V Memoria³ Im. Tadeusza S³aweckiego £ód¼, 16. - 17.10.2010 |
Konkurencja 11 2010-10-17 - 10:00 | Ch³opców, 100m dowolny | 12 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Chêciñski Wojciech Kalisiak Hubert Olszewski Maurycy Wiliñski Bart³omiej Mucha Bernard KOZ£OWKSKI B£A¯EJ | 98 98 98 96 97 98 | MUKS DELFIN Pionki UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MUKS DELFIN Pionki MUKS Wodnik £ask | 1:25.63 1:20.00 1:18.88 1:20.00 1:22.67 1:30.00 |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Urbañski Mateusz Podgórny Dawid Zaborowski Pawe³ Sta¶ Maciej Gwis Kamil Stankowski Szymon | 98 98 98 98 97 98 | SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ Klub P³ywacki MZOS P³ock MUKS Wodnik £ask SKS Start £ód¼ | 1:15.00 1:14.83 1:14.00 1:14.50 1:15.00 1:15.00 |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Weso³owski Jakub WAWRO WOJCIECH £ochowski Kacper Urbaniak Daniel Gawron Daniel Linowiecki Witold | 98 98 96 97 98 94 | MKS Trójka £ód¼ SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA MUKS Wodnik £ask MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MUKS Wodnik £ask | 1:13.33 1:12.55 1:12.00 1:12.22 1:13.00 1:14.00 |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Weso³owski Filip Cichoñ Maciej Hahn Jakub Ró¿añski Artur W³odarski Marek S³upski Piotr | 97 97 97 94 98 98 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ MUKS Wodnik £ask UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 1:10.77 1:10.44 1:10.00 1:10.00 1:10.53 1:12.00 |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Tomasz Barglowski Mateusz Kêpiñski Micha³ B³aszczyk Filip Gawron Gerrad Dêbski Micha³ | 98 98 97 97 98 98 | UKS 190 £ód¼ MKS "Ros" Pisz SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ Ikar Mielec UKS NAWA Skierniewice | 1:09.89 1:08.76 1:07.00 1:07.77 1:08.78 1:10.00 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Duranowski Bartosz Majgier Maciej Lipiñski Tomasz TWARDZIK Jiøí NOVÁK Pavel Kosiñski - Wajcht Piotr | 96 96 97 97 98 95 | SKS Start £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw MKS Juvenia Wroc³aw KPS Ostrawa KPS Ostrawa MKS Jedynka £ód¼ | 1:06.00 1:05.16 1:04.96 1:05.07 1:05.60 1:06.91 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | B£¡DEK ARKADIUSZ Hurko Mateusz Karwat Krzysztof Koz³owski Artur BUDI© Daniel Bauer Jakub | 97 97 96 95 97 97 | SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA MKS Juvenia Wroc³aw UKS NAWA Skierniewice MUKS Wodnik £ask KPS Ostrawa MKS Trójka £ód¼ | 1:04.66 1:04.33 1:04.00 1:04.00 1:04.59 1:04.86 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Galus Micha³ S±por Piotr BACHAN Luká¹ Stanis³awski Igor JERZYÑSKI KONRAD Dura Damian | 97 95 97 95 96 97 | MKS Trójka £ód¼ MUKS DELFIN Pionki KPS Ostrawa SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:03.33 1:03.11 1:02.40 1:03.00 1:03.33 1:03.50 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Koper Bart³omiej KOSAKOWSKI MIKO£AJ PERYDZEÑSKI DAMIAN BANASIAK BARTOSZ SOWA MARCIN Cwalina Kacper | 96 95 96 96 97 97 | Klub P³ywacki MZOS P³ock MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA UKS NAWA Skierniewice | 1:01.50 1:01.11 1:01.00 1:01.00 1:01.42 1:01.84 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Pasula Filip FELIÑCZAK WOJCIECH Bukalski Albert Hähnel Anton Szwugier Jakub Derfla Marcin | 96 96 95 96 96 95 | MKS Trójka £ód¼ SKS 137 Delfin £ód¼ MUKS DELFIN Pionki SC Chemnitz v.1892 MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów | 1:00.88 1:00.00 1:00.00 1:00.00 1:00.10 1:01.00 |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Rohmberger Thomas Ciborowski Bastian Rother Clemens Gawarkiewicz Mateusz Windrich Arne Staniszewski Adam | 97 95 97 94 95 97 | SV Zwickau 04 MKS "Ros" Pisz SC Chemnitz v.1892 Klub P³ywacki MZOS P³ock SC Chemnitz v.1892 MKS Trójka £ód¼ | 59.50 59.47 59.20 59.30 59.50 59.80 |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | Zaleski Piotr ¦cibiorek Krzysztof £owicki Marcin Schmidt Paul Lassek Bart³omiej Kirschke Patryk | 96 97 95 94 94 95 | EKS SKRA Be³chatów SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SC Chemnitz v.1892 MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 58.95 58.00 56.90 56.90 58.28 59.00 |
Seria 13 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | BRE¦ GRACJAN Szwedzki Dawid Miku³a Piotr KRAJEWSKI ARKADIUSZ KO£ODZIEJCZAK Filip Borkowski £ukasz | 95 94 94 95 94 95 | MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów Klub P³ywacki MZOS P³ock EKS SKRA Be³chatów SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 56.22 55.60 53.20 54.06 56.00 56.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2010-10-17 - 10:23 | Dziewcz±t, 100m dowolny | 12 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
2 3 4 | Zyga Natalia Mielczarek Marta Drewicz Nicola | 98 97 98 | UKS NAWA Skierniewice MUKS Wodnik £ask SKS Start £ód¼ | 1:50.00 1:25.00 1:25.00 |
Seria 2 z 11 |
2 3 4 5 | Kasiñska Adrianna Wiaderna Alicja Machnicka Martyna Jochymczak Maja | 98 98 98 95 | SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ MUKS Wodnik £ask | 1:20.00 1:18.57 1:19.90 1:20.00 |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Zieleniewicz Paulina Matuszyñska Katarzyna Pawlak Nikoletta Bugaj Karolina Krawczyk ¯aneta Kolbiarz Patrycja | 98 98 98 98 98 98 | MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ Ikar Mielec UKS 5 Konstantynów Klub P³ywacki MZOS P³ock | 1:17.77 1:15.32 1:15.00 1:15.19 1:16.00 1:18.20 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Padyk Agata Królewicz Konstancja Jastrzêbska Joanna Ryzinska Daria Sarna Katarzyna Sobczak Kamila | 97 98 97 98 98 98 | MKS Trójka £ód¼ Ikar Mielec UKS SP 149 £ód¼ MKS "Ros" Pisz UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów | 1:14.44 1:13.58 1:12.00 1:12.37 1:14.00 1:15.00 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | £aczkowska Karolina Jagielska Ró¿a Bartniak Dorota Wardzinska Martyna Soliwoda Klaudia Twardowska Agata | 97 97 97 98 98 98 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów | 1:11.11 1:11.11 1:10.68 1:11.00 1:11.11 1:11.80 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Wasilewska Katarzyna Wilk Ma³gorzata Knifel Monika Kaniak Aleksandra RYBAK ALEKSANDRA Szymczak Antonina | 96 95 97 97 98 98 | MUKS DELFIN Pionki MKS Juvenia Wroc³aw MKS Trójka £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA UKS 190 £ód¼ | 1:09.71 1:09.50 1:09.00 1:09.50 1:09.64 1:09.90 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Nowak Ewelina Ciesielska Justyna Stêpieñ Natalia PRAGA ALDONA Misterka Kamila Czech Magdalena | 97 95 97 97 97 97 | UKS 5 Konstantynów Klub P³ywacki MZOS P³ock UKS 5 Konstantynów SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 1:08.90 1:08.50 1:08.30 1:08.34 1:08.88 1:09.00 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Kukowska Sylwia Kowalska Karolina Purschwitz Tanja DUSÍKOVÁ Kateøina Wi¶niewska Karolina Borkowska Martyna | 98 95 97 97 95 94 | Ikar Mielec Klub P³ywacki MZOS P³ock SC Chemnitz v.1892 KPS Ostrawa MKS Jedynka £ód¼ MUKS Wodnik £ask | 1:07.98 1:07.50 1:06.69 1:07.43 1:07.89 1:08.00 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WI¦NIEWSKA MAGDALENA Schmiedel Alena Misiak Paula Kotynia Katarzyna Bednarek Paulina Gierczak Anna | 94 98 95 95 96 98 | MKS Trójka £ód¼ SC Chemnitz v.1892 LKS "OMEGA" KLESZCZÓW SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS 190 £ód¼ | 1:06.43 1:05.11 1:05.00 1:05.00 1:05.70 1:06.45 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | DOPIERA£A KAROLINA Paciorkiewicz Agata WASILEWSKA BARBARA GEBAUEROVÁ Petra Cewiñska Ida Pokrywka Karolina | 96 96 94 98 94 98 | TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ LKS "OMEGA" KLESZCZÓW KPS Ostrawa SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:04.00 1:03.00 1:02.10 1:02.80 1:04.00 1:04.88 |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | Umiñska Dominika GOLIÑSKA KATARZYNA Zyga Paulina Burska Justyna TURAJCZYK ALEKSANDRA Gruda Barbara | 94 96 94 95 97 95 | MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice | 1:01.12 1:01.00 1:01.00 1:01.00 1:01.00 1:02.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2010-10-17 - 10:45 | Dziewcz±t, 200m motylkowy | 13 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | Wróbel Angelika Wilk Ma³gorzata Harbig Juliane JASIAK MARTYNA Kusch Katarzyna | 97 95 95 96 97 | MKS Juvenia Wroc³aw MKS Juvenia Wroc³aw SC Chemnitz v.1892 UKS 5 Konstantynów MKS Juvenia Wroc³aw | 3:15.80 2:53.91 2:40.00 2:43.80 2:56.79 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Gruszczynska Marta Burska Justyna B±czek Adrianna Stasinowska Katarzyna Zyga Paulina B±czek Justyna | 95 95 96 94 94 96 | UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ | 2:35.00 2:30.00 2:28.00 2:28.00 2:30.00 2:40.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2010-10-17 - 10:52 | Ch³opców, 200m motylkowy | 13 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Ko³odziej Filip BACHAN Luká¹ TWARDZIK Jiøí | 97 97 97 | MKS Juvenia Wroc³aw KPS Ostrawa KPS Ostrawa | 2:49.74 2:46.40 2:47.50 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | Mielczarek Filip MUSIALIK MARCIN Wolanek Szymon Smogorzewski Krystian | 96 94 96 97 | EKS SKRA Be³chatów SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA SKS Start £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw | 2:33.59 2:25.45 2:30.00 2:40.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Abtan Otmar Perzankowski Kacper Borkowski £ukasz Lassek Bart³omiej £owicki Marcin Derfla Marcin | 95 96 95 94 95 95 | SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice UKS 5 Konstantynów | 2:24.00 2:21.19 2:08.11 2:14.31 2:22.00 2:25.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2010-10-17 - 11:02 | Dziewcz±t, 100m grzbietowy | 12 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 | Wiaderna Alicja Kaniak Aleksandra Jastrzêbska Joanna Pawlak Nikoletta Hertel Julia | 98 97 97 98 98 | MKS Trójka £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:31.44 1:25.05 1:25.00 1:25.00 1:31.11 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Zieleniewicz Paulina £akomy Dorota Zyga Natalia Osiñska Monika Jagielska Ró¿a Czech Magdalena | 98 98 98 98 97 97 | MKS Trójka £ód¼ Ikar Mielec UKS NAWA Skierniewice SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ | 1:24.44 1:20.23 1:20.00 1:20.00 1:23.33 1:25.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Krawczyk ¯aneta Stêpieñ Natalia Przymus Agata DUSÍKOVÁ Kateøina Knifel Monika Kujawa Wiktoria | 98 97 97 97 97 97 | UKS 5 Konstantynów UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ KPS Ostrawa MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:18.00 1:17.99 1:17.00 1:17.35 1:18.00 1:18.36 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Ves Katharina Soliwoda Klaudia Riegler Michelle Annett Cewiñska Ida Be³zo Wiktoria Bogucka Dagmara | 97 98 97 94 98 97 | SC Chemnitz v.1892 UKS NAWA Skierniewice SC Chemnitz v.1892 SKS Start £ód¼ Ikar Mielec MKS Juvenia Wroc³aw | 1:16.18 1:16.00 1:15.11 1:16.00 1:16.02 1:16.96 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Jaszczak Agnieszka Pokrywka Karolina Pisarska Agnieszka PRAGA ALDONA JOÑCZYK ALEKSANDRA Borkowska Martyna | 95 98 98 97 97 94 | MKS Jedynka £ód¼ UKS 190 £ód¼ UKS 190 £ód¼ SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA UKS 190 £ód¼ MUKS Wodnik £ask | 1:14.90 1:14.37 1:13.35 1:14.12 1:14.50 1:15.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Ró¿ycka Magdalena Nowak Ewelina W³odarczyk Ewelina Bednarek Paulina Karlikowska Julianna Purschwitz Tanja | 97 97 96 96 98 97 | MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów UKS SP 149 £ód¼ SC Chemnitz v.1892 | 1:13.00 1:12.30 1:10.00 1:11.40 1:12.74 1:13.02 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WO¬NICZAK PAULINA GEBAUEROVÁ Petra Kamiñska Joanna DOPIERA£A KAROLINA Gruda Barbara SZYMAÑSKA MONIKA | 97 98 94 96 95 96 | TP Olimpijczyk Aleksandrów KPS Ostrawa SKS Start £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS NAWA Skierniewice TP Olimpijczyk Aleksandrów | 1:10.00 1:08.60 1:06.00 1:08.00 1:09.00 1:10.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2010-10-17 - 11:15 | Ch³opców, 100m grzbietowy | 12 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 5 | Olszewski Maurycy Wiliñski Bart³omiej Cichoñ Maciej Kalisiak Hubert | 98 96 97 98 | MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 1:27.77 1:25.55 1:25.55 1:30.00 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Lewiñski Micha³ Weso³owski Filip Rohmberger Thomas Podgórny Dawid Józefiak Tomasz Stankowski Szymon | 98 97 97 98 98 98 | SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SV Zwickau 04 UKS 190 £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:23.00 1:19.99 1:19.00 1:19.90 1:21.43 1:24.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Hahn Jakub £ochowski Kacper B³aszczyk Filip Nowak Tomasz Gawron Daniel S±por Piotr | 97 96 97 98 98 95 | UKS 190 £ód¼ MUKS Wodnik £ask MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ MUKS DELFIN Pionki | 1:18.00 1:18.00 1:17.77 1:17.96 1:18.00 1:18.40 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Bukalski Albert Duranowski Bartosz JERZYÑSKI KONRAD Sobczak Karol W³odarski Marek Lodarski Kacper | 95 96 96 98 98 98 | MUKS DELFIN Pionki SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw UKS 190 £ód¼ Ikar Mielec | 1:17.00 1:15.00 1:14.44 1:14.94 1:16.94 1:17.30 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | JAK© Dominik B£¡DEK ARKADIUSZ Ludwig Daniel Paluszkiewicz Patryk Bauer Jakub Dura Damian | 97 97 97 96 97 97 | KPS Ostrawa SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA SC Chemnitz v.1892 UKS 190 £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 1:13.60 1:12.56 1:11.50 1:12.00 1:13.33 1:14.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Sawczuk Oskar Smogorzewski Krystian Pasula Filip Jachowicz Mateusz Umiñski Grzegorz KOSAKOWSKI MIKO£AJ | 98 97 96 96 97 95 | SKS Start £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 1:11.00 1:10.08 1:10.00 1:10.00 1:10.33 1:11.11 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | Kirschke Patryk Palica £ukasz KO£ODZIEJCZAK Filip Karwat Krzysztof Staniszewski Adam ¦cibiorek Krzysztof | 95 97 94 96 97 97 | SKS Start £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw SKS Start £ód¼ UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 1:09.00 1:07.60 1:05.00 1:07.00 1:08.22 1:09.00 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MO¦CICKI JAN Wi¶niewski Wiktor Sobczyk Maciej BUCHOLC BARTOSZ Zgierski Maksymilian Reinhold Vincent | 96 95 95 96 94 95 | TP Olimpijczyk Aleksandrów Klub P³ywacki MZOS P³ock MKS Trójka £ód¼ TP Olimpijczyk Aleksandrów MKS Trójka £ód¼ SC Chemnitz v.1892 | 1:04.00 1:03.20 1:01.93 1:03.00 1:03.24 1:04.10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2010-10-17 - 11:30 | Dziewcz±t, 200m klasyczny | 12 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | Mielczarek Marta Machnicka Martyna Jochymczak Maja | 97 98 95 | MUKS Wodnik £ask UKS 190 £ód¼ MUKS Wodnik £ask | 3:50.00 3:34.90 3:40.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Nowosielska Agnieszka Twardowska Agata Kowalska Karolina Ceka³a Aleksandra Ryzinska Daria Sobczak Kamila | 98 98 95 97 98 98 | MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów Klub P³ywacki MZOS P³ock MKS Juvenia Wroc³aw MKS "Ros" Pisz UKS 5 Konstantynów | 3:20.00 3:10.00 3:09.50 3:09.90 3:13.55 3:20.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | £aczkowska Karolina Wasilewska Katarzyna Bednarek Aleksandra Kasiñska Adrianna Bartniak Dorota Padyk Agata | 97 96 98 98 97 97 | MKS Trójka £ód¼ MUKS DELFIN Pionki UKS SP 149 £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ | 3:06.66 3:05.55 3:04.65 3:05.00 3:05.55 3:07.77 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Zyga Izabela Misiak Paula Zientarska Laura Gasin Nadia Biedrzycka Iga Ves Katharina | 96 95 95 98 97 97 | UKS NAWA Skierniewice LKS "OMEGA" KLESZCZÓW MKS Jedynka £ód¼ Ikar Mielec MKS "Ros" Pisz SC Chemnitz v.1892 | 2:58.00 2:56.00 2:53.00 2:55.97 2:57.89 3:03.34 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Walczak Anna Karpisz Milena Kotynia Katarzyna ZBROJEWSKA MICHALINA KANALO©OVÁ Tereza Nebelo Liv | 94 97 95 96 98 97 | MKS Trójka £ód¼ UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów KPS Ostrawa SC Chemnitz v.1892 | 2:50.43 2:50.00 2:38.00 2:42.00 2:50.30 2:51.87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2010-10-17 - 11:49 | Ch³opców, 200m klasyczny | 12 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | Urbañski Mateusz Linowiecki Witold Seweryn Marcin Gwis Kamil Ró¿añski Artur | 98 94 97 97 94 | SKS Start £ód¼ MUKS Wodnik £ask MKS Juvenia Wroc³aw MUKS Wodnik £ask MUKS Wodnik £ask | 3:40.00 3:30.00 3:12.58 3:30.00 3:35.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Józefiak Tomasz WAWRO WOJCIECH Cwalina Kacper Maraszek Igor Urbaniak Daniel Siminski Maciej | 98 98 97 98 97 98 | UKS SP 149 £ód¼ SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA UKS NAWA Skierniewice MKS Trójka £ód¼ MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ | 3:09.75 3:04.34 2:58.00 3:00.00 3:08.88 3:10.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | Koper Bart³omiej Jurke Florian SOWA MARCIN Szwugier Jakub Ciborowski Bastian FE©ÁREK Luká¹ | 96 96 97 96 95 97 | Klub P³ywacki MZOS P³ock SC Chemnitz v.1892 SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA MKS Trójka £ód¼ MKS "Ros" Pisz KPS Ostrawa | 2:55.00 2:52.00 2:47.32 2:50.55 2:52.68 2:57.60 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | KAWCZYÑSKI MARCIN Tañski Pawe³ Szwedzki Dawid GO£ÊBIOWSKI Maciej Miku³a Piotr MACIEJEWSKI PIOTR | 95 97 94 94 94 96 | SKS 137 Delfin £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ Klub P³ywacki MZOS P³ock TP Olimpijczyk Aleksandrów | 2:40.00 2:36.63 2:25.00 2:36.01 2:38.50 2:42.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2010-10-17 - 12:08 | Dziewcz±t, 50m motylkowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Bugaj Karolina Wardzinska Martyna Owczarek Karolina £akomy Dorota Kolbiarz Patrycja Drewicz Nicola | 98 98 98 98 98 98 | Ikar Mielec SKS Start £ód¼ UKS 5 Konstantynów Ikar Mielec Klub P³ywacki MZOS P³ock SKS Start £ód¼ | 39.92 39.00 38.50 38.78 39.80 40.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | Szymczak Antonina RYBAK ALEKSANDRA Matuszyñska Katarzyna Be³zo Wiktoria Gierczak Anna Sarna Katarzyna | 98 98 98 98 98 98 | UKS 190 £ód¼ SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA UKS SP 149 £ód¼ Ikar Mielec UKS 190 £ód¼ UKS NAWA Skierniewice | 36.76 35.67 34.27 35.50 35.73 37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2010-10-17 - 12:12 | Ch³opców, 50m motylkowy | 12 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | Zaborowski Pawe³ Derczynski Franciszek Lewiñski Micha³ | 98 98 98 | SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ | 40.00 38.00 40.00 |
Seria 2 z 3 |
2 3 4 5 | Sta¶ Maciej S³upski Piotr Barglowski Mateusz Weso³owski Jakub | 98 98 98 98 | Klub P³ywacki MZOS P³ock UKS NAWA Skierniewice MKS "Ros" Pisz MKS Trójka £ód¼ | 37.50 35.00 35.40 37.77 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Lodarski Kacper Sawczuk Oskar Dêbski Dominik Milczarek Piotr NOVÁK Pavel Dêbski Micha³ | 98 98 98 98 98 98 | Ikar Mielec SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ UKS 190 £ód¼ KPS Ostrawa UKS NAWA Skierniewice | 34.31 34.00 31.00 31.82 34.10 34.50 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2010-10-17 - 12:16 | Dziewcz±t, 200m zmienny | 12 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | Bogucka Dagmara Królewicz Konstancja Owczarek Karolina | 97 98 98 | MKS Juvenia Wroc³aw Ikar Mielec UKS 5 Konstantynów | 3:02.14 3:01.01 3:02.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Bednarek Aleksandra Ciesielska Justyna Zientarska Laura Kukowska Sylwia Gasin Nadia Osiñska Monika | 98 95 95 98 98 98 | UKS SP 149 £ód¼ Klub P³ywacki MZOS P³ock MKS Jedynka £ód¼ Ikar Mielec Ikar Mielec SKS Start £ód¼ | 2:53.97 2:51.00 2:50.00 2:50.64 2:53.71 3:00.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | Riegler Michelle Annett Ró¿ycka Magdalena Karlikowska Julianna JOÑCZYK ALEKSANDRA Kusch Katarzyna Zyga Izabela | 97 97 98 97 97 96 | SC Chemnitz v.1892 MKS Trójka £ód¼ UKS SP 149 £ód¼ UKS 190 £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw UKS NAWA Skierniewice | 2:45.24 2:45.00 2:42.07 2:45.00 2:45.19 2:47.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | JASIAK MARTYNA Harbig Juliane KANALO©OVÁ Tereza Schmiedel Alena Pisarska Agnieszka Przymus Agata | 96 95 98 98 98 97 | UKS 5 Konstantynów SC Chemnitz v.1892 KPS Ostrawa SC Chemnitz v.1892 UKS 190 £ód¼ SKS Start £ód¼ | 2:42.00 2:38.00 2:35.40 2:37.09 2:38.88 2:42.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | W³odarczyk Ewelina Nebelo Liv TURAJCZYK ALEKSANDRA BARCZUCH ALEKSANDRA Gruszczynska Marta Stasinowska Katarzyna | 96 97 97 96 95 94 | SKS Start £ód¼ SC Chemnitz v.1892 TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów UKS 5 Konstantynów SKS Start £ód¼ | 2:35.00 2:34.89 2:34.00 2:34.00 2:35.00 2:35.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ZBROJEWSKA MICHALINA WO¬NICZAK PAULINA Kamiñska Joanna Paciorkiewicz Agata Biedrzycka Iga SZYMAÑSKA MONIKA | 96 97 94 96 97 96 | UKS 5 Konstantynów TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS "Ros" Pisz TP Olimpijczyk Aleksandrów | 2:32.00 2:31.00 2:22.00 2:30.00 2:31.62 2:32.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2010-10-17 - 12:36 | Ch³opców, 200m zmienny | 12 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 | Sobczak Karol Derczynski Franciszek Hurko Mateusz | 98 98 97 | MKS Juvenia Wroc³aw SKS Start £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw | 2:51.00 2:50.00 2:50.84 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Gawron Gerrad Milczarek Piotr Majgier Maciej FE©ÁREK Luká¹ BUDI© Daniel Lipiñski Tomasz | 98 98 96 97 97 97 | Ikar Mielec UKS 190 £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw KPS Ostrawa KPS Ostrawa MKS Juvenia Wroc³aw | 2:43.08 2:42.15 2:40.89 2:41.50 2:42.40 2:44.90 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Kêpiñski Micha³ JAK© Dominik Umiñski Grzegorz Dêbski Dominik Galus Micha³ Paluszkiewicz Patryk | 97 97 97 98 97 96 | SKS Start £ód¼ KPS Ostrawa MKS Trójka £ód¼ SKS Start £ód¼ MKS Trójka £ód¼ UKS 190 £ód¼ | 2:40.00 2:39.20 2:37.22 2:39.00 2:39.99 2:40.00 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Tañski Pawe³ Jurke Florian MUSIALIK MARCIN Jachowicz Mateusz Gawarkiewicz Mateusz Ludwig Daniel | 97 96 94 96 94 97 | MKS Juvenia Wroc³aw SC Chemnitz v.1892 SEKCJA P£YWACKA "MOTYL" MOSiR STALOWA WOLA SKS Start £ód¼ Klub P³ywacki MZOS P³ock SC Chemnitz v.1892 | 2:35.74 2:35.50 2:31.54 2:35.00 2:35.50 2:36.50 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | Abtan Otmar Rohmberger Thomas Mielczarek Filip Hähnel Anton Wolanek Szymon Palica £ukasz | 95 97 96 96 96 97 | SKS Start £ód¼ SV Zwickau 04 EKS SKRA Be³chatów SC Chemnitz v.1892 SKS Start £ód¼ MKS Juvenia Wroc³aw | 2:29.00 2:26.50 2:25.26 2:25.50 2:27.00 2:29.81 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PERYDZEÑSKI DAMIAN MO¦CICKI JAN Zaleski Piotr Rother Clemens BANASIAK BARTOSZ Stanis³awski Igor | 96 96 96 97 96 95 | TP Olimpijczyk Aleksandrów TP Olimpijczyk Aleksandrów EKS SKRA Be³chatów SC Chemnitz v.1892 TP Olimpijczyk Aleksandrów SKS Start £ód¼ | 2:25.00 2:25.00 2:23.36 2:23.50 2:25.00 2:25.00 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KRAJEWSKI ARKADIUSZ BUCHOLC BARTOSZ Reinhold Vincent Windrich Arne Wi¶niewski Wiktor Schmidt Paul | 95 96 95 95 95 94 | EKS SKRA Be³chatów TP Olimpijczyk Aleksandrów SC Chemnitz v.1892 SC Chemnitz v.1892 Klub P³ywacki MZOS P³ock SC Chemnitz v.1892 | 2:21.67 2:19.00 2:18.00 2:18.50 2:20.00 2:22.00 |