Nr  1. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  5. Kobiet, 100m zmienny  11 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 100m zmienny  11 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 100m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 100m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  16. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  17. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  18. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  19. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  20. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  21. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  22. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  23. Kobiet, 200m zmienny  12 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 200m zmienny  12 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 400m dowolny  13 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 400m dowolny  13 lat i starsi


XVII WIOSENNE MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA GIŻYCKO oraz 20-lecia DZIAŁALNOŚCI KLUBU UKS MKS MEDYK
Giżycko, 8. - 9.5.2021


Konkurencja 1
08.05.2021 - 10:05
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1MASŁOWSKA, Wiktoria05SWIMLAND Olsztyn1:00.80
2KAŹMIERCZAK, Aleksandra05UKS  ,,Batory''1:01.00
3WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07Buks1:01.10
4LIS, Magdalena06SWIMLAND Olsztyn1:01.22
5ŁABAJ, Zuzanna03SWIMLAND Olsztyn1:02.07
6FILIPCZAK, Nikola06SWIMLAND Olsztyn1:02.20
7WISZNIEWSKA, Zuzanna06UKS MOS Ełk1:03.30
8KUCZMAR, Zuzanna07MKS Ochota Warszawa1:03.79
9RZĄP, Sylwia04KP Płetwal Mława1:04.18
10BANAŚ, Dominika06Buks1:04.63
11KOWALSKA, Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:04.76
12ZBUTOWICZ, Julia08SWIMLAND Olsztyn1:05.00
13GRZECH, Maja08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:05.10
14GAJEWSKA, Maja07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:05.59
15KNAPIK, Amelia06MKS Ochota Warszawa1:05.98
16WIŚNIEWSKA, Maja08MKS Ochota Warszawa1:06.13
17KACZMARCZYK, Zuzanna07KP Płetwal Mława1:06.96
18KRASZEWSKA, Dominika07MTP Kormoran Olsztyn1:07.20
19SZYNKIEWICZ, Zuzanna07KP Płetwal Mława1:07.33
20PIERZYNOWSKA, Blanka08Buks1:07.35
21CHMIELEWSKA, Julia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:07.77
22KOMOROWSKA, Maja08KP Płetwal Mława1:08.05
23STAWECKA, Maria07SWIMLAND Olsztyn1:08.60
24WIECZOREK, Zuzanna07UKS WAWER Warszawa1:08.75
25KOZAK, Lena09UKP Jedynka Elbląg1:09.05
26SZCZUDŁO, Alicja06MTP Kormoran Olsztyn1:09.50
27SUSKA, Zuzanna07WOPR Malbork1:09.57
28WASILEWSKA, Amelia07SWIMLAND Olsztyn1:09.70
29TOMCZUK, Lidia10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:10.37
30DZIK, Zoja09SWIMLAND Olsztyn1:10.50
31MALINOWSKA, Matylda09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:10.92
32ROJEK, Hanna07MTP Kormoran Olsztyn1:11.20
33WALC, Alicja08KS Płetwal Szczytno1:11.55
34DĄBROWSKA, Aleksandra07UKP Jedynka Elbląg1:11.87
35MADEKSZA, Maja08MTP Kormoran Olsztyn1:12.30
36PIETUCH, Antonina10Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo1:12.83
37ZALECH, Agata08MTP Kormoran Olsztyn1:13.00
38WIŚNIEWSKA, Sandra03SSP ,,Orka'' Iława1:13.11
39PAZIK, Dominika07SWIMLAND Olsztyn1:13.55
40GAUDEN, Kornelia09MUKS ,,HURAGAN'' Koło1:13.77
41WILCZEWSKA, Karolina09MTP Kormoran Olsztyn1:14.00
42BRECZKO, Paulina10UKS OMEGA Sokółka1:14.00
43OLEŃSKA, Julia04UKS  ,,Batory''1:14.50
44NOWOSADA, Maja07UKS  ,,Batory''1:17.01
45KUKISZ, Amelia07UKS OMEGA Sokółka1:17.47
46TRZESZCZKOWSKA, Dominika09SWIMLAND Olsztyn1:17.67
47RAK-ŁUKAWSKA, Maja08SWIMLAND Olsztyn1:18.10
48GAJ, Helena10MUKS ,,HURAGAN'' Koło1:18.33
49JURGIEL, Amelia08UKS OMEGA Sokółka1:18.45
50GLIŃSKA, Natalia09UKS OMEGA Sokółka1:18.45
51WYROSTEK, Lena09KS Płetwal Szczytno1:18.85
52MILEWSKA, Dorota09MTP Kormoran Olsztyn1:19.60
53CZERWIŃSKA, Nadia08UKP Jedynka Elbląg1:20.38
54OSTASZEWSKA, Nadia09SWIMLAND Olsztyn1:20.50
55ŻMUDZIŃSKA, Milena09KS Barrakuda Gdańsk1:21.50
56ZIELIŃSKA, Dominika09UKP Jedynka Elbląg1:22.30
57BORCOWSKA, Antonina08KS Barrakuda Gdańsk1:22.50
58ZUBRZYCKA, Maja08UKS  ,,Batory''1:22.75
59LECH, Matylda09MTP Kormoran Olsztyn1:23.00
60WIĘCKOWSKA, Maja10Buks1:25.50
61CICHOWSKA, Rozalia09UKP Jedynka Elbląg1:26.07
62BELKA, Julia08UKP Jedynka Elbląg1:26.53
63SZKRABA, Julia10MTP Kormoran Olsztyn1:27.00
64MARGULEWICZ, Laura09UKP Jedynka Elbląg1:27.24
65SUŁEK, Kaja09UKP Jedynka Elbląg1:27.28
66SOŃTA, Iga09MTP Kormoran Olsztyn1:27.79
67SOŃTA, Nina09MTP Kormoran Olsztyn1:29.32
68KACAŁA, Lena10MKS Ochota Warszawa1:29.97
69MAKOWSKA, Nastazja Kinga10UKS ,,Frog'' Giżycko1:30.20
70NIEMIROWSKA, Julia10Buks1:30.39
71JAKUBOWSKA, Barbara10KP Płetwal Mława1:31.70
72GRABOWSKA, Amelia10UKP Jedynka Elbląg1:32.32
73DZIAPKA, Lena10MTP Kormoran Olsztyn1:32.40
74MOROZOWICZ, Nadia11MKS Ochota Warszawa1:33.99
75ZIELIŃSKA, Julia10UKP Jedynka Elbląg1:34.87
76KOZOŃ, Wiktoria10UKP Jedynka Elbląg1:35.73
77MYŚLIŃSKA, Martyna10UKS ,,Frog'' Giżycko1:36.71
78SZCZUBEŁEK, Antonina10UKS Piątka Ostrołęka1:37.68
79PSTRĄGOWSKA, Lilianna10MTP Kormoran Olsztyn1:38.27
80KITA, Zuzanna10Buks1:38.39
81SZMIT, Aleksandra10UKS ,,Frog'' Giżycko1:39.65
82BIZIUK, Amelia10UKS OMEGA Sokółka1:40.04
83RÓŻALSKA, Maja10UKP Jedynka Elbląg1:47.07
84LACH, Maria11MKS Ochota Warszawa1:47.80
85ROMANOWSKA, Weronika10SWIMLAND Olsztyn1:49.78
86DĘBSKA, Amelia09SWIMLAND Olsztyn1:50.15
87KIRAGA, Julia10UKP Jedynka Elbląg1:50.39
88ŚLIWA, Oliwia10UKP Jedynka Elbląg2:02.01
89KĄKOLECKA, Karolina11BuksNT
90SKOROWSKA, Amelia07GKS ,,CARTUSIA''  w KartuzachNT
91WILCZEWSKA, Wiktoria09GKS ,,CARTUSIA''  w KartuzachNT
92KUBICA, Julia08KS Barrakuda GdańskNT
93SYLWESTRZAK, Pola11MKS Medyk GiżyckoNT
94POTIOPA, Karolina04MKS Ochota WarszawaNT
95OSICZKO, Kaja11MKS Ochota WarszawaNT
96URBAŃSKA, Zuzanna07MTP Kormoran OlsztynNT
97KLUGE, Amelia11UKP Jedynka ElblągNT
98FLOREK, Alicja11UKP Jedynka ElblągNT
99ZALEWSKA, Lena10UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
100OLSZEWSKA, Maria09UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
101BLOM, Mia10UKS AquatorNT
102BORYCZKA, Julia09UKS AquatorNT
103KBEISSI, Eva09UKS AquatorNT
104JÓŹWIK, Pola09UKS AquatorNT
105WÓJCIK, Zofia08UKS AquatorNT
106BAŃKOWSKA, Amelia08UKS AquatorNT
107WOŹNIAK, Emilia06UKS AquatorNT
108CHAREWICZ, Oliwia08UKS Piątka OstrołękaNT
109SKÓRZEWSKA, Natalia08UKS Piątka OstrołękaNT
110GRZONEK, Helena11UKS WAWER WarszawaNT


<< TOP >>
Konkurencja 2
08.05.2021 - 10:05
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1BERNER, Szymon04Buks54.94
2KALISZEWSKI, Adrian04KP Płetwal Mława55.07
3SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin56.09
4ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa56.24
5JABŁOŃSKI, Jakub07Buks56.95
6GRAPENTYN, Jakub05WOPR Malbork58.40
7PATOKA, Konrad05WOPR Malbork58.43
8BRZOZOWSKI, Mateusz03Uks Jagiellonia Swim58.50
9PUCH, Wojciech07UKP Jedynka Elbląg58.51
10MALINOWSKI, Adrian07MTP Kormoran Olsztyn59.07
11PRÓSIŃSKI, Jakub05KP Płetwal Mława59.21
12GAJEWSKI, Jan07MKS Ochota Warszawa59.36
13TURLIŃSKI, Jędrzej05MKS Medyk Giżycko59.65
14DRAGUN, Oliwier06MTP Kormoran Olsztyn1:00.60
15MICKIEWICZ, Franciszek06SWIMLAND Olsztyn1:00.66
16DZIK, Kamil07SWIMLAND Olsztyn1:00.95
17JACKIEWICZ, Piotr08Buks1:00.97
18CHODAŃ, Maciej06MTP Kormoran Olsztyn1:01.70
19GRITZNER, Mikołaj05MKS Medyk Giżycko1:01.77
20SAŁBUT, Oskar07Buks1:01.79
21CZERNIAWSKI, Tobiasz05KS Płetwal Szczytno1:02.29
22LENGA, Szymon07KP Płetwal Mława1:02.47
23CZARNOTA, Kamil06WOPR Malbork1:02.76
24GRZEBSKI, Michał05KP Płetwal Mława1:04.94
25WOJNOWSKI, Filip07MTP Kormoran Olsztyn1:05.26
26ULJASZ, Dawid07UKS OMEGA Sokółka1:05.64
27JASTRZĘBSKI, Igor07WOPR Malbork1:06.03
28CHOROSZEWSKI, Ignacy08KS Płetwal Szczytno1:06.25
29SZPACZYŃSKI, Sławomir08WOPR Malbork1:06.92
30SROKA, Zoran08UKS ,,Frog'' Giżycko1:07.00
31CZERNIAK-CZYŻNIAK, Tomasz06MKS Ochota Warszawa1:07.15
32ROŻALSKI, Gracjan07UKP Jedynka Elbląg1:07.31
33MINDA, Michał05SWIMLAND Olsztyn1:08.65
34GRALEWICZ RADZKI, Wiktor07KP Płetwal Mława1:08.66
35ORZOŁEK, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn1:08.66
36DRANKOWICZ, Bartosz07MTP Kormoran Olsztyn1:08.70
37WIERZBICKI, Maksym07Buks1:08.96
38GAJEK, Bartosz08KS Barrakuda Gdańsk1:10.07
39BARTNICKI, Cyprian06UKP Jedynka Elbląg1:10.78
40ROZMARYNOWSKI, Jakub08MKS Ochota Warszawa1:11.64
41PATOKA, Dawid08WOPR Malbork1:11.82
42KORTAS, Krzysztof09MTP Kormoran Olsztyn1:13.50
43WISZNIEWSKI, Filip07MKS Medyk Giżycko1:13.62
44GROCHALA, Oskar08MKS Ochota Warszawa1:13.63
45BUDZISZ, Szymon10MTP Kormoran Olsztyn1:14.00
46STĘPNIAK, Szymon07MKS Medyk Giżycko1:14.02
47DĄBROWSKI, Wojciech08UKP Jedynka Elbląg1:14.61
48PERNACH, Krzysztof09UKP Jedynka Elbląg1:14.83
49CHABORSKI, Igor10KP Płetwal Mława1:14.95
50NADOLNY, Wiktor08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:15.17
51PAJĄK, Franciszek10Buks1:17.89
52KAMIŃSKI, Dominik09MTP Kormoran Olsztyn1:18.60
53PATOKA, Kacper10WOPR Malbork1:19.55
54DUDEK, Franciszek08UKP Jedynka Elbląg1:20.47
55ŻUKOWSKI, Borys10MTP Kormoran Olsztyn1:20.50
56RESZUTA, Maksymilian09UKS OMEGA Sokółka1:21.10
57GOŁUŃSKI, Błażej10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:21.79
58WALCZAK, Igor09UKP Jedynka Elbląg1:22.20
59GRZEBSKI, Bartosz07KP Płetwal Mława1:22.44
60PERKA, Ernest11Buks1:23.58
61WÓJCIK MŁOCHOWSKI, Bartosz10Buks1:23.73
62KUCZMAR, Zbigniew11MKS Ochota Warszawa1:24.27
63KOWALSKI, Hubert09UKP Jedynka Elbląg1:24.55
64RYBAK, Aleksander09UKP Jedynka Elbląg1:24.64
65JANOWSKI, Franciszek10UKS ,,Frog'' Giżycko1:26.90
66DAWIDOWICZ, Konrad10MKS Ochota Warszawa1:27.00
67GEBAUER, Jurgen09MTP Kormoran Olsztyn1:27.20
68MAJ, Jan08UKP Jedynka Elbląg1:28.98
69SZOK, Filip11MKS Ochota Warszawa1:29.32
70DERDA, Michał09UKS ,,Frog'' Giżycko1:30.20
71KŁOSOWSKI, Bartosz10UKP Jedynka Elbląg1:30.27
72KOZIKOWSKI, Teodozjusz10MTP Kormoran Olsztyn1:30.86
73NIEDZIAŁEK, Maciej09MTP Kormoran Olsztyn1:31.60
74ZDROJEWSKI, Michał09MTP Kormoran Olsztyn1:31.69
75STASIEŁOWICZ, Rafał08UKP Jedynka Elbląg1:31.96
76ZABOROWSKI, Borys10UKP Jedynka Elbląg1:35.16
77PIESZKO, Adrian10UKS OMEGA Sokółka1:35.91
78WACHOWSKI, Maksymilian12MKS Ochota Warszawa1:40.26
79BALINA, Stanisław11MKS Ochota Warszawa1:41.01
80ALEKSANDROWICZ, Olivier10MKS Ochota Warszawa1:42.60
81KIEŁKOWSKI, Rafał11UKP Jedynka Elbląg1:42.77
82SOBOLEWSKI, Krzysztof10MTP Kormoran Olsztyn1:44.20
83BARTNICKI, Kornel11UKP Jedynka Elbląg1:46.40
84JUREKO, Mikołaj12UKP Jedynka Elbląg1:46.95
85SKRABOWSKI, Radosław11UKS ,,Frog'' Giżycko1:47.00
86GAJEWSKI, Wojciech11MKS Ochota Warszawa1:48.10
87NOWAK, Maksymilian12UKS ,,Frog'' Giżycko1:54.21
88ZAWODNIAK, Michał10UKP Jedynka Elbląg2:04.08
89MISIEWICZ, Franciszek12UKP Jedynka Elbląg2:11.10
90MAJEWSKI, Mikołaj11UKP Jedynka Elbląg2:11.15
91WĄSIK, Wojciech10KS Płetwal SzczytnoNT
92RADEVIČ, Đorđe12MKS Ochota WarszawaNT
93BORUCKI, Stanisław08MTP Kormoran OlsztynNT
94GAUDEN, Szymon12MUKS ,,HURAGAN'' KołoNT
95JABŁOŃSKI, Maksymilian11UKP Jedynka ElblągNT
96MAKAREWICZ, Mikołaj06UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
97DYBIKOWSKI, Paweł12UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
98WAWRZOS, Marcin12UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
99MODZELEWSKI, Jan09UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
100OLSZEWSKI, Jan06UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
101MARKOWSKI, Błażej09UKS AquatorNT
102KORPALSKI, Maciej08UKS AquatorNT
103RUSINOWSKI, Igor08UKS AquatorNT
104WÓJCIK, Jan06UKS AquatorNT
105STAWARZ, Kacper08UKS AquatorNT
106ROMANOWSKI, Maciej06UKS Piątka OstrołękaNT
107WIERZBICKI, Maks07BuksNT
108WINIARSKI, Maks08UKS UrsusNT
109DZIESZUTA, Kacper03Uks Jagiellonia SwimNT


<< TOP >>
Konkurencja 3
08.05.2021 - 10:05
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1WALENTYNOWICZ, Nadia05WOPR Malbork29.82
2LIS, Magdalena06SWIMLAND Olsztyn30.32
3GRZECH, Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach30.80
4BURDON, Paulina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.49
5KUŁAKOWSKA, Monika03SWIMLAND Olsztyn31.72
6ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka33.02
7KUBERA, Helena07UKP Jedynka Elbląg33.06
8TRZASKA, Alicja05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo33.71
9ZABOROWSKA, Natalia06KP Płetwal Mława33.78
10MUSIAŁ, Michalina08SWIMLAND Olsztyn34.05
11OSSOWSKA, Kalina05KP Płetwal Mława34.76
12TOMCZUK, Lidia10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach34.79
13ZDUNIAK, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn35.11
14MĄDRY, Maja09St. KP Olimpia Świecie35.65
15AWDZIEJ, Oliwia07UKS  ,,Batory''35.66
16WIECZOREK, Zuzanna07UKS WAWER Warszawa36.12
17PIETUCH, Antonina10Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo36.60
18ADAMCZYK, Wiktoria07MTP Kormoran Olsztyn36.91
19POLASIK, Natalia02MKS Medyk Giżycko37.97
20BORUCKA, Hanna10Buks39.04
21POLASIK, Julia07MKS Medyk Giżycko39.32
22ULISZEWSKA, Michalina08SWIMLAND Olsztyn39.32
23SOBÓTKA, Amelia08MTP Kormoran Olsztyn40.01
24TUROWSKA, Zofia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach40.51
25KORZON, Aleksandra08UKS  ,,Batory''40.65
26RADEVIČ, Marija10MKS Ochota Warszawa41.31
27LEŚNIEWSKA, Julia09UKP Jedynka Elbląg41.48
28MOROZOWICZ, Nadia11MKS Ochota Warszawa41.61
29RYBAKOWSKA, Maja10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach42.17
30KORYTOWSKA, Zuzanna10KP Płetwal Mława42.30
31KUSZOWSKA, Gracja09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach42.92
32CICHOWSKA, Rozalia09UKP Jedynka Elbląg43.15
33BEYER, Jadwiga10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach43.29
34ZDUNIAK, Ewa09MTP Kormoran Olsztyn43.29
35ZUBRZYCKA, Maja08UKS  ,,Batory''44.23
36GLIŃSKA, Natalia09UKS OMEGA Sokółka44.38
37WALKOWIAK, Aleksandra09MTP Kormoran Olsztyn44.43
38BELKA, Julia08UKP Jedynka Elbląg44.85
39WIERCIŃSKA, Hanna10UKS OMEGA Sokółka45.41
40OSICZKO, Kaja11MKS Ochota Warszawa45.48
41GRABOWSKA, Amelia10UKP Jedynka Elbląg45.61
42DUDEK, Aniela09UKP Jedynka Elbląg45.67
43ZIELIŃSKA, Julia10UKP Jedynka Elbląg45.84
44MARGULEWICZ, Laura09UKP Jedynka Elbląg46.88
45KOZOŃ, Wiktoria10UKP Jedynka Elbląg48.93
46NIEDZWIEDZKA, Nikola09MTP Kormoran Olsztyn56.19
47LUBERA, Hanna11UKS ,,Frog'' Giżycko56.30
48CZERWIŃSKA, Nadia08UKP Jedynka Elbląg57.43
49ANSZCZAK, Monika09MTP Kormoran Olsztyn57.85
50BEŁBOT, Wiktoria11UKS ,,Frog'' Giżycko58.96
51DĘBSKA, Amelia09SWIMLAND Olsztyn1:00.67
52DABROWSKA, Lena09KP Płetwal MławaNT
53SYLWESTRZAK, Pola11MKS Medyk GiżyckoNT
54BORAWSKA, Julia09MKS Medyk GiżyckoNT
55BORAWSKA, Aleksandra12MKS Medyk GiżyckoNT
56WIŚNIEWSKA, Weronika11MKS Medyk GiżyckoNT
57KUKULSKA, Lena12MKS Medyk GiżyckoNT
58BIESIEKIERSKA, Olga09MTP Kormoran OlsztynNT
59OSTASZEWSKA, Nadia09SWIMLAND OlsztynNT
60WASILEWSKA, Amelia07SWIMLAND OlsztynNT
61WISZNIEWSKA, Julia04SWIMLAND OlsztynNT
62KYRYLLOWA, Kira08SWIMLAND OlsztynNT
63FLOREK, Alicja11UKP Jedynka ElblągNT
64BACIOCHA, Kornelia10UKS  ,,Batory''NT
65JACKIEWICZ, Oliwia09UKS  ,,Batory''NT
66MALICKA, Julia10UKS  ,,Batory''NT
67NELKE, Ada12UKS  ,,Batory''NT
68TUMIEL, Izabela08UKS  ,,Batory''NT
69OBUCHOWSKA, Lena13UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
70NITSCHKA, Lena10UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
71BAŃKOWSKA, Amelia08UKS AquatorNT
72WOŹNIAK, Emilia06UKS AquatorNT
73GREGORCZYK, Antonina09UKS AquatorNT
74SOSNOWSKA, Gabriela07UKS AquatorNT
75KUKISZ, Amelia07UKS OMEGA SokółkaNT
76SKÓRZEWSKA, Natalia08UKS Piątka OstrołękaNT


<< TOP >>
Konkurencja 4
08.05.2021 - 10:05
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1CZUPRYN, Jakub04KP Płetwal Mława28.53
2NIECZYPORUK, Maciej06Uks 8 Siedlce29.96
3JASTRZĘBSKI, Igor07WOPR Malbork32.38
4PIGUŁA, Franciszek09G8 Bielany33.69
5TREDER, Konrad08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach34.01
6WIERZBICKI, Maksym07Buks34.78
7GOŁĄB, Kryspin08SWIMLAND Olsztyn34.93
8BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS WAWER Warszawa35.15
9ZERA, Jan08MTP Kormoran Olsztyn35.20
10ORZOŁEK, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn35.71
11TRYBULL, Aleksander07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach36.67
12ZAWIŚLAK, Patryk09MKS Ochota Warszawa37.14
13IGNATOWICZ, Jakub08UKS OMEGA Sokółka37.44
14CZUPRYN, Aleksander09KP Płetwal Mława37.86
15CHABORSKI, Igor10KP Płetwal Mława38.03
16JABŁOŃSKI, Dominik09UKP Jedynka Elbląg38.85
17ROZMARYNOWSKI, Jakub08MKS Ochota Warszawa39.31
18TRZECIAK, Bartosz09MTP Kormoran Olsztyn39.86
19KAMIŃSKI, Szymon08UKP Jedynka Elbląg40.57
20DYBALSKI, Filip10Buks40.61
21KUCZMAR, Zbigniew11MKS Ochota Warszawa40.73
22KWIATKOWSKI, Filip09KP Płetwal Mława41.16
23WÓJCIK MŁOCHOWSKI, Bartosz10Buks41.59
24PARDO, Kornel10UKS ,,Frog'' Giżycko41.81
25DUDEK, Franciszek08UKP Jedynka Elbląg41.86
26GRUCHAŁA, Wiktor09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach42.08
27SKONIECZNY, Szymon07UKS  ,,Batory''42.56
28GEBAUER, Jurgen09MTP Kormoran Olsztyn42.57
29PRZYBYŁO, Jan11KP Płetwal Mława43.58
30SZOK, Filip11MKS Ochota Warszawa43.76
31PERKA, Ernest11Buks44.18
32RESZUTA, Maksymilian09UKS OMEGA Sokółka45.32
33AMBROŻKO, Tymoteusz09UKS  ,,Batory''46.21
34RADEVIČ, Đorđe12MKS Ochota Warszawa46.73
35SULIGA, Ksawery09MTP Kormoran Olsztyn47.04
36KŁOSOWSKI, Bartosz10UKP Jedynka Elbląg47.23
37WIETESKA, Nikodem10MKS Ochota Warszawa47.44
38KIEŁKOWSKI, Rafał11UKP Jedynka Elbląg47.47
39BALINA, Stanisław11MKS Ochota Warszawa49.65
40JABŁOŃSKI, Maksymilian11UKP Jedynka Elbląg49.65
41GAJEWSKI, Wojciech11MKS Ochota Warszawa49.92
42RYBAK, Aleksander09UKP Jedynka Elbląg49.92
43ZABOROWSKI, Borys10UKP Jedynka Elbląg50.00
44JUREKO, Mikołaj12UKP Jedynka Elbląg51.05
45MISIEWICZ, Franciszek12UKP Jedynka Elbląg52.10
46HERMAN, Wiktor09KP Płetwal Mława52.63
47GIECZEWSKI, Julian12UKS ,,Frog'' Giżycko52.92
48BARTNICKI, Kornel11UKP Jedynka Elbląg53.05
49PIESZKO, Adrian10UKS OMEGA Sokółka53.11
50WIKTOR, Jan09MTP Kormoran Olsztyn55.08
51PEZOWICZ, Krystian10UKS OMEGA Sokółka56.85
52ZAWODNIAK, Michał10UKP Jedynka Elbląg56.94
53KOMOŚIŃSKI, Michał12UKS ,,Frog'' Giżycko1:02.62
54WAWRZOS, Marcin12UKS ,,Frog'' Giżycko1:06.37
55MAJEWSKI, Mikołaj11UKP Jedynka Elbląg1:11.74
56BORKOWSKI, Julian08MKS Medyk GiżyckoNT
57SZYMAŃSKI, Jakub10MKS Medyk GiżyckoNT
58SLIWINSKI, Jacob08MTP Kormoran OlsztynNT
59STACHOWIAK, Kajetan09MTP Kormoran OlsztynNT
60KAMIANKA, Piotr06MTP Kormoran OlsztynNT
61GEBAUER, Wolfgang08MTP Kormoran OlsztynNT
62KRUSZYŃSKI, Michał06SWIMLAND OlsztynNT
63MISIEWICZ, Kajetan09UKP Jedynka ElblągNT
64BĄCZKIEWICZ, Fabian09UKP Jedynka ElblągNT
65PIESZKO, Antoni12UKS  ,,Batory''NT
66DYBIKOWSKI, Paweł12UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
67WÓJCICKI, Szymon07UKS AquatorNT
68PIRÓG, Cyprian08WOPR MalborkNT
69WIERZBICKI, Maks07BuksNT
70WINIARSKI, Maks08UKS UrsusNT
71SIELICKI, Hubert08UKP Jedynka ElblągNT


<< TOP >>
Konkurencja 5
08.05.2021 - 10:05
Kobiet, 100m zmienny11 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1SĘDŁAK, Alicja05MUKS ''Piętnastka''1:09.08
2KUKLICZ, Iga06UKS OMEGA Sokółka1:11.08
3KUPIS, Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn1:13.46
4FORMELA, Natalia08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:14.87
5BANAŚ, Dominika06Buks1:15.46
6ŻUCHOWSKA, Antonina07MTP Kormoran Olsztyn1:16.24
7SARNOWSKA, Aleksandra07MKS Ochota Warszawa1:17.12
8PODPORA, Marta06UKS WAWER Warszawa1:19.20
9URBAŃSKA, Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn1:19.24
10MANCEWICZ, Maja09MKS Juvenia Białystok1:20.47
11BRODACKA, Maja07MTP Kormoran Olsztyn1:20.97
12CHRZANOWSKA, Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn1:21.07
13WIENIARSKA, Anna06MTP Kormoran Olsztyn1:21.74
14SZYNKIEWICZ, Zuzanna07KP Płetwal Mława1:21.78
15SZOK, Zuzanna09MKS Ochota Warszawa1:22.65
16GRUDA, Zofia10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:22.80
17GRITZNER, Milena09MKS Medyk Giżycko1:23.02
18KOSIOREK, Dominika07UKP Jedynka Elbląg1:23.02
19KORZON, Aleksandra08UKS  ,,Batory''1:24.48
20STACHEWICZ, Magdalena09MTP Kormoran Olsztyn1:26.81
21STACHEWICZ, Aleksandra09MTP Kormoran Olsztyn1:27.99
22BORUCKA, Hanna10Buks1:28.47
23BRECZKO, Paulina10UKS OMEGA Sokółka1:29.24
24WILCZEWSKA, Karolina09MTP Kormoran Olsztyn1:30.29
25CHABORSKA, Julia09KP Płetwal Mława1:31.82
26NOWOSADA, Maja07UKS  ,,Batory''1:32.92
27SZKRABA, Julia10MTP Kormoran Olsztyn1:33.38
28SZULC, Alicja10KP Płetwal Mława1:33.71
29KORYTOWSKA, Zuzanna10KP Płetwal Mława1:34.63
30WALKOWIAK, Aleksandra09MTP Kormoran Olsztyn1:35.15
31NITSCHKA, Olga10UKS ,,Frog'' Giżycko1:35.62
32NITSCHKA, Lena10UKS ,,Frog'' Giżycko1:37.83
33ZABOROWSKA, Maja09KP Płetwal Mława1:38.32
34KACPRZAK, Maja10KP Płetwal Mława1:38.77
35LECH, Matylda09MTP Kormoran Olsztyn1:40.31
36SOŃTA, Iga09MTP Kormoran Olsztyn1:40.64
37SAWICKA, Gabriela10KP Płetwal Mława1:42.79
38NIEMIROWSKA, Julia10Buks1:42.82
39SIEMIŃSKA, Zuzanna08MTP Kormoran Olsztyn1:47.62
40MYŚLIŃSKA, Martyna10UKS ,,Frog'' Giżycko1:47.88
41ZALEWSKA, Lena10UKS ,,Frog'' Giżycko1:52.32
42FRĄCKIEWICZ, Magdalena09MTP Kormoran Olsztyn1:55.60
43LECH, Michalina10MTP Kormoran Olsztyn1:59.14
44KOMOROWSKA, Maja08KP Płetwal MławaNT
45KACAŁA, Lena10MKS Ochota WarszawaNT
46RADEVIČ, Marija10MKS Ochota WarszawaNT
47KOS, Marta07MKS Ochota WarszawaNT
48SZOK, Wiktoria05MKS Ochota WarszawaNT
49ZALECH, Agata08MTP Kormoran OlsztynNT
50NIEDZWIEDZKA, Nikola09MTP Kormoran OlsztynNT
51CHRZANOWSKA, Amelia09MTP Kormoran OlsztynNT
52BAŁDYGA, Kamila06MTP Kormoran OlsztynNT
53KOWALSKA, Wiktoria06MTP Kormoran OlsztynNT
54ROMANOWSKA, Weronika10SWIMLAND OlsztynNT
55SZMIT, Aleksandra10UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
56OLSZEWSKA, Maria09UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
57MAKOWSKA, Nastazja Kinga10UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
58JARMOŁOWICZ, Gabriela08UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
59BLOM, Mia10UKS AquatorNT
60WÓJCIK, Zofia08UKS AquatorNT
61MYSIELSKA, Natasza09UKS AquatorNT
62NIEDZIELA, Nikola06UKS AquatorNT
63ŁOPATECKA, Justyna05UKS OMEGA SokółkaNT
64MROCZEK, Magda05WOPR MalborkNT
65WISZNIEWSKA, Zuzanna06UKS MOS EłkNT


<< TOP >>
Konkurencja 6
08.05.2021 - 10:05
Mężczyzn, 100m zmienny11 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, Tobiasz07MTP Kormoran Olsztyn1:09.48
2KACZMAREK, Michał06MTP Kormoran Olsztyn1:09.66
3KULIK, Maksymilian06MTP Kormoran Olsztyn1:10.68
4MRUGAŁA, Michał07Buks1:11.42
5POKRĘTOWSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn1:12.70
6TRACZEWSKI, Szymon07UKS WAWER Warszawa1:13.92
7BIELECKI, Michał08Uks 8 Siedlce1:17.94
8MICHAŁOWSKI, Sebastian08UKS OMEGA Sokółka1:18.51
9PUSZ-GAJOS, Ignacy07UKS WAWER Warszawa1:19.10
10ZŁOTKOWSKI, Oskar07MKS Ochota Warszawa1:19.57
11POLAK, Bartosz08UKS ,,Frog'' Giżycko1:20.15
12WALASIEWICZ, Bartosz08UKS ,,Frog'' Giżycko1:20.87
13DRANKOWICZ, Bartosz07MTP Kormoran Olsztyn1:23.00
14JANICKI, Nataniel09MKS Medyk Giżycko1:23.09
15SADOWSKI, Tomasz08MTP Kormoran Olsztyn1:23.16
16KORTAS, Krzysztof09MTP Kormoran Olsztyn1:23.34
17SŁABEK, Wiktor09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:27.05
18WŁODKOWSKI, Bartosz10Buks1:27.12
19PERNACH, Krzysztof09UKP Jedynka Elbląg1:27.41
20KURCZEWSKI, Piotr09UKP Jedynka Elbląg1:27.48
21CZUPRYN, Aleksander09KP Płetwal Mława1:28.03
22DYBALSKI, Filip10Buks1:31.23
23PAJĄK, Franciszek10Buks1:31.88
24WALCZAK, Igor09UKP Jedynka Elbląg1:33.33
25KAMIŃSKI, Dominik09MTP Kormoran Olsztyn1:35.58
26KOCENKA, Aleksander10MTP Kormoran Olsztyn1:35.59
27PARDO, Kornel10UKS ,,Frog'' Giżycko1:35.63
28PATOKA, Kacper10WOPR Malbork1:35.72
29ŻUKOWSKI, Borys10MTP Kormoran Olsztyn1:36.70
30RUCHLEWICZ, Stanisław09MTP Kormoran Olsztyn1:37.87
31BUDZISZ, Szymon10MTP Kormoran Olsztyn1:37.89
32ZDROJEWSKI, Michał09MTP Kormoran Olsztyn1:39.56
33JANOWSKI, Franciszek10UKS ,,Frog'' Giżycko1:41.33
34KOZIKOWSKI, Teodozjusz10MTP Kormoran Olsztyn1:42.88
35HERMAN, Wiktor09KP Płetwal Mława1:44.33
36BERNARD, Mateusz10Buks1:44.44
37POPIOŁEK, Mieszko09MTP Kormoran Olsztyn1:50.33
38STACHOWIAK, Kajetan09MTP Kormoran Olsztyn1:54.84
39MILEWSKI, Mateusz10MTP Kormoran Olsztyn1:59.22
40WIKTOR, Jan09MTP Kormoran Olsztyn2:15.07
41JACKIEWICZ, Piotr08BuksNT
42DAWIDOWICZ, Konrad10MKS Ochota WarszawaNT
43DRAGUN, Oliwier06MTP Kormoran OlsztynNT
44NIEDZIAŁEK, Maciej09MTP Kormoran OlsztynNT
45SOBIECH, Ignacy09MTP Kormoran OlsztynNT
46GILSKI, Łukasz06MTP Kormoran OlsztynNT
47RŻYSKI, Michał06MTP Kormoran OlsztynNT
48TRUSKOLAWSKI, Paweł06MTP Kormoran OlsztynNT
49OLSZYŃSKI, Maksymilian07MTP Kormoran OlsztynNT
50SUCHOCKI, Jan08MTP Kormoran OlsztynNT
51KURCZEWSKI, Paweł06UKP Jedynka ElblągNT
52DERDA, Michał09UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
53MODZELEWSKI, Jan09UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
54STAWARZ, Kacper08UKS AquatorNT
55WÓJCICKI, Szymon07UKS AquatorNT
56SZPACZYŃSKI, Sławomir08WOPR MalborkNT
57PIRÓG, Cyprian08WOPR MalborkNT
58DZIESZUTA, Kacper03Uks Jagiellonia SwimNT
59BRZOZOWSKI, Mateusz03Uks Jagiellonia SwimNT


<< TOP >>
Konkurencja 7
08.05.2021 - 10:05
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1PIECHOWICZ, Karolina05SWIMLAND Olsztyn31.81
2KUŁAKOWSKA, Monika03SWIMLAND Olsztyn34.44
3ZBUTOWICZ, Julia08SWIMLAND Olsztyn35.03
4KUKLICZ, Iga06UKS OMEGA Sokółka35.19
5OSSOWSKA, Kalina05KP Płetwal Mława35.51
6KAŹMIERCZAK, Aleksandra05UKS  ,,Batory''35.54
7SARNOWSKA, Aleksandra07MKS Ochota Warszawa36.68
8SZPACZYŃSKA, Liliana05WOPR Malbork37.02
9SKOROWSKA, Amelia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach37.96
10FORMELA, Natalia08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach38.86
11GLUBA, Roksana08MUKS ''Piętnastka''39.38
12PIEŃKOWSKA, Martyna09KS Płetwal Szczytno39.80
13TUROWSKA, Zofia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach40.54
14WILCZEWSKA, Wiktoria09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach40.82
15WIENIARSKA, Anna06MTP Kormoran Olsztyn40.84
16BRECZKO, Zuzanna08UKS OMEGA Sokółka41.24
17DĄBROWSKA, Aleksandra07UKP Jedynka Elbląg41.35
18CYGLICKA, Maria07MTP Kormoran Olsztyn41.48
19RAK-ŁUKAWSKA, Maja08SWIMLAND Olsztyn42.08
20KOZAK, Lena09UKP Jedynka Elbląg42.10
21BEYER, Jadwiga10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach42.33
22GRUDA, Zofia10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach42.55
23GRITZNER, Marianna07MKS Medyk Giżycko42.77
24STAWECKA, Maria07SWIMLAND Olsztyn43.37
25JUCHNIEWICZ, Maja07MKS Medyk Giżycko43.83
26NITSCHKA, Olga10UKS ,,Frog'' Giżycko43.95
27TRZESZCZKOWSKA, Dominika09SWIMLAND Olsztyn44.05
28BORCOWSKA, Antonina08KS Barrakuda Gdańsk44.19
29CHABORSKA, Julia09KP Płetwal Mława44.42
30WIERCIŃSKA, Hanna10UKS OMEGA Sokółka46.83
31RYBAKOWSKA, Maja10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach47.07
32KUBICA, Julia08KS Barrakuda Gdańsk47.69
33DUDEK, Aniela09UKP Jedynka Elbląg47.92
34ZABOROWSKA, Maja09KP Płetwal Mława48.24
35WYROSTEK, Lena09KS Płetwal Szczytno48.56
36SZULC, Alicja10KP Płetwal Mława48.60
37SAWICKA, Gabriela10KP Płetwal Mława49.35
38KACPRZAK, Maja10KP Płetwal Mława49.66
39KĄKOLECKA, Karolina11Buks49.81
40GAJ, Helena10MUKS ,,HURAGAN'' Koło50.78
41SZCZUBEŁEK, Antonina10UKS Piątka Ostrołęka51.55
42GRZONEK, Helena11UKS WAWER Warszawa52.15
43ANSZCZAK, Monika09MTP Kormoran Olsztyn53.06
44LUBERA, Hanna11UKS ,,Frog'' Giżycko53.58
45DZIAPKA, Lena10MTP Kormoran Olsztyn53.66
46PSTRĄGOWSKA, Lilianna10MTP Kormoran Olsztyn53.70
47FRĄCKIEWICZ, Magdalena09MTP Kormoran Olsztyn53.83
48BIZIUK, Amelia10UKS OMEGA Sokółka54.24
49KITA, Zuzanna10Buks54.64
50RÓŻALSKA, Maja10UKP Jedynka Elbląg55.20
51WIĘCKOWSKA, Maja10Buks56.07
52LECH, Michalina10MTP Kormoran Olsztyn56.50
53JAKUBOWSKA, Barbara10KP Płetwal Mława57.19
54KLUGE, Amelia11UKP Jedynka Elbląg1:00.35
55BEŁBOT, Wiktoria11UKS ,,Frog'' Giżycko1:04.21
56DABROWSKA, Lena09KP Płetwal MławaNT
57POLASIK, Natalia02MKS Medyk GiżyckoNT
58POLASIK, Julia07MKS Medyk GiżyckoNT
59BORAWSKA, Julia09MKS Medyk GiżyckoNT
60BORAWSKA, Aleksandra12MKS Medyk GiżyckoNT
61WIŚNIEWSKA, Weronika11MKS Medyk GiżyckoNT
62KUKULSKA, Lena12MKS Medyk GiżyckoNT
63LACH, Maria11MKS Ochota WarszawaNT
64SZOK, Wiktoria05MKS Ochota WarszawaNT
65WISZNIEWSKA, Julia04SWIMLAND OlsztynNT
66SUŁEK, Kaja09UKP Jedynka ElblągNT
67KIRAGA, Julia10UKP Jedynka ElblągNT
68ŚLIWA, Oliwia10UKP Jedynka ElblągNT
69BACIOCHA, Kornelia10UKS  ,,Batory''NT
70JACKIEWICZ, Oliwia09UKS  ,,Batory''NT
71MALICKA, Julia10UKS  ,,Batory''NT
72TUMIEL, Izabela08UKS  ,,Batory''NT
73OBUCHOWSKA, Lena13UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
74BORYCZKA, Julia09UKS AquatorNT
75JÓŹWIK, Pola09UKS AquatorNT
76GREGORCZYK, Antonina09UKS AquatorNT
77MYSIELSKA, Natasza09UKS AquatorNT
78NIEDZIELA, Nikola06UKS AquatorNT


<< TOP >>
Konkurencja 8
08.05.2021 - 10:05
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KALISZEWSKI, Adrian04KP Płetwal Mława30.44
2JUREKO, Marcel08UKP Jedynka Elbląg34.53
3CZERNIAWSKI, Tobiasz05KS Płetwal Szczytno34.80
4CHOROSZEWSKI, Ignacy08KS Płetwal Szczytno35.26
5PRÓSIŃSKI, Jakub05KP Płetwal Mława35.50
6MINDA, Michał05SWIMLAND Olsztyn36.00
7OLSZYŃSKI, Maksymilian07MTP Kormoran Olsztyn36.46
8TRACZEWSKI, Szymon07UKS WAWER Warszawa36.61
9WOJNOWSKI, Filip07MTP Kormoran Olsztyn36.72
10BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS WAWER Warszawa36.80
11MISIEWICZ, Kajetan09UKP Jedynka Elbląg37.28
12SUCHOCKI, Jan08MTP Kormoran Olsztyn37.48
13ULJASZ, Dawid07UKS OMEGA Sokółka37.66
14TRUSKOLAWSKI, Paweł06MTP Kormoran Olsztyn37.97
15HILBRYCHT, Wiktor08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach42.13
16GRZEBSKI, Bartosz07KP Płetwal Mława42.40
17KREFT, Mateusz09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach43.19
18STĘPNIAK, Szymon07MKS Medyk Giżycko44.79
19WŁODKOWSKI, Bartosz10Buks45.08
20KNAPIK, Marcin09MKS Ochota Warszawa45.95
21DĄBROWSKI, Wojciech08UKP Jedynka Elbląg46.14
22KLOC, Franciszek09MKS Medyk Giżycko46.68
23GOŁUŃSKI, Błażej10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach47.47
24PRZYBYŁO, Jan11KP Płetwal Mława47.67
25SKONIECZNY, Szymon07UKS  ,,Batory''47.89
26KOWALSKI, Hubert09UKP Jedynka Elbląg49.86
27GAUDEN, Szymon12MUKS ,,HURAGAN'' Koło51.01
28WACHOWSKI, Maksymilian12MKS Ochota Warszawa51.05
29KWIATKOWSKI, Filip09KP Płetwal Mława51.41
30BERNARD, Mateusz10Buks52.88
31KOCENKA, Aleksander10MTP Kormoran Olsztyn54.85
32AMBROŻKO, Tymoteusz09UKS  ,,Batory''55.25
33PEZOWICZ, Krystian10UKS OMEGA Sokółka55.86
34SOBOLEWSKI, Krzysztof10MTP Kormoran Olsztyn56.62
35BRODACKI, Szymon09MTP Kormoran Olsztyn57.57
36SOBIECH, Ignacy09MTP Kormoran Olsztyn58.54
37GIECZEWSKI, Julian12UKS ,,Frog'' Giżycko1:02.94
38KOMOŚIŃSKI, Michał12UKS ,,Frog'' Giżycko1:03.09
39SKRABOWSKI, Radosław11UKS ,,Frog'' Giżycko1:12.09
40WĄSIK, Wojciech10KS Płetwal SzczytnoNT
41BORKOWSKI, Julian08MKS Medyk GiżyckoNT
42SZYMAŃSKI, Jakub10MKS Medyk GiżyckoNT
43ALEKSANDROWICZ, Olivier10MKS Ochota WarszawaNT
44WIETESKA, Nikodem10MKS Ochota WarszawaNT
45ZERA, Jan08MTP Kormoran OlsztynNT
46MILEWSKI, Mateusz10MTP Kormoran OlsztynNT
47MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, Tobiasz07MTP Kormoran OlsztynNT
48MAJ, Jan08UKP Jedynka ElblągNT
49STASIEŁOWICZ, Rafał08UKP Jedynka ElblągNT
50PUCH, Wojciech07UKP Jedynka ElblągNT
51BARTNICKI, Cyprian06UKP Jedynka ElblągNT
52BĄCZKIEWICZ, Fabian09UKP Jedynka ElblągNT
53PIESZKO, Antoni12UKS  ,,Batory''NT
54MAKAREWICZ, Mikołaj06UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
55NOWAK, Maksymilian12UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
56WÓJCIK, Jan06UKS AquatorNT


<< TOP >>
Konkurencja 9
08.05.2021 - 10:05
Kobiet, 100m motylkowy12 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KOS, Marta07MKS Ochota Warszawa1:09.43
2ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka1:09.50
3DZIUBA, Monika07MTP Kormoran Olsztyn1:11.28
4KUCZMAR, Aleksandra09MKS Ochota Warszawa1:11.31
5SĘDŁAK, Alicja05MUKS ''Piętnastka''1:13.05
6ŁOPATECKA, Justyna05UKS OMEGA Sokółka1:13.74
7ŁABAJ, Zuzanna03SWIMLAND Olsztyn1:14.55
8KRASZEWSKA, Dominika07MTP Kormoran Olsztyn1:15.15
9KACZMARCZYK, Zuzanna07KP Płetwal Mława1:15.19
10CHMIELEWSKA, Julia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:16.96
11KUPIS, Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn1:17.17
12SKRABOWSKA, Karolina08UKS ,,Frog'' Giżycko1:17.60
13CHAREWICZ, Oliwia08UKS Piątka Ostrołęka1:17.98
14MADEKSZA, Maja08MTP Kormoran Olsztyn1:19.39
15CHRZANOWSKA, Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn1:19.55
16STACHEWICZ, Aleksandra09MTP Kormoran Olsztyn1:20.00
17MANCEWICZ, Maja09MKS Juvenia Białystok1:21.90
18JURGIEL, Amelia08UKS OMEGA Sokółka1:35.85
19SIEMIŃSKA, Zuzanna08MTP Kormoran Olsztyn1:46.02
20GRITZNER, Milena09MKS Medyk GiżyckoNT
21GRITZNER, Marianna07MKS Medyk GiżyckoNT
22SZOK, Zuzanna09MKS Ochota WarszawaNT
23MASŁOWSKA, Wiktoria05SWIMLAND OlsztynNT
24PIECHOWICZ, Karolina05SWIMLAND OlsztynNT
25KOWALSKA, Magda04UKS Piątka OstrołękaNT


<< TOP >>
Konkurencja 10
08.05.2021 - 10:05
Mężczyzn, 100m motylkowy12 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1BERNER, Szymon04Buks1:00.12
2CZERNIAK-CZYŻNIAK, Tomasz06MKS Ochota Warszawa1:05.76
3ŁOJEWSKI, Adam07MTP Kormoran Olsztyn1:06.50
4MRUGAŁA, Michał07Buks1:06.97
5DZIK, Kamil07SWIMLAND Olsztyn1:09.16
6POLAK, Bartosz08UKS ,,Frog'' Giżycko1:14.70
7SADOWSKI, Tomasz08MTP Kormoran Olsztyn1:15.80
8JUREKO, Marcel08UKP Jedynka Elbląg1:16.13
9GROCHALA, Oskar08MKS Ochota Warszawa1:17.39
10PUSZ-GAJOS, Ignacy07UKS WAWER Warszawa1:17.99
11HILBRYCHT, Wiktor08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:20.08
12MICHAŁOWSKI, Sebastian08UKS OMEGA Sokółka1:21.80
13SIELICKI, Hubert08UKP Jedynka Elbląg1:22.23
14GAJEK, Bartosz08KS Barrakuda Gdańsk1:26.70
15SULIGA, Ksawery09MTP Kormoran Olsztyn1:49.64
16JANICKI, Nataniel09MKS Medyk GiżyckoNT
17ZAWIŚLAK, Patryk09MKS Ochota WarszawaNT
18ZŁOTKOWSKI, Oskar07MKS Ochota WarszawaNT
19KRZYŻEWSKI, Piotr06MTP Kormoran OlsztynNT
20KORPALSKI, Maciej08UKS AquatorNT
21ROMANOWSKI, Maciej06UKS Piątka OstrołękaNT


<< TOP >>
Konkurencja 11
08.05.2021 - 10:05
Kobiet, 200m dowolny12 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KOWALSKA, Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn2:13.03
2KUCZMAR, Zuzanna07MKS Ochota Warszawa2:13.93
3BAŁDYGA, Kamila06MTP Kormoran Olsztyn2:15.56
4WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:16.76
5RZĄP, Sylwia04KP Płetwal Mława2:17.70
6MROCZEK, Magda05WOPR Malbork2:18.29
7DZIUBA, Monika07MTP Kormoran Olsztyn2:18.48
8GAJEWSKA, Maja07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:19.62
9KNAPIK, Amelia06MKS Ochota Warszawa2:21.00
10WIŚNIEWSKA, Maja08MKS Ochota Warszawa2:23.06
11PODPORA, Marta06UKS WAWER Warszawa2:25.63
12GRZECH, Maja08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:25.96
13SZCZUDŁO, Alicja06MTP Kormoran Olsztyn2:26.58
14POTIOPA, Karolina04MKS Ochota Warszawa2:27.69
15KUCZMAR, Aleksandra09MKS Ochota Warszawa2:30.95
16CYGLICKA, Maria07MTP Kormoran Olsztyn2:33.01
17MUSIAŁ, Michalina08SWIMLAND Olsztyn2:35.75
18JARMOŁOWICZ, Gabriela08UKS ,,Frog'' Giżycko2:46.07
19STACHEWICZ, Magdalena09MTP Kormoran Olsztyn2:47.21
20DZIK, Zoja09SWIMLAND Olsztyn2:47.81
21MĄDRY, Maja09St. KP Olimpia Świecie2:51.23
22JUCHNIEWICZ, Maja07MKS Medyk Giżycko2:52.09
23OLEŃSKA, Julia04UKS  ,,Batory''2:52.90
24ZIELIŃSKA, Dominika09UKP Jedynka Elbląg3:01.91
25MALINOWSKA, Matylda09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach3:04.20
26SOŃTA, Nina09MTP Kormoran Olsztyn3:06.60
27CHRZANOWSKA, Amelia09MTP Kormoran Olsztyn3:12.15
28WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07BuksNT
29ŻMUDZIŃSKA, Milena09KS Barrakuda GdańskNT
30MILEWSKA, Dorota09MTP Kormoran OlsztynNT
31ROJEK, Hanna07MTP Kormoran OlsztynNT
32FILIPCZAK, Nikola06SWIMLAND OlsztynNT
33PAZIK, Dominika07SWIMLAND OlsztynNT
34SKRABOWSKA, Karolina08UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
35KBEISSI, Eva09UKS AquatorNT
36BRECZKO, Zuzanna08UKS OMEGA SokółkaNT
37SUSKA, Zuzanna07WOPR MalborkNT
38SZPACZYŃSKA, Liliana05WOPR MalborkNT
39WALC, Alicja08KS Płetwal SzczytnoNT


<< TOP >>
Konkurencja 12
08.05.2021 - 10:05
Mężczyzn, 200m dowolny12 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.65
2RŻYSKI, Michał06MTP Kormoran Olsztyn2:07.51
3GAJEWSKI, Jan07MKS Ochota Warszawa2:07.66
4GILSKI, Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn2:10.31
5PATOKA, Konrad05WOPR Malbork2:10.53
6SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin2:11.84
7MALINOWSKI, Adrian07MTP Kormoran Olsztyn2:12.07
8PRÓSIŃSKI, Jakub05KP Płetwal Mława2:12.35
9KULIK, Maksymilian06MTP Kormoran Olsztyn2:13.43
10CZARNOTA, Kamil06WOPR Malbork2:13.79
11MICKIEWICZ, Franciszek06SWIMLAND Olsztyn2:13.83
12TURLIŃSKI, Jędrzej05MKS Medyk Giżycko2:16.45
13CHODAŃ, Maciej06MTP Kormoran Olsztyn2:16.88
14GRITZNER, Mikołaj05MKS Medyk Giżycko2:19.18
15KRZYŻEWSKI, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn2:23.89
16ROŻALSKI, Gracjan07UKP Jedynka Elbląg2:27.91
17SROKA, Zoran08UKS ,,Frog'' Giżycko2:28.85
18GRZEBSKI, Michał05KP Płetwal Mława2:31.55
19BIELECKI, Michał08Uks 8 Siedlce2:33.63
20NADOLNY, Wiktor08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:40.78
21KAMIŃSKI, Szymon08UKP Jedynka Elbląg2:44.14
22STĘPNIAK, Szymon07MKS Medyk Giżycko2:48.27
23SLIWINSKI, Jacob08MTP Kormoran Olsztyn2:55.26
24BORUCKI, Stanisław08MTP Kormoran Olsztyn3:41.71
25JABŁOŃSKI, Jakub07BuksNT
26SAŁBUT, Oskar07BuksNT
27GRUCHAŁA, Wiktor09GKS ,,CARTUSIA''  w KartuzachNT
28SŁABEK, Wiktor09GKS ,,CARTUSIA''  w KartuzachNT
29KREFT, Mateusz09GKS ,,CARTUSIA''  w KartuzachNT
30GRALEWICZ RADZKI, Wiktor07KP Płetwal MławaNT
31WISZNIEWSKI, Filip07MKS Medyk GiżyckoNT
32KLOC, Franciszek09MKS Medyk GiżyckoNT
33KNAPIK, Marcin09MKS Ochota WarszawaNT
34POPIOŁEK, Mieszko09MTP Kormoran OlsztynNT
35KACZMAREK, Michał06MTP Kormoran OlsztynNT
36ŁOJEWSKI, Adam07MTP Kormoran OlsztynNT
37KURCZEWSKI, Paweł06UKP Jedynka ElblągNT
38OLSZEWSKI, Jan06UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
39WALASIEWICZ, Bartosz08UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
40WAWRZOS, Dawid08UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
41MARKOWSKI, Błażej09UKS AquatorNT
42RUSINOWSKI, Igor08UKS AquatorNT
43PATOKA, Dawid08WOPR MalborkNT


<< TOP >>
Konkurencja 13
08.05.2021 - 10:05
Kobiet, 200m grzbietowy12 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1WALENTYNOWICZ, Nadia05WOPR Malbork2:22.56
2GRZECH, Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:26.71
3BURDON, Paulina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:30.17
4WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:33.91
5ZABOROWSKA, Natalia06KP Płetwal Mława2:35.18
6PIERZYNOWSKA, Blanka08Buks2:41.68
7TRZASKA, Alicja05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo2:41.92
8ZDUNIAK, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn2:43.50
9GLUBA, Roksana08MUKS ''Piętnastka''2:45.23
10ADAMCZYK, Wiktoria07MTP Kormoran Olsztyn2:46.61
11ŻUCHOWSKA, Antonina07MTP Kormoran Olsztyn2:48.90
12BRODACKA, Maja07MTP Kormoran Olsztyn2:49.70
13SOBÓTKA, Amelia08MTP Kormoran Olsztyn2:57.30
14GAUDEN, Kornelia09MUKS ,,HURAGAN'' Koło2:57.52
15ULISZEWSKA, Michalina08SWIMLAND Olsztyn2:59.20
16KYRYLLOWA, Kira08SWIMLAND Olsztyn3:05.20
17ZDUNIAK, Ewa09MTP Kormoran Olsztyn3:07.75
18KUSZOWSKA, Gracja09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach3:13.33
19LEŚNIEWSKA, Julia09UKP Jedynka Elbląg3:18.47
20PIEŃKOWSKA, Martyna09KS Płetwal SzczytnoNT
21MANCEWICZ, Maja09MKS Juvenia BiałystokNT
22BIESIEKIERSKA, Olga09MTP Kormoran OlsztynNT
23KUBERA, Helena07UKP Jedynka ElblągNT
24AWDZIEJ, Oliwia07UKS  ,,Batory''NT
25SOSNOWSKA, Gabriela07UKS AquatorNT


<< TOP >>
Konkurencja 14
08.05.2021 - 10:05
Mężczyzn, 200m grzbietowy12 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1CZUPRYN, Jakub04KP Płetwal Mława2:13.70
2NIECZYPORUK, Maciej06Uks 8 Siedlce2:16.29
3GRAPENTYN, Jakub05WOPR Malbork2:18.16
4TREDER, Konrad08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:28.73
5MRUGAŁA, Michał07Buks2:31.27
6POKRĘTOWSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn2:33.46
7KAMIANKA, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn2:33.95
8LENGA, Szymon07KP Płetwal Mława2:34.92
9TRYBULL, Aleksander07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:38.97
10GOŁĄB, Kryspin08SWIMLAND Olsztyn2:40.90
11PIGUŁA, Franciszek09G8 Bielany2:42.37
12GEBAUER, Wolfgang08MTP Kormoran Olsztyn2:42.50
13JABŁOŃSKI, Dominik09UKP Jedynka Elbląg2:51.87
14KURCZEWSKI, Piotr09UKP Jedynka Elbląg2:52.15
15JASTRZĘBSKI, Igor07WOPR Malbork2:53.97
16WAWRZOS, Dawid08UKS ,,Frog'' Giżycko2:57.60
17TRZECIAK, Bartosz09MTP Kormoran Olsztyn3:06.70
18IGNATOWICZ, Jakub08UKS OMEGA Sokółka3:08.35
19RUCHLEWICZ, Stanisław09MTP Kormoran Olsztyn3:18.30
20BRODACKI, Szymon09MTP Kormoran Olsztyn3:44.75
21KRUSZYŃSKI, Michał06SWIMLAND OlsztynNT


<< TOP >>
Konkurencja 15
09.05.2021 - 9:05
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1PIECHOWICZ, Karolina05SWIMLAND Olsztyn1:09.74
2WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07Buks1:16.99
3KUKLICZ, Iga06UKS OMEGA Sokółka1:17.62
4OSSOWSKA, Kalina05KP Płetwal Mława1:18.14
5FORMELA, Natalia08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:18.51
6ZBUTOWICZ, Julia08SWIMLAND Olsztyn1:19.07
7SZPACZYŃSKA, Liliana05WOPR Malbork1:20.70
8KUPIS, Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn1:21.26
9SKOROWSKA, Amelia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:21.46
10SARNOWSKA, Aleksandra07MKS Ochota Warszawa1:21.78
11WILCZEWSKA, Wiktoria09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:27.80
12RAK-ŁUKAWSKA, Maja08SWIMLAND Olsztyn1:28.30
13BRECZKO, Zuzanna08UKS OMEGA Sokółka1:28.65
14TUROWSKA, Zofia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:28.67
15KORZON, Aleksandra08UKS  ,,Batory''1:29.04
16PIEŃKOWSKA, Martyna09KS Płetwal Szczytno1:29.49
17WIENIARSKA, Anna06MTP Kormoran Olsztyn1:29.94
18BEYER, Jadwiga10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:30.02
19ZALECH, Agata08MTP Kormoran Olsztyn1:30.70
20GRUDA, Zofia10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:31.74
21ROJEK, Hanna07MTP Kormoran Olsztyn1:32.90
22JUCHNIEWICZ, Maja07MKS Medyk Giżycko1:33.60
23NITSCHKA, Olga10UKS ,,Frog'' Giżycko1:35.40
24MANCEWICZ, Maja09MKS Juvenia Białystok1:35.70
25TRZESZCZKOWSKA, Dominika09SWIMLAND Olsztyn1:36.40
26RYBAKOWSKA, Maja10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:39.04
27SZKRABA, Julia10MTP Kormoran Olsztyn1:40.54
28WALKOWIAK, Aleksandra09MTP Kormoran Olsztyn1:40.65
29BORCOWSKA, Antonina08KS Barrakuda Gdańsk1:41.33
30DUDEK, Aniela09UKP Jedynka Elbląg1:41.40
31GAJ, Helena10MUKS ,,HURAGAN'' Koło1:42.47
32WIERCIŃSKA, Hanna10UKS OMEGA Sokółka1:43.20
33CHABORSKA, Julia09KP Płetwal Mława1:43.43
34SUŁEK, Kaja09UKP Jedynka Elbląg1:45.42
35DĄBROWSKA, Aleksandra07UKP Jedynka Elbląg1:45.97
36KACPRZAK, Maja10KP Płetwal Mława1:47.23
37FRĄCKIEWICZ, Magdalena09MTP Kormoran Olsztyn1:47.55
38MILEWSKA, Dorota09MTP Kormoran Olsztyn1:47.80
39KĄKOLECKA, Karolina11Buks1:48.39
40LUBERA, Hanna11UKS ,,Frog'' Giżycko1:49.00
41CHRZANOWSKA, Amelia09MTP Kormoran Olsztyn1:49.20
42GLIŃSKA, Natalia09UKS OMEGA Sokółka1:49.90
43SAWICKA, Gabriela10KP Płetwal Mława1:49.98
44KUBICA, Julia08KS Barrakuda Gdańsk1:51.35
45MAKOWSKA, Nastazja Kinga10UKS ,,Frog'' Giżycko1:53.40
46ANSZCZAK, Monika09MTP Kormoran Olsztyn1:55.13
47ZABOROWSKA, Maja09KP Płetwal Mława1:55.56
48KITA, Zuzanna10Buks1:56.26
49MARGULEWICZ, Laura09UKP Jedynka Elbląg1:56.79
50SIEMIŃSKA, Zuzanna08MTP Kormoran Olsztyn1:57.40
51BIZIUK, Amelia10UKS OMEGA Sokółka1:57.78
52DZIAPKA, Lena10MTP Kormoran Olsztyn2:00.50
53WIĘCKOWSKA, Maja10Buks2:00.75
54LECH, Michalina10MTP Kormoran Olsztyn2:01.80
55NIEMIROWSKA, Julia10Buks2:02.61
56JAKUBOWSKA, Barbara10KP Płetwal Mława2:03.36
57PSTRĄGOWSKA, Lilianna10MTP Kormoran Olsztyn2:04.62
58ZALEWSKA, Lena10UKS ,,Frog'' Giżycko2:04.98
59BIESIEKIERSKA, Olga09MTP Kormoran Olsztyn2:13.36
60DABROWSKA, Lena09KP Płetwal MławaNT
61SZULC, Alicja10KP Płetwal MławaNT
62LACH, Maria11MKS Ochota WarszawaNT
63RADEVIČ, Marija10MKS Ochota WarszawaNT
64KLUGE, Amelia11UKP Jedynka ElblągNT
65RÓŻALSKA, Maja10UKP Jedynka ElblągNT
66ŚLIWA, Oliwia10UKP Jedynka ElblągNT
67BACIOCHA, Kornelia10UKS  ,,Batory''NT
68JACKIEWICZ, Oliwia09UKS  ,,Batory''NT
69TUMIEL, Izabela08UKS  ,,Batory''NT
70OBUCHOWSKA, Lena13UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
71BEŁBOT, Wiktoria11UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
72BORYCZKA, Julia09UKS AquatorNT
73KBEISSI, Eva09UKS AquatorNT
74JÓŹWIK, Pola09UKS AquatorNT
75GREGORCZYK, Antonina09UKS AquatorNT
76SOSNOWSKA, Gabriela07UKS AquatorNT
77MYSIELSKA, Natasza09UKS AquatorNT
78NIEDZIELA, Nikola06UKS AquatorNT
79GRZONEK, Helena11UKS WAWER WarszawaNT


<< TOP >>
Konkurencja 16
09.05.2021 - 9:05
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KALISZEWSKI, Adrian04KP Płetwal Mława1:07.35
2JUREKO, Marcel08UKP Jedynka Elbląg1:14.49
3OLSZYŃSKI, Maksymilian07MTP Kormoran Olsztyn1:18.05
4ZŁOTKOWSKI, Oskar07MKS Ochota Warszawa1:19.54
5MINDA, Michał05SWIMLAND Olsztyn1:19.56
6CHOROSZEWSKI, Ignacy08KS Płetwal Szczytno1:20.53
7SUCHOCKI, Jan08MTP Kormoran Olsztyn1:20.76
8TRACZEWSKI, Szymon07UKS WAWER Warszawa1:20.87
9CZERNIAWSKI, Tobiasz05KS Płetwal Szczytno1:22.20
10TRUSKOLAWSKI, Paweł06MTP Kormoran Olsztyn1:22.30
11ULJASZ, Dawid07UKS OMEGA Sokółka1:23.15
12BIELECKI, Michał08Uks 8 Siedlce1:23.28
13MISIEWICZ, Kajetan09UKP Jedynka Elbląg1:26.37
14HILBRYCHT, Wiktor08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:29.34
15TRYBULL, Aleksander07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:32.86
16KREFT, Mateusz09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:33.68
17WŁODKOWSKI, Bartosz10Buks1:37.57
18DĄBROWSKI, Wojciech08UKP Jedynka Elbląg1:39.77
19KAMIŃSKI, Dominik09MTP Kormoran Olsztyn1:42.10
20KOZIKOWSKI, Teodozjusz10MTP Kormoran Olsztyn1:43.90
21KOWALSKI, Hubert09UKP Jedynka Elbląg1:46.71
22GOŁUŃSKI, Błażej10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:47.84
23KLOC, Franciszek09MKS Medyk Giżycko1:48.46
24BERNARD, Mateusz10Buks1:55.61
25BRODACKI, Szymon09MTP Kormoran Olsztyn1:57.80
26PEZOWICZ, Krystian10UKS OMEGA Sokółka1:58.12
27AMBROŻKO, Tymoteusz09UKS  ,,Batory''2:00.44
28SOBOLEWSKI, Krzysztof10MTP Kormoran Olsztyn2:03.93
29GIECZEWSKI, Julian12UKS ,,Frog'' Giżycko2:08.54
30WIKTOR, Jan09MTP Kormoran Olsztyn2:14.15
31PRÓSIŃSKI, Jakub05KP Płetwal MławaNT
32WĄSIK, Wojciech10KS Płetwal SzczytnoNT
33ALEKSANDROWICZ, Olivier10MKS Ochota WarszawaNT
34WACHOWSKI, Maksymilian12MKS Ochota WarszawaNT
35WIETESKA, Nikodem10MKS Ochota WarszawaNT
36BORUCKI, Stanisław08MTP Kormoran OlsztynNT
37GAUDEN, Szymon12MUKS ,,HURAGAN'' KołoNT
38MAJ, Jan08UKP Jedynka ElblągNT
39STASIEŁOWICZ, Rafał08UKP Jedynka ElblągNT
40BĄCZKIEWICZ, Fabian09UKP Jedynka ElblągNT
41MAKAREWICZ, Mikołaj06UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
42DYBIKOWSKI, Paweł12UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
43NOWAK, Maksymilian12UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
44WAWRZOS, Marcin12UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
45WÓJCIK, Jan06UKS AquatorNT
46STAWARZ, Kacper08UKS AquatorNT


<< TOP >>
Konkurencja 17
09.05.2021 - 9:05
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1GRYGIEŃCZA, Iga04SWIMLAND Olsztyn29.85
2KUŁAKOWSKA, Monika03SWIMLAND Olsztyn29.93
3SĘDŁAK, Alicja05MUKS ''Piętnastka''30.31
4ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka30.48
5POTIOPA, Karolina04MKS Ochota Warszawa30.50
6KOS, Marta07MKS Ochota Warszawa30.89
7ŁABAJ, Zuzanna03SWIMLAND Olsztyn31.00
8MASŁOWSKA, Wiktoria05SWIMLAND Olsztyn31.28
9KUBERA, Helena07UKP Jedynka Elbląg31.55
10BURDON, Paulina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.71
11ŁOPATECKA, Justyna05UKS OMEGA Sokółka31.85
12WISZNIEWSKA, Julia04SWIMLAND Olsztyn32.02
13KACZMARCZYK, Zuzanna07KP Płetwal Mława32.67
14MROCZEK, Magda05WOPR Malbork32.97
15KRASZEWSKA, Dominika07MTP Kormoran Olsztyn33.20
16CHMIELEWSKA, Julia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach33.38
17AWDZIEJ, Oliwia07UKS  ,,Batory''33.83
18WALC, Alicja08KS Płetwal Szczytno33.90
19KUCZMAR, Aleksandra09MKS Ochota Warszawa33.94
20GRITZNER, Milena09MKS Medyk Giżycko34.86
21STAWECKA, Maria07SWIMLAND Olsztyn35.23
22URBAŃSKA, Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn35.43
23SZOK, Zuzanna09MKS Ochota Warszawa35.59
24KOSIOREK, Dominika07UKP Jedynka Elbląg35.72
25ZDUNIAK, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn35.78
26NOJMAN, Maja06SSP ,,Orka'' Iława36.21
27MADEKSZA, Maja08MTP Kormoran Olsztyn36.54
28WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator36.54
29SZYNKIEWICZ, Zuzanna07KP Płetwal Mława37.74
30GRUDA, Zofia10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach38.26
31STACHEWICZ, Aleksandra09MTP Kormoran Olsztyn38.40
32WIŚNIEWSKA, Sandra03SSP ,,Orka'' Iława39.02
33WASILEWSKA, Amelia07SWIMLAND Olsztyn39.30
34KUKISZ, Amelia07UKS OMEGA Sokółka39.34
35KYRYLLOWA, Kira08SWIMLAND Olsztyn41.26
36GAJ, Helena10MUKS ,,HURAGAN'' Koło41.81
37JURGIEL, Amelia08UKS OMEGA Sokółka42.28
38BRECZKO, Paulina10UKS OMEGA Sokółka43.31
39LECH, Matylda09MTP Kormoran Olsztyn44.33
40SZKRABA, Julia10MTP Kormoran Olsztyn44.75
41ZUBRZYCKA, Maja08UKS  ,,Batory''46.03
42MOROZOWICZ, Nadia11MKS Ochota Warszawa47.11
43SIEMIŃSKA, Zuzanna08MTP Kormoran Olsztyn48.25
44NITSCHKA, Lena10UKS ,,Frog'' Giżycko48.26
45ZDUNIAK, Ewa09MTP Kormoran Olsztyn48.38
46SOŃTA, Iga09MTP Kormoran Olsztyn49.91
47KORYTOWSKA, Zuzanna10KP Płetwal MławaNT
48SZULC, Alicja10KP Płetwal MławaNT
49POLASIK, Natalia02MKS Medyk GiżyckoNT
50SZOK, Wiktoria05MKS Ochota WarszawaNT
51SOŃTA, Nina09MTP Kormoran OlsztynNT
52CHRZANOWSKA, Amelia09MTP Kormoran OlsztynNT
53LECH, Michalina10MTP Kormoran OlsztynNT
54CHRZANOWSKA, Zuzanna07MTP Kormoran OlsztynNT
55STACHEWICZ, Magdalena09MTP Kormoran OlsztynNT
56DZIUBA, Monika07MTP Kormoran OlsztynNT
57GLUBA, Roksana08MUKS ''Piętnastka''NT
58ZBUTOWICZ, Julia08SWIMLAND OlsztynNT
59ULISZEWSKA, Michalina08SWIMLAND OlsztynNT
60ZIELIŃSKA, Dominika09UKP Jedynka ElblągNT
61KOZOŃ, Wiktoria10UKP Jedynka ElblągNT
62OLEŃSKA, Julia04UKS  ,,Batory''NT
63SZMIT, Aleksandra10UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
64MYŚLIŃSKA, Martyna10UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
65MAKOWSKA, Nastazja Kinga10UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
66BLOM, Mia10UKS AquatorNT
67MYSIELSKA, Natasza09UKS AquatorNT


<< TOP >>
Konkurencja 18
09.05.2021 - 9:05
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1BERNER, Szymon04Buks26.67
2JABŁOŃSKI, Jakub07Buks28.43
3PATOKA, Konrad05WOPR Malbork28.83
4CZUPRYN, Jakub04KP Płetwal Mława29.61
5DZIK, Kamil07SWIMLAND Olsztyn30.50
6JACKIEWICZ, Piotr08Buks31.65
7CZERNIAK-CZYŻNIAK, Tomasz06MKS Ochota Warszawa31.69
8MALINOWSKI, Adrian07MTP Kormoran Olsztyn32.10
9GRZEBSKI, Michał05KP Płetwal Mława33.14
10WOJNOWSKI, Filip07MTP Kormoran Olsztyn33.23
11MICHAŁOWSKI, Sebastian08UKS OMEGA Sokółka33.48
12PUSZ-GAJOS, Ignacy07UKS WAWER Warszawa33.56
13SADOWSKI, Tomasz08MTP Kormoran Olsztyn34.22
14SZPACZYŃSKI, Sławomir08WOPR Malbork34.66
15POLAK, Bartosz08UKS ,,Frog'' Giżycko35.05
16JANICKI, Nataniel09MKS Medyk Giżycko35.42
17GROCHALA, Oskar08MKS Ochota Warszawa35.70
18SIELICKI, Hubert08UKP Jedynka Elbląg36.57
19JABŁOŃSKI, Dominik09UKP Jedynka Elbląg36.64
20ROZMARYNOWSKI, Jakub08MKS Ochota Warszawa37.80
21PERNACH, Krzysztof09UKP Jedynka Elbląg38.73
22WÓJCIK MŁOCHOWSKI, Bartosz10Buks38.91
23SŁABEK, Wiktor09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach40.18
24KORTAS, Krzysztof09MTP Kormoran Olsztyn40.91
25SLIWINSKI, Jacob08MTP Kormoran Olsztyn41.56
26GOŁUŃSKI, Błażej10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach42.23
27KUCZMAR, Zbigniew11MKS Ochota Warszawa43.59
28SULIGA, Ksawery09MTP Kormoran Olsztyn45.28
29SZOK, Filip11MKS Ochota Warszawa46.31
30BUDZISZ, Szymon10MTP Kormoran Olsztyn46.41
31KOCENKA, Aleksander10MTP Kormoran Olsztyn46.55
32JANOWSKI, Franciszek10UKS ,,Frog'' Giżycko50.47
33RADEVIČ, Đorđe12MKS Ochota Warszawa52.62
34NIEDZIAŁEK, Maciej09MTP Kormoran Olsztyn53.67
35WŁODKOWSKI, Bartosz10BuksNT
36BALINA, Stanisław11MKS Ochota WarszawaNT
37DRANKOWICZ, Bartosz07MTP Kormoran OlsztynNT
38MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, Tobiasz07MTP Kormoran OlsztynNT
39KRZYŻEWSKI, Piotr06MTP Kormoran OlsztynNT
40DUDEK, Franciszek08UKP Jedynka ElblągNT
41KŁOSOWSKI, Bartosz10UKP Jedynka ElblągNT
42PARDO, Kornel10UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
43KORPALSKI, Maciej08UKS AquatorNT
44RUSINOWSKI, Igor08UKS AquatorNT
45WÓJCICKI, Szymon07UKS AquatorNT
46WÓJCICKI, Maciej99UKS AquatorNT
47BRZOZOWSKI, Mateusz03Uks Jagiellonia SwimNT
48RESZUTA, Maksymilian09UKS OMEGA SokółkaNT
49BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS WAWER WarszawaNT
50PATOKA, Kacper10WOPR MalborkNT
51PATOKA, Dawid08WOPR MalborkNT
52DZIESZUTA, Kacper03Uks Jagiellonia SwimNT
53PRZYBYŁO, Jan11KP Płetwal MławaNT


<< TOP >>
Konkurencja 19
09.05.2021 - 9:05
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1LIS, Magdalena06SWIMLAND Olsztyn27.29
2KUŁAKOWSKA, Monika03SWIMLAND Olsztyn27.58
3GRYGIEŃCZA, Iga04SWIMLAND Olsztyn27.65
4WALENTYNOWICZ, Nadia05WOPR Malbork27.87
5KAŹMIERCZAK, Aleksandra05UKS  ,,Batory''27.90
6MASŁOWSKA, Wiktoria05SWIMLAND Olsztyn27.98
7ŁABAJ, Zuzanna03SWIMLAND Olsztyn28.07
8FILIPCZAK, Nikola06SWIMLAND Olsztyn28.70
9KUCZMAR, Zuzanna07MKS Ochota Warszawa28.95
10MROCZEK, Magda05WOPR Malbork29.20
11KOS, Marta07MKS Ochota Warszawa29.79
12WIECZOREK, Zuzanna07UKS WAWER Warszawa29.98
13ŁOPATECKA, Justyna05UKS OMEGA Sokółka30.20
14SZYNKIEWICZ, Zuzanna07KP Płetwal Mława30.31
15MUSIAŁ, Michalina08SWIMLAND Olsztyn30.35
16AWDZIEJ, Oliwia07UKS  ,,Batory''30.53
17CHMIELEWSKA, Julia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach30.57
18KNAPIK, Amelia06MKS Ochota Warszawa30.58
19WISZNIEWSKA, Julia04SWIMLAND Olsztyn30.74
20ŻELAZNA, Maria05SSP ,,Orka'' Iława30.75
21POLASIK, Natalia02MKS Medyk Giżycko30.82
22GAJEWSKA, Maja07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach30.83
23KOMOROWSKA, Maja08KP Płetwal Mława30.83
24GRZECH, Maja08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach30.92
25KOZAK, Lena09UKP Jedynka Elbląg31.01
26DĄBROWSKA, Aleksandra07UKP Jedynka Elbląg31.15
27SUSKA, Zuzanna07WOPR Malbork31.66
28WOŹNIAK, Emilia06UKS Aquator31.82
29WIŚNIEWSKA, Maja08MKS Ochota Warszawa31.83
30MALINOWSKA, Matylda09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.84
31GRITZNER, Marianna07MKS Medyk Giżycko31.88
32KOSIOREK, Dominika07UKP Jedynka Elbląg31.88
33SARNOWSKA, Aleksandra07MKS Ochota Warszawa31.91
34WASILEWSKA, Amelia07SWIMLAND Olsztyn32.04
35NOJMAN, Maja06SSP ,,Orka'' Iława32.09
36STAWECKA, Maria07SWIMLAND Olsztyn32.25
37WIŚNIEWSKA, Sandra03SSP ,,Orka'' Iława32.39
38DZIK, Zoja09SWIMLAND Olsztyn32.57
39PIETUCH, Antonina10Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo32.64
40TOMCZUK, Lidia10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach32.66
41KUKISZ, Amelia07UKS OMEGA Sokółka32.68
42KORZON, Aleksandra08UKS  ,,Batory''32.88
43SZOK, Zuzanna09MKS Ochota Warszawa32.92
44KYRYLLOWA, Kira08SWIMLAND Olsztyn33.01
45BRECZKO, Paulina10UKS OMEGA Sokółka33.36
46OLEŃSKA, Julia04UKS  ,,Batory''33.40
47RAK-ŁUKAWSKA, Maja08SWIMLAND Olsztyn33.53
48WILCZEWSKA, Karolina09MTP Kormoran Olsztyn33.63
49PAZIK, Dominika07SWIMLAND Olsztyn33.84
50MĄDRY, Maja09St. KP Olimpia Świecie34.24
51NOWOSADA, Maja07UKS  ,,Batory''34.44
52GLIŃSKA, Natalia09UKS OMEGA Sokółka34.85
53POLASIK, Julia07MKS Medyk Giżycko35.11
54JURGIEL, Amelia08UKS OMEGA Sokółka35.34
55ZUBRZYCKA, Maja08UKS  ,,Batory''36.37
56GRABOWSKA, Amelia10UKP Jedynka Elbląg36.40
57KĄKOLECKA, Karolina11Buks36.51
58ZIELIŃSKA, Dominika09UKP Jedynka Elbląg36.54
59DUDEK, Aniela09UKP Jedynka Elbląg36.67
60KACAŁA, Lena10MKS Ochota Warszawa36.69
61BORUCKA, Hanna10Buks37.65
62BELKA, Julia08UKP Jedynka Elbląg37.69
63CICHOWSKA, Rozalia09UKP Jedynka Elbląg37.77
64OSTASZEWSKA, Nadia09SWIMLAND Olsztyn37.96
65LEŚNIEWSKA, Julia09UKP Jedynka Elbląg38.35
66LECH, Matylda09MTP Kormoran Olsztyn39.00
67JAKUBOWSKA, Barbara10KP Płetwal Mława39.50
68GRZONEK, Helena11UKS WAWER Warszawa39.67
69SAWICKA, Gabriela10KP Płetwal Mława39.69
70KUSZOWSKA, Gracja09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach40.10
71MARGULEWICZ, Laura09UKP Jedynka Elbląg40.44
72ZIELIŃSKA, Julia10UKP Jedynka Elbląg40.44
73KOZOŃ, Wiktoria10UKP Jedynka Elbląg40.56
74WIĘCKOWSKA, Maja10Buks40.72
75SOŃTA, Nina09MTP Kormoran Olsztyn40.73
76OSICZKO, Kaja11MKS Ochota Warszawa40.83
77SUŁEK, Kaja09UKP Jedynka Elbląg41.76
78OLSZEWSKA, Maria09UKS ,,Frog'' Giżycko42.86
79KITA, Zuzanna10Buks43.14
80CZERWIŃSKA, Nadia08UKP Jedynka Elbląg43.27
81ZALEWSKA, Lena10UKS ,,Frog'' Giżycko43.34
82RÓŻALSKA, Maja10UKP Jedynka Elbląg43.37
83KIRAGA, Julia10UKP Jedynka Elbląg43.68
84BIZIUK, Amelia10UKS OMEGA Sokółka44.09
85LACH, Maria11MKS Ochota Warszawa46.77
86KLUGE, Amelia11UKP Jedynka Elbląg48.46
87BEŁBOT, Wiktoria11UKS ,,Frog'' Giżycko49.04
88FRĄCKIEWICZ, Magdalena09MTP Kormoran Olsztyn50.26
89DĘBSKA, Amelia09SWIMLAND Olsztyn52.07
90NIEDZWIEDZKA, Nikola09MTP Kormoran Olsztyn52.38
91ANSZCZAK, Monika09MTP Kormoran Olsztyn53.21
92ŚLIWA, Oliwia10UKP Jedynka Elbląg53.78
93ROMANOWSKA, Weronika10SWIMLAND Olsztyn1:01.62
94NIEMIROWSKA, Julia10BuksNT
95SYLWESTRZAK, Pola11MKS Medyk GiżyckoNT
96ZALEWSKA, Joanna04MKS Medyk GiżyckoNT
97BORAWSKA, Julia09MKS Medyk GiżyckoNT
98BORAWSKA, Aleksandra12MKS Medyk GiżyckoNT
99WIŚNIEWSKA, Weronika11MKS Medyk GiżyckoNT
100KUKULSKA, Lena12MKS Medyk GiżyckoNT
101SZCZUDŁO, Alicja06MTP Kormoran OlsztynNT
102ROJEK, Hanna07MTP Kormoran OlsztynNT
103ADAMCZYK, Wiktoria07MTP Kormoran OlsztynNT
104FLOREK, Alicja11UKP Jedynka ElblągNT
105BACIOCHA, Kornelia10UKS  ,,Batory''NT
106JACKIEWICZ, Oliwia09UKS  ,,Batory''NT
107MALICKA, Julia10UKS  ,,Batory''NT
108NELKE, Ada12UKS  ,,Batory''NT
109TUMIEL, Izabela08UKS  ,,Batory''NT
110OBUCHOWSKA, Lena13UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
111NITSCHKA, Lena10UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
112BLOM, Mia10UKS AquatorNT
113BORYCZKA, Julia09UKS AquatorNT
114KBEISSI, Eva09UKS AquatorNT
115JÓŹWIK, Pola09UKS AquatorNT
116WÓJCIK, Zofia08UKS AquatorNT
117BAŃKOWSKA, Amelia08UKS AquatorNT
118PODPORA, Marta06UKS WAWER WarszawaNT


<< TOP >>
Konkurencja 20
09.05.2021 - 9:05
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1WÓJCICKI, Maciej99UKS Aquator24.52
2BERNER, Szymon04Buks24.70
3SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin25.21
4JABŁOŃSKI, Jakub07Buks25.52
5ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa25.52
6PRÓSIŃSKI, Jakub05KP Płetwal Mława26.26
7MALINOWSKI, Adrian07MTP Kormoran Olsztyn26.46
8PUCH, Wojciech07UKP Jedynka Elbląg26.60
9GRAPENTYN, Jakub05WOPR Malbork26.97
10TURLIŃSKI, Jędrzej05MKS Medyk Giżycko27.23
11CZERNIAWSKI, Tobiasz05KS Płetwal Szczytno27.73
12JACKIEWICZ, Piotr08Buks27.87
13GAJEWSKI, Jan07MKS Ochota Warszawa28.02
14WÓJCIK, Jan06UKS Aquator28.10
15GRITZNER, Mikołaj05MKS Medyk Giżycko28.38
16LENGA, Szymon07KP Płetwal Mława28.78
17DZIK, Kamil07SWIMLAND Olsztyn28.86
18SAŁBUT, Oskar07Buks28.92
19MICKIEWICZ, Franciszek06SWIMLAND Olsztyn28.94
20MINDA, Michał05SWIMLAND Olsztyn29.42
21ULJASZ, Dawid07UKS OMEGA Sokółka30.03
22WIERZBICKI, Maksym07Buks30.04
23CZERNIAK-CZYŻNIAK, Tomasz06MKS Ochota Warszawa30.41
24ROŻALSKI, Gracjan07UKP Jedynka Elbląg30.55
25ORZOŁEK, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn30.58
26GOŁĄB, Kryspin08SWIMLAND Olsztyn30.81
27GRALEWICZ RADZKI, Wiktor07KP Płetwal Mława30.95
28SIELICKI, Hubert08UKP Jedynka Elbląg31.05
29GAJEK, Bartosz08KS Barrakuda Gdańsk31.54
30BARTNICKI, Cyprian06UKP Jedynka Elbląg32.27
31PIGUŁA, Franciszek09G8 Bielany32.45
32ZAWIŚLAK, Patryk09MKS Ochota Warszawa32.84
33CHABORSKI, Igor10KP Płetwal Mława32.92
34DĄBROWSKI, Wojciech08UKP Jedynka Elbląg33.13
35WISZNIEWSKI, Filip07MKS Medyk Giżycko33.26
36SADOWSKI, Tomasz08MTP Kormoran Olsztyn33.28
37ROZMARYNOWSKI, Jakub08MKS Ochota Warszawa33.44
38IGNATOWICZ, Jakub08UKS OMEGA Sokółka33.51
39ŻUKOWSKI, Borys10MTP Kormoran Olsztyn33.83
40NADOLNY, Wiktor08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach34.03
41PERNACH, Krzysztof09UKP Jedynka Elbląg34.07
42PATOKA, Kacper10WOPR Malbork34.29
43BUDZISZ, Szymon10MTP Kormoran Olsztyn34.31
44KNAPIK, Marcin09MKS Ochota Warszawa34.34
45SKONIECZNY, Szymon07UKS  ,,Batory''35.06
46KWIATKOWSKI, Filip09KP Płetwal Mława35.12
47GROCHALA, Oskar08MKS Ochota Warszawa35.30
48PAJĄK, Franciszek10Buks35.38
49KURCZEWSKI, Piotr09UKP Jedynka Elbląg35.46
50KUCZMAR, Zbigniew11MKS Ochota Warszawa35.68
51RESZUTA, Maksymilian09UKS OMEGA Sokółka35.69
52WALCZAK, Igor09UKP Jedynka Elbląg35.76
53KAMIŃSKI, Dominik09MTP Kormoran Olsztyn35.83
54GRZEBSKI, Bartosz07KP Płetwal Mława36.48
55PERKA, Ernest11Buks37.14
56WACHOWSKI, Maksymilian12MKS Ochota Warszawa37.59
57DYBALSKI, Filip10Buks37.64
58RYBAK, Aleksander09UKP Jedynka Elbląg37.92
59DAWIDOWICZ, Konrad10MKS Ochota Warszawa38.01
60KOWALSKI, Hubert09UKP Jedynka Elbląg38.88
61AMBROŻKO, Tymoteusz09UKS  ,,Batory''39.00
62GAUDEN, Szymon12MUKS ,,HURAGAN'' Koło39.07
63HERMAN, Wiktor09KP Płetwal Mława39.21
64KIEŁKOWSKI, Rafał11UKP Jedynka Elbląg39.35
65KLOC, Franciszek09MKS Medyk Giżycko39.41
66KŁOSOWSKI, Bartosz10UKP Jedynka Elbląg39.47
67JANOWSKI, Franciszek10UKS ,,Frog'' Giżycko40.42
68PIESZKO, Adrian10UKS OMEGA Sokółka40.51
69KOZIKOWSKI, Teodozjusz10MTP Kormoran Olsztyn41.38
70MAJ, Jan08UKP Jedynka Elbląg41.39
71ZABOROWSKI, Borys10UKP Jedynka Elbląg41.68
72BARTNICKI, Kornel11UKP Jedynka Elbląg41.76
73BORUCKI, Stanisław08MTP Kormoran Olsztyn41.81
74KAMIŃSKI, Szymon08UKP Jedynka Elbląg41.82
75NIEDZIAŁEK, Maciej09MTP Kormoran Olsztyn41.89
76JABŁOŃSKI, Maksymilian11UKP Jedynka Elbląg42.31
77ALEKSANDROWICZ, Olivier10MKS Ochota Warszawa43.61
78JUREKO, Mikołaj12UKP Jedynka Elbląg44.01
79RADEVIČ, Đorđe12MKS Ochota Warszawa44.76
80WIETESKA, Nikodem10MKS Ochota Warszawa44.94
81BALINA, Stanisław11MKS Ochota Warszawa45.06
82POPIOŁEK, Mieszko09MTP Kormoran Olsztyn45.47
83PEZOWICZ, Krystian10UKS OMEGA Sokółka45.64
84NOWAK, Maksymilian12UKS ,,Frog'' Giżycko46.14
85BERNARD, Mateusz10Buks46.21
86MISIEWICZ, Franciszek12UKP Jedynka Elbląg46.35
87SOBOLEWSKI, Krzysztof10MTP Kormoran Olsztyn46.65
88SOBIECH, Ignacy09MTP Kormoran Olsztyn47.01
89GAJEWSKI, Wojciech11MKS Ochota Warszawa47.66
90ZAWODNIAK, Michał10UKP Jedynka Elbląg50.05
91SKRABOWSKI, Radosław11UKS ,,Frog'' Giżycko53.58
92MILEWSKI, Mateusz10MTP Kormoran Olsztyn58.00
93WAWRZOS, Marcin12UKS ,,Frog'' Giżycko1:00.12
94KOMOŚIŃSKI, Michał12UKS ,,Frog'' Giżycko1:06.39
95MAJEWSKI, Mikołaj11UKP Jedynka Elbląg1:15.84
96CZUPRYN, Jakub04KP Płetwal MławaNT
97WĄSIK, Wojciech10KS Płetwal SzczytnoNT
98BORKOWSKI, Julian08MKS Medyk GiżyckoNT
99SZYMAŃSKI, Jakub10MKS Medyk GiżyckoNT
100CHODAŃ, Maciej06MTP Kormoran OlsztynNT
101WOJNOWSKI, Filip07MTP Kormoran OlsztynNT
102GEBAUER, Jurgen09MTP Kormoran OlsztynNT
103STACHOWIAK, Kajetan09MTP Kormoran OlsztynNT
104OLSZYŃSKI, Maksymilian07MTP Kormoran OlsztynNT
105KRUSZYŃSKI, Michał06SWIMLAND OlsztynNT
106STASIEŁOWICZ, Rafał08UKP Jedynka ElblągNT
107BĄCZKIEWICZ, Fabian09UKP Jedynka ElblągNT
108KURCZEWSKI, Paweł06UKP Jedynka ElblągNT
109JUREKO, Marcel08UKP Jedynka ElblągNT
110PIESZKO, Antoni12UKS  ,,Batory''NT
111DYBIKOWSKI, Paweł12UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
112DERDA, Michał09UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
113MODZELEWSKI, Jan09UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
114OLSZEWSKI, Jan06UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
115MARKOWSKI, Błażej09UKS AquatorNT
116RUSINOWSKI, Igor08UKS AquatorNT
117STAWARZ, Kacper08UKS AquatorNT
118BRZOZOWSKI, Mateusz03Uks Jagiellonia SwimNT
119SZPACZYŃSKI, Sławomir08WOPR MalborkNT
120PIRÓG, Cyprian08WOPR MalborkNT
121WIERZBICKI, Maks07BuksNT
122WINIARSKI, Maks08UKS UrsusNT
123DZIESZUTA, Kacper03Uks Jagiellonia SwimNT


<< TOP >>
Konkurencja 21
09.05.2021 - 9:05
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1WALENTYNOWICZ, Nadia05WOPR Malbork1:05.25
2GRZECH, Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:05.31
3BURDON, Paulina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:07.15
4WISZNIEWSKA, Zuzanna06UKS MOS Ełk1:11.09
5KUBERA, Helena07UKP Jedynka Elbląg1:11.82
6ANCYPO, Agnieszka03UKS OMEGA Sokółka1:12.00
7TRZASKA, Alicja05Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo1:12.92
8ZABOROWSKA, Natalia06KP Płetwal Mława1:13.02
9WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:13.19
10RZĄP, Sylwia04KP Płetwal Mława1:13.24
11PIERZYNOWSKA, Blanka08Buks1:14.29
12ZDUNIAK, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn1:15.01
13MUSIAŁ, Michalina08SWIMLAND Olsztyn1:15.70
14TOMCZUK, Lidia10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:15.94
15ŻUCHOWSKA, Antonina07MTP Kormoran Olsztyn1:16.23
16KOMOROWSKA, Maja08KP Płetwal Mława1:16.66
17PIETUCH, Antonina10Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo1:18.81
18ADAMCZYK, Wiktoria07MTP Kormoran Olsztyn1:19.21
19GAUDEN, Kornelia09MUKS ,,HURAGAN'' Koło1:19.26
20WALC, Alicja08KS Płetwal Szczytno1:19.70
21BRODACKA, Maja07MTP Kormoran Olsztyn1:19.90
22KOZAK, Lena09UKP Jedynka Elbląg1:21.77
23WIECZOREK, Zuzanna07UKS WAWER Warszawa1:22.44
24ULISZEWSKA, Michalina08SWIMLAND Olsztyn1:23.64
25SOBÓTKA, Amelia08MTP Kormoran Olsztyn1:24.00
26MALINOWSKA, Matylda09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:24.29
27STACHEWICZ, Magdalena09MTP Kormoran Olsztyn1:24.50
28BORUCKA, Hanna10Buks1:25.58
29RYBAKOWSKA, Maja10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:28.47
30ZDUNIAK, Ewa09MTP Kormoran Olsztyn1:28.80
31BEYER, Jadwiga10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:29.80
32LEŚNIEWSKA, Julia09UKP Jedynka Elbląg1:29.96
33WYROSTEK, Lena09KS Płetwal Szczytno1:30.04
34OSTASZEWSKA, Nadia09SWIMLAND Olsztyn1:30.50
35KORYTOWSKA, Zuzanna10KP Płetwal Mława1:30.54
36CICHOWSKA, Rozalia09UKP Jedynka Elbląg1:31.52
37KUSZOWSKA, Gracja09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:33.45
38MOROZOWICZ, Nadia11MKS Ochota Warszawa1:33.56
39NITSCHKA, Olga10UKS ,,Frog'' Giżycko1:33.78
40ŻMUDZIŃSKA, Milena09KS Barrakuda Gdańsk1:35.23
41KACAŁA, Lena10MKS Ochota Warszawa1:36.74
42ZABOROWSKA, Maja09KP Płetwal Mława1:38.34
43MYŚLIŃSKA, Martyna10UKS ,,Frog'' Giżycko1:39.02
44RADEVIČ, Marija10MKS Ochota Warszawa1:39.03
45WIERCIŃSKA, Hanna10UKS OMEGA Sokółka1:40.90
46LUBERA, Hanna11UKS ,,Frog'' Giżycko1:44.20
47DZIAPKA, Lena10MTP Kormoran Olsztyn1:50.57
48SZMIT, Aleksandra10UKS ,,Frog'' Giżycko1:51.20
49MALICKA, Julia10UKS  ,,Batory''1:55.00
50NIEDZWIEDZKA, Nikola09MTP Kormoran Olsztyn1:56.44
51PSTRĄGOWSKA, Lilianna10MTP Kormoran Olsztyn2:01.53
52CHABORSKA, Julia09KP Płetwal MławaNT
53KACPRZAK, Maja10KP Płetwal MławaNT
54SYLWESTRZAK, Pola11MKS Medyk GiżyckoNT
55POLASIK, Julia07MKS Medyk GiżyckoNT
56BORAWSKA, Julia09MKS Medyk GiżyckoNT
57BORAWSKA, Aleksandra12MKS Medyk GiżyckoNT
58WIŚNIEWSKA, Weronika11MKS Medyk GiżyckoNT
59KUKULSKA, Lena12MKS Medyk GiżyckoNT
60OSICZKO, Kaja11MKS Ochota WarszawaNT
61URBAŃSKA, Zuzanna07MTP Kormoran OlsztynNT
62BIESIEKIERSKA, Olga09MTP Kormoran OlsztynNT
63DĘBSKA, Amelia09SWIMLAND OlsztynNT
64ROMANOWSKA, Weronika10SWIMLAND OlsztynNT
65BELKA, Julia08UKP Jedynka ElblągNT
66CZERWIŃSKA, Nadia08UKP Jedynka ElblągNT
67ZIELIŃSKA, Julia10UKP Jedynka ElblągNT
68KIRAGA, Julia10UKP Jedynka ElblągNT
69GRABOWSKA, Amelia10UKP Jedynka ElblągNT
70OLSZEWSKA, Maria09UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
71BAŃKOWSKA, Amelia08UKS AquatorNT
72GREGORCZYK, Antonina09UKS AquatorNT
73SOSNOWSKA, Gabriela07UKS AquatorNT


<< TOP >>
Konkurencja 22
09.05.2021 - 9:05
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1CZUPRYN, Jakub04KP Płetwal Mława1:01.26
2NIECZYPORUK, Maciej06Uks 8 Siedlce1:02.38
3KACZMAREK, Michał06MTP Kormoran Olsztyn1:04.40
4GRAPENTYN, Jakub05WOPR Malbork1:06.88
5MRUGAŁA, Michał07Buks1:07.95
6LENGA, Szymon07KP Płetwal Mława1:10.65
7SAŁBUT, Oskar07Buks1:10.99
8MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, Tobiasz07MTP Kormoran Olsztyn1:11.28
9KAMIANKA, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn1:11.40
10TREDER, Konrad08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:12.11
11CZARNOTA, Kamil06WOPR Malbork1:13.75
12ZERA, Jan08MTP Kormoran Olsztyn1:13.90
13GOŁĄB, Kryspin08SWIMLAND Olsztyn1:14.10
14PIGUŁA, Franciszek09G8 Bielany1:14.33
15PUSZ-GAJOS, Ignacy07UKS WAWER Warszawa1:14.88
16TRYBULL, Aleksander07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:16.02
17WALASIEWICZ, Bartosz08UKS ,,Frog'' Giżycko1:17.50
18DRANKOWICZ, Bartosz07MTP Kormoran Olsztyn1:19.00
19ORZOŁEK, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn1:19.70
20JABŁOŃSKI, Dominik09UKP Jedynka Elbląg1:20.53
21KURCZEWSKI, Piotr09UKP Jedynka Elbląg1:20.96
22IGNATOWICZ, Jakub08UKS OMEGA Sokółka1:21.77
23ZAWIŚLAK, Patryk09MKS Ochota Warszawa1:22.01
24PARDO, Kornel10UKS ,,Frog'' Giżycko1:22.50
25CZUPRYN, Aleksander09KP Płetwal Mława1:22.88
26GRUCHAŁA, Wiktor09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:22.93
27WAWRZOS, Dawid08UKS ,,Frog'' Giżycko1:23.80
28TRZECIAK, Bartosz09MTP Kormoran Olsztyn1:25.13
29DYBALSKI, Filip10Buks1:27.75
30KAMIŃSKI, Szymon08UKP Jedynka Elbląg1:28.48
31WÓJCIK MŁOCHOWSKI, Bartosz10Buks1:30.13
32ŻUKOWSKI, Borys10MTP Kormoran Olsztyn1:31.54
33RUCHLEWICZ, Stanisław09MTP Kormoran Olsztyn1:31.75
34SKONIECZNY, Szymon07UKS  ,,Batory''1:31.78
35KWIATKOWSKI, Filip09KP Płetwal Mława1:32.45
36PAJĄK, Franciszek10Buks1:32.86
37GEBAUER, Jurgen09MTP Kormoran Olsztyn1:33.19
38DUDEK, Franciszek08UKP Jedynka Elbląg1:33.54
39DAWIDOWICZ, Konrad10MKS Ochota Warszawa1:34.75
40CHABORSKI, Igor10KP Płetwal Mława1:35.41
41PERKA, Ernest11Buks1:36.68
42SULIGA, Ksawery09MTP Kormoran Olsztyn1:37.50
43SZOK, Filip11MKS Ochota Warszawa1:39.01
44DERDA, Michał09UKS ,,Frog'' Giżycko1:44.10
45BRODACKI, Szymon09MTP Kormoran Olsztyn1:44.44
46JABŁOŃSKI, Maksymilian11UKP Jedynka Elbląg1:46.11
47KOCENKA, Aleksander10MTP Kormoran Olsztyn1:46.28
48PIESZKO, Adrian10UKS OMEGA Sokółka1:49.05
49MILEWSKI, Mateusz10MTP Kormoran Olsztyn1:50.45
50GAJEWSKI, Wojciech11MKS Ochota Warszawa1:52.25
51WIKTOR, Jan09MTP Kormoran Olsztyn1:52.50
52ZABOROWSKI, Borys10UKP Jedynka Elbląg1:52.86
53SKRABOWSKI, Radosław11UKS ,,Frog'' Giżycko2:06.10
54BORKOWSKI, Julian08MKS Medyk GiżyckoNT
55SZYMAŃSKI, Jakub10MKS Medyk GiżyckoNT
56ZDROJEWSKI, Michał09MTP Kormoran OlsztynNT
57STACHOWIAK, Kajetan09MTP Kormoran OlsztynNT
58GEBAUER, Wolfgang08MTP Kormoran OlsztynNT
59POPIOŁEK, Mieszko09MTP Kormoran OlsztynNT
60KRUSZYŃSKI, Michał06SWIMLAND OlsztynNT
61RYBAK, Aleksander09UKP Jedynka ElblągNT
62JUREKO, Mikołaj12UKP Jedynka ElblągNT
63ZAWODNIAK, Michał10UKP Jedynka ElblągNT
64BARTNICKI, Kornel11UKP Jedynka ElblągNT
65KIEŁKOWSKI, Rafał11UKP Jedynka ElblągNT
66MODZELEWSKI, Jan09UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
67KOMOŚIŃSKI, Michał12UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
68GIECZEWSKI, Julian12UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
69MARKOWSKI, Błażej09UKS AquatorNT
70WIERZBICKI, Maks07BuksNT
71WINIARSKI, Maks08UKS UrsusNT
72HERMAN, Wiktor09KP Płetwal MławaNT
73PRZYBYŁO, Jan11KP Płetwal MławaNT


<< TOP >>
Konkurencja 23
09.05.2021 - 9:05
Kobiet, 200m zmienny12 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1SĘDŁAK, Alicja05MUKS ''Piętnastka''2:28.73
2BAŁDYGA, Kamila06MTP Kormoran Olsztyn2:34.05
3KUPIS, Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn2:37.47
4GRZECH, Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:37.90
5KAŹMIERCZAK, Aleksandra05UKS  ,,Batory''2:38.80
6KOWALSKA, Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn2:39.22
7KUCZMAR, Aleksandra09MKS Ochota Warszawa2:40.05
8KACZMARCZYK, Zuzanna07KP Płetwal Mława2:45.56
9SKRABOWSKA, Karolina08UKS ,,Frog'' Giżycko2:52.10
10BRODACKA, Maja07MTP Kormoran Olsztyn2:53.12
11MANCEWICZ, Maja09MKS Juvenia Białystok2:56.30
12MADEKSZA, Maja08MTP Kormoran Olsztyn2:58.30
13CHRZANOWSKA, Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn2:59.60
14STACHEWICZ, Aleksandra09MTP Kormoran Olsztyn3:01.60
15GAUDEN, Kornelia09MUKS ,,HURAGAN'' Koło3:11.78
16WILCZEWSKA, Karolina09MTP Kormoran Olsztyn3:11.80
17MĄDRY, Maja09St. KP Olimpia Świecie3:13.25
18TRZESZCZKOWSKA, Dominika09SWIMLAND Olsztyn3:14.60
19SOŃTA, Iga09MTP Kormoran Olsztyn3:32.80
20KUBICA, Julia08KS Barrakuda GdańskNT
21BORCOWSKA, Antonina08KS Barrakuda GdańskNT
22ŻMUDZIŃSKA, Milena09KS Barrakuda GdańskNT
23ZALEWSKA, Joanna04MKS Medyk GiżyckoNT
24GRITZNER, Milena09MKS Medyk GiżyckoNT
25POTIOPA, Karolina04MKS Ochota WarszawaNT
26MILEWSKA, Dorota09MTP Kormoran OlsztynNT
27LIS, Magdalena06SWIMLAND OlsztynNT
28WÓJCIK, Zofia08UKS AquatorNT
29WISZNIEWSKA, Zuzanna06UKS MOS EłkNT


<< TOP >>
Konkurencja 24
09.05.2021 - 9:05
Mężczyzn, 200m zmienny12 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1RŻYSKI, Michał06MTP Kormoran Olsztyn2:20.60
2KULIK, Maksymilian06MTP Kormoran Olsztyn2:21.50
3GILSKI, Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn2:24.97
4SROKA, Zoran08UKS ,,Frog'' Giżycko2:48.40
5MICHAŁOWSKI, Sebastian08UKS OMEGA Sokółka2:50.80
6WALASIEWICZ, Bartosz08UKS ,,Frog'' Giżycko2:51.10
7POLAK, Bartosz08UKS ,,Frog'' Giżycko2:51.65
8SŁABEK, Wiktor09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach3:05.92
9SLIWINSKI, Jacob08MTP Kormoran Olsztyn3:26.13
10GRUCHAŁA, Wiktor09GKS ,,CARTUSIA''  w KartuzachNT
11GRZEBSKI, Michał05KP Płetwal MławaNT
12JANICKI, Nataniel09MKS Medyk GiżyckoNT
13KNAPIK, Marcin09MKS Ochota WarszawaNT
14DRAGUN, Oliwier06MTP Kormoran OlsztynNT
15TRZECIAK, Bartosz09MTP Kormoran OlsztynNT
16POKRĘTOWSKI, Karol06MTP Kormoran OlsztynNT
17ŁOJEWSKI, Adam07MTP Kormoran OlsztynNT
18PUCH, Wojciech07UKP Jedynka ElblągNT
19ROŻALSKI, Gracjan07UKP Jedynka ElblągNT
20KORPALSKI, Maciej08UKS AquatorNT
21WÓJCICKI, Szymon07UKS AquatorNT
22PATOKA, Dawid08WOPR MalborkNT
23JASTRZĘBSKI, Igor07WOPR MalborkNT


<< TOP >>
Konkurencja 25
09.05.2021 - 9:05
Kobiet, 200m klasyczny12 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1PIECHOWICZ, Karolina05SWIMLAND Olsztyn2:34.99
2KUKLICZ, Iga06UKS OMEGA Sokółka2:50.44
3ŻUCHOWSKA, Antonina07MTP Kormoran Olsztyn2:53.30
4FORMELA, Natalia08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:54.56
5SKOROWSKA, Amelia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:54.88
6OSSOWSKA, Kalina05KP Płetwal Mława2:59.44
7GLUBA, Roksana08MUKS ''Piętnastka''3:01.00
8CYGLICKA, Maria07MTP Kormoran Olsztyn3:03.20
9TUROWSKA, Zofia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach3:07.58
10PIEŃKOWSKA, Martyna09KS Płetwal Szczytno3:10.80
11JARMOŁOWICZ, Gabriela08UKS ,,Frog'' Giżycko3:16.95
12WILCZEWSKA, Wiktoria09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach3:19.52
13MANCEWICZ, Maja09MKS Juvenia Białystok3:21.60
14BRECZKO, Zuzanna08UKS OMEGA Sokółka3:23.00
15WALKOWIAK, Aleksandra09MTP Kormoran Olsztyn3:37.00
16DABROWSKA, Lena09KP Płetwal MławaNT
17GRITZNER, Marianna07MKS Medyk GiżyckoNT
18JUCHNIEWICZ, Maja07MKS Medyk GiżyckoNT
19WIENIARSKA, Anna06MTP Kormoran OlsztynNT
20DZIK, Zoja09SWIMLAND OlsztynNT
21NIEDZIELA, Nikola06UKS AquatorNT
22SUSKA, Zuzanna07WOPR MalborkNT
23SZPACZYŃSKA, Liliana05WOPR MalborkNT


<< TOP >>
Konkurencja 26
09.05.2021 - 9:05
Mężczyzn, 200m klasyczny12 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1ZŁOTKOWSKI, Oskar07MKS Ochota Warszawa2:48.06
2CHOROSZEWSKI, Ignacy08KS Płetwal Szczytno2:53.02
3TRACZEWSKI, Szymon07UKS WAWER Warszawa2:57.80
4ZERA, Jan08MTP Kormoran Olsztyn2:58.45
5TRUSKOLAWSKI, Paweł06MTP Kormoran Olsztyn2:59.60
6HILBRYCHT, Wiktor08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach3:05.44
7MISIEWICZ, Kajetan09UKP Jedynka Elbląg3:15.04
8KORTAS, Krzysztof09MTP Kormoran Olsztyn3:21.70
9KREFT, Mateusz09GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach3:26.95
10GRALEWICZ RADZKI, Wiktor07KP Płetwal Mława3:34.46
11RUCHLEWICZ, Stanisław09MTP Kormoran Olsztyn3:43.84
12ZDROJEWSKI, Michał09MTP Kormoran Olsztyn3:53.68
13GRZEBSKI, Bartosz07KP Płetwal MławaNT
14KALISZEWSKI, Adrian04KP Płetwal MławaNT
15SOBIECH, Ignacy09MTP Kormoran OlsztynNT
16KURCZEWSKI, Paweł06UKP Jedynka ElblągNT
17MAKAREWICZ, Mikołaj06UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
18BIELECKI, Michał08Uks 8 SiedlceNT


<< TOP >>
Konkurencja 27
09.05.2021 - 9:05
Kobiet, 400m dowolny13 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KUCZMAR, Zuzanna07MKS Ochota Warszawa4:40.26
2WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin4:45.28
3KOWALSKA, Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn4:47.16
4BAŁDYGA, Kamila06MTP Kormoran Olsztyn4:47.60
5DZIUBA, Monika07MTP Kormoran Olsztyn4:49.50
6GRZECH, Maja08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach4:54.28
7KNAPIK, Amelia06MKS Ochota Warszawa4:55.24
8GAJEWSKA, Maja07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach4:58.71
9WIŚNIEWSKA, Maja08MKS Ochota Warszawa4:59.54
10LIS, Magdalena06SWIMLAND Olsztyn5:02.31
11PODPORA, Marta06UKS WAWER Warszawa5:06.02
12SZCZUDŁO, Alicja06MTP Kormoran Olsztyn5:07.17
13CYGLICKA, Maria07MTP Kormoran Olsztyn5:14.40
14KRASZEWSKA, Dominika07MTP Kormoran Olsztyn5:14.60
15PAZIK, Dominika07SWIMLAND Olsztyn5:27.35
16ZALECH, Agata08MTP Kormoran Olsztyn5:38.30
17JARMOŁOWICZ, Gabriela08UKS ,,Frog'' Giżycko5:40.45
18SOBÓTKA, Amelia08MTP Kormoran Olsztyn6:07.80
19NOWOSADA, Maja07UKS  ,,Batory''6:28.80
20PIERZYNOWSKA, Blanka08BuksNT
21RZĄP, Sylwia04KP Płetwal MławaNT
22KACZMARCZYK, Zuzanna07KP Płetwal MławaNT
23SZOK, Wiktoria05MKS Ochota WarszawaNT
24FILIPCZAK, Nikola06SWIMLAND OlsztynNT
25SKRABOWSKA, Karolina08UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
26WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07BuksNT
27ŻELAZNA, Maria05SSP ,,Orka'' IławaNT


<< TOP >>
Konkurencja 28
09.05.2021 - 9:05
Mężczyzn, 400m dowolny13 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KULIK, Maksymilian06MTP Kormoran Olsztyn4:28.69
2ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa4:34.45
3GILSKI, Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn4:38.09
4CHODAŃ, Maciej06MTP Kormoran Olsztyn4:39.20
5ŁOJEWSKI, Adam07MTP Kormoran Olsztyn4:39.80
6MICKIEWICZ, Franciszek06SWIMLAND Olsztyn4:43.51
7KAMIANKA, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn4:44.20
8POKRĘTOWSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn4:47.16
9TREDER, Konrad08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach4:50.25
10GAJEWSKI, Jan07MKS Ochota Warszawa4:54.99
11SROKA, Zoran08UKS ,,Frog'' Giżycko4:59.00
12KRZYŻEWSKI, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn5:03.73
13SUCHOCKI, Jan08MTP Kormoran Olsztyn5:05.35
14GRITZNER, Mikołaj05MKS Medyk Giżycko5:14.92
15GEBAUER, Wolfgang08MTP Kormoran Olsztyn5:20.52
16NADOLNY, Wiktor08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach5:28.59
17WAWRZOS, Dawid08UKS ,,Frog'' Giżycko5:44.90
18PIRÓG, Cyprian08WOPR Malbork5:53.13
19GRZEBSKI, Michał05KP Płetwal MławaNT
20GAJEK, Bartosz08KS Barrakuda GdańskNT
21TURLIŃSKI, Jędrzej05MKS Medyk GiżyckoNT
22WISZNIEWSKI, Filip07MKS Medyk GiżyckoNT
23STĘPNIAK, Szymon07MKS Medyk GiżyckoNT
24DRAGUN, Oliwier06MTP Kormoran OlsztynNT
25KACZMAREK, Michał06MTP Kormoran OlsztynNT
26RŻYSKI, Michał06MTP Kormoran OlsztynNT
27OLSZEWSKI, Jan06UKS ,,Frog'' GiżyckoNT
28NIECZYPORUK, Maciej06Uks 8 SiedlceNT
29SITNIK, Jakub03UKS Delfin GarwolinNT
30BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS WAWER WarszawaNT
31CZARNOTA, Kamil06WOPR MalborkNT
32PATOKA, Konrad05WOPR MalborkNT