Otwarte Letnie Mistrzostwa Okrêgu Ma³opolskiego w P³ywaniu M³odzików Bochnia, 12. - 13.6.2010 |
1 - LMO M³odzików BLOK I | 12.6.2010 - 10:05 |
Konkurencja 1 12.6.2010 - 10:05 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 10:05 |
1 2 3 4 5 | Jankowska Justyna Jarzyna Julia Krzyszkowska Izabela Surdziel Zofia Ousley Naseman Gabriele | 99 98 00 99 02 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków P³ywak Bochnia Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL | PK | NT NT 55.00 NT NT |
Seria 2 z 7, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Janulewicz Alicja Wêgrzyn Natalia Janus Karolina Sikora Ada Wdówka Olga Natonek Justyna | 99 00 99 99 99 99 | Korona Kraków Aquarius Myœlenice Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 52.13 51.28 47.00 48.28 52.00 53.98 |
Seria 3 z 7, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Grz¹dziel Natalia Uznañska Karolina Waryan Karolina Gawe³ Aleksandra Zagrodnik Alicja Matusik Ida | 98 97 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 45.28 44.80 43.40 44.00 45.00 45.87 |
Seria 4 z 7, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Konrad Monika Sikora Marta Ousley Naseman Caroline Ogieg³o Dominika Palka Maria Rogowska Angelika | 98 00 99 98 99 99 | Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków Karol Wadowice Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 43.00 41.35 41.20 41.21 42.70 43.39 |
Seria 5 z 7, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Balon Natalia Œwiderska Wiktoria Bo¿ek Izabela Wcis³o Karolina Warszawska Karolina Orczykowska Natalia | 99 99 97 98 00 00 | Ósemka Oœwiêcim P³ywak Bochnia Ósemka Oœwiêcim Aquarius Myœlenice P³ywak Bochnia STP Nowy S¹cz | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 41.00 38.00 37.01 37.48 40.00 41.06 |
Seria 6 z 7, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Œwiderska Patrycja Pankowska Wiktoria Sudek Agnieszka Sikora Sandra Tutuncu Sara ¯mudka Anna | 97 98 97 97 98 98 | P³ywak Bochnia CKiS Skawina Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Unia Tarnów Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 37.00 36.45 35.29 36.25 36.50 37.00 |
Seria 7 z 7, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Lesiak Agnieszka Kurowska Wanda Jaœkiewicz Klaudia Widomska Paulina Go³yŸniak Karolina W¹tor Karolina | 98 98 97 97 97 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków P³ywak Bochnia STP Nowy S¹cz Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 34.80 34.00 33.50 33.50 34.10 34.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12.6.2010 - 10:20 | Ch³opców, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:20 |
1 2 3 4 5 | Bigajski Aleksander Starowicz Marek Pochopieñ Stanis³aw Sowiñski Kacper Ogarek Miko³aj | 00 99 98 99 98 | Korona Kraków Aquarius Myœlenice Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. | MAL MAL MAL MAL MAL | NT 58.40 48.50 49.00 NT |
Seria 2 z 6, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Mas³owski Konrad Ryœ Jakub S¹del Kacper Mrugalski Kamil Wymaza³a Szymon Henke Marek | 99 98 00 98 99 00 | Ósemka Oœwiêcim Kmita Zabierzów Gabi Proszówki Jordan Kraków Gabi Proszówki Fala Niepo³omice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 47.00 46.54 45.08 45.23 46.84 47.73 |
Seria 3 z 6, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtaszewski Oskar Krulikowski Maciej Brodowski Krystian Godek Pawe³ Kocot Wiktor Przygoñski Damian | 99 99 99 99 00 99 | UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim P³ywak Bochnia Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 42.50 41.60 41.04 41.50 42.00 44.50 |
Seria 4 z 6, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Walawski Jan Michalczyk Andrzej K³apa Filip Ca³ka Jakub Kuleta Jakub Juszczyk Oskar | 98 00 98 00 98 98 | Fala Niepo³omice P³ywak Bochnia Ósemka Oœwiêcim P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 39.07 39.00 37.00 38.50 39.00 40.00 |
Seria 5 z 6, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Ciastoñ Sebastian Lechowicz Artur Goleniec £ukasz Szura Bartosz Romañski Bartosz Wawer Mateusz | 99 97 97 97 98 97 | UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Fala Niepo³omice Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 36.64 36.36 34.48 35.92 36.60 36.64 |
Seria 6 z 6, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Pieœniak Jakub Kasparek Grzegorz Murzyn Dawid Cho³da £ukasz Ruszkowski Kacper Wajda Tomasz | 97 97 97 97 97 97 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 33.11 32.50 31.08 31.59 32.70 33.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12.6.2010 - 10:30 | Dziewcz¹t, 200m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Waryan Karolina Ousley Naseman Caroline Drewnicka Magdalena Chudaszek Angelika Chwa³ek Patrycja K³osowska Oliwia | 99 99 97 98 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myœlenice Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. D¹brovia Dabrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:18.85 3:15.10 3:06.76 3:10.00 3:15.68 3:20.45 |
Seria 2 z 6, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Gawe³ Aleksandra Kinczkowska Kaja Surdziel Zofia Nowaczyk Kamila Pyrlik Paulina Ignacyk Julia | 99 98 99 97 99 99 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Korona Kraków CKiS Skawina CKiS Skawina | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:05.00 3:02.35 2:54.32 2:58.00 3:03.21 3:06.54 |
Seria 3 z 6, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Œreniawska Gabriela Jarzyna Julia Kopp Nikoletta Tutuncu Sara Borowczyk Patrycja Jankowska Justyna | 98 98 98 98 98 99 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Aquarius Myœlenice Unia Tarnów Ósemka Oœwiêcim Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:51.00 2:48.11 2:44.36 2:48.00 2:50.00 2:52.32 |
Seria 4 z 6, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Makocka Ma³gorzata Nowak Weronika Grabczyñska Agnieszka Pankowska Wiktoria Leszczyñska Klaudia Julia Derus Kamila | 98 98 98 98 99 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów CKiS Skawina Fala Niepo³omice D¹brovia Dabrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:43.00 2:39.16 2:38.00 2:38.65 2:42.36 2:43.87 |
Seria 5 z 6, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kurkiewicz Kamila Wojas Natalia Gruca Nina Moskal Karolina Przywara Dominika Stanek Anna | 97 97 98 97 97 97 | Ósemka Oœwiêcim Fala Niepo³omice CKiS Skawina Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:36.00 2:34.80 2:32.56 2:33.52 2:35.90 2:37.17 |
Seria 6 z 6, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Ocylok Dominika Dyna Angelika Bo¿ek Dominika Orczykowska Wioletta Kozio³ ¯aklina Mielczarek Anna | 98 97 97 97 98 98 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Unia Oœwiecim STP Nowy S¹cz Unia Tarnów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:30.64 2:29.05 2:26.09 2:27.00 2:30.50 2:32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12.6.2010 - 10:50 | Ch³opców, 200m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 10:50 |
2 3 4 | Leœ Filip Sowiñski Kacper Wójtowicz Maciej | 98 99 98 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL | NT NT NT |
Seria 2 z 5, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Marzec Kamil Brodowski Krystian Feuer Micha³ Zieliñski Szymon Dzierwa Jerzy Dorosz Tomasz | 98 99 98 98 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów D¹brovia Dabrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:10.98 2:58.43 2:54.00 2:54.65 2:58.50 3:23.67 |
Seria 3 z 5, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Zbro¿ek Rados³aw ¯urek Ernest Szura Bartosz Pulkowski Mateusz Szczepaniak Pawe³ Œwierczek Kamil | 99 98 97 98 99 99 | CKiS Skawina Jordan Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:46.45 2:45.00 2:36.80 2:40.00 2:45.30 2:46.89 |
Seria 4 z 5, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Cempel Oskar ¯urawski Micha³ Marciniec Patryk Chalibo¿ek Kamil Goliñski Oskar Batko Daniel | 99 97 97 97 98 97 | Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. Ósemka Oœwiêcim Fala Niepo³omice Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:35.50 2:29.67 2:28.52 2:28.80 2:33.59 2:35.78 |
Seria 5 z 5, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Jarmu³a Mi³osz Wajda Tomasz Ruszkowski Kacper M³ynarczyk Adrian Misterka Krzysztof Piwowarski Grzegorz | 98 97 97 97 97 98 | Unia Tarnów Korona Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Unia Tarnów Unia Tarnów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:21.50 2:18.40 2:14.30 2:16.98 2:18.50 2:23.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12.6.2010 - 11:10 | Dziewcz¹t, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:10 |
1 2 3 4 5 | ¯ukowska Natalia Matusik Ida Dobrowolska Barbara Kinczkowska Dominika Kawiecka Marta | 99 99 98 98 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL | 1:54.41 1:48.51 1:47.00 1:47.65 1:52.30 |
Seria 2 z 7, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Biernat Aleksandra W¹tek Anna Klimczak Kamila S³owik Lidia Janik Milena Chwa³ek Patrycja | 99 98 99 99 99 99 | Korona Kraków Aquarius Myœlenice Jordan Kraków Unia Tarnów Fala Niepo³omice D¹brovia Dabrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:45.00 1:44.28 1:43.44 1:44.00 1:44.67 1:45.76 |
Seria 3 z 7, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Jangrot Angelika Balon Natalia Janda Aleksandra Ciszewska Kamila Góralczyk Anna Kwiatkowska Klementyna | 99 99 99 99 99 98 | Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:42.77 1:42.00 1:41.19 1:41.50 1:42.20 1:43.00 |
Seria 4 z 7, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Wenc Katarzyna Szostak Agnieszka Widomska Katarzyna Nêdza Adrianna Kucharzyk Joanna Ogieg³o Dominika | 99 98 98 98 99 98 | D¹brovia Dabrowa Tarn. Aquarius Myœlenice STP Nowy S¹cz Kmita Zabierzów Jordan Kraków Karol Wadowice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:39.65 1:39.13 1:37.06 1:38.76 1:39.63 1:40.10 |
Seria 5 z 7, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Lesiak Aleksandra Nowak Weronika Klaper Natalia Teul Patrycja Jamro¿y Kinga Gawlik Kinga | 99 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:34.10 1:31.14 1:30.30 1:31.00 1:31.34 1:34.77 |
Seria 6 z 7, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Radoñ Sonia Maœlany Katarzyna Kaczorowska Izabela Pi¹tek Monika Ruga³a Anna Podgórni Marcelina | 98 98 97 97 98 97 | Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków P³ywak Bochnia Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:30.12 1:27.00 1:25.89 1:26.63 1:30.00 1:30.16 |
Seria 7 z 7, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Œwiderska Patrycja Samulik Magdalena Senetelska Olga Michalczyk Urszula Widomska Paulina Wawrzusiszyn Dominika | 97 97 97 97 97 97 | P³ywak Bochnia Unia Tarnów Korona Kraków P³ywak Bochnia STP Nowy S¹cz Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:24.50 1:19.20 1:17.00 1:18.50 1:22.22 1:25.25 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12.6.2010 - 11:30 | Ch³opców, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Maækowski Dariusz Gil Kamil Smoter Sebastian Ludwa £ukasz Pi¹tek Micha³ Wymaza³a Szymon | 99 99 98 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Gabi Proszówki Jordan Kraków Korona Kraków Gabi Proszówki | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:51.75 1:50.06 1:46.04 1:48.28 1:51.29 NT |
Seria 2 z 5, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Piêtka Marcin Konicki Dawid Tekieli Jakub Marecik Arkadiusz Majewski Maciej Kolanowski Wiktor | 99 98 99 99 99 99 | Korona Kraków STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Fala Niepo³omice UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:44.74 1:41.00 1:38.90 1:40.49 1:43.50 1:44.82 |
Seria 3 z 5, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepaniak Pawe³ Koprynia Tomasz K³osiñski Kamil Kornaus Norbert Pêpek Tomasz Goleniec Kamil | 99 99 99 98 99 99 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:37.20 1:34.32 1:33.40 1:33.50 1:36.10 1:38.00 |
Seria 4 z 5, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | K³apa Filip Podwika Kamil Golemo Micha³ Stasik Arkadiusz Staniszewski Micha³ Kuzmoczka Juri | 98 99 98 98 98 98 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:32.00 1:31.50 1:30.86 1:31.00 1:31.63 1:32.42 |
Seria 5 z 5, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Le¿oñ Wojciech Kolba Konrad ¯o³dak Domimik Ksi¹¿ek Ignacy Batko Daniel Ho³da Karol | 98 98 97 98 97 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:28.34 1:27.42 1:25.12 1:26.58 1:27.88 1:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12.6.2010 - 11:45 | Dziewcz¹t, 100m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 11:45 |
2 3 4 5 | Wdówka Olga Dybowska Anna K³osowska Oliwia Kawiecka Marta | 99 99 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | 1:50.00 1:35.94 1:40.88 1:50.10 |
Seria 2 z 6, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Agnieszka Janus Karolina Czuba Alicja B¹k Katarzyna Konrad Monika Str¹czyñska Martyna | 98 99 99 99 98 99 | Aquarius Myœlenice Ósemka Oœwiêcim Karol Wadowice Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:35.09 1:35.00 1:30.81 1:31.67 1:35.00 1:35.40 |
Seria 3 z 6, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Niemiec Adrianna Rogowska Angelika Lipiarska Zofia Lesiak Aleksandra Pyrlik Paulina Warjan Karolina | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:30.45 1:29.16 1:28.98 1:29.15 1:30.21 1:30.64 |
Seria 4 z 6, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Leszczyñska Klaudia Julia Grz¹dziel Natalia Œlêczkowska Weronika So³tysik Lidia Wojas Natalia Sendur Aleksandra | 99 98 98 98 97 98 | Fala Niepo³omice Jordan Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oœwiêcim Fala Niepo³omice Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:25.80 1:24.13 1:23.20 1:24.00 1:24.80 1:28.00 |
Seria 5 z 6, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Anna Kozio³ ¯aklina Kozik Anna Moskal Karolina Polak Justyna Korzonek Urszula | 97 98 98 97 97 98 | Jordan Kraków Unia Tarnów P³ywak Bochnia Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:22.16 1:20.00 1:16.00 1:18.64 1:20.54 1:22.32 |
Seria 6 z 6, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | W¹tor Karolina Kurowska Wanda Ca³ka Anna Sudek Agnieszka Go³yŸniak Karolina Pisznot Ma³gorzata | 98 98 97 97 97 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków P³ywak Bochnia Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:15.01 1:14.00 1:10.00 1:11.82 1:15.01 1:15.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12.6.2010 - 12:00 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 12:00 |
1 2 3 4 5 | Wo³ek Kamil Ogarek Miko³aj Mas³owski Konrad Czub Dominik Smoter Sebastian | 98 98 99 99 98 | Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. Ósemka Oœwiêcim Korona Kraków Gabi Proszówki | MAL MAL MAL MAL MAL | NT 1:48.67 1:42.00 1:45.90 1:54.00 |
Seria 2 z 6, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | G¹siorek Krzysztof Przygoñski Damian Szulikowski Patryk Domiñski Karol Leœniewski Krzysztof Klêba £ukasz | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:40.30 1:32.75 1:30.50 1:30.78 1:38.65 1:41.88 |
Seria 3 z 6, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Koziara Dominik Feuer Micha³ Stêpieñ Marek Juszczyk Oskar Krulikowski Maciej Kolanowski Wiktor | 99 98 99 98 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:29.92 1:28.00 1:25.40 1:27.00 1:28.50 1:30.44 |
Seria 4 z 6, 12:05 |
1 2 3 4 5 6 | Chalibo¿ek Kamil ¯urek Ernest Konicki Konrad Janus Bart³omiej Mazur Dominik Wójtowicz Maciej | 97 98 98 97 99 98 | Fala Niepo³omice Jordan Kraków STP Nowy S¹cz Ósemka Oœwiêcim Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:24.38 1:23.00 1:20.00 1:21.05 1:24.32 1:24.38 |
Seria 5 z 6, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Wêglarz Kamil Ziemianin Konrad Sowier Wojciech Sawera Krystian Romañski Bartosz Gulis Bartosz | 97 97 97 98 98 98 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:18.66 1:16.42 1:15.03 1:16.00 1:17.24 1:19.00 |
Seria 6 z 6, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Lechowicz Artur Wawer Mateusz Murzyn Dawid Kasparek Grzegorz M³ynarczyk Adrian Piwowarski Grzegorz | 97 97 97 97 97 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:14.82 1:13.96 1:06.05 1:09.62 1:14.12 1:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12.6.2010 - 12:15 | Dziewcz¹t, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 12:15 |
2 3 4 5 | Goliñska Wiktoria Str¹czyñska Martyna Przywara Dominika Ousley Naseman Gabriele | 00 99 97 02 | Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | PK | NT 1:50.69 NT NT |
Seria 2 z 10, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Janulewicz Alicja Wajda Aleksandra Biernat Aleksandra Janda Aleksandra S³owik Lidia Krzyszkowska Izabela | 99 98 99 99 99 00 | Korona Kraków Korona Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:49.58 1:48.00 1:43.00 1:44.00 1:48.00 1:50.00 |
Seria 3 z 10, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Gawlik Kinga W¹tek Anna Ignacyk Julia Zieliñska Anna Drewnicka Magdalena Janik Milena | 98 98 99 99 97 99 | D¹brovia Dabrowa Tarn. Aquarius Myœlenice CKiS Skawina Kmita Zabierzów Aquarius Myœlenice Fala Niepo³omice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:40.11 1:39.21 1:37.65 1:38.76 1:39.51 1:41.44 |
Seria 4 z 10, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Góralczyk Anna Orczykowska Natalia Kinczkowska Kaja Uznañska Karolina Derus Kamila Palka Maria | 99 00 98 97 97 99 | Ósemka Oœwiêcim STP Nowy S¹cz Kmita Zabierzów Jasieñ Sucha Besk. D¹brovia Dabrowa Tarn. Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:37.00 1:36.00 1:35.43 1:35.78 1:36.87 1:37.00 |
Seria 5 z 10, 12:25 |
1 2 3 4 5 6 | Zagrodnik Alicja Sudek Aleksandra Nowaczyk Kamila Pa³ys Helena Kwiatkowska Klementyna Warszawska Karolina | 99 99 97 99 98 00 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:35.00 1:32.71 1:32.00 1:32.52 1:33.00 1:35.00 |
Seria 6 z 10, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Œreniawska Gabriela Wêgrzyn Natalia Ruga³a Anna Borowczyk Patrycja Sikora Marta Widomska Katarzyna | 98 00 98 98 00 98 | Ósemka Oœwiêcim Aquarius Myœlenice P³ywak Bochnia Ósemka Oœwiêcim Jasieñ Sucha Besk. STP Nowy S¹cz | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:29.00 1:28.10 1:27.80 1:28.00 1:28.28 1:31.00 |
Seria 7 z 10, 12:30 |
1 2 3 4 5 6 | Klaper Natalia Sendur Aleksandra Œwiderska Wiktoria Grabczyñska Agnieszka Wcis³o Karolina Bo¿ek Izabela | 98 98 99 98 98 97 | Unia Tarnów Korona Kraków P³ywak Bochnia Unia Tarnów Aquarius Myœlenice Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:26.50 1:25.00 1:24.00 1:25.00 1:26.45 1:27.10 |
Seria 8 z 10, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | ¯mudka Anna Pi¹tek Monika Lesiak Agnieszka Gruca Nina Teul Patrycja Kopp Nikoletta | 98 97 98 98 98 98 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków Aquarius Myœlenice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:22.00 1:20.89 1:20.16 1:20.32 1:22.00 1:22.43 |
Seria 9 z 10, 12:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczorowska Izabela Kozik Anna Maœlany Katarzyna Pisznot Ma³gorzata Samulik Magdalena Sikora Sandra | 97 98 98 98 97 97 | Jasieñ Sucha Besk. P³ywak Bochnia Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Unia Tarnów Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:19.67 1:19.00 1:18.00 1:18.95 1:19.00 1:19.85 |
Seria 10 z 10, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Bazyl Magdalena Michalczyk Urszula Senetelska Olga Ca³ka Anna Wawrzusiszyn Dominika Jaœkiewicz Klaudia | 97 97 97 97 97 97 | Aquarius Myœlenice P³ywak Bochnia Korona Kraków P³ywak Bochnia Ósemka Oœwiêcim P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:16.56 1:13.50 1:12.70 1:13.50 1:16.17 1:17.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12.6.2010 - 12:40 | Ch³opców, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Zbro¿ek Rados³aw Ogórek Maciej Czub Dominik Starowicz Marek Ryœ Jakub Surdziel Grzegorz | 99 99 99 99 98 97 | CKiS Skawina Jordan Kraków Korona Kraków Aquarius Myœlenice Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | NT 1:52.95 1:45.62 1:48.24 NT NT |
Seria 2 z 7, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Pi¹tek Micha³ Dorosz Tomasz Henke Marek Tekieli Jakub Pochopieñ Stanis³aw Piêtka Marcin | 99 99 00 99 98 99 | Korona Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. Fala Niepo³omice Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:44.43 1:42.22 1:39.39 1:40.20 1:42.57 1:45.20 |
Seria 3 z 7, 12:45 |
1 2 3 4 5 6 | Œwierczek Kamil GwóŸdŸ Jan Godek Pawe³ Ziemianin Jakub Marecik Arkadiusz Koprynia Tomasz | 99 99 99 98 99 99 | D¹brovia Dabrowa Tarn. UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oœwiêcim Kmita Zabierzów Fala Niepo³omice Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:37.89 1:37.42 1:36.30 1:36.54 1:37.80 1:38.76 |
Seria 4 z 7, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Golemo Micha³ Gil Kamil Walawski Jan Pêpek Tomasz S¹del Kacper Dzierwa Jerzy | 98 99 98 99 00 99 | D¹brovia Dabrowa Tarn. Jordan Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków Gabi Proszówki UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:35.65 1:34.82 1:32.80 1:34.00 1:35.28 1:35.88 |
Seria 5 z 7, 12:50 |
1 2 3 4 5 6 | Wojtaszewski Oskar Ca³ka Jakub Stêpieñ Marek Goleniec Kamil Kuleta Jakub Kocot Wiktor | 99 00 99 99 98 00 | UKS SP 8 Chrzanów P³ywak Bochnia Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:30.50 1:27.50 1:26.45 1:26.50 1:30.00 1:32.00 |
Seria 6 z 7, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Mrugalski Kamil Podwika Kamil Goliñski Oskar Michalczyk Andrzej Ciastoñ Sebastian Stasik Arkadiusz | 98 99 98 00 99 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków P³ywak Bochnia UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:23.47 1:22.80 1:21.93 1:22.00 1:23.10 1:26.00 |
Seria 7 z 7, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Ziemianin Konrad ¯urawski Micha³ Goleniec £ukasz Jarmu³a Mi³osz Sawera Krystian Wo³ek Kamil | 97 97 97 98 98 98 | Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. Ósemka Oœwiêcim Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:21.62 1:17.30 1:16.73 1:17.00 1:18.63 1:21.88 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12.6.2010 - 13:00 | Dziewcz¹t, 4 x 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 13:00 |
1 | Jordan Kraków I SP 75 IVc | Jordan Kraków | MAL | NT |
Lesiak Aleksandra, Sudek Aleksandra, Waryan Karolina, Ousley Naseman Caroline |
2 | Jasieñ Sucha Besk. | Jasieñ Sucha Besk. | MAL | NT |
Sikora Aleksandra |
3 | JORDAN `98/SP75 | Jordan Kraków | MAL | NT |
4 | Jasieñ Sucha Besk. | Jasieñ Sucha Besk. | MAL | NT |
B¹k Katarzyna |
5 | Jordan Kraków II SP 75 IVc | Jordan Kraków | MAL | NT |
Pa³ys Helena, Rogowska Angelika, Dybowska Anna, Niemiec Adrianna |
6 | Jordan SP 156 sk³ad II | Jordan Kraków | MAL | NT |
Seria 2 z 3, 13:05 |
1 | Jordan SP 156 sk³ad I | Jordan Kraków | MAL | 2:36.20 |
2 | Ósemka Oœwiêcim 11 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:26.00 |
Balon Natalia, Palka Maria, Janus Karolina, Zagrodnik Alicja |
3 | Aquarius Myœlenice | Aquarius Myœlenice | MAL | 2:21.01 |
Wcis³o Karolina, Wêgrzyn Natalia, Szostak Agnieszka, Kopp Nikoletta |
4 | Korona Kraków | Korona Kraków | MAL | 2:26.00 |
5 | Kmita Zabierzów 12 | Kmita Zabierzów | MAL | 2:35.43 |
6 | Kmita Zabierzów 11 | Kmita Zabierzów | MAL | 2:43.21 |
Seria 3 z 3, 13:05 |
1 | Ósemka Oœwiêcim 13 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:14.71 |
Sikora Sandra, Go³yŸniak Karolina, Polak Justyna, Kurkiewicz Kamila |
2 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | MAL | 2:08.00 |
3 | Unia Tarnów 12 | Unia Tarnów | MAL | 2:07.00 |
Kozio³ ¯aklina, Klaper Natalia, Grabczyñska Agnieszka, Tutuncu Sara |
4 | P³ywak Bochnia 1 | P³ywak Bochnia | MAL | 2:08.00 |
Œwiderska Patrycja, Michalczyk Urszula, Jaœkiewicz Klaudia, Ca³ka Anna |
5 | JORDAN 97/SP75 | Jordan Kraków | MAL | 2:08.12 |
6 | Ósemka Oœwiêcim 12 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:15.00 |
¯mudka Anna, Maœlany Katarzyna, Borowczyk Patrycja, Ocylok Dominika |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12.6.2010 - 13:10 | Ch³opców, 4 x 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 13:10 |
2 | UKS SP 8 Chrzanów | UKS SP 8 Chrzanów | MAL | NT |
Dzierwa Jerzy, Szulikowski Patryk, Wojtaszewski Oskar, Ciastoñ Sebastian |
3 | Jordan Kraków II SP 75 IVc | Jordan Kraków | MAL | NT |
Kolanowski Wiktor, Gil Kamil, G¹siorek Krzysztof, Pêpek Tomasz |
4 | Jordan Kraków I SP 75 IVc | Jordan Kraków | MAL | NT |
Tekieli Jakub, Stêpieñ Marek, Szczepaniak Pawe³, Podwika Kamil |
Seria 2 z 3, 13:15 |
1 | JORDAN `98/SP75 | Jordan Kraków | MAL | NT |
2 | Kmita Zabierzów 12 | Kmita Zabierzów | MAL | 2:35.43 |
3 | Jordan SP 156 sk³ad I | Jordan Kraków | MAL | 2:21.22 |
Domiñski Karol, K³osiñski Kamil, Brodowski Krystian |
4 | Ósemka Oœwiêcim 11 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:26.00 |
Krulikowski Maciej, Godek Pawe³, Mas³owski Konrad, Goleniec Kamil |
5 | Korona Kraków | Korona Kraków | MAL | 2:40.00 |
6 | Jordan SP 156 sk³ad II | Jordan Kraków | MAL | NT |
Seria 3 z 3, 13:15 |
1 | Fala Niepo³omice | Fala Niepo³omice | MAL | 2:15.00 |
Chalibo¿ek Kamil, Marecik Arkadiusz, Szura Bartosz, Walawski Jan |
2 | Ósemka Oœwiêcim 13 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:07.15 |
Ruszkowski Kacper, Pieœniak Jakub, Marciniec Patryk, Goleniec £ukasz |
3 | JORDAN 97/SP75 | Jordan Kraków | MAL | 1:55.16 |
4 | Unia Tarnów 12 | Unia Tarnów | MAL | 2:03.00 |
Jarmu³a Mi³osz, Ho³da Karol, Piwowarski Grzegorz |
5 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | MAL | 2:10.00 |
6 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | MAL | 2:18.00 |
<< TOP >> |
2 - LMO M³odzików BLOK II | 12.6.2010 - 16:00 |
Konkurencja 13 12.6.2010 - 16:00 | Dziewcz¹t, 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13, 16:00 |
2 3 4 | Janulewicz Alicja Wajda Aleksandra Wdówka Olga | 99 98 99 | Korona Kraków Korona Kraków UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL | 46.21 45.91 46.00 |
Seria 2 z 13, 16:00 |
1 2 3 4 5 6 | Natonek Justyna Dobrowolska Barbara Janik Milena ¯ukowska Natalia Goliñska Wiktoria Sikora Ada | 99 98 99 99 00 99 | Jordan Kraków Korona Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 44.45 43.35 42.20 42.64 43.50 45.03 |
Seria 3 z 13, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | M³ynarska Marika Wenc Katarzyna Jaszek Aleksandra Kawiecka Marta Matusik Ida K³osowska Oliwia | 00 99 99 99 99 99 | P³ywak Bochnia D¹brovia Dabrowa Tarn. Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 42.00 41.19 40.87 40.90 41.36 42.00 |
Seria 4 z 13, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Chwa³ek Patrycja Gawlik Kinga Nêdza Adrianna Gorycka Sylwia Biernat Aleksandra Dybowska Anna | 99 98 98 98 99 99 | D¹brovia Dabrowa Tarn. D¹brovia Dabrowa Tarn. Kmita Zabierzów Jasieñ Sucha Besk. Korona Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 40.11 39.89 39.87 39.87 39.96 40.11 |
Seria 5 z 13, 16:05 |
1 2 3 4 5 6 | Kinczkowska Dominika S³owik Lidia Krzyszkowska Izabela Chudaszek Angelika Palka Maria B¹k Karolina | 98 99 00 98 99 98 | Kmita Zabierzów Unia Tarnów P³ywak Bochnia Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jasieñ Sucha Besk. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 39.76 39.00 39.00 39.00 39.50 39.86 |
Seria 6 z 13, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Surdziel Zofia Zieliñska Anna Rogowska Angelika Janda Aleksandra W¹tek Anna Niemiec Adrianna | 99 99 99 99 98 99 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myœlenice Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 38.76 38.70 37.91 37.94 38.72 38.85 |
Seria 7 z 13, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | B¹k Katarzyna Sudek Aleksandra Gawe³ Aleksandra Jankowska Justyna Drewnicka Magdalena Lipiarska Zofia | 99 99 99 99 97 99 | Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Aquarius Myœlenice Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 37.65 37.60 37.00 37.40 37.64 37.76 |
Seria 8 z 13, 16:10 |
1 2 3 4 5 6 | Czuba Alicja Sendur Aleksandra Borowczyk Patrycja Nowaczyk Kamila Orczykowska Natalia Warszawska Karolina | 99 98 98 97 00 00 | Karol Wadowice Korona Kraków Ósemka Oœwiêcim Korona Kraków STP Nowy S¹cz P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 36.71 36.18 36.00 36.12 36.60 37.00 |
Seria 9 z 13, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Kucharzyk Joanna Ogieg³o Dominika Zagrodnik Alicja Œwiderska Wiktoria Sikora Marta Derus Kamila | 99 98 99 99 00 97 | Jordan Kraków Karol Wadowice Ósemka Oœwiêcim P³ywak Bochnia Jasieñ Sucha Besk. D¹brovia Dabrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 35.85 35.71 35.50 35.50 35.78 35.98 |
Seria 10 z 13, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Makocka Ma³gorzata Grz¹dziel Natalia Tutuncu Sara Wêgrzyn Natalia Podgórni Marcelina Uznañska Karolina | 98 98 98 00 97 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Aquarius Myœlenice Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 34.50 34.12 33.50 33.68 34.26 34.94 |
Seria 11 z 13, 16:15 |
1 2 3 4 5 6 | Jarzyna Julia Wcis³o Karolina Kaczorowska Izabela Przywara Dominika Sikora Aleksandra ¯mudka Anna | 98 98 97 97 97 98 | Jordan Kraków Aquarius Myœlenice Jasieñ Sucha Besk. Kmita Zabierzów Jasieñ Sucha Besk. Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 33.47 33.06 32.57 32.89 33.43 33.50 |
Seria 12 z 13, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Grabczyñska Agnieszka Lesiak Agnieszka Wojas Natalia Gruca Nina Kopp Nikoletta Pankowska Wiktoria | 98 98 97 98 98 98 | Unia Tarnów Jordan Kraków Fala Niepo³omice CKiS Skawina Aquarius Myœlenice CKiS Skawina | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 32.30 32.13 31.54 32.11 32.18 32.32 |
Seria 13 z 13, 16:20 |
1 2 3 4 5 6 | Mietliñska Agata Widomska Paulina Bazyl Magdalena Mielczarek Anna Orczykowska Wioletta Jaœkiewicz Klaudia | 98 97 97 98 97 97 | Gilus Gilowice STP Nowy S¹cz Aquarius Myœlenice Jordan Kraków STP Nowy S¹cz P³ywak Bochnia | SLA MAL MAL MAL MAL MAL | 31.00 30.60 29.91 30.60 31.00 31.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12.6.2010 - 16:20 | Ch³opców, 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11, 16:20 |
2 3 4 5 | Ogarek Miko³aj Czub Dominik Pi¹tek Micha³ Ogórek Maciej | 98 99 99 99 | Jasieñ Sucha Besk. Korona Kraków Korona Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | 43.56 41.80 42.09 44.08 |
Seria 2 z 11, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepaniak Pawe³ Leœniewski Krzysztof Bigajski Aleksander Pêpek Tomasz Wymaza³a Szymon Klêba £ukasz | 99 99 00 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków Gabi Proszówki Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 40.30 40.00 39.49 39.50 40.18 40.61 |
Seria 3 z 11, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Surdziel Grzegorz G¹siorek Krzysztof Dorosz Tomasz Maækowski Dariusz Godek Pawe³ Piêtka Marcin | 97 99 99 99 99 99 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 38.76 38.50 38.33 38.39 38.50 39.20 |
Seria 4 z 11, 16:25 |
1 2 3 4 5 6 | Pochopieñ Stanis³aw Ludwa £ukasz Kocot Wiktor Staniszewski Micha³ Golemo Micha³ Henke Marek | 98 99 00 98 98 00 | Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków P³ywak Bochnia Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. Fala Niepo³omice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 38.26 38.12 38.00 38.06 38.22 38.27 |
Seria 5 z 11, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Starowicz Marek S¹del Kacper Ziemianin Jakub D¹browski Jakub Koprynia Tomasz Marzec Kamil | 99 00 98 98 99 98 | Aquarius Myœlenice Gabi Proszówki Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 37.84 37.47 36.54 37.23 37.65 38.00 |
Seria 6 z 11, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kuzmoczka Juri Szulikowski Patryk Œwierczek Kamil Wojtaszewski Oskar Zbro¿ek Rados³aw Mazur Dominik | 98 99 99 99 99 99 | Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów D¹brovia Dabrowa Tarn. UKS SP 8 Chrzanów CKiS Skawina Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 36.54 36.50 35.99 36.50 36.54 36.54 |
Seria 7 z 11, 16:30 |
1 2 3 4 5 6 | Brodowski Krystian Le¿oñ Wojciech Gulis Bartosz Kuleta Jakub Walawski Jan Smoter Sebastian | 99 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepo³omice Gabi Proszówki | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 35.43 35.28 35.00 35.00 35.31 35.50 |
Seria 8 z 11, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Ca³ka Jakub Wo³ek Kamil Tekieli Jakub Ryœ Jakub Ciastoñ Sebastian Michalczyk Andrzej | 00 98 99 98 99 00 | P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 34.50 34.50 33.87 34.32 34.50 35.00 |
Seria 9 z 11, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Kornaus Norbert Juszczyk Oskar Pulkowski Mateusz Romañski Bartosz Goleniec Kamil Kolba Konrad | 98 98 98 98 99 98 | Unia Tarnów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 33.50 33.00 32.00 32.01 33.50 33.60 |
Seria 10 z 11, 16:35 |
1 2 3 4 5 6 | Chalibo¿ek Kamil Murañski Kacper Goleniec £ukasz Mrugalski Kamil Cempel Oskar Ho³da Karol | 97 99 97 98 99 98 | Fala Niepo³omice Gilus Gilowice Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | MAL SLA MAL MAL MAL MAL | 31.45 31.00 30.48 30.62 31.09 31.50 |
Seria 11 z 11, 16:40 |
1 2 3 4 5 6 | Wajda Tomasz Pieœniak Jakub Misterka Krzysztof Piwowarski Grzegorz Trela Karol ¯urawski Micha³ | 97 97 97 98 98 97 | Korona Kraków Ósemka Oœwiêcim Unia Tarnów Unia Tarnów Gilus Gilowice D¹brovia Dabrowa Tarn. | MAL MAL MAL MAL SLA MAL | 30.07 29.07 28.90 29.00 30.00 30.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12.6.2010 - 16:40 | Dziewcz¹t, 200m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6, 16:40 |
2 3 4 | Ignacyk Julia Dobrowolska Barbara S³owik Lidia | 99 98 99 | CKiS Skawina Korona Kraków Unia Tarnów | MAL MAL MAL | NT 3:44.40 3:49.00 |
Seria 2 z 6, 16:45 |
1 2 3 4 5 | Wenc Katarzyna Góralczyk Anna Jangrot Angelika Kwiatkowska Klementyna Ciszewska Kamila | 99 99 99 98 99 | D¹brovia Dabrowa Tarn. Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL MAL MAL | 3:43.98 3:35.50 3:35.00 3:35.00 3:36.50 |
Seria 3 z 6, 16:50 |
1 2 3 4 5 6 | Balon Natalia Gawlik Kinga Widomska Katarzyna Lesiak Aleksandra Kolber Roksana Klimczak Kamila | 99 98 98 99 98 99 | Ósemka Oœwiêcim D¹brovia Dabrowa Tarn. STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Gilus Gilowice Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL SLA MAL | 3:30.00 3:25.33 3:24.33 3:24.40 3:30.00 3:33.15 |
Seria 4 z 6, 16:55 |
1 2 3 4 5 6 | Leszczyñska Klaudia Julia Podgórni Marcelina Klaper Natalia Jamro¿y Kinga Jankowska Aleksandra Szostak Agnieszka | 99 97 98 98 98 98 | Fala Niepo³omice Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków Gilus Gilowice Aquarius Myœlenice | MAL MAL MAL MAL SLA MAL | 3:20.80 3:15.73 3:15.00 3:15.02 3:20.00 3:23.53 |
Seria 5 z 6, 17:00 |
1 2 3 4 5 6 | Ruga³a Anna Radoñ Sonia Pi¹tek Monika Maœlany Katarzyna Nowak Weronika Teul Patrycja | 98 98 97 98 98 98 | P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:10.00 3:07.70 3:04.32 3:07.00 3:08.59 3:15.00 |
Seria 6 z 6, 17:05 |
1 2 3 4 5 6 | Wawrzusiszyn Dominika Senetelska Olga Bazyl Magdalena Michalczyk Urszula Samulik Magdalena Œwiderska Patrycja | 97 97 97 97 97 97 | Ósemka Oœwiêcim Korona Kraków Aquarius Myœlenice P³ywak Bochnia Unia Tarnów P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:58.16 2:51.05 2:49.46 2:50.00 2:54.00 3:02.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12.6.2010 - 17:05 | Ch³opców, 200m klasyczny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:05 |
2 3 4 | Konicki Dawid Majewski Maciej Dzierwa Jerzy | 98 99 99 | STP Nowy S¹cz UKS SP 8 Chrzanów UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL | 3:46.00 3:40.00 3:40.00 |
Seria 2 z 4, 17:10 |
1 2 3 4 5 | Œwierczek Kamil Murañski Kacper Batko Daniel Kuzmoczka Juri K³osiñski Kamil | 99 99 97 98 99 | D¹brovia Dabrowa Tarn. Gilus Gilowice Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL SLA MAL MAL MAL | 3:34.90 3:25.00 3:23.07 3:23.14 3:26.66 |
Seria 3 z 4, 17:15 |
1 2 3 4 5 6 | Staniszewski Micha³ Golemo Micha³ K³apa Filip Szczepaniak Pawe³ Stasik Arkadiusz Kornaus Norbert | 98 98 98 99 98 98 | Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:21.44 3:18.98 3:15.00 3:18.20 3:19.00 3:22.00 |
Seria 4 z 4, 17:20 |
1 2 3 4 5 6 | Ho³da Karol Kolba Konrad ¯o³dak Domimik Ksi¹¿ek Ignacy Le¿oñ Wojciech Podwika Kamil | 98 98 97 98 98 99 | Unia Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:13.00 3:05.42 3:04.45 3:04.56 3:10.15 3:14.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12.6.2010 - 17:25 | Dziewcz¹t, 200m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 17:25 |
2 3 4 5 | Str¹czyñska Martyna Konrad Monika Pa³ys Helena Kawiecka Marta | 99 98 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | 3:27.60 3:25.00 3:25.40 3:53.20 |
Seria 2 z 4, 17:30 |
1 2 3 4 5 6 | Janus Karolina Czuba Alicja Warjan Karolina Waryan Karolina Pyrlik Paulina Dybowska Anna | 99 99 99 99 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Karol Wadowice Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:22.50 3:15.49 3:11.53 3:13.95 3:17.32 3:23.15 |
Seria 3 z 4, 17:35 |
1 2 3 4 5 6 | So³tysik Lidia Polak Justyna Kurowska Wanda Pisznot Ma³gorzata Œlêczkowska Weronika Kolber Roksana | 98 97 98 98 98 98 | Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów Gilus Gilowice | MAL MAL MAL MAL MAL SLA | 2:55.00 2:52.40 2:44.00 2:45.67 2:54.34 2:58.00 |
Seria 4 z 4, 17:40 |
1 2 3 4 5 6 | Go³yŸniak Karolina Kwiatek Miriam Ca³ka Anna Sudek Agnieszka Kozik Anna W¹tor Karolina | 97 98 97 97 98 98 | Ósemka Oœwiêcim Gilus Gilowice P³ywak Bochnia Jordan Kraków P³ywak Bochnia Jordan Kraków | MAL SLA MAL MAL MAL MAL | 2:40.25 2:40.00 2:27.00 2:34.58 2:40.00 2:41.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12.6.2010 - 17:45 | Ch³opców, 200m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5, 17:45 |
2 3 4 | Wójtowicz Maciej Kolanowski Wiktor Mas³owski Konrad | 98 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL | NT 3:25.42 3:41.00 |
Seria 2 z 5, 17:50 |
1 2 3 4 5 | Stêpieñ Marek Koziara Dominik GwóŸdŸ Jan Krulikowski Maciej Przygoñski Damian | 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL | 3:19.30 3:13.31 3:12.50 3:13.00 3:15.82 |
Seria 3 z 5, 17:50 |
1 2 3 4 5 6 | Domiñski Karol Mazur Dominik Janus Bart³omiej ¯urek Ernest Konicki Konrad D¹browski Jakub | 99 99 97 98 98 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków STP Nowy S¹cz Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:06.61 2:58.76 2:54.15 2:58.00 3:01.00 3:09.12 |
Seria 4 z 5, 17:55 |
1 2 3 4 5 6 | Romañski Bartosz Ziemianin Konrad Jarmu³a Mi³osz Pieœniak Jakub Wêglarz Kamil Gulis Bartosz | 98 97 98 97 97 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:47.00 2:44.62 2:41.00 2:41.05 2:45.00 2:52.00 |
Seria 5 z 5, 18:00 |
1 2 3 4 5 6 | Wawer Mateusz Lechowicz Artur Murzyn Dawid Kasparek Grzegorz Sowier Wojciech Sawera Krystian | 97 97 97 97 97 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 2:37.70 2:37.07 2:21.47 2:29.56 2:37.41 2:40.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 12.6.2010 - 18:05 | Dziewcz¹t, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4, 18:05 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Weronika Borowczyk Patrycja Korzonek Urszula Œreniawska Gabriela Chudaszek Angelika Kinczkowska Kaja | 98 98 98 98 98 98 | Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Kmita Zabierzów Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | NT 6:20.00 6:00.43 6:15.00 6:30.00 NT |
Seria 2 z 4, 18:10 |
1 2 3 4 5 6 | Stanek Anna Derus Kamila Jankowska Aleksandra Jamro¿y Kinga Radoñ Sonia Makocka Ma³gorzata | 97 97 98 98 98 98 | Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. Gilus Gilowice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL SLA MAL MAL MAL | 5:42.95 5:40.42 5:40.00 5:40.13 5:41.81 5:48.00 |
Seria 3 z 4, 18:20 |
1 2 3 4 5 6 | Sikora Sandra Mielczarek Anna Moskal Karolina Gruca Nina Kurkiewicz Kamila Przywara Dominika | 97 98 97 98 97 97 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina Ósemka Oœwiêcim Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 5:28.00 5:25.00 5:15.10 5:18.23 5:25.15 5:30.66 |
Seria 4 z 4, 18:25 |
1 2 3 4 5 6 | Orczykowska Wioletta Dyna Angelika Bo¿ek Dominika Kwiatek Miriam Ocylok Dominika Mietliñska Agata | 97 97 97 98 98 98 | STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Unia Oœwiecim Gilus Gilowice Ósemka Oœwiêcim Gilus Gilowice | MAL MAL MAL SLA MAL SLA | 5:14.00 5:11.74 5:03.20 5:05.00 5:12.45 5:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12.6.2010 - 18:30 | Ch³opców, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 18:30 |
2 3 4 | Leœ Filip Zieliñski Szymon Feuer Micha³ | 98 98 98 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Jordan Kraków | MAL MAL MAL | NT 6:00.98 6:05.00 |
Seria 2 z 3, 18:40 |
2 3 4 5 | Goliñski Oskar ¯urawski Micha³ Marciniec Patryk Pulkowski Mateusz | 98 97 97 98 | Jordan Kraków D¹brovia Dabrowa Tarn. Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | 5:32.20 5:13.48 5:20.45 5:45.00 |
Seria 3 z 3, 18:45 |
1 2 3 4 5 6 | Piwowarski Grzegorz Cho³da £ukasz Ruszkowski Kacper Misterka Krzysztof M³ynarczyk Adrian Trela Karol | 98 97 97 97 97 98 | Unia Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Unia Tarnów Jordan Kraków Gilus Gilowice | MAL MAL MAL MAL MAL SLA | 5:00.00 4:53.49 4:44.75 4:52.00 4:57.84 5:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12.6.2010 - 18:50 | Dziewcz¹t, 4 x 50m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 18:50 |
2 | Jordan Kraków II SP 75 IVc | Jordan Kraków | MAL | NT |
Sudek Aleksandra, Pa³ys Helena, Str¹czyñska Martyna, ¯ukowska Natalia |
3 | JORDAN `98/SP75 | Jordan Kraków | MAL | NT |
4 | Jordan Kraków I SP 75 IVc | Jordan Kraków | MAL | NT |
Niemiec Adrianna, Lesiak Aleksandra, Waryan Karolina, Ousley Naseman Caroline |
Seria 2 z 3, 18:55 |
1 | Jordan SP 156 sk³ad I | Jordan Kraków | MAL | 2:52.07 |
2 | Kmita Zabierzów 11 | Kmita Zabierzów | MAL | 2:44.43 |
3 | Aquarius Myœlenice | Aquarius Myœlenice | MAL | 2:39.04 |
4 | Kmita Zabierzów 12 | Kmita Zabierzów | MAL | 2:43.34 |
5 | Ósemka Oœwiêcim 11 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:50.00 |
Janus Karolina, Góralczyk Anna, Balon Natalia, Zagrodnik Alicja |
6 | Jordan SP 156 sk³ad II | Jordan Kraków | MAL | NT |
Seria 3 z 3, 19:00 |
1 | Ósemka Oœwiêcim 12 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:33.00 |
So³tysik Lidia, Maœlany Katarzyna, ¯mudka Anna, Ocylok Dominika |
2 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | MAL | 2:23.00 |
3 | P³ywak Bochnia 1 | P³ywak Bochnia | MAL | 2:08.00 |
Œwiderska Patrycja, Michalczyk Urszula, Jaœkiewicz Klaudia, Ca³ka Anna |
4 | JORDAN 97/SP75 | Jordan Kraków | MAL | 2:22.56 |
5 | Ósemka Oœwiêcim 13 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:30.00 |
Go³yŸniak Karolina, Wawrzusiszyn Dominika, Kurkiewicz Kamila, Sikora Sandra |
6 | Unia Tarnów 12 | Unia Tarnów | MAL | 2:35.00 |
Klaper Natalia, Grabczyñska Agnieszka, Tutuncu Sara, S³owik Lidia |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12.6.2010 - 19:05 | Ch³opców, 4 x 50m zmienny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3, 19:05 |
2 | Jordan Kraków II SP 75 IVc | Jordan Kraków | MAL | NT |
Kolanowski Wiktor, Szczepaniak Pawe³, Gil Kamil, G¹siorek Krzysztof |
3 | JORDAN `98/SP75 | Jordan Kraków | MAL | NT |
4 | Jordan Kraków I SP 75 IVc | Jordan Kraków | MAL | NT |
Stêpieñ Marek, Pêpek Tomasz, Tekieli Jakub, Podwika Kamil |
Seria 2 z 3, 19:05 |
2 | UKS SP 8 Chrzanów | UKS SP 8 Chrzanów | MAL | 2:43.00 |
GwóŸdŸ Jan, Majewski Maciej, Ciastoñ Sebastian, Wojtaszewski Oskar |
3 | Jordan SP 156 sk³ad I | Jordan Kraków | MAL | 2:39.91 |
Domiñski Karol, K³osiñski Kamil, Brodowski Krystian |
4 | Ósemka Oœwiêcim 11 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:43.00 |
Krulikowski Maciej, Mas³owski Konrad, Godek Pawe³, Goleniec Kamil |
5 | Jordan SP 156 sk³ad II | Jordan Kraków | MAL | NT |
Seria 3 z 3, 19:10 |
1 | Jordan Kraków 2 | Jordan Kraków | MAL | 2:35.00 |
2 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | MAL | 2:25.00 |
3 | JORDAN 97/SP75 | Jordan Kraków | MAL | 2:19.06 |
4 | Ósemka Oœwiêcim 13 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 2:22.32 |
Pieœniak Jakub, ¯o³dak Domimik, Ruszkowski Kacper, Goleniec £ukasz |
5 | Unia Tarnów 12 | Unia Tarnów | MAL | 2:25.00 |
Piwowarski Grzegorz, Ho³da Karol, Jarmu³a Mi³osz |
6 | Kmita Zabierzów 12 | Kmita Zabierzów | MAL | 2:39.87 |
<< TOP >> |
3 - LMO M³odzików BLOK III | 13.6.2010 - 10:05 |
Konkurencja 23 13.6.2010 - 10:05 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Goliñska Wiktoria Sikora Ada Janulewicz Alicja Dobrowolska Barbara Wajda Aleksandra Ousley Naseman Gabriele | 00 99 99 98 98 02 | Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Korona Kraków Korona Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | PK | 52.41 49.71 49.00 49.00 51.85 NT |
Seria 2 z 10, 10:05 |
1 2 3 4 5 6 | Palka Maria Janus Karolina Warszawska Karolina Kawiecka Marta M³ynarska Marika Wdówka Olga | 99 99 00 99 00 99 | Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim P³ywak Bochnia Jordan Kraków P³ywak Bochnia UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 48.50 46.50 46.00 46.30 48.00 48.50 |
Seria 3 z 10, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Agnieszka Dybowska Anna Pa³ys Helena W¹tek Anna Krzyszkowska Izabela Janik Milena | 98 99 99 98 00 99 | Aquarius Myœlenice Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myœlenice P³ywak Bochnia Fala Niepo³omice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 45.40 44.78 44.50 44.70 45.00 45.80 |
Seria 4 z 10, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Gorycka Sylwia Jaszek Aleksandra Rogowska Angelika Ogieg³o Dominika B¹k Karolina Str¹czyñska Martyna | 98 99 99 98 98 99 | Jasieñ Sucha Besk. Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków Karol Wadowice Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 43.25 43.23 43.18 43.20 43.24 43.50 |
Seria 5 z 10, 10:10 |
1 2 3 4 5 6 | Niemiec Adrianna Urzêdowska Natalia Œlêczkowska Weronika B¹k Katarzyna Orczykowska Natalia Lesiak Aleksandra | 99 99 98 99 00 99 | Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. Kmita Zabierzów Jasieñ Sucha Besk. STP Nowy S¹cz Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 43.09 42.60 42.32 42.56 42.80 43.15 |
Seria 6 z 10, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Œreniawska Gabriela Ousley Naseman Caroline Kolber Roksana Warjan Karolina Konrad Monika Sendur Aleksandra | 98 99 98 99 98 98 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Gilus Gilowice Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Kraków | MAL MAL SLA MAL MAL MAL | 42.00 41.60 41.00 41.32 42.00 42.00 |
Seria 7 z 10, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | So³tysik Lidia Kaczorowska Izabela Ruga³a Anna Sikora Aleksandra Sikora Marta Œwiderska Wiktoria | 98 97 98 97 00 99 | Ósemka Oœwiêcim Jasieñ Sucha Besk. P³ywak Bochnia Jasieñ Sucha Besk. Jasieñ Sucha Besk. P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 41.00 40.87 40.00 40.67 40.98 41.00 |
Seria 8 z 10, 10:15 |
1 2 3 4 5 6 | Grz¹dziel Natalia Podgórni Marcelina Stanek Anna Wojas Natalia Polak Justyna Wêgrzyn Natalia | 98 97 97 97 97 00 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Fala Niepo³omice Ósemka Oœwiêcim Aquarius Myœlenice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 39.82 39.05 38.45 38.50 39.54 39.88 |
Seria 9 z 10, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | Bo¿ek Dominika Moskal Karolina Pisznot Ma³gorzata Kozik Anna Teul Patrycja Œwiderska Patrycja | 97 97 98 98 98 97 | Unia Oœwiecim Jordan Kraków Jordan Kraków P³ywak Bochnia Jordan Kraków P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 37.23 36.84 35.17 35.50 37.00 38.00 |
Seria 10 z 10, 10:20 |
1 2 3 4 5 6 | W¹tor Karolina Go³yŸniak Karolina Ca³ka Anna Sudek Agnieszka Kurowska Wanda Mielczarek Anna | 98 97 97 97 98 98 | Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 34.60 34.33 33.00 33.80 34.50 34.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 13.6.2010 - 10:25 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:25 |
1 2 3 4 5 | Leœniewski Krzysztof Klêba £ukasz G¹siorek Krzysztof Mas³owski Konrad Maciaszkiewicz Sebastian | 99 99 99 99 00 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Aquarius Myœlenice | MAL MAL MAL MAL MAL | NT 49.74 48.30 48.50 55.28 |
Seria 2 z 8, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Gil Kamil Drzazga Kamil Starowicz Marek Czub Dominik Ludwa £ukasz Bazyl Kamil | 99 00 99 99 99 00 | Jordan Kraków Lider Wadowice Aquarius Myœlenice Korona Kraków Jordan Kraków SwimArt Myœlenice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 47.42 47.32 46.44 47.00 47.36 47.94 |
Seria 3 z 8, 10:25 |
1 2 3 4 5 6 | Marzec Kamil Henke Marek Koziara Dominik Pêpek Tomasz Bigajski Aleksander Tekieli Jakub | 98 00 99 99 00 99 | Jordan Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 45.01 44.80 43.96 44.30 45.00 45.10 |
Seria 4 z 8, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | S¹del Kacper Walawski Jan Mazur Dominik Szulikowski Patryk Kolanowski Wiktor GwóŸdŸ Jan | 00 98 99 99 99 99 | Gabi Proszówki Fala Niepo³omice Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 43.43 42.61 41.21 41.50 42.84 43.50 |
Seria 5 z 8, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Wójtowicz Maciej Szura Bartosz Michalczyk Andrzej Konicki Konrad D¹browski Jakub Feuer Micha³ | 98 97 00 98 98 98 | Jordan Kraków Fala Niepo³omice P³ywak Bochnia STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 40.89 40.22 40.00 40.01 40.60 41.00 |
Seria 6 z 8, 10:30 |
1 2 3 4 5 6 | Kocot Wiktor Wo³ek Kamil ¯urek Ernest Juszczyk Oskar Stêpieñ Marek Ca³ka Jakub | 00 98 98 98 99 00 | P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 40.00 39.00 39.00 39.00 39.50 40.00 |
Seria 7 z 8, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Podwika Kamil Gulis Bartosz Ziemianin Konrad Wêglarz Kamil Janus Bart³omiej Chalibo¿ek Kamil | 99 98 97 97 97 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim Fala Niepo³omice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 38.01 37.00 36.60 37.00 37.85 38.79 |
Seria 8 z 8, 10:35 |
1 2 3 4 5 6 | Romañski Bartosz Pieœniak Jakub Murzyn Dawid Kasparek Grzegorz Lechowicz Artur Wawer Mateusz | 98 97 97 97 97 97 | Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 35.28 35.15 31.04 34.70 35.28 35.54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 13.6.2010 - 10:35 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:35 |
2 3 4 | Ignacyk Julia Rogowska Angelika Wajda Aleksandra | 99 99 98 | CKiS Skawina Jordan Kraków Korona Kraków | MAL MAL MAL | NT 1:35.60 1:48.00 |
Seria 2 z 8, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | ¯ukowska Natalia Jaszek Aleksandra B¹k Katarzyna Lipiarska Zofia Biernat Aleksandra Czuba Alicja | 99 99 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. Jasieñ Sucha Besk. Kmita Zabierzów Korona Kraków Karol Wadowice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:31.24 1:28.97 1:26.76 1:27.65 1:31.11 1:32.42 |
Seria 3 z 8, 10:40 |
1 2 3 4 5 6 | Chudaszek Angelika Surdziel Zofia Pyrlik Paulina Sendur Aleksandra Zieliñska Anna Nêdza Adrianna | 98 99 99 98 99 98 | Jordan Kraków Kmita Zabierzów CKiS Skawina Korona Kraków Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:26.00 1:25.43 1:25.34 1:25.34 1:25.43 1:26.54 |
Seria 4 z 8, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Zagrodnik Alicja Sudek Aleksandra So³tysik Lidia Kucharzyk Joanna Jankowska Justyna Nowaczyk Kamila | 99 99 98 99 99 97 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Kmita Zabierzów Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:24.00 1:21.70 1:18.50 1:20.25 1:23.21 1:24.00 |
Seria 5 z 8, 10:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kinczkowska Kaja Leszczyñska Klaudia Julia Tutuncu Sara Sikora Aleksandra Wcis³o Karolina Borowczyk Patrycja | 98 99 98 97 98 98 | Kmita Zabierzów Fala Niepo³omice Unia Tarnów Jasieñ Sucha Besk. Aquarius Myœlenice Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:17.65 1:17.16 1:15.00 1:15.79 1:17.21 1:18.00 |
Seria 6 z 8, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Jankowska Aleksandra ¯mudka Anna Wojas Natalia Kopp Nikoletta Makocka Ma³gorzata Jarzyna Julia | 98 98 97 98 98 98 | Gilus Gilowice Ósemka Oœwiêcim Fala Niepo³omice Aquarius Myœlenice Jordan Kraków Jordan Kraków | SLA MAL MAL MAL MAL MAL | 1:14.00 1:13.00 1:12.46 1:12.54 1:14.00 1:14.23 |
Seria 7 z 8, 10:50 |
1 2 3 4 5 6 | Ocylok Dominika Gruca Nina Kozik Anna Mietliñska Agata Klaper Natalia Pankowska Wiktoria | 98 98 98 98 98 98 | Ósemka Oœwiêcim CKiS Skawina P³ywak Bochnia Gilus Gilowice Unia Tarnów CKiS Skawina | MAL MAL MAL SLA MAL MAL | 1:11.57 1:10.43 1:10.00 1:10.00 1:11.50 1:12.34 |
Seria 8 z 8, 10:55 |
1 2 3 4 5 6 | Mielczarek Anna W¹tor Karolina Bazyl Magdalena Orczykowska Wioletta Kurowska Wanda Kozio³ ¯aklina | 98 98 97 97 98 98 | Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myœlenice STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Unia Tarnów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:09.00 1:08.40 1:06.55 1:08.00 1:09.00 1:09.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 13.6.2010 - 10:55 | Ch³opców, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8, 10:55 |
2 3 4 5 | Ksi¹¿ek Ignacy G¹siorek Krzysztof Pi¹tek Micha³ Sowiñski Kacper | 98 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | NT 1:31.01 1:34.00 NT |
Seria 2 z 8, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | GwóŸdŸ Jan Ruciñski Wiktor Smoter Sebastian Piêtka Marcin Wymaza³a Szymon Czub Dominik | 99 99 98 99 99 99 | UKS SP 8 Chrzanów Unia Tarnów Gabi Proszówki Korona Kraków Gabi Proszówki Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:30.00 1:29.00 1:28.36 1:28.81 1:29.35 1:31.00 |
Seria 3 z 8, 11:00 |
1 2 3 4 5 6 | Marecik Arkadiusz Ryœ Jakub Koziara Dominik Koprynia Tomasz Szczepaniak Pawe³ Tekieli Jakub | 99 98 99 99 99 99 | Fala Niepo³omice Kmita Zabierzów Jordan Kraków Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:25.33 1:24.53 1:23.67 1:24.34 1:25.30 1:26.30 |
Seria 4 z 8, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Brodowski Krystian Wojtaszewski Oskar Wawer Mateusz Ziemianin Jakub Dzierwa Jerzy Surdziel Grzegorz | 99 99 97 98 99 97 | Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Kmita Zabierzów UKS SP 8 Chrzanów Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:22.02 1:21.50 1:20.36 1:20.98 1:21.50 1:23.21 |
Seria 5 z 8, 11:05 |
1 2 3 4 5 6 | Leœ Filip Zieliñski Szymon Gulis Bartosz Lechowicz Artur Domiñski Karol Zbro¿ek Rados³aw | 98 98 98 97 99 99 | Kmita Zabierzów Kmita Zabierzów Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków CKiS Skawina | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:18.76 1:17.65 1:17.00 1:17.32 1:17.94 1:18.76 |
Seria 6 z 8, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Szura Bartosz Mrugalski Kamil Batko Daniel Cempel Oskar Pulkowski Mateusz Kornaus Norbert | 97 98 97 99 98 98 | Fala Niepo³omice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:13.81 1:10.68 1:09.85 1:10.34 1:11.00 1:15.00 |
Seria 7 z 8, 11:10 |
1 2 3 4 5 6 | Ho³da Karol Murañski Kacper M³ynarczyk Adrian Jarmu³a Mi³osz Marciniec Patryk Chalibo¿ek Kamil | 98 99 97 98 97 97 | Unia Tarnów Gilus Gilowice Jordan Kraków Unia Tarnów Ósemka Oœwiêcim Fala Niepo³omice | MAL SLA MAL MAL MAL MAL | 1:08.80 1:08.00 1:05.20 1:05.50 1:08.80 1:09.64 |
Seria 8 z 8, 11:15 |
1 2 3 4 5 6 | Trela Karol Cho³da £ukasz Ruszkowski Kacper Misterka Krzysztof Piwowarski Grzegorz Wajda Tomasz | 98 97 97 97 98 97 | Gilus Gilowice Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Unia Tarnów Unia Tarnów Korona Kraków | SLA MAL MAL MAL MAL MAL | 1:05.00 1:04.32 1:02.39 1:02.50 1:04.50 1:05.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 13.6.2010 - 11:15 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10, 11:15 |
2 3 4 | Ousley Naseman Gabriele ¯ukowska Natalia Natonek Justyna | 02 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL | PK | NT 55.40 1:04.66 |
Seria 2 z 10, 11:20 |
2 3 4 5 | Dybowska Anna Str¹czyñska Martyna Janulewicz Alicja Biernat Aleksandra | 99 99 99 99 | Jordan Kraków Jordan Kraków Korona Kraków Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL | 53.19 53.05 53.12 54.87 |
Seria 3 z 10, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Niemiec Adrianna Wêgrzyn Natalia M³ynarska Marika Janik Milena W¹tek Anna Goliñska Wiktoria | 99 00 00 99 98 00 | Jordan Kraków Aquarius Myœlenice P³ywak Bochnia Fala Niepo³omice Aquarius Myœlenice Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 52.19 50.62 50.00 50.09 50.99 52.93 |
Seria 4 z 10, 11:20 |
1 2 3 4 5 6 | Krzyszkowska Izabela Gorycka Sylwia Pa³ys Helena Sudek Aleksandra B¹k Karolina Warszawska Karolina | 00 98 99 99 98 00 | P³ywak Bochnia Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. P³ywak Bochnia | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 50.00 49.76 49.60 49.71 49.77 50.00 |
Seria 5 z 10, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Kinczkowska Dominika Kwiatkowska Klementyna Jangrot Angelika Sikora Marta Klimczak Kamila Góralczyk Anna | 98 98 99 00 99 99 | Kmita Zabierzów Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 48.76 48.00 47.33 47.87 48.00 49.50 |
Seria 6 z 10, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Szostak Agnieszka Ciszewska Kamila Ogieg³o Dominika Nêdza Adrianna Urzêdowska Natalia Kucharzyk Joanna | 98 99 98 98 99 99 | Aquarius Myœlenice UKS SP 8 Chrzanów Karol Wadowice Kmita Zabierzów Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 46.48 46.00 45.10 45.67 46.30 46.92 |
Seria 7 z 10, 11:25 |
1 2 3 4 5 6 | Jankowska Aleksandra Waryan Karolina Lesiak Aleksandra Ousley Naseman Caroline Wcis³o Karolina Dobrowolska Barbara | 98 99 99 99 98 98 | Gilus Gilowice Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Aquarius Myœlenice Korona Kraków | SLA MAL MAL MAL MAL MAL | 45.00 44.30 43.19 44.20 44.74 45.00 |
Seria 8 z 10, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Widomska Katarzyna Kaczorowska Izabela Radoñ Sonia Jamro¿y Kinga Grabczyñska Agnieszka Pisznot Ma³gorzata | 98 97 98 98 98 98 | STP Nowy S¹cz Jasieñ Sucha Besk. Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 43.11 42.80 42.20 42.58 43.00 43.18 |
Seria 9 z 10, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Ruga³a Anna Pi¹tek Monika Œwiderska Patrycja Teul Patrycja Podgórni Marcelina Klaper Natalia | 98 97 97 98 97 98 | P³ywak Bochnia Jordan Kraków P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 42.00 40.59 40.00 40.50 41.78 42.00 |
Seria 10 z 10, 11:30 |
1 2 3 4 5 6 | Go³yŸniak Karolina Michalczyk Urszula Senetelska Olga Samulik Magdalena Widomska Paulina Wawrzusiszyn Dominika | 97 97 97 97 97 97 | Ósemka Oœwiêcim P³ywak Bochnia Korona Kraków Unia Tarnów STP Nowy S¹cz Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 39.07 37.00 36.69 36.80 39.00 39.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 13.6.2010 - 11:35 | Ch³opców, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7, 11:35 |
2 3 4 | Wójtowicz Maciej Starowicz Marek Maciaszkiewicz Sebastian | 98 99 00 | Jordan Kraków Aquarius Myœlenice Aquarius Myœlenice | MAL MAL MAL | NT 58.11 59.21 |
Seria 2 z 7, 11:35 |
1 2 3 4 5 6 | Bigajski Aleksander Drzazga Kamil Maækowski Dariusz Kolanowski Wiktor Wymaza³a Szymon Ogórek Maciej | 00 00 99 99 99 99 | Korona Kraków Lider Wadowice Jordan Kraków Jordan Kraków Gabi Proszówki Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 58.00 55.00 54.00 54.29 55.92 58.00 |
Seria 3 z 7, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Piêtka Marcin Bazyl Kamil Godek Pawe³ S¹del Kacper Gil Kamil Pi¹tek Micha³ | 99 00 99 00 99 99 | Korona Kraków SwimArt Myœlenice Ósemka Oœwiêcim Gabi Proszówki Jordan Kraków Korona Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 51.56 49.10 48.50 48.97 51.15 52.64 |
Seria 4 z 7, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Ruciñski Wiktor Majewski Maciej Goleniec Kamil Konicki Dawid Marecik Arkadiusz Henke Marek | 99 99 99 98 99 00 | Unia Tarnów UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oœwiêcim STP Nowy S¹cz Fala Niepo³omice Fala Niepo³omice | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 47.00 46.50 46.00 46.11 46.88 48.00 |
Seria 5 z 7, 11:40 |
1 2 3 4 5 6 | Kuzmoczka Juri Staniszewski Micha³ K³apa Filip Pêpek Tomasz Kocot Wiktor Smoter Sebastian | 98 98 98 99 00 98 | Kmita Zabierzów Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków P³ywak Bochnia Gabi Proszówki | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 45.43 44.93 44.00 44.10 45.00 45.66 |
Seria 6 z 7, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Kornaus Norbert Ca³ka Jakub Stasik Arkadiusz Le¿oñ Wojciech Podwika Kamil K³osiñski Kamil | 98 00 98 98 99 99 | Unia Tarnów P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 43.50 43.00 41.00 42.60 43.00 43.66 |
Seria 7 z 7, 11:45 |
1 2 3 4 5 6 | Ho³da Karol ¯o³dak Domimik Michalczyk Andrzej Ksi¹¿ek Ignacy Kolba Konrad Batko Daniel | 98 97 00 98 98 97 | Unia Tarnów Ósemka Oœwiêcim P³ywak Bochnia Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 40.50 39.43 38.00 39.38 40.05 40.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 13.6.2010 - 11:50 | Dziewcz¹t, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:50 |
2 3 4 5 | Waryan Karolina Zagrodnik Alicja Janus Karolina Pankowska Wiktoria | 99 99 99 98 | Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim CKiS Skawina | MAL MAL MAL MAL | 1:43.90 1:41.00 1:43.50 NT |
Seria 2 z 3, 11:50 |
1 2 3 4 5 6 | Tutuncu Sara Œwiderska Wiktoria ¯mudka Anna Kopp Nikoletta Bo¿ek Izabela Konrad Monika | 98 99 98 98 97 98 | Unia Tarnów P³ywak Bochnia Ósemka Oœwiêcim Aquarius Myœlenice Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:29.00 1:28.00 1:20.00 1:27.05 1:28.13 1:39.00 |
Seria 3 z 3, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Pi¹tek Monika Jaœkiewicz Klaudia Kwiatek Miriam Sudek Agnieszka Maœlany Katarzyna Lesiak Agnieszka | 97 97 98 97 98 98 | Jordan Kraków P³ywak Bochnia Gilus Gilowice Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | MAL MAL SLA MAL MAL MAL | 1:19.08 1:18.00 1:13.07 1:17.77 1:19.00 1:19.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 13.6.2010 - 11:55 | Ch³opców, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 11:55 |
1 2 3 4 5 6 | Juszczyk Oskar Wojtaszewski Oskar Kuleta Jakub Walawski Jan Ziemianin Konrad Godek Pawe³ | 98 99 98 98 97 99 | Jordan Kraków UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Fala Niepo³omice Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:35.00 1:31.50 1:30.00 1:30.80 1:34.38 1:36.00 |
Seria 2 z 3, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | K³apa Filip Goliñski Oskar Pieœniak Jakub Goleniec £ukasz Ciastoñ Sebastian Krulikowski Maciej | 98 98 97 97 99 99 | Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim UKS SP 8 Chrzanów Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 1:26.00 1:21.92 1:16.21 1:16.61 1:24.20 1:29.70 |
Seria 3 z 3, 12:00 |
1 2 3 4 5 6 | Wajda Tomasz Ruszkowski Kacper Murzyn Dawid Cho³da £ukasz Kasparek Grzegorz Murañski Kacper | 97 97 97 97 97 99 | Korona Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Gilus Gilowice | MAL MAL MAL MAL MAL SLA | 1:15.80 1:10.91 1:06.21 1:09.67 1:13.20 1:16.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 13.6.2010 - 12:05 | Dziewcz¹t, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:05 |
2 3 4 | Korzonek Urszula Balon Natalia Góralczyk Anna | 98 99 99 | Kmita Zabierzów Ósemka Oœwiêcim Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL | NT 3:20.00 3:30.00 |
Seria 2 z 3, 12:10 |
1 2 3 4 5 | Leszczyñska Klaudia Julia Grabczyñska Agnieszka Samulik Magdalena Lesiak Agnieszka Œreniawska Gabriela | 99 98 97 98 98 | Fala Niepo³omice Unia Tarnów Unia Tarnów Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL | 3:10.80 2:58.00 2:51.50 2:54.04 3:08.00 |
Seria 3 z 3, 12:10 |
1 2 3 4 5 6 | Bazyl Magdalena Kwiatek Miriam Senetelska Olga Ca³ka Anna Michalczyk Urszula Sikora Sandra | 97 98 97 97 97 97 | Aquarius Myœlenice Gilus Gilowice Korona Kraków P³ywak Bochnia P³ywak Bochnia Ósemka Oœwiêcim | MAL SLA MAL MAL MAL MAL | 2:44.69 2:38.00 2:30.79 2:35.00 2:40.00 2:51.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 13.6.2010 - 12:15 | Ch³opców, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 12:15 |
2 3 4 5 | Stasik Arkadiusz Krulikowski Maciej Kuleta Jakub Stêpieñ Marek | 98 99 98 99 | Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL | 3:20.00 3:13.00 3:16.00 NT |
Seria 2 z 2, 12:20 |
1 2 3 4 5 6 | Ciastoñ Sebastian Goliñski Oskar Goleniec £ukasz Mrugalski Kamil M³ynarczyk Adrian Goleniec Kamil | 99 98 97 98 97 99 | UKS SP 8 Chrzanów Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | 3:02.88 2:52.79 2:40.25 2:52.60 2:53.40 3:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 13.6.2010 - 12:25 | Dziewcz¹t, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3, 12:25 |
2 3 4 5 | Grz¹dziel Natalia Makocka Ma³gorzata Chudaszek Angelika Przywara Dominika | 98 98 98 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Kmita Zabierzów | MAL MAL MAL MAL | NT 12:20.00 13:30.00 NT |
Seria 2 z 3, 12:40 |
1 2 3 4 5 6 | Jamro¿y Kinga Kurkiewicz Kamila Stanek Anna Nowak Weronika Radoñ Sonia Kolber Roksana | 98 97 97 98 98 98 | Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Gilus Gilowice | MAL MAL MAL MAL MAL SLA | 11:32.49 11:29.35 11:14.31 11:28.95 11:32.20 12:00.00 |
Seria 3 z 3, 12:55 |
1 2 3 4 5 6 | Mietliñska Agata Kozio³ ¯aklina Bo¿ek Dominika Dyna Angelika Ocylok Dominika Moskal Karolina | 98 98 97 97 98 97 | Gilus Gilowice Unia Tarnów Unia Oœwiecim Jordan Kraków Ósemka Oœwiêcim Jordan Kraków | SLA MAL MAL MAL MAL MAL | 11:00.00 10:40.00 10:27.76 10:35.27 10:45.13 11:05.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 13.6.2010 - 13:05 | Ch³opców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2, 13:05 |
1 2 3 4 5 6 | Konicki Konrad ¯urek Ernest Kolba Konrad Pulkowski Mateusz Feuer Micha³ Wo³ek Kamil | 98 98 98 98 98 98 | STP Nowy S¹cz Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków Jordan Kraków | MAL MAL MAL MAL MAL MAL | NT 12:00.00 11:18.32 11:40.00 12:15.00 NT |
Seria 2 z 2, 13:20 |
1 2 3 4 5 6 | Sawera Krystian Sowier Wojciech Misterka Krzysztof Jarmu³a Mi³osz Trela Karol Marciniec Patryk | 98 97 97 98 98 97 | Jordan Kraków Jordan Kraków Unia Tarnów Unia Tarnów Gilus Gilowice Ósemka Oœwiêcim | MAL MAL MAL MAL SLA MAL | 10:46.43 10:37.27 10:15.00 10:28.00 10:39.00 10:55.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 13.6.2010 - 13:30 | Dziewcz¹t, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 13:30 |
2 | Jordan SP 156 | Jordan Kraków | MAL | NT |
3 | Unia Tarnów 12 | Unia Tarnów | MAL | 4:55.00 |
Kozio³ ¯aklina, Klaper Natalia, Grabczyñska Agnieszka, Tutuncu Sara |
4 | Ósemka Oœwiêcim 11 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 5:21.00 |
Balon Natalia, Palka Maria, Góralczyk Anna, Zagrodnik Alicja |
Seria 2 z 2, 13:40 |
2 | Ósemka Oœwiêcim 13 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 4:50.31 |
Kurkiewicz Kamila, Go³yŸniak Karolina, Polak Justyna, Sikora Sandra |
3 | P³ywak Bochnia 1 | P³ywak Bochnia | MAL | 4:35.00 |
Œwiderska Patrycja, Michalczyk Urszula, Jaœkiewicz Klaudia, Ca³ka Anna |
4 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | MAL | 4:45.00 |
5 | Ósemka Oœwiêcim 12 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 4:54.00 |
¯mudka Anna, Maœlany Katarzyna, Borowczyk Patrycja, Ocylok Dominika |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 13.6.2010 - 13:45 | Ch³opców, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 2, 13:45 |
2 | UKS SP 8 Chrzanów | UKS SP 8 Chrzanów | MAL | NT |
Szulikowski Patryk, Dzierwa Jerzy, Ciastoñ Sebastian, Wojtaszewski Oskar |
3 | Ósemka Oœwiêcim 11 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 5:22.00 |
Krulikowski Maciej, Godek Pawe³, Mas³owski Konrad, Goleniec Kamil |
4 | Jordan SP 156 | Jordan Kraków | MAL | NT |
Seria 2 z 2, 13:50 |
1 | Fala Niepo³omice | Fala Niepo³omice | MAL | 5:15.00 |
Walawski Jan, Szura Bartosz, Marecik Arkadiusz, Chalibo¿ek Kamil |
2 | Jordan Kraków 1 | Jordan Kraków | MAL | 4:50.00 |
3 | Ósemka Oœwiêcim 13 | Ósemka Oœwiêcim | MAL | 4:27.75 |
Goleniec £ukasz, Pieœniak Jakub, Marciniec Patryk, Ruszkowski Kacper |
4 | Unia Tarnów 12 | Unia Tarnów | MAL | 4:48.00 |
Ho³da Karol, Jarmu³a Mi³osz, Piwowarski Grzegorz |
5 | Jordan Kraków | Jordan Kraków | MAL | 5:10.00 |
Obs³uga zawodów: SMS SwimArt Myœlenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |