Mistrzostwa Śląska OPEN i Jun. 14,15,16 lat Gliwice, 18. - 19.6.2010 |
Konkurencja 1 2010-06-18 - 15:00 | Kobiet, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 6 | RZEPA, Agata BAJURA, Marta PRZYBYŁA, Jagoda ORLIK, Jagoda | 96 98 96 96 | TKKF Szczygłowice Knurów Uks Wodnik 29 Katowice TKKF Szczygłowice Knurów TKKF Szczygłowice Knurów | 33.32 32.50 32.90 33.77 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LELITO, Magdalena CUP, Agnieszka MAŁYSKA, Martyna PAWLI, Marta JABŁOŃSKA, Natalia PAWLUKIEWICZ, Randia WOLOWSKA, Karolina KRZAK, Marta | 95 95 96 95 97 96 95 96 | MKS Pałac Młodzieży MKS Pałac Młodzieży MKS-SMS Victoria Racibórz Azs-Awf Katowice MOSM Tychy Uks Wodnik 29 Katowice MKS Pałac Młodzieży GTSIK SiKReT Gliwice | 32.20 32.00 31.00 31.00 31.00 31.90 32.00 32.21 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DĄBROWSKA, Aleksandra KNAPIK, Anna ŻURAWIK, Paulina KOENIG, Karolina JACEK, Sabina NOWAK, Martyna TYMIŃSKA, Anna BOHDANOWICZ, Michalina | 94 96 94 95 96 96 95 96 | Mks - Mos Katowice Ka Piatka Chorzów MOSM Tychy MKS Pałac Młodzieży MOSM Tychy TKKF Szczygłowice Knurów Mks - Mos Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 31.00 31.00 30.30 30.18 30.20 30.68 31.00 31.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KARCZWSKA, Karolina PIASECKA, Ewa MILEWSKA, Marta TOPÓR, Anna NAWROCKA, Manuela MARZEC, Sara MASŁOWSKA, Martyna BARTOSZEK, JOANNA | 95 92 96 95 90 97 96 96 | MKS Pałac Młodzieży AZS AWF Katowice Ka Piatka Chorzów Mks - Mos Katowice Uks Trójka UKS Orka Lêdziny GTSIK SiKReT Gliwice Muks Gilius Gilowice | 30.00 30.00 30.00 29.20 29.50 30.00 30.00 30.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LIS, Magdalena CZAPLA, Magdalena MAZURKIEWICZ, Aleksandra DRAB, Magda OKAJ, Oliwia PIETRONIEC KATARZYNA, Katarzyna DZIDA, ADRIANNA KOŁODZIEJ, Alicja | 93 92 94 92 96 96 95 93 | Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz Uks Trójka Mks - Mos Katowice Ka Piatka Chorzów Muks Gilius Gilowice Azs-Awf Katowice | 29.00 29.00 28.55 27.80 28.50 28.77 29.00 29.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-06-18 - 15:05 | Mêżczyzn, 50m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 | CHUDZIAK, Bartosz MICHAŁÓW, Jakub ZAJĄC, Mikołaj CHALASTRA, Łukasz DĘBOWSKI, Szymon OGÓREK, Jakub OGORZAŁEK, Kamil | 97 96 98 95 98 97 99 | Uks Wodnik 29 Katowice TKKF Szczygłowice Knurów Uks Wodnik 29 Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz Górnik Radlin Uks Wodnik 29 Katowice Uks Wodnik 29 Katowice | 35.00 34.00 32.90 31.05 32.01 33.00 35.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOTOWSKI, Adam SOSNOWSKI, Maciej BAŁAZY, Łukasz BULA, Marcin TYCZKA, Wojciech ZERZON, Robert PROCEK, Michał KINEK, Marcin | 96 96 94 96 95 96 96 95 | Górnik Radlin UKS Wodnik Siemianowice GTSIK SiKReT Gliwice UKS Wodnik Siemianowice Mks - Mos Katowice Górnik Radlin MKS-SMS Victoria Racibórz TKKF Szczygłowice Knurów | 30.55 30.25 30.21 29.80 30.00 30.22 30.27 30.86 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŚWIERCZEK, Mariusz BABULA, Filip GOJ, Kordian CZECH, Kamil ARENDOWSKI, Piotr ANDREJKO, Szymon FUKS, Kamil WYGLENDA, Dawid | 96 95 95 96 94 96 96 95 | MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz AZS AWF Katowice Mks - Mos Katowice MOSM Tychy Górnik Radlin UKS Wodnik Siemianowice MKS-SMS Victoria Racibórz | 29.57 29.34 29.00 29.00 29.00 29.25 29.50 29.73 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KARPF, Adam KRYSZAK, Wojciech LALEK, Grzegorz SALAMON, Jonasz JĘDRZEJAK, Łukasz KOPIEC, Artur GOŁĘBIOWSKI, Remegiusz ZARYCZNY, Piotr | 95 93 96 96 94 95 95 96 | Mks - Mos Katowice Mewa Władysławowo TKKF Szczygłowice Knurów Górnik Radlin UKS Wodnik Siemianowice UKS Wodnik Siemianowice Górnik Radlin MOSM Tychy | 29.00 28.99 28.69 28.50 28.54 28.95 29.00 29.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | STOLARCZYK, Kamil DZIUBIŃSKI, Kacper GAŁAN, Dawid MOŚKO, Michał STOPPEL, Piotr BURZAWA, Mateusz KORZUCH, Mateusz CHLIPAŁA, Patryk | 96 94 95 96 93 96 95 94 | UKS Wodnik Siemianowice TKKF Szczygłowice Knurów CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Uks Ruda Śląska Kochłowiczanka TKKF Szczygłowice Knurów CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Mks - Mos Katowice Mks - Mos Katowice | 28.50 28.11 28.00 27.86 27.95 28.00 28.50 28.50 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PŁOWIEC, Mateusz TABISZ, Paweł DZIENISZEWSI, Michał SKIBIŃSKI, Mateusz OBRACAJ, Krystian CEBULA, Sebastian SIWY, Tomasz GAŁUSZKA, Dawid | 95 94 94 93 94 95 91 93 | GTSIK SiKReT Gliwice MKS-SMS Victoria Racibórz Azs-Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Górnik Radlin Uks Ruda Śląska Kochłowiczanka UKS Wodnik Siemianowice ULKS Victoria Kozy | 27.54 26.89 26.78 26.50 26.50 26.80 26.98 27.82 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BUGDOL, Rafał WSZOŁA, Bartosz KRAMORZ, Bartosz FURMAN, Łukasz ASULIAN, Axel ŻYMAŃCZYK, MATEUSZ SZYMAŃSKI, Wojciech KAPROŃ, Kacper | 95 93 93 93 93 95 91 95 | MKS-SMS Victoria Racibórz GTSIK SiKReT Gliwice Azs-Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice Muks Gilius Gilowice GTSIK SiKReT Gliwice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 26.47 26.12 25.68 24.99 25.50 26.00 26.34 26.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-06-18 - 15:15 | Kobiet, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | MAZURKIEWICZ, Aleksandra ORLIK, Jagoda GOLEC, Aleksandra | 94 96 99 | MKS-SMS Victoria Racibórz TKKF Szczygłowice Knurów Uks Wodnik 29 Katowice | NT 44.64 46.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | ROLNIK, Kinga NOWAK, Martyna WIŚNIEWSKA, Kamila ROGACZ, Katarzyna ŚWIERCZEK, Monika KRZAK, Marta RZEPA, Agata | 97 96 96 96 97 96 96 | Górnik Radlin TKKF Szczygłowice Knurów MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz Ka Piatka Chorzów GTSIK SiKReT Gliwice TKKF Szczygłowice Knurów | 43.01 40.42 39.49 38.33 39.00 40.27 42.42 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SYREK, Aleksandra KUJAWIŃSKA, Iga WODECKA, Agnieszka LIS, Magdalena DRATWIŃSKA, Julia ZAJĄC, Dominika KLIMAS, PAULINA WYROBEK, MARTYNA | 96 96 95 93 94 95 95 96 | Mks - Mos Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Górnik Radlin Ks Azs Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza MOSiR Mysłowice Muks Gilius Gilowice Muks Gilius Gilowice | 38.00 37.00 35.50 34.50 35.00 37.00 37.50 38.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-06-18 - 15:15 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 6 | LALEK, Grzegorz PACAN, Jan BAŁAZY, Łukasz DĘBOWSKI, Szymon | 96 96 94 98 | TKKF Szczygłowice Knurów Uks Wodnik 29 Katowice GTSIK SiKReT Gliwice Górnik Radlin | 40.86 39.90 40.21 45.01 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KUBASA, Dawid NIESTRÓJ, Robert KŁOS, Grzegorz ZALEWSKI, Bartosz GAŁECKI, Krzysztof DZIUBIŃSKI, Kacper PŁOWIEC, Mateusz WAĆKOWSKI, Przemysław | 96 96 95 94 93 94 95 96 | MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz Ks Azs Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice Mks - Mos Katowice TKKF Szczygłowice Knurów GTSIK SiKReT Gliwice MMKS Kêdzierzyn-Koźle | 36.95 36.11 35.50 35.00 35.11 36.00 36.56 37.50 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MIKA, Kamil KORZUCH, Mateusz CEBULA, Sebastian KAPROŃ, Kacper OGIERMAN, Mateusz GARDYAN, Dawid FREMEL, Dawid ROŻYK, Sebastian | 95 95 95 95 93 95 96 95 | Ks Azs Awf Katowice Mks - Mos Katowice Uks Ruda Śląska Kochłowiczanka CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Azs-Awf Katowice Górnik Radlin UKS Wodnik Siemianowice Górnik Radlin | 34.85 34.00 33.40 33.00 33.21 34.00 34.20 35.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RUTKOWSKI, Jakub TOKARSKI, Krzysztof OLEJNIK, Maciej NOWAK, Patryk ZYG, Dominik CZERMAK, Tomasz SZYMAŃSKI, Wojciech HEJNOWSKI, Dawid | 94 96 94 95 94 91 91 95 | Azs-Awf Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MOSiR Mysłowice AZS AWF Katowice Mks - Mos Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz GTSIK SiKReT Gliwice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 32.45 31.79 31.00 30.96 31.00 31.32 32.12 32.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-06-18 - 15:20 | Kobiet, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 | KOENIG, Karolina KOWLCZE, Anna SZKROBOCZ, Martyna NOWAK, Sonia WOLOWSKA, Karolina | 95 96 95 96 95 | MKS Pałac Młodzieży MOSM Tychy Azs-Awf Katowice Ka Piatka Chorzów MKS Pałac Młodzieży | 1:19.00 1:16.00 1:13.00 1:14.00 1:18.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GOC, Katarzyna KUJAWIŃSKA, Iga KIERSZTYN, Magdalena WAKUŁA, Karolina CZAPLA, Magdalena PLUTA, Kinga TYMIŃSKA, Anna JANUSZ, MARTA | 95 96 95 93 92 96 95 96 | Mks - Mos Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza MKS-SMS Victoria Racibórz Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Mks - Mos Katowice Muks Gilius Gilowice | 1:12.00 1:10.00 1:09.13 1:07.47 1:09.00 1:10.00 1:10.70 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-06-18 - 15:25 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | SORDYL, Mateusz KOTOWSKI, Adam ZERZON, Robert | 99 96 96 | ULKS Victoria Kozy Górnik Radlin Górnik Radlin | 1:18.54 1:15.78 1:16.74 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | KOPIEC, Artur CHROBOK, SZYMON GOJ, Kordian SIWY, Tomasz SKRZYPIEC, Wojciech BOBROWSKI, Martin ŁOŚ, Konrad | 95 96 95 91 96 96 96 | UKS Wodnik Siemianowice Muks Gilius Gilowice AZS AWF Katowice UKS Wodnik Siemianowice Ka Piatka Chorzów UKS Wodnik Siemianowice UKS Wodnik Siemianowice | 1:13.00 1:09.50 1:08.00 1:07.00 1:07.00 1:09.50 1:09.80 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GABRYSZ, Wojciech MATUŁA, Bartosz KRAMORZ, Bartosz JONIEC, Artur CIEŚLIK, Grzegorz CHLIPAŁA, Patryk ULFIK, Paweł GAŁUSZKA, Dawid | 95 94 93 95 95 94 94 93 | MKS-SMS Victoria Racibórz Górnik Radlin Azs-Awf Katowice AZS AWF Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz Mks - Mos Katowice Mks - Mos Katowice ULKS Victoria Kozy | 1:06.67 1:05.00 1:04.00 1:03.00 1:03.01 1:04.90 1:05.60 1:06.89 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DZIENISZEWSI, Michał KUDŁA, łUKASZ KLICH, Kacper CHMIEL, Łukasz NOCON, Sebastian KACZMAREK, Wojciech ŻYMAŃCZYK, MATEUSZ SKIBIŃSKI, Mateusz | 94 95 94 93 92 95 95 93 | Azs-Awf Katowice AZS AWF Katowice Ks Azs Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ks Azs Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice Muks Gilius Gilowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 1:03.00 1:03.00 59.14 57.00 57.79 1:01.12 1:03.00 1:03.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-06-18 - 15:35 | Kobiet, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | GRZYWA, Klaudia KOWLCZE, Anna PRZYBYŁA, Jagoda | 98 96 96 | Uks Wodnik 29 Katowice MOSM Tychy TKKF Szczygłowice Knurów | 2:45.00 2:35.00 2:45.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | BOHDANOWICZ, Michalina JABŁOŃSKA, Natalia JANUSZ, MARTA KARCZWSKA, Karolina NOWAK, Sonia KNAPIK, Anna PAWLI, Marta | 96 97 96 95 96 96 95 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza MOSM Tychy Muks Gilius Gilowice MKS Pałac Młodzieży Ka Piatka Chorzów Ka Piatka Chorzów Azs-Awf Katowice | 2:30.00 2:24.00 2:23.00 2:22.00 2:23.00 2:24.00 2:25.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JACEK, Sabina MILEWSKA, Marta BARTOSZEK, JOANNA PIASECKA, Ewa OKAJ, Oliwia MAKOSZ, Emilia DZIDA, ADRIANNA PIETRONIEC KATARZYNA, Katarzyna | 96 96 96 92 96 94 95 96 | MOSM Tychy Ka Piatka Chorzów Muks Gilius Gilowice AZS AWF Katowice Mks - Mos Katowice UKS Orka Lêdziny Muks Gilius Gilowice Ka Piatka Chorzów | 2:21.00 2:18.91 2:16.00 2:13.00 2:14.00 2:17.00 2:19.00 2:21.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-06-18 - 15:45 | Mêżczyzn, 200m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 6 7 | OGORZAŁEK, Kamil ZAJĄC, Mikołaj KRÓL, Fryderyk MICHAŁÓW, Jakub TERCZYŃSKI, Szymon STABIK, Kamil | 99 98 96 96 99 99 | Uks Wodnik 29 Katowice Uks Wodnik 29 Katowice TKKF Szczygłowice Knurów TKKF Szczygłowice Knurów Uks Wodnik 29 Katowice Uks Wodnik 29 Katowice | 3:00.00 2:48.00 2:44.00 2:44.54 2:59.99 3:12.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PROCEK, Michał ŚWIERCZEK, Mariusz BULA, Marcin ARENDOWSKI, Piotr ZARYCZNY, Piotr WYGLENDA, Dawid SOSNOWSKI, Maciej BABULA, Filip | 96 96 96 94 96 95 96 95 | MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Wodnik Siemianowice MOSM Tychy MOSM Tychy MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Wodnik Siemianowice MKS-SMS Victoria Racibórz | 2:27.58 2:25.43 2:23.00 2:20.00 2:22.00 2:24.97 2:26.00 2:39.25 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ANDREJKO, Szymon KARPF, Adam TOKARSKI, Krzysztof TYCZKA, Wojciech FUKS, Kamil GOŁĘBIOWSKI, Remegiusz ZALEWSKI, Bartosz STOLARCZYK, Kamil | 96 95 96 95 96 95 94 96 | Górnik Radlin Mks - Mos Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz Mks - Mos Katowice UKS Wodnik Siemianowice Górnik Radlin Ks Azs Awf Katowice UKS Wodnik Siemianowice | 2:18.00 2:17.00 2:16.02 2:14.00 2:14.00 2:17.00 2:18.00 2:19.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | OBRACAJ, Krystian WSZOŁA, Bartosz OLEJNIK, Maciej ŚWIERCZYŃSKI, Jakub HEJNOWSKI, Dawid BURZAWA, Mateusz CZECH, Kamil SKRZYPIEC, Wojciech | 94 93 94 95 95 96 96 96 | Górnik Radlin GTSIK SiKReT Gliwice MOSiR Mysłowice Ks Azs Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Mks - Mos Katowice Ka Piatka Chorzów | 2:12.00 2:10.34 2:08.00 2:08.00 2:08.00 2:08.00 2:12.00 2:14.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KWIECIEŃ, Michał KACZMAREK, Wojciech KLICH, Kacper POPRAWA, Michał KUDŁA, łUKASZ CZWARTOSZ, Mateusz TABISZ, Paweł BUGDOL, Rafał | 94 95 94 94 95 93 94 95 | MKS-SMS Victoria Racibórz Ks Azs Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice Delfin Połaniec MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz | 2:04.88 2:03.13 2:01.24 1:59.43 2:00.00 2:03.05 2:04.13 2:06.78 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-06-18 - 16:00 | Kobiet, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | WYROBEK, MARTYNA LELITO, Magdalena MASŁOWSKA, Martyna PISZCZAN, Agnieszka CUP, Agnieszka FESTERKIEWICZ, Paulina | 96 95 96 95 95 99 | Muks Gilius Gilowice MKS Pałac Młodzieży GTSIK SiKReT Gliwice MKS-SMS Victoria Racibórz MKS Pałac Młodzieży Uks Wodnik 29 Katowice | 2:50.00 2:47.50 2:40.21 2:42.10 2:49.00 3:09.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DRAB, Magda SZKROBOCZ, Martyna KOŁODZIEJ, Alicja NAWARYŃSKA, Katarzyna KISIEL, Monika JĘDRZEJCZYK, Patrycja LEMPART, Marta BRYŁA, Aleksandra | 92 95 93 96 96 95 96 93 | Uks Trójka Azs-Awf Katowice Azs-Awf Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MOSiR Mysłowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ka Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz | 2:32.10 2:30.00 2:30.00 2:26.89 2:30.00 2:30.00 2:31.72 2:36.96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-06-18 - 16:05 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | SKOCZYLAS, Adam PŁOWIEC, Mateusz DONIEC, Rafał JĘDRZEJAK, Łukasz ŚWIERCZEK, Marcin MACNER, Michał | 96 95 95 94 96 99 | Uks Wodnik 29 Katowice GTSIK SiKReT Gliwice MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Wodnik Siemianowice MKS-SMS Victoria Racibórz ULKS Victoria Kozy | 2:49.00 2:35.21 2:29.47 2:31.00 2:37.14 3:01.70 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SZEWCZYK, Mateusz JANKOWSKI, Paweł SALAMON, Jonasz WILKOWIECKI, Robert FURMAN, Łukasz GABRYSZ, Wojciech CHROBOK, SZYMON MOŚKO, Michał | 93 95 96 94 93 95 96 96 | Górnik Radlin CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Górnik Radlin MKS-SMS Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Górnicza MKS-SMS Victoria Racibórz Muks Gilius Gilowice Uks Ruda Śląska Kochłowiczanka | 2:25.56 2:20.00 2:16.06 2:09.62 2:14.00 2:18.11 2:23.00 2:25.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-06-18 - 16:15 | Kobiet, 400m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | MARZEC, Sara BARUCHA, Aleksandra KLIMAS, PAULINA KIERSZTYN, Magdalena MAKOSZ, Emilia ŚWIERCZEK, Monika | 97 90 95 95 94 97 | UKS Orka Lêdziny Azs-Awf Katowice Muks Gilius Gilowice MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Orka Lêdziny Ka Piatka Chorzów | 5:47.00 5:30.00 5:25.00 5:26.54 5:40.00 5:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-06-18 - 16:20 | Mêżczyzn, 400m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SKRZYPIEC, Wojciech ŁOŚ, Konrad BOBROWSKI, Martin KWIECIEŃ, Michał KŁOS, Grzegorz FREMEL, Dawid ULFIK, Paweł SORDYL, Mateusz | 96 96 96 94 95 96 94 99 | Ka Piatka Chorzów UKS Wodnik Siemianowice UKS Wodnik Siemianowice MKS-SMS Victoria Racibórz Ks Azs Awf Katowice UKS Wodnik Siemianowice Mks - Mos Katowice ULKS Victoria Kozy | 5:25.00 5:18.00 5:15.00 5:12.88 5:13.66 5:15.00 5:19.00 6:17.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZWARTOSZ, Mateusz JONIEC, Artur JANKOWSKI, Paweł CHMIEL, Łukasz POPRAWA, Michał HAJDA, Marcin FALIS, Dawid MIKA, Kamil | 93 95 95 93 94 94 96 95 | Delfin Połaniec AZS AWF Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ks Azs Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ks Azs Awf Katowice | 5:06.39 5:03.00 4:55.00 4:34.50 4:45.00 5:01.08 5:05.00 5:12.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-06-18 - 16:35 | Kobiet, 4 x 200m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | Azs-Awf Katowice 1 Ka Piatka Chorzów 1 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1 Muks Gilius Gilowice 1 MKS-SMS Victoria Racibórz 1 TKKF Szczygłowice Knurów 1 | Azs-Awf Katowice Ka Piatka Chorzów CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Muks Gilius Gilowice MKS-SMS Victoria Racibórz TKKF Szczygłowice Knurów | 9:40.00 9:33.50 9:20.00 9:30.00 9:40.00 11:40.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-06-18 - 16:45 | Mêżczyzn, 4 x 200m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Górnik Radlin 1 Azs-Awf Katowice 1 AZS AWF Katowice 1 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1 Ks Azs Awf Katowice 1 Ks Azs Awf Katowice 2 MKS-SMS Victoria Racibórz 1 UKS Wodnik Siemianowice 1 | Górnik Radlin Azs-Awf Katowice AZS AWF Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ks Azs Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Wodnik Siemianowice | 10:00.00 8:40.00 8:17.00 7:55.00 8:15.00 8:30.00 8:40.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2010-06-19 - 10:00 | Kobiet, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 | MAZURKIEWICZ, Aleksandra BAJURA, Marta NOWAK, Martyna DĄBROWSKA, Aleksandra PAWLUKIEWICZ, Randia | 94 98 96 94 96 | MKS-SMS Victoria Racibórz Uks Wodnik 29 Katowice TKKF Szczygłowice Knurów Mks - Mos Katowice Uks Wodnik 29 Katowice | NT 36.60 34.12 34.50 36.80 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NOWAK, Sonia BARUCHA, Aleksandra TYMIŃSKA, Anna PLUTA, Kinga JANUSZ, MARTA KUJAWIŃSKA, Iga KOWLCZE, Anna GOC, Katarzyna | 96 90 95 96 96 96 96 95 | Ka Piatka Chorzów Azs-Awf Katowice Mks - Mos Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Muks Gilius Gilowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza MOSM Tychy Mks - Mos Katowice | 33.00 32.00 32.00 32.00 32.00 32.00 32.80 33.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | DZIDA, ADRIANNA JACEK, Sabina CZAPLA, Magdalena PIASECKA, Ewa PIETRONIEC KATARZYNA, Katarzyna WAKUŁA, Karolina TOPÓR, Anna WODECKA, Agnieszka | 95 96 92 92 96 93 95 95 | Muks Gilius Gilowice MOSM Tychy AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Ka Piatka Chorzów Ks Azs Awf Katowice Mks - Mos Katowice Górnik Radlin | 31.50 31.30 31.00 30.00 31.00 31.12 31.50 32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2010-06-19 - 10:05 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TERCZYŃSKI, Szymon KINEK, Marcin CHALASTRA, Łukasz KORPAK, Maciej SORDYL, Mateusz OGÓREK, Jakub ZAJĄC, Mikołaj STABIK, Kamil | 99 95 95 93 99 97 98 99 | Uks Wodnik 29 Katowice TKKF Szczygłowice Knurów MKS-SMS Victoria Racibórz GTSIK SiKReT Gliwice ULKS Victoria Kozy Uks Wodnik 29 Katowice Uks Wodnik 29 Katowice Uks Wodnik 29 Katowice | 42.00 36.97 35.00 33.20 34.40 36.00 40.00 45.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOTOWSKI, Adam SIKORA, Mikołaj KRZAK, Szymon FUKS, Kamil TYCZKA, Wojciech KRYSZAK, Wojciech STOLARCZYK, Kamil ZERZON, Robert | 96 95 94 96 95 93 96 96 | Górnik Radlin ULKS Victoria Kozy GTSIK SiKReT Gliwice UKS Wodnik Siemianowice Mks - Mos Katowice Mewa Władysławowo UKS Wodnik Siemianowice Górnik Radlin | 33.15 33.00 32.55 32.50 32.50 32.58 33.00 33.17 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GOŁĘBIOWSKI, Remegiusz BOBROWSKI, Martin GAŁUSZKA, Dawid MOŚKO, Michał CZECH, Kamil ŁOŚ, Konrad PŁOWIEC, Mateusz STOPPEL, Piotr | 95 96 93 96 96 96 95 93 | Górnik Radlin UKS Wodnik Siemianowice ULKS Victoria Kozy Uks Ruda Śląska Kochłowiczanka Mks - Mos Katowice UKS Wodnik Siemianowice GTSIK SiKReT Gliwice TKKF Szczygłowice Knurów | 32.00 31.50 30.75 30.11 30.50 30.90 31.78 32.10 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MATUŁA, Bartosz GAŁAN, Dawid CIEŚLIK, Grzegorz GABRYSZ, Wojciech ULFIK, Paweł CHLIPAŁA, Patryk GAŁECKI, Krzysztof GOJ, Kordian | 94 95 95 95 94 94 93 95 | Górnik Radlin CSiR MOS Dąbrowa Górnicza MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz Mks - Mos Katowice Mks - Mos Katowice Mks - Mos Katowice AZS AWF Katowice | 30.00 30.00 29.24 29.03 29.20 29.40 30.00 30.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CEBULA, Sebastian KLICH, Kacper KUDŁA, łUKASZ NOWAK, Patryk SPŁAWINSKI, Michał WSZOŁA, Bartosz KACZMAREK, Wojciech KORZUCH, Mateusz | 95 94 95 95 81 93 95 95 | Uks Ruda Śląska Kochłowiczanka Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice Uks Wodnik 29 Katowice GTSIK SiKReT Gliwice Ks Azs Awf Katowice Mks - Mos Katowice | 28.45 28.07 28.00 28.00 28.00 28.01 28.30 29.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SKIBIŃSKI, Mateusz KRAMORZ, Bartosz ŻYMAŃCZYK, MATEUSZ NOCON, Sebastian DZIENISZEWSI, Michał MRÓZ, Marek JONIEC, Artur KAPROŃ, Kacper | 93 93 95 92 94 83 95 95 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Azs-Awf Katowice Muks Gilius Gilowice Ks Azs Awf Katowice Azs-Awf Katowice Uks Wodnik 29 Katowice AZS AWF Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 28.00 27.54 27.00 26.15 27.00 27.50 28.00 28.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2010-06-19 - 10:10 | Kobiet, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ORLIK, Jagoda WYROBEK, MARTYNA MASŁOWSKA, Martyna BRYŁA, Aleksandra MAŁYSKA, Martyna PISZCZAN, Agnieszka KRZAK, Marta FESTERKIEWICZ, Paulina | 96 96 96 93 96 95 96 99 | TKKF Szczygłowice Knurów Muks Gilius Gilowice GTSIK SiKReT Gliwice MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz GTSIK SiKReT Gliwice Uks Wodnik 29 Katowice | 39.90 37.00 35.40 34.87 35.01 35.40 38.41 42.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KIERSZTYN, Magdalena SZKROBOCZ, Martyna LEMPART, Marta NAWARYŃSKA, Katarzyna JĘDRZEJCZYK, Patrycja KOŁODZIEJ, Alicja KNAPIK, Anna KISIEL, Monika | 95 95 96 96 95 93 96 96 | MKS-SMS Victoria Racibórz Azs-Awf Katowice Ka Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Azs-Awf Katowice Ka Piatka Chorzów MOSiR Mysłowice | 34.00 33.90 33.00 31.96 32.00 33.20 34.00 34.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2010-06-19 - 10:15 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | CHUDZIAK, Bartosz KINEK, Marcin MACNER, Michał | 97 95 99 | Uks Wodnik 29 Katowice TKKF Szczygłowice Knurów ULKS Victoria Kozy | 40.00 36.90 39.37 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | SIKORA, Mikołaj CHALASTRA, Łukasz SKOCZYLAS, Adam ŚWIERCZEK, Marcin ANDREJKO, Szymon ZARYCZNY, Piotr KRZAK, Szymon | 95 95 96 96 96 96 94 | ULKS Victoria Kozy MKS-SMS Victoria Racibórz Uks Wodnik 29 Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz Górnik Radlin MOSM Tychy GTSIK SiKReT Gliwice | 35.89 35.00 34.50 34.09 34.12 35.00 35.18 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KARPF, Adam CHROBOK, SZYMON DONIEC, Rafał SZEWCZYK, Mateusz SALAMON, Jonasz ŻYMAŃCZYK, MATEUSZ PŁOWIEC, Mateusz BULA, Marcin | 95 96 95 93 96 95 95 96 | Mks - Mos Katowice Muks Gilius Gilowice MKS-SMS Victoria Racibórz Górnik Radlin Górnik Radlin Muks Gilius Gilowice GTSIK SiKReT Gliwice UKS Wodnik Siemianowice | 33.00 32.00 31.55 30.63 31.38 32.00 32.37 34.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MOŚKO, Michał NOCON, Sebastian WILKOWIECKI, Robert DZIENISZEWSI, Michał FURMAN, Łukasz CEBULA, Sebastian GABRYSZ, Wojciech GAŁAN, Dawid | 96 92 94 94 93 95 95 95 | Uks Ruda Śląska Kochłowiczanka Ks Azs Awf Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz Azs-Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Uks Ruda Śląska Kochłowiczanka MKS-SMS Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 30.00 29.46 28.52 28.00 28.00 29.34 29.98 30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2010-06-19 - 10:20 | Kobiet, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BOHDANOWICZ, Michalina JANUSZ, MARTA DZIDA, ADRIANNA KNAPIK, Anna NOWAK, Sonia PAWLI, Marta JABŁOŃSKA, Natalia GRZYWA, Klaudia | 96 96 95 96 96 95 97 98 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Muks Gilius Gilowice Muks Gilius Gilowice Ka Piatka Chorzów Ka Piatka Chorzów Azs-Awf Katowice MOSM Tychy Uks Wodnik 29 Katowice | 5:20.00 5:05.00 5:00.00 5:00.00 5:00.00 5:00.00 5:10.00 6:00.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | OKAJ, Oliwia BARTOSZEK, JOANNA PIASECKA, Ewa WAKUŁA, Karolina KOŁODZIEJ, Alicja MAKOSZ, Emilia MILEWSKA, Marta SZKROBOCZ, Martyna | 96 96 92 93 93 94 96 95 | Mks - Mos Katowice Muks Gilius Gilowice AZS AWF Katowice Ks Azs Awf Katowice Azs-Awf Katowice UKS Orka Lêdziny Ka Piatka Chorzów Azs-Awf Katowice | 4:50.00 4:50.00 4:46.00 4:31.11 4:45.00 4:49.00 4:50.00 4:58.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2010-06-19 - 10:30 | Mêżczyzn, 400m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | PROCEK, Michał WYGLENDA, Dawid BABULA, Filip | 96 95 95 | MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz | 5:45.32 5:25.68 5:45.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZARYCZNY, Piotr LALEK, Grzegorz SOSNOWSKI, Maciej FUKS, Kamil OBRACAJ, Krystian ARENDOWSKI, Piotr ŚWIERCZEK, Mariusz KRÓL, Fryderyk | 96 96 96 96 94 94 96 96 | MOSM Tychy TKKF Szczygłowice Knurów UKS Wodnik Siemianowice UKS Wodnik Siemianowice Górnik Radlin MOSM Tychy MKS-SMS Victoria Racibórz TKKF Szczygłowice Knurów | 5:15.00 5:12.89 4:58.00 4:45.00 4:50.00 5:03.00 5:15.00 5:22.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SKRZYPIEC, Wojciech WSZOŁA, Bartosz SZYMAŃSKI, Wojciech DZIENISZEWSI, Michał CZWARTOSZ, Mateusz TABISZ, Paweł BUGDOL, Rafał ZALEWSKI, Bartosz | 96 93 91 94 93 94 95 94 | Ka Piatka Chorzów GTSIK SiKReT Gliwice GTSIK SiKReT Gliwice Azs-Awf Katowice Delfin Połaniec MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz Ks Azs Awf Katowice | 4:40.00 4:35.32 4:33.21 4:25.00 4:28.65 4:33.79 4:36.70 4:40.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KWIECIEŃ, Michał KACZMAREK, Wojciech KUDŁA, łUKASZ CHMIEL, Łukasz POPRAWA, Michał FURMAN, Łukasz JANKOWSKI, Paweł BURZAWA, Mateusz | 94 95 95 93 94 93 95 96 | MKS-SMS Victoria Racibórz Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ks Azs Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza CSiR MOS Dąbrowa Górnicza CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 4:23.89 4:17.84 4:13.00 4:10.00 4:10.24 4:15.00 4:20.00 4:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2010-06-19 - 10:55 | Kobiet, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | GOLEC, Aleksandra ROLNIK, Kinga RZEPA, Agata | 99 97 96 | Uks Wodnik 29 Katowice Górnik Radlin TKKF Szczygłowice Knurów | 3:45.00 3:11.01 3:29.84 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WYROBEK, MARTYNA ZAJĄC, Dominika KLIMAS, PAULINA DRATWIŃSKA, Julia SYREK, Aleksandra ROGACZ, Katarzyna ŚWIERCZEK, Monika WIŚNIEWSKA, Kamila | 96 95 95 94 96 96 97 96 | Muks Gilius Gilowice MOSiR Mysłowice Muks Gilius Gilowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Mks - Mos Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz Ka Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz | 3:01.00 2:58.00 2:50.00 2:40.00 2:49.00 2:51.97 3:00.00 3:04.35 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2010-06-19 - 11:00 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 | SORDYL, Mateusz WAĆKOWSKI, Przemysław NIESTRÓJ, Robert PACAN, Jan BAŁAZY, Łukasz | 99 96 96 96 94 | ULKS Victoria Kozy MMKS Kêdzierzyn-Koźle MKS-SMS Victoria Racibórz Uks Wodnik 29 Katowice GTSIK SiKReT Gliwice | 3:20.00 2:57.19 2:53.48 2:57.00 2:58.32 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GAŁECKI, Krzysztof ROŻYK, Sebastian RUTKOWSKI, Jakub MIKA, Kamil FREMEL, Dawid OGIERMAN, Mateusz GARDYAN, Dawid KUBASA, Dawid | 93 95 94 95 96 93 95 96 | Mks - Mos Katowice Górnik Radlin Azs-Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice UKS Wodnik Siemianowice Azs-Awf Katowice Górnik Radlin MKS-SMS Victoria Racibórz | 2:50.00 2:44.00 2:41.00 2:37.39 2:39.00 2:42.00 2:44.00 2:53.31 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TOKARSKI, Krzysztof KORZUCH, Mateusz NOWAK, Patryk ŚWIERCZYŃSKI, Jakub ZYG, Dominik CZERMAK, Tomasz KŁOS, Grzegorz HEJNOWSKI, Dawid | 96 95 95 95 94 91 95 95 | MKS-SMS Victoria Racibórz Mks - Mos Katowice AZS AWF Katowice Ks Azs Awf Katowice Mks - Mos Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz Ks Azs Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 2:36.63 2:34.00 2:32.00 2:29.00 2:30.20 2:33.38 2:35.90 2:37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2010-06-19 - 11:10 | Kobiet, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | PRZYBYŁA, Jagoda KOWLCZE, Anna ŚWIERCZEK, Monika | 96 96 97 | TKKF Szczygłowice Knurów MOSM Tychy Ka Piatka Chorzów | 3:08.64 2:50.00 2:50.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | JABŁOŃSKA, Natalia KISIEL, Monika PLUTA, Kinga OKAJ, Oliwia BARTOSZEK, JOANNA KIERSZTYN, Magdalena JACEK, Sabina | 97 96 96 96 96 95 96 | MOSM Tychy MOSiR Mysłowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Mks - Mos Katowice Muks Gilius Gilowice MKS-SMS Victoria Racibórz MOSM Tychy | 2:48.00 2:43.00 2:40.00 2:37.00 2:38.00 2:41.24 2:43.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KLIMAS, PAULINA TYMIŃSKA, Anna MAZURKIEWICZ, Aleksandra LIS, Magdalena JANKOWSKA, Marta LEMPART, Marta JĘDRZEJCZYK, Patrycja DRATWIŃSKA, Julia | 95 95 94 93 92 96 95 94 | Muks Gilius Gilowice Mks - Mos Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice Ka Piatka Chorzów CSiR MOS Dąbrowa Górnicza CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 2:35.00 2:35.00 2:32.75 2:25.00 2:32.59 2:34.00 2:35.00 2:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2010-06-19 - 11:25 | Mêżczyzn, 200m zmienny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | MACNER, Michał KŁOS, Grzegorz SKRZYPIEC, Wojciech CIEŚLIK, Grzegorz DONIEC, Rafał ŁOŚ, Konrad MIKA, Kamil | 99 95 96 95 95 96 95 | ULKS Victoria Kozy Ks Azs Awf Katowice Ka Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Wodnik Siemianowice Ks Azs Awf Katowice | 3:00.94 2:35.28 2:34.00 2:31.17 2:32.13 2:35.00 2:36.52 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BOBROWSKI, Martin FREMEL, Dawid BURZAWA, Mateusz SALAMON, Jonasz ZALEWSKI, Bartosz CZWARTOSZ, Mateusz CZECH, Kamil CHROBOK, SZYMON | 96 96 96 96 94 93 96 96 | UKS Wodnik Siemianowice UKS Wodnik Siemianowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Górnik Radlin Ks Azs Awf Katowice Delfin Połaniec Mks - Mos Katowice Muks Gilius Gilowice | 2:30.00 2:27.00 2:26.00 2:24.23 2:25.00 2:26.09 2:28.00 2:31.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JONIEC, Artur JANKOWSKI, Paweł DZIENISZEWSI, Michał CHMIEL, Łukasz POPRAWA, Michał ASULIAN, Axel ŚWIERCZYŃSKI, Jakub FALIS, Dawid | 95 95 94 93 94 93 95 96 | AZS AWF Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Azs-Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice Ks Azs Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | 2:20.00 2:18.00 2:15.00 2:08.50 2:12.90 2:17.01 2:18.00 2:24.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2010-06-19 - 11:35 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 | TKKF Szczygłowice Knurów 1 Ka Piatka Chorzów 1 MKS-SMS Victoria Racibórz 1 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1 Azs-Awf Katowice 1 | TKKF Szczygłowice Knurów Ka Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Azs-Awf Katowice | 4:53.43 4:20.00 4:14.55 4:20.00 4:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2010-06-19 - 11:40 | Mêżczyzn, 4 x 100m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | ULKS Victoria Kozy 1 Górnik Radlin 1 UKS Wodnik Siemianowice 1 | ULKS Victoria Kozy Górnik Radlin UKS Wodnik Siemianowice | 4:33.00 4:15.00 4:18.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | GTSIK SiKReT Gliwice 1 Azs-Awf Katowice 1 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1 Ks Azs Awf Katowice 1 Ks Azs Awf Katowice 2 AZS AWF Katowice 1 MKS-SMS Victoria Racibórz 1 | GTSIK SiKReT Gliwice Azs-Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ks Azs Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz | 4:10.21 3:55.00 3:50.00 3:45.00 3:50.00 3:50.00 4:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2010-06-19 - 16:00 | Kobiet, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TYMIŃSKA, Anna MAKOSZ, Emilia SZKROBOCZ, Martyna WAKUŁA, Karolina JANKOWSKA, Marta NOWAK, Sonia KIERSZTYN, Magdalena GOC, Katarzyna | 95 94 95 93 92 96 95 95 | Mks - Mos Katowice UKS Orka Lêdziny Azs-Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice Ka Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz Mks - Mos Katowice | 2:38.00 2:37.00 2:32.00 2:22.20 2:26.87 2:36.00 2:37.27 2:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2010-06-19 - 16:05 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | KOTOWSKI, Adam MIKA, Kamil CHLIPAŁA, Patryk | 96 95 94 | Górnik Radlin Ks Azs Awf Katowice Mks - Mos Katowice | 2:45.85 2:32.26 2:40.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BOBROWSKI, Martin CIEŚLIK, Grzegorz FALIS, Dawid JANKOWSKI, Paweł JONIEC, Artur CZECH, Kamil ULFIK, Paweł GOJ, Kordian | 96 95 96 95 95 96 94 95 | UKS Wodnik Siemianowice MKS-SMS Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Górnicza CSiR MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice Mks - Mos Katowice Mks - Mos Katowice AZS AWF Katowice | 2:30.00 2:26.40 2:25.00 2:18.00 2:21.00 2:26.00 2:28.00 2:32.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SKIBIŃSKI, Mateusz KUDŁA, łUKASZ KLICH, Kacper NOCON, Sebastian CHMIEL, Łukasz POPRAWA, Michał KACZMAREK, Wojciech DZIENISZEWSI, Michał | 93 95 94 92 93 94 95 94 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice Ks Azs Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ks Azs Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice Azs-Awf Katowice | 2:18.00 2:13.00 2:11.32 2:05.04 2:06.00 2:11.37 2:15.33 2:18.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2010-06-19 - 16:15 | Kobiet, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 | GOLEC, Aleksandra GRZYWA, Klaudia BAJURA, Marta RZEPA, Agata ORLIK, Jagoda | 99 98 98 96 96 | Uks Wodnik 29 Katowice Uks Wodnik 29 Katowice Uks Wodnik 29 Katowice TKKF Szczygłowice Knurów TKKF Szczygłowice Knurów | 1:28.00 1:15.00 1:13.00 1:14.89 1:15.77 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PAWLUKIEWICZ, Randia PAWLI, Marta BOHDANOWICZ, Michalina JACEK, Sabina ŻURAWIK, Paulina DĄBROWSKA, Aleksandra NOWAK, Martyna KOWLCZE, Anna | 96 95 96 96 94 94 96 96 | Uks Wodnik 29 Katowice Azs-Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza MOSM Tychy MOSM Tychy Mks - Mos Katowice TKKF Szczygłowice Knurów MOSM Tychy | 1:10.00 1:09.00 1:08.00 1:07.00 1:07.00 1:08.00 1:09.76 1:10.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MILEWSKA, Marta PIETRONIEC KATARZYNA, Katarzyna CZAPLA, Magdalena OKAJ, Oliwia LIS, Magdalena PIASECKA, Ewa TOPÓR, Anna KNAPIK, Anna | 96 96 92 96 93 92 95 96 | Ka Piatka Chorzów Ka Piatka Chorzów AZS AWF Katowice Mks - Mos Katowice Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice Mks - Mos Katowice Ka Piatka Chorzów | 1:05.00 1:03.54 1:03.00 1:01.50 1:02.00 1:03.00 1:05.00 1:06.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2010-06-19 - 16:20 | Mêżczyzn, 100m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
3 4 5 | CHUDZIAK, Bartosz ZAJĄC, Mikołaj OGÓREK, Jakub | 97 98 97 | Uks Wodnik 29 Katowice Uks Wodnik 29 Katowice Uks Wodnik 29 Katowice | 1:19.00 1:16.00 1:18.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KRÓL, Fryderyk ŚWIERCZEK, Mariusz SOSNOWSKI, Maciej KŁOS, Grzegorz BULA, Marcin BABULA, Filip PROCEK, Michał CHALASTRA, Łukasz | 96 96 96 95 96 95 96 95 | TKKF Szczygłowice Knurów MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Wodnik Siemianowice Ks Azs Awf Katowice UKS Wodnik Siemianowice MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz | 1:10.86 1:08.99 1:06.50 1:05.44 1:05.50 1:06.60 1:09.35 1:10.92 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KORPAK, Maciej LALEK, Grzegorz KARPF, Adam TYCZKA, Wojciech DZIUBIŃSKI, Kacper SIKORA, Mikołaj ZERZON, Robert WYGLENDA, Dawid | 93 96 95 95 94 95 96 95 | GTSIK SiKReT Gliwice TKKF Szczygłowice Knurów Mks - Mos Katowice Mks - Mos Katowice TKKF Szczygłowice Knurów ULKS Victoria Kozy Górnik Radlin MKS-SMS Victoria Racibórz | 1:05.21 1:05.07 1:04.50 1:04.00 1:04.11 1:05.00 1:05.10 1:05.38 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ANDREJKO, Szymon FUKS, Kamil GOJ, Kordian ARENDOWSKI, Piotr GOŁĘBIOWSKI, Remegiusz KRYSZAK, Wojciech STOLARCZYK, Kamil ZARYCZNY, Piotr | 96 96 95 94 95 93 96 96 | Górnik Radlin UKS Wodnik Siemianowice AZS AWF Katowice MOSM Tychy Górnik Radlin Mewa Władysławowo UKS Wodnik Siemianowice MOSM Tychy | 1:03.88 1:03.00 1:02.00 1:02.00 1:02.00 1:02.03 1:03.00 1:04.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZECH, Kamil SKRZYPIEC, Wojciech SZYMAŃSKI, Wojciech BUGDOL, Rafał KORZUCH, Mateusz CZWARTOSZ, Mateusz BURZAWA, Mateusz GAŁUSZKA, Dawid | 96 96 91 95 95 93 96 93 | Mks - Mos Katowice Ka Piatka Chorzów GTSIK SiKReT Gliwice MKS-SMS Victoria Racibórz Mks - Mos Katowice Delfin Połaniec CSiR MOS Dąbrowa Górnicza ULKS Victoria Kozy | 1:01.00 1:01.00 1:00.00 59.48 1:00.00 1:00.35 1:01.00 1:01.23 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | NOWAK, Patryk KAPROŃ, Kacper KRAMORZ, Bartosz POPRAWA, Michał ASULIAN, Axel TABISZ, Paweł OBRACAJ, Krystian KWIECIEŃ, Michał | 95 95 93 94 93 94 94 94 | AZS AWF Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Azs-Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz Górnik Radlin MKS-SMS Victoria Racibórz | 59.00 58.00 56.78 54.30 54.99 57.17 58.00 59.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2010-06-19 - 16:30 | Kobiet, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | FESTERKIEWICZ, Paulina KRZAK, Marta PRZYBYŁA, Jagoda | 99 96 96 | Uks Wodnik 29 Katowice GTSIK SiKReT Gliwice TKKF Szczygłowice Knurów | 1:30.00 1:20.29 1:22.69 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PISZCZAN, Agnieszka KISIEL, Monika KNAPIK, Anna BRYŁA, Aleksandra KIERSZTYN, Magdalena MASŁOWSKA, Martyna JABŁOŃSKA, Natalia MAŁYSKA, Martyna | 95 96 96 93 95 96 97 96 | MKS-SMS Victoria Racibórz MOSiR Mysłowice Ka Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz GTSIK SiKReT Gliwice MOSM Tychy MKS-SMS Victoria Racibórz | 1:16.38 1:15.00 1:14.00 1:13.63 1:13.92 1:14.67 1:15.00 1:18.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PLUTA, Kinga KOŁODZIEJ, Alicja LEMPART, Marta NAWARYŃSKA, Katarzyna JĘDRZEJCZYK, Patrycja BARUCHA, Aleksandra SZKROBOCZ, Martyna PIETRONIEC KATARZYNA, Katarzyna | 96 93 96 96 95 90 95 96 | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Azs-Awf Katowice Ka Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Azs-Awf Katowice Azs-Awf Katowice Ka Piatka Chorzów | 1:12.00 1:11.00 1:10.00 1:06.91 1:08.00 1:11.00 1:11.90 1:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2010-06-19 - 16:35 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | MACNER, Michał SKOCZYLAS, Adam ŚWIERCZEK, Marcin ZARYCZNY, Piotr SORDYL, Mateusz KINEK, Marcin | 99 96 96 96 99 95 | ULKS Victoria Kozy Uks Wodnik 29 Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MOSM Tychy ULKS Victoria Kozy TKKF Szczygłowice Knurów | 1:22.59 1:15.00 1:13.21 1:14.00 1:19.00 1:24.10 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PŁOWIEC, Mateusz FALIS, Dawid GAŁAN, Dawid CEBULA, Sebastian MATUŁA, Bartosz SZEWCZYK, Mateusz DONIEC, Rafał ŁOŚ, Konrad | 95 96 95 95 94 93 95 96 | GTSIK SiKReT Gliwice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Uks Ruda Śląska Kochłowiczanka Górnik Radlin Górnik Radlin MKS-SMS Victoria Racibórz UKS Wodnik Siemianowice | 1:12.84 1:08.00 1:06.00 1:06.00 1:06.00 1:07.08 1:08.95 1:13.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MOŚKO, Michał GABRYSZ, Wojciech CHMIEL, Łukasz WILKOWIECKI, Robert FURMAN, Łukasz ŚWIERCZYŃSKI, Jakub SALAMON, Jonasz KACZMAREK, Wojciech | 96 95 93 94 93 95 96 95 | Uks Ruda Śląska Kochłowiczanka MKS-SMS Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Górnicza MKS-SMS Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ks Azs Awf Katowice Górnik Radlin Ks Azs Awf Katowice | 1:05.43 1:04.25 1:02.00 1:00.62 1:01.50 1:03.27 1:05.00 1:05.66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2010-06-19 - 16:40 | Kobiet, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 6 | ROLNIK, Kinga ŚWIERCZEK, Monika WIŚNIEWSKA, Kamila KRZAK, Marta | 97 97 96 96 | Górnik Radlin Ka Piatka Chorzów MKS-SMS Victoria Racibórz GTSIK SiKReT Gliwice | 1:29.01 1:26.00 1:26.40 1:30.87 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ROGACZ, Katarzyna KUJAWIŃSKA, Iga DRATWIŃSKA, Julia LIS, Magdalena WODECKA, Agnieszka SYREK, Aleksandra ZAJĄC, Dominika LEMPART, Marta | 96 96 94 93 95 96 95 96 | MKS-SMS Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Górnicza CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ks Azs Awf Katowice Górnik Radlin Mks - Mos Katowice MOSiR Mysłowice Ka Piatka Chorzów | 1:21.21 1:19.00 1:17.00 1:16.50 1:17.00 1:18.00 1:21.00 1:23.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2010-06-19 - 16:45 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | DZIUBIŃSKI, Kacper TYCZKA, Wojciech PACAN, Jan NIESTRÓJ, Robert KUBASA, Dawid SORDYL, Mateusz | 94 95 96 96 96 99 | TKKF Szczygłowice Knurów Mks - Mos Katowice Uks Wodnik 29 Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz ULKS Victoria Kozy | 1:22.00 1:20.00 1:19.00 1:19.11 1:21.31 1:33.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GAŁECKI, Krzysztof ROŻYK, Sebastian GARDYAN, Dawid KORZUCH, Mateusz FREMEL, Dawid MIKA, Kamil KŁOS, Grzegorz KARPF, Adam | 93 95 95 95 96 95 95 95 | Mks - Mos Katowice Górnik Radlin Górnik Radlin Mks - Mos Katowice UKS Wodnik Siemianowice Ks Azs Awf Katowice Ks Azs Awf Katowice Mks - Mos Katowice | 1:18.50 1:16.00 1:14.00 1:13.00 1:13.50 1:15.74 1:16.20 1:19.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ŚWIERCZYŃSKI, Jakub TOKARSKI, Krzysztof NOWAK, Patryk ZYG, Dominik RUTKOWSKI, Jakub HEJNOWSKI, Dawid CZERMAK, Tomasz OGIERMAN, Mateusz | 95 96 95 94 94 95 91 93 | Ks Azs Awf Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz AZS AWF Katowice Mks - Mos Katowice Azs-Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza MKS-SMS Victoria Racibórz Azs-Awf Katowice | 1:10.84 1:10.11 1:09.00 1:08.50 1:09.00 1:10.00 1:10.63 1:12.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 2010-06-19 - 16:50 | Kobiet, 800m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | MAZURKIEWICZ, Aleksandra KOWLCZE, Anna FESTERKIEWICZ, Paulina | 94 96 99 | MKS-SMS Victoria Racibórz MOSM Tychy Uks Wodnik 29 Katowice | NT 11:10.00 15:00.00 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | JABŁOŃSKA, Natalia PAWLI, Marta MILEWSKA, Marta MAKOSZ, Emilia OKAJ, Oliwia JACEK, Sabina | 97 95 96 94 96 96 | MOSM Tychy Azs-Awf Katowice Ka Piatka Chorzów UKS Orka Lêdziny Mks - Mos Katowice MOSM Tychy | 10:40.00 10:15.00 9:50.00 9:59.00 10:20.00 10:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 2010-06-19 - 17:20 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | Open Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | TERCZYŃSKI, Szymon PACAN, Jan BOBROWSKI, Martin SKOCZYLAS, Adam BULA, Marcin STABIK, Kamil | 99 96 96 96 96 99 | Uks Wodnik 29 Katowice Uks Wodnik 29 Katowice UKS Wodnik Siemianowice Uks Wodnik 29 Katowice UKS Wodnik Siemianowice Uks Wodnik 29 Katowice | 24:00.00 20:00.00 19:35.00 19:50.00 20:25.00 24:00.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KRÓL, Fryderyk BUGDOL, Rafał KWIECIEŃ, Michał KUŚWIK, Maciej KUDŁA, łUKASZ CZWARTOSZ, Mateusz SKRZYPIEC, Wojciech FUKS, Kamil | 96 95 94 96 95 93 96 96 | TKKF Szczygłowice Knurów MKS-SMS Victoria Racibórz MKS-SMS Victoria Racibórz Wks Śląsk AZS AWF Katowice Delfin Połaniec Ka Piatka Chorzów UKS Wodnik Siemianowice | 19:20.87 18:26.74 17:06.46 17:01.00 17:02.00 17:48.76 18:50.00 19:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 2010-06-19 - 18:05 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 | TKKF Szczygłowice Knurów 1 Azs-Awf Katowice 1 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1 MKS-SMS Victoria Racibórz 1 Ka Piatka Chorzów 1 | TKKF Szczygłowice Knurów Azs-Awf Katowice CSiR MOS Dąbrowa Górnicza MKS-SMS Victoria Racibórz Ka Piatka Chorzów | 5:30.00 4:50.00 4:35.00 4:44.55 4:55.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 2010-06-19 - 18:10 | Mêżczyzn, 4 x 100m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | ULKS Victoria Kozy 1 GTSIK SiKReT Gliwice 1 UKS Wodnik Siemianowice 1 | ULKS Victoria Kozy GTSIK SiKReT Gliwice UKS Wodnik Siemianowice | 5:06.00 4:35.21 4:45.00 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | Ks Azs Awf Katowice 2 MKS-SMS Victoria Racibórz 1 CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1 Ks Azs Awf Katowice 1 AZS AWF Katowice 1 Azs-Awf Katowice 1 | Ks Azs Awf Katowice MKS-SMS Victoria Racibórz CSiR MOS Dąbrowa Górnicza Ks Azs Awf Katowice AZS AWF Katowice Azs-Awf Katowice | 4:20.00 4:15.65 4:10.00 4:10.00 4:17.00 4:25.00 |