Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  14 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  14 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 letnich w pływaniu
Olsztyn, 17. - 19.12.2021


1 - Eliminacje dzień 12021.12.17 - 9:00


Konkurencja 1
2021.12.17 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
23.30
25.67
WASICK Katarzyna
CELMER Natalia
POL
POL
Budapeszt (HUN)
Poznań
2020.11.01
2021.11.13

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CELMER Natalia07KS Posnania Poznań25.93691A
2.WYSOCKA Amelia07UKP Fala Kraśnik26.21669A
3.HOFMAN Roksana07KP Bałtyk Kołobrzeg26.84623A
4.MARKIEWICZ Weronika07Neptun Gdańsk26.91618A
5.WRZESZCZYŃSKA Marta07KS Posnania Poznań26.97614A
6.SITKIEWICZ Jagoda07MKS Pałac Młodzieży Katowice27.32591A
7.FIGURSKA Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa27.36588A
8.ROSIŃSKA Natalia07UKS Żabianka Gdańsk27.50579A
9.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA Liliana07Buks27.63571A
10.ŚCIBIOREK Dominika07UKS G-8 Bielany Warszawa27.68568A
11.ROJEK Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy27.77562B
12.BAKUN Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa27.78562B
13.GIEWIADA Patrycja07UKS "Krośnicka Przystań"27.79561B
14.BIERNACKA Lena07OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki27.98550B
15.GORGOSZ Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice28.02548B
16.STANEK Magdalena07UKS SMS Galicja Kraków28.07545B
17.OLEJARNIK Magdalena07Towarzystwo Sportowe w Połańcu28.08544B
KWIATKOWSKA Rozalia07UKS KORAL Wrocław28.08544B
19.KACZMAREK Amelia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.13541B
20.MACHNO Anna07KS Victoria Zawiercie28.19538B
21.KŁOS Oliwia07KP Raw-Swim28.22536R
22.WIERNICKA Julia07KS Piątka Chorzów28.25534R
23.KUCZMAR Zuzanna07MKS Ochota Warszawa28.29532
24.BADURA Oliwia07DOKiS SP Vega Dobrodzień28.34529
25.GULCZYŃSKA Natalia07Uks Cityzen28.35529
26.SIEMBIDA Wiktoria07MKP Szczecin28.39526
GREŃ Martyna07UKS  ,,Dragon'' Będzin28.39526
28.DOLATA Julia07Start Opole28.50520
29.RĄCZKOWSKA Maja07LKS Jedność 32 Przyszowice28.57516
SADO Aleksandra07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki28.57516
TOMASZEWSKA Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa28.57516
32.SARNA Inez07UKS Nawa Skierniewice28.58516
33.GÓRALCZYK Aleksandra07UKS Ostrobramska28.59515
34.MICHALAK Zuzanna07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki28.61514
35.GŁOWIAK Michalina07MKS Juvenia Wrocław28.64513
36.WĘGRZYCKA Małgorzata07MKS Trójka Łódź28.65512
37.TOMKIEL Anna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park28.70509
38.TARASZKIEWICZ Zofia07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park28.74507
39.UTNIK Aleksandra07TP Zielona Góra28.78505
40.KULAS Anna07MKS Juvenia Wrocław28.81504
GRZEGORZEWSKA Julia07Nowodworski OSiR28.81504
42.FILEK Magdalena07UKS Victoria Kozy28.84502
43.GRACKA Hanna07MKP Szczecin28.86501
MICHALSKA Pola07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park28.86501
45.KUBERA Helena07UKP Jedynka Elbląg28.88500
46.BORKOWSKA Dominika07UKS ,,Omega'' Olkusz28.96496
47.JAŚNIECKA Paulina07UKS MOS w Opolu28.99494
48.KIJKO Paula07MKS Znicz Koszalin29.02493
49.BIELENINIK Hanna07MKS Neptun Stargard29.03492
50.JAWORSKA Milena07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki29.07490
51.GÓRNY Maja07WKS Śląsk29.18485
52.TRZEBIŃSKA Magdalena07Uks ,,Pingwiny''29.21483
53.MURAS Nina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.24482
54.BARTOŚ Wiktoria07Uks Skarpa Lublin29.32478
55.WICHULSKA Małgorzata07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.36476
ZABRZESKA Kinga07ULKS ,,Wodny Świat''29.36476
57.SZCZERBA Patrycja07Ognisko TKKF DELFIN Tarnów29.48470
58.LIS Weronika07Kłobucki KP ,,Delfin''29.50469
59.KUKUŁA Maja07MKS Pałac Młodzieży Katowice29.51469
JUSTYŃSKA Jagoda07UKS MOS w Opolu29.51469
61.PARZNIEWSKA Aleksandra07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki29.54467
62.MAKOWSKA Oliwia07MUKP ,,Przyjazne Wody''29.56466
63.GOLANOWSKA Gabriela07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz29.59465
TURBAŃSKA Marta07WKS Śląsk29.59465
65.ADAMOWSKA Nadia07Uks Skarpa Lublin29.62463
66.DRAŻYK Wiktoria07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska29.63463
67.DREGER Gabriela07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.64462
68.SZCZEPANIAK Lena07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot29.65462
69.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań29.66462
70.MURAWSKA Wiktoria07KS Delfin Gdynia29.69460
BARTKOWIAK Karolina07UPKS Wodnik Rawicz29.69460
72.ANTOS Alicja07UKP Unia Oświęcim29.72459
73.GACKA Aleksandra07UKS Siódemka Gdynia29.73458
74.POŁEĆ Hanna07UKS SP-149 Łódź29.74458
75.SURMACZYŃSKA Julia07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa29.75457
MORDAWSKA Natalia07UKS Ruch Grudziądz29.75457
77.KOŁODZIEJCZYK Maja07UKS Swim Team Wilanów29.76457
78.ORASZEK Karolina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park29.77456
79.FEJKIEL Matylda07KS Górnik Radlin29.79456
KUBIC Agata07KS Korona Kraków29.79456
ZAKRZEWSKA Natalia07UKS "Krośnicka Przystań"29.79456
82.GIEROWSKA Antonina07UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.82454
83.BARSZEWSKA Martyna07MKS SP 63 Bydgoszcz29.93449
SKUDLIK Michalina07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska29.93449
85.SZCZYPEK Kinga07UKS SP5 Swim29.96448
86.BILIŃSKA Natalia07UKS Siódemka Gdynia29.99446
87.AWDZIEJ Oliwia07UKS  ,,Batory'' Sokółka30.06443
88.MAREK Nikola07UKS 190 Łódź30.15439
89.LUTKOWSKA Pola07MUKS ''Piętnastka''30.17439
GOLĘDZINOWSKA Amelia07Uks ,,Pingwiny''30.17439
91.ZDZIEBŁO Zosia07Uks "Salmo Żory"30.18438
92.DZIĘGIEL Marta07UKS Manta Warszawa Włochy30.23436
93.JEZIORSKA Natalia07SKS 137 Delfin Łódź30.25435
94.VYSATA Zuzanna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park30.26435
95.SKOWRON Natalia07MKS Pałac Młodzieży Katowice30.33432
96.ŚWIĘTOŃ Nikola07MKS Znicz Koszalin30.39429
97.POLAK Lena07KS Korona Kraków30.42428
98.LEWANDOWSKA Aleksandra07MKP Zabrze30.47426
KUBIAK Matylda07Uks "Salmo Żory"30.47426
100.MOSKAL Joanna07Uks ,,Pingwiny''30.56422
101.STAWECKA Maria07SWIMLAND Olsztyn30.64419
102.KOSIOREK Dominika07UKP Jedynka Elbląg30.68417
103.MOLAK Aniela07UKS Ostrobramska30.74415
104.PIOTROWSKA Emilia07MKP Zabrze30.93407
105.JASIEWICZ Wiktoria07UKS Siódemka Gdynia31.00404
106.CHRZANOWSKA Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn31.08401
107.SZYNKIEWICZ Zuzanna07KP Płetwal Mława31.11400
108.GAWENDA Zuzanna07MKS SMS Victoria Racibórz31.13399
109.WOŹNIAK Kornelia07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa31.14399
110.WASILEWSKA Amelia07SWIMLAND Olsztyn31.21396
111.WOJTKOWIAK Wiktoria07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz31.23395
112.WIECZOREK Zuzanna07MKS SP 63 Bydgoszcz31.25395
113.SUSKA Zuzanna07UKP Jedynka Elbląg31.28393
114.URBAŃSKA Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn31.30393
115.ANTKOWIAK Matylda07MUKS ''Piętnastka''31.40389
RODZIK Zuzanna07OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki31.40389
117.SOCHA Maria07UKS Ostrobramska31.44387
118.BROŻEK Natalia07MOSM Tychy31.48386
119.GRITZNER Marianna07MKS Medyk Giżycko31.61381
120.SZKLARZ Julia07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa31.72377
121.ŻUKOWSKA Maja07UKS Kapry-Armexim Pruszków31.87372
122.ŁABĘCKA Jolanta07UKS Ostrobramska31.94370
123.SKUPIN Wiktoria07KS Górnik Radlin32.05366
124.BĄCAL Zuzanna07UKS Victoria Kozy32.11364
125.STANISZEWSKA Alena07Uks "Salmo Żory"32.27358
126.SETNICKA Victoria07Start Opole32.69345
127.PASIK Martyna07MUKS ''Piętnastka''32.72344
128.PAZIK Dominika07SWIMLAND Olsztyn32.84340
129.POLIŃSKA Natalia07UKS SP-149 Łódź33.23328
DYSKW.KOTOWSKA Maja07UKS Ostrobramska
O1
DYSKW.SIEDLEWSKA Marcelina07UKS Żabianka Gdańsk
O1


<< TOP >>
Konkurencja 2
2021.12.17 - 9:16
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
20.79
23.62
CZERNIAK Konrad
BRZÓSKA Jan
POL
POL
Lublin
Poznań
2015.12.17
2020.11.22

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JABŁOŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa24.07587A
2.PIETROŃ Przemysław07KU AZS UMCS Lublin24.11584A
3.BIELIŃSKI Bartosz07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej24.25574A
4.DROBEK Julian07TP Zielona Góra24.26573A
5.OKOŃ Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica24.27573A
6.ANTOSIK Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa24.31570A
7.MRÓZ Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy24.62549A
8.ŚLESIK Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa24.64547A
9.GAJEWSKI Bartosz07TP Zielona Góra24.73541A
10.WILDNER Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa24.77539A
11.HETMAN Mikołaj07MKS SP 63 Bydgoszcz24.86533B
12.SZMYTKE Bartosz07UKS Żoliborz25.03522B
13.DENNIS Oliver07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park25.22510B
14.OCHALIK Adrian07MKS ,,IKAR'' Mielec25.34503B
15.KUSEK Mateusz07Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki25.37501B
16.TREPCZYK Krystian07KS Delfin Gdynia25.39500B
17.ŁAZAROWICZ Janusz07UKS 48 Warszawa Śródmieście25.40500B
18.MALINOWSKI Adrian07MTP Kormoran Olsztyn25.41499B
19.BAKALARZ Franciszek07MKS SP 63 Bydgoszcz25.45497B
20.BRYCH Krzysztof07MKS MOS Katowice25.50494B
21.PUCH Wojciech07UKP Jedynka Elbląg25.63486R
22.KOZAKIEWICZ Aleksander07UKS Swim Team Wilanów25.67484R
23.BARCZYK Karol07Uks Cityzen25.74480
24.TARKOWSKI Wojciech07UKS Ruch Grudziądz25.79477
25.PIOTROWSKI Kacper07UKS Manta Warszawa Włochy25.84474
26.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań25.85474
URBANIAK Olivier07MKS Trójka Łódź25.85474
28.CAP Cezary07KS Narwal Międzyrzec Podl.25.86473
29.BEDYŃSKI Sebastian07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa25.96468
30.LEWIŃSKI Kamil07UKS "V" Łomianki25.99466
31.GIL AMADOR Kornel07AZS SMS Jarosław26.03464
ŚCIGAŁA Remigiusz07KS JUST SWIM Jelenia Góra26.03464
33.KRZYWANIA Miłosz07KS Warta Poznań26.05463
GNACZYŃSKI Michał07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.05463
GROCHALSKI Igor07MKS CKS-SMS Szczecin26.05463
OBSZYŃSKI Bartłomiej07RWKS Sparta Biłgoraj26.05463
37.MIRONIUK Wiktor07KS Narwal Międzyrzec Podl.26.10460
GARSTKA Aleksander07MPKS Orka Ciechanów26.10460
DZIK Kamil07SWIMLAND Olsztyn26.10460
40.LENGA Szymon07KP Płetwal Mława26.21455
41.KOLUCH Franciszek07UKS Kapry-Armexim Pruszków26.24453
42.URBAŃCZYK Julian07UKS Żoliborz26.25452
43.PORĘBA Krzysztof07WKS Śląsk26.30450
44.EROMIN Jan07UKP ,,Polonia Warszawa''26.33448
45.BURCZYŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa26.34448
46.PERA Jan07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.35447
47.KOSIOREK Olaf07KS Warta Poznań26.39445
48.MELEROWICZ Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa26.40445
49.KURPIEWSKI Maksymilian07Dwójka Morena Gdańsk26.41444
50.KRYSIAK Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa26.44443
51.DRZYCIMSKI Maciej07UKP Manta Jelcz-Laskowice26.47441
52.BIŁEŃKI Szymon07KP Bałtyk Kołobrzeg26.52439
53.MAZUR Adam07Grupa 5Styl26.61434
54.TOBIASZ Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa26.63433
55.SELDER Krystian07MKS Trójka Łódź26.64433
NIEPYTALSKI Maciej07MPKS Orka Ciechanów26.64433
57.HOŁDYS Hubert07KS Neptun Świdnica26.65432
58.SKOWRONEK Sambor07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa26.66432
59.GRZYWIŃSKI Jakub07Włocławski Klub Nurkowy Jacques26.67431
60.ULAS Antoni07MUKS Wodnik Łask26.68431
61.MICHALCZUK Bartosz07MKS Juvenia Wrocław26.69430
62.SOLAK Kacper07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu26.70430
63.GAJEWSKI Jan07MKS Ochota Warszawa26.75428
64.GNIADO Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa26.76427
65.KOZŁOWSKI Iwo07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park26.86422
66.KACPRZAK Marcel07UKS 190 Łódź26.87422
67.JANUSIEWICZ Michał07MTS Kwidzyn26.91420
68.RODZIEWICZ Bartosz07Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie26.92419
69.BARANOWSKI Alex07Uks Cityzen26.97417
70.GĄSIOR Bartosz07KS Delfin Gdynia26.99416
KOWALSKI Paweł07TP Zielona Góra26.99416
72.BIENIECKI Stefan07UKP ,,Polonia Warszawa''27.00416
FICEK Aleksander07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie27.00416
OSTASZEWSKI Tomasz07WKS Śląsk27.00416
75.STODZIEŻ Jakub07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz27.01415
76.TOMCZAK Mikołaj07MKS Znicz Koszalin27.03414
77.ROMAŃSKI Jan07MUKS Wodnik Łask27.05413
78.PATUCHA Stanisław07UKP ,,Polonia Warszawa''27.09412
79.WOLNIEWICZ Karol07Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie27.10411
80.SZYDAROWSKI Łukasz07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot27.14409
URBAŃSKI Jakub07UKS SMS Galicja Kraków27.14409
82.HAJDUKIEWICZ Szymon07MKS Juvenia Białystok27.16408
83.PAKULSKI Miłosz07Dwójka Morena Gdańsk27.21406
GORAJ Bartłomiej07UKS ,,Omega'' Olkusz27.21406
85.ROMANIUK Patryk07Dwójka Morena Gdańsk27.23405
OBŁUSKI Aleksander07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park27.23405
87.MIKOŁAJCZYK Adrian07SKS 137 Delfin Łódź27.25404
88.PRADELA Jacek07MKS Pałac Młodzieży Katowice27.28403
89.KONOPKO Mateusz07LKS Jedność 32 Przyszowice27.29403
90.ŻARNOWIEC Michał07UKP Unia Oświęcim27.30402
91.KĘDZIA Adam07MKS Juvenia Wrocław27.32401
92.TARAPATA Bartłomiej07Start Opole27.33401
93.SZARSZEWSKI Krzysztof07MKP Astromal-Leszno27.34400
94.KISIELEWSKI Jakub07UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.37399
95.UKLEJA Szymon07UKS Olimpic Warka27.42397
96.MARCINEK Alvaro07MKS ,,IKAR'' Mielec27.50393
97.WERWIŃSKI Mateusz07MKP Astromal-Leszno27.51393
98.BLICHARZ Filip07MKS ,,IKAR'' Mielec27.55391
99.WOJNOWSKI Filip07MTP Kormoran Olsztyn27.60389
BRONISZ Karol07Uks Skarpa Lublin27.60389
101.SAŁBUT Oskar07Buks27.61389
BOCHEŃSKI Szymon07KS Korona Kraków27.61389
103.BUREK Oskar07KS Korona Kraków27.67386
BALINOWSKI Oskar07MTKP Delfin Toruń27.67386
105.BZÓWKA Jakub07Towarzystwo Sportowe w Połańcu27.78382
106.OSKAR Raczewski07MKS CKS-SMS Szczecin27.79381
107.WIĘCEK Kacper07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa27.80381
108.DOMINIK Piotr07MOSM Tychy27.82380
CHMIELEWSKI Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa27.82380
SZCZYGIEŁ Stanisław07UKS MOS w Opolu27.82380
111.KASPRZAK Krystian07KS JUST SWIM Jelenia Góra27.83380
112.RESZKA Jakub07UKS Kapry-Armexim Pruszków27.85379
113.KOPICZYŃSKI Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa27.90377
114.STRZELCZYK Filip07Wodnik Radom27.94375
115.MIELCZAREK Maciej07UKS Żoliborz27.96374
116.WITERSKI Kacper07MKS Juvenia Białystok27.97374
117.KOZDROWSKI Maciej07WKS Śląsk27.98374
118.SOBCZYŃSKI Igor07MKS SP 63 Bydgoszcz27.99373
PUTEK Patryk07UKS G-8 Bielany Warszawa27.99373
120.JELIŃSKI Olaf07KS PUSZCZA Hajnówka28.01372
121.CARSTENS Dominik07UKS Siódemka Gdynia28.05371
122.BORYCZKA Maciej07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry28.07370
123.CIEĆKOWSKI Maksymilian07MKS Znicz Koszalin28.11368
124.NARLOCH Aleksander07Neptun Gdańsk28.13368
125.HYLA Denis07DOKiS SP Vega Dobrodzień28.14367
DRANKOWICZ Bartosz07MTP Kormoran Olsztyn28.14367
127.WASIELEWSKI Krzysztof07Uks ,,Pingwiny''28.20365
MUCHA Maksym07UKS Swim Team Wilanów28.20365
129.KACZOR Oskar07UKS Siódemka Gdynia28.25363
130.LUBOIŃSKI Mateusz07UKS Żoliborz28.32360
131.MYDLARZ Wiktor07Uks Cityzen28.38358
132.WIECZOREK Kacper07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry28.52353
133.SZYMCZAK Marcin07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański28.62349
134.SIBIGA Karol07UKS "Feniks" Dębica28.70346
135.KIERBEDŹ Piotr07Dwójka Morena Gdańsk28.77344
136.OSAK Jan07UKS Żoliborz28.79343
137.WOŁODKO Wiktor07UKP Manta Jelcz-Laskowice28.82342
138.MASTALEREK Karol07UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.83341
139.STAŚKIEWICZ Wiktor07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park28.91339
140.MAŃCZYŃSKI Filip07Start Opole28.96337
141.GRALEWICZ RADZKI Wiktor07KP Płetwal Mława29.05334
142.KOTOWICZ Antoni07UKS Aquatica Pawłowice29.09332
143.DANIEL Aleksander07MKS SP 63 Bydgoszcz29.12331
GOMUŁKA Franciszek07UKS Żoliborz29.12331
145.GRABLEWSKI Wojciech07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot29.16330
146.BOSIACKI Kamil07Uks Cityzen29.20329
147.WOJCIECHOWSKI Wiktor07UKS G-8 Bielany Warszawa29.26327
148.KWIASOWSKI Jakub07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz29.33324
149.KLĘK Antoni07MUKS Wodnik Łask29.36323
150.SIEROŃ Maciej07MKS Trójka Łódź29.40322
151.RÓŻALSKI Gracjan07UKP Jedynka Elbląg29.43321
152.SZYDAROWSKI Michał07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot29.45320
153.TOMCZYK Jan07SSP ,,Orka'' Iława29.63314
154.PRZESZŁOWSKI Sebastian07AZS SMS Jarosław29.67313
155.LYSIK Piotr07UKS Żoliborz30.13299
156.JARCZEWSKI Jan07UKS 190 Łódź30.20297
157.WĄSOWSKI Kacper07UKS H2O Warszawa30.28295
158.MUCHA Bartosz07UKS Manta Warszawa Włochy30.86278
159.DAKOWICZ Marcin07UKS SMS Galicja Kraków31.24268
160.KILAR Korneliusz07AZS SMS Jarosław32.02249
DYSKW.ROSIK Oskar07MKP Astromal-Leszno
O1
DYSKW.TUROWSKI Mateusz07MKS Pałac Młodzieży Katowice
O1


<< TOP >>
Konkurencja 3
2021.12.17 - 9:36
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
29.77
31.91
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
POL
POL
Kopenhaga (DEN)
Poznan
2017.12.13
2011.12.15

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań32.99648A
2.KOT Emilia07TP Zielona Góra33.24634A
3.PIETRZYK Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki33.26633A
4.KUBICKA Aleksandra07Sejwal Rypin33.56616A
5.SKROK Julia07WKS Śląsk33.67610A
6.TURBAŃSKA Marta07WKS Śląsk33.75605A
7.SZOPA Natalia07UKP Gryf Dębica33.79603A
8.DRĄŻKIEWICZ Pola07UKS Nawa Skierniewice33.86600A
9.WOŹNIAK Michalina07MKS SP 63 Bydgoszcz33.93596A
10.RYZNAR Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa33.95595A
11.BORKOWSKA Dominika07UKS ,,Omega'' Olkusz34.17583B
12.BOCZEJ Agata07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie34.21581B
13.KACZMAREK Amelia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.50567B
14.OGIEWA Karolina07MKS Pałac Młodzieży Katowice34.57563B
15.KRZEMIŃSKA Amelia07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu34.89548B
16.VYSATA Zuzanna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park35.01542B
17.DUŃKO Julia07RWKS Sparta Biłgoraj35.20534B
18.GAWEŁ Izabela07KP Sokół Rzeszów35.23532B
19.MLAŚ Viktoria07UKS ,,Aligator'' Gorzyce35.39525B
20.KRAJEWSKA Nadia07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz35.56518B
21.KRAWCZYK Marta07MKP Astromal-Leszno35.58517R
22.SKRZYPCZAK Natalia07MMKS Kędzierzyn-Koźle35.61515R
23.POLOK Dominika07UKS MOS w Opolu35.66513
24.MICHALIK Weronika07UKS Nawa Skierniewice35.69512
25.ŻUCHOWSKA Antonina07SWIMLAND Olsztyn35.79508
26.ZIELIŃSKA Maja07UKS SP5 Swim35.81507
27.RADZISZEWSKA Weronika07MKS Juvenia Białystok36.14493
28.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań36.28487
29.SKOROWSKA Amelia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach36.33485
KŁOS Oliwia07KP Raw-Swim36.33485
31.JUSZKIEWICZ Oliwia07MKP Astromal-Leszno36.49479
32.IGNACZAK Julia07MKS Piaseczno36.61474
33.KOŁTUNIEWICZ Julia07MKS Juvenia Wrocław36.67472
34.WICHULSKA Małgorzata07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park36.73470
35.MARCINIAK Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków36.97461
36.NOGA Dominika07Kłobucki KP ,,Delfin''36.98460
37.GRZEGORZEWSKA Julia07UKP ,,Polonia Warszawa''37.11455
38.BRZYSZKO Paula07Uks Skarpa Lublin37.20452
39.DOLATA Julia07Start Opole37.26450
40.WOŻAKOWSKA Zofia07UKS SP5 Swim37.53440
41.MAKOWSKA Maria07UKS ,,Sokół'' Ustronie Morskie37.65436
42.ŚCISŁOWICZ Kinga07KS Neptun Świdnica37.69435
43.JEZIORSKA Natalia07SKS 137 Delfin Łódź37.96425
44.CZERWIŃSKA – LA CERRA Domenica07MKS SMS Victoria Racibórz38.21417
45.JAGODZIŃSKA Zofia07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański38.28415
46.SZOLC Zuzanna07Uks "Aqua Team Mikołów"38.30414
47.STEMPAK Marta07KS Posnania Poznań38.53407
48.WARSIŃSKA Julia07MKS Neptun Stargard38.57405
49.NOWAK Jagoda07UKS "Feniks" Dębica38.58405
50.GRZEGORZEWSKA Julia07Nowodworski OSiR38.64403
51.NOWAK Zuzanna07KS Posnania Poznań38.65403
TURSKA Rozalia07UKS SP5 Swim38.65403
53.MOLAK Aniela07UKS Ostrobramska38.72401
54.BILIŃSKA Natalia07UKS Siódemka Gdynia38.76400
55.TUROWSKA Zofia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach38.87396
56.JUCHNIEWICZ Maja07MKS Medyk Giżycko39.09390
PRZYBYSZEWSKA Joanna07MTP Kormoran Olsztyn39.09390
58.PASIK Martyna07MUKS ''Piętnastka''39.40380
59.DĄBROWSKA Aleksandra07UKP Jedynka Elbląg39.60375
60.SETNICKA Victoria07Start Opole39.70372
61.SZEWC Milena07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa39.94365
62.ŻUKOWSKA Maja07UKS Kapry-Armexim Pruszków40.03363
63.DĄBROWSKA Lena07KP Płetwal Mława40.45351
64.GAWENDA Zuzanna07MKS SMS Victoria Racibórz40.89340
65.CZYŻEWSKA Oliwia07UKS Żabianka Gdańsk41.55324
66.KOTOWSKA Maja07UKS Ostrobramska42.88295


<< TOP >>
Konkurencja 4
2021.12.17 - 9:45
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
26.19
28.93
PLUTECKI Adam
MAKSAJDA Kacper
POL
POL
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Św
2009.11.28
2020.12.18

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CZOGAŁA Grzegorz07"Sikret" Gliwice30.20584A
2.GAJDA Jan07MKS Trójka Łódź30.96542A
3.SZAFRAŃSKI Kamil07KS Warta Poznań30.98541A
4.MAJOR Erik07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry31.02539A
5.DĄBROWSKI Filip07MKS Pałac Młodzieży Katowice31.13533A
6.KAZANOWSKI Dominik07UKS G-8 Bielany Warszawa31.65507A
7.SKRZYPIEC Szymon07MMKS Kędzierzyn-Koźle31.70505A
8.MIKITA Damian07UKS Ruch Grudziądz31.71504A
9.MIŁKOWSKI Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śródmieście31.75502A
10.SKROBISZ Michał07UKS 190 Łódź31.78501A
11.PIOTROWSKI Marcel07MKS Piast Głogów31.79501B
12.BIEŻUŃSKI Jakub07Squatina Ostrołęka31.81500B
13.OKOŃ Mateusz07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica31.82499B
14.PUJANEK Aleksander07KP Bałtyk Kołobrzeg31.89496B
15.KRUK Franciszek07UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.02490B
16.WIŚNIEWSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa32.26479B
17.WIŚNIEWSKI Wiktor07UKP Unia Oświęcim32.29478B
18.ZIOŁECKI Beniamin07UKP ,,Polonia Warszawa''32.34475B
19.KUNICKI Maksymilian07MKS SMS Victoria Racibórz32.65462B
20.SKOWROŃSKI Braian07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa32.66462B
21.GŁAZ Karol07MKS ,,IKAR'' Mielec32.77457?
BORKOWSKI Mikołaj07UKS Victoria Kozy32.77457?
23.MAROSZEK Alex07KS Górnik Radlin32.80456
24.STAWIŃSKI Mikołaj07MKP Astromal-Leszno32.82455
25.GŁOWACKI Sebastian07UKS Nawa Skierniewice32.89452
26.KASZUBSKI Jan07MKS Trójka Łódź32.93450
27.PARZYCH Miłosz07UKS Butterfly Łomża32.94450
28.SPIREWSKI Mikołaj07UKS Siódemka Gdynia33.04446
29.LEWIŃSKI Kamil07UKS "V" Łomianki33.07445
30.KOS Maciej07UKP Unia Oświęcim33.13442
31.PRONIN Patryk07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.33.15441
32.MROZICKI Kacper07UKS ,, Na Fali Bytom''33.34434
33.JANCZAK Maciej07KS Warta Poznań33.37433
34.SKOWRONEK Sambor07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa33.41431
35.DOMINIK Piotr07MOSM Tychy33.50428
36.DZIĘGIELEWSKI Dawid07UKP Fala Kraśnik33.75418
37.OLSZYŃSKI Maksymilian07MTP Kormoran Olsztyn33.78417
38.CHMIELEWSKI Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa33.85415
39.GAJEWSKI Aleksander07Uks ,,Pingwiny''33.86414
40.CYGAŃSKI Krzysztof07UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.94411
41.WIECZOREK Kacper07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry34.02408
42.GNIADO Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa34.12405
43.JANUSIEWICZ Michał07MTS Kwidzyn34.15404
44.BLICHARZ Filip07MKS ,,IKAR'' Mielec34.19402
45.PRZODO Mikołaj07MUKS Unia Busko Zdrój34.28399
46.WOŁODKO Wiktor07UKP Manta Jelcz-Laskowice34.35397
47.KRAS Mateusz07UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.38396
48.WRÓBEL Jan07KS Warta Poznań34.49392
49.TOMCZAK Mikołaj07MKS Znicz Koszalin34.61388
ŻARNOWIEC Michał07UKP Unia Oświęcim34.61388
51.OSZAJCA Radosław07RWKS Sparta Biłgoraj34.86380
52.GARBULIŃSKI Jan07UKS "Feniks" Dębica34.92378
53.KULESZA Jakub07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park35.01375
54.GIL AMADOR Kornel07AZS SMS Jarosław35.24367
55.BOSIACKI Kamil07Uks Cityzen35.29366
56.BARAŃSKI Szymon07MKS Trójka Łódź35.43361
57.DOBROWOLSKI Wiktor07MKP Zabrze35.52359
58.MALIK Rafał07MKS Juvenia Wrocław35.56358
BRODOWSKI Michał07UKS Nawa Skierniewice35.56358
60.GONDEK Bartosz07AZS SMS Jarosław35.70353
61.HAJDUKIEWICZ Szymon07MKS Juvenia Białystok35.80350
62.SZESZEL Tomasz07MKS Juvenia Białystok35.81350
63.ŻABIŃSKI Igor07UKS Tri-Team Rumia35.82350
64.KLĘK Antoni07MUKS Wodnik Łask36.10342
65.KISIELEWSKI Jakub07UKS ,,GIM 92 Ursynów''36.23338
66.JAKUBIAK Szymon07Uks Skarpa Lublin36.36334
67.ROMAŃSKI Jan07MUKS Wodnik Łask36.40333
68.PRZYSTAŁ Antonio07KP Solne Miasto Wieliczka36.54329
69.LUBOIŃSKI Mateusz07UKS Żoliborz36.73324
70.WOJNOWSKI Filip07MTP Kormoran Olsztyn36.85321
71.MAŃCZYŃSKI Filip07Start Opole37.24311
72.OSAK Jan07UKS Żoliborz37.63302
73.WIESZKUCKI Aleksander07"Sikret" Gliwice37.76299
74.RESZKA Jakub07UKS Kapry-Armexim Pruszków38.27287
75.LYSIK Piotr07UKS Żoliborz38.48282
76.SOBCZYŃSKI Igor07MKS SP 63 Bydgoszcz38.50282
77.PAŃKA Oliwier07UKP Manta Jelcz-Laskowice38.63279
DYSKW.SIEROŃ Maciej07MKS Trójka Łódź
K15


<< TOP >>
Konkurencja 5
2021.12.17 - 9:55
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
57.54
59.46
JEDRZEJCZAK Otylia
CIERPIAŁOWSKA Paulina
POL
POL
Debrecen (HUN)
Ostrowiec Św
2007.12.15
2019.12.06

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WYSOCKA Amelia07UKP Fala Kraśnik1:03.32641A29.4733.85
2.BONECKA Anna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:03.39639A29.6533.74
3.DUDA Anna07MKP Szczecin1:05.44581A30.3235.12
4.WRZESZCZYŃSKA Marta07KS Posnania Poznań1:05.49579A29.8935.60
5.GORGOSZ Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice1:05.67575A30.3735.30
6.ROJEK Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy1:05.81571A30.6335.18
7.TEODOROWICZ Michalina07MKS SMS Victoria Racibórz1:06.32558A31.1035.22
8.ZUREL Laura07Sejwal Rypin1:06.95542A30.8636.09
9.HAZUKA Dominika07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:07.10539A31.3435.76
10.JAINTA Sara07DOKiS SP Vega Dobrodzień1:07.21536A31.7035.51
11.POPPE Marta07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska1:07.66525B31.9535.71
12.GRZESIAK Oliwia07WKS Śląsk1:07.68525B31.3336.35
13.DZIUBA Monika07SWIMLAND Olsztyn1:07.79522B31.3936.40
14.ZAKRZEWSKA Oliwia07UKS Nawa Skierniewice1:07.91520B31.5936.32
15.BAKUN Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.33510B32.2436.09
16.TROJANOWSKA Hanna07KP Bałtyk Kołobrzeg1:08.41508B31.8536.56
17.MACHNO Anna07KS Victoria Zawiercie1:08.67502B31.9136.76
18.DANILEWICZ Julia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin1:08.69502B31.8636.83
19.ŚRUTWA Laura07MKS SMS Victoria Racibórz1:09.22491B32.3936.83
20.GUZDEK Anna07UKP Unia Oświęcim1:09.28489B33.1636.12
21.RYBAK Maja07KS Posnania Poznań1:09.33488R31.1638.17
22.ZARZECKA Roksana07Klub Pływacki Ciechanów1:09.64482R32.0937.55
23.ZDZIEBŁO Zosia07Uks "Salmo Żory"1:09.7248032.5637.16
24.SADO Aleksandra07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki1:09.8847731.5738.31
25.SOSNÓWKA Milena07UKP Fala Kraśnik1:10.5046433.4437.06
26.WIERZBICKA Maria07UKS ,,HS'' Team Kryty Basen Kłodzko1:10.8445831.9838.86
27.CICHA Zofia07UKS SMS Galicja Kraków1:11.0245433.4037.62
28.CHMIELEWSKA Julia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:11.2345033.3937.84
29.OGIEWA Karolina07MKS Pałac Młodzieży Katowice1:11.7344133.8437.89
30.KRZEMIŃSKA Amelia07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:11.9343732.1639.77
31.RUMINIECKA Maja07KS Warta Poznań1:12.6342532.6439.99
32.LEPSZY-BAYARAA Julia07UKP Unia Oświęcim1:12.6542433.1639.49
33.SZCZOTKA Natalia07UKP Unia Oświęcim1:12.7142333.7638.95
34.KOWALICZEK Hanna07TP Zielona Góra1:12.8542133.3939.46
35.KRASZEWSKA Dominika07MTP Kormoran Olsztyn1:13.2341434.0239.21
36.SZCZEPANIAK Lena07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot1:13.2941332.0641.23
37.BOBROWSKA Zofia07UKS MOS w Opolu1:14.3239634.6739.65
38.RODZIK Zuzanna07OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki1:14.5539334.3340.22
39.DOŁOWY Małgorzata07UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.8038932.6042.20
40.STAŃCZYK Klaudia07MPKS Orka Ciechanów1:14.9338733.5041.43
41.BOGUSŁAWSKA Aleksandra07MKS Pałac Młodzieży Katowice1:15.0638534.0541.01
42.WRÓBLEWSKA Kaja07Swim Team Lubartów1:15.3238135.8339.49
43.CAŁA Anastazja07UKP Unia Oświęcim1:15.7637435.2440.52
44.PISKORSKA Marta07UKP Manta Jelcz-Laskowice1:16.8935834.0042.89
45.CHRZANOWSKA Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn1:16.9135734.9042.01
46.KACZMARCZYK Zuzanna07KP Płetwal Mława1:16.9535735.1741.78
47.BARTKOWIAK Karolina07UPKS Wodnik Rawicz1:18.4233735.3843.04
48.ZAKRZEWSKA Natalia07UKS "Krośnicka Przystań"1:18.9333135.1043.83
49.JAGODZIŃSKA Zofia07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:22.5029036.8545.65
50.BĄCAL Zuzanna07UKS Victoria Kozy1:31.2121439.2551.96
DYSKW.BIERNACKA Lena07OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki
O1


<< TOP >>
Konkurencja 6
2021.12.17 - 10:07
Chłopców, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
49.18
55.73
CIEŚLAK Marcin
BRZÓSKA Paweł
POL
POL
Budapeszt (HUN)
Ostrowiec Św
2020.11.21
2020.12.18

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WIERASZKA Bartosz07TP Zielona Góra57.78565A27.3530.43
2.GAJDA Jan07MKS Trójka Łódź58.24552A27.7830.46
3.WILDNER Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa58.60542A26.9431.66
4.KATANA Jakub07MKP Zabrze58.71539A27.6431.07
5.WÓJCIAK Oliwier07UKS "V" Łomianki58.93533A28.0430.89
6.SAKŁAK Szymon07UKS SMS Galicja Kraków59.29523A27.2632.03
7.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań59.42519A27.5131.91
8.ROMER Stanisław07UKS 48 Warszawa Śródmieście59.53517A27.9031.63
9.PROSZOWSKI Paweł07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry59.73511A27.6032.13
10.PIĄTKIEWICZ Piotr07MKS Trójka Łódź1:00.01504A28.0531.96
11.BIELIŃSKI Bartosz07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:00.11502B27.5132.60
12.BEDYŃSKI Sebastian07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:00.15501B28.0632.09
13.HUBIŃSKI Olivier07KS Delfin Gdynia1:00.68488B28.0432.64
14.JAŃCZYK Maksymilian07UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej1:00.88483B28.2832.60
15.GRZYWIŃSKI Jakub07Włocławski Klub Nurkowy Jacques1:01.63465B28.7732.86
16.TOBIASZ Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.06456B28.7333.33
17.GARWULEWSKI Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.09455B28.9433.15
18.EROMIN Jan07UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.22452B28.8133.41
19.KRYSIAK Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.46447B29.0133.45
20.BORKOWSKI Marcel07KS Neptun Świdnica1:02.99436B29.1733.82
21.CIAPUŁA Michał07UKP Unia Oświęcim1:03.12433R29.7233.40
22.WÓJCIK Mikołaj07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:03.21431R29.2733.94
23.SOTKOWSKI Kacper07UKS SMS Galicja Kraków1:03.3942830.0033.39
24.PIOTROWSKI Kacper07UKS Manta Warszawa Włochy1:03.4942629.0534.44
25.ŁOJEWSKI Adam07MTP Kormoran Olsztyn1:03.7742030.1133.66
26.CHMIEL Borys07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:03.9641629.4234.54
27.PORĘBA Krzysztof07WKS Śląsk1:04.1641229.5734.59
28.DWORAKOWSKI Błażej07KS Delfin Gdynia1:04.4240830.2934.13
29.KOSIOREK Olaf07KS Warta Poznań1:04.4740729.8134.66
30.DZIK Kamil07SWIMLAND Olsztyn1:04.4840629.2435.24
31.GORAJ Bartłomiej07UKS ,,Omega'' Olkusz1:04.6140429.7234.89
32.JANUS Filip07UKS Aquatica Pawłowice1:04.6840329.6735.01
33.BZÓWKA Jakub07Towarzystwo Sportowe w Połańcu1:04.8240029.6035.22
34.MELEROWICZ Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.9339829.9834.95
35.BRYCH Krzysztof07MKS MOS Katowice1:05.0039729.7635.24
36.MRUGAŁA Michał07Buks1:05.0739530.4634.61
37.KRZYWANIA Miłosz07KS Warta Poznań1:05.5238730.2735.25
38.TOKAREWICZ Igor07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:05.8238230.9634.86
39.BAKALARZ Franciszek07MKS SP 63 Bydgoszcz1:05.8438229.6836.16
40.BUREK Oskar07KS Korona Kraków1:05.9038131.4934.41
41.OBŁUSKI Aleksander07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:06.2337531.1735.06
42.CZERWIŃSKI Maksymilian07Neptun Gdańsk1:06.3437330.0436.30
43.BIENIECKI Stefan07UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.4537130.4536.00
44.WOLNIEWICZ Karol07Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie1:06.5037031.0135.49
45.KUŁTON Jakub07''UKS - Jedynka Kórnik''1:06.5137029.8136.70
46.UKLEJA Szymon07UKS Olimpic Warka1:07.0336230.9036.13
47.KONIECZNY Miłosz07UKS NIKA Sport Team Kraków1:07.4635529.9137.55
48.BORSZCZ Mikołaj07MKS Pałac Młodzieży Katowice1:07.6935131.0836.61
49.KWIASOWSKI Jakub07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:07.8934832.1135.78
50.ŁUKAWSKI Tomasz07UKS 48 Warszawa Śródmieście1:07.9334731.9036.03
51.BRODOWSKI Michał07UKS Nawa Skierniewice1:08.0034631.3936.61
52.DĄBROWSKI Filip07MKS Pałac Młodzieży Katowice1:08.0334631.3736.66
53.SZARSZEWSKI Krzysztof07MKP Astromal-Leszno1:08.6033732.2436.36
54.PUTEK Patryk07UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7033631.0637.64
55.ROSIŃSKI Mikołaj07MKS Juvenia Wrocław1:08.8933332.9035.99
56.PATUCHA Stanisław07UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.2432831.3837.86
57.FICEK Aleksander07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie1:09.2732831.8737.40
58.KOŁODZIEJ Jan07UKP Unia Oświęcim1:09.9431833.7136.23
59.ZYGMUNT Michał07MKP Astromal-Leszno1:09.9831832.4337.55
60.KACZOR Oskar07UKS Siódemka Gdynia1:10.1431632.3937.75
61.BORYCZKA Maciej07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:11.5929732.8938.70
62.PĘDZIWIATR Igor07UKP Unia Oświęcim1:14.9225933.8441.08
63.MUCHA Bartosz07UKS Manta Warszawa Włochy1:20.2721036.3643.91
DYSKW.ORŁOWSKI Bartosz07MKS Neptun Stargard
M10
DYSKW.JABŁOŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa
M11


<< TOP >>
Konkurencja 7
2021.12.17 - 10:19
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
1:54.39
1:59.20
JEDRZEJCZAK Otylia
KNOP Aleksandra
POL
POL
Helsinki (FIN)
Łódź
2006.12.10
2017.12.22

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.WÓJCIK Zuzanna07MUKP Korona-Swim Kielce2:09.62618A29.9232.6333.6733.40
2.GLIŃSKA Oliwia07TP Zielona Góra2:10.45606A31.0333.0533.5732.80
3.WIERNICKA Julia07KS Piątka Chorzów2:11.67589A30.0733.4734.8533.28
4.WĘGRZYCKA Małgorzata07MKS Trójka Łódź2:11.71589A30.7433.7534.0733.15
5.GIEWIADA Patrycja07UKS "Krośnicka Przystań"2:12.07584A30.6533.5234.3733.53
6.KUCZMAR Zuzanna07MKS Ochota Warszawa2:12.13583A29.1633.1834.8534.94
SOWA Barbara07UKP Unia Oświęcim2:12.13583A29.7833.6734.8233.86
8.ROSIŃSKA Natalia07UKS Żabianka Gdańsk2:12.26582A30.4233.4634.8733.51
9.ORASZEK Karolina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:12.34581A30.5433.9433.8434.02
10.GULCZYŃSKA Natalia07Uks Cityzen2:12.47579A30.2934.0234.8933.27
11.WŁADYCZKA Amelia07MKS Juvenia Wrocław2:12.94573B29.9033.8635.1234.06
12.TEODOROWICZ Michalina07MKS SMS Victoria Racibórz2:13.12570B30.6933.8834.8133.74
13.FIGURSKA Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.48566B29.9534.2934.6334.61
14.TARASZKIEWICZ Zofia07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:13.70563B30.6734.1934.4434.40
15.RĄCZKOWSKA Maja07LKS Jedność 32 Przyszowice2:13.75562B30.5133.8335.1734.24
16.MAŁOLEPSZA Weronika07MKP Szczecin2:13.87561B29.7433.9135.5134.71
17.MURAS Nina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:14.65551B31.2134.3635.3533.73
18.TRAFALSKA Zuzanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:14.86549B30.3334.0335.3335.17
19.SZCZERBA Patrycja07Ognisko TKKF DELFIN Tarnów2:15.25544B30.7434.0535.3535.11
20.SIEMBIDA Wiktoria07MKP Szczecin2:15.42542B30.8234.8036.2033.60
21.TOMKIEL Anna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:16.37531R30.7034.3035.8235.55
22.SITKIEWICZ Jagoda07MKS Pałac Młodzieży Katowice2:17.57517R30.6934.9336.2035.75
23.DRĄŻKIEWICZ Pola07UKS Nawa Skierniewice2:17.6751632.5633.8935.7135.51
24.GOLANOWSKA Gabriela07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:17.7651531.9034.7035.6535.51
25.TRZEBIŃSKA Magdalena07Uks ,,Pingwiny''2:18.1951031.5334.7436.0535.87
26.KULAS Anna07MKS Juvenia Wrocław2:18.3850830.6435.4337.4934.82
27.SZOPA Natalia07UKP Gryf Dębica2:18.5550630.7734.4236.5336.83
28.MAKOWSKA Oliwia07MUKP ,,Przyjazne Wody''2:18.6150531.6134.9536.0236.03
29.GÓRNY Maja07WKS Śląsk2:18.6850431.9435.5735.7235.45
30.MICHALAK Zuzanna07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki2:19.0350131.9935.9436.4334.67
31.DZIUBA Monika07SWIMLAND Olsztyn2:19.3349731.6334.6836.6536.37
32.SKUDLIK Michalina07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:19.3449731.8835.1936.3935.88
33.DZIĘGIEL Marta07UKS Manta Warszawa Włochy2:19.6149431.6235.6336.8535.51
34.MURAWSKA Wiktoria07KS Delfin Gdynia2:19.8049232.5335.46
35.JAŚNIECKA Paulina07UKS MOS w Opolu2:20.1148931.7336.2336.0136.14
36.WOJTKOWIAK Wiktoria07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:20.2648831.3735.4437.0036.45
37.FILEK Magdalena07UKS Victoria Kozy2:20.3848631.7835.5237.2635.82
38.OWCZAREK Julia07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:20.4248632.1435.7136.9135.66
39.CAŁKA Alicja07UKS SMS Galicja Kraków2:20.6648331.8135.3536.4637.04
40.DREGER Gabriela07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:20.7348331.9935.9036.9235.92
41.KALATA Zuzanna07MKS SMS Victoria Racibórz2:20.7848231.5035.2637.4936.53
42.GUZDEK Anna07UKP Unia Oświęcim2:21.1147932.8236.1836.2435.87
43.IWANICKA Dominika07MKP Zabrze2:21.5047532.4237.0136.8735.20
44.SKOWRON Natalia07MKS Pałac Młodzieży Katowice2:21.5247531.5535.6137.7036.66
45.SURMACZYŃSKA Julia07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:22.4946532.2035.9237.2637.11
46.KOZŁOWSKA Antonina07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:22.7346332.3135.9737.4237.03
47.KUBIC Agata07KS Korona Kraków2:22.8746133.5436.6636.9235.75
48.GIEROWSKA Antonina07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:22.9446133.1136.1336.4537.25
49.KRAWCZYK Marta07MKP Astromal-Leszno2:22.9746036.11
50.LUTKOWSKA Pola07MUKS ''Piętnastka''2:23.04460
51.KOŁODZIEJCZYK Maja07UKS Swim Team Wilanów2:23.3745632.9036.9937.3536.13
52.CZUBA Julia07UKP Unia Oświęcim2:23.4045632.4136.5537.6536.79
53.BARTOŚ Wiktoria07Uks Skarpa Lublin2:23.4245633.3137.2038.1934.72
54.GAJEWSKA Maja07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:23.7345331.5336.7438.4836.98
55.BER Julia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:24.2444832.0036.1537.9338.16
56.JAWORSKA Milena07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki2:24.3844731.6036.6138.7637.41
57.ANTOS Alicja07UKP Unia Oświęcim2:24.8144333.3837.2137.6336.59
58.WOŹNIAK Kornelia07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:26.4142933.9337.9238.7335.83
59.SZEWC Milena07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:26.5542733.9938.4238.0636.08
60.KUBIAK Matylda07Uks "Salmo Żory"2:26.5942733.8137.6638.5036.62
61.ZABRZESKA Kinga07ULKS ,,Wodny Świat''2:26.9042432.5736.9139.3838.04
62.WALICKA Martyna07MUKS ''Piętnastka''2:27.1142233.7637.4838.7137.16
63.RADZISZEWSKA Weronika07MKS Juvenia Białystok2:27.7841734.8037.9038.1436.94
64.SUSKA Zuzanna07UKP Jedynka Elbląg2:27.9541534.2738.3638.6536.67
65.JARZYNA Klaudia07UKP Unia Oświęcim2:28.1241433.4737.1738.9738.51
66.GOLĘDZINOWSKA Amelia07Uks ,,Pingwiny''2:30.5139434.6439.4239.8736.58
67.PARZNIEWSKA Aleksandra07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki2:30.6839333.7038.1640.3938.43
68.BRODACKA Maja07MTP Kormoran Olsztyn2:30.7239333.5438.6140.7837.79
69.ROJEK Hanna07MTP Kormoran Olsztyn2:30.8739235.14
70.AWDZIEJ Oliwia07UKS  ,,Batory'' Sokółka2:31.7638534.7139.7440.0037.31
71.SZCZYPEK Kinga07UKS SP5 Swim2:33.3137334.9940.5140.5137.30
72.ADAMCZYK Wiktoria07MTP Kormoran Olsztyn2:34.0036834.6339.9240.3739.08
73.BAŃKOWSKA Julia07UKS Żabianka Gdańsk2:34.2336736.3439.0540.5838.26
74.DĄBROWSKA Aleksandra07UKP Jedynka Elbląg2:35.9935435.5640.8741.5737.99
75.PAZIK Dominika07SWIMLAND Olsztyn2:37.3334537.1741.2240.0538.89
76.ANTKOWIAK Matylda07MUKS ''Piętnastka''2:38.4433834.5639.0441.4243.42
77.STAWECKA Maria07SWIMLAND Olsztyn2:40.6732436.6041.0641.5341.48
78.WASILEWSKA Amelia07SWIMLAND Olsztyn2:42.3531436.5642.4142.6740.71
79.JUCHNIEWICZ Maja07MKS Medyk Giżycko2:42.67312
DYSKW.SELL Karolina07MUKP Korona-Swim Kielce
O1


<< TOP >>
Konkurencja 8
2021.12.17 - 10:48
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.MAJOR Erik07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:55.61635A26.9529.7229.5229.42
2.KOWAL Maciej07MKP Szczecin1:56.52620A27.4329.4730.3729.25
3.PIETROŃ Przemysław07KU AZS UMCS Lublin1:57.41606A27.1030.1830.7529.38
4.PONIEWAŻ Oliwier07UKS SP5 Swim1:58.68586A27.3630.4130.7430.17
5.SZMYTKE Bartosz07UKS Żoliborz1:58.85584A27.2130.2830.9530.41
6.KUSEK Mateusz07Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:58.86584A27.7930.1730.8730.03
7.PIĘTKA Miłosz07MKP Szczecin2:00.07566A27.3930.4631.5230.70
8.ANTOSIK Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.85555A27.6230.7531.2231.26
9.GAJEWSKI Jan07MKS Ochota Warszawa2:00.88555A27.8830.3731.4331.20
10.KRASKA Mateusz07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:01.57546A27.8631.2031.4631.05
11.STEFAŃSKI Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa2:01.99540B27.7730.3231.7132.19
12.TREPCZYK Krystian07KS Delfin Gdynia2:02.62532B27.8931.0631.7331.94
13.SELDER Krystian07MKS Trójka Łódź2:03.05526B28.1431.7831.8131.32
14.BARANOWSKI Alex07Uks Cityzen2:03.18524B28.7830.6131.3132.48
15.OKOŃ Jakub07Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica2:04.52508B28.5231.6532.3931.96
16.MAZUR Adam07Grupa 5Styl2:04.90503B28.4531.4432.3232.69
17.KACPRZAK Marcel07UKS 190 Łódź2:04.98502B28.8932.1032.8931.10
18.FIGIEL Filip07UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:05.03502B28.4031.7232.9032.01
19.KONOPKO Mateusz07LKS Jedność 32 Przyszowice2:05.10501B28.6531.6732.2132.57
20.KOZŁOWSKI Iwo07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:05.92491B29.0731.9433.0331.88
21.OBSZYŃSKI Bartłomiej07RWKS Sparta Biłgoraj2:06.08489R
22.CHMIELEWSKI Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.32486R29.0231.9532.4632.89
23.GŁOWACKI Sebastian07UKS Nawa Skierniewice2:06.6148329.1432.0132.6632.80
24.ŚCIGAŁA Remigiusz07KS JUST SWIM Jelenia Góra2:06.7448128.0833.7233.5631.38
KANCZKOWSKI Szymon07UKS Tri-Team Rumia2:06.7448129.6932.0332.8132.21
26.BIŁEŃKI Szymon07KP Bałtyk Kołobrzeg2:06.8448028.0932.0433.8832.83
MAJCHEROWICZ Mateusz07KS Delfin Gdynia2:06.84480
HOŁDYS Hubert07KS Neptun Świdnica2:06.8448028.6032.4333.2032.61
29.GĄSIOR Bartosz07KS Delfin Gdynia2:06.9647929.0332.2433.0632.63
30.GAJEWSKI Bartosz07TP Zielona Góra2:07.3447527.9932.9534.0732.33
31.WENTLAND Miłosz07MKS Trójka Łódź2:07.3647428.7931.8433.2633.47
32.SZYDAROWSKI Łukasz07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot2:07.4747329.4933.0933.5931.30
33.JOŃCZYK Patryk07KS Delfin Gdynia2:07.8746929.1332.6733.8132.26
34.BORKOWSKI Marcel07KS Neptun Świdnica2:08.0446729.1232.3333.8832.71
35.PUCH Wojciech07UKP Jedynka Elbląg2:08.0846728.2032.9434.0332.91
36.TARKOWSKI Wojciech07UKS Ruch Grudziądz2:08.2046527.7532.1233.9634.37
37.MALINOWSKI Adrian07MTP Kormoran Olsztyn2:08.2746429.4632.53
38.URBAŃSKI Jakub07UKS SMS Galicja Kraków2:08.3746329.8333.3333.0032.21
39.MIKOŁAJCZYK Adrian07SKS 137 Delfin Łódź2:08.3946328.8832.4333.2033.88
40.DRZYCIMSKI Maciej07UKP Manta Jelcz-Laskowice2:09.0945629.6933.1732.7233.51
41.BALKIEWICZ Ignacy07UKS Butterfly Łomża2:10.0844529.6533.2734.4232.74
42.SPIREWSKI Mikołaj07UKS Siódemka Gdynia2:10.2344428.73
43.CHMIELEWSKI Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa2:10.5844029.4833.0934.0233.99
44.KOWALSKI Paweł07TP Zielona Góra2:10.7943829.6734.3435.1331.65
45.MICHALCZUK Bartosz07MKS Juvenia Wrocław2:10.8043829.4733.6633.6933.98
46.KONIECZNY Miłosz07UKS NIKA Sport Team Kraków2:11.4143229.3433.3734.6634.04
47.LENGA Szymon07KP Płetwal Mława2:11.8242829.3733.4534.9334.07
48.CIEĆKOWSKI Maksymilian07MKS Znicz Koszalin2:11.8542829.7133.2234.5334.39
49.PAKULSKI Miłosz07Dwójka Morena Gdańsk2:12.2142430.3634.5435.4231.89
50.TARAPATA Bartłomiej07Start Opole2:12.5542131.0733.8034.3533.33
51.WIELGOSZ Borys07MUKS ''Piętnastka''2:13.0341629.2434.0135.4434.34
52.STAŚKIEWICZ Wiktor07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:13.4441230.6934.2434.7333.78
53.GRZĄDKOWSKI Oliwier07MKS CKS-SMS Szczecin2:13.5941130.5534.8134.8933.34
54.KOZDROWSKI Maciej07WKS Śląsk2:13.8940831.1934.3335.1733.20
55.BRONISZ Karol07Uks Skarpa Lublin2:13.9240830.0934.5635.5633.71
56.GRABLEWSKI Wojciech07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot2:14.2340530.3334.6835.4633.76
57.HYLA Denis07DOKiS SP Vega Dobrodzień2:14.5740230.2934.0635.8634.36
58.CAP Cezary07KS Narwal Międzyrzec Podl.2:14.6040230.2934.3236.4133.58
59.NARLOCH Aleksander07Neptun Gdańsk2:14.6540129.8833.8436.0634.87
OSTASZEWSKI Tomasz07WKS Śląsk2:14.6540130.9635.1634.7433.79
61.KĘDZIA Adam07MKS Juvenia Wrocław2:14.9239930.6735.0735.7133.47
62.PRADELA Jacek07MKS Pałac Młodzieży Katowice2:15.4439432.8634.5134.9233.15
63.SZYMCZAK Marcin07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański2:15.4939431.3734.8235.0934.21
64.MUCHA Maksym07UKS Swim Team Wilanów2:15.5439430.8733.9635.4735.24
65.LITWIŃSKI Igor07MUKP Korona-Swim Kielce2:15.8139130.2933.9535.3536.22
66.BALINOWSKI Oskar07MTKP Delfin Toruń2:16.1538830.8035.0135.9734.37
67.KASPRZAK Krystian07KS JUST SWIM Jelenia Góra2:16.2338830.1835.7436.3633.95
68.TOMCZYK Jan07SSP ,,Orka'' Iława2:16.8438230.6735.3436.0734.76
69.CARSTENS Dominik07UKS Siódemka Gdynia2:16.8938230.3634.6735.9435.92
70.SIBIGA Karol07UKS "Feniks" Dębica2:17.3837830.3835.8336.0335.14
71.MYDLARZ Wiktor07Uks Cityzen2:18.4037031.7935.4236.0935.10
72.SZYDAROWSKI Michał07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot2:18.6036832.2635.3636.4434.54
73.MASTALEREK Karol07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:18.9736533.4035.8634.5735.14
74.BARAŃSKI Szymon07MKS Trójka Łódź2:20.2135532.7136.13
75.RÓŻALSKI Gracjan07UKP Jedynka Elbląg2:21.1334932.1836.9938.1733.79
76.KOTOWICZ Antoni07UKS Aquatica Pawłowice2:22.843361:07.5437.77
77.ORŁOWSKI Bartosz07MKS Neptun Stargard2:30.5128734.7538.4139.1438.21


<< TOP >>
Konkurencja 9
2021.12.17 - 11:11
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
2:04.98
2:07.71
TCHÓRZ Alicja
BERNAT Laura
POL
POL
Netanya (ISR)
Poznań
2015.12.04
2019.11.23

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.DENISIEWICZ Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice2:17.24650A32.7134.2435.0135.28
2.SOBCZAK Antonina07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:18.73630A32.3435.0835.9735.34
3.BURZAK Martyna07MKP Gdańsk2:19.25623A31.2035.3036.1836.57
4.STANEK Magdalena07UKS SMS Galicja Kraków2:22.03587A32.3736.4837.0736.11
5.DOMORADZKA Julia07KU AZS UMCS Lublin2:22.52581A32.3135.7637.3237.13
6.GRZECH Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:23.30571A33.1435.7037.2537.21
7.BADURA Oliwia07DOKiS SP Vega Dobrodzień2:23.63567A33.4236.7437.2536.22
8.BURDON Paulina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:24.05562A33.8836.0936.8537.23
9.MICHALSKA Pola07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:25.18549A33.5536.7638.1836.69
10.FILIPOWICZ Barbara07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:25.27548A33.8437.0237.1137.30
11.CICH Kinga07RWKS Sparta Biłgoraj2:25.61545B33.4536.2537.4738.44
12.LASZCZAK Aleksandra07UKP Unia Oświęcim2:26.32537B34.0837.1637.5337.55
13.BROJANOWSKA Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.49535B33.7836.6837.8238.21
14.ZAKRZEWSKA Oliwia07UKS Nawa Skierniewice2:26.89530B33.8737.6238.4736.93
15.SIEDLEWSKA Marcelina07UKS Żabianka Gdańsk2:27.01529B32.6936.4438.7139.17
16.SUROWIEC Gabriela07UKP Fala Kraśnik2:28.72511B33.9637.2638.7738.73
17.GREŃ Martyna07UKS  ,,Dragon'' Będzin2:28.84510B33.8437.5739.0438.39
18.GRECH Natalia07UKS Aquatica Pawłowice2:29.52503B33.3237.4239.0539.73
19.MORDAWSKA Natalia07UKS Ruch Grudziądz2:29.56502B34.0637.7039.0638.74
20.ŚRUTWA Laura07MKS SMS Victoria Racibórz2:31.22486B34.8838.2239.8038.32
21.RYDYŃSKA Maja07MKS SP 63 Bydgoszcz2:32.04478R34.0437.8439.6640.50
22.TOMASZEWSKA Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.08478R35.3637.8839.4239.42
23.SKRZYPCZAK Natalia07MMKS Kędzierzyn-Koźle2:32.2147734.8137.8839.7539.77
24.BIELENINIK Hanna07MKS Neptun Stargard2:32.84471
25.SARNA Inez07UKS Nawa Skierniewice2:33.1446835.6539.0940.1438.26
26.ADAMOWSKA Nadia07Uks Skarpa Lublin2:33.6246439.65
27.BROŻEK Natalia07MOSM Tychy2:34.1045935.3338.7940.5839.40
28.POLAK Lena07KS Korona Kraków2:36.2544134.6439.1741.3841.06
29.PIAŚCIŃSKA Alicja07UKS Swim Team Wilanów2:36.414391:13.8341.56
30.NOGA Dominika07Kłobucki KP ,,Delfin''2:36.9943435.3438.7841.4041.47
31.BRODACKA Maja07MTP Kormoran Olsztyn2:37.9842637.1140.5040.9439.43
32.BARSZEWSKA Martyna07MKS SP 63 Bydgoszcz2:38.1142535.6739.0341.7041.71
33.LEWICKA Hanna07UKS ,,HS'' Team Kryty Basen Kłodzko2:38.1242536.3839.6641.4640.62
34.GACKA Aleksandra07UKS Siódemka Gdynia2:38.9641834.2339.5943.1242.02
35.NADARZYŃSKA Luiza07MPKS Orka Ciechanów2:39.3141635.8939.7941.7141.92
36.MOSKAL Joanna07Uks ,,Pingwiny''2:40.5840637.2440.3241.8941.13
37.FEJKIEL Matylda07KS Górnik Radlin2:40.6440536.5241.2942.1040.73
38.URBAŃSKA Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn2:42.0739538.1040.8641.4341.68
39.KUKUŁA Maja07MKS Pałac Młodzieży Katowice2:43.3538638.8540.86
40.SZKLARZ Julia07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:43.7738336.64
41.ŁABĘCKA Jolanta07UKS Ostrobramska2:47.7235643.6142.15
42.POLIŃSKA Natalia07UKS SP-149 Łódź2:48.2035340.9043.7042.2141.39
43.SKUPIN Wiktoria07KS Górnik Radlin2:48.6435039.1142.6444.0142.88
44.CZYŻEWSKA Oliwia07UKS Żabianka Gdańsk2:54.7431539.82


<< TOP >>
Konkurencja 10
2021.12.17 - 11:29
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
1:47.38
1:59.53
KAWĘCKI Radosław
KOSIŃSKI Filip
POL
POL
Doha (QAT)
Olsztyn
2014.12.07
2018.12.14

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.MIŁKOWSKI Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:07.57567A30.0632.5432.7432.23
2.ŚLESIK Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa2:09.36544A30.4432.4733.0033.45
3.KRUPA Jakub07UKP Unia Oświęcim2:10.27533A29.4332.8133.6634.37
4.URBANIAK Olivier07MKS Trójka Łódź2:10.63528A30.9134.5332.6232.57
5.NOWAKOWSKI Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków2:11.54517A30.6734.15
6.FISCHER Leon07MKS Juvenia Wrocław2:11.60517A29.8632.8634.2734.61
7.ŁAZAROWICZ Janusz07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:12.48506A30.3033.6134.5234.05
8.OKOŃ Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:12.77503A28.9132.9834.4136.47
9.OCHALIK Adrian07MKS ,,IKAR'' Mielec2:13.28497A31.4033.6634.1734.05
10.CUR Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:13.50495A30.8633.4934.5534.60
11.KACZMAREK Kamil07Uks Cityzen2:13.66493B31.1034.1434.5633.86
12.PIĄTKIEWICZ Piotr07MKS Trójka Łódź2:13.74492B31.5434.6534.2533.30
13.ROMER Stanisław07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:14.08488B31.0633.8634.2834.88
14.KOZAKIEWICZ Aleksander07UKS Swim Team Wilanów2:14.23487B31.0534.5233.9334.73
15.PERA Jan07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:18.14447B32.1535.9636.6233.41
16.JAŃCZYK Maksymilian07UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej2:18.55443B31.6335.0835.7936.05
17.BURCZYŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa2:19.56433B31.3935.83
18.BUCOŃ Paweł07UKP Fala Kraśnik2:19.83431B32.1335.3735.6836.65
19.GLIJER Maksym07UKS SMS Galicja Kraków2:19.92430B33.2836.3335.5834.73
20.SKOWROŃSKI Braian07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:20.60424B33.4836.5436.5933.99
21.MIRONIUK Wiktor07KS Narwal Międzyrzec Podl.2:21.58415R31.4936.1438.8935.06
22.BOCHEŃSKI Szymon07KS Korona Kraków2:22.40408R34.1335.9736.2336.07
23.PABICH Bartosz07MPKS Orka Ciechanów2:22.4440732.3436.8937.2935.92
24.GROCHALSKI Igor07MKS CKS-SMS Szczecin2:23.2440133.6335.8937.4636.26
25.KULESZA Jakub07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:23.4939832.2236.8137.7636.70
26.KLONOWSKI Mikołaj07St. KP Olimpia Świecie2:23.7439637.04
27.WASIELEWSKI Krzysztof07Uks ,,Pingwiny''2:23.7839632.9536.6238.0636.15
28.SZCZYGIEŁ Stanisław07UKS MOS w Opolu2:23.8439633.8336.9037.1535.96
29.STODZIEŻ Jakub07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:24.1039334.3637.1736.9335.64
30.TUROWSKI Mateusz07MKS Pałac Młodzieży Katowice2:24.2939233.7436.4938.0236.04
31.MENDELSKI Radosław07MKS SMS Victoria Racibórz2:24.4239133.3636.4537.4337.18
32.BORSZCZ Mikołaj07MKS Pałac Młodzieży Katowice2:26.0037834.2037.2837.9536.57
33.DAKOWICZ Marcin07UKS SMS Galicja Kraków2:26.22377
34.ROMANIUK Patryk07Dwójka Morena Gdańsk2:26.6137333.0636.8038.3438.41
35.ULAS Antoni07MUKS Wodnik Łask2:27.7636533.3137.3339.1637.96
36.FRĄCZYK Jakub07UKS Siódemka Gdynia2:27.98363
37.JARCZEWSKI Jan07UKS 190 Łódź2:29.2335434.8437.8638.8337.70
38.KOPICZYŃSKI Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa2:29.2735433.5239.0239.2237.51
39.KIERBEDŹ Piotr07Dwójka Morena Gdańsk2:29.3235433.8438.4539.4737.56
40.PAŃKA Oliwier07UKP Manta Jelcz-Laskowice2:29.7035135.0938.4138.8937.31
41.WOJCIECHOWSKI Wiktor07UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.0933535.4738.9439.3638.32
42.RODZIEWICZ Bartosz07Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie2:32.7033134.0038.0240.4240.26
43.ŚLEPECKI Szymon07MKP Zabrze2:33.4632634.6838.40
NIE UK.SOLAK Kacper07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu


<< TOP >>
Konkurencja 11
2021.12.17 - 11:45
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
4:31.89
4:43.77
BARANOWSKA Katarzyna
KNOP Aleksandra
POL
POL
Debrecen (HUN)
Łódź
2007.12.16
2017.12.22

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PRZYBYLSKA Oliwia07MKS Piaseczno5:03.91618A
50m:
100m:
32.21
1:10.02
32.21
37.81
150m:
200m:
1:47.44
2:24.36
37.42
36.92
250m:
300m:
3:06.71
3:49.74
42.35
43.03
350m:
400m:
4:27.23
5:03.91
37.49
36.68
2.POPPE Marta07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska5:07.32598A
50m:
100m:
32.95
1:10.69
32.95
37.74
150m:
200m:
1:50.34
2:30.11
39.65
39.77
250m:
300m:
3:13.09
3:57.42
42.98
44.33
350m:
400m:
4:32.26
5:07.32
34.84
35.06
3.PLAGA Olga07TP Skalar Słupsk5:08.17593A
50m:
100m:
33.72
1:10.90
33.72
37.18
150m:
200m:
1:50.66
2:29.79
39.76
39.13
250m:
300m:
3:13.32
3:56.74
43.53
43.42
350m:
400m:
4:33.32
5:08.17
36.58
34.85
4.GLIŃSKA Oliwia07TP Zielona Góra5:08.88589A
50m:
100m:
33.74
1:12.47
33.74
38.73
150m:
200m:
1:50.39
2:28.97
37.92
38.58
250m:
300m:
3:13.38
3:58.14
44.41
44.76
350m:
400m:
4:33.89
5:08.88
35.75
34.99
5.KĘDZIOR Pola07UKS SP5 Swim5:13.72562A
50m:
100m:
33.70
1:10.99
33.70
37.29
150m:
200m:
1:50.28
2:29.33
39.29
39.05
250m:
300m:
3:14.97
4:00.81
45.64
45.84
350m:
400m:
4:37.11
5:13.72
36.30
36.61
6.JAINTA Sara07DOKiS SP Vega Dobrodzień5:14.77556A
50m:
100m:
33.91
1:11.99
33.91
38.08
150m:
200m:
1:51.91
2:30.55
39.92
38.64
250m:
300m:
3:17.38
4:03.64
46.83
46.26
350m:
400m:
4:40.44
5:14.77
36.80
34.33
7.MARCINIAK Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków5:15.39553A
50m:
100m:
32.65
1:10.77
32.65
38.12
150m:
200m:
1:51.78
2:32.25
41.01
40.47
250m:
300m:
3:16.21
4:00.58
43.96
44.37
350m:
400m:
4:38.80
5:15.39
38.22
36.59
8.DENISIEWICZ Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice5:17.48542A
50m:
100m:
36.49
1:17.55
36.49
41.06
150m:
200m:
1:57.33
2:36.04
39.78
38.71
250m:
300m:
3:21.08
4:04.69
45.04
43.61
350m:
400m:
4:41.81
5:17.48
37.12
35.67
9.MIERNIK Hanna07MOSM Tychy5:21.74521A
50m:
100m:
34.30
1:14.01
34.30
39.71
150m:
200m:
1:55.75
2:36.52
41.74
40.77
250m:
300m:
3:21.94
4:08.74
45.42
46.80
350m:
400m:
4:45.35
5:21.74
36.61
36.39
10.MICHALIK Weronika07UKS Nawa Skierniewice5:22.31518A
50m:
100m:
34.14
1:15.37
34.14
41.23
150m:
200m:
1:56.25
2:36.05
40.88
39.80
250m:
300m:
3:19.32
4:05.03
43.27
45.71
350m:
400m:
4:44.72
5:22.31
39.69
37.59
11.KRÓL Karolina07UKS SMS Galicja Kraków5:26.14500B
50m:
100m:
36.10
1:15.63
36.10
39.53
150m:
200m:
1:56.96
2:37.42
41.33
40.46
250m:
300m:
3:23.61
4:10.89
46.19
47.28
350m:
400m:
4:50.36
5:26.14
39.47
35.78
12.KOZIOŁ Gabriela07UKS "Feniks" Dębica5:27.54494B
50m:
100m:
33.37
1:14.52
33.37
41.15
150m:
200m:
1:55.80
2:36.74
41.28
40.94
250m:
300m:
3:22.81
4:10.20
46.07
47.39
350m:
400m:
4:49.73
5:27.54
39.53
37.81
13.JAROS Aleksandra07KS Neptun Świdnica5:28.89488B
50m:
100m:
33.39
1:11.99
33.39
38.60
150m:
200m:
1:56.93
2:41.17
44.94
44.24
250m:
300m:
3:28.21
4:16.15
47.04
47.94
350m:
400m:
4:53.85
5:28.89
37.70
35.04
14.DRAŻYK Wiktoria07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska5:29.11487B
50m:
100m:
35.11
1:15.42
35.11
40.31
150m:
200m:
1:56.70
2:39.82
41.28
43.12
250m:
300m:
3:27.69
4:17.30
47.87
49.61
350m:
400m:
4:54.54
5:29.11
37.24
34.57
15.KURYSIA Anna07UKP Unia Oświęcim5:30.32481B
50m:
100m:
34.96
1:17.45
34.96
42.49
150m:
200m:
1:58.40
2:40.78
40.95
42.38
250m:
300m:
3:25.30
4:12.77
44.52
47.47
350m:
400m:
4:51.91
5:30.32
39.14
38.41
16.LIPIŃSKA Julia07UKS "Feniks" Dębica5:30.74479B
50m:
100m:
34.64
1:14.31
34.64
39.67
150m:
200m:
1:57.83
2:39.94
43.52
42.11
250m:
300m:
3:25.45
4:11.75
45.51
46.30
350m:
400m:
4:52.72
5:30.74
40.97
38.02
17.BUDZEŃ Monika07MKP Astromal-Leszno5:31.03478B
50m:
100m:
33.79
1:13.62
33.79
39.83
150m:
200m:
1:56.63
2:39.43
43.01
42.80
250m:
300m:
3:26.93
4:15.69
47.50
48.76
350m:
400m:
4:54.10
5:31.03
38.41
36.93
18.ZARZECKA Roksana07Klub Pływacki Ciechanów5:32.46472B
50m:
100m:
150m:
200m:
1:56.95250m:
300m:
3:25.68
4:13.79

48.11
350m:
400m:
4:54.14
5:32.46
40.35
38.32
19.CICHA Zofia07UKS SMS Galicja Kraków5:32.56472B
50m:
100m:
35.96
1:17.57
35.96
41.61
150m:
200m:
2:01.35
2:43.95
43.78
42.60
250m:
300m:
3:30.46
4:17.67
46.51
47.21
350m:
400m:
4:56.10
5:32.56
38.43
36.46
20.RUTKOWSKA Aneta07UKS SP-149 Łódź5:34.07465B
50m:
100m:
33.88
1:15.45
33.88
41.57
150m:
200m:
1:59.02
2:42.44
43.57
43.42
250m:
300m:
3:27.84
4:15.35
45.40
47.51
350m:
400m:
4:55.48
5:34.07
40.13
38.59
21.SOSNÓWKA Milena07UKP Fala Kraśnik5:34.64463R
50m:
100m:
34.68
1:14.58
34.68
39.90
150m:
200m:
1:58.87
2:41.63
44.29
42.76
250m:
300m:
3:30.48
4:19.15
48.85
48.67
350m:
400m:
4:58.17
5:34.64
39.02
36.47
22.SZOLC Zuzanna07Uks "Aqua Team Mikołów"5:38.49447R
50m:
100m:
36.51
1:20.32
36.51
43.81
150m:
200m:
2:03.01
2:46.30
42.69
43.29
250m:
300m:
3:33.16
4:21.32
46.86
48.16
350m:
400m:
5:00.69
5:38.49
39.37
37.80
23.MAKOWSKA Maria07UKS ,,Sokół'' Ustronie Morskie5:51.17400
50m:
100m:
38.03
1:23.20
38.03
45.17
150m:
200m:
2:09.40
2:53.27
46.20
43.87
250m:
300m:
3:41.56
4:30.60
48.29
49.04
350m:
400m:
5:13.60
5:51.17
43.00
37.57
24.STANISZEWSKA Alena07Uks "Salmo Żory"6:02.58364
50m:
100m:
39.88
1:27.20
39.88
47.32
150m:
200m:
2:14.31
2:59.77
47.11
45.46
250m:
300m:
3:48.96
4:40.26
49.19
51.30
350m:
400m:
5:22.95
6:02.58
42.69
39.63
25.GRITZNER Marianna07MKS Medyk Giżycko6:02.74363
50m:
100m:
35.26
1:18.04
35.26
42.78
150m:
200m:
2:04.31
2:50.45
46.27
46.14
250m:
300m:
3:40.20
4:31.16
49.75
50.96
350m:
400m:
5:17.36
6:02.74
46.20
45.38
DYSKW.KWIATKOWSKA Amelia07MUKS Unia Busko Zdrój
K15
50m:
100m:
34.56
1:15.55
34.56
40.99
150m:
200m:
1:56.67
2:36.46
41.12
39.79
250m:
300m:
350m:
400m:
4:50.31
DYSKW.WRÓBLEWSKA Kaja07Swim Team Lubartów
Z3/G3
50m:
100m:
36.2236.22150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
5:01.08
NIE UK.JACUK Julia07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz
50m:
100m:
35.56
1:18.69
35.56
43.13
150m:
200m:
2:00.90
2:41.60
42.21
40.70
250m:
300m:
350m:
400m:


<< TOP >>
Konkurencja 12
2021.12.17 - 12:04
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
4:03.20
4:28.26
WOJT Lukasz
URYNIUK Paweł
POL
POL
Berlin (GER)
Poznan
2009.11.14
2017.11.25

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KRYŚ Radosław07UKS Tri-Team Rumia4:34.81623A
50m:
100m:
29.33
1:02.58
29.33
33.25
150m:
200m:
1:37.55
2:11.90
34.97
34.35
250m:
300m:
2:50.98
3:30.19
39.08
39.21
350m:
400m:
4:03.11
4:34.81
32.92
31.70
2.GNACZYŃSKI Michał07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:40.61585A
50m:
100m:
29.58
1:02.90
29.58
33.32
150m:
200m:
1:39.86
2:16.86
36.96
37.00
250m:
300m:
2:55.48
3:34.91
38.62
39.43
350m:
400m:
4:08.32
4:40.61
33.41
32.29
3.TARCZYŃSKI Bartosz07UKS 190 Łódź4:41.96577A
50m:
100m:

1:07.66
150m:
200m:
1:45.41
2:21.94
37.75
36.53
250m:
300m:
2:59.37
3:36.87
37.43
37.50
350m:
400m:
4:10.53
4:41.96
33.66
31.43
4.PROSZOWSKI Paweł07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:43.09570A
50m:
100m:
29.39
1:03.30
29.39
33.91
150m:
200m:
1:39.43
2:14.95
36.13
35.52
250m:
300m:
2:55.83
3:37.51
40.88
41.68
350m:
400m:
4:10.84
4:43.09
33.33
32.25
5.OŁOWNIA Ignacy07KS Delfin Gdynia4:43.13570A
50m:
100m:
29.89
1:04.39
29.89
34.50
150m:
200m:
1:39.10
2:12.61
34.71
33.51
250m:
300m:
2:54.13
3:36.13
41.52
42.00
350m:
400m:
4:10.65
4:43.13
34.52
32.48
6.WALKOWSKI Bartosz07UKS 190 Łódź4:46.71549A
50m:
100m:
30.17
1:04.55
30.17
34.38
150m:
200m:
1:42.32
2:19.03
37.77
36.71
250m:
300m:
3:00.39
3:42.30
41.36
41.91
350m:
400m:
4:15.35
4:46.71
33.05
31.36
7.WIŚNIEWSKI Wiktor07UKP Unia Oświęcim4:50.34528A
50m:
100m:
31.46
1:06.22
31.46
34.76
150m:
200m:
1:45.07
2:22.82
38.85
37.75
250m:
300m:
3:03.20
3:43.59
40.38
40.39
350m:
400m:
4:17.67
4:50.34
34.08
32.67
8.SHYPIN Aliaksandr07UKS G-8 Bielany Warszawa4:50.59527A
50m:
100m:
29.94
1:04.54
29.94
34.60
150m:
200m:
1:41.29
2:17.25
36.75
35.96
250m:
300m:
2:59.65
3:42.40
42.40
42.75
350m:
400m:
4:17.27
4:50.59
34.87
33.32
9.DENNIS Oliver07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:50.86526A
50m:
100m:
30.09
1:05.46
30.09
35.37
150m:
200m:
1:41.88
2:17.76
36.42
35.88
250m:
300m:
3:00.01
3:42.85
42.25
42.84
350m:
400m:
4:17.07
4:50.86
34.22
33.79
10.CUR Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:51.06525A
50m:
100m:
30.49
1:06.85
30.49
36.36
150m:
200m:
1:44.13
2:20.46
37.28
36.33
250m:
300m:
3:01.46
3:43.10
41.00
41.64
350m:
400m:
4:18.19
4:51.06
35.09
32.87
11.KOZŁOWSKI Julian07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz4:53.44512B
50m:
100m:
30.54
1:06.15
30.54
35.61
150m:
200m:
1:44.60
2:21.97
38.45
37.37
250m:
300m:
3:01.79
3:43.25
39.82
41.46
350m:
400m:
4:19.02
4:53.44
35.77
34.42
12.KOS Maciej07UKP Unia Oświęcim4:55.36502B
50m:
100m:
31.68
1:09.17
31.68
37.49
150m:
200m:
1:48.23
2:26.79
39.06
38.56
250m:
300m:
3:07.40
3:48.33
40.61
40.93
350m:
400m:
4:23.39
4:55.36
35.06
31.97
13.BURY Paweł07RWKS Sparta Biłgoraj4:55.61501B
50m:
100m:
30.66
1:08.03
30.66
37.37
150m:
200m:
1:46.97
2:25.46
38.94
38.49
250m:
300m:
3:07.30
3:49.02
41.84
41.72
350m:
400m:
4:22.56
4:55.61
33.54
33.05
14.BORUSZEWSKI Filip07UKS SP-149 Łódź4:57.63491B
50m:
100m:
31.9731.97150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:57.63
15.ŁOJEWSKI Adam07MTP Kormoran Olsztyn5:00.93475B
50m:
100m:
32.19
1:09.03
32.19
36.84
150m:
200m:
1:46.73
2:24.57
37.70
37.84
250m:
300m:
3:07.80
3:52.34
43.23
44.54
350m:
400m:
4:27.65
5:00.93
35.31
33.28
16.WÓJCIK Mikołaj07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa5:01.69471B
50m:
100m:
30.59
1:06.64
30.59
36.05
150m:
200m:
1:45.95
2:25.47
39.31
39.52
250m:
300m:
3:10.54
3:56.51
45.07
45.97
350m:
400m:
4:30.23
5:01.69
33.72
31.46
17.CIAPUŁA Michał07UKP Unia Oświęcim5:02.51467B
50m:
100m:
32.04
1:08.77
32.04
36.73
150m:
200m:
1:47.94
2:26.60
39.17
38.66
250m:
300m:
3:08.63
3:52.03
42.03
43.40
350m:
400m:
4:27.84
5:02.51
35.81
34.67
18.WDOWIAK Dominik07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej5:02.59467B
50m:
100m:
29.68
1:03.84
29.68
34.16
150m:
200m:
1:40.99
2:18.59
37.15
37.60
250m:
300m:
3:01.94
3:47.05
43.35
45.11
350m:
400m:
4:24.90
5:02.59
37.85
37.69
19.OLSZYŃSKI Maksymilian07MTP Kormoran Olsztyn5:11.97426B
50m:
100m:
33.18
1:13.66
33.18
40.48
150m:
200m:

2:36.98
250m:
300m:
3:18.76
4:02.52
41.78
43.76
350m:
400m:
4:37.96
5:11.97
35.44
34.01
20.ŁUKAWSKI Tomasz07UKS 48 Warszawa Śródmieście5:15.92410B
50m:
100m:
32.92
1:12.33
32.92
39.41
150m:
200m:
1:53.75
2:34.89
41.42
41.14
250m:
300m:
3:20.57
4:06.81
45.68
46.24
350m:
400m:
4:41.40
5:15.92
34.59
34.52
21.CYGAŃSKI Krzysztof07UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:19.90395R
50m:
100m:
34.06
1:14.66
34.06
40.60
150m:
200m:
1:56.32
2:37.90
41.66
41.58
250m:
300m:
3:20.50
4:06.16
42.60
45.66
350m:
400m:
4:43.84
5:19.90
37.68
36.06
22.PRZYSTAŁ Antonio07KP Solne Miasto Wieliczka5:24.24379R
50m:
100m:
32.93
1:11.90
32.93
38.97
150m:
200m:
1:54.54
2:36.05
42.64
41.51
250m:
300m:
3:21.74
4:09.17
45.69
47.43
350m:
400m:
4:47.95
5:24.24
38.78
36.29
23.SZESZEL Tomasz07MKS Juvenia Białystok5:34.97344
50m:
100m:
34.50
1:16.11
34.50
41.61
150m:
200m:
2:01.50
2:45.12
45.39
43.62
250m:
300m:
3:30.71
4:18.51
45.59
47.80
350m:
400m:
4:58.21
5:34.97
39.70
36.76
DYSKW.KUNICKI Maksymilian07MKS SMS Victoria Racibórz
K16
50m:
100m:
31.01
1:06.55
31.01
35.54
150m:
200m:
1:46.45
2:24.74
39.90
38.29
250m:
300m:
350m:
400m:
4:21.19
DYSKW.WALKOWSKI Maciej07UKS 190 Łódź
M11
50m:
100m:
31.12
1:04.41
31.12
33.29
150m:
200m:
1:41.69
2:17.82
37.28
36.13
250m:
300m:
3:02.11
3:45.32
44.29
43.21
350m:
400m:


<< TOP >>
2 - Finały dzień 12021.12.17 - 17:00


Konkurencja 1
2021.12.17 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
23.30
25.67
WASICK Katarzyna
CELMER Natalia
POL
POL
Budapeszt (HUN)
Poznań
2020.11.01
2021.11.13

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.CELMER Natalia07KS Posnania Poznań25.69711
2.WYSOCKA Amelia07UKP Fala Kraśnik25.90693
3.WRZESZCZYŃSKA Marta07KS Posnania Poznań26.59641
4.HOFMAN Roksana07KP Bałtyk Kołobrzeg26.79627
5.MARKIEWICZ Weronika07Neptun Gdańsk26.84623
6.SITKIEWICZ Jagoda07MKS Pałac Młodzieży Katowice26.98613
7.ROSIŃSKA Natalia07UKS Żabianka Gdańsk27.19599
8.FIGURSKA Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa27.24596
9.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA Liliana07Buks27.25595
10.ŚCIBIOREK Dominika07UKS G-8 Bielany Warszawa27.53577
Finał B
11.BAKUN Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa27.48580
12.GORGOSZ Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice27.65570
13.ROJEK Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy27.70567
14.GIEWIADA Patrycja07UKS "Krośnicka Przystań"27.73565
15.BIERNACKA Lena07OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki27.84558
16.STANEK Magdalena07UKS SMS Galicja Kraków27.98550
17.KWIATKOWSKA Rozalia07UKS KORAL Wrocław28.08544
18.MACHNO Anna07KS Victoria Zawiercie28.12542
19.OLEJARNIK Magdalena07Towarzystwo Sportowe w Połańcu28.15540
20.KACZMAREK Amelia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.20537


<< TOP >>
Konkurencja 2
2021.12.17 - 17:03
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
20.79
23.62
CZERNIAK Konrad
BRZÓSKA Jan
POL
POL
Lublin
Poznań
2015.12.17
2020.11.22

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.JABŁOŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa23.71614
2.OKOŃ Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica23.72613
3.DROBEK Julian07TP Zielona Góra23.95596
4.ŚLESIK Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa24.05589
5.PIETROŃ Przemysław07KU AZS UMCS Lublin24.06588
6.BIELIŃSKI Bartosz07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej24.09586
7.ANTOSIK Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa24.14582
8.GAJEWSKI Bartosz07TP Zielona Góra24.80537
9.MRÓZ Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy24.83535
10.WILDNER Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa25.70482
Finał B
11.HETMAN Mikołaj07MKS SP 63 Bydgoszcz24.50557
12.SZMYTKE Bartosz07UKS Żoliborz25.05521
13.DENNIS Oliver07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park25.14515
14.TREPCZYK Krystian07KS Delfin Gdynia25.35502
ŁAZAROWICZ Janusz07UKS 48 Warszawa Śródmieście25.35502
16.OCHALIK Adrian07MKS ,,IKAR'' Mielec25.38501
17.MALINOWSKI Adrian07MTP Kormoran Olsztyn25.49494
18.BAKALARZ Franciszek07MKS SP 63 Bydgoszcz25.63486
19.BRYCH Krzysztof07MKS MOS Katowice25.68483
20.KUSEK Mateusz07Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki33.89210


<< TOP >>
Konkurencja 3
2021.12.17 - 17:07
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
29.77
31.91
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
POL
POL
Kopenhaga (DEN)
Poznan
2017.12.13
2011.12.15

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KOT Emilia07TP Zielona Góra32.80660
2.SKROK Julia07WKS Śląsk32.96650
3.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań33.01647
4.KUBICKA Aleksandra07Sejwal Rypin33.35628
5.PIETRZYK Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki33.36627
6.SZOPA Natalia07UKP Gryf Dębica33.38626
7.TURBAŃSKA Marta07WKS Śląsk33.88599
8.DRĄŻKIEWICZ Pola07UKS Nawa Skierniewice33.91597
9.RYZNAR Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa33.96594
10.WOŹNIAK Michalina07MKS SP 63 Bydgoszcz34.03591
Finał B
11.BOCZEJ Agata07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie33.91597
12.KACZMAREK Amelia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.24580
13.BORKOWSKA Dominika07UKS ,,Omega'' Olkusz34.61561
14.VYSATA Zuzanna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park34.67559
15.OGIEWA Karolina07MKS Pałac Młodzieży Katowice34.71557
16.MLAŚ Viktoria07UKS ,,Aligator'' Gorzyce35.35527
17.KRZEMIŃSKA Amelia07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu35.45522
18.DUŃKO Julia07RWKS Sparta Biłgoraj35.49521
19.KRAJEWSKA Nadia07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz35.61515
20.GAWEŁ Izabela07KP Sokół Rzeszów35.67513


<< TOP >>
Konkurencja 4
2021.12.17 - 17:10
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
26.19
28.93
PLUTECKI Adam
MAKSAJDA Kacper
POL
POL
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Św
2009.11.28
2020.12.18

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.CZOGAŁA Grzegorz07"Sikret" Gliwice30.43571
2.MAJOR Erik07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry30.61561
3.SZAFRAŃSKI Kamil07KS Warta Poznań30.94543
4.GAJDA Jan07MKS Trójka Łódź31.18531
5.DĄBROWSKI Filip07MKS Pałac Młodzieży Katowice31.35522
6.SKROBISZ Michał07UKS 190 Łódź31.62509
7.KAZANOWSKI Dominik07UKS G-8 Bielany Warszawa31.66507
8.MIŁKOWSKI Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śródmieście31.71504
9.SKRZYPIEC Szymon07MMKS Kędzierzyn-Koźle31.94494
10.MIKITA Damian07UKS Ruch Grudziądz32.14484
Finał B
11.KRUK Franciszek07UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.55512
12.PIOTROWSKI Marcel07MKS Piast Głogów31.56512
13.PUJANEK Aleksander07KP Bałtyk Kołobrzeg31.60510
14.BIEŻUŃSKI Jakub07Squatina Ostrołęka31.63508
15.OKOŃ Mateusz07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica31.82499
16.ZIOŁECKI Beniamin07UKP ,,Polonia Warszawa''32.24480
17.WIŚNIEWSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa32.28478
18.KUNICKI Maksymilian07MKS SMS Victoria Racibórz32.45471
19.WIŚNIEWSKI Wiktor07UKP Unia Oświęcim32.71459
20.SKOWROŃSKI Braian07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa32.84454


<< TOP >>
Konkurencja 5
2021.12.17 - 17:30
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
57.54
59.46
JEDRZEJCZAK Otylia
CIERPIAŁOWSKA Paulina
POL
POL
Debrecen (HUN)
Ostrowiec Św
2007.12.15
2019.12.06

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.WYSOCKA Amelia07UKP Fala Kraśnik1:02.1767729.1333.04
2.BONECKA Anna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:03.0065129.2533.75
3.GORGOSZ Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice1:05.1758830.2634.91
4.ROJEK Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy1:05.4158130.0735.34
5.DUDA Anna07MKP Szczecin1:05.7357330.3735.36
6.TEODOROWICZ Michalina07MKS SMS Victoria Racibórz1:05.9056930.8635.04
7.JAINTA Sara07DOKiS SP Vega Dobrodzień1:06.2556031.2834.97
8.WRZESZCZYŃSKA Marta07KS Posnania Poznań1:06.3855630.5635.82
9.ZUREL Laura07Sejwal Rypin1:07.4753030.9936.48
10.HAZUKA Dominika07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:08.9649632.9835.98
Finał B
11.GRZESIAK Oliwia07WKS Śląsk1:06.8654431.0135.85
12.ŚRUTWA Laura07MKS SMS Victoria Racibórz1:08.0051731.5536.45
13.MACHNO Anna07KS Victoria Zawiercie1:08.0851632.1735.91
14.DZIUBA Monika07SWIMLAND Olsztyn1:08.1951330.4737.72
15.TROJANOWSKA Hanna07KP Bałtyk Kołobrzeg1:08.5050631.3137.19
16.BAKUN Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.5850431.4037.18
17.ZAKRZEWSKA Oliwia07UKS Nawa Skierniewice1:08.6050431.5637.04
18.ZARZECKA Roksana07Klub Pływacki Ciechanów1:09.2049132.0437.16
19.GUZDEK Anna07UKP Unia Oświęcim1:09.8847733.2736.61
20.RYBAK Maja07KS Posnania Poznań1:10.1947031.4038.79


<< TOP >>
Konkurencja 6
2021.12.17 - 17:35
Chłopców, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
49.18
55.73
CIEŚLAK Marcin
BRZÓSKA Paweł
POL
POL
Budapeszt (HUN)
Ostrowiec Św
2020.11.21
2020.12.18

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.WIERASZKA Bartosz07TP Zielona Góra56.6559926.8529.80
2.GAJDA Jan07MKS Trójka Łódź57.5957127.0330.56
3.WILDNER Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa57.9256126.7131.21
4.KATANA Jakub07MKP Zabrze58.0555727.3130.74
5.SAKŁAK Szymon07UKS SMS Galicja Kraków58.1455527.8630.28
6.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań59.2052527.7531.45
7.WÓJCIAK Oliwier07UKS "V" Łomianki59.4152027.7431.67
8.ROMER Stanisław07UKS 48 Warszawa Śródmieście59.9150727.9831.93
9.PIĄTKIEWICZ Piotr07MKS Trójka Łódź1:01.4047128.0733.33
10.BEDYŃSKI Sebastian07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:01.94459
Finał B
11.JAŃCZYK Maksymilian07UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej1:00.3849527.8132.57
12.GRZYWIŃSKI Jakub07Włocławski Klub Nurkowy Jacques1:01.3247328.6232.70
13.TOBIASZ Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.3447227.9633.38
14.KRYSIAK Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.7746228.9732.80
CIAPUŁA Michał07UKP Unia Oświęcim1:01.7746228.7433.03
16.BORKOWSKI Marcel07KS Neptun Świdnica1:02.1845328.7433.44
17.GARWULEWSKI Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.2745128.9933.28
18.EROMIN Jan07UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.8044028.6334.17
19.WÓJCIK Mikołaj07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:02.9443730.2832.66
20.SOTKOWSKI Kacper07UKS SMS Galicja Kraków1:03.0743429.6033.47


<< TOP >>
Konkurencja 7
2021.12.17 - 17:55
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
1:54.39
1:59.20
JEDRZEJCZAK Otylia
KNOP Aleksandra
POL
POL
Helsinki (FIN)
Łódź
2006.12.10
2017.12.22

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.GLIŃSKA Oliwia07TP Zielona Góra2:08.1963930.4932.0232.9132.77
2.WIERNICKA Julia07KS Piątka Chorzów2:08.7063130.0832.6633.4532.51
3.WÓJCIK Zuzanna07MUKP Korona-Swim Kielce2:09.1462529.8532.5533.5533.19
4.ORASZEK Karolina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:09.4962029.9832.6333.1433.74
5.GULCZYŃSKA Natalia07Uks Cityzen2:10.7260230.4933.2633.6133.36
6.GIEWIADA Patrycja07UKS "Krośnicka Przystań"2:10.9060030.1732.8234.2233.69
7.WĘGRZYCKA Małgorzata07MKS Trójka Łódź2:10.9359930.5032.6633.8333.94
8.SOWA Barbara07UKP Unia Oświęcim2:10.9759929.8233.0734.1633.92
9.ROSIŃSKA Natalia07UKS Żabianka Gdańsk2:12.7457530.3933.2134.1435.00
10.KUCZMAR Zuzanna07MKS Ochota Warszawa2:13.2056928.9032.9834.6136.71
Finał B
11.WŁADYCZKA Amelia07MKS Juvenia Wrocław2:10.4360629.8433.0834.4933.02
12.TARASZKIEWICZ Zofia07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:13.1057130.4133.7834.9433.97
13.RĄCZKOWSKA Maja07LKS Jedność 32 Przyszowice2:13.3756730.3333.2134.2735.56
14.MURAS Nina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:13.6056431.3134.6034.7032.99
15.SZCZERBA Patrycja07Ognisko TKKF DELFIN Tarnów2:14.8654931.8334.7734.7233.54
16.TOMKIEL Anna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:16.2153230.1334.0936.0635.93
17.GOLANOWSKA Gabriela07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:17.0152331.9335.0535.3234.71
18.TRAFALSKA Zuzanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:17.5351730.3634.3236.4536.40
19.TEODOROWICZ Michalina07MKS SMS Victoria Racibórz2:18.2950931.7034.5836.4235.59
20.TRZEBIŃSKA Magdalena07Uks ,,Pingwiny''2:20.7448331.51


<< TOP >>
Konkurencja 8
2021.12.17 - 18:02
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
1:41.62
1:51.15
MAJCHRZAK Kacper
MATUSZEWSKI Krzysztof
POL
POL
Berlin (GER)
Olsztyn
2017.08.07
2018.12.14

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.MAJOR Erik07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:54.8264827.4029.9929.0528.38
2.KOWAL Maciej07MKP Szczecin1:55.7463227.5029.7129.6528.88
3.PIETROŃ Przemysław07KU AZS UMCS Lublin1:56.2662427.6330.0429.7228.87
4.KUSEK Mateusz07Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:58.3459227.6630.3530.6229.71
5.PONIEWAŻ Oliwier07UKS SP5 Swim1:58.7358627.7930.0330.8830.03
6.SZMYTKE Bartosz07UKS Żoliborz1:58.8558427.4330.5130.9729.94
7.PIĘTKA Miłosz07MKP Szczecin2:00.3056327.5230.4431.6030.74
8.GAJEWSKI Jan07MKS Ochota Warszawa2:00.3356327.7330.4031.4530.75
9.ANTOSIK Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.6055927.5231.0731.1330.88
10.KRASKA Mateusz07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:02.4953328.0831.0531.9431.42
Finał B
11.KONOPKO Mateusz07LKS Jedność 32 Przyszowice2:02.1853728.1931.2731.6331.09
12.BARANOWSKI Alex07Uks Cityzen2:02.9352828.5831.2731.3431.74
13.MAZUR Adam07Grupa 5Styl2:04.0051428.5831.5231.9631.94
14.OKOŃ Jakub07Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica2:04.4550928.6631.6032.4631.73
15.FIGIEL Filip07UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:05.1550028.5931.7633.1531.65
16.KOZŁOWSKI Iwo07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:05.2049929.1931.9232.7131.38
17.OBSZYŃSKI Bartłomiej07RWKS Sparta Biłgoraj2:05.5649528.4431.4333.1932.50
18.CHMIELEWSKI Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.5148429.4431.7232.5832.77
19.GŁOWACKI Sebastian07UKS Nawa Skierniewice2:07.5647229.071:05.57
20.SELDER Krystian07MKS Trójka Łódź2:07.8047028.9232.6233.2932.97


<< TOP >>
Konkurencja 9
2021.12.17 - 18:25
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
2:04.98
2:07.71
TCHÓRZ Alicja
BERNAT Laura
POL
POL
Netanya (ISR)
Poznań
2015.12.04
2019.11.23

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.SOBCZAK Antonina07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:17.2065132.6134.8535.6334.11
2.DENISIEWICZ Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice2:17.5264632.5234.1635.3835.46
3.BURZAK Martyna07MKP Gdańsk2:19.4162132.6435.3236.2935.16
4.STANEK Magdalena07UKS SMS Galicja Kraków2:22.9357632.6936.4637.3336.45
5.BURDON Paulina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:23.4157033.7536.2037.3336.13
6.GRZECH Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:23.8756533.2936.5637.6336.39
7.DOMORADZKA Julia07KU AZS UMCS Lublin2:24.1556132.6336.3838.2236.92
8.BADURA Oliwia07DOKiS SP Vega Dobrodzień2:24.8755333.3737.2837.8636.36
9.MICHALSKA Pola07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:26.6853333.2037.5838.5437.36
10.FILIPOWICZ Barbara07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:26.88531
Finał B
11.CICH Kinga07RWKS Sparta Biłgoraj2:24.5555734.5136.4637.3636.22
12.SIEDLEWSKA Marcelina07UKS Żabianka Gdańsk2:25.6154533.6737.1237.8836.94
13.LASZCZAK Aleksandra07UKP Unia Oświęcim2:26.8653133.6437.2338.3537.64
14.SUROWIEC Gabriela07UKP Fala Kraśnik2:27.6652233.9137.5938.5137.65
15.BROJANOWSKA Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa2:27.8252034.0737.0338.3538.37
16.MORDAWSKA Natalia07UKS Ruch Grudziądz2:29.1750635.0938.0938.4137.58
17.GRECH Natalia07UKS Aquatica Pawłowice2:29.7350133.4637.2939.5539.43
18.ZAKRZEWSKA Oliwia07UKS Nawa Skierniewice2:29.7850034.4937.8939.2838.12
19.GREŃ Martyna07UKS  ,,Dragon'' Będzin2:30.2349634.4038.1339.4938.21
20.ŚRUTWA Laura07MKS SMS Victoria Racibórz2:30.86490


<< TOP >>
Konkurencja 10
2021.12.17 - 18:33
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
1:47.38
1:59.53
KAWĘCKI Radosław
KOSIŃSKI Filip
POL
POL
Doha (QAT)
Olsztyn
2014.12.07
2018.12.14

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.URBANIAK Olivier07MKS Trójka Łódź2:03.8162128.6631.4231.9531.78
2.MIŁKOWSKI Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:05.0260329.4831.5632.3531.63
3.ŚLESIK Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.1857229.9232.2632.5032.50
4.KRUPA Jakub07UKP Unia Oświęcim2:09.2254630.1833.1532.5933.30
5.NOWAKOWSKI Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków2:10.3053229.4332.7033.4834.69
6.FISCHER Leon07MKS Juvenia Wrocław2:10.9052530.2032.9633.6134.13
7.CUR Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:11.7051531.2433.5533.9532.96
8.ŁAZAROWICZ Janusz07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:12.5850530.6933.3034.6733.92
9.OCHALIK Adrian07MKS ,,IKAR'' Mielec2:14.6848231.4433.9334.6934.62
10.KACZMAREK Kamil07Uks Cityzen2:14.7048235.2334.14
Finał B
11.ROMER Stanisław07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:15.4447431.4134.8135.3433.88
12.KOZAKIEWICZ Aleksander07UKS Swim Team Wilanów2:16.3646432.2335.48
13.BURCZYŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.4445332.8235.5335.2233.87
14.GLIJER Maksym07UKS SMS Galicja Kraków2:18.2944531.8435.8535.9034.70
15.BUCOŃ Paweł07UKP Fala Kraśnik2:18.5944232.1735.8235.6534.95
16.PERA Jan07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:19.2443632.5336.5436.2733.90
17.JAŃCZYK Maksymilian07UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej2:20.2642732.0736.0135.6736.51
18.SKOWROŃSKI Braian07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:22.5040732.4537.3537.4935.21
19.BOCHEŃSKI Szymon07KS Korona Kraków2:24.78388
20.MIRONIUK Wiktor07KS Narwal Międzyrzec Podl.2:25.0138633.1036.3438.4737.10


<< TOP >>
Konkurencja 11
2021.12.17 - 18:56
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
4:31.89
4:43.77
BARANOWSKA Katarzyna
KNOP Aleksandra
POL
POL
Debrecen (HUN)
Łódź
2007.12.16
2017.12.22

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.POPPE Marta07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska4:58.28654
50m:
100m:
32.16
1:08.79
32.16
36.63
150m:
200m:
1:47.25
2:25.73
38.46
38.48
250m:
300m:
3:08.15
3:51.29
42.42
43.14
350m:
400m:
4:25.01
4:58.28
33.72
33.27
2.PRZYBYLSKA Oliwia07MKS Piaseczno4:59.39646
50m:
100m:
31.19
1:07.98
31.19
36.79
150m:
200m:
1:45.46
2:22.74
37.48
37.28
250m:
300m:
3:05.20
3:47.76
42.46
42.56
350m:
400m:
4:23.47
4:59.39
35.71
35.92
3.GLIŃSKA Oliwia07TP Zielona Góra5:03.74619
50m:
100m:
34.11
1:12.90
34.11
38.79
150m:
200m:
1:49.20
2:26.16
36.30
36.96
250m:
300m:
3:11.33
3:55.40
45.17
44.07
350m:
400m:
4:29.70
5:03.74
34.30
34.04
4.PLAGA Olga07TP Skalar Słupsk5:08.94588
50m:
100m:
33.22
1:10.34
33.22
37.12
150m:
200m:
1:50.37
2:29.67
40.03
39.30
250m:
300m:
3:12.70
3:56.34
43.03
43.64
350m:
400m:
4:33.30
5:08.94
36.96
35.64
5.JAINTA Sara07DOKiS SP Vega Dobrodzień5:11.64573
50m:
100m:
33.46
1:11.61
33.46
38.15
150m:
200m:
1:51.53
2:30.37
39.92
38.84
250m:
300m:
3:16.74
4:02.40
46.37
45.66
350m:
400m:
4:38.04
5:11.64
35.64
33.60
6.KĘDZIOR Pola07UKS SP5 Swim5:11.67573
50m:
100m:
33.58
1:11.69
33.58
38.11
150m:
200m:
1:51.73
2:31.24
40.04
39.51
250m:
300m:
3:16.11
4:01.44
44.87
45.33
350m:
400m:
4:37.36
5:11.67
35.92
34.31
7.MARCINIAK Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków5:16.76546
50m:
100m:
32.82
1:11.79
32.82
38.97
150m:
200m:
1:53.58
2:33.97
41.79
40.39
250m:
300m:
3:17.71
4:02.64
43.74
44.93
350m:
400m:
4:39.83
5:16.76
37.19
36.93
8.MICHALIK Weronika07UKS Nawa Skierniewice5:18.24538
50m:
100m:
33.93
1:14.91
33.93
40.98
150m:
200m:
1:55.41
2:34.08
40.50
38.67
250m:
300m:
3:18.37
4:03.12
44.29
44.75
350m:
400m:
4:41.30
5:18.24
38.18
36.94
9.MIERNIK Hanna07MOSM Tychy5:20.36528
50m:
100m:
34.04
1:13.02
34.04
38.98
150m:
200m:
1:54.42
2:34.94
41.40
40.52
250m:
300m:
3:21.75
4:09.08
46.81
47.33
350m:
400m:
4:45.33
5:20.36
36.25
35.03
10.KRÓL Karolina07UKS SMS Galicja Kraków5:26.82497
50m:
100m:
35.25
1:15.81
35.25
40.56
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:26.82
Finał B
11.DRAŻYK Wiktoria07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska5:24.67507
50m:
100m:
34.23
1:14.18
34.23
39.95
150m:
200m:
1:55.83
2:38.34
41.65
42.51
250m:
300m:
3:25.10
4:12.83
46.76
47.73
350m:
400m:
4:49.67
5:24.67
36.84
35.00
12.KURYSIA Anna07UKP Unia Oświęcim5:25.32504
50m:
100m:
34.73
1:16.11
34.73
41.38
150m:
200m:
1:58.16
2:39.60
42.05
41.44
250m:
300m:
3:25.23
4:12.13
45.63
46.90
350m:
400m:
4:49.44
5:25.32
37.31
35.88
13.JAROS Aleksandra07KS Neptun Świdnica5:27.11496
50m:
100m:
33.11
1:11.07
33.11
37.96
150m:
200m:
1:55.45
2:39.20
44.38
43.75
250m:
300m:
3:25.40
4:13.41
46.20
48.01
350m:
400m:
4:51.09
5:27.11
37.68
36.02
14.BUDZEŃ Monika07MKP Astromal-Leszno5:27.63493
50m:
100m:
33.46
1:14.09
33.46
40.63
150m:
200m:
1:57.82
2:40.97
43.73
43.15
250m:
300m:
3:27.18
4:15.26
46.21
48.08
350m:
400m:
4:52.38
5:27.63
37.12
35.25
15.CICHA Zofia07UKS SMS Galicja Kraków5:28.01491
50m:
100m:
35.59
1:17.82
35.59
42.23
150m:
200m:
2:00.37
2:43.03
42.55
42.66
250m:
300m:
3:29.38
4:15.07
46.35
45.69
350m:
400m:
4:53.00
5:28.01
37.93
35.01
16.ZARZECKA Roksana07Klub Pływacki Ciechanów5:29.51485
50m:
100m:
33.93
1:13.38
33.93
39.45
150m:
200m:
1:56.24
2:38.86
42.86
42.62
250m:
300m:
3:25.17
4:12.57
46.31
47.40
350m:
400m:
4:52.08
5:29.51
39.51
37.43
17.KOZIOŁ Gabriela07UKS "Feniks" Dębica5:30.51480
50m:
100m:
33.43
1:13.98
33.43
40.55
150m:
200m:
1:55.82
2:37.40
41.84
41.58
250m:
300m:
3:24.30
4:12.71
46.90
48.41
350m:
400m:
4:51.62
5:30.51
38.91
38.89
18.RUTKOWSKA Aneta07UKS SP-149 Łódź5:31.67475
50m:
100m:
35.72
1:16.80
35.72
41.08
150m:
200m:
2:01.32
2:44.91
44.52
43.59
250m:
300m:
3:30.07
4:16.34
45.16
46.27
350m:
400m:
4:55.20
5:31.67
38.86
36.47
19.LIPIŃSKA Julia07UKS "Feniks" Dębica5:33.82466
50m:
100m:
35.21
1:15.55
35.21
40.34
150m:
200m:
1:59.62
2:42.12
44.07
42.50
250m:
300m:
3:28.71
4:15.56
46.59
46.85
350m:
400m:
4:56.59
5:33.82
41.03
37.23
20.SOSNÓWKA Milena07UKP Fala Kraśnik5:39.20444
50m:
100m:
150m:
200m:
1:57.86
2:40.92

43.06
250m:
300m:
350m:
400m:

5:39.20


<< TOP >>
Konkurencja 12
2021.12.17 - 19:09
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
4:03.20
4:28.26
WOJT Lukasz
URYNIUK Paweł
POL
POL
Berlin (GER)
Poznan
2009.11.14
2017.11.25

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KRYŚ Radosław07UKS Tri-Team Rumia4:29.52661
50m:
100m:
29.25
1:02.24
29.25
32.99
150m:
200m:
1:36.06
2:09.91
33.82
33.85
250m:
300m:
2:47.73
3:25.63
37.82
37.90
350m:
400m:
3:58.15
4:29.52
32.52
31.37
2.OŁOWNIA Ignacy07KS Delfin Gdynia4:36.00615
50m:
100m:
28.93
1:03.39
28.93
34.46
150m:
200m:
1:38.09
2:11.73
34.70
33.64
250m:
300m:
2:50.54
3:31.55
38.81
41.01
350m:
400m:
4:04.11
4:36.00
32.56
31.89
3.TARCZYŃSKI Bartosz07UKS 190 Łódź4:36.93609
50m:
100m:
30.80
1:06.10
30.80
35.30
150m:
200m:
1:44.43
2:20.15
38.33
35.72
250m:
300m:
2:56.92
3:33.91
36.77
36.99
350m:
400m:
4:06.42
4:36.93
32.51
30.51
4.GNACZYŃSKI Michał07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:39.51592
50m:
100m:
29.34
1:02.82
29.34
33.48
150m:
200m:
1:38.77
2:14.81
35.95
36.04
250m:
300m:
2:53.90
3:34.34
39.09
40.44
350m:
400m:
4:07.32
4:39.51
32.98
32.19
5.PROSZOWSKI Paweł07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:40.29587
50m:
100m:
29.87
1:02.91
29.87
33.04
150m:
200m:
1:38.52
2:14.31
35.61
35.79
250m:
300m:
2:54.94
3:36.52
40.63
41.58
350m:
400m:
4:09.26
4:40.29
32.74
31.03
6.DENNIS Oliver07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:44.07564
50m:
100m:
29.79
1:04.89
29.79
35.10
150m:
200m:
1:39.89
2:15.11
35.00
35.22
250m:
300m:
2:56.02
3:38.31
40.91
42.29
350m:
400m:
4:11.75
4:44.07
33.44
32.32
7.CUR Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:50.19529
50m:
100m:
31.02
1:07.31
31.02
36.29
150m:
200m:
1:44.51
2:20.60
37.20
36.09
250m:
300m:
3:01.39
3:43.41
40.79
42.02
350m:
400m:
4:18.60
4:50.19
35.19
31.59
8.WIŚNIEWSKI Wiktor07UKP Unia Oświęcim4:50.21529
50m:
100m:
30.97
1:06.41
30.97
35.44
150m:
200m:
1:45.51
2:23.97
39.10
38.46
250m:
300m:
3:03.14
3:43.90
39.17
40.76
350m:
400m:
4:18.20
4:50.21
34.30
32.01
9.WALKOWSKI Bartosz07UKS 190 Łódź4:52.91515
50m:
100m:
29.97
1:04.55
29.97
34.58
150m:
200m:
1:43.16
2:21.14
38.61
37.98
250m:
300m:
3:03.61
3:46.55
42.47
42.94
350m:
400m:
4:20.25
4:52.91
33.70
32.66
10.KOZŁOWSKI Julian07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz4:55.27502
50m:
100m:
31.3331.33150m:
200m:

2:25.44
250m:
300m:
3:05.78
3:46.64
40.34
40.86
350m:
400m:

4:55.27
Finał B
11.BURY Paweł07RWKS Sparta Biłgoraj4:53.00514
50m:
100m:
30.23
1:07.10
30.23
36.87
150m:
200m:
1:46.89
2:25.67
39.79
38.78
250m:
300m:
3:06.83
3:48.16
41.16
41.33
350m:
400m:
4:21.33
4:53.00
33.17
31.67
12.ŁOJEWSKI Adam07MTP Kormoran Olsztyn4:53.06514
50m:
100m:
31.10
1:06.60
31.10
35.50
150m:
200m:
1:43.65
2:20.51
37.05
36.86
250m:
300m:
3:02.78
3:46.74
42.27
43.96
350m:
400m:
4:20.78
4:53.06
34.04
32.28
13.KOS Maciej07UKP Unia Oświęcim4:53.65511
50m:
100m:
31.29
1:08.52
31.29
37.23
150m:
200m:
1:48.17
2:26.33
39.65
38.16
250m:
300m:
3:07.02
3:48.42
40.69
41.40
350m:
400m:
4:22.49
4:53.65
34.07
31.16
14.WÓJCIK Mikołaj07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa4:58.90484
50m:
100m:
30.83
1:07.83
30.83
37.00
150m:
200m:
1:46.27
2:25.56
38.44
39.29
250m:
300m:
3:08.41
3:53.44
42.85
45.03
350m:
400m:
4:26.99
4:58.90
33.55
31.91
15.CIAPUŁA Michał07UKP Unia Oświęcim5:00.01479
50m:
100m:
31.45
1:08.25
31.45
36.80
150m:
200m:
1:49.08
2:28.16
40.83
39.08
250m:
300m:
3:09.55
3:51.14
41.39
41.59
350m:
400m:
4:26.44
5:00.01
35.30
33.57
16.OLSZYŃSKI Maksymilian07MTP Kormoran Olsztyn5:08.70440
50m:
100m:
33.53
1:12.66
33.53
39.13
150m:
200m:
1:53.60
2:33.68
40.94
40.08
250m:
300m:
3:16.37
3:59.56
42.69
43.19
350m:
400m:
4:34.64
5:08.70
35.08
34.06
17.ŁUKAWSKI Tomasz07UKS 48 Warszawa Śródmieście5:13.82418
50m:
100m:
32.03
1:11.56
32.03
39.53
150m:
200m:
1:52.55
2:32.54
40.99
39.99
250m:
300m:
3:18.52
4:04.56
45.98
46.04
350m:
400m:
4:39.13
5:13.82
34.57
34.69
18.CYGAŃSKI Krzysztof07UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:14.21417
50m:
100m:
34.44
1:14.06
34.44
39.62
150m:
200m:
1:54.99
2:34.71
40.93
39.72
250m:
300m:
3:17.79
4:02.55
43.08
44.76
350m:
400m:
4:40.28
5:14.21
37.73
33.93
19.PRZYSTAŁ Antonio07KP Solne Miasto Wieliczka5:27.62368
50m:
100m:
1:12.371:12.37150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:27.62
DYSKW.BORUSZEWSKI Filip07UKS SP-149 Łódź
Z3/G8
50m:
100m:
32.13
1:10.53
32.13
38.40
150m:
200m:
1:50.60
2:29.82
40.07
39.22
250m:
300m:
3:11.69
3:52.81
41.87
41.12
350m:
400m:
4:28.4135.60


<< TOP >>
Konkurencja 13
2021.12.17 - 19:54
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny14 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
8:05.79
8:33.59
KU AZS UMCS Lublin
UKP Polonia Warszawa
POL
POL
Lublin
Łódź
2018.12.21
2017.12.20

Punkty: FINA 2021
PozycjaCzasPkt.
1.MKP Szczecin 1MKP Szczecin8:49.29626
SIEMBIDA Wiktoria
MODRZYŃSKA Wiktoria
DUDA Anna
MAŁOLEPSZA Weronika
07
07
07
07
+0,75
+0,47
+0,29
+0,53
31.01
30.77
30.82
30.06
34.30
34.30
33.11
33.64
34.98
35.89
33.81
34.26
32.05
34.86
32.81
32.62
2:12.34
2:15.82
2:10.55
2:10.58
2.Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park 1Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park8:55.27605
BONECKA Anna
TARASZKIEWICZ Zofia
MICHALSKA Pola
ORASZEK Karolina
07
07
07
07
+0,69
+0,43
+0,51
+0,39
30.09
30.69
30.35
29.28
33.99
34.30
33.94
32.95
35.21
34.84
35.86
33.90
34.15
34.38
36.72
34.62
2:13.44
2:14.21
2:16.87
2:10.75
3.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa8:56.80600
FIGURSKA Paula
ŚCIBIOREK Dominika
BAKUN Maja
TOMASZEWSKA Maja
07
07
07
07
30.46
29.27
29.75
30.56
33.71
33.71
34.59
36.06
34.54
34.95
35.82
35.88
32.84
35.67
33.89
35.10
2:11.55
2:13.60
2:14.05
2:17.60
4.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim9:05.85571
SOWA Barbara
KURYSIA Anna
LASZCZAK Aleksandra
GUZDEK Anna
07
07
07
07
+0,70
+0,59
+0,15
+0,45
31.08
31.24
30.20
31.76
34.48
34.63
35.02
34.80
34.76
35.90
36.96
35.52
33.01
35.45
36.14
34.90
2:13.33
2:17.22
2:18.32
2:16.98
5.UKS Nawa Skierniewice 1UKS Nawa Skierniewice9:10.37557
DRĄŻKIEWICZ Pola
ZAKRZEWSKA Oliwia
MICHALIK Weronika
DENISIEWICZ Zuzanna
07
07
07
07
31.71
32.16
32.56
30.86
34.80
35.46
35.67
34.33
35.95
36.19
36.34
35.00
35.52
34.64
35.39
33.79
2:17.98
2:18.45
2:19.96
2:13.98
6.UKS SP5 Swim 1UKS SP5 Swim9:29.60502
WOŻAKOWSKA Zofia
TURSKA Rozalia
ZIELIŃSKA Maja
KĘDZIOR Pola
07
07
07
07
+0,75
+0,38
+0,31
+0,32
31.85
34.64
32.20
32.43
34.60
37.96
35.72
35.48
35.94
38.86
37.93
36.17
36.02
39.79
36.76
33.25
2:18.41
2:31.25
2:22.61
2:17.33
7.St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki 1St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki9:30.25500
SADO Aleksandra
MICHALAK Zuzanna
JAWORSKA Milena
PARZNIEWSKA Aleksandra
07
07
07
07
+0,70
+0,10
+0,22
+0,09
31.82
32.59
32.02
32.47
35.52
34.74
36.89
35.84
36.42
36.13
37.14
38.58
35.48
36.60
35.60
42.41
2:19.24
2:20.06
2:21.65
2:29.30
8.GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach 1GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach9:31.82496
CHMIELEWSKA Julia
GAJEWSKA Maja
SKOROWSKA Amelia
BURDON Paulina
07
07
07
07
+0,67
+0,41
+0,57
+0,64
31.30
32.25
32.60
31.53
34.62
36.47
37.68
34.86
36.53
38.02
38.92
36.56
37.03
36.54
38.97
37.94
2:19.48
2:23.28
2:28.17
2:20.89
9.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn9:57.51435
BRODACKA Maja
ADAMCZYK Wiktoria
ROJEK Hanna
KRASZEWSKA Dominika
07
07
07
07
+0,69
+0,05
+0,36
+0,22
33.60
33.89
34.98
33.47
38.76
39.93
38.43
37.59
39.97
39.01
39.17
37.98
38.24
37.67
39.22
35.60
2:30.57
2:30.50
2:31.80
2:24.64
10.SWIMLAND Olsztyn 1SWIMLAND Olsztyn9:58.75432
ŻUCHOWSKA Antonina
DZIUBA Monika
PAZIK Dominika
STAWECKA Maria
07
07
07
07
+0,66
+0,59
+0,16


1:16.79


42.48


39.76

35.96
2:23.63
2:19.31
11.MUKS ''Piętnastka'' 1MUKS ''Piętnastka''10:03.54422
LUTKOWSKA Pola
PASIK Martyna
ANTKOWIAK Matylda
WALICKA Martyna
07
07
07
07
+0,57
+0,38
+0,35
+0,04
32.99
36.45
33.37
33.07
37.53
41.04
38.87
37.01
37.40
42.52
40.72
37.62
36.44
42.68
39.78
36.05
2:24.36
2:42.69
2:32.74
2:23.75
12.UKP Jedynka Elbląg 1UKP Jedynka Elbląg10:07.37414
DĄBROWSKA Aleksandra
KOSIOREK Dominika
KUBERA Helena
SUSKA Zuzanna
07
07
07
07
+0,65
+0,59
+0,31
+0,46
34.94
36.01
32.65
33.87
39.51
39.98
40.41
38.90
40.36
40.78
39.81
39.39
38.03
38.84
37.08
36.81
2:32.84
2:35.61
2:29.95
2:28.97
DYSKW.MKS Pałac Młodzieży Katowice 1MKS Pałac Młodzieży Katowice
O11
KUKUŁA Maja
OGIEWA Karolina
SKOWRON Natalia
SITKIEWICZ Jagoda
07
07
07
07
+0,72
+0,24
+0,08
+0,33
34.47
32.29
31.10
30.89
38.03
36.38
35.41
35.76
39.47
37.40
37.10
36.77
39.14
37.06
36.12
2:31.11
2:23.13
2:19.73
DYSKW.MKS SMS Victoria Racibórz 1MKS SMS Victoria Racibórz
S1 3 zmiana
KALATA Zuzanna
CZERWIŃSKA – LA CERRA Domenica
ŚRUTWA Laura
TEODOROWICZ Michalina
07
07
07
07
+0,84
+0,62
-0,14
+0,55
31.71
32.13
31.75
30.72
35.00
36.08
35.33
34.59
37.11
36.92
36.03
35.68
35.60
37.69
34.94
2:19.42
2:22.82
2:18.05


<< TOP >>
Konkurencja 14
2021.12.17 - 20:16
Chłopców, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
7:04.62
7:51.52
AZS AWF Warszawa
UKS Żabianka Gdańsk
POL
POL
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Św.
2009.11.29
2019.12.06

Punkty: FINA 2021
PozycjaCzasPkt.
1.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa7:58.61614
STEFAŃSKI Leon
ANTOSIK Kacper
ŚLESIK Oskar
SHYPIN Aliaksandr
07
07
07
07
+0,72
+0,14
+0,42
+0,55
28.81
27.52
27.01
26.80
30.74
30.86
30.94
29.79
31.37
31.28
30.51
30.96
30.72
30.73
30.90
29.67
2:01.64
2:00.39
1:59.36
1:57.22
2.MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1MKS Park Wodny Tarnowskie Góry8:00.27607
KRASKA Mateusz
PROSZOWSKI Paweł
WIECZOREK Kacper
MAJOR Erik
07
07
07
07
+0,63
+0,45
+0,50
+0,52
28.61
26.94
29.55
26.18
31.22
30.16
32.75
29.31
31.07
30.28
33.14
29.40
29.84
30.30
32.64
28.88
2:00.74
1:57.68
2:08.08
1:53.77
3.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź8:06.08586
GAJDA Jan
URBANIAK Olivier
PIĄTKIEWICZ Piotr
SELDER Krystian
07
07
07
07
27.78
27.56
27.95
27.86
31.51
30.25
31.71
30.45
31.91
31.25
32.01
31.69
29.58
31.36
31.34
31.87
2:00.78
2:00.42
2:03.01
2:01.87
4.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź8:11.89565
KACPRZAK Marcel
TARCZYŃSKI Bartosz
WALKOWSKI Maciej
WALKOWSKI Bartosz
07
07
07
07
+0,76
+0,37
+0,44
+0,39
27.44
28.78
28.05
27.69
30.64
31.24
31.50
30.60
32.69
32.13
32.19
32.04
33.28
30.53
31.82
31.27
2:04.05
2:02.68
2:03.56
2:01.60
5.KS Delfin Gdynia 1KS Delfin Gdynia8:12.60563
TREPCZYK Krystian
MAJCHEROWICZ Mateusz
HUBIŃSKI Olivier
OŁOWNIA Ignacy
07
07
07
07
+0,72
+0,52
+0,40
+0,31
28.15
28.02
27.36
26.71
32.01
31.95
31.71
30.19
32.09
32.81
32.36
31.93
31.00
31.93
32.41
31.97
2:03.25
2:04.71
2:03.84
2:00.80
6.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków8:25.50521
SAKŁAK Szymon
URBAŃSKI Jakub
GLIJER Maksym
NOWAKOWSKI Oliwier
07
07
07
07
+0,64
+0,43

+0,47
28.43
1:01.59
31.72
33.51
32.92
32.41
33.76
31.552:04.11


2:04.69
7.MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp. 1MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.8:29.03510
PERA Jan
CHMIEL Borys
PRONIN Patryk
GNACZYŃSKI Michał
07
07
07
07
+0,67
+0,32
+0,50
+0,13
29.27
27.78
28.53
26.32
32.99
32.48
32.74
30.38
34.26
34.88
33.88
31.41
33.03
35.61
34.55
30.92
2:09.55
2:10.75
2:09.70
1:59.03
8.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim8:36.37488
KRUPA Jakub
KOS Maciej
WIŚNIEWSKI Wiktor
CIAPUŁA Michał
07
07
07
07
+0,64
+0,40
+0,72
+0,59
28.91
29.06
29.18
30.79
32.13
33.19
33.77
35.00
33.05
33.90
34.30
34.97
31.22
32.07
31.58
33.25
2:05.31
2:08.22
2:08.83
2:14.01
9.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa8:37.22486
GARWULEWSKI Bartłomiej
CHMIELEWSKI Franciszek
TOBIASZ Kacper
CHMIELEWSKI Jan
07
07
07
07
+0,68
+0,58
+0,37
+0,35
30.63
29.22
29.13
29.08
33.98
32.22
33.48
32.78
33.78
33.28
34.05
34.02
32.39
32.79
32.85
33.54
2:10.78
2:07.51
2:09.51
2:09.42
10.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn8:46.06462
ŁOJEWSKI Adam
OLSZYŃSKI Maksymilian
DRANKOWICZ Bartosz
MALINOWSKI Adrian
07
07
07
07
+0,68
+0,38
+0,39
+0,35
29.27
29.35
30.83
28.16
32.33
32.51
36.57
32.73
33.11
33.32
37.98
33.81
31.87
32.53
36.85
34.84
2:06.58
2:07.71
2:22.23
2:09.54
11.MKS Pałac Młodzieży Katowice 1MKS Pałac Młodzieży Katowice8:52.08446
TUROWSKI Mateusz
BORSZCZ Mikołaj
PRADELA Jacek
DĄBROWSKI Filip
07
07
07
07
+0,81
+0,65
+0,38
+0,27
29.20
30.75
30.72
28.34
32.56
33.50
35.51
32.99
34.15
35.10
35.82
35.14
33.23
35.39
34.46
35.22
2:09.14
2:14.74
2:16.51
2:11.69
12.MKS ,,IKAR'' Mielec 1MKS ,,IKAR'' Mielec8:52.17446
MARCINEK Alvaro
GŁAZ Karol
BLICHARZ Filip
OCHALIK Adrian
07
07
07
07
+0,50
+0,40
+0,20
+0,58
29.75
29.62
29.71
28.08
34.53
33.08
34.21
34.16
35.98
34.43
35.51
35.68
33.25
34.76
34.47
34.95
2:13.51
2:11.89
2:13.90
2:12.87
13.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''8:53.80442
ZIOŁECKI Beniamin
PATUCHA Stanisław
BIENIECKI Stefan
EROMIN Jan
07
07
07
07
29.69
28.79
28.75
29.13
33.50
34.24
32.45
32.95
35.97
38.33
35.26
33.26
35.39
38.31
34.96
32.82
2:14.55
2:19.67
2:11.42
2:08.16


<< TOP >>
3 - Eliminacje dzień 22021.12.18 - 9:00


Konkurencja 15
2021.12.18 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
25.36
27.03
URBANCZYK Aleksandra
CIERPIAŁOWSKA Paulina
POL
POL
Berlin (GER)
Ostrowiec Św
2017.08.06
2019.12.07

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WYSOCKA Amelia07UKP Fala Kraśnik27.90667A
2.HOFMAN Roksana07KP Bałtyk Kołobrzeg28.32638A
3.MARKIEWICZ Weronika07Neptun Gdańsk29.45567A
4.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA Liliana07Buks29.48565A
5.BIERNACKA Lena07OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki29.49565A
6.ROJEK Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy29.57560A
7.DUDA Anna07MKP Szczecin29.70553A
8.GREŃ Martyna07UKS  ,,Dragon'' Będzin29.71552A
9.ZUREL Laura07Sejwal Rypin29.84545A
10.GRZESIAK Oliwia07WKS Śląsk29.85544A
11.GORGOSZ Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice29.87543B
12.RYBAK Maja07KS Posnania Poznań30.11530B
13.SITKIEWICZ Jagoda07MKS Pałac Młodzieży Katowice30.29521B
14.MACHNO Anna07KS Victoria Zawiercie30.34518B
15.DANILEWICZ Julia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin30.36517B
16.DZIUBA Monika07SWIMLAND Olsztyn30.46512B
17.GRZEGORZEWSKA Julia07Nowodworski OSiR30.47512B
18.BAKUN Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa30.51510B
19.OLEJARNIK Magdalena07Towarzystwo Sportowe w Połańcu30.53509B
20.HAZUKA Dominika07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu30.57507B
21.DUŃKO Julia07RWKS Sparta Biłgoraj30.61505R
22.ZAKRZEWSKA Oliwia07UKS Nawa Skierniewice30.65503R
23.TROJANOWSKA Hanna07KP Bałtyk Kołobrzeg30.79496
24.MURAS Nina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park30.84494
25.KRZEMIŃSKA Amelia07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu30.93489
26.RUMINIECKA Maja07KS Warta Poznań30.96488
27.RYZNAR Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa30.97487
28.KACZMAREK Amelia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.02485
29.JAINTA Sara07DOKiS SP Vega Dobrodzień31.04484
30.WIERZBICKA Maria07UKS ,,HS'' Team Kryty Basen Kłodzko31.18478
31.PLAGA Olga07TP Skalar Słupsk31.20477
32.TOMKIEL Anna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park31.27473
33.KWIATKOWSKA Rozalia07UKS KORAL Wrocław31.29473
34.ZIELIŃSKA Maja07UKS SP5 Swim31.33471
35.KUBERA Helena07UKP Jedynka Elbląg31.36469
36.BROJANOWSKA Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa31.44466
37.KOWALICZEK Hanna07TP Zielona Góra31.52462
ZDZIEBŁO Zosia07Uks "Salmo Żory"31.52462
39.CHMIELEWSKA Julia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.64457
40.ZARZECKA Roksana07Klub Pływacki Ciechanów31.69455
MORDAWSKA Natalia07UKS Ruch Grudziądz31.69455
RUTKOWSKA Aneta07UKS SP-149 Łódź31.69455
43.TARASZKIEWICZ Zofia07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park31.71454
44.OGIEWA Karolina07MKS Pałac Młodzieży Katowice31.79451
45.SOSNÓWKA Milena07UKP Fala Kraśnik31.89446
BARTKOWIAK Karolina07UPKS Wodnik Rawicz31.89446
47.SZCZEPANIAK Lena07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot31.94444
48.BOGUSŁAWSKA Aleksandra07MKS Pałac Młodzieży Katowice32.04440
49.PISKORSKA Marta07UKP Manta Jelcz-Laskowice32.06439
50.LEPSZY-BAYARAA Julia07UKP Unia Oświęcim32.16435
SKUDLIK Michalina07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska32.16435
52.SADO Aleksandra07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki32.18434
53.CICHA Zofia07UKS SMS Galicja Kraków32.21433
54.CAŁKA Alicja07UKS SMS Galicja Kraków32.22433
55.KRASZEWSKA Dominika07MTP Kormoran Olsztyn32.30430
MAKOWSKA Oliwia07MUKP ,,Przyjazne Wody''32.30430
57.UTNIK Aleksandra07TP Zielona Góra32.36427
58.DOŁOWY Małgorzata07UKP ,,Polonia Warszawa''32.44424
59.KOŁTUNIEWICZ Julia07MKS Juvenia Wrocław32.60418
60.KULAS Anna07MKS Juvenia Wrocław32.62417
61.SZCZOTKA Natalia07UKP Unia Oświęcim32.79411
62.KUKUŁA Maja07MKS Pałac Młodzieży Katowice32.88407
63.LIS Weronika07Kłobucki KP ,,Delfin''32.98403
KIJKO Paula07MKS Znicz Koszalin32.98403
65.WIECZOREK Zuzanna07MKS SP 63 Bydgoszcz32.99403
66.AWDZIEJ Oliwia07UKS  ,,Batory'' Sokółka33.10399
BILIŃSKA Natalia07UKS Siódemka Gdynia33.10399
68.RODZIK Zuzanna07OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki33.16397
69.STAŃCZYK Klaudia07MPKS Orka Ciechanów33.17397
70.KACZMARCZYK Zuzanna07KP Płetwal Mława33.19396
71.JAWORSKA Milena07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki33.34391
72.OWCZAREK Julia07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.33.35390
73.JUSTYŃSKA Jagoda07UKS MOS w Opolu33.45387
74.JEZIORSKA Natalia07SKS 137 Delfin Łódź33.49385
75.CHRZANOWSKA Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn33.57383
76.ZAKRZEWSKA Natalia07UKS "Krośnicka Przystań"33.71378
77.SZCZYPEK Kinga07UKS SP5 Swim33.79375
78.PARZNIEWSKA Aleksandra07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki33.96369
79.ŚWIĘTOŃ Nikola07MKS Znicz Koszalin34.05367
80.GRZEGORZEWSKA Julia07UKP ,,Polonia Warszawa''34.07366
81.KOŁODZIEJCZYK Maja07UKS Swim Team Wilanów34.08366
82.TURSKA Rozalia07UKS SP5 Swim34.24360
83.PIOTROWSKA Emilia07MKP Zabrze34.26360
84.BOBROWSKA Zofia07UKS MOS w Opolu34.33358
85.GOLĘDZINOWSKA Amelia07Uks ,,Pingwiny''34.36357
86.LEWANDOWSKA Aleksandra07MKP Zabrze34.41355
87.JAGODZIŃSKA Zofia07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański34.43355
88.STAWECKA Maria07SWIMLAND Olsztyn34.50352
89.LUTKOWSKA Pola07MUKS ''Piętnastka''34.51352
90.JAŚNIECKA Paulina07UKS MOS w Opolu34.65348
91.KUBIAK Matylda07Uks "Salmo Żory"34.66348
92.WASILEWSKA Amelia07SWIMLAND Olsztyn34.84342
93.BRZYSZKO Paula07Uks Skarpa Lublin34.96339
94.MAREK Nikola07UKS 190 Łódź35.08335
95.KOSIOREK Dominika07UKP Jedynka Elbląg35.16333
96.SUSKA Zuzanna07UKP Jedynka Elbląg35.36327
97.WALICKA Martyna07MUKS ''Piętnastka''35.59321
98.BĄCAL Zuzanna07UKS Victoria Kozy36.46298
99.JASIEWICZ Wiktoria07UKS Siódemka Gdynia36.91288
100.WARSIŃSKA Julia07MKS Neptun Stargard37.06284


<< TOP >>
Konkurencja 16
2021.12.18 - 9:12
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
22.53
24.37
CIEŚLAK Marcin
BRZÓSKA Jan
POL
POL
Budapeszt (HUN)
Ostrowiec Św.
2020.11.16
2020.12.19

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BIELIŃSKI Bartosz07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej25.75602A
2.WIERASZKA Bartosz07TP Zielona Góra25.94589A
3.OKOŃ Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica25.97587A
4.WÓJCIAK Oliwier07UKS "V" Łomianki26.32564A
5.JABŁOŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa26.38560A
6.WILDNER Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa26.40559A
7.CZOGAŁA Grzegorz07"Sikret" Gliwice26.47554A
DROBEK Julian07TP Zielona Góra26.47554A
9.MRÓZ Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy26.72539A
10.NOWAKOWSKI Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków26.74538A
11.SAKŁAK Szymon07UKS SMS Galicja Kraków26.78535B
12.MIŁKOWSKI Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śródmieście26.87530B
13.GAJDA Jan07MKS Trójka Łódź26.93526B
14.STEFAŃSKI Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa26.97524B
15.JAŃCZYK Maksymilian07UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej27.02521B
16.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań27.06519B
17.SZMYTKE Bartosz07UKS Żoliborz27.15514B
18.ROMER Stanisław07UKS 48 Warszawa Śródmieście27.29506B
19.BEDYŃSKI Sebastian07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa27.35502B
20.HUBIŃSKI Olivier07KS Delfin Gdynia27.37501?
KUSEK Mateusz07Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki27.37501?
22.PIOTROWSKI Kacper07UKS Manta Warszawa Włochy27.72483R
23.ANTOSIK Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa27.73482
24.PIĄTKIEWICZ Piotr07MKS Trójka Łódź27.75481
25.GARWULEWSKI Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa27.83477
26.KRYSIAK Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa27.91473
27.GAJEWSKI Bartosz07TP Zielona Góra27.93472
28.BARCZYK Karol07Uks Cityzen27.96470
29.TARKOWSKI Wojciech07UKS Ruch Grudziądz28.09464
30.BRYCH Krzysztof07MKS MOS Katowice28.19459
DZIK Kamil07SWIMLAND Olsztyn28.19459
32.GARSTKA Aleksander07MPKS Orka Ciechanów28.30453
33.BAKALARZ Franciszek07MKS SP 63 Bydgoszcz28.32452
34.SOTKOWSKI Kacper07UKS SMS Galicja Kraków28.34452
35.KOLUCH Franciszek07UKS Kapry-Armexim Pruszków28.42448
36.EROMIN Jan07UKP ,,Polonia Warszawa''28.44447
37.GORAJ Bartłomiej07UKS ,,Omega'' Olkusz28.45446
38.TOBIASZ Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa28.53443
39.CHMIEL Borys07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.58440
40.GRZYWIŃSKI Jakub07Włocławski Klub Nurkowy Jacques28.62438
41.KRZYWANIA Miłosz07KS Warta Poznań28.66437
42.KUŁTON Jakub07''UKS - Jedynka Kórnik''28.74433
43.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz07SWIMLAND Olsztyn28.86428
44.OBŁUSKI Aleksander07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park28.90426
45.KACPRZAK Marcel07UKS 190 Łódź28.93424
46.KOSIOREK Olaf07KS Warta Poznań28.95424
47.ROMAŃSKI Jan07MUKS Wodnik Łask29.16414
48.WÓJCIK Mikołaj07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa29.21412
49.DĄBROWSKI Filip07MKS Pałac Młodzieży Katowice29.23411
50.JANUS Filip07UKS Aquatica Pawłowice29.28409
51.MELEROWICZ Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa29.30409
52.SKOWRONEK Sambor07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa29.44403
53.GIL AMADOR Kornel07AZS SMS Jarosław29.46402
54.CZERWIŃSKI Maksymilian07Neptun Gdańsk29.50400
BIENIECKI Stefan07UKP ,,Polonia Warszawa''29.50400
56.MAROSZEK Alex07KS Górnik Radlin29.51400
UKLEJA Szymon07UKS Olimpic Warka29.51400
58.DRZYCIMSKI Maciej07UKP Manta Jelcz-Laskowice29.56398
GAJEWSKI Aleksander07Uks ,,Pingwiny''29.56398
60.KONIECZNY Miłosz07UKS NIKA Sport Team Kraków29.61396
FICEK Aleksander07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie29.61396
62.WOLNIEWICZ Karol07Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie29.65394
63.WITERSKI Kacper07MKS Juvenia Białystok29.66394
64.MIKOŁAJCZYK Adrian07SKS 137 Delfin Łódź29.71392
65.BARANOWSKI Alex07Uks Cityzen29.74391
66.PRONIN Patryk07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.29.79389
67.MALINOWSKI Adrian07MTP Kormoran Olsztyn29.83387
68.BZÓWKA Jakub07Towarzystwo Sportowe w Połańcu29.86386
69.BORYCZKA Maciej07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry29.87386
70.KISIELEWSKI Jakub07UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.89385
71.PAKULSKI Miłosz07Dwójka Morena Gdańsk29.94383
GNIADO Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa29.94383
PUTEK Patryk07UKS G-8 Bielany Warszawa29.94383
74.WIĘCEK Kacper07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa29.99381
75.PATUCHA Stanisław07UKP ,,Polonia Warszawa''30.01380
76.GĄSIOR Bartosz07KS Delfin Gdynia30.05379
77.WIELGOSZ Borys07MUKS ''Piętnastka''30.08378
78.BUREK Oskar07KS Korona Kraków30.15375
79.URBAŃCZYK Julian07UKS Żoliborz30.21373
80.ZYGMUNT Michał07MKP Astromal-Leszno30.26371
81.KOPICZYŃSKI Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa30.30369
BRODOWSKI Michał07UKS Nawa Skierniewice30.30369
83.TOKAREWICZ Igor07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański30.33368
84.KASPRZAK Krystian07KS JUST SWIM Jelenia Góra30.37367
85.ROSIŃSKI Mikołaj07MKS Juvenia Wrocław30.56360
86.MIELCZAREK Maciej07UKS Żoliborz30.57360
87.WOJNOWSKI Filip07MTP Kormoran Olsztyn30.61358
KOZDROWSKI Maciej07WKS Śląsk30.61358
89.ŚLEPECKI Szymon07MKP Zabrze30.65357
90.CIEĆKOWSKI Maksymilian07MKS Znicz Koszalin30.66356
91.CARSTENS Dominik07UKS Siódemka Gdynia30.67356
92.KWIASOWSKI Jakub07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz30.84350
93.ŁUKAWSKI Tomasz07UKS 48 Warszawa Śródmieście30.86350
94.MUCHA Maksym07UKS Swim Team Wilanów30.92348
95.OSZAJCA Radosław07RWKS Sparta Biłgoraj30.96346
96.KACZOR Oskar07UKS Siódemka Gdynia31.01345
97.DRANKOWICZ Bartosz07MTP Kormoran Olsztyn31.16340
98.BALINOWSKI Oskar07MTKP Delfin Toruń31.27336
99.STAŚKIEWICZ Wiktor07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park31.70322
100.JAKUBIAK Szymon07Uks Skarpa Lublin31.80319
101.WOŁODKO Wiktor07UKP Manta Jelcz-Laskowice31.90316
102.PRADELA Jacek07MKS Pałac Młodzieży Katowice31.94315
103.KLĘK Antoni07MUKS Wodnik Łask31.95315
104.DANIEL Aleksander07MKS SP 63 Bydgoszcz32.28305
105.MASTALEREK Karol07UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.33304
106.TARAPATA Bartłomiej07Start Opole32.37303
107.PĘDZIWIATR Igor07UKP Unia Oświęcim32.63296
108.RESZKA Jakub07UKS Kapry-Armexim Pruszków32.95287
109.MUCHA Bartosz07UKS Manta Warszawa Włochy33.79266
110.PRZESZŁOWSKI Sebastian07AZS SMS Jarosław33.84265
111.STRZELCZYK Filip07Wodnik Radom34.17257
112.ORŁOWSKI Bartosz07MKS Neptun Stargard35.10237
DYSKW.PORĘBA Krzysztof07WKS Śląsk
O1


<< TOP >>
Konkurencja 17
2021.12.18 - 9:26
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
26.03
28.17
URBANCZYK Aleksandra
KEMPA Kinga
POL
POL
Lublin
Ostrowiec Sw
2015.12.19
2019.12.07

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CELMER Natalia07KS Posnania Poznań29.55650A
2.GRZECH Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach29.73638A
3.ŚCIBIOREK Dominika07UKS G-8 Bielany Warszawa29.85630A
4.BURZAK Martyna07MKP Gdańsk30.13613A
5.STANEK Magdalena07UKS SMS Galicja Kraków30.20609A
6.FILIPOWICZ Barbara07UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.56587A
7.DENISIEWICZ Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice30.64583A
8.DANILEWICZ Julia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin30.65582A
9.WRZESZCZYŃSKA Marta07KS Posnania Poznań31.01562A
10.DOMORADZKA Julia07KU AZS UMCS Lublin31.11557A
11.BADURA Oliwia07DOKiS SP Vega Dobrodzień31.13556B
12.MICHALSKA Pola07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park31.23550B
13.SARNA Inez07UKS Nawa Skierniewice31.28548B
14.BURDON Paulina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.29547B
15.ROJEK Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy31.51536B
16.ZAKRZEWSKA Oliwia07UKS Nawa Skierniewice31.53535B
17.GACKA Aleksandra07UKS Siódemka Gdynia31.54534B
18.GRECH Natalia07UKS Aquatica Pawłowice31.56533B
BROJANOWSKA Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa31.56533B
20.DOLATA Julia07Start Opole31.63530B
21.ROSIŃSKA Natalia07UKS Żabianka Gdańsk31.68527R
22.FIGURSKA Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa31.72525R
23.KUBERA Helena07UKP Jedynka Elbląg31.73525
24.GÓRALCZYK Aleksandra07UKS Ostrobramska31.82520
25.CICH Kinga07RWKS Sparta Biłgoraj31.83520
GREŃ Martyna07UKS  ,,Dragon'' Będzin31.83520
27.LASZCZAK Aleksandra07UKP Unia Oświęcim31.84519
28.SOBCZAK Antonina07UKS 48 Warszawa Śródmieście31.94514
29.MACHNO Anna07KS Victoria Zawiercie31.96513
MORDAWSKA Natalia07UKS Ruch Grudziądz31.96513
31.RYBAK Maja07KS Posnania Poznań32.00512
32.KOZIOŁ Gabriela07UKS "Feniks" Dębica32.11506
33.ADAMOWSKA Nadia07Uks Skarpa Lublin32.26499
34.NOGA Dominika07Kłobucki KP ,,Delfin''32.35495
35.BIELENINIK Hanna07MKS Neptun Stargard32.39493
36.SUROWIEC Gabriela07UKP Fala Kraśnik32.47490
37.BARTOŚ Wiktoria07Uks Skarpa Lublin32.49489
38.PISKORSKA Marta07UKP Manta Jelcz-Laskowice32.57485
39.SIEMBIDA Wiktoria07MKP Szczecin32.59484
40.SKRZYPCZAK Natalia07MMKS Kędzierzyn-Koźle32.65482
41.GRZEGORZEWSKA Julia07Nowodworski OSiR32.78476
42.SITKIEWICZ Jagoda07MKS Pałac Młodzieży Katowice32.82474
43.GRACKA Hanna07MKP Szczecin33.04465
44.TOMASZEWSKA Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa33.05464
45.LIS Weronika07Kłobucki KP ,,Delfin''33.17459
46.KUKUŁA Maja07MKS Pałac Młodzieży Katowice33.26455
47.SURMACZYŃSKA Julia07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa33.27455
48.KRÓL Karolina07UKS SMS Galicja Kraków33.39450
49.POLAK Lena07KS Korona Kraków33.42449
LEWICKA Hanna07UKS ,,HS'' Team Kryty Basen Kłodzko33.42449
51.WIERZBICKA Maria07UKS ,,HS'' Team Kryty Basen Kłodzko33.52445
52.KIJKO Paula07MKS Znicz Koszalin33.63441
53.PIAŚCIŃSKA Alicja07UKS Swim Team Wilanów33.64440
54.BARSZEWSKA Martyna07MKS SP 63 Bydgoszcz33.66439
55.FEJKIEL Matylda07KS Górnik Radlin33.68439
56.DREGER Gabriela07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park33.83433
57.BARTKOWIAK Karolina07UPKS Wodnik Rawicz33.84432
58.DOŁOWY Małgorzata07UKP ,,Polonia Warszawa''33.91430
59.BRODACKA Maja07MTP Kormoran Olsztyn34.21419
60.BROŻEK Natalia07MOSM Tychy34.25417
61.GÓRNY Maja07WKS Śląsk34.40412
62.KRAWCZYK Marta07MKP Astromal-Leszno34.53407
63.MOSKAL Joanna07Uks ,,Pingwiny''34.77399
64.PIOTROWSKA Emilia07MKP Zabrze34.87395
65.NADARZYŃSKA Luiza07MPKS Orka Ciechanów34.98391
66.GAWENDA Zuzanna07MKS SMS Victoria Racibórz35.31381
MAREK Nikola07UKS 190 Łódź35.31381
68.SKUPIN Wiktoria07KS Górnik Radlin35.36379
69.LEWANDOWSKA Aleksandra07MKP Zabrze35.75367
70.POŁEĆ Hanna07UKS SP-149 Łódź35.80365
71.ZAKRZEWSKA Natalia07UKS "Krośnicka Przystań"35.86363
72.POLIŃSKA Natalia07UKS SP-149 Łódź36.08357
73.SZKLARZ Julia07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa36.10356
74.WOJTKOWIAK Wiktoria07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz36.35349
75.SETNICKA Victoria07Start Opole36.39348
76.ADAMCZYK Wiktoria07MTP Kormoran Olsztyn36.85335
77.SOCHA Maria07UKS Ostrobramska36.91333
78.ŁABĘCKA Jolanta07UKS Ostrobramska36.96332
79.ANTKOWIAK Matylda07MUKS ''Piętnastka''37.56316
80.JASIEWICZ Wiktoria07UKS Siódemka Gdynia39.02282


<< TOP >>
Konkurencja 18
2021.12.18 - 9:37
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
22.96
25.27
POLEWKA Tomasz
KOSIŃSKI Filip
POL
POL
Netanya (ISR)
Olsztyn
2015.12.06
2018.12.15

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŚLESIK Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa26.23607A
2.OKOŃ Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.41595A
3.URBANIAK Olivier07MKS Trójka Łódź27.15548A
4.NOWAKOWSKI Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków27.29539A
5.SHYPIN Aliaksandr07UKS G-8 Bielany Warszawa27.38534A
6.MRÓZ Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy27.53525A
7.KRUPA Jakub07UKP Unia Oświęcim27.74513A
8.KOZAKIEWICZ Aleksander07UKS Swim Team Wilanów27.82509A
9.HETMAN Mikołaj07MKS SP 63 Bydgoszcz28.09494A
10.ŁAZAROWICZ Janusz07UKS 48 Warszawa Śródmieście28.25486A
11.BURCZYŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa28.47475B
12.FISCHER Leon07MKS Juvenia Wrocław28.57470B
13.OCHALIK Adrian07MKS ,,IKAR'' Mielec28.70464B
14.MIRONIUK Wiktor07KS Narwal Międzyrzec Podl.28.82458B
15.PERA Jan07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.88455B
16.JAŃCZYK Maksymilian07UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej29.03448B
17.KACZMAREK Kamil07Uks Cityzen29.09445B
18.GROCHALSKI Igor07MKS CKS-SMS Szczecin29.43430B
19.HUBIŃSKI Olivier07KS Delfin Gdynia29.49427B
20.PARZYCH Miłosz07UKS Butterfly Łomża29.57424B
21.BUCOŃ Paweł07UKP Fala Kraśnik29.63421R
22.TUROWSKI Mateusz07MKS Pałac Młodzieży Katowice29.74417R
23.KOPICZYŃSKI Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa29.79414
24.ULAS Antoni07MUKS Wodnik Łask29.90410
25.BARCZYK Karol07Uks Cityzen30.02405
26.GLIJER Maksym07UKS SMS Galicja Kraków30.06403
27.PABICH Bartosz07MPKS Orka Ciechanów30.18399
28.MICHALCZUK Bartosz07MKS Juvenia Wrocław30.23397
29.SKOWROŃSKI Braian07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa30.32393
30.JOŃCZYK Patryk07KS Delfin Gdynia30.42389
31.CIAPUŁA Michał07UKP Unia Oświęcim30.44388
32.GAŁOŃSKI Tomasz07KP Solne Miasto Wieliczka30.49387
WASIELEWSKI Krzysztof07Uks ,,Pingwiny''30.49387
34.MRUGAŁA Michał07Buks30.53385
35.URBAŃCZYK Julian07UKS Żoliborz30.56384
36.CHMIEL Borys07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.30.59383
37.CZERWIŃSKI Maksymilian07Neptun Gdańsk30.61382
38.SAŁBUT Oskar07Buks30.65381
39.ROMANIUK Patryk07Dwójka Morena Gdańsk30.68379
SPIREWSKI Mikołaj07UKS Siódemka Gdynia30.68379
41.KOWALSKI Paweł07TP Zielona Góra30.76376
42.KIERBEDŹ Piotr07Dwójka Morena Gdańsk30.87372
43.SOLAK Kacper07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu30.93370
44.BOCHEŃSKI Szymon07KS Korona Kraków31.00368
45.STODZIEŻ Jakub07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz31.21360
46.KRZYWANIA Miłosz07KS Warta Poznań31.23360
47.KLONOWSKI Mikołaj07St. KP Olimpia Świecie31.27358
48.ZIOŁECKI Beniamin07UKP ,,Polonia Warszawa''31.39354
49.PUCH Wojciech07UKP Jedynka Elbląg31.41354
50.MROZICKI Kacper07UKS ,, Na Fali Bytom''31.51350
51.PAŃKA Oliwier07UKP Manta Jelcz-Laskowice32.00334
52.ŚLEPECKI Szymon07MKP Zabrze32.03333
53.RODZIEWICZ Bartosz07Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie32.12331
54.PACHUCKI Szymon07UKS Butterfly Łomża32.57317
55.DRANKOWICZ Bartosz07MTP Kormoran Olsztyn32.82310
56.WIĘCEK Kacper07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa33.06303
57.GOMUŁKA Franciszek07UKS Żoliborz33.07303
58.WERWIŃSKI Mateusz07MKP Astromal-Leszno33.14301
59.RESZKA Jakub07UKS Kapry-Armexim Pruszków33.22299
60.DAKOWICZ Marcin07UKS SMS Galicja Kraków33.43293
61.MAŃCZYŃSKI Filip07Start Opole33.95280
62.KACZOR Oskar07UKS Siódemka Gdynia34.02278
63.WĄSOWSKI Kacper07UKS H2O Warszawa34.09276
64.GRABLEWSKI Wojciech07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot34.29272
65.ROSIK Oskar07MKP Astromal-Leszno34.78260
66.MASTALEREK Karol07UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.87258
67.KILAR Korneliusz07AZS SMS Jarosław36.47226


<< TOP >>
Konkurencja 19
2021.12.18 - 9:46
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
4:05.77
4:09.54
BARZYCKA Paulina
GUŚĆ Wiktoria
POL
POL
Gorzow
Olsztyn
2005.11.26
2018.12.15

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SZOPA Natalia07UKP Gryf Dębica4:35.23613A
50m:
100m:
31.03
1:05.26
31.03
34.23
150m:
200m:
1:40.67
2:16.31
35.41
35.64
250m:
300m:
2:51.71
3:27.48
35.40
35.77
350m:
400m:
4:02.69
4:35.23
35.21
32.54
2.WIERNICKA Julia07KS Piątka Chorzów4:35.30613A
50m:
100m:
30.95
1:05.52
30.95
34.57
150m:
200m:
1:40.82
2:16.00
35.30
35.18
250m:
300m:
2:51.49
3:27.07
35.49
35.58
350m:
400m:
4:02.51
4:35.30
35.44
32.79
3.MAŁOLEPSZA Weronika07MKP Szczecin4:35.35613A
50m:
100m:
31.06
1:05.45
31.06
34.39
150m:
200m:
1:40.46
2:15.93
35.01
35.47
250m:
300m:
2:50.80
3:26.25
34.87
35.45
350m:
400m:
4:01.65
4:35.35
35.40
33.70
4.KUCZMAR Zuzanna07MKS Ochota Warszawa4:35.50612A
50m:
100m:
30.94
1:05.39
30.94
34.45
150m:
200m:
1:40.70
2:15.97
35.31
35.27
250m:
300m:
2:51.22
3:26.67
35.25
35.45
350m:
400m:
4:01.98
4:35.50
35.31
33.52
5.POPPE Marta07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska4:36.03608A
50m:
100m:
31.30
1:05.70
31.30
34.40
150m:
200m:
1:41.05
2:16.40
35.35
35.35
250m:
300m:
2:51.80
3:27.22
35.40
35.42
350m:
400m:
4:02.30
4:36.03
35.08
33.73
6.GULCZYŃSKA Natalia07Uks Cityzen4:37.51598A
50m:
100m:
31.03
1:05.91
31.03
34.88
150m:
200m:
1:41.22
2:16.85
35.31
35.63
250m:
300m:
2:52.23
3:28.47
35.38
36.24
350m:
400m:
4:03.74
4:37.51
35.27
33.77
7.WÓJCIK Zuzanna07MUKP Korona-Swim Kielce4:37.77597A
50m:
100m:
31.30
1:05.82
31.30
34.52
150m:
200m:
1:40.98
2:16.43
35.16
35.45
250m:
300m:
2:51.94
3:27.41
35.51
35.47
350m:
400m:
4:03.38
4:37.77
35.97
34.39
8.RĄCZKOWSKA Maja07LKS Jedność 32 Przyszowice4:37.80597A
50m:
100m:
31.63
1:06.24
31.63
34.61
150m:
200m:
1:41.24
2:16.26
35.00
35.02
250m:
300m:
2:52.04
3:27.77
35.78
35.73
350m:
400m:
4:03.47
4:37.80
35.70
34.33
9.MURAS Nina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:39.55585A
50m:
100m:
32.76
1:08.54
32.76
35.78
150m:
200m:
1:44.94
2:20.48
36.40
35.54
250m:
300m:
2:56.00
3:31.24
35.52
35.24
350m:
400m:
4:06.49
4:39.55
35.25
33.06
10.SIEDLEWSKA Marcelina07UKS Żabianka Gdańsk4:40.12582A
50m:
100m:
32.09
1:07.54
32.09
35.45
150m:
200m:
1:43.77
2:19.66
36.23
35.89
250m:
300m:
2:55.81
3:31.70
36.15
35.89
350m:
400m:
4:07.48
4:40.12
35.78
32.64
11.WŁADYCZKA Amelia07MKS Juvenia Wrocław4:41.31574B
50m:
100m:
31.28
1:06.05
31.28
34.77
150m:
200m:
1:41.98
2:18.12
35.93
36.14
250m:
300m:
2:54.20
3:30.40
36.08
36.20
350m:
400m:
4:06.81
4:41.31
36.41
34.50
12.SOWA Barbara07UKP Unia Oświęcim4:41.95571B
50m:
100m:
31.35
1:06.79
31.35
35.44
150m:
200m:
1:43.03
2:19.07
36.24
36.04
250m:
300m:
2:55.54
3:31.45
36.47
35.91
350m:
400m:
4:07.64
4:41.95
36.19
34.31
13.WĘGRZYCKA Małgorzata07MKS Trójka Łódź4:43.23563B
50m:
100m:
32.12
1:07.56
32.12
35.44
150m:
200m:
1:43.56
2:19.73
36.00
36.17
250m:
300m:
2:55.81
3:32.71
36.08
36.90
350m:
400m:
4:08.76
4:43.23
36.05
34.47
14.CICH Kinga07RWKS Sparta Biłgoraj4:45.48550B
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
2:57.53350m:
400m:
4:09.75
4:45.48

35.73
15.SZCZERBA Patrycja07Ognisko TKKF DELFIN Tarnów4:47.52538B
50m:
100m:
33.28
1:10.03
33.28
36.75
150m:
200m:
1:46.83
2:23.92
36.80
37.09
250m:
300m:
3:00.76
3:37.24
36.84
36.48
350m:
400m:
4:13.43
4:47.52
36.19
34.09
16.LASZCZAK Aleksandra07UKP Unia Oświęcim4:47.72537B
50m:
100m:
32.6632.66150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:47.72
17.ORASZEK Karolina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:48.51532B
50m:
100m:
31.20
1:06.67
31.20
35.47
150m:
200m:
1:43.12
2:20.53
36.45
37.41
250m:
300m:
2:56.84
3:33.93
36.31
37.09
350m:
400m:
4:11.42
4:48.51
37.49
37.09
18.GOLANOWSKA Gabriela07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz4:50.69521B
50m:
100m:
33.50
1:10.55
33.50
37.05
150m:
200m:
1:47.90
2:25.23
37.35
37.33
250m:
300m:
3:02.25
3:39.58
37.02
37.33
350m:
400m:
4:16.63
4:50.69
37.05
34.06
MODRZYŃSKA Wiktoria07MKP Szczecin4:50.69521B
50m:
100m:
32.33
1:07.60
32.33
35.27
150m:
200m:
1:44.57
2:22.14
36.97
37.57
250m:
300m:
2:59.89
3:37.48
37.75
37.59
350m:
400m:
4:14.82
4:50.69
37.34
35.87
20.OWCZAREK Julia07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:51.61516B
50m:
100m:
33.56
1:09.87
33.56
36.31
150m:
200m:
1:47.15
2:24.73
37.28
37.58
250m:
300m:
3:02.35
3:40.04
37.62
37.69
350m:
400m:
4:16.91
4:51.61
36.87
34.70
21.PIAŚCIŃSKA Alicja07UKS Swim Team Wilanów4:51.70515R
50m:
100m:
33.23
1:09.84
33.23
36.61
150m:
200m:
1:46.58
2:23.78
36.74
37.20
250m:
300m:
3:01.64
3:39.17
37.86
37.53
350m:
400m:
4:16.10
4:51.70
36.93
35.60
22.RYDYŃSKA Maja07MKS SP 63 Bydgoszcz4:51.82515R
50m:
100m:
32.92
1:09.26
32.92
36.34
150m:
200m:
1:46.54
2:24.45
37.28
37.91
250m:
300m:
3:01.83
3:39.83
37.38
38.00
350m:
400m:
4:17.30
4:51.82
37.47
34.52
23.MICHALSKA Pola07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:51.90514
50m:
100m:
31.86
1:07.76
31.86
35.90
150m:
200m:
1:45.30
2:23.63
37.54
38.33
250m:
300m:
3:01.68
3:39.11
38.05
37.43
350m:
400m:
4:16.75
4:51.90
37.64
35.15
24.JAROS Aleksandra07KS Neptun Świdnica4:52.46511
50m:
100m:
33.66
1:10.46
33.66
36.80
150m:
200m:
1:47.66
2:25.19
37.20
37.53
250m:
300m:
3:02.39
3:39.61
37.20
37.22
350m:
400m:
4:16.88
4:52.46
37.27
35.58
25.GUZDEK Anna07UKP Unia Oświęcim4:52.66510
50m:
100m:
33.00
1:09.18
33.00
36.18
150m:
200m:
1:46.03
2:23.38
36.85
37.35
250m:
300m:
3:00.96
3:39.55
37.58
38.59
350m:
400m:
4:16.85
4:52.66
37.30
35.81
26.JACUK Julia07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz4:52.84509
50m:
100m:
32.31
1:08.38
32.31
36.07
150m:
200m:
1:45.38
2:23.18
37.00
37.80
250m:
300m:
3:01.11
3:39.87
37.93
38.76
350m:
400m:
4:17.21
4:52.84
37.34
35.63
27.TRAFALSKA Zuzanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:53.43506
50m:
100m:
30.96
1:06.29
30.96
35.33
150m:
200m:
1:43.76
2:21.55
37.47
37.79
250m:
300m:
3:00.09
3:38.47
38.54
38.38
350m:
400m:
4:16.84
4:53.43
38.37
36.59
28.DZIĘGIEL Marta07UKS Manta Warszawa Włochy4:55.17497
50m:
100m:
33.44
1:10.78
33.44
37.34
150m:
200m:
1:48.38
2:26.38
37.60
38.00
250m:
300m:
3:04.17
3:41.98
37.79
37.81
350m:
400m:
4:19.49
4:55.17
37.51
35.68
29.GIEROWSKA Antonina07UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:56.16492
50m:
100m:
32.48
1:09.20
32.48
36.72
150m:
200m:
1:46.90
2:25.33
37.70
38.43
250m:
300m:
3:03.12
3:42.25
37.79
39.13
350m:
400m:
4:20.14
4:56.16
37.89
36.02
30.TRZEBIŃSKA Magdalena07Uks ,,Pingwiny''4:56.71490
50m:
100m:
32.95
1:10.09
32.95
37.14
150m:
200m:
1:48.58
2:27.33
38.49
38.75
250m:
300m:
3:05.88
3:44.28
38.55
38.40
350m:
400m:
4:21.37
4:56.71
37.09
35.34
31.ZDZIEBŁO Zosia07Uks "Salmo Żory"4:56.82489
50m:
100m:
33.20
1:09.56
33.20
36.36
150m:
200m:
1:47.37
2:25.67
37.81
38.30
250m:
300m:
3:04.27
3:42.66
38.60
38.39
350m:
400m:
4:20.65
4:56.82
37.99
36.17
32.CZERWIŃSKA – LA CERRA Domenica07MKS SMS Victoria Racibórz4:56.86489
50m:
100m:
33.17
1:09.13
33.17
35.96
150m:
200m:
1:46.36
2:24.44
37.23
38.08
250m:
300m:
3:02.65
3:40.94
38.21
38.29
350m:
400m:
4:19.36
4:56.86
38.42
37.50
33.SKUDLIK Michalina07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska4:57.53485
50m:
100m:
33.78
1:10.77
33.78
36.99
150m:
200m:
1:49.20
2:26.96
38.43
37.76
250m:
300m:
3:04.88
3:43.16
37.92
38.28
350m:
400m:
4:21.32
4:57.53
38.16
36.21
34.LIPIŃSKA Julia07UKS "Feniks" Dębica4:58.96479
50m:
100m:
34.1134.11150m:
200m:
1:49.26
2:27.72

38.46
250m:
300m:
3:06.22
3:44.19
38.50
37.97
350m:
400m:
4:22.35
4:58.96
38.16
36.61
35.GAJEWSKA Maja07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach4:59.10478
50m:
100m:
32.38
1:09.93
32.38
37.55
150m:
200m:
1:49.37
2:28.02
39.44
38.65
250m:
300m:
3:06.73
3:45.51
38.71
38.78
350m:
400m:
4:23.74
4:59.10
38.23
35.36
36.KOZŁOWSKA Antonina07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz4:59.39476
50m:
100m:
33.73
1:11.39
33.73
37.66
150m:
200m:
1:49.70
2:27.98
38.31
38.28
250m:
300m:
3:06.85
3:45.09
38.87
38.24
350m:
400m:
4:22.73
4:59.39
37.64
36.66
37.CZUBA Julia07UKP Unia Oświęcim4:59.85474
50m:
100m:
33.48
1:10.98
33.48
37.50
150m:
200m:
1:49.47
2:27.86
38.49
38.39
250m:
300m:
3:06.96
3:45.51
39.10
38.55
350m:
400m:
4:23.57
4:59.85
38.06
36.28
38.IWANICKA Dominika07MKP Zabrze4:59.93474
50m:
100m:

1:11.80
150m:
200m:
1:49.98
2:28.66
38.18
38.68
250m:
300m:
3:07.65
3:46.09
38.99
38.44
350m:
400m:

4:59.93
39.MURAWSKA Wiktoria07KS Delfin Gdynia5:00.20473
50m:
100m:
34.63
1:11.83
34.63
37.20
150m:
200m:
1:50.26
2:28.75
38.43
38.49
250m:
300m:
3:07.00
3:45.58
38.25
38.58
350m:
400m:
4:23.90
5:00.20
38.32
36.30
40.WOJTKOWIAK Wiktoria07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz5:00.35472
50m:
100m:
33.03
1:10.93
33.03
37.90
150m:
200m:
1:50.01
2:28.54
39.08
38.53
250m:
300m:
3:07.25
3:45.63
38.71
38.38
350m:
400m:
4:23.79
5:00.35
38.16
36.56
41.DRĄŻKIEWICZ Pola07UKS Nawa Skierniewice5:00.89469
50m:
100m:
33.46
1:10.66
33.46
37.20
150m:
200m:
1:48.67
2:27.20
38.01
38.53
250m:
300m:
3:05.77
3:45.08
38.57
39.31
350m:
400m:
4:23.89
5:00.89
38.81
37.00
42.ŻUCHOWSKA Antonina07SWIMLAND Olsztyn5:01.22468
50m:
100m:
33.49
1:10.43
33.49
36.94
150m:
200m:
1:48.37
2:26.74
37.94
38.37
250m:
300m:
3:05.15
3:43.85
38.41
38.70
350m:
400m:
4:22.80
5:01.22
38.95
38.42
43.KULAS Anna07MKS Juvenia Wrocław5:01.58466
50m:
100m:
32.32
1:09.34
32.32
37.02
150m:
200m:
1:46.89
2:25.54
37.55
38.65
250m:
300m:
3:04.19
3:43.57
38.65
39.38
350m:
400m:
4:23.05
5:01.58
39.48
38.53
44.SELL Karolina07MUKP Korona-Swim Kielce5:02.44462
50m:
100m:
32.04
1:08.60
32.04
36.56
150m:
200m:
1:46.46
2:25.61
37.86
39.15
250m:
300m:
3:05.04
3:44.12
39.43
39.08
350m:
400m:
4:24.47
5:02.44
40.35
37.97
45.KUBIC Agata07KS Korona Kraków5:03.41458
50m:
100m:
35.75
1:13.98
35.75
38.23
150m:
200m:
1:52.32
2:31.00
38.34
38.68
250m:
300m:
3:09.52
3:48.40
38.52
38.88
350m:
400m:
4:26.86
5:03.41
38.46
36.55
46.SKOWRON Natalia07MKS Pałac Młodzieży Katowice5:03.58457
50m:
100m:

1:10.89
150m:
200m:
1:49.22
2:28.65
38.33
39.43
250m:
300m:
3:07.99
3:47.06
39.34
39.07
350m:
400m:
4:26.12
5:03.58
39.06
37.46
47.FILEK Magdalena07UKS Victoria Kozy5:05.01451
50m:
100m:
33.38
1:10.85
33.38
37.47
150m:
200m:
1:49.32
2:28.62
38.47
39.30
250m:
300m:
3:08.32
3:48.04
39.70
39.72
350m:
400m:
4:28.22
5:05.01
40.18
36.79
48.KRASZEWSKA Dominika07MTP Kormoran Olsztyn5:06.97442
50m:
100m:
34.29
1:12.31
34.29
38.02
150m:
200m:
1:51.40
2:30.99
39.09
39.59
250m:
300m:
3:10.59
3:50.22
39.60
39.63
350m:
400m:
4:29.58
5:06.97
39.36
37.39
49.BER Julia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:07.01442
50m:
100m:
32.98
1:09.75
32.98
36.77
150m:
200m:
1:47.91
2:27.27
38.16
39.36
250m:
300m:
3:07.19
3:47.95
39.92
40.76
350m:
400m:
4:28.41
5:07.01
40.46
38.60
50.ANTOS Alicja07UKP Unia Oświęcim5:07.99438
50m:
100m:
34.52
1:13.21
34.52
38.69
150m:
200m:
1:52.17
2:31.23
38.96
39.06
250m:
300m:
3:11.01
3:50.28
39.78
39.27
350m:
400m:
4:29.22
5:07.99
38.94
38.77
51.ZABRZESKA Kinga07ULKS ,,Wodny Świat''5:09.00433
50m:
100m:
33.54
1:11.10
33.54
37.56
150m:
200m:
1:49.88
2:29.49
38.78
39.61
250m:
300m:
3:09.30
3:49.34
39.81
40.04
350m:
400m:
4:29.97
5:09.00
40.63
39.03
52.JARZYNA Klaudia07UKP Unia Oświęcim5:10.52427
50m:
100m:
34.34
1:12.10
34.34
37.76
150m:
200m:
1:51.37
2:31.13
39.27
39.76
250m:
300m:
3:11.40
3:51.73
40.27
40.33
350m:
400m:
4:31.84
5:10.52
40.11
38.68
53.KUBIAK Matylda07Uks "Salmo Żory"5:10.89425
50m:
100m:
33.75
1:11.39
33.75
37.64
150m:
200m:
2:30.71
3:51.99
1:19.32
1:21.28
250m:
300m:
4:32.66
5:10.89
40.67
38.23
350m:
400m:

5:10.89
54.CAŁA Anastazja07UKP Unia Oświęcim5:13.38415
50m:
100m:
32.87
1:09.93
32.87
37.06
150m:
200m:
1:49.06
2:28.31
39.13
39.25
250m:
300m:
3:09.57
3:50.93
41.26
41.36
350m:
400m:
4:32.25
5:13.38
41.32
41.13
55.WALICKA Martyna07MUKS ''Piętnastka''5:13.53415
50m:
100m:
34.29
1:12.93
34.29
38.64
150m:
200m:
1:52.61
2:32.93
39.68
40.32
250m:
300m:
3:13.30
3:54.06
40.37
40.76
350m:
400m:
4:34.62
5:13.53
40.56
38.91
56.SUSKA Zuzanna07UKP Jedynka Elbląg5:16.13405
50m:
100m:
35.82
1:15.83
35.82
40.01
150m:
200m:
1:56.37
3:17.45
40.54
1:21.08
250m:
300m:
3:57.60
4:37.84
40.15
40.24
350m:
400m:

5:16.13
57.WOŹNIAK Kornelia07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa5:16.28404
50m:
100m:
35.28
1:14.68
35.28
39.40
150m:
200m:
1:55.09
2:35.80
40.41
40.71
250m:
300m:
3:15.98
3:56.58
40.18
40.60
350m:
400m:
4:36.61
5:16.28
40.03
39.67
58.BAŃKOWSKA Julia07UKS Żabianka Gdańsk5:25.28371
50m:
100m:
36.28
1:17.09
36.28
40.81
150m:
200m:
1:58.79
2:40.22
41.70
41.43
250m:
300m:
3:21.56
4:03.54
41.34
41.98
350m:
400m:
4:45.56
5:25.28
42.02
39.72
59.PAZIK Dominika07SWIMLAND Olsztyn5:34.11343
50m:
100m:
37.53
1:19.91
37.53
42.38
150m:
200m:
2:02.86
2:45.86
42.95
43.00
250m:
300m:
3:29.04
4:12.97
43.18
43.93
350m:
400m:
4:55.60
5:34.11
42.63
38.51
60.GRITZNER Marianna07MKS Medyk Giżycko5:35.12340
50m:
100m:
34.27
1:13.85
34.27
39.58
150m:
200m:
1:56.94
2:40.47
43.09
43.53
250m:
300m:
3:24.40
4:08.83
43.93
44.43
350m:
400m:
4:52.96
5:35.12
44.13
42.16


<< TOP >>
Konkurencja 20
2021.12.18 - 10:20
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
3:37.57
3:57.08
WOJDAK Wojciech
FILIPIAK Mikołaj
POL
POL
Netanya (ISR)
Ostrowiec Św.
2015.12.02
2020.12.19

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MIŁKOWSKI Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śródmieście4:10.53608A
50m:
100m:
28.66
59.74
28.66
31.08
150m:
200m:
1:31.57
2:03.53
31.83
31.96
250m:
300m:
2:35.46
3:07.63
31.93
32.17
350m:
400m:
3:39.91
4:10.53
32.28
30.62
2.PIĘTKA Miłosz07MKP Szczecin4:11.31602A
50m:
100m:
28.98
1:00.53
28.98
31.55
150m:
200m:
1:32.04
2:04.20
31.51
32.16
250m:
300m:
2:36.32
3:08.66
32.12
32.34
350m:
400m:
3:40.89
4:11.31
32.23
30.42
3.PIETROŃ Przemysław07KU AZS UMCS Lublin4:12.00597A
50m:
100m:
28.47
59.83
28.47
31.36
150m:
200m:
1:31.77
2:03.58
31.94
31.81
250m:
300m:
2:35.99
3:08.31
32.41
32.32
350m:
400m:
3:40.08
4:12.00
31.77
31.92
4.KOWAL Maciej07MKP Szczecin4:13.66585A
50m:
100m:
29.64
1:01.39
29.64
31.75
150m:
200m:
1:33.31
2:05.31
31.92
32.00
250m:
300m:
2:36.96
3:09.25
31.65
32.29
350m:
400m:
3:41.88
4:13.66
32.63
31.78
5.GNACZYŃSKI Michał07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:15.51573A
50m:
100m:
29.58
1:01.70
29.58
32.12
150m:
200m:
1:33.92
2:06.88
32.22
32.96
250m:
300m:
2:39.67
3:12.35
32.79
32.68
350m:
400m:
3:44.86
4:15.51
32.51
30.65
6.WALKOWSKI Bartosz07UKS 190 Łódź4:15.83571A
50m:
100m:
29.61
1:01.80
29.61
32.19
150m:
200m:
1:34.95
2:07.93
33.15
32.98
250m:
300m:
2:40.33
3:12.98
32.40
32.65
350m:
400m:
3:45.32
4:15.83
32.34
30.51
7.PONIEWAŻ Oliwier07UKS SP5 Swim4:17.17562A
50m:
100m:
29.88
1:01.60
29.88
31.72
150m:
200m:
1:33.64
2:05.94
32.04
32.30
250m:
300m:
2:38.70
3:12.00
32.76
33.30
350m:
400m:
3:44.92
4:17.17
32.92
32.25
8.SZMYTKE Bartosz07UKS Żoliborz4:18.59552A
50m:
100m:
29.46
1:02.18
29.46
32.72
150m:
200m:
1:34.74
2:08.21
32.56
33.47
250m:
300m:
2:41.30
3:14.29
33.09
32.99
350m:
400m:
3:47.04
4:18.59
32.75
31.55
9.GAJEWSKI Jan07MKS Ochota Warszawa4:18.94550A
50m:
100m:
29.01
1:00.78
29.01
31.77
150m:
200m:
1:32.74
2:05.28
31.96
32.54
250m:
300m:
2:38.61
3:12.49
33.33
33.88
350m:
400m:
3:46.27
4:18.94
33.78
32.67
10.KRASKA Mateusz07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:19.28548A
50m:
100m:
29.69
1:02.50
29.69
32.81
150m:
200m:
1:36.18
2:09.35
33.68
33.17
250m:
300m:
2:42.75
3:16.42
33.40
33.67
350m:
400m:
3:49.13
4:19.28
32.71
30.15
11.WALKOWSKI Maciej07UKS 190 Łódź4:20.40541B
50m:
100m:
30.1830.18150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
4:20.40
4:20.40
12.KUSEK Mateusz07Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki4:21.88532B
50m:
100m:
29.03
1:01.47
29.03
32.44
150m:
200m:
1:34.76
2:08.46
33.29
33.70
250m:
300m:
2:42.57
3:16.90
34.11
34.33
350m:
400m:
3:50.84
4:21.88
33.94
31.04
13.CUR Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:22.55528B
50m:
100m:
30.02
1:02.94
30.02
32.92
150m:
200m:
1:36.29
2:09.95
33.35
33.66
250m:
300m:
2:43.36
3:17.03
33.41
33.67
350m:
400m:
3:50.47
4:22.55
33.44
32.08
14.KACPRZAK Marcel07UKS 190 Łódź4:22.76527B
50m:
100m:
30.56
1:04.28
30.56
33.72
150m:
200m:
1:37.64
2:11.44
33.36
33.80
250m:
300m:
2:44.71
3:18.03
33.27
33.32
350m:
400m:
3:51.27
4:22.76
33.24
31.49
15.SELDER Krystian07MKS Trójka Łódź4:23.12524B
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:23.12
16.KANCZKOWSKI Szymon07UKS Tri-Team Rumia4:23.15524B
50m:
100m:
31.38
1:05.04
31.38
33.66
150m:
200m:
1:38.80
2:12.37
33.76
33.57
250m:
300m:
2:45.94
3:19.14
33.57
33.20
350m:
400m:
3:52.21
4:23.15
33.07
30.94
17.OKOŃ Jakub07Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica4:23.43523B
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
3:16.24350m:
400m:

4:23.43
18.KONOPKO Mateusz07LKS Jedność 32 Przyszowice4:23.80520B
50m:
100m:
29.86
1:02.86
29.86
33.00
150m:
200m:
1:36.41
2:10.63
33.55
34.22
250m:
300m:
2:44.25
3:18.10
33.62
33.85
350m:
400m:
3:51.97
4:23.80
33.87
31.83
19.BARANOWSKI Alex07Uks Cityzen4:24.19518B
50m:
100m:
30.82
1:04.25
30.82
33.43
150m:
200m:
1:37.80
2:12.10
33.55
34.30
250m:
300m:
2:45.94
3:19.73
33.84
33.79
350m:
400m:
3:52.07
4:24.19
32.34
32.12
20.MIKOŁAJCZYK Adrian07SKS 137 Delfin Łódź4:24.57516B
50m:
100m:
30.29
1:04.35
30.29
34.06
150m:
200m:
1:38.44
2:12.53
34.09
34.09
250m:
300m:
2:46.18
3:19.49
33.65
33.31
350m:
400m:
3:52.68
4:24.57
33.19
31.89
21.MAZUR Adam07Grupa 5Styl4:24.80514R
50m:
100m:
30.27
1:03.68
30.27
33.41
150m:
200m:
1:37.62
2:11.86
33.94
34.24
250m:
300m:
2:45.60
3:19.13
33.74
33.53
350m:
400m:
3:52.25
4:24.80
33.12
32.55
22.ŁOJEWSKI Adam07MTP Kormoran Olsztyn4:26.32506R
50m:
100m:
30.35
1:03.59
30.35
33.24
150m:
200m:
1:37.46
2:11.63
33.87
34.17
250m:
300m:
2:45.35
3:19.62
33.72
34.27
350m:
400m:
3:53.38
4:26.32
33.76
32.94
23.FIGIEL Filip07UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:26.93502
50m:
100m:
29.47
1:02.44
29.47
32.97
150m:
200m:
1:36.27
2:10.83
33.83
34.56
250m:
300m:
2:45.12
3:19.41
34.29
34.29
350m:
400m:
3:53.85
4:26.93
34.44
33.08
24.WENTLAND Miłosz07MKS Trójka Łódź4:27.11501
50m:
100m:
29.67
1:02.33
29.67
32.66
150m:
200m:
1:36.23
2:10.08
33.90
33.85
250m:
300m:
2:45.00
3:19.60
34.92
34.60
350m:
400m:
3:53.62
4:27.11
34.02
33.49
25.WIECZOREK Kacper07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:27.84497
50m:
100m:
30.57
1:04.32
30.57
33.75
150m:
200m:
1:38.36
2:12.27
34.04
33.91
250m:
300m:
2:46.27
3:20.12
34.00
33.85
350m:
400m:
3:54.21
4:27.84
34.09
33.63
26.KOZŁOWSKI Iwo07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:27.86497
50m:
100m:
30.18
1:03.63
30.18
33.45
150m:
200m:
1:37.61
2:11.94
33.98
34.33
250m:
300m:
2:46.17
3:20.34
34.23
34.17
350m:
400m:
3:54.74
4:27.86
34.40
33.12
27.BORKOWSKI Marcel07KS Neptun Świdnica4:27.95497
50m:
100m:
29.89
1:02.62
29.89
32.73
150m:
200m:
1:36.60
2:10.72
33.98
34.12
250m:
300m:
2:44.67
3:18.97
33.95
34.30
350m:
400m:
3:54.09
4:27.95
35.12
33.86
28.SZYDAROWSKI Łukasz07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot4:28.27495
50m:
100m:
29.62
1:03.37
29.62
33.75
150m:
200m:
1:37.90
2:12.61
34.53
34.71
250m:
300m:
2:47.36
3:21.88
34.75
34.52
350m:
400m:
3:56.00
4:28.27
34.12
32.27
29.TARKOWSKI Wojciech07UKS Ruch Grudziądz4:29.76487
50m:
100m:
29.26
1:02.69
29.26
33.43
150m:
200m:
1:37.21
2:12.03
34.52
34.82
250m:
300m:
2:46.26
3:21.06
34.23
34.80
350m:
400m:
3:55.89
4:29.76
34.83
33.87
30.OBSZYŃSKI Bartłomiej07RWKS Sparta Biłgoraj4:33.57467
50m:
100m:
29.77
1:03.33
29.77
33.56
150m:
200m:
1:37.67
2:12.58
34.34
34.91
250m:
300m:
2:48.37
3:24.11
35.79
35.74
350m:
400m:
3:59.83
4:33.57
35.72
33.74
31.KUŁTON Jakub07''UKS - Jedynka Kórnik''4:33.97464
50m:
100m:
31.84
1:06.35
31.84
34.51
150m:
200m:
1:41.13
2:16.21
34.78
35.08
250m:
300m:
2:50.92
3:25.43
34.71
34.51
350m:
400m:
4:00.52
4:33.97
35.09
33.45
32.WÓJCIK Mikołaj07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa4:35.19458
50m:
100m:
30.69
1:05.86
30.69
35.17
150m:
200m:
1:42.13
2:18.14
36.27
36.01
250m:
300m:
2:53.75
3:28.26
35.61
34.51
350m:
400m:
4:03.03
4:35.19
34.77
32.16
33.GŁOWACKI Sebastian07UKS Nawa Skierniewice4:36.52452
50m:
100m:
30.37
1:04.41
30.37
34.04
150m:
200m:
1:40.47
2:16.03
36.06
35.56
250m:
300m:
2:51.05
3:26.60
35.02
35.55
350m:
400m:
4:02.50
4:36.52
35.90
34.02
34.DWORAKOWSKI Błażej07KS Delfin Gdynia4:36.70451
50m:
100m:
31.02
1:05.82
31.02
34.80
150m:
200m:
1:41.41
2:16.79
35.59
35.38
250m:
300m:
2:52.67
3:28.29
35.88
35.62
350m:
400m:
4:03.87
4:36.70
35.58
32.83
35.TOKAREWICZ Igor07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański4:37.01449
50m:
100m:
31.06
1:05.50
31.06
34.44
150m:
200m:
1:40.44
2:15.66
34.94
35.22
250m:
300m:
2:51.38
3:27.50
35.72
36.12
350m:
400m:
4:03.25
4:37.01
35.75
33.76
36.BALKIEWICZ Ignacy07UKS Butterfly Łomża4:37.44447
50m:
100m:
30.57
1:05.29
30.57
34.72
150m:
200m:
1:40.51
2:16.66
35.22
36.15
250m:
300m:
2:52.69
3:28.74
36.03
36.05
350m:
400m:
4:03.89
4:37.44
35.15
33.55
37.ŚCIGAŁA Remigiusz07KS JUST SWIM Jelenia Góra4:37.52447
50m:
100m:
29.74
1:04.14
29.74
34.40
150m:
200m:
1:39.58
2:15.12
35.44
35.54
250m:
300m:
2:51.83
3:28.65
36.71
36.82
350m:
400m:
4:04.65
4:37.52
36.00
32.87
38.MENDELSKI Radosław07MKS SMS Victoria Racibórz4:37.58447
50m:
100m:

1:05.40
150m:
200m:
1:40.84
2:16.55
35.44
35.71
250m:
300m:
350m:
400m:
4:03.36
4:37.58

34.22
39.MARCINEK Alvaro07MKS ,,IKAR'' Mielec4:38.93440
50m:
100m:
31.10
1:06.46
31.10
35.36
150m:
200m:
1:42.43
2:18.36
35.97
35.93
250m:
300m:
2:54.73
3:30.75
36.37
36.02
350m:
400m:
4:06.48
4:38.93
35.73
32.45
40.JOŃCZYK Patryk07KS Delfin Gdynia4:39.47438
50m:
100m:
31.53
1:06.22
31.53
34.69
150m:
200m:
1:41.79
2:17.19
35.57
35.40
250m:
300m:
2:52.92
3:29.18
35.73
36.26
350m:
400m:
4:05.39
4:39.47
36.21
34.08
41.URBAŃSKI Jakub07UKS SMS Galicja Kraków4:39.70436
50m:
100m:
31.17
1:06.62
31.17
35.45
150m:
200m:
1:42.83
2:19.13
36.21
36.30
250m:
300m:
2:55.66
3:31.64
36.53
35.98
350m:
400m:
4:07.00
4:39.70
35.36
32.70
42.BRONISZ Karol07Uks Skarpa Lublin4:41.65427
50m:
100m:
32.25
1:08.86
32.25
36.61
150m:
200m:
1:45.74
2:22.21
36.88
36.47
250m:
300m:
2:59.07
3:35.13
36.86
36.06
350m:
400m:
4:09.20
4:41.65
34.07
32.45
43.ŁUKAWSKI Tomasz07UKS 48 Warszawa Śródmieście4:41.69427
50m:
100m:
31.11
1:05.69
31.11
34.58
150m:
200m:
1:41.62
2:18.05
35.93
36.43
250m:
300m:
2:54.54
3:31.03
36.49
36.49
350m:
400m:
4:07.17
4:41.69
36.14
34.52
44.GRZĄDKOWSKI Oliwier07MKS CKS-SMS Szczecin4:42.73423
50m:
100m:
31.00
1:06.04
31.00
35.04
150m:
200m:
1:41.76
2:18.22
35.72
36.46
250m:
300m:
2:54.82
3:32.05
36.60
37.23
350m:
400m:
4:08.44
4:42.73
36.39
34.29
45.DRZYCIMSKI Maciej07UKP Manta Jelcz-Laskowice4:45.10412
50m:
100m:
31.40
1:06.50
31.40
35.10
150m:
200m:
1:42.00
2:18.73
35.50
36.73
250m:
300m:
2:56.34
3:33.60
37.61
37.26
350m:
400m:
4:10.99
4:45.10
37.39
34.11
46.SZYMCZAK Marcin07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański4:45.66410
50m:
100m:
31.75
1:06.90
31.75
35.15
150m:
200m:
1:42.59
2:19.01
35.69
36.42
250m:
300m:
2:55.83
3:33.05
36.82
37.22
350m:
400m:
4:10.45
4:45.66
37.40
35.21
47.STAŚKIEWICZ Wiktor07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:45.90409
50m:
100m:
32.58
1:08.60
32.58
36.02
150m:
200m:
1:45.19
2:21.37
36.59
36.18
250m:
300m:
2:57.70
3:34.13
36.33
36.43
350m:
400m:
4:11.03
4:45.90
36.90
34.87
48.TARAPATA Bartłomiej07Start Opole4:46.63406
50m:
100m:
31.72
1:06.36
31.72
34.64
150m:
200m:
1:42.46
2:19.25
36.10
36.79
250m:
300m:
2:56.38
3:33.83
37.13
37.45
350m:
400m:
4:10.77
4:46.63
36.94
35.86
49.MALINOWSKI Adrian07MTP Kormoran Olsztyn4:47.00404
50m:
100m:

1:08.86
150m:
200m:
250m:
300m:

3:36.12
350m:
400m:

4:47.00
50.JARCZEWSKI Jan07UKS 190 Łódź4:47.39402
50m:
100m:
32.48
1:08.52
32.48
36.04
150m:
200m:
1:44.54
2:21.79
36.02
37.25
250m:
300m:
2:57.63
3:34.72
35.84
37.09
350m:
400m:
4:12.11
4:47.39
37.39
35.28
51.HYLA Denis07DOKiS SP Vega Dobrodzień4:48.03400
50m:
100m:
30.95
1:06.20
30.95
35.25
150m:
200m:
1:42.82
2:20.30
36.62
37.48
250m:
300m:
2:57.36
3:34.99
37.06
37.63
350m:
400m:
4:11.73
4:48.03
36.74
36.30
52.FRĄCZYK Jakub07UKS Siódemka Gdynia4:48.15399
50m:
100m:
32.08
1:07.83
32.08
35.75
150m:
200m:
1:44.24
2:21.00
36.41
36.76
250m:
300m:
2:57.95
3:35.14
36.95
37.19
350m:
400m:
4:12.38
4:48.15
37.24
35.77
53.LITWIŃSKI Igor07MUKP Korona-Swim Kielce4:48.27399
50m:
100m:
31.54
1:06.71
31.54
35.17
150m:
200m:
1:43.02
2:19.89
36.31
36.87
250m:
300m:
2:57.36
3:34.83
37.47
37.47
350m:
400m:
4:12.04
4:48.27
37.21
36.23
54.KĘDZIA Adam07MKS Juvenia Wrocław4:49.03396
50m:
100m:
31.92
1:08.61
31.92
36.69
150m:
200m:
1:45.94
2:22.95
37.33
37.01
250m:
300m:
3:00.38
3:37.83
37.43
37.45
350m:
400m:
4:14.75
4:49.03
36.92
34.28
55.TOMCZYK Jan07SSP ,,Orka'' Iława4:50.40390
50m:
100m:
31.57
1:07.55
31.57
35.98
150m:
200m:
1:44.57
2:21.48
37.02
36.91
250m:
300m:
2:59.06
3:36.17
37.58
37.11
350m:
400m:
4:12.67
4:50.40
36.50
37.73
56.PRADELA Jacek07MKS Pałac Młodzieży Katowice4:50.85388
50m:
100m:
33.00
1:09.60
33.00
36.60
150m:
200m:
1:46.96
2:25.21
37.36
38.25
250m:
300m:
3:03.00
3:41.01
37.79
38.01
350m:
400m:
4:17.51
4:50.85
36.50
33.34
57.KASPRZAK Krystian07KS JUST SWIM Jelenia Góra4:51.25387
50m:
100m:
31.28
1:08.21
31.28
36.93
150m:
200m:
1:45.82
2:23.96
37.61
38.14
250m:
300m:
3:01.72
3:39.56
37.76
37.84
350m:
400m:
4:16.86
4:51.25
37.30
34.39
58.BALINOWSKI Oskar07MTKP Delfin Toruń4:51.57385
50m:
100m:
32.33
1:09.75
32.33
37.42
150m:
200m:
1:47.71
2:24.92
37.96
37.21
250m:
300m:
3:02.68
3:40.34
37.76
37.66
350m:
400m:
4:16.96
4:51.57
36.62
34.61
59.OSTASZEWSKI Tomasz07WKS Śląsk4:51.76385
50m:
100m:

1:09.27
150m:
200m:
1:47.71
2:26.47
38.44
38.76
250m:
300m:
3:04.70
4:51.76
38.23
1:47.06
350m:
400m:

4:51.76
60.CAP Cezary07KS Narwal Międzyrzec Podl.4:53.42378
50m:
100m:
31.34
1:07.81
31.34
36.47
150m:
200m:
1:45.86
2:23.64
38.05
37.78
250m:
300m:
3:01.44
3:38.67
37.80
37.23
350m:
400m:
4:16.41
4:53.42
37.74
37.01
61.KOŁODZIEJ Jan07UKP Unia Oświęcim4:55.73369
50m:
100m:
34.56
1:12.45
34.56
37.89
150m:
200m:
1:50.72
2:28.25
38.27
37.53
250m:
300m:
3:06.47
3:43.90
38.22
37.43
350m:
400m:
4:20.75
4:55.73
36.85
34.98
62.WOJCIECHOWSKI Wiktor07UKS G-8 Bielany Warszawa5:00.22353
50m:
100m:
32.95
1:10.36
32.95
37.41
150m:
200m:
1:48.40
2:27.31
38.04
38.91
250m:
300m:
3:06.58
3:45.65
39.27
39.07
350m:
400m:
4:24.75
5:00.22
39.10
35.47
63.KOTOWICZ Antoni07UKS Aquatica Pawłowice5:00.30353
50m:
100m:
32.94
2:24.21
32.94
1:51.27
150m:
200m:
250m:
300m:
3:03.43350m:
400m:

5:00.30
64.RÓŻALSKI Gracjan07UKP Jedynka Elbląg5:00.45352
50m:
100m:
33.74
1:10.75
33.74
37.01
150m:
200m:
1:48.94
2:28.72
38.19
39.78
250m:
300m:
3:08.67
3:47.51
39.95
38.84
350m:
400m:
4:25.84
5:00.45
38.33
34.61
65.SIBIGA Karol07UKS "Feniks" Dębica5:05.92333
50m:
100m:
32.50
1:10.95
32.50
38.45
150m:
200m:
1:50.26
2:29.79
39.31
39.53
250m:
300m:
3:07.73
3:46.92
37.94
39.19
350m:
400m:
4:26.82
5:05.92
39.90
39.10
66.ORŁOWSKI Bartosz07MKS Neptun Stargard5:11.82315
50m:
100m:
34.57
1:13.04
34.57
38.47
150m:
200m:
1:52.01
2:31.55
38.97
39.54
250m:
300m:
3:11.58
3:51.78
40.03
40.20
350m:
400m:
4:32.54
5:11.82
40.76
39.28


<< TOP >>
Konkurencja 21
2021.12.18 - 10:59
Dziewcząt, 100m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
1:04.81
1:09.03
SZTANDERA Dominika
CHRZAN Zofia
POL
POL
Lublin
Ostrowiec Sw
2018.12.19
2019.11.09

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.BONECKA Anna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:12.08647A33.8638.22
2.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:12.72630A34.2938.43
3.KUBICKA Aleksandra07Sejwal Rypin1:12.89626A34.9137.98
4.PIETRZYK Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:13.41612A34.3939.02
SKROK Julia07WKS Śląsk1:13.41612A34.1939.22
6.BORKOWSKA Dominika07UKS ,,Omega'' Olkusz1:13.72605A34.7438.98
7.BOCZEJ Agata07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie1:13.75604A35.1638.59
8.KOT Emilia07TP Zielona Góra1:13.77604A34.9038.87
9.MIELNIK Hanna07UKS MOS w Opolu1:13.78603A35.2938.49
10.RYZNAR Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.06596A34.4239.64
11.DRĄŻKIEWICZ Pola07UKS Nawa Skierniewice1:15.68559B35.4840.20
12.OGIEWA Karolina07MKS Pałac Młodzieży Katowice1:15.75557B35.4540.30
13.MLAŚ Viktoria07UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:15.88555B35.9839.90
14.TURBAŃSKA Marta07WKS Śląsk1:16.11550B35.3340.78
15.KRAJEWSKA Nadia07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:16.37544B36.3340.04
16.POLOK Dominika07UKS MOS w Opolu1:16.82534B35.8440.98
17.KRZEMIŃSKA Amelia07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:17.60518B36.3341.27
18.VYSATA Zuzanna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:18.06509B36.1441.92
19.WICHULSKA Małgorzata07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:18.76496B37.1841.58
20.MICHALIK Weronika07UKS Nawa Skierniewice1:18.97492B37.2041.77
21.KRAWCZYK Marta07MKP Astromal-Leszno1:19.05490R37.4241.63
22.ZIELIŃSKA Maja07UKS SP5 Swim1:19.46483R37.1542.31
23.KŁOS Oliwia07KP Raw-Swim1:19.7747737.1142.66
24.ŚCISŁOWICZ Kinga07KS Neptun Świdnica1:19.8247637.5242.30
25.GAWEŁ Izabela07KP Sokół Rzeszów1:19.8847536.7643.12
26.KOŁTUNIEWICZ Julia07MKS Juvenia Wrocław1:20.0147338.1741.84
27.SKOROWSKA Amelia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:20.0947237.3742.72
28.WOŻAKOWSKA Zofia07UKS SP5 Swim1:20.1747038.3441.83
29.KALATA Zuzanna07MKS SMS Victoria Racibórz1:20.2946837.6142.68
30.KURYSIA Anna07UKP Unia Oświęcim1:20.3446736.6443.70
31.ŻUCHOWSKA Antonina07SWIMLAND Olsztyn1:20.7746037.9342.84
32.JUSZKIEWICZ Oliwia07MKP Astromal-Leszno1:21.3944937.7643.63
33.SZOPA Natalia07UKP Gryf Dębica1:21.4344937.6043.83
34.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań1:21.5244737.8443.68
35.GRZEGORZEWSKA Julia07UKP ,,Polonia Warszawa''1:21.5444738.1143.43
36.NOWAK Zuzanna07KS Posnania Poznań1:23.3541839.8043.55
RADZISZEWSKA Weronika07MKS Juvenia Białystok1:23.3541837.7645.59
38.MOLAK Aniela07UKS Ostrobramska1:23.5141639.3744.14
39.IGNACZAK Julia07MKS Piaseczno1:23.9740938.2545.72
40.MAKOWSKA Maria07UKS ,,Sokół'' Ustronie Morskie1:24.1040738.7245.38
41.PRZYBYSZEWSKA Joanna07MTP Kormoran Olsztyn1:24.1440740.2243.92
42.STEMPAK Marta07KS Posnania Poznań1:24.4440239.4744.97
43.SZEWC Milena07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:25.1039340.3444.76
44.URBAŃSKA Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn1:25.3539040.4344.92
45.NOWAK Jagoda07UKS "Feniks" Dębica1:25.5738739.5146.06
46.BILIŃSKA Natalia07UKS Siódemka Gdynia1:25.7338439.6146.12
47.WARSIŃSKA Julia07MKS Neptun Stargard1:25.8738239.7846.09
48.TUROWSKA Zofia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:26.0238040.7045.32
49.JAGODZIŃSKA Zofia07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:26.1137940.3345.78
50.TURSKA Rozalia07UKS SP5 Swim1:26.2937742.0244.27
51.SETNICKA Victoria07Start Opole1:26.5137441.4645.05
52.ŻUKOWSKA Maja07UKS Kapry-Armexim Pruszków1:26.6137339.8346.78
53.JUCHNIEWICZ Maja07MKS Medyk Giżycko1:26.6737240.3246.35
54.BRZYSZKO Paula07Uks Skarpa Lublin1:26.8936939.9846.91
55.PASIK Martyna07MUKS ''Piętnastka''1:28.0935440.0248.07
56.BUTRYN Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanów1:28.9034540.8648.04
57.DĄBROWSKA Lena07KP Płetwal Mława1:30.5532641.0049.55
58.ROJEK Hanna07MTP Kormoran Olsztyn1:31.3131843.2748.04
59.DĄBROWSKA Aleksandra07UKP Jedynka Elbląg1:31.4831641.0950.39
60.KOTOWSKA Maja07UKS Ostrobramska1:32.5930542.8249.77
61.CZYŻEWSKA Oliwia07UKS Żabianka Gdańsk1:33.5529643.4950.06


<< TOP >>
Konkurencja 22
2021.12.18 - 11:13
Chłopców, 100m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
58.33
1:03.28
KAŁUSOWSKI Jan
MAKSAJDA Kacper
POL
POL
Lublin
Ostrowiec Św
2019.12.19
2020.12.19

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.CZOGAŁA Grzegorz07"Sikret" Gliwice1:05.46604A30.9334.53
2.SZAFRAŃSKI Kamil07KS Warta Poznań1:07.01563A31.2335.78
3.TARCZYŃSKI Bartosz07UKS 190 Łódź1:07.55549A32.2535.30
4.DĄBROWSKI Filip07MKS Pałac Młodzieży Katowice1:08.30531A32.3535.95
5.KRUK Franciszek07UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.54526A31.8936.65
6.SKROBISZ Michał07UKS 190 Łódź1:08.75521A32.7436.01
7.OKOŃ Mateusz07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:09.70500A32.1337.57
8.SKRZYPIEC Szymon07MMKS Kędzierzyn-Koźle1:09.73499A32.0937.64
9.MIKITA Damian07UKS Ruch Grudziądz1:10.04493A32.4837.56
10.GŁOWACKI Sebastian07UKS Nawa Skierniewice1:10.33487A32.9737.36
11.WIŚNIEWSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.35486B32.8937.46
12.WIŚNIEWSKI Wiktor07UKP Unia Oświęcim1:10.37486B33.0837.29
13.KAZANOWSKI Dominik07UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.46484B32.4238.04
14.BURY Paweł07RWKS Sparta Biłgoraj1:10.60481B32.9137.69
15.ŁAZAROWICZ Janusz07UKS 48 Warszawa Śródmieście1:10.71479B33.3337.38
16.GŁAZ Karol07MKS ,,IKAR'' Mielec1:11.21469B33.3137.90
17.BORKOWSKI Mikołaj07UKS Victoria Kozy1:11.36466B33.2638.10
18.KOS Maciej07UKP Unia Oświęcim1:11.42465B34.0137.41
19.MROZICKI Kacper07UKS ,, Na Fali Bytom''1:11.58462B33.6437.94
20.KASZUBSKI Jan07MKS Trójka Łódź1:11.69459B33.1438.55
21.BIEŻUŃSKI Jakub07Squatina Ostrołęka1:11.86456R33.6038.26
22.PUJANEK Aleksander07KP Bałtyk Kołobrzeg1:11.98454R33.6738.31
23.LEWIŃSKI Kamil07UKS "V" Łomianki1:12.1345133.5938.54
24.PRONIN Patryk07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:12.3144833.6938.62
25.PIOTROWSKI Marcel07MKS Piast Głogów1:12.3544733.0439.31
26.GAJEWSKI Aleksander07Uks ,,Pingwiny''1:12.5044433.9338.57
27.MAROSZEK Alex07KS Górnik Radlin1:12.7244034.5238.20
28.SKOWROŃSKI Braian07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:12.8943734.2238.67
29.OLSZYŃSKI Maksymilian07MTP Kormoran Olsztyn1:12.9843634.6638.32
30.SKOWRONEK Sambor07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:13.1343334.5838.55
31.GAŁOŃSKI Tomasz07KP Solne Miasto Wieliczka1:13.2143134.5138.70
32.DZIĘGIELEWSKI Dawid07UKP Fala Kraśnik1:13.4642734.5138.95
33.PRZODO Mikołaj07MUKS Unia Busko Zdrój1:13.4742734.4439.03
34.DOMINIK Piotr07MOSM Tychy1:13.4842733.5839.90
35.OBSZYŃSKI Bartłomiej07RWKS Sparta Biłgoraj1:13.5242633.1040.42
36.KURPIEWSKI Maksymilian07Dwójka Morena Gdańsk1:13.7342234.9638.77
37.JANCZAK Maciej07KS Warta Poznań1:14.1341634.5439.59
STAWIŃSKI Mikołaj07MKP Astromal-Leszno1:14.1341634.2839.85
39.ŻARNOWIEC Michał07UKP Unia Oświęcim1:14.1641535.2938.87
40.CYGAŃSKI Krzysztof07UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:14.6440735.2839.36
41.ZIOŁECKI Beniamin07UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.7240634.5740.15
42.JANUSIEWICZ Michał07MTS Kwidzyn1:14.7640534.7440.02
43.BORUSZEWSKI Filip07UKS SP-149 Łódź1:14.82404
44.BOSIACKI Kamil07Uks Cityzen1:14.8340434.0840.75
45.KRAS Mateusz07UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:14.8540435.3639.49
46.WRÓBEL Jan07KS Warta Poznań1:15.4939335.3540.14
47.BLICHARZ Filip07MKS ,,IKAR'' Mielec1:15.5639235.6239.94
48.WOŁODKO Wiktor07UKP Manta Jelcz-Laskowice1:15.6739136.3939.28
49.WIECZOREK Kacper07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:15.6839036.4439.24
50.TOMCZAK Mikołaj07MKS Znicz Koszalin1:16.4038036.1940.21
GNIADO Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.4038035.2741.13
52.KULESZA Jakub07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:16.4337934.9941.44
53.OSZAJCA Radosław07RWKS Sparta Biłgoraj1:16.6337635.3341.30
54.ŻABIŃSKI Igor07UKS Tri-Team Rumia1:16.6937536.7339.96
55.BARAŃSKI Szymon07MKS Trójka Łódź1:16.7037535.8940.81
56.HOŁDYS Hubert07KS Neptun Świdnica1:16.7537435.8540.90
57.NARLOCH Aleksander07Neptun Gdańsk1:16.8737335.6841.19
58.GARBULIŃSKI Jan07UKS "Feniks" Dębica1:17.0637035.7041.36
59.ROMAŃSKI Jan07MUKS Wodnik Łask1:17.0837036.6840.40
60.CHMIELEWSKI Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.2936735.4441.85
61.BRODOWSKI Michał07UKS Nawa Skierniewice1:17.3036635.9141.39
62.CHMIELEWSKI Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.3236635.6841.64
63.DOBROWOLSKI Wiktor07MKP Zabrze1:18.2635335.6342.63
64.MALIK Rafał07MKS Juvenia Wrocław1:18.3635236.6141.75
65.KISIELEWSKI Jakub07UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:18.3935136.8141.58
66.SZESZEL Tomasz07MKS Juvenia Białystok1:18.6034937.6940.91
67.LUBOIŃSKI Mateusz07UKS Żoliborz1:18.7234736.8641.86
68.SIEROŃ Maciej07MKS Trójka Łódź1:18.9934336.3742.62
69.HAJDUKIEWICZ Szymon07MKS Juvenia Białystok1:19.1534136.9542.20
70.PRZYSTAŁ Antonio07KP Solne Miasto Wieliczka1:19.2434037.1142.13
71.JAKUBIAK Szymon07Uks Skarpa Lublin1:20.5332437.6642.87
72.GONDEK Bartosz07AZS SMS Jarosław1:21.9730736.2845.69
73.OSAK Jan07UKS Żoliborz1:22.2330438.1344.10
74.LYSIK Piotr07UKS Żoliborz1:23.5329038.2645.27
75.PAŃKA Oliwier07UKP Manta Jelcz-Laskowice1:23.8728738.3945.48
76.SOBCZYŃSKI Igor07MKS SP 63 Bydgoszcz1:23.9728638.3345.64
77.WIESZKUCKI Aleksander07"Sikret" Gliwice1:25.1827439.9945.19
78.SZYDAROWSKI Michał07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot1:26.6726040.5646.11


<< TOP >>
Konkurencja 23
2021.12.18 - 11:29
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
2:07.97
2:13.18
TCHÓRZ Alicja
KNOP Aleksandra
POL
POL
Lublin
Łódź
2015.12.17
2017.12.19

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.PRZYBYLSKA Oliwia07MKS Piaseczno2:22.98619A31.7235.2641.0634.94
2.BURZAK Martyna07MKP Gdańsk2:23.72609A30.7735.6543.6433.66
3.DENISIEWICZ Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice2:24.10604A31.1534.5243.8334.60
4.SOBCZAK Antonina07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:24.78596A31.8836.3442.1234.44
5.WOŹNIAK Michalina07MKS SP 63 Bydgoszcz2:25.08592A30.8837.1942.5034.51
6.POPPE Marta07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:25.21591A32.1637.4442.7732.84
7.PIETRZYK Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:25.45588A31.5437.8241.1334.96
8.GLIŃSKA Oliwia07TP Zielona Góra2:25.66585A32.0735.4643.2134.92
9.KĘDZIOR Pola07UKS SP5 Swim2:27.53563A32.2037.4043.7434.19
10.BONECKA Anna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:27.79560A31.0638.5742.6035.56
11.TEODOROWICZ Michalina07MKS SMS Victoria Racibórz2:28.51552B31.5538.6944.0234.25
12.MIERNIK Hanna07MOSM Tychy2:29.00547B32.3338.4443.6334.60
13.FILIPOWICZ Barbara07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:29.66539B32.4238.5143.6435.09
14.MARCINIAK Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków2:30.13534B32.5138.8842.9935.75
15.PLAGA Olga07TP Skalar Słupsk2:30.19534B32.7039.2743.1035.12
16.JAINTA Sara07DOKiS SP Vega Dobrodzień2:30.43531B32.6338.5246.4132.87
17.DUŃKO Julia07RWKS Sparta Biłgoraj2:31.20523B32.4541.4542.9534.35
18.DOMORADZKA Julia07KU AZS UMCS Lublin2:32.16513B32.1937.6446.0536.28
19.GORGOSZ Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice2:32.53509B31.0237.6947.1536.67
20.MICHALIK Weronika07UKS Nawa Skierniewice2:32.95505B33.8639.3143.3436.44
21.SKRZYPCZAK Natalia07MMKS Kędzierzyn-Koźle2:32.98505R34.8438.5744.9034.67
22.GIEWIADA Patrycja07UKS "Krośnicka Przystań"2:32.99505R33.5639.4444.9235.07
23.KRÓL Karolina07UKS SMS Galicja Kraków2:33.1850333.1739.3546.0634.60
24.KWIATKOWSKA Amelia07MUKS Unia Busko Zdrój2:33.5050035.0037.5144.6936.30
25.KOZIOŁ Gabriela07UKS "Feniks" Dębica2:33.5749933.0339.4045.1735.97
26.DZIUBA Monika07SWIMLAND Olsztyn2:34.1149432.8940.5143.7037.01
27.BUDZEŃ Monika07MKP Astromal-Leszno2:34.2549333.6840.0245.9034.65
28.TARASZKIEWICZ Zofia07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:34.6548933.5140.6144.5036.03
RUTKOWSKA Aneta07UKS SP-149 Łódź2:34.6548933.1242.3143.9435.28
30.GŁOWIAK Michalina07MKS Juvenia Wrocław2:35.0148531.9437.13
31.GRECH Natalia07UKS Aquatica Pawłowice2:35.2348336.73
32.JACUK Julia07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:35.3948234.2340.5944.4536.12
33.SZOLC Zuzanna07Uks "Aqua Team Mikołów"2:36.0347633.9440.3945.8935.81
34.KURYSIA Anna07UKP Unia Oświęcim2:36.3947334.3840.6845.5335.80
35.DRAŻYK Wiktoria07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:37.7046133.5940.1749.0334.91
36.MICHALAK Zuzanna07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki2:38.9045134.6141.8145.8636.62
37.WRÓBLEWSKA Kaja07Swim Team Lubartów2:39.1944834.9439.2549.7735.23
38.ŚCISŁOWICZ Kinga07KS Neptun Świdnica2:40.1844036.4642.4443.9137.37
39.LEPSZY-BAYARAA Julia07UKP Unia Oświęcim2:42.4142233.1340.4552.3736.46
40.SZCZOTKA Natalia07UKP Unia Oświęcim2:43.5841335.0443.4647.8637.22
41.PRZYBYSZEWSKA Joanna07MTP Kormoran Olsztyn2:45.2340136.6145.6845.6637.28
42.SZEWC Milena07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:45.4339936.7045.4046.3936.94
43.STANISZEWSKA Alena07Uks "Salmo Żory"2:52.3435338.5144.2749.8039.76
44.BAŃKOWSKA Julia07UKS Żabianka Gdańsk2:56.9132639.0247.1852.0238.69
DYSKW.BOGUSŁAWSKA Aleksandra07MKS Pałac Młodzieży Katowice34.98
Z3/G8


<< TOP >>
Konkurencja 24
2021.12.18 - 11:46
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
1:53.39
2:04.19
ŚWITKOWSKI Jan
KONARSKI Maciej
POL
POL
Lublin
Olsztyn
2014.12.18
2018.12.15

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KRYŚ Radosław07UKS Tri-Team Rumia2:11.97573A28.4633.7337.6332.15
2.PROSZOWSKI Paweł07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:12.38567A28.0433.8339.1531.36
3.OŁOWNIA Ignacy07KS Delfin Gdynia2:14.36543A28.8533.1138.9733.43
4.SHYPIN Aliaksandr07UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.36531A28.2834.9740.5231.59
5.DENNIS Oliver07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:15.90524A29.5833.3140.0133.00
6.GNACZYŃSKI Michał07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:15.93524A29.6635.0639.0932.12
7.STEFAŃSKI Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.95524A29.0034.3740.2732.31
8.WDOWIAK Dominik07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:16.22521A28.2933.4341.0033.50
9.KRUPA Jakub07UKP Unia Oświęcim2:16.41519A30.3233.2240.2232.65
10.SAKŁAK Szymon07UKS SMS Galicja Kraków2:17.16510A29.0534.9941.9831.14
11.WIŚNIEWSKI Wiktor07UKP Unia Oświęcim2:17.74504B29.8937.3540.1730.33
12.CUR Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:17.81503B30.2535.3140.2132.04
13.GAJDA Jan07MKS Trójka Łódź2:17.91502B27.7436.35
14.ROMER Stanisław07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:18.82492B28.5635.0642.3132.89
15.BURY Paweł07RWKS Sparta Biłgoraj2:19.04490B29.2536.9940.8231.98
16.SKRZYPIEC Szymon07MMKS Kędzierzyn-Koźle2:19.36486B29.3136.3140.1433.60
17.KOZŁOWSKI Julian07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:19.83481B30.6136.8639.5832.78
CIAPUŁA Michał07UKP Unia Oświęcim2:19.83481B
19.GRZYWIŃSKI Jakub07Włocławski Klub Nurkowy Jacques2:20.13478B29.0138.6140.4132.10
20.MAJCHEROWICZ Mateusz07KS Delfin Gdynia2:20.65473B30.6136.7140.6632.67
21.GARWULEWSKI Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.95470R1:12.80
22.BEDYŃSKI Sebastian07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:20.99470R29.0537.3943.9030.65
23.SPIREWSKI Mikołaj07UKS Siódemka Gdynia2:22.9445130.1536.6942.4033.70
24.KOS Maciej07UKP Unia Oświęcim2:23.2444831.1639.4740.3332.28
25.ŁOJEWSKI Adam07MTP Kormoran Olsztyn2:23.6044430.3737.0743.1633.00
26.BORUSZEWSKI Filip07UKS SP-149 Łódź2:23.8344232.6638.9038.1634.11
27.MIKITA Damian07UKS Ruch Grudziądz2:25.1143131.4938.2940.2935.04
28.SZARSZEWSKI Krzysztof07MKP Astromal-Leszno2:25.3442931.9039.2441.4232.78
29.WENTLAND Miłosz07MKS Trójka Łódź2:25.4042830.0738.0243.0934.22
30.MRUGAŁA Michał07Buks2:26.4941931.2736.1545.7233.35
31.BORSZCZ Mikołaj07MKS Pałac Młodzieży Katowice2:26.8341631.9837.7042.9034.25
32.JANUS Filip07UKS Aquatica Pawłowice2:26.8441629.7537.5044.7434.85
33.WOLNIEWICZ Karol07Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie2:27.2041331.2738.8544.3232.76
34.TUROWSKI Mateusz07MKS Pałac Młodzieży Katowice2:27.2141331.9738.4643.3633.42
35.KLONOWSKI Mikołaj07St. KP Olimpia Świecie2:27.5741031.9437.9343.5334.17
36.WITERSKI Kacper07MKS Juvenia Białystok2:28.6140131.1038.8844.1734.46
37.WIELGOSZ Borys07MUKS ''Piętnastka''2:29.6539331.7938.3845.3434.14
38.SZCZYGIEŁ Stanisław07UKS MOS w Opolu2:30.1138933.5237.1045.6033.89
39.CYGAŃSKI Krzysztof07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:31.2138134.0839.9443.1534.04
40.MYDLARZ Wiktor07Uks Cityzen2:33.2936532.4941.7143.6735.42
41.HYLA Denis07DOKiS SP Vega Dobrodzień2:33.3836533.9239.3847.0733.01
42.KIERBEDŹ Piotr07Dwójka Morena Gdańsk2:33.6936232.6739.8845.5635.58
43.BORKOWSKI Mikołaj07UKS Victoria Kozy2:34.1235932.8640.0843.9637.22
44.MIELCZAREK Maciej07UKS Żoliborz2:34.48357
45.UKLEJA Szymon07UKS Olimpic Warka2:34.6235630.3141.2348.5834.50
46.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI T.07SWIMLAND Olsztyn2:35.5235031.4340.3945.2538.45
47.TARCZYŃSKI Bartosz07UKS 190 Łódź2:37.5133733.8742.2144.3137.12
DYSKW.KUNICKI Maksymilian07MKS SMS Victoria Racibórz
K16
DYSKW.GLIJER Maksym07UKS SMS Galicja Kraków30.1837.4342.30
G3
DYSKW.MAJOR Erik07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:10.5028.4933.7436.6031.67
Z3/G8


<< TOP >>
4 - Finały dzień 22021.12.18 - 17:00


Konkurencja 15
2021.12.18 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
25.36
27.03
URBANCZYK Aleksandra
CIERPIAŁOWSKA Paulina
POL
POL
Berlin (GER)
Ostrowiec Św
2017.08.06
2019.12.07

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.WYSOCKA Amelia07UKP Fala Kraśnik27.83672
2.HOFMAN Roksana07KP Bałtyk Kołobrzeg28.18647
3.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA Liliana07Buks28.99594
4.ROJEK Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy29.02592
5.BIERNACKA Lena07OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki29.03592
6.GREŃ Martyna07UKS  ,,Dragon'' Będzin29.16584
7.MARKIEWICZ Weronika07Neptun Gdańsk29.35573
8.DUDA Anna07MKP Szczecin29.53562
9.ZUREL Laura07Sejwal Rypin29.59559
10.GRZESIAK Oliwia07WKS Śląsk29.68554
Finał B
11.GORGOSZ Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice29.54562
12.RYBAK Maja07KS Posnania Poznań29.96538
13.SITKIEWICZ Jagoda07MKS Pałac Młodzieży Katowice30.09531
GRZEGORZEWSKA Julia07Nowodworski OSiR30.09531
15.MACHNO Anna07KS Victoria Zawiercie30.11530
16.OLEJARNIK Magdalena07Towarzystwo Sportowe w Połańcu30.14529
17.BAKUN Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa30.26522
18.DZIUBA Monika07SWIMLAND Olsztyn30.31520
19.HAZUKA Dominika07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu30.51510
20.DUŃKO Julia07RWKS Sparta Biłgoraj31.23475


<< TOP >>
Konkurencja 16
2021.12.18 - 17:03
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
22.53
24.37
CIEŚLAK Marcin
BRZÓSKA Jan
POL
POL
Budapeszt (HUN)
Ostrowiec Św.
2020.11.16
2020.12.19

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.WIERASZKA Bartosz07TP Zielona Góra25.49621
2.BIELIŃSKI Bartosz07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej25.50620
3.WILDNER Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa26.01584
4.CZOGAŁA Grzegorz07"Sikret" Gliwice26.06581
5.WÓJCIAK Oliwier07UKS "V" Łomianki26.12577
6.JABŁOŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa26.19572
7.MRÓZ Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy26.52551
8.DROBEK Julian07TP Zielona Góra26.60546
9.SAKŁAK Szymon07UKS SMS Galicja Kraków26.82533
10.NOWAKOWSKI Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków28.05466
Finał B
11.GAJDA Jan07MKS Trójka Łódź26.37561
12.HUBIŃSKI Olivier07KS Delfin Gdynia26.78535
13.STEFAŃSKI Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa26.88529
14.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań26.91528
15.BEDYŃSKI Sebastian07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa27.15514
16.JAŃCZYK Maksymilian07UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej27.18512
17.ROMER Stanisław07UKS 48 Warszawa Śródmieście27.21510
18.KUSEK Mateusz07Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki27.28506
19.SZMYTKE Bartosz07UKS Żoliborz27.59489
20.PIOTROWSKI Kacper07UKS Manta Warszawa Włochy27.98469


<< TOP >>
Konkurencja 17
2021.12.18 - 17:06
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
26.03
28.17
URBANCZYK Aleksandra
KEMPA Kinga
POL
POL
Lublin
Ostrowiec Sw
2015.12.19
2019.12.07

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.CELMER Natalia07KS Posnania Poznań29.44657
2.ŚCIBIOREK Dominika07UKS G-8 Bielany Warszawa29.66642
3.FILIPOWICZ Barbara07UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.75637
4.GRZECH Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach29.83632
5.BURZAK Martyna07MKP Gdańsk29.98622
6.DENISIEWICZ Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice30.25606
7.STANEK Magdalena07UKS SMS Galicja Kraków30.33601
8.DANILEWICZ Julia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin30.48592
9.WRZESZCZYŃSKA Marta07KS Posnania Poznań30.80574
10.DOMORADZKA Julia07KU AZS UMCS Lublin31.77523
Finał B
11.ROJEK Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy30.34600
12.BADURA Oliwia07DOKiS SP Vega Dobrodzień30.79574
13.ZAKRZEWSKA Oliwia07UKS Nawa Skierniewice31.01562
14.BURDON Paulina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.26549
15.GACKA Aleksandra07UKS Siódemka Gdynia31.36543
16.SARNA Inez07UKS Nawa Skierniewice31.39542
17.MICHALSKA Pola07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park31.40541
18.DOLATA Julia07Start Opole31.41541
19.GRECH Natalia07UKS Aquatica Pawłowice31.54534
BROJANOWSKA Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa31.54534


<< TOP >>
Konkurencja 18
2021.12.18 - 17:09
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
22.96
25.27
POLEWKA Tomasz
KOSIŃSKI Filip
POL
POL
Netanya (ISR)
Olsztyn
2015.12.06
2018.12.15

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.ŚLESIK Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa26.00624
2.URBANIAK Olivier07MKS Trójka Łódź26.36598
3.NOWAKOWSKI Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków26.96559
4.MRÓZ Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy27.35536
5.SHYPIN Aliaksandr07UKS G-8 Bielany Warszawa27.37535
6.ŁAZAROWICZ Janusz07UKS 48 Warszawa Śródmieście27.57523
7.KRUPA Jakub07UKP Unia Oświęcim27.60521
8.HETMAN Mikołaj07MKS SP 63 Bydgoszcz27.79511
9.KOZAKIEWICZ Aleksander07UKS Swim Team Wilanów27.83508
DYSKW.OKOŃ Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica
G1
Finał B
11.BURCZYŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa28.15491
12.FISCHER Leon07MKS Juvenia Wrocław28.43477
13.HUBIŃSKI Olivier07KS Delfin Gdynia28.56470
14.MIRONIUK Wiktor07KS Narwal Międzyrzec Podl.28.65466
15.OCHALIK Adrian07MKS ,,IKAR'' Mielec28.83457
16.JAŃCZYK Maksymilian07UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Białej29.08446
KACZMAREK Kamil07Uks Cityzen29.08446
18.GROCHALSKI Igor07MKS CKS-SMS Szczecin29.22439
19.PERA Jan07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.29.35433
20.PARZYCH Miłosz07UKS Butterfly Łomża29.63421


<< TOP >>
Konkurencja 19
2021.12.18 - 17:26
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
4:05.77
4:09.54
BARZYCKA Paulina
GUŚĆ Wiktoria
POL
POL
Gorzow
Olsztyn
2005.11.26
2018.12.15

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.WIERNICKA Julia07KS Piątka Chorzów4:29.22655
50m:
100m:
30.87
1:05.18
30.87
34.31
150m:
200m:
1:39.56
2:14.15
34.38
34.59
250m:
300m:
2:48.66
3:23.23
34.51
34.57
350m:
400m:
3:57.33
4:29.22
34.10
31.89
2.MAŁOLEPSZA Weronika07MKP Szczecin4:30.53646
50m:
100m:
30.88
1:04.74
30.88
33.86
150m:
200m:
1:38.88
2:13.75
34.14
34.87
250m:
300m:
2:48.47
3:23.36
34.72
34.89
350m:
400m:
3:57.59
4:30.53
34.23
32.94
3.POPPE Marta07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska4:30.69645
50m:
100m:
30.59
1:05.14
30.59
34.55
150m:
200m:
1:39.39
2:14.07
34.25
34.68
250m:
300m:
2:48.80
3:23.69
34.73
34.89
350m:
400m:
3:58.28
4:30.69
34.59
32.41
4.WÓJCIK Zuzanna07MUKP Korona-Swim Kielce4:31.31640
50m:
100m:
30.77
1:04.85
30.77
34.08
150m:
200m:
1:38.79
2:13.43
33.94
34.64
250m:
300m:
2:48.41
3:23.43
34.98
35.02
350m:
400m:
3:58.36
4:31.31
34.93
32.95
5.KUCZMAR Zuzanna07MKS Ochota Warszawa4:34.37619
50m:
100m:
30.55
1:05.22
30.55
34.67
150m:
200m:
1:39.25
2:13.93
34.03
34.68
250m:
300m:
2:48.89
3:23.62
34.96
34.73
350m:
400m:
3:59.17
4:34.37
35.55
35.20
6.MURAS Nina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:38.10595
50m:
100m:
31.30
1:05.77
31.30
34.47
150m:
200m:
1:40.64
2:16.24
34.87
35.60
250m:
300m:
2:51.88
3:27.97
35.64
36.09
350m:
400m:
4:03.61
4:38.10
35.64
34.49
7.RĄCZKOWSKA Maja07LKS Jedność 32 Przyszowice4:38.94589
50m:
100m:
31.49
1:05.89
31.49
34.40
150m:
200m:
1:40.26
2:15.42
34.37
35.16
250m:
300m:
2:51.41
3:27.64
35.99
36.23
350m:
400m:
4:02.74
4:38.94
35.10
36.20
8.SIEDLEWSKA Marcelina07UKS Żabianka Gdańsk4:39.10588
50m:
100m:
31.4731.47150m:
200m:
1:41.30
2:16.54

35.24
250m:
300m:
2:52.68
3:28.93
36.14
36.25
350m:
400m:
4:05.40
4:39.10
36.47
33.70
9.GULCZYŃSKA Natalia07Uks Cityzen4:42.70566
50m:
100m:
31.12
1:05.69
31.12
34.57
150m:
200m:
1:40.17
2:14.57
34.48
34.40
250m:
300m:
2:50.00
3:24.73
35.43
34.73
350m:
400m:
3:59.14
4:42.70
34.41
43.56
10.SZOPA Natalia07UKP Gryf Dębica4:44.50555
50m:
100m:
30.75
1:05.07
30.75
34.32
150m:
200m:
1:40.52
2:17.66
35.45
37.14
250m:
300m:
2:55.09
3:31.68
37.43
36.59
350m:
400m:
4:08.86
4:44.50
37.18
35.64
Finał B
11.SOWA Barbara07UKP Unia Oświęcim4:39.36587
50m:
100m:
30.41
1:04.75
30.41
34.34
150m:
200m:
1:40.23
2:16.48
35.48
36.25
250m:
300m:
2:52.64
3:28.58
36.16
35.94
350m:
400m:
4:04.68
4:39.36
36.10
34.68
12.WŁADYCZKA Amelia07MKS Juvenia Wrocław4:41.20575
50m:
100m:
31.25
1:05.65
31.25
34.40
150m:
200m:
1:41.17
2:17.81
35.52
36.64
250m:
300m:
2:54.00
3:30.95
36.19
36.95
350m:
400m:
4:07.19
4:41.20
36.24
34.01
13.CICH Kinga07RWKS Sparta Biłgoraj4:41.45574
50m:
100m:
31.19
1:05.32
31.19
34.13
150m:
200m:
1:40.88
2:17.00
35.56
36.12
250m:
300m:
2:53.64
3:30.02
36.64
36.38
350m:
400m:
4:06.48
4:41.45
36.46
34.97
14.LASZCZAK Aleksandra07UKP Unia Oświęcim4:42.31568
50m:
100m:
30.94
1:06.12
30.94
35.18
150m:
200m:
1:42.71
2:19.05
36.59
36.34
250m:
300m:
2:55.67
3:32.37
36.62
36.70
350m:
400m:
4:08.69
4:42.31
36.32
33.62
15.SZCZERBA Patrycja07Ognisko TKKF DELFIN Tarnów4:44.84553
50m:
100m:
32.77
1:08.75
32.77
35.98
150m:
200m:
1:45.38
2:21.87
36.63
36.49
250m:
300m:
2:58.35
3:34.79
36.48
36.44
350m:
400m:
4:11.08
4:44.84
36.29
33.76
16.WĘGRZYCKA Małgorzata07MKS Trójka Łódź4:46.05546
50m:
100m:
31.98
1:07.39
31.98
35.41
150m:
200m:
1:43.43
2:20.38
36.04
36.95
250m:
300m:
2:56.98
3:34.12
36.60
37.14
350m:
400m:
4:11.12
4:46.05
37.00
34.93
17.GOLANOWSKA Gabriela07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz4:50.10524
50m:
100m:
33.56
1:10.60
33.56
37.04
150m:
200m:
1:47.66
2:24.79
37.06
37.13
250m:
300m:
3:02.02
3:39.43
37.23
37.41
350m:
400m:
4:16.30
4:50.10
36.87
33.80
18.PIAŚCIŃSKA Alicja07UKS Swim Team Wilanów4:51.57516
50m:
100m:
32.16
1:08.49
32.16
36.33
150m:
200m:
1:46.01
2:23.59
37.52
37.58
250m:
300m:
3:01.12
3:38.63
37.53
37.51
350m:
400m:
4:15.96
4:51.57
37.33
35.61
19.OWCZAREK Julia07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:52.31512
50m:
100m:
32.50
1:08.39
32.50
35.89
150m:
200m:
1:45.78
2:23.56
37.39
37.78
250m:
300m:
3:01.27
3:39.27
37.71
38.00
350m:
400m:
4:16.93
4:52.31
37.66
35.38
20.RYDYŃSKA Maja07MKS SP 63 Bydgoszcz4:52.75510
50m:
100m:
32.05
1:45.00
32.05
1:12.95
150m:
200m:
2:23.04
3:01.00
38.04
37.96
250m:
300m:
3:39.06
4:17.37
38.06
38.31
350m:
400m:
4:52.75
4:52.75
35.38


<< TOP >>
Konkurencja 20
2021.12.18 - 17:38
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
3:37.57
3:57.08
WOJDAK Wojciech
FILIPIAK Mikołaj
POL
POL
Netanya (ISR)
Ostrowiec Św.
2015.12.02
2020.12.19

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MIŁKOWSKI Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śródmieście4:03.95658
50m:
100m:
28.07
58.21
28.07
30.14
150m:
200m:
1:28.75
1:59.25
30.54
30.50
250m:
300m:
2:30.12
3:01.38
30.87
31.26
350m:
400m:
3:32.79
4:03.95
31.41
31.16
2.PIĘTKA Miłosz07MKP Szczecin4:06.52638
50m:
100m:
28.76
59.41
28.76
30.65
150m:
200m:
1:31.25
2:02.93
31.84
31.68
250m:
300m:
2:34.70
3:06.19
31.77
31.49
350m:
400m:
3:37.55
4:06.52
31.36
28.97
3.KOWAL Maciej07MKP Szczecin4:06.92635
50m:
100m:

59.95
150m:
200m:
1:31.47
2:03.23
31.52
31.76
250m:
300m:
2:34.86
3:06.20
31.63
31.34
350m:
400m:
3:37.38
4:06.92
31.18
29.54
4.PIETROŃ Przemysław07KU AZS UMCS Lublin4:11.84598
50m:
100m:
28.81
59.45
28.81
30.64
150m:
200m:
1:30.85
2:02.82
31.40
31.97
250m:
300m:
2:34.91
3:07.52
32.09
32.61
350m:
400m:
3:40.24
4:11.84
32.72
31.60
5.WALKOWSKI Bartosz07UKS 190 Łódź4:16.12569
50m:
100m:
28.74
1:00.07
28.74
31.33
150m:
200m:
1:32.18
2:04.37
32.11
32.19
250m:
300m:
2:37.39
3:10.63
33.02
33.24
350m:
400m:
3:43.82
4:16.12
33.19
32.30
6.SZMYTKE Bartosz07UKS Żoliborz4:16.49566
50m:
100m:
29.18
1:00.97
29.18
31.79
150m:
200m:
1:33.44
2:06.23
32.47
32.79
250m:
300m:
2:39.62
3:12.68
33.39
33.06
350m:
400m:
3:45.60
4:16.49
32.92
30.89
7.PONIEWAŻ Oliwier07UKS SP5 Swim4:17.28561
50m:
100m:
29.93
1:01.50
29.93
31.57
150m:
200m:
1:33.86
2:06.48
32.36
32.62
250m:
300m:
2:39.45
3:12.90
32.97
33.45
350m:
400m:
3:46.28
4:17.28
33.38
31.00
8.GAJEWSKI Jan07MKS Ochota Warszawa4:17.94557
50m:
100m:
29.45
1:01.18
29.45
31.73
150m:
200m:
1:33.79
2:06.74
32.61
32.95
250m:
300m:
2:39.70
3:12.89
32.96
33.19
350m:
400m:
3:46.38
4:17.94
33.49
31.56
9.KRASKA Mateusz07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:18.52553
50m:
100m:
29.6829.68150m:
200m:
250m:
300m:
2:41.45
3:14.82

33.37
350m:
400m:
3:47.45
4:18.52
32.63
31.07
10.GNACZYŃSKI Michał07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:40.97431
50m:
100m:
32.03
1:07.30
32.03
35.27
150m:
200m:
1:43.84
2:19.54
36.54
35.70
250m:
300m:
2:55.89
3:32.15
36.35
36.26
350m:
400m:
4:07.48
4:40.97
35.33
33.49
Finał B
11.KUSEK Mateusz07Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki4:17.75558
50m:
100m:
28.88
1:00.84
28.88
31.96
150m:
200m:
1:33.82
2:06.92
32.98
33.10
250m:
300m:
2:40.33
3:13.98
33.41
33.65
350m:
400m:
3:47.17
4:17.75
33.19
30.58
12.WALKOWSKI Maciej07UKS 190 Łódź4:17.95557
50m:
100m:
29.41
1:01.91
29.41
32.50
150m:
200m:
1:34.79
2:07.92
32.88
33.13
250m:
300m:
2:40.94
3:14.44
33.02
33.50
350m:
400m:
3:47.65
4:17.95
33.21
30.30
13.CUR Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:21.31535
50m:
100m:
29.98
1:02.65
29.98
32.67
150m:
200m:
1:35.66
2:08.95
33.01
33.29
250m:
300m:
2:42.38
3:15.73
33.43
33.35
350m:
400m:
3:49.24
4:21.31
33.51
32.07
14.OKOŃ Jakub07Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica4:21.45535
50m:
100m:
29.93
1:02.78
29.93
32.85
150m:
200m:
1:35.68
2:09.65
32.90
33.97
250m:
300m:
2:43.04
3:16.61
33.39
33.57
350m:
400m:
3:49.64
4:21.45
33.03
31.81
15.MAZUR Adam07Grupa 5Styl4:22.35529
50m:
100m:
30.0830.08150m:
200m:
250m:
300m:
2:43.92
3:16.67

32.75
350m:
400m:

4:22.35
16.KANCZKOWSKI Szymon07UKS Tri-Team Rumia4:22.71527
50m:
100m:
30.39
1:03.48
30.39
33.09
150m:
200m:
1:36.95
2:10.55
33.47
33.60
250m:
300m:
2:44.13
3:17.71
33.58
33.58
350m:
400m:
3:51.08
4:22.71
33.37
31.63
17.BARANOWSKI Alex07Uks Cityzen4:23.50522
50m:
100m:
29.95
1:03.09
29.95
33.14
150m:
200m:
1:36.44
2:10.37
33.35
33.93
250m:
300m:
2:44.42
3:17.50
34.05
33.08
350m:
400m:
3:51.00
4:23.50
33.50
32.50
18.KACPRZAK Marcel07UKS 190 Łódź4:24.59516
50m:
100m:
29.49
1:02.20
29.49
32.71
150m:
200m:
1:35.49
2:09.71
33.29
34.22
250m:
300m:
2:43.55
3:17.39
33.84
33.84
350m:
400m:
3:51.41
4:24.59
34.02
33.18
19.MIKOŁAJCZYK Adrian07SKS 137 Delfin Łódź4:26.14507
50m:
100m:
29.34
1:02.12
29.34
32.78
150m:
200m:
1:36.32
2:10.64
34.20
34.32
250m:
300m:
2:44.75
3:19.60
34.11
34.85
350m:
400m:
3:54.27
4:26.14
34.67
31.87
20.KONOPKO Mateusz07LKS Jedność 32 Przyszowice4:29.54488
50m:
100m:
29.84
1:02.78
29.84
32.94
150m:
200m:
1:36.40
2:10.61
33.62
34.21
250m:
300m:
2:45.45
3:20.60
34.84
35.15
350m:
400m:
3:55.61
4:29.54
35.01
33.93


<< TOP >>
Konkurencja 21
2021.12.18 - 18:02
Dziewcząt, 100m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
1:04.81
1:09.03
SZTANDERA Dominika
CHRZAN Zofia
POL
POL
Lublin
Ostrowiec Sw
2018.12.19
2019.11.09

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.BONECKA Anna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:11.1167433.6837.43
2.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:11.5566233.6337.92
3.KUBICKA Aleksandra07Sejwal Rypin1:12.1164634.5737.54
4.PIETRZYK Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:12.6863133.5539.13
5.BOCZEJ Agata07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie1:13.1561934.6638.49
6.SKROK Julia07WKS Śląsk1:13.1761934.5638.61
7.KOT Emilia07TP Zielona Góra1:13.4361234.1339.30
8.BORKOWSKA Dominika07UKS ,,Omega'' Olkusz1:13.5560934.5539.00
9.MIELNIK Hanna07UKS MOS w Opolu1:14.0459735.2738.77
10.RYZNAR Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.6458334.4940.15
Finał B
11.DRĄŻKIEWICZ Pola07UKS Nawa Skierniewice1:13.0262233.9539.07
12.MLAŚ Viktoria07UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:15.6256035.6240.00
13.OGIEWA Karolina07MKS Pałac Młodzieży Katowice1:15.9455335.2540.69
14.KRAJEWSKA Nadia07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:16.0655135.6140.45
15.KRZEMIŃSKA Amelia07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:16.7553635.5541.20
16.TURBAŃSKA Marta07WKS Śląsk1:17.1552836.5940.56
17.POLOK Dominika07UKS MOS w Opolu1:17.1852735.7841.40
18.VYSATA Zuzanna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:17.8451436.1541.69
19.WICHULSKA Małgorzata07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:18.8349536.9641.87
20.MICHALIK Weronika07UKS Nawa Skierniewice1:19.64480


<< TOP >>
Konkurencja 22
2021.12.18 - 18:07
Chłopców, 100m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
58.33
1:03.28
KAŁUSOWSKI Jan
MAKSAJDA Kacper
POL
POL
Lublin
Ostrowiec Św
2019.12.19
2020.12.19

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.CZOGAŁA Grzegorz07"Sikret" Gliwice1:04.7762330.6334.14
2.SZAFRAŃSKI Kamil07KS Warta Poznań1:06.3857931.3335.05
3.TARCZYŃSKI Bartosz07UKS 190 Łódź1:06.9256531.9734.95
4.SKROBISZ Michał07UKS 190 Łódź1:07.5055132.2435.26
5.DĄBROWSKI Filip07MKS Pałac Młodzieży Katowice1:08.1153632.3335.78
6.OKOŃ Mateusz07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:08.6252432.2136.41
7.KRUK Franciszek07UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.6652331.7836.88
8.SKRZYPIEC Szymon07MMKS Kędzierzyn-Koźle1:08.8251932.1936.63
9.MIKITA Damian07UKS Ruch Grudziądz1:09.3850732.6336.75
10.GŁOWACKI Sebastian07UKS Nawa Skierniewice1:11.0847134.1036.98
Finał B
11.KAZANOWSKI Dominik07UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.0451531.7037.34
12.BURY Paweł07RWKS Sparta Biłgoraj1:09.2651032.5736.69
13.WIŚNIEWSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.0849232.9437.14
14.ŁAZAROWICZ Janusz07UKS 48 Warszawa Śródmieście1:10.5948132.9837.61
15.GŁAZ Karol07MKS ,,IKAR'' Mielec1:10.6248133.0637.56
16.WIŚNIEWSKI Wiktor07UKP Unia Oświęcim1:11.0247333.5637.46
17.BORKOWSKI Mikołaj07UKS Victoria Kozy1:11.1547033.1038.05
18.MROZICKI Kacper07UKS ,, Na Fali Bytom''1:11.1846932.8938.29
19.KASZUBSKI Jan07MKS Trójka Łódź1:11.9245533.4638.46
20.KOS Maciej07UKP Unia Oświęcim1:12.1345133.8738.26


<< TOP >>
Konkurencja 23
2021.12.18 - 18:25
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
2:07.97
2:13.18
TCHÓRZ Alicja
KNOP Aleksandra
POL
POL
Lublin
Łódź
2015.12.17
2017.12.19

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.PRZYBYLSKA Oliwia07MKS Piaseczno2:20.9564630.7034.8741.5033.88
2.BURZAK Martyna07MKP Gdańsk2:21.0964430.5434.8742.1133.57
3.SOBCZAK Antonina07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:23.0361831.4934.5743.4733.50
4.GLIŃSKA Oliwia07TP Zielona Góra2:23.3061431.7335.4342.8633.28
5.WOŹNIAK Michalina07MKS SP 63 Bydgoszcz2:23.6761031.4336.3441.8734.03
6.DENISIEWICZ Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice2:23.9760631.2235.3842.3735.00
7.POPPE Marta07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:24.9459431.5536.7343.4833.18
8.PIETRZYK Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:26.5257531.3438.6640.9535.57
9.BONECKA Anna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:28.2555530.6636.31
10.KĘDZIOR Pola07UKS SP5 Swim2:29.2254432.8237.6345.2033.57
Finał B
11.PLAGA Olga07TP Skalar Słupsk2:27.9155932.0437.9344.2433.70
12.TEODOROWICZ Michalina07MKS SMS Victoria Racibórz2:28.1355631.8638.2044.1133.96
13.MARCINIAK Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków2:29.6553932.4138.7142.7035.83
14.JAINTA Sara07DOKiS SP Vega Dobrodzień2:30.1653432.5537.1946.4034.02
15.MICHALIK Weronika07UKS Nawa Skierniewice2:31.5951933.1938.1644.1536.09
16.DUŃKO Julia07RWKS Sparta Biłgoraj2:31.7151833.2439.4244.2834.77
17.MIERNIK Hanna07MOSM Tychy2:31.7951732.4139.2445.4934.65
18.DOMORADZKA Julia07KU AZS UMCS Lublin2:33.4850033.1838.8546.3635.09
19.SKRZYPCZAK Natalia07MMKS Kędzierzyn-Koźle2:33.6249934.9539.5643.8035.31
20.KRÓL Karolina07UKS SMS Galicja Kraków2:36.9846733.4036.78


<< TOP >>
Konkurencja 24
2021.12.18 - 18:32
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
1:53.39
2:04.19
ŚWITKOWSKI Jan
KONARSKI Maciej
POL
POL
Lublin
Olsztyn
2014.12.18
2018.12.15

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KRYŚ Radosław07UKS Tri-Team Rumia2:08.3962227.9832.4937.0230.90
2.OŁOWNIA Ignacy07KS Delfin Gdynia2:10.6359128.3232.6738.7230.92
3.PROSZOWSKI Paweł07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:11.3758128.7532.7338.9830.91
4.WDOWIAK Dominik07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:12.4356727.9132.9138.7832.83
5.GNACZYŃSKI Michał07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:13.5755228.6835.0639.2530.58
6.SHYPIN Aliaksandr07UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.5855228.2833.5440.4631.30
7.KRUPA Jakub07UKP Unia Oświęcim2:14.1154629.2833.0939.9331.81
8.DENNIS Oliver07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:14.9753529.3733.3939.6732.54
9.STEFAŃSKI Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.2553228.8134.1640.2232.06
10.SAKŁAK Szymon07UKS SMS Galicja Kraków2:18.7749328.48
Finał B
11.CUR Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:16.3951930.3934.9239.1531.93
12.WIŚNIEWSKI Wiktor07UKP Unia Oświęcim2:18.6149430.0837.3938.7632.38
13.GRZYWIŃSKI Jakub07Włocławski Klub Nurkowy Jacques2:19.2148829.0037.8940.6831.64
14.ROMER Stanisław07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:19.6448328.9835.9742.0932.60
15.MAJCHEROWICZ Mateusz07KS Delfin Gdynia2:19.7648230.2636.1541.2632.09
16.BEDYŃSKI Sebastian07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:20.0747928.5637.5743.1530.79
17.GARWULEWSKI Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.7547229.8035.6442.3332.98
18.CIAPUŁA Michał07UKP Unia Oświęcim2:21.1546830.0536.5641.4533.09
19.SPIREWSKI Mikołaj07UKS Siódemka Gdynia2:22.1345831.4334.4143.6632.63
20.KOS Maciej07UKP Unia Oświęcim2:26.7941632.1638.2942.7933.55


<< TOP >>
Konkurencja 25
2021.12.18 - 19:07
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny14 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
3:39.71
3:53.04
AZS AWF Katowice
UKP Polonia Warszawa
POL
POL
Lublin
Łódź
2018.12.19
2017.12.19

Punkty: FINA 2021
PozycjaCzasPkt.
1.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa4:01.87622
FIGURSKA Paula
ŚCIBIOREK Dominika
+0,68
+0,20
28.22
27.92
59.66
1:00.39
TOMASZEWSKA Maja
BAKUN Maja
+0,10
+0,39
29.09
28.47
1:02.07
59.75
2.Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park 2Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:06.26589
ORASZEK Karolina
BONECKA Anna
+0,75
+0,64
29.09
29.27
1:00.94
1:02.02
TARASZKIEWICZ Zofia
TOMKIEL Anna
+0,51
+0,38
29.36
28.73
1:01.86
1:01.44
3.MKP Szczecin 1MKP Szczecin4:06.72586
DUDA Anna
SIEMBIDA Wiktoria
+0,73
+0,23
28.62
28.40
59.80
59.65
GRACKA Hanna
MAŁOLEPSZA Weronika
+0,63
+0,44
30.13
29.68
1:04.34
1:02.93
4.UKS Nawa Skierniewice 1UKS Nawa Skierniewice4:07.58580
DENISIEWICZ Zuzanna
DRĄŻKIEWICZ Pola
07
07
29.47
29.79
1:00.94
1:03.11
ZAKRZEWSKA Oliwia
SARNA Inez
07
07
29.30
28.92
1:01.80
1:01.73
5.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim4:10.84558
SOWA Barbara
LASZCZAK Aleksandra
+0,52
+0,16
29.45
29.24
1:01.57
1:02.85
GUZDEK Anna
KURYSIA Anna
+0,39
+0,54
30.48
29.98
1:03.58
1:02.84
6.TP Zielona Góra 1TP Zielona Góra4:11.59553
KOT Emilia
KOWALICZEK Hanna
07
07
29.08
31.67
1:02.02
1:04.92
UTNIK Aleksandra
GLIŃSKA Oliwia
07
07
29.53
28.59
1:03.61
1:01.04
7.WKS Śląsk 1WKS Śląsk4:13.34541
SKROK Julia
TURBAŃSKA Marta
+0,57
+0,53
30.05
31.15
1:02.82
1:06.75
GÓRNY Maja
GRZESIAK Oliwia
+0,61
+0,26
30.30
28.88
1:03.06
1:00.71
8.MKS Pałac Młodzieży Katowice 1MKS Pałac Młodzieży Katowice4:13.76539
KUKUŁA Maja
OGIEWA Karolina
+0,73
+0,45
31.00
30.66
1:04.93
1:03.94
SKOWRON Natalia
SITKIEWICZ Jagoda
+0,19
+0,40
30.02
28.47
1:03.74
1:01.15
9.Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park 1Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park4:13.78538
MICHALSKA Pola
MURAS Nina
+0,72
+0,45
29.711:03.46
1:01.41
WICHULSKA Małgorzata
DREGER Gabriela
+0,611:05.63
10.St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki 1St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki4:15.34529
SADO Aleksandra
MICHALAK Zuzanna
+0,61
+0,08
30.57
29.30
1:04.22
1:02.31
JAWORSKA Milena
PARZNIEWSKA Aleksandra
+0,21
+0,07
30.13
31.20
1:04.12
1:04.69
11.MKS SMS Victoria Racibórz 1MKS SMS Victoria Racibórz4:15.37528
ŚRUTWA Laura
CZERWIŃSKA – LA CERRA Domenica
+0,74
+0,65
30.54
31.40
1:03.73
1:05.69
KALATA Zuzanna
TEODOROWICZ Michalina
+0,80
+0,63
31.15
29.75
1:04.17
1:01.78
12.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków4:16.23523
KRÓL Karolina
CAŁKA Alicja
+0,85
+0,37
31.47
30.62
1:05.54
1:05.30
MARCINIAK Aleksandra
STANEK Magdalena
+0,67
+0,27
30.95
28.11
1:04.87
1:00.52
13.GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach 1GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach4:17.31517
CHMIELEWSKA Julia
GRZECH Michalina
+0,70
+0,58
30.05
31.01
1:03.25
1:04.58
GAJEWSKA Maja
BURDON Paulina
+0,71
+0,75
30.92
30.08
1:04.85
1:04.63
14.MKS SP 63 Bydgoszcz 1MKS SP 63 Bydgoszcz4:17.58515
RYDYŃSKA Maja
WIECZOREK Zuzanna
+0,76
+0,55
29.94
31.87
1:02.78
1:09.70
BARSZEWSKA Martyna
WOŹNIAK Michalina
+0,45
+0,60
30.50
28.85
1:04.30
1:00.80
15.UKS SP5 Swim 1UKS SP5 Swim4:18.70508
WOŻAKOWSKA Zofia
SZCZYPEK Kinga
+0,66
+0,47
30.73
31.37
1:03.86
1:05.63
ZIELIŃSKA Maja
KĘDZIOR Pola
+0,23
+0,20
31.23
30.38
1:05.95
1:03.26
16.UKS MOS w Opolu 1UKS MOS w Opolu4:20.70497
JUSTYŃSKA Jagoda
JAŚNIECKA Paulina
+0,80
+0,08
31.32
29.28
1:09.25
1:02.96
POLOK Dominika
MIELNIK Hanna
+0,58
+0,61
30.37
30.12
1:03.74
1:04.75
17.SWIMLAND Olsztyn 1SWIMLAND Olsztyn4:24.85474
DZIUBA Monika
ŻUCHOWSKA Antonina
+0,73
+0,29
30.08
30.68
1:03.66
1:05.08
STAWECKA Maria
WASILEWSKA Amelia
+0,53
+0,55
32.25
32.04
1:07.02
1:09.09
18.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn4:28.63454
KRASZEWSKA Dominika
BRODACKA Maja
+0,67
+0,23
30.87
32.15
1:04.89
1:08.86
URBAŃSKA Zuzanna
PRZYBYSZEWSKA Joanna
+0,19
+0,11
30.88
32.71
1:06.64
1:08.24
19.UKS Ostrobramska 1UKS Ostrobramska4:30.08447
SOCHA Maria
ŁABĘCKA Jolanta
07
07
32.86
34.19
1:10.06
1:11.24
MOLAK Aniela
GÓRALCZYK Aleksandra
07
07
31.95
28.93
1:06.71
1:02.07
20.UKP Jedynka Elbląg 1UKP Jedynka Elbląg4:31.27441
KUBERA Helena
KOSIOREK Dominika
+0,63
+0,53
31.32
32.98
1:04.95
1:08.56
DĄBROWSKA Aleksandra
SUSKA Zuzanna
+0,35
+0,44
33.00
32.45
1:09.95
1:07.81
21.MUKS ''Piętnastka'' 1MUKS ''Piętnastka''4:33.39431
LUTKOWSKA Pola
PASIK Martyna
+0,55
+0,33
31.03
34.32
1:05.10
1:14.13
ANTKOWIAK Matylda
WALICKA Martyna
+0,75
+0,34
31.93
31.31
1:08.35
1:05.81


<< TOP >>
Konkurencja 26
2021.12.18 - 19:18
Chłopców, 4 x 100m dowolny

14 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
3:12.62
3:34.00
AZS AWF Katowice
UKS G-8 Bielany Warszawa
POL
POL
Łódź
Ostrwoeic Św
2017.12.21
2020.12.19

Punkty: FINA 2021
PozycjaCzasPkt.
1.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa3:32.58638
Rekord Polski Juniorów 14-letnich
ANTOSIK Kacper
ŚLESIK Oskar
+0,63
+0,41
25.50
25.30
53.49
52.95
SHYPIN Aliaksandr
JABŁOŃSKI Jakub
+0,54
+0,33
25.33
24.73
53.50
52.64
2.TP Zielona Góra 1TP Zielona Góra3:41.19566
WIERASZKA Bartosz
KOWALSKI Paweł
+0,65
+0,38
25.62
27.50
53.49
58.62
DROBEK Julian
GAJEWSKI Bartosz
+0,34
+0,42
25.40
26.44
53.90
55.18
3.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź3:42.72554
URBANIAK Olivier
SELDER Krystian
+0,74
+0,42
26.81
27.02
56.53
55.92
GAJDA Jan
PIĄTKIEWICZ Piotr
+0,38
+0,34
25.77
26.46
53.98
56.29
4.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa3:42.93553
STEFAŃSKI Leon
WILDNER Arkadiusz
07
07
26.74
26.20
56.29
54.63
GARWULEWSKI Bartłomiej
BURCZYŃSKI Jakub
07
07
27.03
26.42
56.50
55.51
5.KS Delfin Gdynia 1KS Delfin Gdynia3:44.77539
TREPCZYK Krystian
OŁOWNIA Ignacy
+0,70
+0,42
26.21
26.55
55.10
55.82
HUBIŃSKI Olivier
GĄSIOR Bartosz
+0,41
+0,42
26.26
28.21
56.23
57.62
6.MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1MKS Park Wodny Tarnowskie Góry3:47.30522
KRASKA Mateusz
WIECZOREK Kacper
+0,62
+0,63
26.92
29.02
56.89
1:01.35
PROSZOWSKI Paweł
MAJOR Erik
+0,55
+0,38
26.49
25.93
55.08
53.98
7.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa3:48.74512
TOBIASZ Kacper
MELEROWICZ Jan
+0,70
+0,45
27.62
27.24
57.85
57.75
KRYSIAK Maciej
CHMIELEWSKI Franciszek
+0,29
+0,44
26.70
27.02
56.08
57.06
8.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków3:49.99504
NOWAKOWSKI Oliwier
SOTKOWSKI Kacper
+0,61
+0,21
27.34
27.56
56.93
57.93
GLIJER Maksym
SAKŁAK Szymon
+0,37
+0,41
27.70
26.90
58.65
56.48
9.MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp. 1MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.3:51.01497
PERA Jan
CHMIEL Borys
07
07
28.61
26.74
58.60
57.94
PRONIN Patryk
GNACZYŃSKI Michał
07
07
28.17
26.09
59.69
54.78
10.Uks Cityzen 1Uks Cityzen3:53.22483
BARCZYK Karol
BARANOWSKI Alex
+0,52
+0,18
26.8657.86
57.80
MYDLARZ Wiktor
KACZMAREK Kamil
+0,32
+0,09
28.94
26.40
1:01.69
55.87
11.Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park 1Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park3:53.83479
DENNIS Oliver
KOZŁOWSKI Iwo
+0,66
+0,53
27.44
27.74
57.15
57.84
OBŁUSKI Aleksander
KULESZA Jakub
+0,55
-0,03
27.67
27.82
59.24
59.60
12.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań3:53.91479
SZAFRAŃSKI Kamil
KRZYWANIA Miłosz
+0,65
+0,50
27.11
27.34
57.40
56.97
KOSIOREK Olaf
JANCZAK Maciej
+0,47
+0,36
27.28
28.58
58.26
1:01.28
13.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim3:54.58475
KRUPA Jakub
WIŚNIEWSKI Wiktor
+0,66
+0,51
27.18
27.66
56.35
58.97
CIAPUŁA Michał
KOS Maciej
+0,40
+0,39
28.59
28.37
1:00.25
59.01
14.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''3:55.60468
BIENIECKI Stefan
ZIOŁECKI Beniamin
+0,73
+0,35
28.44
28.51
59.44
1:00.23
PATUCHA Stanisław
EROMIN Jan
+0,53
+0,49
27.80
26.42
59.67
56.26
15.UKS Żoliborz 1UKS Żoliborz3:57.63456
URBAŃCZYK Julian
LUBOIŃSKI Mateusz
+0,63
+0,39
28.56
29.13
59.68
1:02.03
MIELCZAREK Maciej
SZMYTKE Bartosz
+0,23
+0,56
29.10
26.39
1:01.01
54.91
16.MKS ,,IKAR'' Mielec 1MKS ,,IKAR'' Mielec3:57.73456
MARCINEK Alvaro
GŁAZ Karol
+0,62
+0,42
28.94
28.79
1:00.88
1:00.65
BLICHARZ Filip
OCHALIK Adrian
+0,36
+0,60
28.55
26.60
1:00.15
56.05
17.Dwójka Morena Gdańsk 1Dwójka Morena Gdańsk3:58.13454
ROMANIUK Patryk
KIERBEDŹ Piotr
+0,66
+0,44
28.43
29.02
59.20
1:02.07
PAKULSKI Miłosz
KURPIEWSKI Maksymilian
+0,27
+0,40
28.10
28.09
58.59
58.27
18.MKS Pałac Młodzieży Katowice 1MKS Pałac Młodzieży Katowice3:59.06448
TUROWSKI Mateusz
BORSZCZ Mikołaj
+0,78
+0,62
28.13
29.28
58.87
1:01.54
PRADELA Jacek
DĄBROWSKI Filip
+0,45
+0,35
28.14
27.64
1:00.11
58.54
19.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn3:59.19448
ŁOJEWSKI Adam
OLSZYŃSKI Maksymilian
+0,67
+0,32
28.98
28.07
1:00.45
58.40
DRANKOWICZ Bartosz
MALINOWSKI Adrian
+0,14
+0,25
30.21
26.13
1:03.62
56.72
20.UKS G-8 Bielany Warszawa 4UKS G-8 Bielany Warszawa3:59.79444
CHMIELEWSKI Jan
GNIADO Maciej
+0,63
+0,31
27.94
27.97
59.10
59.55
KOPICZYŃSKI Maciej
PUTEK Patryk
+0,25
+0,26
28.08
27.98
1:01.12
1:00.02
21.MKS SP 63 Bydgoszcz 1MKS SP 63 Bydgoszcz4:02.75428
BAKALARZ Franciszek
DANIEL Aleksander
+0,61
+0,44
27.23
29.75
58.59
1:04.00
SOBCZYŃSKI Igor
HETMAN Mikołaj
+0,50
+0,32
29.56
26.15
1:04.18
55.98
22.UKS Siódemka Gdynia 1UKS Siódemka Gdynia4:03.65423
KACZOR Oskar
FRĄCZYK Jakub
+0,54
+0,56
29.56
29.37
1:01.90
1:02.09
CARSTENS Dominik
SPIREWSKI Mikołaj
+0,33
+0,61
29.04
27.49
1:01.36
58.30
23.MKP Astromal-Leszno 1MKP Astromal-Leszno4:05.75413
WERWIŃSKI Mateusz
ZYGMUNT Michał
+0,67
+0,30
1:00.93
1:02.69
STAWIŃSKI Mikołaj
SZARSZEWSKI Krzysztof
+0,3129.36
24.UKS ,,GIM 92 Ursynów'' 1UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:09.63394
KISIELEWSKI Jakub
MASTALEREK Karol
07
07
28.12
29.48
58.97
1:02.24
CYGAŃSKI Krzysztof
KRAS Mateusz
07
07
29.63
30.73
1:02.56
1:05.86


<< TOP >>
5 - Eliminacje dzień 32021.12.19 - 9:00


Konkurencja 27
2021.12.19 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
2:03.53
2:14.64
JEDRZEJCZAK Otylia
TRAMBOWICZ Zuzanna
POL
POL
Debrecen (HUN)
Olsztyn
2007.12.13
2016.12.15

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GORGOSZ Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice2:27.02538A31.9936.6238.9739.44
2.POPPE Marta07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:29.58511A32.8237.2640.3439.16
3.PLAGA Olga07TP Skalar Słupsk2:30.58501A33.7738.3539.4938.97
4.DUDA Anna07MKP Szczecin2:31.25494A32.6738.7840.0539.75
5.JAINTA Sara07DOKiS SP Vega Dobrodzień2:31.46492A34.7239.1239.4638.16
6.ROJEK Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy2:32.86479A33.0639.2840.6439.88
7.KĘDZIOR Pola07UKS SP5 Swim2:32.95478A34.3138.3340.2140.10
8.GUZDEK Anna07UKP Unia Oświęcim2:33.20475A35.0540.0339.9538.17
9.GRZESIAK Oliwia07WKS Śląsk2:34.33465A33.2138.4041.1141.61
10.ŚRUTWA Laura07MKS SMS Victoria Racibórz2:34.96459A34.1840.1640.4840.14
11.ZUREL Laura07Sejwal Rypin2:35.85452B34.6739.0240.7341.43
12.ZARZECKA Roksana07Klub Pływacki Ciechanów2:36.06450B33.9940.9340.8740.27
13.JAROS Aleksandra07KS Neptun Świdnica2:36.16449B34.0839.2341.4141.44
14.BUDZEŃ Monika07MKP Astromal-Leszno2:36.40447B35.1437.8340.8742.56
15.ZDZIEBŁO Zosia07Uks "Salmo Żory"2:36.71444B34.1539.6541.0641.85
16.SKUDLIK Michalina07UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda Śląska2:38.84426B34.6640.2041.3842.60
17.WRÓBLEWSKA Kaja07Swim Team Lubartów2:40.05417B35.3141.7541.2541.74
18.HAZUKA Dominika07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:40.06417B33.7540.1043.2942.92
19.CICHA Zofia07UKS SMS Galicja Kraków2:40.82411B36.7441.8242.5539.71
20.SZCZOTKA Natalia07UKP Unia Oświęcim2:41.14408B36.0741.5240.6842.87
21.WIERZBICKA Maria07UKS ,,HS'' Team Kryty Basen Kłodzko2:41.28407R33.8540.2243.1344.08
22.SOSNÓWKA Milena07UKP Fala Kraśnik2:41.49406R35.1840.2042.8243.29
23.GLIŃSKA Oliwia07TP Zielona Góra2:44.3238535.2541.8643.3343.88
24.LIPIŃSKA Julia07UKS "Feniks" Dębica2:48.0236037.1242.3044.4444.16
25.STAŃCZYK Klaudia07MPKS Orka Ciechanów2:49.3535236.4242.5744.0346.33
26.RODZIK Zuzanna07OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki2:51.6233837.4642.3044.1847.68
27.LEPSZY-BAYARAA Julia07UKP Unia Oświęcim2:52.9833037.5344.71
28.ZAKRZEWSKA Natalia07UKS "Krośnicka Przystań"2:56.8130937.1945.3346.2948.00


<< TOP >>
Konkurencja 28
2021.12.19 - 9:11
Chłopców, 200m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
1:50.13
2:01.11
KORZENIOWSKI Pawel
CHMIELEWSKI Krzysztof
POL
POL
Istanbul (TUR)
Lublin
2009.12.12
2018.12.21

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KATANA Jakub07MKP Zabrze2:09.15588A28.7433.6633.1033.65
2.WALKOWSKI Maciej07UKS 190 Łódź2:11.49557A30.1533.7134.1433.49
3.SAKŁAK Szymon07UKS SMS Galicja Kraków2:12.87540A29.3733.8734.5435.09
4.GAJDA Jan07MKS Trójka Łódź2:13.29535A28.7735.1335.0034.39
5.GRZYWIŃSKI Jakub07Włocławski Klub Nurkowy Jacques2:14.31523A29.7034.4735.0735.07
6.PROSZOWSKI Paweł07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:14.42522A29.7534.0634.2536.36
7.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań2:14.89516A29.0533.9834.9536.91
8.PIĄTKIEWICZ Piotr07MKS Trójka Łódź2:15.55509A29.5834.4336.0135.53
9.WIERASZKA Bartosz07TP Zielona Góra2:16.01504A31.0534.6935.4234.85
10.WDOWIAK Dominik07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:17.42488A29.3534.5535.6737.85
11.ŁOJEWSKI Adam07MTP Kormoran Olsztyn2:18.88473B31.1935.7235.8936.08
12.BORKOWSKI Marcel07KS Neptun Świdnica2:19.32468B30.4235.2936.8636.75
13.ROMER Stanisław07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:19.71465B30.0935.5336.9537.14
14.SOTKOWSKI Kacper07UKS SMS Galicja Kraków2:23.05433B32.0236.7337.1937.11
15.JANUS Filip07UKS Aquatica Pawłowice2:24.14423B30.4435.7537.7040.25
16.DWORAKOWSKI Błażej07KS Delfin Gdynia2:24.29422B30.2637.3438.0038.69
17.WÓJCIAK Oliwier07UKS "V" Łomianki2:24.71418B32.6635.6938.2138.15
18.TOKAREWICZ Igor07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański2:25.72409B32.5736.2238.5738.36
19.WÓJCIK Mikołaj07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:26.52403B32.3637.5738.5038.09
20.BORUSZEWSKI Filip07UKS SP-149 Łódź2:26.79400B33.1037.6938.5137.49
21.PORĘBA Krzysztof07WKS Śląsk2:26.87400R30.7737.5038.7639.84
22.CIAPUŁA Michał07UKP Unia Oświęcim2:27.11398R31.9737.4740.2237.45
23.GORAJ Bartłomiej07UKS ,,Omega'' Olkusz2:27.7939231.1137.1639.4540.07
24.ROSIŃSKI Mikołaj07MKS Juvenia Wrocław2:30.4537233.4338.9938.9639.07
25.KWIASOWSKI Jakub07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:35.0134033.3938.1342.0641.43
26.KOŁODZIEJ Jan07UKP Unia Oświęcim2:37.1132736.3141.4640.1939.15


<< TOP >>
Konkurencja 29
2021.12.19 - 9:21
Dziewcząt, 100m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
51.81
55.70
WASICK Katarzyna
CIERPIAŁOWSKA Paulina
POL
POL
Budapeszt (HUN)
Ostrowiec Św
2020.11.02
2019.12.08

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WYSOCKA Amelia07UKP Fala Kraśnik57.56665A27.4830.08
2.MARKIEWICZ Weronika07Neptun Gdańsk58.93620A27.7531.18
3.WRZESZCZYŃSKA Marta07KS Posnania Poznań59.78593A28.7531.03
4.GIEWIADA Patrycja07UKS "Krośnicka Przystań"1:00.02586A28.7831.24
5.KUCZMAR Zuzanna07MKS Ochota Warszawa1:00.11584A28.8531.26
6.FIGURSKA Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.24580A28.5531.69
7.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA Liliana07Buks1:00.42575A28.7331.69
8.ROSIŃSKA Natalia07UKS Żabianka Gdańsk1:00.51572A28.5132.00
9.WIERNICKA Julia07KS Piątka Chorzów1:00.59570A29.0331.56
10.BIERNACKA Lena07OLIMPIJCZYK Tomaszów Mazowiecki1:00.69567A29.1331.56
11.STANEK Magdalena07UKS SMS Galicja Kraków1:00.82563B28.7732.05
12.SIEMBIDA Wiktoria07MKP Szczecin1:00.83563B29.1531.68
13.GULCZYŃSKA Natalia07Uks Cityzen1:00.99559B29.5731.42
14.BAKUN Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.03558B29.3931.64
15.WŁADYCZKA Amelia07MKS Juvenia Wrocław1:01.15554B29.1831.97
16.ORASZEK Karolina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:01.94533B29.1932.75
MIERNIK Hanna07MOSM Tychy1:01.94533B29.9432.00
18.MURAS Nina07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:02.10529B29.8732.23
19.KACZMAREK Amelia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:02.15528B29.0233.13
20.SITKIEWICZ Jagoda07MKS Pałac Młodzieży Katowice1:02.19527B28.8633.33
21.SOWA Barbara07UKP Unia Oświęcim1:02.23526R29.4232.81
22.GŁOWIAK Michalina07MKS Juvenia Wrocław1:02.43521R29.8232.61
23.TEODOROWICZ Michalina07MKS SMS Victoria Racibórz1:02.5351829.7432.79
24.FILEK Magdalena07UKS Victoria Kozy1:02.6151630.0532.56
25.RĄCZKOWSKA Maja07LKS Jedność 32 Przyszowice1:02.6251630.0432.58
26.RUTKOWSKA Aneta07UKS SP-149 Łódź1:02.7051430.5732.13
27.SARNA Inez07UKS Nawa Skierniewice1:02.7351430.0332.70
28.KWIATKOWSKA Rozalia07UKS KORAL Wrocław1:02.8251129.5833.24
29.TOMKIEL Anna07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:03.0750529.5333.54
30.GRZEGORZEWSKA Julia07Nowodworski OSiR1:03.1250429.6133.51
GÓRNY Maja07WKS Śląsk1:03.1250430.1233.00
32.OLEJARNIK Magdalena07Towarzystwo Sportowe w Połańcu1:03.1550330.0833.07
33.GÓRALCZYK Aleksandra07UKS Ostrobramska1:03.4149729.6033.81
34.KULAS Anna07MKS Juvenia Wrocław1:03.4949530.2333.26
35.DREGER Gabriela07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:03.5449430.3433.20
SADO Aleksandra07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki1:03.5449429.8633.68
37.DOLATA Julia07Start Opole1:03.5649430.5633.00
38.MICHALAK Zuzanna07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki1:03.7249030.5833.14
39.CHMIELEWSKA Julia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:03.8248830.3933.43
40.GRACKA Hanna07MKP Szczecin1:03.91486
41.KUBIC Agata07KS Korona Kraków1:04.1148130.8133.30
42.ZABRZESKA Kinga07ULKS ,,Wodny Świat''1:04.1548030.3933.76
43.MURAWSKA Wiktoria07KS Delfin Gdynia1:04.2647831.2133.05
44.SZOLC Zuzanna07Uks "Aqua Team Mikołów"1:04.3847531.1633.22
45.SURMACZYŃSKA Julia07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:04.3947530.6133.78
46.JAWORSKA Milena07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki1:04.4247430.8533.57
47.JAŚNIECKA Paulina07UKS MOS w Opolu1:04.5147230.4634.05
48.TOMASZEWSKA Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.5747130.5134.06
49.POŁEĆ Hanna07UKS SP-149 Łódź1:04.6147030.3034.31
50.KRAWCZYK Marta07MKP Astromal-Leszno1:04.6247031.0733.55
51.MAKOWSKA Oliwia07MUKP ,,Przyjazne Wody''1:04.6347031.0433.59
52.KOŁODZIEJCZYK Maja07UKS Swim Team Wilanów1:04.7346730.9833.75
53.POLAK Lena07KS Korona Kraków1:04.7946631.5033.29
54.GOLANOWSKA Gabriela07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:04.9146331.2333.68
55.SKOWRON Natalia07MKS Pałac Młodzieży Katowice1:04.9746230.9134.06
56.UTNIK Aleksandra07TP Zielona Góra1:05.13459
57.TRZEBIŃSKA Magdalena07Uks ,,Pingwiny''1:05.1745830.8634.31
DZIĘGIEL Marta07UKS Manta Warszawa Włochy1:05.1745831.0634.11
59.KUBIAK Matylda07Uks "Salmo Żory"1:05.3545431.4933.86
60.LIS Weronika07Kłobucki KP ,,Delfin''1:05.4045331.0834.32
61.FEJKIEL Matylda07KS Górnik Radlin1:05.4445230.9834.46
62.BARSZEWSKA Martyna07MKS SP 63 Bydgoszcz1:05.5345031.2434.29
63.RUMINIECKA Maja07KS Warta Poznań1:05.6644831.3834.28
64.KOWALICZEK Hanna07TP Zielona Góra1:05.7444631.5734.17
65.GIEROWSKA Antonina07UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.8644431.4534.41
66.SZCZEPANIAK Lena07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot1:05.8844330.4635.42
67.KRASZEWSKA Dominika07MTP Kormoran Olsztyn1:05.9644231.8934.07
68.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań1:06.0044131.0434.96
69.LUTKOWSKA Pola07MUKS ''Piętnastka''1:06.0144131.2834.73
70.GAJEWSKA Maja07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:06.0743931.3234.75
ANTOS Alicja07UKP Unia Oświęcim1:06.0743931.6834.39
72.WOJTKOWIAK Wiktoria07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:06.084391:06.08
73.WĘGRZYCKA Małgorzata07MKS Trójka Łódź1:06.1043931.7134.39
74.CAŁKA Alicja07UKS SMS Galicja Kraków1:06.2043731.4934.71
75.BER Julia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:06.2443631.4234.82
76.WICHULSKA Małgorzata07Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park1:06.5743031.1735.40
77.GOLĘDZINOWSKA Amelia07Uks ,,Pingwiny''1:06.6842731.8634.82
78.SZCZYPEK Kinga07UKS SP5 Swim1:06.7142731.6135.10
79.OWCZAREK Julia07MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:06.7442631.5735.17
80.PARZNIEWSKA Aleksandra07St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Mazowiecki1:06.7942532.0734.72
81.BUTRYN Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanów1:06.8942331.8835.01
82.MAREK Nikola07UKS 190 Łódź1:06.9542231.7835.17
83.KOZŁOWSKA Antonina07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:07.1341932.4334.70
84.URBAŃSKA Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn1:07.2741632.0335.24
85.STAWECKA Maria07SWIMLAND Olsztyn1:07.4541332.8334.62
86.MOSKAL Joanna07Uks ,,Pingwiny''1:07.4741332.1335.34
87.SELL Karolina07MUKP Korona-Swim Kielce1:07.7040831.5136.19
WALICKA Martyna07MUKS ''Piętnastka''1:07.7040832.2135.49
89.AWDZIEJ Oliwia07UKS  ,,Batory'' Sokółka1:07.8240631.9735.85
JASIEWICZ Wiktoria07UKS Siódemka Gdynia1:07.8240632.3935.43
91.SZYDLIK Joanna07UKS ,,Dwójka'' Sochaczew1:07.8940531.2536.64
92.SZYNKIEWICZ Zuzanna07KP Płetwal Mława1:08.1840032.3235.86
93.ŚWIĘTOŃ Nikola07MKS Znicz Koszalin1:08.5339432.3136.22
94.WOŹNIAK Kornelia07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:08.7339033.1335.60
95.ŻUKOWSKA Maja07UKS Kapry-Armexim Pruszków1:09.0138632.3136.70
96.ANTKOWIAK Matylda07MUKS ''Piętnastka''1:09.0338533.0735.96
97.IGNACZAK