Wojewodzka Liga Miast Opolszczyzny V tura Kêdzierzyn-Koźle, 18.6.2010 |
Punktacja za 2 starty |
Dziewcząt, 11 lat i młodsi |
1. | Eliza Kukowka | 99 | VEDOB | 705 | 2 |
2. | Monika Skorupa | 99 | VEDOB | 583 | 2 |
3. | Marta Nowak | 99 | MMKED | 534 | 2 |
4. | Maja Obrêbska | 99 | MMKED | 458 | 2 |
5. | Alicja Balicka | 99 | MMKED | 409 | 2 |
6. | Julia Kacperczyk | 99 | MMKED | 407 | 2 |
7. | Paulina Strzoda | 99 | VEDOB | 377 | 2 |
8. | Natalia Czachor | 99 | MMKED | 332 | 2 |
9. | Dominika Nowak | 99 | MMKED | 302 | 2 |
10. | Pola Bąk | 99 | MMKED | 263 | 2 |
11. | Adrianna Kuleszyńska | 99 | MMKED | 141 | 2 |
Dziewcząt, 12 lat |
1. | Katarzyna Mycak | 98 | MMKED | 891 | 2 |
2. | Martyna Sofińska | 98 | MMKED | 862 | 2 |
3. | Marta Hasny | 98 | MMKED | 736 | 2 |
4. | Julia Czajkowska | 98 | MMKED | 700 | 2 |
5. | Zuzanna Trojanowska | 98 | MMKED | 696 | 2 |
6. | Natalia Parys | 98 | MMKED | 588 | 2 |
7. | Agnieszka Brzezińska | 98 | MMKED | 562 | 2 |
8. | Iwona Ryniewicz | 98 | MMKED | 482 | 2 |
9. | Wiktoria Pielok | 98 | VEDOB | 412 | 2 |
10. | Zuzanna Karsznia | 98 | MMKED | 172 | 2 |
Dziewcząt, 13 lat |
1. | Joanna Kapela | 97 | VEDOB | 984 | 2 |
2. | Martyna Gambuś | 97 | VEDOB | 920 | 2 |
3. | Weronika Strzoda | 97 | VEDOB | 866 | 2 |
4. | Aleksandra Tomala | 97 | MMKED | 813 | 2 |
5. | Natalia Kolecek | 97 | VEDOB | 763 | 2 |
6. | Oliwia Brzezina | 97 | VEDOB | 644 | 2 |
7. | Ewelina Machula | 97 | VEDOB | 553 | 2 |
8. | Monika Machnik | 97 | VEDOB | 376 | 2 |
Punktacja za 2 starty |
Chłopców, 11 lat i młodsi |
1. | Mikołaj Kempa | 99 | MMKED | 582 | 2 |
2. | Jakub Wasiuk | 99 | MMKED | 477 | 2 |
3. | Wojciech Matusiewicz | 99 | MMKED | 426 | 2 |
4. | Dominik Ostrowski | 99 | MMKED | 381 | 2 |
5. | Konarad Karbownik | 99 | MMKED | 358 | 2 |
6. | Marcel Kuboth | 99 | VEDOB | 355 | 2 |
7. | Łukasz Koleszko | 99 | MMKED | 311 | 2 |
8. | Paweł Zawadka | 99 | MMKED | 278 | 2 |
9. | Łukasz Mika | 99 | VEDOB | 255 | 2 |
10. | Rafał Rasiński | 99 | MMKED | 241 | 2 |
11. | Miłosz Kaczmarczyk | 99 | VEDOB | 223 | 2 |
12. | Dariusz Franczyk | 99 | MMKED | 159 | 2 |
13. | Mateusz Pałka | 99 | MMKED | 98 | 1 |
Chłopców, 12 lat |
1. | Paweł Gorgosz | 98 | VEDOB | 607 | 2 |
2. | Piotr Kuczera | 98 | MMKED | 592 | 2 |
3. | Jakub Federewicz | 98 | MMKED | 582 | 2 |
4. | Denis Sówka | 98 | VEDOB | 572 | 2 |
5. | Dawid Kuleszyński | 98 | MMKED | 558 | 2 |
6. | Mateusz Podborączyński | 98 | MMKED | 529 | 2 |
7. | Krzysztof Piosek | 98 | VEDOB | 473 | 2 |
8. | Przemysław Gwioździk | 98 | MMKED | 377 | 2 |
9. | Filip Kozioł | 98 | MMKED | 322 | 2 |
10. | Sebastian Bojar | 98 | MMKED | 242 | 2 |
11. | Aleksander Cupryś | 98 | MMKED | 191 | 1 |
12. | Jakub Ciżewski | 98 | MMKED | 141 | 1 |
Chłopców, 13 lat |
1. | Remigiusz Grudziecki | 97 | MMKED | 861 | 2 |
2. | Radosław Nowak | 97 | VEDOB | 857 | 2 |
3. | Jakub Skorulski | 97 | MMKED | 666 | 2 |
4. | Dominik Rossa | 97 | MMKED | 495 | 2 |
5. | Jakub Śmiłowski | 97 | MMKED | 437 | 2 |
6. | Przemysław Duszkiewicz | 97 | MMKED | 396 | 2 |
7. | Maciej Jaśnikowski | 97 | MMKED | 283 | 2 |
8. | Jacek Kamys | 97 | MMKED | 280 | 2 |