XVI Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół STO Ciechanów, 17. - 19.6.2010 |
Konkurencja 1 2010-06-17 - 10:00 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | NADYBSKA, Natalia | 01 | SSP nr.4 Kraków | 20.60 | |||
2 | MIODUSZEWSKA, Oliwia | 01 | Pro Futuro | 20.74 | |||
3 | SZCZYGIEŁ, Olga | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 22.15 | |||
4 | MAJEWSKA, Kornelia | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 22.25 | |||
5 | ŚWIĄTEK, Aleksandra | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 23.19 | |||
6 | BZOWSKA, Barbara | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 24.08 | |||
7 | ADAMSKA, Julia | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 24.45 | |||
8 | ZABOROWSKA, Patrycja | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 24.88 | |||
9 | DERZA, Sener | 01 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 25.09 | |||
10 | KRECZMAR, Maria | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 25.36 | |||
11 | NOWAK, Wiktoria | 01 | SSP STO Starachowice | 25.50 | |||
12 | KILJAŃSKA, Zofia | 01 | SSP nr. 26 Warszawa | 25.70 | |||
13 | TOKARZ, Helena | 01 | SSP nr. 26 Warszawa | 25.82 | |||
14 | KUCIŃSKA, agata | 02 | KSP Mława | 26.22 | |||
15 | PALARCZYK, Magdalena | 01 | SSP nr 6 w Krakowie | 27.00 | |||
16 | KRZYMOWSKA, Weronika | 01 | SSP nr 1 Warszawa | 27.20 | |||
17 | KOBYLIŃSKA, Zuzanna | 01 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 27.67 | |||
18 | CZUPTA, Katarzyna | 01 | NSP nr.97 | 27.86 | |||
19 | WODYŃSKA, Karina | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 28.36 | |||
20 | STRUSS, Helena | 01 | SSP nr. 26 Warszawa | 28.47 | |||
21 | KOŁTUN, Natalia | 01 | I SSP Radom | 28.66 | |||
22 | NOWAK, Magdalena | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 28.74 | |||
23 | DUVAL, Julia | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 29.30 | |||
24 | DĄBROWSKA, Julia | 02 | I SSP Radom | 29.79 | |||
25 | PAKUŁA, Joanna | 01 | SSP nr 1 Warszawa | 29.90 | |||
26 | PIASTA, Jagoda | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 30.00 | |||
27 | WÓJCIK, Gabryjela | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 30.00 | |||
28 | JADCZAK, Klaudia | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 30.00 | |||
29 | RATASZEWSKA, Rozalia | 01 | Pro Futuro | 31.22 | |||
30 | BIAŁY, Karolina | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 31.54 | |||
31 | CZUPTA, Danuta | 02 | NSP nr.97 | 32.25 | |||
32 | MODZELEWSKA, Klara | 02 | NSP nr.97 | 33.04 | |||
33 | OŻÓG, Maja | 01 | NSP nr.97 | 34.02 | |||
34 | JADCZAK, Dominika | 02 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 35.00 | |||
35 | MASIEREK, Zuzanna | 01 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 35.00 | |||
36 | SPÓLNA, Alicja | 02 | I SSP Radom | 35.32 | |||
37 | SZYDŁOWSKA, Hanna | 02 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 37.00 | |||
38 | WÓJCIKIEWICZ, Lena | 02 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 37.00 | |||
39 | PUCHALSKA, Magdalena | 02 | NSP nr.97 | 39.15 | |||
40 | SOPLIŃSKA, Anastazja | 02 | STO Ciechanów | 39.23 | |||
41 | ZIAJOWSKA, Ala | 02 | SSP nr.5 w Warszawie | 39.68 | |||
42 | KĘDZIA, Paulina | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 40.00 | |||
43 | OKUROWSKA, Hanna | 02 | NSP nr.97 | 42.06 | |||
44 | ALEKSANDROWICZ, Martyna | 02 | NSP nr.97 | 44.09 | |||
45 | PACHULSKA, Magda | 02 | NSP nr.97 | 50.05 | |||
46 | OLSZEWSKA, Natalia | 01 | I SSP Radom | 52.28 | |||
47 | PAWLUK, Julianna | 02 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-06-17 - 10:10 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | MRZYGÓD, Franek | 01 | NSP nr.97 | 21.05 | |||
2 | BARAŃSKI, Mateusz | 01 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 21.11 | |||
3 | JEMIELITA, Oskar | 01 | STO Ciechanów | 22.06 | |||
4 | BRYKSY, Jakub | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 22.30 | |||
5 | KUBICKI, Filip | 01 | SSP nr.1 Łódź | 22.33 | |||
6 | KRAŚNIEWSKI, Szymon | 01 | STO Ciechanów | 22.39 | |||
7 | MARCZUK, Jakub | 01 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 22.98 | |||
8 | REJNIAK, Mateusz | 01 | STO Ciechanów | 23.14 | |||
9 | CISZEWSKI, Jakub | 01 | SSP nr 1 w Krakowie | 24.05 | |||
10 | OŚCIAK, Andrzej | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 24.12 | |||
11 | WRZESIŃSKI, Jakub | 01 | SSP nr.1 Łódź | 24.13 | |||
12 | KOSINIAK IMIOŁEK, Jakub | 02 | SSP nr 1 Kraków II | 24.30 | |||
13 | NIVETTE, Karol | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 24.40 | |||
14 | OŚLIZŁO, Piotr | 01 | Pro Futuro | 24.73 | |||
15 | LATAWIEC, Marcin | 01 | Pro Futuro | 24.74 | |||
16 | HADT, Jan | 01 | SSP nr 6 w Krakowie | 25.00 | |||
17 | GRZYBOWSKI, witold | 01 | KSP Mława | 25.01 | |||
18 | BLIŹNIEWSKI, Franciszek | 01 | SSP nr.1 Łódź | 25.03 | |||
19 | PIETROŃ, Witek | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 25.34 | |||
20 | RYTEL, Hubert | 02 | NSP nr.97 | 26.02 | |||
21 | SZYMKIEWICZ, Maciej | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 26.11 | |||
22 | WERPECHOWSKI, Filip | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 26.55 | |||
23 | CZAJKOWSKI, Sebastian | 01 | SSP STO Augustów | 27.00 | |||
24 | LIETZ, Karol | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 27.96 | |||
25 | GŁODEK, Piotr | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 27.98 | |||
26 | SZCZĘSNY, Antoni | 01 | Pro Futuro | 28.59 | |||
27 | KASABUŁA, Filip | 01 | SSP STO Augustów | 29.00 | |||
28 | RUDZIŃSKI, Mścigniew | 01 | STO Ciechanów | 30.00 | |||
29 | KOSTUJ, Aleksandra | 02 | NSP nr.97 | 30.11 | |||
30 | KNAPIŃSKI, Szymon | 01 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 30.20 | |||
31 | JAŚKIEWICZ, Mikołaj | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 30.24 | |||
32 | TWARDOWSKI, Jakub | 01 | Pro Futuro | 31.05 | |||
33 | MICHALSKI, Filip | 02 | STO Ciechanów | 32.00 | |||
34 | KOBYLECKI, Antek | 02 | NSP nr.97 | 32.01 | |||
35 | SYPEK, Mikołaj | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 33.00 | |||
36 | NIEDŹWIECKI, Albert | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 33.00 | |||
37 | WOJDA, Jan | 02 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 33.48 | |||
38 | PENKALLA, Jakub | 01 | I SSP Radom | 33.69 | |||
39 | LEWY, Jeremi | 01 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 34.00 | |||
40 | PRZYGODA, Julek | 02 | STO Ciechanów | 34.02 | |||
41 | KUSTRA, Jan | 01 | I SSP Radom | 34.09 | |||
42 | PISKORSKI, Mateusz | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 34.10 | |||
43 | ZAWISTOWSKI, Łukasz | 02 | STO Ciechanów | 34.20 | |||
44 | PIOTROWSKI, Jakub | 01 | I SSP Radom | 34.93 | |||
45 | OKOŃSKI, Karol | 01 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 35.00 | |||
46 | JASIŃSKI, Jeremi | 01 | I SSP Radom | 38.51 | |||
47 | LIBER, Franek | 02 | NSP nr.97 | 39.01 | |||
48 | AUGUSTYNIAK, Wojciech | 02 | NSP nr.97 | 43.07 | |||
49 | MACIEJEWSJI, Michał | 01 | Xxx | NT | |||
50 | KRZEMIEŃ, Konstanty | 01 | Xxx | NT | |||
51 | ORLIKOWSKI, Jan | 01 | Xxx | NT | |||
52 | RYŃSKI, Jakub | 02 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-06-17 - 10:20 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | STĘPIEŃ, Kamila | 99 | SSP STO Starachowice | 40.09 | |||
2 | KORONOWSKA, anna | 99 | KSP Mława | 42.24 | |||
3 | BRYKSY, Aleksandra | 99 | SSP nr 1 w Krakowie | 44.40 | |||
4 | SMOŁA, Filomena | 99 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 44.78 | |||
5 | WASZAK, Julia | 99 | SSP nr. 26 Warszawa | 45.00 | |||
6 | WIKTOR, Emilia | 99 | SSP nr.10 w Warszawie | 45.07 | |||
7 | SKOTNICKA, Karolina | 00 | SSP nr.4 Kraków | 45.20 | |||
8 | BLIŹNIEWSKA, Michalina | 00 | SSP nr.1 Łódź | 45.22 | |||
9 | JUSZCZYK, Maria | 99 | SSP nr 1 w Krakowie | 46.00 | |||
10 | DYDYCZ, Maria | 99 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 46.09 | |||
11 | CHWAST, Magdalena | 00 | SSP nr.4 Kraków | 47.30 | |||
12 | KUCHARSKA, Julia | 99 | STO Ciechanów | 48.10 | |||
13 | KOLAWA, Karolina | 00 | SSP nr 1 Kraków II | 48.12 | |||
14 | WROŃSKA, Bogusława | 99 | SSP nr.4 Kraków | 48.20 | |||
15 | HARTON, Jagoda | 99 | NSP nr.97 | 48.58 | |||
16 | MAJEWSKA, Iza | 99 | SSP STO Starachowice | 49.10 | |||
17 | POŁOŃSKA, Oliwia | 99 | SSP nr.1 Łódź | 49.12 | |||
18 | MORAWSKA, Weronika | 00 | SSP nr 1 w Krakowie | 50.00 | |||
19 | ŚLEDZIEWSKA, Maria | 00 | SSP nr.10 w Warszawie | 50.00 | |||
20 | KALIN, Karolina | 99 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 50.00 | |||
21 | ALEKSANDROWICZ, Karolina | 00 | NSP nr.97 | 51.08 | |||
22 | LEŚNIAK, Natalia | 00 | SSP nr.1 Łódź | 52.11 | |||
23 | NIEGOWSKA, Wiktoria | 99 | NSP nr.97 | 52.55 | |||
24 | GABRYŚ, Katarzyna | 99 | SSP nr. 26 Warszawa | 53.08 | |||
25 | LEŚNIAK, Julia | 00 | SSP nr.1 Łódź | 53.12 | |||
26 | MĘDZA, Zuzanna | 99 | SSP nr. 26 Warszawa | 54.33 | |||
27 | KOWALCZYK, Katarzyna | 99 | SSP nr. 26 Warszawa | 55.13 | |||
28 | OWCZAREK, Mateusz | 00 | NSP nr.97 | 55.50 | |||
29 | DUKAL, Wiktoria | 99 | NSP nr.97 | 56.96 | |||
30 | KURZĄTKOWSKA, Klaudia | 00 | STO Ciechanów | 57.19 | |||
31 | BRYGAŁA, Agata | 99 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 57.32 | |||
32 | LISZEWSKA, Julia | 99 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 57.32 | |||
33 | KOSTUJ, Zuzanna | 00 | NSP nr.97 | 58.03 | |||
34 | GUT, Wiktoria | 00 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 58.69 | |||
35 | PSTROKOŃSKA, Anna | 00 | NSP nr.97 | 1:02.03 | |||
36 | BONIK, Angelika | 00 | NSP nr.97 | 1:06.05 | |||
37 | BRELA, Zuzanna | 00 | NSP nr.97 | 1:12.06 | |||
38 | WAWRZYŃCZAK, Aleksandra | 00 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 1:28.19 | |||
39 | KAZUBEK, Izabela | 99 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-06-17 - 10:35 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | PORCZYŃSKI, Michał | 00 | SSP nr.1 Łódź | 39.23 | |||
2 | ROGULSKI, Wojciech | 99 | SSP nr.10 w Warszawie | 42.42 | |||
3 | KOŁODZIEJCZYK, Krzysztof | 99 | SSP nr.1 Łódź | 43.21 | |||
4 | JODŁOWSKI, Kacper | 99 | SSP nr 1 w Krakowie | 45.00 | |||
5 | CZAJA, Wadim | 99 | Prywatna SP nr2. w Krakowie | 45.34 | |||
6 | RADWAN, Kacper | 00 | SSP nr 6 w Krakowie | 46.00 | |||
7 | OSSOWSKI, Mateusz | 99 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 46.25 | |||
8 | CYGANEK, Mateusz | 00 | SSP nr 6 w Krakowie | 47.00 | |||
9 | WĘCKI, Maciej | 99 | Szkoła Społeczna Bytom | 47.20 | |||
10 | ANDRZEJEWSKI, Adam | 00 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 48.45 | |||
11 | ADAMSKI, Michał | 99 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 48.65 | |||
12 | WOJNAR, Wiktor | 99 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 48.78 | |||
13 | SKIBA, tomasz | 00 | KSP Mława | 49.23 | |||
14 | NACHIŁO, Jan | 99 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 50.00 | |||
15 | OŻÓG, Oskar | 99 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 50.00 | |||
16 | PRANDOTA, Jakub | 00 | NSP nr.97 | 51.08 | |||
17 | WOO JONG, Kim | 00 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 52.00 | |||
18 | NOWOTNY, Kryspin | 00 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 53.32 | |||
19 | TALARCZYK, Mateusz | 00 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 55.00 | |||
20 | ZAJĄCZKOWSKI, Oliwier | 00 | NSP nr.97 | 56.01 | |||
21 | SZYMAŃSKI, Maciej | 00 | STO Ciechanów | 56.23 | |||
22 | NASIŁOWSKI, Jakub | 00 | SSP nr.5 w Warszawie | 1:01.26 | |||
23 | SPRAWKA, Bolesław | 99 | I SSP Radom | 1:03.59 | |||
24 | KOSTRZEWSKI, Kajetan | 99 | I SSP Radom | 1:13.10 | |||
25 | KOBYLECKI, Franek | 00 | NSP nr.97 | 1:13.15 | |||
26 | TYSZKIEWICZ, Mikołaj | 99 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-06-17 - 10:45 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | LIPKA, Julia | 98 | SSP nr.10 w Warszawie | 34.45 | |||
2 | GLAZER, Magdalena | 97 | SSP STO Augustów | 37.50 | |||
3 | NIESTĘPSKA, Joanna | 97 | STO Ciechanów | 38.12 | |||
4 | KUBIK, Martyna | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 40.00 | |||
5 | KRAWCZYK, Ewa | 97 | SSP nr.10 w Warszawie | 41.86 | |||
6 | JASIŃSKA, Weronika | 97 | SSP nr 6 w Krakowie | 42.80 | |||
7 | PORĘBSKA, Julia | 98 | SSP nr.4 Kraków | 44.00 | |||
8 | PALARCZYK, Danuta | 97 | SSP nr 6 w Krakowie | 44.00 | |||
9 | KNAPIŃSKA, Zofia | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 44.98 | |||
10 | CZRNECKA, Katarzyna | 98 | SSP nr 1 w Krakowie | 45.29 | |||
11 | CZOP, Karolina | 97 | SSP nr 1 w Krakowie | 46.00 | |||
12 | STEFANIAK, Julita | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 46.00 | |||
13 | ŻMIJEWSKA, Aleksandra | 98 | STO Ciechanów | 47.04 | |||
14 | LOTKOWSKA, Martyna | 97 | Pro Futuro | 48.62 | |||
15 | GRABOWSKA, Marta | 98 | SSP nr.4 Kraków | 48.70 | |||
16 | WINIARSKA, Zuzanna | 98 | NSP nr.97 | 49.82 | |||
17 | RYK, Gabriela | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 49.99 | |||
18 | WĄCHAŁA, Aleksandra | 98 | SSP nr 1 Warszawa | 50.00 | |||
19 | CWYNAR, Hanna | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 50.92 | |||
20 | PAKUSZEWSKA, Natalia | 97 | STO Ciechanów | 51.25 | |||
21 | BLECHA, Aleksandra | 98 | SSP nr. 26 Warszawa | 53.23 | |||
22 | KLUKOWSKA, Karolina | 98 | NSP nr.97 | 53.76 | |||
23 | FUS, Nel | 98 | I SSP Radom | 53.94 | |||
24 | GARBACZ, Kinga | 98 | NSP nr.97 | 54.00 | |||
25 | PROCIÓW, Małgorzata | 98 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 54.00 | |||
26 | GROMADZKA, oliwia | 97 | KSP Mława | 54.32 | |||
27 | ROSIŃSKA, Joanna | 97 | SSP nr.5 w Warszawie | 57.02 | |||
28 | BARANKIEWICZ, Patrycja | 98 | I SSP Radom | 1:06.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-06-17 - 10:50 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | BRZESKI, Jan | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 32.25 | |||
2 | GOŁĘBIOWSKI, Bartosz | 98 | SSP nr 1 w Krakowie | 37.50 | |||
3 | TOPÓR, Paweł | 97 | SSP nr 1 w Krakowie | 38.00 | |||
4 | OSTASZEWSKI, Adam | 98 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 40.00 | |||
5 | KOSTRZEWSKI, Konrad | 98 | SSP nr.1 Łódź | 40.12 | |||
6 | ROGULSKI, Mateusz | 97 | SSP nr.10 w Warszawie | 40.23 | |||
7 | STĘPLEWSKI, Adam | 97 | SSP nr.1 Łódź | 41.22 | |||
8 | PIETRZAK, Grzegorz | 98 | STO Ciechanów | 42.48 | |||
9 | STEFANKOWSKI, Rafał | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 43.09 | |||
10 | MIKOŁAJCZAK, Maciej | 97 | STO Ciechanów | 45.00 | |||
11 | LEWY, Tymoteusz | 98 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 45.00 | |||
12 | KOLBUSZEWSKI, Błażej | 98 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 46.00 | |||
13 | ŚWIĘTALSKI, Oskar | 98 | SSP nr 1 w Krakowie | 46.00 | |||
14 | ROSIEWICZ, Jakub | 98 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 49.00 | |||
15 | BLASIAK, Miłosz | 97 | SSP nr 1 Warszawa | 49.00 | |||
16 | BAGIŃSKI, Przemysław | 97 | SSP STO Augustów | 50.00 | |||
17 | CHMIELEWSKI, Maciej | 98 | SSP nr. 26 Warszawa | 51.20 | |||
18 | AUGUSTYN, Michał | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 51.65 | |||
19 | TROMSKI, Roman | 97 | STO Ciechanów | 52.12 | |||
20 | SZYMAŃSKI, Bartosz | 97 | STO Ciechanów | 53.00 | |||
21 | RAZNOWIECKI, Piotr | 97 | SSP nr.5 w Warszawie | 53.46 | |||
22 | GANGWANI, Saagar | 98 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 54.00 | |||
23 | JANKOWSKI, Bogusz | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 1:05.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-06-17 - 11:00 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | PACIOREK, Joanna | 95 | Gimnazjum Salezjańskie w Legionowie | 1:09.00 | |||
2 | KOWALSKA, Sylwia | 95 | SG Ciechanów | 1:13.59 | |||
3 | MICHALSKA, Ewa | 96 | SG Ciechanów | 1:18.36 | |||
4 | TIEPŁOW, Olga | 95 | SG nr 27 w Warszawie | 1:19.06 | |||
5 | DROŻDŻ, Paulina | 96 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:21.21 | |||
6 | STELMACH, Karolina | 95 | SG nr 1 w Krakowie | 1:22.00 | |||
7 | KANAK, Dominika | 95 | SG nr.1 Warszawa | 1:24.90 | |||
8 | SOCHAŃSKA, Agata | 95 | SG nr.7 Kraków | 1:25.90 | |||
9 | KOPEĆ, Julia | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:27.00 | |||
10 | ZAPĘDOWSKA, Weronika | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:28.00 | |||
11 | PROŃCZUK, Karolina | 94 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:30.02 | |||
12 | DOBRZYŃSKA, Gabriela | 95 | SG nr 27 w Warszawie | 1:30.46 | |||
13 | ZYZAŁO, Kinga | 96 | SG STO Augustów | 1:31.39 | |||
14 | KOWALCZYK, Karolina | 95 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:37.01 | |||
15 | PAZIK, Dorota | 96 | SG nr14 STO Warszawa | 1:40.00 | |||
16 | ADAMCZYK, Agnieszka | 95 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:45.00 | |||
17 | SZCZYPIŃSKA, Aleksandra | 95 | I GS Radom | 1:48.00 | |||
18 | LECH, Gabriela | 96 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:48.18 | |||
19 | MIECHOWIECKA, Wiktoria | 96 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:51.31 | |||
20 | KULTYS, Agnieszka | 96 | I GS Radom | 1:52.30 | |||
21 | BASIŃSKA, Monika | 96 | I GS Radom | 1:53.28 | |||
22 | BURTAN, Aleksandra | 96 | SG nr 1 w Krakowie | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-06-17 - 11:10 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | PYRLIK, Paweł | 94 | SG nr.7 Kraków | 1:03.00 | |||
2 | WARWAS, Szymon | 95 | Szkoła Społeczna Bytom | 1:05.00 | |||
3 | HOŁUBIEC, Maciej | 96 | Gimnazjum "MERIDIAN" | 1:08.00 | |||
4 | MICHALSKI, Tomasz | 95 | SG Ciechanów | 1:08.13 | |||
5 | SZYMAŃSKI, Grzegorz | 96 | I GIMNAZJU AUTORSKIE Warszawa-Wesoła | 1:14.00 | |||
6 | DOMARADZKI, Jakub | 94 | SG nr 6 w Krakowie | 1:16.80 | |||
7 | KONCZYK, Maciej | 95 | SG Szczecinek | 1:19.05 | |||
8 | KOMANDER, Mateusz | 95 | Niepubliczne Gimnazjum Katolickie Zabrze | 1:22.00 | |||
9 | PYTEL, Rafał | 95 | SG nr.1 Warszawa | 1:22.00 | |||
10 | WIKTOR, Dominik | 96 | SG nr 27 w Warszawie | 1:22.43 | |||
11 | HEJGER, Mariusz | 94 | SG nr14 STO Warszawa | 1:22.45 | |||
12 | GRZELCZAK, Jêdrzej | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:28.00 | |||
13 | GRZELCZAK, Maciej | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:28.00 | |||
14 | STACHIEWICZ, Aleksander | 94 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:28.37 | |||
15 | WOJCIECHOWSKI, Jan | 95 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:29.15 | |||
16 | GUTEK, Michał | 96 | SG nr 1 w Krakowie | 1:30.00 | |||
17 | DWORAKOWSKI, Jakub | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:30.00 | |||
18 | SPYRA, Michał | 95 | SG "Nasza Szkoła" ZTSz Zabrze | 1:32.14 | |||
19 | JABŁOŃSKI, Piotr | 95 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:34.44 | |||
20 | JURKOWSKI, Maciej | 95 | SG STO Augustów | 1:36.40 | |||
21 | SZCZYGIELSKI, Maciej | 94 | SG Ciechanów | 1:36.57 | |||
22 | MŁYNARSKI, Maciej | 96 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:49.75 | |||
23 | WTORKIEWICZ, Dariusz | 96 | I GS Radom | 1:52.07 | |||
24 | STAREK, Wojciech | 95 | I GS Radom | 2:06.56 | |||
25 | UKLAŃSKI, Adam | 94 | SG nr. 45 w Warszawie | NT | |||
26 | BOGUSŁAWSKI, Maciej | 95 | Xxx | NT | |||
27 | TROMSKI, Filip | 96 | SG Ciechanów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-06-17 - 11:20 | Kobiet, 100m grzbietowy | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | KORALIKOVA, Zuzanna | 91 | Liceum "MERIDIAN" | 1:21.00 | |||
2 | POLAŃCZYK, Aleksandra | 93 | Liceum "MERIDIAN" | 1:31.00 | |||
3 | ULIASZ, Martyna | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:47.19 | |||
4 | ZAKRZEWSKA, Aleksandra | 91 | Autorskie LO nr 42 Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-06-17 - 11:25 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | SIODMOK, Paweł | 92 | SLO STO Białystok | 1:06.30 | |||
2 | TAJAK, Emil | 93 | SLO STO Białystok | 1:10.00 | |||
3 | KOWALCZYK, Piotr | 93 | 2 Społeczne LO w Warszawie | 1:10.00 | |||
4 | OJRZYŃSKI, Jacek | 92 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:21.49 | |||
5 | SKWIERCZYŃSKI, Maciej | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:24.85 | |||
6 | SZCZERBA, Krzysztof | 93 | 2 Społeczne LO w Warszawie | 1:25.01 | |||
7 | MANDŻUNOWSKI, Damian | 92 | 2 Społeczne LO w Warszawie | 1:30.12 | |||
8 | FALACIŃSKI, Szymon | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:37.28 | |||
9 | KĄDZIELA, Marcin | 91 | 2 Społeczne LO w Warszawie | 1:40.15 | |||
10 | NGUYEN, Gabriel | 91 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:51.16 | |||
11 | SŁODYCZKA, Stanisław | 91 | Autorskie LO nr 42 Warszawa | NT | |||
12 | MAJCHRZAK, Aleksander | 91 | Autorskie LO nr 42 Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-06-17 - 15:00 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | DYMACZ, Aleksandra | 01 | SSP nr 12 Warszawa-Wesoła | 16.70 | |||
2 | ZIENTEK, Natalia | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 18.00 | |||
3 | NADYBSKA, Natalia | 01 | SSP nr.4 Kraków | 18.90 | |||
4 | MIODUSZEWSKA, Oliwia | 01 | Pro Futuro | 19.89 | |||
5 | BZOWSKA, Barbara | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 20.01 | |||
6 | SZCZYGIEŁ, Olga | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 20.35 | |||
7 | PERNAL, Karolina | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 20.45 | |||
8 | ŚWIĄTEK, Aleksandra | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 22.02 | |||
9 | ŁUCZAK, Magdalena | 01 | SSP nr.1 Łódź | 23.12 | |||
10 | KAMUT, Julia | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 23.19 | |||
11 | DERZA, Sener | 01 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 23.34 | |||
12 | TIEPŁOW, Anna | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 24.24 | |||
13 | KOBYLIŃSKA, Zuzanna | 01 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 24.46 | |||
14 | PALARCZYK, Magdalena | 01 | SSP nr 6 w Krakowie | 24.50 | |||
15 | ADAMSKA, Julia | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 25.15 | |||
16 | KILJAŃSKA, Zofia | 01 | SSP nr. 26 Warszawa | 25.36 | |||
17 | DROZDOWSKA, Wiktoria | 02 | STO Ciechanów | 26.00 | |||
18 | ŚWIĄTEK, Julia | 01 | I SSP Radom | 26.08 | |||
19 | ZABOROWSKA, Patrycja | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 26.08 | |||
20 | KURZĄTKOWSKA, Karolina | 02 | STO Ciechanów | 26.11 | |||
21 | WÓJCIKIEWICZ, Lena | 02 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 27.00 | |||
22 | WODYŃSKA, Karina | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 27.67 | |||
23 | MASIEREK, Zuzanna | 01 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 28.00 | |||
24 | OLIŃSKA, Julia | 01 | STO Ciechanów | 28.00 | |||
25 | KOŁTUN, Natalia | 01 | I SSP Radom | 28.66 | |||
26 | SPÓLNA, Alicja | 02 | I SSP Radom | 28.67 | |||
27 | PAKUŁA, Joanna | 01 | SSP nr 1 Warszawa | 28.90 | |||
28 | DĄBROWSKA, Julia | 02 | I SSP Radom | 29.79 | |||
29 | CZUPTA, Katarzyna | 01 | NSP nr.97 | 29.90 | |||
30 | NOWAK, Magdalena | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 30.42 | |||
31 | DUVAL, Julia | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 31.89 | |||
32 | STEFANOWSKA, Weronika | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 33.00 | |||
33 | SOCHA, Weronika | 01 | SSP nr. 26 Warszawa | 34.82 | |||
34 | KRASKOWSKA, Zuzanna | 02 | STO Ciechanów | 35.10 | |||
35 | CZUPTA, Danuta | 02 | NSP nr.97 | 40.06 | |||
36 | SOPLIŃSKA, Anastazja | 02 | STO Ciechanów | 42.00 | |||
37 | MODZELEWSKA, Klara | 02 | NSP nr.97 | 43.03 | |||
38 | PUCHALSKA, Magdalena | 02 | NSP nr.97 | 46.09 | |||
39 | OLSZEWSKA, Natalia | 01 | I SSP Radom | 52.28 | |||
40 | RATASZEWSKA, Rozalia | 01 | Pro Futuro | 56.48 | |||
41 | WĄSIK, Anna | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | NT | |||
42 | RASZTAWICKA, Alicja | 02 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-06-17 - 15:10 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | KRZYWNICKI, Adrian | 01 | STO Ciechanów | 18.13 | |||
2 | JEMIELITA, Oskar | 01 | STO Ciechanów | 19.00 | |||
3 | NIVETTE, Karol | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 19.52 | |||
4 | MRZYGÓD, Franek | 01 | NSP nr.97 | 19.67 | |||
5 | OŚCIAK, Andrzej | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 19.70 | |||
6 | ZAWADZKI, Nikodem | 01 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 19.78 | |||
7 | KRAŚNIEWSKI, Szymon | 01 | STO Ciechanów | 20.01 | |||
8 | REJNIAK, Mateusz | 01 | STO Ciechanów | 20.54 | |||
9 | MASIOR, Piotr | 01 | NSP nr.97 | 21.00 | |||
10 | HADT, Jan | 01 | SSP nr 6 w Krakowie | 21.50 | |||
11 | KUBICKI, Filip | 01 | SSP nr.1 Łódź | 22.12 | |||
12 | WRZESIŃSKI, Jakub | 01 | SSP nr.1 Łódź | 22.23 | |||
13 | BLIŹNIEWSKI, Franciszek | 01 | SSP nr.1 Łódź | 22.32 | |||
14 | ŚWIATEK, Jêdrzej | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 22.32 | |||
15 | OŚLIZŁO, Piotr | 01 | Pro Futuro | 22.45 | |||
16 | SZCZEPAŃSKI, kuba | 02 | KSP Mława | 22.82 | |||
17 | SZANSER, Jakub | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 23.00 | |||
18 | MARCZUK, Jakub | 01 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 23.00 | |||
19 | GRZYBOWSKI, witold | 01 | KSP Mława | 23.34 | |||
20 | GŁODEK, Piotr | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 23.77 | |||
21 | SZYMKIEWICZ, Maciej | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 23.84 | |||
22 | CISZEWSKI, Jakub | 01 | SSP nr 1 w Krakowie | 24.00 | |||
23 | WERPECHOWSKI, Filip | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 24.15 | |||
24 | PIETROŃ, Witek | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 24.15 | |||
25 | BINIEK, Jakub | 01 | SSP nr 1 Warszawa | 24.30 | |||
26 | OKRÓJ, Mikołaj | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 25.00 | |||
27 | CZAJKOWSKI, Sebastian | 01 | SSP STO Augustów | 25.00 | |||
28 | JANKOWSKI, Antonii | 02 | SSP nr.1 Łódź | 25.12 | |||
29 | GRUCZA, Leonardo | 01 | Pro Futuro | 25.17 | |||
30 | KOSINIAK IMIOŁEK, Jakub | 02 | SSP nr 1 Kraków II | 26.00 | |||
31 | KNAPIŃSKI, Szymon | 01 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 26.00 | |||
32 | LATAWIEC, Marcin | 01 | Pro Futuro | 26.74 | |||
33 | BIŃKOWSKI, Mateusz | 01 | I SSP Radom | 26.74 | |||
34 | KASABUŁA, Filip | 01 | SSP STO Augustów | 27.00 | |||
35 | BARAŃSKI, Mateusz | 01 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 27.03 | |||
36 | RUDZIŃSKI, Mścigniew | 01 | STO Ciechanów | 27.60 | |||
37 | LEWY, Jeremi | 01 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 28.00 | |||
38 | OKOŃSKI, Karol | 01 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 29.00 | |||
39 | JAŚKIEWICZ, Mikołaj | 01 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 29.88 | |||
40 | GĄDKIEWICZ, Maksymilian | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 30.00 | |||
41 | SYPEK, Mikołaj | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 30.00 | |||
42 | ZAWISTOWSKI, Łukasz | 02 | STO Ciechanów | 30.00 | |||
43 | NIEDŹWIECKI, Albert | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 30.00 | |||
44 | SOKOŁOWSKI, Jêdrek | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 30.00 | |||
45 | WOJDA, Jan | 02 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 31.31 | |||
46 | KUSTRA, Jan | 01 | I SSP Radom | 31.65 | |||
47 | MAJEWSKI, Antek | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 31.95 | |||
48 | MICHALSKI, Filip | 02 | STO Ciechanów | 32.00 | |||
49 | PRZYGODA, Julek | 02 | STO Ciechanów | 32.12 | |||
50 | RYTEL, Hubert | 02 | NSP nr.97 | 32.23 | |||
51 | TWARDOWSKI, Jakub | 01 | Pro Futuro | 32.40 | |||
52 | KOSTUJ, Aleksandra | 02 | NSP nr.97 | 34.09 | |||
53 | PISKORSKI, Mateusz | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 34.73 | |||
54 | LIETZ, Karol | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 35.50 | |||
55 | STANIAK, Wiktor | 02 | I SSP Radom | 39.00 | |||
56 | KOBYLECKI, Antek | 02 | NSP nr.97 | 40.07 | |||
57 | ORLIKOWSKI, Jan | 01 | Xxx | NT | |||
58 | RYŃSKI, Jakub | 02 | Xxx | NT | |||
59 | KRZEMIEŃ, Konstanty | 01 | Xxx | NT | |||
60 | RUTKOWSKI, Tymon | 01 | Xxx | NT | |||
61 | KALMUS, Krzysztof | 01 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-06-17 - 15:25 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | KORONOWSKA, anna | 99 | KSP Mława | 33.21 | |||
2 | WASILEWICZ, Julia | 00 | SSP nr. 4 Poznań | 35.82 | |||
3 | STĘPIEŃ, Kamila | 99 | SSP STO Starachowice | 36.00 | |||
4 | RADECKA, Anna | 00 | SSP STO Starachowice | 36.12 | |||
5 | BOJKO, Anna | 99 | SSP nr 1 w Krakowie | 38.00 | |||
6 | PIECZYŃSKA, Julia | 99 | SSP nr.1 Łódź | 38.12 | |||
7 | SAPEDA, natalia | 99 | KSP Mława | 39.23 | |||
8 | DYDYCZ, Maria | 99 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 39.34 | |||
9 | JUSZCZYK, Maria | 99 | SSP nr 1 w Krakowie | 40.00 | |||
10 | WASZAK, Julia | 99 | SSP nr. 26 Warszawa | 41.84 | |||
11 | FROSZTĘGA, Maja | 99 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 42.00 | |||
12 | ŚLEDZIEWSKA, Maria | 00 | SSP nr.10 w Warszawie | 42.32 | |||
13 | PISKORSKA, Małgorzata | 00 | SSP nr.10 w Warszawie | 42.44 | |||
14 | SKOMOROWSKA, Dominika | 99 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 43.67 | |||
15 | SAJDAK, Karolina | 99 | SSP nr 6 w Krakowie | 43.80 | |||
16 | MAJEWSKA, Iza | 99 | SSP STO Starachowice | 45.11 | |||
17 | KUCHARSKA, Julia | 99 | STO Ciechanów | 45.26 | |||
18 | POŁOŃSKA, Oliwia | 99 | SSP nr.1 Łódź | 46.22 | |||
19 | KOWALCZYK, Katarzyna | 99 | SSP nr. 26 Warszawa | 46.66 | |||
20 | PROKURAT, Marta | 00 | SSP nr.10 w Warszawie | 47.12 | |||
21 | ŚLIWA, Zofia | 99 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 48.00 | |||
22 | HARTON, Jagoda | 99 | NSP nr.97 | 48.12 | |||
23 | ŁUCZAK, Maria | 00 | SSP nr.1 Łódź | 48.51 | |||
24 | GUZOWSKA, Julia | 99 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 49.00 | |||
25 | KALIN, Karolina | 99 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 49.00 | |||
26 | MASIOR, Ewa | 99 | NSP nr.97 | 49.01 | |||
27 | ALEKSANDROWICZ, Karolina | 00 | NSP nr.97 | 50.12 | |||
28 | KOWALCZYK, Agata | 00 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 51.17 | |||
29 | LEŚNIAK, Natalia | 00 | SSP nr.1 Łódź | 51.23 | |||
30 | LEŚNIAK, Julia | 00 | SSP nr.1 Łódź | 52.11 | |||
31 | OWCZAREK, Mateusz | 00 | NSP nr.97 | 54.20 | |||
32 | ORZESZEK, Anna | 00 | SSP nr 6 w Krakowie | 55.00 | |||
33 | PALIŃSKA, Anna | 00 | I SSP Radom | 57.15 | |||
34 | PSTROKOŃSKA, Anna | 00 | NSP nr.97 | 58.03 | |||
35 | ZIELINSKA, Karolina | 00 | NSP nr.97 | 58.20 | |||
36 | DUKAL, Wiktoria | 99 | NSP nr.97 | 59.19 | |||
37 | BONIK, Angelika | 00 | NSP nr.97 | 1:03.01 | |||
38 | WAWRZYŃCZAK, Aleksandra | 00 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 1:05.02 | |||
39 | BRELA, Zuzanna | 00 | NSP nr.97 | 1:11.26 | |||
40 | KAZUBEK, Izabela | 99 | Xxx | NT | |||
41 | MACIEJEWSKA, Julia | 99 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-06-17 - 15:35 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | WRÓBEL, Grzegorz | 99 | SSP nr.10 w Warszawie | 35.56 | |||
2 | MIELCZAREK, Wojciech | 99 | SSP nr.1 Łódź | 36.12 | |||
3 | KURELETO, Piotr | 00 | SSP nr 1 w Krakowie | 36.56 | |||
4 | JODŁOWSKI, Kacper | 99 | SSP nr 1 w Krakowie | 37.30 | |||
5 | CZAJA, Wadim | 99 | Prywatna SP nr2. w Krakowie | 38.00 | |||
6 | ORACZ, Damian | 99 | SSP nr 1 w Krakowie | 38.20 | |||
7 | PIELOT, Grzegorz | 99 | Szkoła Społeczna Bytom | 38.40 | |||
8 | SZCZEPAŃSKI, bartosz | 00 | KSP Mława | 38.61 | |||
9 | ŁOŚ, Jan | 99 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 38.91 | |||
10 | OSTROWSKI, Antoni | 99 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 39.00 | |||
11 | MAJEWSKI, Jan | 00 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 39.70 | |||
12 | PĘTLAK, Tadeusz | 00 | SSP nr.10 w Warszawie | 39.77 | |||
13 | WICHOWSKI, Piotr | 99 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 40.73 | |||
14 | CYGANEK, Mateusz | 00 | SSP nr 6 w Krakowie | 41.00 | |||
15 | BIERANOWSKI, Jakub | 99 | STO Ciechanów | 41.18 | |||
16 | WOO JONG, Kim | 00 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 42.00 | |||
17 | RADWAN, Kacper | 00 | SSP nr 6 w Krakowie | 42.00 | |||
18 | PASZKOWSKI, Jan | 99 | STO Ciechanów | 42.15 | |||
19 | WOJNAR, Wiktor | 99 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 43.00 | |||
20 | KREFT, Bartosz | 00 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 44.00 | |||
21 | SKIBA, tomasz | 00 | KSP Mława | 45.34 | |||
22 | GUZ, Szymon | 00 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 46.41 | |||
23 | KOŻMIŃSKI, Maciej | 99 | SSP nr 6 w Krakowie | 47.00 | |||
24 | NOWOTNY, Kryspin | 00 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 47.66 | |||
25 | SZYMAŃSKI, Maciej | 00 | STO Ciechanów | 48.56 | |||
26 | WARD, Mathew | 00 | NSP nr.97 | 49.31 | |||
27 | ŻEBROWSKI, Witek | 99 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 50.00 | |||
28 | ZAWADZKI, Karol | 00 | NSP nr.97 | 52.40 | |||
29 | JUJKA, Bartłomiej | 00 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 55.00 | |||
30 | PRANDOTA, Jakub | 00 | NSP nr.97 | 56.07 | |||
31 | LESZCZYŃSKI, Jakub | 99 | I SSP Radom | 56.18 | |||
32 | KOBYLECKI, Franek | 00 | NSP nr.97 | 56.45 | |||
33 | NASIŁOWSKI, Jakub | 00 | SSP nr.5 w Warszawie | 57.86 | |||
34 | TALARCZYK, Mateusz | 00 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 58.00 | |||
35 | SPRAWKA, Bolesław | 99 | I SSP Radom | 1:03.59 | |||
36 | KOSTRZEWSKI, Kajetan | 99 | I SSP Radom | 1:11.06 | |||
37 | JAWORSKI, Jakub | 00 | Xxx | NT | |||
38 | BAKUŁA, Aleksander | 00 | Xxx | NT | |||
39 | ZBĄSKI, Leon | 00 | Xxx | NT | |||
40 | TYSZKIEWICZ, Mikołaj | 99 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2010-06-17 - 15:45 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | ŚLEZIAK, Natalia | 98 | SG "Nasza Szkoła" ZTSz Zabrze | 32.15 | |||
2 | KOCHAN, Alicja | 98 | SSP nr 1 w Krakowie | 32.50 | |||
3 | NIESTĘPSKA, Joanna | 97 | STO Ciechanów | 33.00 | |||
4 | MESYASZ, Maria | 97 | SSP nr.1 Łódź | 33.23 | |||
5 | GLAZER, Magdalena | 97 | SSP STO Augustów | 33.40 | |||
6 | ŁĄCKA, Aleksandra | 98 | SSP nr.10 w Warszawie | 34.55 | |||
7 | KULBACKA, Dorota | 98 | SSP STO Augustów | 35.20 | |||
8 | NOWAK, Weronika | 97 | SSP nr.4 Kraków | 35.80 | |||
9 | PNIEWSKA, Julia | 98 | Pro Futuro | 36.53 | |||
10 | KUBIK, Martyna | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 36.78 | |||
11 | KRĘGLICKA, Nela | 98 | SSP nr. 26 Warszawa | 38.10 | |||
12 | STEFANIAK, Julita | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 39.00 | |||
13 | JASIŃSKA, Weronika | 97 | SSP nr 6 w Krakowie | 39.40 | |||
14 | PALARCZYK, Danuta | 97 | SSP nr 6 w Krakowie | 40.00 | |||
15 | GRUDZIŃSKA, Klaudia | 97 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 42.00 | |||
16 | KOSTKA, Katarzyna | 98 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 42.00 | |||
17 | PROCIÓW, Małgorzata | 98 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 43.00 | |||
18 | KWILMAN, Anna | 98 | Pro Futuro | 43.39 | |||
19 | KLUSZCZYŃSKA, Kinga | 97 | Pro Futuro | 44.17 | |||
20 | MAJKOWSKA, Aleksandra | 97 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 45.00 | |||
21 | PAKUSZEWSKA, Natalia | 97 | STO Ciechanów | 46.23 | |||
22 | WINIARSKA, Zuzanna | 98 | NSP nr.97 | 48.01 | |||
23 | CWYNAR, Hanna | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 49.25 | |||
24 | DUDKIEWICZ, Michalina | 97 | STO Ciechanów | 50.03 | |||
25 | ROSIŃSKA, Joanna | 97 | SSP nr.5 w Warszawie | 51.04 | |||
26 | KLUKOWSKA, Karolina | 98 | NSP nr.97 | 53.12 | |||
27 | GARBACZ, Kinga | 98 | NSP nr.97 | 58.04 | |||
28 | MAJCHRZAK, Maria | 98 | II NSP 47 Fundacji PRIMUS II 15II Warszawa | 1:30.02 | |||
29 | SZOT, Olga | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | NT | |||
30 | KNAPIŃSKA, Zofia | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2010-06-17 - 15:55 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | DURJASZ, Tomasz | 97 | SSP nr.10 w Warszawie | 28.67 | |||
2 | BRZESKI, Jan | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 29.80 | |||
3 | KRÓLIK, Patryk | 97 | SSP nr. 26 Warszawa | 30.95 | |||
4 | KOBIELA, Maciej | 98 | SSP nr 1 w Krakowie | 31.50 | |||
5 | DOMAŃSKI, Adam | 97 | SSP nr.1 Łódź | 32.12 | |||
6 | PIETRZAK, Grzegorz | 98 | STO Ciechanów | 32.29 | |||
7 | FRANCZAK, Jakub | 97 | SSP nr 1 w Krakowie | 33.10 | |||
8 | STĘPLEWSKI, Adam | 97 | SSP nr.1 Łódź | 33.21 | |||
9 | JURGIEL, Maciej | 98 | SSP STO Augustów | 33.30 | |||
10 | TOPÓR, Paweł | 97 | SSP nr 1 w Krakowie | 34.12 | |||
11 | SOCHA, Maks | 98 | SSP nr. 26 Warszawa | 34.82 | |||
12 | KRUCZKOWSKI, Radosław | 98 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 35.11 | |||
13 | LEWY, Tymoteusz | 98 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 36.00 | |||
14 | KOLBUSZEWSKI, Błażej | 98 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 37.00 | |||
15 | MIERZEJEWSKI, Jakub | 97 | SSP nr 1 Warszawa | 37.20 | |||
16 | STEFANKOWSKI, Rafał | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 37.34 | |||
17 | SZYMKIEWICZ, Stanisław | 97 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 37.52 | |||
18 | WROBEL, Piotr | 98 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 37.69 | |||
19 | STEĆ, Michał | 97 | SSP nr.5 w Warszawie | 38.58 | |||
20 | OŚKA, Jan | 97 | SSP nr. 26 Warszawa | 39.50 | |||
21 | LATO, Maciej | 98 | SSP nr.10 w Warszawie | 39.76 | |||
22 | NIEBRZYDOWSKI, Krystian | 97 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 40.87 | |||
23 | BAGIŃSKI, Przemysław | 97 | SSP STO Augustów | 42.00 | |||
24 | LIPSKI, Filip | 98 | SSP nr. 26 Warszawa | 42.36 | |||
25 | GANGWANI, Saagar | 98 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 43.00 | |||
26 | ROSIEWICZ, Jakub | 98 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 43.00 | |||
27 | MAJCHRZAK, Krzysztof | 98 | NSP nr.97 | 46.08 | |||
28 | AUGUSTYN, Aleksander | 97 | SSP nr.5 w Warszawie | 46.54 | |||
29 | CHMIELEWSKI, Maciej | 98 | SSP nr. 26 Warszawa | 46.82 | |||
30 | MIKOŁAJCZAK, Maciej | 97 | STO Ciechanów | 47.00 | |||
31 | NASIŁOWSKI, Maksymilian | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 47.07 | |||
32 | SZYMAŃSKI, Bartosz | 97 | STO Ciechanów | 49.20 | |||
33 | AUGUSTYN, Michał | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 52.44 | |||
34 | CHORZEWSKI, Piotr | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 54.10 | |||
35 | RAZNOWIECKI, Piotr | 97 | SSP nr.5 w Warszawie | 54.95 | |||
36 | JANKOWSKI, Bogusz | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 57.11 | |||
37 | PLEBANEK, Jan | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 58.56 | |||
38 | TROMSKI, Roman | 97 | STO Ciechanów | 1:03.02 | |||
39 | WĄDOŁOWSKI, Mikołaj | 98 | STO Ciechanów | 1:12.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2010-06-17 - 16:05 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | DYAKOWSKA, Maja | 95 | SG Ciechanów | 1:03.00 | |||
2 | KONOPCZYŃSKA, Justyna | 95 | GIMNAZJUM im. Cecylii Plater-Zyberkówny | 1:08.55 | |||
3 | MAJEWSKA, Anna | 95 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:09.50 | |||
4 | BIEŃ, Agnieszka | 94 | SG nr.7 Kraków | 1:10.00 | |||
5 | OSTOLSKA, Agata | 96 | SG nr 27 w Warszawie | 1:11.53 | |||
6 | SPIEŻ, Jagoda | 96 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:12.32 | |||
7 | KASZUBA, Magdalena | 95 | SG nr 1 w Krakowie | 1:15.00 | |||
8 | BRENDOTA, Angelika | 95 | SG nr14 STO Warszawa | 1:15.25 | |||
9 | APANOWICZ, Monika | 95 | Gimnazjum SO "Twoja Szkoła" Łódź | 1:18.33 | |||
10 | KAPERA, Zuzanna | 96 | SG nr.7 Kraków | 1:19.00 | |||
11 | ZAPĘDOWSKA, Weronika | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:20.00 | |||
12 | LEMIESZEK, Anna | 95 | SG nr14 STO Warszawa | 1:20.62 | |||
13 | KOPEĆ, Julia | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:21.00 | |||
14 | WIERZBICKA, Aleksandra | 96 | SG nr.7 Kraków | 1:22.00 | |||
15 | ZARZYCKA, Anna | 94 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:24.18 | |||
16 | JANEK, Marta | 96 | SG nr.7 Kraków | 1:24.80 | |||
17 | LEBERT, Kamila | 95 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:25.32 | |||
18 | AMBROZIAK, Alicja | 94 | SG nr14 STO Warszawa | 1:26.40 | |||
19 | BARANOWSKA, Zuzanna | 95 | SG nr14 STO Warszawa | 1:28.20 | |||
20 | MADEJSKA, Aleksandra | 96 | Społeczne Gimnazjum Starachowice | 1:29.00 | |||
21 | MRÓZ, Gabrysia | 96 | SG nr14 STO Warszawa | 1:30.28 | |||
22 | HARTON, Kaja | 95 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:41.12 | |||
23 | STROJNOWSKA, Katarzyna | 96 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2010-06-17 - 16:15 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | WARWAS, Szymon | 95 | Szkoła Społeczna Bytom | 57.20 | |||
2 | WADAS, Wiktoer | 94 | SG nr 27 w Warszawie | 57.56 | |||
3 | JACKOWSKI, Mateusz | 95 | SG Szczecinek | 58.05 | |||
4 | HOŁUBIEC, Maciej | 96 | Gimnazjum "MERIDIAN" | 59.00 | |||
5 | SKUP, Jan | 94 | Prywatne Gimnazjum Nr 1 Warszawa | 1:03.00 | |||
6 | SZYMAŃSKI, Grzegorz | 96 | I GIMNAZJU AUTORSKIE Warszawa-Wesoła | 1:06.00 | |||
7 | BIELECKI, Mateusz | 95 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:06.34 | |||
8 | REGULSKI, Bartosz | 96 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:07.12 | |||
9 | PODSIADŁO, Maciej | 94 | SG nr.7 Kraków | 1:07.20 | |||
10 | KAPERA, Krzysztof | 94 | SG nr.7 Kraków | 1:09.00 | |||
11 | HEJGER, Mariusz | 94 | SG nr14 STO Warszawa | 1:09.17 | |||
12 | TOMCZUK, Filip | 96 | SG nr 6 w Krakowie | 1:10.00 | |||
13 | BONE, Marcin | 95 | Gimnazjum im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:10.27 | |||
14 | WISIOROWSKI, Kacper | 94 | SG nr 27 w Warszawie | 1:10.98 | |||
15 | PALMOWSKI, Tomasz | 94 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:11.25 | |||
16 | WEIGEL, Oskar | 94 | SG nr.7 Kraków | 1:11.90 | |||
17 | KRÓLIKOWSKI, Filip | 94 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:12.32 | |||
18 | KOROL, Filip | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:12.50 | |||
19 | FRANCICA, Roberto | 94 | SG nr.7 Kraków | 1:12.80 | |||
20 | MADEJSKI, Mateusz | 95 | SG nr 27 w Warszawie | 1:13.76 | |||
21 | GONERA, Bartosz | 96 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:14.22 | |||
22 | DWORAKOWSKI, Jakub | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:15.00 | |||
23 | GRZELCZAK, Jêdrzej | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:15.00 | |||
24 | WIDZ, Aleksander | 96 | Gimnazjum nr.14 F.Sz. Warszawa | 1:15.00 | |||
25 | UKLAŃSKI, Adam | 94 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:15.03 | |||
26 | PASEK, Michał | 95 | SG "Nasza Szkoła" ZTSz Zabrze | 1:15.08 | |||
27 | DŁUSKI, Damian | 96 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:15.34 | |||
28 | KULBACKI, Karol | 96 | SG STO Augustów | 1:15.50 | |||
29 | BROŻYNA, Stanisław | 94 | SG nr14 STO Warszawa | 1:15.58 | |||
30 | GRZELCZAK, Maciej | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:16.00 | |||
31 | KĘPKA, Mateusz | 94 | SG nr.7 Kraków | 1:17.00 | |||
32 | WOJCIECHOWSKI, Jan | 95 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:18.21 | |||
33 | WOŹNIAK, Michał | 95 | SG nr14 STO Warszawa | 1:18.71 | |||
34 | OLISZEWSKI, Grzegorz | 94 | SG nr14 STO Warszawa | 1:19.43 | |||
35 | JURKOWSKI, Maciej | 95 | SG STO Augustów | 1:22.00 | |||
36 | SPYRA, Michał | 95 | SG "Nasza Szkoła" ZTSz Zabrze | 1:25.06 | |||
37 | TARGOŃSKI, Jakub | 96 | SG nr14 STO Warszawa | 1:25.29 | |||
38 | KSEL, Jan | 96 | SG nr 1 w Krakowie | 1:28.00 | |||
39 | SEWERYN, Jakub | 96 | SG nr 1 w Krakowie | 1:29.30 | |||
40 | JELEŃSKI, Jêdrzej | 95 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:40.02 | |||
41 | KOWALSKI, Wojciech | 96 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:40.15 | |||
42 | GRYCZ, Patryk | 96 | SG Ciechanów | NT | |||
43 | BOGUSŁAWSKI, Maciej | 95 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2010-06-17 - 16:30 | Kobiet, 100m dowolny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | POLAŃSKA, Katarzyna | 91 | Liceum "MERIDIAN" | 1:07.00 | |||
2 | JURGIEL, Oliwia | 92 | II LO w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie | 1:07.28 | |||
3 | ANDRYCHOWICZ, Wiktoria | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:31.40 | |||
4 | PIETRASIŃSKA, Roksana | 93 | Liceum "MERIDIAN" | 1:45.00 | |||
5 | RUSZCZAK, Alicja | 93 | Liceum "MERIDIAN" | 1:48.00 | |||
6 | WĄGRODZKA, Anna | 93 | Liceum "MERIDIAN" | NT | |||
7 | ZAKRZEWSKA, Aleksandra | 91 | Autorskie LO nr 42 Warszawa | NT | |||
8 | KEMPA, Natalia | 91 | Autorskie LO nr 42 Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2010-06-17 - 16:35 | Mêżczyzn, 100m dowolny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | TAJAK, Emil | 93 | SLO STO Białystok | 59.00 | |||
2 | DURYASZ, Daniel | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:03.72 | |||
3 | CHAŁUPCZYŃSKI, Rafał | 91 | Liceum "MERIDIAN" | 1:06.00 | |||
4 | KOWALCZYK, Piotr | 93 | 2 Społeczne LO w Warszawie | 1:06.00 | |||
5 | ŁUCZYN, Ryszard | 91 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:10.18 | |||
6 | KALISZUK, Michał | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:11.82 | |||
7 | LATAWIEC, Rafał | 92 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:14.20 | |||
8 | SKWIERCZYŃSKI, Maciej | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:14.85 | |||
9 | EDELMAN, Maciej | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:15.18 | |||
10 | KRASNOPOLSKI, Dawid | 93 | SLO STO Białystok | 1:15.30 | |||
11 | SZCZERBA, Krzysztof | 93 | 2 Społeczne LO w Warszawie | 1:16.17 | |||
12 | MANDŻUNOWSKI, Damian | 92 | 2 Społeczne LO w Warszawie | 1:25.03 | |||
13 | GOKSAY, Kerem | 93 | Liceum "MERIDIAN" | 1:30.00 | |||
14 | KĄDZIELA, Marcin | 91 | 2 Społeczne LO w Warszawie | 1:32.08 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2010-06-18 - 10:00 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | ZIENTEK, Natalia | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 20.00 | |||
2 | ŁUCZAK, Magdalena | 01 | SSP nr.1 Łódź | 24.22 | |||
3 | MIODUSZEWSKA, Oliwia | 01 | Pro Futuro | 24.34 | |||
4 | KUCIŃSKA, agata | 02 | KSP Mława | 24.65 | |||
5 | MAJEWSKA, Kornelia | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 25.00 | |||
6 | PERNAL, Karolina | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 25.10 | |||
7 | WĄSIK, Anna | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 26.50 | |||
8 | ŚWIĄTEK, Julia | 01 | I SSP Radom | 28.00 | |||
9 | KAMUT, Julia | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 28.37 | |||
10 | TIEPŁOW, Anna | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 28.76 | |||
11 | SOCHA, Weronika | 01 | SSP nr. 26 Warszawa | 29.73 | |||
12 | OLIŃSKA, Julia | 01 | STO Ciechanów | 30.00 | |||
13 | NOWAK, Wiktoria | 01 | SSP STO Starachowice | 30.40 | |||
14 | KRZYMOWSKA, Weronika | 01 | SSP nr 1 Warszawa | 31.30 | |||
15 | KURZĄTKOWSKA, Karolina | 02 | STO Ciechanów | 32.10 | |||
16 | STRUSS, Helena | 01 | SSP nr. 26 Warszawa | 33.08 | |||
17 | DROZDOWSKA, Wiktoria | 02 | STO Ciechanów | 34.00 | |||
18 | KRECZMAR, Maria | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 36.73 | |||
19 | KRASKOWSKA, Zuzanna | 02 | STO Ciechanów | 37.00 | |||
20 | BIAŁY, Karolina | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 39.25 | |||
21 | WÓJCIK, Gabryjela | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 40.00 | |||
22 | JADCZAK, Dominika | 02 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 40.00 | |||
23 | SZYDŁOWSKA, Hanna | 02 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 41.00 | |||
24 | PIASTA, Jagoda | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 43.00 | |||
25 | JADCZAK, Klaudia | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 43.00 | |||
26 | KĘDZIA, Paulina | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 45.00 | |||
27 | STEFANOWSKA, Weronika | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 48.00 | |||
28 | ZIAJOWSKA, Ala | 02 | SSP nr.5 w Warszawie | 50.24 | |||
29 | RATASZEWSKA, Rozalia | 01 | Pro Futuro | 1:10.66 | |||
30 | RASZTAWICKA, Alicja | 02 | Xxx | NT | |||
31 | PAWLUK, Julianna | 02 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2010-06-18 - 10:10 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | BRYKSY, Jakub | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 25.80 | |||
2 | SZANSER, Jakub | 02 | SSP nr 1 w Krakowie | 26.00 | |||
3 | KRZYWNICKI, Adrian | 01 | STO Ciechanów | 26.10 | |||
4 | MASIOR, Piotr | 01 | NSP nr.97 | 26.70 | |||
5 | JANKOWSKI, Antonii | 02 | SSP nr.1 Łódź | 27.22 | |||
6 | BIŃKOWSKI, Mateusz | 01 | I SSP Radom | 27.70 | |||
7 | ŚWIATEK, Jêdrzej | 01 | SSP nr.10 w Warszawie | 27.89 | |||
8 | SZCZEPAŃSKI, kuba | 02 | KSP Mława | 28.18 | |||
9 | SZCZĘSNY, Antoni | 01 | Pro Futuro | 28.83 | |||
10 | ZAWADZKI, Nikodem | 01 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 29.00 | |||
11 | OKRÓJ, Mikołaj | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 29.00 | |||
12 | GRUCZA, Leonardo | 01 | Pro Futuro | 29.92 | |||
13 | BINIEK, Jakub | 01 | SSP nr 1 Warszawa | 30.20 | |||
14 | TWARDOWSKI, Jakub | 01 | Pro Futuro | 31.03 | |||
15 | MAJEWSKI, Antek | 01 | SSP nr.5 w Warszawie | 32.02 | |||
16 | PIOTROWSKI, Jakub | 01 | I SSP Radom | 37.26 | |||
17 | GĄDKIEWICZ, Maksymilian | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 38.00 | |||
18 | SOKOŁOWSKI, Jêdrek | 01 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 38.00 | |||
19 | JASIŃSKI, Jeremi | 01 | I SSP Radom | 39.94 | |||
20 | STANIAK, Wiktor | 02 | I SSP Radom | 40.15 | |||
21 | WIESIOŁEK, Bogdan | 01 | SSP nr 1 Warszawa | 40.20 | |||
22 | SOSNOWSKI, Antek | 01 | SSP nr 1 Warszawa | 41.30 | |||
23 | PIBER-DĄBROWSKI, Hugo | 02 | SSP nr 1 Warszawa | 41.60 | |||
24 | PENKALLA, Jakub | 01 | I SSP Radom | 44.69 | |||
25 | MACIEJEWSJI, Michał | 01 | Xxx | NT | |||
26 | RUTKOWSKI, Tymon | 01 | Xxx | NT | |||
27 | KALMUS, Krzysztof | 01 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2010-06-18 - 10:15 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | KRAWCZYK, Marta | 99 | STO nr 4 | 40.15 | |||
2 | KWIATKOWSKA, Agata | 00 | SSP nr.1 Łódź | 44.56 | |||
3 | FROSZTĘGA, Maja | 99 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 45.00 | |||
4 | KOWALCZYK, Agata | 00 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 47.11 | |||
5 | SAPEDA, natalia | 99 | KSP Mława | 47.24 | |||
6 | BLIŹNIEWSKA, Michalina | 00 | SSP nr.1 Łódź | 48.09 | |||
7 | GŁODEK, Aleksandra | 99 | SSP nr.10 w Warszawie | 48.78 | |||
8 | GUTEK, Wiktoria | 00 | SSP nr 6 w Krakowie | 49.00 | |||
9 | PIECZYŃSKA, Julia | 99 | SSP nr.1 Łódź | 49.22 | |||
10 | BOJKO, Anna | 99 | SSP nr 1 w Krakowie | 49.30 | |||
11 | PAŁAC, Viktoria | 99 | SSP nr.4 Kraków | 49.30 | |||
12 | MIKOŁAJCZAK, Aleksandra | 99 | STO Ciechanów | 49.50 | |||
13 | LITWA, Magdalena | 00 | SSP nr 6 w Krakowie | 49.60 | |||
14 | GUZOWSKA, Julia | 99 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 50.00 | |||
15 | WROŃSKA, Aleksandra | 99 | SSP nr.4 Kraków | 50.00 | |||
16 | BENTKOWSKA, Karolina | 99 | SSP nr 1 w Krakowie | 50.30 | |||
17 | MORAWSKA, Weronika | 00 | SSP nr 1 w Krakowie | 51.30 | |||
18 | MASIOR, Ewa | 99 | NSP nr.97 | 51.57 | |||
19 | KOLAWA, Karolina | 00 | SSP nr 1 Kraków II | 52.00 | |||
20 | ŚLIWA, Zofia | 99 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 52.00 | |||
21 | KOSTUJ, Zuzanna | 00 | NSP nr.97 | 53.03 | |||
22 | PISKORSKA, Małgorzata | 00 | SSP nr.10 w Warszawie | 53.12 | |||
23 | ŁUCZAK, Maria | 00 | SSP nr.1 Łódź | 53.54 | |||
24 | NIEGOWSKA, Wiktoria | 99 | NSP nr.97 | 54.18 | |||
25 | PROKURAT, Marta | 00 | SSP nr.10 w Warszawie | 54.98 | |||
26 | PAPIŃSKA, Patrycja | 99 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 55.14 | |||
27 | GABRYŚ, Katarzyna | 99 | SSP nr. 26 Warszawa | 55.50 | |||
28 | MĘDZA, Zuzanna | 99 | SSP nr. 26 Warszawa | 56.51 | |||
29 | ZIELINSKA, Karolina | 00 | NSP nr.97 | 57.05 | |||
30 | RYBACKA, Agnieszka | 00 | STO Ciechanów | 58.82 | |||
31 | SKOMOROWSKA, Dominika | 99 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 59.46 | |||
32 | JEZIERSKA, Joanna | 00 | SSP nr 1 Warszawa | 1:01.00 | |||
33 | PSTROKOŃSKA, Anna | 00 | NSP nr.97 | 1:03.11 | |||
34 | IWAŃSKA, Aleksandra | 00 | I SSP Radom | 1:07.03 | |||
35 | PSTROKOŃSKA, Anna | 00 | NSP nr.97 | 1:10.31 | |||
36 | MACIEJEWSKA, Julia | 99 | Xxx | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2010-06-18 - 10:25 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | LLIEV, Michał | 00 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 41.00 | |||
2 | KAWKA, Adam | 99 | SSP nr.1 Łódź | 41.12 | |||
3 | PIELOT, Grzegorz | 99 | Szkoła Społeczna Bytom | 45.10 | |||
4 | ADAMSKI, Mikołaj | 00 | STO Ciechanów | 46.18 | |||
5 | WĘCKI, Maciej | 99 | Szkoła Społeczna Bytom | 46.60 | |||
6 | KURELETO, Piotr | 00 | SSP nr 1 w Krakowie | 48.30 | |||
7 | GROCHOWICZ, Michał | 99 | SSP nr.10 w Warszawie | 48.76 | |||
8 | WĄSIK, Konrad | 99 | SSP nr 1 w Krakowie | 49.00 | |||
9 | ORACZ, Damian | 99 | SSP nr 1 w Krakowie | 49.20 | |||
10 | WOJSIAT, Jakub | 00 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 49.88 | |||
11 | SZCZEPAŃSKI, bartosz | 00 | KSP Mława | 50.24 | |||
12 | MAJEWSKI, Jan | 00 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 50.30 | |||
13 | ZAJĄCZKOWSKI, Oliwier | 00 | NSP nr.97 | 51.20 | |||
14 | SATKOWSKI, Andrzej | 99 | SSP nr 1 Warszawa | 55.00 | |||
15 | ZAWADZKI, Karol | 00 | NSP nr.97 | 55.30 | |||
16 | KOŻMIŃSKI, Maciej | 99 | SSP nr 6 w Krakowie | 55.80 | |||
17 | FURCHEL, Piotr | 99 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 56.24 | |||
18 | KREFT, Bartosz | 00 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 56.98 | |||
19 | JUJKA, Bartłomiej | 00 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:05.00 | |||
20 | JAWOROWSKI, Dominik | 99 | SSP nr 1 Warszawa | 1:05.00 | |||
21 | LESZCZYŃSKI, Jakub | 99 | I SSP Radom | 1:08.34 | |||
22 | SZUKALSKI, Jan | 00 | SSP nr 1 Warszawa | 1:11.00 | |||
23 | BREJFUS, Bartek | 00 | SSP nr 1 Warszawa | 1:14.00 | |||
24 | LUDWINIA, Konrad | 00 | SSP nr 1 Warszawa | 1:15.00 | |||
25 | PIWOWARCZYK, Mikołaj | 99 | SSP nr 1 Warszawa | 1:26.00 | |||
26 | BAKUŁA, Aleksander | 00 | Xxx | NT | |||
27 | JAWORSKI, Jakub | 00 | Xxx | NT | |||
28 | LUDWINIAK, Wiktor | 99 | SSP nr 1 Warszawa | NT | |||
29 | ZBĄSKI, Leon | 00 | Xxx | NT | |||
30 | OLECHNIEWICZ, Michał | 00 | SSP nr 1 Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2010-06-18 - 10:35 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | GRUDZIŃSKA, Klaudia | 97 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 40.00 | |||
2 | PORCZYŃSKA, Zuzanna | 97 | SSP nr.1 Łódź | 40.31 | |||
3 | MAJKOWSKA, Aleksandra | 97 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 45.00 | |||
4 | KOWALCZYK, Karolina | 98 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 45.02 | |||
5 | SZMID, Julia | 97 | SSP nr 1 w Krakowie | 45.38 | |||
6 | MACIEJASZ, Kinga | 97 | SSP nr 6 w Krakowie | 45.80 | |||
7 | GOŁUSZKA, Agnieszka | 97 | SSP nr 1 w Krakowie | 46.00 | |||
8 | PUCZYŃSKA, Julia | 98 | SSP nr.10 w Warszawie | 46.22 | |||
9 | KUSZAK, Victoria | 97 | SSP nr.4 Kraków | 46.80 | |||
10 | KRAWCZYK, Ewa | 97 | SSP nr.10 w Warszawie | 47.07 | |||
11 | PNIEWSKA, Julia | 98 | Pro Futuro | 47.46 | |||
12 | ŻMIJEWSKA, Aleksandra | 98 | STO Ciechanów | 48.19 | |||
13 | KLUSZCZYŃSKA, Kinga | 97 | Pro Futuro | 48.35 | |||
14 | CZOP, Karolina | 97 | SSP nr 1 w Krakowie | 48.50 | |||
15 | KRĘGLICKA, Nela | 98 | SSP nr. 26 Warszawa | 48.50 | |||
16 | CZRNECKA, Katarzyna | 98 | SSP nr 1 w Krakowie | 48.76 | |||
17 | MACIAS, Antosia | 98 | SSP nr.4 Kraków | 49.00 | |||
18 | GROMADZKA, oliwia | 97 | KSP Mława | 49.62 | |||
19 | SZOT, Olga | 98 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 52.27 | |||
20 | DUDKIEWICZ, Michalina | 97 | STO Ciechanów | 52.60 | |||
21 | KWILMAN, Anna | 98 | Pro Futuro | 52.62 | |||
22 | LOTKOWSKA, Martyna | 97 | Pro Futuro | 52.95 | |||
23 | KOSTKA, Katarzyna | 98 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 54.00 | |||
24 | MAJCHRZAK, Nina | 97 | SSP nr 1 Warszawa | 55.60 | |||
25 | BLECHA, Aleksandra | 98 | SSP nr. 26 Warszawa | 55.98 | |||
26 | RYK, Gabriela | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 58.88 | |||
27 | STANIAK, Olga | 98 | I SSP Radom | 1:01.73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2010-06-18 - 10:45 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | KOWALCZYK, Jakub | 97 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 36.87 | |||
2 | SOKOŁOWSKI, Bartek | 98 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 38.00 | |||
3 | PIELA, Łukasz | 98 | SSP nr.10 w Warszawie | 41.19 | |||
4 | KOBIELA, Maciej | 98 | SSP nr 1 w Krakowie | 42.13 | |||
5 | STRYJEWSKI, Filip | 98 | SSP nr 1 w Krakowie | 42.30 | |||
6 | KAWKA, Stefan | 98 | SSP nr.10 w Warszawie | 43.45 | |||
7 | NIEBRZYDOWSKI, Krystian | 97 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 45.07 | |||
8 | ŚWIĄTEK, Julian | 98 | SSP nr.10 w Warszawie | 48.56 | |||
9 | LATO, Maciej | 98 | SSP nr.10 w Warszawie | 48.77 | |||
10 | MAJCHRZAK, Krzysztof | 98 | NSP nr.97 | 49.09 | |||
11 | ŚWIĘTALSKI, Oskar | 98 | SSP nr 1 w Krakowie | 50.00 | |||
12 | BINIEK, Jan | 97 | SSP nr 1 Warszawa | 51.00 | |||
13 | LIPSKI, Filip | 98 | SSP nr. 26 Warszawa | 54.51 | |||
14 | WĄDOŁOWSKI, Mikołaj | 98 | STO Ciechanów | 56.00 | |||
15 | NASIŁOWSKI, Maksymilian | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 1:04.25 | |||
16 | CHORZEWSKI, Piotr | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 1:23.39 | |||
17 | PLEBANEK, Jan | 98 | SSP nr.5 w Warszawie | 1:25.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2010-06-18 - 10:50 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | RUDZIŃSKA, Aleksandra | 94 | Gimnazjum "MERIDIAN" | 1:23.00 | |||
2 | PTASZKIEWICZ, Hanna | 96 | SG nr 1 w Krakowie | 1:32.10 | |||
3 | BLIŹNIEWSKA, Karolina | 95 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:32.12 | |||
4 | WIESIOŁEK, Aleksandra | 95 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:32.21 | |||
5 | APANOWICZ, Monika | 95 | Gimnazjum SO "Twoja Szkoła" Łódź | 1:34.95 | |||
6 | REK, Paulina | 95 | SG nr.7 Kraków | 1:38.00 | |||
7 | BRENDOTA, Angelika | 95 | SG nr14 STO Warszawa | 1:39.80 | |||
8 | MADEJSKA, Aleksandra | 96 | Społeczne Gimnazjum Starachowice | 1:40.17 | |||
9 | TOPCZEWSKA, Natalia | 94 | SG nr 27 w Warszawie | 1:42.71 | |||
10 | HORNOWSKA, Karina | 95 | SG nr 27 w Warszawie | 1:45.99 | |||
11 | RYCAJ, Ewa | 96 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:49.20 | |||
12 | PAZIK, Dorota | 96 | SG nr14 STO Warszawa | 1:50.27 | |||
13 | STOKALSKA, Martyna | 94 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:52.03 | |||
14 | SZCZYPIŃSKA, Aleksandra | 95 | I GS Radom | 1:56.09 | |||
15 | CERANOWSKA, Agata | 96 | SG Ciechanów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2010-06-18 - 11:00 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | RUTKOWSKI, Jakub | 94 | Niepubliczne Gimnazjum Katolickie Zabrze | 1:07.66 | |||
2 | CICHAWA, Jonatan | 96 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:09.12 | |||
3 | GÓRECKI-GOMOŁA, Adam | 95 | II Gimnazjum przy Społecznym LO nr 4 | 1:16.30 | |||
4 | ADAMSKI, Adrian | 96 | SG Ciechanów | 1:18.26 | |||
5 | MORAWIECKI, Piotr | 94 | Gimnazjum nr.14 F.Sz. Warszawa | 1:20.00 | |||
6 | BONE, Marcin | 95 | Gimnazjum im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:20.56 | |||
7 | SZCZEPANOWSKI, Michał | 95 | Prywatne Gimnazjum Nr 1 Warszawa | 1:23.00 | |||
8 | KAWKA, Maciej | 96 | SG nr 27 w Warszawie | 1:23.54 | |||
9 | PERL, Michał | 96 | Gimnazjum Salezjańskie w Legionowie | 1:24.00 | |||
10 | KAPERA, Krzysztof | 94 | SG nr.7 Kraków | 1:24.00 | |||
11 | ŻUCHOWICZ, Bartosz | 94 | SG nr 6 w Krakowie | 1:24.80 | |||
12 | DYAKOWSKI, Filip | 95 | SG Ciechanów | 1:25.01 | |||
13 | MRÓZ, Marcel | 94 | Prywatne Gimnazjum Nr 1 Warszawa | 1:26.00 | |||
14 | POCZOBUT, Konrad | 94 | SG Szczecinek | 1:26.78 | |||
15 | NOWAK, Michał | 96 | SG nr 1 w Krakowie | 1:27.30 | |||
16 | DENERT, Piotr | 95 | SG STO Augustów | 1:28.30 | |||
17 | PODSIADŁO, Maciej | 94 | SG nr.7 Kraków | 1:28.90 | |||
18 | MATEUSZUK, Rafał | 95 | SG STO Augustów | 1:29.30 | |||
19 | BRODA, Łukasz | 94 | SG nr 6 w Krakowie | 1:30.00 | |||
20 | KOROL, Filip | 96 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:30.00 | |||
21 | BŁASZCZYK, Rafał | 95 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:31.23 | |||
22 | WEIGEL, Oskar | 94 | SG nr.7 Kraków | 1:32.20 | |||
23 | KARTUS, Kacper | 94 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:32.71 | |||
24 | MAJEK, Przemysław | 95 | SG nr 27 w Warszawie | 1:35.00 | |||
25 | BŁASZCZYK, Jakub | 96 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:35.23 | |||
26 | OLISZEWSKI, Grzegorz | 94 | SG nr14 STO Warszawa | 1:35.85 | |||
27 | WOŹNIAK, Michał | 95 | SG nr14 STO Warszawa | 1:36.05 | |||
28 | TARNOWSKI, Tomasz | 95 | Pro Futuro | 1:36.32 | |||
29 | STAWIDA, Filip | 96 | SG nr14 STO Warszawa | 1:37.80 | |||
30 | KASPRZAK, Michał | 95 | SG nr.1 Warszawa | 1:38.00 | |||
31 | TARGOŃSKI, Jakub | 96 | SG nr14 STO Warszawa | 1:38.85 | |||
32 | STACHIEWICZ, Aleksander | 94 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:39.18 | |||
33 | DŁUGOSZ, Filip | 96 | SG nr 1 w Krakowie | 1:40.00 | |||
34 | SOWINSKI, Jêdrzej | 95 | SG nr 27 w Warszawie | 1:40.00 | |||
35 | JÓŹWIAK, Jakub | 96 | SG nr.1 Warszawa | 1:45.00 | |||
36 | ZAWADZKI, Conrad | 95 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:46.10 | |||
37 | PRZYSTAŚ, Aleksander | 94 | SG Ciechanów | 1:48.02 | |||
38 | STAREK, Wojciech | 95 | I GS Radom | 1:53.51 | |||
39 | REJNIAK, Adrian | 95 | SG Ciechanów | NT | |||
40 | GRYCZ, Patryk | 96 | SG Ciechanów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2010-06-18 - 11:15 | Kobiet, 100m klasyczny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | BUJAK, Julia | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:37.18 | |||
2 | SMOLIŃSKA, Magdalena | 92 | Liceum "MERIDIAN" | 1:49.00 | |||
3 | KOTYŃSKA, Natalia | 92 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:54.70 | |||
4 | PIETRASIŃSKA, Roksana | 93 | Liceum "MERIDIAN" | 2:00.00 | |||
5 | KORYCKA, Małgorzata | 91 | Autorskie LO nr 42 Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2010-06-18 - 11:20 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | KUCZYŃSKI, Jacek | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:38.71 | |||
2 | MALEC, Jakub | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:41.15 | |||
3 | KRASNOPOLSKI, Dawid | 93 | SLO STO Białystok | 1:42.30 | |||
4 | POŁEĆ, Stanisław | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:43.29 | |||
5 | KRUKOWSKI, Maurycy | 93 | Liceum "MERIDIAN" | 2:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2010-06-18 - 11:20 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | KRAWCZYK, Marta | 99 | STO nr 4 | 39.20 | |||
2 | JAGÓRA, Natalia | 99 | SSP nr.1 Łódź | 40.54 | |||
3 | WASILEWICZ, Julia | 00 | SSP nr. 4 Poznań | 44.98 | |||
4 | HANDKE, Kamila | 99 | SSP nr.1 Łódź | 46.22 | |||
5 | RUSINEK, Aleksandra | 00 | SSP nr 1 w Krakowie | 48.45 | |||
6 | KLOCHOWICZ, Emilia | 00 | I SSP Radom | 48.48 | |||
7 | URBANIAK, Marta | 00 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 49.92 | |||
8 | ŚLIWSKA, Zuzanna | 00 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 50.77 | |||
9 | SOCHACKA, Dominika | 00 | SSP nr.10 w Warszawie | 52.01 | |||
10 | RADECKA, Anna | 00 | SSP STO Starachowice | 52.30 | |||
11 | PIETRZAK, Natalia | 00 | STO Ciechanów | 59.04 | |||
12 | BUŻNIAK, Joanna | 00 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 59.62 | |||
13 | NOWAK, Sandra | 99 | I SSP Radom | 1:02.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2010-06-18 - 11:30 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | KAWKA, Adam | 99 | SSP nr.1 Łódź | 36.23 | |||
2 | PORCZYŃSKI, Michał | 00 | SSP nr.1 Łódź | 39.12 | |||
3 | JANKOWSKI, Stanisław | 00 | SSP nr.1 Łódź | 45.33 | |||
4 | OSTOJSKI, Michał | 99 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 48.00 | |||
5 | ŁOŚ, Jan | 99 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 48.62 | |||
6 | SEREDYN, Jakub | 99 | STO Ciechanów | 56.00 | |||
7 | ADAMSKI, Michał | 99 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 58.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2010-06-18 - 11:30 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | LIPKA, Julia | 98 | SSP nr.10 w Warszawie | 34.04 | |||
2 | ZYCHOWICZ, Agnieszka | 97 | STO nr 4 | 36.70 | |||
3 | ŚLEZIAK, Natalia | 98 | SG "Nasza Szkoła" ZTSz Zabrze | 37.05 | |||
4 | BURLIGA, Karolina | 97 | SSP nr 1 w Krakowie | 40.30 | |||
5 | ŚLEDZIEWSKA, Marta | 97 | SSP nr.10 w Warszawie | 41.18 | |||
6 | KAWKA, Anna | 97 | SSP nr.1 Łódź | 41.19 | |||
7 | DURKA, Anna | 97 | SSP nr.10 w Warszawie | 43.25 | |||
8 | SAGNOWSKA, Zofia | 98 | SSP nr.4 Kraków | 46.00 | |||
9 | SPÓLNA, Barbara | 98 | I SSP Radom | 1:15.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2010-06-18 - 11:35 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | SASIN, Paweł | 98 | SSP nr.14 Warszawa | 36.00 | |||
2 | WCZEŚNIAK, Dominik | 97 | STO nr 4 | 36.80 | |||
3 | WARSZAWSKI, Juliusz | 98 | STO nr 4 | 37.11 | |||
4 | JURGIEL, Maciej | 98 | SSP STO Augustów | 37.20 | |||
5 | DOMAŃSKI, Adam | 97 | SSP nr.1 Łódź | 39.42 | |||
6 | OŚCIK, Tomasz | 97 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 40.00 | |||
7 | KRÓLIK, Patryk | 97 | SSP nr. 26 Warszawa | 42.06 | |||
8 | SOCHA, Maks | 98 | SSP nr. 26 Warszawa | 47.75 | |||
9 | WRZOS, Michał | 98 | SSP nr 1 Warszawa | 58.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 2010-06-18 - 11:40 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | KOWALSKA, Sylwia | 95 | SG Ciechanów | 1:10.04 | |||
2 | RUDZIŃSKA, Aleksandra | 94 | Gimnazjum "MERIDIAN" | 1:15.00 | |||
3 | ROSA, Marika | 95 | SG nr.4 | 1:17.02 | |||
4 | KORCZAK, Natalia | 96 | SG nr.4 | 1:18.03 | |||
5 | BARCZUCH, Aleksandra | 96 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:18.11 | |||
6 | MAJEWSKA, Anna | 95 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 1:25.00 | |||
7 | MROZOWSKA, Maria | 96 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:29.12 | |||
8 | KRZEMIEŃ, Aleksandra | 95 | SG nr 27 w Warszawie | 1:40.37 | |||
9 | DERCZ, Dominika | 94 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:45.18 | |||
10 | DERCZ, Dominika | 94 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:45.18 | |||
11 | BURTAN, Aleksandra | 96 | SG nr 1 w Krakowie | 1:45.39 | |||
12 | MALEJKA, Natalia | 94 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:47.01 | |||
13 | STROJNOWSKA, Katarzyna | 96 | Xxx | NT | |||
14 | CZERWIŃSKA, Wiktoria | 94 | Gimnazjum im.Św. Jana de La Salle | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 2010-06-18 - 11:45 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | KUSKOWSKI, Adam | 96 | SG Ciechanów | 1:04.12 | |||
2 | OSUCH, Michał | 94 | SG nr.4 | 1:16.70 | |||
3 | RYMUSZKA, Jacek | 94 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:16.78 | |||
4 | KRAJZA, Maciej | 94 | SG Ciechanów | 1:22.02 | |||
5 | CHURSKI, Dadosław | 94 | SG nr.1 Warszawa | 1:45.00 | |||
6 | WTORKIEWICZ, Dariusz | 96 | I GS Radom | 2:27.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 2010-06-18 - 11:50 | Kobiet, 100m motylkowy | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | JURGIEL, Oliwia | 92 | II LO w Augustowie im. Polonii i Polaków na Świecie | 1:16.16 | |||
2 | POLAŃSKA, Katarzyna | 91 | Liceum "MERIDIAN" | 1:20.00 | |||
3 | ŁUKASIEWICZ, Aleksandra | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:48.72 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 2010-06-18 - 11:55 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | CHAŁUPCZYŃSKI, Rafał | 91 | Liceum "MERIDIAN" | 1:27.00 | |||
2 | BADUREK, Filip | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:30.05 | |||
3 | GOŁĘBIOWSKI, Jacek | 92 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:45.91 | |||
4 | MANN, Marcin | 91 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:50.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 2010-06-18 - 15:00 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | ZYCHOWICZ, Agnieszka | 97 | STO nr 4 | 1:18.10 | |||
2 | JERZYŃSKA, Aleksandra | 97 | SSP nr.1 Łódź | 1:19.23 | |||
3 | KOCHAN, Alicja | 98 | SSP nr 1 w Krakowie | 1:25.30 | |||
4 | KULBACKA, Dorota | 98 | SSP STO Augustów | 1:32.80 | |||
5 | MACIEJASZ, Kinga | 97 | SSP nr 6 w Krakowie | 1:35.00 | |||
6 | GOŁUSZKA, Agnieszka | 97 | SSP nr 1 w Krakowie | 1:39.00 | |||
7 | PUCZYŃSKA, Julia | 98 | SSP nr.10 w Warszawie | 1:40.07 | |||
8 | KOWALCZYK, Karolina | 98 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 1:43.06 | |||
9 | DURKA, Anna | 97 | SSP nr.10 w Warszawie | 1:43.45 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 2010-06-18 - 15:05 | Chłopców, 100m zmienny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | DURJASZ, Tomasz | 97 | SSP nr.10 w Warszawie | 1:13.01 | |||
2 | KOWALCZYK, Jakub | 97 | SSP im Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach | 1:18.07 | |||
3 | SASIN, Paweł | 98 | SSP nr.14 Warszawa | 1:18.40 | |||
4 | KRÓLIK, Patryk | 97 | SSP nr. 26 Warszawa | 1:19.12 | |||
5 | WCZEŚNIAK, Dominik | 97 | STO nr 4 | 1:19.80 | |||
6 | BIELAWSKI, Jakub | 97 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | 1:20.00 | |||
7 | WARSZAWSKI, Juliusz | 98 | STO nr 4 | 1:20.18 | |||
8 | STRYJEWSKI, Filip | 98 | SSP nr 1 w Krakowie | 1:32.00 | |||
9 | KOSTRZEWSKI, Konrad | 98 | SSP nr.1 Łódź | 1:32.16 | |||
10 | TROJANOWSKI, Filip | 98 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:35.12 | |||
11 | KRUCZKOWSKI, Radosław | 98 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:38.12 | |||
12 | STEĆ, Michał | 97 | SSP nr.5 w Warszawie | 1:40.56 | |||
13 | ŚWIĄTEK, Julian | 98 | SSP nr.10 w Warszawie | 1:43.56 | |||
14 | AUGUSTYN, Aleksander | 97 | SSP nr.5 w Warszawie | 2:15.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 2010-06-18 - 15:15 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | PACIOREK, Joanna | 95 | Gimnazjum Salezjańskie w Legionowie | 1:10.00 | |||
2 | DYAKOWSKA, Maja | 95 | SG Ciechanów | 1:13.50 | |||
3 | SOPLIŃSKA, Aleksandra | 95 | SG Ciechanów | 1:19.50 | |||
4 | ROSA, Marika | 95 | SG nr.4 | 1:19.50 | |||
5 | KANAK, Dominika | 95 | SG nr.1 Warszawa | 1:20.30 | |||
6 | KORCZAK, Natalia | 96 | SG nr.4 | 1:20.34 | |||
7 | KONOPCZYŃSKA, Justyna | 95 | GIMNAZJUM im. Cecylii Plater-Zyberkówny | 1:20.80 | |||
8 | AMBROZIAK, Alicja | 94 | SG nr14 STO Warszawa | 1:24.32 | |||
9 | ZYZAŁO, Kinga | 96 | SG STO Augustów | 1:28.40 | |||
10 | KASZUBA, Magdalena | 95 | SG nr 1 w Krakowie | 1:30.30 | |||
11 | HANDKE, Dominika | 96 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 1:31.22 | |||
12 | GUBAŁA, Wioletta | 94 | SG nr 1 w Krakowie | 1:32.30 | |||
13 | GIEMZA, Weronika | 96 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:36.18 | |||
14 | LITEWSKA, Joanna | 95 | SG nr 27 w Warszawie | 1:43.98 | |||
15 | TRZCIŃSKA, Aleksandra | 95 | SG nr 27 w Warszawie | 1:44.55 | |||
16 | BASIŃSKA, Monika | 96 | I GS Radom | 1:55.00 | |||
17 | KULTYS, Agnieszka | 96 | I GS Radom | 1:59.20 | |||
18 | CZERWIŃSKA, Wiktoria | 94 | Gimnazjum im.Św. Jana de La Salle | NT | |||
19 | PTASZKIEWICZ, Hanna | 96 | SG nr 1 w Krakowie | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 2010-06-18 - 15:25 | Chłopców, 100m zmienny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | JURA, Maciej | 96 | Prywatne Gimnazjum Nr 1 Warszawa | 1:02.00 | |||
2 | RUTKOWSKI, Jakub | 94 | Niepubliczne Gimnazjum Katolickie Zabrze | 1:06.50 | |||
3 | MALINOWSKI, Marcin | 95 | SG nr 6 w Krakowie | 1:12.60 | |||
4 | GÓRECKI-GOMOŁA, Adam | 95 | II Gimnazjum przy Społecznym LO nr 4 | 1:14.00 | |||
5 | MUSIAŁ, Adam | 96 | Gimnazjum nr.14 F.Sz. Warszawa | 1:15.00 | |||
6 | DURJASZ, Adam | 95 | SG nr 27 w Warszawie | 1:17.06 | |||
7 | PERL, Michał | 96 | Gimnazjum Salezjańskie w Legionowie | 1:18.00 | |||
8 | DENERT, Jan | 94 | SG STO Augustów | 1:18.10 | |||
9 | OSUCH, Michał | 94 | SG nr.4 | 1:18.34 | |||
10 | PYTEL, Rafał | 95 | SG nr.1 Warszawa | 1:20.00 | |||
11 | PASEK, Michał | 95 | SG "Nasza Szkoła" ZTSz Zabrze | 1:20.12 | |||
12 | KOCHAN, Dominik | 96 | SG nr 1 w Krakowie | 1:20.31 | |||
13 | REGULSKI, Bartosz | 96 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:22.97 | |||
14 | TARNOWSKI, Tomasz | 95 | Pro Futuro | 1:23.12 | |||
15 | RYMUSZKA, Jacek | 94 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:23.17 | |||
16 | KOMANDER, Mateusz | 95 | Niepubliczne Gimnazjum Katolickie Zabrze | 1:24.00 | |||
17 | BROŻYNA, Stanisław | 94 | SG nr14 STO Warszawa | 1:27.39 | |||
18 | UKLAŃSKI, Adam | 94 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:27.63 | |||
19 | KARTUS, Kacper | 94 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 1:27.94 | |||
20 | SAWICKI, Robert | 96 | SG nr.1 Warszawa | 1:28.00 | |||
21 | GĄDKIEWICZ, Mikołaj | 95 | Gimnazjum nr.14 F.Sz. Warszawa | 1:30.00 | |||
22 | STAWIDA, Filip | 96 | SG nr14 STO Warszawa | 1:31.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 43 2010-06-18 - 15:35 | Kobiet, 100m zmienny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | KORYCKA, Małgorzata | 91 | Autorskie LO nr 42 Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 44 2010-06-18 - 15:35 | Mêżczyzn, 100m zmienny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
Rok ur. |
1 | DURYASZ, Daniel | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:17.81 | |||
2 | SIODMOK, Paweł | 92 | SLO STO Białystok | 1:24.60 | |||
3 | BADUREK, Filip | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:28.11 | |||
4 | EDELMAN, Maciej | 93 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 1:32.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 45 2010-06-18 - 15:40 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SSP nr.10 w Warszawie 1 | SSP nr.10 w Warszawie | 1:29.06 | ||||
2 | STO Ciechanów 1 | STO Ciechanów | 1:46.00 | ||||
3 | SSP nr 1 w Krakowie 1 | SSP nr 1 w Krakowie | 1:47.00 | ||||
4 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 1 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:48.25 | ||||
5 | SSP nr. 26 Warszawa 1 | SSP nr. 26 Warszawa | 1:53.00 | ||||
6 | I SSP Radom 1 | I SSP Radom | 1:53.20 | ||||
7 | NSP nr.97 1 | NSP nr.97 | 2:40.01 | ||||
8 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 1 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT | ||||
9 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 2 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 46 2010-06-18 - 15:45 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | STO Ciechanów 1 | STO Ciechanów | 1:26.00 | ||||
2 | SSP nr.10 w Warszawie 1 | SSP nr.10 w Warszawie | 1:30.09 | ||||
3 | SSP nr.1 Łódź 1 | SSP nr.1 Łódź | 1:35.23 | ||||
4 | SSP nr 1 w Krakowie 1 | SSP nr 1 w Krakowie | 1:48.25 | ||||
5 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 1 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:49.73 | ||||
6 | STO Ciechanów 2 | STO Ciechanów | 2:00.00 | ||||
7 | SSP nr 1 Warszawa 1 | SSP nr 1 Warszawa | 2:01.00 | ||||
8 | I SSP Radom 1 | I SSP Radom | 2:07.01 | ||||
9 | NSP nr.97 1 | NSP nr.97 | 2:40.01 | ||||
10 | Pro Futuro 1 | Pro Futuro | NT | ||||
11 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa 1 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | NT | ||||
12 | Xxx 1 | Xxx | NT | ||||
13 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 1 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 47 2010-06-18 - 15:55 | Dziewcząt, 4 x 25m zmienny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SSP nr.1 Łódź 2 | SSP nr.1 Łódź | 1:21.23 | ||||
2 | SSP nr.10 w Warszawie 1 | SSP nr.10 w Warszawie | 1:26.98 | ||||
3 | SSP nr 6 w Krakowie 1 | SSP nr 6 w Krakowie | 1:28.00 | ||||
4 | SSP nr 6 w Krakowie 1 | SSP nr 6 w Krakowie | 1:28.00 | ||||
5 | SSP nr 6 w Krakowie 3 | SSP nr 6 w Krakowie | 1:28.00 | ||||
6 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 1 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:29.50 | ||||
7 | SSP nr.4 Kraków 1 | SSP nr.4 Kraków | 1:30.00 | ||||
8 | SSP nr. 26 Warszawa 1 | SSP nr. 26 Warszawa | 1:38.00 | ||||
9 | STO Ciechanów 1 | STO Ciechanów | 1:38.00 | ||||
10 | SSP nr 1 w Krakowie 1 | SSP nr 1 w Krakowie | 1:40.23 | ||||
11 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 2 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:40.33 | ||||
12 | I SSP Radom 1 | I SSP Radom | 1:41.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 48 2010-06-18 - 16:00 | Chłopców, 4 x 25m zmienny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SSP nr.1 Łódź 1 | SSP nr.1 Łódź | 1:19.23 | ||||
2 | SSP nr.10 w Warszawie 1 | SSP nr.10 w Warszawie | 1:21.23 | ||||
3 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 1 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:28.73 | ||||
4 | STO Ciechanów 1 | STO Ciechanów | 1:31.00 | ||||
5 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 2 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:36.21 | ||||
6 | SSP nr 1 Warszawa 2 | SSP nr 1 Warszawa | 1:49.20 | ||||
7 | SSP nr 1 Warszawa 1 | SSP nr 1 Warszawa | 1:49.20 | ||||
8 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 1 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 49 2010-06-18 - 16:05 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SSP nr.1 Łódź 1 | SSP nr.1 Łódź | 2:22.43 | ||||
2 | SSP nr.10 w Warszawie 1 | SSP nr.10 w Warszawie | 2:37.33 | ||||
3 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa 1 | Prywatna SP Nr 92 Warszawa | 2:40.00 | ||||
4 | SSP nr.4 Kraków 1 | SSP nr.4 Kraków | 2:50.00 | ||||
5 | SSP nr 1 w Krakowie 1 | SSP nr 1 w Krakowie | 2:50.56 | ||||
6 | I SSP Radom 1 | I SSP Radom | 4:16.20 | ||||
7 | Pro Futuro 1 | Pro Futuro | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 50 2010-06-18 - 16:15 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SSP nr.10 w Warszawie 1 | SSP nr.10 w Warszawie | 2:29.54 | ||||
2 | SSP nr 1 w Krakowie 1 | SSP nr 1 w Krakowie | 2:50.12 | ||||
3 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 1 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 2:51.30 | ||||
4 | SSP nr 1 Warszawa 1 | SSP nr 1 Warszawa | 3:15.20 | ||||
5 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 1 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT | ||||
6 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 1 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 51 2010-06-18 - 16:15 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SG Ciechanów 1 | SG Ciechanów | 2:12.12 | ||||
2 | Zespół Szkół Społecznych Łódź 1 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 2:21.12 | ||||
3 | Zespół Szkół Społecznych Łódź 1 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 2:34.11 | ||||
4 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum 1 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 2:38.20 | ||||
5 | SG nr.7 Kraków 1 | SG nr.7 Kraków | 2:39.00 | ||||
6 | SG nr 1 w Krakowie 1 | SG nr 1 w Krakowie | 2:45.17 | ||||
7 | Gimnazjum im.Św. Jana de La Salle 1 | Gimnazjum im.Św. Jana de La Salle | 2:48.16 | ||||
8 | SG nr14 STO Warszawa 1 | SG nr14 STO Warszawa | 2:51.64 | ||||
9 | SG nr 27 w Warszawie 1 | SG nr 27 w Warszawie | 2:56.43 | ||||
10 | SG nr. 45 w Warszawie 1 | SG nr. 45 w Warszawie | 2:57.31 | ||||
11 | SG nr 27 w Warszawie 2 | SG nr 27 w Warszawie | 2:57.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 52 2010-06-18 - 16:25 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SG nr. 45 w Warszawie 1 | SG nr. 45 w Warszawie | 1:40.02 | ||||
2 | Prywatne Gimnazjum Nr 1 Warszawa 1 | Prywatne Gimnazjum Nr 1 Warszawa | 2:08.00 | ||||
3 | SG Szczecinek 1 | SG Szczecinek | 2:13.81 | ||||
4 | SG nr.7 Kraków 1 | SG nr.7 Kraków | 2:14.00 | ||||
5 | SG Ciechanów 1 | SG Ciechanów | 2:15.25 | ||||
6 | Zespół Szkół Społecznych Łódź 1 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 2:16.22 | ||||
7 | SG nr 27 w Warszawie 1 | SG nr 27 w Warszawie | 2:17.56 | ||||
8 | SSP nr 6 w Krakowie 1 | SSP nr 6 w Krakowie | 2:19.50 | ||||
9 | SG nr 6 w Krakowie 1 | SG nr 6 w Krakowie | 2:19.50 | ||||
10 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum 1 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 2:19.78 | ||||
11 | Zespół Szkół Społecznych Łódź 1 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 2:21.21 | ||||
12 | SG nr.1 Warszawa 1 | SG nr.1 Warszawa | 2:23.30 | ||||
13 | SG STO Augustów 1 | SG STO Augustów | 2:25.55 | ||||
14 | SG nr 1 w Krakowie 1 | SG nr 1 w Krakowie | 2:30.43 | ||||
15 | SG nr14 STO Warszawa 1 | SG nr14 STO Warszawa | 2:34.17 | ||||
16 | Gimnazjum im.Św. Jana de La Salle 1 | Gimnazjum im.Św. Jana de La Salle | 2:39.65 | ||||
17 | SG nr 27 w Warszawie 2 | SG nr 27 w Warszawie | 2:48.56 | ||||
18 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 1 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT | ||||
19 | SG Ciechanów 2 | SG Ciechanów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 53 2010-06-18 - 16:40 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | Liceum "MERIDIAN" 1 | Liceum "MERIDIAN" | 2:35.00 | ||||
2 | Gimnazjum "MERIDIAN" 1 | Gimnazjum "MERIDIAN" | 2:39.00 | ||||
3 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO 1 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 2:40.81 | ||||
4 | Liceum "MERIDIAN" 1 | Liceum "MERIDIAN" | 3:00.00 | ||||
5 | Autorskie LO nr 42 Warszawa 1 | Autorskie LO nr 42 Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 54 2010-06-18 - 16:40 | Mêżczyzn, 4 x 50m zmienny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO 1 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 2:18.92 | ||||
2 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO 2 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 2:35.18 | ||||
3 | Liceum "MERIDIAN" 1 | Liceum "MERIDIAN" | 2:49.00 | ||||
4 | SLO STO Białystok 1 | SLO STO Białystok | NT | ||||
5 | Autorskie LO nr 42 Warszawa 1 | Autorskie LO nr 42 Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 55 2010-06-18 - 16:45 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SSP nr.10 w Warszawie 1 | SSP nr.10 w Warszawie | 1:11.76 | ||||
2 | SSP nr 6 w Krakowie 2 | SSP nr 6 w Krakowie | 1:19.20 | ||||
3 | SSP nr 6 w Krakowie 1 | SSP nr 6 w Krakowie | 1:19.20 | ||||
4 | SSP nr 6 w Krakowie 4 | SSP nr 6 w Krakowie | 1:19.20 | ||||
5 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 1 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:22.88 | ||||
6 | SSP nr.4 Kraków 1 | SSP nr.4 Kraków | 1:24.00 | ||||
7 | STO Ciechanów 1 | STO Ciechanów | 1:29.00 | ||||
8 | SSP nr.1 Łódź 1 | SSP nr.1 Łódź | 1:29.56 | ||||
9 | SSP nr 1 w Krakowie 1 | SSP nr 1 w Krakowie | 1:32.23 | ||||
10 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 2 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:33.12 | ||||
11 | I SSP Radom 1 | I SSP Radom | 1:35.80 | ||||
12 | SSP nr.1 Łódź 2 | SSP nr.1 Łódź | 1:45.12 | ||||
13 | NSP nr.97 1 | NSP nr.97 | 2:58.55 | ||||
14 | II | NSP nr.97 | 2:58.55 | ||||
15 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 1 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 56 2010-06-18 - 16:55 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SSP nr.10 w Warszawie 1 | SSP nr.10 w Warszawie | 1:08.56 | ||||
2 | SSP nr.1 Łódź 1 | SSP nr.1 Łódź | 1:11.09 | ||||
3 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 1 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:20.42 | ||||
4 | STO Ciechanów 1 | STO Ciechanów | 1:24.00 | ||||
5 | SSP nr 1 Warszawa 2 | SSP nr 1 Warszawa | 1:25.30 | ||||
6 | SSP nr 1 Warszawa 1 | SSP nr 1 Warszawa | 1:25.30 | ||||
7 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 2 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 1:30.84 | ||||
8 | NSP nr.97 1 | NSP nr.97 | 2:58.55 | ||||
9 | Xxx 1 | Xxx | NT | ||||
10 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 1 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 57 2010-06-18 - 17:05 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SSP nr.1 Łódź 1 | SSP nr.1 Łódź | 2:14.32 | ||||
2 | SSP nr.10 w Warszawie 1 | SSP nr.10 w Warszawie | 2:25.32 | ||||
3 | STO Ciechanów 1 | STO Ciechanów | 2:30.00 | ||||
4 | SSP nr 1 w Krakowie 1 | SSP nr 1 w Krakowie | 2:35.89 | ||||
5 | SSP nr.4 Kraków 1 | SSP nr.4 Kraków | 2:42.00 | ||||
6 | NSP nr.97 1 | NSP nr.97 | 2:58.55 | ||||
7 | I SSP Radom 1 | I SSP Radom | 3:50.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 58 2010-06-18 - 17:10 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SSP nr.10 w Warszawie 1 | SSP nr.10 w Warszawie | 2:17.01 | ||||
2 | SSP nr 1 Warszawa 1 | SSP nr 1 Warszawa | 2:18.30 | ||||
3 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk 1 | SP Im. Św. Kazimierza Gdańsk | 2:23.84 | ||||
4 | KSP Mława 2 | KSP Mława | 2:25.53 | ||||
5 | SSP nr. 26 Warszawa 1 | SSP nr. 26 Warszawa | 2:35.13 | ||||
6 | SSP nr 1 w Krakowie 1 | SSP nr 1 w Krakowie | 2:35.78 | ||||
7 | STO Ciechanów 1 | STO Ciechanów | 2:40.05 | ||||
8 | KSP Mława 2 | KSP Mława | 2:55.21 | ||||
9 | SSP nr.5 w Warszawie 2 | SSP nr.5 w Warszawie | 3:07.02 | ||||
10 | SSP nr.5 w Warszawie 1 | SSP nr.5 w Warszawie | 3:47.05 | ||||
11 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 1 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT | ||||
12 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 1 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 59 2010-06-18 - 17:20 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | SG Ciechanów 1 | SG Ciechanów | 2:08.87 | ||||
2 | Zespół Szkół Społecznych Łódź 1 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 2:12.43 | ||||
3 | Zespół Szkół Społecznych Łódź 1 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 2:18.22 | ||||
4 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum 1 | ZSSO "Bednarska" Warszawa Gimnazjum | 2:18.31 | ||||
5 | SG nr 27 w Warszawie 1 | SG nr 27 w Warszawie | 2:19.45 | ||||
6 | SG nr.7 Kraków 1 | SG nr.7 Kraków | 2:25.00 | ||||
7 | SG nr 1 w Krakowie 1 | SG nr 1 w Krakowie | 2:27.00 | ||||
8 | SG nr14 STO Warszawa 1 | SG nr14 STO Warszawa | 2:28.15 | ||||
9 | Gimnazjum im.Św. Jana de La Salle 1 | Gimnazjum im.Św. Jana de La Salle | 2:36.80 | ||||
10 | SG nr 27 w Warszawie 2 | SG nr 27 w Warszawie | 2:37.58 | ||||
11 | SG nr. 45 w Warszawie 1 | SG nr. 45 w Warszawie | 2:40.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 60 2010-06-18 - 17:25 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | Prywatne Gimnazjum Nr 1 Warszawa 1 | Prywatne Gimnazjum Nr 1 Warszawa | 1:52.00 | ||||
2 | SG Szczecinek 1 | SG Szczecinek | 1:58.40 | ||||
3 | SSP nr 6 w Krakowie 1 | SSP nr 6 w Krakowie | 1:59.00 | ||||
4 | SG nr 6 w Krakowie 2 | SG nr 6 w Krakowie | 1:59.00 | ||||
5 | SG nr 27 w Warszawie 1 | SG nr 27 w Warszawie | 1:59.78 | ||||
6 | Zespół Szkół Społecznych Łódź 1 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 2:02.12 | ||||
7 | SG nr 1 w Krakowie 1 | SG nr 1 w Krakowie | 2:02.36 | ||||
8 | SG nr.7 Kraków 1 | SG nr.7 Kraków | 2:05.00 | ||||
9 | SG nr.1 Warszawa 1 | SG nr.1 Warszawa | 2:06.30 | ||||
10 | SG Ciechanów 1 | SG Ciechanów | 2:06.73 | ||||
11 | SG nr14 STO Warszawa 1 | SG nr14 STO Warszawa | 2:09.72 | ||||
12 | Zespół Szkół Społecznych Łódź 1 | Zespół Szkół Społecznych Łódź | 2:12.34 | ||||
13 | SG STO Augustów 1 | SG STO Augustów | 2:15.22 | ||||
14 | SG nr 27 w Warszawie 2 | SG nr 27 w Warszawie | 2:20.78 | ||||
15 | SG nr. 45 w Warszawie 1 | SG nr. 45 w Warszawie | 2:25.26 | ||||
16 | Gimnazjum im.Św. Jana de La Salle 1 | Gimnazjum im.Św. Jana de La Salle | 2:25.45 | ||||
17 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja 1 | Towarzystwo Oświatowe Edukacja | 2:30.00 | ||||
18 | S.P. nr. 20 FS Warszawa 1 | S.P. nr. 20 FS Warszawa | NT | ||||
19 | SG Ciechanów 2 | SG Ciechanów | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 61 2010-06-18 - 17:40 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO 1 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 2:31.18 | ||||
2 | Liceum "MERIDIAN" 1 | Liceum "MERIDIAN" | 2:35.00 | ||||
3 | Liceum "MERIDIAN" 1 | Liceum "MERIDIAN" | 2:50.00 | ||||
4 | Autorskie LO nr 42 Warszawa 1 | Autorskie LO nr 42 Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 62 2010-06-18 - 17:45 | Mêżczyzn, 4 x 50m dowolny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Eliminacje |
1 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO 1 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 2:00.11 | ||||
2 | Liceum "MERIDIAN" 1 | Liceum "MERIDIAN" | 2:15.00 | ||||
3 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO 2 | ZSSO "Bednarska" Warszawa LO | 2:26.81 | ||||
4 | 2 Społeczne LO w Warszawie 1 | 2 Społeczne LO w Warszawie | 2:30.15 | ||||
5 | 2 Społeczne LO w Warszawie 1 | 2 Społeczne LO w Warszawie | 2:30.15 | ||||
6 | Autorskie LO nr 42 Warszawa 1 | Autorskie LO nr 42 Warszawa | NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 1 2010-06-19 - 9:00 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-06-19 - 9:00 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-06-19 - 9:05 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-06-19 - 9:05 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-06-19 - 9:10 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-06-19 - 9:10 | Chłopców, 50m grzbietowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-06-19 - 9:10 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-06-19 - 9:15 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-06-19 - 9:15 | Kobiet, 100m grzbietowy | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-06-19 - 9:20 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-06-19 - 9:20 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-06-19 - 9:20 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-06-19 - 9:20 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-06-19 - 9:25 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2010-06-19 - 9:25 | Dziewcząt, 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2010-06-19 - 9:30 | Chłopców, 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2010-06-19 - 9:30 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2010-06-19 - 9:35 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2010-06-19 - 9:35 | Kobiet, 100m dowolny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2010-06-19 - 9:35 | Mêżczyzn, 100m dowolny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2010-06-19 - 9:40 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2010-06-19 - 9:40 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2010-06-19 - 9:45 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2010-06-19 - 9:45 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2010-06-19 - 9:45 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2010-06-19 - 9:50 | Chłopców, 50m klasyczny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2010-06-19 - 9:50 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2010-06-19 - 9:55 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2010-06-19 - 9:55 | Kobiet, 100m klasyczny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2010-06-19 - 9:55 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2010-06-19 - 10:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2010-06-19 - 10:05 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2010-06-19 - 10:05 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2010-06-19 - 10:05 | Chłopców, 50m motylkowy | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 2010-06-19 - 10:10 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 2010-06-19 - 10:10 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 2010-06-19 - 10:15 | Kobiet, 100m motylkowy | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 2010-06-19 - 10:15 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 2010-06-19 - 10:20 | Dziewcząt, 100m zmienny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 2010-06-19 - 10:25 | Chłopców, 100m zmienny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 2010-06-19 - 10:25 | Dziewcząt, 100m zmienny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 2010-06-19 - 10:25 | Chłopców, 100m zmienny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 43 2010-06-19 - 10:30 | Kobiet, 100m zmienny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 44 2010-06-19 - 10:30 | Mêżczyzn, 100m zmienny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
Rok ur. |
<< TOP >> |
Konkurencja 45 2010-06-19 - 10:35 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 46 2010-06-19 - 10:35 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 8 - 9 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 47 2010-06-19 - 10:40 | Dziewcząt, 4 x 25m zmienny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 48 2010-06-19 - 10:40 | Chłopców, 4 x 25m zmienny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 49 2010-06-19 - 10:45 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 50 2010-06-19 - 10:45 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 51 2010-06-19 - 10:50 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 52 2010-06-19 - 10:55 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 53 2010-06-19 - 10:55 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 54 2010-06-19 - 11:00 | Mêżczyzn, 4 x 50m zmienny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 55 2010-06-19 - 11:00 | Dziewcząt, 4 x 25m dowolny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 56 2010-06-19 - 11:05 | Chłopców, 4 x 25m dowolny | 10 - 11 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 57 2010-06-19 - 11:05 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 58 2010-06-19 - 11:10 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 59 2010-06-19 - 11:15 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 60 2010-06-19 - 11:20 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 14 - 16 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 61 2010-06-19 - 11:20 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |
<< TOP >> |
Konkurencja 62 2010-06-19 - 11:25 | Mêżczyzn, 4 x 50m dowolny | 17 - 19 lat Lista zgłoszeń Finał |