Wojewodzka Liga Miast Opolszczyzny V tura Kêdzierzyn-Kole, 18.6.2010 |
Konkurencja 1 18.6.10 - 15:00 | Dziewczšt, 100m zmienny | 1 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 5 | Karsznia Zuzanna Ryniewicz Iwona Bšk Pola Tomala Aleksandra | 98 98 99 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Dominika Kuleszyńska Adrianna Czachor Natalia Pielok Wiktoria Kacperczyk Julia Machnik Monika | 99 99 99 98 99 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień | 1:50.89 1:46.78 1:45.89 1:46.31 1:47.46 NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Balicka Alicja Janik Natalia Obrêbska Maja Nowak Marta Strzoda Paulina Barycka Patrycja | 99 98 99 99 99 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:39.40 1:37.00 1:34.59 1:35.36 1:37.38 1:44.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Strzoda Weronika Parys Natalia Czajkowska Julia Matusiewicz Magdalena Brzezińska Agnieszka Machula Ewelina | 97 98 98 98 98 97 | DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień | 1:29.63 1:28.40 1:27.15 1:27.95 1:28.54 1:29.95 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Skorupa Monika Prysok Julia Sofińska Martyna Kukowka Eliza Hasny Marta Kolecek Natalia | 99 97 98 99 98 97 | DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień | 1:26.83 1:25.37 1:23.34 1:25.23 1:25.92 1:27.13 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Gambu Martyna Gruszczyńska Aleksandra Kapela Joanna Mycak Katarzyna Brzezina Oliwia Trojanowska Zuzanna | 97 98 97 98 97 98 | DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:22.85 1:21.63 1:17.93 1:21.38 1:22.17 1:23.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18.6.10 | Chłopców, 100m zmienny | 1 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | Bojar Sebastian miłowski Jakub Kozioł Filip | 98 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kamys Jacek Mika Łukasz Franczyk Dariusz Kaczmarczyk Miłosz Duszkiewicz Przemysław Janikowski Maciej | 97 99 99 99 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT 2:08.48 1:50.00 1:53.99 NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Ciżewski Jakub Koleszko Łukasz Zimoch Jan Cupry Aleksander Rasiński Rafał Zawadka Paweł | 98 99 97 98 99 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:47.00 1:39.64 1:35.50 1:38.00 1:45.00 1:50.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Gwiodzik Przemysław Ostrowski Dominik Matusiewicz Wojciech Gorgosz Paweł Kuboth Marcel Karbownik Konarad | 98 99 99 98 99 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:30.68 1:29.87 1:28.87 1:29.14 1:30.41 1:30.89 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kuleszyński Dawid Piosek Krzysztof Kempa Mikołaj Skorulski Jakub Wasiuk Jakub Podboršczyński Mateusz | 98 98 99 97 99 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:25.07 1:24.74 1:22.22 1:24.64 1:25.00 1:26.77 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Sówka Denis Rossa Dominik Nowak Radosław Grudziecki Remigiusz Kuczera Piotr Federewicz Jakub | 98 97 97 97 98 98 | DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:20.49 1:17.17 1:11.00 1:13.39 1:20.13 1:20.49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18.6.10 | Dziewczšt, 400m dowolny | 1 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | Bšk Pola Machnik Monika Kuleszyńska Adrianna | 99 97 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | Karsznia Zuzanna Tomala Aleksandra Nowak Dominika Kacperczyk Julia Ryniewicz Iwona | 98 97 99 99 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Czachor Natalia Pielok Wiktoria Nowak Marta Strzoda Paulina Balicka Alicja Matusiewicz Magdalena | 99 98 99 99 99 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT 7:38.98 6:40.36 7:30.32 NT NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Skorupa Monika Brzezina Oliwia Kukowka Eliza Brzezińska Agnieszka Machula Ewelina Obrêbska Maja | 99 97 99 98 97 99 | DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 6:31.16 6:19.91 5:56.16 5:58.72 6:23.64 6:38.42 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Hasny Marta Trojanowska Zuzanna Kolecek Natalia Czajkowska Julia Parys Natalia Prysok Julia | 98 98 97 98 98 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień | 5:46.42 5:41.80 5:37.13 5:41.44 5:43.26 5:50.89 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Gambu Martyna Kapela Joanna Mycak Katarzyna Gruszczyńska Aleksandra Strzoda Weronika Sofińska Martyna | 97 97 98 98 97 98 | DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 5:23.99 5:16.64 5:11.18 5:11.54 5:21.23 5:24.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18.6.10 | Chłopców, 400m dowolny | 1 - 13 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | Bojar Sebastian Rasiński Rafał Rossa Dominik | 98 99 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 5 | Kozioł Filip Karbownik Konarad Kamys Jacek Zawadka Paweł | 98 99 97 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Koleszko Łukasz miłowski Jakub Duszkiewicz Przemysław Janikowski Maciej Franczyk Dariusz Pałka Mateusz | 99 97 97 97 99 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kaczmarczyk Miłosz Ostrowski Dominik Wasiuk Jakub Matusiewicz Wojciech Kuboth Marcel Mika Łukasz | 99 99 99 99 99 99 | DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień | 7:29.11 6:32.51 6:25.74 6:25.74 7:08.86 7:31.48 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Gwiodzik Przemysław Kuczera Piotr Podboršczyński Mateusz Federewicz Jakub Piosek Krzysztof Kempa Mikołaj | 98 98 98 98 98 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole | 6:09.05 5:40.18 5:33.81 5:36.14 5:57.23 6:15.72 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kuleszyński Dawid Skorulski Jakub Nowak Radosław Grudziecki Remigiusz Gorgosz Paweł Sówka Denis | 98 97 97 97 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień DOKiS Sekcja Pływacka VEGA Dobrodzień | 5:23.13 4:58.50 4:42.83 4:56.00 5:12.01 5:23.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18.6.10 | Mieszane, 8 x 50m motylkowy | 1 - 13 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 4 | MMKS Kêdzierzyn-Kole 1 MMKS Kêdzierzyn-Kole 2 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT |