Otwarte Letnie Mistrzostwa DOZP Wołów, 18. - 19.6.2010 |
Konkurencja 1 2010-06-18 - 10:00 | Kobiet, 800m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 8:35.73 | JEDRZEJCZAK Otylia | AZWAR | Ostrowiec Sw. | 2008-05-17 |
Rok ur. |
1 | POZAROWSZCY BEATA | 91 | Wks"śląsk" Wrocław | 9:16.40 | |||
2 | KITA KATARZYNA | 95 | Uks Shark Rudna | 9:50.00 | |||
3 | WIĘCKOWSKA KAJA | 95 | Uks Shark Rudna | 9:54.00 | |||
4 | SALLOUM Natalia | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 10:00.00 | |||
5 | GNIEWOSZ OLGA | 97 | Uks Shark Rudna | 10:12.00 | |||
6 | KLEMCZYŃSKA Magda | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 10:30.00 | |||
7 | ZIĘBA Katarzyna | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 10:30.00 | |||
8 | MAJ Wiktoria | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 10:40.00 | |||
9 | SĘK Marta | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 11:00.00 | |||
10 | KRAWCZYK Justyna | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 11:14.44 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-06-18 - 10:10 | Chłopców, 800m dowolny | Młodzik Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 7:47.91 | STANCZYK Przemyslaw | MKSZC | Melbourne (AUS) | 2007-03-28 |
Rok ur. |
1 | DEREŃ Kacper | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 11:00.00 | |||
2 | KOLASA Dawid | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 11:00.00 | |||
3 | KOŁODZIEJ Filip | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 11:15.00 | |||
4 | SOBCZAK Karol | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 11:20.00 | |||
5 | DUDA Dawid | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 11:35.00 | |||
6 | MOSEJKO Marcin | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 11:40.00 | |||
7 | BUGAŁA Brajan | 97 | MKS 9 Dzierżoniów | 12:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-06-18 - 10:25 | Mêżczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 14:45.94 | SAWRYMOWICZ Mateusz | MKSZC | Melbourne (AUS) | 2007-04-01 |
Rok ur. |
1 | URBANIAK Jan | 95 | KS Warta Poznań | 17:26.81 | |||
2 | TACZAŃSKI Bartłomiej | 96 | Uks Shark Rudna | 17:35.00 | |||
3 | KUTKOWSKI Michał | 95 | K.S Posnania | 18:03.30 | |||
4 | KUTKOWSKI Marcin | 95 | K.S Posnania | 18:23.00 | |||
5 | KOŚCIELNIAK BARTOSZ | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 18:42.44 | |||
6 | ZDUN Konrad | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 18:47.50 | |||
7 | WARZECHA KRYSTIAN | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 19:00.00 | |||
8 | BUSZKIEWICZ Damian | 96 | Uks Shark Rudna | 19:10.00 | |||
9 | JARASZKIEWICZ Bartosz | 96 | K.S Posnania | 19:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-06-18 - 10:45 | Kobiet, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 4:36.95 | BARANOWSKA Katarzyna | MKSZC | Beijing (CHN) | 2008-08-09 |
Rok ur. |
1 | MENDOWSKA Katarzyna | 94 | KS Warta Poznań | 5:24.50 | |||
2 | NIEMCZYK Mirosława | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 5:24.78 | |||
3 | LIS Zuzanna | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 5:29.00 | |||
4 | SZTANDERA Dominika | 97 | MKS 9 Dzierżoniów | 5:40.00 | |||
5 | HACZKIEWICZ Paulina | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 5:40.60 | |||
6 | KUSCH Katarzyna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 5:52.00 | |||
7 | HODERNA Katarzyna | 96 | Uks Shark Rudna | 5:59.00 | |||
8 | MICHALKIEWICZ Nikola | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 6:00.00 | |||
9 | GÓRAJEWSKA Martyna | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 6:00.00 | |||
10 | BOGUCKA Dagmara | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 6:10.00 | |||
11 | ROMANOWICZ ANNA | 97 | Uks Shark Rudna | 6:12.00 | |||
12 | WESOŁOWSKA Weronika | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 6:15.00 | |||
13 | STECYK Klaudia | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 6:24.00 | |||
14 | BŁASZCZYK Nikola | 88 | MKS 9 Dzierżoniów | 6:45.00 | |||
15 | MIREK Klaudia | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 6:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-06-18 - 11:00 | Mêżczyzn, 400m zmienny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 4:12.28 | MATCZAK Mateusz | TRLOD | Belgrade (SRB) | 2009-07-11 |
Rok ur. |
1 | STEFANIAK Jakub | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 4:40.56 | |||
2 | OSSES Arkadiusz | 95 | KS Warta Poznań | 4:57.34 | |||
3 | KLONOWSKI Dawid | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 5:02.15 | |||
4 | WERTEPNY Damian | 96 | Uks Shark Rudna | 5:06.00 | |||
5 | AMBROZIAK Kamil | 96 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 5:09.12 | |||
6 | MUSIAŁOWSKI Marcin | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 5:12.00 | |||
7 | SALIK Jakub | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 5:15.00 | |||
8 | WOLNY Dariusz | 60 | Redeco Wrocław | 5:20.00 | |||
9 | KITA Jêdrzej | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 5:20.13 | |||
10 | MARCINIAK Konrad | 95 | K.S Posnania | 5:22.41 | |||
11 | BUCZKOWSKI Kamil | 96 | Uks Shark Rudna | 5:33.00 | |||
12 | BIA ŁOŻYŁ Adam | 96 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 5:34.20 | |||
13 | JURASZEK Paweł | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 5:35.18 | |||
14 | TAŃSKI Paweł | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 5:39.00 | |||
15 | HODERNY Bartosz | 96 | Uks Shark Rudna | 5:45.00 | |||
16 | CIESIELSKI TOMASZ | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 5:45.13 | |||
17 | GAJDOWSKI WOJCIECH | 88 | KS "rekin" Swiebodzice | 5:45.74 | |||
18 | DUDEK Adam | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 6:00.00 | |||
19 | GODLEWSKI Erwin | 96 | MKS 9 Dzierżoniów | 6:00.00 | |||
20 | SKALNY DAWID | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 6:00.00 | |||
21 | STADNIK Paweł | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 6:03.00 | |||
22 | SEWERYN Marcin | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 6:20.00 | |||
23 | CWALINA Piotr | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 6:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-06-18 - 16:00 | Kobiet, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 26.45 | KORC Agata | AWWRO | Dubrovnik (CRO) | 2008-07-10 |
Rok ur. |
1 | KORC Agata | 86 | AZS AWF Wrocław | 26.82 | |||
2 | DOWGIERT Anna | 90 | Wks"śląsk" Wrocław | 27.50 | |||
3 | KOŁODZIEJCZYK Izabella | 94 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 29.41 | |||
4 | KŁOPOCKA Paulina | 95 | KS OLIMPIA Lublin | 29.79 | |||
5 | SKRZYDŁO Sara | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 29.90 | |||
6 | WOŹNIAK Zuzanna | 94 | Astromal Akwawit Leszno | 29.93 | |||
7 | ZAWISZEWSKA Maja | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 30.10 | |||
8 | WĘGRZYN SYLWIA | 95 | Uks Shark Rudna | 30.63 | |||
9 | WIĘCKOWSKA Daria | 96 | Uks Shark Rudna | 31.00 | |||
10 | SASIN DOMINIKA | 94 | KS "rekin" Swiebodzice | 31.16 | |||
11 | ŻELAZNA Paulina | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 31.37 | |||
12 | MENDOWSKA Katarzyna | 94 | KS Warta Poznań | 31.50 | |||
13 | DYBA Agnieszka | 94 | Astromal Akwawit Leszno | 32.00 | |||
14 | JURA Katarzyna | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 32.40 | |||
15 | KITA KATARZYNA | 95 | Uks Shark Rudna | 32.45 | |||
16 | JAROMA Agata | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 32.50 | |||
17 | NIEMCZYK Mirosława | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 32.50 | |||
18 | WILK Małgorzata | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 32.80 | |||
19 | SOBKO Ewa | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 32.80 | |||
20 | KURZYŃSKA Magdalena | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 32.93 | |||
21 | KUSCH Katarzyna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 33.00 | |||
22 | LESIŃSKA Kinga | 95 | MKS Znicz Koszalin | 33.00 | |||
23 | MICHALKIEWICZ Nikola | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 33.10 | |||
24 | HACZKIEWICZ Paulina | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 33.30 | |||
25 | GNIEWOSZ OLGA | 97 | Uks Shark Rudna | 33.45 | |||
26 | LASKOWSKA Aleksandra | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 33.90 | |||
27 | BOGUCKA Dagmara | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 34.00 | |||
28 | GÓRAJEWSKA Martyna | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 34.00 | |||
29 | KOZŁOWSKA Gracjana | 97 | AZS AWF Wrocław | 34.00 | |||
30 | RASZCZYK Zuzanna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 34.00 | |||
31 | NOWAK Katarzyna | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 34.00 | |||
32 | STOJANOWSKA Wiktoria | 97 | MKP"Atol"Oleśnica | 34.98 | |||
33 | ARTYMIAK PAULINA | 97 | MKS Piranie Lubin | 35.00 | |||
34 | ŚWIĄTEK ALICJA | 97 | MKS Piranie Lubin | 35.00 | |||
35 | MUŁKOWSKA Monika | 94 | KS Warta Poznań | 35.70 | |||
36 | PRZEWOŹNIK Eryka | 95 | KS Warta Poznań | 35.90 | |||
37 | WOŹNICZAK Weronika | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 36.00 | |||
38 | SĘK Marta | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 36.00 | |||
39 | JASEK ALICJA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 36.00 | |||
40 | WAWRZYNIAK Joanna | 94 | UPKS Wodnik Rawicz | 36.00 | |||
41 | KANTORSKA ANNA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 36.04 | |||
42 | DYBIONKA Monika | 94 | KS Warta Poznań | 36.20 | |||
43 | KWIECIŃSKA Magda | 97 | Uks Koral Wrocław | 36.69 | |||
44 | BARTYZEL Ola | 98 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 37.05 | |||
45 | SZKURAT MONIKA | 97 | MKS Piranie Lubin | 38.00 | |||
46 | BIAŁKOWSKA Gabriela | 98 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 38.20 | |||
47 | WIZIMIRSKA KAROLINA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 38.50 | |||
48 | HELIŃSKA Katarzyna | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 39.00 | |||
49 | MIREK Klaudia | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 39.30 | |||
50 | GAJEK Karina | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 40.00 | |||
51 | KOTULSKA ALICJA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 42.00 | |||
52 | KUBIAK Magdalena | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 42.00 | |||
53 | RADZIWANOWSKA Magda | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 44.00 | |||
54 | MAREK Aleksandra | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 47.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-06-18 - 16:05 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 24.06 | KORZENIOWSKI Pawel | AZWAR | Ostrowiec Sw. | 2009-05-24 |
Rok ur. |
1 | ZAŁUSKI Kajetan | 86 | KS Korner Zielona Gora | 25.20 | |||
2 | BENING Emil | 93 | MKS Juvenia Wrocław | 25.46 | |||
3 | SOKULSKI Jacek | 91 | Wks"śląsk" Wrocław | 25.49 | |||
4 | TYSZKOWSKI Sebastian | 83 | AZS AWF Wrocław | 25.50 | |||
5 | ANDRZEJCZAK Mateusz | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 25.72 | |||
6 | BOGULSKI Bartłomiej | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 25.97 | |||
7 | WOŁODŹKO Maciej | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 26.00 | |||
8 | RYBIŃSKI DAWID | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 26.70 | |||
9 | MIELECKI MATEUSZ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 26.70 | |||
10 | FOLTYŃSKI Walter | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 27.00 | |||
11 | MARKOWSKI KACPER | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 27.10 | |||
12 | CHABA Mateusz | 96 | Uks Shark Rudna | 27.33 | |||
13 | STEFANIAK Jakub | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 27.68 | |||
14 | MUSIAŁ Bartłomiej | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 27.70 | |||
15 | SOLIPIWKO Iwo | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 27.75 | |||
16 | PIEKARSKI MARCIN | 95 | Uks Shark Rudna | 27.83 | |||
17 | GALON Michał | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 28.22 | |||
18 | LUDWICZAK Piotr | 96 | Uks Shark Rudna | 28.31 | |||
19 | KEMPIAK Amadeusz | 94 | Astromal Akwawit Leszno | 28.40 | |||
20 | AMBROZIAK Kamil | 96 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 28.41 | |||
21 | KOWALIK Damian | 94 | KS Warta Poznań | 28.45 | |||
22 | MICHALAK Daniel | 94 | KS Warta Poznań | 28.66 | |||
23 | KOBUS Mateusz | 95 | MKS Znicz Koszalin | 28.67 | |||
24 | PELC Krzysztof | 91 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 28.90 | |||
25 | GLINKOWSKI ŁUKASZ | 95 | Uks Shark Rudna | 29.00 | |||
26 | KOŚCIELNIAK BARTOSZ | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 29.22 | |||
27 | MIKOŁAJCZAK Hubert | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 29.40 | |||
28 | STASZAK Dawid | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 29.65 | |||
29 | WAJCFELT JAKUB | 96 | Uks ,,Orka '' Lubań | 29.87 | |||
30 | KOZIOŁ Jakub | 96 | Uks Shark Rudna | 29.90 | |||
31 | SZOT Mateusz | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 29.90 | |||
32 | MUSIAŁOWSKI Marcin | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 29.90 | |||
33 | JAROSIŃSKI Jakub | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 30.00 | |||
34 | GAŁACH Amadeusz | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 30.00 | |||
35 | OLSZAK Łukasz | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 30.00 | |||
36 | GIERACKI Bartosz | 95 | ULKS Wodny Świat | 30.54 | |||
37 | BIA ŁOŻYŁ Adam | 96 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 31.08 | |||
38 | STOŃ RAFAŁ | 95 | Uks ,,Orka '' Lubań | 31.11 | |||
39 | ANDREOSE Jan luigi | 98 | AZS AWF Wrocław | 31.23 | |||
40 | GRZYBEK Bartosz | 96 | K.S Posnania | 31.40 | |||
41 | FAJFER Mateusz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 31.50 | |||
42 | STANKIEWICZ ARTUR | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 31.60 | |||
43 | MATYSIAK Damian | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 31.76 | |||
44 | JURASZEK Paweł | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 31.80 | |||
45 | KLEKOWSKI JAKUB | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 31.87 | |||
46 | SZYMCZAK Krzysztof | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 31.90 | |||
47 | LUBIATOWSKI Witold | 93 | UPKS Wodnik Rawicz | 31.90 | |||
48 | DANIELCZUK Tomasz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 32.00 | |||
49 | WAWRZYNIAK Michał | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 32.00 | |||
50 | KOMISARUK Jakub | 94 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 32.00 | |||
51 | WILMAN PATRYK | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 32.00 | |||
52 | MAJGIER Maciej | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 32.00 | |||
53 | TOKARCZYK Kacper | 96 | KS WANKAN Legnica | 32.04 | |||
54 | SALIK Borys | 97 | MKP"Atol"Oleśnica | 32.31 | |||
55 | KITA Jêdrzej | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 32.78 | |||
56 | BLOCH PRZEMYSŁAW | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 32.89 | |||
57 | CHUDY Michał | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 32.90 | |||
58 | SKALNY DAWID | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 33.34 | |||
59 | GIELATA DANIEL | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 33.48 | |||
60 | SZADY Dominik | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 33.50 | |||
61 | LIPIŃSKI Tomasz | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 33.50 | |||
62 | ŚWIĄTEK Wojciech | 96 | MKS Piranie Lubin | 33.54 | |||
63 | KAPERA ŁUKASZ | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 33.66 | |||
64 | STADNIK Paweł | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 33.80 | |||
65 | GNIAZDOWSKI Jerzy | 96 | UPKS Wodnik Rawicz | 34.00 | |||
66 | BYSTRYK Dominik | 97 | AZS AWF Wrocław | 34.23 | |||
67 | TKACZYK KONRAD | 97 | Uks ,,Orka '' Lubań | 34.24 | |||
68 | SAJDA Paweł | 96 | KS WANKAN Legnica | 34.39 | |||
69 | DEREŃ Kacper | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 34.40 | |||
70 | MISIEWICZ Karol | 97 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 34.95 | |||
71 | BUSZKIEWICZ WOJCIECH | 97 | Uks Shark Rudna | 35.00 | |||
72 | MANUKYAN Aram | 95 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 35.00 | |||
73 | KOŁODZIEJ Filip | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 35.00 | |||
74 | WĘGŁOWSKI Karol | 96 | UKS Trójka Środa Wlkp | 35.00 | |||
75 | MOGIŁKA Maciej | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 35.00 | |||
76 | ANTONIAK Jakub | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 35.00 | |||
77 | IWASIECZKO Mikołaj | 96 | MKS Piranie Lubin | 35.00 | |||
78 | WŁODARCZAK Szymon | 96 | MKS Piranie Lubin | 35.00 | |||
79 | BUGAŁA Brajan | 97 | MKS 9 Dzierżoniów | 35.18 | |||
80 | FERENS KAMIL | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 35.34 | |||
81 | CZEREPAK TOMASZ | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 35.66 | |||
82 | WOLIŃSKI JAKUB | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 35.93 | |||
83 | ŚWIEBODA MICHAŁ | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 36.00 | |||
84 | HURKO Mateusz | 97 | Uks Koral Wrocław | 36.50 | |||
85 | STEFANKO PIOTR | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 36.88 | |||
86 | KARPIUK kamil | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 37.00 | |||
87 | STACHOWSKI Adam | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 37.00 | |||
88 | WIERTELAK Karol | 98 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 37.01 | |||
89 | SZCZUTKOWSKI Robert | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 38.00 | |||
90 | GODLEWSKI Erwin | 96 | MKS 9 Dzierżoniów | 38.00 | |||
91 | PURA HUBERT | 97 | MKS Piranie Lubin | 38.00 | |||
92 | CWALINA Piotr | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 38.00 | |||
93 | FRĄCZAK FILIP | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 38.90 | |||
94 | MARCIÓW MATEUSZ | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 38.90 | |||
95 | SĘK Sebastian | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 39.00 | |||
96 | WESOŁEK Piotr | 98 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 39.00 | |||
97 | SOWA Patryk | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 39.00 | |||
98 | LUBIATOWSKI Tomasz | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 40.00 | |||
99 | MANUKYAN Artur | 98 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 42.00 | |||
100 | TUREK Maksymilian | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 43.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-06-18 - 16:15 | Kobiet, 200m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 1:57.15 | JEDRZEJCZAK Otylia | AZWAR | Budapest (HUN) | 2006-08-03 |
Rok ur. |
1 | STASZKIEWICZ Katarzyna | 90 | AZS AWF Wrocław | 2:06.20 | |||
2 | POZAROWSZCY BEATA | 91 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:06.90 | |||
3 | KAMIŃSKA Aleksandra | 92 | Mks Zryw Opole | 2:07.70 | |||
4 | PIĘTKA Joanna | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 2:15.26 | |||
5 | KITA KATARZYNA | 95 | Uks Shark Rudna | 2:15.34 | |||
6 | WOŹNIAK Zuzanna | 94 | Astromal Akwawit Leszno | 2:15.45 | |||
7 | BUCZKOWSKA Katarzyna | 96 | Uks Shark Rudna | 2:15.99 | |||
8 | WĘGRZYN SYLWIA | 95 | Uks Shark Rudna | 2:17.78 | |||
9 | JAROMA Agata | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:18.90 | |||
10 | WIĘCKOWSKA KAJA | 95 | Uks Shark Rudna | 2:18.99 | |||
11 | SALLOUM Natalia | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:19.90 | |||
12 | SKWIRA GRACJANA | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:20.00 | |||
13 | SOBOLEWSKA Anna | 95 | KS Warta Poznań | 2:21.36 | |||
14 | GNIEWOSZ OLGA | 97 | Uks Shark Rudna | 2:23.00 | |||
15 | MAJ Wiktoria | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:23.00 | |||
16 | HACZKIEWICZ Paulina | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 2:23.40 | |||
17 | ZIĘBA Katarzyna | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 2:23.40 | |||
18 | WIĘCKOWSKA Daria | 96 | Uks Shark Rudna | 2:24.00 | |||
19 | LESIŃSKA Kinga | 95 | MKS Znicz Koszalin | 2:24.61 | |||
20 | ANTCZAK Wiktoria | 96 | Uks Shark Rudna | 2:25.00 | |||
21 | KLEMCZYŃSKA Magda | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 2:25.20 | |||
22 | RADZIK Adrianna | 95 | KS Warta Poznań | 2:25.69 | |||
23 | ŚWIĄTEK ALICJA | 97 | MKS Piranie Lubin | 2:26.00 | |||
24 | STRZELCZYK ALEKSANDRA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:26.77 | |||
25 | JASEK ALICJA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:27.44 | |||
26 | SĘK Marta | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:28.00 | |||
27 | MUŁKOWSKA Monika | 94 | KS Warta Poznań | 2:28.00 | |||
28 | SASIN DOMINIKA | 94 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:28.28 | |||
29 | GAJDOWSKA AGNIESZKA | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:28.34 | |||
30 | JUJECZKA Adrianna | 94 | KS Warta Poznań | 2:28.57 | |||
31 | WAWRZYNIAK Joanna | 94 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:29.00 | |||
32 | PRZEWOŹNIK Eryka | 95 | KS Warta Poznań | 2:29.90 | |||
33 | BUCHWALD Aleksandra | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 2:30.00 | |||
34 | WLAŹLAK AGATA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:30.00 | |||
35 | KRAWCZYK Justyna | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 2:31.75 | |||
36 | SZKURAT MONIKA | 97 | MKS Piranie Lubin | 2:35.00 | |||
37 | KANTORSKA ANNA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:36.33 | |||
38 | WLEZIEŃ Gabrysia | 98 | AZS AWF Wrocław | 2:40.11 | |||
39 | SUCHANECKA Karolina | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:45.00 | |||
40 | SOPIŃSKA Julia | 97 | Uks Koral Wrocław | 2:48.00 | |||
41 | MRÓZ PAULINA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:50.00 | |||
42 | KOTULSKA ALICJA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:50.00 | |||
43 | AMBROZIAK Karolina | 98 | AZS AWF Wrocław | 3:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-06-18 - 16:25 | Mêżczyzn, 200m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 1:46.59 | KORZENIOWSKI Pawel | AZWAR | Rome (ITA) | 2009-07-31 |
Rok ur. |
1 | SŁAWIŃSKI Mateusz | 86 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:52.30 | |||
2 | SZAMOTULSKI Wojciech | 91 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:54.50 | |||
3 | BOGULSKI Bartłomiej | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 1:56.93 | |||
4 | BRZOZA JAKUB | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:59.00 | |||
5 | STACHOWICZ Marek | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 1:59.34 | |||
6 | ŻUKOWSKI MACIEJ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:00.00 | |||
7 | WOLAK BARTŁOMIEJ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:02.00 | |||
8 | MAKOWSKI Krzysztof | 92 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:02.00 | |||
9 | KŁUSEK Adrian | 93 | MKS Juvenia Wrocław | 2:02.50 | |||
10 | STASZAK Dawid | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 2:02.63 | |||
11 | KEMPIAK Amadeusz | 94 | Astromal Akwawit Leszno | 2:03.00 | |||
12 | URBANIAK Jan | 95 | KS Warta Poznań | 2:04.00 | |||
13 | CHABA Mateusz | 96 | Uks Shark Rudna | 2:04.10 | |||
14 | OSSES Arkadiusz | 95 | KS Warta Poznań | 2:05.01 | |||
15 | TACZAŃSKI Bartłomiej | 96 | Uks Shark Rudna | 2:06.50 | |||
16 | MIKOŁAJCZAK Hubert | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 2:06.50 | |||
17 | MICHALAK Daniel | 94 | KS Warta Poznań | 2:07.50 | |||
18 | ELMINOWSKI Tomasz | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 2:07.50 | |||
19 | KUTKOWSKI Michał | 95 | K.S Posnania | 2:08.00 | |||
20 | GLINKOWSKI ŁUKASZ | 95 | Uks Shark Rudna | 2:09.00 | |||
21 | GIERACKI Bartosz | 95 | ULKS Wodny Świat | 2:09.87 | |||
22 | KUTKOWSKI Marcin | 95 | K.S Posnania | 2:10.00 | |||
23 | KOZIOŁ Jakub | 96 | Uks Shark Rudna | 2:11.00 | |||
24 | GNIEWOSZ MARCIN | 95 | Uks Shark Rudna | 2:12.00 | |||
25 | GOŹDZIK Damian | 95 | KS Warta Poznań | 2:15.00 | |||
26 | BUCZKOWSKI Kamil | 96 | Uks Shark Rudna | 2:15.00 | |||
27 | KOŚCIELNIAK BARTOSZ | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:15.33 | |||
28 | JURCZYK DAMIAN | 95 | Uks Shark Rudna | 2:16.00 | |||
29 | WARZECHA KRYSTIAN | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:16.66 | |||
30 | ŁEPECKI Bartosz | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 2:17.16 | |||
31 | GAJDOWSKI WOJCIECH | 88 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:17.24 | |||
32 | KITA Jêdrzej | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 2:18.35 | |||
33 | KLONOWSKI Dawid | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 2:18.56 | |||
34 | KLEKOWSKI JAKUB | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:20.00 | |||
35 | ZAWADZKI Adrian | 96 | K.S Posnania | 2:20.00 | |||
36 | CIESIELSKI TOMASZ | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:20.00 | |||
37 | PAWLAK Tomasz | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 2:22.00 | |||
38 | DANIELCZUK Tomasz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 2:22.00 | |||
39 | WĘGŁOWSKI Karol | 96 | UKS Trójka Środa Wlkp | 2:23.00 | |||
40 | TOKARCZYK Kacper | 96 | KS WANKAN Legnica | 2:23.26 | |||
41 | GIELATA DANIEL | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:23.80 | |||
42 | SMOGORZEWSKI Krystian | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:24.00 | |||
43 | KOPACKI Wiktor | 98 | AZS AWF Wrocław | 2:24.15 | |||
44 | WILMAN PATRYK | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:25.00 | |||
45 | BUSZKIEWICZ Damian | 96 | Uks Shark Rudna | 2:25.00 | |||
46 | SAJDA Paweł | 96 | KS WANKAN Legnica | 2:25.50 | |||
47 | CZEREPAK TOMASZ | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:26.00 | |||
48 | GNIAZDOWSKI Jerzy | 96 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:26.00 | |||
49 | STEFANKO PIOTR | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:26.00 | |||
50 | HURKO Mateusz | 97 | Uks Koral Wrocław | 2:26.00 | |||
51 | SKALNY DAWID | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:27.34 | |||
52 | DEREŃ Kacper | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 2:27.51 | |||
53 | CZECH Aleksander | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 2:28.00 | |||
54 | WŁODARCZAK Szymon | 96 | MKS Piranie Lubin | 2:29.00 | |||
55 | IWASIECZKO Mikołaj | 96 | MKS Piranie Lubin | 2:30.00 | |||
56 | SALLOUM Omar | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:30.00 | |||
57 | WAWRYCA Szymon | 98 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 2:30.00 | |||
58 | SMORĄG KACPER | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:33.44 | |||
59 | KUKUŁKA KAROL | 97 | MKS Piranie Lubin | 2:34.00 | |||
60 | FERENS KAMIL | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:34.32 | |||
61 | STACHOWSKI Adam | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:35.00 | |||
62 | BUSZKIEWICZ WOJCIECH | 97 | Uks Shark Rudna | 2:35.00 | |||
63 | BUGAŁA Brajan | 97 | MKS 9 Dzierżoniów | 2:35.18 | |||
64 | PURA HUBERT | 97 | MKS Piranie Lubin | 2:40.00 | |||
65 | WOJTYCZKA ŁUKASZ | 97 | Uks Shark Rudna | 2:40.00 | |||
66 | BYSTRYK Dominik | 97 | AZS AWF Wrocław | 2:40.00 | |||
67 | MOSEJKO Marcin | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 2:43.00 | |||
68 | BORYCKI Paweł | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 2:44.00 | |||
69 | WOLIŃSKI JAKUB | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:45.00 | |||
70 | WIZE JAKUB | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:45.00 | |||
71 | WAŚCIŃSKI Konrad | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:54.00 | |||
72 | SOWA Patryk | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:55.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-06-18 - 16:45 | Kobiet, 200m klasyczny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 2:26.84 | BIEDKOWSKA Wiktoria | AWGDA | Prague (CZE) | 2009-07-10 |
Rok ur. |
1 | SZYDŁO Paulina | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 2:34.48 | |||
2 | CIEŚLAK Katarzyna | 94 | K.S Posnania | 2:39.15 | |||
3 | HOFMAN Adriana | 95 | ULKS Wodny Świat | 2:45.78 | |||
4 | PAWLIKOWSKA Agata | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 2:47.34 | |||
5 | SOBKO Anna | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 2:48.81 | |||
6 | LIS Zuzanna | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:50.00 | |||
7 | SZTANDERA Dominika | 97 | MKS 9 Dzierżoniów | 2:50.65 | |||
8 | KANIAK Aleksandra | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:55.00 | |||
9 | NIEMCZYK Mirosława | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 2:56.49 | |||
10 | HODERNA Katarzyna | 96 | Uks Shark Rudna | 2:57.00 | |||
11 | ŻĘDKOWSKA Daria | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 3:04.00 | |||
12 | OLESZAK Gabriela | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 3:10.00 | |||
13 | CEKAŁA Aleksandra | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 3:10.00 | |||
14 | GAJDOWSKA AGNIESZKA | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 3:11.84 | |||
15 | GAJEK Karina | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 3:18.00 | |||
16 | ROMANOWICZ ANNA | 97 | Uks Shark Rudna | 3:19.00 | |||
17 | KWIECIŃSKA Magda | 97 | Uks Koral Wrocław | 3:25.00 | |||
18 | SZYDŁO IZABELA | 98 | Uks Koral Wrocław | 3:26.00 | |||
19 | HELIŃSKA Katarzyna | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 3:30.00 | |||
20 | ROSIŃSKA Sara | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 3:34.00 | |||
21 | MIREK Klaudia | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 3:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-06-18 - 16:50 | Mêżczyzn, 200m klasyczny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 2:10.90 | WOLNIAK SBawomir | AWGDA | Ostrowiec Sw. | 2009-05-23 |
Rok ur. |
1 | ŻUKOWSKI BARTŁOMIEJ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:27.00 | |||
2 | KOBUS Mateusz | 95 | MKS Znicz Koszalin | 2:29.75 | |||
3 | GŁUSZEK ŁUKASZ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:30.00 | |||
4 | PIEKARSKI MARCIN | 95 | Uks Shark Rudna | 2:30.56 | |||
5 | ZATKA Mateusz | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 2:31.61 | |||
6 | RYKOWSKI Piotr | 94 | K.S Posnania | 2:34.19 | |||
7 | CHORĄŻAK Filip | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 2:34.65 | |||
8 | BUKOWSKI-MATZ Mateusz | 95 | KS Warta Poznań | 2:39.26 | |||
9 | SZOT Mateusz | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:39.90 | |||
10 | SALIK Jakub | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 2:41.00 | |||
11 | MUSIAŁOWSKI Marcin | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:42.00 | |||
12 | MARCINIAK Konrad | 95 | K.S Posnania | 2:46.15 | |||
13 | BIAŁEK Marcin | 95 | KS Warta Poznań | 2:46.23 | |||
14 | KAMINIARZ Jakub | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 2:48.00 | |||
15 | TAŃSKI Paweł | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:48.00 | |||
16 | WAWRZYNIAK Michał | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 2:48.00 | |||
17 | MAJ Kamil | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 2:48.00 | |||
18 | ROJDA Adam | 96 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:48.00 | |||
19 | HODERNY Bartosz | 96 | Uks Shark Rudna | 2:50.00 | |||
20 | AMBROZIAK Kamil | 96 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 2:50.14 | |||
21 | OLSZAK Łukasz | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:52.00 | |||
22 | SZADY Dominik | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 2:54.00 | |||
23 | WALIGÓRA Mikołaj | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 2:55.00 | |||
24 | BIA ŁOŻYŁ Adam | 96 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 2:55.65 | |||
25 | BANDAREK Grzegorz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 2:58.90 | |||
26 | SŁAWIŃSKI MARCIN | 97 | Uks ,,Orka '' Lubań | 3:00.11 | |||
27 | ZDUN Konrad | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 3:00.24 | |||
28 | WÓDCZYŃSKI Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 3:04.00 | |||
29 | BORYCKI Paweł | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 3:10.00 | |||
30 | PIERZCHAŁA Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 3:12.00 | |||
31 | WINIARSKI Wojtek | 98 | AZS AWF Wrocław | 3:15.00 | |||
32 | LUBIATOWSKI Tomasz | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 3:15.00 | |||
33 | SZCZUTKOWSKI Robert | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 3:20.00 | |||
34 | SEWERYN Marcin | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 3:25.00 | |||
35 | SWORNOWSKI Arkadiusz | 98 | AZS AWF Wrocław | 3:35.36 | |||
36 | FRĄCZAK FILIP | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 3:42.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-06-18 - 17:05 | Kobiet, 100m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 1:01.49 | NAZIBBO Klaudia | JUWRO | Doha (QAT) | 2009-12-10 |
Rok ur. |
1 | ZAWISZEWSKA Maja | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:04.10 | |||
2 | ANTCZAK Wiktoria | 96 | Uks Shark Rudna | 1:09.00 | |||
3 | STRUGAŁA Honorata | 95 | KS Warta Poznań | 1:10.42 | |||
4 | BUCZKOWSKA Katarzyna | 96 | Uks Shark Rudna | 1:12.00 | |||
5 | KŁOPOCKA Paulina | 95 | KS OLIMPIA Lublin | 1:12.30 | |||
6 | STEFANISZYN GABRIELA | 95 | Uks Shark Rudna | 1:13.40 | |||
7 | SZCZYGIEŁ Alicja | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 1:13.50 | |||
8 | KOZŁOWSKA Gracjana | 97 | AZS AWF Wrocław | 1:14.00 | |||
9 | LIS Zuzanna | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:14.00 | |||
10 | NOWAK Katarzyna | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 1:14.30 | |||
11 | MICHALKIEWICZ Nikola | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:14.88 | |||
12 | WIĘCKOWSKA KAJA | 95 | Uks Shark Rudna | 1:15.00 | |||
13 | WLAŹLAK AGATA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:15.00 | |||
14 | BALUK Nicoletta | 95 | KS Warta Poznań | 1:15.08 | |||
15 | MIKA Zuzanna | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 1:16.00 | |||
16 | STRZELCZYK ALEKSANDRA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:16.77 | |||
17 | KLEMCZYŃSKA Magda | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:16.90 | |||
18 | ARTYMIAK PAULINA | 97 | MKS Piranie Lubin | 1:17.00 | |||
19 | SOPIŃSKA Julia | 97 | Uks Koral Wrocław | 1:18.00 | |||
20 | JÓZEFIAK Monika | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 1:18.00 | |||
21 | WLEZIEŃ Gabrysia | 98 | AZS AWF Wrocław | 1:18.21 | |||
22 | WESOŁOWSKA Weronika | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:19.00 | |||
23 | TOKARCZYK Michalina | 98 | KS WANKAN Legnica | 1:19.36 | |||
24 | WALAT Katarzyna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:20.00 | |||
25 | AMBROZIAK Karolina | 98 | AZS AWF Wrocław | 1:20.11 | |||
26 | SAWZDARGO Monika | 97 | Uks Koral Wrocław | 1:21.00 | |||
27 | WITEK Natalia | 98 | KS WANKAN Legnica | 1:22.35 | |||
28 | BIAŁKOWSKA Gabriela | 98 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 1:22.40 | |||
29 | STECYK Klaudia | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:24.00 | |||
30 | RYZNAR Martyna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:25.00 | |||
31 | BŁASZCZYK Nikola | 88 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:25.18 | |||
32 | KUBIAK Magdalena | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:28.00 | |||
33 | SUCHANECKA Karolina | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:28.00 | |||
34 | CHMIELIK Oliwia | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:31.16 | |||
35 | RADZIWANOWSKA Magda | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-06-18 - 17:10 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 54.66 | KAWCKI RadosBaw | NOZIE | Rome (ITA) | 2009-07-27 |
Rok ur. |
1 | LUDWICZAK Piotr | 96 | Uks Shark Rudna | 1:02.00 | |||
2 | GALON Michał | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 1:04.06 | |||
3 | TYLL Tomasz | 95 | K.S Posnania | 1:05.50 | |||
4 | WERTEPNY Damian | 96 | Uks Shark Rudna | 1:06.00 | |||
5 | GRADOŃ Jakub | 90 | AZS AWF Wrocław | 1:06.00 | |||
6 | STEFANIAK Jakub | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 1:08.11 | |||
7 | STOŃ RAFAŁ | 95 | Uks ,,Orka '' Lubań | 1:08.12 | |||
8 | SZYMCZAK Krzysztof | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:08.90 | |||
9 | JURCZYK DAMIAN | 95 | Uks Shark Rudna | 1:08.90 | |||
10 | PALICA Łukasz | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:10.00 | |||
11 | KLONOWSKI Dawid | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 1:10.92 | |||
12 | SMOGORZEWSKI Krystian | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:11.00 | |||
13 | JARASZKIEWICZ Bartosz | 96 | K.S Posnania | 1:11.10 | |||
14 | JURASZEK Paweł | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:12.00 | |||
15 | PAWLISIAK Karol | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 1:12.50 | |||
16 | MATYSIAK Damian | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 1:12.96 | |||
17 | ZAWADZKI Adrian | 96 | K.S Posnania | 1:13.00 | |||
18 | PAWLAK Tomasz | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 1:14.00 | |||
19 | KOLASA Dawid | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:14.00 | |||
20 | BUCZKOWSKI Kamil | 96 | Uks Shark Rudna | 1:15.00 | |||
21 | SPRINGER Adrian | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 1:15.50 | |||
22 | CIESIELSKI TOMASZ | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:16.52 | |||
23 | DUDEK Adam | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:17.00 | |||
24 | MAJGIER Maciej | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:17.00 | |||
25 | WINIARSKI Wojtek | 98 | AZS AWF Wrocław | 1:18.00 | |||
26 | CHUDY Michał | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:18.00 | |||
27 | WOJTYCZKA ŁUKASZ | 97 | Uks Shark Rudna | 1:19.00 | |||
28 | MARCIÓW MATEUSZ | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:19.00 | |||
29 | ŚWIĄTEK Wojciech | 96 | MKS Piranie Lubin | 1:19.23 | |||
30 | SOBCZAK Karol | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:19.90 | |||
31 | SĘK Sebastian | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:20.00 | |||
32 | ŚWIEBODA MICHAŁ | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:20.00 | |||
33 | KARPIUK kamil | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:20.00 | |||
34 | ANDREOSE Jan luigi | 98 | AZS AWF Wrocław | 1:20.02 | |||
35 | DUDA Dawid | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:21.22 | |||
36 | WAŚCIŃSKI Konrad | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:24.00 | |||
37 | CWALINA Piotr | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:25.00 | |||
38 | PIERZCHAŁA Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:29.00 | |||
39 | TUREK Maksymilian | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:30.00 | |||
40 | WÓDCZYŃSKI Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:30.00 | |||
41 | SWORNOWSKI Arkadiusz | 98 | AZS AWF Wrocław | 1:30.11 | |||
42 | MOSEJKO Marcin | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:33.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-06-18 - 17:20 | Kobiet, 4 x 100m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski | 3:51.85 | AZS AWF Warszawa | AZWAR | Debica | 2007-04-13 |
1 | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wrocław | 4:11.00 | ||||
2 | Uks Shark Rudna 1 | Uks Shark Rudna | 4:15.00 | ||||
3 | Uks Shark Rudna 2 | Uks Shark Rudna | 4:17.00 | ||||
4 | KS Warta Poznań 1 | KS Warta Poznań | 4:24.00 | ||||
5 | KS REKIN ŚWIEBODZICE 1 | KS "rekin" Swiebodzice | 4:35.00 | ||||
6 | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wrocław | 4:50.00 | ||||
7 | KS WANKAN Legnica 1 | KS WANKAN Legnica | 5:05.65 | ||||
8 | MKS Juvenia Wrocław 2 | MKS Juvenia Wrocław | 5:30.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2010-06-18 - 17:25 | Mêżczyzn, 4 x 100m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski | 3:16.08 | Warschau PZP | Ostrowiec Sw. | 2009-05-21 |
1 | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wrocław | 3:46.00 | ||||
2 | Uks Shark Rudna 2 | Uks Shark Rudna | 3:48.00 | ||||
3 | Uks Shark Rudna 1 | Uks Shark Rudna | 3:55.00 | ||||
4 | KS Warta Poznań 1 | KS Warta Poznań | 3:59.90 | ||||
5 | KS REKIN ŚWIEBODZICE 1 | KS "rekin" Swiebodzice | 4:00.00 | ||||
6 | KS REKIN ŚWIEBODZICE 2 | KS "rekin" Swiebodzice | 4:08.00 | ||||
7 | K.S Posnania 1 | K.S Posnania | 4:10.00 | ||||
8 | KS REKIN ŚWIEBODZICE 3 | KS "rekin" Swiebodzice | 4:20.00 | ||||
9 | Uks Shark Rudna 3 | Uks Shark Rudna | 4:20.00 | ||||
10 | K.S Posnania 2 | K.S Posnania | 4:20.00 | ||||
11 | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wrocław | 4:26.00 | ||||
12 | UPKS Wodnik Rawicz 1 | UPKS Wodnik Rawicz | 4:30.00 | ||||
13 | AZS AWF Wrocław 1 | AZS AWF Wrocław | 4:38.00 | ||||
14 | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wrocław | 4:40.00 | ||||
15 | MKS Juvenia Wrocław 2 | MKS Juvenia Wrocław | 4:44.00 | ||||
16 | KS REKIN ŚWIEBODZICE 4 | KS "rekin" Swiebodzice | 4:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2010-06-19 - 9:30 | Kobiet, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 28.90 | URBANCZYK Aleksandra | TRLOD | Gliwice | 2010-06-05 |
Rok ur. |
1 | ZAWISZEWSKA Maja | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 30.10 | |||
2 | ŻELAZNA Paulina | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 31.26 | |||
3 | ANTCZAK Wiktoria | 96 | Uks Shark Rudna | 31.50 | |||
4 | MENDOWSKA Katarzyna | 94 | KS Warta Poznań | 32.56 | |||
5 | STRUGAŁA Honorata | 95 | KS Warta Poznań | 32.70 | |||
6 | JAROMA Agata | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 33.10 | |||
7 | STEFANISZYN GABRIELA | 95 | Uks Shark Rudna | 33.45 | |||
8 | LIS Zuzanna | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 33.50 | |||
9 | PRENTKA WERONIKA | 97 | AZS AWF Poznań | 33.50 | |||
10 | BUCZKOWSKA Katarzyna | 96 | Uks Shark Rudna | 33.50 | |||
11 | ZAWIEJA Daria | 94 | KS Warta Poznań | 33.58 | |||
12 | SZCZYGIEŁ Alicja | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 34.00 | |||
13 | KOZŁOWSKA Gracjana | 97 | AZS AWF Wrocław | 34.12 | |||
14 | NOWAK Katarzyna | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 34.14 | |||
15 | GŁUSZKOWSKA KAROLINA | 95 | AZS AWF Poznań | 34.50 | |||
16 | ARTYMIAK PAULINA | 97 | MKS Piranie Lubin | 35.00 | |||
17 | WLAŹLAK AGATA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 35.00 | |||
18 | KLEMCZYŃSKA Magda | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 35.00 | |||
19 | HOFMAN Adriana | 95 | ULKS Wodny Świat | 35.67 | |||
20 | RADZIK Adrianna | 95 | KS Warta Poznań | 35.94 | |||
21 | ŚWIĄTEK ALICJA | 97 | MKS Piranie Lubin | 36.00 | |||
22 | SOPIŃSKA Julia | 97 | Uks Koral Wrocław | 36.18 | |||
23 | MIKA Zuzanna | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 36.50 | |||
24 | WESOŁOWSKA Weronika | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 36.50 | |||
25 | BALUK Nicoletta | 95 | KS Warta Poznań | 36.67 | |||
26 | BIAŁKOWSKA Gabriela | 98 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 36.75 | |||
27 | STOJANOWSKA Wiktoria | 97 | MKP"Atol"Oleśnica | 36.98 | |||
28 | KRAWCZYK Patrycja | 98 | MKS Piast Głogów | 37.00 | |||
29 | RASZCZYK Zuzanna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 37.00 | |||
30 | WALAT Katarzyna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 37.00 | |||
31 | AMBROZIAK Karolina | 98 | AZS AWF Wrocław | 37.00 | |||
32 | SĘK Marta | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 37.00 | |||
33 | SAWZDARGO Monika | 97 | Uks Koral Wrocław | 37.08 | |||
34 | KANTORSKA ANNA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 38.78 | |||
35 | BARTYZEL Ola | 98 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 39.00 | |||
36 | KIELKA Elżbieta | 99 | UKS SVIDA | 39.49 | |||
37 | RYZNAR Martyna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 40.00 | |||
38 | KUBIAK Magdalena | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 40.44 | |||
39 | CHMIELIK Oliwia | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 40.51 | |||
40 | RADZIWANOWSKA Magda | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 42.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2010-06-19 - 9:35 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 25.27 | KIZIEROWSKI Bartosz | POWAR | Ostrowiec Sw. | 2009-05-23 |
Rok ur. |
1 | LUDWICZAK Piotr | 96 | Uks Shark Rudna | 29.15 | |||
2 | JAROSIŃSKI Jakub | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 29.70 | |||
3 | GALON Michał | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 29.82 | |||
4 | STOŃ RAFAŁ | 95 | Uks ,,Orka '' Lubań | 30.00 | |||
5 | GRADOŃ Jakub | 90 | AZS AWF Wrocław | 30.00 | |||
6 | RYBIŃSKI DAWID | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 30.00 | |||
7 | TYLL Tomasz | 95 | K.S Posnania | 30.19 | |||
8 | JURCZYK DAMIAN | 95 | Uks Shark Rudna | 30.65 | |||
9 | PIEKARSKI MARCIN | 95 | Uks Shark Rudna | 30.90 | |||
10 | JURASZEK Paweł | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 31.90 | |||
11 | SZYMCZAK Krzysztof | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 31.90 | |||
12 | SZYMCZAK Sebastian | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 31.92 | |||
13 | GNIEWOSZ MARCIN | 95 | Uks Shark Rudna | 32.00 | |||
14 | WAWRZYNIAK Michał | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 32.00 | |||
15 | GIERACKI Bartosz | 95 | ULKS Wodny Świat | 32.45 | |||
16 | TACZAŃSKI Bartłomiej | 96 | Uks Shark Rudna | 32.50 | |||
17 | SALIK Borys | 97 | MKP"Atol"Oleśnica | 32.98 | |||
18 | PAWLISIAK Karol | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 33.00 | |||
19 | PALICA Łukasz | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 33.00 | |||
20 | JARASZKIEWICZ Bartosz | 96 | K.S Posnania | 33.09 | |||
21 | ANDREOSE Jan luigi | 98 | AZS AWF Wrocław | 33.10 | |||
22 | MATYSIAK Damian | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 33.84 | |||
23 | SKALNY DAWID | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 33.89 | |||
24 | ZAWADZKI Adrian | 96 | K.S Posnania | 34.00 | |||
25 | IWASIECZKO Mikołaj | 96 | MKS Piranie Lubin | 34.20 | |||
26 | DOMINICZAK Krzysztof | 98 | MKS Piast Głogów | 34.60 | |||
27 | MALINOWSKI Michał | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 35.11 | |||
28 | KAPERA ŁUKASZ | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 36.00 | |||
29 | GRZESIŃSKI Michał | 98 | MKS Piast Głogów | 36.00 | |||
30 | SOBCZAK Karol | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 36.00 | |||
31 | SĘK Sebastian | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 36.00 | |||
32 | SPRINGER Adrian | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 36.20 | |||
33 | MISIEWICZ Karol | 97 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 36.50 | |||
34 | MARCIÓW MATEUSZ | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 36.89 | |||
35 | ŚWIĄTEK Wojciech | 96 | MKS Piranie Lubin | 36.95 | |||
36 | WAWRYCA Szymon | 98 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 37.00 | |||
37 | WOJTYCZKA ŁUKASZ | 97 | Uks Shark Rudna | 37.00 | |||
38 | WIERTELAK Karol | 98 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 37.01 | |||
39 | KARPIUK kamil | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 38.00 | |||
40 | GODLEWSKI Erwin | 96 | MKS 9 Dzierżoniów | 38.00 | |||
41 | DUDA Dawid | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 38.25 | |||
42 | SWORNOWSKI Arkadiusz | 98 | AZS AWF Wrocław | 39.00 | |||
43 | GRZELAK PATRYK | 98 | Uks Koral Wrocław | 39.00 | |||
44 | WAŚCIŃSKI Konrad | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 39.00 | |||
45 | WIZE JAKUB | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 40.00 | |||
46 | MANUKYAN Aram | 95 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 40.00 | |||
47 | PIERZCHAŁA Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 40.00 | |||
48 | CWALINA Piotr | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 40.00 | |||
49 | MANUKYAN Artur | 98 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 40.00 | |||
50 | TUREK Maksymilian | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 40.00 | |||
51 | WÓDCZYŃSKI Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 40.00 | |||
52 | KIEJZIK Oskar | 99 | UKS SVIDA | 40.58 | |||
53 | WALCZAK KAMIL | 98 | Uks Koral Wrocław | 41.00 | |||
54 | JAGIELSKI PATRYK | 98 | Uks Koral Wrocław | 44.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2010-06-19 - 9:40 | Kobiet, 200m zmienny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 2:12.13 | BARANOWSKA Katarzyna | MKSZC | Beijing (CHN) | 2008-08-12 |
Rok ur. |
1 | STASZKIEWICZ Katarzyna | 90 | AZS AWF Wrocław | 2:19.98 | |||
2 | KAMIŃSKA Aleksandra | 92 | Mks Zryw Opole | 2:22.90 | |||
3 | SZYDŁO Paulina | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 2:27.84 | |||
4 | PAWLIKOWSKA Agata | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 2:30.05 | |||
5 | MENDOWSKA Katarzyna | 94 | KS Warta Poznań | 2:32.92 | |||
6 | KŁOPOCKA Paulina | 95 | KS OLIMPIA Lublin | 2:33.11 | |||
7 | SOBKO Ewa | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:39.00 | |||
8 | WIĘCKOWSKA Daria | 96 | Uks Shark Rudna | 2:40.00 | |||
9 | KANIAK Aleksandra | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:40.00 | |||
10 | KWIATKOWSKA Magda | 96 | AZS AWF Poznań | 2:40.00 | |||
11 | WLEZIEŃ Gabrysia | 98 | AZS AWF Wrocław | 2:43.11 | |||
12 | NIEMCZYK Mirosława | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 2:44.74 | |||
13 | WILK Małgorzata | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:48.00 | |||
14 | KWIECIŃSKA Magda | 97 | Uks Koral Wrocław | 3:02.25 | |||
15 | ROSIŃSKA Sara | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 3:08.00 | |||
16 | SZYDŁO IZABELA | 98 | Uks Koral Wrocław | 3:10.00 | |||
17 | BŁASZCZYK Nikola | 88 | MKS 9 Dzierżoniów | 3:18.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2010-06-19 - 9:45 | Mêżczyzn, 200m zmienny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 2:00.32 | WOJT Lukasz | POL | Bangkok (THA) | 2007-08-11 |
Rok ur. |
1 | ŻUKOWSKI MACIEJ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:14.40 | |||
2 | MIELECKI MATEUSZ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:14.80 | |||
3 | STASZAK Dawid | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 2:19.00 | |||
4 | KOBUS Mateusz | 95 | MKS Znicz Koszalin | 2:19.34 | |||
5 | WERTEPNY Damian | 96 | Uks Shark Rudna | 2:21.00 | |||
6 | STEFANIAK Jakub | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 2:21.21 | |||
7 | AMBROZIAK Kamil | 96 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 2:23.59 | |||
8 | MUSIAŁOWSKI Marcin | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:24.50 | |||
9 | SALIK Jakub | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 2:27.00 | |||
10 | CAPUTA Marek | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:32.00 | |||
11 | BUCZKOWSKI Kamil | 96 | Uks Shark Rudna | 2:33.00 | |||
12 | GAŁACH Amadeusz | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 2:33.00 | |||
13 | KUŚ Przemyslaw | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:34.18 | |||
14 | BIA ŁOŻYŁ Adam | 96 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 2:34.20 | |||
15 | GAJDOWSKI WOJCIECH | 88 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:35.66 | |||
16 | PALICA Łukasz | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:36.00 | |||
17 | CIESIELSKI TOMASZ | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:41.70 | |||
18 | DUDEK Adam | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 2:46.70 | |||
19 | CHUDY Michał | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:49.00 | |||
20 | WAWRYCA Szymon | 98 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 2:50.00 | |||
21 | WINIARSKI Wojtek | 98 | AZS AWF Wrocław | 2:50.87 | |||
22 | TUREK Maksymilian | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 3:00.00 | |||
23 | CHWASTA Dominik | 98 | MKS Piast Głogów | 3:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2010-06-19 - 9:50 | Kobiet, 100m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 55.14 | KORC Agata | AWWRO | Beijing (CHN) | 2008-08-13 |
Rok ur. |
1 | STASZKIEWICZ Katarzyna | 90 | AZS AWF Wrocław | 57.70 | |||
2 | KAMIŃSKA Aleksandra | 92 | Mks Zryw Opole | 59.00 | |||
3 | ŻELAZNA Paulina | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 1:00.07 | |||
4 | WOŹNIAK Zuzanna | 94 | Astromal Akwawit Leszno | 1:00.25 | |||
5 | SKRZYDŁO Sara | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:00.50 | |||
6 | PIĘTKA Joanna | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 1:01.47 | |||
7 | KITA KATARZYNA | 95 | Uks Shark Rudna | 1:02.35 | |||
8 | LESIŃSKA Kinga | 95 | MKS Znicz Koszalin | 1:02.55 | |||
9 | SASIN DOMINIKA | 94 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:02.97 | |||
10 | ZAWISZEWSKA Maja | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:03.00 | |||
11 | BUCZKOWSKA Katarzyna | 96 | Uks Shark Rudna | 1:03.60 | |||
12 | KURZYŃSKA Magdalena | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 1:03.66 | |||
13 | WĘGRZYN SYLWIA | 95 | Uks Shark Rudna | 1:03.72 | |||
14 | BAMBER Weronika | 94 | KS Warta Poznań | 1:04.40 | |||
15 | ŚWIĄTEK ALICJA | 97 | MKS Piranie Lubin | 1:05.00 | |||
16 | WIĘCKOWSKA KAJA | 95 | Uks Shark Rudna | 1:05.00 | |||
17 | ŻĘDKOWSKA Daria | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 1:05.00 | |||
18 | LASKOWSKA Aleksandra | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 1:05.50 | |||
19 | MNICH OLIMPIA | 95 | AZS AWF Poznań | 1:05.80 | |||
20 | JURA Katarzyna | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:05.90 | |||
21 | ANTCZAK Wiktoria | 96 | Uks Shark Rudna | 1:06.00 | |||
22 | PRENTKA WERONIKA | 97 | AZS AWF Poznań | 1:06.00 | |||
23 | GAJDOWSKA AGNIESZKA | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:06.17 | |||
24 | HACZKIEWICZ Paulina | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 1:06.50 | |||
25 | STRZELCZYK ALEKSANDRA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:06.56 | |||
26 | MAJ Wiktoria | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:07.00 | |||
27 | SĘK Marta | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:07.00 | |||
28 | MICHALKIEWICZ Nikola | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:07.10 | |||
29 | GNIEWOSZ OLGA | 97 | Uks Shark Rudna | 1:07.65 | |||
30 | GÓRAJEWSKA Martyna | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:08.00 | |||
31 | WLAŹLAK AGATA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:08.00 | |||
32 | ZIĘBA Katarzyna | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 1:08.30 | |||
33 | BUCHWALD Aleksandra | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 1:09.00 | |||
34 | WAWRZYNIAK Joanna | 94 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:09.00 | |||
35 | ARTYMIAK PAULINA | 97 | MKS Piranie Lubin | 1:09.00 | |||
36 | KACZMAREK Adrianna | 96 | KS Krotosz-Krotoszyn | 1:09.28 | |||
37 | KANTORSKA ANNA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:09.78 | |||
38 | JUJECZKA Adrianna | 94 | KS Warta Poznań | 1:09.89 | |||
39 | JASEK ALICJA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:09.90 | |||
40 | SZKURAT MONIKA | 97 | MKS Piranie Lubin | 1:10.00 | |||
41 | STEFANISZYN GABRIELA | 95 | Uks Shark Rudna | 1:10.00 | |||
42 | KOZŁOWSKA Gracjana | 97 | AZS AWF Wrocław | 1:10.11 | |||
43 | MUŁKOWSKA Monika | 94 | KS Warta Poznań | 1:10.50 | |||
44 | SAWZDARGO Monika | 97 | Uks Koral Wrocław | 1:11.00 | |||
45 | KAŁUŻA Patrycja | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:11.53 | |||
46 | TOKARCZYK Michalina | 98 | KS WANKAN Legnica | 1:12.01 | |||
47 | WITEK Natalia | 98 | KS WANKAN Legnica | 1:12.16 | |||
48 | STOJANOWSKA Wiktoria | 97 | MKP"Atol"Oleśnica | 1:13.09 | |||
49 | BIAŁKOWSKA Gabriela | 98 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 1:13.60 | |||
50 | DELIMAT KINGA | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:14.00 | |||
51 | DYBIONKA Monika | 94 | KS Warta Poznań | 1:14.00 | |||
52 | SUCHANECKA Karolina | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:14.00 | |||
53 | SOPIŃSKA Julia | 97 | Uks Koral Wrocław | 1:16.00 | |||
54 | MIREK Klaudia | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:17.88 | |||
55 | GAJEK Karina | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:18.00 | |||
56 | MAREK Aleksandra | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:18.00 | |||
57 | KOTULSKA ALICJA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:20.00 | |||
58 | KUBIAK Magdalena | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:20.00 | |||
59 | ROSIŃSKA Sara | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:20.00 | |||
60 | WIZIMIRSKA KAROLINA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:20.00 | |||
61 | MRÓZ PAULINA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:20.00 | |||
62 | HELIŃSKA Katarzyna | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:21.00 | |||
63 | RADZIWANOWSKA Magda | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:21.10 | |||
64 | CHMIELIK Oliwia | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:22.20 | |||
65 | WALCZAK WIKTORIA | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:26.00 | |||
66 | CHODOROWSKA Patrycja | 98 | MKS Piast Głogów | 1:26.00 | |||
67 | SANOCKA Anna | 98 | MKS Piast Głogów | 1:27.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2010-06-19 - 10:00 | Mêżczyzn, 100m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 48.22 49.98 | CZERNIAK Konrad SŁAWIŃSKI Mateusz | WIPUL SLWRO | Rome (ITA) Ostrowiec Świêtokrzyski | 2009-07-29 2009-05-24 |
Rok ur. |
1 | SŁAWIŃSKI Mateusz | 86 | Wks"śląsk" Wrocław | 49.98 | |||
2 | BOGULSKI Bartłomiej | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 51.97 | |||
3 | ZAŁUSKI Kajetan | 86 | KS Korner Zielona Gora | 52.50 | |||
4 | SZAMOTULSKI Wojciech | 91 | Wks"śląsk" Wrocław | 53.30 | |||
5 | DUBIEL Andrzej | 87 | KS Korner Zielona Gora | 54.00 | |||
6 | STACHOWICZ Marek | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 54.01 | |||
7 | PELC Krzysztof | 91 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 54.49 | |||
8 | KEMPIAK Amadeusz | 94 | Astromal Akwawit Leszno | 54.60 | |||
9 | KŁUSEK Adrian | 93 | MKS Juvenia Wrocław | 54.78 | |||
10 | RYBIŃSKI DAWID | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 55.00 | |||
11 | MAKOWSKI Krzysztof | 92 | Wks"śląsk" Wrocław | 55.20 | |||
12 | WOLAK BARTŁOMIEJ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 55.30 | |||
13 | SOLIPIWKO Iwo | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 55.54 | |||
14 | ANDRZEJCZAK Mateusz | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 55.67 | |||
15 | FOLTYŃSKI Walter | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 55.80 | |||
16 | BRZOZA JAKUB | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 56.00 | |||
17 | LUDWICZAK Piotr | 96 | Uks Shark Rudna | 56.50 | |||
18 | STASZAK Dawid | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 56.84 | |||
19 | TACZAŃSKI Bartłomiej | 96 | Uks Shark Rudna | 57.00 | |||
20 | GRADOŃ Jakub | 90 | AZS AWF Wrocław | 57.14 | |||
21 | GLINKOWSKI ŁUKASZ | 95 | Uks Shark Rudna | 58.00 | |||
22 | GALON Michał | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 58.34 | |||
23 | KUTKOWSKI Michał | 95 | K.S Posnania | 59.00 | |||
24 | KOMISARUK Jakub | 94 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 59.01 | |||
25 | HALICKI Maciej | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 59.23 | |||
26 | STANKIEWICZ ARTUR | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 59.50 | |||
27 | RUDNICKI Maciej | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 59.58 | |||
28 | KUCA Przemysław | 94 | KS Krotosz-Krotoszyn | 59.68 | |||
29 | KLONOWSKI Dawid | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 59.75 | |||
30 | GNIEWOSZ MARCIN | 95 | Uks Shark Rudna | 59.90 | |||
31 | OLSZAK Łukasz | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:00.00 | |||
32 | ELMINOWSKI Tomasz | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 1:00.00 | |||
33 | WAJCFELT JAKUB | 96 | Uks ,,Orka '' Lubań | 1:00.00 | |||
34 | KOZIOŁ Jakub | 96 | Uks Shark Rudna | 1:01.00 | |||
35 | KUTKOWSKI Marcin | 95 | K.S Posnania | 1:01.00 | |||
36 | TYLL Tomasz | 95 | K.S Posnania | 1:01.06 | |||
37 | JURCZYK DAMIAN | 95 | Uks Shark Rudna | 1:01.23 | |||
38 | BLOCH PRZEMYSŁAW | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:01.66 | |||
39 | ŁEPECKI Bartosz | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 1:01.80 | |||
40 | GOŹDZIK Damian | 95 | KS Warta Poznań | 1:02.00 | |||
41 | TOKARCZYK Kacper | 96 | KS WANKAN Legnica | 1:02.28 | |||
42 | KOWALIK Damian | 94 | KS Warta Poznań | 1:02.56 | |||
43 | KITA Jêdrzej | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:02.67 | |||
44 | MATYSIAK Damian | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 1:02.70 | |||
45 | PAWLISIAK Karol | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 1:03.00 | |||
46 | STACHOWSKI Adam | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:03.00 | |||
47 | KLEKOWSKI JAKUB | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:03.45 | |||
48 | PAWLAK Tomasz | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 1:03.56 | |||
49 | ZAWADZKI Adrian | 96 | K.S Posnania | 1:04.00 | |||
50 | CAPUTA Marek | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 1:04.00 | |||
51 | MAJ Kamil | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 1:04.00 | |||
52 | IWASIECZKO Mikołaj | 96 | MKS Piranie Lubin | 1:04.00 | |||
53 | SALIK Borys | 97 | MKP"Atol"Oleśnica | 1:04.01 | |||
54 | GIELATA DANIEL | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:04.11 | |||
55 | JURASZEK Paweł | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:04.12 | |||
56 | FAJFER Mateusz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:04.20 | |||
57 | ANDREOSE Jan luigi | 98 | AZS AWF Wrocław | 1:04.22 | |||
58 | HURKO Mateusz | 97 | Uks Koral Wrocław | 1:04.30 | |||
59 | STOŃ RAFAŁ | 95 | Uks ,,Orka '' Lubań | 1:04.56 | |||
60 | DANIELCZUK Tomasz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:04.60 | |||
61 | ŚWIĄTEK Wojciech | 96 | MKS Piranie Lubin | 1:04.76 | |||
62 | MAJGIER Maciej | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:04.90 | |||
63 | KOLASA Dawid | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:05.00 | |||
64 | WĘGŁOWSKI Karol | 96 | UKS Trójka Środa Wlkp | 1:05.00 | |||
65 | WŁODARCZAK Szymon | 96 | MKS Piranie Lubin | 1:05.00 | |||
66 | SZYMCZAK Sebastian | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 1:05.86 | |||
67 | CZECH Aleksander | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:05.90 | |||
68 | GNIAZDOWSKI Jerzy | 96 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:05.91 | |||
69 | WOJTYCZKA ŁUKASZ | 97 | Uks Shark Rudna | 1:06.00 | |||
70 | KOPACKI Wiktor | 98 | AZS AWF Wrocław | 1:06.00 | |||
71 | ANTONIAK Jakub | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 1:06.20 | |||
72 | CIESIELSKI TOMASZ | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:06.23 | |||
73 | WILMAN PATRYK | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:06.53 | |||
74 | SZYMCZAK Rafal | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:06.76 | |||
75 | SMORĄG KACPER | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:06.90 | |||
76 | CZEREPAK TOMASZ | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:07.00 | |||
77 | RZETELSKI Kamil | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:07.14 | |||
78 | KAPERA ŁUKASZ | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:07.42 | |||
79 | TKACZYK KONRAD | 97 | Uks ,,Orka '' Lubań | 1:07.45 | |||
80 | WYSZYŃSKI Daniel | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:07.81 | |||
81 | SAJDA Paweł | 96 | KS WANKAN Legnica | 1:07.84 | |||
82 | STEFANKO PIOTR | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:07.88 | |||
83 | BUSZKIEWICZ WOJCIECH | 97 | Uks Shark Rudna | 1:08.00 | |||
84 | BUSZKIEWICZ Damian | 96 | Uks Shark Rudna | 1:08.00 | |||
85 | GODLEWSKI Erwin | 96 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:08.10 | |||
86 | ŚWIEBODA MICHAŁ | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:08.38 | |||
87 | BYSTRYK Dominik | 97 | AZS AWF Wrocław | 1:09.12 | |||
88 | KARPIUK kamil | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:10.00 | |||
89 | BORYCKI Paweł | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:10.00 | |||
90 | FERENS KAMIL | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:10.18 | |||
91 | BUGAŁA Brajan | 97 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:10.40 | |||
92 | DEREŃ Kacper | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:10.40 | |||
93 | MOGIŁKA Maciej | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 1:11.00 | |||
94 | MARCIÓW MATEUSZ | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:11.33 | |||
95 | MISIEWICZ Karol | 97 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 1:12.00 | |||
96 | ŁAZARECKI Dominik | 98 | MKS Piast Głogów | 1:12.00 | |||
97 | KUKUŁKA KAROL | 97 | MKS Piranie Lubin | 1:13.00 | |||
98 | MOSEJKO Marcin | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:13.00 | |||
99 | FRĄCZAK FILIP | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:13.63 | |||
100 | SĘK Sebastian | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:14.00 | |||
101 | MASŁOWSKI MATEUSZ | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:14.00 | |||
102 | WAŚCIŃSKI Konrad | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:14.00 | |||
103 | WIZE JAKUB | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:15.00 | |||
104 | PURA HUBERT | 97 | MKS Piranie Lubin | 1:15.00 | |||
105 | WIRASZKA ŁUKASZ | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:15.00 | |||
106 | MANUKYAN Aram | 95 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 1:15.00 | |||
107 | SZCZUTKOWSKI Robert | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:15.00 | |||
108 | WESOŁEK Piotr | 98 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 1:17.00 | |||
109 | JAGIELSKI PATRYK | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:18.00 | |||
110 | SOWA Patryk | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:18.00 | |||
111 | MACHAY JAKUB | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:20.00 | |||
112 | GRZELAK PATRYK | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:20.00 | |||
113 | NITA Patryk | 98 | MKS Piast Głogów | 1:26.00 | |||
114 | BIAŁECKI BARTOSZ | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2010-06-19 - 10:15 | Kobiet, 100m klasyczny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 1:08.54 | KAMINSKA Beata | AWGDA | Montreal (CAN) | 2005-07-25 |
Rok ur. |
1 | SZYDŁO Paulina | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 1:14.60 | |||
2 | SOBKO Anna | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 1:15.64 | |||
3 | CIEŚLAK Katarzyna | 94 | K.S Posnania | 1:16.14 | |||
4 | HOFMAN Adriana | 95 | ULKS Wodny Świat | 1:16.28 | |||
5 | ZAWIEJA Daria | 94 | KS Warta Poznań | 1:16.46 | |||
6 | LIS Zuzanna | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:18.00 | |||
7 | SZTANDERA Dominika | 97 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:18.88 | |||
8 | NIEMCZYK Mirosława | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 1:19.91 | |||
9 | HODERNA Katarzyna | 96 | Uks Shark Rudna | 1:21.00 | |||
10 | KANIAK Aleksandra | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:22.00 | |||
11 | LESIŃSKA Kinga | 95 | MKS Znicz Koszalin | 1:23.00 | |||
12 | JUJECZKA Adrianna | 94 | KS Warta Poznań | 1:24.33 | |||
13 | ZWOLIŃSKA ANGELIKA | 96 | AZS AWF Poznań | 1:25.00 | |||
14 | GAJDOWSKA AGNIESZKA | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:25.93 | |||
15 | OLESZAK Gabriela | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 1:27.00 | |||
16 | ROMANOWICZ ANNA | 97 | Uks Shark Rudna | 1:28.90 | |||
17 | GAJEK Karina | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:30.00 | |||
18 | CEKAŁA Aleksandra | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:30.00 | |||
19 | BEBA Aleksandra | 96 | MKS Piast Głogów | 1:30.00 | |||
20 | PRZEWOŹNIK Eryka | 95 | KS Warta Poznań | 1:30.00 | |||
21 | KWIECIŃSKA Magda | 97 | Uks Koral Wrocław | 1:30.68 | |||
22 | JÓZEFIAK Monika | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 1:31.00 | |||
23 | STECYK Klaudia | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:34.00 | |||
24 | SZYDŁO IZABELA | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:38.00 | |||
25 | HELIŃSKA Katarzyna | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:40.00 | |||
26 | SZADEJ Dominika | 98 | MKS Piast Głogów | 1:40.00 | |||
27 | WALCZAK WIKTORIA | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:43.00 | |||
28 | KOTULSKA ALICJA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:45.00 | |||
29 | MRÓZ PAULINA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2010-06-19 - 10:20 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 1:00.66 | WOLNIAK SBawomir | AWGDA | Ostrowiec Sw. | 2009-05-24 |
Rok ur. |
1 | JAWOROWSKI Marek | 86 | AZS AWF Wrocław | 1:05.88 | |||
2 | GARDZIEJ Sebastian | 90 | AZS AWF Wrocław | 1:07.00 | |||
3 | ŻUKOWSKI BARTŁOMIEJ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:09.00 | |||
4 | RYKOWSKI Piotr | 94 | K.S Posnania | 1:09.03 | |||
5 | PIEKARSKI MARCIN | 95 | Uks Shark Rudna | 1:09.15 | |||
6 | KOBUS Mateusz | 95 | MKS Znicz Koszalin | 1:09.62 | |||
7 | GŁUSZEK ŁUKASZ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:10.00 | |||
8 | MARKOWSKI KACPER | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:10.30 | |||
9 | SZOT Mateusz | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 1:11.90 | |||
10 | ZATKA Mateusz | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 1:11.91 | |||
11 | CHORĄŻAK Filip | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 1:12.00 | |||
12 | BUKOWSKI-MATZ Mateusz | 95 | KS Warta Poznań | 1:13.18 | |||
13 | AMBROZIAK Kamil | 96 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 1:14.15 | |||
14 | SALIK Jakub | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:14.20 | |||
15 | BIAŁEK Marcin | 95 | KS Warta Poznań | 1:14.30 | |||
16 | MAJ Kamil | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 1:16.00 | |||
17 | MARCINIAK Konrad | 95 | K.S Posnania | 1:16.30 | |||
18 | WAWRZYNIAK Michał | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 1:17.00 | |||
19 | BLOCH PRZEMYSŁAW | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:17.28 | |||
20 | ROJDA Adam | 96 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:18.00 | |||
21 | HODERNY Bartosz | 96 | Uks Shark Rudna | 1:18.00 | |||
22 | KLEKOWSKI JAKUB | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:18.00 | |||
23 | TAŃSKI Paweł | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:19.00 | |||
24 | OLSZAK Łukasz | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:19.00 | |||
25 | KAMINIARZ Jakub | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 1:19.00 | |||
26 | STANKIEWICZ ARTUR | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:20.00 | |||
27 | WARZECHA KRYSTIAN | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:20.00 | |||
28 | BIA ŁOŻYŁ Adam | 96 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 1:20.50 | |||
29 | BANDAREK Grzegorz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:22.00 | |||
30 | SZADY Dominik | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 1:22.00 | |||
31 | WALIGÓRA Mikołaj | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 1:23.00 | |||
32 | WINIARSKI Wojtek | 98 | AZS AWF Wrocław | 1:23.00 | |||
33 | STADNIK Paweł | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:24.00 | |||
34 | WÓDCZYŃSKI Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:24.00 | |||
35 | SŁAWIŃSKI MARCIN | 97 | Uks ,,Orka '' Lubań | 1:24.14 | |||
36 | LUBIATOWSKI Tomasz | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:26.00 | |||
37 | PIERZCHAŁA Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:26.00 | |||
38 | SZCZUTKOWSKI Robert | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:27.00 | |||
39 | DUDEK Adam | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:27.90 | |||
40 | BORYCKI Paweł | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:28.00 | |||
41 | OSTROWSKI Igor | 98 | MKS Piast Głogów | 1:31.00 | |||
42 | SAMSEL Przemysław | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:32.27 | |||
43 | WALCZAK KAMIL | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:34.00 | |||
44 | SEWERYN Marcin | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:35.00 | |||
45 | SWORNOWSKI Arkadiusz | 98 | AZS AWF Wrocław | 1:36.00 | |||
46 | KUKUŁKA KAROL | 97 | MKS Piranie Lubin | 1:36.00 | |||
47 | FRĄCZAK FILIP | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:39.57 | |||
48 | BIAŁECKI BARTOSZ | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2010-06-19 - 10:30 | Kobiet, 100m motylkowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 57.84 | JEDRZEJCZAK Otylia | POL | Athens (GRE) | 2004-08-14 |
Rok ur. |
1 | SKRZYDŁO Sara | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:05.70 | |||
2 | KŁOPOCKA Paulina | 95 | KS OLIMPIA Lublin | 1:06.59 | |||
3 | BAMBER Weronika | 94 | KS Warta Poznań | 1:09.45 | |||
4 | WĘGRZYN SYLWIA | 95 | Uks Shark Rudna | 1:09.90 | |||
5 | JAROMA Agata | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 1:10.50 | |||
6 | SOBKO Ewa | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 1:10.50 | |||
7 | SALLOUM Natalia | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 1:10.90 | |||
8 | WIĘCKOWSKA Daria | 96 | Uks Shark Rudna | 1:11.00 | |||
9 | DYBA Agnieszka | 94 | Astromal Akwawit Leszno | 1:12.00 | |||
10 | STRUGAŁA Honorata | 95 | KS Warta Poznań | 1:12.60 | |||
11 | HACZKIEWICZ Paulina | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 1:12.95 | |||
12 | JURA Katarzyna | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:13.80 | |||
13 | KUSCH Katarzyna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:14.00 | |||
14 | SASIN DOMINIKA | 94 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:14.98 | |||
15 | WILK Małgorzata | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 1:15.00 | |||
16 | KWIATKOWSKA Magda | 96 | AZS AWF Poznań | 1:16.00 | |||
17 | GŁUSZKOWSKA KAROLINA | 95 | AZS AWF Poznań | 1:16.00 | |||
18 | KACZMAREK Adrianna | 96 | KS Krotosz-Krotoszyn | 1:16.29 | |||
19 | BOGUCKA Dagmara | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:19.00 | |||
20 | WOŹNICZAK Weronika | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 1:25.00 | |||
21 | MIREK Klaudia | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 1:33.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2010-06-19 - 10:30 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 52.03 | CZERNIAK Konrad | WIPUL | Gliwice | 2010-06-05 |
Rok ur. |
1 | SOKULSKI Jacek | 91 | Wks"śląsk" Wrocław | 56.49 | |||
2 | TYSZKOWSKI Sebastian | 83 | AZS AWF Wrocław | 56.50 | |||
3 | ANDRZEJCZAK Mateusz | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 56.94 | |||
4 | BENING Emil | 93 | MKS Juvenia Wrocław | 57.13 | |||
5 | SŁAWIŃSKI Mateusz | 86 | Wks"śląsk" Wrocław | 57.70 | |||
6 | WOŁODŹKO Maciej | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 58.80 | |||
7 | RYBIŃSKI DAWID | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:00.00 | |||
8 | CHABA Mateusz | 96 | Uks Shark Rudna | 1:00.00 | |||
9 | STEFANIAK Jakub | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 1:00.13 | |||
10 | MUSIAŁ Bartłomiej | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 1:01.38 | |||
11 | MICHALAK Daniel | 94 | KS Warta Poznań | 1:03.19 | |||
12 | MIKOŁAJCZAK Hubert | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 1:03.60 | |||
13 | WERTEPNY Damian | 96 | Uks Shark Rudna | 1:05.00 | |||
14 | GLINKOWSKI ŁUKASZ | 95 | Uks Shark Rudna | 1:06.00 | |||
15 | KUCA Przemysław | 94 | KS Krotosz-Krotoszyn | 1:06.21 | |||
16 | KOŚCIELNIAK BARTOSZ | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:06.32 | |||
17 | GAŁACH Amadeusz | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 1:06.50 | |||
18 | GIERACKI Bartosz | 95 | ULKS Wodny Świat | 1:06.58 | |||
19 | MUSIAŁOWSKI Marcin | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 1:06.80 | |||
20 | RUDNICKI Maciej | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:07.14 | |||
21 | HALICKI Maciej | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:07.18 | |||
22 | KOZIOŁ Jakub | 96 | Uks Shark Rudna | 1:08.00 | |||
23 | GRZYBEK Bartosz | 96 | K.S Posnania | 1:09.20 | |||
24 | KUŚ Przemyslaw | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:09.31 | |||
25 | WAJCFELT JAKUB | 96 | Uks ,,Orka '' Lubań | 1:09.89 | |||
26 | SZYMCZAK Krzysztof | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:09.90 | |||
27 | FAJFER Mateusz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 1:09.90 | |||
28 | WILMAN PATRYK | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:12.00 | |||
29 | SMOGORZEWSKI Krystian | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:13.00 | |||
30 | LIPIŃSKI Tomasz | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:14.00 | |||
31 | BYSTRYK Dominik | 97 | AZS AWF Wrocław | 1:15.00 | |||
32 | SALLOUM Omar | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:16.00 | |||
33 | CHUDY Michał | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:16.00 | |||
34 | TKACZYK KONRAD | 97 | Uks ,,Orka '' Lubań | 1:17.23 | |||
35 | KOŁODZIEJ Filip | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 1:20.00 | |||
36 | SKALNY DAWID | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:20.22 | |||
37 | WŁODARCZAK Szymon | 96 | MKS Piranie Lubin | 1:21.86 | |||
38 | FERENS KAMIL | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:23.35 | |||
39 | CWALINA Piotr | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 1:24.00 | |||
40 | SZYMCZAK Rafal | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 1:24.49 | |||
41 | WOLIŃSKI JAKUB | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 1:30.00 | |||
42 | MASŁOWSKI MATEUSZ | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:30.00 | |||
43 | MACHAY JAKUB | 98 | Uks Koral Wrocław | 1:30.00 | |||
44 | SOWA Patryk | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 1:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2010-06-19 - 10:40 | Kobiet, 400m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 4:04.23 | JEDRZEJCZAK Otylia | AZWAR | Melbourne (AUS) | 2007-03-25 |
Rok ur. |
1 | POZAROWSZCY BEATA | 91 | Wks"śląsk" Wrocław | 4:27.00 | |||
2 | SKWIRA GRACJANA | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 4:45.00 | |||
3 | SOBOLEWSKA Anna | 95 | KS Warta Poznań | 4:50.00 | |||
4 | SALLOUM Natalia | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 4:52.00 | |||
5 | KITA KATARZYNA | 95 | Uks Shark Rudna | 4:52.60 | |||
6 | WIĘCKOWSKA KAJA | 95 | Uks Shark Rudna | 4:56.00 | |||
7 | GNIEWOSZ OLGA | 97 | Uks Shark Rudna | 4:59.99 | |||
8 | MNICH OLIMPIA | 95 | AZS AWF Poznań | 5:00.00 | |||
9 | BUCZKOWSKA Katarzyna | 96 | Uks Shark Rudna | 5:01.00 | |||
10 | MAJ Wiktoria | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 5:03.00 | |||
11 | RADZIK Adrianna | 95 | KS Warta Poznań | 5:06.00 | |||
12 | ZIĘBA Katarzyna | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 5:07.05 | |||
13 | STRZELCZYK ALEKSANDRA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 5:08.80 | |||
14 | JASEK ALICJA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 5:13.44 | |||
15 | WAWRZYNIAK Joanna | 94 | UPKS Wodnik Rawicz | 5:15.00 | |||
16 | KLEMCZYŃSKA Magda | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 5:15.00 | |||
17 | GÓRAJEWSKA Martyna | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 5:15.00 | |||
18 | MICHALKIEWICZ Nikola | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 5:15.80 | |||
19 | BUCHWALD Aleksandra | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 5:25.00 | |||
20 | DELIMAT KINGA | 98 | Uks Koral Wrocław | 5:40.00 | |||
21 | WLEZIEŃ Gabrysia | 98 | AZS AWF Wrocław | 5:40.00 | |||
22 | ROMANOWICZ ANNA | 97 | Uks Shark Rudna | 5:45.00 | |||
23 | SUCHANECKA Karolina | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 6:00.00 | |||
24 | AMBROZIAK Karolina | 98 | AZS AWF Wrocław | 6:00.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2010-06-19 - 10:50 | Mêżczyzn, 400m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 3:45.71 | STANCZYK Przemyslaw | MKSZC | Chiba (JPN) | 2007-08-21 |
Rok ur. |
1 | BRZOZA JAKUB | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 4:09.00 | |||
2 | STACHOWICZ Marek | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 4:20.49 | |||
3 | URBANIAK Jan | 95 | KS Warta Poznań | 4:21.44 | |||
4 | KŁUSEK Adrian | 93 | MKS Juvenia Wrocław | 4:22.37 | |||
5 | CHABA Mateusz | 96 | Uks Shark Rudna | 4:23.00 | |||
6 | MIKOŁAJCZAK Hubert | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 4:24.70 | |||
7 | OSSES Arkadiusz | 95 | KS Warta Poznań | 4:25.35 | |||
8 | KUTKOWSKI Michał | 95 | K.S Posnania | 4:29.00 | |||
9 | TACZAŃSKI Bartłomiej | 96 | Uks Shark Rudna | 4:30.00 | |||
10 | KUTKOWSKI Marcin | 95 | K.S Posnania | 4:30.00 | |||
11 | MICHALAK Daniel | 94 | KS Warta Poznań | 4:33.58 | |||
12 | GOŹDZIK Damian | 95 | KS Warta Poznań | 4:40.00 | |||
13 | KOŚCIELNIAK BARTOSZ | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 4:44.30 | |||
14 | MALINOWSKI Michał | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 4:44.44 | |||
15 | MARCINIAK Konrad | 95 | K.S Posnania | 4:45.00 | |||
16 | BUCZKOWSKI Kamil | 96 | Uks Shark Rudna | 4:47.00 | |||
17 | DANIELCZUK Tomasz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 4:52.00 | |||
18 | JARASZKIEWICZ Bartosz | 96 | K.S Posnania | 4:54.37 | |||
19 | KLONOWSKI Dawid | 95 | UKS "DZIEWIĄTKA" OSRiR KALISZ | 4:56.00 | |||
20 | WARZECHA KRYSTIAN | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 4:59.71 | |||
21 | GAJDOWSKI WOJCIECH | 88 | KS "rekin" Swiebodzice | 5:06.77 | |||
22 | DALECKI Łukasz | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 5:08.50 | |||
23 | CZEREPAK TOMASZ | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 5:08.90 | |||
24 | PAWLAK Tomasz | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 5:09.00 | |||
25 | BUSZKIEWICZ Damian | 96 | Uks Shark Rudna | 5:10.00 | |||
26 | STEFANKO PIOTR | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 5:14.34 | |||
27 | GNIAZDOWSKI Jerzy | 96 | UPKS Wodnik Rawicz | 5:15.00 | |||
28 | KOPACKI Wiktor | 98 | AZS AWF Wrocław | 5:15.23 | |||
29 | GRZESIŃSKI Michał | 98 | MKS Piast Głogów | 5:36.00 | |||
30 | BUSZKIEWICZ WOJCIECH | 97 | Uks Shark Rudna | 5:45.00 | |||
31 | CHWASTA Dominik | 98 | MKS Piast Głogów | 5:47.00 | |||
32 | WIRASZKA ŁUKASZ | 98 | Uks Koral Wrocław | 5:57.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2010-06-19 - 15:30 | Kobiet, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 25.14 | KORC Agata | AWWRO | Beijing (CHN) | 2008-08-15 |
Rok ur. |
1 | KORC Agata | 86 | AZS AWF Wrocław | 25.90 | |||
2 | DOWGIERT Anna | 90 | Wks"śląsk" Wrocław | 27.05 | |||
3 | STASZKIEWICZ Katarzyna | 90 | AZS AWF Wrocław | 27.10 | |||
4 | SKRZYDŁO Sara | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 27.30 | |||
5 | ŻELAZNA Paulina | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 27.78 | |||
6 | WOŹNIAK Zuzanna | 94 | Astromal Akwawit Leszno | 27.78 | |||
7 | KAMIŃSKA Aleksandra | 92 | Mks Zryw Opole | 27.90 | |||
8 | PIĘTKA Joanna | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 28.11 | |||
9 | LESIŃSKA Kinga | 95 | MKS Znicz Koszalin | 28.35 | |||
10 | WĘGRZYN SYLWIA | 95 | Uks Shark Rudna | 28.78 | |||
11 | JAROMA Agata | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 28.90 | |||
12 | BUCZKOWSKA Katarzyna | 96 | Uks Shark Rudna | 28.95 | |||
13 | KITA KATARZYNA | 95 | Uks Shark Rudna | 28.97 | |||
14 | DYBA Agnieszka | 94 | Astromal Akwawit Leszno | 29.00 | |||
15 | ZAWISZEWSKA Maja | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 29.00 | |||
16 | KURZYŃSKA Magdalena | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 29.04 | |||
17 | ŚWIĄTEK ALICJA | 97 | MKS Piranie Lubin | 29.56 | |||
18 | SZTANDERA Dominika | 97 | MKS 9 Dzierżoniów | 29.75 | |||
19 | PRENTKA WERONIKA | 97 | AZS AWF Poznań | 29.90 | |||
20 | JURA Katarzyna | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 29.90 | |||
21 | LASKOWSKA Aleksandra | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 29.90 | |||
22 | SASIN DOMINIKA | 94 | KS "rekin" Swiebodzice | 29.91 | |||
23 | HACZKIEWICZ Paulina | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 29.95 | |||
24 | GAJDOWSKA AGNIESZKA | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 29.99 | |||
25 | MNICH OLIMPIA | 95 | AZS AWF Poznań | 29.99 | |||
26 | STRZELCZYK ALEKSANDRA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 29.99 | |||
27 | ŻĘDKOWSKA Daria | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 30.00 | |||
28 | WLAŹLAK AGATA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 30.00 | |||
29 | HOFMAN Adriana | 95 | ULKS Wodny Świat | 30.01 | |||
30 | MICHALKIEWICZ Nikola | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 30.10 | |||
31 | SOBOLEWSKA Anna | 95 | KS Warta Poznań | 30.16 | |||
32 | MAJ Wiktoria | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 30.30 | |||
33 | SĘK Marta | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 30.43 | |||
34 | WIĘCKOWSKA KAJA | 95 | Uks Shark Rudna | 30.50 | |||
35 | KWIATKOWSKA Magda | 96 | AZS AWF Poznań | 30.50 | |||
36 | KANTORSKA ANNA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 30.75 | |||
37 | JASEK ALICJA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 30.78 | |||
38 | GÓRAJEWSKA Martyna | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 30.80 | |||
39 | ARTYMIAK PAULINA | 97 | MKS Piranie Lubin | 31.00 | |||
40 | GŁUSZKOWSKA KAROLINA | 95 | AZS AWF Poznań | 31.00 | |||
41 | SZCZYGIEŁ Alicja | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 31.00 | |||
42 | KANIAK Aleksandra | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 31.00 | |||
43 | WAWRZYNIAK Joanna | 94 | UPKS Wodnik Rawicz | 31.00 | |||
44 | GNIEWOSZ OLGA | 97 | Uks Shark Rudna | 31.02 | |||
45 | SAWZDARGO Monika | 97 | Uks Koral Wrocław | 31.18 | |||
46 | STEFANISZYN GABRIELA | 95 | Uks Shark Rudna | 31.24 | |||
47 | KOZŁOWSKA Gracjana | 97 | AZS AWF Wrocław | 31.24 | |||
48 | ZIĘBA Katarzyna | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 31.25 | |||
49 | BUCHWALD Aleksandra | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 31.50 | |||
50 | OLESZAK Gabriela | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 32.00 | |||
51 | RASZCZYK Zuzanna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 32.00 | |||
52 | SZKURAT MONIKA | 97 | MKS Piranie Lubin | 32.00 | |||
53 | KWIECIŃSKA Magda | 97 | Uks Koral Wrocław | 32.66 | |||
54 | MUŁKOWSKA Monika | 94 | KS Warta Poznań | 32.87 | |||
55 | TOKARCZYK Michalina | 98 | KS WANKAN Legnica | 32.89 | |||
56 | WITEK Natalia | 98 | KS WANKAN Legnica | 32.97 | |||
57 | GAJEK Karina | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 33.00 | |||
58 | PRZEWOŹNIK Eryka | 95 | KS Warta Poznań | 33.00 | |||
59 | SOPIŃSKA Julia | 97 | Uks Koral Wrocław | 33.00 | |||
60 | DYBIONKA Monika | 94 | KS Warta Poznań | 33.25 | |||
61 | ROMANOWICZ ANNA | 97 | Uks Shark Rudna | 33.45 | |||
62 | KAŁUŻA Patrycja | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 33.59 | |||
63 | KIELKA Elżbieta | 99 | UKS SVIDA | 33.65 | |||
64 | BIAŁKOWSKA Gabriela | 98 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 33.65 | |||
65 | WLEZIEŃ Gabrysia | 98 | AZS AWF Wrocław | 33.89 | |||
66 | WOŹNICZAK Weronika | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 33.90 | |||
67 | DELIMAT KINGA | 98 | Uks Koral Wrocław | 34.00 | |||
68 | WIZIMIRSKA KAROLINA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 34.00 | |||
69 | STECYK Klaudia | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 34.99 | |||
70 | KOTULSKA ALICJA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 35.00 | |||
71 | RADZIWANOWSKA Magda | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 35.00 | |||
72 | KRAWCZYK Patrycja | 98 | MKS Piast Głogów | 35.00 | |||
73 | MRÓZ PAULINA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 35.00 | |||
74 | KUBIAK Magdalena | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 35.00 | |||
75 | MAREK Aleksandra | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 35.00 | |||
76 | HELIŃSKA Katarzyna | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 35.00 | |||
77 | SUCHANECKA Karolina | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 35.00 | |||
78 | AMBROZIAK Karolina | 98 | AZS AWF Wrocław | 35.13 | |||
79 | CHMIELIK Oliwia | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 36.00 | |||
80 | SANOCKA Anna | 98 | MKS Piast Głogów | 37.00 | |||
81 | ROSIŃSKA Sara | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 37.00 | |||
82 | CHODOROWSKA Patrycja | 98 | MKS Piast Głogów | 38.00 | |||
83 | WALCZAK WIKTORIA | 98 | Uks Koral Wrocław | 40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2010-06-19 - 15:40 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 21.72 23.28 | CZERNIAK Konrad HAAS Mateusz | WIPUL SLWRO | Rome (ITA) Ostrowiec Świêtokrzysk | 2009-07-31 2009-05-21 |
Rok ur. |
1 | ZAŁUSKI Kajetan | 86 | KS Korner Zielona Gora | 23.60 | |||
2 | SŁAWIŃSKI Mateusz | 86 | Wks"śląsk" Wrocław | 23.65 | |||
3 | BOGULSKI Bartłomiej | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 23.92 | |||
4 | SZAMOTULSKI Wojciech | 91 | Wks"śląsk" Wrocław | 24.00 | |||
5 | SOKULSKI Jacek | 91 | Wks"śląsk" Wrocław | 24.00 | |||
6 | BENING Emil | 93 | MKS Juvenia Wrocław | 24.30 | |||
7 | DUBIEL Andrzej | 87 | KS Korner Zielona Gora | 24.40 | |||
8 | WOŁODŹKO Maciej | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 24.50 | |||
9 | PELC Krzysztof | 91 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 24.51 | |||
10 | MAKOWSKI Krzysztof | 92 | Wks"śląsk" Wrocław | 25.30 | |||
11 | ANDRZEJCZAK Mateusz | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 25.37 | |||
12 | FOLTYŃSKI Walter | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 25.40 | |||
13 | SOLIPIWKO Iwo | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 25.49 | |||
14 | KŁUSEK Adrian | 93 | MKS Juvenia Wrocław | 25.63 | |||
15 | GRADOŃ Jakub | 90 | AZS AWF Wrocław | 25.64 | |||
16 | KEMPIAK Amadeusz | 94 | Astromal Akwawit Leszno | 25.90 | |||
17 | KOBUS Mateusz | 95 | MKS Znicz Koszalin | 25.99 | |||
18 | TACZAŃSKI Bartłomiej | 96 | Uks Shark Rudna | 26.00 | |||
19 | WOLAK BARTŁOMIEJ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 26.00 | |||
20 | ŻUKOWSKI MACIEJ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 26.10 | |||
21 | JAROSIŃSKI Jakub | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 26.14 | |||
22 | LUDWICZAK Piotr | 96 | Uks Shark Rudna | 26.15 | |||
23 | STACHOWICZ Marek | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 26.18 | |||
24 | STASZAK Dawid | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 26.21 | |||
25 | KOŚCIELNIAK BARTOSZ | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 26.41 | |||
26 | GAJDOWSKI WOJCIECH | 88 | KS "rekin" Swiebodzice | 26.43 | |||
27 | GALON Michał | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 26.62 | |||
28 | STANKIEWICZ ARTUR | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 26.72 | |||
29 | GLINKOWSKI ŁUKASZ | 95 | Uks Shark Rudna | 26.78 | |||
30 | RUDNICKI Maciej | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 26.81 | |||
31 | PIEKARSKI MARCIN | 95 | Uks Shark Rudna | 26.89 | |||
32 | HALICKI Maciej | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 26.95 | |||
33 | KOMISARUK Jakub | 94 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 26.98 | |||
34 | KUTKOWSKI Michał | 95 | K.S Posnania | 27.00 | |||
35 | OLSZAK Łukasz | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 27.00 | |||
36 | MUSIAŁ Bartłomiej | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 27.04 | |||
37 | MIKOŁAJCZAK Hubert | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 27.30 | |||
38 | MUSIAŁOWSKI Marcin | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 27.40 | |||
39 | TYLL Tomasz | 95 | K.S Posnania | 27.50 | |||
40 | JURCZYK DAMIAN | 95 | Uks Shark Rudna | 27.56 | |||
41 | WAJCFELT JAKUB | 96 | Uks ,,Orka '' Lubań | 27.56 | |||
42 | STACHOWSKI Adam | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 27.63 | |||
43 | GNIEWOSZ MARCIN | 95 | Uks Shark Rudna | 27.68 | |||
44 | BLOCH PRZEMYSŁAW | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 27.78 | |||
45 | TOKARCZYK Kacper | 96 | KS WANKAN Legnica | 27.80 | |||
46 | SZOT Mateusz | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 27.90 | |||
47 | ELMINOWSKI Tomasz | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 27.90 | |||
48 | LUBIATOWSKI Witold | 93 | UPKS Wodnik Rawicz | 28.00 | |||
49 | KOWALIK Damian | 94 | KS Warta Poznań | 28.03 | |||
50 | GIERACKI Bartosz | 95 | ULKS Wodny Świat | 28.07 | |||
51 | KUTKOWSKI Marcin | 95 | K.S Posnania | 28.08 | |||
52 | KOZIOŁ Jakub | 96 | Uks Shark Rudna | 28.34 | |||
53 | JURASZEK Paweł | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 28.50 | |||
54 | ŁEPECKI Bartosz | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 28.50 | |||
55 | CHORĄŻAK Filip | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 28.50 | |||
56 | GIELATA DANIEL | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 28.66 | |||
57 | SALIK Borys | 97 | MKP"Atol"Oleśnica | 28.69 | |||
58 | SZYMCZAK Krzysztof | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 28.70 | |||
59 | KLEKOWSKI JAKUB | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 28.77 | |||
60 | GOŹDZIK Damian | 95 | KS Warta Poznań | 28.86 | |||
61 | KOLASA Dawid | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 28.90 | |||
62 | WILMAN PATRYK | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 28.93 | |||
63 | GODLEWSKI Erwin | 96 | MKS 9 Dzierżoniów | 28.95 | |||
64 | WĘGŁOWSKI Karol | 96 | UKS Trójka Środa Wlkp | 29.00 | |||
65 | IWASIECZKO Mikołaj | 96 | MKS Piranie Lubin | 29.00 | |||
66 | ŚWIĄTEK Wojciech | 96 | MKS Piranie Lubin | 29.00 | |||
67 | TKACZYK KONRAD | 97 | Uks ,,Orka '' Lubań | 29.00 | |||
68 | STOŃ RAFAŁ | 95 | Uks ,,Orka '' Lubań | 29.11 | |||
69 | ANDREOSE Jan luigi | 98 | AZS AWF Wrocław | 29.16 | |||
70 | KITA Jêdrzej | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 29.17 | |||
71 | KAPERA ŁUKASZ | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 29.22 | |||
72 | SAJDA Paweł | 96 | KS WANKAN Legnica | 29.32 | |||
73 | WARZECHA KRYSTIAN | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 29.60 | |||
74 | CIESIELSKI TOMASZ | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 29.76 | |||
75 | MAJGIER Maciej | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 29.80 | |||
76 | FAJFER Mateusz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 29.80 | |||
77 | CZEREPAK TOMASZ | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 29.89 | |||
78 | SMORĄG KACPER | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 29.89 | |||
79 | SŁAWIŃSKI MARCIN | 97 | Uks ,,Orka '' Lubań | 29.89 | |||
80 | BUSZKIEWICZ WOJCIECH | 97 | Uks Shark Rudna | 29.90 | |||
81 | LIPIŃSKI Tomasz | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 29.90 | |||
82 | KOPACKI Wiktor | 98 | AZS AWF Wrocław | 29.90 | |||
83 | DANIELCZUK Tomasz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 29.99 | |||
84 | CAPUTA Marek | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 29.99 | |||
85 | CZECH Aleksander | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 30.00 | |||
86 | WŁODARCZAK Szymon | 96 | MKS Piranie Lubin | 30.00 | |||
87 | GNIAZDOWSKI Jerzy | 96 | UPKS Wodnik Rawicz | 30.05 | |||
88 | MAJ Kamil | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 30.10 | |||
89 | BANDAREK Grzegorz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 30.50 | |||
90 | FERENS KAMIL | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 30.52 | |||
91 | DEREŃ Kacper | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 30.65 | |||
92 | DUDEK Adam | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 30.79 | |||
93 | DOMINICZAK Krzysztof | 98 | MKS Piast Głogów | 30.87 | |||
94 | SKALNY DAWID | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 30.95 | |||
95 | PAWLAK Tomasz | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 31.00 | |||
96 | WAWRYCA Szymon | 98 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 31.00 | |||
97 | ANTONIAK Jakub | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 31.00 | |||
98 | ŚWIEBODA MICHAŁ | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 31.00 | |||
99 | WOJTYCZKA ŁUKASZ | 97 | Uks Shark Rudna | 31.00 | |||
100 | KARPIUK kamil | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 31.00 | |||
101 | KUKUŁKA KAROL | 97 | MKS Piranie Lubin | 31.00 | |||
102 | PURA HUBERT | 97 | MKS Piranie Lubin | 31.00 | |||
103 | CHUDY Michał | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 31.00 | |||
104 | ZAWADZKI Adrian | 96 | K.S Posnania | 31.20 | |||
105 | FRĄCZAK FILIP | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 31.44 | |||
106 | MOGIŁKA Maciej | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 31.50 | |||
107 | STEFANKO PIOTR | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 31.78 | |||
108 | WIZE JAKUB | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 32.00 | |||
109 | MANUKYAN Aram | 95 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 32.00 | |||
110 | SZCZUTKOWSKI Robert | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 32.00 | |||
111 | ŁAZARECKI Dominik | 98 | MKS Piast Głogów | 32.00 | |||
112 | BYSTRYK Dominik | 97 | AZS AWF Wrocław | 32.00 | |||
113 | BORYCKI Paweł | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 32.14 | |||
114 | RZETELSKI Kamil | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 32.14 | |||
115 | MISIEWICZ Karol | 97 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 32.15 | |||
116 | DUDA Dawid | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 32.21 | |||
117 | WIERTELAK Karol | 98 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 32.51 | |||
118 | BUGAŁA Brajan | 97 | MKS 9 Dzierżoniów | 32.80 | |||
119 | WOLIŃSKI JAKUB | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 33.00 | |||
120 | MASŁOWSKI MATEUSZ | 98 | Uks Koral Wrocław | 33.00 | |||
121 | WÓDCZYŃSKI Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 33.00 | |||
122 | MARCIÓW MATEUSZ | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 33.45 | |||
123 | WESOŁEK Piotr | 98 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 34.00 | |||
124 | MOSEJKO Marcin | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 34.00 | |||
125 | TUREK Maksymilian | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 34.00 | |||
126 | PIERZCHAŁA Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 34.00 | |||
127 | SĘK Sebastian | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 34.00 | |||
128 | WAŚCIŃSKI Konrad | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 34.00 | |||
129 | KIEJZIK Oskar | 99 | UKS SVIDA | 34.14 | |||
130 | MANUKYAN Artur | 98 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 35.00 | |||
131 | LUBIATOWSKI Tomasz | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 35.00 | |||
132 | SOWA Patryk | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 35.00 | |||
133 | KOBIELA Wiktor | 98 | MKS Piast Głogów | 35.00 | |||
134 | MACHAY JAKUB | 98 | Uks Koral Wrocław | 36.00 | |||
135 | HURKO Mateusz | 97 | Uks Koral Wrocław | 36.50 | |||
136 | JAGIELSKI PATRYK | 98 | Uks Koral Wrocław | 37.00 | |||
137 | GRZELAK PATRYK | 98 | Uks Koral Wrocław | 37.00 | |||
138 | WALCZAK KAMIL | 98 | Uks Koral Wrocław | 37.00 | |||
139 | WYSZYŃSKI Daniel | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 37.15 | |||
140 | BIAŁECKI BARTOSZ | 98 | Uks Koral Wrocław | 38.00 | |||
141 | WIRASZKA ŁUKASZ | 98 | Uks Koral Wrocław | 3:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2010-06-19 - 15:50 | Kobiet, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 31.61 | ŚCIESZKO Ewa | STLOD | Belgrade (SRB) | 2009-07-10 |
Rok ur. |
1 | WIĘCKOWSKA Daria | 96 | Uks Shark Rudna | 30.00 | |||
2 | SOBKO Anna | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 33.82 | |||
3 | SZYDŁO Paulina | 92 | MKS Juvenia Wrocław | 34.79 | |||
4 | HOFMAN Adriana | 95 | ULKS Wodny Świat | 34.89 | |||
5 | CIEŚLAK Katarzyna | 94 | K.S Posnania | 35.15 | |||
6 | PAWLIKOWSKA Agata | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 35.16 | |||
7 | LIS Zuzanna | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 35.50 | |||
8 | ZAWIEJA Daria | 94 | KS Warta Poznań | 35.57 | |||
9 | SZTANDERA Dominika | 97 | MKS 9 Dzierżoniów | 35.67 | |||
10 | HODERNA Katarzyna | 96 | Uks Shark Rudna | 37.00 | |||
11 | LESIŃSKA Kinga | 95 | MKS Znicz Koszalin | 37.92 | |||
12 | KANIAK Aleksandra | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 38.00 | |||
13 | ŻĘDKOWSKA Daria | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 39.00 | |||
14 | JUJECZKA Adrianna | 94 | KS Warta Poznań | 39.35 | |||
15 | ZWOLIŃSKA ANGELIKA | 96 | AZS AWF Poznań | 39.50 | |||
16 | OLESZAK Gabriela | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 39.89 | |||
17 | GAJDOWSKA AGNIESZKA | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 40.00 | |||
18 | WLEZIEŃ Gabrysia | 98 | AZS AWF Wrocław | 41.00 | |||
19 | GAJEK Karina | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 41.00 | |||
20 | ROMANOWICZ ANNA | 97 | Uks Shark Rudna | 41.00 | |||
21 | KWIECIŃSKA Magda | 97 | Uks Koral Wrocław | 41.99 | |||
22 | JÓZEFIAK Monika | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 42.00 | |||
23 | CEKAŁA Aleksandra | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 42.00 | |||
24 | BEBA Aleksandra | 96 | MKS Piast Głogów | 42.00 | |||
25 | BARTYZEL Ola | 98 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 42.03 | |||
26 | STOJANOWSKA Wiktoria | 97 | MKP"Atol"Oleśnica | 42.50 | |||
27 | SZKURAT MONIKA | 97 | MKS Piranie Lubin | 43.00 | |||
28 | JASEK ALICJA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 43.90 | |||
29 | CHMIELIK Oliwia | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 45.00 | |||
30 | RYZNAR Martyna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 45.00 | |||
31 | SUCHANECKA Karolina | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 47.00 | |||
32 | HELIŃSKA Katarzyna | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 47.00 | |||
33 | SZADEJ Dominika | 98 | MKS Piast Głogów | 47.00 | |||
34 | DELIMAT KINGA | 98 | Uks Koral Wrocław | 47.00 | |||
35 | SZYDŁO IZABELA | 98 | Uks Koral Wrocław | 48.00 | |||
36 | MAREK Aleksandra | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 48.00 | |||
37 | MRÓZ PAULINA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 48.00 | |||
38 | KOTULSKA ALICJA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 48.00 | |||
39 | WALCZAK WIKTORIA | 98 | Uks Koral Wrocław | 50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2010-06-19 - 15:55 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 27.86 | WOLNIAK SBawomir | AWGDA | Rome (ITA) | 2009-07-28 |
Rok ur. |
1 | JAWOROWSKI Marek | 86 | AZS AWF Wrocław | 29.90 | |||
2 | GARDZIEJ Sebastian | 90 | AZS AWF Wrocław | 30.50 | |||
3 | MARKOWSKI KACPER | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 30.90 | |||
4 | GŁUSZEK ŁUKASZ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 31.00 | |||
5 | ŻUKOWSKI BARTŁOMIEJ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 31.00 | |||
6 | KOBUS Mateusz | 95 | MKS Znicz Koszalin | 31.57 | |||
7 | ŻUKOWSKI MACIEJ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 32.00 | |||
8 | PIEKARSKI MARCIN | 95 | Uks Shark Rudna | 32.15 | |||
9 | RYKOWSKI Piotr | 94 | K.S Posnania | 32.19 | |||
10 | SZOT Mateusz | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 32.99 | |||
11 | BIAŁEK Marcin | 95 | KS Warta Poznań | 33.58 | |||
12 | CHORĄŻAK Filip | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 33.60 | |||
13 | ZATKA Mateusz | 94 | MKS Juvenia Wrocław | 33.63 | |||
14 | BLOCH PRZEMYSŁAW | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 34.32 | |||
15 | BUKOWSKI-MATZ Mateusz | 95 | KS Warta Poznań | 34.46 | |||
16 | SALIK Jakub | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 34.80 | |||
17 | WERTEPNY Damian | 96 | Uks Shark Rudna | 35.00 | |||
18 | OLSZAK Łukasz | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 35.00 | |||
19 | ROJDA Adam | 96 | UPKS Wodnik Rawicz | 35.00 | |||
20 | MAJ Kamil | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 35.20 | |||
21 | MARCINIAK Konrad | 95 | K.S Posnania | 35.24 | |||
22 | ELMINOWSKI Tomasz | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 35.30 | |||
23 | WARZECHA KRYSTIAN | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 35.48 | |||
24 | STANKIEWICZ ARTUR | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 35.91 | |||
25 | HODERNY Bartosz | 96 | Uks Shark Rudna | 36.00 | |||
26 | TAŃSKI Paweł | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 36.50 | |||
27 | KLEKOWSKI JAKUB | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 36.56 | |||
28 | BANDAREK Grzegorz | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 36.90 | |||
29 | MAJGIER Maciej | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 36.90 | |||
30 | KAMINIARZ Jakub | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 37.00 | |||
31 | GIELATA DANIEL | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 37.53 | |||
32 | LUBIATOWSKI Tomasz | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 38.00 | |||
33 | SZADY Dominik | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 38.00 | |||
34 | STADNIK Paweł | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 38.00 | |||
35 | SŁAWIŃSKI MARCIN | 97 | Uks ,,Orka '' Lubań | 38.23 | |||
36 | IWASIECZKO Mikołaj | 96 | MKS Piranie Lubin | 38.42 | |||
37 | KAPERA ŁUKASZ | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 38.42 | |||
38 | WILMAN PATRYK | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 38.82 | |||
39 | PIERZCHAŁA Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 39.00 | |||
40 | STACHOWSKI Adam | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 39.00 | |||
41 | MANUKYAN Aram | 95 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 39.00 | |||
42 | WÓDCZYŃSKI Piotr | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 39.00 | |||
43 | WAWRYCA Szymon | 98 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 39.00 | |||
44 | LIPIŃSKI Tomasz | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 39.00 | |||
45 | WINIARSKI Wojtek | 98 | AZS AWF Wrocław | 39.00 | |||
46 | KUKUŁKA KAROL | 97 | MKS Piranie Lubin | 39.00 | |||
47 | HURKO Mateusz | 97 | Uks Koral Wrocław | 39.09 | |||
48 | FERENS KAMIL | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 39.29 | |||
49 | SZCZUTKOWSKI Robert | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 40.00 | |||
50 | ŚWIĄTEK Wojciech | 96 | MKS Piranie Lubin | 40.22 | |||
51 | WALIGÓRA Mikołaj | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 40.30 | |||
52 | MANUKYAN Artur | 98 | MKS Jedenastka Jelenia Góra | 41.00 | |||
53 | BORYCKI Paweł | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 41.00 | |||
54 | STEFANKO PIOTR | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 42.00 | |||
55 | WALCZAK KAMIL | 98 | Uks Koral Wrocław | 42.00 | |||
56 | OSTROWSKI Igor | 98 | MKS Piast Głogów | 42.00 | |||
57 | SEWERYN Marcin | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 42.00 | |||
58 | FRĄCZAK FILIP | 96 | KS "rekin" Swiebodzice | 42.31 | |||
59 | SAMSEL Przemysław | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 42.59 | |||
60 | KARPIUK kamil | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 43.00 | |||
61 | SMORĄG KACPER | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 43.00 | |||
62 | SWORNOWSKI Arkadiusz | 98 | AZS AWF Wrocław | 44.00 | |||
63 | TUREK Maksymilian | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 44.24 | |||
64 | WESOŁEK Piotr | 98 | UKP"Manta"Jelcz-Laskowice | 45.00 | |||
65 | WIZE JAKUB | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 45.00 | |||
66 | MASŁOWSKI MATEUSZ | 98 | Uks Koral Wrocław | 45.00 | |||
67 | MACHAY JAKUB | 98 | Uks Koral Wrocław | 46.00 | |||
68 | WAŚCIŃSKI Konrad | 98 | UPKS Wodnik Rawicz | 48.00 | |||
69 | BIAŁECKI BARTOSZ | 98 | Uks Koral Wrocław | 50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2010-06-19 - 16:00 | Kobiet, 200m motylkowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 2:05.61 | JEDRZEJCZAK Otylia | POL | Montreal (CAN) | 2005-07-28 |
Rok ur. |
1 | KŁOPOCKA Paulina | 95 | KS OLIMPIA Lublin | 2:27.86 | |||
2 | BAMBER Weronika | 94 | KS Warta Poznań | 2:34.96 | |||
3 | WĘGRZYN SYLWIA | 95 | Uks Shark Rudna | 2:35.00 | |||
4 | SALLOUM Natalia | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:35.90 | |||
5 | SOBKO Ewa | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:36.00 | |||
6 | MENDOWSKA Katarzyna | 94 | KS Warta Poznań | 2:37.50 | |||
7 | ZIĘBA Katarzyna | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 2:40.70 | |||
8 | KUSCH Katarzyna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:51.00 | |||
9 | WILK Małgorzata | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:52.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2010-06-19 - 16:05 | Mêżczyzn, 200m motylkowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 1:53.23 | KORZENIOWSKI Pawel | AZWAR | Rome (ITA) | 2009-07-29 |
Rok ur. |
1 | MIELECKI MATEUSZ | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:12.00 | |||
2 | MICHALAK Daniel | 94 | KS Warta Poznań | 2:18.59 | |||
3 | CHABA Mateusz | 96 | Uks Shark Rudna | 2:19.00 | |||
4 | STASZAK Dawid | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 2:19.00 | |||
5 | OSSES Arkadiusz | 95 | KS Warta Poznań | 2:19.23 | |||
6 | URBANIAK Jan | 95 | KS Warta Poznań | 2:21.03 | |||
7 | GIERACKI Bartosz | 95 | ULKS Wodny Świat | 2:22.76 | |||
8 | GAŁACH Amadeusz | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 2:29.50 | |||
9 | GRZYBEK Bartosz | 96 | K.S Posnania | 2:34.00 | |||
10 | KOZIOŁ Jakub | 96 | Uks Shark Rudna | 2:35.00 | |||
11 | KUŚ Przemyslaw | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:36.27 | |||
12 | GAJDOWSKI WOJCIECH | 88 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:39.98 | |||
13 | KUTKOWSKI Marcin | 95 | K.S Posnania | 2:40.00 | |||
14 | KITA Jêdrzej | 94 | MKS 9 Dzierżoniów | 2:45.28 | |||
15 | DALECKI Łukasz | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:49.86 | |||
16 | KOŁODZIEJ Filip | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:59.99 | |||
17 | SALLOUM Omar | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 3:00.00 | |||
18 | WŁODARCZAK Szymon | 96 | MKS Piranie Lubin | 3:00.00 | |||
19 | BUGAŁA Brajan | 97 | MKS 9 Dzierżoniów | 3:01.11 | |||
20 | BYSTRYK Dominik | 97 | AZS AWF Wrocław | 3:02.00 | |||
21 | CWALINA Piotr | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 3:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2010-06-19 - 16:10 | Kobiet, 200m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 2:09.74 | TCHÓRZ Alicja | SLGOR | Rome (ITA) | 2009-07-31 |
Rok ur. |
1 | ZAWISZEWSKA Maja | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:16.66 | |||
2 | ZAWIEJA Daria | 94 | KS Warta Poznań | 2:30.00 | |||
3 | JAROMA Agata | 95 | MKS Juvenia Wrocław | 2:32.50 | |||
4 | STRUGAŁA Honorata | 95 | KS Warta Poznań | 2:34.00 | |||
5 | SKWIRA GRACJANA | 93 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:35.00 | |||
6 | ANTCZAK Wiktoria | 96 | Uks Shark Rudna | 2:35.00 | |||
7 | RADZIK Adrianna | 95 | KS Warta Poznań | 2:35.74 | |||
8 | PRENTKA WERONIKA | 97 | AZS AWF Poznań | 2:37.00 | |||
9 | SZCZYGIEŁ Alicja | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 2:39.00 | |||
10 | BALUK Nicoletta | 95 | KS Warta Poznań | 2:39.25 | |||
11 | GŁUSZKOWSKA KAROLINA | 95 | AZS AWF Poznań | 2:40.00 | |||
12 | STRZELCZYK ALEKSANDRA | 97 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:40.76 | |||
13 | NOWAK Katarzyna | 95 | Astromal Akwawit Leszno | 2:41.00 | |||
14 | KWIATKOWSKA Magda | 96 | AZS AWF Poznań | 2:43.00 | |||
15 | KLEMCZYŃSKA Magda | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 2:44.00 | |||
16 | LIS Zuzanna | 95 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:45.00 | |||
17 | MIKA Zuzanna | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 2:45.00 | |||
18 | SOPIŃSKA Julia | 97 | Uks Koral Wrocław | 2:45.00 | |||
19 | STEFANISZYN GABRIELA | 95 | Uks Shark Rudna | 2:45.00 | |||
20 | WLAŹLAK AGATA | 97 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:45.00 | |||
21 | KOZŁOWSKA Gracjana | 97 | AZS AWF Wrocław | 2:45.15 | |||
22 | WESOŁOWSKA Weronika | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:48.00 | |||
23 | WALAT Katarzyna | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:48.00 | |||
24 | AMBROZIAK Karolina | 98 | AZS AWF Wrocław | 2:48.11 | |||
25 | HACZKIEWICZ Paulina | 97 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 2:52.80 | |||
26 | TOKARCZYK Michalina | 98 | KS WANKAN Legnica | 2:55.53 | |||
27 | BIAŁKOWSKA Gabriela | 98 | MKS Rokita Brzeg Dolny | 2:58.50 | |||
28 | WITEK Natalia | 98 | KS WANKAN Legnica | 3:00.76 | |||
29 | BŁASZCZYK Nikola | 88 | MKS 9 Dzierżoniów | 3:10.11 | |||
30 | SZYDŁO IZABELA | 98 | Uks Koral Wrocław | 3:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 2010-06-19 - 16:20 | Mêżczyzn, 200m grzbietowy | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski Rekord Okrêgu | 1:55.60 | KAWCKI RadosBaw | NOZIE | Rome (ITA) | 2009-07-31 |
Rok ur. |
1 | LUDWICZAK Piotr | 96 | Uks Shark Rudna | 2:19.00 | |||
2 | WERTEPNY Damian | 96 | Uks Shark Rudna | 2:22.00 | |||
3 | SZYMCZAK Krzysztof | 96 | MKS Juvenia Wrocław | 2:25.00 | |||
4 | TYLL Tomasz | 95 | K.S Posnania | 2:25.52 | |||
5 | JURCZYK DAMIAN | 95 | Uks Shark Rudna | 2:26.90 | |||
6 | WOLNY Dariusz | 60 | Redeco Wrocław | 2:27.00 | |||
7 | PALICA Łukasz | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:30.00 | |||
8 | JARASZKIEWICZ Bartosz | 96 | K.S Posnania | 2:30.50 | |||
9 | KOŚCIELNIAK BARTOSZ | 93 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:31.62 | |||
10 | SMOGORZEWSKI Krystian | 97 | MKS Juvenia Wrocław | 2:32.00 | |||
11 | MALINOWSKI Michał | 96 | Wks"śląsk" Wrocław | 2:32.50 | |||
12 | PAWLAK Tomasz | 95 | UKS Trójka Środa Wlkp | 2:35.00 | |||
13 | BUCZKOWSKI Kamil | 96 | Uks Shark Rudna | 2:35.00 | |||
14 | PAWLISIAK Karol | 96 | Astromal Akwawit Leszno | 2:36.00 | |||
15 | CIESIELSKI TOMASZ | 95 | KS "rekin" Swiebodzice | 2:40.00 | |||
16 | SPRINGER Adrian | 97 | Astromal Akwawit Leszno | 2:44.00 | |||
17 | WINIARSKI Wojtek | 98 | AZS AWF Wrocław | 2:46.12 | |||
18 | CHUDY Michał | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:50.00 | |||
19 | WOJTYCZKA ŁUKASZ | 97 | Uks Shark Rudna | 2:50.00 | |||
20 | SOBCZAK Karol | 98 | MKS Juvenia Wrocław | 2:52.00 | |||
21 | DUDA Dawid | 98 | MKS 9 Dzierżoniów | 2:55.11 | |||
22 | SĘK Sebastian | 97 | UPKS Wodnik Rawicz | 2:59.00 | |||
23 | JAGIELSKI PATRYK | 98 | Uks Koral Wrocław | 3:20.00 | |||
24 | GRZELAK PATRYK | 98 | Uks Koral Wrocław | 3:20.00 | |||
25 | SWORNOWSKI Arkadiusz | 98 | AZS AWF Wrocław | 3:20.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 2010-06-19 - 16:25 | Kobiet, 4 x 100m zmienny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski | 4:15.76 | MKP Slowianka Gorzow Wlkp. | SLGOR | Gliwice | 2010-06-06 |
1 | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wrocław | 4:36.00 | ||||
2 | Uks Shark Rudna 2 | Uks Shark Rudna | 4:45.00 | ||||
3 | Uks Shark Rudna 1 | Uks Shark Rudna | 4:45.00 | ||||
4 | KS Warta Poznań 1 | KS Warta Poznań | 4:53.00 | ||||
5 | KS REKIN ŚWIEBODZICE 1 | KS "rekin" Swiebodzice | 5:05.00 | ||||
6 | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wrocław | 5:15.00 | ||||
7 | KS WANKAN Legnica 1 | KS WANKAN Legnica | 5:47.31 | ||||
8 | MKS Juvenia Wrocław 2 | MKS Juvenia Wrocław | 5:50.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 2010-06-19 - 16:30 | Mêżczyzn, 4 x 100m zmienny | 12 lat i starsi Lista zgłoszeń |
Rekord Polski | 3:43.23 | AZS AWF Katowice | AWKAT | Ostrowiec Sw. | 2009-05-24 |
1 | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wrocław | 4:06.00 | ||||
2 | Uks Shark Rudna 2 | Uks Shark Rudna | 4:12.00 | ||||
3 | K.S Posnania 1 | K.S Posnania | 4:24.00 | ||||
4 | KS Warta Poznań 1 | KS Warta Poznań | 4:26.00 | ||||
5 | Wks"śląsk" Wrocław 1 | Wks"śląsk" Wrocław | 4:34.00 | ||||
6 | K.S Posnania 2 | K.S Posnania | 4:35.00 | ||||
7 | Uks Shark Rudna 3 | Uks Shark Rudna | 4:40.00 | ||||
8 | KS REKIN ŚWIEBODZICE 1 | KS "rekin" Swiebodzice | 4:50.00 | ||||
9 | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wrocław | 4:54.00 | ||||
10 | MKS Juvenia Wrocław 1 | MKS Juvenia Wrocław | 4:59.00 | ||||
11 | KS REKIN ŚWIEBODZICE 2 | KS "rekin" Swiebodzice | 5:00.00 | ||||
12 | AZS AWF Wrocław 1 | AZS AWF Wrocław | 5:00.00 | ||||
13 | UPKS Wodnik Rawicz 1 | UPKS Wodnik Rawicz | 5:10.00 | ||||
14 | KS REKIN ŚWIEBODZICE 3 | KS "rekin" Swiebodzice | 5:10.00 | ||||
15 | MKS Juvenia Wrocław 2 | MKS Juvenia Wrocław | 5:28.00 | ||||
16 | KS REKIN ŚWIEBODZICE 4 | KS "rekin" Swiebodzice | 5:35.00 | ||||
17 | Uks Koral Wrocław 1 | Uks Koral Wrocław | 6:10.00 | ||||
18 | Uks Shark Rudna 1 | Uks Shark Rudna | NT |