Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny Kluczbork, 20.10.2010 |
Konkurencja 1 20.10.10 | Dziewcz靖, 50m dowolny | 15 lat i m這dsi Lista startowa |
Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny | 30.31 | SPROSKA, Magdalena | ZROPO | Opole | 12.10.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
2 3 | LISOWSKA, Aleksandra CHRZANOWSKA, Dominika | 00 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 | GINTER, Kamila KOSZIL, Olga RESPONDEK, Anna | 00 00 00 | DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:02.70 57.64 1:00.70 |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 | SMOLI垶KA, Gabriela HUTA, Natalia KIERE, Laura MACHULA, Weronika | 00 00 00 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie | 44.24 44.00 44.00 56.70 |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 | MIELCZAREK, Maja GRZESIK, Aleksandra MACHNIK, Monika SAMSON, Katarzyna | 99 99 97 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 43.00 42.00 42.74 43.00 |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 | TKACZ, Aleksandra SKWAREK, WIKTORIA GWD, NICOLA KACPERCZYK, Julia | 00 00 00 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole | 41.86 40.00 41.00 41.92 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 | PIELOK, Wiktoria BARYCKA, Patrycja OBR牞SKA, Maja KACPERCZYK, Agnieszka | 98 98 99 00 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 38.83 38.00 38.63 39.61 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 | ΣSZCZY垶KA, WIKTORIA BRZEZI垶KA, Agnieszka MACHULA, Ewelina ZALCMAN, ALEKSANDRA | 99 98 97 99 | UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Junior Kluczbork | 37.00 36.44 36.48 37.99 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 | NOWAK, Marta CZYCHWICKA, ROKSANA NOWAK, Dagmara D且EK, Sara | 99 99 96 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie | 35.92 35.00 35.08 36.02 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 | SKORUPA, Monika PRYSOK, Julia PARYS, Natalia WILK, PATRYCJA | 99 97 98 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork | 34.73 33.64 34.67 35.00 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 | GREGLAK, Marta KUKOWKA, Eliza MATUSIEWICZ, Magdalena STRZODA, Weronika | 97 99 98 97 | MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie | 33.50 33.20 33.37 33.61 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 | KOLECEK, Natalia MYCAK, Katarzyna BRY, Marcelina TOMALA, Aleksandra | 97 98 98 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 33.05 31.80 33.00 33.06 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 | SPROSKA, Magdalena SOFI垶KA, Martyna MACIUCH, Karolina SZLAGOR, MAGDALENA | 97 98 96 97 | MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Junior Kluczbork | 31.00 30.75 30.95 31.00 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 | NIEDWIEDZKA, Ma貪orzata KAPELA, Joanna GRUSZCZY垶KA, Aleksandra GUZY, Amanda | 97 97 98 95 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie | 30.00 28.77 28.85 30.16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 20.10.10 | Ch這pców, 50m dowolny | 15 lat i m這dsi Lista startowa |
Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny | 28.85 | STEFANIUK, Jakub | ZROPO | Opole | 12.10.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 15 |
1 2 3 | JANKOWSKI, Jan BABULA, Krzysztof BIESIADA, Kamil | 00 00 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT |
Seria 2 z 15 |
1 2 3 4 | BOLIBRZUCH, Jacek BRYΘA, Kamil STEIER, Marek MARSZAΒK, Aleksander | 00 99 00 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT |
Seria 3 z 15 |
1 2 3 4 | JAWORSKI, Dominik RADKO, Micha SZKUDLAREK, Filip SZYNDLER, Micha | 00 00 00 00 | MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole | NT NT NT NT |
Seria 4 z 15 |
1 2 3 4 | MARCINKOWSKI, Jakub J犵RZEJEWSKI, Daniel KRASICKI, Kacper PASZEWSKI, Mateusz | 00 00 00 00 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie | 55.54 53.13 54.00 1:02.82 |
Seria 5 z 15 |
1 2 3 4 | ΜSIEWICZ, Maciej KR粌, Kacper ADAMCZYK, Dawid KACZMARCZYK, Mi這sz | 00 00 00 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie | 50.00 47.00 49.00 50.56 |
Seria 6 z 15 |
1 2 3 4 | PAΘA, Mateusz GΜGOWSKI, Patryk CHOI垶KI, Dawid RAVE, Bart這miej | 99 00 99 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 46.00 44.70 45.00 46.16 |
Seria 7 z 15 |
1 2 3 4 | CI浩WSKI, Jakub RZENIK, OSKAR MΧNARCZYK, Bartosz RASI垶KI, Rafa | 98 00 99 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 42.10 40.00 41.00 42.73 |
Seria 8 z 15 |
1 2 3 4 | WIECZOREK, WOJCIECH FRANCZYK, Dariusz MIKA, ㄆkasz GALL, Tobiasz | 00 99 99 00 | UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 40.00 39.00 39.02 40.00 |
Seria 9 z 15 |
1 2 3 4 | SOWI浴RZA, Micha SOTEL, Daniel BOJAR, Sebastian WR笅EL, Kacper | 00 99 98 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 39.00 38.00 38.88 39.00 |
Seria 10 z 15 |
1 2 3 4 | KOLESZKO, ㄆkasz ZIEMBA, Bartosz KARBOWNIK, Konarad ADAM紟, Marcin | 99 98 99 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 37.69 36.67 36.98 38.00 |
Seria 11 z 15 |
1 2 3 4 | GWIODZIK, Przemys豉w LEWANDOWSKI, MICHA MATUSIEWICZ, Wojciech CUPRY, Aleksander | 98 00 99 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 36.32 36.00 36.10 36.50 |
Seria 12 z 15 |
1 2 3 4 | OSTROWSKI, Dominik KOVALSKYY, Andrij KUBOTH, Marcel JACHYMCZYK, KAMIL | 99 96 99 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Junior Kluczbork | 35.96 35.64 35.91 36.00 |
Seria 13 z 15 |
1 2 3 4 | ZAREMBA, ΣKASZ GORGOSZ, Pawe WASIUK, Jakub HELIASZ, MICHA | 98 98 99 00 | UKS Junior Kluczbork DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork | 35.00 33.31 33.94 35.00 |
Seria 14 z 15 |
1 2 3 4 | FEDEREWICZ, Jakub KEMPA, Miko豉j KULESZY垶KI, Dawid S紟KA, Denis | 98 99 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie | 32.67 32.51 32.51 32.73 |
Seria 15 z 15 |
1 2 3 4 | GAJEWSKI, BARTΜMIEJ LEMEK, ANDRZEJ NOWAK, Rados豉w PODBOR丘ZY垶KI, Mateusz | 95 95 97 98 | UKS Junior Kluczbork UKS Junior Kluczbork DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 30.00 25.65 27.66 31.59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 20.10.10 | Dziewcz靖, 100m klasyczny | 15 lat i m這dsi Lista startowa |
Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny | 1:26.25 | NIEDWIEDZKA, Ma貪orzata | MMKED | Opole | 12.10.09 |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 | MACHULA, Ewelina KIERE, Laura OBR牞SKA, Maja | 97 00 99 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 | KOSZIL, Olga ΣSZCZY垶KA, WIKTORIA RESPONDEK, Anna SMOLI垶KA, Gabriela | 00 99 00 00 | DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Junior Kluczbork DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:09.42 2:00.00 2:02.02 NT |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 | GWD, NICOLA SKWAREK, WIKTORIA ZALCMAN, ALEKSANDRA TKACZ, Aleksandra | 00 00 99 00 | UKS Junior Kluczbork UKS Junior Kluczbork UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:55.00 1:55.00 1:55.00 1:59.08 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 | SAMSON, Katarzyna PASZKO, WIKTORIA RYBOTYCKA, Wiktoria CZYCHWICKA, ROKSANA | 99 99 00 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork | 1:53.00 1:50.00 1:52.00 1:54.00 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 | BRY, Marcelina MACHNIK, Monika MIELCZAREK, Maja BARYCKA, Patrycja | 98 97 99 98 | MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:45.00 1:42.09 1:44.00 1:48.00 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 | HASNY, Marta GUZY, Amanda NOWAK, Dagmara STRZODA, Paulina | 98 95 96 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:41.52 1:39.80 1:40.00 1:41.82 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 | KOLECEK, Natalia MATUSIEWICZ, Magdalena BALICKA, Alicja PARYS, Natalia | 97 98 99 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:36.62 1:34.44 1:35.95 1:39.18 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 | TROJANOWSKA, Zuzanna MYCAK, Katarzyna KAPELA, Joanna STRZODA, Weronika | 98 98 97 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:34.05 1:31.30 1:32.73 1:34.32 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 | PRYSOK, Julia SPROSKA, Magdalena MACIUCH, Karolina D且EK, Sara | 97 97 96 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie | 1:25.24 1:25.00 1:25.16 1:26.93 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 | GREGLAK, Marta NIEDWIEDZKA, Ma貪orzata SZLAGOR, MAGDALENA WILK, PATRYCJA | 97 97 97 97 | MKS Zryw Opole MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork UKS Junior Kluczbork | 1:22.00 1:20.89 1:22.00 1:24.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 20.10.10 | Ch這pców, 100m klasyczny | 15 lat i m這dsi Lista startowa |
Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny | 1:25.62 | MATUS, Pawe | MMKED | Opole | 30.10.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 | ΜSIEWICZ, Maciej JAWORSKI, Dominik PASZEWSKI, Mateusz ADAMCZYK, Dawid | 00 00 00 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 | KR粌, Kacper RAVE, Bart這miej MARCINKOWSKI, Jakub JANKOWSKI, Jan | 00 00 00 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT 2:04.80 2:11.39 NT |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 | KACZMARCZYK, Mi這sz SMOLI垶KI, GRZEGORZ WIECZOREK, WOJCIECH LEWANDOWSKI, MICHA | 99 00 00 00 | DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Junior Kluczbork UKS Junior Kluczbork UKS Junior Kluczbork | 1:58.52 1:56.00 1:58.00 2:00.00 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 | RASI垶KI, Rafa CHOI垶KI, Dawid WR笅EL, Kacper RZENIK, OSKAR | 99 99 99 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork | 1:54.69 1:52.00 1:52.00 1:55.00 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 | SOTEL, Daniel ZAWADKA, Pawe GALL, Tobiasz SOWI浴RZA, Micha | 99 99 00 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:51.00 1:49.00 1:50.00 1:51.00 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 | MΧNARCZYK, Bartosz SMOLI垶KI, PIOTR ZIEMBA, Bartosz CI浩WSKI, Jakub | 99 98 98 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:47.00 1:45.00 1:45.18 1:48.00 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 | JACHYMCZYK, KAMIL BIESIADA, Kamil KUBOTH, Marcel ZAREMBA, ΣKASZ | 99 00 99 98 | UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Junior Kluczbork | 1:45.00 1:42.82 1:43.40 1:45.00 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 | BOJAR, Sebastian S紟KA, Denis MATUSIEWICZ, Wojciech KOLESZKO, ㄆkasz | 98 98 99 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:41.91 1:35.73 1:38.12 1:42.50 |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 | PIOSEK, Krzysztof KOVALSKYY, Andrij KUCZERA, Piotr OSTROWSKI, Dominik | 98 96 98 99 | DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:31.49 1:30.65 1:30.80 1:34.67 |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 | NOWAK, Rados豉w GAJEWSKI, BARTΜMIEJ LEMEK, ANDRZEJ FEDEREWICZ, Jakub | 97 95 95 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Junior Kluczbork UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole | 1:23.48 1:20.00 1:20.00 1:27.91 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 20.10.10 | Dziewcz靖, 200m grzbietowy | 15 lat i m這dsi Lista startowa |
Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny | 2:40.47 | MACIUCH, Karolina | VEDOB | Opole | 30.10.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 | KACPERCZYK, Agnieszka PASZKO, WIKTORIA | 00 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork | NT NT |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 | NOWAK, Dagmara MACHNIK, Monika HUTA, Natalia KOLECEK, Natalia | 96 97 00 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie | NT NT NT NT |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 | SKORUPA, Monika CHRZANOWSKA, Dominika PIELOK, Wiktoria KAPELA, Joanna | 99 00 98 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie | NT 3:46.45 4:02.98 NT |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 | LISOWSKA, Aleksandra BALICKA, Alicja STRZODA, Paulina RYBOTYCKA, Wiktoria | 00 99 99 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:44.93 3:30.10 3:36.64 3:45.00 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 | NOWAK, Marta GRZESIK, Aleksandra KACPERCZYK, Julia MACHULA, Ewelina | 99 99 99 97 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie | 3:15.64 3:12.00 3:14.56 3:30.00 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 | D且EK, Sara BRZEZI垶KA, Agnieszka KUKOWKA, Eliza STRZODA, Weronika | 97 98 99 97 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie | 3:10.62 3:03.37 3:03.52 3:11.54 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 | WILK, PATRYCJA HASNY, Marta GREGLAK, Marta PRYSOK, Julia | 97 98 97 97 | UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie | 2:55.00 2:54.16 2:55.00 3:01.68 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 | SZLAGOR, MAGDALENA SOFI垶KA, Martyna GUZY, Amanda TROJANOWSKA, Zuzanna | 97 98 95 98 | UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:50.00 2:47.99 2:49.74 2:50.92 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 | SPROSKA, Magdalena MACIUCH, Karolina GRUSZCZY垶KA, Aleksandra TOMALA, Aleksandra | 97 96 98 97 | MKS Zryw Opole DOKiS VEGA Dobrodzie DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:45.00 2:30.59 2:42.78 2:46.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 20.10.10 | Ch這pców, 200m grzbietowy | 15 lat i m這dsi Lista startowa |
Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny | 2:43.37 | G紟KA, Tomasz | ZROPO | Zdzieszowice | 21.11.08 |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
2 3 | HELIASZ, MICHA BABULA, Krzysztof | 00 00 | UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 | BRYΘA, Kamil NOWAK, Rados豉w SMOLI垶KI, PIOTR | 99 97 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie UKS Junior Kluczbork | NT NT NT |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 | RADKO, Micha J犵RZEJEWSKI, Daniel KRASICKI, Kacper STEIER, Marek | 00 00 00 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | NT NT NT NT |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 | MIKA, ㄆkasz BOLIBRZUCH, Jacek KARBOWNIK, Konarad GΜGOWSKI, Patryk | 99 00 99 00 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie | NT NT NT NT |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 | MARSZAΒK, Aleksander SZKUDLAREK, Filip SZYNDLER, Micha SMOLI垶KI, GRZEGORZ | 00 00 00 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MKS Zryw Opole UKS Junior Kluczbork | NT 3:40.82 NT NT |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 | WASIUK, Jakub FRANCZYK, Dariusz KOVALSKYY, Andrij ADAM紟, Marcin | 99 99 96 00 | MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:12.34 3:08.00 3:11.61 3:30.56 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 | PIOSEK, Krzysztof GWIODZIK, Przemys豉w KULESZY垶KI, Dawid CUPRY, Aleksander | 98 98 98 98 | DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 3:05.06 3:00.31 3:00.52 3:05.43 |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 | PAΘA, Mateusz GORGOSZ, Pawe ZAWADKA, Pawe KEMPA, Miko豉j | 99 98 99 99 | MMKS Kêdzierzyn-Kole DOKiS VEGA Dobrodzie MMKS Kêdzierzyn-Kole MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:58.00 2:54.94 2:57.30 2:58.18 |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 | PODBOR丘ZY垶KI, Mateusz LEMEK, ANDRZEJ GAJEWSKI, BARTΜMIEJ KUCZERA, Piotr | 98 95 95 98 | MMKS Kêdzierzyn-Kole UKS Junior Kluczbork UKS Junior Kluczbork MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:50.92 2:24.00 2:30.00 2:53.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 20.10.10 | Mieszane, 8 x 50m dowolny | 7 - 12 lat Lista startowa |
Seria 1 z 1 |
2 | MMKS Kêdzierzyn-Kole 1 | MMKS Kêdzierzyn-Kole | 2:10.64 |