Nr  1. Mieszane, 4 x 50m dowolny  2013 i m這dsi
Nr  2. Dziewcz徠, 100m zmienny  2013 i m這dsi
Nr  3. Ch這pc闚, 100m zmienny  2013 i m這dsi
Nr  4. Dziewcz徠, 50m dowolny  2013 i m這dsi
Nr  5. Ch這pc闚, 50m dowolny  2013 i m這dsi
Nr  6. Dziewcz徠, 50m klasyczny  2013 i m這dsi
Nr  7. Ch這pc闚, 50m klasyczny  2013 i m這dsi
Nr  8. Dziewcz徠, 50m grzbietowy  2013 i m這dsi
Nr  9. Ch這pc闚, 50m grzbietowy  2013 i m這dsi
Nr  10. Dziewcz徠, 50m motylkowy  2013 i m這dsi
Nr  11. Ch這pc闚, 50m motylkowy  2013 i m這dsi
Nr  12. Dziewcz徠, 200m dowolny  2013 i m這dsi
Nr  13. Ch這pc闚, 200m dowolny  2013 i m這dsi
Nr  14. Mieszane, 4 x 50m zmienny  2012 i starsi
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  2012 i starsi
Nr  16. M篹czyzn, 50m motylkowy  2012 i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m dowolny  2012 i starsi
Nr  18. M篹czyzn, 200m dowolny  2012 i starsi
Nr  19. Kobiet, 100m grzbietowy  2012 i starsi
Nr  20. M篹czyzn, 100m grzbietowy  2012 i starsi
Nr  21. Kobiet, 200m zmienny  2012 i starsi
Nr  22. M篹czyzn, 200m zmienny  2012 i starsi
Nr  23. Kobiet, 50m dowolny  2012 i starsi
Nr  24. M篹czyzn, 50m dowolny  2012 i starsi
Nr  25. Kobiet, 100m klasyczny  2012 i starsi
Nr  26. M篹czyzn, 100m klasyczny  2012 i starsi
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  2012 i starsi
Nr  28. M篹czyzn, 400m dowolny  2012 i starsi


Aqua Team Swim Cup III
Miko堯w, 23.03.2024


1 - Aqua Team Swim Cup III23.03.2024 - 9:00


Konkurencja 1
23.03.2024 - 9:00
Mieszane, 4 x 50m dowolny2013 i m這dsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaCzasPkt.
1.CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza 1CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza2:28.24204
50m:34.1434.14100m:1:12.5638.42150m:1:54.3941.83200m:2:28.2433.85
2.Olimp Miko堯w 1Olimp Miko堯w2:37.91169
50m:38.1238.12100m:1:19.2341.11150m:1:56.8537.62200m:2:37.9141.06
3.UKS Manta Koch這wice Ruda 奸. 1UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.2:40.48161
50m:1:24.681:24.68200m:2:40.481:15.80
4.UKS Salmo 皋ry 1UKS Salmo 皋ry2:44.44149
50m:52.5852.58100m:2:08.501:15.92200m:2:44.4435.94
5.UKS Jasie Sucha Beskidzka 1UKS Jasie Sucha Beskidzka2:44.72149
50m:31.9731.97100m:1:11.5639.59150m:2:03.2651.70200m:2:44.7241.46
6.MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice 1MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice2:45.17147
50m:42.4242.42100m:1:26.6144.19150m:2:07.8541.24200m:2:45.1737.32
7.UKS Orka Cz瘰tochowa 1UKS Orka Cz瘰tochowa2:45.38147
50m:51.5151.51100m:1:29.6238.11200m:2:45.381:15.76
8.UKS Aqua Team Miko堯w 1UKS Aqua Team Miko堯w2:46.07145
50m:42.2442.24100m:1:21.8339.59150m:2:05.1243.29200m:2:46.0740.95
9.MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice 2MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice3:01.00112
50m:46.1546.15100m:1:26.2540.10150m:2:10.1843.93200m:3:01.0050.82
10.UKS Aqua Team Miko堯w 2UKS Aqua Team Miko堯w3:13.1692
50m:42.8042.80150m:2:32.951:50.15200m:3:13.1640.21


<< TOP >>
Konkurencja 2
23.03.2024 - 9:09
Dziewcz徠, 100m zmienny2013 i m這dsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
2015 i m這dsi

1.Tyrna Pola15MTP Delfin Cieszyn1:30.6924142.4348.26
2.Lotko Karolina15UKS Dragon B璠zin1:31.1923742.2948.90
3.Karp Hanna15UKS Salmo 皋ry1:50.0113554.8255.19
4.Procz Magdalena15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:50.5913352.5258.07
5.Cielniaszek Nela15CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza1:54.9011849.621:05.28
6.Palys Kinga15Sikret Gliwice2:00.9510157.821:03.13
7.Niewiadomska Lena15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.2:06.50891:01.891:04.61
8.Baran Melania15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.2:24.83591:06.271:18.56

Rocznik 2014

1.Kowalska Maja14Champion Tomasz闚 Maz.1:26.0728340.6445.43
2.Niedba趾a Julia14UKS Victoria Kozy1:29.0625541.5647.50
3.B瑿enek Natalia14KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩1:34.8121143.3051.51
4.Wysogl康 Karolina14Ognisko TKKF Szczyg這wice1:40.6517646.9453.71
5.Bonk Maja14LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:40.7017648.1052.60
6.Wysogl康 Emilia14Ognisko TKKF Szczyg這wice1:42.9116547.8155.10
7.Kopiec Pola14MTP Delfin Cieszyn1:43.1916448.8054.39
8.Partyka Maja14UKS Orka Cz瘰tochowa1:44.4115850.0154.40
9.Wojtyczka Agata14UKS Aqua Team Miko堯w1:47.7014453.3454.36
10.Kierot Agnieszka14MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice1:53.0212548.961:04.06
11.奸iwi雟ka Liliana14UKS Aqua Team Miko堯w1:53.0412454.5558.49
12.K璠zior Antonina14UKS Aqua Team Miko堯w1:54.7511953.311:01.44
13.Karasz Aleksandra14UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:57.8311055.851:01.98
14.G這郾a Agata14UKS Aqua Team Miko堯w2:11.37791:02.331:09.04

Rocznik 2013

1.Go寮ziewska Lena13MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y1:21.0833839.1841.90
2.Zi瑿a Weronika13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza1:22.7531837.3545.40
3.Korze Adrianna13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza1:23.5830939.8443.74
4.Solianyk Arina13MOSM Tychy1:25.4128939.0346.38
5.Sielska Hanna13KS Pi徠ka Chorz闚1:26.9927441.0645.93
6.Mercik Aleksandra13MOSM Tychy1:31.3823641.9549.43
7.Dobrasz Magdalena13LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:31.9823143.5348.45
8.Kowalska Klara13UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:35.8220546.2449.58
9.Kaczyca Nadia13UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:36.9419847.0149.93
10.好ieg Laura13UKS Aqua Team Miko堯w1:39.0018546.6952.31
11.Wo幡iak Iga13UKS Dragon B璠zin1:39.4218348.8650.56
12.Karabow Gabriela13UKS Salmo 皋ry1:39.4518346.6252.83
13.Wrze郾iak Barbara13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza1:44.5615750.2254.34
14.Ma貫k Aurelia13KS Pi徠ka Chorz闚1:45.0715551.3253.75
15.Szczypka Zofia13LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:47.1814649.7357.45
16.Dowiat Alicja13MOSM Tychy1:48.6014045.971:02.63
17.Kr鏊 Antonina13UKS Aqua Team Miko堯w1:49.6713652.5657.11
18.Jarczyk Hanna13UKS Aqua Team Miko堯w1:49.7113650.3559.36
19.R瘯awek Alicja13UKS Salmo 皋ry1:51.9412856.2255.72
20.Kossek Paulina13UKS Salmo 皋ry1:52.2012753.7658.44
21.Nazar Blanka13BOSiR Bieru1:58.3610854.391:03.97
22.Szemet Maria13UKS Aqua Team Miko堯w2:07.828617.691:50.13
NWSowa Anna13KS Pi徠ka Chorz闚


<< TOP >>
Konkurencja 3
23.03.2024 - 9:32
Ch這pc闚, 100m zmienny2013 i m這dsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Rocznik 2014

1.Polita雟ki Miko豉j14UKS Orka Cz瘰tochowa1:25.0819439.7045.38
2.Kubo Tymon14BOSiR Brzesko1:27.8217641.2246.60
3.Kostka Tomasz14LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:40.6611746.2554.41
4.Maku豉 Jakub14UKS Dragon B璠zin1:42.6111047.0255.59
5.Stencel Rafa14KS G鏎nik Sosnowiec1:43.3810847.7155.67
6.W鎩cik Antoni14UKS Jasie Sucha Beskidzka1:49.539152.3057.23

Rocznik 2013

1.Ficek Mi這sz13UKS Wodnik Siemianowice 奸御ki1:18.9924236.6442.35
2.Kistela Mateusz13K這bucki Klub P造wacki Delfin1:19.1824138.1940.99
3.Operchalski Jan13UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec1:22.2621538.3843.88
4.Simsak Alan13UKS Jasie Sucha Beskidzka1:23.1820738.7544.43
5.Gre Wiktor13UKS Dragon B璠zin1:23.3720640.0943.28
6.Kubik Leon13MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y1:23.5120540.1743.34
7.Matuszczyk Adam13KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩1:24.6119739.2045.41
8.Herba Oskar13UKS Salmo 皋ry1:31.3915642.5948.80
9.Konieczko Aleksander13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza1:31.5515543.2748.28
10.Sk豉dan Oliwier13MOSM Tychy1:33.7814543.7850.00
11.Saj Mateusz13KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩1:36.4513343.0153.44
12.Koz這wski Adam13MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice1:37.1813047.1949.99
13.Oko Wojciech13LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:38.6612445.7252.94
14.Szychowski Leon13UKS Jasie Sucha Beskidzka1:41.1311546.5554.58
15.Gajda Mateusz13MOSM Tychy1:41.9611246.0255.94
16.奸usarski Bartosz13MOSM Tychy1:44.0310647.8456.19
17.Banert Julian13BOSiR Bieru2:23.88401:15.041:08.84


<< TOP >>
Konkurencja 4
23.03.2024 - 9:43
Dziewcz徠, 50m dowolny2013 i m這dsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
2015 i m這dsi

1.Lotko Karolina15UKS Dragon B璠zin37.80223
2.Zaczek Zofia15Olimp Miko堯w42.36158
3.Cielniaszek Nela15CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza43.15150
4.Rajczyk Julia16UKS Orka Cz瘰tochowa43.34148
5.Pietruszek Liliana15MTP Delfin Cieszyn45.05131
6.Nowicka Ines15KS Pi徠ka Chorz闚46.21122
7.Herman Pola15LKS Jedno嗆 32 Przyszowice47.66111
8.Szweblik Antonina15MTP Delfin Cieszyn51.3189
9.Niewiadomska Lena15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.51.7586
10.Raczek Alicja15MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice54.2075
11.Kowalska Matylda15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.59.1258
12.Baran Melania15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:00.2555
13.Nazar Julia15BOSiR Bieru1:02.1650
14.Wr鏏lewska Zofia15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:02.7148
NWKoszal Lilianna17K這bucki Klub P造wacki Delfin

Rocznik 2014

1.Legierska Kaja14MTP Delfin Cieszyn37.44229
2.B瑿enek Natalia14KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩38.01219
3.Kupka Agata14MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice40.21185
4.Bonk Maja14LKS Jedno嗆 32 Przyszowice40.45182
5.Partyka Maja14UKS Orka Cz瘰tochowa40.88176
6.Ca逝s Jagoda14UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa40.95175
7.Ciszek Zuzanna14UKS Salmo 皋ry42.35158
8.Witczak Liliana14K這bucki Klub P造wacki Delfin43.71144
9.Nieszporska Antonina14K這bucki Klub P造wacki Delfin43.83143
10.奸iwi雟ka Liliana14UKS Aqua Team Miko堯w43.96141
11.JASI垶KA Hanna14UKS Orka Cz瘰tochowa44.71134
12.Wojtyczka Agata14UKS Aqua Team Miko堯w44.91133
13.Pietrzak Zofia14MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice45.19130
14.Kaczmarczyk Zuzanna14KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩45.27129
NWWitecka Barbara14CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza

Rocznik 2013

1.Korze Adrianna13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza33.47321
2.Zi瑿a Weronika13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza33.96307
3.Mercik Aleksandra13MOSM Tychy35.23275
4.Dobrasz Magdalena13LKS Jedno嗆 32 Przyszowice35.81262
5.Walu Ewa13KS Marbi-Sport Zywiec35.87261
6.Sudo Alicja13Olimp Miko堯w36.73243
7.Kudela ㄆcja13Olimp Miko堯w38.07218
8.疾rdka Antonina13MOSM Tychy38.25215
9.Ma貫k Aurelia13KS Pi徠ka Chorz闚39.07202
10.Matlak Nina13MOSM Tychy39.82190
11.Jarczyk Hanna13UKS Aqua Team Miko堯w40.31184
12.Dowiat Alicja13MOSM Tychy40.40182
13.Wrze郾iak Barbara13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza41.02174
14.Kossek Paulina13UKS Salmo 皋ry43.02151
15.R瘯awek Alicja13UKS Salmo 皋ry45.52127
16.Ko軼ielniak Joanna13KS Pi徠ka Chorz闚46.41120
17.Szemet Maria13UKS Aqua Team Miko堯w52.2084


<< TOP >>
Konkurencja 5
23.03.2024 - 9:58
Ch這pc闚, 50m dowolny2013 i m這dsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
2015 i m這dsi

1.Galiczak Kajetan15K這bucki Klub P造wacki Delfin39.34134
2.Siedlok Piotr15Ognisko TKKF Szczyg這wice44.6592
3.Pietrzak Jan16MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice44.7091
4.Nieszporski Filip16K這bucki Klub P造wacki Delfin46.4381
5.Szczerbak Maksymilian15UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa47.6675
6.奸usarski Tomasz15BOSiR Bieru48.6571
7.Koz這wski Jan15MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice53.3054
8.Targosz Jan15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.53.4553
9.Wolnik Jerzy15BOSiR Bieru56.6645
10.Mazur Bartosz16UKS Jasie Sucha Beskidzka1:02.4933
11.Pi徠ek Filip16KS G鏎nik Sosnowiec1:06.7627

Rocznik 2014

1.Polita雟ki Miko豉j14UKS Orka Cz瘰tochowa34.37201
2.Kubo Tymon14BOSiR Brzesko35.59181
3.Okrema Ivan14KS Pi徠ka Chorz闚39.79130
4.Puton Igor14BOSiR Bieru46.3182
5.Paw這wski Tomasz14UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.50.8962
6.Chaja Igor14UKS Jasie Sucha Beskidzka52.6856
7.Mazur Dominik14UKS Jasie Sucha Beskidzka58.3741

Rocznik 2013

1.Ficek Mi這sz13UKS Wodnik Siemianowice 奸御ki31.41264
2.Simsak Alan13UKS Jasie Sucha Beskidzka31.84253
3.Kistela Mateusz13K這bucki Klub P造wacki Delfin32.91229
4.Matuszczyk Adam13KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩33.57216
5.Liszka Natan13UKS Wodnik Siemianowice 奸御ki34.39201
6.Sk豉dan Oliwier13MOSM Tychy37.38156
7.Pernes Maksymilian13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza37.97149
8.Saj Mateusz13KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩38.69141
9.Oko Wojciech13LKS Jedno嗆 32 Przyszowice39.78130
10.Szychowski Leon13UKS Jasie Sucha Beskidzka39.85129
11.Sad這cha Micha13MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice40.95119
12.奸usarski Bartosz13MOSM Tychy41.62113
13.Fr徠czak Igor13Olimp Miko堯w42.52106
14.Chwastek Wojciech13MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice43.12102
15.Salamucha Bartek13UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa46.4381
16.Wojsa Kosma13MOSM Tychy47.5076
17.Wysoki雟ki Marcel13Olimp Miko堯w49.5067
18.Banert Julian13BOSiR Bieru56.4445
NWKuczowicz Igor13UKS Wodnik 29 Katowice
NWZi瑿i雟ki Antoni13UKS Orka Cz瘰tochowa


<< TOP >>
Konkurencja 6
23.03.2024 - 10:11
Dziewcz徠, 50m klasyczny2013 i m這dsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
2015 i m這dsi

1.Rajczyk Julia16UKS Orka Cz瘰tochowa54.50141
2.Karp Hanna15UKS Salmo 皋ry56.60125
3.Herman Pola15LKS Jedno嗆 32 Przyszowice58.80112
4.Cielniaszek Nela15CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza1:02.9191
5.Raczek Alicja15MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice1:03.2490
6.Nowicka Ines15KS Pi徠ka Chorz闚1:06.1878
7.Kowalska Matylda15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:15.6852
8.Nazar Julia15BOSiR Bieru1:18.2747
9.Wr鏏lewska Zofia15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:24.9037

Rocznik 2014

1.Kowalska Maja14Champion Tomasz闚 Maz.42.48297
2.Niedba趾a Julia14UKS Victoria Kozy46.68224
3.Partyka Maja14UKS Orka Cz瘰tochowa47.23216
4.Wysogl康 Karolina14Ognisko TKKF Szczyg這wice47.46213
5.Legierska Kaja14MTP Delfin Cieszyn49.46188
6.Bonk Maja14LKS Jedno嗆 32 Przyszowice51.96162
7.Wysogl康 Emilia14Ognisko TKKF Szczyg這wice52.27159
8.K璠zior Antonina14UKS Aqua Team Miko堯w53.80146
9.Wojtyczka Agata14UKS Aqua Team Miko堯w54.65139
10.Kupka Agata14MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice55.23135
11.Kaczmarczyk Zuzanna14KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩55.33134
12.Ciszek Zuzanna14UKS Salmo 皋ry56.78124
13.Karasz Aleksandra14UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.56.90123
14.JASI垶KA Hanna14UKS Orka Cz瘰tochowa58.57113
15.Nieszporska Antonina14K這bucki Klub P造wacki Delfin58.64113
16.G這郾a Agata14UKS Aqua Team Miko堯w1:00.30104

Rocznik 2013

1.Mercik Aleksandra13MOSM Tychy43.01286
2.Sielska Hanna13KS Pi徠ka Chorz闚43.64274
3.Solianyk Arina13MOSM Tychy44.42260
4.Go寮ziewska Lena13MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y45.79237
5.疾rdka Antonina13MOSM Tychy48.18204
6.Wo幡iak Iga13UKS Dragon B璠zin48.39201
7.Kaczyca Nadia13UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.49.76185
8.好ieg Laura13UKS Aqua Team Miko堯w51.17170
9.Ostrowska Zofia13Olimp Miko堯w51.21170
10.Matlak Nina13MOSM Tychy51.45167
11.Karabow Gabriela13UKS Salmo 皋ry51.77164
12.Szczypka Zofia13LKS Jedno嗆 32 Przyszowice52.41158
13.Ma貫k Aurelia13KS Pi徠ka Chorz闚53.79146
14.R瘯awek Alicja13UKS Salmo 皋ry56.87124
15.Kr鏊 Antonina13UKS Aqua Team Miko堯w57.44120
16.Szemet Maria13UKS Aqua Team Miko堯w1:04.3685
NWNowicka Lena13KS Pi徠ka Chorz闚


<< TOP >>
Konkurencja 7
23.03.2024 - 10:25
Ch這pc闚, 50m klasyczny2013 i m這dsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
2015 i m這dsi

1.Szczerbak Maksymilian15UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa59.6473
2.Siedlok Piotr15Ognisko TKKF Szczyg這wice59.7272
3.Pietrzak Jan16MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice1:00.0271
4.Koz這wski Jan15MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice1:01.9965
5.Wolnik Jerzy15BOSiR Bieru1:12.0841
6.Targosz Jan15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:14.9636
NWGaliczak Kajetan15K這bucki Klub P造wacki Delfin
NWMazur Bartosz16UKS Jasie Sucha Beskidzka

Rocznik 2014

1.Pludra Tymoteusz14Olimp Miko堯w54.0798
2.W鎩cik Antoni14UKS Jasie Sucha Beskidzka55.8189
3.Kostka Tomasz14LKS Jedno嗆 32 Przyszowice56.4686
4.Paw這wski Tomasz14UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:03.6560
5.Mazur Dominik14UKS Jasie Sucha Beskidzka1:03.6660
6.Chaja Igor14UKS Jasie Sucha Beskidzka1:04.4158

Rocznik 2013

1.Kistela Mateusz13K這bucki Klub P造wacki Delfin39.45252
2.Kubik Leon13MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y42.62200
3.Gre Wiktor13UKS Dragon B璠zin43.23192
4.Konieczko Aleksander13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza44.56175
5.Holeczek Mateusz13UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.48.08139
6.Koz這wski Adam13MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice48.13139
7.Poni雟ki Marcel13MOSM Tychy50.17122
8.Oko Wojciech13LKS Jedno嗆 32 Przyszowice50.21122
9.Saj Mateusz13KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩50.75118
10.Gajda Mateusz13MOSM Tychy52.89104
11.Chwastek Wojciech13MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice56.0988
12.Salamucha Bartek13UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa56.3886
13.Wojsa Kosma13MOSM Tychy59.1974


<< TOP >>
Konkurencja 8
23.03.2024 - 10:36
Dziewcz徠, 50m grzbietowy2013 i m這dsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
2015 i m這dsi

1.Palys Kinga15Sikret Gliwice48.61140
2.Zaczek Zofia15Olimp Miko堯w49.18135
3.Procz Magdalena15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.52.20113
4.Pietruszek Liliana15MTP Delfin Cieszyn53.15107
5.Nowicka Ines15KS Pi徠ka Chorz闚54.7398
6.Szweblik Antonina15MTP Delfin Cieszyn56.3190
7.Herman Pola15LKS Jedno嗆 32 Przyszowice57.8883
8.Wr鏏lewska Zofia15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.59.5076
9.Niewiadomska Lena15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:00.1773
10.Raczek Alicja15MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice1:00.9870
11.Kowalska Matylda15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:01.9567
12.Nazar Julia15BOSiR Bieru1:07.6651
NWKoszal Lilianna17K這bucki Klub P造wacki Delfin

Rocznik 2014

1.Legierska Kaja14MTP Delfin Cieszyn41.15231
2.B瑿enek Natalia14KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩42.21214
3.Kierot Agnieszka14MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice47.76147
4.K璠zior Antonina14UKS Aqua Team Miko堯w48.11144
5.奸iwi雟ka Liliana14UKS Aqua Team Miko堯w50.91122
6.Pietrzak Zofia14MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice52.23112
7.Witczak Liliana14K這bucki Klub P造wacki Delfin54.4799
8.Kaczmarczyk Zuzanna14KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩55.6793
9.G這郾a Agata14UKS Aqua Team Miko堯w56.5389
10.Stencel Maryla14KS G鏎nik Sosnowiec1:07.8451
NWWitecka Barbara14CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza

Rocznik 2013

1.Boda Natalia13MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y38.73277
2.Nowicka Lena13KS Pi徠ka Chorz闚41.41226
3.Kowalska Klara13UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.42.29212
4.Sudo Alicja13Olimp Miko堯w43.25198
5.Walu Ewa13KS Marbi-Sport Zywiec43.37197
6.Kudela ㄆcja13Olimp Miko堯w45.07175
7.好ieg Laura13UKS Aqua Team Miko堯w45.12175
8.Wo幡iak Iga13UKS Dragon B璠zin46.31162
9.疾rdka Antonina13MOSM Tychy46.64158
10.Wrze郾iak Barbara13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza47.25152
11.Kossek Paulina13UKS Salmo 皋ry47.93146
12.Kr鏊 Antonina13UKS Aqua Team Miko堯w48.46141
13.Jarczyk Hanna13UKS Aqua Team Miko堯w49.08136
14.Szczypka Zofia13LKS Jedno嗆 32 Przyszowice49.21135
15.Nazar Blanka13BOSiR Bieru52.40111
16.Ko軼ielniak Joanna13KS Pi徠ka Chorz闚59.4376
NWMa貫k Aurelia13KS Pi徠ka Chorz闚


<< TOP >>
Konkurencja 9
23.03.2024 - 10:49
Ch這pc闚, 50m grzbietowy2013 i m這dsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
2015 i m這dsi

1.Galiczak Kajetan15K這bucki Klub P造wacki Delfin46.64106
2.Siedlok Piotr15Ognisko TKKF Szczyg這wice53.2271
3.Nieszporski Filip16K這bucki Klub P造wacki Delfin54.7765
4.Szczerbak Maksymilian15UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa58.8053
5.奸usarski Tomasz15BOSiR Bieru59.6650
6.Targosz Jan15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:00.8048
7.Wolnik Jerzy15BOSiR Bieru1:01.3846
8.Mazur Bartosz16UKS Jasie Sucha Beskidzka1:11.7929
9.Pi徠ek Filip16KS G鏎nik Sosnowiec1:13.2427

Rocznik 2014

1.Maku豉 Jakub14UKS Dragon B璠zin46.10110
2.Okrema Ivan14KS Pi徠ka Chorz闚46.35108
3.Kostka Tomasz14LKS Jedno嗆 32 Przyszowice47.58100
4.Pludra Tymoteusz14Olimp Miko堯w50.3984
5.W鎩cik Antoni14UKS Jasie Sucha Beskidzka50.4184
6.Puton Igor14BOSiR Bieru56.0761
7.Chaja Igor14UKS Jasie Sucha Beskidzka57.9155
8.Mazur Dominik14UKS Jasie Sucha Beskidzka1:01.2647
9.Paw這wski Tomasz14UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:02.3244

Rocznik 2013

1.Operchalski Jan13UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec38.90183
2.Kuczowicz Igor13UKS Wodnik 29 Katowice41.34152
3.Saj Mateusz13KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩41.70149
4.Pernes Maksymilian13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza42.00145
5.Gajda Mateusz13MOSM Tychy46.62106
6.Szychowski Leon13UKS Jasie Sucha Beskidzka47.50100
7.Fr徠czak Igor13Olimp Miko堯w47.8898
8.Poni雟ki Marcel13MOSM Tychy50.8382
9.Sad這cha Micha13MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice52.7073
10.Wysoki雟ki Marcel13Olimp Miko堯w56.2060
11.Kohut-Figiel Konrad13MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice56.6859
12.Banert Julian13BOSiR Bieru1:09.5332
NWZi瑿i雟ki Antoni13UKS Orka Cz瘰tochowa


<< TOP >>
Konkurencja 10
23.03.2024 - 11:02
Dziewcz徠, 50m motylkowy2013 i m這dsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
2015 i m這dsi

1.Tyrna Pola15MTP Delfin Cieszyn44.19167
2.Zaczek Zofia15Olimp Miko堯w52.19101
3.Karp Hanna15UKS Salmo 皋ry1:00.0566
4.Palys Kinga15Sikret Gliwice1:03.1557
5.Baran Melania15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.1:18.6129

Rocznik 2014

1.Wysogl康 Emilia14Ognisko TKKF Szczyg這wice47.49135
2.Wysogl康 Karolina14Ognisko TKKF Szczyg這wice48.99123
3.Ciszek Zuzanna14UKS Salmo 皋ry50.49112
4.Ca逝s Jagoda14UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa51.24107
5.Kopiec Pola14MTP Delfin Cieszyn51.47106
6.Karasz Aleksandra14UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.59.2669

Rocznik 2013

1.Solianyk Arina13MOSM Tychy37.33278
2.Zi瑿a Weronika13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza37.56273
3.Boda Natalia13MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y38.92245
4.Sudo Alicja13Olimp Miko堯w40.60216
5.Kaczyca Nadia13UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.42.99182
6.Nowicka Lena13KS Pi徠ka Chorz闚43.27178
7.Karabow Gabriela13UKS Salmo 皋ry48.39127
8.Nazar Blanka13BOSiR Bieru56.5780
9.Ostrowska Zofia13Olimp Miko堯w57.5576


<< TOP >>
Konkurencja 11
23.03.2024 - 11:11
Ch這pc闚, 50m motylkowy2013 i m這dsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Rocznik 2014

1.Stencel Rafa14KS G鏎nik Sosnowiec51.1876
2.Pludra Tymoteusz14Olimp Miko堯w57.4754

Rocznik 2013

1.Matuszczyk Adam13KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩35.97221
2.Simsak Alan13UKS Jasie Sucha Beskidzka36.13218
3.Herba Oskar13UKS Salmo 皋ry38.75176
Liszka Natan13UKS Wodnik Siemianowice 奸御ki38.75176
5.Holeczek Mateusz13UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.44.10119
6.Pernes Maksymilian13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza47.9493
7.Fr徠czak Igor13Olimp Miko堯w54.3963
8.Salamucha Bartek13UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa55.3560


<< TOP >>
Konkurencja 12
23.03.2024 - 11:16
Dziewcz徠, 200m dowolny2013 i m這dsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
2015 i m這dsi

1.Tyrna Pola15MTP Delfin Cieszyn2:51.8740.9444.5444.3242.07
2.Lotko Karolina15UKS Dragon B璠zin2:58.9339.0945.8747.5346.44
3.Procz Magdalena15UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.3:34.7048.3556.3955.9554.01
4.Pietruszek Liliana15MTP Delfin Cieszyn3:59.2650.141:00.591:06.461:02.07
5.Szweblik Antonina15MTP Delfin Cieszyn4:31.6256.191:12.651:17.441:05.34

Rocznik 2014

1.Niedba趾a Julia14UKS Victoria Kozy2:49.6538.1443.1245.8742.52
2.Kowalska Maja14Champion Tomasz闚 Maz.2:55.4639.9845.8246.6742.99
3.Kopiec Pola14MTP Delfin Cieszyn3:17.4946.5250.3352.4548.19
4.Ca逝s Jagoda14UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa3:20.7045.7352.8152.0650.10
5.Kupka Agata14MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice3:34.8545.1356.901:00.7452.08
6.Pietrzak Zofia14MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice3:44.0848.2359.971:00.4355.45

Rocznik 2013

1.Go寮ziewska Lena13MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y2:32.9236.0139.1840.5237.21
2.Korze Adrianna13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza2:33.1035.2839.6240.7337.47
3.Boda Natalia13MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y2:45.3240.9743.5941.3539.41
4.Sielska Hanna13KS Pi徠ka Chorz闚2:45.4437.4342.4144.0841.52
5.Dobrasz Magdalena13LKS Jedno嗆 32 Przyszowice2:55.5141.5945.9846.7641.18
6.Kowalska Klara13UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.2:55.7041.6846.5245.9741.53
7.Nowicka Lena13KS Pi徠ka Chorz闚3:08.8040.6049.4250.6248.16
8.Walu Ewa13KS Marbi-Sport Zywiec3:12.0645.8950.7550.4245.00
9.Dowiat Alicja13MOSM Tychy3:25.1842.3752.4655.4554.90
10.Matlak Nina13MOSM Tychy3:32.3245.3956.0357.5053.40


<< TOP >>
Konkurencja 13
23.03.2024 - 11:37
Ch這pc闚, 200m dowolny2013 i m這dsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
2015 i m這dsi

1.奸usarski Tomasz15BOSiR Bieru3:58.3854.161:00.431:03.011:00.78

Rocznik 2014

1.Polita雟ki Miko豉j14UKS Orka Cz瘰tochowa2:41.0537.6041.8842.8938.68
2.Kubo Tymon14BOSiR Brzesko2:50.9640.1343.1945.1242.52
3.Maku豉 Jakub14UKS Dragon B璠zin3:15.0844.4651.8651.7946.97
4.Okrema Ivan14KS Pi徠ka Chorz闚3:19.9944.1852.1453.2850.39
5.Stencel Rafa14KS G鏎nik Sosnowiec3:27.7148.1454.7056.4648.41
6.Puton Igor14BOSiR Bieru3:54.3051.791:02.751:02.6657.10

Rocznik 2013

1.Ficek Mi這sz13UKS Wodnik Siemianowice 奸御ki2:31.8735.3239.9439.9336.68
2.Kubik Leon13MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y2:34.1136.4739.7939.6838.17
3.Operchalski Jan13UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec2:35.9736.6640.6640.4938.16
4.Gre Wiktor13UKS Dragon B璠zin2:39.2537.7641.2141.3838.90
5.Konieczko Aleksander13CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza2:59.3939.9246.8947.1345.45
6.Liszka Natan13UKS Wodnik Siemianowice 奸御ki3:03.4643.3348.5249.9941.62
7.Herba Oskar13UKS Salmo 皋ry3:03.5442.3348.6250.5842.01
8.Kuczowicz Igor13UKS Wodnik 29 Katowice3:06.2142.2450.4050.0243.55
9.Sk豉dan Oliwier13MOSM Tychy3:09.7139.8947.1153.2949.42
10.Holeczek Mateusz13UKS Manta Koch這wice Ruda 奸.3:11.4444.6551.6451.2443.91
11.Koz這wski Adam13MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice3:17.6140.2049.7955.2652.36
12.Poni雟ki Marcel13MOSM Tychy3:26.0646.9853.4656.6548.97
13.奸usarski Bartosz13MOSM Tychy3:31.2945.6156.0657.2852.34
NWZi瑿i雟ki Antoni13UKS Orka Cz瘰tochowa


<< TOP >>
2 - Aqua Team Swim Cup III23.03.2024 - 14:00


Konkurencja 14
23.03.2024 - 14:00
Mieszane, 4 x 50m zmienny2012 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Jasie Sucha Beskidzka 5UKS Jasie Sucha Beskidzka2:01.70477
50m:30.6130.61100m:1:05.0834.47150m:1:34.2729.19200m:2:01.7027.43
2.UKS Aqua Team Miko堯w 1UKS Aqua Team Miko堯w2:07.80412
50m:32.7332.73100m:1:09.4236.69200m:2:07.8058.38
3.UKS Jasie Sucha Beskidzka 1UKS Jasie Sucha Beskidzka2:13.86359
50m:34.8834.88100m:1:10.4435.56150m:1:43.5033.06200m:2:13.8630.36
4.UKS Aqua Team Miko堯w 2UKS Aqua Team Miko堯w2:17.05334
150m:1:16.691:16.69200m:2:17.051:00.36
5.MTP Delfin Cieszyn 1MTP Delfin Cieszyn2:17.30332
50m:34.6534.65100m:1:11.6937.04150m:1:46.5134.82200m:2:17.3030.79
6.KS G鏎nik Sosnowiec 1KS G鏎nik Sosnowiec2:20.05313
50m:32.4632.46100m:1:15.7743.31150m:1:47.1631.39200m:2:20.0532.89
7.UKS Aqua Team Miko堯w 3UKS Aqua Team Miko堯w2:26.67273
50m:41.8441.84100m:1:54.661:12.82200m:2:26.6732.01
8.UKS Jasie Sucha Beskidzka 2UKS Jasie Sucha Beskidzka2:27.75267
50m:34.9734.97100m:1:15.7140.74200m:2:27.751:12.04
9.KS G鏎nik Sosnowiec 2KS G鏎nik Sosnowiec2:30.96250
50m:39.6939.69100m:1:22.0242.33150m:1:59.6437.62200m:2:30.9631.32
DYSKW.UKS Jasie Sucha Beskidzka 4UKS Jasie Sucha Beskidzka2:22.85
S1 - P造wak utraci造 kontakt stopami z platform startow s逝pka zanim poprzedzaj帷y go p造wak dotkn掖 軼iany (przedwczesna zmiana sztafetowa).
50m:34.6734.67100m:1:14.7740.10150m:1:51.5536.78200m:2:22.8531.30
NWSport Classic Miko堯w 1Sport Classic Miko堯w

PKUKS Jasie Sucha Beskidzka 3UKS Jasie Sucha Beskidzka2:18.98320
50m:35.9735.97100m:1:14.9138.94150m:1:49.3334.42200m:2:18.9829.65


<< TOP >>
Konkurencja 15
23.03.2024 - 14:08
Kobiet, 50m motylkowy2012 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Rocznik 2012

1.Bartniczak Julia12MOSM Tychy32.12437
2.Saj Amelia12KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩32.79411
3.Jastrzembska Aneta12UKS Aqua Team Miko堯w33.61381
4.Szymanek Maja12UKS Orka Cz瘰tochowa36.86289
5.Cielniaszek Natasza12CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza37.73269
6.Krupczak Aleksandra12UKS Jasie Sucha Beskidzka37.94265
7.Krakowian Anna12UKS Orka Cz瘰tochowa37.96264
8.Muszalik Klara12UKS Aqua Team Miko堯w38.48254
9.Wilczek Eliza12UKS Aqua Team Miko堯w38.61251
10.Kuchnia Aleksandra12UKS Delfin Krapkowice39.17241
11.Beczek Zuzanna12KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩41.04209
12.Cyganek Ewa12Ognisko TKKF Szczyg這wice41.95196
13.Mazurkiewicz Blanka12UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa44.98159
14.Szczygie Iga12KS G鏎nik Sosnowiec45.20156
15.Nowak Kaja12Ognisko TKKF Szczyg這wice45.30155
16.Trzop Oliwia12UKS Jasie Sucha Beskidzka48.54126
17.Polkovnikova Varvara12UKS Aqua Team Miko堯w52.03102

Rocznik 2011

1.G鏎ny Weronika11KS Marbi-Sport Zywiec32.60418
2.Bysiec Jagoda11UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec33.39389
3.B瑿enek Sonia11KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩35.00337
4.Kostka Magdalena11LKS Jedno嗆 32 Przyszowice35.27330
5.Klimkowska Milena11UMKS Jedynka Zabrze36.23304
6.Kocl璕a Antonina11UKS Aqua Team Miko堯w37.33278
7.Zawada Milena11K這bucki Klub P造wacki Delfin37.81268
8.Danko Malwina11UKS Jasie Sucha Beskidzka38.58252
9.Waci璕a Martyna11KS Marbi-Sport Zywiec38.85247
10.Bienioszek Marta11BOSiR Bieru39.52234
11.Stencel Matylda11KS G鏎nik Sosnowiec39.99226
12.Sosnowska Emilia11K這bucki Klub P造wacki Delfin40.88212
13.奸iwi雟ka Zuzanna11BOSiR Bieru41.92196
14.Janeczek Kamila11UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa42.70186
15.Urbasik Amelia11KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩44.27167
16.Makar Agata11KS G鏎nik Sosnowiec47.71133
DYSKW.Cembrzy雟ka Jagoda11KS G鏎nik Sosnowiec38.69
O1 - P造wak wystartowa po komendzie na miejsca i zaj璚iu pozycji nieruchomej, a przed sygna貫m startu.

2010 i starsi

1.Gawlik Jagoda06UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec31.05484
2.Stachura Natalia07LKS Jedno嗆 32 Przyszowice33.89372
3.Szebestik Paulina08MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice34.21361
4.Grabowska Patrycja08MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice34.42355
5.Strzelecka Patrycja08UKS Jasie Sucha Beskidzka35.17333
6.Broda Natalia08MTP Delfin Cieszyn35.46325
7.Strzelec Zuzanna08K這bucki Klub P造wacki Delfin36.21305
8.Knapczyk Weronika10KS Marbi-Sport Zywiec36.98286
9.Kielar Amelia10KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩37.33278
10.Surma Ewelina10UKS Jasie Sucha Beskidzka38.00264
11.J輍er Anna10UKS Delfin Krapkowice38.10262
12.Kaczmarzyk Julia09K這bucki Klub P造wacki Delfin38.48254
13.Faderewska Zofia10MKP Zabrze39.40236


<< TOP >>
Konkurencja 16
23.03.2024 - 14:21
M篹czyzn, 50m motylkowy2012 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Rocznik 2012

1.Karp Jakub12UKS Salmo 皋ry39.49167
2.Szweblik Aleksander12MTP Delfin Cieszyn39.50166
3.Kaczmarzyk Igor12K這bucki Klub P造wacki Delfin40.21158

Rocznik 2011

1.Zachwieja Patryk11UKS Jasie Sucha Beskidzka32.72293
2.Macura Wojciech11MTP Delfin Cieszyn35.18236
3.Robakiewicz Kacper11CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza35.41231
4.Burliga Adam11UKS Jasie Sucha Beskidzka35.62227
5.Adamiok Jan11UKS Karlik Katowice36.53211
6.Kowalik ㄆkasz11MTP Delfin Cieszyn37.19200
7.Hanzel Maksymilian11MTP Delfin Cieszyn38.37182
8.Ko這dziejczyk Cezary11Sport Classic Miko堯w38.73177
9.Jurkiewicz Filip11UMKS Jedynka Zabrze39.03173
10.Dziekan Igor11KS G鏎nik Sosnowiec39.71164
11.P瘼ek Wojciech11Sport Classic Miko堯w39.87162

2010 i starsi

1.Kowalik Andrzej06LKS Jedno嗆 32 Przyszowice27.70484
2.Biemek Kamil07UKS Delfin Krapkowice28.86428
3.Storozhenko Ivan07MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice29.51400
4.Konopko Micha10UKS Aqua Team Miko堯w29.60396
5.G瑿arowski Olaf08UKP Unia O鈍i璚im29.61396
6.Galiczak Kacper10K這bucki Klub P造wacki Delfin29.87386
7.Tupko Jakub10UKS Delfin Krapkowice30.20373
8.Wr鏏el Micha10UKS Aqua Team Miko堯w30.89349
9.Sala Jakub10UKS Jasie Sucha Beskidzka30.92348
10.Szyd這wski Wiktor10UKS Delfin Krapkowice31.05343
11.Witecki Wojciech10CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza31.62325
12.Spyra Aleksander10CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza32.78292
13.Moczek Franciszek09MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice32.95287
14.Sarna Bart這miej10UKS Jasie Sucha Beskidzka33.31278
15.Sarna Mateusz08UKS Jasie Sucha Beskidzka33.89264
16.Baran Krzysztof09UKS Jasie Sucha Beskidzka33.96262
17.Podlak Bartosz09MTP Delfin Cieszyn36.46212
18.Kowalik Mateusz09MTP Delfin Cieszyn42.73131
NWMokrzycki Jakub10Sport Classic Miko堯w
NWBro篡na Bartosz09MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 17
23.03.2024 - 14:31
Kobiet, 200m dowolny2012 i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
Rocznik 2012

1.R帷zkowska Lena12LKS Jedno嗆 32 Przyszowice2:22.5633.3935.8137.2036.16
2.Skubisz Liliana12CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza2:25.6533.7736.5637.9637.36
3.Bartniczak Julia12MOSM Tychy2:30.0234.9838.1838.8638.00
4.Jastrzembska Aneta12UKS Aqua Team Miko堯w2:31.3433.9738.0640.9338.38
5.Brysz Emilia12UKS Aqua Team Miko堯w2:36.5836.0440.8041.4438.30
6.Biada豉 Nina12MOSM Tychy2:37.8536.0840.6942.5038.58
7.Muszalik Klara12UKS Aqua Team Miko堯w2:38.1437.3740.4641.2639.05
8.Wojtyczka Martyna12UKS Aqua Team Miko堯w2:38.3536.1639.9842.4639.75
9.Wrzodek Lena12UKS Jasie Sucha Beskidzka2:48.0938.2242.9244.4142.54
10.Krupczak Aleksandra12UKS Jasie Sucha Beskidzka2:54.0240.7043.9245.4643.94
11.Kuchnia Aleksandra12UKS Delfin Krapkowice2:55.2739.1045.3947.1343.65
12.Nowak Kaja12Ognisko TKKF Szczyg這wice2:57.4141.0144.7147.0844.61
13.Karwat Natalia12BOSiR Bieru2:57.7239.5445.8348.1444.21
14.Dejer Alicja12MTP Delfin Cieszyn2:57.8239.5345.6847.7344.88
15.P豉tek Adrianna12UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec2:58.3738.1544.6948.2447.29
16.砰me趾a Antonina12LKS Jedno嗆 32 Przyszowice3:08.4443.2847.8149.5847.77

Rocznik 2011

1.Bomba Julia11CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza2:17.6632.2234.9635.4435.04
2.Kaniewska Lena11Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park2:21.8932.5835.6037.0036.71
3.Paj彗 Agata11UKS Aqua Team Miko堯w2:22.3033.2535.6736.8736.51
4.Bysiec Jagoda11UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec2:24.9732.2636.6138.3937.71
5.Nowi雟ka Nina11KS G鏎nik Sosnowiec2:30.8833.8937.8639.8539.28
6.Kocl璕a Antonina11UKS Aqua Team Miko堯w2:32.7833.6738.5240.9639.63
7.Kolanowska Zofia11UKS Dragon B璠zin2:34.9835.2138.4541.0740.25
8.Cunningham Hanna11MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice2:35.4435.8740.0341.0538.49
9.Pawlica Laura11UKS Jasie Sucha Beskidzka2:38.2336.1640.6541.8339.59
10.Fierdonek Olga11MOSM Tychy2:40.9134.8840.3543.4142.27
11.Cembrzy雟ka Jagoda11KS G鏎nik Sosnowiec2:44.8938.2342.7443.4740.45

2010 i starsi

1.Jakubczyk Natalia08CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza2:08.5829.8333.6733.5331.55
2.R帷zkowska Maja07LKS Jedno嗆 32 Przyszowice2:11.8930.9033.0233.9833.99
3.Oko Anna09LKS Jedno嗆 32 Przyszowice2:14.0330.8034.0834.9734.18
4.Ferszt Kornelia08KS G鏎nik Sosnowiec2:15.0631.4634.1634.9934.45
5.Rzepka Klara10UKS Aqua Team Miko堯w2:18.0131.7735.1035.7735.37
6.Gawlik Jagoda06UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec2:19.0631.8034.1736.1636.93
7.Rajca Matylda10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice2:19.8631.4735.2736.7436.38
8.Jaciow Magdalena10UKS Aqua Team Miko堯w2:28.2034.6337.0038.0138.56
9.Liszka Aniela10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice2:28.8734.9338.3439.1136.49
10.Wrotniak Wiktoria10UKS Dragon B璠zin2:29.7033.6238.9539.1837.95
11.Pi徠ek Maja10KS G鏎nik Sosnowiec2:33.4134.5239.9241.8137.16
12.Bielec Emilia10UKS Delfin Krapkowice2:35.5035.3639.0940.9540.10


<< TOP >>
Konkurencja 18
23.03.2024 - 14:57
M篹czyzn, 200m dowolny2012 i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
Rocznik 2012

1.Matuszczyk Mateusz12CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza2:23.5432.7936.4637.1637.13
2.Maciejczyk Wojciech12UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec2:35.2835.6338.9640.4540.24
3.Karp Jakub12UKS Salmo 皋ry2:43.8337.0242.0344.1240.66
4.Baran Rados豉w12KS G鏎nik Sosnowiec2:47.6339.5743.8543.6740.54
5.Raszka Olaf12MTP Delfin Cieszyn2:49.7237.4443.6044.8643.82
6.ζbu S豉womir12MOSM Tychy3:04.6538.1446.5850.2949.64
7.Kasperczyk Marcin12Sport Classic Miko堯w3:08.3037.3747.5550.4052.98

Rocznik 2011

1.Ignatenko Mykola11CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza2:10.3331.4732.3833.1833.30
2.Chromy Kuba11UKS Jasie Sucha Beskidzka2:18.1632.3636.3535.4633.99
3.Sauk Jakub11LKS Jedno嗆 32 Przyszowice2:39.1535.1040.8742.3840.80
4.Knapik Jan11MOSM Tychy2:41.8036.7642.0942.5440.41
5.Kowalik ㄆkasz11MTP Delfin Cieszyn2:44.3034.5040.6544.3144.84
6.Pietruszek Piotr11MTP Delfin Cieszyn2:44.5036.5642.2744.3441.33

2010 i starsi

1.Polonius Filip08Sikret Gliwice1:59.6327.5030.2931.2730.57
2.Wiszniowski Tymoteusz10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:59.9427.7130.0031.2031.03
3.Lesiak Piotr09SKS 137 Delfin 鏚2:00.8328.5030.3131.1930.83
4.Konopko Micha10UKS Aqua Team Miko堯w2:02.7028.0330.4532.3631.86
5.Kamieniorz Kacper08UKP Unia O鈍i璚im2:10.2329.5332.5533.9134.24
6.Janeczko Piotr08MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice2:10.9528.3931.8735.0335.66
7.Palkij Filip09KS G鏎nik Sosnowiec2:14.0631.1433.8835.0733.97
8.D帳rowski Jakub10MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y2:14.2931.8134.6634.3833.44
9.Myszkiewicz Pawe10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice2:15.6731.2534.2035.2834.94
10.Sarna Bart這miej10UKS Jasie Sucha Beskidzka2:23.7832.5136.4437.5237.31
11.G這gowski Micha96Stow. Olimpijczyk Krak闚2:26.5032.1336.6939.2738.41
12.Podlak Bartosz09MTP Delfin Cieszyn2:35.7133.4938.7542.3041.17
13.Kowalik Mateusz09MTP Delfin Cieszyn2:40.4836.8240.0843.1440.44
14.Kierlik Piotr09K這bucki Klub P造wacki Delfin2:45.8334.8041.3844.3145.34
NWBro篡na Bartosz09MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 19
23.03.2024 - 15:16
Kobiet, 100m grzbietowy2012 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Rocznik 2012

1.Por瑿ska Joanna12UKS Jasie Sucha Beskidzka1:15.2738736.6638.61
2.Brysz Emilia12UKS Aqua Team Miko堯w1:21.7630239.1542.61
3.Jedlicka Anastazja12UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec1:22.56293
4.Muszalik Klara12UKS Aqua Team Miko堯w1:24.2527641.3742.88
5.Cielniaszek Natasza12CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza1:25.3126641.2044.11
6.Chodun Kinga12UKS Salmo 皋ry1:28.9923442.0246.97
7.Piwowar Nadia12UKS Jasie Sucha Beskidzka1:29.9322744.1845.75
8.Wrzodek Lena12UKS Jasie Sucha Beskidzka1:30.0222645.4044.62
9.Wilczek Eliza12UKS Aqua Team Miko堯w1:32.3021045.1247.18
10.Cyganek Ewa12Ognisko TKKF Szczyg這wice1:36.0518647.7748.28
11.Przybu貫k Nadia12KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩1:36.3218547.1349.19
12.Mesjasz Julia12BOSiR Bieru1:40.3916347.7252.67
13.Trzop Oliwia12UKS Jasie Sucha Beskidzka1:46.3413749.7756.57

Rocznik 2011

1.B瑿enek Sonia11KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩1:14.3940116.6457.75
2.Kostka Magdalena11LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:20.5831638.8741.71
3.Danko Malwina11UKS Jasie Sucha Beskidzka1:20.8631240.4940.37
4.Bartosik Hanna11MOSM Tychy1:21.5530440.4341.12
5.Miklusiak Lidia11UKS Jasie Sucha Beskidzka1:22.6029339.7142.89
6.Urbasik Amelia11KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩1:25.9426041.0444.90
7.Por瑿ska Zuzanna11UKS Jasie Sucha Beskidzka1:49.9312451.3858.55

2010 i starsi

1.Rzepka Klara10UKS Aqua Team Miko堯w1:10.1847833.7536.43
2.Pi徠ek Maja10KS G鏎nik Sosnowiec1:19.1433338.9140.23
3.Wi郾iewska Julia10UKS Delfin Krapkowice1:20.5831638.4142.17
4.Surma Ewelina10UKS Jasie Sucha Beskidzka1:21.1830939.5141.67
5.Kielar Amelia10KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩1:21.6030440.0141.59
6.Bielec Emilia10UKS Delfin Krapkowice1:21.6530340.0941.56
7.Strzelec Zuzanna08K這bucki Klub P造wacki Delfin1:24.5627339.9344.63
8.Knapczyk Weronika10KS Marbi-Sport Zywiec1:25.3426639.7845.56


<< TOP >>
Konkurencja 20
23.03.2024 - 15:29
M篹czyzn, 100m grzbietowy2012 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Rocznik 2012

1.Kasperczyk Marcin12Sport Classic Miko堯w1:34.4713344.2850.19

Rocznik 2011

1.Robakiewicz Kacper11CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza1:14.0727735.9438.13
2.Burliga Adam11UKS Jasie Sucha Beskidzka1:16.2925437.6938.60
3.Hanzel Maksymilian11MTP Delfin Cieszyn1:17.8823837.4840.40
4.Ba鎱ura Szymon11UKS Jasie Sucha Beskidzka1:19.2922638.9140.38
5.Macura Wojciech11MTP Delfin Cieszyn1:21.6120740.3841.23
6.Ko這dziejczyk Cezary11Sport Classic Miko堯w1:28.0516541.6546.40

2010 i starsi

1.Polonius Filip08Sikret Gliwice1:00.5950729.2331.36
2.Jan G這wacki08CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza1:05.8839431.3034.58
3.Storozhenko Ivan07MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice1:06.0439131.8534.19
4.Sala Jakub10UKS Jasie Sucha Beskidzka1:06.3438633.1333.21
5.Pluta Wojciech10UKS Jasie Sucha Beskidzka1:07.7036333.2834.42
6.G瑿arowski Olaf08UKP Unia O鈍i璚im1:09.0434333.0136.03
7.Szyd這wski Wiktor10UKS Delfin Krapkowice1:09.5633534.3235.24
8.Galiczak Kacper10K這bucki Klub P造wacki Delfin1:11.4930835.0736.42
9.Spyra Aleksander10CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza1:14.3327436.1738.16
10.Biemek Kamil07UKS Delfin Krapkowice1:15.7725936.0739.70
11.Zajda Dawid10UKS Jasie Sucha Beskidzka1:16.6125136.5040.11
12.Baran Krzysztof09UKS Jasie Sucha Beskidzka1:18.3523437.6840.67
13.Kierlik Piotr09K這bucki Klub P造wacki Delfin1:20.1921816.481:03.71
14.Urba鎍zyk Oliwier10UKS Jasie Sucha Beskidzka1:23.7719240.5443.23
NWMokrzycki Jakub10Sport Classic Miko堯w


<< TOP >>
Konkurencja 21
23.03.2024 - 15:39
Kobiet, 200m zmienny2012 i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
Rocznik 2012

1.Saj Amelia12KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩2:42.8933.1143.0348.4238.33
2.Por瑿ska Joanna12UKS Jasie Sucha Beskidzka2:53.4239.1543.8248.8641.59
3.Skubisz Liliana12CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza2:55.7337.4448.1850.8139.30
4.Beczek Zuzanna12KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩3:06.4642.2047.9251.1545.19

Rocznik 2011

1.Bomba Julia11CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza2:35.6132.7641.3346.1735.35
2.Paj彗 Agata11UKS Aqua Team Miko堯w2:41.9136.7338.8848.5937.71
3.Szarek Nika11MTP Delfin Cieszyn2:42.6937.8040.7047.1637.03
4.Klimkowska Milena11UMKS Jedynka Zabrze2:55.9137.2146.1351.8440.73
5.Kostka Magdalena11LKS Jedno嗆 32 Przyszowice2:58.6138.4646.3253.0240.81
6.Kolanowska Zofia11UKS Dragon B璠zin2:58.9339.2248.3849.8841.45
7.Pawlica Laura11UKS Jasie Sucha Beskidzka2:59.1639.6447.1349.4542.94
8.Zawada Milena11K這bucki Klub P造wacki Delfin3:19.9340.3251.721:01.7446.15

2010 i starsi

1.Jakubczyk Natalia08CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza2:26.0331.8637.5525.6350.99
2.Sojka Oliwia06UKS Aqua Team Miko堯w2:30.1932.6238.6244.1234.83
3.Gawlik Jagoda06UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec2:33.9632.8239.9545.1636.03
4.Jaciow Magdalena10UKS Aqua Team Miko堯w2:43.6734.7043.5245.7539.70
5.Grabowska Patrycja08MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice2:50.8736.6546.3248.8139.09
6.Strzelec Zuzanna08K這bucki Klub P造wacki Delfin3:04.0540.8247.5039.0656.67
7.Chrapek Magdalena09MTP Delfin Cieszyn3:06.5540.9147.2455.9442.46
NWOchkalenko Nadia09MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 22
23.03.2024 - 15:55
M篹czyzn, 200m zmienny2012 i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
Rocznik 2012

1.Maciejczyk Wojciech12UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec2:56.2739.5646.5449.2840.89
2.Raszka Olaf12MTP Delfin Cieszyn3:04.5643.3849.9749.9241.29
3.Szweblik Aleksander12MTP Delfin Cieszyn3:07.3337.9225.2627.521:36.63
4.Baran Rados豉w12KS G鏎nik Sosnowiec3:08.8844.2352.8949.2342.53

Rocznik 2011

1.Lotko Oliwier11UKS Dragon B璠zin2:29.5632.8140.2440.7835.73
2.Chromy Kuba11UKS Jasie Sucha Beskidzka2:34.2134.2439.9045.2634.81
3.Zachwieja Patryk11UKS Jasie Sucha Beskidzka2:52.0736.0845.7850.8839.33
4.Knapik Jan11MOSM Tychy3:10.5843.8850.4755.2341.00
5.Jurkiewicz Filip11UMKS Jedynka Zabrze3:15.9843.0350.5756.2346.15

2010 i starsi

1.Lesiak Piotr09SKS 137 Delfin 鏚2:16.7030.9734.4240.1131.20
2.Tupko Jakub10UKS Delfin Krapkowice2:26.1931.6434.1826.1054.27
3.Kowalik Andrzej06LKS Jedno嗆 32 Przyszowice2:27.2330.5042.2740.8833.58
4.G瑿arowski Olaf08UKP Unia O鈍i璚im2:29.7530.8737.7545.4235.71
5.Wr鏏el Micha10UKS Aqua Team Miko堯w2:30.7531.8538.9545.6634.29
6.Sala Jakub10UKS Jasie Sucha Beskidzka2:32.2934.0439.0144.6334.61
7.D帳rowski Jakub10MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y2:34.5916.5757.8646.1833.98
8.Galiczak Kacper10K這bucki Klub P造wacki Delfin2:38.3533.9942.1946.8835.29
9.Moczek Franciszek09MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice2:42.0334.4541.8746.7438.97
10.Baran Krzysztof09UKS Jasie Sucha Beskidzka2:56.2036.9843.5853.0142.63
11.Kierlik Piotr09K這bucki Klub P造wacki Delfin3:02.3739.5843.3453.3846.07


<< TOP >>
Konkurencja 23
23.03.2024 - 16:12
Kobiet, 50m dowolny2012 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Rocznik 2012

1.Bartniczak Julia12MOSM Tychy30.43427
2.Jastrzembska Aneta12UKS Aqua Team Miko堯w31.46387
3.R帷zkowska Lena12LKS Jedno嗆 32 Przyszowice31.65380
4.Krakowian Anna12UKS Orka Cz瘰tochowa32.87339
5.Szczygie Iga12KS G鏎nik Sosnowiec33.03334
6.Kuchnia Aleksandra12UKS Delfin Krapkowice33.25327
7.Cielniaszek Natasza12CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza33.51320
8.Karwat Natalia12BOSiR Bieru33.72314
9.Wojtyczka Martyna12UKS Aqua Team Miko堯w33.77313
10.Jedlicka Anastazja12UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec33.93308
11.Biada豉 Nina12MOSM Tychy34.07304
12.Krupczak Aleksandra12UKS Jasie Sucha Beskidzka34.40296
13.Szymanek Maja12UKS Orka Cz瘰tochowa34.58291
14.Nowak Kaja12Ognisko TKKF Szczyg這wice35.20276
15.Cyganek Ewa12Ognisko TKKF Szczyg這wice35.25275
16.Piwowar Nadia12UKS Jasie Sucha Beskidzka35.58267
17.Dejer Alicja12MTP Delfin Cieszyn36.23253
18.Chodun Kinga12UKS Salmo 皋ry36.71243
19.Mesjasz Julia12BOSiR Bieru37.16234
20.Mazurkiewicz Blanka12UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa37.28232
21.Trzop Oliwia12UKS Jasie Sucha Beskidzka38.12217
22.砰me趾a Antonina12LKS Jedno嗆 32 Przyszowice38.78206
23.Przybu貫k Nadia12KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩39.53195
24.Polkovnikova Varvara12UKS Aqua Team Miko堯w45.64126

Rocznik 2011

1.G鏎ny Weronika11KS Marbi-Sport Zywiec29.53468
2.Bysiec Jagoda11UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec30.46426
3.Szarek Nika11MTP Delfin Cieszyn30.52424
4.Bartosik Hanna11MOSM Tychy30.75414
5.Danko Malwina11UKS Jasie Sucha Beskidzka31.62381
6.Kocl璕a Antonina11UKS Aqua Team Miko堯w31.87372
7.Nowi雟ka Nina11KS G鏎nik Sosnowiec32.94337
8.Fierdonek Olga11MOSM Tychy33.16330
9.Waci璕a Martyna11KS Marbi-Sport Zywiec33.30326
10.Cunningham Hanna11MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice33.87310
11.Stencel Matylda11KS G鏎nik Sosnowiec34.04305
12.Cembrzy雟ka Jagoda11KS G鏎nik Sosnowiec34.54292
13.Zawada Milena11K這bucki Klub P造wacki Delfin35.10278
14.Miklusiak Lidia11UKS Jasie Sucha Beskidzka35.13278
15.奸iwi雟ka Zuzanna11BOSiR Bieru35.46270
16.Makar Agata11KS G鏎nik Sosnowiec36.24253
17.Bienioszek Marta11BOSiR Bieru36.29252
18.Urbasik Amelia11KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩36.57246
19.Janeczek Kamila11UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa37.98220
20.Sosnowska Emilia11K這bucki Klub P造wacki Delfin38.04219
21.Por瑿ska Zuzanna11UKS Jasie Sucha Beskidzka42.36158

2010 i starsi

1.Ferszt Kornelia08KS G鏎nik Sosnowiec28.40526
2.R帷zkowska Maja07LKS Jedno嗆 32 Przyszowice28.94497
3.Oko Anna09LKS Jedno嗆 32 Przyszowice29.55467
4.Stachura Natalia07LKS Jedno嗆 32 Przyszowice30.29433
5.Wrotniak Wiktoria10UKS Dragon B璠zin30.50424
6.Rajca Matylda10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice30.93407
7.Szebestik Paulina08MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice31.19397
8.Surma Ewelina10UKS Jasie Sucha Beskidzka31.55383
9.Liszka Aniela10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice31.57383
10.Strzelecka Patrycja08UKS Jasie Sucha Beskidzka31.65380
11.Wi郾iewska Julia10UKS Delfin Krapkowice32.70344
12.Kaczmarzyk Julia09K這bucki Klub P造wacki Delfin32.76342
13.Bielec Emilia10UKS Delfin Krapkowice32.83340
14.Chrapek Magdalena09MTP Delfin Cieszyn33.19329
15.Knapczyk Weronika10KS Marbi-Sport Zywiec33.35325
NWFaderewska Zofia10MKP Zabrze
NWOchkalenko Nadia09MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 24
23.03.2024 - 16:30
M篹czyzn, 50m dowolny2012 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Rocznik 2012

1.Matuszczyk Mateusz12CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza31.50262
2.Kasperczyk Marcin12Sport Classic Miko堯w34.40201
3.Kaczmarzyk Igor12K這bucki Klub P造wacki Delfin36.06174
4.ζbu S豉womir12MOSM Tychy36.67166
5.Baron Igor12UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa47.0178

Rocznik 2011

1.Ignatenko Mykola11CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza29.12331
2.Lotko Oliwier11UKS Dragon B璠zin30.09300
3.Macura Wojciech11MTP Delfin Cieszyn31.73256
Adamiok Jan11UKS Karlik Katowice31.73256
5.Hanzel Maksymilian11MTP Delfin Cieszyn32.06248
6.Ko這dziejczyk Cezary11Sport Classic Miko堯w32.42240
7.Sauk Jakub11LKS Jedno嗆 32 Przyszowice32.57237
8.Dziekan Igor11KS G鏎nik Sosnowiec32.96228
9.Kowalik ㄆkasz11MTP Delfin Cieszyn33.07226
10.P瘼ek Wojciech11Sport Classic Miko堯w33.11225
11.Ba鎱ura Szymon11UKS Jasie Sucha Beskidzka33.60216
12.Pietruszek Piotr11MTP Delfin Cieszyn34.14205
13.Jurkiewicz Filip11UMKS Jedynka Zabrze35.30186

2010 i starsi

1.Polonius Filip08Sikret Gliwice24.79537
2.Biemek Kamil07UKS Delfin Krapkowice25.99466
3.Janeczko Piotr08MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice26.45442
4.Konopko Micha10UKS Aqua Team Miko堯w26.49440
5.Wiszniowski Tymoteusz10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice26.80425
6.Kamieniorz Kacper08UKP Unia O鈍i璚im26.87422
7.Jan G這wacki08CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza27.15409
8.Storozhenko Ivan07MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice27.29403
9.Palkij Filip09KS G鏎nik Sosnowiec28.51353
10.Myszkiewicz Pawe10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice29.19329
11.Spyra Aleksander10CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza29.71312
12.Zajda Dawid10UKS Jasie Sucha Beskidzka30.24296
13.Sarna Mateusz08UKS Jasie Sucha Beskidzka30.44290
14.Podlak Bartosz09MTP Delfin Cieszyn31.03274
15.Bem Maksymilian08MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice31.80254
16.Kowalik Mateusz09MTP Delfin Cieszyn32.06248
17.Urba鎍zyk Oliwier10UKS Jasie Sucha Beskidzka32.31242
DYSKW.Witecki Wojciech10CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza29.52
O1 - P造wak wystartowa po komendzie na miejsca i zaj璚iu pozycji nieruchomej, a przed sygna貫m startu.
NWMokrzycki Jakub10Sport Classic Miko堯w


<< TOP >>
Konkurencja 25
23.03.2024 - 16:41
Kobiet, 100m klasyczny2012 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Rocznik 2012

1.Brysz Emilia12UKS Aqua Team Miko堯w1:27.7635842.6845.08
2.Beczek Zuzanna12KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩1:30.1633043.1047.06
3.Wojtyczka Martyna12UKS Aqua Team Miko堯w1:30.4232845.0245.40
4.Por瑿ska Joanna12UKS Jasie Sucha Beskidzka1:30.8532343.7747.08
5.Biada豉 Nina12MOSM Tychy1:32.8530244.0048.85
6.Mazurkiewicz Blanka12UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa1:33.3029844.4348.87
7.Wrzodek Lena12UKS Jasie Sucha Beskidzka1:33.6729544.7248.95
8.Krakowian Anna12UKS Orka Cz瘰tochowa1:34.4028844.9749.43
9.P豉tek Adrianna12UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec1:37.2326346.9450.29
10.Dejer Alicja12MTP Delfin Cieszyn1:38.9025048.2950.61
11.Karwat Natalia12BOSiR Bieru1:39.1324847.2751.86
12.Szczygie Iga12KS G鏎nik Sosnowiec1:39.8724347.6452.23
13.Wilczek Eliza12UKS Aqua Team Miko堯w1:46.8119950.2856.53
14.砰me趾a Antonina12LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:48.9818753.1355.85
15.Przybu貫k Nadia12KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩1:53.2316756.1757.06
16.Piwowar Nadia12UKS Jasie Sucha Beskidzka1:55.5915753.861:01.73
17.Polkovnikova Varvara12UKS Aqua Team Miko堯w2:10.2810959.821:10.46
NWChodun Kinga12UKS Salmo 皋ry

Rocznik 2011

1.Bartosik Hanna11MOSM Tychy1:24.1640640.3243.84
2.Paj彗 Agata11UKS Aqua Team Miko堯w1:27.6935942.7544.94
3.Szarek Nika11MTP Delfin Cieszyn1:28.5234942.9845.54
4.Pawlica Laura11UKS Jasie Sucha Beskidzka1:30.0633142.5247.54
5.B瑿enek Sonia11KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩1:31.9231243.6548.27
6.Waci璕a Martyna11KS Marbi-Sport Zywiec1:33.33298
7.Miklusiak Lidia11UKS Jasie Sucha Beskidzka1:37.1126446.2350.88
8.Fierdonek Olga11MOSM Tychy1:39.0024945.9253.08
9.奸iwi雟ka Zuzanna11BOSiR Bieru1:42.4622547.7254.74
10.Sosnowska Emilia11K這bucki Klub P造wacki Delfin1:42.7722350.3452.43
11.Stencel Matylda11KS G鏎nik Sosnowiec1:44.86210
12.Makar Agata11KS G鏎nik Sosnowiec1:46.2020249.3856.82
13.Por瑿ska Zuzanna11UKS Jasie Sucha Beskidzka1:50.6917851.9658.73

2010 i starsi

1.Sojka Oliwia06UKS Aqua Team Miko堯w1:19.7347838.9740.76
2.Jaciow Magdalena10UKS Aqua Team Miko堯w1:21.1945338.4842.71
3.Broda Natalia08MTP Delfin Cieszyn1:22.0943838.8343.26
4.Liszka Aniela10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:24.2840540.1644.12
5.Grabowska Patrycja08MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice1:24.6439940.1144.53
6.Wi郾iewska Julia10UKS Delfin Krapkowice1:28.0135541.8746.14
7.Strzelecka Patrycja08UKS Jasie Sucha Beskidzka1:29.7133541.9847.73
8.J輍er Anna10UKS Delfin Krapkowice1:30.8032343.1647.64
9.Stachura Natalia07LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:30.8632343.4247.44
10.Kaczmarzyk Julia09K這bucki Klub P造wacki Delfin1:31.7731343.1948.58
11.Kielar Amelia10KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩1:31.81313
12.Faderewska Zofia10MKP Zabrze1:34.5528644.6449.91
13.Chrapek Magdalena09MTP Delfin Cieszyn1:36.9126644.7652.15
NWOchkalenko Nadia09MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 26
23.03.2024 - 17:02
M篹czyzn, 100m klasyczny2012 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Rocznik 2012

1.Maciejczyk Wojciech12UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec1:27.1325542.8344.30
2.Szweblik Aleksander12MTP Delfin Cieszyn1:28.9024042.3046.60
3.Karp Jakub12UKS Salmo 皋ry1:31.1022343.9947.11
4.Raszka Olaf12MTP Delfin Cieszyn1:33.0520944.5948.46
5.ζbu S豉womir12MOSM Tychy1:51.3912251.5359.86
6.Baron Igor12UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa1:52.0212051.191:00.83

Rocznik 2011

1.Zachwieja Patryk11UKS Jasie Sucha Beskidzka1:23.9928539.4144.58
2.Burliga Adam11UKS Jasie Sucha Beskidzka1:26.2626340.6945.57
3.Ba鎱ura Szymon11UKS Jasie Sucha Beskidzka1:27.4025341.7345.67
4.Sauk Jakub11LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:31.7121943.2548.46
5.P瘼ek Wojciech11Sport Classic Miko堯w1:32.1021643.7948.31
6.Pietruszek Piotr11MTP Delfin Cieszyn1:41.1716347.0954.08

2010 i starsi

1.Kowalik Andrzej06LKS Jedno嗆 32 Przyszowice1:15.1839735.8339.35
2.Tupko Jakub10UKS Delfin Krapkowice1:15.4739236.8138.66
3.Pluta Wojciech10UKS Jasie Sucha Beskidzka1:16.0238436.2839.74
4.Janeczko Piotr08MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice1:16.9237136.3940.53
5.Sarna Bart這miej10UKS Jasie Sucha Beskidzka1:20.4432438.4242.02
6.Zajda Dawid10UKS Jasie Sucha Beskidzka1:20.6332237.8142.82
7.Moczek Franciszek09MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice1:27.4425241.7745.67
NWBro篡na Bartosz09MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 27
23.03.2024 - 17:13
Kobiet, 400m dowolny2012 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Rocznik 2012

1.R帷zkowska Lena12LKS Jedno嗆 32 Przyszowice5:01.60451
50m:
100m:
34.75
1:12.34
34.75
37.59
150m:
200m:
1:50.45
2:28.42
38.11
37.97
250m:
300m:
3:07.44
3:46.32
39.02
38.88
350m:
400m:
4:24.79
5:01.60
38.47
36.81
2.Skubisz Liliana12CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza5:07.38426
50m:
100m:
35.21
1:13.88
35.21
38.67
150m:
200m:
1:52.71
2:31.54
38.83
38.83
250m:
300m:
3:10.83
3:50.60
39.29
39.77
350m:
400m:
4:29.79
5:07.38
39.19
37.59
3.Saj Amelia12KP H2O Jastrz瑿ie-Zdr鎩5:16.05391
50m:
100m:
34.21
1:12.60
34.21
38.39
150m:
200m:
1:52.51
2:32.68
39.91
40.17
250m:
300m:
3:13.10
3:54.25
40.42
41.15
350m:
400m:
4:35.49
5:16.05
41.24
40.56
4.Mesjasz Julia12BOSiR Bieru6:34.39201
50m:
100m:
42.40
1:30.13
42.40
47.73
150m:
200m:
2:20.54
3:11.32
50.41
50.78
250m:
300m:
4:02.56
4:52.65
51.24
50.09
350m:
400m:
5:43.88
6:34.39
51.23
50.51

Rocznik 2011

1.Bomba Julia11CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza4:45.90529
50m:
100m:
32.65
1:08.78
32.65
36.13
150m:
200m:
1:45.39
2:21.95
36.61
36.56
250m:
300m:
2:58.28
3:34.97
36.33
36.69
350m:
400m:
4:11.23
4:45.90
36.26
34.67
2.Kaniewska Lena11Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park5:00.23457
50m:
100m:
34.46
1:12.37
34.46
37.91
150m:
200m:
1:50.40
2:29.60
38.03
39.20
250m:
300m:
3:07.99
3:46.79
38.39
38.80
350m:
400m:
4:26.00
5:00.23
39.21
34.23
3.G鏎ny Weronika11KS Marbi-Sport Zywiec5:14.75396
50m:
100m:
35.13
1:14.50
35.13
39.37
150m:
200m:
1:54.18
2:35.05
39.68
40.87
250m:
300m:
3:16.65
3:58.44
41.60
41.79
350m:
400m:
4:38.67
5:14.75
40.23
36.08
4.Nowi雟ka Nina11KS G鏎nik Sosnowiec5:22.78367
50m:
100m:
36.16
1:16.73
36.16
40.57
150m:
200m:
1:57.85
2:39.29
41.12
41.44
250m:
300m:
3:20.85
4:02.16
41.56
41.31
350m:
400m:
4:43.50
5:22.78
41.34
39.28
5.Klimkowska Milena11UMKS Jedynka Zabrze5:26.97353
50m:
100m:
36.84
1:17.71
36.84
40.87
150m:
200m:
2:00.11
2:40.28
42.40
40.17
250m:
300m:
3:22.46
4:04.18
42.18
41.72
350m:
400m:
4:47.18
5:26.97
43.00
39.79
6.Kolanowska Zofia11UKS Dragon B璠zin5:39.51316
50m:
100m:
37.45
1:19.61
37.45
42.16
150m:
200m:
2:03.99
2:48.13
44.38
44.14
250m:
300m:
3:31.55
4:15.81
43.42
44.26
350m:
400m:
4:57.87
5:39.51
42.06
41.64
7.Bienioszek Marta11BOSiR Bieru6:09.46245
50m:
100m:
40.38
1:25.70
40.38
45.32
150m:
200m:
2:12.59
3:00.23
46.89
47.64
250m:
300m:
3:47.69
4:35.25
47.46
47.56
350m:
400m:

6:09.46
8.Janeczek Kamila11UKS Dw鎩eczka Cz瘰tochowa6:21.65222
50m:
100m:
42.44
1:30.19
42.44
47.75
150m:
200m:
2:19.11
3:08.74
48.92
49.63
250m:
300m:
3:57.56
4:46.94
48.82
49.38
350m:
400m:
5:35.77
6:21.65
48.83
45.88

2010 i starsi

1.Jakubczyk Natalia08CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza4:28.81637
50m:
100m:
30.69
1:04.58
30.69
33.89
150m:
200m:
1:39.02
2:13.50
34.44
34.48
250m:
300m:
2:47.88
3:22.52
34.38
34.64
350m:
400m:
3:57.22
4:28.81
34.70
31.59
2.R帷zkowska Maja07LKS Jedno嗆 32 Przyszowice4:32.19613
50m:
100m:
31.69
1:05.25
31.69
33.56
150m:
200m:
1:39.38
2:13.85
34.13
34.47
250m:
300m:
2:48.57
3:23.30
34.72
34.73
350m:
400m:
3:58.02
4:32.19
34.72
34.17
3.Ferszt Kornelia08KS G鏎nik Sosnowiec4:38.51572
50m:
100m:
32.80
1:08.33
32.80
35.53
150m:
200m:
1:44.56
2:20.79
36.23
36.23
250m:
300m:
2:56.64
3:31.89
35.85
35.25
350m:
400m:
4:05.67
4:38.51
33.78
32.84
4.Rajca Matylda10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice4:40.17562
50m:
100m:
32.89
1:07.97
32.89
35.08
150m:
200m:
1:44.56
2:20.14
36.59
35.58
250m:
300m:
2:55.74
3:31.12
35.60
35.38
350m:
400m:
4:06.27
4:40.17
35.15
33.90
5.Oko Anna09LKS Jedno嗆 32 Przyszowice4:40.22562
50m:
100m:
32.07
1:06.71
32.07
34.64
150m:
200m:
1:41.93
2:18.15
35.22
36.22
250m:
300m:
2:54.41
3:30.42
36.26
36.01
350m:
400m:
4:06.15
4:40.22
35.73
34.07
6.Rzepka Klara10UKS Aqua Team Miko堯w4:51.30500
50m:
100m:
32.95
1:08.90
32.95
35.95
150m:
200m:
1:45.56
2:22.29
36.66
36.73
250m:
300m:
2:59.50
3:37.03
37.21
37.53
350m:
400m:
4:14.58
4:51.30
37.55
36.72
7.Gawlik Jagoda06UKS Huragan SP nr 45 Sosnowiec4:52.61493
50m:
100m:
34.07
1:10.94
34.07
36.87
150m:
200m:
1:47.78
2:24.73
36.84
36.95
250m:
300m:
3:01.90
3:39.27
37.17
37.37
350m:
400m:
4:16.48
4:52.61
37.21
36.13
8.Sojka Oliwia06UKS Aqua Team Miko堯w4:59.61460
50m:
100m:
34.38
1:12.22
34.38
37.84
150m:
200m:
1:51.39
2:29.91
39.17
38.52
250m:
300m:
3:07.60
3:45.88
37.69
38.28
350m:
400m:
4:23.54
4:59.61
37.66
36.07
9.Szebestik Paulina08MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice5:24.10363
50m:
100m:
35.04
1:13.99
35.04
38.95
150m:
200m:
1:54.56
2:36.21
40.57
41.65
250m:
300m:
3:17.99
4:00.47
41.78
42.48
350m:
400m:
4:42.59
5:24.10
42.12
41.51
DYSKW.Pi徠ek Maja10KS G鏎nik Sosnowiec5:18.13
O1 - P造wak wystartowa po komendzie na miejsca i zaj璚iu pozycji nieruchomej, a przed sygna貫m startu.
50m:
100m:
35.99
1:17.62
35.99
41.63
150m:
200m:
1:58.72
2:39.44
41.10
40.72
250m:
300m:
3:19.78
4:01.07
40.34
41.29
350m:
400m:
4:40.34
5:18.13
39.27
37.79
NWJ輍er Anna10UKS Delfin Krapkowice
NIE UK.Wrotniak Wiktoria10UKS Dragon B璠zin
O2 - P造wak nie mia kontaktu ze 軼ian podczas nawrotu.


<< TOP >>
Konkurencja 28
23.03.2024 - 17:42
M篹czyzn, 400m dowolny2012 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Rocznik 2012

1.Matuszczyk Mateusz12CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza5:05.55335
50m:
100m:
33.70
1:11.54
33.70
37.84
150m:
200m:
1:50.32
2:29.87
38.78
39.55
250m:
300m:
3:09.58
3:48.81
39.71
39.23
350m:
400m:
4:28.54
5:05.55
39.73
37.01
2.Baran Rados豉w12KS G鏎nik Sosnowiec5:48.12226
50m:
100m:
39.98
1:23.94
39.98
43.96
150m:
200m:
2:08.78
2:54.17
44.84
45.39
250m:
300m:
3:38.11
4:23.08
43.94
44.97
350m:
400m:
5:07.55
5:48.12
44.47
40.57
3.Kaczmarzyk Igor12K這bucki Klub P造wacki Delfin6:23.13170
50m:
100m:
42.19
1:30.31
42.19
48.12
150m:
200m:
2:18.10
3:08.01
47.79
49.91
250m:
300m:
3:56.70
4:46.89
48.69
50.19
350m:
400m:
5:36.47
6:23.13
49.58
46.66

Rocznik 2011

1.Ignatenko Mykola11CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza4:33.43467
50m:
100m:
32.25
1:05.99
32.25
33.74
150m:
200m:
1:40.34
2:15.08
34.35
34.74
250m:
300m:
2:49.74
3:24.51
34.66
34.77
350m:
400m:
3:59.37
4:33.43
34.86
34.06
2.Lotko Oliwier11UKS Dragon B璠zin4:52.00384
50m:
100m:
32.95
1:09.00
32.95
36.05
150m:
200m:
1:46.64
2:23.63
37.64
36.99
250m:
300m:
3:00.76
3:38.74
37.13
37.98
350m:
400m:
4:15.43
4:52.00
36.69
36.57
3.Robakiewicz Kacper11CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza4:53.04379
50m:
100m:
33.14
1:09.24
33.14
36.10
150m:
200m:
1:46.57
2:24.26
37.33
37.69
250m:
300m:
3:02.20
3:40.03
37.94
37.83
350m:
400m:
4:17.29
4:53.04
37.26
35.75
4.Chromy Kuba11UKS Jasie Sucha Beskidzka4:57.15364
50m:
100m:
32.92
1:10.95
32.92
38.03
150m:
200m:
1:49.01
2:28.39
38.06
39.38
250m:
300m:
3:06.01
3:44.58
37.62
38.57
350m:
400m:
4:22.14
4:57.15
37.56
35.01
5.Adamiok Jan11UKS Karlik Katowice5:21.51287
50m:
100m:
35.04
1:14.22
35.04
39.18
150m:
200m:
1:55.24
2:36.02
41.02
40.78
250m:
300m:
3:17.42
3:59.05
41.40
41.63
350m:
400m:
4:40.46
5:21.51
41.41
41.05
6.Dziekan Igor11KS G鏎nik Sosnowiec5:42.06238
50m:
100m:
38.55
1:22.90
38.55
44.35
150m:
200m:
2:06.99
2:51.10
44.09
44.11
250m:
300m:
3:35.83
4:19.19
44.73
43.36
350m:
400m:
5:02.00
5:42.06
42.81
40.06
7.Knapik Jan11MOSM Tychy5:44.30234
50m:
100m:
38.24
1:22.61
38.24
44.37
150m:
200m:
2:07.24
2:50.99
44.63
43.75
250m:
300m:
3:35.33
4:19.07
44.34
43.74
350m:
400m:
5:02.10
5:44.30
43.03
42.20

2010 i starsi

1.Wiszniowski Tymoteusz10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice4:13.33588
50m:
100m:
29.64
1:01.97
29.64
32.33
150m:
200m:
1:34.31
2:06.67
32.34
32.36
250m:
300m:
2:38.75
3:10.85
32.08
32.10
350m:
400m:
3:42.66
4:13.33
31.81
30.67
2.Lesiak Piotr09SKS 137 Delfin 鏚4:19.79545
50m:
100m:
30.29
1:03.13
30.29
32.84
150m:
200m:
1:35.53
2:08.16
32.40
32.63
250m:
300m:
2:40.97
3:14.07
32.81
33.10
350m:
400m:
3:46.87
4:19.79
32.80
32.92
3.Jan G這wacki08CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza4:39.13439
50m:
100m:
30.15
1:04.44
30.15
34.29
150m:
200m:
1:39.69
2:15.15
35.25
35.46
250m:
300m:
2:51.21
3:28.08
36.06
36.87
350m:
400m:
4:04.52
4:39.13
36.44
34.61
4.Wr鏏el Micha10UKS Aqua Team Miko堯w4:44.64414
50m:
100m:
31.23
1:05.98
31.23
34.75
150m:
200m:
1:42.34
2:18.98
36.36
36.64
250m:
300m:
2:55.13
3:31.37
36.15
36.24
350m:
400m:
4:07.27
4:44.64
35.90
37.37
5.Palkij Filip09KS G鏎nik Sosnowiec4:48.86396
50m:
100m:
32.66
1:08.02
32.66
35.36
150m:
200m:
1:44.54
2:21.44
36.52
36.90
250m:
300m:
2:58.55
3:36.44
37.11
37.89
350m:
400m:
4:13.66
4:48.86
37.22
35.20
6.D帳rowski Jakub10MKS Park Wodny Tarnowskie G鏎y4:49.96392
50m:
100m:
34.24
1:11.04
34.24
36.80
150m:
200m:
1:48.26
2:26.14
37.22
37.88
250m:
300m:
3:03.97
3:40.50
37.83
36.53
350m:
400m:
4:16.44
4:49.96
35.94
33.52
7.Witecki Wojciech10CSiR MOS D帳rowa G鏎nicza4:50.07391
50m:
100m:
31.13
1:06.57
31.13
35.44
150m:
200m:
1:42.83
2:19.31
36.26
36.48
250m:
300m:
2:55.81
3:32.41
36.50
36.60
350m:
400m:
4:11.26
4:50.07
38.85
38.81
8.Myszkiewicz Pawe10LKS Jedno嗆 32 Przyszowice4:50.74389
50m:
100m:
33.35
1:10.38
33.35
37.03
150m:
200m:
1:47.83
2:25.74
37.45
37.91
250m:
300m:
3:02.97
3:39.14
37.23
36.17
350m:
400m:
4:15.43
4:50.74
36.29
35.31
9.Kamieniorz Kacper08UKP Unia O鈍i璚im4:53.92376
50m:
100m:
34.15
1:11.65
34.15
37.50
150m:
200m:
1:49.17
2:26.32
37.52
37.15
250m:
300m:
3:03.40
3:40.78
37.08
37.38
350m:
400m:
4:18.36
4:53.92
37.58
35.56
10.Bem Maksymilian08MKS Pa豉c M這dzie篡 Katowice4:57.93361
50m:
100m:
34.46
1:11.35
34.46
36.89
150m:
200m:
1:49.22
2:26.51
37.87
37.29
250m:
300m:
3:04.08
3:42.58
37.57
38.50
350m:
400m:
4:20.62
4:57.93
38.04
37.31
11.Pluta Wojciech10UKS Jasie Sucha Beskidzka5:01.53348
50m:
100m:
34.44
1:12.59
34.44
38.15
150m:
200m:
1:50.82
2:29.27
38.23
38.45
250m:
300m:
3:07.46
3:45.58
38.19
38.12
350m:
400m:
4:24.17
5:01.53
38.59
37.36
12.Szyd這wski Wiktor10UKS Delfin Krapkowice5:05.72334
50m:
100m:
33.34
1:11.09
33.34
37.75
150m:
200m:
1:50.50
2:30.30
39.41
39.80
250m:
300m:
3:10.78
3:50.82
40.48
40.04
350m:
400m:
4:29.73
5:05.72
38.91
35.99
13.Sarna Mateusz08UKS Jasie Sucha Beskidzka5:38.83245
50m:
100m:
36.54
1:18.90
36.54
42.36
150m:
200m:
2:02.34
2:47.21
43.44
44.87
250m:
300m:
3:31.05
4:15.16
43.84
44.11
350m:
400m:
4:58.31
5:38.83
43.15
40.52
14.Urba鎍zyk Oliwier10UKS Jasie Sucha Beskidzka5:38.96245
50m:
100m:
36.68
1:18.80
36.68
42.12
150m:
200m:
2:02.46
2:45.53
43.66
43.07
250m:
300m:
3:29.66
4:13.18
44.13
43.52
350m:
400m:
4:57.22
5:38.96
44.04
41.74