Letnie Mistrzostwa Województwa £ódzkiego £ód¼, 22. - 24.6.2009 |
Konkurencja 1 2009-06-22 | Kobiet, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | B±czek Justyna Jaszczak Agnieszka Augustyniak Monika | 96 95 96 | SKS Start £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 33.00 31.80 32.67 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | OLIŃSKA WIKTORIA Witczak Katarzyna RURARZ ZUZANNA MATRASZEK ALEKSANDRA WYDRYSZEK KINGA W³odarczyk Ewelina B±czek Adrianna WI¦NIEWSKA MAGDALENA | 96 95 96 93 96 96 96 94 | Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ Mks Polonia Warszawa Ukp Wodnik W³oc³awek Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 31.00 31.00 30.90 30.00 30.59 31.00 31.00 31.34 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LIPNICKA JULIA NIENA£TOWSKA NATALIA STEFAŃSKA Katarzyna Turlakiewicz Karolina Ryter Amanda Cewińska Ida SZYMAŃSKA MONIKA Paciorkiewicz Agata | 96 96 93 95 95 94 96 96 | Mks Polonia Warszawa Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ | 29.40 29.00 29.00 29.00 29.00 29.00 29.00 30.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Morka Monika Andrzejczak Rita Stasinowska Katarzyna Urbańczyk Aleksandra ¦CIESZKO Ewa GOLIŃSKA KATARZYNA UMIŃSKA DOMINIKA DOPIERA£A KAROLINA | 93 95 94 87 90 96 94 96 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ AZS U£P£ £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 28.99 28.50 28.00 26.00 27.60 28.00 28.89 29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2009-06-22 | Mêæczyzn, 50m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
3 4 5 | Kosiński - Wajcht Piotr Pasula Filip JERZYŃSKI KONRAD | 95 96 96 | MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 31.22 30.45 30.74 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | PI”TKOWSKI MARCIN Jachowicz Mateusz Wcis³o Mateusz B±czek Karol KOSAKOWSKI MIKO£AJ Derfla Marcin BARTOSZYŃSKI MICHA£ Elgalal Maciej | 96 96 92 95 95 95 93 95 | Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ Sp Meduza Pajêczno SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów Ukp Wodnik W³oc³awek MKS Jedynka £ód¼ | 29.30 29.00 28.66 28.00 28.12 28.90 29.00 30.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | BANASIAK BARTOSZ £AGOCKI JAN Szczepanik Piotr MARCZAK TOMASZ CHMIELEWSKI MI£OSZ SOBOTKA JAN MO¦CICKI JAN FELIŃCZAK WOJCIECH | 96 96 94 96 95 96 96 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów Mks Polonia Warszawa MKS Trójka £ód¼ Mks Polonia Warszawa Ukp Wodnik W³oc³awek Mks Polonia Warszawa TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ | 28.00 27.79 27.56 27.40 27.50 27.70 28.00 28.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LE¦KIEWICZ KONRAD BRE¦ GRACJAN Golc Bartosz Wieteska Mateusz STŹPIEŃ KONRAD PALUSZKIEWICZ PATRYK CHRU¦CICKI OSKAR Zgierski Maksymilian | 96 95 94 91 96 96 96 94 | Mks Polonia Warszawa MKS Trójka £ód¼ Sp Meduza Pajêczno SKS Start £ód¼ Mks Polonia Warszawa TP Olimpijczyk Aleksandrów Mks Polonia Warszawa MKS Trójka £ód¼ | 26.95 26.56 26.38 24.71 26.24 26.50 26.90 27.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2009-06-22 | Kobiet, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | MATRASZEK ALEKSANDRA Walczak Anna Kamińska Joanna | 93 94 94 | Ukp Wodnik W³oc³awek MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 39.00 37.89 38.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | Zientarska Laura NIENA£TOWSKA NATALIA GOLIŃSKA KATARZYNA ¦CIESZKO Ewa Kotynia Katarzyna Burchardt Anita Ryter Amanda | 95 96 96 90 95 95 95 | MKS Jedynka £ód¼ Mks Polonia Warszawa TP Olimpijczyk Aleksandrów AZS U£P£ £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 36.98 36.04 35.80 31.66 34.00 36.00 36.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2009-06-22 | Mêæczyzn, 50m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 | Elgalal Maciej KAWCZYŃSKI MARCIN Wolanek Szymon BANASIAK BARTOSZ BARTOSZYŃSKI MICHA£ | 95 95 96 96 93 | MKS Jedynka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów Ukp Wodnik W³oc³awek | 39.25 36.00 35.00 35.00 36.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stanis³awski Igor Tosik Szymon KUPIŃSKI Jacek JARZYŃSKI Wojciech GO£ŹBIOWSKI Maciej STANIELEWICZ MICHA£ MACIEJEWSKI PIOTR MARCZAK TOMASZ | 95 95 92 91 94 95 96 96 | SKS Start £ód¼ £OZP SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów Mks Polonia Warszawa | 34.00 33.00 32.00 29.80 32.00 33.00 33.00 34.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2009-06-22 | Kobiet, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | JASIAK MARTYNA Hlebowicz Weronika B±czek Justyna | 96 95 96 | UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:17.80 1:15.29 1:17.00 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | WI¦NIEWSKA MAGDALENA PIASKOWSKA WERONIKA Stasinowska Katarzyna BAKIES GABRIELA B±czek Adrianna BARCZUCH ALEKSANDRA | 94 96 94 96 96 96 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:12.34 1:10.00 1:05.00 1:06.80 1:11.00 1:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2009-06-22 | Mêæczyzn, 100m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | ZALEWSKI IGOR BRE¦ GRACJAN Abtan Otmar Wcis³o Mateusz Szwugier Jakub Kosiński - Wajcht Piotr | 93 95 95 92 96 95 | Ukp Wodnik W³oc³awek MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ Sp Meduza Pajêczno MKS Trójka £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ | 1:10.00 1:08.90 1:08.00 1:08.09 1:10.00 1:16.59 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Golc Bartosz MACIEJEWSKI PIOTR Szczepanik Piotr Wilczyński Mateusz B±czek Karol Stanielewicz Bartosz LE¦KIEWICZ KONRAD MOTYCZYŃSKI JAKUB | 94 96 94 92 95 94 96 96 | Sp Meduza Pajêczno TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów Mks Polonia Warszawa Mks Polonia Warszawa | 1:04.79 1:04.00 1:03.45 57.19 1:02.00 1:04.00 1:04.50 1:06.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2009-06-22 | Kobiet, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | Burchardt Anita Walczak Anna Witczak Katarzyna | 95 94 95 | SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:29.00 2:26.56 2:27.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Turlakiewicz Karolina Paciorkiewicz Agata Andrzejczak Rita Burska Justyna SZYMAŃSKA MONIKA UMIŃSKA DOMINIKA Cewińska Ida Augustyniak Monika | 95 96 95 95 96 94 94 96 | SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 2:20.00 2:17.00 2:15.00 2:10.00 2:14.00 2:16.78 2:19.00 2:26.17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2009-06-22 | Mêæczyzn, 200m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | Pasula Filip Jachowicz Mateusz JERZYŃSKI KONRAD | 96 96 96 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 2:30.00 2:20.00 2:24.35 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | Szwugier Jakub PALUSZKIEWICZ PATRYK Cichoń Witold Wieteska Mateusz Lassek Bart³omiej CHMIELEWSKI MI£OSZ KOSAKOWSKI MIKO£AJ | 96 96 93 91 94 95 95 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów Sp Meduza Pajêczno SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ Ukp Wodnik W³oc³awek MKS Trójka £ód¼ | 2:20.00 2:13.00 2:07.95 1:55.41 2:01.25 2:13.00 2:14.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2009-06-22 | Kobiet, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RURARZ ZUZANNA W³odarczyk Ewelina DOPIERA£A KAROLINA Kamińska Joanna SZPUCHA KATARZYNA Bednarek Paulina OLIŃSKA WIKTORIA Jaszczak Agnieszka | 96 96 96 94 96 96 96 95 | Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów Mks Polonia Warszawa MKS Jedynka £ód¼ | 2:44.00 2:38.00 2:26.00 2:21.00 2:26.00 2:37.00 2:40.00 2:45.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2009-06-22 | Mêæczyzn, 200m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | PI”TKOWSKI MARCIN Zgierski Maksymilian Brzeziański Micha³ BUCHOLC BARTOSZ MO¦CICKI JAN ZALEWSKI IGOR | 96 94 92 96 96 93 | Mks Polonia Warszawa MKS Trójka £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów Ukp Wodnik W³oc³awek | 2:33.00 2:22.15 2:20.00 2:22.00 2:30.00 2:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2009-06-22 | Kobiet, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
3 4 5 6 | Gruszczynska Marta BAKIES GABRIELA ZBROJEWSKA MICHALINA Hlebowicz Weronika | 95 96 96 95 | UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ | 5:45.00 5:14.00 5:23.00 5:50.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2009-06-22 | Mêæczyzn, 400m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 | Abtan Otmar Cichoń Witold Tosik Szymon Szwedzki Dawid Stanielewicz Bartosz Miernik Emil Stanis³awski Igor | 95 93 95 94 94 93 95 | SKS Start £ód¼ Sp Meduza Pajêczno £OZP UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ | 5:30.00 5:13.86 5:00.00 4:43.00 4:55.00 5:12.00 5:18.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2009-06-23 | Kobiet, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Hlebowicz Weronika Cewińska Ida Kotynia Katarzyna B±czek Justyna Paciorkiewicz Agata Leoniak Katarzyna Burchardt Anita JASIAK MARTYNA | 95 94 95 96 96 93 95 96 | MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 35.12 35.00 34.00 34.00 34.00 34.00 35.00 35.80 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | RURARZ ZUZANNA Zientarska Laura B±czek Adrianna LIPNICKA JULIA Ryter Amanda WI¦NIEWSKA MAGDALENA BARCZUCH ALEKSANDRA Jaszczak Agnieszka | 96 95 96 96 95 94 96 95 | Mks Polonia Warszawa MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ Mks Polonia Warszawa TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Jedynka £ód¼ | 33.29 32.56 32.00 31.40 32.00 32.00 33.00 33.70 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | UMIŃSKA DOMINIKA NIENA£TOWSKA NATALIA SZPUCHA KATARZYNA ¦CIESZKO Ewa Morka Monika Stasinowska Katarzyna GOLIŃSKA KATARZYNA Andrzejczak Rita | 94 96 96 90 93 94 96 95 | MKS Trójka £ód¼ Mks Polonia Warszawa TP Olimpijczyk Aleksandrów AZS U£P£ £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 31.00 30.90 29.90 28.97 29.58 30.00 31.00 31.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2009-06-23 | Mêæczyzn, 50m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
3 4 5 | Pasula Filip Wolanek Szymon Kosiński - Wajcht Piotr | 96 96 95 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ | 33.44 33.00 33.06 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 6 7 | Szwugier Jakub GO£ŹBIOWSKI Maciej Wcis³o Mateusz MARCZAK TOMASZ KOSAKOWSKI MIKO£AJ Derfla Marcin | 96 94 92 96 95 95 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ Sp Meduza Pajêczno Mks Polonia Warszawa MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 31.00 31.00 30.56 30.99 31.00 33.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | £AGOCKI JAN Abtan Otmar Stanielewicz Bartosz CHMIELEWSKI MI£OSZ MOTYCZYŃSKI JAKUB Stanis³awski Igor CHRU¦CICKI OSKAR Zieliński Micha³ | 96 95 94 95 96 95 96 94 | Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów Ukp Wodnik W³oc³awek Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ | 30.30 30.00 29.80 29.50 29.79 30.00 30.09 30.50 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Tosik Szymon STŹPIEŃ KONRAD STANIELEWICZ MICHA£ LE¦KIEWICZ KONRAD Golc Bartosz TURKOWSKI Micha³ B±czek Karol BRE¦ GRACJAN | 95 96 95 96 94 89 95 95 | £OZP Mks Polonia Warszawa TP Olimpijczyk Aleksandrów Mks Polonia Warszawa Sp Meduza Pajêczno AZS U£P£ £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 29.00 29.00 29.00 28.98 28.99 29.00 29.00 29.16 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Bi¶ Daniel Borkowski £ukasz PAWLAK Adrian Wieteska Mateusz Pasula Jakub Wilczyński Mateusz MACIEJEWSKI PIOTR Szczepanik Piotr | 95 95 90 91 92 92 96 94 | UKS "G-8 Bielany" Warszawa MKS Trójka £ód¼ AZS U£P£ £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ | 28.50 28.00 26.50 25.95 26.49 26.82 28.50 28.86 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2009-06-23 | Kobiet, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
3 4 5 | Jaszczak Agnieszka OLIŃSKA WIKTORIA MATRASZEK ALEKSANDRA | 95 96 93 | MKS Jedynka £ód¼ Mks Polonia Warszawa Ukp Wodnik W³oc³awek | 36.55 35.00 36.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Grabarczyk Dominika Leoniak Katarzyna GOLIŃSKA KATARZYNA NIENA£TOWSKA NATALIA RURARZ ZUZANNA W³odarczyk Ewelina Bednarek Paulina Ryter Amanda | 96 93 96 96 96 96 96 95 | UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów Mks Polonia Warszawa Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 34.54 34.00 34.00 32.50 33.40 34.00 34.50 35.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Kamińska Joanna Andrzejczak Rita DOPIERA£A KAROLINA Urbańczyk Aleksandra Morka Monika STEFAŃSKA Katarzyna Podmajstrzy Joanna Stobieniecka Monika | 94 95 96 87 93 93 93 95 | SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ | 32.00 32.00 32.00 29.00 31.83 32.00 32.00 32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2009-06-23 | Mêæczyzn, 50m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 5 6 | Pasula Filip PI”TKOWSKI MARCIN BARTOSZYŃSKI MICHA£ FELIŃCZAK WOJCIECH CHRU¦CICKI OSKAR | 96 96 93 96 96 | MKS Trójka £ód¼ Mks Polonia Warszawa Ukp Wodnik W³oc³awek SKS 137 Delfin £ód¼ Mks Polonia Warszawa | 34.00 33.75 33.00 33.00 34.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KUPIŃSKI Jacek LE¦KIEWICZ KONRAD B±czek Karol SOBOTKA JAN Golc Bartosz STŹPIEŃ KONRAD KAWCZYŃSKI MARCIN Jachowicz Mateusz | 92 96 95 96 94 96 95 96 | SKS Start £ód¼ Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ Mks Polonia Warszawa Sp Meduza Pajêczno Mks Polonia Warszawa SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ | 33.00 32.01 32.00 31.00 31.93 32.00 33.00 33.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zgierski Maksymilian MO¦CICKI JAN JARZYŃSKI Wojciech DŹBSKI Tomasz Pasula Jakub Miko³ajczyk Rafa³ Sobczyk Maciej Brzeziański Micha³ | 94 96 91 93 92 93 95 92 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ | 30.54 30.00 29.00 28.00 28.46 29.81 30.20 31.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2009-06-23 | Kobiet, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | WYDRYSZEK KINGA SZYMAŃSKA MONIKA Burska Justyna B±czyk Paula Turlakiewicz Karolina Augustyniak Monika | 96 96 95 93 95 96 | Mks Polonia Warszawa TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 4:58.00 4:50.00 4:29.00 4:48.32 4:55.00 5:05.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2009-06-23 | Mêæczyzn, 400m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | JERZYŃSKI KONRAD Szwugier Jakub Jachowicz Mateusz | 96 96 96 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 4:56.78 4:45.67 4:49.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | KOSAKOWSKI MIKO£AJ PALUSZKIEWICZ PATRYK Sobczyk Kamil Lassek Bart³omiej Bi¶ Daniel Cichoń Witold STANIELEWICZ MICHA£ Stanis³awski Igor | 95 96 93 94 95 93 95 95 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS "G-8 Bielany" Warszawa Sp Meduza Pajêczno TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ | 4:43.90 4:35.00 4:24.29 4:14.68 4:20.00 4:31.17 4:35.00 4:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2009-06-23 | Kobiet, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 | MATRASZEK ALEKSANDRA Zientarska Laura Walczak Anna ZBROJEWSKA MICHALINA Kotynia Katarzyna Burchardt Anita Rybińska Madalena | 93 95 94 96 95 95 96 | Ukp Wodnik W³oc³awek MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa | 3:10.00 2:50.46 2:50.00 2:48.00 2:50.00 2:50.00 2:57.83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2009-06-23 | Mêæczyzn, 200m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | GO£ŹBIOWSKI Maciej STANIELEWICZ MICHA£ Tosik Szymon Szwedzki Dawid MACIEJEWSKI PIOTR ZALEWSKI IGOR | 94 95 95 94 96 93 | SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów £OZP UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów Ukp Wodnik W³oc³awek | 2:48.00 2:40.00 2:22.00 2:29.00 2:46.00 3:01.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2009-06-23 | Kobiet, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 | Augustyniak Monika UMIŃSKA DOMINIKA BARCZUCH ALEKSANDRA Gruszczynska Marta WI¦NIEWSKA MAGDALENA | 96 94 96 95 94 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ | 2:54.43 2:41.34 2:38.00 2:40.00 2:45.56 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | B±czyk Paula Puzanista Katarzyna STEFAŃSKA Katarzyna Podmajstrzy Joanna Kamińska Joanna PIASKOWSKA WERONIKA BAKIES GABRIELA Stasinowska Katarzyna | 93 93 93 93 94 96 96 94 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ | 2:35.00 2:30.00 2:30.00 2:23.00 2:26.00 2:30.00 2:32.00 2:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2009-06-23 | Mêæczyzn, 200m zmienny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | JERZYŃSKI KONRAD Zgierski Maksymilian ZALEWSKI IGOR Wolanek Szymon BARTOSZYŃSKI MICHA£ CHMIELEWSKI MI£OSZ Abtan Otmar | 96 94 93 96 93 95 95 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ Ukp Wodnik W³oc³awek SKS Start £ód¼ Ukp Wodnik W³oc³awek Ukp Wodnik W³oc³awek SKS Start £ód¼ | 2:45.56 2:34.58 2:34.00 2:32.00 2:34.00 2:34.00 2:35.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Miernik Emil Zieliński Micha³ DŹBSKI Tomasz Wieteska Mateusz Stanielewicz Bartosz Wilczyński Mateusz BUCHOLC BARTOSZ Cichoń Witold | 93 94 93 91 94 92 96 93 | UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów Sp Meduza Pajêczno | 2:25.00 2:22.00 2:18.00 2:09.85 2:17.00 2:21.43 2:22.00 2:26.56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2009-06-24 | Kobiet, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | JASIAK MARTYNA Hlebowicz Weronika B±czek Justyna | 96 95 96 | UKS 5 Konstantynów MKS Jedynka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:55.00 2:45.88 2:48.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | Gruszczynska Marta SZYMAŃSKA MONIKA B±czek Adrianna SZPUCHA KATARZYNA BAKIES GABRIELA Stasinowska Katarzyna PIASKOWSKA WERONIKA | 95 96 96 96 96 94 96 | UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 2:44.00 2:35.00 2:34.00 2:25.00 2:34.00 2:35.00 2:35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2009-06-24 | Mêæczyzn, 200m motylkowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 6 | Szwugier Jakub Abtan Otmar MOTYCZYŃSKI JAKUB Kosiński - Wajcht Piotr | 96 95 96 95 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ Mks Polonia Warszawa MKS Jedynka £ód¼ | 2:40.00 2:30.00 2:31.00 2:48.56 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | B±czek Karol Bi¶ Daniel Borkowski £ukasz Wilczyński Mateusz Zieliński Micha³ Szczepanik Piotr Stanielewicz Bartosz BUCHOLC BARTOSZ | 95 95 95 92 94 94 94 96 | SKS Start £ód¼ UKS "G-8 Bielany" Warszawa MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów | 2:22.00 2:20.00 2:15.00 2:06.81 2:15.00 2:20.00 2:20.00 2:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2009-06-24 | Kobiet, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 7 | Walczak Anna Burchardt Anita Ryter Amanda Witczak Katarzyna Augustyniak Monika WI¦NIEWSKA MAGDALENA | 94 95 95 95 96 94 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:10.89 1:08.00 1:06.00 1:06.00 1:10.49 1:11.11 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LIPNICKA JULIA Cewińska Ida Paciorkiewicz Agata Podmajstrzy Joanna UMIŃSKA DOMINIKA Andrzejczak Rita GOLIŃSKA KATARZYNA Turlakiewicz Karolina | 96 94 96 93 94 95 96 95 | Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ | 1:04.32 1:04.00 1:04.00 1:00.00 1:02.65 1:04.00 1:04.00 1:05.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2009-06-24 | Mêæczyzn, 100m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | JERZYŃSKI KONRAD Jachowicz Mateusz BANASIAK BARTOSZ Wcis³o Mateusz Szwugier Jakub Derfla Marcin Pasula Filip PALUSZKIEWICZ PATRYK | 96 96 96 92 96 95 96 96 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów Sp Meduza Pajêczno MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:06.43 1:05.00 1:03.00 1:02.66 1:02.67 1:03.40 1:05.67 1:10.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Stanis³awski Igor FELIŃCZAK WOJCIECH BRE¦ GRACJAN Golc Bartosz CHRU¦CICKI OSKAR Szczepanik Piotr MARCZAK TOMASZ KOSAKOWSKI MIKO£AJ | 95 96 95 94 96 94 96 95 | SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Trójka £ód¼ Sp Meduza Pajêczno Mks Polonia Warszawa MKS Trójka £ód¼ Mks Polonia Warszawa MKS Trójka £ód¼ | 1:02.00 1:00.00 59.99 59.25 59.36 59.99 1:00.00 1:02.20 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | LE¦KIEWICZ KONRAD STANIELEWICZ MICHA£ Sobczyk Kamil Pasula Jakub Wieteska Mateusz STŹPIEŃ KONRAD Zgierski Maksymilian Tosik Szymon | 96 95 93 92 91 96 94 95 | Mks Polonia Warszawa TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ Mks Polonia Warszawa MKS Trójka £ód¼ £OZP | 58.80 58.00 56.62 51.69 53.99 57.50 58.66 59.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2009-06-24 | Kobiet, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
3 4 5 | Jaszczak Agnieszka RURARZ ZUZANNA Stasinowska Katarzyna | 95 96 94 | MKS Jedynka £ód¼ Mks Polonia Warszawa SKS Start £ód¼ | 1:16.95 1:14.00 1:15.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | W³odarczyk Ewelina Morka Monika DOPIERA£A KAROLINA Podmajstrzy Joanna Kamińska Joanna Stobieniecka Monika STEFAŃSKA Katarzyna Bednarek Paulina | 96 93 96 93 94 95 93 96 | SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 1:13.00 1:08.65 1:07.00 1:07.00 1:07.00 1:08.00 1:09.00 1:13.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2009-06-24 | Mêæczyzn, 100m grzbietowy | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 | KOSAKOWSKI MIKO£AJ PI”TKOWSKI MARCIN Golc Bartosz Miernik Emil SOBOTKA JAN £AGOCKI JAN Pasula Filip | 95 96 94 93 96 96 96 | MKS Trójka £ód¼ Mks Polonia Warszawa Sp Meduza Pajêczno UKS 5 Konstantynów Mks Polonia Warszawa Mks Polonia Warszawa MKS Trójka £ód¼ | 1:14.56 1:10.00 1:09.00 1:06.00 1:06.70 1:09.00 1:13.45 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Zgierski Maksymilian Brzeziański Micha³ Miko³ajczyk Rafa³ Wieteska Mateusz DŹBSKI Tomasz Szwedzki Dawid Sobczyk Maciej MO¦CICKI JAN | 94 92 93 91 93 94 95 96 | MKS Trójka £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:05.64 1:05.00 1:02.50 1:00.00 1:01.00 1:03.00 1:05.60 1:06.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2009-06-24 | Kobiet, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 7 | Walczak Anna Burchardt Anita Kotynia Katarzyna Puzanista Katarzyna Zientarska Laura BARCZUCH ALEKSANDRA | 94 95 95 93 95 96 | MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Jedynka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:19.99 1:19.00 1:14.00 1:19.00 1:19.58 1:27.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2009-06-24 | Mêæczyzn, 100m klasyczny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 6 | BANASIAK BARTOSZ KAWCZYŃSKI MARCIN Stanielewicz Bartosz MARCZAK TOMASZ MACIEJEWSKI PIOTR | 96 95 94 96 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS 137 Delfin £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów Mks Polonia Warszawa TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:25.00 1:18.00 1:17.00 1:17.00 1:18.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Wolanek Szymon KUPIŃSKI Jacek STANIELEWICZ MICHA£ JARZYŃSKI Wojciech Szwedzki Dawid Tosik Szymon GO£ŹBIOWSKI Maciej Stanis³awski Igor | 96 92 95 91 94 95 94 95 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów £OZP SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:16.00 1:15.00 1:14.00 1:08.00 1:09.00 1:14.00 1:15.00 1:16.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2009-06-24 | Kobiet, 800m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
1 2 3 4 5 6 7 8 | Turlakiewicz Karolina WYDRYSZEK KINGA ZBROJEWSKA MICHALINA Burska Justyna NIENA£TOWSKA NATALIA B±czyk Paula OLIŃSKA WIKTORIA Augustyniak Monika | 95 96 96 95 96 93 96 96 | SKS 137 Delfin £ód¼ Mks Polonia Warszawa UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów Mks Polonia Warszawa MKS Trójka £ód¼ Mks Polonia Warszawa MKS Trójka £ód¼ | 10:15.00 10:05.00 9:32.00 9:23.00 9:28.00 10:03.12 10:09.00 10:45.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2009-06-24 | Mêæczyzn, 1500m dowolny | 14 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 6 | Cichoń Witold £AGOCKI JAN Bi¶ Daniel Lassek Bart³omiej PALUSZKIEWICZ PATRYK | 93 96 95 94 96 | Sp Meduza Pajêczno Mks Polonia Warszawa UKS "G-8 Bielany" Warszawa MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów | NT 17:25.00 16:50.00 16:54.45 17:55.00 |