Puchar £OZP - III runda £ód¼, 10.6.2010 |
Konkurencja 1 2010-06-10 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BARCZUCH ALEKSANDRA B±czek Adrianna W³odarczyk Ewelina Burchardt Anita Augustyniak Monika Zyga Izabela GOLIŃSKA KATARZYNA B±czek Justyna | 96 96 96 95 96 96 96 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ | 5:20.00 5:15.00 5:10.00 5:05.00 5:05.42 5:10.00 5:15.00 5:20.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PIASKOWSKA WERONIKA Turlakiewicz Karolina SZPUCHA KATARZYNA WASILEWSKA BARBARA Burska Justyna B±czyk Paula Paciorkiewicz Agata SZYMAŃSKA MONIKA | 96 95 96 94 95 93 96 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów LKS "OMEGA" KLESZCZÓW UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 4:50.00 4:49.00 4:48.00 4:26.21 4:33.50 4:48.38 4:50.00 4:59.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-06-10 | Mêæczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | Mêcina Igor Tosik Szymon Karwat Krzysztof | 95 95 96 | UKS NAWA Skierniewice £OZP UKS NAWA Skierniewice | 5:55.00 5:00.00 5:00.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Szwugier Jakub BANASIAK BARTOSZ MACIEJEWSKI PIOTR Stanis³awski Igor Jachowicz Mateusz MO¦CICKI JAN JERZYŃSKI KONRAD | 96 96 96 95 96 96 96 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ | 5:00.00 5:00.00 4:59.00 4:50.00 4:58.00 4:59.00 5:00.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BUCHOLC BARTOSZ £owicki Marcin Miko³ajczyk Rafa³ Lassek Bart³omiej Sobczyk Kamil B±czek Karol PALUSZKIEWICZ PATRYK Derfla Marcin | 96 95 93 94 93 95 96 95 | TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów | 4:45.00 4:40.00 4:29.22 4:14.00 4:24.00 4:35.00 4:40.00 4:48.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-06-10 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | JASIAK MARTYNA Gruszczynska Marta Hlebowicz Weronika | 96 95 95 | UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ | 1:17.90 1:16.00 1:17.50 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | Gruda Barbara UMIŃSKA DOMINIKA BAKIES GABRIELA Podmajstrzy Joanna Morka Monika SZPUCHA KATARZYNA WI¦NIEWSKA MAGDALENA | 95 94 96 93 93 96 94 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ | 1:16.00 1:14.55 1:06.85 1:03.80 1:05.88 1:08.00 1:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-06-10 | Mêæczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | KOSAKOWSKI MIKO£AJ Abtan Otmar Lassek Bart³omiej STANIELEWICZ MICHA£ BRE¦ GRACJAN Szwugier Jakub | 95 95 94 95 95 96 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:11.11 1:09.00 1:05.85 1:06.00 1:09.63 1:12.22 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MACIEJEWSKI PIOTR Szczepanik Piotr Zieliński Micha³ Wieteska Mateusz £owicki Marcin Borkowski £ukasz Stanielewicz Bartosz Perzankowski Kacper | 96 94 94 91 95 95 94 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice | 1:05.00 1:04.44 1:02.50 57.00 1:02.00 1:03.51 1:05.00 1:05.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-06-10 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 4 5 | Jaszczak Agnieszka Bednarek Paulina W³odarczyk Ewelina | 95 96 96 | MKS Jedynka £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ | 2:55.11 2:35.00 2:37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-06-10 | Mêæczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 6 | Karwat Krzysztof MO¦CICKI JAN PALUSZKIEWICZ PATRYK Rutkowski Rafa³ | 96 96 96 96 | UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice | 2:29.00 2:27.00 2:28.00 2:48.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BUCHOLC BARTOSZ Zgierski Maksymilian Sobczyk Maciej DŹBSKI Tomasz Szwedzki Dawid KO£ODZIEJCZAK Filip Miernik Emil KAMIŃSKI MICHA£ | 96 94 95 93 94 94 93 94 | TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ | 2:25.00 2:22.22 2:16.42 2:12.00 2:15.00 2:20.00 2:24.00 2:25.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-06-10 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | Durańska Marta Walczewska Malwina Góral Gabrysia | 96 95 96 | UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice | 1:40.00 1:29.00 1:29.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zyga Izabela Walczak Anna Paciorkiewicz Agata Burchardt Anita ZBROJEWSKA MICHALINA PIASKOWSKA WERONIKA Zientarska Laura BARCZUCH ALEKSANDRA | 96 94 96 95 96 96 95 96 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Jedynka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:28.00 1:20.00 1:20.00 1:19.00 1:19.80 1:20.00 1:25.78 1:28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-06-10 | Mêæczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | Rosiak Szymon Tosik Szymon GO£ŹBIOWSKI Maciej Wolanek Szymon BANASIAK BARTOSZ GO¬DZIK ERYK | 95 95 94 96 96 96 | UKS NAWA Skierniewice £OZP SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ | 1:26.00 1:18.00 1:14.00 1:16.00 1:24.00 1:30.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-06-10 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 4 5 6 | Gruszczynska Marta BAKIES GABRIELA ZBROJEWSKA MICHALINA Hlebowicz Weronika | 95 96 96 95 | UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ | 5:38.00 5:14.00 5:20.30 5:55.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-06-10 | Mêæczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wolanek Szymon Sobczyk Maciej Miernik Emil Szwedzki Dawid Stanielewicz Bartosz STANIELEWICZ MICHA£ Stanis³awski Igor Abtan Otmar | 96 95 93 94 94 95 95 95 | SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 5:20.00 5:03.80 5:00.00 4:43.60 4:55.00 5:00.00 5:15.00 5:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-06-10 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | Durańska Marta Walczewska Malwina Góral Gabrysia Augustyniak Monika JASIAK MARTYNA WI¦NIEWSKA MAGDALENA B±czek Justyna | 96 95 96 96 96 94 96 | UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:22.00 1:16.00 1:12.00 1:12.00 1:12.00 1:12.33 1:19.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Jaszczak Agnieszka Bednarek Paulina SZYMAŃSKA MONIKA Andrzejczak Rita B±czyk Paula Zyga Izabela Walczak Anna B±czek Adrianna | 95 96 96 95 93 96 94 96 | MKS Jedynka £ód¼ UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:10.56 1:09.60 1:07.00 1:05.00 1:05.62 1:07.00 1:10.00 1:11.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Turlakiewicz Karolina Gruda Barbara Stasinowska Katarzyna Podmajstrzy Joanna Morka Monika Burska Justyna UMIŃSKA DOMINIKA GOLIŃSKA KATARZYNA | 95 95 94 93 93 95 94 96 | SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:04.80 1:04.25 1:02.00 59.70 1:02.00 1:02.50 1:04.55 1:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-06-10 | Mêæczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Rosiak Szymon Mêcina Igor Rutkowski Rafa³ Derfla Marcin JERZYŃSKI KONRAD Jachowicz Mateusz Karwat Krzysztof GO¬DZIK ERYK | 95 95 96 95 96 96 96 96 | UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ | 1:09.00 1:06.00 1:06.00 1:05.00 1:05.46 1:06.00 1:08.00 1:12.33 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Perzankowski Kacper KAMIŃSKI MICHA£ Kirschke Patryk Zgierski Maksymilian Szczepanik Piotr B±czek Karol KOSAKOWSKI MIKO£AJ Pasula Filip | 96 94 95 94 94 95 95 96 | UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:03.00 1:02.45 1:02.00 1:00.00 1:01.00 1:02.00 1:02.70 1:03.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BRE¦ GRACJAN Borkowski £ukasz Sobczyk Kamil Pasula Jakub Wypych Filip Miko³ajczyk Rafa³ FELIŃCZAK WOJCIECH £owicki Marcin | 95 95 93 92 91 93 96 95 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 59.23 58.87 56.00 51.43 51.43 58.56 59.00 59.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-06-10 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 4 5 | UKS NAWA Skierniewice 1 UKS 5 Konstantynów 1 TP Olimpijczyk Aleksandrów 1 | UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 4:40.00 4:14.00 4:19.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-06-10 | Mêæczyzn, 4 x 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
4 5 | UKS NAWA Skierniewice 1 TP Olimpijczyk Aleksandrów 1 | UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów | 4:10.00 4:12.00 |