Mistrzostwa Okrêgu Małopolskiego Oświêcim, 18. - 19.6.2010 |
Konkurencja 1 18.06.2010 - 16:00 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JANIK, Kinga ZAJDA, Klaudia BOŻEK, Dominka HANUSEK, Uta GĄSIOREK, Joanna DOLNA, Anna SZKUDLAREK, Karolina BIERNAT, Anna | 96 95 97 96 95 96 96 96 | KORONA Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka UNIA Oświêcim SIEMASZKA Piekary SIEMASZKA Piekary SIEMASZKA Piekary KORONA Kraków KORONA Kraków | 34.00 32.50 32.20 32.11 32.16 32.33 33.70 34.25 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZADROŻNA, Karolina FROSZTĘGA, Agnieszka ŚLĘCZKOWSKA, Karolina MAKOCKA, Izabela GODNIOWSKA, Agnieszka LEWANDOWSKA, Paulina PIWOROWICZ, Agnieszka KOWALIK, Karolina | 92 96 94 96 94 96 96 95 | KORONA Kraków AQARIUS Myślenice KMITA Zabierzów JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz JORDAN Kraków | 32.06 31.55 31.20 30.79 30.80 31.42 32.00 32.08 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KLICH, Maja TYRPA, Aleksandra SOWA, Marta JANICZEK, Joanna NOWOSAD, Katarzyna OPITEK, Urszula SO SZCZYRBAK, Kornelia LIPOWSKA, Małgorzata | 96 94 96 96 96 94 96 95 | UNIA Tarnów CKiS Skawina JORDAN Kraków UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 30.50 30.12 29.80 29.75 29.78 30.00 30.31 30.74 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WOJCIECHOWSKA, Gabriela SIRIGNANO, Luigia PETROW, Magda NITKA, Aleksandra PUŁKA, Magdalena BAJORSKA, Dorota SO POMIETŁO, Aleksandra KĄCKA, Natalia SO | 96 96 95 93 92 94 94 95 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim | 29.17 28.57 28.30 26.56 27.81 28.50 29.10 29.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 18.06.2010 - 16:05 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | KOWALIK, Krystian SUROWCZYK, Piotr ZABIEGAJ, Jan | 95 95 96 | STP Nowy Sącz SIEMASZKA Piekary SIEMASZKA Piekary | 31.00 30.21 30.33 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | PLUTECKI, Konrad ŚWIATŁOŃ, Michał MARCISZ, Piotr SEKUŁA, Patryk WOŹNIAK, Piotr ŁABUZ, Rafał CZEKAJ, Kamil | 95 95 95 95 96 95 96 | JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz JORDAN Kraków KORONA Kraków JORDAN Kraków | 30.08 29.80 28.90 28.39 28.70 29.80 29.93 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZYCH, Kamil KURASIEWICZ, Patryk SO KONIECZNY, Bartosz SZAMRETA, Marcel WRÓBEL, Andrzej KOŁODZIEJCZYK, Patryk WILK, Przemysław KOWALIK, Kamil | 96 95 96 94 94 96 95 94 | WIKING Brzesko WODNIK Radom UNIA Oświêcim CKiS Skawina JASIEŃ Sucha Beskidzka UNIA Oświêcim JORDAN Kraków STP Nowy Sącz | 28.00 27.60 27.42 26.98 27.13 27.47 27.82 28.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOCHANOWSKI, Wojciech SO BARTOSIEWICZ, Jakub GUZIK, JAKUB WILK, KRZYSZTOF KACZOR, Damian ŁOPACIŃSKI, Kacper SO KROGULSKI, Filip WASILEWSKI, Raivo | 94 95 91 89 94 95 96 95 | UNIA Oświêcim ORKAN Sochaczew AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków KMITA Zabierzów FOKA Sandomierz UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów | 26.60 25.99 25.56 23.19 25.33 25.80 26.60 26.70 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 18.06.2010 - 16:10 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | WOLSKA, Sandra KARCZ, Sabina KOWALIK, Karolina POROSŁO, Karolina DOLNA, Anna WĄSEK, Karolina | 95 94 95 95 96 95 | KORONA Kraków KMITA Zabierzów JORDAN Kraków JORDAN Kraków SIEMASZKA Piekary JASIEŃ Sucha Beskidzka | 40.80 40.20 39.68 40.17 40.33 59.78 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MURZYN, Karolina MADEJA, Magdalena TABIŚ, Gabriela MAZUREK, KAROLINA DUDEK, Marlena SO MAKOCKA, Izabela PAPLA, Jolanta SO DYMAREK, Ewa SO | 95 96 95 89 94 96 94 95 | JORDAN Kraków SP 8 Chrzanów CKiS Skawina AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 39.29 37.55 36.54 33.94 35.70 37.17 37.83 39.61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 18.06.2010 - 16:13 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZABIEGAJ, Jan SZYMANOWSKI, Jakub POMIETŁO, Adrian SO GUZIK, JAKUB DYREK, Mateusz WARZECHA, Wiktor KIERCZ, Mateusz ŚWIATŁOŃ, Michał | 96 96 95 91 91 95 96 95 | SIEMASZKA Piekary UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków JORDAN Kraków KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim JASIEŃ Sucha Beskidzka | 36.71 34.64 34.02 30.78 31.82 34.56 35.78 37.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 18.06.2010 - 16:14 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MARCISZ, Anna KWIATKOWSKA, Kaja WANAT, Aleksandra GODNIOWSKA, Agnieszka ĆWIĘKAŁA, Olga JANICZEK, Joanna SIKORA, Justyna BANACH, Aleksandra | 96 96 95 94 96 96 96 96 | STP Nowy Sącz JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 1:19.00 1:14.30 1:13.35 1:11.47 1:12.99 1:13.77 1:14.87 1:19.37 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KĄCKA, Natalia SO JANKOWSKA, Marta SO URYGA, Paulina MAZUREK, KAROLINA PRZYSTALSKA, Angelika SO FRENKE, Małgorzata SO WOJCIECHOWSKA, Gabriela POMIETŁO, Aleksandra | 95 92 95 89 93 95 96 94 | UNIA Oświêcim AZS AWF Katowice JORDAN Kraków AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów | 1:10.10 1:07.50 1:07.22 1:03.66 1:05.80 1:07.33 1:09.71 1:11.01 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 18.06.2010 - 16:18 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | WĄSEK, Arkadiusz MALCZYK, Marcin SO STANKIEWICZ, Dominik | 96 95 96 | JASIEŃ Sucha Beskidzka UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 1:16.50 1:13.76 1:15.60 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | HABRAT, KRZYSZTOF KRZAK, Patryk SO KURASIEWICZ, Patryk SO BAŁABUCH, Krystian WASILEWSKI, Raivo SOKOŁOWSKI, Kamil | 94 95 95 95 95 95 | AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim WODNIK Radom WIKING Brzesko KMITA Zabierzów JORDAN Kraków | 1:07.73 1:06.56 1:05.87 1:06.00 1:06.89 1:12.32 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | HYDZIK, Piotr ŚLĘZAK, Radosław DYREK, Mateusz TWAROWSKI, Jerzy LISZEWSKI, Rafał SO BARTOSIEWICZ, Jakub WILK, Przemysław KONIECZNY, Bartosz | 95 94 91 95 92 95 95 96 | KAROL Wadowice CKiS Skawina JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim ORKAN Sochaczew JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 1:05.42 1:01.21 59.11 58.86 59.01 1:01.00 1:02.39 1:05.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 18.06.2010 - 16:24 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | JARCZAK, Sara HANUSEK, Uta WOLSKA, Sandra | 96 96 95 | ORKA Lêdziny SIEMASZKA Piekary KORONA Kraków | 2:41.75 2:40.43 2:41.50 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | FROSZTĘGA, Agnieszka ZADROŻNA, Karolina PIWOROWICZ, Agnieszka ŚLĘCZKOWSKA, Karolina ZADYLAK, Angelika SO LEWANDOWSKA, Paulina SZKUDLAREK, Karolina GĄSIOREK, Joanna | 96 92 96 94 95 96 96 95 | AQARIUS Myślenice KORONA Kraków STP Nowy Sącz KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KORONA Kraków SIEMASZKA Piekary | 2:34.25 2:29.83 2:29.00 2:27.89 2:28.11 2:29.74 2:31.90 2:38.76 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | MADEJA, Magdalena DWORACZEK, Paulina OPITEK, Urszula SO TABIŚ, Gabriela SUROWIEC, Kinga SOWA, Marta POTĘPA, Karolina PAPLA, Jolanta SO | 96 96 94 95 93 96 96 94 | SP 8 Chrzanów JORDAN Kraków UNIA Oświêcim CKiS Skawina UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 2:24.90 2:21.34 2:20.00 2:18.76 2:19.00 2:20.71 2:23.64 2:27.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PETROW, Magda SIKORA, Paulina SO SUCHANIAK, Irena ZAGRODNIK, Aleksandra SIRIGNANO, Luigia KLICH, Maja TYRPA, Aleksandra LEWIŃSKA, Karolina | 95 93 93 93 96 96 94 93 | KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim KORONA Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Tarnów CKiS Skawina UNIA Oświêcim | 2:17.80 2:17.60 2:15.76 2:09.84 2:14.90 2:16.50 2:17.65 2:18.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 18.06.2010 - 16:37 | Mêżczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | RATAJCZAK, Tymoteusz KRULIKOWSKI, Dominik SUROWCZYK, Piotr WRÓBEL, Andrzej WOŹNIAK, Piotr SOKOŁOWSKI, Kamil | 96 95 95 94 96 95 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim SIEMASZKA Piekary JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 2:30.84 2:26.18 2:19.67 2:24.20 2:27.81 2:37.47 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOŁODZIEJCZYK, Patryk KOCHANOWSKI, Wojciech SO FELUŚ, Michał OŻÓG, Karol PAŹDZIURKIEWICZ, Adam SO WARZECHA, Wiktor HYDZIK, Piotr MARCISZ, Piotr | 96 94 95 94 95 95 95 95 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim SIEMASZKA Piekary CKiS Skawina UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów KAROL Wadowice STP Nowy Sącz | 2:14.78 2:11.00 2:10.22 2:09.12 2:10.20 2:10.56 2:12.79 2:17.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SAK, Przemysław KACZOR, Damian ŁOPACIŃSKI, Kacper SO PEŁCZYŃSKI, Kacper SYGNECKI, Janusz SO TWAROWSKI, Jerzy WOJDAK, Wojciech PAŁKOWSKI, Jakub | 92 94 95 92 92 95 96 94 | DELFIN Połaniec KMITA Zabierzów FOKA Sandomierz UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków WIKING Brzesko KMITA Zabierzów | 2:07.00 2:05.67 2:02.41 1:58.50 2:00.31 2:05.40 2:06.00 2:09.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 18.06.2010 - 16:46 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | POTĘPA, Karolina MARCISZ, Anna KWIATKOWSKA, Kaja GÓRALCZYK, Nikolina BEDNARZ, Aleksandra ZAJDA, Klaudia | 96 96 96 96 96 95 | JORDAN Kraków STP Nowy Sącz JORDAN Kraków SP 8 Chrzanów JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka | 2:47.44 2:45.00 2:36.90 2:39.69 2:46.22 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WANAT, Aleksandra NOWOSAD, Katarzyna KRUCZALAK, Paulina SO KURASIEWICZ, Agata SO SZCZYRBAK, Kornelia BURACZYŃSKA, Adrianna MURZYN, Karolina LIPOWSKA, Małgorzata | 95 96 94 94 96 96 95 95 | JORDAN Kraków KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim WODNIK Radom JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 2:34.09 2:31.45 2:29.00 2:28.00 2:28.16 2:30.58 2:33.91 2:34.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 18.06.2010 - 16:53 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | ZYCH, Kamil CZEKAJ, Kamil SZAMRETA, Marcel ADAMUS, Paweł JABŁOŃSKI, Dominik HUTNY, Szymon SO | 96 96 94 95 95 95 | WIKING Brzesko JORDAN Kraków CKiS Skawina ORKA Lêdziny STP Nowy Sącz UNIA Oświêcim | 2:33.00 2:26.11 2:21.09 2:25.97 2:31.00 2:36.07 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 18.06.2010 - 16:57 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | KRUK, Anna KRUCZALAK, Paulina SO CZŁOWIEK, Roksana | 95 94 96 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 5:39.18 5:30.00 5:35.25 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | KURASIEWICZ, Agata SO DWORACZEK, Paulina ULATOWSKA, Alicja KORZENIOWSKA, Marta SO BAJORSKA, Dorota SO DUDEK, Marlena SO BIEŃKOWSKA, Wiktoria SO | 94 96 96 93 94 94 93 | WODNIK Radom JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS-AWFiS Gdańsk | 5:30.00 5:21.71 5:17.54 5:04.40 5:11.00 5:19.00 5:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 18.06.2010 - 17:09 | Mêżczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | LISZEWSKI, Przemysław KRZAK, Patryk SO PLUTECKI, Konrad | 96 95 95 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 5:28.64 5:17.93 5:21.50 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | KURTOK, Tomasz SO ZABOJSZCZ, Wojciech SO HABRAT, KRZYSZTOF TWAROWSKI, Jerzy BAŁABUCH, Krystian WOJDAK, Wojciech KROGULSKI, Filip | 95 95 94 95 95 96 96 | UNIA Oświêcim KORONA SWIM Kielce AZS AGH Kraków JORDAN Kraków WIKING Brzesko WIKING Brzesko UNIA Oświêcim | 5:17.62 5:00.51 4:59.08 4:50.94 4:55.00 5:00.00 5:00.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 18.06.2010 - 17:21 | Kobiet, 4 x 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 4 5 | UNIA Oświêcim 14-15 2 UNIA Oświêcim 2 dziewczêta II GMS | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 9:40.20 9:03.00 9:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 18.06.2010 - 17:32 | Mêżczyzn, 4 x 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
3 4 5 6 | chłopcy II GMS SMS Oświêcim 1 UNIA Oświêcim 1 KORONA SWIM Kielce 1 | UNIA Oświêcim SMS Oświêcim UNIA Oświêcim KORONA SWIM Kielce | 8:59.00 8:30.00 8:44.53 8:59.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 19.06.2010 - 9:00 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 6 7 | JANIK, Kinga ZADROŻNA, Karolina BANACH, Aleksandra BOŻEK, Dominka HYŻY, Aneta BIERNAT, Anna | 96 92 96 97 96 96 | KORONA Kraków KORONA Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków KORONA Kraków | 37.90 37.21 35.24 36.29 37.45 38.15 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SIKORA, Justyna MARCISZ, Anna ĆWIĘKAŁA, Olga PABIAN, Agnieszka KWIATKOWSKA, Kaja POTĘPA, Karolina OPITEK, Urszula SO POROSŁO, Karolina | 96 96 96 96 96 96 94 95 | UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 34.22 34.00 33.39 32.68 33.34 34.00 34.00 35.11 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WANAT, Aleksandra PETROW, Magda BAJORSKA, Dorota SO WOJCIECHOWSKA, Gabriela STUDZIŃSKA, Wiktoria ULATOWSKA, Alicja JANICZEK, Joanna JAWOR, Agnieszka | 95 95 94 96 96 96 96 96 | JORDAN Kraków KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 32.13 32.10 32.00 31.43 31.75 32.07 32.13 32.35 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SIRIGNANO, Luigia SUROWIEC, Kinga PRZYSTALSKA, Angelika SO URYGA, Paulina KĄCKA, Natalia SO LEWIŃSKA, Karolina FRENKE, Małgorzata SO POMIETŁO, Aleksandra | 96 93 93 95 95 93 95 94 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów | 31.25 31.02 30.59 29.91 30.27 31.00 31.18 31.27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 19.06.2010 - 9:05 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 | WOŹNIAK, Piotr KARWALA, Maciej ZABIEGAJ, Jan | 96 96 96 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków SIEMASZKA Piekary | 37.58 36.76 37.55 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 6 7 | KICA, Paweł MALCZYK, Marcin SO SOKOŁOWSKI, Kamil LITWA, Krzysztof OJCZYK, Grzegorz KOWALIK, Krystian | 96 95 95 96 96 95 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków STP Nowy Sącz | 32.65 31.95 31.89 31.91 32.20 35.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | POMIETŁO, Adrian SO KIERCZ, Mateusz PAŁKOWSKI, Jakub SAK, Przemysław BAŁABUCH, Krystian HYDZIK, Piotr KRZAK, Patryk SO WARZECHA, Wiktor | 95 96 94 92 95 95 95 95 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów DELFIN Połaniec WIKING Brzesko KAROL Wadowice UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów | 30.41 30.37 30.23 29.50 30.00 30.35 30.41 30.67 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WASILEWSKI, Raivo WILK, Przemysław KOWALIK, Kamil KROGULSKI, Filip KOCHANOWSKI, Wojciech SO KONIECZNY, Bartosz ZABOJSZCZ, Wojciech SO SEKUŁA, Patryk | 95 95 94 96 94 96 95 95 | KMITA Zabierzów JORDAN Kraków STP Nowy Sącz UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KORONA SWIM Kielce STP Nowy Sącz | 29.10 28.67 28.40 28.30 28.40 28.46 29.00 29.39 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZARNOTA, Mateusz SO WILK, KRZYSZTOF TWAROWSKI, Jerzy CIĘŻKOWSKI, Dominik ŚLĘZAK, Radosław LISZEWSKI, Rafał SO BARTOSIEWICZ, Jakub KACZOR, Damian | 91 89 95 96 94 92 95 94 | UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków CKiS Skawina UNIA Oświêcim ORKAN Sochaczew KMITA Zabierzów | 28.00 27.25 27.16 26.44 26.87 27.17 27.30 28.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 19.06.2010 - 9:11 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | ŁOPATKA, Alicja WOLSKA, Sandra BIERNAT, Anna | 96 95 96 | KORONA Kraków KORONA Kraków KORONA Kraków | 41.80 39.80 39.20 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 | HANUSEK, Uta DOLNA, Anna STUDZIŃSKA, Wiktoria BOŻEK, Dominka BEDNARZ, Aleksandra GĄSIOREK, Joanna JANIK, Kinga | 96 96 96 97 96 95 96 | SIEMASZKA Piekary SIEMASZKA Piekary JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków SIEMASZKA Piekary KORONA Kraków | 38.65 37.66 37.13 36.34 37.07 37.54 38.60 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LIPOWSKA, Małgorzata SOWA, Marta WANAT, Aleksandra SZCZYRBAK, Kornelia CHMIELEK, Anna MURZYN, Karolina ŚLĘCZKOWSKA, Karolina JAWOR, Agnieszka | 95 96 95 96 96 95 94 96 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków KMITA Zabierzów JORDAN Kraków | 35.13 34.89 34.55 34.16 34.46 34.56 34.90 35.90 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GÓRALCZYK, Nikolina KRUCZALAK, Paulina SO PETROW, Magda URYGA, Paulina BURACZYŃSKA, Adrianna WOJCIECHOWSKA, Gabriela KURASIEWICZ, Agata SO PABIAN, Agnieszka | 96 94 95 95 96 96 94 96 | SP 8 Chrzanów UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim WODNIK Radom JORDAN Kraków | 34.02 34.00 33.56 32.52 33.29 33.61 34.00 34.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 19.06.2010 - 9:17 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | SUROWCZYK, Piotr OJCZYK, Grzegorz CZEKAJ, Kamil ZYCH, Kamil ŁABUZ, Rafał MAŚLANKA, Szymon | 95 96 96 96 95 96 | SIEMASZKA Piekary JORDAN Kraków JORDAN Kraków WIKING Brzesko KORONA Kraków KAROL Wadowice | 38.65 37.08 32.79 33.00 38.27 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ADAMUS, Paweł JABŁOŃSKI, Dominik HABRAT, KRZYSZTOF CIĘŻKOWSKI, Dominik ŁOPACIŃSKI, Kacper SO SZAMRETA, Marcel FELUŚ, Michał KURASIEWICZ, Patryk SO | 95 95 94 96 95 94 95 95 | ORKA Lêdziny STP Nowy Sącz AZS AGH Kraków JORDAN Kraków FOKA Sandomierz CKiS Skawina SIEMASZKA Piekary WODNIK Radom | 31.26 31.00 30.12 28.85 29.52 30.65 31.11 31.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 19.06.2010 - 9:19 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | LEWANDOWSKA, Paulina SIKORA, Justyna PIWOROWICZ, Agnieszka POTĘPA, Karolina ZADYLAK, Angelika SO JARCZAK, Sara FROSZTĘGA, Agnieszka | 96 96 96 96 95 96 96 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz JORDAN Kraków UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny AQARIUS Myślenice | 5:37.78 5:26.12 5:15.00 5:06.69 5:10.19 5:19.80 5:29.27 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BANACH, Aleksandra ĆWIĘKAŁA, Olga SOWA, Marta KLICH, Maja POMIETŁO, Aleksandra DWORACZEK, Paulina NOWOSAD, Katarzyna ZADROŻNA, Karolina | 96 96 96 96 94 96 96 92 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Tarnów KMITA Zabierzów JORDAN Kraków KMITA Zabierzów KORONA Kraków | 5:04.96 4:58.36 4:57.76 4:48.00 4:50.66 4:58.14 5:00.00 5:06.07 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SUCHANIAK, Irena DUDEK, Marlena SO NITKA, Aleksandra CISOWSKA, ALEKSANDRA ZAGRODNIK, Aleksandra PUŁKA, Magdalena SIKORA, Paulina SO TYRPA, Aleksandra | 93 94 93 89 93 92 93 94 | KORONA Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim CKiS Skawina | 4:46.40 4:40.00 4:35.00 4:24.00 4:33.53 4:38.49 4:45.79 4:47.65 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 19.06.2010 - 9:37 | Mêżczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | KARWALA, Maciej MALCZYK, Marcin SO STANKIEWICZ, Dominik | 96 95 96 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 5:23.80 5:03.02 5:08.22 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KAWIECKI, Rafał MARCISZ, Piotr HUTNY, Szymon SO ADAMUS, Paweł FELUŚ, Michał PLUTECKI, Konrad JABŁOŃSKI, Dominik LELEK, Mateusz | 96 95 95 95 95 95 95 96 | JORDAN Kraków STP Nowy Sącz UNIA Oświêcim ORKA Lêdziny SIEMASZKA Piekary JORDAN Kraków STP Nowy Sącz JORDAN Kraków | 4:58.73 4:50.00 4:45.96 4:40.00 4:40.56 4:49.30 4:50.00 4:59.18 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PAŹDZIURKIEWICZ, Adam SO OŻÓG, Karol WOJDAK, Wojciech SYGNECKI, Janusz SO PEŁCZYŃSKI, Kacper ŁOPACIŃSKI, Kacper SO KOCHANOWSKI, Wojciech SO HYDZIK, Piotr | 95 94 96 92 92 95 94 95 | UNIA Oświêcim CKiS Skawina WIKING Brzesko UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim FOKA Sandomierz UNIA Oświêcim KAROL Wadowice | 4:30.56 4:23.24 4:21.00 4:09.75 4:15.00 4:22.52 4:30.00 4:39.93 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 19.06.2010 - 9:54 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | WYGONNA, Sylwia KOWALIK, Karolina WOLSKA, Sandra | 95 95 95 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków KORONA Kraków | 3:15.89 3:06.77 3:12.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KARCZ, Sabina MAKOCKA, Izabela PAPLA, Jolanta SO DUDEK, Marlena SO TABIŚ, Gabriela CZŁOWIEK, Roksana MADEJA, Magdalena POROSŁO, Karolina | 94 96 94 94 95 96 96 95 | KMITA Zabierzów JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim CKiS Skawina UNIA Oświêcim SP 8 Chrzanów JORDAN Kraków | 3:02.55 2:57.06 2:48.13 2:41.10 2:47.65 2:54.76 2:59.90 3:06.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 19.06.2010 - 10:02 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | MAŚLANKA, Szymon MIKOŚ, Dawid BIJAK, Patryk | 96 96 96 | KAROL Wadowice JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 3:07.20 2:53.89 2:59.67 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | KIERCZ, Mateusz POMIETŁO, Adrian SO SZYMANOWSKI, Jakub ZABOJSZCZ, Wojciech SO KURTOK, Tomasz SO LISZEWSKI, Przemysław | 96 95 96 95 95 96 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KORONA SWIM Kielce UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 2:44.77 2:39.40 2:37.59 2:38.17 2:41.45 2:46.24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 19.06.2010 - 10:09 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | DYMAREK, Ewa SO FROSZTĘGA, Agnieszka HYŻY, Aneta JANICZEK, Joanna KWIATKOWSKA, Kaja BEDNARZ, Aleksandra SZKUDLAREK, Karolina | 95 96 96 96 96 96 96 | UNIA Oświêcim AQARIUS Myślenice JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków KORONA Kraków | NT 3:07.51 2:55.47 2:40.95 2:45.36 2:59.05 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZŁOWIEK, Roksana BIEŃKOWSKA, Wiktoria SO KRUCZALAK, Paulina SO SIRIGNANO, Luigia SZCZYRBAK, Kornelia NOWOSAD, Katarzyna BURACZYŃSKA, Adrianna KRUK, Anna | 96 93 94 96 96 96 96 95 | UNIA Oświêcim AZS-AWFiS Gdańsk UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 2:39.68 2:37.00 2:35.00 2:33.43 2:33.79 2:35.67 2:38.71 2:39.85 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LEWIŃSKA, Karolina KURASIEWICZ, Agata SO BAJORSKA, Dorota SO DWORACZEK, Paulina KORZENIOWSKA, Marta SO KĄCKA, Natalia SO ULATOWSKA, Alicja SUROWIEC, Kinga | 93 94 94 96 93 95 96 93 | UNIA Oświêcim WODNIK Radom UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 2:32.00 2:30.00 2:29.00 2:24.51 2:24.81 2:29.04 2:31.31 2:32.46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 19.06.2010 - 10:20 | Mêżczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | KAWIECKI, Rafał CZEKAJ, Kamil KRULIKOWSKI, Dominik | 96 96 95 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 2:46.42 2:44.64 2:44.94 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 6 7 | RATAJCZAK, Tymoteusz KURTOK, Tomasz SO KOŁODZIEJCZYK, Patryk LITWA, Krzysztof LISZEWSKI, Przemysław BIJAK, Patryk | 96 95 96 96 96 96 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 2:41.44 2:35.17 2:34.27 2:34.83 2:35.27 2:41.54 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KURASIEWICZ, Patryk SO PAŁKOWSKI, Jakub KROGULSKI, Filip GUZIK, JAKUB HABRAT, KRZYSZTOF BAŁABUCH, Krystian WARZECHA, Wiktor KRZAK, Patryk SO | 95 94 96 91 94 95 95 95 | WODNIK Radom KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków WIKING Brzesko KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim | 2:25.99 2:23.90 2:20.05 2:14.29 2:15.37 2:23.00 2:24.67 2:28.64 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 19.06.2010 - 10:30 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | UNIA Oświêcim 14-15 2 UNIA Oświêcim 2 KMITA Zabierzów 1 Jordan 96 dziewczêta II GMS UNIA Oświêcim 1 Jordan 96 KORONA Kraków 1 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków KORONA Kraków | 4:28.50 4:18.00 4:13.90 4:07.00 4:12.00 4:14.80 4:25.00 5:01.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 19.06.2010 - 10:36 | Mêżczyzn, 4 x 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 | Jordan 96 chłopcy II GMS KMITA Zabierzów 1 UNIA Oświêcim 1 SMS Oświêcim 1 Jordan 96 KORONA SWIM Kielce 1 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim SMS Oświêcim JORDAN Kraków KORONA SWIM Kielce | 4:07.00 4:02.00 3:55.60 3:50.80 3:55.00 3:57.00 4:02.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 19.06.2010 - 15:30 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 6 | KĄCKA, Natalia SO ĆWIĘKAŁA, Olga BURACZYŃSKA, Adrianna URYGA, Paulina | 95 96 96 95 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 2:43.36 2:40.23 2:42.32 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | SIKORA, Justyna POMIETŁO, Aleksandra FRENKE, Małgorzata SO KORZENIOWSKA, Marta SO PRZYSTALSKA, Angelika SO WOJCIECHOWSKA, Gabriela KRUK, Anna ULATOWSKA, Alicja | 96 94 95 93 93 96 95 96 | UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | 2:39.23 2:35.67 2:28.49 2:21.85 2:23.41 2:35.33 2:36.78 2:39.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 19.06.2010 - 15:37 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | MALCZYK, Marcin SO SOKOŁOWSKI, Kamil KURTOK, Tomasz SO | 95 95 95 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | 2:49.35 2:37.29 2:40.49 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KRZAK, Patryk SO BAŁABUCH, Krystian TWAROWSKI, Jerzy LISZEWSKI, Rafał SO PEŁCZYŃSKI, Kacper KROGULSKI, Filip HYDZIK, Piotr KURASIEWICZ, Patryk SO | 95 95 95 92 92 96 95 95 | UNIA Oświêcim WIKING Brzesko JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KAROL Wadowice WODNIK Radom | 2:28.38 2:25.00 2:09.78 2:08.65 2:09.56 2:21.43 2:25.86 2:30.41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 19.06.2010 - 15:44 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 6 | WYGONNA, Sylwia JARCZAK, Sara HANUSEK, Uta ŁOPATKA, Alicja | 95 96 96 96 | JORDAN Kraków ORKA Lêdziny SIEMASZKA Piekary KORONA Kraków | 1:20.03 1:17.23 1:18.65 1:20.90 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | GĄSIOREK, Joanna JANIK, Kinga BIERNAT, Anna KOWALIK, Karolina SZKUDLAREK, Karolina WOLSKA, Sandra BOŻEK, Dominka DOLNA, Anna | 95 96 96 95 96 95 97 96 | SIEMASZKA Piekary KORONA Kraków KORONA Kraków JORDAN Kraków KORONA Kraków KORONA Kraków UNIA Oświêcim SIEMASZKA Piekary | 1:16.43 1:15.00 1:14.60 1:12.48 1:12.70 1:14.90 1:15.80 1:16.46 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LIPOWSKA, Małgorzata MAKOCKA, Izabela FROSZTĘGA, Agnieszka POTĘPA, Karolina PAPLA, Jolanta SO PIWOROWICZ, Agnieszka LEWANDOWSKA, Paulina POROSŁO, Karolina | 95 96 96 96 94 96 96 95 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków AQARIUS Myślenice JORDAN Kraków UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 1:10.76 1:10.03 1:08.33 1:07.08 1:08.00 1:10.00 1:10.54 1:11.80 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KARCZ, Sabina MARCISZ, Anna CHMIELEK, Anna KLICH, Maja OPITEK, Urszula SO ZAGRODNIK, Aleksandra ŚLĘCZKOWSKA, Karolina ZADYLAK, Angelika SO | 94 96 96 96 94 93 94 95 | KMITA Zabierzów STP Nowy Sącz JORDAN Kraków UNIA Tarnów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim | 1:06.79 1:06.00 1:05.63 1:05.00 1:05.00 1:05.89 1:06.77 1:07.05 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | TYRPA, Aleksandra SIRIGNANO, Luigia BAJORSKA, Dorota SO CISOWSKA, ALEKSANDRA SIKORA, Paulina SO DWORACZEK, Paulina PETROW, Magda SOWA, Marta | 94 96 94 89 93 96 95 96 | CKiS Skawina JORDAN Kraków UNIA Oświêcim AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków KMITA Zabierzów JORDAN Kraków | 1:04.32 1:01.69 1:00.00 59.90 1:00.00 1:00.49 1:02.34 1:04.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 19.06.2010 - 15:53 | Mêżczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 | KRULIKOWSKI, Dominik MAŚLANKA, Szymon WĄSEK, Arkadiusz | 95 96 96 | UNIA Oświêcim KAROL Wadowice JASIEŃ Sucha Beskidzka | NT 1:11.04 1:11.98 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZABIEGAJ, Jan POCHOPIEŃ, Jan LELEK, Mateusz RATAJCZAK, Tymoteusz ŚWIATŁOŃ, Michał KOWALIK, Krystian KARWALA, Maciej SOKOŁOWSKI, Kamil | 96 95 96 96 95 95 96 95 | SIEMASZKA Piekary JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JASIEŃ Sucha Beskidzka STP Nowy Sącz JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 1:10.41 1:09.60 1:08.96 1:06.84 1:08.85 1:09.00 1:10.39 1:10.62 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KICA, Paweł SUROWCZYK, Piotr ŁABUZ, Rafał KOWALIK, Kamil MARCISZ, Piotr MIKOŚ, Dawid PLUTECKI, Konrad WOŹNIAK, Piotr | 96 95 95 94 95 96 95 96 | JORDAN Kraków SIEMASZKA Piekary KORONA Kraków STP Nowy Sącz STP Nowy Sącz JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 1:05.32 1:04.34 1:03.20 1:01.00 1:01.00 1:04.08 1:04.65 1:05.77 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOŁODZIEJCZYK, Patryk WRÓBEL, Andrzej PAŹDZIURKIEWICZ, Adam SO WASILEWSKI, Raivo SAK, Przemysław KONIECZNY, Bartosz SEKUŁA, Patryk PAŁKOWSKI, Jakub | 96 94 95 95 92 96 95 94 | UNIA Oświêcim JASIEŃ Sucha Beskidzka UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów DELFIN Połaniec UNIA Oświêcim STP Nowy Sącz KMITA Zabierzów | 1:00.41 59.96 59.18 58.90 59.00 59.24 1:00.00 1:00.87 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | WILK, Przemysław KOCHANOWSKI, Wojciech SO KACZOR, Damian WILK, KRZYSZTOF HABRAT, KRZYSZTOF SYGNECKI, Janusz SO ŚLĘZAK, Radosław WOJDAK, Wojciech | 95 94 94 89 94 92 94 96 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków UNIA Oświêcim CKiS Skawina WIKING Brzesko | 57.93 57.00 55.67 50.61 55.59 56.92 57.65 58.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 19.06.2010 - 16:02 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | STUDZIŃSKA, Wiktoria HYŻY, Aneta BOŻEK, Dominka | 96 96 97 | JORDAN Kraków JORDAN Kraków UNIA Oświêcim | NT 1:24.60 1:25.42 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | BEDNARZ, Aleksandra JANICZEK, Joanna LIPOWSKA, Małgorzata NOWOSAD, Katarzyna GÓRALCZYK, Nikolina JAWOR, Agnieszka SOWA, Marta | 96 96 95 96 96 96 96 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków KMITA Zabierzów SP 8 Chrzanów JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 1:19.89 1:14.15 1:13.46 1:12.34 1:12.92 1:13.82 1:15.52 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PUŁKA, Magdalena KRUCZALAK, Paulina SO KURASIEWICZ, Agata SO NITKA, Aleksandra SUROWIEC, Kinga URYGA, Paulina PABIAN, Agnieszka MURZYN, Karolina | 92 94 94 93 93 95 96 95 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim WODNIK Radom UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 1:10.85 1:10.00 1:09.00 1:04.53 1:08.30 1:09.70 1:10.47 1:12.18 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 19.06.2010 - 16:08 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | ŁABUZ, Rafał BIJAK, Patryk SUROWCZYK, Piotr | 95 96 95 | KORONA Kraków JORDAN Kraków SIEMASZKA Piekary | 1:23.52 1:16.69 1:18.51 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 | RATAJCZAK, Tymoteusz LITWA, Krzysztof HUTNY, Szymon SO KICA, Paweł HYDZIK, Piotr OJCZYK, Grzegorz POCHOPIEŃ, Jan | 96 96 95 96 95 96 95 | UNIA Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków KAROL Wadowice JORDAN Kraków JASIEŃ Sucha Beskidzka | 1:14.56 1:13.82 1:12.40 1:10.60 1:12.07 1:13.56 1:13.96 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | ZYCH, Kamil WILK, Przemysław ADAMUS, Paweł CIĘŻKOWSKI, Dominik SZAMRETA, Marcel CZEKAJ, Kamil FELUŚ, Michał JABŁOŃSKI, Dominik | 96 95 95 96 94 96 95 95 | WIKING Brzesko JORDAN Kraków ORKA Lêdziny JORDAN Kraków CKiS Skawina JORDAN Kraków SIEMASZKA Piekary STP Nowy Sącz | 1:10.00 1:08.03 1:06.96 1:02.71 1:04.32 1:07.59 1:09.55 1:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 19.06.2010 - 16:14 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 6 | DOLNA, Anna GĄSIOREK, Joanna WYGONNA, Sylwia ŁOPATKA, Alicja | 96 95 95 96 | SIEMASZKA Piekary SIEMASZKA Piekary JORDAN Kraków KORONA Kraków | 1:35.00 1:28.56 1:29.90 NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | POROSŁO, Karolina KARCZ, Sabina CHMIELEK, Anna MADEJA, Magdalena DYMAREK, Ewa SO WĄSEK, Karolina KOWALIK, Karolina HANUSEK, Uta | 95 94 96 96 95 95 95 96 | JORDAN Kraków KMITA Zabierzów JORDAN Kraków SP 8 Chrzanów UNIA Oświêcim JASIEŃ Sucha Beskidzka JORDAN Kraków SIEMASZKA Piekary | 1:26.98 1:24.90 1:24.73 1:23.78 1:24.57 1:24.85 1:25.76 1:27.45 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | CZŁOWIEK, Roksana PAPLA, Jolanta SO DUDEK, Marlena SO BIEŃKOWSKA, Wiktoria SO LEWIŃSKA, Karolina TABIŚ, Gabriela MAKOCKA, Izabela MURZYN, Karolina | 96 94 94 93 93 95 96 95 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim AZS-AWFiS Gdańsk UNIA Oświêcim CKiS Skawina JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 1:21.49 1:20.00 1:16.70 1:10.80 1:15.21 1:18.97 1:21.15 1:22.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 19.06.2010 - 16:21 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | MIKOŚ, Dawid ZABIEGAJ, Jan KIERCZ, Mateusz MAŚLANKA, Szymon BIJAK, Patryk WOŹNIAK, Piotr | 96 96 96 96 96 96 | JORDAN Kraków SIEMASZKA Piekary UNIA Oświêcim KAROL Wadowice JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 1:28.28 1:23.42 1:18.18 1:23.30 1:25.08 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LISZEWSKI, Przemysław ZABOJSZCZ, Wojciech SO HABRAT, KRZYSZTOF GUZIK, JAKUB WARZECHA, Wiktor POMIETŁO, Adrian SO SZYMANOWSKI, Jakub ŚWIATŁOŃ, Michał | 96 95 94 91 95 95 96 95 | UNIA Oświêcim KORONA SWIM Kielce AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JASIEŃ Sucha Beskidzka | 1:16.29 1:14.67 1:13.55 1:06.30 1:13.45 1:14.15 1:14.95 1:18.02 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 19.06.2010 - 16:25 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 | ZADYLAK, Angelika SO SUCHANIAK, Irena ZAGRODNIK, Aleksandra DWORACZEK, Paulina BANACH, Aleksandra | 95 93 93 96 96 | UNIA Oświêcim KORONA Kraków UNIA Oświêcim JORDAN Kraków JORDAN Kraków | 10:38.43 10:00.80 9:30.51 9:59.47 10:17.09 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 19.06.2010 - 16:37 | Mêżczyzn, 800m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
4 5 | SYGNECKI, Janusz SO FELUŚ, Michał | 92 95 | UNIA Oświêcim SIEMASZKA Piekary | 8:42.40 10:00.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 19.06.2010 - 16:47 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | KAWIECKI, Rafał PAŹDZIURKIEWICZ, Adam SO HUTNY, Szymon SO | 96 95 95 | JORDAN Kraków UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim | NT NT NT |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | LELEK, Mateusz OŻÓG, Karol ŁOPACIŃSKI, Kacper SO WOJDAK, Wojciech STANKIEWICZ, Dominik PLUTECKI, Konrad | 96 94 95 96 96 95 | JORDAN Kraków CKiS Skawina FOKA Sandomierz WIKING Brzesko UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 19:18.48 17:29.34 16:43.77 17:01.00 18:59.23 20:09.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 19.06.2010 - 17:27 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 | UNIA Oświêcim 14-15 2 dziewczêta II GMS UNIA Oświêcim 1 UNIA Oświêcim 2 Jordan 96 KMITA Zabierzów 1 Jordan 96 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków KMITA Zabierzów JORDAN Kraków | 5:02.30 4:49.00 4:40.20 4:35.00 4:37.00 4:47.10 4:55.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 19.06.2010 - 17:32 | Mêżczyzn, 4 x 100m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | UNIA Oświêcim 14-15 2 UNIA Oświêcim 14-15 2 Jordan 96 | UNIA Oświêcim UNIA Oświêcim JORDAN Kraków | 4:43.20 4:34.20 4:41.00 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | KORONA SWIM Kielce 1 SMS Oświêcim 1 Jordan 96 UNIA Oświêcim 1 KMITA Zabierzów 1 chłopcy II GMS | KORONA SWIM Kielce SMS Oświêcim JORDAN Kraków UNIA Oświêcim KMITA Zabierzów UNIA Oświêcim | 4:29.00 4:24.00 4:22.00 4:22.74 4:25.90 4:29.00 |