Pomagam i Pływam Katowice, 25.9.2010 |
Konkurencja 1 2010-09-25 - 10:30 | Kobiet, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Park Wodny Tarnowskie Góry 1 KS Piatka Chorzów 2 Klub Sportowy "Fala" Niepołomice 1 MOSM Tychy 2 WOPR Dąbrowa Górnicza 1 UKS Hajduki Chorzow 1 | Park Wodny Tarnowskie Góry KS Piatka Chorzów Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MOSM Tychy WOPR Dąbrowa Górnicza UKS Hajduki Chorzow | 2:30.00 2:20.00 2:15.00 2:16.00 2:23.00 2:30.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | MUKS Gilus Gilowice 1 KS Piatka Chorzów 1 MOSM Tychy 1 MOS Dąbrowa Górnicza 1 MKS - MOS Katowice 1 UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 1 | MUKS Gilus Gilowice KS Piatka Chorzów MOSM Tychy MOS Dąbrowa Górnicza MKS - MOS Katowice UKS Wodnik Siemianowice Śląskie | 2:07.00 2:04.00 1:55.00 2:00.00 2:06.00 2:12.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2010-09-25 - 10:38 | Mêżczyzn, 4 x 50m dowolny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | UKS Hajduki Chorzow 1 WOPR Dąbrowa Górnicza 1 KS Piatka Chorzów 3 MKS - MOS Katowice 2 Park Wodny Tarnowskie Góry 1 | UKS Hajduki Chorzow WOPR Dąbrowa Górnicza KS Piatka Chorzów MKS - MOS Katowice Park Wodny Tarnowskie Góry | 2:30.00 2:15.00 2:10.00 2:15.00 2:20.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | KS Górnik Radlin 2 Gim5 Ruda Śląska 1 Klub Sportowy "Fala" Niepołomice 1 MOSM Tychy 1 KS Piatka Chorzów 2 MUKS Gilus Gilowice 1 | KS Górnik Radlin Gim5 Ruda Śląska Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MOSM Tychy KS Piatka Chorzów MUKS Gilus Gilowice | 2:05.00 2:02.81 1:57.00 2:00.00 2:03.00 2:08.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 1 MKS - MOS Katowice 1 AZS AWF Katowice 1 KS Piatka Chorzów 1 KS Górnik Radlin 1 Baltic Rescue 1 | UKS Wodnik Siemianowice Śląskie MKS - MOS Katowice AZS AWF Katowice KS Piatka Chorzów KS Górnik Radlin Baltic Rescue | 1:54.00 1:50.00 1:33.00 1:45.00 1:53.00 1:55.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2010-09-25 - 10:49 | Kobiet, 50m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ZŁOTECKA, Sylwia WÓJCIK, Karolina PARKIETA, Sonia DZIEWOŃSKA, Weronika NOWAKOWSKA, Martyna BILIŃSKA, Dominika | 99 99 98 98 99 99 | MOSM Tychy KS Górnik Sosnowiec KS Piatka Chorzów MOSM Tychy MOSM Tychy UKS Hajduki Chorzow | 48.00 42.28 40.00 42.00 48.00 48.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WIŚNIEWSKA, Magdalena SOBCZYK, Aleksandra DOLIŃSKA, Ewa KLIMZA, Weronika KURZYCA, Martyna CELAREK, Magdalena | 96 97 99 98 98 98 | MKS - MOS Katowice MKS - MOS Katowice SiKReT Gliwice MOSM Tychy UKS Wodnik Siemianowice Śląskie UKS Wodnik Siemianowice Śląskie | 40.00 38.00 38.00 38.00 40.00 40.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SARNA, Magdalena ADAMIEC, Dominika TURZA, Patrycja OCKOŚ, Paulina SIENICKA, Martyna KEMPNY, Magdalena | 98 90 98 97 97 96 | MUKP Korona-Swim Kielce UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka KS Górnik Sosnowiec MOS Dąbrowa Górnicza MOS Dąbrowa Górnicza MKS - MOS Katowice | 37.49 36.70 35.50 36.00 37.00 38.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | OLMA, Sabina BOHDANOWICZ, Michalina JASIŃSKA, Dominika KOWALCZE, Anna JURCZYK, Justyna NOWAK, Martyna | 96 96 98 96 95 96 | ULKS Victoria Kozy MOS Dąbrowa Górnicza Park Wodny Tarnowskie Góry MOSM Tychy UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka niezrzeszony | 34.62 34.00 34.00 34.00 34.56 34.96 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PĘDZICH, Roksana JANUSZ, MARTA NOWAK, Sonia PEDA, Paulina JĘDRZEJCZYK, Patrycja RAMIAN, Anna | 95 96 96 98 95 96 | KS Górnik Radlin MUKS Gilus Gilowice KS Piatka Chorzów KS Piatka Chorzów MOS Dąbrowa Górnicza MUKP Korona-Swim Kielce | 33.50 33.00 33.00 33.00 33.00 33.93 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | LOSERT, Laura SZKROBOCZ, Martyna TOPÓR, Anna TYMIŃSKA, Anna KWIATEK, MIRIAM PTASZEK, KATARZYNA | 94 95 95 95 98 95 | MOSM Tychy UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MKS - MOS Katowice MKS - MOS Katowice MUKS Gilus Gilowice MUKS Gilus Gilowice | 33.00 32.00 31.50 32.00 32.00 33.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PLUTA, Kinga STEFANIAK, Paulina SWR DOWGIERT, Anna MACZUCH, Ewa WYŻGOLIK, Vanessa WAKUŁA, Karolina SO | 96 94 90 93 91 93 | MOS Dąbrowa Górnicza WARTA Poznań WKS "ŚLASK" Wrocław WOPR Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice | 31.00 30.20 26.83 30.09 30.50 31.22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2010-09-25 - 10:59 | Mêżczyzn, 50m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | BRODA, Krzysztof SEREDA, Oskar KIELEWSKI, Michał STĘPNIAK, Kacper MAJCHROWICZ, Bartosz BUKAŁA, Marcin | 66 98 98 99 98 94 | WOPR Dąbrowa Górnicza KS Piatka Chorzów MOSM Tychy MUKP Korona-Swim Kielce KS Piatka Chorzów ULKS Victoria Kozy | 45.00 44.00 42.00 43.85 45.00 NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SODEL, Dominik OCIECZEK, Alex ZBYLUT, Michalina GÓRAL, Michał KLEMCZAK, Szymon PAWLAK, Michał | 97 98 98 99 98 99 | SiKReT Gliwice KS Piatka Chorzów UKS Hajduki Chorzow MKS - MOS Katowice SiKReT Gliwice UKS Hajduki Chorzow | 40.00 39.00 38.00 38.50 39.00 42.00 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SZURA, Bartosz ZAJDEK, Paweł KWIETNIEWSKI, Maciej BRÓZDA, Paweł BAŃCZYK, Paweł ŁUKAWSKI, Mikołaj | 97 84 98 96 96 99 | Klub Sportowy "Fala" Niepołomice WOPR Dąbrowa Górnicza MUKP Korona-Swim Kielce MOSM Tychy UKS Aquatica Pawłowice MUKP Korona-Swim Kielce | 35.20 35.00 34.05 35.00 35.18 37.52 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KICA, Daniel BRYSZ, Szymon JUCHNO, Szymon BURCZYK, Dorian SORDYL, Mateusz KOZIOL, Tomasz | 96 94 97 95 99 84 | MKS - MOS Katowice UKS Wodnik Siemianowice Śląskie MOS Dąbrowa Górnicza Gim5 Ruda Śląska ULKS Victoria Kozy Tomasz Koziol Swimming Team | 34.00 33.50 33.00 33.23 33.51 34.00 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | MAREK, Kacper DZIUBLIŃSKI, Kacper CIECHANOWICZ, Michał KRZAK, Szymnon SUMARA, Beniamin ZERZOŃ, Robert | 93 94 93 94 99 96 | MOS Dąbrowa Górnicza niezrzeszony MOS Dąbrowa Górnicza SiKReT Gliwice MOS Dąbrowa Górnicza KS Górnik Radlin | 33.00 32.43 32.00 32.00 33.00 33.00 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KULCZYK, MATEUSZ BOBROWSKI, Martin ANDREJKO, Szymon KOTOWSKI, Adam SZEWCZYK, Arkadiusz KOCHAŃSKI, Wojciech | 96 96 96 96 95 97 | MUKS Gilus Gilowice UKS Wodnik Siemianowice Śląskie KS Górnik Radlin KS Górnik Radlin Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MKS - MOS Katowice | 32.00 31.25 31.20 31.20 31.97 32.00 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | FALIS, Dawid ŁOŚ, Konrad SKRZYPIEC, Wojciech PARYS, Patryk CHROBOK, SZYMON ŚCIUK, Jakub | 96 96 96 95 96 95 | MOS Dąbrowa Górnicza UKS Wodnik Siemianowice Śląskie KS Piatka Chorzów Gim5 Ruda Śląska MUKS Gilus Gilowice MOS Dąbrowa Górnicza | 31.00 30.33 30.00 30.08 31.00 31.00 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | DERBIS, Tomasz GAŁECKI, Krzysztof ULFIK, Paweł POPRAWA, Michał SO DZIUBA, Mateusz JANICKI, Jakub | 91 93 94 94 90 97 | AZS AWF Katowice MKS - MOS Katowice MKS - MOS Katowice AZS AWF Katowice UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MOS Dąbrowa Górnicza | 30.00 29.50 29.00 29.46 29.87 30.00 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | CHLIPAŁA, Patryk ZARYCZNY, Piotr KRAMORZ, Bartosz FILUŚ, Sebastian KLICH, Kacper SWR GARDYAN, Dawid | 94 96 93 92 94 95 | MKS - MOS Katowice MOSM Tychy UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin | 29.00 28.00 27.20 27.85 28.74 29.00 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ŻYMAŃCZYK, MATEUSZ BUJOCZEK, Filip SWR SOKULSKI, Jacek BENING, Emil SWR SMOLIŃSKI, Jan SZULC, Wojciech | 95 94 91 93 90 83 | MUKS Gilus Gilowice WKS "ŚLASK" Wrocław WKS "ŚLASK" Wrocław MKS JUVENIA Wrocław AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin | 27.00 25.65 24.67 24.92 26.00 27.14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2010-09-25 - 11:12 | Kobiet, 50m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | FILIKS, Tamara NOWAK, Mirela MAKAĆ, Patrycja | 99 99 99 | Klub Sportowy "Fala" Niepołomice UKS Hajduki Chorzow MOSM Tychy | 53.47 50.00 53.00 |
Seria 2 z 5 |
2 3 4 5 | GÓRALCZYK, Hanna PASTERNAK, Paulina DYONIZIAK, Natalia ŻWAK, Martyna | 98 98 99 92 | MOSM Tychy MOSM Tychy SiKReT Gliwice Beskidzkie WOPR | 47.00 44.00 45.00 48.42 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ŚLUSARSKA, Sara HAŁAT, Agnieszka CHMIELEWSKA, Alicja SKOWRONEK, Alicja NOWAK, Aleksandra MACNER, Dagmara | 98 99 99 98 98 90 | MOSM Tychy MOSM Tychy SiKReT Gliwice UKS Wodnik Siemianowice Śląskie KS Piatka Chorzów ULKS Victoria Kozy | 43.00 41.00 40.00 40.00 42.00 43.16 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | WATOŁU, Martyna KULIG, Dorota NOWAK, Aleksandra KACZKIEŁŁO, Klaudia JABŁOŃSKA, Natalia WÓJCIK, Magdalena | 97 96 92 96 97 92 | MOS Dąbrowa Górnicza UKS Wodnik Siemianowice Śląskie KS Górnik Sosnowiec MKS - MOS Katowice MOSM Tychy WOPR Sosnowiec | 37.00 35.00 35.00 35.00 37.00 39.06 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KOŁODZIEJ, Alicja JĘDRZEJCZYK, Patrycja CZAPLA, Magda PIASECKA, Marta ŻARŁOK, Martyna TERESKO, Anna | 93 95 92 91 97 97 | UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MOS Dąbrowa Górnicza MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin MOS Dąbrowa Górnicza | 33.12 32.00 30.00 31.50 33.00 34.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2010-09-25 - 11:21 | Mêżczyzn, 50m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 | LEDER, Adrian BUGLA, Jakub GANITA, Przemysław PEŁKA, Maciej SACHA, Kamil | 99 98 96 98 99 | UKS Hajduki Chorzow KS Piatka Chorzów Gim5 Ruda Śląska MOSM Tychy MOS Dąbrowa Górnicza | 53.00 45.00 40.28 45.00 48.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRUCHA, Tomasz WLAZŁOWSKI, Tomasz WĘGRZYN, Maks MACNER, Michał CHALIBOŻEK, Kamil MAUL, Olaf | 97 98 98 99 97 98 | MOSM Tychy Park Wodny Tarnowskie Góry SiKReT Gliwice ULKS Victoria Kozy Klub Sportowy "Fala" Niepołomice KS Piatka Chorzów | 39.00 38.00 37.00 37.52 38.79 40.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | JABŁOŃSKI, Dawid OŚLIŹLOK, Dawid WRZESZCZ, Sebastian TRÓJCA, Mateusz ZABDYR, Mateusz KUBAS, Mateusz | 98 98 97 97 95 98 | KS Piatka Chorzów KS Górnik Radlin ULKS Victoria Kozy MKS - MOS Katowice Klub Sportowy "Fala" Niepołomice KS Piatka Chorzów | 37.00 35.00 32.95 35.00 35.48 37.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ŁOŚ, Konrad SZYMCZAK, Łukasz SUCHODOLSKI, Rafał HAJDA, Marcin MOŚKO, Michał MACHUL, Grzegorz | 96 91 95 94 96 97 | UKS Wodnik Siemianowice Śląskie WOPR Katowice KS Górnik Radlin AZS AWF Katowice UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MUKP Korona-Swim Kielce | 32.50 30.07 30.00 30.00 30.24 32.91 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CEBULA, Sebastian FURMAN, Łukasz JOŃCZYK, Jakub SWR OLEASZ, Michał JANKOWSKI, Paweł SALAMON, Jonasz | 95 93 92 91 95 96 | UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MOS Dąbrowa Górnicza WKS "ŚLASK" Wrocław WKS "ŚLASK" Wrocław MOS Dąbrowa Górnicza KS Górnik Radlin | 28.45 27.00 24.91 26.43 28.00 29.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2010-09-25 - 11:29 | Kobiet, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 | ZIĘBA, Beata FROŃ, Oliwia NALAZEK, Magdalena | 84 99 99 | niezrzeszony MOSM Tychy MOSM Tychy | NT 58.00 1:01.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 | POLAK, Agnieszka OPAŁKO, Dominika DANEK, Nicole JANIK, Milena GRAF, Adrianna | 99 99 98 99 99 | MOSM Tychy MUKP Korona-Swim Kielce MOSM Tychy Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MOSM Tychy | 56.00 49.32 48.00 49.19 52.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BOJDOŁ, Anna TUMASZ, Magdalena GAŁA, Aleksandra KNOP, Weronika DŁUGOSZ, Dominika BIELSKA, Julia | 98 98 99 98 99 98 | MOSM Tychy MOSM Tychy UKS Hajduki Chorzow UKS Wodnik Siemianowice Śląskie UKS Hajduki Chorzow MOSM Tychy | 47.00 46.00 45.00 45.50 46.00 48.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MOCEK, Karolina JĘDRYS, Olga WÓJCIK, Magdalena SALBUT, Roksana MAJCHREWICZ, Patrycja KASZUBA, Wiktoria | 95 98 92 99 98 99 | AZS AWF Katowice KS Piatka Chorzów WOPR Sosnowiec UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka UKS Hajduki Chorzow MUKP Korona-Swim Kielce | 44.00 44.00 43.15 43.70 44.00 44.19 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BAŁDYGA, Weronika SARNA, Magdalena PAJĄK, Liliana JAGŁA, Michalina BUL, Julia CZRNECKA, Oliwia | 98 98 99 95 99 98 | KS Piatka Chorzów MUKP Korona-Swim Kielce UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka Gim5 Ruda Śląska SiKReT Gliwice H2O Jastrzêbie | 42.00 41.99 40.34 41.88 42.00 43.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ROLNIK, Kinga OLSZOK, Wiktoria CZAJA, Barbara OLSZEWSKA, Zuzana KIERAGA, Marta SPOLJER, Sylwia | 97 98 99 97 97 98 | KS Górnik Radlin Park Wodny Tarnowskie Góry H2O Jastrzêbie MOS Dąbrowa Górnicza MOS Dąbrowa Górnicza UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka | 40.02 40.00 39.00 40.00 40.00 40.11 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GRUBECKA, Magdalena ŚWIERCZEK, Monika BĄBA, Dagmara KRĘTOSZ, Gabriela ROLNIK, Małgorzata JARNO, Aleksandra | 96 97 93 98 97 97 | MOS Dąbrowa Górnicza KS Piatka Chorzów MOS Dąbrowa Górnicza MKS - MOS Katowice MOSM Tychy MOSM Tychy | 38.90 38.00 36.00 37.00 38.00 39.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | STRACZYŃSKA, Sonia KRZAK, Marta CZAPLA, Magda MARCZAK, Monika FOLWARCZNY, Anna KOZARYSZCZUK, KLAUDIA | 96 95 92 91 96 95 | SiKReT Gliwice SiKReT Gliwice MOS Dąbrowa Górnicza MOSM Tychy MOS Dąbrowa Górnicza MUKS Gilus Gilowice | 35.00 35.00 34.00 34.00 35.00 36.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2010-09-25 - 11:42 | Mêżczyzn, 50m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 | PASTUSZKA, Oskar OLEJNIK, Maciej RĄCZKA, Michał MOSKAŁA, Michał BUKAŁA, Marcin | 98 94 98 98 94 | KS Górnik Sosnowiec WOPR Katowice MOSM Tychy ULKS Victoria Kozy ULKS Victoria Kozy | NT NT 58.00 NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | CEGŁA, Łukasz SZMID, Amadeusz WIŚNIEWSKI, Michał DOŁOWY, Jakub KRUK, Mateusz WALICZEK, Jakub | 98 98 99 98 98 99 | MOSM Tychy MOSM Tychy MKS - MOS Katowice MOSM Tychy MOSM Tychy MOS Dąbrowa Górnicza | 53.00 50.00 48.00 50.00 52.00 55.00 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | CICHOŃ, Damian PILC, Miłosz CHROMIK, Szymon WOJTOWICZ, Jakub DZIEDZIC, Dawid MAGRUK, Tomasz | 99 99 99 98 99 97 | MUKP Korona-Swim Kielce MOSM Tychy MKS - MOS Katowice Park Wodny Tarnowskie Góry MOSM Tychy MUKP Korona-Swim Kielce | 46.09 45.00 45.00 45.00 46.00 47.46 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | STANIEK, Daniel PODYMA, Paweł ELLGOTH, Piotr KOZIOŁ, Jakub KŁOSOWSKI, Karol OCIECZEK, Alex | 97 98 98 97 98 98 | MOSM Tychy UKS Wodnik Siemianowice Śląskie KS Piatka Chorzów KS Górnik Radlin MOSM Tychy KS Piatka Chorzów | 44.00 42.00 40.00 41.00 43.00 44.00 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | DROZD, Tymoteusz DĘBOWSKI, Szymon DROŚ, Patryk KUROWSKI, Szymon KOZUBOWICZ, Marcin FILUŚ, Stanisław | 99 98 97 98 97 75 | SiKReT Gliwice KS Górnik Radlin MKS - MOS Katowice KS Piatka Chorzów KS Górnik Radlin niezrzeszony | 38.00 38.00 38.00 38.00 38.00 38.50 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ROŻYK, Sebastian PORZEŻYŃSKI, Filip PIETRZYK, Mikołaj DZIUBLIŃSKI, Kacper SZEWCZYK, Maciej KARKOSZKA, Karol | 95 97 97 94 96 97 | KS Górnik Radlin UKS Skaut Bêdzin UKS Aquatica Pawłowice niezrzeszony MUKP Korona-Swim Kielce MOSM Tychy | 36.60 35.91 35.26 35.36 36.45 37.00 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | BAZYLEWICZ, BARTOSZ BURZAWA, Mateusz ŻMIJA, Marek NOWAK, Bogdan ŚCIUK, Jakub JAKUBCZYK, Tomasz | 96 96 97 92 95 94 | MUKS Gilus Gilowice MOS Dąbrowa Górnicza MKS - MOS Katowice WOPR Sosnowiec MOS Dąbrowa Górnicza MOS Dąbrowa Górnicza | 35.00 35.00 34.00 34.76 35.00 35.00 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | JABŁOŃSKI, Wojciech MAJEWSKI, Sebastian JAMROZY, Artur KORZUCH, Mateusz GWÓŹDŹ, Mateusz DĄBROWSKI, Sebastian | 96 87 95 95 98 87 | KS Górnik Radlin niezrzeszony AZS AWF Katowice MKS - MOS Katowice H2O Jastrzêbie AZS AWF Katowice | 34.00 34.00 33.80 33.80 34.00 34.00 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | FALIS, Dawid SKIBIŃSKI, Mateusz RUTKOWSKI, Jakub OGIERMAN, Matwusz KŁOS, Grzegorz JASIŃSKI, Jakub | 96 93 94 93 95 87 | MOS Dąbrowa Górnicza MOS Dąbrowa Górnicza UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice | 33.00 33.00 32.08 32.11 33.00 33.00 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | GODZIEK, Marek GÓRSKI, Witosz SWR KAPROŃ, Kacper CZERMAK, Tomasz NOWAK, Patryk HEJNOWSKI, Dawid | 90 94 93 91 95 95 | AZS AWF Katowice WKS "ŚLASK" Wrocław MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice MOS Dąbrowa Górnicza | 31.70 31.22 30.00 31.00 31.50 32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2010-09-25 - 11:56 | Kobiet, 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
2 3 4 5 | FROŃ, Oliwia NOWAK, Mirela GRAF, Adrianna GRZYB, Karolina | 99 99 99 86 | MOSM Tychy UKS Hajduki Chorzow MOSM Tychy niezrzeszony | 55.00 47.00 49.00 NT |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BOJDOŁ, Anna GAŁA, Katarzyna KOCZY, Elwira GAŁA, Aleksandra GRZYBOWSKA, Nina HOFFMANN, Wiktoria | 98 99 99 99 99 99 | MOSM Tychy UKS Hajduki Chorzow MOSM Tychy UKS Hajduki Chorzow MOSM Tychy MOSM Tychy | 44.00 43.00 42.00 42.00 43.00 45.00 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | LEŚNIK, Karolina KNOP, Weronika NOWAK, Aleksandra GÓRALCZYK, Hanna DONNERSTAG, Daria PASTERNAK, Paulina | 99 98 98 98 97 98 | MOSM Tychy UKS Wodnik Siemianowice Śląskie KS Piatka Chorzów MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy | 41.00 39.00 39.00 39.00 40.00 42.00 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SURMAN, Julia SIKORSKA, Patrycja WÓJCIK, Karolina DŁUGOSZ, Dominika BAŁDYGA, Weronika JĘDRYS, Olga | 99 99 99 99 98 98 | MKS - MOS Katowice SiKReT Gliwice KS Górnik Sosnowiec UKS Hajduki Chorzow KS Piatka Chorzów KS Piatka Chorzów | 38.00 37.00 36.19 37.00 37.00 39.00 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKA, Karolina GÓRECKA, Żaneta KURZYCA, Martyna LESZCZYŃSKA, Klaudia Julia KEMPNY, Magdalena SOBCZYK, Aleksandra | 98 96 98 99 96 97 | Park Wodny Tarnowskie Góry Gim5 Ruda Śląska UKS Wodnik Siemianowice Śląskie Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MKS - MOS Katowice MKS - MOS Katowice | 36.00 35.15 34.00 34.51 36.00 36.00 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | PIASECKA, Ewa ŚWIERCZEK, Monika GRUBECKA, Magdalena SKOWRON, WERONIKA WRÓBLEWSKA, Patrycja BĄBA, Dagmara | 92 97 96 96 97 93 | AZS AWF Katowice KS Piatka Chorzów MOS Dąbrowa Górnicza MUKS Gilus Gilowice KS Górnik Radlin MOS Dąbrowa Górnicza | 33.55 33.00 33.00 33.00 33.50 34.00 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | JURCZYK, Justyna KORAL, Julia MIETLIŃSKA, AGATA WATOŁU, Martyna NICIŃSKA, Karolina SONGIN, Małgorzata | 95 98 98 97 96 97 | UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka H2O Jastrzêbie MUKS Gilus Gilowice MOS Dąbrowa Górnicza Gim5 Ruda Śląska MOSM Tychy | 32.14 32.00 32.00 32.00 32.10 33.00 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SIENICKA, Martyna WOJAS, Natalia TURZA, Patrycja PTOSZEK, Daria STRACZYŃSKA, Sonia KIERAGA, Marta | 97 97 98 96 96 97 | MOS Dąbrowa Górnicza Klub Sportowy "Fala" Niepołomice KS Górnik Sosnowiec Gim5 Ruda Śląska SiKReT Gliwice MOS Dąbrowa Górnicza | 32.00 31.90 31.50 31.66 32.00 32.00 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | PEDA, Paulina PAWLIK, Marta KACZMAREK, Wiktoria SWR KOWALIK, Nina WIŚNIEWSKA, Dominika ANDRZEJCZUK, Martynika SWR | 98 95 94 98 96 94 | KS Piatka Chorzów UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka WARTA Poznań MUKP Korona-Swim Kielce MKS - MOS Katowice WKS "ŚLASK" Wrocław | 31.00 30.45 30.07 30.24 31.00 31.41 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KNAPIK, Anna JANUSZ, MARTA MILEWSKA, Marta KULIG, Dorota ROSTOWSKA, Wiktoria ZADYLAK, Angelika | 96 96 96 96 97 95 | KS Piatka Chorzów MUKS Gilus Gilowice KS Piatka Chorzów UKS Wodnik Siemianowice Śląskie MOS Dąbrowa Górnicza MOSM Tychy | 30.00 30.00 29.10 29.50 30.00 30.03 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | WYŻGOLIK, Vanessa LOSERT, Laura BARTOSZEK, JOANNA ŻURAWIK, Paulina JABŁOŃSKA, Natalia SZULA, Paulina | 91 94 96 94 97 91 | AZS AWF Katowice MOSM Tychy MUKS Gilus Gilowice MOSM Tychy MOSM Tychy AZS AWF Katowice | 29.00 29.00 29.00 29.00 29.00 29.00 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | STASZKIEWICZ, Katarzyna DZIDA, ADRIANNA GAWEŁCZYK, Dominika MISZTAL, Beata SWR OKAJ, Oliwia TOPÓR, Anna | 90 95 91 94 96 95 | AZS-AWF Wrocław MUKS Gilus Gilowice AZS AWF Katowice WKS "ŚLASK" Wrocław MKS - MOS Katowice MKS - MOS Katowice | 28.13 28.00 26.85 27.32 28.00 28.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2010-09-25 - 12:12 | Mêżczyzn, 50m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 18 |
1 2 3 4 5 | DUDA, Michał KOCHAŃCZYK, Wojciech SACHA, Kamil WALICZEK, Jakub BADURA, Piotr | 98 97 99 99 96 | UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka Gim5 Ruda Śląska MOS Dąbrowa Górnicza MOS Dąbrowa Górnicza ULKS Victoria Kozy | NT 50.66 47.00 48.00 NT |
Seria 2 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | HARASIM, Michał BANACHOWSKI, Jakub SZMID, Amadeusz RĄCZKA, Michał HORBAL, Daniel CEGŁA, Łukasz | 77 99 98 98 98 98 | niezrzeszony MUKP Korona-Swim Kielce MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy | 45.00 42.38 42.00 42.00 43.00 45.00 |
Seria 3 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | MAJCHREWICZ, Patrycjusz ZIĘTEK, Jarosław GŁOWIK, Adam PAWLAK, Michał BUGLA, Jakub LEDER, Adrian | 99 75 99 99 98 99 | UKS Hajduki Chorzow niezrzeszony MKS - MOS Katowice UKS Hajduki Chorzow KS Piatka Chorzów UKS Hajduki Chorzow | 40.00 40.00 38.50 39.00 40.00 41.00 |
Seria 4 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | SOCHA, Piotr MAJCHROWICZ, Bartosz SODEL, Dominik MAJKA, Jarosław SAHAKYAN, Arman BARTNIKIEWICZ, Jan | 81 98 97 83 96 99 | niezrzeszony KS Piatka Chorzów SiKReT Gliwice niezrzeszony KS Piatka Chorzów UKS Hajduki Chorzow | 37.16 37.00 36.00 36.00 37.00 37.50 |
Seria 5 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | MAUL, Olaf REJCHERT, Patryk SEREDA, Oskar ŚLIWIŃSKI, Sebastian KAPROŃ, Paweł CHROMIK, Mateusz | 98 92 98 97 71 99 | KS Piatka Chorzów AZS AWF Katowice KS Piatka Chorzów MOSM Tychy MOS Dąbrowa Górnicza UKS Hajduki Chorzow | 35.00 35.00 35.00 35.00 35.00 36.00 |
Seria 6 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | NAWROCKI, Dawid GREGUŁA, Nikodem WĘGRZYN, Maks PABIAN, Piotr GANCZARENKO, Paweł KALETA, Igor | 98 99 98 96 98 89 | MOS Dąbrowa Górnicza MOSM Tychy SiKReT Gliwice UKS Wodnik Siemianowice Śląskie KS Piatka Chorzów niezrzeszony | 34.50 34.00 34.00 34.00 34.00 34.87 |
Seria 7 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | JAMROŻY, Igor ZGÓRSKI, Mikołaj ZATOŃSKI, Patryk PRZYBYŁA, Kacper DAMSKI, Dariusz BRÓZDA, Paweł | 99 98 97 98 97 96 | UKS Hajduki Chorzow UKS Wodnik Siemianowice Śląskie MOSM Tychy SiKReT Gliwice Gim5 Ruda Śląska MOSM Tychy | 34.00 33.00 33.00 33.00 33.22 34.00 |
Seria 8 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUKAWSKI, Mikołaj JARZĄBEK, Michał ELLGOTH, Piotr MUC, Amadeusz JAKÓBCZYK, Kamil PŁACZEK, Marcin | 99 98 98 96 96 96 | MUKP Korona-Swim Kielce MUKP Korona-Swim Kielce KS Piatka Chorzów UKS Wodnik Siemianowice Śląskie UKS Wodnik Siemianowice Śląskie KS Piatka Chorzów | 32.86 32.42 32.00 32.30 32.50 33.00 |
Seria 9 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | GAJEWSKI, Karol DĘBSKI, Maciej FILUŚ, Stanisław WOZICH, Bartosz GIBALSKI, Bartłomiej JACEK, Bartłomiej | 97 97 75 97 98 98 | MUKP Korona-Swim Kielce MOS Dąbrowa Górnicza niezrzeszony MOSM Tychy MUKP Korona-Swim Kielce MOSM Tychy | 31.60 31.00 31.00 31.00 31.56 32.00 |
Seria 10 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | BODYNEK, Bartosz WYCIŚLOK, Artur CHLEBIŃSKI, Sebastian JAKUBCZYK, Tomasz BULA, Marcin ZAJDEK, Paweł | 97 97 99 94 96 84 | UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka KS Górnik Sosnowiec MOS Dąbrowa Górnicza UKS Wodnik Siemianowice Śląskie WOPR Dąbrowa Górnicza | 30.76 30.11 30.00 30.00 30.25 31.00 |
Seria 11 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | KRZAK, Szymnon CIECHANOWICZ, Michał GODULA, Krystian WALICZEK, Mariusz SAHAKYAN, Gevor SPYTKOWSKI, Oskar | 94 93 97 69 96 96 | SiKReT Gliwice MOS Dąbrowa Górnicza UKS Hajduki Chorzow MOS Dąbrowa Górnicza KS Piatka Chorzów MOS Dąbrowa Górnicza | 30.00 30.00 30.00 30.00 30.00 30.00 |
Seria 12 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | KRÓL, Fryderyk STYCH, Konrad ZERZOŃ, Robert NOWOTNIK, Michał MACHNIEWSKI, Jakub IGNALSKI, Przemek | 96 95 96 95 96 95 | niezrzeszony UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka KS Górnik Radlin Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MUKP Korona-Swim Kielce MOS Dąbrowa Górnicza | 29.89 29.34 29.00 29.06 29.83 30.00 |
Seria 13 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | POLOK, Tim DĘBOWSKI, Szymon KARPF, Adam FUKS, Kamil LYSKO, Filip TRELA, KAROL | 97 98 95 96 92 98 | UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka KS Górnik Radlin MKS - MOS Katowice UKS Wodnik Siemianowice Śląskie WOPR Dąbrowa Górnicza MUKS Gilus Gilowice | 29.00 28.60 28.50 28.50 28.76 29.00 |
Seria 14 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | KOZARYSZCZUK, MIKOŁAJ GOŁEBIOWSKI, Remigiusz FILEK, Bernard DERBIS, Tomasz ARENDOWSKI, Piotr LYSKO, Jakub | 96 95 97 91 94 85 | MUKS Gilus Gilowice KS Górnik Radlin MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice MOSM Tychy WOPR Dąbrowa Górnicza | 28.00 28.00 28.00 28.00 28.00 28.50 |
Seria 15 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | DZIUBA, Mateusz CZECH, Kamil FORNAL, Krzysztof SZYMCZAK, Łukasz MATUSIAK, Robert LALEK, Grzegorz | 90 96 94 91 84 94 | UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MKS - MOS Katowice MOS Dąbrowa Górnicza WOPR Katowice niezrzeszony niezrzeszony | 27.89 27.50 27.00 27.40 27.50 27.90 |
Seria 16 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | BLACHA, Mateusz DĄBROWSKI, Sebastian KSIĄŻEK, Michał SK CZERMAK, Tomasz ŻYMAŃCZYK, MATEUSZ NOWAK, Patryk | 93 87 93 91 95 95 | WOPR Katowice AZS AWF Katowice MKS Jordan Kraków AZS AWF Katowice MUKS Gilus Gilowice AZS AWF Katowice | 26.09 26.00 25.46 25.50 26.00 26.50 |
Seria 17 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | SAMUL, Kamil WARWAS, Szymon SZULC, Wojciech NIEGOT, Mateusz PĄCHALSKI, Tomasz KRAMORZ, Bartosz | 88 95 83 90 87 93 | MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin AZS AWF Katowice niezrzeszony UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka | 25.00 25.00 24.76 25.00 25.00 25.45 |
Seria 18 z 18 |
1 2 3 4 5 6 | PIÓRO, ARTUR GAWEŁCZYK, Mateusz WILK, Robert SMOLIŃSKI, Jan PACIOREK, Artur SK BUCKI, Paweł | 91 90 86 90 93 86 | MKS Pałac Młodzieży AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice MKS Jordan Kraków niezrzeszony | 24.24 24.13 22.50 24.00 24.21 24.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2010-09-25 - 12:33 | Kobiet, 100m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | SOBIERAJ, Victoria ADAMIEC, Dominika KORAL, Julia BOCHEŃSKA, Wiktoria PAŚKO, Patrycja | 98 90 98 99 98 | UKS Hajduki Chorzow UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka H2O Jastrzêbie SiKReT Gliwice KS Piatka Chorzów | 1:32.00 1:26.78 1:19.00 1:22.00 1:30.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | PĘDZICH, Roksana ŚLIWIŃSKA, Marta GOC, Katarzyna SZKROBOCZ, Martyna WOŹNIAK, Natalia JASIŃSKA, Dominika | 95 97 95 95 97 98 | KS Górnik Radlin MOS Dąbrowa Górnicza MKS - MOS Katowice UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MOS Dąbrowa Górnicza Park Wodny Tarnowskie Góry | 1:15.00 1:12.00 1:11.00 1:11.02 1:14.00 1:15.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | TYMIŃSKA, Anna WAKUŁA, Karolina SO DOWGIERT, Anna STEFANIAK, Paulina SWR PLUTA, Kinga NOWAK, Sonia | 95 93 90 94 96 96 | MKS - MOS Katowice AZS AWF Katowice WKS "ŚLASK" Wrocław WARTA Poznań MOS Dąbrowa Górnicza KS Piatka Chorzów | 1:09.00 1:06.51 1:02.90 1:04.71 1:08.00 1:10.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-09-25 - 12:41 | Mêżczyzn, 100m motylkowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | STĘPNIAK, Kacper SZURA, Bartosz KĘDZIORA, Daniel | 99 97 99 | MUKP Korona-Swim Kielce Klub Sportowy "Fala" Niepołomice UKS Hajduki Chorzow | 1:43.98 1:23.70 1:40.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | GROS, Paweł KWIETNIEWSKI, Maciej KOTOWSKI, Adam HOJDA, Bartłomiej BRYSZ, Szymon BUJAK, Dominik | 98 98 96 98 94 99 | Park Wodny Tarnowskie Góry MUKP Korona-Swim Kielce KS Górnik Radlin Park Wodny Tarnowskie Góry UKS Wodnik Siemianowice Śląskie MUKP Korona-Swim Kielce | 1:17.00 1:16.17 1:13.00 1:15.00 1:16.50 1:19.19 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MIKA, Kamil KATOLIK, Batosz SALAMON, Jonasz SKRZYPIEC, Wojciech BOBROWSKI, Martin SEREMET, Konrad | 95 97 96 96 96 98 | AZS AWF Katowice MOS Dąbrowa Górnicza KS Górnik Radlin KS Piatka Chorzów UKS Wodnik Siemianowice Śląskie H2O Jastrzêbie | 1:09.00 1:08.00 1:05.00 1:07.00 1:08.52 1:11.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ULFIK, Paweł SKIBIŃSKI, Mateusz SŁAWIŃSKI, Mateusz KLICH, Kacper SWR SUCHODOLSKI, Rafał CHLIPAŁA, Patryk | 94 93 86 94 95 94 | MKS - MOS Katowice MOS Dąbrowa Górnicza WKS "ŚLASK" Wrocław AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin MKS - MOS Katowice | 1:04.00 1:00.00 58.93 59.21 1:02.00 1:04.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | KAPROŃ, Kacper BENING, Emil SWR SOKULSKI, Jacek CHMIEL, Łukasz BUJOCZEK, Filip SWR BOJDOL, Kamil | 93 93 91 93 94 93 | MOS Dąbrowa Górnicza MKS JUVENIA Wrocław WKS "ŚLASK" Wrocław MOS Dąbrowa Górnicza WKS "ŚLASK" Wrocław MOSM Tychy | 58.00 56.20 54.08 56.00 57.17 58.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-09-25 - 12:52 | Kobiet, 100m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | ŚLUSARSKA, Sara BILIŃSKA, Dominika SALBUT, Roksana HOFFMANN, Wiktoria | 98 99 99 99 | MOSM Tychy UKS Hajduki Chorzow UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MOSM Tychy | 1:38.00 1:32.00 1:37.65 2:04.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SKOWRONEK, Alicja MATUSZCZYK, Katarzyna WRÓBLEWSKA, Patrycja WIŚNIEWSKA, Magdalena BOCHEŃSKA, Wiktoria SOBIERAJ, Victoria | 98 98 97 96 99 98 | UKS Wodnik Siemianowice Śląskie KS Górnik Sosnowiec KS Górnik Radlin MKS - MOS Katowice SiKReT Gliwice UKS Hajduki Chorzow | 1:26.00 1:20.00 1:18.00 1:19.00 1:25.00 1:30.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | RAMIAN, Anna KONIECZNY, Paulina KOŁODZIEJ, Alicja TERESKO, Anna NOWAK, Aleksandra KOZIK, Anna | 96 98 93 97 92 98 | MUKP Korona-Swim Kielce UKS Hajduki Chorzow UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MOS Dąbrowa Górnicza KS Górnik Sosnowiec Klub Sportowy "Fala" Niepołomice | 1:16.24 1:14.00 1:12.04 1:13.00 1:15.00 1:17.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | ŻARŁOK, Martyna LEMPART, Marta PIASECKA, Marta KAMIŃSKA, Aleksandra SWR KWIATEK, MIRIAM KACZKIEŁŁO, Klaudia | 97 96 91 92 98 96 | KS Górnik Radlin KS Piatka Chorzów AZS AWF Katowice MKS ZRYW Opole MUKS Gilus Gilowice MKS - MOS Katowice | 1:09.14 1:09.00 1:07.00 1:08.59 1:09.00 1:11.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-09-25 - 13:03 | Mêżczyzn, 100m grzbietowy | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | PIETRUCHA, Tomasz GÓRAL, Michał ZBYLUT, Michalina | 97 99 98 | MOSM Tychy MKS - MOS Katowice UKS Hajduki Chorzow | 1:37.00 1:25.00 1:28.00 |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 5 | ZGÓRSKI, Mikołaj WLAZŁOWSKI, Tomasz KRAWCZYK, BARTŁOMIEJ ŁOJEK, Michał | 98 98 97 98 | UKS Wodnik Siemianowice Śląskie Park Wodny Tarnowskie Góry MUKS Gilus Gilowice MUKP Korona-Swim Kielce | 1:22.00 1:20.00 1:20.00 1:22.93 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | OŚLIŹLOK, Dawid SORDYL, Mateusz TRÓJCA, Mateusz KAPIAS, Michał KUBAS, Mateusz JABŁOŃSKI, Dawid | 98 99 97 00 98 98 | KS Górnik Radlin ULKS Victoria Kozy MKS - MOS Katowice SiKReT Gliwice KS Piatka Chorzów KS Piatka Chorzów | 1:19.00 1:18.81 1:15.00 1:17.00 1:19.00 1:19.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BUJAK, Piotr SPYTKOWSKI, Oskar GODULA, Krystian WRZESZCZ, Sebastian MAREK, Kacper TYMURA, KAMIL | 97 96 97 97 93 96 | MUKP Korona-Swim Kielce MOS Dąbrowa Górnicza UKS Hajduki Chorzow ULKS Victoria Kozy MOS Dąbrowa Górnicza MUKS Gilus Gilowice | 1:11.51 1:11.00 1:10.00 1:10.38 1:11.00 1:14.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KICA, Daniel MOŚKO, Michał JANKOWSKI, Paweł FILUŚ, Sebastian CHROBOK, SZYMON MACHUL, Grzegorz | 96 96 95 92 96 97 | MKS - MOS Katowice UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice MUKS Gilus Gilowice MUKP Korona-Swim Kielce | 1:09.00 1:05.38 1:01.00 1:03.28 1:08.00 1:09.54 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KSIĄŻEK, Michał SK BRUS, Dominik SK OLEASZ, Michał JOŃCZYK, Jakub SWR CHMIEL, Łukasz FURMAN, Łukasz | 93 93 91 92 93 93 | MKS Jordan Kraków MKS Jordan Kraków WKS "ŚLASK" Wrocław WKS "ŚLASK" Wrocław MOS Dąbrowa Górnicza MOS Dąbrowa Górnicza | 58.96 57.54 56.15 56.25 58.00 59.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2010-09-25 - 13:16 | Kobiet, 100m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | POLAK, Agnieszka GAŁA, Katarzyna BIELSKA, Julia | 99 99 98 | MOSM Tychy UKS Hajduki Chorzow MOSM Tychy | 2:04.00 1:47.00 1:48.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | JANIK, Milena HAŁAT, Agnieszka PARKIETA, Sonia OPAŁKO, Dominika TUMASZ, Magdalena | 99 99 98 99 98 | Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MOSM Tychy KS Piatka Chorzów MUKP Korona-Swim Kielce MOSM Tychy | 1:45.11 1:45.00 1:43.00 1:43.18 1:45.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | MOCEK, Karolina JARNO, Aleksandra OLSZOK, Wiktoria SURMAN, Julia ROLNIK, Małgorzata SIKORSKA, Patrycja | 95 97 98 99 97 99 | AZS AWF Katowice MOSM Tychy Park Wodny Tarnowskie Góry MKS - MOS Katowice MOSM Tychy SiKReT Gliwice | 1:38.00 1:37.00 1:36.00 1:36.00 1:38.00 1:40.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KASZUBA, Wiktoria JAGŁA, Michalina WOŹNIAK, Natalia BUDA, Karolina CZRNECKA, Oliwia PAPLA, Izabela | 99 95 97 97 98 99 | MUKP Korona-Swim Kielce Gim5 Ruda Śląska MOS Dąbrowa Górnicza MOS Dąbrowa Górnicza H2O Jastrzêbie ULKS Victoria Kozy | 1:35.57 1:33.12 1:30.00 1:30.00 1:34.00 1:35.70 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | OLMA, Sabina MAJCHREWICZ, Patrycja OLSZEWSKA, Zuzana ROLNIK, Kinga CZAJA, Barbara BUL, Julia | 96 98 97 97 99 99 | ULKS Victoria Kozy UKS Hajduki Chorzow MOS Dąbrowa Górnicza KS Górnik Radlin H2O Jastrzêbie SiKReT Gliwice | 1:29.20 1:27.00 1:26.00 1:26.59 1:28.00 1:30.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KRĘTOSZ, Gabriela KRZAK, Marta MARCZAK, Monika KOZARYSZCZUK, KLAUDIA NICIŃSKA, Karolina SPOLJER, Sylwia | 98 95 91 95 96 98 | MKS - MOS Katowice SiKReT Gliwice MOSM Tychy MUKS Gilus Gilowice Gim5 Ruda Śląska UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka | 1:23.95 1:20.00 1:15.00 1:20.00 1:22.72 1:25.34 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2010-09-25 - 13:32 | Mêżczyzn, 100m klasyczny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | OLEJNIK, Maciej KOCHAŃCZYK, Wojciech PASTUSZKA, Oskar | 94 97 98 | WOPR Katowice Gim5 Ruda Śląska KS Górnik Sosnowiec | NT 2:10.12 NT |
Seria 2 z 9 |
2 3 4 5 | DOŁOWY, Jakub DZIEDZIC, Dawid HORBAL, Daniel KRUK, Mateusz | 98 99 98 98 | MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy | 1:59.00 1:48.00 1:58.00 1:59.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WIŚNIEWSKI, Michał CICHOŃ, Damian PODKOWA, Kamil PILC, Miłosz STANIEK, Daniel DAMSKI, Dariusz | 99 99 99 99 97 97 | MKS - MOS Katowice MUKP Korona-Swim Kielce Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MOSM Tychy MOSM Tychy Gim5 Ruda Śląska | 1:45.00 1:40.16 1:39.84 1:40.00 1:43.00 1:45.34 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | CHROMIK, Mateusz PODYMA, Paweł KARKOSZKA, Karol ŁAPOT, Radosław JARZĄBEK, Michał WOJTOWICZ, Jakub | 99 98 97 99 98 98 | UKS Hajduki Chorzow UKS Wodnik Siemianowice Śląskie MOSM Tychy MKS - MOS Katowice MUKP Korona-Swim Kielce Park Wodny Tarnowskie Góry | 1:38.00 1:33.00 1:30.00 1:32.00 1:34.99 1:39.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DZWONEK, Jakub FLOREK, Tomasz SZAFARCZYK, Igor KORDUŁA, Karol DROŚ, Patryk KŁOSOWSKI, Karol | 96 84 97 88 97 98 | MOS Dąbrowa Górnicza Neptun MUKP Korona-Swim Kielce Neptun MKS - MOS Katowice MOSM Tychy | 1:28.00 1:25.00 1:24.45 1:25.00 1:25.00 1:30.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KOZUBOWICZ, Marcin WYCIŚLOK, Artur GWÓŹDŹ, Mateusz SZEWCZYK, Maciej MACHNIEWSKI, Jakub GIBALSKI, Bartłomiej | 97 97 98 96 96 98 | KS Górnik Radlin UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka H2O Jastrzêbie MUKP Korona-Swim Kielce MUKP Korona-Swim Kielce MUKP Korona-Swim Kielce | 1:23.00 1:22.34 1:20.00 1:21.18 1:23.00 1:23.32 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | BAZYLEWICZ, BARTOSZ ROŻYK, Sebastian GARDYAN, Dawid PIETRZYK, Mikołaj PORZEŻYŃSKI, Filip SOJKA, WOJCIECH | 96 95 95 97 97 96 | MUKS Gilus Gilowice KS Górnik Radlin KS Górnik Radlin UKS Aquatica Pawłowice UKS Skaut Bêdzin MUKS Gilus Gilowice | 1:18.00 1:16.00 1:14.00 1:14.36 1:17.04 1:19.00 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | FREMEL, Dawid KORZUCH, Mateusz HEJNOWSKI, Dawid OGIERMAN, Matwusz MIKA, Kamil JANICKI, Jakub | 96 95 95 93 95 97 | UKS Wodnik Siemianowice Śląskie MKS - MOS Katowice MOS Dąbrowa Górnicza UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka AZS AWF Katowice MOS Dąbrowa Górnicza | 1:13.50 1:11.00 1:10.00 1:10.98 1:12.00 1:14.00 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | RUTKOWSKI, Jakub CZERMAK, Tomasz GARDZIEJ, Sebastian GÓRSKI, Witosz SWR ŚWIERCZYŃSKI, Jakub GODZIEK, Marek | 94 91 90 94 95 90 | UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka AZS AWF Katowice AZS-AWF Wrocław WKS "ŚLASK" Wrocław AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice | 1:09.12 1:08.00 1:01.64 1:07.62 1:09.00 1:09.80 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2010-09-25 - 13:53 | Kobiet, 100m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 | FILIKS, Tamara GRZYBOWSKA, Nina ZŁOTECKA, Sylwia DONNERSTAG, Daria KOCZY, Elwira | 99 99 99 97 99 | Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy | NT 1:45.00 1:32.00 1:40.00 1:50.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKA, Karolina LESZCZYŃSKA, Klaudia Julia SONGIN, Małgorzata CELAREK, Magdalena GÓRECKA, Żaneta DANEK, Nicole | 98 99 97 98 96 98 | Park Wodny Tarnowskie Góry Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MOSM Tychy UKS Wodnik Siemianowice Śląskie Gim5 Ruda Śląska MOSM Tychy | 1:23.00 1:17.16 1:13.00 1:15.00 1:22.35 1:23.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SKOWRON, WERONIKA WIŚNIEWSKA, Dominika NOWAK, Martyna KOWALIK, Nina MACZUCH, Ewa WOJAS, Natalia | 96 96 96 98 93 97 | MUKS Gilus Gilowice MKS - MOS Katowice niezrzeszony MUKP Korona-Swim Kielce WOPR Katowice Klub Sportowy "Fala" Niepołomice | 1:12.00 1:08.80 1:08.10 1:08.38 1:10.10 1:12.46 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KONIECZNY, Paulina ZADYLAK, Angelika BOHDANOWICZ, Michalina ŻURAWIK, Paulina MIETLIŃSKA, AGATA KOWALCZE, Anna | 98 95 96 94 98 96 | UKS Hajduki Chorzow MOSM Tychy MOS Dąbrowa Górnicza MOSM Tychy MUKS Gilus Gilowice MOSM Tychy | 1:08.00 1:06.21 1:06.00 1:06.00 1:08.00 1:08.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KACZMAREK, Wiktoria SWR ROSTOWSKA, Wiktoria ŚLIWIŃSKA, Marta MILEWSKA, Marta KUBACKA, Magda ANDRZEJCZUK, Martynika SWR | 94 97 97 96 97 94 | WARTA Poznań MOS Dąbrowa Górnicza MOS Dąbrowa Górnicza KS Piatka Chorzów UKS Hajduki Chorzow WKS "ŚLASK" Wrocław | 1:05.01 1:05.00 1:03.00 1:03.00 1:05.00 1:05.58 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PYSZKA, Alicja STASZKIEWICZ, Katarzyna GAWEŁCZYK, Dominika MISZTAL, Beata SWR OKAJ, Oliwia DZIDA, ADRIANNA | 93 90 91 94 96 95 | MOSM Tychy AZS-AWF Wrocław AZS AWF Katowice WKS "ŚLASK" Wrocław MKS - MOS Katowice MUKS Gilus Gilowice | 1:01.20 1:00.01 55.61 59.02 1:01.00 1:02.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2010-09-25 - 14:06 | Mêżczyzn, 100m dowolny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
2 3 4 | MOSKAŁA, Michał BARTNIKIEWICZ, Jan BANACHOWSKI, Jakub | 98 99 99 | ULKS Victoria Kozy UKS Hajduki Chorzow MUKP Korona-Swim Kielce | NT 1:32.00 1:32.72 |
Seria 2 z 12 |
2 3 4 5 | MAJCHREWICZ, Patrycjusz MAGRUK, Tomasz PEŁKA, Maciej KĘDZIORA, Daniel | 99 97 98 99 | UKS Hajduki Chorzow MUKP Korona-Swim Kielce MOSM Tychy UKS Hajduki Chorzow | 1:30.00 1:23.83 1:27.00 1:30.00 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | JAMROŻY, Igor GANCZARENKO, Paweł MACNER, Michał PABIAN, Piotr ŚLIWIŃSKI, Sebastian CHROMIK, Szymon | 99 98 99 96 97 99 | UKS Hajduki Chorzow KS Piatka Chorzów ULKS Victoria Kozy UKS Wodnik Siemianowice Śląskie MOSM Tychy MKS - MOS Katowice | 1:18.00 1:15.00 1:12.21 1:13.40 1:17.00 1:19.00 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KRAWCZYK, BARTŁOMIEJ KALETA, Igor KRÓL, Fryderyk KOZIOŁ, Jakub MUC, Amadeusz BURCZYK, Dorian | 97 89 96 97 96 95 | MUKS Gilus Gilowice niezrzeszony niezrzeszony KS Górnik Radlin UKS Wodnik Siemianowice Śląskie Gim5 Ruda Śląska | 1:12.00 1:10.22 1:10.00 1:10.00 1:11.10 1:12.17 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | NAWROCKI, Dawid GANITA, Przemysław JAKÓBCZYK, Kamil GROS, Paweł CHALIBOŻEK, Kamil ZATOŃSKI, Patryk | 98 96 96 98 97 97 | MOS Dąbrowa Górnicza Gim5 Ruda Śląska UKS Wodnik Siemianowice Śląskie Park Wodny Tarnowskie Góry Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MOSM Tychy | 1:10.00 1:09.12 1:08.50 1:09.00 1:09.64 1:10.00 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | POLOK, Tim SAHAKYAN, Gevor TYMURA, KAMIL SUMARA, Beniamin ZWOLIŃSKI, Marcin PŁACZEK, Marcin | 97 96 96 99 97 96 | UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka KS Piatka Chorzów MUKS Gilus Gilowice MOS Dąbrowa Górnicza MOS Dąbrowa Górnicza KS Piatka Chorzów | 1:07.32 1:07.00 1:07.00 1:07.00 1:07.00 1:08.00 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | NOWOTNIK, Michał KAPIAS, Michał ZABDYR, Mateusz IGNALSKI, Przemek DĘBSKI, Maciej GAJEWSKI, Karol | 95 00 95 95 97 97 | Klub Sportowy "Fala" Niepołomice SiKReT Gliwice Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MOS Dąbrowa Górnicza MOS Dąbrowa Górnicza MUKP Korona-Swim Kielce | 1:06.07 1:06.00 1:05.73 1:06.00 1:06.00 1:06.60 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BULA, Marcin ZARYCZNY, Piotr KOCHAŃSKI, Wojciech KOZARYSZCZUK, MIKOŁAJ PARYS, Patryk CHLEBIŃSKI, Sebastian | 96 96 97 96 95 99 | UKS Wodnik Siemianowice Śląskie MOSM Tychy MKS - MOS Katowice MUKS Gilus Gilowice Gim5 Ruda Śląska KS Górnik Sosnowiec | 1:04.50 1:04.00 1:04.00 1:04.00 1:04.11 1:05.00 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | TRELA, KAROL LALEK, Grzegorz KARPF, Adam BUJAK, Piotr SZEWCZYK, Arkadiusz ARENDOWSKI, Piotr | 98 94 95 97 95 94 | MUKS Gilus Gilowice niezrzeszony MKS - MOS Katowice MUKP Korona-Swim Kielce Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MOSM Tychy | 1:04.00 1:03.24 1:03.00 1:03.08 1:03.90 1:04.00 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GOŁEBIOWSKI, Remigiusz JABŁOŃSKI, Wojciech KATOLIK, Batosz FUKS, Kamil NOWODWORSKI, Dawid ANDREJKO, Szymon | 95 96 97 96 97 96 | KS Górnik Radlin KS Górnik Radlin MOS Dąbrowa Górnicza UKS Wodnik Siemianowice Śląskie MOS Dąbrowa Górnicza KS Górnik Radlin | 1:02.00 1:02.00 1:01.00 1:01.50 1:02.00 1:03.00 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | FILEK, Bernard BLACHA, Mateusz NIEGOT, Mateusz SAMUL, Kamil CZECH, Kamil LYSKO, Jakub | 97 93 90 88 96 85 | MOS Dąbrowa Górnicza WOPR Katowice AZS AWF Katowice MOS Dąbrowa Górnicza MKS - MOS Katowice WOPR Dąbrowa Górnicza | 1:00.00 57.56 55.00 56.00 59.00 1:00.00 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Bartosz PIÓRO, ARTUR SŁAWIŃSKI, Mateusz WILK, Robert POPRAWA, Michał SO WARWAS, Szymon | 91 91 86 86 94 95 | KS Górnik Sosnowiec MKS Pałac Młodzieży WKS "ŚLASK" Wrocław AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice | 55.00 52.69 48.95 51.00 53.68 55.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2010-09-25 - 14:29 | Kobiet, 100m zmienny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | LEŚNIK, Karolina DYONIZIAK, Natalia KLIMZA, Weronika DZIEWOŃSKA, Weronika NOWAKOWSKA, Martyna | 99 99 98 98 99 | MOSM Tychy SiKReT Gliwice MOSM Tychy MOSM Tychy MOSM Tychy | 1:45.00 1:40.00 1:33.00 1:35.00 1:41.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | MACNER, Dagmara PAJĄK, Liliana CHMIELEWSKA, Alicja DOLIŃSKA, Ewa PAPLA, Izabela PAŚKO, Patrycja | 90 99 99 99 99 98 | ULKS Victoria Kozy UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka SiKReT Gliwice SiKReT Gliwice ULKS Victoria Kozy KS Piatka Chorzów | 1:29.56 1:25.67 1:25.00 1:25.00 1:27.40 1:30.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PTOSZEK, Daria MATUSZCZYK, Katarzyna KUBACKA, Magda OCKOŚ, Paulina KOZIK, Anna BUDA, Karolina | 96 98 97 97 98 97 | Gim5 Ruda Śląska KS Górnik Sosnowiec UKS Hajduki Chorzow MOS Dąbrowa Górnicza Klub Sportowy "Fala" Niepołomice MOS Dąbrowa Górnicza | 1:20.12 1:20.00 1:15.00 1:19.00 1:20.00 1:25.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | LEMPART, Marta BARTOSZEK, JOANNA KAMIŃSKA, Aleksandra SWR PYSZKA, Alicja PTASZEK, KATARZYNA KNAPIK, Anna | 96 96 92 93 95 96 | KS Piatka Chorzów MUKS Gilus Gilowice MKS ZRYW Opole MOSM Tychy MUKS Gilus Gilowice KS Piatka Chorzów | 1:11.10 1:09.00 1:03.75 1:07.01 1:11.00 1:14.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2010-09-25 - 14:39 | Mêżczyzn, 100m zmienny | 11 lat i starsi Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | BADURA, Piotr PODKOWA, Kamil PRZYBYŁA, Kacper JACEK, Bartłomiej KIELEWSKI, Michał | 96 99 98 98 98 | ULKS Victoria Kozy Klub Sportowy "Fala" Niepołomice SiKReT Gliwice MOSM Tychy MOSM Tychy | NT 1:34.07 1:30.00 1:32.00 1:37.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WOZICH, Bartosz ŁAPOT, Radosław BAŃCZYK, Paweł ŁOJEK, Michał KLEMCZAK, Szymon GREGUŁA, Nikodem | 97 99 96 98 98 99 | MOSM Tychy MKS - MOS Katowice UKS Aquatica Pawłowice MUKP Korona-Swim Kielce SiKReT Gliwice MOSM Tychy | 1:27.00 1:26.00 1:25.00 1:25.80 1:27.00 1:30.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | BODYNEK, Bartosz ZWOLIŃSKI, Marcin HOJDA, Bartłomiej BUJAK, Dominik DROZD, Tymoteusz SZAFARCZYK, Igor | 97 97 98 99 99 97 | UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MOS Dąbrowa Górnicza Park Wodny Tarnowskie Góry MUKP Korona-Swim Kielce SiKReT Gliwice MUKP Korona-Swim Kielce | 1:20.76 1:19.00 1:16.00 1:17.27 1:20.00 1:23.64 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KUROWSKI, Szymon SEREMET, Konrad JUCHNO, Szymon KULCZYK, MATEUSZ SOJKA, WOJCIECH DZWONEK, Jakub | 98 98 97 96 96 96 | KS Piatka Chorzów H2O Jastrzêbie MOS Dąbrowa Górnicza MUKS Gilus Gilowice MUKS Gilus Gilowice MOS Dąbrowa Górnicza | 1:15.00 1:13.00 1:12.00 1:12.00 1:14.00 1:15.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SOWA, Robert RUDA, Paweł ŻMIJA, Marek JAMROZY, Artur RELIGA, Patryk NOWODWORSKI, Dawid | 89 88 97 95 87 97 | Neptun Neptun MKS - MOS Katowice AZS AWF Katowice AZS AWF Katowice MOS Dąbrowa Górnicza | 1:10.00 1:10.00 1:09.00 1:09.00 1:10.00 1:11.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CEBULA, Sebastian FREMEL, Dawid HAJDA, Marcin BURZAWA, Mateusz KŁOS, Grzegorz GAŁECKI, Krzysztof | 95 96 94 96 95 93 | UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka UKS Wodnik Siemianowice Śląskie AZS AWF Katowice MOS Dąbrowa Górnicza AZS AWF Katowice MKS - MOS Katowice | 1:07.32 1:07.00 1:05.00 1:07.00 1:07.00 1:09.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Bartosz BRUS, Dominik SK GARDZIEJ, Sebastian PACIOREK, Artur SK BOJDOL, Kamil ŚWIERCZYŃSKI, Jakub | 91 93 90 93 93 95 | KS Górnik Sosnowiec MKS Jordan Kraków AZS-AWF Wrocław MKS Jordan Kraków MOSM Tychy AZS AWF Katowice | 1:04.00 1:00.70 59.05 1:00.07 1:03.11 1:04.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2010-09-25 - 14:54 | Kobiet, 4 x 50m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 5 | SiKReT Gliwice 1 UKS Hajduki Chorzow 1 Park Wodny Tarnowskie Góry 1 MUKP Korona-Swim Kielce 1 | SiKReT Gliwice UKS Hajduki Chorzow Park Wodny Tarnowskie Góry MUKP Korona-Swim Kielce | NT 2:45.00 2:45.00 NT |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | KS Górnik Radlin 1 UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka 1 MOS Dąbrowa Górnicza 1 MUKS Gilus Gilowice 1 MOSM Tychy 1 Gim5 Ruda Śląska 1 | KS Górnik Radlin UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka MOS Dąbrowa Górnicza MUKS Gilus Gilowice MOSM Tychy Gim5 Ruda Śląska | 2:18.99 2:11.00 2:05.00 2:10.00 2:15.00 2:21.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2010-09-25 - 15:03 | Mêżczyzn, 4 x 50m zmienny | Open Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | SiKReT Gliwice 1 MUKP Korona-Swim Kielce 1 SiKReT Gliwice 2 | SiKReT Gliwice MUKP Korona-Swim Kielce SiKReT Gliwice | NT NT NT |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | MUKP Korona-Swim Kielce 2 UKS Hajduki Chorzow 1 MUKS Gilus Gilowice 1 Park Wodny Tarnowskie Góry 1 ULKS Victoria Kozy 1 | MUKP Korona-Swim Kielce UKS Hajduki Chorzow MUKS Gilus Gilowice Park Wodny Tarnowskie Góry ULKS Victoria Kozy | NT 2:50.00 2:05.00 2:30.00 NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 1 UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka 1 AZS AWF Katowice 1 KS Górnik Radlin 1 MKS - MOS Katowice 1 Neptun 1 | UKS Wodnik Siemianowice Śląskie UKS Ruda Śląska Kochłowiczanka AZS AWF Katowice KS Górnik Radlin MKS - MOS Katowice Neptun | 2:05.00 1:58.90 1:40.00 1:57.00 2:04.00 2:05.00 |