Zawody p³ywackie o puchar Starosty Ciechanowskiego Ciechanów, 9.10.2010 |
Konkurencja 1 9.10.10 - 9:30 | Dziewcz¹t, 50m dowolny | 10 lat i m³odsi Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Zielonka Maja DROZDOWSKA WIKTORIA ZA£ÊSKA ADRIANNA K³ymko Emilia Zalewska Izabela Ku³akowska Monika | 9 8 9 8 8 7 | MKS Medyk Gi¿ycko Orcie Orcie MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko | 1:20.00 54.00 52.00 53.00 1:20.00 1:20.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KURZ¥TKOWSKA KAROLINA Biernacka Joanna Kazula Patrycja ¯mijewska Julia Buko Martyna KWIATKOWSKA KAROLINA | 8 10 10 9 8 10 | Orcie MKS Medyk Gi¿ycko KP MZOS P³ock Klub P³ywacki Shark Sierpc MKS Medyk Gi¿ycko Orcie | 50.00 42.84 42.39 42.80 43.06 52.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Czachorowska Agata Woronko Wiktoria ZBIKOWSKA ZUZANNA Pyszko Karolina SZUBARTOWSKA POLA Kucharska Dagmara | 9 10 10 10 9 8 | Klub P³ywacki Shark Sierpc MKS Medyk Gi¿ycko Orcie MKS Medyk Gi¿ycko Muks Rekin Bydgoszcz Per³a Radom | 41.35 41.09 39.00 40.84 41.34 42.12 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DERBICH WIKTORIA Kowalska Dominika Wikie³ ¯aklina Solak Anna Matuszewska Katarzyna Choromañska Martyna | 10 10 10 10 9 10 | Iuks Muszelka KP MZOS P³ock UŒKS Ostro³êa P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock UKS Osowa Góra Bydgoszcz UŒKS Ostro³êa | 38.00 36.92 35.00 36.00 38.00 38.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 9.10.10 - 9:35 | Dziewcz¹t, 100m dowolny | 11 - 14 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | Dzieñkowska Dominika Skwarska Karolina ¯ó³towska Oliwia Tomaszewska Karolina Kaniera Oliwia | 11 11 12 11 11 | KP MZOS P³ock KP MZOS P³ock P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock MKS Medyk Gi¿ycko KP MZOS P³ock | 1:37.12 1:31.15 1:25.50 1:30.47 1:36.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | GRABSKA DOMINIKA Kuczyñska Marta Babicz Karina Kêpczyñska Aleksandra Kêpczyñska Julia Szczepañska Natalia | 12 12 13 11 13 11 | Iuks Muszelka KP MZOS P³ock PUKS P³oñsk P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock KP MZOS P³ock | 1:25.00 1:21.16 1:21.00 1:21.00 1:24.00 1:25.20 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | REDKO DIANA Kolbiarz Patrycja Ulicka Patrycja R¥CZKA MARIKA MISIAK ZUZANNA GONTA KINGA | 11 12 12 11 11 11 | Iuks Muszelka P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock MKS Orkan Sochaczew Iuks Muszelka Iuks Muszelka Orcie | 1:19.00 1:18.00 1:17.00 1:18.00 1:18.00 1:20.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEŒNIAKIEWICZ OLIWIA UGODZIÑSKA ALEKSANDRA Ulicka Ola KWASNIEWSKA ADRIANNA SKOMORUCHA KAMILA Jarkowska Oliwia | 12 11 12 12 11 12 | Kp Mzos P³ock Orcie MKS Orkan Sochaczew Orcie Iuks Muszelka Klub P³ywacki Shark Sierpc | 1:16.00 1:15.00 1:13.00 1:13.50 1:16.00 1:16.25 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Filipkowska Dominika Krejczy Agata ADAMKIEWICZ KAROLINA Leszczyñska Zofia UGODZIÑSKA KAROLINA Ryzinska Daria | 11 11 12 12 13 12 | MKS "Roœ" Pisz MKS Medyk Gi¿ycko Orcie KP MZOS P³ock Orcie MKS "Roœ" Pisz | 1:12.07 1:11.82 1:10.00 1:10.43 1:12.00 1:12.37 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Kopiczko Sandra Podra¿ka Zuzanna Chyczewska Julia Kostrzewa Weronika Kondrasiuk Ma³gorzata £ukasik Wiktoria | 13 11 13 12 12 11 | MKS Medyk Gi¿ycko Orka Sochaczew KP MZOS P³ock PUKS P³oñsk MUKP Warszawianka Wodny Park MKS Medyk Gi¿ycko | 1:09.38 1:07.16 1:06.16 1:07.00 1:08.00 1:09.60 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | NOGAJ PAULINA Biedrzycka Iga Kaliñska Magdalena Kuzawiñska Karolina Ejnik Sylwia Janiszkiewicz Katarzyna | 12 13 15 17 16 13 | Wodnik Radom MKS "Roœ" Pisz Kp Mzos P³ock Kp Mzos P³ock Kp Mzos P³ock KP MZOS P³ock | 1:05.38 1:02.73 1:01.56 1:01.62 1:03.38 1:05.67 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 9.10.10 - 9:50 | Ch³opców, 50m dowolny | 10 lat i m³odsi Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | Tomaszewski Bartosz Cedrowski Jakub Do³êga Mi³osz | 9 8 9 | MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko | 1:20.00 1:07.35 1:20.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 | Kaczmarczyk Jakub Kopiczko Maksymilian Jagucki Maciej Oniszk Sebastian Pietrzak Kacper | 10 8 10 10 8 | Akademia Zdrowia MKS Medyk Gi¿ycko KP MZOS P³ock KP MZOS P³ock MKS Orkan Sochaczew | 50.61 48.90 46.20 47.64 49.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Morga Jakub Siudzik Patryk KOWALCZYK JAKUB D£U¯NIEWSKI DAWID W¹siakowski Kamil Woronko Krzysztof | 10 9 9 9 9 8 | Orka Sochaczew MKS Medyk Gi¿ycko Orcie Orcie KP MZOS P³ock MKS Medyk Gi¿ycko | 45.80 45.00 43.00 43.00 45.42 45.87 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Strupiñski Micha³ Buko Marcin KRASNIEWSKI SZYMON REJNIAK MATEUSZ MICHALEWSKI MAKSYMILIAN Bukowski Bartosz | 10 10 9 9 8 9 | MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko Orcie Orcie Muks Rekin Bydgoszcz Akademia Zdrowia | 42.59 42.19 41.00 42.00 42.55 42.97 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Guzior Maciej Bregier Szymon Maciejewski Wiktor ADAMSKI MIKO£AJ Wamka Mateusz ZIELIÑSKI MACIEJ | 10 9 10 10 9 10 | KP MZOS P³ock KP MZOS P³ock Orka Sochaczew Orcie Osowa Góra Bydgoszcz Orcie | 40.30 40.04 38.05 39.00 40.05 41.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KRZYWNICKI ADRIAN JEMIELITA OSKAR Janicki Kacper Biesalski Mikolaj TYLICKI MATEUSZ KaŸmierczak Kacper | 9 9 9 10 9 10 | Orcie Orcie Osowa Góra Bydgoszcz PUKS P³oñsk Muks Rekin Bydgoszcz P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock | 38.00 37.00 35.50 36.00 37.51 38.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Karpiñski Jan Szumski Pawe³ ZDUNEK JAKUB Tokarski Daniel Warmiak Tymoteusz Kwiatkowski Maciej | 10 9 10 10 9 10 | UŒKS Ostro³êa Mks Sp 63 Bydgoszcz Orcie PUKS P³oñsk Per³a Radom UŒKS Ostro³êa | 35.30 35.00 32.00 35.00 35.12 35.32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 9.10.10 - 10:00 | Ch³opców, 100m dowolny | 11 - 14 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 9 |
2 3 4 | Kowalski Dawid Pi¹tkiewicz Mateusz PASZKOWSKI JAN | 11 11 11 | PUKS P³oñsk KP MZOS P³ock Orcie | 1:45.00 1:30.69 1:44.00 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SEREDYN JAKUB SIWKO KRZYSZTOF DRABIK FILIP POLAK BARTOSZ BIERANOWSKI JAKUB JANKOWSKI MARCIN | 11 11 11 11 11 11 | Orcie Iuks Muszelka Kp Mzos P³ock Orcie Orcie Kp Mzos P³ock | 1:26.00 1:25.00 1:23.00 1:24.00 1:25.00 1:27.00 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Jakub STOMPOR SEBASTIAN Ciechanowicz Karol Zalas Oskar Wiêcek Maciek Wierzchoñ Piotr | 12 12 11 13 11 12 | MKS Medyk Gi¿ycko Kp Mzos P³ock MKS Medyk Gi¿ycko KP MZOS P³ock MKS Orkan Sochaczew MKS Medyk Gi¿ycko | 1:20.68 1:20.00 1:18.38 1:19.81 1:20.00 1:21.68 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Porwat Micha³ Jêdrycha Leonard Czerniecki Micha³ Staœ Maciej Cetliñski Micha³ SKUBIK MATEUSZ | 12 12 11 12 12 12 | KP MZOS P³ock KP MZOS P³ock MKS Medyk Gi¿ycko P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock KP MZOS P³ock Kp Mzos P³ock | 1:17.09 1:16.00 1:15.26 1:16.00 1:16.49 1:18.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Sobczak Miko³aj Mas³owski Oskar Swendrowski Krystian Solak £ukasz GAJDA DANIEL Omak Fryderyk | 11 12 12 11 11 11 | P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock MKS Orkan Sochaczew MKS Medyk Gi¿ycko | 1:15.00 1:15.00 1:14.00 1:14.00 1:15.00 1:15.26 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WILCZAK KAJETAN Bartkowski Bartek Czechowski Patryk KOLANKOWSKI KRZYSZTOF Bojarski Karol Makowski Igor | 11 13 13 13 11 12 | MKS Orkan Sochaczew KP MZOS P³ock MKS Orkan Sochaczew Orcie UŒKS Ostro³êa KP MZOS P³ock | 1:13.00 1:12.82 1:11.00 1:12.00 1:13.00 1:13.90 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Neræ £ukasz Baran Adam B¹czkiewicz Bartosz Ciborowski Natan Barglowski Mateusz Ciborowski Rafa³ | 13 13 13 12 12 11 | PUKS P³oñsk MKS Medyk Gi¿ycko MUKP Warszawianka Wodny Park MKS "Roœ" Pisz MKS "Roœ" Pisz MKS Medyk Gi¿ycko | 1:09.00 1:07.36 1:06.00 1:06.30 1:08.76 1:10.24 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | Zieliñski Cezary Durajczyk Micha³ Nowicki Norbert Bruchajzer Dominik Kondrasiuk Jan Sternak Piotr | 13 13 14 13 13 12 | MKS Medyk Gi¿ycko MUKP Warszawianka Wodny Park MKS "Roœ" Pisz KP MZOS P³ock MUKP Warszawianka Wodny Park KP MZOS P³ock | 1:05.19 1:05.00 1:02.53 1:02.95 1:05.00 1:05.95 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRON MATEUSZ Paluchowski Konrad Kubkowski Bart³omiej KUSKOWSKI ADAM KaŸmierczak Wojtek Koper Bart³omiej | 14 14 15 14 13 14 | Orcie Orka Sochaczew MKS Medyk Gi¿ycko Orcie Akademia Zdrowia P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock | 59.50 58.26 55.03 57.00 59.27 1:02.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 9.10.10 - 10:15 | Dziewcz¹t, 50m klasyczny | 10 lat i m³odsi Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | K³ymko Emilia KWIATKOWSKA KAROLINA ZA£ÊSKA ADRIANNA KURZ¥TKOWSKA KAROLINA DROZDOWSKA WIKTORIA Buko Martyna | 8 10 9 8 8 8 | MKS Medyk Gi¿ycko Orcie Orcie Orcie Orcie MKS Medyk Gi¿ycko | 1:07.00 1:01.00 1:00.00 1:00.00 1:03.00 1:10.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Czachorowska Agata Kazula Patrycja Kowalska Dominika ZBIKOWSKA ZUZANNA SZUBARTOWSKA POLA ¯mijewska Julia | 9 10 10 10 9 9 | Klub P³ywacki Shark Sierpc KP MZOS P³ock KP MZOS P³ock Orcie Muks Rekin Bydgoszcz Klub P³ywacki Shark Sierpc | 54.28 53.00 50.91 53.00 54.06 56.32 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Brzózka Zuzanna Choromañska Martyna Wikie³ ¯aklina PARADOWSKA KINGA Biernacka Joanna Kucharska Dagmara | 10 10 10 9 10 8 | Akademia Zdrowia UŒKS Ostro³êa UŒKS Ostro³êa Muks Rekin Bydgoszcz MKS Medyk Gi¿ycko Per³a Radom | 48.10 47.00 40.30 44.73 47.10 50.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 9.10.10 - 10:20 | Dziewcz¹t, 100m klasyczny | 11 - 14 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | Tomaszewska Karolina Kawczyñska Patrycja Kuczyñska Marta Jarkowska Oliwia Kaniera Oliwia | 11 11 12 12 11 | MKS Medyk Gi¿ycko KP MZOS P³ock KP MZOS P³ock Klub P³ywacki Shark Sierpc KP MZOS P³ock | 1:56.66 1:48.00 1:38.26 1:40.56 1:55.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | GONTA KINGA ROMAN MAGDALENA UGODZIÑSKA KAROLINA Kopiczko Sandra Ryzinska Daria Krejczy Agata | 11 11 13 13 12 11 | Orcie Iuks Muszelka Orcie MKS Medyk Gi¿ycko MKS "Roœ" Pisz MKS Medyk Gi¿ycko | 1:33.00 1:29.00 1:28.00 1:28.79 1:32.66 1:35.76 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | UGODZIÑSKA ALEKSANDRA Janiszkiewicz Katarzyna Marcinkiewicz Agata Kostrzewa Weronika Tokarska Emilia Piwko Dominika | 11 13 13 12 11 12 | Orcie KP MZOS P³ock MUKP Warszawianka Wodny Park PUKS P³oñsk PUKS P³oñsk MKS SP63 Bryza Bydgoszcz | 1:27.00 1:25.27 1:22.00 1:22.00 1:26.00 1:27.12 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Biedrzycka Iga Gajda Zuzanna Kaliñska Magdalena Wikie³ Angelika Fitz Patrycja Maci¹gowska Ma³gosia | 13 13 15 12 14 13 | MKS "Roœ" Pisz Orka Sochaczew Kp Mzos P³ock UŒKS Ostro³êa MUKP Warszawianka Wodny Park MKS Orkan Sochaczew | 1:19.18 1:18.52 1:15.81 1:16.00 1:19.00 1:22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 9.10.10 - 10:30 | Ch³opców, 50m klasyczny | 10 lat i m³odsi Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 | Woronko Krzysztof W¹siakowski Kamil KRASNIEWSKI SZYMON Oniszk Sebastian Siudzik Patryk | 8 9 9 10 9 | MKS Medyk Gi¿ycko KP MZOS P³ock Orcie KP MZOS P³ock MKS Medyk Gi¿ycko | 1:14.00 59.61 58.00 59.00 1:09.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Buko Marcin REJNIAK MATEUSZ Strupiñski Micha³ Kopiczko Maksymilian KOWALCZYK JAKUB D£U¯NIEWSKI DAWID | 10 9 10 8 9 9 | MKS Medyk Gi¿ycko Orcie MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko Orcie Orcie | 58.00 57.00 56.23 56.66 57.00 58.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Guzior Maciej KRZYWNICKI ADRIAN Wamka Mateusz Komendarek Miko³aj ZIELIÑSKI MACIEJ Jagucki Maciej | 10 9 9 9 10 10 | KP MZOS P³ock Orcie Osowa Góra Bydgoszcz MKS Orkan Sochaczew Orcie KP MZOS P³ock | 56.00 53.00 51.20 52.45 54.00 56.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Bukowski Bartosz TYLICKI MATEUSZ Szumski Pawe³ Warmiak Tymoteusz Kaczmarczyk Jakub Bregier Szymon | 9 9 9 9 10 9 | Akademia Zdrowia Muks Rekin Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz Per³a Radom Akademia Zdrowia KP MZOS P³ock | 50.79 49.56 49.00 49.13 50.50 51.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Kwiatkowski Maciej Biesalski Mikolaj Ga³ka Piotr Tokarski Daniel ZDUNEK JAKUB ADAMSKI MIKO£AJ | 10 10 22 10 10 10 | UŒKS Ostro³êa PUKS P³oñsk KP MZOS P³ock PUKS P³oñsk Orcie Orcie | 45.00 43.00 28.06 42.00 44.00 46.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 9.10.10 - 10:35 | Ch³opców, 100m klasyczny | 11 - 14 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 5 | SEREDYN JAKUB Zalas Oskar POLAK BARTOSZ Rosiak Damian | 11 13 11 11 | Orcie KP MZOS P³ock Orcie KP MZOS P³ock | 1:51.00 1:46.71 1:47.00 1:59.40 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Bukowski Kacper DRABIK FILIP PAW£OWSKI DAWID Makowski Igor Czerniecki Micha³ LICHOMSKI MATEUSZ | 11 11 11 12 11 11 | Akademia Zdrowia Kp Mzos P³ock Iuks Muszelka KP MZOS P³ock MKS Medyk Gi¿ycko Kp Mzos P³ock | 1:42.18 1:40.00 1:39.00 1:39.21 1:41.28 1:46.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | B¥K PATRYK Staœ Maciej MACIEJEWSKI KACPER Jêdrycha Leonard Sternak Piotr Sobczak Miko³aj | 11 12 11 12 12 11 | Iuks Muszelka P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock Iuks Muszelka KP MZOS P³ock KP MZOS P³ock P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock | 1:36.00 1:34.00 1:33.00 1:33.70 1:35.06 1:36.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Jakub Omak Fryderyk Ciborowski Natan Solak £ukasz CIHOCKI JAKUB Frankowski Maks | 12 11 12 11 12 11 | MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko MKS "Roœ" Pisz P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock Kp Mzos P³ock MKS Orkan Sochaczew | 1:32.79 1:31.90 1:29.45 1:31.00 1:32.00 1:33.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Adam Koper Bart³omiej Ga³ka Piotr KaŸmierczak Wojtek B¹czkiewicz Bartosz ADAMSKI ADRIAN | 13 14 22 13 13 14 | MKS Medyk Gi¿ycko P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock KP MZOS P³ock Akademia Zdrowia MUKP Warszawianka Wodny Park Orcie | 1:21.13 1:18.00 59.86 1:11.40 1:20.00 1:22.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 9.10.10 - 10:50 | Dziewcz¹t, 50m grzbietowy | 10 lat i m³odsi Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Ku³akowska Monika Zalewska Izabela Zielonka Maja | 7 8 9 | MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko | 1:20.00 1:20.00 1:20.00 |
Seria 2 z 4 |
2 3 4 5 | K³ymko Emilia Kazula Patrycja Buko Martyna ¯mijewska Julia | 8 10 8 9 | MKS Medyk Gi¿ycko KP MZOS P³ock MKS Medyk Gi¿ycko Klub P³ywacki Shark Sierpc | 53.70 50.26 53.59 55.40 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Woronko Wiktoria Kowalska Dominika Czachorowska Agata Kucharska Dagmara KOCZOROWSKA LIWIA Pyszko Karolina | 10 10 9 8 9 10 | MKS Medyk Gi¿ycko KP MZOS P³ock Klub P³ywacki Shark Sierpc Per³a Radom Muks Rekin Bydgoszcz MKS Medyk Gi¿ycko | 48.93 46.99 44.15 46.11 48.03 49.96 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Ulicka Ala Brzózka Zuzanna PARADOWSKA KINGA Matuszewska Katarzyna DERBICH WIKTORIA Solak Anna | 9 10 9 9 10 10 | MKS Orkan Sochaczew Akademia Zdrowia Muks Rekin Bydgoszcz UKS Osowa Góra Bydgoszcz Iuks Muszelka P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock | 42.24 41.90 40.71 41.00 42.00 43.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 9.10.10 - 10:55 | Dziewcz¹t, 100m grzbietowy | 11 - 14 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | Skwarska Karolina Babicz Karina Kawczyñska Patrycja Tomaszewska Karolina | 11 13 11 11 | KP MZOS P³ock PUKS P³oñsk KP MZOS P³ock MKS Medyk Gi¿ycko | 1:40.00 1:37.00 1:38.00 1:55.55 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Kêpczyñska Julia Ulicka Patrycja SZCZEPAÑSKA SANDRA Ulicka Ola Kêpczyñska Aleksandra ¯ó³towska Oliwia | 13 12 12 12 11 12 | P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock MKS Orkan Sochaczew Kp Mzos P³ock MKS Orkan Sochaczew P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock | 1:32.00 1:30.00 1:25.00 1:28.00 1:30.00 1:34.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | GONTA KINGA B£ASZCZYK SANDRA Maci¹gowska Ma³gosia SKAR¯YÑSKA ALEKSANDRA Ryzinska Daria ZEMBRZUSKA AGNIESZKA | 11 11 13 11 12 12 | Orcie Iuks Muszelka MKS Orkan Sochaczew Iuks Muszelka MKS "Roœ" Pisz Orcie | 1:24.00 1:22.00 1:20.00 1:20.00 1:23.58 1:25.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Kondrasiuk Ma³gorzata Chyczewska Julia Kowalska Sylwia Gralewska Kalina Podra¿ka Zuzanna Piwko Dominika | 12 13 15 14 11 12 | MUKP Warszawianka Wodny Park KP MZOS P³ock Orcie PUKS P³oñsk Orka Sochaczew MKS SP63 Bryza Bydgoszcz | 1:19.00 1:14.40 1:10.00 1:14.00 1:18.82 1:19.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 9.10.10 - 11:05 | Ch³opców, 50m grzbietowy | 10 lat i m³odsi Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | Tomaszewski Bartosz Kopiczko Maksymilian Kaczmarczyk Jakub Cedrowski Jakub Do³êga Mi³osz | 9 8 10 8 9 | MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko Akademia Zdrowia MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko | 1:20.00 57.98 56.00 57.02 1:20.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Guzior Maciej Buko Marcin Bukowski Bartosz KRASNIEWSKI SZYMON Woronko Krzysztof Morga Jakub | 10 10 9 9 8 10 | KP MZOS P³ock MKS Medyk Gi¿ycko Akademia Zdrowia Orcie MKS Medyk Gi¿ycko Orka Sochaczew | 51.13 50.23 48.25 49.00 50.42 54.45 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALCZYK JAKUB Maciejewski Wiktor ZIELIÑSKI MACIEJ MICHALEWSKI MAKSYMILIAN REJNIAK MATEUSZ Jagucki Maciej | 9 10 10 8 9 10 | Orcie Orka Sochaczew Orcie Muks Rekin Bydgoszcz Orcie KP MZOS P³ock | 48.00 47.41 47.00 47.16 48.00 48.07 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | JEMIELITA OSKAR ZDUNEK JAKUB Janicki Kacper KaŸmierczak Kacper Warmiak Tymoteusz Siudzik Patryk | 9 10 9 10 9 9 | Orcie Orcie Osowa Góra Bydgoszcz P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock Per³a Radom MKS Medyk Gi¿ycko | 43.00 40.00 39.50 40.00 41.00 46.53 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 9.10.10 - 11:10 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 11 - 14 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | Kowalski Dawid BIERANOWSKI JAKUB PASZKOWSKI JAN | 11 11 11 | PUKS P³oñsk Orcie Orcie | 1:55.00 1:45.00 1:50.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Baran Jakub Ciechanowicz Karol Mas³owski Oskar Sobczak Miko³aj Cetliñski Micha³ Bukowski Kacper | 12 11 12 11 12 11 | MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock KP MZOS P³ock Akademia Zdrowia | 1:34.33 1:33.11 1:30.00 1:30.00 1:33.32 1:35.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | GO£ÊBIEWSKI MARCIN PELCZAR KAMIL Kondrasiuk Jan Zieliñski Cezary GAJDA DANIEL STOMPOR SEBASTIAN | 12 11 13 13 11 12 | Kp Mzos P³ock Iuks Muszelka MUKP Warszawianka Wodny Park MKS Medyk Gi¿ycko MKS Orkan Sochaczew Kp Mzos P³ock | 1:28.00 1:22.00 1:16.00 1:18.02 1:24.00 1:29.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Nowicki Norbert Paluchowski Konrad Kubkowski Bart³omiej KUSKOWSKI ADAM Ciborowski Rafa³ CHRZANOWSKI DAMIAN | 14 14 15 14 11 12 | MKS "Roœ" Pisz Orka Sochaczew MKS Medyk Gi¿ycko Orcie MKS Medyk Gi¿ycko Kp Mzos P³ock | 1:12.59 1:12.23 1:01.82 1:09.00 1:12.59 1:15.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 9.10.10 - 11:20 | Dziewcz¹t, 50m motylkowy | 13 lat i m³odsi Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | KOCZOROWSKA LIWIA Biernacka Joanna Woronko Wiktoria | 9 10 10 | Muks Rekin Bydgoszcz MKS Medyk Gi¿ycko MKS Medyk Gi¿ycko | 53.24 50.00 50.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Choromañska Martyna Brzózka Zuzanna SZCZEŒNIAKIEWICZ OLIWIA SZCZEPAÑSKA SANDRA Dzieñkowska Dominika Pyszko Karolina | 10 10 12 12 11 10 | UŒKS Ostro³êa Akademia Zdrowia Kp Mzos P³ock Kp Mzos P³ock KP MZOS P³ock MKS Medyk Gi¿ycko | 47.00 46.14 43.92 44.00 47.00 48.70 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Szczepañska Natalia PARADOWSKA KINGA Marcinkiewicz Agata Wikie³ ¯aklina SYNOWIEC SANDRA Ulicka Ala | 11 9 13 10 12 9 | KP MZOS P³ock Muks Rekin Bydgoszcz MUKP Warszawianka Wodny Park UŒKS Ostro³êa Kp Mzos P³ock MKS Orkan Sochaczew | 42.75 40.29 39.00 39.90 42.00 43.45 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Kolbiarz Patrycja KWASNIEWSKA ADRIANNA Leszczyñska Zofia £ukasik Wiktoria Filipkowska Dominika Solak Anna | 12 12 12 11 11 10 | P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock Orcie KP MZOS P³ock MKS Medyk Gi¿ycko MKS "Roœ" Pisz P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock | 38.00 37.50 36.48 36.55 37.55 39.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Kopiczko Sandra Chyczewska Julia NOGAJ PAULINA Wikie³ Angelika ADAMKIEWICZ KAROLINA Gajda Zuzanna | 13 13 12 12 12 13 | MKS Medyk Gi¿ycko KP MZOS P³ock Wodnik Radom UŒKS Ostro³êa Orcie Orka Sochaczew | 35.25 34.30 32.10 33.00 35.00 36.42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 9.10.10 - 11:25 | Dziewcz¹t, 100m motylkowy | 14 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | Gralewska Kalina Kuzawiñska Karolina Kowalska Sylwia Fitz Patrycja | 14 17 15 14 | PUKS P³oñsk Kp Mzos P³ock Orcie MUKP Warszawianka Wodny Park | 1:16.00 1:06.76 1:08.60 1:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 9.10.10 - 11:25 | Ch³opców, 50m motylkowy | 13 lat i m³odsi Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | D£U¯NIEWSKI DAWID Strupiñski Micha³ Pietrzak Kacper | 9 10 8 | Orcie MKS Medyk Gi¿ycko MKS Orkan Sochaczew | 1:05.00 55.51 59.00 |
Seria 2 z 6 |
2 3 4 5 | Komendarek Miko³aj Kwiatkowski Maciej KRZYWNICKI ADRIAN MICHALEWSKI MAKSYMILIAN | 9 10 9 8 | MKS Orkan Sochaczew UŒKS Ostro³êa Orcie Muks Rekin Bydgoszcz | 52.00 46.00 48.00 53.44 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | TYLICKI MATEUSZ KaŸmierczak Kacper Szumski Pawe³ Wamka Mateusz Ciechanowicz Karol Karpiñski Jan | 9 10 9 9 11 10 | Muks Rekin Bydgoszcz P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock Mks Sp 63 Bydgoszcz Osowa Góra Bydgoszcz MKS Medyk Gi¿ycko UŒKS Ostro³êa | 44.98 43.00 42.00 42.30 43.35 45.90 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SKUBIK MATEUSZ Janicki Kacper GO£ÊBIEWSKI MARCIN Porwat Micha³ Wiêcek Maciek Frankowski Maks | 12 9 12 12 11 11 | Kp Mzos P³ock Osowa Góra Bydgoszcz Kp Mzos P³ock KP MZOS P³ock MKS Orkan Sochaczew MKS Orkan Sochaczew | 41.00 40.50 40.00 40.39 41.00 42.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Neræ £ukasz Czechowski Patryk Barglowski Mateusz Bruchajzer Dominik Bartkowski Bartek Wierzchoñ Piotr | 13 13 12 13 13 12 | PUKS P³oñsk MKS Orkan Sochaczew MKS "Roœ" Pisz KP MZOS P³ock KP MZOS P³ock MKS Medyk Gi¿ycko | 39.00 38.00 35.40 37.32 38.60 39.44 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kondrasiuk Jan Baran Adam Durajczyk Micha³ CHRZANOWSKI DAMIAN WILCZAK KAJETAN Bojarski Karol | 13 13 13 12 11 11 | MUKP Warszawianka Wodny Park MKS Medyk Gi¿ycko MUKP Warszawianka Wodny Park Kp Mzos P³ock MKS Orkan Sochaczew UŒKS Ostro³êa | 34.00 33.63 32.00 33.48 33.90 35.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 9.10.10 - 11:35 | Ch³opców, 100m motylkowy | 14 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | Koper Bart³omiej KUSKOWSKI ADAM Kubkowski Bart³omiej Paluchowski Konrad | 14 14 15 14 | P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock Orcie MKS Medyk Gi¿ycko Orka Sochaczew | 1:09.00 1:01.26 1:02.69 1:12.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 9.10.10 - 11:40 | Dziewcz¹t, 100m zmienny | 11 - 14 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZEŒNIAKIEWICZ OLIWIA SZCZEPAÑSKA SANDRA Kêpczyñska Aleksandra Jarkowska Oliwia SYNOWIEC SANDRA Dzieñkowska Dominika | 12 12 11 12 12 11 | Kp Mzos P³ock Kp Mzos P³ock P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock Klub P³ywacki Shark Sierpc Kp Mzos P³ock KP MZOS P³ock | 1:35.00 1:32.00 1:30.00 1:30.16 1:34.00 1:40.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Kolbiarz Patrycja KWASNIEWSKA ADRIANNA Filipkowska Dominika UGODZIÑSKA ALEKSANDRA REDKO DIANA GRABSKA DOMINIKA | 12 12 11 11 11 12 | P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock Orcie MKS "Roœ" Pisz Orcie Iuks Muszelka Iuks Muszelka | 1:28.00 1:27.00 1:25.41 1:27.00 1:27.00 1:29.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | R¥CZKA MARIKA Krejczy Agata Leszczyñska Zofia SKOMORUCHA KAMILA ADAMKIEWICZ KAROLINA MISIAK ZUZANNA | 11 11 12 11 12 11 | Iuks Muszelka MKS Medyk Gi¿ycko KP MZOS P³ock Iuks Muszelka Orcie Iuks Muszelka | 1:24.00 1:23.95 1:22.83 1:23.00 1:24.00 1:25.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Tokarska Emilia UGODZIÑSKA KAROLINA Kondrasiuk Ma³gorzata £ukasik Wiktoria Marcinkiewicz Agata B£ASZCZYK SANDRA | 11 13 12 11 13 11 | PUKS P³oñsk Orcie MUKP Warszawianka Wodny Park MKS Medyk Gi¿ycko MUKP Warszawianka Wodny Park Iuks Muszelka | 1:21.00 1:20.00 1:19.00 1:19.02 1:20.00 1:21.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Ejnik Sylwia ROMAN MAGDALENA Gajda Zuzanna NOGAJ PAULINA Janiszkiewicz Katarzyna SKAR¯YÑSKA ALEKSANDRA | 16 11 13 12 13 11 | Kp Mzos P³ock Iuks Muszelka Orka Sochaczew Wodnik Radom KP MZOS P³ock Iuks Muszelka | 1:18.75 1:17.50 1:16.21 1:16.50 1:18.02 1:19.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Fitz Patrycja Biedrzycka Iga Kuzawiñska Karolina Kaliñska Magdalena Wikie³ Angelika Piwko Dominika | 14 13 17 15 12 12 | MUKP Warszawianka Wodny Park MKS "Roœ" Pisz Kp Mzos P³ock Kp Mzos P³ock UŒKS Ostro³êa MKS SP63 Bryza Bydgoszcz | 1:15.00 1:12.18 1:10.07 1:10.39 1:15.00 1:15.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 9.10.10 - 11:50 | Ch³opców, 100m zmienny | 11 - 14 lat Lista startowa |
Wiek |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | JANKOWSKI MARCIN Pi¹tkiewicz Mateusz LICHOMSKI MATEUSZ | 11 11 11 | Kp Mzos P³ock KP MZOS P³ock Kp Mzos P³ock | 1:52.00 1:37.82 1:40.00 |
Seria 2 z 7 |
2 3 4 5 | Rosiak Damian SKUBIK MATEUSZ Bukowski Kacper Omak Fryderyk | 11 12 11 11 | KP MZOS P³ock Kp Mzos P³ock Akademia Zdrowia MKS Medyk Gi¿ycko | 1:35.57 1:34.00 1:34.82 1:36.81 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Mas³owski Oskar Swendrowski Krystian SIWKO KRZYSZTOF Czerniecki Micha³ PAW£OWSKI DAWID Staœ Maciej | 12 12 11 11 11 12 | P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock Iuks Muszelka MKS Medyk Gi¿ycko Iuks Muszelka P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock | 1:30.00 1:28.00 1:27.00 1:27.57 1:29.00 1:30.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Solak £ukasz B¥K PATRYK Bartkowski Bartek CIHOCKI JAKUB GO£ÊBIEWSKI MARCIN Wierzchoñ Piotr | 11 11 13 12 12 12 | P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock Iuks Muszelka KP MZOS P³ock Kp Mzos P³ock Kp Mzos P³ock MKS Medyk Gi¿ycko | 1:26.00 1:25.00 1:23.76 1:24.12 1:25.00 1:27.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Zieliñski Cezary MACIEJEWSKI KACPER Bojarski Karol B¹czkiewicz Bartosz Barglowski Mateusz PELCZAR KAMIL | 13 11 11 13 12 11 | MKS Medyk Gi¿ycko Iuks Muszelka UŒKS Ostro³êa MUKP Warszawianka Wodny Park MKS "Roœ" Pisz Iuks Muszelka | 1:20.90 1:20.00 1:20.00 1:20.00 1:20.59 1:21.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CHRZANOWSKI DAMIAN Durajczyk Micha³ Ciborowski Natan Ciborowski Rafa³ Sternak Piotr KOLANKOWSKI KRZYSZTOF | 12 13 12 11 12 13 | Kp Mzos P³ock MUKP Warszawianka Wodny Park MKS "Roœ" Pisz MKS Medyk Gi¿ycko KP MZOS P³ock Orcie | 1:19.20 1:18.00 1:17.34 1:17.65 1:18.97 1:20.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Nowicki Norbert KaŸmierczak Wojtek KUSKOWSKI ADAM PIETRON MATEUSZ ADAMSKI ADRIAN Bruchajzer Dominik | 14 13 14 14 14 13 | MKS "Roœ" Pisz Akademia Zdrowia Orcie Orcie Orcie KP MZOS P³ock | 1:11.37 1:06.90 1:03.00 1:06.00 1:10.00 1:15.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 9.10.10 - 12:05 | Dziewcz¹t, 6 x 50m dowolny | 9 - 14 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 | P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock 1 MKS Medyk Gi¿ycko 1 Orcie 2 | P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock MKS Medyk Gi¿ycko Orcie | 3:53.00 3:38.00 3:45.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 9.10.10 - 12:10 | Ch³opców, 6 x 50m dowolny | 9 - 14 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 3 4 5 | Orcie 1 MKS Medyk Gi¿ycko 1 P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock 1 MKS Medyk Gi¿ycko 2 | Orcie MKS Medyk Gi¿ycko P³ockie Stowarzyszenie P³ywackie SWIM P³ock MKS Medyk Gi¿ycko | 3:30.00 3:26.00 3:28.00 3:40.00 |