Vorbrodt Tadeusz Płonka Janusz Boboli Jan Maciej Michalczyk Jerzy Piotrowski Maciej Rąpała Leszek Prządo Lucjan | 73 57 62 62 54 68 48 80 | Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa Flota Gdynia Warsaw Masters Team Masters Kraśnik SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Polonia Warszawa | MAZ MAZ POM MAZ LBL MAZ MAZ | 58.00 45.00 45.00 43.00 45.00 45.00 50.00 1:00.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Godlewski Jan Pawłowski Bartłomiej Leszczyński Mirosław Szufarski Andrzej Niedźwiedź Tomasz Arcimowicz Piotr Janik Jacek Majsiak Ryszard | 29 35 39 58 47 31 42 45 | SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Masters Kraśnik Toruńczyk Masters Toruń Zgiersko-Łêczyckie WOPR Zawodnik niezrzeszony Masters Kraśnik Zawodnik niezrzeszony | MAZ LBL KUJ LOD LBL | 42.00 40.00 40.00 39.50 40.00 40.00 41.30 42.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Staruch Wojciech Jaroń Tomasz Mikosza Olgierd Różalski Józef Dêbski Dariusz Cis Andrzej Lewandowski Andrzej Bielan Tomasz | 56 39 59 65 32 50 42 39 | Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony Masters Opole MOSiR Ostrowiec Św. Warsaw Masters Team Masters Kraśnik Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team | OPO SWI MAZ LBL MAZ MAZ | 38.55 37.10 35.00 33.50 34.00 35.50 38.49 38.94 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bogdanowicz Leszek Rubaszkiewicz Andrzej Zapalski Tomasz Obiedziński Paweł Sinicki Kazimierz Cybertowicz Sławomir Wierzbik Bernard Mermer Michał | 44 61 40 41 55 44 35 25 | GOSiR Piaseczno UCSiR Warszawa Sopot Masters Konstancin-Jeziorna Zawodnik niezrzeszony Olimpia Poznań Zawodnik niezrzeszony Wrocławski Park Wodny | MAZ MAZ POM MAZ WIE DOL | 32.68 32.00 32.00 31.33 31.50 32.00 32.50 33.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Gorbaczow Dariusz Szymczyk Jacek Kuratczyk Paweł Kaczmarek Marcin Skorykow Andrzej Kłosinski Artur Żmiejko Wojciech Daruk Piotr | 52 29 31 33 41 29 47 31 | Sopot Masters Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team Toruńczyk Masters Toruń Masters Białystok Warsaw Masters Team | POM MAZ MAZ MAZ MAZ KUJ PDL MAZ | 31.00 30.01 29.90 26.50 27.50 30.00 30.50 31.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 6.6.2010 - 11:30 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | Wieczorkiewicz Alina Pawłowska Edyta Szczepańska Joanna | 70 34 53 | Masters Płońsk SPORT Figielski Warszawa SPORT Figielski Warszawa | WAR MAZ MAZ | 5:40.00 4:30.00 4:30.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | Trochim Beata Dulnik Katarzyna Varela-Machado Lina Maria Goszczycka Jolanta Szemberg Anna Kraśniewska Alina | 47 42 33 48 61 60 | Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa | MAZ MAZ MAZ MAZ | 3:50.95 3:40.00 3:25.44 3:25.62 3:40.00 4:23.57 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kuryłowicz Monika Stobnicka Justyna Walenta Katarzyna Sołtyk Judyta Michalik Dominika Goździejewska Anna Siarheyenka Aksana Sopolińska Emilia | 55 41 25 36 31 43 25 30 | UCSiR Warszawa Warsaw Masters Team Toruńczyk Masters Toruń AZS Almamer Warszawa Masters Białystok Kormoran Olsztyn SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony | MAZ MAZ KUJ WAR PDL WAR MAZ | 3:10.00 2:56.09 2:36.72 2:30.50 2:33.16 2:48.00 3:10.00 3:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 6.6.2010 - 11:40 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | Łatecki Włodzimierz Koźlicki Tadeusz Niedziałek Andrzej | 52 60 67 | Zgiersko-Łêczyckie WOPR SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony | LOD MAZ | 7:30.00 4:30.00 5:47.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | Kowalski Andrzej Vorbrodt Tadeusz Borodziuk Stefan Figielski Grzegorz Ciupiński Jarosław Skwarło Andrzej Darowski Dariusz | 70 57 66 57 45 71 33 | SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa UCSiR Warszawa Masters Gdynia SPORT Figielski Warszawa | MAZ MAZ MAZ MAZ POM MAZ | 4:30.00 3:20.00 3:15.00 3:10.00 3:13.70 3:15.00 3:45.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Korpetta Wojciech Wiatr Włodzimierz Puchalski Bogdan Sawicki Łukasz Kałużyński Wojciech Zach Paweł Nowicki Robert Miński Andrzej | 51 53 54 33 30 42 47 54 | Zawodnik niezrzeszony CityZen AZS AWF Poznań Masters Polkowice Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team Entre Warszawa Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony | WIE LBS MAZ MAZ | 3:03.85 2:58.00 2:54.00 2:50.00 2:50.81 2:55.00 3:00.00 3:04.83 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rybicki Maciej Mleczko Andrzej Kowalski Tomasz Bar Wiesław Warchoł Mirosław Zieliński Robert Żebracki Bogdan Gryboś Andrzej | 47 63 24 40 57 42 44 52 | UCSiR Warszawa Masters Wisła Kraków Zawodnik niezrzeszony Zawodnik niezrzeszony Warsaw Masters Team SPORT Figielski Warszawa Zawodnik niezrzeszony SPORT Figielski Warszawa | MAZ MAL MAZ MAZ MAZ | PK | 2:48.00 2:36.00 2:25.00 2:15.00 2:24.50 2:30.99 2:46.30 2:48.19 |
Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |