Nr  1. Dziewcząt, 1500m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 800m dowolny  15 lat
Nr  3. Mieszane, 4 x 100m zmienny  15 lat
Nr  4. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  5. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  6. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  7. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  8. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  9. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  10. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  11. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  13. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  14. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  15. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  4. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  5. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  6. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  7. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  8. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  9. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  10. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  11. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  13. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  14. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  15. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  16. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  17. Chłopców, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  18. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  19. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  20. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  21. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  22. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  23. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  24. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  25. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  26. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  27. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  18. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  19. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  20. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  21. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  22. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  23. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  24. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  25. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  26. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  27. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  28. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  29. Chłopców, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  31. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  32. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  33. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  34. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  35. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  36. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  37. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  33. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  38. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  39. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  30. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  31. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  32. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  33. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  34. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  35. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  36. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  37. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  38. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  39. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  40. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  15 lat
Nr  41. Chłopców, 4 x 100m zmienny  15 lat


2022 Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat
Lublin, 14. - 17.7.2022


Konkurencja 1
14.07.2022 - 17:00
Dziewcząt, 1500m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat16:39.03KILIJAŃSKA Donata00612Helsinki (FIN)14.07.2010

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.MAŁOLEPSZA Weronika15MKP Szczecin18:06.70607+0,68
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.37
2:15.93
3:28.02
4:40.62
1:05.37
1:10.56
1:12.09
1:12.60
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.33
7:06.23
8:18.99
9:32.03
1:12.71
1:12.90
1:12.76
1:13.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:45.22
11:58.80
13:12.21
14:26.11
1:13.19
1:13.58
1:13.41
1:13.90
1300m:
1400m:
1500m:
15:40.22
16:54.26
18:06.70
1:14.11
1:14.04
1:12.44
2.SZOPA Natalia15UKP Gryf Dębica18:11.31600+0,72
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.24
2:17.36
3:28.90
4:40.64
1:05.24
1:12.12
1:11.54
1:11.74
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.73
7:06.53
8:21.45
9:35.99
1:13.09
1:12.80
1:14.92
1:14.54
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.44
12:04.75
13:19.41
14:34.07
1:14.45
1:14.31
1:14.66
1:14.66
1300m:
1400m:
1500m:
15:48.84
17:02.61
18:11.31
1:14.77
1:13.77
1:08.70
3.RĄCZKOWSKA Maja15LKS Jedność 32 Przyszowice18:12.27598+0,74
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.00
2:18.74
3:30.94
4:43.83
1:07.00
1:11.74
1:12.20
1:12.89
500m:
600m:
700m:
800m:
5:56.81
7:10.15
8:23.51
9:37.59
1:12.98
1:13.34
1:13.36
1:14.08
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:51.61
12:05.88
13:20.03
14:34.84
1:14.02
1:14.27
1:14.15
1:14.81
1300m:
1400m:
1500m:
15:49.34
17:02.98
18:12.27
1:14.50
1:13.64
1:09.29
4.WIERNICKA Julia15KS Piątka Chorzów18:29.69570+0,85
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.10
2:19.76
3:32.80
4:46.80
1:07.10
1:12.66
1:13.04
1:14.00
500m:
600m:
700m:
800m:
6:00.93
7:15.25
8:30.32
9:44.63
1:14.13
1:14.32
1:15.07
1:14.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:59.04
12:14.61
13:30.24
14:45.87
1:14.41
1:15.57
1:15.63
1:15.63
1300m:
1400m:
1500m:
16:01.09
17:16.65
18:29.69
1:15.22
1:15.56
1:13.04
5.KUCZMAR Zuzanna15MKS Ochota Warszawa18:40.84553+0,75
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.38
2:18.62
3:32.45
4:48.15
1:06.38
1:12.24
1:13.83
1:15.70
500m:
600m:
700m:
800m:
6:03.84
7:18.93
8:35.32
9:53.15
1:15.69
1:15.09
1:16.39
1:17.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:10.87
12:27.63
13:44.10
14:59.01
1:17.72
1:16.76
1:16.47
1:14.91
1300m:
1400m:
1500m:
16:14.43
17:28.02
18:40.84
1:15.42
1:13.59
1:12.82
6.SZCZERBA Patrycja15Ognisko TKKF DELFIN Tarnów18:43.03550+0,74
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.61
2:23.60
3:38.31
4:53.75
1:09.61
1:13.99
1:14.71
1:15.44
500m:
600m:
700m:
800m:
6:09.52
7:25.38
8:41.93
9:58.10
1:15.77
1:15.86
1:16.55
1:16.17
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:13.86
12:29.48
13:45.01
15:00.40
1:15.76
1:15.62
1:15.53
1:15.39
1300m:
1400m:
1500m:
16:16.04
17:31.06
18:43.03
1:15.64
1:15.02
1:11.97
7.LASZCZAK Aleksandra15UKP Unia Oświęcim19:22.04497+0,78
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.80
2:27.15
3:45.88
5:04.53
1:08.80
1:18.35
1:18.73
1:18.65
500m:
600m:
700m:
800m:
6:22.69
7:40.37
8:58.50
10:16.36
1:18.16
1:17.68
1:18.13
1:17.86
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:34.98
12:53.74
14:12.35
15:31.29
1:18.62
1:18.76
1:18.61
1:18.94
1300m:
1400m:
1500m:
16:50.07
18:09.05
19:22.04
1:18.78
1:18.98
1:12.99
8.BUKOWSKA Michalina15UKP ,,Ruda Śląska''19:34.70481+0,73
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.59
2:25.95
3:44.50
5:03.82
1:09.59
1:16.36
1:18.55
1:19.32
500m:
600m:
700m:
800m:
6:22.96
7:41.97
9:01.09
10:20.41
1:19.14
1:19.01
1:19.12
1:19.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:40.68
12:59.96
14:19.07
15:39.41
1:20.27
1:19.28
1:19.11
1:20.34
1300m:
1400m:
1500m:
16:58.96
18:17.45
19:34.70
1:19.55
1:18.49
1:17.25
9.DZIĘGIEL Marta15UKS Manta Warszawa Włochy19:50.40462+0,70
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.03
2:27.56
3:45.69
5:04.53
1:10.03
1:17.53
1:18.13
1:18.84
500m:
600m:
700m:
800m:
6:23.58
7:43.19
9:03.72
10:25.17
1:19.05
1:19.61
1:20.53
1:21.45
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:46.75
13:08.42
14:30.82
15:52.93
1:21.58
1:21.67
1:22.40
1:22.11
1300m:
1400m:
1500m:
17:13.73
18:32.11
19:50.40
1:20.80
1:18.38
1:18.29
10.JAROS Aleksandra15KS Neptun Świdnica19:54.66457+0,71
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.82
2:30.65
3:49.85
5:09.72
1:11.82
1:18.83
1:19.20
1:19.87
500m:
600m:
700m:
800m:
6:30.38
7:51.04
9:12.66
10:34.72
1:20.66
1:20.66
1:21.62
1:22.06
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:55.38
13:16.43
14:36.74
15:57.84
1:20.66
1:21.05
1:20.31
1:21.10
1300m:
1400m:
1500m:
17:18.11
18:37.24
19:54.66
1:20.27
1:19.13
1:17.42
11.BER Julia15UKS Piątka Konstantynów Łódzki20:40.28408+0,75
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.73
2:33.20
3:56.42
5:20.46
1:12.73
1:20.47
1:23.22
1:24.04
500m:
600m:
700m:
800m:
6:44.36
8:08.56
9:32.63
10:56.40
1:23.90
1:24.20
1:24.07
1:23.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:20.35
13:44.82
15:09.52
16:33.73
1:23.95
1:24.47
1:24.70
1:24.21
1300m:
1400m:
1500m:
17:57.46
19:20.42
20:40.28
1:23.73
1:22.96
1:19.86


<< TOP >>
Konkurencja 2
14.07.2022 - 17:41
Chłopców, 800m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat8:22.82FILIPIAK Mikołaj02510Oświęcim15.07.2021

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.KOWAL Maciej15MKP Szczecin8:27.16708+0,76
100m:
200m:
59.47
2:02.56
59.47
1:03.09
300m:
400m:
3:05.60
4:09.85
1:03.04
1:04.25
500m:
600m:
5:14.66
6:18.91
1:04.81
1:04.25
700m:
800m:
7:23.69
8:27.16
1:04.78
1:03.47
2.MAJOR Erik15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry8:31.26691+0,67
100m:
200m:
59.98
2:04.17
59.98
1:04.19
300m:
400m:
3:08.86
4:13.72
1:04.69
1:04.86
500m:
600m:
5:18.48
6:23.13
1:04.76
1:04.65
700m:
800m:
7:28.24
8:31.26
1:05.11
1:03.02
3.PIĘTKA Miłosz15MKP Szczecin8:45.82635+0,72
100m:
200m:
1:01.12
2:06.47
1:01.12
1:05.35
300m:
400m:
3:12.18
4:18.28
1:05.71
1:06.10
500m:
600m:
5:25.00
6:32.38
1:06.72
1:07.38
700m:
800m:
7:40.05
8:45.82
1:07.67
1:05.77
4.PONIEWAŻ Oliwier15UKS SP5 Swim8:52.99610+0,78
100m:
200m:
1:02.34
2:09.66
1:02.34
1:07.32
300m:
400m:
3:16.96
4:24.29
1:07.30
1:07.33
500m:
600m:
5:32.18
6:40.06
1:07.89
1:07.88
700m:
800m:
7:47.78
8:52.99
1:07.72
1:05.21
5.GNACZYŃSKI Michał15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.8:56.73597+0,66
100m:
200m:
1:03.60
2:12.65
1:03.60
1:09.05
300m:
400m:
3:19.31
4:26.42
1:06.66
1:07.11
500m:
600m:
5:34.97
6:42.95
1:08.55
1:07.98
700m:
800m:
7:51.13
8:56.73
1:08.18
1:05.60
6.KANCZKOWSKI Szymon15UKS Tri-Team Rumia8:59.37588+0,79
100m:
200m:
1:04.08
2:11.69
1:04.08
1:07.61
300m:
400m:
3:19.99
4:28.82
1:08.30
1:08.83
500m:
600m:
5:37.80
6:46.09
1:08.98
1:08.29
700m:
800m:
7:54.06
8:59.37
1:07.97
1:05.31
7.WALKOWSKI Maciej15UKS 190 Łódź9:02.34579+0,70
100m:
200m:
1:04.16
2:12.73
1:04.16
1:08.57
300m:
400m:
3:21.52
4:30.07
1:08.79
1:08.55
500m:
600m:
5:38.91
6:48.24
1:08.84
1:09.33
700m:
800m:
7:57.02
9:02.34
1:08.78
1:05.32
8.KRASKA Mateusz15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry9:02.36579+0,62
100m:
200m:
1:02.72
2:11.22
1:02.72
1:08.50
300m:
400m:
3:20.94
4:30.52
1:09.72
1:09.58
500m:
600m:
5:40.04
6:49.10
1:09.52
1:09.06
700m:
800m:
7:57.68
9:02.36
1:08.58
1:04.68
9.WALKOWSKI Bartosz15UKS 190 Łódź9:07.29563+0,76
100m:
200m:
1:03.37
2:11.71
1:03.37
1:08.34
300m:
400m:
3:20.76
4:30.06
1:09.05
1:09.30
500m:
600m:
5:39.11
6:48.74
1:09.05
1:09.63
700m:
800m:
7:58.46
9:07.29
1:09.72
1:08.83
10.WENTLAND Miłosz15MKS Trójka Łódź9:13.62544+0,79
100m:
200m:
1:04.19
2:13.75
1:04.19
1:09.56
300m:
400m:
3:24.05
4:34.70
1:10.30
1:10.65
500m:
600m:
5:45.31
6:56.21
1:10.61
1:10.90
700m:
800m:
8:06.33
9:13.62
1:10.12
1:07.29
11.SELDER Krystian15MKS Trójka Łódź9:16.01537+0,72
100m:
200m:
1:04.42
2:14.16
1:04.42
1:09.74
300m:
400m:
3:24.43
4:35.12
1:10.27
1:10.69
500m:
600m:
5:45.78
6:56.74
1:10.66
1:10.96
700m:
800m:
8:07.35
9:16.01
1:10.61
1:08.66
12.MAZUR Adam15Grupa 5Styl9:18.19531+0,67
100m:
200m:
1:04.29
2:13.76
1:04.29
1:09.47
300m:
400m:
3:24.17
4:34.71
1:10.41
1:10.54
500m:
600m:
5:45.80
6:56.99
1:11.09
1:11.19
700m:
800m:
8:08.77
9:18.19
1:11.78
1:09.42
13.WIECZOREK Kacper15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry9:19.03529+0,75
100m:
200m:
1:05.14
2:15.10
1:05.14
1:09.96
300m:
400m:
3:25.61
4:36.78
1:10.51
1:11.17
500m:
600m:
5:48.16
6:59.35
1:11.38
1:11.19
700m:
800m:
8:09.99
9:19.03
1:10.64
1:09.04
14.BARANOWSKI Alex15Uks Cityzen9:20.29525+0,60
100m:
200m:
1:03.62
2:11.25
1:03.62
1:07.63
300m:
400m:
3:20.80
4:32.05
1:09.55
1:11.25
500m:
600m:
5:43.54
6:54.82
1:11.49
1:11.28
700m:
800m:
8:05.05
9:20.29
1:10.23
1:15.24
15.OKOŃ Jakub15Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica9:20.75524+0,62
100m:
200m:
1:04.76
2:12.83
1:04.76
1:08.07
300m:
400m:
3:21.30
4:32.22
1:08.47
1:10.92
500m:
600m:
5:44.74
6:57.93
1:12.52
1:13.19
700m:
800m:
8:10.37
9:20.75
1:12.44
1:10.38
16.FIGIEL Filip15UKS Piątka Konstantynów Łódzki9:23.52516+0,61
100m:
200m:
1:04.13
2:13.75
1:04.13
1:09.62
300m:
400m:
3:24.12
4:36.46
1:10.37
1:12.34
500m:
600m:
5:48.27
7:00.95
1:11.81
1:12.68
700m:
800m:
8:13.46
9:23.52
1:12.51
1:10.06
17.MIKOŁAJCZYK Adrian15MKS Trójka Łódź9:26.77507+0,75
100m:
200m:
1:04.28
2:13.73
1:04.28
1:09.45
300m:
400m:
3:24.99
4:37.66
1:11.26
1:12.67
500m:
600m:
5:50.62
7:04.07
1:12.96
1:13.45
700m:
800m:
8:17.52
9:26.77
1:13.45
1:09.25
18.SZYDAROWSKI Łukasz15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot9:37.22480+0,81
100m:
200m:
1:05.72
2:16.95
1:05.72
1:11.23
300m:
400m:
3:29.94
4:43.53
1:12.99
1:13.59
500m:
600m:
5:58.19
7:12.35
1:14.66
1:14.16
700m:
800m:
8:25.87
9:37.22
1:13.52
1:11.35
19.PERA Jan15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:39.17475+0,78
100m:
200m:
1:06.87
2:19.87
1:06.87
1:13.00
300m:
400m:
3:32.57
4:46.42
1:12.70
1:13.85
500m:
600m:
6:00.86
7:15.30
1:14.44
1:14.44
700m:
800m:
8:28.86
9:39.17
1:13.56
1:10.31
20.OBSZYŃSKI Bartłomiej15RWKS Sparta Biłgoraj9:45.76459+0,82
100m:
200m:
1:05.21
2:16.68
1:05.21
1:11.47
300m:
400m:
3:30.35
4:45.68
1:13.67
1:15.33
500m:
600m:
6:01.37
7:17.45
1:15.69
1:16.08
700m:
800m:
8:33.03
9:45.76
1:15.58
1:12.73
21.KOŁODZIEJ Jan15UKP Unia Oświęcim9:52.68443+0,69
100m:
200m:
1:09.76
2:24.69
1:09.76
1:14.93
300m:
400m:
3:40.25
4:56.06
1:15.56
1:15.81
500m:
600m:
6:11.68
7:27.42
1:15.62
1:15.74
700m:
800m:
8:42.34
9:52.68
1:14.92
1:10.34
22.KOZDROWSKI Maciej15WKS Śląsk10:18.71390+0,70
100m:
200m:
1:08.97
2:25.30
1:08.97
1:16.33
300m:
400m:
3:44.36
5:03.06
1:19.06
1:18.70
500m:
600m:
6:23.49
7:43.11
1:20.43
1:19.62
700m:
800m:
9:01.16
10:18.71
1:18.05
1:17.55
23.KĘDZIA Adam15MKS Juvenia Wrocław10:25.95376+0,83
100m:
200m:
1:10.66
2:27.67
1:10.66
1:17.01
300m:
400m:
3:46.12
5:06.67
1:18.45
1:20.55
500m:
600m:
6:27.66
7:48.82
1:20.99
1:21.16
700m:
800m:
9:08.97
10:25.95
1:20.15
1:16.98
24.WITERSKI Kacper15MKS Juvenia Białystok10:59.60322+0,73
100m:
200m:
1:09.45
2:28.01
1:09.45
1:18.56
300m:
400m:
3:52.17
5:17.38
1:24.16
1:25.21
500m:
600m:
6:44.10
8:11.51
1:26.72
1:27.41
700m:
800m:
9:37.23
10:59.60
1:25.72
1:22.37


<< TOP >>
Konkurencja 3
14.07.2022 - 18:19
Mieszane, 4 x 100m zmienny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat4:11.35UKS G-8 Bielany Warszawa05114Oświęcim15.07.2021

Punkty: FINA 2022
PozycjaCzasPkt.CR
1.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa4:13.12635+0,62
ŚCIBIOREK Dominika
CZOGAŁA Grzegorz
+0,62
+0,28
32.00
31.20
1:06.80
1:06.28
WILDNER Arkadiusz
BAKUN Maja
+0,53
+0,30
26.73
29.39
58.57
1:01.47
2.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa4:13.74630+0,62
ŚLESIK Oskar
RYZNAR Katarzyna
+0,62
+0,35
29.08
34.35
58.89
1:15.59
JABŁOŃSKI Jakub
FIGURSKA Paula
+0,21
+0,40
26.79
28.87
58.05
1:01.21
3.TP Zielona GóraTP Zielona Góra4:16.48610+0,62
GLIŃSKA Oliwia
KOT Emilia
+0,62
+0,48
32.97
35.13
1:08.19
1:15.95
WIERASZKA Bartosz
DROBEK Julian
+0,30
+0,38
26.20
26.26
56.68
55.66
4.MKS Trójka ŁódźMKS Trójka Łódź4:18.04599+0,63
URBANIAK Olivier
RUTKOWSKA Aneta
+0,63
+0,45
28.33
37.10
58.36
1:21.38
GAJDA Jan
WĘGRZYCKA Małgorzata
+0,37
+0,41
26.18
29.18
57.12
1:01.18
5.UKS SMS Galicja KrakówUKS SMS Galicja Kraków4:19.89586+0,60
NOWAKOWSKI Oliwier
SAKŁAK Szymon
+0,60
+0,32
29.77
34.09
1:01.25
1:15.25
KAMZOL Flawia
STANEK Magdalena
+0,35
+0,25
28.67
29.04
1:01.78
1:01.61
6.UKP Unia OświęcimUKP Unia Oświęcim4:20.20584+0,61
KRUPA Jakub
KURYSIA Anna
+0,61
+0,41
29.72
36.17
1:00.58
1:18.27
WIŚNIEWSKI Wiktor
SOWA Barbara
+0,54
+0,16
28.63
28.82
1:00.41
1:00.94
7.Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park 1Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:22.29570+0,57
DENNIS Oliver
BONECKA Anna
+0,57
+0,59
30.71
33.38
1:03.62
1:13.68
OBŁUSKI Aleksander
MURAS Nina
+0,70
+0,17
28.64
29.56
1:02.83
1:02.16
8.MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice4:28.83530+0,66
TUROWSKI Mateusz
DĄBROWSKI Filip
+0,66
+0,44
31.82
31.76
1:06.50
1:09.32
OGIEWA Karolina
SITKIEWICZ Jagoda
+0,49
+0,46
32.73
28.43
1:11.58
1:01.43
9.UKS Nawa SkierniewiceUKS Nawa Skierniewice4:29.26527+0,60
DENISIEWICZ Zuzanna
GŁOWACKI Sebastian
+0,6031.61
33.66
1:06.41
1:12.81
BRODOWSKI Michał
SARNA Inez
+0,08
+0,36
30.18
29.06
1:06.55
1:03.49
10.RWKS Sparta BiłgorajRWKS Sparta Biłgoraj4:30.19522+0,66
CICH Kinga
DUŃKO Julia
+0,66
+0,41
35.16
36.34
1:12.90
1:19.84
BURY Paweł
OBSZYŃSKI Bartłomiej
+0,16
+0,68
27.26
27.59
58.93
58.52
11.KP Bałtyk KołobrzegKP Bałtyk Kołobrzeg4:30.71519+0,75
BIŁEŃKI Szymon
PUJANEK Aleksander
+0,75
+0,27
34.07
32.87
1:10.38
1:12.24
TROJANOWSKA Hanna
HOFMAN Roksana
+0,42
+0,18
31.62
27.65
1:09.24
58.85
12.KS Neptun ŚwidnicaKS Neptun Świdnica4:35.00495+0,77
LĘGA Natalia
ŚCISŁOWICZ Kinga
+0,77
+0,58
35.06
37.78
1:14.23
1:22.18
BORKOWSKI Marcel
HOŁDYS Hubert
+0,06
+0,38
27.74
27.35
1:00.34
58.25
13.MKS Juvenia WrocławMKS Juvenia Wrocław4:37.20483+0,66
FISCHER Leon
ZIEMIASZEWSKI Maciej
+0,66
+0,50
30.70
35.83
1:04.76
1:18.00
KULAS Anna
WŁADYCZKA Amelia
+0,16
+0,34
32.62
28.94
1:13.38
1:01.06
14.Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park 2Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:37.25483+0,60
WASIELEWSKI Krzysztof
VYSATA Zuzanna
+0,60
+0,43
32.03
35.86
1:06.79
1:17.56
MICHALSKA Pola
STAŚKIEWICZ Wiktor
+0,34
+0,25
30.84
29.75
1:10.50
1:02.40
15.UKS "Feniks" DębicaUKS "Feniks" Dębica4:40.01469+0,69
KOZIOŁ Gabriela
GAWEŁ Izabela
+0,69
+0,51
34.22
35.09
1:11.52
1:16.27
GIL AMADOR Kornel
SIBIGA Karol
+0,21
+0,78
30.81
29.73
1:10.18
1:02.04
16.MKP Astromal-LesznoMKP Astromal-Leszno4:42.93454+0,64
JUSZKIEWICZ Oliwia
STAWIŃSKI Mikołaj
+0,64
+0,46
36.39
33.78
1:17.66
1:15.31
BUDZEŃ Monika
WERWIŃSKI Mateusz
+0,55
+0,10
32.31
27.65
1:10.67
59.29
DYSKW.MKS SMS Victoria RacibórzMKS SMS Victoria Racibórz
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa - mniej niż - 0,03 s)
MENDELSKI Radosław, KALATA Zuzanna, TEODOROWICZ Michalina, KUNICKI Maksymilian
DYSKW.UKS SP5 SwimUKS SP5 Swim
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie
JĘDRUCH Michał, ZIELIŃSKA Maja, KĘDZIOR Pola, PONIEWAŻ Oliwier


<< TOP >>
Konkurencja 4
15.07.2022 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat25.84KORC Agata00201Valetta (MLT)08.07.2001

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.KAMZOL Flawia15UKS SMS Galicja Kraków26.46715A+0,70
2.HOFMAN Roksana15KP Bałtyk Kołobrzeg27.17661A+0,71
3.WYSOCKA Amelia15UKP Fala Kraśnik27.30651A+0,69
4.WRZESZCZYŃSKA Marta15KS Posnania Poznań27.79617A+0,71
5.SITKIEWICZ Jagoda15MKS Pałac Młodzieży Katowice28.15594A+0,66
6.MARKIEWICZ Weronika15Neptun Gdańsk28.16593A+0,62
7.SARNA Inez15UKS Nawa Skierniewice28.22590A+0,69
8.RUTKOWSKA Aneta15MKS Trójka Łódź28.23589A+0,67
9.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA Liliana15Buks28.28586A+0,68
10.WŁADYCZKA Amelia15MKS Juvenia Wrocław28.31584A+0,76
11.FIGURSKA Paula15UKS G-8 Bielany Warszawa28.36581B+0,71
12.GIEWIADA Patrycja15UKS "Krośnicka Przystań"28.43577B+0,72
13.ROSIŃSKA Natalia15UKS Żabianka Gdańsk28.54570B+0,65
14.GORGOSZ Małgorzata15UKS Aquatica Pawłowice28.63565B+0,71
15.ŁAPETA Iga15Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy28.69561B+0,69
16.MACHNO Anna15KS Victoria Zawiercie28.71560B+0,70
SADO Aleksandra15St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki28.71560B+0,65
18.GRZEGORZEWSKA Julia15Stowarzyszenie MKS "Świt"28.82554B+0,69
19.ŚCIBIOREK Dominika15UKS G-8 Bielany Warszawa28.84552B+0,75
20.PALLUTH Aleksandra15KP Aquapark Wągrowiec28.85552B+0,76
21.FILEK Magdalena15UKS Victoria Kozy28.88550R+0,58
22.MICHALAK Zuzanna15St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki28.97545?+0,67
KACZMAREK Amelia15UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.97545?+0,69
24.KŁOS Oliwia15KP Raw-Swim29.04541+0,68
25.BAKUN Maja15UKS G-8 Bielany Warszawa29.06540+0,73
26.STANEK Magdalena15UKS SMS Galicja Kraków29.10538+0,70
27.KUCZMAR Zuzanna15MKS Ochota Warszawa29.18533+0,71
OLEJARNIK Magdalena15UKS "Feniks" Dębica29.18533+0,69
GRECH Natalia15UKS Aquatica Pawłowice29.18533+0,71
30.ROJEK Wiktoria15UKS Manta Warszawa Włochy29.22531+0,75
31.KWIATKOWSKA Rozalia15UKS KORAL Wrocław29.28528+0,74
32.JAŚNIECKA Paulina15UKS MOS w Opolu29.29527+0,72
33.BUDZEŃ Monika15MKP Astromal-Leszno29.32526+0,80
GACKA Aleksandra15UKS Siódemka Gdynia29.32526+0,73
35.RYDYŃSKA Maja15MKS SP 63 Bydgoszcz29.36523+0,74
MIERNIK Hanna15MOSM Tychy29.36523+0,78
37.POŁEĆ Hanna15MKS Trójka Łódź29.39522+0,66
38.GŁOWIAK Michalina15WKS Śląsk29.41521+0,76
39.ZAWIŚLAN Julia15KP Solne Miasto Wieliczka29.42520+0,75
BIELENINIK Hanna15MKS Neptun Stargard29.42520+0,79
41.DOLATA Julia15Start Opole29.44519+0,69
42.PISKORSKA Marta15UKP Manta Jelcz-Laskowice29.46518+0,69
43.TARASZKIEWICZ Zofia15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.48517+0,63
GÓRALCZYK Aleksandra15UKS Ostrobramska29.48517+0,76
45.BARTOŚ Wiktoria15Uks Skarpa Lublin29.51516+0,71
46.KUBERA Helena15UKP Jedynka Elbląg29.52515+0,68
47.DREGER Gabriela15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.59511+0,75
48.GOLANOWSKA Gabriela15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz29.64509+0,75
49.KULAS Anna15MKS Juvenia Wrocław29.65508+0,66
50.ORASZEK Karolina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.78502+0,81
51.SIEDLEWSKA Marcelina15UKS Żabianka Gdańsk29.86498+0,74
52.SZCZERBA Patrycja15Ognisko TKKF DELFIN Tarnów29.88497+0,71
53.TOMKIEL Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.89496+0,72
TOMASZEWSKA Maja15UKS G-8 Bielany Warszawa29.89496+0,68
55.WOJTKOWIAK Wiktoria15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz29.95493+0,69
56.ZABRZESKA Kinga15ULKS ,,Wodny Świat''30.01490+0,70
57.KUBIAK Matylda15Uks "Salmo Żory"30.03489+0,73
58.BORKOWSKA Dominika15UKS ,,Omega'' Olkusz30.08487+0,75
59.STAWECKA Maria15SWIMLAND Olsztyn30.16483+0,61
PLAGA Olga15TP Skalar Słupsk30.16483+0,73
61.NOWOŚWIATŁOWSKA Emilia15UKS SP5 Swim30.20481+0,71
62.ADAMOWSKA Nadia15Uks Skarpa Lublin30.32475+0,61
63.GÓRNY Maja15WKS Śląsk30.34474+0,65
64.SZOLC Zuzanna15Uks "Aqua Team Mikołów"30.40472+0,73
KRUK Kornelia15UKS Hetman Tarnobrzeg30.40472+0,70
66.CHMIELEWSKA Julia15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach30.41471+0,73
67.TRZEBIŃSKA Magdalena15Uks ,,Pingwiny''30.44470+0,82
68.ANTOS Alicja15UKP Unia Oświęcim30.45469+0,66
69.LASIK Lena15KU AZS UAM Poznań30.47468+0,66
70.ZAKRZEWSKA Natalia15UKS "Krośnicka Przystań"30.50467+0,72
71.KOŁODZIEJCZYK Maja15UKS Swim Team Wilanów30.51466+0,66
72.GOLĘDZINOWSKA Amelia15Uks ,,Pingwiny''30.53466+0,69
73.SKOWRON Natalia15MKS Pałac Młodzieży Katowice30.63461+0,74
74.UTNIK Aleksandra15TP Zielona Góra30.71457+0,75
75.ZABAWA Emilia15UKS SP 8 Chrzanów30.72457+0,58
76.MORDAWSKA Natalia15UKS Ruch Grudziądz30.78454+0,77
77.WICHULSKA Małgorzata15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park30.86451+0,68
78.STACHURA Natalia15LKS Jedność 32 Przyszowice30.88450+0,72
VYSATA Zuzanna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park30.88450+0,69
80.LUTKOWSKA Pola15MUKS ''Piętnastka''30.89449+0,68
81.SOCHA Maria15UKS Ostrobramska31.07442+0,68
82.STRACH Klaudia15UKS Hetman Tarnobrzeg31.12440
83.MURAWSKA Wiktoria15KS Delfin Gdynia31.17437+0,79
84.GRZECH Michalina15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.18437+0,84
85.RODZIK Zuzanna15OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki31.21436+0,71
86.IGNACZAK Julia15MKS Piaseczno31.22435+0,74
87.SZCZEPANIAK Lena15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot31.26434+0,64
88.CZUBA Julia15UKP Unia Oświęcim31.36429+0,71
89.WOŹNIAK Kornelia15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa31.38429+0,73
90.KAWKA Zuzanna15KU AZS UAM Poznań31.48425+0,71
91.WASILEWSKA Amelia15SWIMLAND Olsztyn31.93407+0,64
92.MAREK Nikola15UKS 190 Łódź31.99405+0,79
93.MITUŚ Weronika15Gorlicki Klub Pływacki Fala/Karpatia32.08401+0,75
94.SUSKA Zuzanna15UKP Jedynka Elbląg32.35391+0,66
95.LEWANDOWSKA Aleksandra15MKP Zabrze32.40389+0,88
96.WARSIŃSKA Julia15MKS Neptun Stargard32.44388+0,66
97.TUROWSKA Zofia15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach32.46387+0,73
98.ŁABĘCKA Jolanta15UKS Ostrobramska32.72378+0,80
99.PIASKOWY Zuzanna15Stowarzyszenie Hobby Sport32.85374+0,72
100.GAJEWSKA Maja15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach33.21362+0,82
101.SZOPA Oliwia15MKS SP 63 Bydgoszcz35.05307+0,74
DYSKW.IWANICKA Dominika15MKP Zabrze
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 5
15.07.2022 - 9:13
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat23.61ORLICZ Filip05114Warsaw01.12.2017

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.MRÓZ Szymon15MKP ,,Wodnik 29'' Tychy24.31636A+0,61
2.JABŁOŃSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa24.51620A+0,77
3.PIETROŃ Przemysław15KU AZS UMCS Lublin24.68608A+0,74
4.HETMAN Mikołaj15MKS SP 63 Bydgoszcz24.78600A+0,71
5.SHYPIN Aliaksandr15UKS G-8 Bielany Warszawa24.85595A+0,66
6.ŚLESIK Oskar15UKS G-8 Bielany Warszawa24.94589A+0,74
7.DROBEK Julian15TP Zielona Góra25.02583A+0,66
8.BIELIŃSKI Bartosz15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej25.03583A+0,59
9.GRABOWSKI Maksymilian15UKS Hetman Tarnobrzeg25.28565A+0,67
10.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz15UKP ,,Polonia Warszawa''25.33562A+0,71
11.GAJEWSKI Bartosz15TP Zielona Góra25.42556B+0,71
12.PIOTROWSKI Kacper15UKS Manta Warszawa Włochy25.47553B+0,59
13.ANTOSIK Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa25.55548B+0,66
14.WILDNER Arkadiusz15UKS G-8 Bielany Warszawa25.76534B+0,68
15.KOZAKIEWICZ Aleksander15UKS Swim Team Wilanów25.77534B+0,64
16.URBAŃCZYK Julian15UKS Żoliborz25.88527B+0,68
17.KUSEK Mateusz15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki25.91525B+0,74
18.OMELANOWICZ Igor15"Olympic.Gym." Żory25.97521B+0,66
19.BAKALARZ Franciszek15MKS SP 63 Bydgoszcz26.03518B+0,64
20.DENNIS Oliver15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park26.06516?+0,65
PUCH Wojciech15UKP Jedynka Elbląg26.06516?+0,71
22.CHMIELEWSKI Franciszek15UKS G-8 Bielany Warszawa26.10514R+0,72
23.SKRZYPIEC Szymon15Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle26.11513+0,70
24.WATYCHA Aleksander15UKS ,,Delfin Nowy Targ''26.13512+0,71
25.MIRONIUK Wiktor15KS Narwal Międzyrzec Podl.26.14511+0,61
26.GROCHALSKI Igor15MKS CKS-SMS Szczecin26.27504+0,67
27.BEDYŃSKI Sebastian15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa26.30502+0,66
28.BRYCH Krzysztof15MKS MOS Katowice26.31501+0,66
29.KRYSIAK Maciej15UKS G-8 Bielany Warszawa26.34500+0,67
30.BARCZYK Karol15Uks Cityzen26.38498+0,70
31.JABŁOŃSKI Bartłomiej15Stowarzyszenie Hobby Sport26.41496+0,69
32.STEFAŃSKI Leon15UKS G-8 Bielany Warszawa26.44494+0,71
33.ŚCIGAŁA Remigiusz15KS JUST SWIM Jelenia Góra26.46493+0,59
STAWIARSKI Oskar15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa26.46493+0,67
35.GĄSIOR Bartosz15KS Delfin Gdynia26.47492+0,75
36.GARSTKA Aleksander15MPKS Orka Ciechanów26.48492+0,67
37.KACPRZAK Marcel15UKS 190 Łódź26.49491+0,60
38.URBANIAK Olivier15MKS Trójka Łódź26.54489+0,74
39.OCHALIK Adrian15MKS IKAR Stal Mielec26.58486+0,67
40.GRZYWIŃSKI Jakub15Włocławski Klub Nurkowy Jacques26.69480+0,66
41.ZAWIŚLAK Piotr15MTP Delfin Cieszyn26.70480+0,75
42.LENGA Szymon15KP Płetwal Mława26.73478+0,64
PORĘBA Krzysztof15WKS Śląsk26.73478+0,72
44.DZIK Kamil15SWIMLAND Olsztyn26.77476+0,76
45.BIŁEŃKI Szymon15KP Bałtyk Kołobrzeg26.78476+0,70
46.FICEK Aleksander15UKS Wodnik Siemianowice Śląskie26.81474+0,62
47.ROMER Stanisław15UKS 48 Warszawa Śródmieście26.82473+0,67
48.PERA Jan15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.83473+0,77
49.EROMIN Jan15UKP ,,Polonia Warszawa''26.84472+0,69
50.TARKOWSKI Wojciech15UKS Ruch Grudziądz26.86471+0,60
51.FILIPIAK Mateusz15UKP Wodnik Włocławek26.91469+0,66
52.OBSZYŃSKI Bartłomiej15RWKS Sparta Biłgoraj26.94467+0,71
53.LEWIŃSKI Kamil15UKS "V" Łomianki26.95467+0,58
54.HOŁDYS Hubert15KS Neptun Świdnica26.96466+0,60
55.ŚWIERCZ Kacper15Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA26.98465+0,80
56.GIL AMADOR Kornel15UKS "Feniks" Dębica27.01463+0,70
57.KOLUCH Franciszek15UKS Kapry-Armexim Pruszków27.02463+0,70
58.MICHALCZUK Bartosz15MKS Juvenia Wrocław27.08460+0,72
BERNACKI Norbert15Uks Jagiellonia Swim27.08460+0,69
60.KOSIOREK Olaf15KS Warta Poznań27.09459+0,67
61.GNIADO Maciej15UKS G-8 Bielany Warszawa27.12458+0,69
62.KRZYWANIA Miłosz15KS Warta Poznań27.19454+0,73
63.KUKUCZKA Paweł15Ks ,,Mariosport''27.22453+0,73
64.BLICHARZ Filip15MKS IKAR Stal Mielec27.23452+0,68
NIEPYTALSKI Maciej15MPKS Orka Ciechanów27.23452+0,61
66.WERWIŃSKI Mateusz15MKP Astromal-Leszno27.24452+0,74
67.ŚMIGLAK Maksymilian15KU AZS UAM Poznań27.27450+0,60
KOZŁOWSKI Iwo15UKP ,,Polonia Warszawa''27.27450+0,71
69.BURCZYŃSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa27.30449+0,66
70.SZYDAROWSKI Łukasz15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot27.32448+0,80
71.WIELGOSZ Borys15MUKS ''Piętnastka''27.35446+0,76
72.ULAS Antoni15MUKS Wodnik Łask27.37445+0,68
73.SYLWESTROWICZ Wiktor15MTKP Delfin Toruń27.38445+0,78
PATUCHA Stanisław15UKP ,,Polonia Warszawa''27.38445+0,68
DRZYCIMSKI Maciej15UKP Manta Jelcz-Laskowice27.38445+0,71
76.HAJDUKIEWICZ Szymon15MKS Juvenia Białystok27.39444+0,65
77.OSTASZEWSKI Tomasz15WKS Śląsk27.43442+0,64
78.MIELCZAREK Maciej15UKS Żoliborz27.44442+0,76
79.BOGATEK Bartłomiej15LKS ,,Opocznianka''27.51439+0,76
80.BARANOWSKI Alex15Uks Cityzen27.55437+0,79
81.RODZIEWICZ Bartosz15Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie27.59435+0,70
82.ROMAŃSKI Jan15MUKS Wodnik Łask27.60434+0,72
83.KONOPKO Mateusz15LKS Jedność 32 Przyszowice27.61434+0,61
84.SOBCZYŃSKI Igor15MKS SP 63 Bydgoszcz27.68431+0,65
85.KIERBEDŹ Piotr15Dwójka Morena Gdańsk27.69430+0,85
86.KOWALSKI Paweł15TP Zielona Góra27.73428+0,65
87.KOZDROWSKI Maciej15WKS Śląsk27.75427+0,68
88.CHMIELEWSKI Jan15UKS G-8 Bielany Warszawa27.78426+0,66
89.TUROWSKI Mateusz15MKS Pałac Młodzieży Katowice27.81425+0,80
90.WOLNIEWICZ Karol15Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie27.82424+0,73
91.GRZĄDKOWSKI Oliwier15MKS CKS-SMS Szczecin27.85423+0,81
92.KASPRZAK Krystian15KS JUST SWIM Jelenia Góra27.86422+0,65
93.ŻARNOWIEC Michał15UKP Unia Oświęcim27.90420+0,57
94.NARLOCH Aleksander15Neptun Gdańsk27.93419+0,71
95.WOJCIECHOWSKI Wiktor15UKS G-8 Bielany Warszawa28.18408+0,73
96.ŚLEPECKI Szymon15MKP Zabrze28.30403+0,69
97.CZERWIŃSKI Maksymilian15Neptun Gdańsk28.39399+0,70
SIBIGA Karol15UKS "Feniks" Dębica28.39399+0,73
99.KROCZYŃSKI Brajan15UKS Fala Swarzędz28.42398+0,65
MUCHA Maksym15UKS Swim Team Wilanów28.42398+0,75
101.KLĘK Antoni15MUKS Wodnik Łask28.51394+0,63
102.BOCHEŃSKI Szymon15Ks Korona 191928.53393+0,73
103.PIETRZAK Michał15KS Warta Poznań28.54393+0,77
104.OSKAR Raczewski15MKS CKS-SMS Szczecin28.55392+0,71
105.WITERSKI Kacper15MKS Juvenia Białystok28.57392+0,78
106.GROBORZ Olaf15Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy28.59391+0,74
107.WASIELEWSKI Krzysztof15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park28.66388+0,67
108.DANIEL Aleksander15MKS SP 63 Bydgoszcz28.82381+0,61
109.KWIASOWSKI Jakub15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz28.85380+0,71
110.TOKAREWICZ Igor15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański28.94377+0,71
111.ZAJĄC Damian15UKS Hetman Tarnobrzeg28.99375+0,74
112.PYRCIOCH Mikołaj15Gorlicki Klub Pływacki Fala/Karpatia29.19367+0,63
113.PAŃKA Oliwier15UKP Manta Jelcz-Laskowice29.22366+0,63
114.ŻABIŃSKI Igor15UKS Tri-Team Rumia29.25365+0,70
115.DRAUS Filip15UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych29.29363+0,67
116.LENARD Radosław15MTP ,,Lublinianka''29.36361+0,70
PRZESZŁOWSKI Sebastian15AZS PWSTE Jarosław29.36361+0,82
118.GRABLEWSKI Wojciech15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot29.54354+0,89
LUBOIŃSKI Mateusz15UKS Żoliborz29.54354+0,65
120.JANUŚ Maciej15MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny29.78346+0,81
121.SZYDAROWSKI Michał15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot30.15333+0,77
122.WINIARCZYK Kacper15Uks Skarpa Lublin30.66317+0,79
123.GEISLER Bartosz15MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny32.06277+0,78
124.GAŁECZKA Bartosz15"Olympic.Gym." Żory32.68261+0,61
DYSKW.TARAPATA Bartłomiej15Start Opole
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.OKOŃ Wojciech15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
NWMATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz15SWIMLAND Olsztyn

PKSHEREMET Nikita15UKS G-8 Bielany Warszawa24.69607+0,74


<< TOP >>
Konkurencja 6
15.07.2022 - 9:28
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat32.36ZACHORZ Paulina00416Gorzow Wlkp.08.11.2008

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.BONECKA Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park33.26683A+0,69
2.SZOPA Natalia15UKP Gryf Dębica33.48670A+0,68
3.KOT Emilia15TP Zielona Góra33.79651A+0,63
4.BORKOWSKA Dominika15UKS ,,Omega'' Olkusz33.91645A+0,67
5.SKROK Julia15WKS Śląsk33.95642A+0,67
6.KAWKA Zuzanna15KU AZS UAM Poznań34.13632A+0,70
7.TURBAŃSKA Marta15WKS Śląsk34.15631A+0,71
8.WOŹNIAK Michalina15MKS SP 63 Bydgoszcz34.24626A+0,72
9.RYZNAR Katarzyna15UKS G-8 Bielany Warszawa34.35620A+0,72
10.BOCZEJ Agata15UKS Wodnik Siemianowice Śląskie34.64605A+0,67
11.PIETRZYK Hanna15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki34.73600B+0,73
12.GULCZYŃSKA Natalia15Uks Cityzen34.78597B+0,64
13.GAWEŁ Izabela15UKS "Feniks" Dębica34.91591B+0,67
14.VYSATA Zuzanna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park35.03585B+0,71
15.KRAWCZYK Marta15MKP Astromal-Leszno35.13580B+0,68
16.POLOK Dominika15UKS MOS w Opolu35.15579B+0,66
17.DRĄŻKIEWICZ Pola15UKS Nawa Skierniewice35.26573B+0,74
18.ZUREL Laura15Sejwal Rypin35.37568B+0,67
19.JUSZKIEWICZ Oliwia15MKP Astromal-Leszno35.52561B+0,70
20.BRZYSZKO Paula15Uks Skarpa Lublin35.90543B+0,77
21.WOŻAKOWSKA Zofia15UKS SP5 Swim35.99539R+0,73
22.KRAJEWSKA Nadia15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz36.03537R+0,71
23.FILIPOWICZ Barbara15UKS ,,GIM 92 Ursynów''36.32525+0,77
24.KRZEMIŃSKA Amelia15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu36.35523+0,72
25.KŁOS Oliwia15KP Raw-Swim36.61512+0,69
26.BURZAK Martyna15MKP Gdańsk36.62512+0,74
27.OGIEWA Karolina15MKS Pałac Młodzieży Katowice36.64511+0,69
28.DUŃKO Julia15RWKS Sparta Biłgoraj36.70508+0,76
29.LASIK Lena15KU AZS UAM Poznań36.85502+0,65
30.ŚCISŁOWICZ Kinga15KS Neptun Świdnica36.93499+0,70
31.JEZIORSKA Natalia15SKS 137 Delfin Łódź37.02495+0,69
32.SKOROWSKA Amelia15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach37.17489+0,76
33.KOŁTUNIEWICZ Julia15MKS Juvenia Wrocław37.40480+0,64
34.GRZYMAŁA Hanna15Uks "Salmo Żory"37.49477+0,71
35.ZIELIŃSKA Maja15UKS SP5 Swim37.50476+0,86
36.BARON Antonina15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry37.68470+0,77
37.MICHALIK Weronika15UKS Nawa Skierniewice37.74467+0,74
38.MLAŚ Viktoria15UKS ,,Aligator'' Gorzyce37.83464+0,80
39.NOWAK Zuzanna15KS Posnania Poznań38.04456+0,76
40.MARCINIAK Aleksandra15UKS SMS Galicja Kraków38.55439+0,74
41.ŻUCHOWSKA Antonina15SWIMLAND Olsztyn38.69434+0,64
42.WARSIŃSKA Julia15MKS Neptun Stargard38.84429+0,67
43.IGNACZAK Julia15MKS Piaseczno39.51407+0,78
44.TUROWSKA Zofia15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach40.07390+0,78
45.KALATA Zuzanna15MKS SMS Victoria Racibórz40.08390+0,81
46.WICHULSKA Małgorzata15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park40.21386+0,66
47.SETNICKA Victoria15Start Opole40.30384+0,75
48.PIASKOWY Zuzanna15Stowarzyszenie Hobby Sport40.34383+0,74
49.TURSKA Rozalia15UKS SP5 Swim40.38382+0,72
50.LESZKOWICZ Nina15UKS ,,ORKA'' Zamość40.53377+0,73
51.BAŃKOWSKA Julia15UKS Żabianka Gdańsk41.14361+0,80
52.IWANICKA Dominika15MKP Zabrze41.23358+0,75
53.SZEWC Milena15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa42.16335+0,82
54.PANOW Laura15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot43.58303+0,76
55.PACZESNA Laura15KP Aquapark Wągrowiec44.66282+0,70
NWKUBICKA Aleksandra15Sejwal Rypin


<< TOP >>
Konkurencja 7
15.07.2022 - 9:37
Chłopców, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat29.82MAKSAJDA Kacper00710Oświęcim16.07.2021

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.CZOGAŁA Grzegorz15UKS G-8 Bielany Warszawa30.34625A+0,63
2.WILK Mikołaj15MKS IKAR Stal Mielec31.03584A+0,69
3.DĄBROWSKI Filip15MKS Pałac Młodzieży Katowice31.12579A+0,64
4.BOSIACKI Kamil15Uks Cityzen31.43562A+0,73
5.GAJDA Jan15MKS Trójka Łódź31.80543A+0,75
6.SZAFRAŃSKI Kamil15KS Warta Poznań32.00533A+0,65
7.WIŚNIEWSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa32.07529A+0,66
8.MIKITA Damian15UKS Ruch Grudziądz32.15525A+0,65
9.KAZANOWSKI Dominik15UKS G-8 Bielany Warszawa32.30518A+0,68
10.SKRZYPIEC Szymon15Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle32.37515A+0,70
11.TARCZYŃSKI Bartosz15UKS 190 Łódź32.38514B+0,69
12.OKOŃ Mateusz15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica32.49509B+0,70
13.SKROBISZ Michał15UKS 190 Łódź32.56506B+0,84
14.SPIREWSKI Mikołaj15UKS Siódemka Gdynia32.71499B+0,70
15.GŁAZ Karol15MKS IKAR Stal Mielec32.76497B+0,67
16.PUJANEK Aleksander15KP Bałtyk Kołobrzeg32.77496B+0,64
17.KRUK Franciszek15UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.88491B+0,69
18.SKOWROŃSKI Braian15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa33.05484B+0,73
19.OLSZYŃSKI Maksymilian15MTP Kormoran Olsztyn33.06483B+0,64
20.ZIOŁECKI Beniamin15UKP ,,Polonia Warszawa''33.18478B+0,67
21.KUNICKI Maksymilian15MKS SMS Victoria Racibórz33.24475R+0,69
22.SKOWRONEK Sambor15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa33.27474R+0,68
23.PRONIN Patryk15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.33.45466+0,67
24.BLICHARZ Filip15MKS IKAR Stal Mielec33.55462+0,73
25.KASZUBSKI Jan15MKS Trójka Łódź33.61460+0,72
26.STAWIŃSKI Mikołaj15MKP Astromal-Leszno33.68457+0,71
BORKOWSKI Mikołaj15UKS Victoria Kozy33.68457+0,61
28.LEWIŃSKI Kamil15UKS "V" Łomianki33.72455+0,59
29.JURKOWSKI Jan15MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny33.85450+0,74
30.GONDEK Bartosz15UKS "Feniks" Dębica33.91448+0,68
31.JANUS Filip15UKS Aquatica Pawłowice33.94446+0,66
32.PRZODO Mikołaj15MUKS Unia Busko Zdrój33.99444+0,77
33.GŁOWACKI Sebastian15UKS Nawa Skierniewice34.01444+0,74
34.DZIĘGIELEWSKI Dawid15UKP Fala Kraśnik34.10440+0,84
35.WOŁODKO Wiktor15UKP Manta Jelcz-Laskowice34.16438+0,74
36.KLONOWSKI Mikołaj15St. KP Olimpia Świecie34.55423+0,60
37.MROZICKI Kacper15UKS ,, Na Fali Bytom''34.63420+0,68
38.WIECZOREK Kacper15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry34.72417+0,78
39.CYGAŃSKI Krzysztof15UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.82413+0,66
40.GNIADO Maciej15UKS G-8 Bielany Warszawa34.85412+0,67
41.WATYCHA Aleksander15UKS ,,Delfin Nowy Targ''35.03406+0,76
42.YAREMKO Liubomyr15KS ,,OLIMPIA'' Lublin35.66385+0,80
43.ŚPIEWAK Maciej15UKP Wodnik Włocławek35.68384+0,65
ŻABIŃSKI Igor15UKS Tri-Team Rumia35.68384+0,74
45.HAJDUKIEWICZ Szymon15MKS Juvenia Białystok36.12370+0,64
46.ZIEMIASZEWSKI Maciej15MKS Juvenia Wrocław36.24367+0,73
47.TOMECKI Filip15UKS ,,Victoria Józefów''36.70353+0,72
48.RYBARKIEWICZ Adam15UKP Wodnik Włocławek36.71353+0,75
49.SIEROŃ Maciej15MKS Trójka Łódź36.78351+0,69
50.PRZYSTAŁ Antonio15KP Solne Miasto Wieliczka36.82350+0,71
51.SOBCZYŃSKI Igor15MKS SP 63 Bydgoszcz36.86348+0,67
52.KLĘK Antoni15MUKS Wodnik Łask36.91347+0,62
53.JAKUBIAK Szymon15Uks Skarpa Lublin37.21339+0,69
54.PIONKA Jakub15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot37.73325+0,71
55.WITERSKI Kacper15MKS Juvenia Białystok38.33310+0,77
56.LUBOIŃSKI Mateusz15UKS Żoliborz38.43307+0,54
57.OMELANOWICZ Igor15"Olympic.Gym." Żory38.71301+0,66
58.KROCZYŃSKI Brajan15UKS Fala Swarzędz38.72301+0,69
59.GAŁECZKA Bartosz15"Olympic.Gym." Żory39.08292+0,62
60.SZYDAROWSKI Michał15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot39.52283+0,75
61.WINIARCZYK Kacper15Uks Skarpa Lublin41.52244+0,84
DYSKW.ŻARNOWIEC Michał15UKP Unia Oświęcim
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 8
15.07.2022 - 9:46
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:01.40CIERPIAŁOWSKA Paulina00310Olsztyn05.07.2019

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m
1.BONECKA Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:05.18616+0,75A31.5933.59
2.DUDA Anna15MKP Szczecin1:05.48608+0,68A30.3635.12
3.GORGOSZ Małgorzata15UKS Aquatica Pawłowice1:06.96568+0,76A31.0935.87
4.TEODOROWICZ Michalina15MKS SMS Victoria Racibórz1:07.22562+0,70A31.5735.65
5.ROJEK Wiktoria15UKS Manta Warszawa Włochy1:08.49531+0,75A32.0736.42
6.BOBROWSKA Zofia15UKS MOS w Opolu1:08.57529+0,64A32.0636.51
7.ZDZIEBŁO Zosia15Uks "Salmo Żory"1:08.89522+0,69A32.6736.22
8.MURAS Nina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:09.01519+0,70A32.4236.59
9.HAZUKA Dominika15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:09.19515+0,81A31.4437.75
10.DZIUBA Monika15SWIMLAND Olsztyn1:09.42510+0,70A31.2038.22
11.GREŃ Martyna15UKS  ,,Dragon'' Będzin1:09.60506+0,66B32.1937.41
12.DOMORADZKA Julia15KU AZS UMCS Lublin1:09.93499+0,68B31.8338.10
13.ZABAWA Emilia15UKS SP 8 Chrzanów1:10.47487+0,70B32.8537.62
14.ZAKRZEWSKA Oliwia15UKS Nawa Skierniewice1:10.58485+0,65B32.3538.23
15.ZARZECKA Roksana15Klub Pływacki Ciechanów1:10.62484+0,69B32.2438.38
16.TROJANOWSKA Hanna15KP Bałtyk Kołobrzeg1:10.85480+0,63B32.0938.76
17.STAŃCZYK Klaudia15MPKS Orka Ciechanów1:10.99477+0,73B33.3537.64
18.SOSNÓWKA Milena15UKP Fala Kraśnik1:11.07475+0,76B32.3738.70
19.GUZDEK Anna15UKP Unia Oświęcim1:11.46467+0,71B32.9638.50
20.JAROS Aleksandra15KS Neptun Świdnica1:11.86460+0,71B33.6338.23
21.OGIEWA Karolina15MKS Pałac Młodzieży Katowice1:12.46448+0,73R33.2539.21
22.LEPSZY-BAYARAA Julia15UKP Unia Oświęcim1:12.63445+0,73R33.0439.59
23.GRZEGORZEWSKA Julia15Stowarzyszenie MKS "Świt"1:13.50430+0,6933.2840.22
24.RUMINIECKA Maja15KS Warta Poznań1:13.72426+0,7333.8639.86
25.RODZIK Zuzanna15OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki1:13.83424+0,7533.6040.23
26.JEZIORSKA Natalia15SKS 137 Delfin Łódź1:13.92422+0,6934.3439.58
27.DOŁOWY Małgorzata15UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.42414+0,6632.8341.59
28.BOGUSŁAWSKA Aleksandra15MKS Pałac Młodzieży Katowice1:15.15402+0,7633.9041.25
29.KOWALICZEK Hanna15TP Zielona Góra1:15.25400+0,7234.0941.16
30.SZCZOTKA Natalia15UKP Unia Oświęcim1:16.30384+0,6435.5740.73
31.CAŁA Anastazja15UKP Unia Oświęcim1:16.60379+0,6334.4542.15
32.LIPIŃSKA Julia15UKS "Feniks" Dębica1:17.61365+0,8935.6641.95
33.CHMIELEWSKA Julia15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:18.75349+0,7435.2443.51
34.SZCZEPANIAK Lena15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot1:18.95347+0,7233.5445.41
35.ZAKRZEWSKA Natalia15UKS "Krośnicka Przystań"1:20.31329+0,7334.4745.84
NWZUREL Laura15Sejwal Rypin

PKNETREBKO Mariia15KS Delfin Gdynia1:03.51666+0,6530.4033.11


<< TOP >>
Konkurencja 9
15.07.2022 - 9:54
Chłopców, 100m motylkowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat55.91GORAJ Marcin03606Kosice (SVK)10.12.2016

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m
1.SAKŁAK Szymon15UKS SMS Galicja Kraków58.76596+0,62A27.7531.01
2.KATANA Jakub15MKP Zabrze58.91591+0,80A27.9131.00
3.WIERASZKA Bartosz15TP Zielona Góra58.98589+0,70A28.2730.71
4.ŚMIGLAK Maksymilian15KU AZS UAM Poznań59.00588+0,60A27.2631.74
5.GAJDA Jan15MKS Trójka Łódź59.10585+0,70A28.6830.42
6.BURY Paweł15RWKS Sparta Biłgoraj59.13584+0,64A27.7431.39
7.WDOWIAK Dominik15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej59.41576+0,65A28.3331.08
8.JABŁOŃSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa59.49574+0,71A27.9931.50
9.BEDYŃSKI Sebastian15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa59.74567+0,66A27.8431.90
10.WILDNER Arkadiusz15UKS G-8 Bielany Warszawa59.79565+0,69A27.7932.00
11.BIELIŃSKI Bartosz15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej59.84564+0,64B27.5332.31
12.BORKOWSKI Marcel15KS Neptun Świdnica59.93561+0,75B28.3331.60
13.JAŃCZYK Maksymilian15UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej1:00.03558+0,79B28.1631.87
14.HUBIŃSKI Olivier15KS Delfin Gdynia1:00.11556+0,68B27.8532.26
WÓJCIAK Oliwier15UKS "V" Łomianki1:00.11556+0,74B27.6832.43
16.ROMER Stanisław15UKS 48 Warszawa Śródmieście1:00.64542+0,68B28.0832.56
17.KRYSIAK Maciej15UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.84536+0,65B28.4932.35
18.GRZYWIŃSKI Jakub15Włocławski Klub Nurkowy Jacques1:01.17528+0,68B28.5132.66
19.PIĄTKIEWICZ Piotr15MKS Trójka Łódź1:01.29525+0,67B28.1933.10
20.TOBIASZ Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.32524+0,71B28.2833.04
21.WÓJCIK Mikołaj15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:01.64516+0,74R28.9332.71
22.WALKOWSKI Maciej15UKS 190 Łódź1:02.06505+0,71R29.0033.06
23.DWORAKOWSKI Błażej15KS Delfin Gdynia1:02.28500+0,6729.4032.88
24.JABŁOŃSKI Bartłomiej15Stowarzyszenie Hobby Sport1:02.37498+0,7028.5533.82
25.GORAJ Bartłomiej15UKS ,,Omega'' Olkusz1:02.49495+0,8128.2334.26
26.CIAPUŁA Michał15UKP Unia Oświęcim1:02.58493+0,6328.9133.67
27.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz15SWIMLAND Olsztyn1:02.71490+0,6628.7034.01
28.PIOTROWSKI Kacper15UKS Manta Warszawa Włochy1:02.86486+0,5729.5833.28
29.KUŁTON Jakub15''UKS - Jedynka Kórnik''1:02.94484+0,7529.3633.58
30.TARKOWSKI Wojciech15UKS Ruch Grudziądz1:03.04482+0,6729.5933.45
31.ŁOJEWSKI Adam15MTP Kormoran Olsztyn1:03.13480+0,6829.6433.49
32.CHMIEL Borys15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:03.15480+0,7129.2133.94
33.JANUS Filip15UKS Aquatica Pawłowice1:03.39474+0,7129.2434.15
34.FILIPIAK Mateusz15UKP Wodnik Włocławek1:03.42474+0,6728.7934.63
35.EROMIN Jan15UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.45473+0,6928.9234.53
36.KASZUBSKI Jan15MKS Trójka Łódź1:03.59470+0,6829.4834.11
37.BERNACKI Norbert15Uks Jagiellonia Swim1:03.74466+0,7329.0934.65
38.WIĘCEK Kacper15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:03.99461+0,8128.7635.23
39.MRUGAŁA Michał15Buks1:04.06459+0,7130.3533.71
40.OBŁUSKI Aleksander15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:04.35453+0,7829.5534.80
41.PORĘBA Krzysztof15WKS Śląsk1:04.43452+0,7230.0834.35
42.BAKALARZ Franciszek15MKS SP 63 Bydgoszcz1:04.60448+0,6930.2134.39
43.BRYCH Krzysztof15MKS MOS Katowice1:05.27434+0,6929.6635.61
44.OBSZYŃSKI Bartłomiej15RWKS Sparta Biłgoraj1:05.41432+0,7629.7335.68
45.DĄBROWSKI Filip15MKS Pałac Młodzieży Katowice1:06.03420+0,6830.9335.10
46.KWIASOWSKI Jakub15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:06.22416+0,7331.3134.91
47.ŚCIGAŁA Remigiusz15KS JUST SWIM Jelenia Góra1:06.31414+0,6330.5635.75
48.KOSIOREK Olaf15KS Warta Poznań1:06.41412+0,6530.7035.71
49.FICEK Aleksander15UKS Wodnik Siemianowice Śląskie1:06.82405+0,6931.1335.69
50.BRODOWSKI Michał15UKS Nawa Skierniewice1:07.02401+0,7131.2535.77
51.TOKAREWICZ Igor15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:07.49393+0,7431.5035.99
52.KOŁODZIEJ Jan15UKP Unia Oświęcim1:07.62391+0,6831.7135.91
53.WOLNIEWICZ Karol15Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie1:07.66390+0,7431.1136.55
54.KRZYWANIA Miłosz15KS Warta Poznań1:07.85387+0,7631.6136.24
55.GROBORZ Olaf15Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy1:08.29379+0,7631.6336.66
56.DRAUS Filip15UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych1:08.45377+0,6431.5936.86
57.SKOWRONEK Sambor15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:08.73372+0,7431.2337.50
58.ŚLEPECKI Szymon15MKP Zabrze1:08.75372+0,7031.1237.63
59.CZERWIŃSKI Maksymilian15Neptun Gdańsk1:08.89369+0,7330.2638.63
60.PATUCHA Stanisław15UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.99368+0,7531.5437.45
61.TOMECKI Filip15UKS ,,Victoria Józefów''1:09.24364+0,7733.2835.96
62.STAŚKIEWICZ Wiktor15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:09.39361+0,7132.5136.88
63.KUKUCZKA Paweł15Ks ,,Mariosport''1:09.46360+0,8331.5537.91
64.KASPRZAK Krystian15KS JUST SWIM Jelenia Góra1:11.03337+0,6631.9939.04
65.KOCZERGA Mikołaj15MKS Juvenia Wrocław1:11.76327+0,7333.5738.19
66.OSKAR Raczewski15MKS CKS-SMS Szczecin1:12.84312+0,7333.7739.07
DYSKW.GARWULEWSKI Bartłomiej15UKS G-8 Bielany Warszawa
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 10
15.07.2022 - 10:07
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:00.03KNOP Aleksandra01605Lódź25.05.2018

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.WIERNICKA Julia15KS Piątka Chorzów2:11.34636A+0,8230.4433.1834.1333.59
2.POPPE Marta15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:12.01626A+0,7931.1232.7633.9034.23
3.GULCZYŃSKA Natalia15Uks Cityzen2:12.28623A+0,6631.0533.9533.1834.10
4.GLIŃSKA Oliwia15TP Zielona Góra2:12.91614A+0,7831.9233.0134.3133.67
GIEWIADA Patrycja15UKS "Krośnicka Przystań"2:12.91614A+0,7430.5734.1434.8333.37
6.GRZESIAK Oliwia15WKS Śląsk2:13.04612A+0,7330.8333.7534.8633.60
7.SOWA Barbara15UKP Unia Oświęcim2:13.24609A+0,6930.3833.7734.5734.52
8.ŁAPETA Iga15Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy2:14.20596A+0,7230.6533.7535.1334.67
9.KUCZMAR Zuzanna15MKS Ochota Warszawa2:14.78589A+0,7431.0133.7035.0934.98
10.MARKIEWICZ Weronika15Neptun Gdańsk2:15.03585A+0,6331.2834.3535.2134.19
11.WĘGRZYCKA Małgorzata15MKS Trójka Łódź2:15.29582B+0,7031.8533.9035.0434.50
12.RĄCZKOWSKA Maja15LKS Jedność 32 Przyszowice2:15.64577B+0,7531.1033.7335.1435.67
13.WRZESZCZYŃSKA Marta15KS Posnania Poznań2:15.71576B+0,7331.7434.5935.5133.87
14.TARASZKIEWICZ Zofia15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:15.95573B+0,6631.3434.5135.2534.85
15.SZCZERBA Patrycja15Ognisko TKKF DELFIN Tarnów2:16.04572B+0,7331.5734.6035.2634.61
16.KĘDZIOR Pola15UKS SP5 Swim2:16.30569B+0,7031.9134.2635.5434.59
17.ORASZEK Karolina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:17.38556B+0,8231.5034.5635.4535.87
18.SZOPA Natalia15UKP Gryf Dębica2:17.46555B+0,6730.3034.6937.5934.88
19.BUDZEŃ Monika15MKP Astromal-Leszno2:17.72552B+0,8131.4534.4836.1435.65
20.GOLANOWSKA Gabriela15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:17.86550B+0,8132.4135.4035.4234.63
21.BAKUN Maja15UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.12547R+0,6931.4035.1736.8834.67
22.MICHALSKA Pola15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:18.22546R+0,7031.1534.6136.9535.51
23.WŁADYCZKA Amelia15MKS Juvenia Wrocław2:18.24545+0,7530.7634.5137.2835.69
24.FIGURSKA Paula15UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.59541+0,7031.3634.9936.6335.61
25.WOŻAKOWSKA Zofia15UKS SP5 Swim2:18.82539+0,7832.1535.2836.4034.99
26.RUTKOWSKA Aneta15MKS Trójka Łódź2:18.91538+0,6833.0336.8135.3533.72
27.SITKIEWICZ Jagoda15MKS Pałac Młodzieży Katowice2:19.25534+0,6630.8735.2136.8136.36
28.DUŃKO Julia15RWKS Sparta Biłgoraj2:19.26533+0,7831.5935.0036.8335.84
29.MURAS Nina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:19.47531+0,7233.1435.4636.1734.70
30.ZAWIŚLAN Julia15KP Solne Miasto Wieliczka2:19.69529+0,7432.2836.6235.0835.71
31.SADO Aleksandra15St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki2:20.17523+0,7232.6336.5636.7734.21
32.TRAFALSKA Zuzanna15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:20.71517+0,7632.0435.5237.1835.97
33.MICHALAK Zuzanna15St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki2:21.09513+0,7033.5336.2336.4034.93
34.TOMKIEL Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:21.17512+0,7332.6835.7936.4336.27
35.SKOWRON Natalia15MKS Pałac Młodzieży Katowice2:21.73506+0,7932.5936.1236.9936.03
36.FILEK Magdalena15UKS Victoria Kozy2:21.75506+0,6331.7635.3937.2037.40
37.DZIĘGIEL Marta15UKS Manta Warszawa Włochy2:21.86505+0,7332.5135.7737.2136.37
38.DREGER Gabriela15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:22.47498+0,7931.8835.9137.3037.38
39.TRZEBIŃSKA Magdalena15Uks ,,Pingwiny''2:22.76495+0,8632.9735.8437.2536.70
40.SKUDLIK Michalina15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:23.26490+0,7532.3635.8637.8037.24
41.KULAS Anna15MKS Juvenia Wrocław2:23.70485+0,5833.8037.3038.2734.33
42.WOJTKOWIAK Wiktoria15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:24.23480+0,7032.2036.5737.9337.53
43.KUBIAK Matylda15Uks "Salmo Żory"2:24.26480+0,6832.7636.6538.3536.50
44.DRAŻYK Wiktoria15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:24.38479+0,7331.6434.7738.8239.15
45.ŚCISŁOWICZ Kinga15KS Neptun Świdnica2:24.47478+0,7733.8337.6137.2435.79
46.GÓRNY Maja15WKS Śląsk2:24.96473+0,7132.8737.1437.4237.53
47.DZIUBA Monika15SWIMLAND Olsztyn2:25.20471+0,7032.3836.2338.3038.29
48.BARON Antonina15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:25.26470+0,7832.0736.5538.5938.05
49.CZUBA Julia15UKP Unia Oświęcim2:25.60467+0,7433.5037.3138.4836.31
50.ANTOS Alicja15UKP Unia Oświęcim2:25.73465+0,5933.0637.5338.2236.92
51.GŁOWIAK Michalina15WKS Śląsk2:26.08462+0,7431.1635.5038.0141.41
52.PLUTA Aleksandra15WKS Śląsk2:26.52458+0,6933.6337.0838.5337.28
53.BER Julia15UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:26.62457+0,7933.3436.7838.0838.42
54.KACZMAREK Amelia15UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:26.88455+0,7230.8135.9940.4639.62
55.STACHURA Natalia15LKS Jedność 32 Przyszowice2:26.97454+0,7432.5936.6539.6138.12
56.ZABRZESKA Kinga15ULKS ,,Wodny Świat''2:27.54449+0,6733.1537.2439.4737.68
57.MURAWSKA Wiktoria15KS Delfin Gdynia2:30.23425+0,8034.0538.0139.5538.62
58.LUTKOWSKA Pola15MUKS ''Piętnastka''2:31.04418+0,6834.8038.6739.1438.43
59.BAŃKOWSKA Julia15UKS Żabianka Gdańsk2:31.09418+0,8335.8338.1539.4637.65
60.WOŹNIAK Kornelia15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:31.10418+0,6735.1238.7840.5336.67
61.MAREK Nikola15UKS 190 Łódź2:33.58398+0,8032.7439.1742.7338.94
62.ŻUCHOWSKA Antonina15SWIMLAND Olsztyn2:34.81388+0,6535.0738.7940.4940.46
63.GOLĘDZINOWSKA Amelia15Uks ,,Pingwiny''2:35.38384+0,7834.9939.6241.5839.19
64.GAJEWSKA Maja15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:35.64382+0,8534.1038.6841.5941.27
65.STRACH Klaudia15UKS Hetman Tarnobrzeg2:36.41376+0,9633.2139.7042.7740.73
66.KRAWCZYK Marta15MKP Astromal-Leszno2:36.71374+0,7235.6940.0341.0939.90
67.MITUŚ Weronika15Gorlicki Klub Pływacki Fala/Karpatia2:37.37370+0,7535.5041.1742.3138.39
68.STAWECKA Maria15SWIMLAND Olsztyn2:37.56368+0,6335.5740.6242.1139.26
69.SUSKA Zuzanna15UKP Jedynka Elbląg2:39.35356+0,6834.6440.9543.2240.54

PKBAIDALINOVA Sofia15KS KSZO Ostrowiec Św.2:13.93600+0,7430.6533.4735.0434.77


<< TOP >>
Konkurencja 11
15.07.2022 - 10:29
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:53.68ORLICZ Filip05114Targoviste (ROU)09.12.2017

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.MAJOR Erik15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:58.99629A+0,7127.5030.1030.9130.48
2.PIETROŃ Przemysław15KU AZS UMCS Lublin2:00.91600A+0,4928.0330.8831.6530.35
3.KOWAL Maciej15MKP Szczecin2:01.51591A+0,7427.7530.8132.0030.95
4.KUSEK Mateusz15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:01.84586A+0,7828.2830.7731.6431.15
5.PONIEWAŻ Oliwier15UKS SP5 Swim2:02.18581A+0,7828.7231.1231.8530.49
6.STEFAŃSKI Leon15UKS G-8 Bielany Warszawa2:03.14568A+0,7428.6730.7331.6432.10
7.SELDER Krystian15MKS Trójka Łódź2:03.56562A+0,7228.6231.6131.7231.61
8.SHYPIN Aliaksandr15UKS G-8 Bielany Warszawa2:03.83558A+0,6528.6131.6432.9430.64
9.KONOPKO Mateusz15LKS Jedność 32 Przyszowice2:04.50549A+0,6128.6931.6832.2531.88
10.KACPRZAK Marcel15UKS 190 Łódź2:05.74533A+0,6429.6232.6133.0830.43
11.OKOŃ Jakub15Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica2:05.77533B+0,6228.9531.5232.7332.57
12.KANCZKOWSKI Szymon15UKS Tri-Team Rumia2:06.41525B+0,7629.7932.1232.7931.71
13.BARANOWSKI Alex15Uks Cityzen2:06.82520B+0,6329.1732.2932.8232.54
14.KRASKA Mateusz15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:07.17515B+0,6228.6732.2533.5132.74
15.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz15UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.43512B+0,8029.2432.2333.7032.26
16.ANTOSIK Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.51511B+0,6429.3132.6233.2832.30
17.FIGIEL Filip15UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:07.67509B+0,6228.6432.3833.9032.75
18.SOLAK Kacper15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:07.71509B+0,7328.9532.9633.5532.25
19.MIKOŁAJCZYK Adrian15MKS Trójka Łódź2:08.12504B+0,7628.6632.4033.8433.22
20.WENTLAND Miłosz15MKS Trójka Łódź2:08.80496B+0,7829.0932.5033.9333.28
21.CHMIELEWSKI Jan15UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.82496R+0,6829.8032.8733.2032.95
22.BIŁEŃKI Szymon15KP Bałtyk Kołobrzeg2:08.88495R+0,7528.6332.4034.2733.58
23.GŁOWACKI Sebastian15UKS Nawa Skierniewice2:09.15492+0,7630.3032.9633.9131.98
24.SZYDAROWSKI Łukasz15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot2:09.30490+0,8129.3733.3834.4532.10
25.HOŁDYS Hubert15KS Neptun Świdnica2:09.70486+0,5628.7032.1334.6634.21
26.GARSTKA Aleksander15MPKS Orka Ciechanów2:09.85484+0,6629.1033.0633.2134.48
27.CHMIELEWSKI Franciszek15UKS G-8 Bielany Warszawa2:09.97483+0,7830.1533.4633.8132.55
28.KOZŁOWSKI Iwo15UKP ,,Polonia Warszawa''2:10.12481+0,7329.3433.1334.3433.31
29.GAJEWSKI Bartosz15TP Zielona Góra2:10.55476+0,7230.0233.2634.7332.54
30.GĄSIOR Bartosz15KS Delfin Gdynia2:11.28469+0,7229.5033.2135.0933.48
31.JOŃCZYK Patryk15KS Delfin Gdynia2:13.09450+0,7930.3034.4035.6632.73
32.MUCHA Maksym15UKS Swim Team Wilanów2:13.88442+0,7230.0033.4935.4834.91
33.MICHALCZUK Bartosz15MKS Juvenia Wrocław2:13.89442+0,7530.3633.5734.7735.19
34.WIELGOSZ Borys15MUKS ''Piętnastka''2:14.21438+0,7629.0833.7835.2836.07
35.SIEROŃ Maciej15MKS Trójka Łódź2:15.68424+0,7131.0534.5335.6334.47
36.URBAŃCZYK Julian15UKS Żoliborz2:15.70424+0,7129.8934.1536.1835.48
37.KYCIA Kacper15MKP Zabrze2:16.02421+0,7930.2435.0236.6734.09
38.STAŚKIEWICZ Wiktor15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:16.25419+0,6931.4735.2535.2034.33
39.PIETRZAK Michał15KS Warta Poznań2:16.26419+0,7830.5434.1436.4135.17
40.GRZĄDKOWSKI Oliwier15MKS CKS-SMS Szczecin2:16.56416+0,8230.7834.6736.0635.05
41.DRZYCIMSKI Maciej15UKP Manta Jelcz-Laskowice2:16.97412+0,8129.6034.3036.7236.35
42.WERWIŃSKI Mateusz15MKP Astromal-Leszno2:17.04412+0,7629.9334.7036.4535.96
43.SYLWESTROWICZ Wiktor15MTKP Delfin Toruń2:17.42408+0,8330.1935.1735.9936.07
44.NARLOCH Aleksander15Neptun Gdańsk2:17.56407+0,7331.5135.5136.8233.72
45.SIBIGA Karol15UKS "Feniks" Dębica2:17.93404+0,7730.5334.8837.2035.32
46.LENGA Szymon15KP Płetwal Mława2:18.24401+0,6729.8335.2237.4035.79
47.KĘDZIA Adam15MKS Juvenia Wrocław2:18.32401+0,8131.4534.7537.3634.76
48.GRABLEWSKI Wojciech15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot2:18.84396+0,8730.6435.6836.9035.62
49.ROMAŃSKI Jan15MUKS Wodnik Łask2:19.67389+0,8331.4635.0437.2035.97
50.MIELCZAREK Maciej15UKS Żoliborz2:19.71389+0,7631.0235.7737.5035.42
51.DANIEL Aleksander15MKS SP 63 Bydgoszcz2:20.87379+0,6232.0334.8936.7337.22
52.KOCZERGA Mikołaj15MKS Juvenia Wrocław2:22.44367+0,8133.1436.1137.6035.59
53.GONDEK Bartosz15UKS "Feniks" Dębica2:25.64343+0,7532.3036.2638.9438.14
54.ZAJĄC Damian15UKS Hetman Tarnobrzeg2:26.39338+0,7230.8538.1339.1738.24
55.GEISLER Bartosz15MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny2:38.3826734.5737.9242.3343.56
56.JANUŚ Maciej15MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny2:46.30230+0,5931.8640.0547.1647.23

PKSHEREMET Nikita15UKS G-8 Bielany Warszawa2:04.23553+0,7328.0831.7032.9631.49


<< TOP >>
Konkurencja 12
15.07.2022 - 10:47
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:11.71BERNAT LauraLublin08.02.2020

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.DENISIEWICZ Zuzanna15UKS Nawa Skierniewice2:21.80658A+0,5933.5036.6036.0635.64
2.KAMZOL Flawia15UKS SMS Galicja Kraków2:21.93656A+0,7334.3037.3636.0434.23
3.BURZAK Martyna15MKP Gdańsk2:26.76593A+0,7135.2835.9937.5237.97
4.SIEDLEWSKA Marcelina15UKS Żabianka Gdańsk2:28.22576A+0,7034.0037.3338.6438.25
5.STANEK Magdalena15UKS SMS Galicja Kraków2:28.46573A+0,6634.6037.4938.9137.46
6.SOBCZAK Antonina15UKS 48 Warszawa Śródmieście2:28.48573A+0,6334.5737.7238.7037.49
7.ŚCIBIOREK Dominika15UKS G-8 Bielany Warszawa2:28.84569A+0,6134.0136.9138.7939.13
8.GREŃ Martyna15UKS  ,,Dragon'' Będzin2:29.41562A+0,7234.9637.8338.8037.82
9.SUROWIEC Gabriela15UKP Fala Kraśnik2:29.80558A+0,6134.1737.9039.8137.92
10.BURDON Paulina15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:30.59549A+0,5934.5137.7939.0839.21
11.MORDAWSKA Natalia15UKS Ruch Grudziądz2:31.85536B+0,6934.8838.5039.2639.21
12.BARTOŚ Wiktoria15Uks Skarpa Lublin2:31.90535B+0,6635.8238.8339.3837.87
13.ROSIŃSKA Natalia15UKS Żabianka Gdańsk2:32.23532B+0,6934.5738.3239.8239.52
14.ZAKRZEWSKA Oliwia15UKS Nawa Skierniewice2:32.33530B+0,6634.5638.6739.7639.34
15.MACHNO Anna15KS Victoria Zawiercie2:32.69527B+0,6535.1138.7940.0238.77
16.BIELENINIK Hanna15MKS Neptun Stargard2:32.96524B+0,7435.9238.6740.5837.79
17.CICH Kinga15RWKS Sparta Biłgoraj2:34.39509B+0,6636.3938.9939.6639.35
18.GRECH Natalia15UKS Aquatica Pawłowice2:35.04503B+0,6535.0438.6840.6440.68
19.MICHALSKA Pola15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:35.47499B+0,6535.8638.9341.1139.57
20.PIAŚCIŃSKA Alicja15UKS Swim Team Wilanów2:35.55498B+0,7735.1338.1340.7541.54
21.DANILEWICZ Julia15KS ,,OLIMPIA'' Lublin2:36.06493R+0,6635.6039.8441.0639.56
22.SARNA Inez15UKS Nawa Skierniewice2:36.34491R+0,5736.6239.9940.9638.77
23.LASZCZAK Aleksandra15UKP Unia Oświęcim2:38.03475+0,8035.6739.3441.8541.17
24.TOMASZEWSKA Maja15UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.03466+0,6536.0839.7341.8641.36
25.LEPSZY-BAYARAA Julia15UKP Unia Oświęcim2:39.71460+0,7537.4540.2341.6440.39
26.GRZECH Michalina15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:40.13457+0,5935.6840.5942.7541.11
27.PISKORSKA Marta15UKP Manta Jelcz-Laskowice2:40.45454+0,6536.8240.3942.3540.89
28.LĘGA Natalia15KS Neptun Świdnica2:41.10448+0,7336.1040.5442.6841.78
29.KUKUŁA Maja15MKS Pałac Młodzieży Katowice2:41.49445+0,6337.6441.0941.7241.04
30.GRACKA Hanna15MKP Szczecin2:41.62444+0,7436.7440.5742.6441.67
31.GRZYMAŁA Hanna15Uks "Salmo Żory"2:43.68427+0,7637.4840.8042.3943.01
32.BARSZEWSKA Martyna15MKS SP 63 Bydgoszcz2:45.48414+0,6938.3342.1143.0841.96
33.SZOLC Zuzanna15Uks "Aqua Team Mikołów"2:46.31408+0,6938.5642.0743.0142.67
34.BOGUSŁAWSKA Aleksandra15MKS Pałac Młodzieży Katowice2:54.29354+0,8641.1444.4545.7542.95
35.POLIŃSKA Natalia15MKS Trójka Łódź2:54.75351+0,9342.7544.5844.0343.39
36.LESZKOWICZ Nina15UKS ,,ORKA'' Zamość2:55.50347+0,7741.1144.2545.6544.49
37.ŁABĘCKA Jolanta15UKS Ostrobramska2:57.34336+0,7141.6244.5845.7645.38
38.KRUK Kornelia15UKS Hetman Tarnobrzeg2:58.23331+0,6438.7044.3247.2847.93

PKDRABYCH Mariana15KS KSZO Ostrowiec Św.2:23.25638+0,6933.1735.6237.7236.74


<< TOP >>
Konkurencja 13
15.07.2022 - 11:01
Chłopców, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:02.20KOSIŃSKI Filip00109Baku (KAZ)25.07.2019

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.ŚLESIK Oskar15UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.19606A+0,6231.2934.3234.0132.57
2.KRUPA Jakub15UKP Unia Oświęcim2:13.28592A+0,6331.9734.5234.3232.47
3.DENNIS Oliver15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:15.05569A+0,5931.3834.7634.8934.02
4.NOWAKOWSKI Oliwier15UKS SMS Galicja Kraków2:15.60562A+0,6232.1534.9734.7133.77
5.URBANIAK Olivier15MKS Trójka Łódź2:15.74560A+0,6631.7734.9333.4935.55
6.PIĄTKIEWICZ Piotr15MKS Trójka Łódź2:16.09556A+0,6633.2035.2634.4833.15
7.OKOŃ Wojciech15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:17.59538A+0,6131.4934.5235.4736.11
8.CUR Kacper15UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:17.64537A+0,7332.6034.8035.4834.76
9.FISCHER Leon15MKS Juvenia Wrocław2:20.19508A+0,6430.8734.3836.9038.04
10.BUCOŃ Paweł15UKP Fala Kraśnik2:20.48505A+0,6832.1835.6436.8835.78
11.KOZAKIEWICZ Aleksander15UKS Swim Team Wilanów2:20.70503B+0,5831.3235.0736.7137.60
12.OCHALIK Adrian15MKS IKAR Stal Mielec2:20.96500B+0,6732.2235.7237.0935.93
13.KACZMAREK Kamil15Uks Cityzen2:21.07499B+0,5532.4535.8936.5736.16
14.PERA Jan15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:22.18487B+0,7332.5436.5337.6735.44
15.WÓJCIK Mikołaj15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:22.97479B+0,6733.2836.6037.7335.36
16.MIRONIUK Wiktor15KS Narwal Międzyrzec Podl.2:23.24477B+0,6031.6436.3538.2636.99
17.SOLAK Kacper15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:24.15468B+0,6533.1037.3838.0535.62
18.ZAWIŚLAK Piotr15MTP Delfin Cieszyn2:26.12449B+0,7433.9236.6638.2237.32
19.SZCZYGIEŁ Stanisław15UKS MOS w Opolu2:26.42446B+0,7133.4437.4437.6037.94
20.BOCHEŃSKI Szymon15Ks Korona 19192:26.62444B+0,7233.1737.5038.1837.77
21.OBŁUSKI Aleksander15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:26.92442R+0,6734.1037.8038.4136.61
22.BURCZYŃSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa2:27.63435R+0,6434.1437.5838.7937.12
23.WASIELEWSKI Krzysztof15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:27.90433+0,6133.7938.4839.0636.57
24.BOGATEK Bartłomiej15LKS ,,Opocznianka''2:28.24430+0,7633.3038.5039.3837.06
25.TUROWSKI Mateusz15MKS Pałac Młodzieży Katowice2:28.65426+0,6634.1537.7439.3237.44
26.KLONOWSKI Mikołaj15St. KP Olimpia Świecie2:29.40420+0,5733.5237.5038.6539.73
27.JENDRUSZEWSKI Jakub15MUKS ''Piętnastka''2:29.72417+0,7033.7137.6840.1438.19
28.MENDELSKI Radosław15MKS SMS Victoria Racibórz2:30.39412+0,6633.9337.9039.4139.15
29.KOLUCH Franciszek15UKS Kapry-Armexim Pruszków2:31.75401+0,7132.7938.3040.8139.85
30.KOWALSKI Paweł15TP Zielona Góra2:32.36396+0,7234.5938.3440.4938.94
31.KOZDROWSKI Maciej15WKS Śląsk2:33.77385+0,6335.5039.4340.4238.42
32.WOJCIECHOWSKI Wiktor15UKS G-8 Bielany Warszawa2:34.13382+0,7235.4639.6740.7738.23
33.PAŃKA Oliwier15UKP Manta Jelcz-Laskowice2:34.97376+0,6335.8138.8941.3638.91
34.JAŃCZYK Maksymilian15UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej2:36.35366+0,7134.6439.4941.1441.08
35.MROZICKI Kacper15UKS ,, Na Fali Bytom''2:39.20347+0,7237.7639.8040.9640.68
DYSKW.ŁAZAROWICZ Janusz15UKS 48 Warszawa Śródmieście
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 14
15.07.2022 - 11:15
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:45.38KNOP Aleksandra01605Łódź25.05.2018

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.PRZYBYLSKA Oliwia15MKS Piaseczno5:13.01616A+0,78
50m:
100m:
32.50
1:09.60
32.50
37.10
150m:
200m:
1:50.57
2:30.38
40.97
39.81
250m:
300m:
3:14.23
3:58.00
43.85
43.77
350m:
400m:
4:36.26
5:13.01
38.26
36.75
2.PLAGA Olga15TP Skalar Słupsk5:19.15581A+0,72
50m:
100m:
34.58
1:13.78
34.58
39.20
150m:
200m:
1:55.09
2:35.44
41.31
40.35
250m:
300m:
3:19.44
4:04.66
44.00
45.22
350m:
400m:
4:41.99
5:19.15
37.33
37.16
3.GLIŃSKA Oliwia15TP Zielona Góra5:21.30569A+0,77
50m:
100m:
34.49
1:13.42
34.49
38.93
150m:
200m:
1:53.41
2:33.92
39.99
40.51
250m:
300m:
3:20.97
4:07.97
47.05
47.00
350m:
400m:
4:44.86
5:21.30
36.89
36.44
4.MARCINIAK Aleksandra15UKS SMS Galicja Kraków5:21.90566A+0,84
50m:
100m:
33.36
1:11.42
33.36
38.06
150m:
200m:
1:54.44
2:36.02
43.02
41.58
250m:
300m:
3:21.96
4:07.85
45.94
45.89
350m:
400m:
4:45.68
5:21.90
37.83
36.22
5.KĘDZIOR Pola15UKS SP5 Swim5:23.55557A+0,73
50m:
100m:
34.07
1:12.07
34.07
38.00
150m:
200m:
1:54.38
2:35.93
42.31
41.55
250m:
300m:
3:22.35
4:09.33
46.42
46.98
350m:
400m:
4:47.89
5:23.55
38.56
35.66
6.POPPE Marta15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska5:23.57557A+0,88
50m:
100m:
34.22
1:13.99
34.22
39.77
150m:
200m:
1:56.37
2:37.89
42.38
41.52
250m:
300m:
3:24.60
4:11.52
46.71
46.92
350m:
400m:
4:48.34
5:23.57
36.82
35.23
7.SKRZYPCZAK Natalia15Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle5:24.28554A+0,80
50m:
100m:
34.48
1:15.76
34.48
41.28
150m:
200m:
1:57.47
2:38.24
41.71
40.77
250m:
300m:
3:24.20
4:08.13
45.96
43.93
350m:
400m:
4:47.60
5:24.28
39.47
36.68
8.MICHALIK Weronika15UKS Nawa Skierniewice5:30.95521A+0,80
50m:
100m:
35.32
1:18.02
35.32
42.70
150m:
200m:
2:00.41
2:41.57
42.39
41.16
250m:
300m:
3:27.68
4:14.28
46.11
46.60
350m:
400m:
4:53.58
5:30.95
39.30
37.37
9.KOZIOŁ Gabriela15UKS "Feniks" Dębica5:34.85503A+0,75
50m:
100m:
34.02
1:15.25
34.02
41.23
150m:
200m:
1:59.41
2:42.25
44.16
42.84
250m:
300m:
3:30.37
4:18.49
48.12
48.12
350m:
400m:
4:57.33
5:34.85
38.84
37.52
10.MIERNIK Hanna15MOSM Tychy5:35.10502A+0,89
50m:
100m:
35.27
1:16.56
35.27
41.29
150m:
200m:
2:00.31
2:42.70
43.75
42.39
250m:
300m:
3:32.33
4:21.24
49.63
48.91
350m:
400m:
4:58.61
5:35.10
37.37
36.49
11.KURYSIA Anna15UKP Unia Oświęcim5:36.36496B+0,67
50m:
100m:
35.24
1:17.92
35.24
42.68
150m:
200m:
2:02.37
2:45.33
44.45
42.96
250m:
300m:
3:33.07
4:20.96
47.74
47.89
350m:
400m:
4:59.58
5:36.36
38.62
36.78
12.RYDYŃSKA Maja15MKS SP 63 Bydgoszcz5:38.46487B+0,84
50m:
100m:
34.46
1:16.97
34.46
42.51
150m:
200m:
2:00.21
2:41.68
43.24
41.47
250m:
300m:
3:31.49
4:22.22
49.81
50.73
350m:
400m:
5:01.05
5:38.46
38.83
37.41
13.CICHA Zofia15UKS SMS Galicja Kraków5:42.21471B+0,83
50m:
100m:
37.83
1:20.08
37.83
42.25
150m:
200m:
2:04.15
2:47.04
44.07
42.89
250m:
300m:
3:35.67
4:24.54
48.63
48.87
350m:
400m:
5:03.77
5:42.21
39.23
38.44
14.BUKOWSKA Michalina15UKP ,,Ruda Śląska''5:44.28463B+0,75
50m:
100m:
36.32
1:19.12
36.32
42.80
150m:
200m:
2:05.39
2:49.89
46.27
44.50
250m:
300m:
3:39.38
4:27.93
49.49
48.55
350m:
400m:
5:07.00
5:44.28
39.07
37.28
15.ZDZIEBŁO Zosia15Uks "Salmo Żory"5:46.04456B+0,71
50m:
100m:
33.30
1:12.55
33.30
39.25
150m:
200m:
2:00.16
2:47.62
47.61
47.46
250m:
300m:
3:37.75
4:28.31
50.13
50.56
350m:
400m:
5:07.92
5:46.04
39.61
38.12
16.DRAŻYK Wiktoria15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska5:46.64453B+0,79
50m:
100m:
35.19
1:15.65
35.19
40.46
150m:
200m:
2:00.21
2:44.94
44.56
44.73
250m:
300m:
3:34.34
4:25.64
49.40
51.30
350m:
400m:
5:07.27
5:46.64
41.63
39.37
17.SOSNÓWKA Milena15UKP Fala Kraśnik5:53.61427B+0,77
50m:
100m:
33.66
1:15.19
33.66
41.53
150m:
200m:
2:01.80
2:45.66
46.61
43.86
250m:
300m:
3:37.77
4:31.05
52.11
53.28
350m:
400m:
5:12.38
5:53.61
41.33
41.23
18.LIPIŃSKA Julia15UKS "Feniks" Dębica5:57.90412B+0,86
50m:
100m:
37.49
1:19.05
37.49
41.56
150m:
200m:
2:05.44
2:49.61
46.39
44.17
250m:
300m:
3:38.26
4:28.87
48.65
50.61
350m:
400m:
5:14.81
5:57.90
45.94
43.09
19.SZEWC Milena15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa6:03.95391B+0,85
50m:
100m:
36.98
1:20.13
36.98
43.15
150m:
200m:
2:10.80
3:00.98
50.67
50.18
250m:
300m:
3:51.14
4:42.41
50.16
51.27
350m:
400m:
5:24.57
6:03.95
42.16
39.38


<< TOP >>
Konkurencja 15
15.07.2022 - 11:29
Chłopców, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:30.55KAŁUSOWSKI Jan00905Ostrowiec Sw10.07.2015

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.MIŁKOWSKI Mikołaj15UKS 48 Warszawa Śródmieście4:45.11625A+0,72
50m:
100m:
28.83
1:01.06
28.83
32.23
150m:
200m:
1:38.69
2:15.13
37.63
36.44
250m:
300m:
2:56.75
3:38.25
41.62
41.50
350m:
400m:
4:12.33
4:45.11
34.08
32.78
2.KRYŚ Radosław15UKS Tri-Team Rumia4:45.92620A+0,58
50m:
100m:
29.58
1:03.53
29.58
33.95
150m:
200m:
1:41.10
2:17.27
37.57
36.17
250m:
300m:
2:58.57
3:39.18
41.30
40.61
350m:
400m:
4:13.46
4:45.92
34.28
32.46
3.TARCZYŃSKI Bartosz15UKS 190 Łódź4:45.99619A+0,75
50m:
100m:
30.95
1:07.04
30.95
36.09
150m:
200m:
1:46.24
2:22.18
39.20
35.94
250m:
300m:
3:01.09
3:40.47
38.91
39.38
350m:
400m:
4:14.72
4:45.99
34.25
31.27
4.WIŚNIEWSKI Wiktor15UKP Unia Oświęcim4:49.65596A+0,65
50m:
100m:
29.55
1:04.08
29.55
34.53
150m:
200m:
1:42.96
2:21.01
38.88
38.05
250m:
300m:
3:02.80
3:43.49
41.79
40.69
350m:
400m:
4:17.50
4:49.65
34.01
32.15
5.OŁOWNIA Ignacy15KS Delfin Gdynia4:50.59590A+0,78
50m:
100m:
30.53
1:04.73
30.53
34.20
150m:
200m:
1:41.72
2:16.87
36.99
35.15
250m:
300m:
2:58.44
3:41.41
41.57
42.97
350m:
400m:
4:16.71
4:50.59
35.30
33.88
6.KUNICKI Maksymilian15MKS SMS Victoria Racibórz4:50.92588A+0,70
50m:
100m:
29.82
1:04.36
29.82
34.54
150m:
200m:
1:44.14
2:22.31
39.78
38.17
250m:
300m:
3:02.93
3:44.28
40.62
41.35
350m:
400m:
4:18.73
4:50.92
34.45
32.19
7.PROSZOWSKI Paweł15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:51.99582A+0,66
50m:
100m:
29.78
1:03.29
29.78
33.51
150m:
200m:
1:41.11
2:18.82
37.82
37.71
250m:
300m:
3:00.94
3:43.58
42.12
42.64
350m:
400m:
4:18.31
4:51.99
34.73
33.68
8.GNACZYŃSKI Michał15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:54.76566A+0,70
50m:
100m:
30.57
1:05.24
30.57
34.67
150m:
200m:
1:44.22
2:21.95
38.98
37.73
250m:
300m:
3:03.64
3:46.27
41.69
42.63
350m:
400m:
4:20.32
4:54.76
34.05
34.44
9.BORUSZEWSKI Filip15UKS SP-149 Łódź4:55.99559A+0,76
50m:
100m:
29.82
1:04.47
29.82
34.65
150m:
200m:
1:44.16
2:21.37
39.69
37.21
250m:
300m:
3:03.27
3:45.65
41.90
42.38
350m:
400m:
4:22.33
4:55.99
36.68
33.66
10.KOS Maciej15UKP Unia Oświęcim4:57.79549A+0,67
50m:
100m:
30.76
1:07.53
30.76
36.77
150m:
200m:
1:47.65
2:26.17
40.12
38.52
250m:
300m:
3:08.72
3:50.34
42.55
41.62
350m:
400m:
4:25.08
4:57.79
34.74
32.71
11.CUR Kacper15UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:57.89548B+0,71
50m:
100m:
31.43
1:08.48
31.43
37.05
150m:
200m:
1:46.26
2:22.72
37.78
36.46
250m:
300m:
3:05.81
3:49.07
43.09
43.26
350m:
400m:
4:24.42
4:57.89
35.35
33.47
12.KOZŁOWSKI Julian15MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz4:58.34545B+0,66
50m:
100m:
29.90
1:04.89
29.90
34.99
150m:
200m:
1:43.89
2:22.97
39.00
39.08
250m:
300m:
3:05.35
3:48.37
42.38
43.02
350m:
400m:
4:25.42
4:58.34
37.05
32.92
13.BURY Paweł15RWKS Sparta Biłgoraj4:58.72543B+0,67
50m:
100m:
30.13
1:07.28
30.13
37.15
150m:
200m:
1:47.49
2:27.24
40.21
39.75
250m:
300m:
3:09.05
3:51.20
41.81
42.15
350m:
400m:
4:25.79
4:58.72
34.59
32.93
14.ŁOJEWSKI Adam15MTP Kormoran Olsztyn5:03.14520B+0,70
50m:
100m:
30.52
1:05.74
30.52
35.22
150m:
200m:
1:45.68
2:24.23
39.94
38.55
250m:
300m:
3:08.14
3:53.36
43.91
45.22
350m:
400m:
4:29.07
5:03.14
35.71
34.07
15.MAJCHEROWICZ Mateusz15KS Delfin Gdynia5:06.39504B+0,67
50m:
100m:
29.67
1:05.13
29.67
35.46
150m:
200m:
1:46.35
2:26.52
41.22
40.17
250m:
300m:
3:10.67
3:55.05
44.15
44.38
350m:
400m:
4:31.93
5:06.39
36.88
34.46
16.WENTLAND Miłosz15MKS Trójka Łódź5:09.27490B+0,76
50m:
100m:
30.55
1:06.90
30.55
36.35
150m:
200m:
1:48.57
2:28.90
41.67
40.33
250m:
300m:
3:12.65
3:58.02
43.75
45.37
350m:
400m:
4:34.24
5:09.27
36.22
35.03
17.CIAPUŁA Michał15UKP Unia Oświęcim5:10.35485B+0,63
50m:
100m:
32.04
1:09.54
32.04
37.50
150m:
200m:
1:51.26
2:30.53
41.72
39.27
250m:
300m:
3:14.58
3:59.02
44.05
44.44
350m:
400m:
4:35.19
5:10.35
36.17
35.16
18.WIĘCEK Kacper15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa5:10.69483B+0,78
50m:
100m:
31.71
1:09.34
31.71
37.63
150m:
200m:
1:50.59
2:30.68
41.25
40.09
250m:
300m:
3:16.34
4:01.35
45.66
45.01
350m:
400m:
4:36.51
5:10.69
35.16
34.18
19.OLSZYŃSKI Maksymilian15MTP Kormoran Olsztyn5:13.58470B+0,66
50m:
100m:
31.30
1:09.79
31.30
38.49
150m:
200m:
1:52.38
2:32.87
42.59
40.49
250m:
300m:
3:16.48
4:01.13
43.61
44.65
350m:
400m:
4:37.80
5:13.58
36.67
35.78
20.ŁUKAWSKI Tomasz15UKS 48 Warszawa Śródmieście5:21.49436B+0,77
50m:
100m:
31.94
1:09.75
31.94
37.81
150m:
200m:
1:53.42
2:35.68
43.67
42.26
250m:
300m:
3:24.14
4:10.32
48.46
46.18
350m:
400m:
4:46.45
5:21.49
36.13
35.04
21.PRZYSTAŁ Antonio15KP Solne Miasto Wieliczka5:29.92403R+0,55
50m:
100m:
32.85
1:11.18
32.85
38.33
150m:
200m:
1:55.77
2:38.92
44.59
43.15
250m:
300m:
3:25.56
4:13.17
46.64
47.61
350m:
400m:
4:53.33
5:29.92
40.16
36.59
DYSKW.SKOWROŃSKI Braian15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie lub nawrocie)
DYSKW.CYGAŃSKI Krzysztof15UKS ,,GIM 92 Ursynów''
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 4
15.07.2022 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat25.84KORC Agata00201Valetta (MLT)08.07.2001

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.KAMZOL Flawia15UKS SMS Galicja Kraków26.40720+0,73
2.HOFMAN Roksana15KP Bałtyk Kołobrzeg26.86684+0,72
3.WYSOCKA Amelia15UKP Fala Kraśnik27.08667+0,72
4.WRZESZCZYŃSKA Marta15KS Posnania Poznań27.31651+0,73
5.WŁADYCZKA Amelia15MKS Juvenia Wrocław27.70623+0,75
6.MARKIEWICZ Weronika15Neptun Gdańsk27.72622+0,62
7.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA Liliana15Buks27.90610+0,64
8.RUTKOWSKA Aneta15MKS Trójka Łódź27.92609+0,68
9.SITKIEWICZ Jagoda15MKS Pałac Młodzieży Katowice28.00604+0,67
10.SARNA Inez15UKS Nawa Skierniewice28.21590+0,68
Finał B
11.GIEWIADA Patrycja15UKS "Krośnicka Przystań"28.01603+0,71
12.GRZEGORZEWSKA Julia15Stowarzyszenie MKS "Świt"28.23589+0,66
13.FIGURSKA Paula15UKS G-8 Bielany Warszawa28.25588+0,71
14.ROSIŃSKA Natalia15UKS Żabianka Gdańsk28.37580+0,70
15.MACHNO Anna15KS Victoria Zawiercie28.40578+0,73
16.PALLUTH Aleksandra15KP Aquapark Wągrowiec28.54570+0,77
17.ŁAPETA Iga15Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy28.58568+0,72
18.ŚCIBIOREK Dominika15UKS G-8 Bielany Warszawa28.67562+0,74
19.GORGOSZ Małgorzata15UKS Aquatica Pawłowice28.92548+0,72
20.SADO Aleksandra15St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki29.00543+0,66


<< TOP >>
Konkurencja 5
15.07.2022 - 17:05
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat23.61ORLICZ Filip05114Warsaw01.12.2017

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.JABŁOŃSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa23.98663+0,70
2.HETMAN Mikołaj15MKS SP 63 Bydgoszcz24.17647+0,71
3.MRÓZ Szymon15MKP ,,Wodnik 29'' Tychy24.21644+0,60
4.PIETROŃ Przemysław15KU AZS UMCS Lublin24.23642+0,63
5.SHYPIN Aliaksandr15UKS G-8 Bielany Warszawa24.40629+0,65
6.BIELIŃSKI Bartosz15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej24.75603+0,62
7.ŚLESIK Oskar15UKS G-8 Bielany Warszawa24.77601+0,72
8.DROBEK Julian15TP Zielona Góra24.83597+0,64
9.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz15UKP ,,Polonia Warszawa''25.21570+0,76
10.GRABOWSKI Maksymilian15UKS Hetman Tarnobrzeg25.40557+0,65
Finał B
11.ANTOSIK Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa25.25567+0,65
12.GAJEWSKI Bartosz15TP Zielona Góra25.29565+0,70
13.PIOTROWSKI Kacper15UKS Manta Warszawa Włochy25.31563+0,58
14.URBAŃCZYK Julian15UKS Żoliborz26.01519+0,68
PUCH Wojciech15UKP Jedynka Elbląg26.01519+0,72
16.DENNIS Oliver15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park26.07515+0,66
17.BAKALARZ Franciszek15MKS SP 63 Bydgoszcz26.15511+0,65
18.OMELANOWICZ Igor15"Olympic.Gym." Żory26.26504+0,72
19.KUSEK Mateusz15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.28364+0,75
20.WILDNER Arkadiusz15UKS G-8 Bielany Warszawa30.55320+0,65


<< TOP >>
Konkurencja 6
15.07.2022 - 17:11
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat32.36ZACHORZ Paulina00416Gorzow Wlkp.08.11.2008

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.BONECKA Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park32.86708+0,70
2.KOT Emilia15TP Zielona Góra33.67658+0,65
3.BORKOWSKA Dominika15UKS ,,Omega'' Olkusz33.83649+0,77
4.SZOPA Natalia15UKP Gryf Dębica33.85648+0,69
5.TURBAŃSKA Marta15WKS Śląsk33.89646+0,68
6.BOCZEJ Agata15UKS Wodnik Siemianowice Śląskie34.11633+0,70
7.KAWKA Zuzanna15KU AZS UAM Poznań34.14632+0,67
8.SKROK Julia15WKS Śląsk34.30623+0,66
9.RYZNAR Katarzyna15UKS G-8 Bielany Warszawa34.34621+0,72
10.WOŹNIAK Michalina15MKS SP 63 Bydgoszcz34.45615+0,72
Finał B
11.DRĄŻKIEWICZ Pola15UKS Nawa Skierniewice34.32622+0,75
12.GULCZYŃSKA Natalia15Uks Cityzen34.55609+0,65
13.KRAWCZYK Marta15MKP Astromal-Leszno34.84594+0,67
14.GAWEŁ Izabela15UKS "Feniks" Dębica35.02585+0,69
15.ZUREL Laura15Sejwal Rypin35.18577+0,69
16.POLOK Dominika15UKS MOS w Opolu35.28572+0,64
17.VYSATA Zuzanna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park35.33570+0,73
18.PIETRZYK Hanna15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki35.47563+0,74
19.JUSZKIEWICZ Oliwia15MKP Astromal-Leszno35.62556+0,71
20.BRZYSZKO Paula15Uks Skarpa Lublin35.94541+0,75


<< TOP >>
Konkurencja 7
15.07.2022 - 17:16
Chłopców, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat29.82MAKSAJDA Kacper00710Oświęcim16.07.2021

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.CZOGAŁA Grzegorz15UKS G-8 Bielany Warszawa30.78599+0,64
2.WILK Mikołaj15MKS IKAR Stal Mielec31.18576+0,69
3.DĄBROWSKI Filip15MKS Pałac Młodzieży Katowice31.29570+0,65
4.BOSIACKI Kamil15Uks Cityzen31.44562+0,73
5.WIŚNIEWSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa31.80543+0,68
6.SZAFRAŃSKI Kamil15KS Warta Poznań31.92537+0,68
7.KAZANOWSKI Dominik15UKS G-8 Bielany Warszawa32.26520+0,65
8.MIKITA Damian15UKS Ruch Grudziądz32.36515+0,66
9.SKRZYPIEC Szymon15Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle32.61503+0,65
10.TARCZYŃSKI Bartosz15UKS 190 Łódź32.96488+0,66
Finał B
11.KRUK Franciszek15UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.06583+0,71
12.PUJANEK Aleksander15KP Bałtyk Kołobrzeg32.09528+0,64
13.SKROBISZ Michał15UKS 190 Łódź32.22522+0,69
14.OKOŃ Mateusz15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica32.24521+0,68
15.KUNICKI Maksymilian15MKS SMS Victoria Racibórz32.26520+0,65
16.GŁAZ Karol15MKS IKAR Stal Mielec32.72498+0,72
17.SKOWROŃSKI Braian15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa32.74497+0,67
18.ZIOŁECKI Beniamin15UKP ,,Polonia Warszawa''32.80495+0,65
19.SPIREWSKI Mikołaj15UKS Siódemka Gdynia33.28474+0,69
20.OLSZYŃSKI Maksymilian15MTP Kormoran Olsztyn33.32472+0,67


<< TOP >>
Konkurencja 8
15.07.2022 - 17:28
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:01.40CIERPIAŁOWSKA Paulina00310Olsztyn05.07.2019

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m
Finał A
1.BONECKA Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:03.16677+0,6929.8333.33
2.DUDA Anna15MKP Szczecin1:05.13618+0,7230.2934.84
3.GORGOSZ Małgorzata15UKS Aquatica Pawłowice1:05.84598+0,7630.5235.32
4.TEODOROWICZ Michalina15MKS SMS Victoria Racibórz1:06.24587+0,7031.1835.06
5.ROJEK Wiktoria15UKS Manta Warszawa Włochy1:07.28560+0,7430.7836.50
6.DZIUBA Monika15SWIMLAND Olsztyn1:08.60528+0,6931.7636.84
7.MURAS Nina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:08.79524+0,7232.1336.66
8.ZDZIEBŁO Zosia15Uks "Salmo Żory"1:09.41510+0,7032.4236.99
9.BOBROWSKA Zofia15UKS MOS w Opolu1:09.44510+0,7031.7237.72
10.HAZUKA Dominika15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:09.56507+0,7532.4837.08
Finał B
11.ZABAWA Emilia15UKS SP 8 Chrzanów1:09.28513+0,6732.4536.83
12.JAROS Aleksandra15KS Neptun Świdnica1:09.57507+0,7332.6436.93
13.TROJANOWSKA Hanna15KP Bałtyk Kołobrzeg1:09.99498+0,6432.9037.09
14.GREŃ Martyna15UKS  ,,Dragon'' Będzin1:10.21493+0,6831.3638.85
15.SOSNÓWKA Milena15UKP Fala Kraśnik1:10.24492+0,7932.6837.56
16.ZAKRZEWSKA Oliwia15UKS Nawa Skierniewice1:10.41489+0,6932.8837.53
17.ZARZECKA Roksana15Klub Pływacki Ciechanów1:10.53486+0,6832.3438.19
18.DOMORADZKA Julia15KU AZS UMCS Lublin1:10.63484+0,7132.3338.30
19.STAŃCZYK Klaudia15MPKS Orka Ciechanów1:10.71483+0,7832.8137.90
20.GUZDEK Anna15UKP Unia Oświęcim1:11.16473+0,7033.3237.84


<< TOP >>
Konkurencja 9
15.07.2022 - 17:35
Chłopców, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat55.91GORAJ Marcin03606Kosice (SVK)10.12.2016

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m
Finał A
1.WIERASZKA Bartosz15TP Zielona Góra56.92655+0,7226.6630.26
2.GAJDA Jan15MKS Trójka Łódź57.31642+0,6826.8830.43
3.SAKŁAK Szymon15UKS SMS Galicja Kraków57.90622+0,6427.4930.41
4.KATANA Jakub15MKP Zabrze57.98620+0,7727.5130.47
5.JABŁOŃSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa58.45605+0,6927.6630.79
6.WDOWIAK Dominik15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej58.52603+0,6227.6830.84
7.ŚMIGLAK Maksymilian15KU AZS UAM Poznań58.91591+0,6127.2131.70
8.WILDNER Arkadiusz15UKS G-8 Bielany Warszawa58.99589+0,6927.2931.70
9.BURY Paweł15RWKS Sparta Biłgoraj59.10585+0,6527.1631.94
10.BEDYŃSKI Sebastian15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:00.35550+0,6727.7432.61
Finał B
11.WÓJCIAK Oliwier15UKS "V" Łomianki59.13584+0,7027.4231.71
12.KRYSIAK Maciej15UKS G-8 Bielany Warszawa59.65569+0,6128.3931.26
13.HUBIŃSKI Olivier15KS Delfin Gdynia59.98560+0,6627.6832.30
14.BORKOWSKI Marcel15KS Neptun Świdnica1:00.13556+0,7228.0732.06
15.BIELIŃSKI Bartosz15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:00.15555+0,6227.6632.49
16.JAŃCZYK Maksymilian15UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej1:00.30551+0,6827.9332.37
17.ROMER Stanisław15UKS 48 Warszawa Śródmieście1:00.47546+0,7128.1432.33
18.GRZYWIŃSKI Jakub15Włocławski Klub Nurkowy Jacques1:01.34523+0,6928.5232.82
19.TOBIASZ Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.50519+0,6927.8833.62
20.WÓJCIK Mikołaj15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:01.82511+0,7029.0032.82


<< TOP >>
Konkurencja 10
15.07.2022 - 17:47
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:00.03KNOP Aleksandra01605Lódź25.05.2018

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.WIERNICKA Julia15KS Piątka Chorzów2:08.65677+0,8230.0432.2233.4332.96
2.POPPE Marta15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:09.08670+0,8030.0532.1633.2433.63
3.GULCZYŃSKA Natalia15Uks Cityzen2:10.20653+0,6529.8032.5933.9033.91
4.SOWA Barbara15UKP Unia Oświęcim2:11.55633+0,6630.7132.9934.4033.45
5.GIEWIADA Patrycja15UKS "Krośnicka Przystań"2:11.92628+0,7030.0633.6734.0534.14
6.GLIŃSKA Oliwia15TP Zielona Góra2:13.37607+0,7430.7632.2534.6835.68
7.ŁAPETA Iga15Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy2:13.38607+0,7230.3033.2134.8135.06
8.KUCZMAR Zuzanna15MKS Ochota Warszawa2:13.44606+0,7230.2933.3734.2835.50
9.GRZESIAK Oliwia15WKS Śląsk2:13.79602+0,7730.3633.5435.3334.56
10.MARKIEWICZ Weronika15Neptun Gdańsk2:16.57566+0,6530.5333.7336.1536.16
Finał B
11.RĄCZKOWSKA Maja15LKS Jedność 32 Przyszowice2:13.62604+0,7731.2534.2033.7634.41
12.WĘGRZYCKA Małgorzata15MKS Trójka Łódź2:14.98586+0,6631.1834.4335.2134.16
13.TARASZKIEWICZ Zofia15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:15.27582+0,6531.1034.5035.2134.46
14.GOLANOWSKA Gabriela15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:15.57578+0,8432.2434.6535.3333.35
15.BUDZEŃ Monika15MKP Astromal-Leszno2:15.72576+0,8831.2834.5035.4134.53
16.ORASZEK Karolina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:16.49567+0,8231.4534.4935.3035.25
17.MICHALSKA Pola15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:17.52554+0,7230.8534.6535.7736.25
18.WOŻAKOWSKA Zofia15UKS SP5 Swim2:19.05536+0,7631.6635.4936.4735.43
19.RUTKOWSKA Aneta15MKS Trójka Łódź2:20.97514+0,6831.6135.6436.8936.83
20.SITKIEWICZ Jagoda15MKS Pałac Młodzieży Katowice2:21.77506+0,6832.8136.7536.8635.35


<< TOP >>
Konkurencja 11
15.07.2022 - 17:57
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:53.68ORLICZ Filip05114Targoviste (ROU)09.12.2017

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.KOWAL Maciej15MKP Szczecin1:56.52670+0,7227.8030.0830.1328.51
2.MAJOR Erik15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:57.22658+0,7327.8330.3430.1028.95
3.PIETROŃ Przemysław15KU AZS UMCS Lublin1:58.93630+0,6427.9830.6130.7829.56
4.PONIEWAŻ Oliwier15UKS SP5 Swim2:01.04598+0,7128.8330.5431.0130.66
5.KUSEK Mateusz15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:01.32594+0,8228.1530.7031.7030.77
6.STEFAŃSKI Leon15UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.88571+0,7128.4530.9331.9731.53
7.SELDER Krystian15MKS Trójka Łódź2:03.20567+0,7028.1831.3231.8731.83
8.KACPRZAK Marcel15UKS 190 Łódź2:03.80559+0,6628.3732.1132.5830.74
9.KONOPKO Mateusz15LKS Jedność 32 Przyszowice2:05.88532+0,6328.7632.0332.7832.31
10.OKOŃ Jakub15Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica2:06.85519+0,6428.8131.9933.0233.03
Finał B
11.KANCZKOWSKI Szymon15UKS Tri-Team Rumia2:05.43537+0,7929.4831.8232.8931.24
12.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz15UKP ,,Polonia Warszawa''2:06.08529+0,7128.9132.1933.1731.81
13.ANTOSIK Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.30526+0,6529.1131.9433.2032.05
14.FIGIEL Filip15UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:06.65522+0,6428.8232.7333.0532.05
15.BARANOWSKI Alex15Uks Cityzen2:06.75521+0,6129.4932.0432.7632.46
16.SOLAK Kacper15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:06.97518+0,7529.6333.1433.5430.66
17.MIKOŁAJCZYK Adrian15MKS Trójka Łódź2:08.11504+0,7329.1132.7733.5132.72
18.CHMIELEWSKI Jan15UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.25503+0,6729.6033.1033.0432.51
19.BIŁEŃKI Szymon15KP Bałtyk Kołobrzeg2:08.57499+0,7429.6932.5534.0032.33
20.WENTLAND Miłosz15MKS Trójka Łódź2:08.76497+0,7629.1232.5534.5032.59


<< TOP >>
Konkurencja 12
15.07.2022 - 18:11
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:11.71BERNAT LauraLublin08.02.2020

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.KAMZOL Flawia15UKS SMS Galicja Kraków2:19.76687+0,6934.1236.4936.0533.10
2.DENISIEWICZ Zuzanna15UKS Nawa Skierniewice2:22.19652+0,6233.6036.6736.1735.75
3.SOBCZAK Antonina15UKS 48 Warszawa Śródmieście2:23.99628+0,5933.2336.8637.3436.56
4.BURZAK Martyna15MKP Gdańsk2:24.55621+0,6834.3736.3036.6537.23
5.STANEK Magdalena15UKS SMS Galicja Kraków2:26.87592+0,6534.2437.0537.6737.91
6.SIEDLEWSKA Marcelina15UKS Żabianka Gdańsk2:29.27564+0,6833.1537.0439.2539.83
7.ŚCIBIOREK Dominika15UKS G-8 Bielany Warszawa2:29.69559+0,6133.7937.3238.7239.86
8.SUROWIEC Gabriela15UKP Fala Kraśnik2:30.35552+0,6133.9938.3839.8938.09
9.BURDON Paulina15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:31.62538+0,6235.1738.2739.1839.00
10.GREŃ Martyna15UKS  ,,Dragon'' Będzin2:32.69527+0,7435.3939.0439.8738.39
Finał B
11.BARTOŚ Wiktoria15Uks Skarpa Lublin2:30.36552+0,6734.8538.0539.6937.77
12.MICHALSKA Pola15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:31.53539+0,6835.2838.3939.3738.49
13.MACHNO Anna15KS Victoria Zawiercie2:31.64538+0,6135.1738.2839.9338.26
14.MORDAWSKA Natalia15UKS Ruch Grudziądz2:31.68537+0,7134.8038.1539.9038.83
15.BIELENINIK Hanna15MKS Neptun Stargard2:32.55528+0,7936.2038.8239.6937.84
16.CICH Kinga15RWKS Sparta Biłgoraj2:33.87515+0,6735.7438.5039.6739.96
17.GRECH Natalia15UKS Aquatica Pawłowice2:35.98494+0,6334.7839.2641.1940.75
18.LASZCZAK Aleksandra15UKP Unia Oświęcim2:37.40481+0,7336.1240.2141.7139.36
19.DANILEWICZ Julia15KS ,,OLIMPIA'' Lublin2:39.33464+0,6834.9440.2142.1842.00
20.PIAŚCIŃSKA Alicja15UKS Swim Team Wilanów2:39.38463+0,6636.3540.5541.8340.65


<< TOP >>
Konkurencja 13
15.07.2022 - 18:21
Chłopców, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:02.20KOSIŃSKI Filip00109Baku (KAZ)25.07.2019

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.URBANIAK Olivier15MKS Trójka Łódź2:06.78687+0,6330.0132.5632.5431.67
2.ŚLESIK Oskar15UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.44661+0,6229.7332.5333.7132.47
3.KRUPA Jakub15UKP Unia Oświęcim2:11.31619+0,6031.1133.8633.9532.39
4.NOWAKOWSKI Oliwier15UKS SMS Galicja Kraków2:14.66574+0,6132.0934.3634.3233.89
5.PIĄTKIEWICZ Piotr15MKS Trójka Łódź2:14.73573+0,6931.2734.0335.1934.24
6.CUR Kacper15UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:14.77572+0,7331.4634.1134.9934.21
7.OKOŃ Wojciech15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:15.02569+0,6830.3233.3335.0636.31
8.DENNIS Oliver15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:15.63561+0,5931.5634.5135.0934.47
9.FISCHER Leon15MKS Juvenia Wrocław2:20.46505+0,7031.6734.9036.6937.20
10.BUCOŃ Paweł15UKP Fala Kraśnik2:22.13488+0,7232.5936.3937.0536.10
Finał B
11.OCHALIK Adrian15MKS IKAR Stal Mielec2:17.60538+0,7031.3534.6036.2235.43
12.MIRONIUK Wiktor15KS Narwal Międzyrzec Podl.2:19.44517+0,5931.2335.3336.9135.97
13.SOLAK Kacper15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:22.19487+0,6633.2836.1537.5535.21
14.ZAWIŚLAK Piotr15MTP Delfin Cieszyn2:22.94480+0,6433.1736.1736.7436.86
15.OBŁUSKI Aleksander15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:23.65472+0,6632.5835.9137.6237.54
16.WÓJCIK Mikołaj15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:23.71472+0,7234.1837.0338.0834.42
17.PERA Jan15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:24.18467+0,7131.5336.6139.0137.03
18.SZCZYGIEŁ Stanisław15UKS MOS w Opolu2:25.16458+0,7333.9236.5637.2237.46
19.BURCZYŃSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.53454+0,6632.8836.1238.5138.02
20.BOCHEŃSKI Szymon15Ks Korona 19192:26.07449+0,8333.6337.1738.1037.17


<< TOP >>
Konkurencja 14
15.07.2022 - 18:36
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:45.38KNOP Aleksandra01605Łódź25.05.2018

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.PRZYBYLSKA Oliwia15MKS Piaseczno5:05.62662+0,77
50m:
100m:
31.85
1:09.11
31.85
37.26
150m:
200m:
1:49.01
2:28.16
39.90
39.15
250m:
300m:
3:11.42
3:54.79
43.26
43.37
350m:
400m:
4:30.82
5:05.62
36.03
34.80
2.GLIŃSKA Oliwia15TP Zielona Góra5:09.02640+0,75
50m:
100m:
32.94
1:10.69
32.94
37.75
150m:
200m:
1:48.73
2:26.91
38.04
38.18
250m:
300m:
3:12.24
3:57.73
45.33
45.49
350m:
400m:
4:33.62
5:09.02
35.89
35.40
3.POPPE Marta15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska5:16.72594+0,81
50m:
100m:
33.68
1:11.25
33.68
37.57
150m:
200m:
1:53.53
2:34.05
42.28
40.52
250m:
300m:
3:20.87
4:07.59
46.82
46.72
350m:
400m:
4:43.11
5:16.72
35.52
33.61
4.MARCINIAK Aleksandra15UKS SMS Galicja Kraków5:17.88588+0,82
50m:
100m:
32.83
1:10.73
32.83
37.90
150m:
200m:
1:53.07
2:34.24
42.34
41.17
250m:
300m:
3:19.10
4:05.19
44.86
46.09
350m:
400m:
4:42.35
5:17.88
37.16
35.53
5.PLAGA Olga15TP Skalar Słupsk5:19.14581+0,74
50m:
100m:
33.57
1:12.02
33.57
38.45
150m:
200m:
1:53.54
2:33.49
41.52
39.95
250m:
300m:
3:18.70
4:04.86
45.21
46.16
350m:
400m:
4:42.63
5:19.14
37.77
36.51
6.SKRZYPCZAK Natalia15Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle5:21.88566+0,79
50m:
100m:
34.70
1:15.33
34.70
40.63
150m:
200m:
1:57.00
2:37.16
41.67
40.16
250m:
300m:
3:22.89
4:07.13
45.73
44.24
350m:
400m:
4:46.23
5:21.88
39.10
35.65
7.KĘDZIOR Pola15UKS SP5 Swim5:22.07565+0,74
50m:
100m:
33.72
1:11.57
33.72
37.85
150m:
200m:
1:53.69
2:35.45
42.12
41.76
250m:
300m:
3:22.00
4:08.75
46.55
46.75
350m:
400m:
4:46.71
5:22.07
37.96
35.36
8.MICHALIK Weronika15UKS Nawa Skierniewice5:28.26534+0,79
50m:
100m:
35.08
1:16.84
35.08
41.76
150m:
200m:
1:59.43
2:40.36
42.59
40.93
250m:
300m:
3:25.79
4:11.94
45.43
46.15
350m:
400m:
4:50.84
5:28.26
38.90
37.42
9.MIERNIK Hanna15MOSM Tychy5:37.72490+0,84
50m:
100m:
35.91
1:18.52
35.91
42.61
150m:
200m:
2:02.99
2:45.72
44.47
42.73
250m:
300m:
3:35.25
4:24.39
49.53
49.14
350m:
400m:
5:01.40
5:37.72
37.01
36.32
10.KOZIOŁ Gabriela15UKS "Feniks" Dębica5:39.45483+0,78
50m:
100m:
34.77
1:16.37
34.77
41.60
150m:
200m:
1:59.43
2:41.51
43.06
42.08
250m:
300m:
3:30.42
4:19.94
48.91
49.52
350m:
400m:
5:00.16
5:39.45
40.22
39.29


<< TOP >>
Konkurencja 15
15.07.2022 - 18:44
Chłopców, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:30.55KAŁUSOWSKI Jan00905Ostrowiec Sw10.07.2015

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.MIŁKOWSKI Mikołaj15UKS 48 Warszawa Śródmieście4:35.74691+0,76
50m:
100m:
28.58
1:01.08
28.58
32.50
150m:
200m:
1:36.58
2:11.38
35.50
34.80
250m:
300m:
2:51.32
3:31.69
39.94
40.37
350m:
400m:
4:04.61
4:35.74
32.92
31.13
2.KRYŚ Radosław15UKS Tri-Team Rumia4:37.42679+0,73
50m:
100m:
28.70
1:01.47
28.70
32.77
150m:
200m:
1:37.18
2:12.02
35.71
34.84
250m:
300m:
2:51.22
3:31.36
39.20
40.14
350m:
400m:
4:05.01
4:37.42
33.65
32.41
3.TARCZYŃSKI Bartosz15UKS 190 Łódź4:39.82661+0,72
50m:
100m:
30.23
1:05.30
30.23
35.07
150m:
200m:
1:43.87
2:20.06
38.57
36.19
250m:
300m:
2:57.86
3:35.39
37.80
37.53
350m:
400m:
4:08.46
4:39.82
33.07
31.36
4.OŁOWNIA Ignacy15KS Delfin Gdynia4:42.19645+0,75
50m:
100m:
29.46
1:03.86
29.46
34.40
150m:
200m:
1:40.73
2:15.14
36.87
34.41
250m:
300m:
2:55.02
3:36.56
39.88
41.54
350m:
400m:
4:10.39
4:42.19
33.83
31.80
5.GNACZYŃSKI Michał15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:46.73615+0,67
50m:
100m:
30.16
1:05.64
30.16
35.48
150m:
200m:
1:43.91
2:22.12
38.27
38.21
250m:
300m:
3:02.89
3:44.73
40.77
41.84
350m:
400m:
4:15.90
4:46.73
31.17
30.83
6.WIŚNIEWSKI Wiktor15UKP Unia Oświęcim4:48.15605+0,66
50m:
100m:
29.48
1:03.95
29.48
34.47
150m:
200m:
1:43.33
2:21.50
39.38
38.17
250m:
300m:
3:02.41
3:43.19
40.91
40.78
350m:
400m:
4:16.88
4:48.15
33.69
31.27
7.PROSZOWSKI Paweł15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:49.93594+0,71
50m:
100m:
29.98
1:04.26
29.98
34.28
150m:
200m:
1:41.96
2:19.16
37.70
37.20
250m:
300m:
3:00.14
3:42.83
40.98
42.69
350m:
400m:
4:17.08
4:49.93
34.25
32.85
8.KUNICKI Maksymilian15MKS SMS Victoria Racibórz4:53.10575+0,70
50m:
100m:
29.79
1:05.19
29.79
35.40
150m:
200m:
1:46.21
2:25.01
41.02
38.80
250m:
300m:
3:06.10
3:47.43
41.09
41.33
350m:
400m:
4:21.28
4:53.10
33.85
31.82
9.BORUSZEWSKI Filip15UKS SP-149 Łódź4:57.12552+0,82
50m:
100m:
30.34
1:06.59
30.34
36.25
150m:
200m:
1:46.94
2:25.29
40.35
38.35
250m:
300m:
3:07.13
3:49.74
41.84
42.61
350m:
400m:
4:24.30
4:57.12
34.56
32.82
10.KOS Maciej15UKP Unia Oświęcim5:00.31535+0,73
50m:
100m:
31.84
1:09.90
31.84
38.06
150m:
200m:
1:50.26
2:28.44
40.36
38.18
250m:
300m:
3:10.34
3:52.09
41.90
41.75
350m:
400m:
4:26.56
5:00.31
34.47
33.75
Finał B
11.CUR Kacper15UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:53.62572+0,60
50m:
100m:
30.58
1:06.52
30.58
35.94
150m:
200m:
1:44.28
2:20.63
37.76
36.35
250m:
300m:
3:02.98
3:45.61
42.35
42.63
350m:
400m:
4:20.56
4:53.62
34.95
33.06
12.KOZŁOWSKI Julian15MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz4:58.87543+0,69
50m:
100m:
30.82
1:06.61
30.82
35.79
150m:
200m:
1:47.16
2:26.65
40.55
39.49
250m:
300m:
3:08.39
3:50.63
41.74
42.24
350m:
400m:
4:25.50
4:58.87
34.87
33.37
13.ŁOJEWSKI Adam15MTP Kormoran Olsztyn5:05.12510+0,68
50m:
100m:
31.45
1:07.46
31.45
36.01
150m:
200m:
1:47.70
2:27.21
40.24
39.51
250m:
300m:
3:11.38
3:56.91
44.17
45.53
350m:
400m:
4:31.70
5:05.12
34.79
33.42
14.MAJCHEROWICZ Mateusz15KS Delfin Gdynia5:06.26504+0,71
50m:
100m:
31.13
1:07.33
31.13
36.20
150m:
200m:
1:48.02
2:27.77
40.69
39.75
250m:
300m:
3:10.95
3:56.07
43.18
45.12
350m:
400m:
4:33.17
5:06.26
37.10
33.09
15.WIĘCEK Kacper15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa5:06.84501+0,76
50m:
100m:
30.63
1:07.85
30.63
37.22
150m:
200m:
1:47.96
2:26.96
40.11
39.00
250m:
300m:
3:13.38
3:58.45
46.42
45.07
350m:
400m:
4:33.30
5:06.84
34.85
33.54
16.CIAPUŁA Michał15UKP Unia Oświęcim5:12.99472+0,68
50m:
100m:
31.96
1:09.58
31.96
37.62
150m:
200m:
1:51.43
2:32.13
41.85
40.70
250m:
300m:
3:16.69
4:00.90
44.56
44.21
350m:
400m:
4:37.15
5:12.99
36.25
35.84
17.OLSZYŃSKI Maksymilian15MTP Kormoran Olsztyn5:14.74465+0,69
50m:
100m:
32.14
1:11.32
32.14
39.18
150m:
200m:
1:55.01
2:35.75
43.69
40.74
250m:
300m:
3:19.57
4:03.66
43.82
44.09
350m:
400m:
4:39.73
5:14.74
36.07
35.01
18.ŁUKAWSKI Tomasz15UKS 48 Warszawa Śródmieście5:16.49457+0,77
50m:
100m:
32.82
1:08.79
32.82
35.97
150m:
200m:
1:52.08
2:33.37
43.29
41.29
250m:
300m:
3:20.80
4:06.30
47.43
45.50
350m:
400m:
4:41.95
5:16.49
35.65
34.54
19.WENTLAND Miłosz15MKS Trójka Łódź5:27.33413+0,85
50m:
100m:
31.82
1:09.06
31.82
37.24
150m:
200m:
1:53.36
2:36.65
44.30
43.29
250m:
300m:
3:25.23
4:13.16
48.58
47.93
350m:
400m:
4:51.03
5:27.33
37.87
36.30
20.PRZYSTAŁ Antonio15KP Solne Miasto Wieliczka5:29.88403+0,66
50m:
100m:
32.67
1:11.19
32.67
38.52
150m:
200m:
1:56.32
2:40.44
45.13
44.12
250m:
300m:
3:26.47
4:13.87
46.03
47.40
350m:
400m:
4:52.55
5:29.88
38.68
37.33


<< TOP >>
Konkurencja 16
15.07.2022 - 19:11
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat8:42.19UKP Polonia Warszawa09514Łódź24.05.2018

Punkty: FINA 2022
PozycjaCzasPkt.CR
1.Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny ParkMokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park9:04.37604+0,74
BONECKA Anna
TARASZKIEWICZ Zofia
ORASZEK Karolina
MICHALSKA Pola
15
15
15
15
+0,74
+0,51
+0,35
+0,48
29.64
30.95
30.44
30.61
33.21
34.54
34.54
34.99
34.94
36.11
36.12
37.19
34.16
35.28
36.00
35.65
2:11.95
2:16.88
2:17.10
2:18.44
2.UKP Unia OświęcimUKP Unia Oświęcim9:05.52600+0,68
SOWA Barbara
LASZCZAK Aleksandra
GUZDEK Anna
KURYSIA Anna
15
15
15
15
+0,68
+0,03
+0,20
+0,30
30.63
30.53
31.71
31.01
33.86
35.59
35.24
34.21
35.17
37.34
35.46
34.97
34.14
36.29
34.78
34.59
2:13.80
2:19.75
2:17.19
2:14.78
3.UKS Nawa SkierniewiceUKS Nawa Skierniewice9:17.33563+0,68
ZAKRZEWSKA Oliwia
DRĄŻKIEWICZ Pola
SARNA Inez
DENISIEWICZ Zuzanna
15
15
15
15
+0,68
+0,36
+0,37
+0,43
31.84
31.20
32.57
30.33
35.28
35.81
37.06
33.51
36.37
37.06
38.48
34.80
35.28
36.82
36.61
34.31
2:18.77
2:20.89
2:24.72
2:12.95
4.UKS G-8 Bielany WarszawaUKS G-8 Bielany Warszawa9:18.06561+0,72
FIGURSKA Paula
BAKUN Maja
ŚCIBIOREK Dominika
TOMASZEWSKA Maja
15
15
15
15
+0,72
+0,34
0.00
+0,34
30.69
30.29
30.95
32.47
34.94
34.25
34.87
36.83
36.48
37.04
37.10
37.10
36.16
35.44
38.24
35.21
2:18.27
2:17.02
2:21.16
2:21.61
5.MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice9:23.51545+0,72
OGIEWA Karolina
SKOWRON Natalia
KUKUŁA Maja
SITKIEWICZ Jagoda
15
15
15
15
+0,72
+0,40
+0,16
+0,47
31.65
31.90
33.70
31.16
35.73
35.80
36.90
35.12
38.32
36.53
36.95
36.53
37.01
35.71
36.16
34.34
2:22.71
2:19.94
2:23.71
2:17.15
6.TP Zielona GóraTP Zielona Góra9:33.87516+0,77
UTNIK Aleksandra
KOWALICZEK Hanna
KOT Emilia
GLIŃSKA Oliwia
15
15
15
15
+0,77
+0,42
+0,56
+0,43
31.59
33.50
30.61
32.63
35.53
37.74
34.69
36.38
38.15
39.23
35.12
38.73
37.54
38.58
35.36
38.49
2:22.81
2:29.05
2:15.78
2:26.23
7.UKS SP5 SwimUKS SP5 Swim9:38.18504+0,74
WOŻAKOWSKA Zofia
ZIELIŃSKA Maja
GRABOWSKA Amelia
KĘDZIOR Pola
15
15
15
15
+0,74
+0,60
+0,49
31.67
32.39
34.07
33.22
35.59
36.63
38.06
36.22
37.82
39.25
35.40
37.98
38.63
35.36
2:18.88
2:24.82
2:30.01
2:24.47


<< TOP >>
Konkurencja 17
15.07.2022 - 19:23
Chłopców, 4 x 200m dowolny

15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat7:57.88WKS Śląsk Wrocław00601Ostrowiec Św.10.07.2015

Punkty: FINA 2022
PozycjaCzasPkt.CR
1.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa8:11.04619+0,62
CZOGAŁA Grzegorz
STEFAŃSKI Leon
ŚLESIK Oskar
SHYPIN Aliaksandr
15
15
15
15
+0,62
+0,52
+0,55
+0,56
28.12
28.76
27.75
26.78
32.82
31.24
30.89
30.76
33.16
32.17
30.97
33.36
30.25
31.43
30.61
31.97
2:04.35
2:03.60
2:00.22
2:02.87
2.MKS Park Wodny Tarnowskie GóryMKS Park Wodny Tarnowskie Góry8:16.45599+0,63
KRASKA Mateusz
PROSZOWSKI Paweł
WIECZOREK Kacper
MAJOR Erik
15
15
15
15
+0,63
+0,55
+0,53
+0,46
28.50
28.29
30.21
27.02
32.48
31.52
33.12
29.64
33.31
31.51
33.83
30.79
31.89
31.76
33.34
29.24
2:06.18
2:03.08
2:10.50
1:56.69
3.UKS 190 ŁódźUKS 190 Łódź8:16.83597+0,69
WALKOWSKI Maciej
KACPRZAK Marcel
TARCZYŃSKI Bartosz
WALKOWSKI Bartosz
15
15
15
15
+0,69
+0,53
+0,37
+0,51
28.95
28.79
28.62
29.05
32.23
32.56
31.84
31.92
32.57
32.73
32.06
32.79
31.10
29.77
30.90
30.95
2:04.85
2:03.85
2:03.42
2:04.71
4.MKS Trójka ŁódźMKS Trójka Łódź8:17.20596+0,80
GAJDA Jan
SELDER Krystian
URBANIAK Olivier
PIĄTKIEWICZ Piotr
15
15
15
15
+0,80
+0,44
+0,42
+0,51
27.99
28.07
29.21
28.25
32.52
31.80
31.60
32.72
32.79
32.46
31.94
33.34
30.81
32.22
29.91
31.57
2:04.11
2:04.55
2:02.66
2:05.88
5.KS Delfin GdyniaKS Delfin Gdynia8:30.90549+0,78
OŁOWNIA Ignacy
GĄSIOR Bartosz
MAJCHEROWICZ Mateusz
DWORAKOWSKI Błażej
15
15
15
15
+0,78
+0,59
+0,58
+0,48
28.65
29.68
29.14
28.46
30.91
32.89
32.88
31.78
30.24
35.27
34.65
33.79
31.48
34.22
33.54
33.32
2:01.28
2:12.06
2:10.21
2:07.35
6.MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.8:37.63528+0,67
GNACZYŃSKI Michał
PERA Jan
CHMIEL Borys
PRONIN Patryk
15
15
15
15
+0,67
+0,78
+0,60
+0,53
28.32
29.32
28.81
29.08
31.23
33.56
33.32
33.42
31.94
33.76
35.35
36.02
30.13
32.32
35.32
35.73
2:01.62
2:08.96
2:12.80
2:14.25
7.TP Zielona GóraTP Zielona Góra8:38.67525+0,69
DROBEK Julian
KOWALSKI Paweł
GAJEWSKI Bartosz
WIERASZKA Bartosz
15
15
15
15
+0,69
+0,52
+0,47
+0,47
29.40
29.97
29.47
27.80
34.54
35.83
33.66
31.04
35.20
36.43
34.28
32.71
30.32
34.56
32.16
31.30
2:09.46
2:16.79
2:09.57
2:02.85
8.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa8:39.03524+0,74
CHMIELEWSKI Franciszek
TOBIASZ Kacper
GARWULEWSKI Bartłomiej
CHMIELEWSKI Jan
15
15
15
15
+0,74
+0,44
+0,58
+0,65
28.85
30.19
29.44
29.27
32.45
33.11
32.17
32.80
34.49
34.23
33.41
34.30
34.29
33.42
32.21
34.40
2:10.08
2:10.95
2:07.23
2:10.77
9.UKP Unia OświęcimUKP Unia Oświęcim8:50.09492+0,69
KRUPA Jakub
WIŚNIEWSKI Wiktor
CIAPUŁA Michał
KOS Maciej
15
15
15
15
+0,69
+0,80
+0,54
+0,36
30.18
30.41
31.96
30.46
33.53
33.40
36.03
33.70
33.96
34.04
36.77
34.67
30.80
32.36
33.64
34.18
2:08.47
2:10.21
2:18.40
2:13.01
10.UKP ,,Polonia Warszawa''UKP ,,Polonia Warszawa''8:50.45491+0,75
EROMIN Jan
PATUCHA Stanisław
REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz
KOZŁOWSKI Iwo
15
15
15
15
+0,75
+0,39
+0,62
+0,42
29.13
30.00
29.13
28.98
31.91
34.84
32.96
33.37
34.09
38.66
34.25
34.80
33.27
38.26
33.68
33.12
2:08.40
2:21.76
2:10.02
2:10.27
11.Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny ParkMokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park8:51.88487+0,71
DENNIS Oliver
WASIELEWSKI Krzysztof
STAŚKIEWICZ Wiktor
OBŁUSKI Aleksander
15
15
15
15
+0,71
+0,54
+0,43
+0,95
29.56
30.85
31.13
29.48
32.73
35.35
34.26
32.74
33.09
35.84
35.28
34.78
32.42
34.45
35.39
34.53
2:07.80
2:16.49
2:16.06
2:11.53


<< TOP >>
Konkurencja 18
16.07.2022 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat26.85KAMZOL Flawia03606Lublin02.06.2022

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.KAMZOL Flawia15UKS SMS Galicja Kraków27.11731A+0,69
2.HOFMAN Roksana15KP Bałtyk Kołobrzeg28.63621A+0,69
3.WYSOCKA Amelia15UKP Fala Kraśnik28.76612A+0,71
4.BONECKA Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.11591A+0,70
5.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA Liliana15Buks29.83549A+0,62
6.GULCZYŃSKA Natalia15Uks Cityzen30.01539A+0,64
7.GREŃ Martyna15UKS  ,,Dragon'' Będzin30.02538A+0,64
8.MURAS Nina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park30.04537A+0,71
9.SITKIEWICZ Jagoda15MKS Pałac Młodzieży Katowice30.08535A+0,66
10.DZIUBA Monika15SWIMLAND Olsztyn30.31523A+0,71
11.GORGOSZ Małgorzata15UKS Aquatica Pawłowice30.35521B+0,71
12.ŁAPETA Iga15Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy30.42517B+0,72
13.HAZUKA Dominika15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu30.44516B+0,81
14.BURDON Paulina15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach30.57510B+0,77
15.DANILEWICZ Julia15KS ,,OLIMPIA'' Lublin30.62507B+0,71
16.OLEJARNIK Magdalena15UKS "Feniks" Dębica30.69504B+0,66
17.ZUREL Laura15Sejwal Rypin30.76500B+0,66
18.ROJEK Wiktoria15UKS Manta Warszawa Włochy30.82498B+0,72
19.KUBERA Helena15UKP Jedynka Elbląg30.84497B+0,67
20.KRZEMIŃSKA Amelia15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu30.85496B+0,68
21.MACHNO Anna15KS Victoria Zawiercie30.90494R+0,71
22.GRZEGORZEWSKA Julia15Stowarzyszenie MKS "Świt"30.91493R+0,67
23.MICHALSKA Pola15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park30.97490+0,69
24.BOBROWSKA Zofia15UKS MOS w Opolu31.05487+0,66
25.DOMORADZKA Julia15KU AZS UMCS Lublin31.18480+0,71
26.RUTKOWSKA Aneta15MKS Trójka Łódź31.30475+0,67
27.MLAŚ Viktoria15UKS ,,Aligator'' Gorzyce31.35473+0,77
28.BAKUN Maja15UKS G-8 Bielany Warszawa31.38471+0,70
ZAKRZEWSKA Oliwia15UKS Nawa Skierniewice31.38471+0,66
30.TARASZKIEWICZ Zofia15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park31.42470+0,65
31.LEPSZY-BAYARAA Julia15UKP Unia Oświęcim31.45468+0,68
32.KACZMAREK Amelia15UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.48467+0,71
33.FIGURSKA Paula15UKS G-8 Bielany Warszawa31.51466+0,73
34.GŁOWIAK Michalina15WKS Śląsk31.54464+0,80
35.RUMINIECKA Maja15KS Warta Poznań31.55464+0,70
36.SADO Aleksandra15St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki31.59462+0,66
37.SOSNÓWKA Milena15UKP Fala Kraśnik31.70457+0,78
38.ZDZIEBŁO Zosia15Uks "Salmo Żory"31.78454+0,72
39.ZARZECKA Roksana15Klub Pływacki Ciechanów31.79453+0,66
40.GOLANOWSKA Gabriela15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz31.82452+0,77
41.TROJANOWSKA Hanna15KP Bałtyk Kołobrzeg31.88450+0,61
42.ZABAWA Emilia15UKS SP 8 Chrzanów31.89449+0,64
43.PISKORSKA Marta15UKP Manta Jelcz-Laskowice31.93447+0,65
44.RODZIK Zuzanna15OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki31.99445+0,65
45.TOMKIEL Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park32.10440+0,73
46.MURAWSKA Wiktoria15KS Delfin Gdynia32.14439+0,75
47.STAŃCZYK Klaudia15MPKS Orka Ciechanów32.25434+0,70
48.CHMIELEWSKA Julia15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach32.38429+0,71
CICHA Zofia15UKS SMS Galicja Kraków32.38429+0,83
PLUTA Aleksandra15WKS Śląsk32.38429+0,69
51.KOZIOŁ Gabriela15UKS "Feniks" Dębica32.42427+0,75
52.KŁOS Oliwia15KP Raw-Swim32.46426+0,72
53.KOWALICZEK Hanna15TP Zielona Góra32.49425+0,74
54.OGIEWA Karolina15MKS Pałac Młodzieży Katowice32.52423+0,67
55.JEZIORSKA Natalia15SKS 137 Delfin Łódź32.53423+0,70
56.BOGUSŁAWSKA Aleksandra15MKS Pałac Młodzieży Katowice32.56422+0,81
57.KULAS Anna15MKS Juvenia Wrocław32.57422+0,68
58.STAWECKA Maria15SWIMLAND Olsztyn32.64419+0,63
59.SKUDLIK Michalina15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska32.75415+0,74
60.UTNIK Aleksandra15TP Zielona Góra32.87410+0,76
61.KUKUŁA Maja15MKS Pałac Młodzieży Katowice32.98406+0,73
62.DOŁOWY Małgorzata15UKP ,,Polonia Warszawa''32.99406+0,67
63.STRACH Klaudia15UKS Hetman Tarnobrzeg33.17399+0,83
64.KWIATKOWSKA Rozalia15UKS KORAL Wrocław33.18399+0,73
65.SZCZOTKA Natalia15UKP Unia Oświęcim33.46389+0,64
66.JAŚNIECKA Paulina15UKS MOS w Opolu33.55386+0,64
67.SKOROWSKA Amelia15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach33.58385+0,78
68.NOWOŚWIATŁOWSKA Emilia15UKS SP5 Swim33.66382+0,73
69.SZCZEPANIAK Lena15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot33.69381+0,70
70.PIOTROWSKA Emilia15MKP Zabrze33.81377+0,86
71.GRABOWSKA Amelia15UKS SP5 Swim33.83376+0,74
72.IWANICKA Dominika15MKP Zabrze33.94372+0,78
73.WASILEWSKA Amelia15SWIMLAND Olsztyn34.34360+0,71
74.ZABRZESKA Kinga15ULKS ,,Wodny Świat''34.45356+0,67
75.TURSKA Rozalia15UKS SP5 Swim34.52354+0,67
76.STACHURA Natalia15LKS Jedność 32 Przyszowice34.68349+0,71
77.KOŁODZIEJCZYK Maja15UKS Swim Team Wilanów34.71348+0,69
78.WICHULSKA Małgorzata15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park34.81345+0,70
79.KUBIAK Matylda15Uks "Salmo Żory"34.94341+0,68
80.MITUŚ Weronika15Gorlicki Klub Pływacki Fala/Karpatia34.96341+0,73
81.GOLĘDZINOWSKA Amelia15Uks ,,Pingwiny''35.38329+0,79
82.MAREK Nikola15UKS 190 Łódź35.66321+0,79
83.BAŃKOWSKA Julia15UKS Żabianka Gdańsk35.98313+0,76
84.SZEWC Milena15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa36.83291+0,89
85.SUSKA Zuzanna15UKP Jedynka Elbląg38.26260+0,64
86.SZOPA Oliwia15MKS SP 63 Bydgoszcz42.23193+0,76
DYSKW.FILEK Magdalena15UKS Victoria Kozy
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
NIE UK.ZAKRZEWSKA Natalia15UKS "Krośnicka Przystań"

PKNETREBKO Mariia15KS Delfin Gdynia29.24583+0,65
PKBAIDALINOVA Sofia15KS KSZO Ostrowiec Św.31.67459+0,72


<< TOP >>
Konkurencja 19
16.07.2022 - 9:11
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat24.54CZAPLA Kacper00316Oswięcim06.07.2019

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.WÓJCIAK Oliwier15UKS "V" Łomianki25.61657A+0,71
2.WIERASZKA Bartosz15TP Zielona Góra25.92634A+0,70
3.OKOŃ Wojciech15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.01627A+0,71
4.BIELIŃSKI Bartosz15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej26.14618A+0,60
5.MRÓZ Szymon15MKP ,,Wodnik 29'' Tychy26.20614A+0,61
6.PIETROŃ Przemysław15KU AZS UMCS Lublin26.22612A+0,66
7.DROBEK Julian15TP Zielona Góra26.43598A+0,64
8.WILDNER Arkadiusz15UKS G-8 Bielany Warszawa26.58588A+0,63
9.JABŁOŃSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa26.70580A+0,69
10.JAŃCZYK Maksymilian15UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej26.83571A+0,70
11.ŚMIGLAK Maksymilian15KU AZS UAM Poznań26.88568B+0,61
12.SAKŁAK Szymon15UKS SMS Galicja Kraków26.97563B+0,61
13.HUBIŃSKI Olivier15KS Delfin Gdynia27.00561B+0,66
14.CZOGAŁA Grzegorz15UKS G-8 Bielany Warszawa27.05558B+0,64
15.GAJDA Jan15MKS Trójka Łódź27.11554B+0,70
16.GARWULEWSKI Bartłomiej15UKS G-8 Bielany Warszawa27.20548B+0,65
17.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz15SWIMLAND Olsztyn27.22547B+0,65
18.BERNACKI Norbert15Uks Jagiellonia Swim27.26545B+0,73
19.PIOTROWSKI Kacper15UKS Manta Warszawa Włochy27.40536B+0,57
20.KRYSIAK Maciej15UKS G-8 Bielany Warszawa27.41536B+0,68
21.PORĘBA Krzysztof15WKS Śląsk27.45533R+0,69
22.ROMER Stanisław15UKS 48 Warszawa Śródmieście27.61524R+0,68
23.BEDYŃSKI Sebastian15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa27.62524+0,66
24.JABŁOŃSKI Bartłomiej15Stowarzyszenie Hobby Sport27.77515+0,69
25.PIĄTKIEWICZ Piotr15MKS Trójka Łódź27.79514+0,61
26.DZIK Kamil15SWIMLAND Olsztyn27.80514+0,64
27.WILK Mikołaj15MKS IKAR Stal Mielec27.87510+0,69
28.GRABOWSKI Maksymilian15UKS Hetman Tarnobrzeg27.92507+0,75
29.ANTOSIK Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa27.93506+0,66
30.BAKALARZ Franciszek15MKS SP 63 Bydgoszcz27.99503+0,65
31.TOBIASZ Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa28.04500+0,73
32.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz15UKP ,,Polonia Warszawa''28.05500+0,67
33.FILIPIAK Mateusz15UKP Wodnik Włocławek28.07499+0,64
34.KUSEK Mateusz15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki28.09498+0,75
35.BRYCH Krzysztof15MKS MOS Katowice28.15495+0,68
36.OBSZYŃSKI Bartłomiej15RWKS Sparta Biłgoraj28.20492+0,72
37.STEFAŃSKI Leon15UKS G-8 Bielany Warszawa28.25489+0,78
38.GAJEWSKI Bartosz15TP Zielona Góra28.27488+0,71
39.JANUS Filip15UKS Aquatica Pawłowice28.32486+0,71
40.DWORAKOWSKI Błażej15KS Delfin Gdynia28.41481+0,68
GRZYWIŃSKI Jakub15Włocławski Klub Nurkowy Jacques28.41481+0,69
42.KUŁTON Jakub15''UKS - Jedynka Kórnik''28.43480+0,70
43.GORAJ Bartłomiej15UKS ,,Omega'' Olkusz28.45479+0,79
44.GARSTKA Aleksander15MPKS Orka Ciechanów28.50477+0,65
FICEK Aleksander15UKS Wodnik Siemianowice Śląskie28.50477+0,63
46.KRZYWANIA Miłosz15KS Warta Poznań28.72466+0,72
47.TARKOWSKI Wojciech15UKS Ruch Grudziądz28.73465+0,66
48.CHMIEL Borys15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.82461+0,69
49.EROMIN Jan15UKP ,,Polonia Warszawa''28.90457+0,66
50.ZAWIŚLAK Piotr15MTP Delfin Cieszyn28.95455+0,75
51.MRUGAŁA Michał15Buks29.02451+0,72
52.DĄBROWSKI Filip15MKS Pałac Młodzieży Katowice29.04450+0,66
53.BARCZYK Karol15Uks Cityzen29.10448+0,67
54.PUJANEK Aleksander15KP Bałtyk Kołobrzeg29.11447+0,63
55.ŚCIGAŁA Remigiusz15KS JUST SWIM Jelenia Góra29.12447+0,61
56.TOMECKI Filip15UKS ,,Victoria Józefów''29.17444+0,75
57.OMELANOWICZ Igor15"Olympic.Gym." Żory29.21443+0,73
58.LEWIŃSKI Kamil15UKS "V" Łomianki29.28439+0,60
59.SPIREWSKI Mikołaj15UKS Siódemka Gdynia29.29439+0,69
60.KUKUCZKA Paweł15Ks ,,Mariosport''29.30439+0,84
61.BOGATEK Bartłomiej15LKS ,,Opocznianka''29.35436+0,74
WOLNIEWICZ Karol15Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie29.35436+0,74
63.GNIADO Maciej15UKS G-8 Bielany Warszawa29.40434+0,69
64.KOSIOREK Olaf15KS Warta Poznań29.45432+0,67
65.KWIASOWSKI Jakub15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz29.49430+0,70
66.GŁAZ Karol15MKS IKAR Stal Mielec29.60425+0,69
67.SKOWRONEK Sambor15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa29.61425+0,71
68.MIKOŁAJCZYK Adrian15MKS Trójka Łódź29.64424+0,74
69.WIĘCEK Kacper15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa29.72420+0,75
70.WIELGOSZ Borys15MUKS ''Piętnastka''29.77418+0,74
71.HOŁDYS Hubert15KS Neptun Świdnica29.78418+0,59
72.ROMAŃSKI Jan15MUKS Wodnik Łask29.84415+0,78
73.KROCZYŃSKI Brajan15UKS Fala Swarzędz29.85415+0,63
74.JĘDRUCH Michał15UKS SP5 Swim29.88414+0,59
75.ŚLEPECKI Szymon15MKP Zabrze29.89413+0,78
76.GROBORZ Olaf15Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy29.93411+0,75
WATYCHA Aleksander15UKS ,,Delfin Nowy Targ''29.93411+0,74
78.KOWALSKI Paweł15TP Zielona Góra30.01408+0,69
79.CZERWIŃSKI Maksymilian15Neptun Gdańsk30.03407+0,69
80.WITERSKI Kacper15MKS Juvenia Białystok30.04407+0,72
81.GIL AMADOR Kornel15UKS "Feniks" Dębica30.06406+0,66
82.BRODOWSKI Michał15UKS Nawa Skierniewice30.12404+0,71
83.STAŚKIEWICZ Wiktor15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park30.17402+0,70
84.OSTASZEWSKI Tomasz15WKS Śląsk30.22400+0,63
85.MIELCZAREK Maciej15UKS Żoliborz30.23399+0,71
86.PATUCHA Stanisław15UKP ,,Polonia Warszawa''30.27398+0,69
87.GĄSIOR Bartosz15KS Delfin Gdynia30.44391+0,75
TOKAREWICZ Igor15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański30.44391+0,73
89.MUCHA Maksym15UKS Swim Team Wilanów30.57386+0,74
90.KASPRZAK Krystian15KS JUST SWIM Jelenia Góra30.66383+0,64
91.DRZYCIMSKI Maciej15UKP Manta Jelcz-Laskowice30.69382+0,80
92.HAJDUKIEWICZ Szymon15MKS Juvenia Białystok30.75379+0,63
93.ZAJĄC Damian15UKS Hetman Tarnobrzeg30.93373+0,75
94.SYLWESTROWICZ Wiktor15MTKP Delfin Toruń30.97371+0,80
95.DRAUS Filip15UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych31.07368+0,61
96.OSKAR Raczewski15MKS CKS-SMS Szczecin31.08367+0,72
97.ŁUKAWSKI Tomasz15UKS 48 Warszawa Śródmieście31.15365+0,76
98.WASIELEWSKI Krzysztof15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park31.27361+0,59
99.JAKUBIAK Szymon15Uks Skarpa Lublin31.40356+0,69
100.KYCIA Kacper15MKP Zabrze31.77344+0,75
101.PAŃKA Oliwier15UKP Manta Jelcz-Laskowice32.06335+0,63
102.KLĘK Antoni15MUKS Wodnik Łask32.16332+0,62
103.GONDEK Bartosz15UKS "Feniks" Dębica32.30327+0,70
104.TARAPATA Bartłomiej15Start Opole32.56319+0,73
105.DANIEL Aleksander15MKS SP 63 Bydgoszcz32.66317+0,64
106.WOŁODKO Wiktor15UKP Manta Jelcz-Laskowice32.82312+0,68
107.PRZESZŁOWSKI Sebastian15AZS PWSTE Jarosław33.50293+0,79
108.JANUŚ Maciej15MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny33.92283+0,73
109.PYRCIOCH Mikołaj15Gorlicki Klub Pływacki Fala/Karpatia34.26274+0,63
110.GAŁECZKA Bartosz15"Olympic.Gym." Żory34.81261+0,64

PKSHEREMET Nikita15UKS G-8 Bielany Warszawa27.26545+0,72


<< TOP >>
Konkurencja 20
16.07.2022 - 9:26
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat29.29SMURZYŃSKA Julia03606Oświęcim17.07.2021

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.KAMZOL Flawia15UKS SMS Galicja Kraków29.92733A+0,66
2.ŚCIBIOREK Dominika15UKS G-8 Bielany Warszawa30.86668A+0,62
3.STANEK Magdalena15UKS SMS Galicja Kraków31.13651A+0,67
4.FILIPOWICZ Barbara15UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.34638A+0,78
5.DENISIEWICZ Zuzanna15UKS Nawa Skierniewice31.38635A+0,58
6.BURDON Paulina15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.40634A+0,62
7.GÓRALCZYK Aleksandra15UKS Ostrobramska31.53626A+0,68
8.SARNA Inez15UKS Nawa Skierniewice31.57624A+0,55
9.BURZAK Martyna15MKP Gdańsk31.61621A+0,69
10.BARTOŚ Wiktoria15Uks Skarpa Lublin32.04597A+0,64
11.ROSIŃSKA Natalia15UKS Żabianka Gdańsk32.13592B+0,70
12.ZAKRZEWSKA Oliwia15UKS Nawa Skierniewice32.16590B+0,63
13.GACKA Aleksandra15UKS Siódemka Gdynia32.18589B+0,56
14.DANILEWICZ Julia15KS ,,OLIMPIA'' Lublin32.42576B+0,59
15.GRZECH Michalina15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach32.55569B+0,62
16.SIEDLEWSKA Marcelina15UKS Żabianka Gdańsk32.56568B+0,74
17.SKRZYPCZAK Natalia15Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle32.58567B+0,71
18.MORDAWSKA Natalia15UKS Ruch Grudziądz32.62565B+0,67
19.GREŃ Martyna15UKS  ,,Dragon'' Będzin32.70561B+0,69
20.PISKORSKA Marta15UKP Manta Jelcz-Laskowice32.92550B+0,61
21.ZAWIŚLAN Julia15KP Solne Miasto Wieliczka32.97547R+0,63
22.PALLUTH Aleksandra15KP Aquapark Wągrowiec33.04544?+0,65
BIELENINIK Hanna15MKS Neptun Stargard33.04544?+0,75
24.GRECH Natalia15UKS Aquatica Pawłowice33.37528+0,62
25.WRZESZCZYŃSKA Marta15KS Posnania Poznań33.46524+0,75
26.ADAMOWSKA Nadia15Uks Skarpa Lublin33.52521+0,60
27.MICHALSKA Pola15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park33.59518+0,72
28.SUROWIEC Gabriela15UKP Fala Kraśnik33.60517+0,67
29.PIAŚCIŃSKA Alicja15UKS Swim Team Wilanów33.67514+0,66
30.KUBERA Helena15UKP Jedynka Elbląg33.70513+0,71
GRABOWSKA Amelia15UKS SP5 Swim33.70513+0,83
32.MACHNO Anna15KS Victoria Zawiercie33.75510+0,59
33.DOLATA Julia15Start Opole33.78509+0,64
34.DOMORADZKA Julia15KU AZS UMCS Lublin33.81508+0,70
35.GRACKA Hanna15MKP Szczecin33.89504+0,87
36.GRZEGORZEWSKA Julia15Stowarzyszenie MKS "Świt"33.91503+0,68
37.TOMASZEWSKA Maja15UKS G-8 Bielany Warszawa33.99500+0,64
38.SITKIEWICZ Jagoda15MKS Pałac Młodzieży Katowice34.23489+0,70
39.GORGOSZ Małgorzata15UKS Aquatica Pawłowice34.42481+0,66
40.LĘGA Natalia15KS Neptun Świdnica34.43481+0,77
41.GÓRNY Maja15WKS Śląsk34.45480+0,69
42.KUKUŁA Maja15MKS Pałac Młodzieży Katowice34.68470+0,64
43.ZABAWA Emilia15UKS SP 8 Chrzanów34.73468+0,66
44.POŁEĆ Hanna15MKS Trójka Łódź34.86463+0,75
45.ORASZEK Karolina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park34.97459+0,82
46.DOŁOWY Małgorzata15UKP ,,Polonia Warszawa''35.11453+0,69
47.KRUK Kornelia15UKS Hetman Tarnobrzeg35.42441+0,73
48.BARSZEWSKA Martyna15MKS SP 63 Bydgoszcz35.61434+0,66
49.GRZYMAŁA Hanna15Uks "Salmo Żory"35.83426+0,73
50.DREGER Gabriela15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park35.91424+0,79
51.WOJTKOWIAK Wiktoria15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz36.07418+0,90
52.JUSZKIEWICZ Oliwia15MKP Astromal-Leszno36.13416+0,63
53.SZOLC Zuzanna15Uks "Aqua Team Mikołów"36.48404+0,70
54.PIOTROWSKA Emilia15MKP Zabrze36.72396+0,74
55.POLIŃSKA Natalia15MKS Trójka Łódź36.87391
56.ZAKRZEWSKA Natalia15UKS "Krośnicka Przystań"37.07385+0,78
57.SETNICKA Victoria15Start Opole37.45373+0,91
58.MAREK Nikola15UKS 190 Łódź37.47373+0,68
59.BOGUSŁAWSKA Aleksandra15MKS Pałac Młodzieży Katowice37.60369+0,89
60.SOCHA Maria15UKS Ostrobramska37.70366+0,76
61.WASILEWSKA Amelia15SWIMLAND Olsztyn38.58342+0,70
62.LESZKOWICZ Nina15UKS ,,ORKA'' Zamość38.71338+0,72
63.ŁABĘCKA Jolanta15UKS Ostrobramska39.02330+0,69


<< TOP >>
Konkurencja 21
16.07.2022 - 9:35
Chłopców, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat26.57MRÓZ Szymon06611Gliwice10.06.2022

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.ŚLESIK Oskar15UKS G-8 Bielany Warszawa26.59717A+0,62
2.MRÓZ Szymon15MKP ,,Wodnik 29'' Tychy26.93690A+0,62
3.URBANIAK Olivier15MKS Trójka Łódź27.44652A+0,64
4.SHYPIN Aliaksandr15UKS G-8 Bielany Warszawa27.89621A+0,59
NOWAKOWSKI Oliwier15UKS SMS Galicja Kraków27.89621A+0,62
6.ŁAZAROWICZ Janusz15UKS 48 Warszawa Śródmieście28.09608A+0,55
7.OKOŃ Wojciech15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica28.31594A+0,68
8.KRUPA Jakub15UKP Unia Oświęcim28.41587A+0,62
9.KOZAKIEWICZ Aleksander15UKS Swim Team Wilanów29.07548A+0,56
10.HUBIŃSKI Olivier15KS Delfin Gdynia29.35533A+0,56
11.STAWIARSKI Oskar15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa29.46527B+0,65
12.DENNIS Oliver15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.51524B+0,53
13.HETMAN Mikołaj15MKS SP 63 Bydgoszcz29.53523B+0,70
14.JAŃCZYK Maksymilian15UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej29.57521B+0,73
15.OCHALIK Adrian15MKS IKAR Stal Mielec29.66516B+0,70
16.SOLAK Kacper15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu29.70514B+0,63
17.KOLUCH Franciszek15UKS Kapry-Armexim Pruszków29.78510B+0,72
18.MIRONIUK Wiktor15KS Narwal Międzyrzec Podl.29.83507B+0,61
19.KACZMAREK Kamil15Uks Cityzen29.90504B+0,62
20.PERA Jan15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.29.98500B+0,67
21.FISCHER Leon15MKS Juvenia Wrocław30.14492R+0,68
22.CUR Kacper15UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.44477R+0,75
23.TUROWSKI Mateusz15MKS Pałac Młodzieży Katowice30.48476+0,71
24.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz15SWIMLAND Olsztyn30.49475+0,65
25.BOCHEŃSKI Szymon15Ks Korona 191930.61470+0,67
26.BUCOŃ Paweł15UKP Fala Kraśnik30.62469+0,64
27.CZERWIŃSKI Maksymilian15Neptun Gdańsk30.67467+0,64
28.JOŃCZYK Patryk15KS Delfin Gdynia30.70465+0,65
29.URBAŃCZYK Julian15UKS Żoliborz30.79461+0,59
30.OBŁUSKI Aleksander15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park30.85459+0,71
31.KOZDROWSKI Maciej15WKS Śląsk30.92456+0,68
32.MRUGAŁA Michał15Buks31.01452+0,68
33.WASIELEWSKI Krzysztof15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park31.26441+0,62
34.BURCZYŃSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa31.42434+0,73
35.CHMIEL Borys15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.31.55429+0,53
36.JENDRUSZEWSKI Jakub15MUKS ''Piętnastka''31.68424+0,66
37.KLONOWSKI Mikołaj15St. KP Olimpia Świecie31.69423+0,57
38.KIERBEDŹ Piotr15Dwójka Morena Gdańsk31.76420+0,67
39.SZCZYGIEŁ Stanisław15UKS MOS w Opolu31.79419+0,67
40.ŚPIEWAK Maciej15UKP Wodnik Włocławek31.85417+0,62
41.ŚWIERCZ Kacper15Starachowicki Klub Pływacki BARAKUDA31.97412+0,79
42.LENGA Szymon15KP Płetwal Mława32.05409+0,73
43.GRABOWSKI Maksymilian15UKS Hetman Tarnobrzeg32.06409+0,79
44.ULAS Antoni15MUKS Wodnik Łask32.34398+0,68
45.RODZIEWICZ Bartosz15Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie32.46394+0,69
46.MROZICKI Kacper15UKS ,, Na Fali Bytom''32.50392+0,69
47.ZIOŁECKI Beniamin15UKP ,,Polonia Warszawa''32.80382+0,71
48.TARAPATA Bartłomiej15Start Opole32.81381+0,70
49.ŚLEPECKI Szymon15MKP Zabrze32.87379+0,64
50.PAŃKA Oliwier15UKP Manta Jelcz-Laskowice33.17369+0,63
51.WERWIŃSKI Mateusz15MKP Astromal-Leszno33.29365+0,77
52.OSTASZEWSKI Tomasz15WKS Śląsk33.42361+0,64
53.NIEPYTALSKI Maciej15MPKS Orka Ciechanów33.75350+0,70
JĘDRUCH Michał15UKS SP5 Swim33.75350+0,66
55.JANUŚ Maciej15MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny36.03288+0,47
56.GEISLER Bartosz15MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny38.37238+0,76
DYSKW.GROCHALSKI Igor15MKS CKS-SMS Szczecin
G2 - Pływak zanurzył się całkowicie w trakcie wyścigu (z wyjątkiem 15 m po starcie lub nawrocie)
DYSKW.RYBARKIEWICZ Adam15UKP Wodnik Włocławek
G2 - Pływak zanurzył się całkowicie w trakcie wyścigu (z wyjątkiem 15 m po starcie lub nawrocie)
DYSKW.SKOWROŃSKI Braian15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie


<< TOP >>
Konkurencja 22
16.07.2022 - 9:43
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:16.14KNOP Aleksandra01605Łódź26.05.2018

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.WIERNICKA Julia15KS Piątka Chorzów4:38.23613A+0,85
50m:
100m:
31.42
1:05.88
31.42
34.46
150m:
200m:
1:42.31
2:18.02
36.43
35.71
250m:
300m:
2:53.79
3:30.06
35.77
36.27
350m:
400m:
4:04.74
4:38.23
34.68
33.49
2.RĄCZKOWSKA Maja15LKS Jedność 32 Przyszowice4:39.93602A+0,74
50m:
100m:
31.64
1:06.17
31.64
34.53
150m:
200m:
1:41.64
2:17.59
35.47
35.95
250m:
300m:
2:53.82
3:29.75
36.23
35.93
350m:
400m:
4:05.74
4:39.93
35.99
34.19
3.MAŁOLEPSZA Weronika15MKP Szczecin4:40.12601A+0,68
50m:
100m:
31.75
1:05.78
31.75
34.03
150m:
200m:
1:41.51
2:17.32
35.73
35.81
250m:
300m:
2:53.23
3:29.73
35.91
36.50
350m:
400m:
4:05.49
4:40.12
35.76
34.63
4.GULCZYŃSKA Natalia15Uks Cityzen4:40.18601A+0,66
50m:
100m:
31.92
1:06.89
31.92
34.97
150m:
200m:
1:42.36
2:18.76
35.47
36.40
250m:
300m:
2:55.22
3:32.08
36.46
36.86
350m:
400m:
4:06.59
4:40.18
34.51
33.59
5.KUCZMAR Zuzanna15MKS Ochota Warszawa4:40.25600A+0,64
50m:
100m:
31.14
1:05.55
31.14
34.41
150m:
200m:
1:41.23
2:17.12
35.68
35.89
250m:
300m:
2:53.08
3:29.27
35.96
36.19
350m:
400m:
4:05.79
4:40.25
36.52
34.46
6.SZOPA Natalia15UKP Gryf Dębica4:40.55598A+0,71
50m:
100m:
30.99
1:05.54
30.99
34.55
150m:
200m:
1:42.32
2:19.01
36.78
36.69
250m:
300m:
2:55.39
3:31.81
36.38
36.42
350m:
400m:
4:07.53
4:40.55
35.72
33.02
7.SOWA Barbara15UKP Unia Oświęcim4:42.61585A+0,67
50m:
100m:
32.41
1:08.08
32.41
35.67
150m:
200m:
1:43.99
2:20.61
35.91
36.62
250m:
300m:
2:56.30
3:32.48
35.69
36.18
350m:
400m:
4:07.79
4:42.61
35.31
34.82
8.POPPE Marta15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska4:42.69585A+0,83
50m:
100m:
32.18
1:06.37
32.18
34.19
150m:
200m:
1:41.78
2:18.72
35.41
36.94
250m:
300m:
2:54.63
3:31.43
35.91
36.80
350m:
400m:
4:07.60
4:42.69
36.17
35.09
9.SZCZERBA Patrycja15Ognisko TKKF DELFIN Tarnów4:43.27581A+0,78
50m:
100m:
32.50
1:07.72
32.50
35.22
150m:
200m:
1:43.62
2:20.19
35.90
36.57
250m:
300m:
2:56.50
3:32.85
36.31
36.35
350m:
400m:
4:08.87
4:43.27
36.02
34.40
10.DUDA Anna15MKP Szczecin4:46.50562A+0,71
50m:
100m:
32.26
1:06.93
32.26
34.67
150m:
200m:
1:43.02
2:19.29
36.09
36.27
250m:
300m:
2:56.47
3:33.57
37.18
37.10
350m:
400m:
4:10.84
4:46.50
37.27
35.66
11.GRZESIAK Oliwia15WKS Śląsk4:46.89559B+0,77
50m:
100m:
31.66
1:06.83
31.66
35.17
150m:
200m:
1:43.30
2:20.37
36.47
37.07
250m:
300m:
2:57.33
3:34.41
36.96
37.08
350m:
400m:
4:11.41
4:46.89
37.00
35.48
12.RYDYŃSKA Maja15MKS SP 63 Bydgoszcz4:48.73549B+0,85
50m:
100m:
33.06
1:09.08
33.06
36.02
150m:
200m:
1:45.30
2:22.29
36.22
36.99
250m:
300m:
2:58.57
3:35.85
36.28
37.28
350m:
400m:
4:12.17
4:48.73
36.32
36.56
13.WĘGRZYCKA Małgorzata15MKS Trójka Łódź4:49.38545B+0,75
50m:
100m:
31.94
1:07.33
31.94
35.39
150m:
200m:
1:43.54
2:20.20
36.21
36.66
250m:
300m:
2:57.24
3:35.11
37.04
37.87
350m:
400m:
4:12.61
4:49.38
37.50
36.77
14.BUDZEŃ Monika15MKP Astromal-Leszno4:49.48545B+0,84
50m:
100m:
32.28
1:08.09
32.28
35.81
150m:
200m:
1:44.67
2:21.76
36.58
37.09
250m:
300m:
2:58.90
3:36.24
37.14
37.34
350m:
400m:
4:13.45
4:49.48
37.21
36.03
15.GOLANOWSKA Gabriela15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz4:49.98542B+0,86
50m:
100m:
33.45
1:09.96
33.45
36.51
150m:
200m:
1:46.66
2:24.89
36.70
38.23
250m:
300m:
3:01.66
3:38.83
36.77
37.17
350m:
400m:
4:15.30
4:49.98
36.47
34.68
16.DRAŻYK Wiktoria15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska4:51.07536B+0,75
50m:
100m:
33.46
1:09.75
33.46
36.29
150m:
200m:
1:46.59
2:23.93
36.84
37.34
250m:
300m:
3:01.29
3:38.78
37.36
37.49
350m:
400m:
4:15.85
4:51.07
37.07
35.22
17.LASZCZAK Aleksandra15UKP Unia Oświęcim4:52.49528B+0,76
50m:
100m:
33.30
1:09.78
33.30
36.48
150m:
200m:
1:47.35
2:25.65
37.57
38.30
250m:
300m:
3:04.19
3:42.50
38.54
38.31
350m:
400m:
4:19.18
4:52.49
36.68
33.31
18.TARASZKIEWICZ Zofia15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:52.76526B+0,65
50m:
100m:
32.69
1:08.82
32.69
36.13
150m:
200m:
1:46.29
2:24.15
37.47
37.86
250m:
300m:
3:01.52
3:39.11
37.37
37.59
350m:
400m:
4:16.64
4:52.76
37.53
36.12
19.BUKOWSKA Michalina15UKP ,,Ruda Śląska''4:53.26524B+0,75
50m:
100m:
33.29
1:09.14
33.29
35.85
150m:
200m:
1:46.24
2:23.79
37.10
37.55
250m:
300m:
3:01.34
3:39.32
37.55
37.98
350m:
400m:
4:17.11
4:53.26
37.79
36.15
20.SOBCZAK Antonina15UKS 48 Warszawa Śródmieście4:53.49522B+0,73
50m:
100m:
32.39
1:08.76
32.39
36.37
150m:
200m:
1:45.36
2:22.85
36.60
37.49
250m:
300m:
3:01.01
3:38.74
38.16
37.73
350m:
400m:
4:16.57
4:53.49
37.83
36.92
21.GUZDEK Anna15UKP Unia Oświęcim4:54.10519R+0,72
50m:
100m:
33.89
1:10.65
33.89
36.76
150m:
200m:
1:48.32
2:25.73
37.67
37.41
250m:
300m:
3:03.83
3:41.30
38.10
37.47
350m:
400m:
4:19.00
4:54.10
37.70
35.10
22.MURAS Nina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:55.01514R+0,73
50m:
100m:
33.63
1:11.22
33.63
37.59
150m:
200m:
1:50.08
2:27.47
38.86
37.39
250m:
300m:
3:05.50
3:42.87
38.03
37.37
350m:
400m:
4:20.01
4:55.01
37.14
35.00
23.ORASZEK Karolina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:55.23513+0,84
50m:
100m:
32.86
1:08.75
32.86
35.89
150m:
200m:
1:46.02
2:24.03
37.27
38.01
250m:
300m:
3:01.61
3:39.84
37.58
38.23
350m:
400m:
4:17.98
4:55.23
38.14
37.25
24.TRAFALSKA Zuzanna15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:55.97509+0,80
50m:
100m:
32.27
1:07.93
32.27
35.66
150m:
200m:
1:45.16
2:22.79
37.23
37.63
250m:
300m:
3:01.61
3:40.50
38.82
38.89
350m:
400m:
4:19.01
4:55.97
38.51
36.96
25.DZIĘGIEL Marta15UKS Manta Warszawa Włochy4:56.34508+0,72
50m:
100m:
32.34
1:08.79
32.34
36.45
150m:
200m:
1:46.84
2:25.15
38.05
38.31
250m:
300m:
3:03.12
3:41.64
37.97
38.52
350m:
400m:
4:19.57
4:56.34
37.93
36.77
26.WŁADYCZKA Amelia15MKS Juvenia Wrocław4:56.75505+0,73
50m:
100m:
33.41
1:10.05
33.41
36.64
150m:
200m:
1:47.19
2:25.25
37.14
38.06
250m:
300m:
3:02.74
3:40.46
37.49
37.72
350m:
400m:
4:18.96
4:56.75
38.50
37.79
27.SKOWRON Natalia15MKS Pałac Młodzieży Katowice4:57.71501+0,73
50m:
100m:
33.66
1:11.18
33.66
37.52
150m:
200m:
1:49.72
2:28.42
38.54
38.70
250m:
300m:
3:06.18
3:44.50
37.76
38.32
350m:
400m:
4:21.79
4:57.71
37.29
35.92
28.PIAŚCIŃSKA Alicja15UKS Swim Team Wilanów4:58.00499+0,78
50m:
100m:
32.51
1:08.43
32.51
35.92
150m:
200m:
1:45.49
2:23.79
37.06
38.30
250m:
300m:
3:02.76
3:41.83
38.97
39.07
350m:
400m:
4:20.50
4:58.00
38.67
37.50
29.CZUBA Julia15UKP Unia Oświęcim4:58.43497+0,73
50m:
100m:
33.49
1:11.17
33.49
37.68
150m:
200m:
1:49.57
2:28.14
38.40
38.57
250m:
300m:
3:06.49
3:44.66
38.35
38.17
350m:
400m:
4:22.53
4:58.43
37.87
35.90
30.TRZEBIŃSKA Magdalena15Uks ,,Pingwiny''5:00.42487+0,88
50m:
100m:
32.74
1:09.54
32.74
36.80
150m:
200m:
1:48.24
2:27.14
38.70
38.90
250m:
300m:
3:05.95
3:44.94
38.81
38.99
350m:
400m:
4:24.15
5:00.42
39.21
36.27
31.JAROS Aleksandra15KS Neptun Świdnica5:03.13474+0,73
50m:
100m:
33.65
1:11.73
33.65
38.08
150m:
200m:
1:49.79
2:28.86
38.06
39.07
250m:
300m:
3:08.07
3:47.06
39.21
38.99
350m:
400m:
4:26.02
5:03.13
38.96
37.11
32.RUTKOWSKA Aneta15MKS Trójka Łódź5:03.29473+0,72
50m:
100m:
34.02
1:12.54
34.02
38.52
150m:
200m:
1:51.80
2:30.89
39.26
39.09
250m:
300m:
3:08.83
3:46.97
37.94
38.14
350m:
400m:
4:25.78
5:03.29
38.81
37.51
33.WOJTKOWIAK Wiktoria15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz5:04.94466+0,73
50m:
100m:
33.54
1:11.61
33.54
38.07
150m:
200m:
1:50.80
2:30.52
39.19
39.72
250m:
300m:
3:09.66
3:48.83
39.14
39.17
350m:
400m:
4:27.71
5:04.94
38.88
37.23
34.SKUDLIK Michalina15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska5:05.50463+0,77
50m:
100m:
34.11
1:11.39
34.11
37.28
150m:
200m:
1:49.69
2:28.89
38.30
39.20
250m:
300m:
3:07.76
3:47.31
38.87
39.55
350m:
400m:
4:26.74
5:05.50
39.43
38.76
35.CAŁA Anastazja15UKP Unia Oświęcim5:07.85453+0,68
50m:
100m:
34.28
1:12.29
34.28
38.01
150m:
200m:
1:51.22
2:30.78
38.93
39.56
250m:
300m:
3:10.27
3:50.17
39.49
39.90
350m:
400m:
4:29.62
5:07.85
39.45
38.23
36.ANTOS Alicja15UKP Unia Oświęcim5:07.87453+0,60
50m:
100m:
34.35
1:12.51
34.35
38.16
150m:
200m:
1:51.99
2:31.71
39.48
39.72
250m:
300m:
3:11.14
3:50.89
39.43
39.75
350m:
400m:
4:30.15
5:07.87
39.26
37.72
37.MICHALAK Zuzanna15St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki5:08.03452+0,69
50m:
100m:
33.73
1:11.34
33.73
37.61
150m:
200m:
1:50.40
2:29.60
39.06
39.20
250m:
300m:
3:09.58
3:49.98
39.98
40.40
350m:
400m:
4:29.73
5:08.03
39.75
38.30
38.BER Julia15UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:10.90439+0,66
50m:
100m:
34.50
1:12.44
34.50
37.94
150m:
200m:
1:51.40
2:31.01
38.96
39.61
250m:
300m:
3:11.28
3:51.18
40.27
39.90
350m:
400m:
4:32.30
5:10.90
41.12
38.60
39.KUBIAK Matylda15Uks "Salmo Żory"5:12.50433+0,68
50m:
100m:
33.49
1:11.20
33.49
37.71
150m:
200m:
1:50.66
2:30.77
39.46
40.11
250m:
300m:
3:11.09
3:52.18
40.32
41.09
350m:
400m:
4:33.10
5:12.50
40.92
39.40
40.ZABRZESKA Kinga15ULKS ,,Wodny Świat''5:16.66416+0,74
50m:
100m:
34.00
1:12.27
34.00
38.27
150m:
200m:
1:52.65
2:32.93
40.38
40.28
250m:
300m:
3:14.03
3:54.97
41.10
40.94
350m:
400m:
4:36.63
5:16.66
41.66
40.03
41.WOŹNIAK Kornelia15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa5:18.18410+0,76
50m:
100m:
35.91
1:16.65
35.91
40.74
150m:
200m:
1:58.02
2:39.26
41.37
41.24
250m:
300m:
3:19.41
3:59.68
40.15
40.27
350m:
400m:
4:39.95
5:18.18
40.27
38.23
42.LIPIŃSKA Julia15UKS "Feniks" Dębica5:23.18391+0,91
50m:
100m:
34.30
1:12.63
34.30
38.33
150m:
200m:
1:52.68
2:34.19
40.05
41.51
250m:
300m:
3:16.38
3:58.45
42.19
42.07
350m:
400m:
4:40.90
5:23.18
42.45
42.28
43.SUSKA Zuzanna15UKP Jedynka Elbląg5:28.24373+0,65
50m:
100m:
36.35
1:18.22
36.35
41.87
150m:
200m:
2:01.09
2:44.23
42.87
43.14
250m:
300m:
3:26.73
4:09.20
42.50
42.47
350m:
400m:
4:50.93
5:28.24
41.73
37.31
44.MITUŚ Weronika15Gorlicki Klub Pływacki Fala/Karpatia5:29.77368+0,75
50m:
100m:
36.65
1:18.88
36.65
42.23
150m:
200m:
2:02.06
2:44.60
43.18
42.54
250m:
300m:
3:27.34
4:09.29
42.74
41.95
350m:
400m:
4:51.95
5:29.77
42.66
37.82
45.STAWECKA Maria15SWIMLAND Olsztyn5:41.75331+0,63
50m:
100m:
38.05
1:20.13
38.05
42.08
150m:
200m:
2:03.27
2:47.90
43.14
44.63
250m:
300m:
3:33.24
4:17.17
45.34
43.93
350m:
400m:
5:00.60
5:41.75
43.43
41.15
46.GOLĘDZINOWSKA Amelia15Uks ,,Pingwiny''5:48.92311+0,73
50m:
100m:
37.09
1:19.43
37.09
42.34
150m:
200m:
2:03.17
2:49.33
43.74
46.16
250m:
300m:
3:33.98
4:19.98
44.65
46.00
350m:
400m:
5:05.18
5:48.92
45.20
43.74
NWGAJEWSKA Maja15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach
NWDUŃKO Julia15RWKS Sparta Biłgoraj
NWCICH Kinga15RWKS Sparta Biłgoraj

PKNETREBKO Mariia15KS Delfin Gdynia4:35.93629+0,65
50m:
100m:
30.75
1:06.40
30.75
35.65
150m:
200m:
1:42.00
2:17.79
35.60
35.79
250m:
300m:
2:52.79
3:28.54
35.00
35.75
350m:
400m:
4:02.44
4:35.93
33.90
33.49
PKDRABYCH Mariana15KS KSZO Ostrowiec Św.4:38.26613+0,73
50m:
100m:
31.33
1:06.30
31.33
34.97
150m:
200m:
1:42.85
2:18.59
36.55
35.74
250m:
300m:
2:54.66
3:30.66
36.07
36.00
350m:
400m:
4:05.33
4:38.26
34.67
32.93
PKBAIDALINOVA Sofia15KS KSZO Ostrowiec Św.4:48.15552+0,76
50m:
100m:
32.66
1:08.83
32.66
36.17
150m:
200m:
1:46.00
2:23.49
37.17
37.49
250m:
300m:
3:00.26
3:37.39
36.77
37.13
350m:
400m:
4:14.41
4:48.15
37.02
33.74


<< TOP >>
Konkurencja 23
16.07.2022 - 10:18
Chłopców, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:00.04DASZKIEWICZ Michał01006Oswiecim14.07.2018

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
1.MAJOR Erik15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:16.60630A+0,72
50m:
100m:
29.66
1:01.82
29.66
32.16
150m:
200m:
1:34.46
2:06.84
32.64
32.38
250m:
300m:
2:39.49
3:12.20
32.65
32.71
350m:
400m:
3:45.25
4:16.60
33.05
31.35
2.PIETROŃ Przemysław15KU AZS UMCS Lublin4:17.22626A+0,65
50m:
100m:
29.71
1:02.02
29.71
32.31
150m:
200m:
1:34.44
2:07.39
32.42
32.95
250m:
300m:
2:40.02
3:12.85
32.63
32.83
350m:
400m:
3:46.05
4:17.22
33.20
31.17
3.KOWAL Maciej15MKP Szczecin4:18.99613A+0,73
50m:
100m:
29.95
1:02.67
29.95
32.72
150m:
200m:
1:36.08
2:08.76
33.41
32.68
250m:
300m:
2:41.89
3:14.76
33.13
32.87
350m:
400m:
3:47.62
4:18.99
32.86
31.37
4.PONIEWAŻ Oliwier15UKS SP5 Swim4:19.02613A+0,73
50m:
100m:
30.88
1:03.89
30.88
33.01
150m:
200m:
1:37.05
2:10.30
33.16
33.25
250m:
300m:
2:43.65
3:16.41
33.35
32.76
350m:
400m:
3:48.73
4:19.02
32.32
30.29
5.PIĘTKA Miłosz15MKP Szczecin4:19.09612A+0,73
50m:
100m:
29.81
1:02.45
29.81
32.64
150m:
200m:
1:35.50
2:08.36
33.05
32.86
250m:
300m:
2:41.44
3:14.56
33.08
33.12
350m:
400m:
3:47.61
4:19.09
33.05
31.48
6.GNACZYŃSKI Michał15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:22.24590A+0,68
50m:
100m:
29.72
1:02.69
29.72
32.97
150m:
200m:
1:36.30
2:10.15
33.61
33.85
250m:
300m:
2:43.44
3:16.96
33.29
33.52
350m:
400m:
3:50.01
4:22.24
33.05
32.23
7.KANCZKOWSKI Szymon15UKS Tri-Team Rumia4:23.18584A+0,79
50m:
100m:
30.81
1:04.59
30.81
33.78
150m:
200m:
1:38.03
2:11.87
33.44
33.84
250m:
300m:
2:45.38
3:18.93
33.51
33.55
350m:
400m:
3:51.90
4:23.18
32.97
31.28
8.KRASKA Mateusz15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:24.14578A+0,61
50m:
100m:
30.14
1:03.42
30.14
33.28
150m:
200m:
1:36.61
2:10.43
33.19
33.82
250m:
300m:
2:44.39
3:18.71
33.96
34.32
350m:
400m:
3:52.20
4:24.14
33.49
31.94
9.WALKOWSKI Maciej15UKS 190 Łódź4:24.73574A+0,71
50m:
100m:
30.22
1:04.05
30.22
33.83
150m:
200m:
1:38.33
2:12.03
34.28
33.70
250m:
300m:
2:45.73
3:19.27
33.70
33.54
350m:
400m:
3:52.78
4:24.73
33.51
31.95
10.WALKOWSKI Bartosz15UKS 190 Łódź4:25.07572A+0,75
50m:
100m:
30.21
1:03.32
30.21
33.11
150m:
200m:
1:36.34
2:10.27
33.02
33.93
250m:
300m:
2:44.05
3:18.54
33.78
34.49
350m:
400m:
3:52.43
4:25.07
33.89
32.64
11.STEFAŃSKI Leon15UKS G-8 Bielany Warszawa4:25.54569B+0,79
50m:
100m:
30.47
1:03.58
30.47
33.11
150m:
200m:
1:37.12
2:11.00
33.54
33.88
250m:
300m:
2:45.03
3:18.92
34.03
33.89
350m:
400m:
3:52.46
4:25.54
33.54
33.08
12.ŁOJEWSKI Adam15MTP Kormoran Olsztyn4:26.04566B+0,69
50m:
100m:
29.74
1:02.77
29.74
33.03
150m:
200m:
1:36.15
2:10.37
33.38
34.22
250m:
300m:
2:44.21
3:18.39
33.84
34.18
350m:
400m:
3:52.59
4:26.04
34.20
33.45
13.SELDER Krystian15MKS Trójka Łódź4:26.16565B+0,68
50m:
100m:
30.47
1:03.85
30.47
33.38
150m:
200m:
1:37.96
2:11.98
34.11
34.02
250m:
300m:
2:46.13
3:20.46
34.15
34.33
350m:
400m:
3:54.15
4:26.16
33.69
32.01
14.KUSEK Mateusz15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki4:26.31564B+0,89
50m:
100m:
29.89
1:02.35
29.89
32.46
150m:
200m:
1:36.26
2:09.96
33.91
33.70
250m:
300m:
2:44.18
3:18.68
34.22
34.50
350m:
400m:
3:53.07
4:26.31
34.39
33.24
15.OKOŃ Jakub15Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica4:27.09559B+0,64
50m:
100m:
30.81
1:03.77
30.81
32.96
150m:
200m:
1:36.85
2:11.01
33.08
34.16
250m:
300m:
2:44.70
3:19.35
33.69
34.65
350m:
400m:
3:53.51
4:27.09
34.16
33.58
16.MAZUR Adam15Grupa 5Styl4:29.01547B+0,67
50m:
100m:
30.86
1:04.80
30.86
33.94
150m:
200m:
1:39.30
2:13.95
34.50
34.65
250m:
300m:
2:47.87
3:23.03
33.92
35.16
350m:
400m:
3:57.43
4:29.01
34.40
31.58
17.BARANOWSKI Alex15Uks Cityzen4:29.54544B+0,53
50m:
100m:
30.53
1:03.89
30.53
33.36
150m:
200m:
1:38.72
2:13.29
34.83
34.57
250m:
300m:
2:47.72
3:22.09
34.43
34.37
350m:
400m:
3:55.98
4:29.54
33.89
33.56
18.FIGIEL Filip15UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:29.56544B+0,62
50m:
100m:
30.18
1:03.66
30.18
33.48
150m:
200m:
1:38.08
2:12.60
34.42
34.52
250m:
300m:
2:47.49
3:22.03
34.89
34.54
350m:
400m:
3:56.80
4:29.56
34.77
32.76
19.KONOPKO Mateusz15LKS Jedność 32 Przyszowice4:29.91542B+0,62
50m:
100m:
30.69
1:04.83
30.69
34.14
150m:
200m:
1:39.26
2:13.48
34.43
34.22
250m:
300m:
2:47.64
3:22.06
34.16
34.42
350m:
400m:
3:56.60
4:29.91
34.54
33.31
20.BEDYŃSKI Sebastian15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa4:30.66537B+0,68
50m:
100m:
31.34
1:05.90
31.34
34.56
150m:
200m:
1:40.59
2:15.81
34.69
35.22
250m:
300m:
2:49.90
3:24.39
34.09
34.49
350m:
400m:
3:57.36
4:30.66
32.97
33.30
21.KACPRZAK Marcel15UKS 190 Łódź4:30.82536R+0,66
50m:
100m:
31.09
1:04.30
31.09
33.21
150m:
200m:
1:38.69
2:12.68
34.39
33.99
250m:
300m:
2:47.18
3:21.81
34.50
34.63
350m:
400m:
3:56.54
4:30.82
34.73
34.28
22.MIKOŁAJCZYK Adrian15MKS Trójka Łódź4:30.88536R+0,75
50m:
100m:
30.89
1:05.30
30.89
34.41
150m:
200m:
1:40.04
2:14.94
34.74
34.90
250m:
300m:
2:49.20
3:24.33
34.26
35.13
350m:
400m:
3:58.05
4:30.88
33.72
32.83
23.BORUSZEWSKI Filip15UKS SP-149 Łódź4:31.54532+0,84
50m:
100m:
31.28
1:06.39
31.28
35.11
150m:
200m:
1:41.14
2:16.35
34.75
35.21
250m:
300m:
2:51.36
3:25.18
35.01
33.82
350m:
400m:
3:59.06
4:31.54
33.88
32.48
24.WENTLAND Miłosz15MKS Trójka Łódź4:32.94524+0,73
50m:
100m:
29.90
1:04.33
29.90
34.43
150m:
200m:
1:39.23
2:14.41
34.90
35.18
250m:
300m:
2:49.62
3:24.81
35.21
35.19
350m:
400m:
3:58.88
4:32.94
34.07
34.06
25.BORKOWSKI Marcel15KS Neptun Świdnica4:33.84519+0,69
50m:
100m:
29.93
1:02.92
29.93
32.99
150m:
200m:
1:37.46
2:12.17
34.54
34.71
250m:
300m:
2:47.79
3:23.72
35.62
35.93
350m:
400m:
3:59.46
4:33.84
35.74
34.38
26.WIECZOREK Kacper15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:33.96518+0,76
50m:
100m:
31.40
1:05.44
31.40
34.04
150m:
200m:
1:40.14
2:15.16
34.70
35.02
250m:
300m:
2:50.50
3:25.41
35.34
34.91
350m:
400m:
4:00.19
4:33.96
34.78
33.77
27.WÓJCIK Mikołaj15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa4:34.00518+0,73
50m:
100m:
30.84
1:05.18
30.84
34.34
150m:
200m:
1:40.17
2:15.51
34.99
35.34
250m:
300m:
2:50.24
3:25.63
34.73
35.39
350m:
400m:
4:00.87
4:34.00
35.24
33.13
28.KUŁTON Jakub15''UKS - Jedynka Kórnik''4:34.05517+0,73
50m:
100m:
30.77
1:04.54
30.77
33.77
150m:
200m:
1:39.05
2:13.84
34.51
34.79
250m:
300m:
2:49.14
3:24.50
35.30
35.36
350m:
400m:
3:59.81
4:34.05
35.31
34.24
29.SZYDAROWSKI Łukasz15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot4:37.43499+0,80
50m:
100m:
30.17
1:03.82
30.17
33.65
150m:
200m:
1:39.06
2:14.73
35.24
35.67
250m:
300m:
2:51.05
3:27.34
36.32
36.29
350m:
400m:
4:04.28
4:37.43
36.94
33.15
30.ŁUKAWSKI Tomasz15UKS 48 Warszawa Śródmieście4:39.15489+0,79
50m:
100m:
31.26
1:05.68
31.26
34.42
150m:
200m:
1:41.32
2:17.06
35.64
35.74
250m:
300m:
2:53.15
3:29.28
36.09
36.13
350m:
400m:
4:05.15
4:39.15
35.87
34.00
31.KOZŁOWSKI Iwo15UKP ,,Polonia Warszawa''4:39.93485+0,72
50m:
100m:
31.03
1:05.54
31.03
34.51
150m:
200m:
1:40.98
2:16.61
35.44
35.63
250m:
300m:
2:52.37
3:28.91
35.76
36.54
350m:
400m:
4:05.25
4:39.93
36.34
34.68
32.TOKAREWICZ Igor15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański4:41.97475+0,78
50m:
100m:
31.62
1:06.90
31.62
35.28
150m:
200m:
1:42.44
2:17.75
35.54
35.31
250m:
300m:
2:53.85
3:30.09
36.10
36.24
350m:
400m:
4:07.06
4:41.97
36.97
34.91
33.OLSZYŃSKI Maksymilian15MTP Kormoran Olsztyn4:45.18459+0,68
50m:
100m:
31.85
1:07.68
31.85
35.83
150m:
200m:
1:43.63
2:20.13
35.95
36.50
250m:
300m:
2:56.35
3:33.16
36.22
36.81
350m:
400m:
4:09.49
4:45.18
36.33
35.69
34.KOŁODZIEJ Jan15UKP Unia Oświęcim4:46.13454+0,72
50m:
100m:
31.89
1:07.80
31.89
35.91
150m:
200m:
1:44.95
2:21.76
37.15
36.81
250m:
300m:
2:58.58
3:35.32
36.82
36.74
350m:
400m:
4:11.67
4:46.13
36.35
34.46
35.GRABLEWSKI Wojciech15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot4:46.18454+0,76
50m:
100m:
31.44
1:07.77
31.44
36.33
150m:
200m:
1:45.14
2:21.91
37.37
36.77
250m:
300m:
2:58.33
3:34.79
36.42
36.46
350m:
400m:
4:12.37
4:46.18
37.58
33.81
36.HAJDUKIEWICZ Szymon15MKS Juvenia Białystok4:47.18450+0,66
50m:
100m:
31.51
1:06.85
31.51
35.34
150m:
200m:
1:43.49
2:20.53
36.64
37.04
250m:
300m:
2:58.04
3:35.76
37.51
37.72
350m:
400m:
4:12.96
4:47.18
37.20
34.22
37.MENDELSKI Radosław15MKS SMS Victoria Racibórz4:49.41439+0,71
50m:
100m:
30.53
1:06.91
30.53
36.38
150m:
200m:
1:43.27
2:20.15
36.36
36.88
250m:
300m:
2:57.58
3:35.27
37.43
37.69
350m:
400m:
4:12.69
4:49.41
37.42
36.72
38.DRZYCIMSKI Maciej15UKP Manta Jelcz-Laskowice4:50.31435+0,78
50m:
100m:
31.16
1:06.55
31.16
35.39
150m:
200m:
1:43.05
2:20.39
36.50
37.34
250m:
300m:
2:58.25
3:36.41
37.86
38.16
350m:
400m:
4:14.20
4:50.31
37.79
36.11
39.STAŚKIEWICZ Wiktor15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:52.15427+0,71
50m:
100m:
33.62
1:10.77
33.62
37.15
150m:
200m:
1:48.28
2:25.71
37.51
37.43
250m:
300m:
3:03.52
3:41.03
37.81
37.51
350m:
400m:
4:17.74
4:52.15
36.71
34.41
40.KASPRZAK Krystian15KS JUST SWIM Jelenia Góra4:52.44426+0,63
50m:
100m:
30.81
1:07.21
30.81
36.40
150m:
200m:
1:45.78
2:23.68
38.57
37.90
250m:
300m:
3:02.38
3:40.32
38.70
37.94
350m:
400m:
4:18.14
4:52.44
37.82
34.30
41.MUCHA Maksym15UKS Swim Team Wilanów4:52.82424+0,72
50m:
100m:
31.73
1:07.21
31.73
35.48
150m:
200m:
1:43.57
2:21.08
36.36
37.51
250m:
300m:
2:58.22
3:37.94
37.14
39.72
350m:
400m:
4:15.45
4:52.82
37.51
37.37
42.KOCZERGA Mikołaj15MKS Juvenia Wrocław4:56.34409+0,74
50m:
100m:
32.46
1:08.58
32.46
36.12
150m:
200m:
1:46.09
2:24.06
37.51
37.97
250m:
300m:
3:02.46
3:41.35
38.40
38.89
350m:
400m:
4:20.15
4:56.34
38.80
36.19
43.KĘDZIA Adam15MKS Juvenia Wrocław4:57.00406+0,76
50m:
100m:
32.10
1:08.33
32.10
36.23
150m:
200m:
1:46.04
2:24.55
37.71
38.51
250m:
300m:
3:02.56
3:41.91
38.01
39.35
350m:
400m:
4:20.60
4:57.00
38.69
36.40
44.GRZĄDKOWSKI Oliwier15MKS CKS-SMS Szczecin4:57.03406+0,83
50m:
100m:
32.30
1:09.33
32.30
37.03
150m:
200m:
1:46.87
2:25.21
37.54
38.34
250m:
300m:
3:03.70
3:42.12
38.49
38.42
350m:
400m:
4:20.67
4:57.03
38.55
36.36
45.BALKIEWICZ Ignacy15UKS Butterfly Łomża4:58.08402+0,72
50m:
100m:
32.00
1:08.33
32.00
36.33
150m:
200m:
1:46.80
2:25.29
38.47
38.49
250m:
300m:
3:04.45
3:43.63
39.16
39.18
350m:
400m:
4:21.90
4:58.08
38.27
36.18
46.WOJCIECHOWSKI Wiktor15UKS G-8 Bielany Warszawa5:00.30393+0,79
50m:
100m:
32.71
1:09.49
32.71
36.78
150m:
200m:
1:47.20
2:25.70
37.71
38.50
250m:
300m:
3:04.77
3:44.48
39.07
39.71
350m:
400m:
4:23.82
5:00.30
39.34
36.48
47.SIBIGA Karol15UKS "Feniks" Dębica5:03.86379+0,72
50m:
100m:
32.41
1:10.04
32.41
37.63
150m:
200m:
1:48.24
2:27.10
38.20
38.86
250m:
300m:
3:05.49
3:45.39
38.39
39.90
350m:
400m:
4:25.62
5:03.86
40.23
38.24


<< TOP >>
Konkurencja 24
16.07.2022 - 10:46
Dziewcząt, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:10.43ZACHORZ Paulina00416Gorzow Wlkp.13.07.2008

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m
1.BONECKA Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:13.96651+0,74A34.6639.30
2.BORKOWSKA Dominika15UKS ,,Omega'' Olkusz1:14.12647+0,79A34.5839.54
3.KAWKA Zuzanna15KU AZS UAM Poznań1:14.57636+0,69A34.6439.93
4.KUBICKA Aleksandra15Sejwal Rypin1:14.59635+0,73A35.6538.94
5.MIELNIK Hanna15UKS MOS w Opolu1:15.03624+0,75A35.4439.59
6.WOŹNIAK Michalina15MKS SP 63 Bydgoszcz1:15.15621+0,71A35.6239.53
7.SKROK Julia15WKS Śląsk1:15.68608+0,69A35.3940.29
8.BOCZEJ Agata15UKS Wodnik Siemianowice Śląskie1:15.88603+0,72A35.7340.15
9.PIETRZYK Hanna15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:16.03600+0,70A35.3440.69
10.DRĄŻKIEWICZ Pola15UKS Nawa Skierniewice1:16.55587+0,79A35.5940.96
11.RYZNAR Katarzyna15UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.30571+0,72B35.9541.35
12.GAWEŁ Izabela15UKS "Feniks" Dębica1:17.82559+0,69B35.3642.46
13.KRZEMIŃSKA Amelia15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:18.40547+0,72B36.4141.99
14.VYSATA Zuzanna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:18.86537+0,71B36.3742.49
15.KRAWCZYK Marta15MKP Astromal-Leszno1:18.91536+0,70B35.7243.19
16.ZIELIŃSKA Maja15UKS SP5 Swim1:19.41526+0,81B37.2742.14
17.OGIEWA Karolina15MKS Pałac Młodzieży Katowice1:19.70520+0,72B36.8042.90
18.POLOK Dominika15UKS MOS w Opolu1:19.87517+0,66B35.7644.11
19.ŚCISŁOWICZ Kinga15KS Neptun Świdnica1:20.76500+0,73B38.1742.59
20.MLAŚ Viktoria15UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:20.87498+0,80B38.1242.75
21.KOŁTUNIEWICZ Julia15MKS Juvenia Wrocław1:20.90498+0,64R38.0642.84
22.KURYSIA Anna15UKP Unia Oświęcim1:21.09494+0,67R38.0943.00
23.BRZYSZKO Paula15Uks Skarpa Lublin1:21.19492+0,8038.1143.08
24.TURBAŃSKA Marta15WKS Śląsk1:21.60485+0,6936.5145.09
25.WOŻAKOWSKA Zofia15UKS SP5 Swim1:21.79482+0,7637.8243.97
26.JUSZKIEWICZ Oliwia15MKP Astromal-Leszno1:22.09476+0,7136.8845.21
27.GRZYMAŁA Hanna15Uks "Salmo Żory"1:22.18475+0,7138.5043.68
28.KŁOS Oliwia15KP Raw-Swim1:22.45470+0,7139.1243.33
29.BARON Antonina15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:22.71466+0,8038.2544.46
30.WICHULSKA Małgorzata15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:24.58435+0,5640.7043.88
31.SKOROWSKA Amelia15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:24.93430+0,8040.1044.83
32.LASIK Lena15KU AZS UAM Poznań1:25.31424+0,6739.4245.89
33.WARSIŃSKA Julia15MKS Neptun Stargard1:25.38423+0,6739.7145.67
34.ŻUCHOWSKA Antonina15SWIMLAND Olsztyn1:25.53421+0,6339.6245.91
35.KALATA Zuzanna15MKS SMS Victoria Racibórz1:25.68419+0,8240.7144.97
36.FILIPOWICZ Barbara15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:25.71418+0,9040.0645.65
37.TUROWSKA Zofia15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:28.01386+0,7541.7246.29
38.IGNACZAK Julia15MKS Piaseczno1:28.53380+0,7440.3748.16
39.BAŃKOWSKA Julia15UKS Żabianka Gdańsk1:28.83376+0,7742.7846.05
40.NOWAK Zuzanna15KS Posnania Poznań1:29.19371+0,7542.0347.16
41.SETNICKA Victoria15Start Opole1:30.59354+0,7142.5648.03
42.LESZKOWICZ Nina15UKS ,,ORKA'' Zamość1:31.01349+0,8042.4748.54
43.PIASKOWY Zuzanna15Stowarzyszenie Hobby Sport1:31.16348+0,7140.7950.37
44.TURSKA Rozalia15UKS SP5 Swim1:32.77330+0,6843.0649.71
45.PANOW Laura15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot1:35.69301+0,8245.8949.80
46.PACZESNA Laura15KP Aquapark Wągrowiec1:40.16262+0,6945.6554.51
DYSKW.KRAJEWSKA Nadia15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie lub nawrocie)
DYSKW.KOT Emilia15TP Zielona Góra
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie lub nawrocie)


<< TOP >>
Konkurencja 25
16.07.2022 - 10:57
Chłopców, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:04.62SIEMIŃSKI Piotr02314Hodmezovasarhely (HUN)12.12.2015

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m
1.WILK Mikołaj15MKS IKAR Stal Mielec1:07.01611+0,72A31.5935.42
2.CZOGAŁA Grzegorz15UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.52597+0,63A32.0235.50
3.WIŚNIEWSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.13557+0,69A32.5536.58
4.MIKITA Damian15UKS Ruch Grudziądz1:09.96537+0,65A33.0036.96
5.KRUK Franciszek15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:10.09534+0,74A31.7638.33
6.TARCZYŃSKI Bartosz15UKS 190 Łódź1:10.18532+0,67A33.2436.94
7.DĄBROWSKI Filip15MKS Pałac Młodzieży Katowice1:10.20531+0,69A33.2136.99
8.BURY Paweł15RWKS Sparta Biłgoraj1:10.47525+0,62A33.4037.07
9.GŁAZ Karol15MKS IKAR Stal Mielec1:10.72520+0,71A33.4337.29
SPIREWSKI Mikołaj15UKS Siódemka Gdynia1:10.72520+0,71A33.2437.48
11.SZAFRAŃSKI Kamil15KS Warta Poznań1:10.79518+0,68B33.0137.78
SKROBISZ Michał15UKS 190 Łódź1:10.79518+0,72B33.3137.48
13.OKOŃ Mateusz15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:10.88516+0,73B33.1737.71
14.SKOWROŃSKI Braian15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:11.31507+0,69B33.6737.64
15.BOSIACKI Kamil15Uks Cityzen1:11.34506+0,71B32.8338.51
16.SKRZYPIEC Szymon15Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle1:12.53482+0,64B32.4940.04
17.KAZANOWSKI Dominik15UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.70478+0,67B34.2638.44
18.KOS Maciej15UKP Unia Oświęcim1:12.81476+0,72B34.4138.40
19.GŁOWACKI Sebastian15UKS Nawa Skierniewice1:12.96473+0,73B34.5238.44
20.PUJANEK Aleksander15KP Bałtyk Kołobrzeg1:12.98473+0,66B34.1538.83
21.PRONIN Patryk15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:13.53462+0,67R34.2839.25
22.BORKOWSKI Mikołaj15UKS Victoria Kozy1:13.90455+0,66R34.3439.56
23.DZIĘGIELEWSKI Dawid15UKP Fala Kraśnik1:13.96454+0,8634.3639.60
24.PRZODO Mikołaj15MUKS Unia Busko Zdrój1:14.07452+0,8734.5039.57
25.LEWIŃSKI Kamil15UKS "V" Łomianki1:14.29448+0,6035.4138.88
26.OLSZYŃSKI Maksymilian15MTP Kormoran Olsztyn1:14.43446+0,6834.5339.90
27.BLICHARZ Filip15MKS IKAR Stal Mielec1:14.60443+0,7435.5539.05
28.KASZUBSKI Jan15MKS Trójka Łódź1:14.83439+0,6834.2940.54
29.SKOWRONEK Sambor15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:15.42428+0,6934.4940.93
30.GONDEK Bartosz15UKS "Feniks" Dębica1:15.65425+0,7135.2440.41
31.WOŁODKO Wiktor15UKP Manta Jelcz-Laskowice1:15.93420+0,7436.4539.48
32.ŻABIŃSKI Igor15UKS Tri-Team Rumia1:16.02418+0,7236.7639.26
33.ZIOŁECKI Beniamin15UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.41412+0,6935.3241.09
34.STAWIŃSKI Mikołaj15MKP Astromal-Leszno1:16.46411+0,7334.7541.71
35.JURKOWSKI Jan15MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny1:16.75407+0,7335.5741.18
36.GRZYWIŃSKI Jakub15Włocławski Klub Nurkowy Jacques1:16.87405+0,7136.0340.84
37.BRODOWSKI Michał15UKS Nawa Skierniewice1:17.03402+0,7436.4040.63
38.MROZICKI Kacper15UKS ,, Na Fali Bytom''1:17.80390+0,6635.7042.10
39.ŻARNOWIEC Michał15UKP Unia Oświęcim1:17.87389+0,6936.1241.75
40.CHMIELEWSKI Jan15UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.28383+0,6536.0142.27
41.CHMIELEWSKI Franciszek15UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.66378+0,7537.6740.99
42.CYGAŃSKI Krzysztof15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:18.96373+0,5835.9043.06
43.ZIEMIASZEWSKI Maciej15MKS Juvenia Wrocław1:19.91360+0,7237.0542.86
44.PRZYSTAŁ Antonio15KP Solne Miasto Wieliczka1:20.30355+0,7237.6142.69
45.ŚPIEWAK Maciej15UKP Wodnik Włocławek1:20.70350+0,6337.2943.41
46.YAREMKO Liubomyr15KS ,,OLIMPIA'' Lublin1:20.94347+0,7237.1043.84
47.NARLOCH Aleksander15Neptun Gdańsk1:21.56339+0,6937.7343.83
48.GNIADO Maciej15UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.70337+0,7136.8144.89
49.SIEROŃ Maciej15MKS Trójka Łódź1:22.40328+0,7037.7044.70
50.RYBARKIEWICZ Adam15UKP Wodnik Włocławek1:22.72325+0,7638.3244.40
51.LUBOIŃSKI Mateusz15UKS Żoliborz1:22.98322+0,7038.5444.44
52.JAKUBIAK Szymon15Uks Skarpa Lublin1:23.71313+0,7239.1144.60
53.ROMAŃSKI Jan15MUKS Wodnik Łask1:24.06309+0,7838.8845.18
54.KLĘK Antoni15MUKS Wodnik Łask1:25.15298+0,6438.0847.07
55.SOBCZYŃSKI Igor15MKS SP 63 Bydgoszcz1:25.48294+0,6638.7746.71
56.PIONKA Jakub15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot1:25.92290+0,6538.5947.33
57.SZYDAROWSKI Michał15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot1:28.37266+0,7840.1548.22
58.GAŁECZKA Bartosz15"Olympic.Gym." Żory1:29.66255+0,6540.5849.08
59.GEISLER Bartosz15MKS ,,ROKITA" Brzeg Dolny1:40.24182+0,7746.1954.05
DYSKW.TOMECKI Filip15UKS ,,Victoria Józefów''
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie lub nawrocie)


<< TOP >>
Konkurencja 26
16.07.2022 - 11:09
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:17.63SZCZEPANIAK Karolina00114Gorzow Wlkp.01.12.2007

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.DENISIEWICZ Zuzanna15UKS Nawa Skierniewice2:25.90645A+0,6132.1037.3142.0934.40
2.WOŹNIAK Michalina15MKS SP 63 Bydgoszcz2:26.02644A+0,7431.0937.9142.4434.58
3.PRZYBYLSKA Oliwia15MKS Piaseczno2:26.84633A+0,7631.5236.9443.1835.20
4.GLIŃSKA Oliwia15TP Zielona Góra2:29.59599A+0,7531.9036.2945.3836.02
5.BURZAK Martyna15MKP Gdańsk2:30.97583A+0,8332.3137.2845.7535.63
6.KĘDZIOR Pola15UKS SP5 Swim2:32.11570A+0,7332.9039.7245.1934.30
7.SKRZYPCZAK Natalia15Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle2:32.40566A+0,8433.0239.3444.2835.76
8.TEODOROWICZ Michalina15MKS SMS Victoria Racibórz2:33.24557A+0,7131.7239.8946.4635.17
9.MARCINIAK Aleksandra15UKS SMS Galicja Kraków2:33.35556A+0,7932.7040.2044.8235.63
10.PLAGA Olga15TP Skalar Słupsk2:33.56554A+0,7733.7239.4244.2536.17
11.MIERNIK Hanna15MOSM Tychy2:34.06548B+0,8032.9239.6846.0235.44
12.GIEWIADA Patrycja15UKS "Krośnicka Przystań"2:34.55543B+0,7432.3540.0647.0135.13
13.SIEDLEWSKA Marcelina15UKS Żabianka Gdańsk2:35.53533B+0,7634.3338.7245.1137.37
14.MICHALIK Weronika15UKS Nawa Skierniewice2:36.43524B+0,7933.6039.4246.0037.41
15.KOZIOŁ Gabriela15UKS "Feniks" Dębica2:36.72521B+0,7432.8440.9946.3236.57
16.KURYSIA Anna15UKP Unia Oświęcim2:37.71511B+0,6634.0841.7345.4436.46
17.DUŃKO Julia15RWKS Sparta Biłgoraj2:37.95509B+0,7632.3043.0346.0936.53
18.GRECH Natalia15UKS Aquatica Pawłowice2:38.38504B+0,7634.0640.0447.4936.79
19.BIELENINIK Hanna15MKS Neptun Stargard2:39.35495B+0,8336.3039.5948.0835.38
20.CICH Kinga15RWKS Sparta Biłgoraj2:39.53494B+0,7733.4238.9749.3237.82
21.JEZIORSKA Natalia15SKS 137 Delfin Łódź2:40.81482R+0,7034.4342.9545.5137.92
22.PLUTA Aleksandra15WKS Śląsk2:41.42476R+0,6934.3642.0847.1837.80
23.TOMKIEL Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:42.54467+0,7433.5743.7648.5936.62
24.CICHA Zofia15UKS SMS Galicja Kraków2:42.71465+0,7834.6243.2247.6237.25
25.ZDZIEBŁO Zosia15Uks "Salmo Żory"2:42.75465+0,7332.6243.8149.0737.25
26.DRĄŻKIEWICZ Pola15UKS Nawa Skierniewice2:43.03462+0,8236.7343.4744.0238.81
27.KULAS Anna15MKS Juvenia Wrocław2:43.49459+0,6834.6042.8649.3836.65
28.DZIUBA Monika15SWIMLAND Olsztyn2:44.59449+0,7233.3143.9349.1238.23
29.IWANICKA Dominika15MKP Zabrze2:45.30444+0,7634.9841.7750.1138.44
30.SZOLC Zuzanna15Uks "Aqua Team Mikołów"2:46.06438+0,7835.8442.4649.7438.02
31.LĘGA Natalia15KS Neptun Świdnica2:46.66433+0,8635.5740.9752.4337.69
32.SZEWC Milena15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:47.09430+0,8336.2946.6747.3236.81
33.KOŁODZIEJCZYK Maja15UKS Swim Team Wilanów2:49.32413+0,7035.7544.3552.9736.25


<< TOP >>
Konkurencja 27
16.07.2022 - 11:23
Chłopców, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:07.19KONARSKI Maciej05214Oświęcim06.07.2019

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.MIŁKOWSKI Mikołaj15UKS 48 Warszawa Śródmieście2:15.57594A+0,7527.9934.5239.8233.24
2.GNACZYŃSKI Michał15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:16.29585A+0,6929.1134.6341.0731.48
3.KRYŚ Radosław15UKS Tri-Team Rumia2:16.70579A+0,5728.9134.7539.5933.45
4.KUNICKI Maksymilian15MKS SMS Victoria Racibórz2:17.09575A+0,6829.1136.7640.4830.74
5.WDOWIAK Dominik15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:17.38571A+0,6528.4434.4840.7233.74
6.WIŚNIEWSKI Wiktor15UKP Unia Oświęcim2:18.12562A+0,6728.7436.7941.0031.59
7.OŁOWNIA Ignacy15KS Delfin Gdynia2:18.20561A+0,7829.1834.6341.2333.16
8.PROSZOWSKI Paweł15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:18.56556A+0,6928.6935.9941.2132.67
9.KRUPA Jakub15UKP Unia Oświęcim2:18.84553A+0,7029.9136.7640.8831.29
10.CUR Kacper15UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:19.26548A+0,6729.6734.6741.8433.08
11.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz15UKP ,,Polonia Warszawa''2:19.31547B+0,6829.6236.3441.0132.34
12.KOZŁOWSKI Julian15MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:19.86541B+0,6629.8836.6841.0032.30
13.MAJCHEROWICZ Mateusz15KS Delfin Gdynia2:19.94540B+0,7029.3636.6340.8833.07
14.DENNIS Oliver15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:20.06539B+0,7030.2034.8542.3332.68
15.GARWULEWSKI Bartłomiej15UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.88529B+0,6629.4137.4342.5631.48
16.PIOTROWSKI Kacper15UKS Manta Warszawa Włochy2:21.35524B+0,5728.8335.9444.3132.27
17.BURY Paweł15RWKS Sparta Biłgoraj2:21.58522B+0,7229.3338.3442.0131.90
18.KOS Maciej15UKP Unia Oświęcim2:22.29514B+0,7130.7138.1140.9132.56
19.CIAPUŁA Michał15UKP Unia Oświęcim2:23.34503B+0,6129.7837.9342.8732.76
20.WIĘCEK Kacper15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:24.11495B+0,7928.9136.6244.6533.93
21.TARKOWSKI Wojciech15UKS Ruch Grudziądz2:24.38492R+0,6329.0836.1244.8234.36
22.WENTLAND Miłosz15MKS Trójka Łódź2:25.52480R+0,7729.7238.4343.3634.01
23.TUROWSKI Mateusz15MKS Pałac Młodzieży Katowice2:25.84477+0,8330.4137.70
24.JANUS Filip15UKS Aquatica Pawłowice2:26.92467+0,7329.4239.0143.0535.44
25.BARCZYK Karol15Uks Cityzen2:26.94466+0,6928.9738.5544.7934.63
26.ŚCIGAŁA Remigiusz15KS JUST SWIM Jelenia Góra2:27.78459+0,6530.3739.1945.4332.79
BOSIACKI Kamil15Uks Cityzen2:27.78459+0,7031.0138.7442.1435.89
28.EROMIN Jan15UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.15455+0,7029.5838.1145.8234.64
29.HOŁDYS Hubert15KS Neptun Świdnica2:28.24454+0,6029.9340.0544.4933.77
30.KLONOWSKI Mikołaj15St. KP Olimpia Świecie2:29.10446+0,6231.7238.9941.3337.06
31.BORKOWSKI Mikołaj15UKS Victoria Kozy2:29.95439+0,6731.7441.4741.1035.64
32.BRYCH Krzysztof15MKS MOS Katowice2:30.14437+0,6829.5439.7346.6734.20
33.MICHALCZUK Bartosz15MKS Juvenia Wrocław2:30.46434+0,7230.7438.0046.1035.62
34.BOGATEK Bartłomiej15LKS ,,Opocznianka''2:30.69432+0,7330.2438.0547.6434.76
35.GORAJ Bartłomiej15UKS ,,Omega'' Olkusz2:31.96422+0,8327.6440.2248.6235.48
36.WIELGOSZ Borys15MUKS ''Piętnastka''2:32.25419+0,7330.8739.7046.7034.98
37.PRZYSTAŁ Antonio15KP Solne Miasto Wieliczka2:33.70408+0,7132.7741.6944.0035.24
38.KIERBEDŹ Piotr15Dwójka Morena Gdańsk2:33.87406+0,8731.6841.3847.1633.65
39.KOLUCH Franciszek15UKS Kapry-Armexim Pruszków2:34.05405+0,7130.8937.9948.5236.65
40.WITERSKI Kacper15MKS Juvenia Białystok2:36.51386+0,7531.1342.1246.4836.78
41.PIETRZAK Michał15KS Warta Poznań2:36.52386+0,7731.9740.8745.5538.13
42.GIL AMADOR Kornel15UKS "Feniks" Dębica2:36.60385+0,6531.8039.6148.7436.45
43.KYCIA Kacper15MKP Zabrze2:36.63385+0,8233.3342.8544.9535.50
44.DRAUS Filip15UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych2:37.89376+0,6932.6942.5547.7334.92
45.BALKIEWICZ Ignacy15UKS Butterfly Łomża2:39.28366+0,7233.7543.3546.3135.87
46.DANIEL Aleksander15MKS SP 63 Bydgoszcz2:44.64331+0,6235.3542.9951.7234.58
47.OSKAR Raczewski15MKS CKS-SMS Szczecin2:46.20322+0,7432.9344.1652.4136.70
NWURBANIAK Olivier15MKS Trójka Łódź
NWMIKITA Damian15UKS Ruch Grudziądz


<< TOP >>
Konkurencja 18
16.07.2022 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat26.85KAMZOL Flawia03606Lublin02.06.2022

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.KAMZOL Flawia15UKS SMS Galicja Kraków27.32715+0,67
2.HOFMAN Roksana15KP Bałtyk Kołobrzeg28.30643+0,71
3.WYSOCKA Amelia15UKP Fala Kraśnik28.57625+0,73
4.BONECKA Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.26582+0,70
5.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA Liliana15Buks29.48569+0,68
6.GULCZYŃSKA Natalia15Uks Cityzen29.77552+0,62
7.SITKIEWICZ Jagoda15MKS Pałac Młodzieży Katowice29.78552+0,61
8.GREŃ Martyna15UKS  ,,Dragon'' Będzin29.82549+0,66
9.DZIUBA Monika15SWIMLAND Olsztyn29.96542+0,75
10.MURAS Nina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park30.00540+0,69
Finał B
11.OLEJARNIK Magdalena15UKS "Feniks" Dębica29.84548+0,67
12.GORGOSZ Małgorzata15UKS Aquatica Pawłowice29.90545+0,71
13.ŁAPETA Iga15Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy30.09535+0,72
14.ROJEK Wiktoria15UKS Manta Warszawa Włochy30.34522+0,74
15.DANILEWICZ Julia15KS ,,OLIMPIA'' Lublin30.38520+0,73
16.MACHNO Anna15KS Victoria Zawiercie30.40518+0,72
17.HAZUKA Dominika15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu30.45516+0,74
18.ZUREL Laura15Sejwal Rypin30.54511+0,65
19.KUBERA Helena15UKP Jedynka Elbląg30.74501+0,65
20.KRZEMIŃSKA Amelia15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu31.04487+0,68


<< TOP >>
Konkurencja 19
16.07.2022 - 17:06
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat24.54CZAPLA Kacper00316Oswięcim06.07.2019

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.OKOŃ Wojciech15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica25.67652+0,69
2.WÓJCIAK Oliwier15UKS "V" Łomianki25.71649+0,68
3.WIERASZKA Bartosz15TP Zielona Góra25.76646+0,68
4.BIELIŃSKI Bartosz15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej25.95632+0,63
5.DROBEK Julian15TP Zielona Góra26.20614+0,61
6.WILDNER Arkadiusz15UKS G-8 Bielany Warszawa26.28608+0,70
7.JABŁOŃSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa26.32605+0,69
8.PIETROŃ Przemysław15KU AZS UMCS Lublin26.42598+0,64
9.ŚMIGLAK Maksymilian15KU AZS UAM Poznań26.62585+0,60
10.JAŃCZYK Maksymilian15UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej26.93565+0,65
Finał B
11.SAKŁAK Szymon15UKS SMS Galicja Kraków26.61586+0,62
12.GAJDA Jan15MKS Trójka Łódź26.82572+0,66
13.PORĘBA Krzysztof15WKS Śląsk26.86569+0,69
14.BERNACKI Norbert15Uks Jagiellonia Swim26.97563+0,72
15.GARWULEWSKI Bartłomiej15UKS G-8 Bielany Warszawa27.06557+0,69
16.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz15SWIMLAND Olsztyn27.11554+0,68
17.PIOTROWSKI Kacper15UKS Manta Warszawa Włochy27.20548+0,60
18.ROMER Stanisław15UKS 48 Warszawa Śródmieście27.37538+0,68
19.KRYSIAK Maciej15UKS G-8 Bielany Warszawa27.41536+0,67
20.BEDYŃSKI Sebastian15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa27.64523+0,68


<< TOP >>
Konkurencja 20
16.07.2022 - 17:11
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat29.29SMURZYŃSKA Julia03606Oświęcim17.07.2021

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.KAMZOL Flawia15UKS SMS Galicja Kraków29.68751+0,69
2.ŚCIBIOREK Dominika15UKS G-8 Bielany Warszawa30.55688+0,60
3.FILIPOWICZ Barbara15UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.95662+0,63
4.STANEK Magdalena15UKS SMS Galicja Kraków31.04656+0,64
5.BURDON Paulina15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.44631+0,64
6.BURZAK Martyna15MKP Gdańsk31.53626+0,65
7.DENISIEWICZ Zuzanna15UKS Nawa Skierniewice31.63620+0,69
8.GÓRALCZYK Aleksandra15UKS Ostrobramska31.73614+0,68
9.SARNA Inez15UKS Nawa Skierniewice31.95602+0,56
10.BARTOŚ Wiktoria15Uks Skarpa Lublin32.08594+0,66
Finał B
11.ROSIŃSKA Natalia15UKS Żabianka Gdańsk31.50628+0,72
12.GACKA Aleksandra15UKS Siódemka Gdynia31.85607+0,55
13.GREŃ Martyna15UKS  ,,Dragon'' Będzin32.07595+0,69
14.ZAKRZEWSKA Oliwia15UKS Nawa Skierniewice32.16590+0,60
15.SIEDLEWSKA Marcelina15UKS Żabianka Gdańsk32.26584+0,71
16.SKRZYPCZAK Natalia15Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle32.36579+0,69
17.MORDAWSKA Natalia15UKS Ruch Grudziądz32.45574+0,68
18.PISKORSKA Marta15UKP Manta Jelcz-Laskowice32.51571+0,60
19.GRZECH Michalina15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach32.75559+0,61
20.DANILEWICZ Julia15KS ,,OLIMPIA'' Lublin33.78509+0,58


<< TOP >>
Konkurencja 21
16.07.2022 - 17:17
Chłopców, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat26.57MRÓZ Szymon06611Gliwice10.06.2022

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.MRÓZ Szymon15MKP ,,Wodnik 29'' Tychy26.37735+0,56
wynik lepszy od Rekordu Polski Juniorów 15 lat
2.ŚLESIK Oskar15UKS G-8 Bielany Warszawa26.44729+0,68
3.URBANIAK Olivier15MKS Trójka Łódź27.26665+0,69
4.SHYPIN Aliaksandr15UKS G-8 Bielany Warszawa27.52646+0,53
5.ŁAZAROWICZ Janusz15UKS 48 Warszawa Śródmieście27.88622+0,56
6.NOWAKOWSKI Oliwier15UKS SMS Galicja Kraków27.92619+0,57
7.OKOŃ Wojciech15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica28.41587+0,70
8.KRUPA Jakub15UKP Unia Oświęcim28.47584+0,64
9.HUBIŃSKI Olivier15KS Delfin Gdynia28.59576+0,55
10.KOZAKIEWICZ Aleksander15UKS Swim Team Wilanów28.99553+0,52
Finał B
11.MIRONIUK Wiktor15KS Narwal Międzyrzec Podl.28.62575+0,60
12.HETMAN Mikołaj15MKS SP 63 Bydgoszcz28.84562+0,62
13.JAŃCZYK Maksymilian15UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej29.06549+0,67
14.DENNIS Oliver15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.07548+0,55
15.STAWIARSKI Oskar15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa29.18542+0,62
16.OCHALIK Adrian15MKS IKAR Stal Mielec29.41529+0,66
17.KOLUCH Franciszek15UKS Kapry-Armexim Pruszków29.46527+0,67
18.SOLAK Kacper15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu29.64517+0,59
19.PERA Jan15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.29.80509+0,74
20.KACZMAREK Kamil15Uks Cityzen30.33483+0,57


<< TOP >>
Konkurencja 22
16.07.2022 - 17:30
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:16.14KNOP Aleksandra01605Łódź26.05.2018

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.WIERNICKA Julia15KS Piątka Chorzów4:33.61645+0,81
50m:
100m:
31.23
1:04.68
31.23
33.45
150m:
200m:
1:39.06
2:13.64
34.38
34.58
250m:
300m:
2:48.86
3:24.39
35.22
35.53
350m:
400m:
3:59.64
4:33.61
35.25
33.97
2.RĄCZKOWSKA Maja15LKS Jedność 32 Przyszowice4:36.36626+0,75
50m:
100m:
31.92
1:06.53
31.92
34.61
150m:
200m:
1:41.79
2:17.31
35.26
35.52
250m:
300m:
2:52.48
3:27.64
35.17
35.16
350m:
400m:
4:02.45
4:36.36
34.81
33.91
3.POPPE Marta15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska4:37.44619+0,82
50m:
100m:
31.47
1:06.44
31.47
34.97
150m:
200m:
1:41.99
2:18.08
35.55
36.09
250m:
300m:
2:53.74
3:29.61
35.66
35.87
350m:
400m:
4:04.84
4:37.44
35.23
32.60
4.GRZESIAK Oliwia15WKS Śląsk4:38.79610+0,76
50m:
100m:
31.35
1:06.21
31.35
34.86
150m:
200m:
1:41.88
2:17.78
35.67
35.90
250m:
300m:
2:53.67
3:29.33
35.89
35.66
350m:
400m:
4:05.15
4:38.79
35.82
33.64
5.MAŁOLEPSZA Weronika15MKP Szczecin4:38.94609+0,67
50m:
100m:
31.11
1:05.36
31.11
34.25
150m:
200m:
1:41.01
2:16.89
35.65
35.88
250m:
300m:
2:53.17
3:29.57
36.28
36.40
350m:
400m:
4:05.49
4:38.94
35.92
33.45
6.GULCZYŃSKA Natalia15Uks Cityzen4:39.76603+0,67
50m:
100m:
31.54
1:06.18
31.54
34.64
150m:
200m:
1:41.43
2:17.76
35.25
36.33
250m:
300m:
2:53.81
3:30.19
36.05
36.38
350m:
400m:
4:06.25
4:39.76
36.06
33.51
7.SOWA Barbara15UKP Unia Oświęcim4:40.49599+0,67
50m:
100m:
31.88
1:06.88
31.88
35.00
150m:
200m:
1:42.40
2:18.78
35.52
36.38
250m:
300m:
2:54.99
3:31.01
36.21
36.02
350m:
400m:
4:05.99
4:40.49
34.98
34.50
8.KUCZMAR Zuzanna15MKS Ochota Warszawa4:41.14594+0,71
50m:
100m:
30.75
1:04.90
30.75
34.15
150m:
200m:
1:40.20
2:16.03
35.30
35.83
250m:
300m:
2:52.07
3:28.81
36.04
36.74
350m:
400m:
4:05.59
4:41.14
36.78
35.55
9.SZCZERBA Patrycja15Ognisko TKKF DELFIN Tarnów4:44.32575+0,73
50m:
100m:
32.13
1:07.23
32.13
35.10
150m:
200m:
1:43.35
2:19.38
36.12
36.03
250m:
300m:
2:56.01
3:32.75
36.63
36.74
350m:
400m:
4:09.17
4:44.32
36.42
35.15
10.SZOPA Natalia15UKP Gryf Dębica4:48.31551+0,74
50m:
100m:
30.97
1:05.71
30.97
34.74
150m:
200m:
1:42.45
2:19.68
36.74
37.23
250m:
300m:
2:57.36
3:35.32
37.68
37.96
350m:
400m:
4:12.82
4:48.31
37.50
35.49
Finał B
11.RYDYŃSKA Maja15MKS SP 63 Bydgoszcz4:45.29569+0,66
50m:
100m:
32.39
1:08.52
32.39
36.13
150m:
200m:
1:45.29
2:21.38
36.77
36.09
250m:
300m:
2:58.39
3:34.66
37.01
36.27
350m:
400m:
4:11.32
4:45.29
36.66
33.97
12.BUDZEŃ Monika15MKP Astromal-Leszno4:47.61555+0,78
50m:
100m:
32.24
1:08.04
32.24
35.80
150m:
200m:
1:45.33
2:22.20
37.29
36.87
250m:
300m:
2:59.34
3:36.45
37.14
37.11
350m:
400m:
4:13.03
4:47.61
36.58
34.58
13.DRAŻYK Wiktoria15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska4:48.41551+0,73
50m:
100m:
32.39
1:08.05
32.39
35.66
150m:
200m:
1:44.79
2:21.68
36.74
36.89
250m:
300m:
2:58.77
3:36.25
37.09
37.48
350m:
400m:
4:13.67
4:48.41
37.42
34.74
14.GOLANOWSKA Gabriela15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz4:49.42545+0,81
50m:
100m:
33.11
1:09.77
33.11
36.66
150m:
200m:
1:46.70
2:23.72
36.93
37.02
250m:
300m:
3:00.93
3:38.49
37.21
37.56
350m:
400m:
4:15.48
4:49.42
36.99
33.94
15.TARASZKIEWICZ Zofia15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:51.25535+0,68
50m:
100m:
32.48
1:08.50
32.48
36.02
150m:
200m:
1:45.48
2:22.55
36.98
37.07
250m:
300m:
3:00.04
3:37.85
37.49
37.81
350m:
400m:
4:15.51
4:51.25
37.66
35.74
16.TRAFALSKA Zuzanna15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:51.59533+0,74
50m:
100m:
32.49
1:08.73
32.49
36.24
150m:
200m:
1:45.72
2:22.40
36.99
36.68
250m:
300m:
3:00.10
3:37.96
37.70
37.86
350m:
400m:
4:15.69
4:51.59
37.73
35.90
17.BUKOWSKA Michalina15UKP ,,Ruda Śląska''4:51.90531+0,72
50m:
100m:
32.22
1:08.20
32.22
35.98
150m:
200m:
1:44.73
2:22.54
36.53
37.81
250m:
300m:
2:59.96
3:38.44
37.42
38.48
350m:
400m:
4:16.06
4:51.90
37.62
35.84
18.GUZDEK Anna15UKP Unia Oświęcim4:51.93531+0,74
50m:
100m:
32.17
1:07.69
32.17
35.52
150m:
200m:
1:44.46
2:22.12
36.77
37.66
250m:
300m:
3:00.57
3:38.70
38.45
38.13
350m:
400m:
4:16.00
4:51.93
37.30
35.93
19.LASZCZAK Aleksandra15UKP Unia Oświęcim4:55.39512+0,81
50m:
100m:
31.94
1:07.84
31.94
35.90
150m:
200m:
1:45.74
2:23.94
37.90
38.20
250m:
300m:
3:02.73
3:41.17
38.79
38.44
350m:
400m:
4:19.08
4:55.39
37.91
36.31
20.ORASZEK Karolina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:55.42512+0,83
50m:
100m:
32.41
1:08.89
32.41
36.48
150m:
200m:
1:45.85
2:23.79
36.96
37.94
250m:
300m:
3:01.97
3:40.58
38.18
38.61
350m:
400m:
4:18.79
4:55.42
38.21
36.63


<< TOP >>
Konkurencja 23
16.07.2022 - 17:44
Chłopców, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:00.04DASZKIEWICZ Michał01006Oswiecim14.07.2018

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR
Finał A
1.KOWAL Maciej15MKP Szczecin4:05.37721+0,73
50m:
100m:
29.30
1:00.85
29.30
31.55
150m:
200m:
1:32.63
2:04.61
31.78
31.98
250m:
300m:
2:35.48
3:06.25
30.87
30.77
350m:
400m:
3:36.03
4:05.37
29.78
29.34
2.MAJOR Erik15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:07.87699+0,52
50m:
100m:
28.97
1:00.41
28.97
31.44
150m:
200m:
1:32.38
2:04.32
31.97
31.94
250m:
300m:
2:35.60
3:07.43
31.28
31.83
350m:
400m:
3:38.63
4:07.87
31.20
29.24
3.PIĘTKA Miłosz15MKP Szczecin4:11.80667+0,71
50m:
100m:
29.22
1:00.95
29.22
31.73
150m:
200m:
1:32.92
2:05.34
31.97
32.42
250m:
300m:
2:37.36
3:09.44
32.02
32.08
350m:
400m:
3:41.40
4:11.80
31.96
30.40
4.GNACZYŃSKI Michał15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:14.21648+0,68
50m:
100m:
29.14
1:01.09
29.14
31.95
150m:
200m:
1:33.92
2:06.79
32.83
32.87
250m:
300m:
2:39.81
3:12.74
33.02
32.93
350m:
400m:
3:44.56
4:14.21
31.82
29.65
5.PIETROŃ Przemysław15KU AZS UMCS Lublin4:14.42647+0,67
50m:
100m:
29.00
1:00.37
29.00
31.37
150m:
200m:
1:32.46
2:04.70
32.09
32.24
250m:
300m:
2:37.10
3:09.42
32.40
32.32
350m:
400m:
3:42.41
4:14.42
32.99
32.01
6.PONIEWAŻ Oliwier15UKS SP5 Swim4:15.98635+0,76
50m:
100m:
30.18
1:02.22
30.18
32.04
150m:
200m:
1:34.66
2:07.09
32.44
32.43
250m:
300m:
2:40.20
3:13.12
33.11
32.92
350m:
400m:
3:45.34
4:15.98
32.22
30.64
7.WALKOWSKI Maciej15UKS 190 Łódź4:21.88593+0,60
50m:
100m:
30.27
1:03.61
30.27
33.34
150m:
200m:
1:37.27
2:10.59
33.66
33.32
250m:
300m:
2:43.71
3:17.06
33.12
33.35
350m:
400m:
3:50.17
4:21.88
33.11
31.71
8.WALKOWSKI Bartosz15UKS 190 Łódź4:21.94593+0,77
50m:
100m:
30.53
1:03.79
30.53
33.26
150m:
200m:
1:37.20
2:11.15
33.41
33.95
250m:
300m:
2:44.43
3:18.25
33.28
33.82
350m:
400m:
3:50.99
4:21.94
32.74
30.95
9.KANCZKOWSKI Szymon15UKS Tri-Team Rumia4:22.73587+0,77
50m:
100m:
30.47
1:04.02
30.47
33.55
150m:
200m:
1:37.57
2:11.38
33.55
33.81
250m:
300m:
2:44.78
3:18.39
33.40
33.61
350m:
400m:
3:51.52
4:22.73
33.13
31.21
10.KRASKA Mateusz15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:23.03585+0,60
50m:
100m:
30.01
1:02.98
30.01
32.97
150m:
200m:
1:36.54
2:10.37
33.56
33.83
250m:
300m:
2:44.10
3:17.83
33.73
33.73
350m:
400m:
3:51.44
4:23.03
33.61
31.59
Finał B
11.MAZUR Adam15Grupa 5Styl4:24.03579+0,67
50m:
100m:
30.50
1:03.79
30.50
33.29
150m:
200m:
1:37.69
2:11.21
33.90
33.52
250m:
300m:
2:45.18
3:19.09
33.97
33.91
350m:
400m:
3:52.62
4:24.03
33.53
31.41
12.KUSEK Mateusz15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki4:24.31577+0,77
50m:
100m:
30.93
1:04.72
30.93
33.79
150m:
200m:
1:37.90
2:11.64
33.18
33.74
250m:
300m:
2:45.42
3:19.15
33.78
33.73
350m:
400m:
3:52.77
4:24.31
33.62
31.54
13.STEFAŃSKI Leon15UKS G-8 Bielany Warszawa4:24.53575+0,80
50m:
100m:
30.89
1:04.74
30.89
33.85
150m:
200m:
1:38.22
2:11.68
33.48
33.46
250m:
300m:
2:45.11
3:18.77
33.43
33.66
350m:
400m:
3:52.43
4:24.53
33.66
32.10
14.OKOŃ Jakub15Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica4:25.62568+0,64
50m:
100m:
30.73
1:03.22
30.73
32.49
150m:
200m:
1:36.46
2:09.80
33.24
33.34
250m:
300m:
2:43.77
3:17.79
33.97
34.02
350m:
400m:
3:52.13
4:25.62
34.34
33.49
15.ŁOJEWSKI Adam15MTP Kormoran Olsztyn4:26.31564+0,71
50m:
100m:
31.39
1:05.30
31.39
33.91
150m:
200m:
1:38.89
2:12.54
33.59
33.65
250m:
300m:
2:46.28
3:19.98
33.74
33.70
350m:
400m:
3:53.80
4:26.31
33.82
32.51
16.KACPRZAK Marcel15UKS 190 Łódź4:28.23552+0,68
50m:
100m:
30.40
1:04.26
30.40
33.86
150m:
200m:
1:38.37
2:12.51
34.11
34.14
250m:
300m:
2:46.71
3:20.92
34.20
34.21
350m:
400m:
3:54.97
4:28.23
34.05
33.26
17.MIKOŁAJCZYK Adrian15MKS Trójka Łódź4:30.42538+0,73
50m:
100m:
30.63
1:04.86
30.63
34.23
150m:
200m:
1:39.20
2:13.84
34.34
34.64
250m:
300m:
2:48.57
3:23.93
34.73
35.36
350m:
400m:
3:58.29
4:30.42
34.36
32.13
18.FIGIEL Filip15UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:30.58538+0,66
50m:
100m:
30.27
1:04.06
30.27
33.79
150m:
200m:
1:38.30
2:12.68
34.24
34.38
250m:
300m:
2:47.03
3:22.11
34.35
35.08
350m:
400m:
3:57.39
4:30.58
35.28
33.19
19.KONOPKO Mateusz15LKS Jedność 32 Przyszowice4:31.70531+0,64
50m:
100m:
30.38
1:03.85
30.38
33.47
150m:
200m:
1:38.09
2:12.55
34.24
34.46
250m:
300m:
2:47.23
3:22.49
34.68
35.26
350m:
400m:
3:57.69
4:31.70
35.20
34.01
DYSKW.BARANOWSKI Alex15Uks Cityzen
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 24
16.07.2022 - 18:06
Dziewcząt, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:10.43ZACHORZ Paulina00416Gorzow Wlkp.13.07.2008

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m
Finał A
1.BONECKA Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:12.19701+0,6633.8338.36
2.KUBICKA Aleksandra15Sejwal Rypin1:12.34696+0,7334.8937.45
3.KAWKA Zuzanna15KU AZS UAM Poznań1:14.24644+0,6934.6039.64
4.BOCZEJ Agata15UKS Wodnik Siemianowice Śląskie1:15.00625+0,7135.2339.77
5.MIELNIK Hanna15UKS MOS w Opolu1:15.12622+0,7535.2439.88
6.SKROK Julia15WKS Śląsk1:15.76606+0,6635.1940.57
7.PIETRZYK Hanna15TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:15.91602+0,7535.7140.20
8.BORKOWSKA Dominika15UKS ,,Omega'' Olkusz1:16.17596+0,7634.2341.94
9.DRĄŻKIEWICZ Pola15UKS Nawa Skierniewice1:16.25594+0,7935.7740.48
10.RYZNAR Katarzyna15UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.66585+0,6835.3341.33
Finał B
11.GAWEŁ Izabela15UKS "Feniks" Dębica1:16.69584+0,6935.4941.20
12.KRAWCZYK Marta15MKP Astromal-Leszno1:19.46525+0,6736.1043.36
13.VYSATA Zuzanna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:19.50524+0,7136.9242.58
14.ZIELIŃSKA Maja15UKS SP5 Swim1:19.52524+0,8637.3142.21
15.ŚCISŁOWICZ Kinga15KS Neptun Świdnica1:19.60522+0,7237.7541.85
16.OGIEWA Karolina15MKS Pałac Młodzieży Katowice1:19.63522+0,7037.0642.57
17.KRZEMIŃSKA Amelia15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:19.65521+0,7036.8242.83
18.POLOK Dominika15UKS MOS w Opolu1:19.81518+0,6537.8042.01
19.KOŁTUNIEWICZ Julia15MKS Juvenia Wrocław1:21.42488+0,6138.3443.08
20.MLAŚ Viktoria15UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:21.87480+0,8238.3143.56


<< TOP >>
Konkurencja 25
16.07.2022 - 18:13
Chłopców, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:04.62SIEMIŃSKI Piotr02314Hodmezovasarhely (HUN)12.12.2015

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m
Finał A
1.CZOGAŁA Grzegorz15UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.09637+0,6431.0635.03
2.WILK Mikołaj15MKS IKAR Stal Mielec1:06.68620+0,7231.5635.12
3.KRUK Franciszek15UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.85589+0,7331.9735.88
4.DĄBROWSKI Filip15MKS Pałac Młodzieży Katowice1:09.08558+0,6331.9437.14
5.WIŚNIEWSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.13557+0,6732.4836.65
6.TARCZYŃSKI Bartosz15UKS 190 Łódź1:09.84540+0,6832.9736.87
7.MIKITA Damian15UKS Ruch Grudziądz1:09.85539+0,6732.7237.13
8.BURY Paweł15RWKS Sparta Biłgoraj1:10.97514+0,6633.5737.40
9.GŁAZ Karol15MKS IKAR Stal Mielec1:11.46504+0,6733.5637.90
10.SPIREWSKI Mikołaj15UKS Siódemka Gdynia1:11.90495+0,6933.1038.80
Finał B
11.OKOŃ Mateusz15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:10.17532+0,6933.0937.08
12.SKRZYPIEC Szymon15Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle1:10.36528+0,6832.0538.31
13.SKROBISZ Michał15UKS 190 Łódź1:10.39527+0,7233.3337.06
14.PUJANEK Aleksander15KP Bałtyk Kołobrzeg1:11.28508+0,6133.5737.71
15.SKOWROŃSKI Braian15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:11.38505+0,7033.6537.73
16.BOSIACKI Kamil15Uks Cityzen1:11.55502+0,7332.8238.73
17.KAZANOWSKI Dominik15UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.46483+0,6833.7538.71
18.KOS Maciej15UKP Unia Oświęcim1:12.69479+0,7334.2138.48
19.GŁOWACKI Sebastian15UKS Nawa Skierniewice1:12.93474+0,7134.4638.47
20.PRONIN Patryk15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:14.76440+0,6434.7040.06


<< TOP >>
Konkurencja 26
16.07.2022 - 18:28
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:17.63SZCZEPANIAK Karolina00114Gorzow Wlkp.01.12.2007

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.WOŹNIAK Michalina15MKS SP 63 Bydgoszcz2:21.48708+0,6730.9236.8240.2833.46
2.DENISIEWICZ Zuzanna15UKS Nawa Skierniewice2:22.80688+0,5431.5235.6441.5534.09
3.PRZYBYLSKA Oliwia15MKS Piaseczno2:26.16642+0,7531.5236.9242.3835.34
4.GLIŃSKA Oliwia15TP Zielona Góra2:29.22603+0,7332.0636.6345.5534.98
5.BURZAK Martyna15MKP Gdańsk2:29.48600+0,7732.1337.8845.2434.23
6.TEODOROWICZ Michalina15MKS SMS Victoria Racibórz2:30.85584+0,6831.5538.2146.0035.09
7.SKRZYPCZAK Natalia15Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle2:30.91583+0,8132.5738.5943.8035.95
8.KĘDZIOR Pola15UKS SP5 Swim2:31.41577+0,7032.2738.7045.6734.77
9.PLAGA Olga15TP Skalar Słupsk2:32.80562+0,7233.3340.1143.8435.52
10.MARCINIAK Aleksandra15UKS SMS Galicja Kraków2:33.51554+0,8132.4040.1145.1435.86
Finał B
11.SIEDLEWSKA Marcelina15UKS Żabianka Gdańsk2:33.06559+0,7334.1238.5744.8735.50
12.MICHALIK Weronika15UKS Nawa Skierniewice2:34.80540+0,8033.9939.7244.8936.20
13.MIERNIK Hanna15MOSM Tychy2:35.50533+0,8033.7439.9846.7235.06
14.BIELENINIK Hanna15MKS Neptun Stargard2:35.98528+0,8035.3039.4746.6134.60
15.KURYSIA Anna15UKP Unia Oświęcim2:36.93519+0,7633.2841.0545.9736.63
16.KOZIOŁ Gabriela15UKS "Feniks" Dębica2:37.08517+0,7633.1240.3146.6936.96
17.DUŃKO Julia15RWKS Sparta Biłgoraj2:39.21497+0,7833.1844.1546.5335.35
18.CICH Kinga15RWKS Sparta Biłgoraj2:39.26496+0,7533.3239.3549.5737.02
19.GRECH Natalia15UKS Aquatica Pawłowice2:39.66492+0,6934.0940.2647.7737.54
JEZIORSKA Natalia15SKS 137 Delfin Łódź2:39.66492+0,7233.8242.8846.0736.89


<< TOP >>
Konkurencja 27
16.07.2022 - 18:37
Chłopców, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:07.19KONARSKI Maciej05214Oświęcim06.07.2019

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
Finał A
1.MIŁKOWSKI Mikołaj15UKS 48 Warszawa Śródmieście2:07.75710+0,7827.0831.6938.1030.88
2.KRYŚ Radosław15UKS Tri-Team Rumia2:12.09642+0,6928.1033.9938.3231.68
3.OŁOWNIA Ignacy15KS Delfin Gdynia2:12.34639+0,7728.7133.8639.1130.66
4.GNACZYŃSKI Michał15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:15.66593+0,7329.6636.2540.4429.31
5.KUNICKI Maksymilian15MKS SMS Victoria Racibórz2:16.26585+0,6729.1936.4640.2130.40
6.KRUPA Jakub15UKP Unia Oświęcim2:16.83578+0,6729.3034.5041.1731.86
7.WDOWIAK Dominik15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:16.87577+0,6628.0733.8841.1433.78
8.WIŚNIEWSKI Wiktor15UKP Unia Oświęcim2:17.17574+0,6528.9436.7540.2331.25
9.PROSZOWSKI Paweł15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:18.28560+0,7028.5835.9640.5733.17
10.CUR Kacper15UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:18.52557+0,6729.2534.4741.8432.96
Finał B
11.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz15UKP ,,Polonia Warszawa''2:17.29572+0,5429.1635.2039.6933.24
12.DENNIS Oliver15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:17.37571+0,6829.3234.1741.5932.29
13.MAJCHEROWICZ Mateusz15KS Delfin Gdynia2:20.90529+0,7229.3236.9841.6332.97
14.KOZŁOWSKI Julian15MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:21.19526+0,6630.2237.8240.9232.23
15.PIOTROWSKI Kacper15UKS Manta Warszawa Włochy2:22.37513+0,6029.4237.1645.1030.69
16.CIAPUŁA Michał15UKP Unia Oświęcim2:22.43512+0,6429.8238.3342.4631.82
17.KOS Maciej15UKP Unia Oświęcim2:22.93507+0,7231.1438.6342.0131.15
18.WIĘCEK Kacper15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:22.94507+0,7729.1436.1844.3433.28
19.TARKOWSKI Wojciech15UKS Ruch Grudziądz2:23.62500+0,6529.4539.3042.2032.67
20.WENTLAND Miłosz15MKS Trójka Łódź2:24.17494+0,8629.6437.8542.6734.01


<< TOP >>
Konkurencja 28
16.07.2022 - 19:03
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat3:59.10UKP Polonia Warszawa09514Oświęcim14.07.2018

Punkty: FINA 2022
PozycjaCzasPkt.CR
1.Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park 1Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:07.15610+0,68
BONECKA Anna
MURAS Nina
+0,68
+0,45
29.02
29.97
1:00.41
1:02.47
TARASZKIEWICZ Zofia
ORASZEK Karolina
+0,31
+0,26
29.93
29.15
1:02.34
1:01.93
2.UKS G-8 Bielany WarszawaUKS G-8 Bielany Warszawa4:09.23595+0,71
FIGURSKA Paula
ŚCIBIOREK Dominika
+0,71
+0,03
29.65
28.75
1:02.20
1:02.25
TOMASZEWSKA Maja
BAKUN Maja
+0,44
+0,43
30.49
28.53
1:03.77
1:01.01
3.WKS ŚląskWKS Śląsk4:11.04582+0,67
SKROK Julia
GŁOWIAK Michalina
+0,67
+0,39
30.08
29.69
1:03.03
1:03.29
GÓRNY Maja
GRZESIAK Oliwia
+0,47
+0,23
30.55
28.81
1:04.34
1:00.38
4.UKS Nawa SkierniewiceUKS Nawa Skierniewice4:13.42566+0,65
ZAKRZEWSKA Oliwia
DRĄŻKIEWICZ Pola
+0,65
+0,48
30.52
30.81
1:04.49
1:05.42
SARNA Inez
DENISIEWICZ Zuzanna
+0,46
+0,54
29.32
29.02
1:02.59
1:00.92
5.MKS Pałac Młodzieży KatowiceMKS Pałac Młodzieży Katowice4:14.70558+0,68
KUKUŁA Maja
SKOWRON Natalia
+0,68
+0,42
30.68
30.42
1:03.93
1:04.11
OGIEWA Karolina
SITKIEWICZ Jagoda
+0,40
+0,57
30.72
29.09
1:04.69
1:01.97
6.UKS MOS w OpoluUKS MOS w Opolu4:15.51552+0,53
JAŚNIECKA Paulina
BOBROWSKA Zofia
+0,53
+0,26
29.90
30.39
1:02.21
1:03.72
POLOK Dominika
MIELNIK Hanna
+0,55
+0,64
31.20
31.16
1:04.52
1:05.06
7.TP Zielona GóraTP Zielona Góra4:16.07549+0,67
KOT Emilia
KOWALICZEK Hanna
+0,67
+0,35
30.06
31.17
1:03.27
1:06.41
UTNIK Aleksandra
GLIŃSKA Oliwia
+0,51
+0,45
30.15
29.69
1:04.40
1:01.99
8.UKP Unia OświęcimUKP Unia Oświęcim4:16.75544+0,67
SOWA Barbara
GUZDEK Anna
+0,67
+0,21
30.31
31.39
1:03.63
1:05.57
LASZCZAK Aleksandra
KURYSIA Anna
0.00
+0,60
30.28
30.39
1:04.46
1:03.09
9.Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park 2Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:19.84525+0,68
MICHALSKA Pola
DREGER Gabriela
+0,68
+0,46
30.38
29.77
1:04.04
1:04.82
VYSATA Zuzanna
TOMKIEL Anna
+0,55
+0,32
31.78
30.13
1:07.10
1:03.88
10.UKS SP5 SwimUKS SP5 Swim4:29.07473+0,76
WOŻAKOWSKA Zofia
ZIELIŃSKA Maja
+0,76
+0,58
30.72
31.46
1:04.44
1:06.61
GRABOWSKA Amelia
KĘDZIOR Pola
+0,59
+0,52
31.67
33.55
1:07.73
1:10.29
11.GKS ,,CARTUSIA''  w KartuzachGKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach4:29.17472+0,65
CHMIELEWSKA Julia
GRZECH Michalina
+0,65
+0,72
30.83
33.32
1:07.01
1:08.83
SKOROWSKA Amelia
BURDON Paulina
+0,67
+0,57
32.76
30.67
1:09.68
1:03.65


<< TOP >>
Konkurencja 29
16.07.2022 - 19:16
Chłopców, 4 x 100m dowolny

15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat3:38.62UKS G8 Bielany Warszawa05114Ostrowiec Św.11.07.2015

Punkty: FINA 2022
PozycjaCzasPkt.CR
1.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa3:37.82645+0,70
wynik lepszy od Rekordu Polski Juniorów 15 lat
ŚLESIK Oskar
SHYPIN Aliaksandr
+0,70
+0,49
25.85
25.81
53.82
54.28
WILDNER Arkadiusz
JABŁOŃSKI Jakub
+0,58
+0,32
26.98
25.16
55.82
53.90
2.MKS Trójka ŁódźMKS Trójka Łódź3:42.92602+0,73
URBANIAK Olivier
PIĄTKIEWICZ Piotr
+0,73
+0,34
26.41
26.96
55.17
57.58
GAJDA Jan
SELDER Krystian
+0,40
+0,38
26.05
27.05
54.22
55.95
3.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa3:42.97601+0,69
GARWULEWSKI Bartłomiej
ANTOSIK Kacper
+0,69
+0,18
27.05
25.38
56.03
54.29
STEFAŃSKI Leon
KRYSIAK Maciej
+0,24
+0,39
26.67
26.80
56.45
56.20
4.TP Zielona GóraTP Zielona Góra3:46.29575+0,66
DROBEK Julian
GAJEWSKI Bartosz
+0,66
+0,50
26.22
26.56
54.78
56.12
KOWALSKI Paweł
WIERASZKA Bartosz
+0,44
+0,41
28.47
26.16
1:00.92
54.47
5.KS Delfin GdyniaKS Delfin Gdynia3:48.52558+0,76
OŁOWNIA Ignacy
HUBIŃSKI Olivier
+0,76
+0,54
27.54
26.52
56.69
56.78
JOŃCZYK Patryk
MAJCHEROWICZ Mateusz
+0,52
+0,55
27.78
27.06
58.38
56.67
6.UKP ,,Polonia Warszawa''UKP ,,Polonia Warszawa''3:52.56530+0,70
EROMIN Jan
PATUCHA Stanisław
+0,70
+0,50
27.02
27.71
57.51
1:00.63
KOZŁOWSKI Iwo
REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz
+0,51
+0,51
27.70
26.60
58.88
55.54
7.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa3:53.94520+0,71
CHMIELEWSKI Franciszek
BURCZYŃSKI Jakub
+0,71
+0,37
27.34
27.87
57.13
59.09
TOBIASZ Kacper
GNIADO Maciej
+0,35
+0,58
27.29
28.03
58.08
59.64
8.MKS Park Wodny Tarnowskie GóryMKS Park Wodny Tarnowskie Góry3:53.98520+0,69
MAJOR Erik
KRASKA Mateusz
+0,69
+0,51
26.86
27.63
55.12
58.78
WIECZOREK Kacper
PROSZOWSKI Paweł
+0,58
+0,53
29.20
27.69
1:01.73
58.35
9.MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.3:54.30518+0,76
PERA Jan
PRONIN Patryk
+0,76
+0,53
28.19
28.90
58.76
1:01.15
CHMIEL Borys
GNACZYŃSKI Michał
+0,31
+0,14
27.79
26.13
59.27
55.12
10.UKP Unia OświęcimUKP Unia Oświęcim3:54.73515+0,68
KRUPA Jakub
WIŚNIEWSKI Wiktor
+0,68
+0,64
27.97
27.74
57.02
57.77
CIAPUŁA Michał
KOS Maciej
+0,54
+0,54
28.81
28.75
1:00.73
59.21
11.MKS IKAR Stal MielecMKS IKAR Stal Mielec3:56.63503+0,72
OCHALIK Adrian
GŁAZ Karol
+0,72
+0,43
27.57
29.12
58.20
1:01.25
BLICHARZ Filip
WILK Mikołaj
+0,47
+0,64
28.20
27.67
59.27
57.91
12.Uks CityzenUks Cityzen3:58.22493+0,69
BARCZYK Karol
BARANOWSKI Alex
+0,69
+0,28
27.55
27.76
59.38BOSIACKI Kamil
KACZMAREK Kamil

+0,31
13.KS Warta PoznańKS Warta Poznań4:00.83477+0,71
KRZYWANIA Miłosz
KOSIOREK Olaf
+0,71
+0,30
28.23
28.08
59.30
1:00.65
SZAFRAŃSKI Kamil
PIETRZAK Michał
+0,48
+0,41
27.70
29.04
58.23
1:02.65
14.MKS Juvenia WrocławMKS Juvenia Wrocław4:07.02442+0,68
FISCHER Leon
KĘDZIA Adam
+0,68
+0,59
27.17
28.61
58.84
1:04.11
KOCZERGA Mikołaj
MICHALCZUK Bartosz
+0,44
+0,25
31.27
27.73
1:05.05
59.02
NWUKS G-8 Bielany Warszawa 4UKS G-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 30
17.07.2022 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:11.36OLCZAK Mirela00104Belgrade (SRB)30.07.2008

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.BONECKA Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:28.17555A+0,7332.5537.7139.3838.53
2.MIELNIK Hanna15UKS MOS w Opolu2:30.00535A+0,8033.0037.6339.8039.57
3.TEODOROWICZ Michalina15MKS SMS Victoria Racibórz2:30.92525A+0,7233.0237.6739.8840.35
4.GORGOSZ Małgorzata15UKS Aquatica Pawłowice2:32.34511A+0,7432.9238.4040.6640.36
5.GRZESIAK Oliwia15WKS Śląsk2:32.50509A+0,8033.1339.3140.2339.83
6.KĘDZIOR Pola15UKS SP5 Swim2:32.97504A+0,7233.7338.3640.2140.67
7.GULCZYŃSKA Natalia15Uks Cityzen2:33.13503A+0,6632.9838.3040.7941.06
8.POPPE Marta15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:33.51499A+0,7533.5538.3140.5241.13
9.ZDZIEBŁO Zosia15Uks "Salmo Żory"2:34.53489A+0,6833.7840.3241.7438.69
10.DUDA Anna15MKP Szczecin2:34.87486A+0,7434.1839.2540.9640.48
11.GUZDEK Anna15UKP Unia Oświęcim2:35.12484B+0,6834.9639.4940.7939.88
12.ROJEK Wiktoria15UKS Manta Warszawa Włochy2:35.98476B+0,7733.8039.1841.3541.65
13.JAROS Aleksandra15KS Neptun Świdnica2:36.66470B+0,7533.5239.1641.9442.04
14.ZABAWA Emilia15UKS SP 8 Chrzanów2:37.14465B+0,6834.8740.6541.2040.42
15.ZARZECKA Roksana15Klub Pływacki Ciechanów2:37.50462B+0,7234.9639.5341.3241.69
16.MARCINIAK Aleksandra15UKS SMS Galicja Kraków2:37.69460B+0,7833.7538.7241.2244.00
17.BUDZEŃ Monika15MKP Astromal-Leszno2:38.60453B+0,8033.9339.0741.6943.91
18.SKUDLIK Michalina15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:39.30447B+0,8034.4739.6241.9643.25
19.SOSNÓWKA Milena15UKP Fala Kraśnik2:40.51437B+0,8134.9939.5941.4544.48
20.STAŃCZYK Klaudia15MPKS Orka Ciechanów2:42.61420B+0,7635.4040.8443.8142.56
21.HAZUKA Dominika15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:45.61397R+0,7533.5540.6445.6845.74
22.CICHA Zofia15UKS SMS Galicja Kraków2:46.74389R+0,8637.7643.0543.3742.56
23.LEPSZY-BAYARAA Julia15UKP Unia Oświęcim2:47.02387+0,7536.7743.9544.0542.25
24.OGIEWA Karolina15MKS Pałac Młodzieży Katowice2:47.51384+0,7136.1942.0144.8344.48
25.SZCZOTKA Natalia15UKP Unia Oświęcim2:52.26353+0,6536.4143.0346.0246.80
26.RUMINIECKA Maja15KS Warta Poznań2:55.07336+0,7037.6943.9345.5147.94
27.RODZIK Zuzanna15OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki2:58.11319+0,7036.1633.0055.4453.51
28.ZAKRZEWSKA Natalia15UKS "Krośnicka Przystań"2:58.61317+0,7336.6144.5048.0749.43
29.DOŁOWY Małgorzata15UKP ,,Polonia Warszawa''3:10.34262+0,6936.3544.4855.5453.97

PKNETREBKO Mariia15KS Delfin Gdynia2:22.64622+0,6632.3336.9937.1036.22


<< TOP >>
Konkurencja 31
17.07.2022 - 9:11
Chłopców, 200m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:01.06CHMIELEWSKI Krzysztof05614Baku (KAZ)24.07.2019

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m150m200m
1.MIŁKOWSKI Mikołaj15UKS 48 Warszawa Śródmieście2:10.67608A+0,7528.8333.3833.3535.11
2.GAJDA Jan15MKS Trójka Łódź2:12.31586A+0,7429.3234.8635.4232.71
3.WIERASZKA Bartosz15TP Zielona Góra2:12.57582A+0,7730.0034.1835.4332.96
4.KATANA Jakub15MKP Zabrze2:12.79579A+0,8229.9234.2035.9132.76
5.SAKŁAK Szymon15UKS SMS Galicja Kraków2:13.07576A+0,6430.2934.7034.0634.02
6.PIĄTKIEWICZ Piotr15MKS Trójka Łódź2:13.47571A+0,7029.3434.3935.4134.33
7.GRZYWIŃSKI Jakub15Włocławski Klub Nurkowy Jacques2:13.52570A+0,7129.5333.8535.2334.91
8.WDOWIAK Dominik15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:13.85566A+0,7029.5334.7335.0234.57
9.BORKOWSKI Marcel15KS Neptun Świdnica2:13.89565A+0,6829.5533.4134.9835.95
10.WALKOWSKI Maciej15UKS 190 Łódź2:14.31560A+0,7130.2334.7235.2134.15
11.PROSZOWSKI Paweł15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:14.43558B+0,7029.5734.2034.8735.79
12.ŚMIGLAK Maksymilian15KU AZS UAM Poznań2:15.28548B+0,6028.5034.7935.7736.22
13.BEDYŃSKI Sebastian15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:15.54545B+0,6930.3934.9435.5834.63
14.ŁOJEWSKI Adam15MTP Kormoran Olsztyn2:16.80530B+0,7031.5634.3035.3835.56
15.DWORAKOWSKI Błażej15KS Delfin Gdynia2:18.40512B+0,7829.6835.1536.7636.81
16.WÓJCIK Mikołaj15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:22.09473B+0,7531.6436.0338.1036.32
17.GORAJ Bartłomiej15UKS ,,Omega'' Olkusz2:22.70467B+0,8029.4435.5037.4740.29
18.BORUSZEWSKI Filip15UKS SP-149 Łódź2:23.34460B+0,8030.8736.9138.2837.28
19.TOKAREWICZ Igor15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański2:26.43432B+0,7332.6836.8638.7538.14
20.CIAPUŁA Michał15UKP Unia Oświęcim2:26.79429B+0,6432.4636.7340.2237.38
21.KWIASOWSKI Jakub15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:27.52422R+0,7032.1836.6639.1939.49
22.OBŁUSKI Aleksander15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:27.85420R+0,7930.4135.9038.2943.25
23.ŁUKAWSKI Tomasz15UKS 48 Warszawa Śródmieście2:28.25416+0,7832.9736.7040.9537.63
24.JANUS Filip15UKS Aquatica Pawłowice2:29.50406+0,7329.4036.6641.6641.78
25.FILIPIAK Mateusz15UKP Wodnik Włocławek2:31.52390+0,6530.0635.9239.5845.96
26.JENDRUSZEWSKI Jakub15MUKS ''Piętnastka''2:34.98364+0,7434.6540.5941.8637.88
27.BRODOWSKI Michał15UKS Nawa Skierniewice2:36.17356+0,7432.9840.8240.4941.88
28.WIĘCEK Kacper15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:40.67327+0,7332.9540.7543.7743.20
29.PATUCHA Stanisław15UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.58315+0,6833.0339.5743.1946.79
DYSKW.KOŁODZIEJ Jan15UKP Unia Oświęcim
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 32
17.07.2022 - 9:22
Dziewcząt, 100m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat56.75KORC AgataPOLWarszawa01.05.2001

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m
1.WYSOCKA Amelia15UKP Fala Kraśnik59.65651+0,73A28.7730.88
2.HOFMAN Roksana15KP Bałtyk Kołobrzeg1:00.13635+0,70A28.3231.81
3.GIEWIADA Patrycja15UKS "Krośnicka Przystań"1:00.75616+0,68A29.3031.45
4.WRZESZCZYŃSKA Marta15KS Posnania Poznań1:01.09606+0,74A29.1431.95
5.WŁADYCZKA Amelia15MKS Juvenia Wrocław1:01.39597+0,77A29.7531.64
6.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA Liliana15Buks1:01.42596+0,69A28.8032.62
7.WIERNICKA Julia15KS Piątka Chorzów1:01.45595+0,82A29.6631.79
8.RUTKOWSKA Aneta15MKS Trójka Łódź1:01.46595+0,67A29.6831.78
9.MARKIEWICZ Weronika15Neptun Gdańsk1:01.64590+0,62A28.9132.73
10.WĘGRZYCKA Małgorzata15MKS Trójka Łódź1:01.77586+0,68A29.9331.84
11.ŁAPETA Iga15Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy1:01.90582+0,71B29.5132.39
12.SOBCZAK Antonina15UKS 48 Warszawa Śródmieście1:02.09577+0,69B29.7032.39
13.FIGURSKA Paula15UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.20574+0,70B29.5032.70
14.BAKUN Maja15UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.51566+0,74B29.7832.73
15.FILEK Magdalena15UKS Victoria Kozy1:02.68561+0,68B29.8532.83
16.ZAWIŚLAN Julia15KP Solne Miasto Wieliczka1:02.69561+0,74B29.9432.75
17.ROSIŃSKA Natalia15UKS Żabianka Gdańsk1:02.70560+0,70B29.4933.21
18.SITKIEWICZ Jagoda15MKS Pałac Młodzieży Katowice1:02.77559+0,62B29.6433.13
19.PALLUTH Aleksandra15KP Aquapark Wągrowiec1:02.87556+0,79B30.0632.81
20.ZUREL Laura15Sejwal Rypin1:03.01552+0,50B30.0332.98
21.MICHALAK Zuzanna15St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki1:03.06551+0,70R30.0932.97
22.GOLANOWSKA Gabriela15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:03.07551+0,73?30.2732.80
MURAS Nina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:03.07551+0,70?31.0632.01
24.SOWA Barbara15UKP Unia Oświęcim1:03.13549+0,6629.9933.14
25.RYDYŃSKA Maja15MKS SP 63 Bydgoszcz1:03.43541+0,7630.7332.70
MIERNIK Hanna15MOSM Tychy1:03.43541+0,7830.6132.82
27.GRZEGORZEWSKA Julia15Stowarzyszenie MKS "Świt"1:03.45541+0,6729.4933.96
28.WOŻAKOWSKA Zofia15UKS SP5 Swim1:03.63536+0,7530.1433.49
29.TARASZKIEWICZ Zofia15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:03.68535+0,6530.7132.97
30.JAŚNIECKA Paulina15UKS MOS w Opolu1:03.76533+0,6330.1133.65
31.ORASZEK Karolina15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:03.78532+0,7830.3833.40
32.RĄCZKOWSKA Maja15LKS Jedność 32 Przyszowice1:03.84531+0,7130.7133.13
33.SADO Aleksandra15St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki1:03.86530+0,6630.2733.59
34.GŁOWIAK Michalina15WKS Śląsk1:03.88530+0,7330.7833.10
35.RYZNAR Katarzyna15UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.11524+0,6930.4033.71
36.GÓRALCZYK Aleksandra15UKS Ostrobramska1:04.56513+0,8130.3134.25
37.KACZMAREK Amelia15UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:04.75509+0,6730.0934.66
38.OLEJARNIK Magdalena15UKS "Feniks" Dębica1:04.78508+0,6630.2634.52
39.BOBROWSKA Zofia15UKS MOS w Opolu1:05.00503+0,6931.6333.37
40.KULAS Anna15MKS Juvenia Wrocław1:05.20498+0,7031.6433.56
41.GÓRNY Maja15WKS Śląsk1:05.26497+0,6730.9734.29
42.KUKUŁA Maja15MKS Pałac Młodzieży Katowice1:05.54491+0,6931.5633.98
43.ZABRZESKA Kinga15ULKS ,,Wodny Świat''1:05.64488+0,6530.9634.68
44.TOMKIEL Anna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:05.72487+0,7430.3835.34
45.KUBIAK Matylda15Uks "Salmo Żory"1:06.01480+0,6932.0233.99
46.DREGER Gabriela15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:06.11478+0,7329.8536.26
47.KWIATKOWSKA Rozalia15UKS KORAL Wrocław1:06.18477+0,7531.0535.13
48.SZOLC Zuzanna15Uks "Aqua Team Mikołów"1:06.21476+0,7731.8334.38
49.TRZEBIŃSKA Magdalena15Uks ,,Pingwiny''1:06.30474+0,8231.6134.69
50.BORKOWSKA Dominika15UKS ,,Omega'' Olkusz1:06.32474+0,7931.1435.18
51.SKOWRON Natalia15MKS Pałac Młodzieży Katowice1:06.37472+0,7531.7334.64
52.KOŁODZIEJCZYK Maja15UKS Swim Team Wilanów1:06.41472+0,6631.5834.83
53.CZUBA Julia15UKP Unia Oświęcim1:06.42471+0,7432.1534.27
54.WOJTKOWIAK Wiktoria15Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:06.50470+0,6931.0235.48
55.DRAŻYK Wiktoria15UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska1:06.52469+0,7631.8434.68
56.ANTOS Alicja15UKP Unia Oświęcim1:06.55469+0,5631.5734.98
57.PLUTA Aleksandra15WKS Śląsk1:06.56468+0,7232.3034.26
58.KŁOS Oliwia15KP Raw-Swim1:06.61467+0,7230.6835.93
59.STACHURA Natalia15LKS Jedność 32 Przyszowice1:06.63467+0,7231.7334.90
60.DZIĘGIEL Marta15UKS Manta Warszawa Włochy1:06.67466+0,7532.1434.53
61.TROJANOWSKA Hanna15KP Bałtyk Kołobrzeg1:06.69466+0,6331.4035.29
62.DOLATA Julia15Start Opole1:06.92461+0,7331.4435.48
63.KOWALICZEK Hanna15TP Zielona Góra1:07.43450+0,7232.0035.43
64.UTNIK Aleksandra15TP Zielona Góra1:07.59447+0,7631.3336.26
65.TURBAŃSKA Marta15WKS Śląsk1:07.69445+0,7131.2436.45
66.BARSZEWSKA Martyna15MKS SP 63 Bydgoszcz1:07.7144532.0635.65
67.LUTKOWSKA Pola15MUKS ''Piętnastka''1:07.72445+0,6931.9935.73
68.BER Julia15UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:07.84442+0,7532.4035.44
69.MURAWSKA Wiktoria15KS Delfin Gdynia1:07.98440+0,7832.4335.55
70.STAWECKA Maria15SWIMLAND Olsztyn1:08.04438+0,6232.4635.58
71.MAREK Nikola15UKS 190 Łódź1:08.15436+0,8132.0336.12
72.NOWOŚWIATŁOWSKA Emilia15UKS SP5 Swim1:08.25434+0,7332.6335.62
73.CHMIELEWSKA Julia15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:08.42431+0,6931.6036.82
74.GOLĘDZINOWSKA Amelia15Uks ,,Pingwiny''1:08.50430+0,7432.5835.92
75.SOCHA Maria15UKS Ostrobramska1:08.63427+0,7332.5636.07
76.GAJEWSKA Maja15GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:08.98421+0,8532.3736.61
77.VYSATA Zuzanna15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:09.00420+0,6832.6236.38
78.LASIK Lena15KU AZS UAM Poznań1:09.54411+0,6632.9336.61
79.SZCZEPANIAK Lena15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot1:09.62409+0,6732.4637.16
80.WARSIŃSKA Julia15MKS Neptun Stargard1:09.74407+0,6632.4337.31
WOŹNIAK Kornelia15UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:09.74407+0,7233.3136.43
82.TURSKA Rozalia15UKS SP5 Swim1:10.16400+0,6833.7336.43
83.SUSKA Zuzanna15UKP Jedynka Elbląg1:10.48394+0,6633.9536.53
84.SETNICKA Victoria15Start Opole1:11.26382+0,7334.5236.74
85.ROCZON Jagoda15UKS 51 Lublin1:11.32381+0,7934.3336.99
86.IGNACZAK Julia15MKS Piaseczno1:11.66375+0,7532.6139.05
87.MITUŚ Weronika15Gorlicki Klub Pływacki Fala/Karpatia1:12.13368+0,7334.5837.55
88.PIASKOWY Zuzanna15Stowarzyszenie Hobby Sport1:12.43363+0,7234.1438.29
89.ŁABĘCKA Jolanta15UKS Ostrobramska1:12.64360+0,6533.6439.00
90.WASILEWSKA Amelia15SWIMLAND Olsztyn1:12.84357+0,7434.1638.68
91.LEWANDOWSKA Aleksandra15MKP Zabrze1:13.59346+0,8734.6838.91
92.PANOW Laura15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot1:14.99327+0,7636.2938.70
93.SZOPA Oliwia15MKS SP 63 Bydgoszcz1:19.21278+0,7637.4641.75
NWBARON Antonina15MKS Park Wodny Tarnowskie Góry

PKBAIDALINOVA Sofia15KS KSZO Ostrowiec Św.1:01.96581+0,7029.6432.32


<< TOP >>
Konkurencja 33
17.07.2022 - 9:40
Chłopców, 100m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat50.97ORLICZ Filip05114Targoviste (ROU)08.12.2017

Punkty: FINA 2022
PozycjaWiekCzasPkt.CR50m100m
1.PIETROŃ Przemysław15KU AZS UMCS Lublin53.48674A25.7027.78
2.BIELIŃSKI Bartosz15CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej54.68631+0,63A25.8728.81
3.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz15UKP ,,Polonia Warszawa''54.97621+0,67A26.4128.56
4.KUSEK Mateusz15Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki55.05618+0,74A26.7828.27
5.ANTOSIK Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa55.19614+0,64A26.2128.98
6.HETMAN Mikołaj15MKS SP 63 Bydgoszcz55.34609+0,76A27.0428.30
7.WILDNER Arkadiusz15UKS G-8 Bielany Warszawa55.69597+0,64A26.9728.72
8.PIOTROWSKI Kacper15UKS Manta Warszawa Włochy55.73596+0,59A26.7428.99
9.JABŁOŃSKI Jakub15UKS G-8 Bielany Warszawa55.95589+0,67A26.2429.71
10.GARWULEWSKI Bartłomiej15UKS G-8 Bielany Warszawa56.19581+0,66A26.7229.47
11.GNACZYŃSKI Michał15MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.56.25580+0,67B27.2329.02
12.DROBEK Julian15TP Zielona Góra56.54571+0,65B27.3029.24
13.CHMIELEWSKI Franciszek15UKS G-8 Bielany Warszawa56.95558+0,70B27.1129.84
14.JABŁOŃSKI Bartłomiej15Stowarzyszenie Hobby Sport57.15553+0,67B26.9330.22
15.KACPRZAK Marcel15UKS 190 Łódź57.22551+0,64B27.3329.89
16.FICEK Aleksander15UKS Wodnik Siemianowice Śląskie57.26549+0,61B27.2630.00
17.URBAŃCZYK Julian15UKS Żoliborz57.48543+0,67B27.0530.43
18.OMELANOWICZ Igor15"Olympic.Gym." Żory57.49543+0,69B27.4930.00
19.OBSZYŃSKI Bartłomiej15RWKS Sparta Biłgoraj57.55541+0,73B27.2230.33
20.BRYCH Krzysztof15MKS MOS Katowice57.57541+0,69?27.2530.32
KRYSIAK Maciej15UKS G-8 Bielany Warszawa57.57541+0,63?27.9529.62
22.GARSTKA Aleksander15MPKS Orka Ciechanów57.69537+0,65?27.6730.02
PUCH Wojciech15UKP Jedynka Elbląg57.69537+0,72?28.0729.62
24.SOLAK Kacper15UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu57.85533+0,7327.6130.24
25.GĄSIOR Bartosz15KS Delfin Gdynia57.88532+0,7228.0029.88
26.GAJEWSKI Bartosz15TP Zielona Góra58.04527+0,7027.6430.40
27.OKOŃ Jakub15Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica58.11526+0,6127.7930.32
28.BIŁEŃKI Szymon15KP Bałtyk Kołobrzeg58.15524+0,7327.6930.46
29.ROMER Stanisław15UKS 48 Warszawa Śródmieście58.21523+0,7128.0230.19
30.ŚCIGAŁA Remigiusz15KS JUST SWIM Jelenia Góra58.26522+0,6427.4730.79
31.LENGA Szymon15KP Płetwal Mława58.27521+0,6727.6830.59
32.JOŃCZYK Patryk15KS Delfin Gdynia58.35519+0,7628.0230.33
BARCZYK Karol15Uks Cityzen58.35519+0,7427.6130.74
BERNACKI Norbert15Uks Jagiellonia Swim58.35519+0,7228.1530.20
35.ZAWIŚLAK Piotr15MTP Delfin Cieszyn58.41518+0,7327.7630.65
36.TARKOWSKI Wojciech15UKS Ruch Grudziądz58.70510+0,6328.6930.01
37.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz15SWIMLAND Olsztyn58.71510+0,6527.5531.16
38.BLICHARZ Filip15MKS IKAR Stal Mielec58.74509+0,7328.2930.45
39.DZIK Kamil15SWIMLAND Olsztyn58.80507+0,7427.8430.96
CHMIELEWSKI Jan15UKS G-8 Bielany Warszawa58.80507+0,6527.6131.19
41.FIGIEL Filip15UKS Piątka Konstantynów Łódzki58.81507+0,6327.7931.02
42.SZYDAROWSKI Łukasz15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot58.91504+0,8528.6730.24
43.KONOPKO Mateusz15LKS Jedność 32 Przyszowice58.95503+0,6328.3830.57
44.EROMIN Jan15UKP ,,Polonia Warszawa''59.03501+0,7027.6631.37
45.KRZYWANIA Miłosz15KS Warta Poznań59.18498+0,7328.7130.47
46.PORĘBA Krzysztof15WKS Śląsk59.26496+0,7127.3631.90
47.HOŁDYS Hubert15KS Neptun Świdnica59.30495+0,6227.9131.39
48.LEWIŃSKI Kamil15UKS "V" Łomianki59.34494+0,5927.9031.44
49.BAKALARZ Franciszek15MKS SP 63 Bydgoszcz59.47490+0,6828.0431.43
50.GIL AMADOR Kornel15UKS "Feniks" Dębica59.50490+0,6427.5631.94
51.KOZŁOWSKI Iwo15UKP ,,Polonia Warszawa''59.58488+0,7228.1631.42
WATYCHA Aleksander15UKS ,,Delfin Nowy Targ''59.58488+0,7328.3431.24
53.STAWIARSKI Oskar15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa59.60487+0,6628.7330.87
54.GROCHALSKI Igor15MKS CKS-SMS Szczecin59.61487+0,6928.2231.39
55.HAJDUKIEWICZ Szymon15MKS Juvenia Białystok59.71484+0,6328.3531.36
56.SYLWESTROWICZ Wiktor15MTKP Delfin Toruń59.78483+0,8028.4631.32
57.WERWIŃSKI Mateusz15MKP Astromal-Leszno59.79482+0,7228.3831.41
58.SKOWRONEK Sambor15MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa59.89480+0,6928.6031.29
MIKOŁAJCZYK Adrian15MKS Trójka Łódź59.89480+0,7228.7631.13
DRZYCIMSKI Maciej15UKP Manta Jelcz-Laskowice59.89480+0,7429.0230.87
61.BARANOWSKI Alex15Uks Cityzen59.91480+0,5628.3931.52
62.TOBIASZ Kacper15UKS G-8 Bielany Warszawa59.95479+0,6828.4031.55
63.KUKUCZKA Paweł15Ks ,,Mariosport''59.97478+0,7528.0831.89
64.OSTASZEWSKI Tomasz15WKS Śląsk1:00.02477+0,6328.1931.83
65.WIELGOSZ Borys15MUKS ''Piętnastka''1:00.05476+0,7428.3731.68
66.KOSIOREK Olaf15KS Warta Poznań1:00.08475+0,5628.0332.05
MUCHA Maksym15UKS Swim Team Wilanów1:00.08475+0,7228.9931.09
68.WOLNIEWICZ Karol15Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie1:00.60463+0,6028.9431.66
69.KASPRZAK Krystian15KS JUST SWIM Jelenia Góra1:00.65462+0,6128.7131.94
70.RODZIEWICZ Bartosz15Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie1:00.84458+0,7028.9731.87
71.NIEPYTALSKI Maciej15MPKS Orka Ciechanów1:01.01454+0,6529.1431.87
72.GNIADO Maciej15UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.23449+0,7028.5332.70
73.BOGATEK Bartłomiej15LKS ,,Opocznianka''1:01.24449+0,6028.6132.63
NARLOCH Aleksander15Neptun Gdańsk1:01.24449+0,6929.0632.18
75.BALKIEWICZ Ignacy15UKS Butterfly Łomża1:01.38446+0,7129.5631.82
76.GRZĄDKOWSKI Oliwier15MKS CKS-SMS Szczecin1:01.42445+0,8129.6831.74
77.MIELCZAREK Maciej15UKS Żoliborz1:01.44445+0,7329.6931.75
78.WOJCIECHOWSKI Wiktor15UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.60441+0,7329.7431.86
79.TARAPATA Bartłomiej15Start Opole1:01.67440+0,6929.7131.96
80.SIBIGA Karol15UKS "Feniks" Dębica1:01.91435+0,7129.1632.75
81.PUJANEK Aleksander15KP Bałtyk Kołobrzeg1:01.95434+0,6229.1832.77
82.STAŚKIEWICZ Wiktor15Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:02.21428+0,7230.1132.10
83.GROBORZ Olaf15Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy1:02.48423+0,7429.7632.72
84.ROMAŃSKI Jan15MUKS Wodnik Łask1:02.90414+0,7829.4233.48
85.SELDER Krystian15MKS Trójka Łódź1:02.93414+0,7430.0732.86
86.DANIEL Aleksander15MKS SP 63 Bydgoszcz1:02.96413+0,6030.1032.86
87.PATUCHA Stanisław15UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.12410+0,6829.8433.28
88.DRAUS Filip15UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych1:03.30406+0,6829.9033.40
89.SOBCZYŃSKI Igor15MKS SP 63 Bydgoszcz1:03.73398+0,6030.7532.98
90.PIETRZAK Michał15KS Warta Poznań1:03.75398+0,7530.1333.62
91.OSKAR Raczewski15MKS CKS-SMS Szczecin1:04.20390+0,7530.3833.82
92.GOŚCIŃSKI Jakub15UKS 51 Lublin1:04.22389+0,7330.0234.20
93.GRABLEWSKI Wojciech15Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot1:04.38386+0,8630.1634.22
94.KOCZERGA Mikołaj15MKS Juvenia Wrocław1:04.39386+0,7531.0733.32
95.JĘDRUCH Michał15UKS SP5 Swim1:04.52384+0,6130.5833.94
96.KROCZYŃSKI Brajan15UKS Fala Swarzędz