Mężczyzn | Kobiet | ||||||||||
Surface | Surface | ||||||||||
50m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | ||
200m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | 200m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | ||
400m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | 400m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | ||
Bifins | Bifins | ||||||||||
50m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | ||
100m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | 100m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | ||
200m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | 200m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | ||
400m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | 400m | Serie na czas | 7 + | Lista startowa | Wyniki | ||
Apnea | Apnea | ||||||||||
25m | Serie na czas | 7 - 13 | Lista startowa | Wyniki | 25m | Serie na czas | 7 - 13 | Lista startowa | Wyniki | ||
50m | Serie na czas | 14 + | Lista startowa | Wyniki | 50m | Serie na czas | 14 + | Lista startowa | Wyniki | ||
Surface sztafeta | Surface sztafeta | ||||||||||
4 x 50m | Serie na czas | Open | Lista startowa | Wyniki | 4 x 50m | Serie na czas | Open | Lista startowa | Wyniki | ||
4 x 100m | Serie na czas | 7 - 13 | Lista startowa | Wyniki | 4 x 100m | Serie na czas | 7 - 13 | Lista startowa | Wyniki | ||
Bifins sztafeta | Bifins sztafeta | ||||||||||
4 x 50m | Serie na czas | 7 - 13 | Lista startowa | Wyniki | 4 x 50m | Serie na czas | 7 - 13 | Lista startowa | Wyniki | ||
4 x 100m | Serie na czas | Open | Lista startowa | Wyniki | 4 x 100m | Serie na czas | Open | Lista startowa | Wyniki |
1 - I Blok - 2024-03-09 - 13:30 | |||||||
1. | Dziewcząt | 25m Apnea | Serie na czas | 13:30 | 7 - 13 lat | Lista startowa | Wyniki |
2. | Chłopców | 25m Apnea | Serie na czas | 13:48 | 7 - 13 lat | Lista startowa | Wyniki |
3. | Kobiet | 50m Apnea | Serie na czas | 14:04 | 14 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
4. | Mężczyzn | 50m Apnea | Serie na czas | 14:12 | 14 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
5. | Kobiet | 100m Bifins | Serie na czas | 14:21 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
6. | Mężczyzn | 100m Bifins | Serie na czas | 15:15 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
7. | Kobiet | 100m Surface | Serie na czas | 16:08 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
8. | Mężczyzn | 100m Surface | Serie na czas | 16:31 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
9. | Kobiet | 400m Bifins | Serie na czas | 16:48 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
10. | Mężczyzn | 400m Bifins | Serie na czas | 17:44 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
11. | Kobiet | 400m Surface | Serie na czas | 18:39 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
12. | Mężczyzn | 400m Surface | Serie na czas | 18:59 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
13. | Dziewcząt | 4 x 50m Bifins | Serie na czas | 19:11 | KAT. Junior | Lista startowa | Wyniki |
14. | Chłopców | 4 x 50m Bifins | Serie na czas | 19:25 | KAT. Junior | Lista startowa | Wyniki |
15. | Kobiet | 4 x 100m Bifins | Serie na czas | 19:32 | KAT. OPEN | Lista startowa | Wyniki |
16. | Mężczyzn | 4 x 100m Bifins | Serie na czas | 19:52 | KAT. OPEN | Lista startowa | Wyniki |
2 - II Blok - 2024-03-10 - 10:00 | |||||||
17. | Kobiet | 50m Surface | Serie na czas | 10:00 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
18. | Mężczyzn | 50m Surface | Serie na czas | 10:24 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
19. | Kobiet | 50m Bifins | Serie na czas | 10:42 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
20. | Mężczyzn | 50m Bifins | Serie na czas | 11:27 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
21. | Kobiet | 200m Surface | Serie na czas | 12:06 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
22. | Mężczyzn | 200m Surface | Serie na czas | 12:22 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
23. | Kobiet | 200m Bifins | Serie na czas | 12:34 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
24. | Mężczyzn | 200m Bifins | Serie na czas | 13:35 | 7 lat i starsi | Lista startowa | Wyniki |
25. | Dziewcząt | 4 x 100m Surface | Serie na czas | 14:36 | KAT. Junior | Lista startowa | Wyniki |
26. | Chłopców | 4 x 100m Surface | Serie na czas | 14:50 | KAT. Junior | Lista startowa | Wyniki |
27. | Kobiet | 4 x 50m Surface | Serie na czas | 14:56 | KAT. OPEN | Lista startowa | Wyniki |
28. | Mężczyzn | 4 x 50m Surface | Serie na czas | 15:07 | KAT. OPEN | Lista startowa | Wyniki |