Otwarte Letnie Mistrzostwa Okrêgu Ma³opolskiego w P³ywaniu M³odzików Bochnia, 12. - 13.6.2010 |
1 - LMO M³odzików BLOK I | 12.6.2010 - 10:05 |
Konkurencja 1 12.6.2010 - 10:05 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Jaœkiewicz Klaudia | 97 | TS P³ywak Bochnia | 33.50 | |||
2 | Widomska Paulina | 97 | STP Nowy S¹cz | 33.50 | |||
3 | Kurowska Wanda | 98 | MKS Jordan Kraków | 34.00 | |||
4 | Go³yŸniak Karolina | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 34.10 | |||
5 | Lesiak Agnieszka | 98 | MKS Jordan Kraków | 34.80 | |||
6 | W¹tor Karolina | 98 | MKS Jordan Kraków | 34.86 | |||
7 | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 35.29 | |||
8 | Sikora Sandra | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 36.25 | |||
9 | Pankowska Wiktoria | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 36.45 | |||
10 | Tutuncu Sara | 98 | ZKS Unia Tarnów | 36.50 | |||
11 | Œwiderska Patrycja | 97 | TS P³ywak Bochnia | 37.00 | |||
12 | ¯mudka Anna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 37.00 | |||
13 | Bo¿ek Izabela | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 37.01 | |||
14 | Wcis³o Karolina | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 37.48 | |||
15 | Œwiderska Wiktoria | 99 | TS P³ywak Bochnia | 38.00 | |||
16 | Warszawska Karolina | 00 | TS P³ywak Bochnia | 40.00 | |||
17 | Balon Natalia | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 41.00 | |||
18 | Orczykowska Natalia | 00 | STP Nowy S¹cz | 41.06 | |||
19 | Ousley Naseman Caroline | 99 | MKS Jordan Kraków | 41.20 | |||
20 | Ogieg³o Dominika | 98 | PUKS Karol Wadowice | 41.21 | |||
21 | Sikora Marta | 00 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 41.35 | |||
22 | Palka Maria | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 42.70 | |||
23 | Konrad Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 43.00 | |||
24 | Rogowska Angelika | 99 | MKS Jordan Kraków | 43.39 | |||
25 | Waryan Karolina | 99 | MKS Jordan Kraków | 43.40 | |||
26 | Gawe³ Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 44.00 | |||
27 | Uznañska Karolina | 97 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 44.80 | |||
28 | Zagrodnik Alicja | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 45.00 | |||
29 | Grz¹dziel Natalia | 98 | MKS Jordan Kraków | 45.28 | |||
30 | Matusik Ida | 99 | MKS Jordan Kraków | 45.87 | |||
31 | Janus Karolina | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 47.00 | |||
32 | Sikora Ada | 99 | MKS Jordan Kraków | 48.28 | |||
33 | Wêgrzyn Natalia | 00 | MSP Aquarius Myœlenice | 51.28 | |||
34 | Wdówka Olga | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 52.00 | |||
35 | Janulewicz Alicja | 99 | KS Korona Kraków | 52.13 | |||
36 | Natonek Justyna | 99 | MKS Jordan Kraków | 53.98 | |||
37 | Krzyszkowska Izabela | 00 | TS P³ywak Bochnia | 55.00 | |||
38 | Surdziel Zofia | 99 | LKS Kmita Zabierzów | NT | |||
39 | Ousley Naseman Gabriele | 02 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
40 | Jankowska Justyna | 99 | LKS Kmita Zabierzów | NT | |||
41 | Jarzyna Julia | 98 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 12.6.2010 - 10:20 | Ch³opców, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Murzyn Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | 31.08 | |||
2 | Cho³da £ukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 31.59 | |||
3 | Kasparek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 32.50 | |||
4 | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 32.70 | |||
5 | Pieœniak Jakub | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 33.11 | |||
6 | Wajda Tomasz | 97 | KS Korona Kraków | 33.12 | |||
7 | Goleniec £ukasz | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 34.48 | |||
8 | Szura Bartosz | 97 | KS Fala Niepo³omice | 35.92 | |||
9 | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.36 | |||
10 | Romañski Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 36.60 | |||
11 | Ciastoñ Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 36.64 | |||
12 | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.64 | |||
13 | K³apa Filip | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 37.00 | |||
14 | Ca³ka Jakub | 00 | TS P³ywak Bochnia | 38.50 | |||
15 | Michalczyk Andrzej | 00 | TS P³ywak Bochnia | 39.00 | |||
16 | Kuleta Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 39.00 | |||
17 | Walawski Jan | 98 | KS Fala Niepo³omice | 39.07 | |||
18 | Juszczyk Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
19 | Brodowski Krystian | 99 | MKS Jordan Kraków | 41.04 | |||
20 | Godek Pawe³ | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 41.50 | |||
21 | Krulikowski Maciej | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 41.60 | |||
22 | Kocot Wiktor | 00 | TS P³ywak Bochnia | 42.00 | |||
23 | Wojtaszewski Oskar | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 42.50 | |||
24 | Przygoñski Damian | 99 | MKS Jordan Kraków | 44.50 | |||
25 | S¹del Kacper | 00 | UKS Gabi Proszowki | 45.08 | |||
26 | Mrugalski Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 45.23 | |||
27 | Ryœ Jakub | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 46.54 | |||
28 | Wymaza³a Szymon | 99 | UKS Gabi Proszowki | 46.84 | |||
29 | Mas³owski Konrad | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 47.00 | |||
30 | Henke Marek | 00 | KS Fala Niepo³omice | 47.73 | |||
31 | Pochopieñ Stanis³aw | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 48.50 | |||
32 | Sowiñski Kacper | 99 | MKS Jordan Kraków | 49.00 | |||
33 | Starowicz Marek | 99 | MSP Aquarius Myœlenice | 58.40 | |||
34 | Bigajski Aleksander | 00 | KS Korona Kraków | NT | |||
35 | Ogarek Miko³aj | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 12.6.2010 - 10:30 | Dziewcz¹t, 200m dowolny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Bo¿ek Dominika | 97 | UKP Unia Oœwiêcim | 2:26.09 | |||
2 | Orczykowska Wioletta | 97 | STP Nowy S¹cz | 2:27.00 | |||
3 | Dyna Angelika | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:29.05 | |||
4 | Kozio³ ¯aklina | 98 | ZKS Unia Tarnów | 2:30.50 | |||
5 | Ocylok Dominika | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:30.64 | |||
6 | Mielczarek Anna | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:32.00 | |||
7 | Gruca Nina | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 2:32.56 | |||
8 | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:33.52 | |||
9 | Wojas Natalia | 97 | KS Fala Niepo³omice | 2:34.80 | |||
10 | Przywara Dominika | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 2:35.90 | |||
11 | Kurkiewicz Kamila | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:36.00 | |||
12 | Stanek Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:37.17 | |||
13 | Grabczyñska Agnieszka | 98 | ZKS Unia Tarnów | 2:38.00 | |||
14 | Pankowska Wiktoria | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 2:38.65 | |||
15 | Nowak Weronika | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:39.16 | |||
16 | Leszczyñska Klaudia Julia | 99 | KS Fala Niepo³omice | 2:42.36 | |||
17 | Makocka Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:43.00 | |||
18 | Derus Kamila | 97 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 2:43.87 | |||
19 | Kopp Nikoletta | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 2:44.36 | |||
20 | Tutuncu Sara | 98 | ZKS Unia Tarnów | 2:48.00 | |||
21 | Jarzyna Julia | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:48.11 | |||
22 | Borowczyk Patrycja | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:50.00 | |||
23 | Œreniawska Gabriela | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:51.00 | |||
24 | Jankowska Justyna | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 2:52.32 | |||
25 | Surdziel Zofia | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 2:54.32 | |||
26 | Nowaczyk Kamila | 97 | KS Korona Kraków | 2:58.00 | |||
27 | Kinczkowska Kaja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 3:02.35 | |||
28 | Pyrlik Paulina | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 3:03.21 | |||
29 | Gawe³ Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:05.00 | |||
30 | Ignacyk Julia | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 3:06.54 | |||
31 | Drewnicka Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 3:06.76 | |||
32 | Chudaszek Angelika | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:10.00 | |||
33 | Ousley Naseman Caroline | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:15.10 | |||
34 | Chwa³ek Patrycja | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 3:15.68 | |||
35 | Waryan Karolina | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:18.85 | |||
36 | K³osowska Oliwia | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 3:20.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 12.6.2010 - 10:50 | Ch³opców, 200m dowolny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:14.30 | |||
2 | M³ynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:16.98 | |||
3 | Wajda Tomasz | 97 | KS Korona Kraków | 2:18.40 | |||
4 | Misterka Krzysztof | 97 | ZKS Unia Tarnów | 2:18.50 | |||
5 | Jarmu³a Mi³osz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 2:21.50 | |||
6 | Piwowarski Grzegorz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 2:23.50 | |||
7 | Marciniec Patryk | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:28.52 | |||
8 | Chalibo¿ek Kamil | 97 | KS Fala Niepo³omice | 2:28.80 | |||
9 | ¯urawski Micha³ | 97 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 2:29.67 | |||
10 | Goliñski Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:33.59 | |||
11 | Cempel Oskar | 99 | MKS Jordan Kraków | 2:35.50 | |||
12 | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:35.78 | |||
13 | Szura Bartosz | 97 | KS Fala Niepo³omice | 2:36.80 | |||
14 | Pulkowski Mateusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:40.00 | |||
15 | ¯urek Ernest | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:45.00 | |||
16 | Szczepaniak Pawe³ | 99 | MKS Jordan Kraków | 2:45.30 | |||
17 | Zbro¿ek Rados³aw | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 2:46.45 | |||
18 | Œwierczek Kamil | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 2:46.89 | |||
19 | Feuer Micha³ | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:54.00 | |||
20 | Zieliñski Szymon | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 2:54.65 | |||
21 | Brodowski Krystian | 99 | MKS Jordan Kraków | 2:58.43 | |||
22 | Dzierwa Jerzy | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 2:58.50 | |||
23 | Marzec Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:10.98 | |||
24 | Dorosz Tomasz | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 3:23.67 | |||
25 | Sowiñski Kacper | 99 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
26 | Wójtowicz Maciej | 98 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
27 | Leœ Filip | 98 | LKS Kmita Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 12.6.2010 - 11:10 | Dziewcz¹t, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Senetelska Olga | 97 | KS Korona Kraków | 1:17.00 | |||
2 | Michalczyk Urszula | 97 | TS P³ywak Bochnia | 1:18.50 | |||
3 | Samulik Magdalena | 97 | ZKS Unia Tarnów | 1:19.20 | |||
4 | Widomska Paulina | 97 | STP Nowy S¹cz | 1:22.22 | |||
5 | Œwiderska Patrycja | 97 | TS P³ywak Bochnia | 1:24.50 | |||
6 | Wawrzusiszyn Dominika | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:25.25 | |||
7 | Kaczorowska Izabela | 97 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 1:25.89 | |||
8 | Pi¹tek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:26.63 | |||
9 | Maœlany Katarzyna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:27.00 | |||
10 | Ruga³a Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 1:30.00 | |||
11 | Radoñ Sonia | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:30.12 | |||
12 | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:30.16 | |||
13 | Klaper Natalia | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:30.30 | |||
14 | Teul Patrycja | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:31.00 | |||
15 | Nowak Weronika | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:31.14 | |||
16 | Jamro¿y Kinga | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:31.34 | |||
17 | Lesiak Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:34.10 | |||
18 | Gawlik Kinga | 98 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:34.77 | |||
19 | Widomska Katarzyna | 98 | STP Nowy S¹cz | 1:37.06 | |||
20 | Nêdza Adrianna | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:38.76 | |||
21 | Szostak Agnieszka | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:39.13 | |||
22 | Kucharzyk Joanna | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:39.63 | |||
23 | Wenc Katarzyna | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:39.65 | |||
24 | Ogieg³o Dominika | 98 | PUKS Karol Wadowice | 1:40.10 | |||
25 | Janda Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:41.19 | |||
26 | Ciszewska Kamila | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:41.50 | |||
27 | Balon Natalia | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:42.00 | |||
28 | Góralczyk Anna | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:42.20 | |||
29 | Jangrot Angelika | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:42.77 | |||
30 | Kwiatkowska Klementyna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:43.00 | |||
31 | Klimczak Kamila | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:43.44 | |||
32 | S³owik Lidia | 99 | ZKS Unia Tarnów | 1:44.00 | |||
33 | W¹tek Anna | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:44.28 | |||
34 | Janik Milena | 99 | KS Fala Niepo³omice | 1:44.67 | |||
35 | Biernat Aleksandra | 99 | KS Korona Kraków | 1:45.00 | |||
36 | Chwa³ek Patrycja | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:45.76 | |||
37 | Dobrowolska Barbara | 98 | KS Korona Kraków | 1:47.00 | |||
38 | Kinczkowska Dominika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:47.65 | |||
39 | Matusik Ida | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:48.51 | |||
40 | Kawiecka Marta | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:52.30 | |||
41 | ¯ukowska Natalia | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:54.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 12.6.2010 - 11:30 | Ch³opców, 100m klasyczny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | ¯o³dak Domimik | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:25.12 | |||
2 | Ksi¹¿ek Ignacy | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:26.58 | |||
3 | Kolba Konrad | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:27.42 | |||
4 | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:27.88 | |||
5 | Le¿oñ Wojciech | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:28.34 | |||
6 | Ho³da Karol | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:30.00 | |||
7 | Golemo Micha³ | 98 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:30.86 | |||
8 | Stasik Arkadiusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:31.00 | |||
9 | Podwika Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:31.50 | |||
10 | Staniszewski Micha³ | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:31.63 | |||
11 | K³apa Filip | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:32.00 | |||
12 | Kuzmoczka Juri | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:32.42 | |||
13 | K³osiñski Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:33.40 | |||
14 | Kornaus Norbert | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:33.50 | |||
15 | Koprynia Tomasz | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 1:34.32 | |||
16 | Pêpek Tomasz | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:36.10 | |||
17 | Szczepaniak Pawe³ | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:37.20 | |||
18 | Goleniec Kamil | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:38.00 | |||
19 | Tekieli Jakub | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:38.90 | |||
20 | Marecik Arkadiusz | 99 | KS Fala Niepo³omice | 1:40.49 | |||
21 | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy S¹cz | 1:41.00 | |||
22 | Majewski Maciej | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:43.50 | |||
23 | Piêtka Marcin | 99 | KS Korona Kraków | 1:44.74 | |||
24 | Kolanowski Wiktor | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:44.82 | |||
25 | Smoter Sebastian | 98 | UKS Gabi Proszowki | 1:46.04 | |||
26 | Ludwa £ukasz | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:48.28 | |||
27 | Gil Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:50.06 | |||
28 | Pi¹tek Micha³ | 99 | KS Korona Kraków | 1:51.29 | |||
29 | Maækowski Dariusz | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:51.75 | |||
30 | Wymaza³a Szymon | 99 | UKS Gabi Proszowki | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 12.6.2010 - 11:45 | Dziewcz¹t, 100m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Ca³ka Anna | 97 | TS P³ywak Bochnia | 1:10.00 | |||
2 | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:11.82 | |||
3 | Kurowska Wanda | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:14.00 | |||
4 | W¹tor Karolina | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:15.01 | |||
5 | Go³yŸniak Karolina | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:15.01 | |||
6 | Pisznot Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:15.60 | |||
7 | Kozik Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 1:16.00 | |||
8 | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:18.64 | |||
9 | Kozio³ ¯aklina | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:20.00 | |||
10 | Polak Justyna | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:20.54 | |||
11 | Stanek Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:22.16 | |||
12 | Korzonek Urszula | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:22.32 | |||
13 | Œlêczkowska Weronika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:23.20 | |||
14 | So³tysik Lidia | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:24.00 | |||
15 | Grz¹dziel Natalia | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:24.13 | |||
16 | Wojas Natalia | 97 | KS Fala Niepo³omice | 1:24.80 | |||
17 | Leszczyñska Klaudia Julia | 99 | KS Fala Niepo³omice | 1:25.80 | |||
18 | Sendur Aleksandra | 98 | KS Korona Kraków | 1:28.00 | |||
19 | Lipiarska Zofia | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 1:28.98 | |||
20 | Lesiak Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:29.15 | |||
21 | Rogowska Angelika | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:29.16 | |||
22 | Pyrlik Paulina | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:30.21 | |||
23 | Niemiec Adrianna | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:30.45 | |||
24 | Warjan Karolina | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:30.64 | |||
25 | Czuba Alicja | 99 | PUKS Karol Wadowice | 1:30.81 | |||
26 | B¹k Katarzyna | 99 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 1:31.67 | |||
27 | Konrad Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:35.00 | |||
28 | Janus Karolina | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:35.00 | |||
29 | Szostak Agnieszka | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:35.09 | |||
30 | Str¹czyñska Martyna | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:35.40 | |||
31 | Dybowska Anna | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:35.94 | |||
32 | K³osowska Oliwia | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:40.88 | |||
33 | Wdówka Olga | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:50.00 | |||
34 | Kawiecka Marta | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:50.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 12.6.2010 - 12:00 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Murzyn Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:06.05 | |||
2 | Kasparek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:09.62 | |||
3 | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:13.96 | |||
4 | M³ynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:14.12 | |||
5 | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:14.82 | |||
6 | Piwowarski Grzegorz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:15.00 | |||
7 | Sowier Wojciech | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:15.03 | |||
8 | Sawera Krystian | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:16.00 | |||
9 | Ziemianin Konrad | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:16.42 | |||
10 | Romañski Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:17.24 | |||
11 | Wêglarz Kamil | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:18.66 | |||
12 | Gulis Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:19.00 | |||
13 | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy S¹cz | 1:20.00 | |||
14 | Janus Bart³omiej | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:21.05 | |||
15 | ¯urek Ernest | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:23.00 | |||
16 | Mazur Dominik | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 1:24.32 | |||
17 | Chalibo¿ek Kamil | 97 | KS Fala Niepo³omice | 1:24.38 | |||
18 | Wójtowicz Maciej | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:24.38 | |||
19 | Stêpieñ Marek | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:25.40 | |||
20 | Juszczyk Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:27.00 | |||
21 | Feuer Micha³ | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:28.00 | |||
22 | Krulikowski Maciej | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:28.50 | |||
23 | Koziara Dominik | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:29.92 | |||
24 | Kolanowski Wiktor | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:30.44 | |||
25 | Szulikowski Patryk | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:30.50 | |||
26 | Domiñski Karol | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:30.78 | |||
27 | Przygoñski Damian | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:32.75 | |||
28 | Leœniewski Krzysztof | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:38.65 | |||
29 | G¹siorek Krzysztof | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:40.30 | |||
30 | Klêba £ukasz | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:41.88 | |||
31 | Mas³owski Konrad | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:42.00 | |||
32 | Czub Dominik | 99 | KS Korona Kraków | 1:45.90 | |||
33 | Ogarek Miko³aj | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 1:48.67 | |||
34 | Smoter Sebastian | 98 | UKS Gabi Proszowki | 1:54.00 | |||
35 | Wo³ek Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 12.6.2010 - 12:15 | Dziewcz¹t, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Senetelska Olga | 97 | KS Korona Kraków | 1:12.70 | |||
2 | Michalczyk Urszula | 97 | TS P³ywak Bochnia | 1:13.50 | |||
3 | Ca³ka Anna | 97 | TS P³ywak Bochnia | 1:13.50 | |||
4 | Wawrzusiszyn Dominika | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:16.17 | |||
5 | Bazyl Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:16.56 | |||
6 | Jaœkiewicz Klaudia | 97 | TS P³ywak Bochnia | 1:17.00 | |||
7 | Maœlany Katarzyna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:18.00 | |||
8 | Pisznot Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:18.95 | |||
9 | Kozik Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 1:19.00 | |||
10 | Samulik Magdalena | 97 | ZKS Unia Tarnów | 1:19.00 | |||
11 | Kaczorowska Izabela | 97 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 1:19.67 | |||
12 | Sikora Sandra | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:19.85 | |||
13 | Lesiak Agnieszka | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:20.16 | |||
14 | Gruca Nina | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:20.32 | |||
15 | Pi¹tek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:20.89 | |||
16 | ¯mudka Anna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:22.00 | |||
17 | Teul Patrycja | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:22.00 | |||
18 | Kopp Nikoletta | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:22.43 | |||
19 | Œwiderska Wiktoria | 99 | TS P³ywak Bochnia | 1:24.00 | |||
20 | Grabczyñska Agnieszka | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:25.00 | |||
21 | Sendur Aleksandra | 98 | KS Korona Kraków | 1:25.00 | |||
22 | Wcis³o Karolina | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:26.45 | |||
23 | Klaper Natalia | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:26.50 | |||
24 | Bo¿ek Izabela | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:27.10 | |||
25 | Ruga³a Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 1:27.80 | |||
26 | Borowczyk Patrycja | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:28.00 | |||
27 | Wêgrzyn Natalia | 00 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:28.10 | |||
28 | Sikora Marta | 00 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 1:28.28 | |||
29 | Œreniawska Gabriela | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:29.00 | |||
30 | Widomska Katarzyna | 98 | STP Nowy S¹cz | 1:31.00 | |||
31 | Nowaczyk Kamila | 97 | KS Korona Kraków | 1:32.00 | |||
32 | Pa³ys Helena | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:32.52 | |||
33 | Sudek Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:32.71 | |||
34 | Kwiatkowska Klementyna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:33.00 | |||
35 | Warszawska Karolina | 00 | TS P³ywak Bochnia | 1:35.00 | |||
36 | Zagrodnik Alicja | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:35.00 | |||
37 | Kinczkowska Kaja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:35.43 | |||
38 | Uznañska Karolina | 97 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 1:35.78 | |||
39 | Orczykowska Natalia | 00 | STP Nowy S¹cz | 1:36.00 | |||
40 | Derus Kamila | 97 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:36.87 | |||
41 | Góralczyk Anna | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:37.00 | |||
42 | Palka Maria | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:37.00 | |||
43 | Ignacyk Julia | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:37.65 | |||
44 | Zieliñska Anna | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 1:38.76 | |||
45 | W¹tek Anna | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:39.21 | |||
46 | Drewnicka Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:39.51 | |||
47 | Gawlik Kinga | 98 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:40.11 | |||
48 | Janik Milena | 99 | KS Fala Niepo³omice | 1:41.44 | |||
49 | Biernat Aleksandra | 99 | KS Korona Kraków | 1:43.00 | |||
50 | Janda Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:44.00 | |||
51 | S³owik Lidia | 99 | ZKS Unia Tarnów | 1:48.00 | |||
52 | Wajda Aleksandra | 98 | KS Korona Kraków | 1:48.00 | |||
53 | Janulewicz Alicja | 99 | KS Korona Kraków | 1:49.58 | |||
54 | Krzyszkowska Izabela | 00 | TS P³ywak Bochnia | 1:50.00 | |||
55 | Str¹czyñska Martyna | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:50.69 | |||
56 | Ousley Naseman Gabriele | 02 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
57 | Przywara Dominika | 97 | LKS Kmita Zabierzów | NT | |||
58 | Goliñska Wiktoria | 00 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 12.6.2010 - 12:40 | Ch³opców, 100m zmienny | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Goleniec £ukasz | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:16.73 | |||
2 | Jarmu³a Mi³osz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:17.00 | |||
3 | ¯urawski Micha³ | 97 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:17.30 | |||
4 | Sawera Krystian | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:18.63 | |||
5 | Ziemianin Konrad | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:21.62 | |||
6 | Wo³ek Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:21.88 | |||
7 | Goliñski Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:21.93 | |||
8 | Michalczyk Andrzej | 00 | TS P³ywak Bochnia | 1:22.00 | |||
9 | Podwika Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:22.80 | |||
10 | Ciastoñ Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:23.10 | |||
11 | Mrugalski Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:23.47 | |||
12 | Stasik Arkadiusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:26.00 | |||
13 | Stêpieñ Marek | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:26.45 | |||
14 | Goleniec Kamil | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:26.50 | |||
15 | Ca³ka Jakub | 00 | TS P³ywak Bochnia | 1:27.50 | |||
16 | Kuleta Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:30.00 | |||
17 | Wojtaszewski Oskar | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:30.50 | |||
18 | Kocot Wiktor | 00 | TS P³ywak Bochnia | 1:32.00 | |||
19 | Walawski Jan | 98 | KS Fala Niepo³omice | 1:32.80 | |||
20 | Pêpek Tomasz | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:34.00 | |||
21 | Gil Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:34.82 | |||
22 | S¹del Kacper | 00 | UKS Gabi Proszowki | 1:35.28 | |||
23 | Golemo Micha³ | 98 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:35.65 | |||
24 | Dzierwa Jerzy | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:35.88 | |||
25 | Godek Pawe³ | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:36.30 | |||
26 | Ziemianin Jakub | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:36.54 | |||
27 | GwóŸdŸ Jan | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:37.42 | |||
28 | Marecik Arkadiusz | 99 | KS Fala Niepo³omice | 1:37.80 | |||
29 | Œwierczek Kamil | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:37.89 | |||
30 | Koprynia Tomasz | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 1:38.76 | |||
31 | Henke Marek | 00 | KS Fala Niepo³omice | 1:39.39 | |||
32 | Tekieli Jakub | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:40.20 | |||
33 | Dorosz Tomasz | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 1:42.22 | |||
34 | Pochopieñ Stanis³aw | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 1:42.57 | |||
35 | Pi¹tek Micha³ | 99 | KS Korona Kraków | 1:44.43 | |||
36 | Piêtka Marcin | 99 | KS Korona Kraków | 1:45.20 | |||
37 | Czub Dominik | 99 | KS Korona Kraków | 1:45.62 | |||
38 | Starowicz Marek | 99 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:48.24 | |||
39 | Ogórek Maciej | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:52.95 | |||
40 | Zbro¿ek Rados³aw | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | NT | |||
41 | Ryœ Jakub | 98 | LKS Kmita Zabierzów | NT | |||
42 | Surdziel Grzegorz | 97 | LKS Kmita Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 12.6.2010 - 13:00 | Dziewcz¹t, 4 x 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
1 | Unia Tarnów 12 | ZKS Unia Tarnów | 2:07.00 | ||||
2 | Jordan Kraków | MKS Jordan Kraków | 2:08.00 | ||||
3 | P³ywak Bochnia 1 | TS P³ywak Bochnia | 2:08.00 | ||||
4 | JORDAN 97/SP75 | MKS Jordan Kraków | 2:08.12 | ||||
5 | Ósemka Oœwiêcim 13 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:14.71 | ||||
6 | Ósemka Oœwiêcim 12 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:15.00 | ||||
7 | Aquarius Myœlenice | MSP Aquarius Myœlenice | 2:21.01 | ||||
8 | Ósemka Oœwiêcim 11 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:26.00 | ||||
9 | Korona Kraków | KS Korona Kraków | 2:26.00 | ||||
10 | Kmita Zabierzów 12 | LKS Kmita Zabierzów | 2:35.43 | ||||
11 | Jordan SP 156 sk³ad I | MKS Jordan Kraków | 2:36.20 | ||||
12 | Kmita Zabierzów 11 | LKS Kmita Zabierzów | 2:43.21 | ||||
13 | Jordan SP 156 sk³ad II | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
14 | Jasieñ Sucha Besk. | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | NT | ||||
15 | Jasieñ Sucha Besk. | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | NT | ||||
16 | JORDAN `98/SP75 | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
17 | Jordan Kraków II SP 75 IVc | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
18 | Jordan Kraków I SP 75 IVc | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 12.6.2010 - 13:10 | Ch³opców, 4 x 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
1 | JORDAN 97/SP75 | MKS Jordan Kraków | 1:55.16 | ||||
2 | Unia Tarnów 12 | ZKS Unia Tarnów | 2:03.00 | ||||
3 | Ósemka Oœwiêcim 13 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:07.15 | ||||
4 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | 2:10.00 | ||||
5 | Fala Niepo³omice | KS Fala Niepo³omice | 2:15.00 | ||||
6 | Jordan Kraków | MKS Jordan Kraków | 2:18.00 | ||||
7 | Jordan SP 156 sk³ad I | MKS Jordan Kraków | 2:21.22 | ||||
8 | Ósemka Oœwiêcim 11 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:26.00 | ||||
9 | Kmita Zabierzów 12 | LKS Kmita Zabierzów | 2:35.43 | ||||
10 | Korona Kraków | KS Korona Kraków | 2:40.00 | ||||
11 | JORDAN `98/SP75 | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
12 | Jordan SP 156 sk³ad II | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
13 | UKS SP 8 Chrzanów | UKS SP 8 Chrzanów | NT | ||||
14 | Jordan Kraków II SP 75 IVc | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
15 | Jordan Kraków I SP 75 IVc | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
2 - LMO M³odzików BLOK II | 12.6.2010 - 16:00 |
Konkurencja 13 12.6.2010 - 16:00 | Dziewcz¹t, 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Bazyl Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 29.91 | |||
2 | Mielczarek Anna | 98 | MKS Jordan Kraków | 30.60 | |||
3 | Widomska Paulina | 97 | STP Nowy S¹cz | 30.60 | |||
4 | Orczykowska Wioletta | 97 | STP Nowy S¹cz | 31.00 | |||
5 | Mietliñska Agata | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 31.00 | |||
6 | Jaœkiewicz Klaudia | 97 | TS P³ywak Bochnia | 31.50 | |||
7 | Wojas Natalia | 97 | KS Fala Niepo³omice | 31.54 | |||
8 | Gruca Nina | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 32.11 | |||
9 | Lesiak Agnieszka | 98 | MKS Jordan Kraków | 32.13 | |||
10 | Kopp Nikoletta | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 32.18 | |||
11 | Grabczyñska Agnieszka | 98 | ZKS Unia Tarnów | 32.30 | |||
12 | Pankowska Wiktoria | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 32.32 | |||
13 | Kaczorowska Izabela | 97 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 32.57 | |||
14 | Przywara Dominika | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 32.89 | |||
15 | Wcis³o Karolina | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 33.06 | |||
16 | Sikora Aleksandra | 97 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 33.43 | |||
17 | Jarzyna Julia | 98 | MKS Jordan Kraków | 33.47 | |||
18 | Tutuncu Sara | 98 | ZKS Unia Tarnów | 33.50 | |||
19 | ¯mudka Anna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 33.50 | |||
20 | Wêgrzyn Natalia | 00 | MSP Aquarius Myœlenice | 33.68 | |||
21 | Grz¹dziel Natalia | 98 | MKS Jordan Kraków | 34.12 | |||
22 | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 34.26 | |||
23 | Makocka Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 34.50 | |||
24 | Uznañska Karolina | 97 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 34.94 | |||
25 | Œwiderska Wiktoria | 99 | TS P³ywak Bochnia | 35.50 | |||
26 | Zagrodnik Alicja | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 35.50 | |||
27 | Ogieg³o Dominika | 98 | PUKS Karol Wadowice | 35.71 | |||
28 | Sikora Marta | 00 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 35.78 | |||
29 | Kucharzyk Joanna | 99 | MKS Jordan Kraków | 35.85 | |||
30 | Derus Kamila | 97 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 35.98 | |||
31 | Borowczyk Patrycja | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 36.00 | |||
32 | Nowaczyk Kamila | 97 | KS Korona Kraków | 36.12 | |||
33 | Sendur Aleksandra | 98 | KS Korona Kraków | 36.18 | |||
34 | Orczykowska Natalia | 00 | STP Nowy S¹cz | 36.60 | |||
35 | Czuba Alicja | 99 | PUKS Karol Wadowice | 36.71 | |||
36 | Warszawska Karolina | 00 | TS P³ywak Bochnia | 37.00 | |||
37 | Gawe³ Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
38 | Jankowska Justyna | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 37.40 | |||
39 | Sudek Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 37.60 | |||
40 | Drewnicka Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 37.64 | |||
41 | B¹k Katarzyna | 99 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 37.65 | |||
42 | Lipiarska Zofia | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 37.76 | |||
43 | Rogowska Angelika | 99 | MKS Jordan Kraków | 37.91 | |||
44 | Janda Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 37.94 | |||
45 | Zieliñska Anna | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 38.70 | |||
46 | W¹tek Anna | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 38.72 | |||
47 | Surdziel Zofia | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 38.76 | |||
48 | Niemiec Adrianna | 99 | MKS Jordan Kraków | 38.85 | |||
49 | Krzyszkowska Izabela | 00 | TS P³ywak Bochnia | 39.00 | |||
50 | S³owik Lidia | 99 | ZKS Unia Tarnów | 39.00 | |||
51 | Chudaszek Angelika | 98 | MKS Jordan Kraków | 39.00 | |||
52 | Palka Maria | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 39.50 | |||
53 | Kinczkowska Dominika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 39.76 | |||
54 | B¹k Karolina | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 39.86 | |||
55 | Gorycka Sylwia | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 39.87 | |||
56 | Nêdza Adrianna | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 39.87 | |||
57 | Gawlik Kinga | 98 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 39.89 | |||
58 | Biernat Aleksandra | 99 | KS Korona Kraków | 39.96 | |||
59 | Dybowska Anna | 99 | MKS Jordan Kraków | 40.11 | |||
60 | Chwa³ek Patrycja | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 40.11 | |||
61 | Jaszek Aleksandra | 99 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 40.87 | |||
62 | Kawiecka Marta | 99 | MKS Jordan Kraków | 40.90 | |||
63 | Wenc Katarzyna | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 41.19 | |||
64 | Matusik Ida | 99 | MKS Jordan Kraków | 41.36 | |||
65 | K³osowska Oliwia | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 42.00 | |||
66 | M³ynarska Marika | 00 | TS P³ywak Bochnia | 42.00 | |||
67 | Janik Milena | 99 | KS Fala Niepo³omice | 42.20 | |||
68 | ¯ukowska Natalia | 99 | MKS Jordan Kraków | 42.64 | |||
69 | Dobrowolska Barbara | 98 | KS Korona Kraków | 43.35 | |||
70 | Goliñska Wiktoria | 00 | MKS Jordan Kraków | 43.50 | |||
71 | Natonek Justyna | 99 | MKS Jordan Kraków | 44.45 | |||
72 | Sikora Ada | 99 | MKS Jordan Kraków | 45.03 | |||
73 | Wajda Aleksandra | 98 | KS Korona Kraków | 45.91 | |||
74 | Wdówka Olga | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 46.00 | |||
75 | Janulewicz Alicja | 99 | KS Korona Kraków | 46.21 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12.6.2010 - 16:20 | Ch³opców, 50m dowolny | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Misterka Krzysztof | 97 | ZKS Unia Tarnów | 28.90 | |||
2 | Piwowarski Grzegorz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 29.00 | |||
3 | Pieœniak Jakub | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 29.07 | |||
4 | Trela Karol | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 30.00 | |||
5 | Wajda Tomasz | 97 | KS Korona Kraków | 30.07 | |||
6 | ¯urawski Micha³ | 97 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 30.11 | |||
7 | Goleniec £ukasz | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 30.48 | |||
8 | Mrugalski Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 30.62 | |||
9 | Murañski Kacper | 99 | MUKS Gilus Gilowice | 31.00 | |||
10 | Cempel Oskar | 99 | MKS Jordan Kraków | 31.09 | |||
11 | Chalibo¿ek Kamil | 97 | KS Fala Niepo³omice | 31.45 | |||
12 | Ho³da Karol | 98 | ZKS Unia Tarnów | 31.50 | |||
13 | Pulkowski Mateusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 32.00 | |||
14 | Romañski Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 32.01 | |||
15 | Juszczyk Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 33.00 | |||
16 | Goleniec Kamil | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 33.50 | |||
17 | Kornaus Norbert | 98 | ZKS Unia Tarnów | 33.50 | |||
18 | Kolba Konrad | 98 | MKS Jordan Kraków | 33.60 | |||
19 | Tekieli Jakub | 99 | MKS Jordan Kraków | 33.87 | |||
20 | Ryœ Jakub | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 34.32 | |||
21 | Ca³ka Jakub | 00 | TS P³ywak Bochnia | 34.50 | |||
22 | Wo³ek Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 34.50 | |||
23 | Ciastoñ Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 34.50 | |||
24 | Kuleta Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
25 | Michalczyk Andrzej | 00 | TS P³ywak Bochnia | 35.00 | |||
26 | Gulis Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 35.00 | |||
27 | Le¿oñ Wojciech | 98 | MKS Jordan Kraków | 35.28 | |||
28 | Walawski Jan | 98 | KS Fala Niepo³omice | 35.31 | |||
29 | Brodowski Krystian | 99 | MKS Jordan Kraków | 35.43 | |||
30 | Smoter Sebastian | 98 | UKS Gabi Proszowki | 35.50 | |||
31 | Œwierczek Kamil | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 35.99 | |||
32 | Szulikowski Patryk | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 36.50 | |||
33 | Wojtaszewski Oskar | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 36.50 | |||
34 | Mazur Dominik | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 36.54 | |||
35 | Zbro¿ek Rados³aw | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 36.54 | |||
36 | Ziemianin Jakub | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 36.54 | |||
37 | Kuzmoczka Juri | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 36.54 | |||
38 | D¹browski Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 37.23 | |||
39 | S¹del Kacper | 00 | UKS Gabi Proszowki | 37.47 | |||
40 | Koprynia Tomasz | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 37.65 | |||
41 | Starowicz Marek | 99 | MSP Aquarius Myœlenice | 37.84 | |||
42 | Kocot Wiktor | 00 | TS P³ywak Bochnia | 38.00 | |||
43 | Marzec Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 38.00 | |||
44 | Staniszewski Micha³ | 98 | MKS Jordan Kraków | 38.06 | |||
45 | Ludwa £ukasz | 99 | MKS Jordan Kraków | 38.12 | |||
46 | Golemo Micha³ | 98 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 38.22 | |||
47 | Pochopieñ Stanis³aw | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 38.26 | |||
48 | Henke Marek | 00 | KS Fala Niepo³omice | 38.27 | |||
49 | Dorosz Tomasz | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 38.33 | |||
50 | Maækowski Dariusz | 99 | MKS Jordan Kraków | 38.39 | |||
51 | Godek Pawe³ | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 38.50 | |||
52 | G¹siorek Krzysztof | 99 | MKS Jordan Kraków | 38.50 | |||
53 | Surdziel Grzegorz | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 38.76 | |||
54 | Piêtka Marcin | 99 | KS Korona Kraków | 39.20 | |||
55 | Bigajski Aleksander | 00 | KS Korona Kraków | 39.49 | |||
56 | Pêpek Tomasz | 99 | MKS Jordan Kraków | 39.50 | |||
57 | Leœniewski Krzysztof | 99 | MKS Jordan Kraków | 40.00 | |||
58 | Wymaza³a Szymon | 99 | UKS Gabi Proszowki | 40.18 | |||
59 | Szczepaniak Pawe³ | 99 | MKS Jordan Kraków | 40.30 | |||
60 | Klêba £ukasz | 99 | MKS Jordan Kraków | 40.61 | |||
61 | Czub Dominik | 99 | KS Korona Kraków | 41.80 | |||
62 | Pi¹tek Micha³ | 99 | KS Korona Kraków | 42.09 | |||
63 | Ogarek Miko³aj | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 43.56 | |||
64 | Ogórek Maciej | 99 | MKS Jordan Kraków | 44.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12.6.2010 - 16:40 | Dziewcz¹t, 200m klasyczny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Bazyl Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 2:49.46 | |||
2 | Michalczyk Urszula | 97 | TS P³ywak Bochnia | 2:50.00 | |||
3 | Senetelska Olga | 97 | KS Korona Kraków | 2:51.05 | |||
4 | Samulik Magdalena | 97 | ZKS Unia Tarnów | 2:54.00 | |||
5 | Wawrzusiszyn Dominika | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:58.16 | |||
6 | Œwiderska Patrycja | 97 | TS P³ywak Bochnia | 3:02.00 | |||
7 | Pi¹tek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:04.32 | |||
8 | Maœlany Katarzyna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:07.00 | |||
9 | Radoñ Sonia | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:07.70 | |||
10 | Nowak Weronika | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:08.59 | |||
11 | Ruga³a Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 3:10.00 | |||
12 | Klaper Natalia | 98 | ZKS Unia Tarnów | 3:15.00 | |||
13 | Teul Patrycja | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:15.00 | |||
14 | Jamro¿y Kinga | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:15.02 | |||
15 | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:15.73 | |||
16 | Jankowska Aleksandra | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 3:20.00 | |||
17 | Leszczyñska Klaudia Julia | 99 | KS Fala Niepo³omice | 3:20.80 | |||
18 | Szostak Agnieszka | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 3:23.53 | |||
19 | Widomska Katarzyna | 98 | STP Nowy S¹cz | 3:24.33 | |||
20 | Lesiak Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:24.40 | |||
21 | Gawlik Kinga | 98 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 3:25.33 | |||
22 | Kolber Roksana | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 3:30.00 | |||
23 | Balon Natalia | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:30.00 | |||
24 | Klimczak Kamila | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:33.15 | |||
25 | Jangrot Angelika | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:35.00 | |||
26 | Kwiatkowska Klementyna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:35.00 | |||
27 | Góralczyk Anna | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:35.50 | |||
28 | Ciszewska Kamila | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 3:36.50 | |||
29 | Wenc Katarzyna | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 3:43.98 | |||
30 | Dobrowolska Barbara | 98 | KS Korona Kraków | 3:44.40 | |||
31 | S³owik Lidia | 99 | ZKS Unia Tarnów | 3:49.00 | |||
32 | Ignacyk Julia | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12.6.2010 - 17:05 | Ch³opców, 200m klasyczny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | ¯o³dak Domimik | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:04.45 | |||
2 | Ksi¹¿ek Ignacy | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:04.56 | |||
3 | Kolba Konrad | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:05.42 | |||
4 | Le¿oñ Wojciech | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:10.15 | |||
5 | Ho³da Karol | 98 | ZKS Unia Tarnów | 3:13.00 | |||
6 | Podwika Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:14.61 | |||
7 | K³apa Filip | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:15.00 | |||
8 | Szczepaniak Pawe³ | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:18.20 | |||
9 | Golemo Micha³ | 98 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 3:18.98 | |||
10 | Stasik Arkadiusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:19.00 | |||
11 | Staniszewski Micha³ | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:21.44 | |||
12 | Kornaus Norbert | 98 | ZKS Unia Tarnów | 3:22.00 | |||
13 | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 3:23.07 | |||
14 | Kuzmoczka Juri | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 3:23.14 | |||
15 | Murañski Kacper | 99 | MUKS Gilus Gilowice | 3:25.00 | |||
16 | K³osiñski Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:26.66 | |||
17 | Œwierczek Kamil | 99 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 3:34.90 | |||
18 | Majewski Maciej | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 3:40.00 | |||
19 | Dzierwa Jerzy | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 3:40.00 | |||
20 | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy S¹cz | 3:46.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12.6.2010 - 17:25 | Dziewcz¹t, 200m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Ca³ka Anna | 97 | TS P³ywak Bochnia | 2:27.00 | |||
2 | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:34.58 | |||
3 | Kwiatek Miriam | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 2:40.00 | |||
4 | Kozik Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 2:40.00 | |||
5 | Go³yŸniak Karolina | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:40.25 | |||
6 | W¹tor Karolina | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:41.10 | |||
7 | Kurowska Wanda | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:44.00 | |||
8 | Pisznot Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:45.67 | |||
9 | Polak Justyna | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:52.40 | |||
10 | Œlêczkowska Weronika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 2:54.34 | |||
11 | So³tysik Lidia | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:55.00 | |||
12 | Kolber Roksana | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 2:58.00 | |||
13 | Warjan Karolina | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:11.53 | |||
14 | Waryan Karolina | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:13.95 | |||
15 | Czuba Alicja | 99 | PUKS Karol Wadowice | 3:15.49 | |||
16 | Pyrlik Paulina | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 3:17.32 | |||
17 | Janus Karolina | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:22.50 | |||
18 | Dybowska Anna | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:23.15 | |||
19 | Konrad Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:25.00 | |||
20 | Pa³ys Helena | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:25.40 | |||
21 | Str¹czyñska Martyna | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:27.60 | |||
22 | Kawiecka Marta | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:53.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12.6.2010 - 17:45 | Ch³opców, 200m grzbietowy | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Murzyn Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:21.47 | |||
2 | Kasparek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:29.56 | |||
3 | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:37.07 | |||
4 | Sowier Wojciech | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:37.41 | |||
5 | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:37.70 | |||
6 | Sawera Krystian | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:40.17 | |||
7 | Jarmu³a Mi³osz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 2:41.00 | |||
8 | Pieœniak Jakub | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:41.05 | |||
9 | Ziemianin Konrad | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:44.62 | |||
10 | Wêglarz Kamil | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:45.00 | |||
11 | Romañski Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:47.00 | |||
12 | Gulis Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:52.00 | |||
13 | Janus Bart³omiej | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:54.15 | |||
14 | ¯urek Ernest | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:58.00 | |||
15 | Mazur Dominik | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 2:58.76 | |||
16 | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy S¹cz | 3:01.00 | |||
17 | Domiñski Karol | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:06.61 | |||
18 | D¹browski Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:09.12 | |||
19 | GwóŸdŸ Jan | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 3:12.50 | |||
20 | Krulikowski Maciej | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:13.00 | |||
21 | Koziara Dominik | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:13.31 | |||
22 | Przygoñski Damian | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:15.82 | |||
23 | Stêpieñ Marek | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:19.30 | |||
24 | Kolanowski Wiktor | 99 | MKS Jordan Kraków | 3:25.42 | |||
25 | Mas³owski Konrad | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:41.00 | |||
26 | Wójtowicz Maciej | 98 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 12.6.2010 - 18:05 | Dziewcz¹t, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Bo¿ek Dominika | 97 | UKP Unia Oœwiêcim | 5:03.20 | |||
2 | Kwiatek Miriam | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 5:05.00 | |||
3 | Dyna Angelika | 97 | MKS Jordan Kraków | 5:11.74 | |||
4 | Ocylok Dominika | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 5:12.45 | |||
5 | Orczykowska Wioletta | 97 | STP Nowy S¹cz | 5:14.00 | |||
6 | Mietliñska Agata | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 5:15.00 | |||
7 | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 5:15.10 | |||
8 | Gruca Nina | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 5:18.23 | |||
9 | Mielczarek Anna | 98 | MKS Jordan Kraków | 5:25.00 | |||
10 | Kurkiewicz Kamila | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 5:25.15 | |||
11 | Sikora Sandra | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 5:28.00 | |||
12 | Przywara Dominika | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 5:30.66 | |||
13 | Jankowska Aleksandra | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 5:40.00 | |||
14 | Jamro¿y Kinga | 98 | MKS Jordan Kraków | 5:40.13 | |||
15 | Derus Kamila | 97 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 5:40.42 | |||
16 | Radoñ Sonia | 98 | MKS Jordan Kraków | 5:41.81 | |||
17 | Stanek Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 5:42.95 | |||
18 | Makocka Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 5:48.00 | |||
19 | Korzonek Urszula | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 6:00.43 | |||
20 | Œreniawska Gabriela | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 6:15.00 | |||
21 | Borowczyk Patrycja | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 6:20.00 | |||
22 | Chudaszek Angelika | 98 | MKS Jordan Kraków | 6:30.00 | |||
23 | Kinczkowska Kaja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | NT | |||
24 | Nowak Weronika | 98 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12.6.2010 - 18:30 | Ch³opców, 400m dowolny | 12 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 4:44.75 | |||
2 | Misterka Krzysztof | 97 | ZKS Unia Tarnów | 4:52.00 | |||
3 | Cho³da £ukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 4:53.49 | |||
4 | M³ynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 4:57.84 | |||
5 | Piwowarski Grzegorz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 5:00.00 | |||
6 | Trela Karol | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 5:05.00 | |||
7 | ¯urawski Micha³ | 97 | MLKS D¹brovia D¹browa Tarn. | 5:13.48 | |||
8 | Marciniec Patryk | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 5:20.45 | |||
9 | Goliñski Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 5:32.20 | |||
10 | Pulkowski Mateusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 5:45.00 | |||
11 | Zieliñski Szymon | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 6:00.98 | |||
12 | Feuer Micha³ | 98 | MKS Jordan Kraków | 6:05.00 | |||
13 | Leœ Filip | 98 | LKS Kmita Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12.6.2010 - 18:50 | Dziewcz¹t, 4 x 50m zmienny | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
1 | P³ywak Bochnia 1 | TS P³ywak Bochnia | 2:08.00 | ||||
2 | JORDAN 97/SP75 | MKS Jordan Kraków | 2:22.56 | ||||
3 | Jordan Kraków | MKS Jordan Kraków | 2:23.00 | ||||
4 | Ósemka Oœwiêcim 13 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:30.00 | ||||
5 | Ósemka Oœwiêcim 12 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:33.00 | ||||
6 | Unia Tarnów 12 | ZKS Unia Tarnów | 2:35.00 | ||||
7 | Aquarius Myœlenice | MSP Aquarius Myœlenice | 2:39.04 | ||||
8 | Kmita Zabierzów 12 | LKS Kmita Zabierzów | 2:43.34 | ||||
9 | Kmita Zabierzów 11 | LKS Kmita Zabierzów | 2:44.43 | ||||
10 | Ósemka Oœwiêcim 11 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:50.00 | ||||
11 | Jordan SP 156 sk³ad I | MKS Jordan Kraków | 2:52.07 | ||||
12 | JORDAN `98/SP75 | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
13 | Jordan Kraków I SP 75 IVc | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
14 | Jordan SP 156 sk³ad II | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
15 | Jordan Kraków II SP 75 IVc | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12.6.2010 - 19:05 | Ch³opców, 4 x 50m zmienny | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
1 | JORDAN 97/SP75 | MKS Jordan Kraków | 2:19.06 | ||||
2 | Ósemka Oœwiêcim 13 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:22.32 | ||||
3 | Unia Tarnów 12 | ZKS Unia Tarnów | 2:25.00 | ||||
4 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | 2:25.00 | ||||
5 | Jordan Kraków 2 | MKS Jordan Kraków | 2:35.00 | ||||
6 | Kmita Zabierzów 12 | LKS Kmita Zabierzów | 2:39.87 | ||||
7 | Jordan SP 156 sk³ad I | MKS Jordan Kraków | 2:39.91 | ||||
8 | UKS SP 8 Chrzanów | UKS SP 8 Chrzanów | 2:43.00 | ||||
9 | Ósemka Oœwiêcim 11 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:43.00 | ||||
10 | JORDAN `98/SP75 | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
11 | Jordan Kraków II SP 75 IVc | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
12 | Jordan SP 156 sk³ad II | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
13 | Jordan Kraków I SP 75 IVc | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
3 - LMO M³odzików BLOK III | 13.6.2010 - 10:05 |
Konkurencja 23 13.6.2010 - 10:05 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Ca³ka Anna | 97 | TS P³ywak Bochnia | 33.00 | |||
2 | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 33.80 | |||
3 | Go³yŸniak Karolina | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 34.33 | |||
4 | Kurowska Wanda | 98 | MKS Jordan Kraków | 34.50 | |||
5 | W¹tor Karolina | 98 | MKS Jordan Kraków | 34.60 | |||
6 | Mielczarek Anna | 98 | MKS Jordan Kraków | 34.90 | |||
7 | Pisznot Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 35.17 | |||
8 | Kozik Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 35.50 | |||
9 | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.84 | |||
10 | Teul Patrycja | 98 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
11 | Bo¿ek Dominika | 97 | UKP Unia Oœwiêcim | 37.23 | |||
12 | Œwiderska Patrycja | 97 | TS P³ywak Bochnia | 38.00 | |||
13 | Stanek Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 38.45 | |||
14 | Wojas Natalia | 97 | KS Fala Niepo³omice | 38.50 | |||
15 | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 39.05 | |||
16 | Polak Justyna | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 39.54 | |||
17 | Grz¹dziel Natalia | 98 | MKS Jordan Kraków | 39.82 | |||
18 | Wêgrzyn Natalia | 00 | MSP Aquarius Myœlenice | 39.88 | |||
19 | Ruga³a Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 40.00 | |||
20 | Sikora Aleksandra | 97 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 40.67 | |||
21 | Kaczorowska Izabela | 97 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 40.87 | |||
22 | Sikora Marta | 00 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 40.98 | |||
23 | Kolber Roksana | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 41.00 | |||
24 | Œwiderska Wiktoria | 99 | TS P³ywak Bochnia | 41.00 | |||
25 | So³tysik Lidia | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 41.00 | |||
26 | Warjan Karolina | 99 | MKS Jordan Kraków | 41.32 | |||
27 | Ousley Naseman Caroline | 99 | MKS Jordan Kraków | 41.60 | |||
28 | Œreniawska Gabriela | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 42.00 | |||
29 | Sendur Aleksandra | 98 | KS Korona Kraków | 42.00 | |||
30 | Konrad Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 42.00 | |||
31 | Œlêczkowska Weronika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 42.32 | |||
32 | B¹k Katarzyna | 99 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 42.56 | |||
33 | Urzêdowska Natalia | 99 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 42.60 | |||
34 | Orczykowska Natalia | 00 | STP Nowy S¹cz | 42.80 | |||
35 | Niemiec Adrianna | 99 | MKS Jordan Kraków | 43.09 | |||
36 | Lesiak Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 43.15 | |||
37 | Rogowska Angelika | 99 | MKS Jordan Kraków | 43.18 | |||
38 | Ogieg³o Dominika | 98 | PUKS Karol Wadowice | 43.20 | |||
39 | Jaszek Aleksandra | 99 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 43.23 | |||
40 | B¹k Karolina | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 43.24 | |||
41 | Gorycka Sylwia | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 43.25 | |||
42 | Str¹czyñska Martyna | 99 | MKS Jordan Kraków | 43.50 | |||
43 | Pa³ys Helena | 99 | MKS Jordan Kraków | 44.50 | |||
44 | W¹tek Anna | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 44.70 | |||
45 | Dybowska Anna | 99 | MKS Jordan Kraków | 44.78 | |||
46 | Krzyszkowska Izabela | 00 | TS P³ywak Bochnia | 45.00 | |||
47 | Szostak Agnieszka | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 45.40 | |||
48 | Janik Milena | 99 | KS Fala Niepo³omice | 45.80 | |||
49 | Warszawska Karolina | 00 | TS P³ywak Bochnia | 46.00 | |||
50 | Kawiecka Marta | 99 | MKS Jordan Kraków | 46.30 | |||
51 | Janus Karolina | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 46.50 | |||
52 | M³ynarska Marika | 00 | TS P³ywak Bochnia | 48.00 | |||
53 | Wdówka Olga | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 48.50 | |||
54 | Palka Maria | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 48.50 | |||
55 | Janulewicz Alicja | 99 | KS Korona Kraków | 49.00 | |||
56 | Dobrowolska Barbara | 98 | KS Korona Kraków | 49.00 | |||
57 | Sikora Ada | 99 | MKS Jordan Kraków | 49.71 | |||
58 | Wajda Aleksandra | 98 | KS Korona Kraków | 51.85 | |||
59 | Goliñska Wiktoria | 00 | MKS Jordan Kraków | 52.41 | |||
60 | Ousley Naseman Gabriele | 02 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 13.6.2010 - 10:25 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Murzyn Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | 31.04 | |||
2 | Kasparek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 34.70 | |||
3 | Pieœniak Jakub | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 35.15 | |||
4 | Romañski Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 35.28 | |||
5 | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 35.28 | |||
6 | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 35.54 | |||
7 | Ziemianin Konrad | 97 | MKS Jordan Kraków | 36.60 | |||
8 | Gulis Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 37.00 | |||
9 | Wêglarz Kamil | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 37.00 | |||
10 | Janus Bart³omiej | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 37.85 | |||
11 | Podwika Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 38.01 | |||
12 | Chalibo¿ek Kamil | 97 | KS Fala Niepo³omice | 38.79 | |||
13 | Wo³ek Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 39.00 | |||
14 | Juszczyk Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 39.00 | |||
15 | ¯urek Ernest | 98 | MKS Jordan Kraków | 39.00 | |||
16 | Stêpieñ Marek | 99 | MKS Jordan Kraków | 39.50 | |||
17 | Michalczyk Andrzej | 00 | TS P³ywak Bochnia | 40.00 | |||
18 | Kocot Wiktor | 00 | TS P³ywak Bochnia | 40.00 | |||
19 | Ca³ka Jakub | 00 | TS P³ywak Bochnia | 40.00 | |||
20 | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy S¹cz | 40.01 | |||
21 | Szura Bartosz | 97 | KS Fala Niepo³omice | 40.22 | |||
22 | D¹browski Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.60 | |||
23 | Wójtowicz Maciej | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.89 | |||
24 | Feuer Micha³ | 98 | MKS Jordan Kraków | 41.00 | |||
25 | Mazur Dominik | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 41.21 | |||
26 | Szulikowski Patryk | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 41.50 | |||
27 | Walawski Jan | 98 | KS Fala Niepo³omice | 42.61 | |||
28 | Kolanowski Wiktor | 99 | MKS Jordan Kraków | 42.84 | |||
29 | S¹del Kacper | 00 | UKS Gabi Proszowki | 43.43 | |||
30 | GwóŸdŸ Jan | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 43.50 | |||
31 | Koziara Dominik | 99 | MKS Jordan Kraków | 43.96 | |||
32 | Pêpek Tomasz | 99 | MKS Jordan Kraków | 44.30 | |||
33 | Henke Marek | 00 | KS Fala Niepo³omice | 44.80 | |||
34 | Bigajski Aleksander | 00 | KS Korona Kraków | 45.00 | |||
35 | Marzec Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 45.01 | |||
36 | Tekieli Jakub | 99 | MKS Jordan Kraków | 45.10 | |||
37 | Starowicz Marek | 99 | MSP Aquarius Myœlenice | 46.44 | |||
38 | Czub Dominik | 99 | KS Korona Kraków | 47.00 | |||
39 | Drzazga Kamil | 00 | SP Lider Wadowice | 47.32 | |||
40 | Ludwa £ukasz | 99 | MKS Jordan Kraków | 47.36 | |||
41 | Gil Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 47.42 | |||
42 | Bazyl Kamil | 00 | SMS SwimArt Myœlenice | 47.94 | |||
43 | G¹siorek Krzysztof | 99 | MKS Jordan Kraków | 48.30 | |||
44 | Mas³owski Konrad | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 48.50 | |||
45 | Klêba £ukasz | 99 | MKS Jordan Kraków | 49.74 | |||
46 | Maciaszkiewicz Sebastian | 00 | MSP Aquarius Myœlenice | 55.28 | |||
47 | Leœniewski Krzysztof | 99 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 13.6.2010 - 10:35 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Bazyl Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:06.55 | |||
2 | Orczykowska Wioletta | 97 | STP Nowy S¹cz | 1:08.00 | |||
3 | W¹tor Karolina | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:08.40 | |||
4 | Kurowska Wanda | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:09.00 | |||
5 | Mielczarek Anna | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:09.00 | |||
6 | Kozio³ ¯aklina | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:09.20 | |||
7 | Mietliñska Agata | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 1:10.00 | |||
8 | Kozik Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 1:10.00 | |||
9 | Gruca Nina | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:10.43 | |||
10 | Klaper Natalia | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:11.50 | |||
11 | Ocylok Dominika | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:11.57 | |||
12 | Pankowska Wiktoria | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:12.34 | |||
13 | Wojas Natalia | 97 | KS Fala Niepo³omice | 1:12.46 | |||
14 | Kopp Nikoletta | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:12.54 | |||
15 | ¯mudka Anna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:13.00 | |||
16 | Jankowska Aleksandra | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 1:14.00 | |||
17 | Makocka Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:14.00 | |||
18 | Jarzyna Julia | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:14.23 | |||
19 | Tutuncu Sara | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:15.00 | |||
20 | Sikora Aleksandra | 97 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 1:15.79 | |||
21 | Leszczyñska Klaudia Julia | 99 | KS Fala Niepo³omice | 1:17.16 | |||
22 | Wcis³o Karolina | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:17.21 | |||
23 | Kinczkowska Kaja | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:17.65 | |||
24 | Borowczyk Patrycja | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:18.00 | |||
25 | So³tysik Lidia | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:18.50 | |||
26 | Kucharzyk Joanna | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:20.25 | |||
27 | Sudek Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:21.70 | |||
28 | Jankowska Justyna | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 1:23.21 | |||
29 | Zagrodnik Alicja | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:24.00 | |||
30 | Nowaczyk Kamila | 97 | KS Korona Kraków | 1:24.00 | |||
31 | Sendur Aleksandra | 98 | KS Korona Kraków | 1:25.34 | |||
32 | Pyrlik Paulina | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:25.34 | |||
33 | Zieliñska Anna | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 1:25.43 | |||
34 | Surdziel Zofia | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 1:25.43 | |||
35 | Chudaszek Angelika | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:26.00 | |||
36 | Nêdza Adrianna | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:26.54 | |||
37 | B¹k Katarzyna | 99 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 1:26.76 | |||
38 | Lipiarska Zofia | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 1:27.65 | |||
39 | Jaszek Aleksandra | 99 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 1:28.97 | |||
40 | Biernat Aleksandra | 99 | KS Korona Kraków | 1:31.11 | |||
41 | ¯ukowska Natalia | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:31.24 | |||
42 | Czuba Alicja | 99 | PUKS Karol Wadowice | 1:32.42 | |||
43 | Rogowska Angelika | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:35.60 | |||
44 | Wajda Aleksandra | 98 | KS Korona Kraków | 1:48.00 | |||
45 | Ignacyk Julia | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 13.6.2010 - 10:55 | Ch³opców, 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:02.39 | |||
2 | Misterka Krzysztof | 97 | ZKS Unia Tarnów | 1:02.50 | |||
3 | Cho³da £ukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:04.32 | |||
4 | Piwowarski Grzegorz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:04.50 | |||
5 | Trela Karol | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 1:05.00 | |||
6 | Wajda Tomasz | 97 | KS Korona Kraków | 1:05.12 | |||
7 | M³ynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:05.20 | |||
8 | Jarmu³a Mi³osz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:05.50 | |||
9 | Murañski Kacper | 99 | MUKS Gilus Gilowice | 1:08.00 | |||
10 | Ho³da Karol | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:08.80 | |||
11 | Marciniec Patryk | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:08.80 | |||
12 | Chalibo¿ek Kamil | 97 | KS Fala Niepo³omice | 1:09.64 | |||
13 | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:09.85 | |||
14 | Cempel Oskar | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:10.34 | |||
15 | Mrugalski Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:10.68 | |||
16 | Pulkowski Mateusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:11.00 | |||
17 | Szura Bartosz | 97 | KS Fala Niepo³omice | 1:13.81 | |||
18 | Kornaus Norbert | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:15.00 | |||
19 | Gulis Bartosz | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:17.00 | |||
20 | Lechowicz Artur | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:17.32 | |||
21 | Zieliñski Szymon | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:17.65 | |||
22 | Domiñski Karol | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:17.94 | |||
23 | Zbro¿ek Rados³aw | 99 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | 1:18.76 | |||
24 | Leœ Filip | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:18.76 | |||
25 | Wawer Mateusz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:20.36 | |||
26 | Ziemianin Jakub | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:20.98 | |||
27 | Dzierwa Jerzy | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:21.50 | |||
28 | Wojtaszewski Oskar | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:21.50 | |||
29 | Brodowski Krystian | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:22.02 | |||
30 | Surdziel Grzegorz | 97 | LKS Kmita Zabierzów | 1:23.21 | |||
31 | Koziara Dominik | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:23.67 | |||
32 | Koprynia Tomasz | 99 | LKS Kmita Zabierzów | 1:24.34 | |||
33 | Ryœ Jakub | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 1:24.53 | |||
34 | Szczepaniak Pawe³ | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:25.30 | |||
35 | Marecik Arkadiusz | 99 | KS Fala Niepo³omice | 1:25.33 | |||
36 | Tekieli Jakub | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:26.30 | |||
37 | Smoter Sebastian | 98 | UKS Gabi Proszowki | 1:28.36 | |||
38 | Piêtka Marcin | 99 | KS Korona Kraków | 1:28.81 | |||
39 | Ruciñski Wiktor | 99 | ZKS Unia Tarnów | 1:29.00 | |||
40 | Wymaza³a Szymon | 99 | UKS Gabi Proszowki | 1:29.35 | |||
41 | GwóŸdŸ Jan | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:30.00 | |||
42 | Czub Dominik | 99 | KS Korona Kraków | 1:31.00 | |||
43 | G¹siorek Krzysztof | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:31.01 | |||
44 | Pi¹tek Micha³ | 99 | KS Korona Kraków | 1:34.00 | |||
45 | Ksi¹¿ek Ignacy | 98 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
46 | Sowiñski Kacper | 99 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 13.6.2010 - 11:15 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Senetelska Olga | 97 | KS Korona Kraków | 36.69 | |||
2 | Samulik Magdalena | 97 | ZKS Unia Tarnów | 36.80 | |||
3 | Michalczyk Urszula | 97 | TS P³ywak Bochnia | 37.00 | |||
4 | Widomska Paulina | 97 | STP Nowy S¹cz | 39.00 | |||
5 | Go³yŸniak Karolina | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 39.07 | |||
6 | Wawrzusiszyn Dominika | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 39.17 | |||
7 | Œwiderska Patrycja | 97 | TS P³ywak Bochnia | 40.00 | |||
8 | Teul Patrycja | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.50 | |||
9 | Pi¹tek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.59 | |||
10 | Podgórni Marcelina | 97 | MKS Jordan Kraków | 41.78 | |||
11 | Ruga³a Anna | 98 | TS P³ywak Bochnia | 42.00 | |||
12 | Klaper Natalia | 98 | ZKS Unia Tarnów | 42.00 | |||
13 | Radoñ Sonia | 98 | MKS Jordan Kraków | 42.20 | |||
14 | Jamro¿y Kinga | 98 | MKS Jordan Kraków | 42.58 | |||
15 | Kaczorowska Izabela | 97 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 42.80 | |||
16 | Grabczyñska Agnieszka | 98 | ZKS Unia Tarnów | 43.00 | |||
17 | Widomska Katarzyna | 98 | STP Nowy S¹cz | 43.11 | |||
18 | Pisznot Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 43.18 | |||
19 | Lesiak Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 43.19 | |||
20 | Ousley Naseman Caroline | 99 | MKS Jordan Kraków | 44.20 | |||
21 | Waryan Karolina | 99 | MKS Jordan Kraków | 44.30 | |||
22 | Wcis³o Karolina | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 44.74 | |||
23 | Jankowska Aleksandra | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 45.00 | |||
24 | Dobrowolska Barbara | 98 | KS Korona Kraków | 45.00 | |||
25 | Ogieg³o Dominika | 98 | PUKS Karol Wadowice | 45.10 | |||
26 | Nêdza Adrianna | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 45.67 | |||
27 | Ciszewska Kamila | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 46.00 | |||
28 | Urzêdowska Natalia | 99 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 46.30 | |||
29 | Szostak Agnieszka | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 46.48 | |||
30 | Kucharzyk Joanna | 99 | MKS Jordan Kraków | 46.92 | |||
31 | Jangrot Angelika | 99 | MKS Jordan Kraków | 47.33 | |||
32 | Sikora Marta | 00 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 47.87 | |||
33 | Kwiatkowska Klementyna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 48.00 | |||
34 | Klimczak Kamila | 99 | MKS Jordan Kraków | 48.00 | |||
35 | Kinczkowska Dominika | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 48.76 | |||
36 | Góralczyk Anna | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 49.50 | |||
37 | Pa³ys Helena | 99 | MKS Jordan Kraków | 49.60 | |||
38 | Sudek Aleksandra | 99 | MKS Jordan Kraków | 49.71 | |||
39 | Gorycka Sylwia | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 49.76 | |||
40 | B¹k Karolina | 98 | UKS Jasieñ Sucha Beskidzka | 49.77 | |||
41 | Warszawska Karolina | 00 | TS P³ywak Bochnia | 50.00 | |||
42 | M³ynarska Marika | 00 | TS P³ywak Bochnia | 50.00 | |||
43 | Krzyszkowska Izabela | 00 | TS P³ywak Bochnia | 50.00 | |||
44 | Janik Milena | 99 | KS Fala Niepo³omice | 50.09 | |||
45 | Wêgrzyn Natalia | 00 | MSP Aquarius Myœlenice | 50.62 | |||
46 | W¹tek Anna | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 50.99 | |||
47 | Niemiec Adrianna | 99 | MKS Jordan Kraków | 52.19 | |||
48 | Goliñska Wiktoria | 00 | MKS Jordan Kraków | 52.93 | |||
49 | Str¹czyñska Martyna | 99 | MKS Jordan Kraków | 53.05 | |||
50 | Janulewicz Alicja | 99 | KS Korona Kraków | 53.12 | |||
51 | Dybowska Anna | 99 | MKS Jordan Kraków | 53.19 | |||
52 | Biernat Aleksandra | 99 | KS Korona Kraków | 54.87 | |||
53 | ¯ukowska Natalia | 99 | MKS Jordan Kraków | 55.40 | |||
54 | Natonek Justyna | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:04.66 | |||
55 | Ousley Naseman Gabriele | 02 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 13.6.2010 - 11:35 | Ch³opców, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Michalczyk Andrzej | 00 | TS P³ywak Bochnia | 38.00 | |||
2 | Ksi¹¿ek Ignacy | 98 | MKS Jordan Kraków | 39.38 | |||
3 | ¯o³dak Domimik | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 39.43 | |||
4 | Kolba Konrad | 98 | MKS Jordan Kraków | 40.05 | |||
5 | Ho³da Karol | 98 | ZKS Unia Tarnów | 40.50 | |||
6 | Batko Daniel | 97 | MKS Jordan Kraków | 40.83 | |||
7 | Stasik Arkadiusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 41.00 | |||
8 | Le¿oñ Wojciech | 98 | MKS Jordan Kraków | 42.60 | |||
9 | Podwika Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 43.00 | |||
10 | Ca³ka Jakub | 00 | TS P³ywak Bochnia | 43.00 | |||
11 | Kornaus Norbert | 98 | ZKS Unia Tarnów | 43.50 | |||
12 | K³osiñski Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 43.66 | |||
13 | K³apa Filip | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 44.00 | |||
14 | Pêpek Tomasz | 99 | MKS Jordan Kraków | 44.10 | |||
15 | Staniszewski Micha³ | 98 | MKS Jordan Kraków | 44.93 | |||
16 | Kocot Wiktor | 00 | TS P³ywak Bochnia | 45.00 | |||
17 | Kuzmoczka Juri | 98 | LKS Kmita Zabierzów | 45.43 | |||
18 | Smoter Sebastian | 98 | UKS Gabi Proszowki | 45.66 | |||
19 | Goleniec Kamil | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 46.00 | |||
20 | Konicki Dawid | 98 | STP Nowy S¹cz | 46.11 | |||
21 | Majewski Maciej | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 46.50 | |||
22 | Marecik Arkadiusz | 99 | KS Fala Niepo³omice | 46.88 | |||
23 | Ruciñski Wiktor | 99 | ZKS Unia Tarnów | 47.00 | |||
24 | Henke Marek | 00 | KS Fala Niepo³omice | 48.00 | |||
25 | Godek Pawe³ | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 48.50 | |||
26 | S¹del Kacper | 00 | UKS Gabi Proszowki | 48.97 | |||
27 | Bazyl Kamil | 00 | SMS SwimArt Myœlenice | 49.10 | |||
28 | Gil Kamil | 99 | MKS Jordan Kraków | 51.15 | |||
29 | Piêtka Marcin | 99 | KS Korona Kraków | 51.56 | |||
30 | Pi¹tek Micha³ | 99 | KS Korona Kraków | 52.64 | |||
31 | Maækowski Dariusz | 99 | MKS Jordan Kraków | 54.00 | |||
32 | Kolanowski Wiktor | 99 | MKS Jordan Kraków | 54.29 | |||
33 | Drzazga Kamil | 00 | SP Lider Wadowice | 55.00 | |||
34 | Wymaza³a Szymon | 99 | UKS Gabi Proszowki | 55.92 | |||
35 | Bigajski Aleksander | 00 | KS Korona Kraków | 58.00 | |||
36 | Ogórek Maciej | 99 | MKS Jordan Kraków | 58.00 | |||
37 | Starowicz Marek | 99 | MSP Aquarius Myœlenice | 58.11 | |||
38 | Maciaszkiewicz Sebastian | 00 | MSP Aquarius Myœlenice | 59.21 | |||
39 | Wójtowicz Maciej | 98 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 13.6.2010 - 11:50 | Dziewcz¹t, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Kwiatek Miriam | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 1:13.07 | |||
2 | Sudek Agnieszka | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:17.77 | |||
3 | Jaœkiewicz Klaudia | 97 | TS P³ywak Bochnia | 1:18.00 | |||
4 | Maœlany Katarzyna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:19.00 | |||
5 | Pi¹tek Monika | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:19.08 | |||
6 | Lesiak Agnieszka | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:19.42 | |||
7 | ¯mudka Anna | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:20.00 | |||
8 | Kopp Nikoletta | 98 | MSP Aquarius Myœlenice | 1:27.05 | |||
9 | Œwiderska Wiktoria | 99 | TS P³ywak Bochnia | 1:28.00 | |||
10 | Bo¿ek Izabela | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:28.13 | |||
11 | Tutuncu Sara | 98 | ZKS Unia Tarnów | 1:29.00 | |||
12 | Konrad Monika | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:39.00 | |||
13 | Zagrodnik Alicja | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:41.00 | |||
14 | Janus Karolina | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:43.50 | |||
15 | Waryan Karolina | 99 | MKS Jordan Kraków | 1:43.90 | |||
16 | Pankowska Wiktoria | 98 | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 13.6.2010 - 11:55 | Ch³opców, 100m motylkowy | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Murzyn Dawid | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:06.21 | |||
2 | Cho³da £ukasz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:09.67 | |||
3 | Ruszkowski Kacper | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:10.91 | |||
4 | Kasparek Grzegorz | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:13.20 | |||
5 | Wajda Tomasz | 97 | KS Korona Kraków | 1:15.80 | |||
6 | Murañski Kacper | 99 | MUKS Gilus Gilowice | 1:16.00 | |||
7 | Pieœniak Jakub | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:16.21 | |||
8 | Goleniec £ukasz | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:16.61 | |||
9 | Goliñski Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:21.92 | |||
10 | Ciastoñ Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:24.20 | |||
11 | K³apa Filip | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:26.00 | |||
12 | Krulikowski Maciej | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:29.70 | |||
13 | Kuleta Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:30.00 | |||
14 | Walawski Jan | 98 | KS Fala Niepo³omice | 1:30.80 | |||
15 | Wojtaszewski Oskar | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 1:31.50 | |||
16 | Ziemianin Konrad | 97 | MKS Jordan Kraków | 1:34.38 | |||
17 | Juszczyk Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 1:35.00 | |||
18 | Godek Pawe³ | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 1:36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 13.6.2010 - 12:05 | Dziewcz¹t, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Senetelska Olga | 97 | KS Korona Kraków | 2:30.79 | |||
2 | Ca³ka Anna | 97 | TS P³ywak Bochnia | 2:35.00 | |||
3 | Kwiatek Miriam | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 2:38.00 | |||
4 | Michalczyk Urszula | 97 | TS P³ywak Bochnia | 2:40.00 | |||
5 | Bazyl Magdalena | 97 | MSP Aquarius Myœlenice | 2:44.69 | |||
6 | Sikora Sandra | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:51.15 | |||
7 | Samulik Magdalena | 97 | ZKS Unia Tarnów | 2:51.50 | |||
8 | Lesiak Agnieszka | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:54.04 | |||
9 | Grabczyñska Agnieszka | 98 | ZKS Unia Tarnów | 2:58.00 | |||
10 | Œreniawska Gabriela | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:08.00 | |||
11 | Leszczyñska Klaudia Julia | 99 | KS Fala Niepo³omice | 3:10.80 | |||
12 | Balon Natalia | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:20.00 | |||
13 | Góralczyk Anna | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:30.00 | |||
14 | Korzonek Urszula | 98 | LKS Kmita Zabierzów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 13.6.2010 - 12:15 | Ch³opców, 200m zmienny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Goleniec £ukasz | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 2:40.25 | |||
2 | Mrugalski Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:52.60 | |||
3 | Goliñski Oskar | 98 | MKS Jordan Kraków | 2:52.79 | |||
4 | M³ynarczyk Adrian | 97 | MKS Jordan Kraków | 2:53.40 | |||
5 | Ciastoñ Sebastian | 99 | UKS SP 8 Chrzanów | 3:02.88 | |||
6 | Goleniec Kamil | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:12.00 | |||
7 | Krulikowski Maciej | 99 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 3:13.00 | |||
8 | Kuleta Jakub | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:16.00 | |||
9 | Stasik Arkadiusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 3:20.00 | |||
10 | Stêpieñ Marek | 99 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 13.6.2010 - 12:25 | Dziewcz¹t, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Bo¿ek Dominika | 97 | UKP Unia Oœwiêcim | 10:27.76 | |||
2 | Dyna Angelika | 97 | MKS Jordan Kraków | 10:35.27 | |||
3 | Kozio³ ¯aklina | 98 | ZKS Unia Tarnów | 10:40.00 | |||
4 | Ocylok Dominika | 98 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 10:45.13 | |||
5 | Mietliñska Agata | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 11:00.00 | |||
6 | Moskal Karolina | 97 | MKS Jordan Kraków | 11:05.10 | |||
7 | Stanek Anna | 97 | MKS Jordan Kraków | 11:14.31 | |||
8 | Nowak Weronika | 98 | MKS Jordan Kraków | 11:28.95 | |||
9 | Kurkiewicz Kamila | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 11:29.35 | |||
10 | Radoñ Sonia | 98 | MKS Jordan Kraków | 11:32.20 | |||
11 | Jamro¿y Kinga | 98 | MKS Jordan Kraków | 11:32.49 | |||
12 | Kolber Roksana | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 12:00.00 | |||
13 | Makocka Ma³gorzata | 98 | MKS Jordan Kraków | 12:20.00 | |||
14 | Chudaszek Angelika | 98 | MKS Jordan Kraków | 13:30.00 | |||
15 | Przywara Dominika | 97 | LKS Kmita Zabierzów | NT | |||
16 | Grz¹dziel Natalia | 98 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 13.6.2010 - 13:05 | Ch³opców, 800m dowolny | 12 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
Rok ur. |
1 | Misterka Krzysztof | 97 | ZKS Unia Tarnów | 10:15.00 | |||
2 | Jarmu³a Mi³osz | 98 | ZKS Unia Tarnów | 10:28.00 | |||
3 | Sowier Wojciech | 97 | MKS Jordan Kraków | 10:37.27 | |||
4 | Trela Karol | 98 | MUKS Gilus Gilowice | 10:39.00 | |||
5 | Sawera Krystian | 98 | MKS Jordan Kraków | 10:46.43 | |||
6 | Marciniec Patryk | 97 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 10:55.00 | |||
7 | Kolba Konrad | 98 | MKS Jordan Kraków | 11:18.32 | |||
8 | Pulkowski Mateusz | 98 | MKS Jordan Kraków | 11:40.00 | |||
9 | ¯urek Ernest | 98 | MKS Jordan Kraków | 12:00.00 | |||
10 | Feuer Micha³ | 98 | MKS Jordan Kraków | 12:15.00 | |||
11 | Wo³ek Kamil | 98 | MKS Jordan Kraków | NT | |||
12 | Konicki Konrad | 98 | STP Nowy S¹cz | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 13.6.2010 - 13:30 | Dziewcz¹t, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
1 | P³ywak Bochnia 1 | TS P³ywak Bochnia | 4:35.00 | ||||
2 | Jordan Kraków | MKS Jordan Kraków | 4:45.00 | ||||
3 | Ósemka Oœwiêcim 13 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 4:50.31 | ||||
4 | Ósemka Oœwiêcim 12 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 4:54.00 | ||||
5 | Unia Tarnów 12 | ZKS Unia Tarnów | 4:55.00 | ||||
6 | Ósemka Oœwiêcim 11 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 5:21.00 | ||||
7 | Jordan SP 156 | MKS Jordan Kraków | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 13.6.2010 - 13:45 | Ch³opców, 4 x 100m dowolny | 11 - 13 lat Lista zg³oszeñ |
1 | Ósemka Oœwiêcim 13 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 4:27.75 | ||||
2 | Unia Tarnów 12 | ZKS Unia Tarnów | 4:48.00 | ||||
3 | Jordan Kraków 1 | MKS Jordan Kraków | 4:50.00 | ||||
4 | Jordan Kraków | MKS Jordan Kraków | 5:10.00 | ||||
5 | Fala Niepo³omice | KS Fala Niepo³omice | 5:15.00 | ||||
6 | Ósemka Oœwiêcim 11 | UKS Ósemka Oœwiêcim | 5:22.00 | ||||
7 | Jordan SP 156 | MKS Jordan Kraków | NT | ||||
8 | UKS SP 8 Chrzanów | UKS SP 8 Chrzanów | NT |
Obs³uga zawodów: SMS SwimArt Myœlenice . . | www.swimart.pl . . | zawody@swimart.pl . . |