Nr  1. Dziewcząt, 1500m dowolny  16 lat
Nr  2. Chłopców, 800m dowolny  16 lat
Nr  3. Mieszane, 4 x 100m zmienny  16 lat
Nr  4. Dziewcząt, 50m dowolny  16 lat
Nr  5. Chłopców, 50m dowolny  16 lat
Nr  6. Dziewcząt, 50m klasyczny  16 lat
Nr  7. Chłopców, 50m klasyczny  16 lat
Nr  8. Dziewcząt, 100m motylkowy  16 lat
Nr  9. Chłopców, 100m motylkowy  16 lat
Nr  10. Dziewcząt, 200m dowolny  16 lat
Nr  11. Chłopców, 200m dowolny  16 lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  13. Chłopców, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  14. Dziewcząt, 400m zmienny  16 lat
Nr  15. Chłopców, 400m zmienny  16 lat
Nr  7. Chłopców, 50m klasyczny  16 lat
Nr  10. Dziewcząt, 200m dowolny  16 lat
Nr  4. Dziewcząt, 50m dowolny  16 lat
Nr  5. Chłopców, 50m dowolny  16 lat
Nr  6. Dziewcząt, 50m klasyczny  16 lat
Nr  7. Chłopców, 50m klasyczny  16 lat
Nr  8. Dziewcząt, 100m motylkowy  16 lat
Nr  9. Chłopców, 100m motylkowy  16 lat
Nr  10. Dziewcząt, 200m dowolny  16 lat
Nr  11. Chłopców, 200m dowolny  16 lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  13. Chłopców, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  14. Dziewcząt, 400m zmienny  16 lat
Nr  15. Chłopców, 400m zmienny  16 lat
Nr  16. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  16 lat
Nr  17. Chłopców, 4 x 200m dowolny  16 lat
Nr  18. Dziewcząt, 50m motylkowy  16 lat
Nr  19. Chłopców, 50m motylkowy  16 lat
Nr  20. Dziewcząt, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  21. Chłopców, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  22. Dziewcząt, 400m dowolny  16 lat
Nr  23. Chłopców, 400m dowolny  16 lat
Nr  24. Dziewcząt, 100m klasyczny  16 lat
Nr  25. Chłopców, 100m klasyczny  16 lat
Nr  26. Dziewcząt, 200m zmienny  16 lat
Nr  27. Chłopców, 200m zmienny  16 lat
Nr  18. Dziewcząt, 50m motylkowy  16 lat
Nr  19. Chłopców, 50m motylkowy  16 lat
Nr  20. Dziewcząt, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  21. Chłopców, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  22. Dziewcząt, 400m dowolny  16 lat
Nr  23. Chłopców, 400m dowolny  16 lat
Nr  24. Dziewcząt, 100m klasyczny  16 lat
Nr  25. Chłopców, 100m klasyczny  16 lat
Nr  26. Dziewcząt, 200m zmienny  16 lat
Nr  27. Chłopców, 200m zmienny  16 lat
Nr  28. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  16 lat
Nr  29. Chłopców, 4 x 100m dowolny  16 lat
Nr  30. Dziewcząt, 200m motylkowy  16 lat
Nr  31. Chłopców, 200m motylkowy  16 lat
Nr  32. Dziewcząt, 100m dowolny  16 lat
Nr  33. Chłopców, 100m dowolny  16 lat
Nr  34. Dziewcząt, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  35. Chłopców, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  36. Dziewcząt, 200m klasyczny  16 lat
Nr  37. Chłopców, 200m klasyczny  16 lat
Nr  38. Dziewcząt, 800m dowolny  16 lat
Nr  39. Chłopców, 1500m dowolny  16 lat
Nr  30. Dziewcząt, 200m motylkowy  16 lat
Nr  31. Chłopców, 200m motylkowy  16 lat
Nr  32. Dziewcząt, 100m dowolny  16 lat
Nr  33. Chłopców, 100m dowolny  16 lat
Nr  34. Dziewcząt, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  35. Chłopców, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  36. Dziewcząt, 200m klasyczny  16 lat
Nr  37. Chłopców, 200m klasyczny  16 lat
Nr  38. Dziewcząt, 800m dowolny  16 lat
Nr  39. Chłopców, 1500m dowolny  16 lat
Nr  40. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  16 lat
Nr  41. Chłopców, 4 x 100m zmienny  16 lat


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 16 lat
Gliwice, 13. - 16.7.2023


Konkurencja 1
13.07.2023 - 17:00
Dziewcząt, 1500m dowolny16 lat
Wyniki

RP1616:38.90Donata KilijańskaKSZO Ostrowiec Św.08.07.2011

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Małolepsza Weronika07MKP Szczecin17:48.42+0.68101%639
50m:
100m:
200m:
250m:
300m:
32.03
34.01
1:09.99
35.66
35.30
350m:
400m:
450m:
500m:
550m:
35.66
35.26
35.57
35.28
35.85
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
35.51
36.06
35.91
36.01
35.81
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
36.34
35.75
36.37
35.90
36.23
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
36.05
36.34
36.03
36.53
36.08
1350m:
1400m:
1500m:
36.40
36.15
1:10.34
2.Kuczmar Zuzanna07UKP ,,Polonia Warszawa''18:06.93+0.81+ 18.51100%607
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
31.97
34.85
35.30
35.39
36.09
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
35.62
36.17
35.66
36.60
36.23
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
36.81
36.23
36.71
36.34
37.20
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
36.66
37.10
36.65
36.80
36.70
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
37.01
36.58
37.19
36.62
37.52
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
36.51
36.76
36.41
36.35
34.90
3.Wiernicka Julia07KU AZS UMCS Lublin18:19.27+0.79+ 30.85102%587
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
31.76
34.40
35.20
35.13
35.64
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
36.06
35.57
36.01
36.08
36.54
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
36.31
36.91
36.82
37.23
36.92
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
37.03
36.85
37.12
36.54
37.81
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
37.52
38.05
37.78
38.03
37.80
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
38.31
37.62
38.00
36.95
37.28
4.Rączkowska Maja07LKS Jedność 32 Przyszowice18:21.90+0.73+ 33.4898%582
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
32.78
35.33
36.19
36.21
36.42
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
36.39
36.91
36.61
36.73
36.90
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
37.05
37.17
37.17
37.17
37.36
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
37.21
37.49
37.50
37.29
37.01
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
37.57
36.93
37.17
37.38
37.64
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
36.97
36.87
36.85
36.20
35.43
5.Szopa Natalia07UKP Gryf Dębica18:26.66+0.70+ 38.2497%575
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
31.03
34.42
35.52
35.49
35.96
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
35.68
36.22
36.30
36.70
37.05
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
37.83
37.41
37.46
36.97
37.07
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
36.83
37.81
38.39
38.06
38.41
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
37.69
37.59
37.55
37.69
37.77
1300m:
1400m:
1450m:
1500m:
6.86
10.19
2:14.20
36.51
6.Rydyńska Maja07MKS SP 63 Bydgoszcz18:42.65+0.92+ 54.23106%551
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
34.22
37.14
36.99
37.93
37.85
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
38.02
38.78
38.47
37.22
38.20
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
37.79
37.93
37.93
37.78
37.53
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
37.72
37.93
37.25
37.33
37.84
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
37.75
37.23
38.05
37.45
37.67
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
38.12
37.19
37.32
36.40
33.62
7.Trafalska Zuzanna07UKS 190 Łódź18:43.29+0.82+ 54.87102%550
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
34.75
37.22
37.92
37.25
37.22
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
36.35
36.66
36.32
36.81
36.31
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
36.74
36.36
36.48
36.89
37.07
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
37.10
37.47
38.10
38.88
38.07
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
38.82
38.12
38.66
37.69
38.12
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
39.09
38.46
38.43
39.01
36.92
8.Laszczak Aleksandra07UKP Unia Oświęcim18:52.84+0.79+ 1:04.42105%536
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
33.41
36.49
36.82
36.86
36.97
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
37.51
1:52.34

1:52.24
600m:
700m:
800m:
900m:
950m:
1:15.51
1:15.99
1:16.61
1:16.52
38.63
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
38.45
38.26
38.57
38.38
39.01
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1500m:
38.79
39.29
1:54.37

1:13.78
9.Szczerba Patrycja07Ognisko TKKF DELFIN Tarnów18:56.50+0.78+ 1:08.0898%531
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
34.18
36.47
37.12
37.43
37.91
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
37.39
37.85
37.37
38.22
37.95
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
38.22
38.23
38.04
38.34
38.20
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
38.42
38.42
38.70
38.76
38.73
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
38.71
38.61
38.60
38.52
38.11
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
38.07
38.08
38.12
37.45
36.28
10.Wożakowska Zofia07KU AZS UMCS Lublin19:12.74+0.72+ 1:24.32106%509
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
32.17
34.93
36.24
36.60
37.27
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
37.11
1:54.42

1:55.75
550m:
600m:
650m:
700m:
800m:
1:57.96

1:59.33

1:19.55
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
39.99
39.34
40.05
39.13
39.83
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
39.26
39.84
39.57
39.23
39.44
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
39.56
38.60
38.69
36.58
11.Zakrzewska Oliwia07UKS Nawa Skierniewice19:16.45+0.75+ 1:28.0396%504
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
33.59
36.74
37.63
37.84
38.00
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
38.42
38.86
38.42
38.79
39.20
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
38.72
38.90
39.29
38.98
39.01
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
39.69
38.91
39.22
39.78
39.19
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
39.24
39.33
39.14
38.79
39.04
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
38.91
38.97
38.55
38.28
37.02
12.Dzięgiel Marta07UKS Manta Warszawa Włochy19:26.96+0.75+ 1:38.54104%490
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
33.32
37.32
38.32
38.21
39.03
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
38.58
39.11
38.68
39.26
38.69
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
39.60
39.06
39.93
39.49
39.96
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
39.17
39.81
39.75
40.04
39.60
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
39.66
39.58
39.92
39.43
39.49
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
39.26
39.18
39.07
38.38
36.06
13.Cała Anastazja07UKP Unia Oświęcim19:40.85+0.76+ 1:52.43-473
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
33.99
37.18
38.16
38.74
38.79
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
38.94
39.23
39.11
39.70
39.48
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
40.40
40.01
40.19
39.84
39.87
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
39.33
39.81
39.24
40.21
39.07
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
40.35
39.72
39.99
39.90
41.24
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
40.45
40.97
40.49
39.55
36.90
14.Jacuk Julia07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz19:51.29+0.66+ 2:02.87106%461
50m:
100m:
150m:
200m:
33.44
37.15
1:56.94
300m:
350m:
400m:
450m:
1:18.93
39.76
40.44
1:59.55
500m:
550m:
600m:
700m:

2:01.01

1:20.96
750m:
800m:
900m:
950m:
39.81
40.97
1:21.28
40.53
1000m:
1100m:
1200m:
1250m:
40.82
1:19.99
1:20.70
40.31
1300m:
1350m:
1400m:
1500m:
40.47
40.19
40.48
1:17.43


<< TOP >>
Konkurencja 2
13.07.2023 - 17:40
Chłopców, 800m dowolny16 lat
Wyniki

RP168:08.01Krzysztof PielowskiMTP Kormoran Olsztyn29.11.2007

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Gnaczyński Michał07MKP Szczecin8:18.26+0.69100%747
50m:
100m:
150m:
28.49
30.98
30.82
200m:
250m:
300m:
30.93
30.79
31.07
350m:
400m:
500m:
31.47
31.47
1:03.98
600m:
650m:
700m:
1:03.53
31.87
31.86
750m:
800m:
31.35
29.65
2.Piętka Miłosz07MKP Szczecin8:29.61+0.66+ 11.35100%698
50m:
100m:
150m:
28.74
30.97
31.70
200m:
250m:
300m:
31.64
31.78
31.89
350m:
400m:
450m:
32.17
31.94
32.20
500m:
550m:
600m:
32.23
32.68
32.43
650m:
700m:
750m:
32.94
33.03
32.58
800m:30.69
3.Major Erik07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry8:39.59+0.69+ 21.3397%658
50m:
100m:
150m:
28.94
31.59
32.19
200m:
250m:
300m:
32.30
32.33
32.99
350m:
400m:
450m:
32.74
32.81
32.89
500m:
550m:
600m:
32.78
33.48
33.18
650m:
700m:
750m:
33.13
33.97
32.64
800m:31.63
4.Ponieważ Oliwier07KU AZS UMCS Lublin8:42.39+0.67+ 24.13104%648
50m:
100m:
150m:
29.03
31.50
31.99
200m:
250m:
300m:
32.31
32.54
32.94
350m:
400m:
450m:
33.18
32.73
33.40
500m:
550m:
600m:
33.11
33.60
33.22
650m:
700m:
750m:
34.11
33.56
33.37
800m:31.80
5.Kanczkowski Szymon07UKS Tri-Team Rumia8:50.23+0.78+ 31.97103%619
50m:
100m:
150m:
29.88
32.74
32.95
200m:
250m:
300m:
33.29
33.58
33.69
350m:
400m:
450m:
33.80
33.83
33.98
500m:
550m:
600m:
33.69
33.75
33.62
650m:
700m:
750m:
33.40
33.63
33.11
800m:31.29
6.Walkowski Bartosz07UKS 190 Łódź8:50.31+0.67+ 32.05107%619
50m:
100m:
150m:
28.78
31.11
32.42
200m:
250m:
300m:
33.20
33.42
33.84
400m:
450m:
500m:
1:08.49
34.53
33.84
550m:
600m:
650m:
33.58
33.79
33.97
700m:
750m:
800m:
34.08
33.25
32.01
7.Wentland Miłosz07MKS Trójka Łódź8:50.98+0.75+ 32.72103%617
50m:
100m:
150m:
29.44
31.78
32.52
200m:
250m:
300m:
33.04
33.79
33.70
350m:
400m:
450m:
33.58
33.77
34.28
500m:
550m:
600m:
34.27
33.46
34.12
650m:
700m:
750m:
34.56
34.00
33.29
800m:31.38
8.Kraska Mateusz07UKS SMS Galicja Kraków8:51.46+0.64+ 33.20104%615
50m:
100m:
150m:
29.70
31.93
32.64
200m:
250m:
300m:
33.14
33.00
33.72
350m:
400m:
450m:
33.60
33.87
33.98
500m:
550m:
600m:
34.06
34.00
34.50
650m:
700m:
750m:
34.22
34.64
33.16
800m:31.30
9.Okoń Jakub07MKS Juvenia Wrocław8:54.51+0.60+ 36.25101%605
50m:
100m:
150m:
29.82
32.54
32.60
200m:
250m:
300m:
33.14
33.30
33.68
350m:
400m:
450m:
33.68
33.78
33.96
500m:
550m:
600m:
34.28
34.54
34.67
650m:
700m:
750m:
34.41
34.68
32.95
800m:32.48
10.Selder Krystian07MKS Trójka Łódź8:56.33+0.71+ 38.07104%599
50m:
100m:
150m:
29.41
33.13
33.44
200m:
250m:
300m:
33.28
33.85
34.10
350m:
400m:
450m:
33.77
33.92
33.78
500m:
550m:
600m:
34.13
33.99
34.55
650m:
700m:
750m:
33.96
34.57
33.87
800m:32.58
11.Boruszewski Filip07UKS SP-149 Łódź8:58.46+0.75+ 40.2097%591
50m:
100m:
150m:
29.56
33.65
34.04
200m:
250m:
300m:
33.65
33.79
33.72
350m:
400m:
450m:
34.04
34.05
34.19
500m:
550m:
600m:
34.36
34.14
33.92
650m:
700m:
750m:
34.27
33.53
34.11
800m:33.44
12.Mazur Adam07Grupa 5Styl9:01.68+0.71+ 43.42103%581
50m:
100m:
150m:
30.30
33.28
33.81
200m:
250m:
300m:
33.73
34.01
33.91
350m:
400m:
450m:
34.43
34.26
34.85
500m:
550m:
600m:
34.50
34.68
34.40
650m:
700m:
750m:
34.55
33.82
34.07
800m:33.08
13.Baranowski Alex07KS Posnania Poznań9:08.85+0.77+ 50.59104%558
50m:
100m:
150m:
29.74
32.69
33.39
200m:
250m:
300m:
33.75
34.11
34.46
350m:
400m:
450m:
34.48
35.12
35.22
500m:
550m:
600m:
35.08
35.29
35.17
650m:
700m:
750m:
35.38
33.77
36.17
800m:35.03
14.Wieczorek Kacper07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie9:23.08+0.70+ 1:04.8299%517
50m:
100m:
150m:
30.45
33.79
35.15
200m:
250m:
300m:
35.08
35.47
36.02
350m:
400m:
450m:
35.63
36.02
35.74
500m:
550m:
600m:
36.08
35.80
36.45
650m:
700m:
750m:
35.81
36.04
35.08
800m:34.47
15.Łukawski Tomasz07Mokotowski UKP Warszawianka9:23.80+0.68+ 1:05.54106%515
50m:
100m:
150m:
29.43
33.15
35.23
200m:
250m:
300m:
35.55
36.11
35.48
350m:
400m:
450m:
36.27
36.12
36.11
500m:
550m:
600m:
36.13
36.46
35.98
650m:
700m:
750m:
36.57
35.87
35.44
800m:33.90


<< TOP >>
Konkurencja 3
13.07.2023 - 18:00
Mieszane, 4 x 100m zmienny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2023
PozycjaCzasCRStrata% popr.FINA
1.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa4:08.56+0.58100%670
Ścibiorek Dominika
Czogała Grzegorz
+0.58
+0.32
31.71
29.82
1:06.49
1:04.71
Jabłoński Jakub
Bakun Maja
+0.29
+0.48
26.68
28.47
57.32
1:00.04
2.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa4:12.78+0.62+ 4.22101%637
Ślesik Oskar
Ryznar Katarzyna
+0.62
+0.39
28.26
34.15
59.18
1:14.76
Wildner Arkadiusz
Figurska Paula
+0.34
+0.39
26.29
29.12
57.88
1:00.96
3.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin4:13.08+0.54+ 4.52101%635
Adamowska Nadia
Przybylska Oliwia
+0.54
+0.36
32.48
35.64
1:08.66
1:15.62
Bieliński Bartosz
Pietroń Przemysław
+0.35
+0.16
26.32
24.96
57.65
51.15
4.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź4:15.92+0.74+ 7.36100%614
Urbaniak Olivier
Rutkowska Aneta
+0.74
+0.21
28.43
34.46
59.05
1:19.71
Gajda Jan
Węgrzycka Małgorzata
+0.26
+0.29
26.01
28.43
56.95
1:00.21
5.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim4:16.80+0.57+ 8.24102%608
Krupa Jakub
Wiśniewski Wiktor
+0.57
+0.45
28.67
32.80
59.31
1:10.29
Mlaś Viktoria
Sowa Barbara
+0.81
+0.27
30.28
28.86
1:06.79
1:00.41
6.Mokotowski UKP Warszawianka 1Mokotowski UKP Warszawianka4:17.01+0.58+ 8.45101%606
Kozakiewicz Aleksander
Dennis Oliver
+0.58
+0.25
30.10
32.92
1:02.09
1:11.27
Bonecka Anna
Taraszkiewicz Zofia
+0.26
+0.32
29.37
28.28
1:03.57
1:00.08
7.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa4:17.66+0.61+ 9.10103%602
Badura Oliwia
Wiśniewski Jakub
+0.61
+0.33
32.78
31.50
1:07.86
1:07.69
Krysiak Maciej
Tomaszewska Maja
+0.27
+0.38
26.95
29.75
57.48
1:04.63
8.UKS "Feniks" Dębica 1UKS "Feniks" Dębica4:25.01+0.62+ 16.45-553
Kozioł Gabriela
Gondek Bartosz
+0.62
+0.26
33.00
32.09
1:09.08
1:13.11
Żołnierczyk Adrian
Olejarnik Magdalena
+0.27
+0.53
26.96
29.10
1:00.03
1:02.79
9.UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 1UKS Wodnik Siemianowice Śląskie4:26.20+0.62+ 17.64104%546
Sitkiewicz Jagoda
Dąbrowski Filip
+0.62
+0.39
1:45.661:12.87
1:08.80
Ficek Aleksander
Boczej Agata
+0.33
+0.40

29.48
1:02.06
1:02.47
10.KU AZS UMCS Lublin 2KU AZS UMCS Lublin4:29.47+0.60+ 20.91-526
Poppe Marta
Grzywiński Jakub
+0.60
+0.52
34.64
34.82
1:11.44
1:13.72
Biernacka Lena
Ponieważ Oliwier
+0.33
+0.32
30.87
27.29
1:07.20
57.11
11.Mokotowski UKP Warszawianka 2Mokotowski UKP Warszawianka4:34.50+0.58+ 25.94100%498
Michalska Pola
Wichulska Małgorzata
+0.58
+0.29
34.16
37.26
1:11.89
1:20.09
Obłuski Aleksander
Wasielewski Krzysztof
+0.70
+0.27
28.76
27.37
1:03.52
59.00
12.MPKS Orka w Ciechanowie 1MPKS Orka w Ciechanowie4:37.28+0.70+ 28.72103%483
Niepytalski Maciej
Butryn Wiktoria
+0.70
+0.39
1:47.851:10.21
1:22.42
Zarzecka Roksana
Garstka Aleksander
+0.55
+0.46
31.83
25.90
1:09.72
54.93
DYSKW.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków-
M1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.  (Czas: 18:16)
Nowakowski Oliwier
Marciniak Aleksandra
+0.57
+0.51
29.31
37.62
1:00.31
1:21.56
Kamzol Flawia
Kraska Mateusz
+0.31
+0.30
DYSKW.UKS Nawa Skierniewice 1UKS Nawa Skierniewice-
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).  (Czas: 18:15)
Denisiewicz Zuzanna, Głowacki Sebastian, Brodowski Michał, Sarna Inez
DYSKW.KS Neptun Świdnica 1KS Neptun Świdnica-
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).  (Czas: 18:16)
Lęga Natalia
Ścisłowicz Kinga

-0.95
35.231:14.69Borkowski Marcel
Hołdys Hubert
+0.14
+0.37


<< TOP >>
Konkurencja 4
14.07.2023 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP1625.54Agata KorcWKS Śląsk Wrocław03.08.2002

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Kamzol Flawia07UKS SMS Galicja Kraków26.26+0.70100%732A
2.Wrzeszczyńska Marta07KS Posnania Poznań27.05+0.68+ 0.7998%670A
3.Sitkiewicz Jagoda07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie27.66+0.66+ 1.40101%626A
4.Sarna Inez07UKS Nawa Skierniewice27.69+0.70+ 1.43102%624A
Władyczka Amelia07WKS Śląsk Wrocław27.69+0.72+ 1.4397%624A
6.Gulczyńska Natalia07Uks Cityzen27.77+0.69+ 1.51102%619A
7.Bakun Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa27.86+0.62+ 1.60103%613A
8.Markiewicz Weronika07AZS AWF Warszawa27.87+0.60+ 1.6196%612A
9.Giewiada Patrycja07UKS "Krośnicka Przystań"27.90+0.71+ 1.64101%610B
10.Kłos Oliwia07KP Raw-Swim27.93+0.65+ 1.6799%608B
11.Łapeta Iga07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy28.17+0.61+ 1.91101%593B
12.Sado Aleksandra07Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS''28.19+0.68+ 1.93103%591B
13.Figurska Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa28.31+0.70+ 2.05100%584B
14.Machno Anna07KS Victoria Zawiercie28.32+0.69+ 2.06100%583B
15.Taraszkiewicz Zofia07Mokotowski UKP Warszawianka28.34+0.65+ 2.08101%582B
16.Góralczyk Aleksandra07UKS Ostrobramska28.51+0.76+ 2.25105%572B
17.Budzeń Monika07MKP Astromal-Leszno28.58+0.77+ 2.32105%568R
18.Zabrzeska Kinga07MKS Juvenia Wrocław28.68+0.71+ 2.42100%562R
19.Grzegorzewska Julia07Mokotowski UKP Warszawianka28.69+0.66+ 2.4397%561
20.Ścibiorek Dominika07UKS G-8 Bielany Warszawa28.81+0.67+ 2.5599%554
21.Biernacka Lena07KU AZS UMCS Lublin28.85+0.74+ 2.5999%552
22.Rutkowska Aneta07MKS Trójka Łódź28.86+0.68+ 2.6094%551
23.Muras Nina07Mokotowski UKP Warszawianka28.92+0.67+ 2.66101%548
24.Olejarnik Magdalena07UKS "Feniks" Dębica28.94+0.67+ 2.68100%547
25.Palluth Aleksandra07KP Aquapark Wągrowiec28.99+0.71+ 2.7397%544
26.Gorgosz Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice29.00+0.70+ 2.7495%543
27.Jaśniecka Paulina07UKS MOS w Opolu29.08+0.72+ 2.8297%539
28.Golanowska Gabriela07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz29.17+0.75+ 2.9199%534
29.Marcjanek Wiktoria07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej29.24+0.70+ 2.9897%530
30.Borkowska Dominika07UKS ,,Omega'' Olkusz29.25+0.69+ 2.99104%529
31.Piaścińska Alicja07Mokotowski UKP Warszawianka29.27+0.67+ 3.01102%528
32.Michalak Zuzanna07UKS Manta Warszawa Włochy29.49+0.68+ 3.2397%517
33.Połeć Hanna07MKS Trójka Łódź29.50+0.78+ 3.2499%516
34.Gracka Hanna07MKP Szczecin29.62+0.66+ 3.36101%510
35.Rojek Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy29.63+0.75+ 3.3797%509
36.Zakrzewska Natalia07UKS "Krośnicka Przystań"29.74+0.74+ 3.48101%504
37.Filipowicz Barbara07UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.78+0.85+ 3.5298%502
Tomaszewska Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa29.78+0.65+ 3.52101%502
39.Tomkiel Anna07Mokotowski UKP Warszawianka29.91+0.77+ 3.65100%495
Stawecka Maria07SWIMLAND Olsztyn29.91+0.63+ 3.65102%495
41.Vysata Zuzanna07Mokotowski UKP Warszawianka29.96+0.66+ 3.70102%493
42.Górny Maja07WKS Śląsk Wrocław30.07+0.62+ 3.8194%487
43.Molak Aniela07UKS Ostrobramska30.11+0.65+ 3.8597%485
44.Ignaczak Julia07Mokotowski UKP Warszawianka30.21+0.77+ 3.95103%480
45.Socha Maria07UKS Ostrobramska30.33+ 4.0797%475
46.Noga Dominika07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej30.34+0.69+ 4.08100%474
47.Mordawska Natalia07UKS Ruch Grudziądz30.36+0.73+ 4.10101%473
48.Wojtkowiak Wiktoria07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz30.38+0.67+ 4.1297%472
49.Kołodziejczyk Maja07Mokotowski UKP Warszawianka30.42+0.67+ 4.16101%471
50.Dreger Gabriela07Mokotowski UKP Warszawianka30.45+0.68+ 4.1994%469
51.Lepszy-Bayaraa Julia07Akademia Sms Racibórz30.55+0.72+ 4.29101%465
Luckner Alicja07UKS "Wodnik Gocław"30.55+0.59+ 4.29102%465
53.Iwanicka Dominika07"Sikret" Gliwice30.59+0.75+ 4.3398%463
54.Stachura Natalia07LKS Jedność 32 Przyszowice30.73+0.70+ 4.47100%456
55.Grzech Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.06+0.85+ 4.8099%442
56.Lutkowska Pola07MUKS ''Piętnastka''31.10+0.67+ 4.8499%440
57.Surmaczyńska Julia07Mokotowski UKP Warszawianka31.13+0.65+ 4.8798%439
58.Sell Karolina07MUKP Korona-Swim Kielce31.26+0.70+ 5.0087%434
59.Urbańska Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn31.47+0.76+ 5.21101%425
60.Mituś Weronika07UKS "Feniks" Dębica31.66+0.75+ 5.40101%417
61.Kędziorek Weronika07Mokotowski UKP Warszawianka32.11+0.67+ 5.8595%400
62.Grabowska Aleksandra07MUKS ''Piętnastka''32.47+0.90+ 6.2196%387


<< TOP >>
Konkurencja 5
14.07.2023 - 9:10
Chłopców, 50m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP1622.90Mateusz ChowaniecUKS Wodnik Siemianowice Śl.25.07.2019

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Hetman Mikołaj07MUKS ''Piętnastka''23.73+0.65102%684A
2.Pietroń Przemysław07KU AZS UMCS Lublin23.79+0.63+ 0.0699%679A
3.Mróz Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy23.88+0.64+ 0.15103%671A
4.Jabłoński Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa23.92+0.68+ 0.19101%668A
5.Antosik Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa24.25+0.57+ 0.52101%641A
6.Okoń Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica24.32+0.60+ 0.59106%635A
7.Bieliński Bartosz07KU AZS UMCS Lublin24.41+0.61+ 0.68103%628A
8.Shypin Aliaksandr07UKS G-8 Bielany Warszawa24.51+0.63+ 0.7899%620A
9.Ślesik Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa24.54+0.75+ 0.81102%618B
10.Piotrowski Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa24.76+0.56+ 1.03101%602B
11.Kozakiewicz Aleksander07Mokotowski UKP Warszawianka24.99+0.70+ 1.26102%585B
12.Redziński vel Rydzyński Mateusz07UKP ,,Polonia Warszawa''25.02+0.61+ 1.29101%583B
13.Rodziewicz Bartosz07MKP Szczecin25.27+0.70+ 1.54106%566B
14.Puch Wojciech07UKS Żabianka Gdańsk25.32+0.73+ 1.59105%563B
15.Sikora Cyprian07MUKP MOSiR Orka Kielce25.43+0.64+ 1.70102%555B
16.Ciechanowski Stanisław07Mokotowski UKP Warszawianka25.44+0.66+ 1.71100%555B
17.Kasprzak Krystian07MKS Juvenia Wrocław25.45+0.63+ 1.72101%554?
Ficek Aleksander07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie25.45+0.52+ 1.72104%554?
19.Nowakowski Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków25.49+0.62+ 1.7698%552
20.Urbaniak Olivier07MKS Trójka Łódź25.54+0.70+ 1.8195%548
21.Chmielewski Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa25.57+0.70+ 1.84101%546
22.Brych Krzysztof07UKP Unia Oświęcim25.61+0.69+ 1.8899%544
23.Blicharz Filip07MKS "IKAR" Stal Mielec25.68+0.68+ 1.95100%539
24.Dennis Oliver07Mokotowski UKP Warszawianka25.69+0.66+ 1.96100%539
Michalczuk Bartosz07WKS Śląsk Wrocław25.69+0.65+ 1.96101%539
26.Ochalik Adrian07MKS "IKAR" Stal Mielec25.75+0.67+ 2.02101%535
Dzik Kamil07UKP ,,Polonia Warszawa''25.75+0.71+ 2.02104%535
28.Jabłoński Bartłomiej07Stowarzyszenie Hobby Sport25.76+0.69+ 2.0398%534
29.Katana Jakub07"Sikret" Gliwice25.77+0.71+ 2.04106%534
Garstka Aleksander07MPKS Orka w Ciechanowie25.77+0.62+ 2.0499%534
31.Majcherowicz Mateusz07KS Delfin Gdynia25.78+0.71+ 2.05100%533
32.Stawiński Mikołaj07MKP Astromal-Leszno25.84+0.65+ 2.11105%529
33.Ścigała Remigiusz07MKS Juvenia Wrocław25.88+0.64+ 2.15101%527
34.Omelanowicz Igor07UKS Aquatica Pawłowice25.91+0.62+ 2.1898%525
35.Kieroński Marcel07KS AZS AGH Kraków25.92+0.67+ 2.19101%524
36.Bogatek Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa25.95+0.63+ 2.22108%523
37.Pera Jan07UKS "Olimp" Gorzów Wlkp.26.00+0.68+ 2.27106%520
38.Kusek Mateusz07Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki26.01+0.72+ 2.2899%519
39.Hubiński Olivier07KS Delfin Gdynia26.05+0.64+ 2.32107%517
40.Goraj Bartłomiej07UKS ,,Omega'' Olkusz26.11+0.79+ 2.38100%513
41.Stefański Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa26.15+0.72+ 2.4298%511
Koluch Franciszek07UKS Kapry-Armexim Pruszków26.15+0.69+ 2.42102%511
43.Niepytalski Maciej07MPKS Orka w Ciechanowie26.16+0.61+ 2.43101%510
44.Szczygieł Stanisław07UKS G-8 Bielany Warszawa26.31+0.63+ 2.58104%501
45.Wojciechowski Wiktor07UKS G-8 Bielany Warszawa26.42+0.66+ 2.69100%495
Walkowski Bartosz07UKS 190 Łódź26.42+0.67+ 2.69-495
47.Mielczarek Maciej07UKP ,,Polonia Warszawa''26.49+0.73+ 2.76103%491
48.Krysiak Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa26.55+0.60+ 2.8298%488
49.Tokarewicz Igor07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański26.58+0.67+ 2.85107%486
50.Pakulski Miłosz07AZS AWFiS Gdańsk26.59+0.73+ 2.86102%486
51.Baranowski Alex07KS Posnania Poznań26.64+0.64+ 2.91106%483
52.Janus Filip07UKS Aquatica Pawłowice26.66+0.69+ 2.93102%482
53.Lewiński Kamil07UKS "V" Łomianki26.67+0.56+ 2.94102%481
54.Hajdukiewicz Szymon07MKS Juvenia Białystok26.73+0.63+ 3.00105%478
55.Frączyk Jakub07KS Delfin Gdynia26.74+0.69+ 3.01106%478
56.Kozdrowski Maciej07WKS Śląsk Wrocław26.76+0.67+ 3.03103%477
57.Poręba Krzysztof07WKS Śląsk Wrocław26.77+0.71+ 3.0496%476
58.Tomecki Filip07Mokotowski UKP Warszawianka26.79+0.73+ 3.0699%475
59.Stawiarski Oskar07UKP ,,Polonia Warszawa''26.94+0.69+ 3.2196%467
60.Jendrusch Fabian07UKS DELFIN Krapkowice27.09+0.68+ 3.36103%459
61.Ulas Antoni07MUKS Wodnik Łask27.11+0.74+ 3.3896%458
62.Romański Jan07MUKS Wodnik Łask27.14+0.78+ 3.41103%457
63.Biemek Kamil07UKS DELFIN Krapkowice27.15+0.68+ 3.42100%456
Chmielewski Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa27.15+0.65+ 3.42100%456
65.Tomczyk Jan07SSP ,,Orka'' Iława27.16+0.68+ 3.4399%456
66.Kroczyński Brajan07UKS Fala Swarzędz27.19+0.65+ 3.46102%454
67.Biłeńki Szymon07KP Bałtyk Kołobrzeg27.20+0.69+ 3.4797%454
68.Zawiślak Piotr07MTP Delfin Cieszyn27.21+0.72+ 3.4893%453
69.Gajek Szymon07"Sikret" Gliwice27.23+0.79+ 3.50103%452
70.Kukuczka Paweł07"Sikret" Gliwice27.24+0.66+ 3.51100%452
71.Daniel Aleksander07MKS SP 63 Bydgoszcz27.28+0.61+ 3.55105%450
72.Siekierski Łukasz07Ks Assa27.29+0.76+ 3.56102%449
73.Łapiński Miłosz07UKS Shark Rudna27.43+0.54+ 3.70103%442
74.Żarnowiec Michał07UKP Unia Oświęcim27.44+0.64+ 3.71103%442
75.Groborz Olaf07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy27.52+0.74+ 3.7999%438
76.Narloch Aleksander07Neptun Gdańsk27.56+0.71+ 3.83102%436
77.Ślepecki Szymon07MKP Zabrze27.64+0.69+ 3.91100%432
78.Mikołajczyk Adrian07MKS Trójka Łódź28.10+0.70+ 4.37-412
79.Pyrcioch Mikołaj07UKS "Feniks" Dębica28.15+0.51+ 4.42105%409
80.Wojciechowski Mateusz07KP Totis Viribus Świebodzin28.18+0.65+ 4.45100%408
81.Kwiasowski Jakub07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz28.21+0.69+ 4.48105%407
82.Przeszłowski Sebastian07UKS "Feniks" Dębica28.32+0.69+ 4.59101%402
83.Lenard Radosław07MTP ,,Lublinianka''28.47+0.74+ 4.7499%396
84.Wąsowski Kacper07UKS Fala Nieporęt28.48+0.73+ 4.7598%395
85.Warchoł Jan07KP  Aqua-Swim Nysa28.51+0.64+ 4.7896%394
86.Grablewski Wojciech07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot28.90+0.86+ 5.17103%378
87.Olszyński-Seklecki Jakub07MKP Gdańsk29.15+0.87+ 5.42-369
DYSKW.Ponikiewicz Ivo07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu-
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu.  (Czas: 9:14)

PKSheremet Nikita07UKS G-8 Bielany Warszawa23.29+0.65103%723


<< TOP >>
Konkurencja 6
14.07.2023 - 9:15
Dziewcząt, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP1631.29Karolina PiechowiczSWIMLAND Olsztyn

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Borkowska Dominika07UKS ,,Omega'' Olkusz32.92+0.6997%705A
2.Bonecka Anna07Mokotowski UKP Warszawianka33.47+0.63+ 0.5595%670A
3.Turbańska Marta07WKS Śląsk Wrocław33.70+0.67+ 0.7896%657A
4.Szopa Natalia07UKP Gryf Dębica33.92+0.71+ 1.0097%644A
5.Kubicka Aleksandra07Sejwal Rypin33.93+0.66+ 1.01101%643A
6.Ryznar Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa34.01+0.71+ 1.09101%639A
7.Kawka Zuzanna07KU AZS UAM Poznań34.11+0.69+ 1.19100%633A
8.Drążkiewicz Pola07UKS Nawa Skierniewice34.17+0.71+ 1.25100%630A
9.Pietrzyk Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki34.20+0.74+ 1.28101%628B
10.Boczej Agata07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie34.37+0.64+ 1.4598%619B
11.Vysata Zuzanna07Mokotowski UKP Warszawianka34.96+0.55+ 2.0499%588B
12.Skrok Julia07WKS Śląsk Wrocław34.97+0.66+ 2.0594%588B
13.Kot Emilia07TP Zielona Góra35.13+0.66+ 2.2192%580B
14.Kłos Oliwia07KP Raw-Swim35.67+0.65+ 2.7596%554B
Poręba Maja07UKS ,,HS'' Team Kryty Basen Kłodzko35.67+0.58+ 2.7594%554B
16.Skrzypczak Natalia07Akademia Sms Racibórz35.75+0.73+ 2.83103%550B
17.Polok Dominika07UKS MOS w Opolu35.78+0.67+ 2.8691%549R
18.Zielińska Maja07KU AZS UMCS Lublin35.99+0.77+ 3.07100%539R
19.Gaweł Izabela07UKS "Feniks" Dębica36.03+0.63+ 3.1194%537
20.Warsińska Julia07MUKS ''Piętnastka''36.62+0.64+ 3.70107%512
21.Ścisłowicz Kinga07KS Neptun Świdnica37.03+0.71+ 4.1199%495
22.Jeziorska Natalia07MKS Trójka Łódź37.13+0.71+ 4.2199%491
23.Jacuk Julia07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz37.33+0.68+ 4.41104%483
24.Kalata Zuzanna07UKS SMS Galicja Kraków37.42+0.75+ 4.50106%480
25.Krajewska Nadia07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz37.44+0.75+ 4.5289%479
26.Makowska Maria07MKP Szczecin37.52+0.76+ 4.60101%476
27.Ignaczak Julia07Mokotowski UKP Warszawianka37.99+0.72+ 5.0797%458
28.Butryn Wiktoria07MPKS Orka w Ciechanowie38.03+0.70+ 5.1199%457
29.Marciniak Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków38.15+0.71+ 5.2398%453
30.Molak Aniela07UKS Ostrobramska38.19+0.62+ 5.27102%451
31.Wichulska Małgorzata07Mokotowski UKP Warszawianka38.25+0.65+ 5.33101%449
32.Baron Antonina07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry38.79+0.79+ 5.8794%430
33.Bańkowska Julia07Neptun Gdańsk38.86+0.73+ 5.94103%428
34.Turowska Zofia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach40.89+0.80+ 7.9793%367
35.Luckner Alicja07UKS "Wodnik Gocław"40.90+0.58+ 7.98102%367
36.Kędziorek Weronika07Mokotowski UKP Warszawianka41.88+0.70+ 8.96101%342


<< TOP >>
Konkurencja 7
14.07.2023 - 9:20
Chłopców, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP1628.69Krzysztof TokarskiMKS SMS Victoria Racibórz25.05.2009

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Czogała Grzegorz07UKS G-8 Bielany Warszawa29.83+0.56100%658A
2.Bosiacki Kamil07Uks Cityzen30.30+0.72+ 0.47102%628A
3.Wilk Mikołaj07MKS "IKAR" Stal Mielec30.67+0.66+ 0.8494%605A
4.Dąbrowski Filip07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie30.81+0.58+ 0.9895%597A
5.Klonowski Mikołaj07St. KP Olimpia Świecie31.15+0.66+ 1.32103%578A
6.Pronin Patryk07MKP Szczecin31.20+0.60+ 1.37107%575A
7.Okoń Mateusz07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica31.23+0.69+ 1.40102%573A
8.Pujanek Aleksander07KP Bałtyk Kołobrzeg31.25+0.63+ 1.42101%572A
9.Wiśniewski Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa31.28+0.60+ 1.45103%570B
10.Kunicki Maksymilian07Akademia Sms Racibórz31.32+0.64+ 1.49106%568B
11.Kruk Franciszek07UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.36+0.79+ 1.5398%566B
12.Skrzypiec Szymon07Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle31.40+0.64+ 1.57102%564B
13.Mikita Damian07UKS Ruch Grudziądz31.49+0.66+ 1.66104%559B
14.Skrobisz Michał07UKS 190 Łódź31.58+0.74+ 1.75104%554B
15.Głaz Karol07MKS "IKAR" Stal Mielec31.88+0.76+ 2.05101%539B
16.Piotrowski Marcel07MKS Piast Głogów31.99+0.67+ 2.1699%533?
Peremicki Aleksander07UKS PATOMSWIM Bogatynia31.99+0.61+ 2.1698%533?
18.Skowroński Braian07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa32.09+0.64+ 2.2697%528R
19.Spirewski Mikołaj07UKS Siódemka Gdynia32.20+0.67+ 2.3796%523
20.Szafrański Kamil07KS Warta Poznań32.21+0.63+ 2.3898%522
21.Borkowski Mikołaj07UKS Victoria Kozy32.22+0.63+ 2.39100%522
22.Garbuliński Jan07UKS "Feniks" Dębica32.36+0.66+ 2.53100%515
23.Bieżuński Jakub07Squatina Ostrołęka32.38+0.61+ 2.5597%514
24.Głowacki Sebastian07UKS Nawa Skierniewice32.45+0.72+ 2.6296%511
25.Olszyński Maksymilin07MTP Kormoran Olsztyn32.46+0.66+ 2.6397%510
26.Blicharz Filip07MKS "IKAR" Stal Mielec32.49+0.68+ 2.66106%509
27.Gondek Bartosz07UKS "Feniks" Dębica32.50+0.65+ 2.67100%509
28.Stawiński Mikołaj07MKP Astromal-Leszno32.89+0.65+ 3.0698%491
29.Lewandowski Marcel07MUKS ''Piętnastka''33.04+0.72+ 3.21-484
30.Cygański Krzysztof07UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.11+0.72+ 3.28100%481
31.Gałoński Tomasz07KP Solne Miasto Wieliczka33.72+0.71+ 3.89104%455
32.Lewiński Kamil07UKS "V" Łomianki34.00+0.53+ 4.1792%444
33.Szarszewski Krzysztof07MKP Astromal-Leszno34.03+0.61+ 4.20106%443
34.Omelanowicz Igor07UKS Aquatica Pawłowice34.17+0.63+ 4.3495%438
35.Żabiński Igor07UKS Tri-Team Rumia34.34+0.74+ 4.5197%431
36.Klęk Antoni07MUKS Wodnik Łask34.41+0.60+ 4.5899%428
37.Dzięgielewski Dawid07UKP Fala Kraśnik34.94+0.75+ 5.1195%409
38.Przystał Antonio07KP Solne Miasto Wieliczka35.90+0.67+ 6.0797%377
39.Lenard Radosław07MTP ,,Lublinianka''36.12+0.70+ 6.2994%370
40.Biemek Kamil07UKS DELFIN Krapkowice36.69+0.75+ 6.86101%353
41.Hajdukiewicz Szymon07MKS Juvenia Białystok37.01+0.64+ 7.1895%344


<< TOP >>
Konkurencja 8
14.07.2023 - 9:30
Dziewcząt, 100m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

RP1659.74Mirela OlczakMKP Słowianka Gorzów Wlkp12.12.2009

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Kamzol Flawia07UKS SMS Galicja Kraków1:01.99+0.6899%716A
50m:29.30100m:32.69
2.Wrzeszczyńska Marta07KS Posnania Poznań1:04.65+0.70+ 2.6698%631A
50m:29.58100m:35.07
3.Bonecka Anna07Mokotowski UKP Warszawianka1:05.08+0.65+ 3.0992%619A
50m:30.63100m:34.45
4.Duda Anna07MKP Szczecin1:06.17+0.76+ 4.1897%589A
50m:30.70100m:35.47
5.Grzesiak Oliwia07WKS Śląsk Wrocław1:06.18+0.74+ 4.1995%589A
50m:30.64100m:35.54
6.Mlaś Viktoria07UKP Unia Oświęcim1:07.12+0.76+ 5.13100%564A
50m:31.41100m:35.71
7.Hazuka Dominika07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:07.31+0.74+ 5.32100%559A
50m:31.06100m:36.25
8.Gorgosz Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice1:07.67+0.68+ 5.6895%551A
50m:31.31100m:36.36
9.Biernacka Lena07KU AZS UMCS Lublin1:07.95+0.72+ 5.96100%544B
50m:31.56100m:36.39
Teodorowicz Michalina07UKS SMS Galicja Kraków1:07.95+0.69+ 5.9695%544B
50m:31.70100m:36.25
11.Mielnik Hanna07UKS MOS w Opolu1:08.00+0.75+ 6.01101%543B
50m:32.11100m:35.89
12.Dziuba Monika07SWIMLAND Olsztyn1:08.26+0.64+ 6.27101%536B
50m:32.01100m:36.25
13.Zabawa Emilia07UKP Unia Oświęcim1:09.28+0.75+ 7.2999%513B
50m:31.51100m:37.77
14.Rykhlinska Anastasiia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin1:09.29+0.61+ 7.3098%513B
50m:31.98100m:37.31
15.Trojanowska Hanna07KP Bałtyk Kołobrzeg1:09.36+0.61+ 7.37102%511B
50m:32.03100m:37.33
16.Zarzecka Roksana07MPKS Orka w Ciechanowie1:09.64+0.69+ 7.65100%505B
50m:32.23100m:37.41
17.Muras Nina07Mokotowski UKP Warszawianka1:09.94+0.58+ 7.9597%499R
50m:31.79100m:38.15
18.Sosnówka Milena07UKP Fala Kraśnik1:10.51+0.81+ 8.5299%487R
50m:32.50100m:38.01
19.Jaros Aleksandra07KS Neptun Świdnica1:10.69+0.71+ 8.7096%483
50m:33.34100m:37.35
20.Rojek Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy1:10.88+0.76+ 8.8990%479
50m:32.54100m:38.34
21.Danilewicz Julia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin1:11.49+0.72+ 9.5094%467
50m:31.80100m:39.69
22.Marcjanek Wiktoria07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:11.62+0.73+ 9.6399%464
23.Jeziorska Natalia07MKS Trójka Łódź1:12.36+0.76+ 10.3798%450
50m:34.02100m:38.34
24.Stańczyk Klaudia07MPKS Orka w Ciechanowie1:13.49+0.78+ 11.5093%430
50m:33.86100m:39.63
25.Winkler Sarah07UKS ,, Na Fali Bytom''1:13.99+0.85+ 12.0095%421
50m:34.63100m:39.36
26.Rutkowska Aneta07MKS Trójka Łódź1:14.46+0.67+ 12.4794%413
50m:35.04100m:39.42
27.Szczotka Natalia07UKP Unia Oświęcim1:15.47+0.72+ 13.4895%397
50m:35.44100m:40.03
28.Grzegorzewska Julia07Mokotowski UKP Warszawianka1:15.79+0.66+ 13.8094%392
50m:34.58100m:41.21
29.Bogusławska Aleksandra07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie1:16.01+0.73+ 14.0295%388
50m:33.63100m:42.38
30.Dołowy Małgorzata07UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.77+0.67+ 15.7892%363
50m:33.30100m:44.47
31.Mituś Weronika07UKS "Feniks" Dębica1:21.79+0.75+ 19.8095%312
50m:35.27100m:46.52


<< TOP >>
Konkurencja 9
14.07.2023 - 9:35
Chłopców, 100m motylkowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

RP1654.27Ksawery MasiukUKS G-8 Bielany Warszawa25.07.2019

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Katana Jakub07"Sikret" Gliwice56.04+0.70101%687A
50m:26.14100m:29.90
2.Wieraszka Bartosz07TP Zielona Góra57.44+0.64+ 1.4098%638A
50m:26.84100m:30.60
3.Piątkiewicz Piotr07MKS Trójka Łódź57.45+0.71+ 1.41102%637A
50m:26.96100m:30.49
4.Mróz Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy57.53+0.65+ 1.49102%635A
50m:27.56100m:29.97
5.Sakłak Szymon07KS AZS AGH Kraków57.96+0.63+ 1.92100%621A
50m:27.43100m:30.53
6.Krysiak Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa57.98+0.67+ 1.94104%620A
50m:27.74100m:30.24
7.Gajda Jan07MKS Trójka Łódź58.45+0.66+ 2.4194%605A
50m:27.91100m:30.54
Wójciak Oliwier07UKS "V" Łomianki58.45+0.65+ 2.4197%605A
50m:27.20100m:31.25
9.Dworakowski Błażej07KS Delfin Gdynia58.56+0.72+ 2.5298%602B
50m:27.63100m:30.93
10.Jabłoński Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa58.63+0.67+ 2.5997%599B
50m:27.29100m:31.34
11.Borkowski Marcel07KS Neptun Świdnica58.64+0.65+ 2.60104%599B
50m:27.56100m:31.08
12.Bedyński Sebastian07UKP ,,Polonia Warszawa''58.67+0.65+ 2.63104%598B
50m:27.02100m:31.65
13.Śmiglak Maksymilian07KU AZS UAM Poznań58.69+0.61+ 2.65101%598B
50m:26.77100m:31.92
14.Wildner Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa58.84+0.64+ 2.80100%593B
50m:27.18100m:31.66
15.Jańczyk Maksymilian07UKS G-8 Bielany Warszawa59.03+0.71+ 2.99101%587B
50m:27.25100m:31.78
16.Żołnierczyk Adrian07UKS "Feniks" Dębica59.21+0.69+ 3.17-582B
50m:27.47100m:31.74
17.Wdowiak Dominik07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej59.28+0.61+ 3.2497%580R
50m:27.94100m:31.34
18.Bury Paweł07RWKS Sparta Biłgoraj59.82+0.62+ 3.7898%564R
50m:27.58100m:32.24
19.Goraj Bartłomiej07UKS ,,Omega'' Olkusz59.92+0.78+ 3.8899%562
50m:27.54100m:32.38
20.Ciapuła Michał07UKP Unia Oświęcim1:00.46+0.62+ 4.42100%547
50m:28.25100m:32.21
21.Filipiak Mateusz07MUKS ''Piętnastka''1:00.55+0.64+ 4.51102%544
50m:27.89100m:32.66
22.Więcek Kacper07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:00.73+0.72+ 4.6999%539
50m:27.84100m:32.89
23.Grzywiński Jakub07KU AZS UMCS Lublin1:00.93+0.70+ 4.89100%534
50m:29.67100m:31.26
24.Brych Krzysztof07UKP Unia Oświęcim1:01.12+0.67+ 5.08104%529
50m:28.49100m:32.63
25.Kasprzak Krystian07MKS Juvenia Wrocław1:01.36+0.64+ 5.32101%523
50m:28.04100m:33.32
26.Hubiński Olivier07KS Delfin Gdynia1:01.41+0.64+ 5.3795%522
50m:28.45100m:32.96
27.Janus Filip07UKS Aquatica Pawłowice1:01.48+0.66+ 5.44102%520
50m:28.02100m:33.46
28.Wójcik Mikołaj07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:01.57+0.70+ 5.5398%518
50m:29.46100m:32.11
29.Mrugała Michał07UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.86+0.62+ 5.82100%510
50m:28.95100m:32.91
30.Serhiyenia Aliaksei07KS Barrakuda Gdańsk1:01.97+0.71+ 5.9396%508
50m:29.41100m:32.56
31.Romer Stanisław07Mokotowski UKP Warszawianka1:02.32+0.72+ 6.2894%499
50m:29.98100m:32.34
32.Matusiak Vel Matuszewski Tobiasz07SWIMLAND Olsztyn1:02.98+0.67+ 6.9499%484
50m:28.84100m:34.14
33.Tomecki Filip07Mokotowski UKP Warszawianka1:03.15+0.73+ 7.11103%480
50m:29.48100m:33.67
34.Tobiasz Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.19+0.63+ 7.1594%479
50m:29.68100m:33.51
35.Kułton Jakub07KS Warta Poznań1:03.42+0.66+ 7.3895%474
50m:29.10100m:34.32
36.Dzik Kamil07UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.48+0.65+ 7.44107%472
50m:28.61100m:34.87
37.Obłuski Aleksander07Mokotowski UKP Warszawianka1:03.70+0.63+ 7.66101%467
50m:29.25100m:34.45
38.Poręba Krzysztof07WKS Śląsk Wrocław1:03.97+0.70+ 7.93100%461
50m:29.31100m:34.66
39.Kieroński Marcel07KS AZS AGH Kraków1:04.07+0.68+ 8.0399%459
50m:29.16100m:34.91
40.Kwiasowski Jakub07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:04.44+0.67+ 8.40106%451
50m:30.13100m:34.31
41.Kukuczka Paweł07"Sikret" Gliwice1:04.52+0.68+ 8.48104%450
50m:29.93100m:34.59
42.Staśkiewicz Wiktor07Mokotowski UKP Warszawianka1:04.75+0.67+ 8.71102%445
50m:29.73100m:35.02
43.Brodowski Michał07UKS Nawa Skierniewice1:04.85+0.71+ 8.81106%443
50m:30.17100m:34.68
44.Łapiński Miłosz07UKS Shark Rudna1:05.15+0.59+ 9.11103%437
50m:29.78100m:35.37
45.Tokarewicz Igor07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:05.23+0.67+ 9.19101%435
50m:29.96100m:35.27
46.Groborz Olaf07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy1:06.01+0.70+ 9.97102%420
50m:30.22100m:35.79
47.Gajek Szymon07"Sikret" Gliwice1:06.45+0.81+ 10.41109%412
50m:30.20100m:36.25
48.Romański Jan07MUKS Wodnik Łask1:08.10+0.80+ 12.0695%382
50m:31.30100m:36.80
49.Żarnowiec Michał07UKP Unia Oświęcim1:09.02+0.66+ 12.9899%367
50m:31.03100m:37.99
50.Ślepecki Szymon07MKP Zabrze1:10.52+0.66+ 14.4895%344
50m:31.34100m:39.18
51.Jendrusch Fabian07UKS DELFIN Krapkowice1:10.73+0.74+ 14.69108%341
50m:31.71100m:39.02


<< TOP >>
Konkurencja 10
14.07.2023 - 9:45
Dziewcząt, 200m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP162:00.03Aleksandra KnopUKS 190 Łódź

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Władyczka Amelia07WKS Śląsk Wrocław2:10.54+0.7496%648A
50m:30.71100m:33.18150m:33.95200m:32.70
2.Sowa Barbara07UKP Unia Oświęcim2:11.64+0.72+ 1.10100%632A
50m:30.82100m:33.33150m:34.06200m:33.43
3.Wiernicka Julia07KU AZS UMCS Lublin2:11.70+0.81+ 1.1695%631A
50m:29.99100m:33.49150m:34.31200m:33.91
4.Poppe Marta07KU AZS UMCS Lublin2:11.94+0.76+ 1.4094%627A
50m:30.90100m:32.99150m:34.07200m:33.98
5.Budzeń Monika07MKP Astromal-Leszno2:12.31+0.80+ 1.77103%622A
50m:31.51100m:32.95150m:33.76200m:34.09
6.Gulczyńska Natalia07Uks Cityzen2:12.35+0.70+ 1.8197%622A
50m:31.05100m:33.15150m:34.43200m:33.72
7.Duńko Julia07RWKS Sparta Biłgoraj2:12.72+0.78+ 2.1898%616A
50m:31.19100m:33.04150m:34.36200m:34.13
8.Węgrzycka Małgorzata07MKS Trójka Łódź2:13.17+0.69+ 2.63100%610?
50m:30.71100m:33.28150m:34.52200m:34.66
Łapeta Iga07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy2:13.17+0.62+ 2.63100%610?
50m:31.20100m:33.41150m:34.91200m:33.65
10.Rączkowska Maja07LKS Jedność 32 Przyszowice2:13.41+0.70+ 2.87100%607B
50m:31.09100m:33.52150m:34.21200m:34.59
11.Taraszkiewicz Zofia07Mokotowski UKP Warszawianka2:13.77+0.54+ 3.23101%602B
50m:31.00100m:34.72150m:34.57200m:33.48
12.Kurysia Anna07UKP Unia Oświęcim2:13.84+0.58+ 3.30101%601B
50m:31.51100m:34.31150m:34.38200m:33.64
13.Zabrzeska Kinga07MKS Juvenia Wrocław2:14.00+0.71+ 3.46100%599B
50m:31.23100m:33.70150m:34.49200m:34.58
14.Rydyńska Maja07MKS SP 63 Bydgoszcz2:14.27+0.77+ 3.73101%595B
50m:31.59100m:34.34150m:34.84200m:33.50
15.Bakun Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.69+0.68+ 4.15103%590B
50m:31.17100m:34.40150m:34.45200m:34.67
16.Giewiada Patrycja07UKS "Krośnicka Przystań"2:15.20+0.72+ 4.6695%583B
50m:31.49100m:34.51150m:35.17200m:34.03
17.Golanowska Gabriela07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:15.59+0.78+ 5.05100%578R
50m:32.27100m:35.25150m:34.24200m:33.83
18.Michalska Pola07Mokotowski UKP Warszawianka2:15.74+0.70+ 5.20100%576R
50m:32.17100m:34.20150m:35.12200m:34.25
19.Trafalska Zuzanna07UKS 190 Łódź2:15.83+0.76+ 5.29103%575
50m:1:41.81100m:200m:1:09.07
20.Guzdek Anna07UKP Unia Oświęcim2:16.41+0.51+ 5.8798%568
50m:31.83100m:34.58150m:35.27200m:34.73
21.Sitkiewicz Jagoda07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie2:16.77+0.67+ 6.23101%563
50m:31.89100m:35.26150m:35.53200m:34.09
22.Wożakowska Zofia07KU AZS UMCS Lublin2:17.27+0.69+ 6.73102%557
50m:31.61100m:35.02150m:34.81200m:35.83
23.Połeć Hanna07MKS Trójka Łódź2:18.47+0.76+ 7.9399%543
50m:31.61100m:35.23150m:36.10200m:35.53
24.Miernik Hanna07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy2:19.21+0.77+ 8.6796%534
50m:31.79100m:34.54150m:36.12200m:36.76
25.Figurska Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa2:19.42+0.71+ 8.8898%532
50m:31.89100m:35.39150m:36.73200m:35.41
26.Ścisłowicz Kinga07KS Neptun Świdnica2:19.48+0.73+ 8.94100%531
50m:33.71100m:36.17150m:35.92200m:33.68
27.Dzięgiel Marta07UKS Manta Warszawa Włochy2:19.71+0.73+ 9.1799%528
50m:31.39100m:35.02150m:36.55200m:36.75
28.Drobna Angelika07UKP Unia Oświęcim2:19.83+0.79+ 9.29100%527
50m:32.34100m:35.27150m:36.09200m:36.13
29.Laszczak Aleksandra07UKP Unia Oświęcim2:20.21+0.78+ 9.6795%523
50m:32.03100m:35.09150m:37.06200m:36.03
30.Drażyk Wiktoria07UKP Unia Oświęcim2:20.55+0.72+ 10.0197%519
50m:32.67100m:34.92150m:36.24200m:36.72
31.Skudlik Michalina07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie2:22.39+0.80+ 11.85101%499
50m:32.41100m:36.01150m:36.86200m:37.11
32.Górny Maja07WKS Śląsk Wrocław2:22.53+0.55+ 11.9998%498
50m:32.24100m:36.41150m:37.29200m:36.59
33.Cała Anastazja07UKP Unia Oświęcim2:22.62+0.66+ 12.08100%497
50m:33.36100m:35.84150m:37.02200m:36.40
34.Rykhlinska Anastasiia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin2:23.31+0.71+ 12.7793%489
50m:32.77100m:36.21150m:37.06200m:37.27
35.Tomkiel Anna07Mokotowski UKP Warszawianka2:23.39+0.74+ 12.8597%489
50m:33.05100m:36.83150m:37.15200m:36.36
36.Walicka Martyna07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:23.56+0.87+ 13.0296%487
50m:32.57100m:35.82150m:37.89200m:37.28
37.Jacuk Julia07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:23.63+0.70+ 13.09100%486
50m:33.67100m:36.70200m:1:13.26
38.Zielińska Maja07KU AZS UMCS Lublin2:23.99+0.72+ 13.4598%483
50m:32.74100m:36.04150m:37.79200m:37.42
39.Kalata Zuzanna07UKS SMS Galicja Kraków2:25.64+0.72+ 15.10105%466
50m:33.16100m:37.27150m:38.07200m:37.14
40.Sell Karolina07MUKP Korona-Swim Kielce2:25.71+0.76+ 15.1789%466
50m:32.69100m:35.96150m:37.31200m:39.75
41.Stachura Natalia07LKS Jedność 32 Przyszowice2:25.92+0.70+ 15.3897%464
50m:32.29100m:36.40150m:38.60200m:38.63
42.Siedlecka Alicja07KS Warta Poznań2:26.65+0.73+ 16.11100%457
50m:33.03100m:38.13150m:39.49200m:36.00
43.Wojtkowiak Wiktoria07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:27.20+ 16.6696%452
50m:33.37100m:37.84150m:38.98200m:37.01
44.Iwanicka Dominika07"Sikret" Gliwice2:27.53+0.75+ 16.9998%449
50m:33.26100m:38.17150m:39.33200m:36.77
45.Lepszy-Bayaraa Julia07Akademia Sms Racibórz2:28.90+0.75+ 18.36101%436
50m:33.67100m:38.07150m:39.48200m:37.68
46.Kołodziejczyk Maja07Mokotowski UKP Warszawianka2:30.21+0.69+ 19.67103%425
50m:33.20100m:37.41150m:39.75200m:39.85
47.Szczotka Natalia07UKP Unia Oświęcim2:41.85+0.71+ 31.3187%340
50m:38.55100m:40.49200m:1:22.81


<< TOP >>
Konkurencja 11
14.07.2023 - 10:00
Chłopców, 200m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP161:51.69Mihał DaszkiewiczUKP Unia Oświęcim10.07.2019

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Sikora Cyprian07MUKP MOSiR Orka Kielce1:57.40+0.64103%655A
50m:27.64100m:30.07150m:29.95200m:29.74
2.Gnaczyński Michał07MKP Szczecin1:58.64+0.67+ 1.2497%635A
50m:28.12100m:30.27150m:30.12200m:30.13
3.Selder Krystian07MKS Trójka Łódź1:59.22+0.78+ 1.82103%626A
50m:27.39100m:30.03150m:30.93200m:30.87
4.Jabłoński Bartłomiej07Stowarzyszenie Hobby Sport1:59.40+0.70+ 2.00100%623A
50m:27.43100m:30.12150m:31.73200m:30.12
Ślesik Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa1:59.40+0.71+ 2.0098%623A
50m:27.12100m:30.90150m:30.54200m:30.84
6.Okoń Jakub07MKS Juvenia Wrocław1:59.68+0.62+ 2.28103%619A
50m:28.10100m:30.17150m:30.71200m:30.70
7.Piotrowski Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:59.86+0.60+ 2.4699%616A
50m:27.99100m:30.82150m:31.75200m:29.30
8.Ponieważ Oliwier07KU AZS UMCS Lublin1:59.93+0.81+ 2.5399%615A
50m:28.04100m:29.59150m:31.54200m:30.76
9.Pietroń Przemysław07KU AZS UMCS Lublin1:59.96+0.65+ 2.5691%614B
50m:28.13100m:30.80150m:31.45200m:29.58
10.Stefański Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.14+0.74+ 2.74102%611B
50m:27.98100m:30.39150m:30.82200m:30.95
11.Redziński vel Rydzyński Mateusz07UKP ,,Polonia Warszawa''2:01.19+0.65+ 3.7997%596B
50m:28.16100m:31.18150m:31.05200m:30.80
12.Rodziewicz Bartosz07MKP Szczecin2:01.22+0.70+ 3.82103%595B
50m:28.70100m:31.10150m:30.77200m:30.65
13.Walkowski Bartosz07UKS 190 Łódź2:01.67+0.64+ 4.27105%589B
50m:28.66100m:31.35150m:30.69200m:30.97
14.Wentland Miłosz07MKS Trójka Łódź2:01.95+0.70+ 4.55106%585B
50m:28.43100m:30.67150m:31.80200m:31.05
15.Kraska Mateusz07UKS SMS Galicja Kraków2:02.24+0.60+ 4.84103%580B
50m:27.87100m:30.46150m:31.74200m:32.17
16.Bieliński Bartosz07KU AZS UMCS Lublin2:02.46+0.61+ 5.06103%577B
50m:27.83100m:31.75150m:31.98200m:30.90
17.Ciechanowski Stanisław07Mokotowski UKP Warszawianka2:02.73+0.72+ 5.33105%574R
50m:28.78100m:31.31150m:31.46200m:31.18
18.Ścigała Remigiusz07MKS Juvenia Wrocław2:04.28+0.58+ 6.8899%552R
50m:28.24100m:31.63150m:32.60200m:31.81
19.Ficek Aleksander07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie2:04.64+0.57+ 7.24108%548
50m:28.88100m:31.83150m:33.04200m:30.89
20.Kanczkowski Szymon07UKS Tri-Team Rumia2:04.67+0.76+ 7.27101%547
50m:29.71100m:31.79150m:32.05200m:31.12
21.Baranowski Alex07KS Posnania Poznań2:04.87+0.69+ 7.47103%545
50m:29.25100m:31.18150m:32.06200m:32.38
22.Sylwestrowicz Wiktor07MUKS ''Piętnastka''2:04.99+0.78+ 7.59101%543
50m:28.76100m:31.31150m:32.49200m:32.43
23.Kusek Mateusz07Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:05.53+0.77+ 8.1393%536
50m:28.19100m:30.84150m:32.76200m:33.74
24.Konieczny Miłosz07UKS NIKA Sport Team Kraków2:05.58+0.70+ 8.1898%535
50m:28.26100m:31.50200m:1:05.82
25.Chmielewski Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.47+0.69+ 9.07102%524
50m:28.48100m:31.78150m:32.99200m:33.22
26.Mazur Adam07Grupa 5Styl2:06.66+0.69+ 9.2698%522
50m:29.51100m:31.66150m:32.89200m:32.60
27.Hołdys Hubert07KS Neptun Świdnica2:06.69+0.63+ 9.29103%521
50m:28.69100m:31.87150m:32.86200m:33.27
28.Chmielewski Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.71+0.62+ 9.31102%521
50m:29.49100m:31.71150m:32.15200m:33.36
29.Burczyński Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.80+0.72+ 9.40109%520
50m:29.31100m:31.81150m:32.74200m:32.94
30.Michalczuk Bartosz07WKS Śląsk Wrocław2:07.05+0.62+ 9.65108%517
50m:28.96100m:33.11150m:32.62200m:32.36
31.Biłeńki Szymon07KP Bałtyk Kołobrzeg2:07.45+0.75+ 10.05100%512
50m:27.84100m:32.52150m:33.29200m:33.80
32.Tarapata Bartłomiej07"Sikret" Gliwice2:07.60+0.66+ 10.20105%510
50m:29.88100m:32.63150m:33.05200m:32.04
33.Majcherowicz Mateusz07KS Delfin Gdynia2:08.04+0.76+ 10.6497%505
50m:29.86100m:32.51150m:33.81200m:31.86
34.Ulas Antoni07MUKS Wodnik Łask2:08.08+0.73+ 10.6897%505
50m:29.71100m:32.23150m:32.98200m:33.16
35.Mikołajczyk Adrian07MKS Trójka Łódź2:08.26+0.76+ 10.8696%502
50m:28.49100m:32.54150m:33.09200m:34.14
36.Tomczyk Jan07SSP ,,Orka'' Iława2:08.77+0.69+ 11.37102%497
50m:29.35100m:33.10150m:33.74200m:32.58
37.Łukawski Tomasz07Mokotowski UKP Warszawianka2:10.18+0.77+ 12.78104%481
100m:1:01.42150m:34.58200m:34.18
38.Olszyński Maksymilin07MTP Kormoran Olsztyn2:10.77+0.67+ 13.37-474
50m:29.33100m:33.54150m:33.66200m:34.24
39.Wieczorek Kacper07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie2:10.91+0.70+ 13.51102%473
50m:29.90100m:33.04150m:34.32200m:33.65
40.Szarszewski Krzysztof07MKP Astromal-Leszno2:10.96+0.65+ 13.56171%472
50m:30.70100m:33.39150m:33.89200m:32.98
41.Mielczarek Maciej07UKP ,,Polonia Warszawa''2:12.78+0.69+ 15.38100%453
50m:30.48100m:33.97200m:1:08.33
42.Daniel Aleksander07MKS SP 63 Bydgoszcz2:13.31+0.62+ 15.91104%447
50m:29.39100m:33.00150m:35.00200m:35.92
43.Frączyk Jakub07KS Delfin Gdynia2:13.61+0.72+ 16.21-444
50m:29.80100m:33.77150m:35.86200m:34.18
44.Siekierski Łukasz07Ks Assa2:13.83+0.81+ 16.43117%442
50m:31.08100m:34.17150m:34.89200m:33.69
45.Pakulski Miłosz07AZS AWFiS Gdańsk2:15.14+0.78+ 17.74-429
50m:30.40100m:35.08150m:36.99200m:32.67
46.Grablewski Wojciech07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot2:16.52+0.86+ 19.12103%417
50m:31.41100m:35.31150m:36.42200m:33.38
47.Wojciechowski Mateusz07KP Totis Viribus Świebodzin2:17.57+0.55+ 20.17113%407
50m:30.31100m:33.99150m:36.86200m:36.41
48.Staśkiewicz Wiktor07Mokotowski UKP Warszawianka2:17.92+0.64+ 20.5294%404
50m:31.14100m:35.45150m:36.30200m:35.03
49.Wąsowski Kacper07UKS Fala Nieporęt2:23.93+0.75+ 26.53-355
50m:32.10100m:35.44150m:38.08200m:38.31
DYSKW.Garstka Aleksander07MPKS Orka w Ciechanowie-
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu.  (Czas: 10:18)


<< TOP >>
Konkurencja 12
14.07.2023 - 10:15
Dziewcząt, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

RP162:09.81Laura BernatKS AZS UMCS Lublin28.03.2021

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Denisiewicz Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice2:20.16+0.62101%681A
50m:34.04100m:35.97150m:35.22200m:34.93
2.Ścibiorek Dominika07UKS G-8 Bielany Warszawa2:27.78+0.61+ 7.6298%581A
50m:34.07100m:36.97150m:38.13200m:38.61
3.Burzak Martyna07KS Barrakuda Gdańsk2:27.87+0.68+ 7.7196%580A
50m:34.45100m:36.83150m:38.05200m:38.54
4.Sobczak Antonina07AZS AWF Warszawa2:28.59+0.57+ 8.4393%572A
50m:35.12100m:37.14150m:38.24200m:38.09
5.Adamowska Nadia07KU AZS UMCS Lublin2:28.98+0.62+ 8.8299%567A
50m:33.97100m:37.41150m:38.68200m:38.92
6.Badura Oliwia07UKS G-8 Bielany Warszawa2:29.11+0.66+ 8.9599%566A
50m:34.37100m:37.60150m:39.34200m:37.80
7.Machno Anna07KS Victoria Zawiercie2:29.94+0.60+ 9.7897%556A
50m:34.59100m:37.81150m:39.57200m:37.97
8.Mordawska Natalia07UKS Ruch Grudziądz2:30.05+0.72+ 9.8998%555A
50m:34.61100m:37.61150m:38.89200m:38.94
9.Stanek Magdalena07KS AZS AGH Kraków2:31.15+0.63+ 10.9994%543B
50m:34.08100m:38.13150m:39.45200m:39.49
10.Kozioł Gabriela07UKS "Feniks" Dębica2:32.02+0.61+ 11.86101%534B
50m:34.99100m:38.90150m:39.67200m:38.46
11.Siedlewska Marcelina07UKP ,,Polonia Warszawa''2:32.17+0.77+ 12.0195%532B
50m:34.18100m:37.86150m:40.32200m:39.81
12.Piaścińska Alicja07Mokotowski UKP Warszawianka2:32.29+0.64+ 12.13104%531B
50m:35.08100m:38.78150m:39.56200m:38.87
13.Michalska Pola07Mokotowski UKP Warszawianka2:34.07+0.63+ 13.9196%513B
50m:35.56100m:39.37150m:41.31200m:37.83
14.Surowiec Gabriela07UKP Fala Kraśnik2:35.46+0.66+ 15.3093%499B
50m:34.70100m:38.53150m:41.89200m:40.34
15.Tomaszewska Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa2:35.82+0.65+ 15.6698%496B
50m:35.68100m:39.26150m:39.96200m:40.92
16.Góralczyk Aleksandra07UKS Ostrobramska2:36.04+0.64+ 15.88-493B
50m:34.26100m:38.99150m:41.26200m:41.53
17.Lęga Natalia07KS Neptun Świdnica2:36.40+0.62+ 16.24101%490R
50m:36.42100m:39.90150m:40.33200m:39.75
18.Dzięgiel Marta07UKS Manta Warszawa Włochy2:37.60+0.66+ 17.44101%479R
50m:35.73100m:38.89150m:41.70200m:41.28
19.Gacka Aleksandra07KS Delfin Gdynia2:37.92+0.64+ 17.76-476
50m:33.05100m:40.54150m:42.58200m:41.75
20.Noga Dominika07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:38.63+0.65+ 18.4798%470
50m:35.77100m:40.06150m:41.71200m:41.09
21.Urbańska Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn2:43.67+0.70+ 23.51103%428
50m:37.75100m:41.06150m:42.81200m:42.05
22.Dołowy Małgorzata07UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.79+0.71+ 25.63100%411
50m:37.51100m:41.72150m:44.22200m:42.34
23.Polińska Natalia07MKS Trójka Łódź2:49.69+0.85+ 29.53105%384
50m:38.88100m:43.39150m:44.65200m:42.77


<< TOP >>
Konkurencja 13
14.07.2023 - 10:25
Chłopców, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

RP162:00.39Ksawery MasiukUKS G-8 Bielany Warszawa04.12.2020

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Nowakowski Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków2:12.51+0.52103%602A
50m:31.73100m:34.08150m:33.84200m:32.86
2.Dennis Oliver07Mokotowski UKP Warszawianka2:13.12+0.61+ 0.6199%594A
50m:31.13100m:33.96150m:34.47200m:33.56
3.Wdowiak Dominik07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:14.26+0.62+ 1.75105%579A
50m:31.30100m:34.84150m:34.95200m:33.17
4.Krupa Jakub07UKP Unia Oświęcim2:14.39+0.56+ 1.8895%577A
50m:30.90100m:34.05150m:35.39200m:34.05
5.Urbaniak Olivier07MKS Trójka Łódź2:14.70+0.64+ 2.1988%573A
50m:32.14100m:35.74150m:33.87200m:32.95
6.Okoń Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:14.92+0.66+ 2.4198%570A
50m:32.24100m:34.91150m:34.57200m:33.20
7.Ochalik Adrian07MKS "IKAR" Stal Mielec2:15.85+0.67+ 3.3499%559A
50m:31.15100m:34.80150m:35.10200m:34.80
8.Żołnierczyk Adrian07UKS "Feniks" Dębica2:16.38+0.65+ 3.87-552A
50m:30.73100m:34.11150m:35.25200m:36.29
9.Cur Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:17.08+0.62+ 4.5797%544B
50m:32.00100m:35.71150m:35.60200m:33.77
10.Wójcik Mikołaj07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:17.44+0.64+ 4.9396%539B
50m:32.79100m:35.04150m:35.36200m:34.25
11.Klonowski Mikołaj07St. KP Olimpia Świecie2:18.50+0.57+ 5.99101%527B
50m:31.78100m:35.72150m:35.93200m:35.07
12.Glijer Maksym07KS AZS AGH Kraków2:18.53+0.65+ 6.02104%527B
50m:31.85100m:35.21150m:35.78200m:35.69
13.Pera Jan07UKS "Olimp" Gorzów Wlkp.2:18.99+0.71+ 6.4898%522B
50m:32.53100m:35.84150m:36.04200m:34.58
14.Wasielewski Krzysztof07Mokotowski UKP Warszawianka2:19.03+0.60+ 6.52103%521B
50m:31.94100m:36.04150m:36.34200m:34.71
15.Solak Kacper07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:19.04+0.56+ 6.53105%521B
50m:31.20100m:35.28150m:36.95200m:35.61
16.Bogatek Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.28+0.61+ 7.77102%507B
50m:33.69100m:36.25150m:36.44200m:33.90
17.Szczygieł Stanisław07UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.13+0.65+ 8.6297%498R
50m:32.07100m:35.60150m:36.94200m:36.52
18.Więcek Kacper07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:21.69+0.71+ 9.18-492R
50m:31.73100m:36.02150m:37.56200m:36.38
19.Kozdrowski Maciej07WKS Śląsk Wrocław2:22.83+0.60+ 10.32102%481
50m:31.67100m:36.08150m:37.71200m:37.37
20.Mrugała Michał07UKP ,,Polonia Warszawa''2:24.14+0.59+ 11.63102%468
50m:34.11100m:36.63200m:1:13.40
21.Wojciechowski Wiktor07UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.80+0.73+ 12.29105%461
50m:34.09100m:37.17150m:36.99200m:36.55
22.Śpiewak Maciej07MUKS ''Piętnastka''2:24.99+0.58+ 12.48103%459
50m:32.57100m:36.04150m:37.47200m:38.91
23.Stawiarski Oskar07UKP ,,Polonia Warszawa''2:26.08+0.68+ 13.5797%449
50m:33.45100m:37.52150m:38.32200m:36.79
24.Obłuski Aleksander07Mokotowski UKP Warszawianka2:26.92+0.74+ 14.4196%442
50m:34.52100m:37.60150m:38.01200m:36.79
25.Zawiślak Piotr07MTP Delfin Cieszyn2:27.38+0.65+ 14.8794%437
50m:32.42100m:36.81150m:38.54200m:39.61
26.Olszyński-Seklecki Jakub07MKP Gdańsk2:29.30+0.81+ 16.79-421
50m:34.26100m:38.09150m:39.19200m:37.76
27.Niepytalski Maciej07MPKS Orka w Ciechanowie2:36.32+0.64+ 23.81-367
50m:35.91100m:40.40150m:40.43200m:39.58


<< TOP >>
Konkurencja 14
14.07.2023 - 10:35
Dziewcząt, 400m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP164:45.38Aleksandra KnopUKS 190 Łódź25.05.2018

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Woźniak Michalina07MKS SP 63 Bydgoszcz5:05.44+0.73102%663Q
50m:
100m:
33.70
37.93
150m:
200m:
38.81
37.47
250m:
300m:
42.83
42.57
350m:
400m:
36.80
35.33
2.Przybylska Oliwia07KU AZS UMCS Lublin5:08.44+0.75+ 3.0098%644Q
50m:
100m:
32.52
37.83
150m:
200m:
39.10
38.29
250m:
300m:
42.89
43.83
350m:
400m:
37.97
36.01
3.Glińska Oliwia07TP Zielona Góra5:10.09+0.77+ 4.6595%633Q
50m:
100m:
33.35
38.29
150m:
200m:
38.88
38.14
250m:
300m:
45.72
45.46
350m:
400m:
36.10
34.15
4.Plaga Olga07Skalar Słupsk5:17.93+0.73+ 12.4998%588Q
50m:
100m:
33.60
38.03
150m:
200m:
41.99
40.71
250m:
300m:
43.25
43.91
350m:
400m:
38.49
37.95
5.Skrzypczak Natalia07Akademia Sms Racibórz5:20.83+0.80+ 15.3999%572Q
50m:
100m:
34.36
39.33
150m:
200m:
42.76
41.29
250m:
300m:
44.95
44.02
350m:
400m:
37.96
36.16
6.Marciniak Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków5:21.32+0.72+ 15.8898%569Q
50m:
100m:
32.25
37.56
150m:
200m:
43.17
41.75
250m:
300m:
44.72
45.99
350m:
400m:
38.44
37.44
7.Mlaś Viktoria07UKP Unia Oświęcim5:22.26+0.78+ 16.82100%564Q
50m:
100m:
34.01
38.50
150m:
200m:
43.11
42.66
250m:
300m:
44.31
45.93
350m:
400m:
38.03
35.71
8.Zakrzewska Oliwia07UKS Nawa Skierniewice5:26.44+0.56+ 21.00102%543Q
50m:
100m:
33.01
38.63
150m:
200m:
41.87
40.85
250m:
300m:
50.12
50.04
350m:
400m:
36.35
35.57
9.Rydyńska Maja07MKS SP 63 Bydgoszcz5:33.03+0.70+ 27.59100%511R
50m:
100m:
36.45
43.97
150m:
200m:
43.32
43.36
250m:
300m:
46.84
47.46
350m:
400m:
37.02
34.61
10.Denisiewicz Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice5:34.50+0.70+ 29.0693%504R
50m:
100m:
37.00
42.58
150m:
200m:
44.50
41.53
250m:
300m:
46.75
46.27
350m:
400m:
38.84
37.03
11.Szczerba Patrycja07Ognisko TKKF DELFIN Tarnów5:36.18+0.78+ 30.74-497
50m:
100m:
34.21
42.21
150m:
200m:
44.64
44.24
250m:
300m:
47.99
48.28
350m:
400m:
38.09
36.52
12.Michalak Zuzanna07UKS Manta Warszawa Włochy5:46.10+0.71+ 40.66-455
50m:36.71100m:43.39150m:2:17.65200m:300m:1:37.38400m:1:18.92


<< TOP >>
Konkurencja 15
14.07.2023 - 10:45
Chłopców, 400m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP164:26.91Jan KałusowskiMKS Trójka Łódź15.07.2016

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Tarczyński Bartosz07UKS 190 Łódź4:42.77+0.6697%641A
50m:
100m:
30.10
34.41
150m:
200m:
38.99
37.28
250m:
300m:
38.72
38.33
350m:
400m:
34.00
30.94
2.Wiśniewski Wiktor07UKP Unia Oświęcim4:43.07+0.64+ 0.30101%639A
50m:
100m:
29.55
33.62
150m:
200m:
38.80
37.78
250m:
300m:
39.09
39.92
350m:
400m:
33.29
31.02
3.Miłkowski Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śródmieście4:43.16+0.80+ 0.3995%638A
50m:
100m:
28.71
33.26
150m:
200m:
36.75
36.25
250m:
300m:
41.49
41.40
350m:
400m:
34.36
30.94
4.Major Erik07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:46.39+0.71+ 3.6291%617A
50m:
100m:
29.77
34.51
150m:
200m:
38.22
36.84
250m:
300m:
39.99
40.89
350m:
400m:
33.69
32.48
5.Boruszewski Filip07UKS SP-149 Łódź4:47.07+0.73+ 4.30102%612A
50m:
100m:
29.51
34.23
150m:
200m:
39.28
37.24
250m:
300m:
41.25
41.13
350m:
400m:
33.05
31.38
6.Kryś Radosław07UKS Tri-Team Rumia4:47.77+0.71+ 5.0093%608A
50m:
100m:
29.97
34.61
150m:
200m:
37.35
36.69
250m:
300m:
40.62
41.70
350m:
400m:
33.95
32.88
7.Ołownia Ignacy07KS Delfin Gdynia4:48.05+0.76+ 5.2895%606A
50m:
100m:
29.80
33.80
150m:
200m:
35.89
34.85
250m:
300m:
43.04
43.24
350m:
400m:
35.52
31.91
8.Kunicki Maksymilian07Akademia Sms Racibórz4:50.22+0.70+ 7.45100%593A
50m:
100m:
29.51
34.19
150m:
200m:
40.56
39.06
250m:
300m:
40.68
41.18
350m:
400m:
33.50
31.54
9.Kozłowski Julian07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz4:52.27+0.61+ 9.50102%580B
50m:
100m:
30.02
34.37
150m:
200m:
38.83
38.93
250m:
300m:
40.80
40.69
350m:
400m:
35.13
33.50
10.Łojewski Adam07MTP Kormoran Olsztyn4:54.64+0.70+ 11.87103%566B
50m:
100m:
29.03
33.64
150m:
200m:
37.44
37.75
250m:
300m:
43.33
44.27
350m:
400m:
34.81
34.37
11.Gałoński Tomasz07KP Solne Miasto Wieliczka5:05.61+0.75+ 22.84103%507B
50m:
100m:
30.90
36.37
150m:
200m:
41.57
40.91
250m:
300m:
41.22
41.71
350m:
400m:
36.88
36.05
12.Pietrzak Michał07KS Warta Poznań5:09.92+0.70+ 27.15-487B
50m:
100m:
31.98
37.55
150m:
200m:
39.35
38.19
250m:
300m:
43.49
44.96
350m:
400m:
37.85
36.55
13.Wielgosz Borys07MUKS ''Piętnastka''5:15.16+0.68+ 32.39100%463B
50m:
100m:
30.67
35.94
150m:
200m:
43.92
40.81
250m:
300m:
45.21
46.09
350m:
400m:
37.45
35.07
14.Tarapata Bartłomiej07"Sikret" Gliwice5:19.12+0.76+ 36.35106%446B
50m:
100m:
32.57
38.93
150m:
200m:
42.57
41.83
250m:
300m:
45.85
46.77
350m:
400m:
35.15
35.45
15.Przystał Antonio07KP Solne Miasto Wieliczka5:23.59+0.69+ 40.82100%427B
50m:
100m:
32.04
37.77
150m:
200m:
45.68
43.22
250m:
300m:
45.11
45.56
350m:
400m:
38.41
35.80
16.Kołodziej Bartosz07UKS PATOMSWIM Bogatynia5:23.97+0.62+ 41.2097%426B
50m:
100m:
31.16
37.41
150m:
200m:
43.42
41.83
250m:
300m:
45.93
46.37
350m:
400m:
39.99
37.86


<< TOP >>
Konkurencja 7
14.07.2023
Chłopców, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

RP1628.69Krzysztof TokarskiMKS SMS Victoria Racibórz25.05.2009

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Piotrowski Marcel07MKS Piast Głogów31.37104%566
2.Peremicki Aleksander07UKS PATOMSWIM Bogatynia32.07+0.61+ 0.70100%529


<< TOP >>
Konkurencja 10
14.07.2023
Dziewcząt, 200m dowolny16 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

RP162:00.03Aleksandra KnopUKS 190 Łódź

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Łapeta Iga07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy2:11.09+0.66103%640
50m:30.19100m:32.98150m:34.33200m:33.59
2.Węgrzycka Małgorzata07MKS Trójka Łódź2:14.55+0.73+ 3.4698%592
50m:31.66100m:34.39150m:34.37200m:34.13


<< TOP >>
Konkurencja 4
14.07.2023 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny16 lat
Wyniki Finał

RP1625.54Agata KorcWKS Śląsk Wrocław03.08.2002

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Kamzol Flawia07UKS SMS Galicja Kraków26.34+0.7099%725
2.Wrzeszczyńska Marta07KS Posnania Poznań26.41+0.72+ 0.07105%719
3.Władyczka Amelia07WKS Śląsk Wrocław27.46+0.71+ 1.12102%640
4.Sarna Inez07UKS Nawa Skierniewice27.60+0.69+ 1.26101%630
5.Sitkiewicz Jagoda07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie27.68+0.70+ 1.34100%625
6.Markiewicz Weronika07AZS AWF Warszawa27.81+0.56+ 1.47100%616
7.Bakun Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa27.89+0.65+ 1.55100%611
8.Gulczyńska Natalia07Uks Cityzen28.13+0.71+ 1.7997%595
Finał B
9.Kłos Oliwia07KP Raw-Swim27.74+0.65+ 1.40101%621
10.Figurska Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa28.04+0.63+ 1.70102%601
11.Giewiada Patrycja07UKS "Krośnicka Przystań"28.10+0.71+ 1.7699%597
12.Sado Aleksandra07Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS''28.11+0.71+ 1.77101%597
13.Taraszkiewicz Zofia07Mokotowski UKP Warszawianka28.16+0.65+ 1.82101%593
14.Łapeta Iga07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy28.18+0.66+ 1.84100%592
15.Góralczyk Aleksandra07UKS Ostrobramska28.91+0.76+ 2.5797%548
16.Machno Anna07KS Victoria Zawiercie29.70+0.80+ 3.3691%506


<< TOP >>
Konkurencja 5
14.07.2023 - 17:05
Chłopców, 50m dowolny16 lat
Wyniki Finał

RP1622.90Mateusz ChowaniecUKS Wodnik Siemianowice Śl.25.07.2019

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Hetman Mikołaj07MUKS ''Piętnastka''23.54+0.59102%700
2.Pietroń Przemysław07KU AZS UMCS Lublin23.66+0.61+ 0.12101%690
3.Mróz Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy23.72+0.66+ 0.18101%685
Jabłoński Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa23.72+0.65+ 0.18102%685
5.Antosik Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa24.06+0.61+ 0.52102%656
6.Okoń Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica24.19+0.58+ 0.65101%645
7.Shypin Aliaksandr07UKS G-8 Bielany Warszawa24.21+0.61+ 0.67102%644
8.Bieliński Bartosz07KU AZS UMCS Lublin24.48+0.59+ 0.9499%623
Finał B
9.Piotrowski Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa24.63+0.58+ 1.09101%611
10.Kozakiewicz Aleksander07Mokotowski UKP Warszawianka24.75+0.70+ 1.21102%603
11.Redziński vel Rydzyński Mateusz07UKP ,,Polonia Warszawa''24.98+0.62+ 1.44100%586
Ciechanowski Stanisław07Mokotowski UKP Warszawianka24.98+0.68+ 1.44104%586
13.Puch Wojciech07UKS Żabianka Gdańsk25.22+0.73+ 1.68101%569
14.Kasprzak Krystian07MKS Juvenia Wrocław25.39+0.61+ 1.85100%558
15.Ślesik Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa25.70+0.78+ 2.1691%538
16.Sikora Cyprian07MUKP MOSiR Orka Kielce25.74+0.65+ 2.2098%536


<< TOP >>
Konkurencja 6
14.07.2023 - 17:10
Dziewcząt, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

RP1631.29Karolina PiechowiczSWIMLAND Olsztyn

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Bonecka Anna07Mokotowski UKP Warszawianka32.85+0.63104%709
2.Borkowska Dominika07UKS ,,Omega'' Olkusz32.98+0.67+ 0.13100%701
3.Kubicka Aleksandra07Sejwal Rypin33.45+0.50+ 0.60103%672
4.Turbańska Marta07WKS Śląsk Wrocław33.47+0.66+ 0.62101%670
5.Ryznar Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa34.08+0.71+ 1.23100%635
6.Kawka Zuzanna07KU AZS UAM Poznań34.32+0.69+ 1.4799%622
Drążkiewicz Pola07UKS Nawa Skierniewice34.32+0.71+ 1.4799%622
8.Szopa Natalia07UKP Gryf Dębica34.42+0.66+ 1.5797%616
Finał B
9.Boczej Agata07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie33.90+0.63+ 1.05103%645
10.Pietrzyk Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki34.37+0.77+ 1.5299%619
11.Kot Emilia07TP Zielona Góra34.89+0.59+ 2.04101%592
12.Vysata Zuzanna07Mokotowski UKP Warszawianka35.00+0.69+ 2.15100%586
13.Skrok Julia07WKS Śląsk Wrocław35.30+0.66+ 2.4598%571
14.Skrzypczak Natalia07Akademia Sms Racibórz35.56+0.76+ 2.71101%559
15.Poręba Maja07UKS ,,HS'' Team Kryty Basen Kłodzko35.60+0.66+ 2.75100%557
16.Kłos Oliwia07KP Raw-Swim36.13+0.67+ 3.2897%533


<< TOP >>
Konkurencja 7
14.07.2023 - 17:15
Chłopców, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

RP1628.69Krzysztof TokarskiMKS SMS Victoria Racibórz25.05.2009

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Czogała Grzegorz07UKS G-8 Bielany Warszawa29.61+0.57101%673
2.Dąbrowski Filip07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie29.88+0.59+ 0.27106%655
3.Bosiacki Kamil07Uks Cityzen30.18+0.70+ 0.57101%635
4.Wilk Mikołaj07MKS "IKAR" Stal Mielec30.53+0.64+ 0.92101%614
5.Pronin Patryk07MKP Szczecin30.70+0.63+ 1.09103%603
6.Pujanek Aleksander07KP Bałtyk Kołobrzeg30.80+0.63+ 1.19103%598
7.Okoń Mateusz07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica31.22+0.68+ 1.61100%574
8.Klonowski Mikołaj07St. KP Olimpia Świecie31.23+0.63+ 1.6299%573
Finał B
9.Wiśniewski Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa31.14+0.62+ 1.53101%578
Kruk Franciszek07UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.14+0.69+ 1.53101%578
Piotrowski Marcel07MKS Piast Głogów31.14+0.70+ 1.53106%578
12.Kunicki Maksymilian07Akademia Sms Racibórz31.38+0.63+ 1.77100%565
13.Głaz Karol07MKS "IKAR" Stal Mielec31.60+0.69+ 1.99102%553
14.Skrzypiec Szymon07Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle31.63+0.64+ 2.0299%552
15.Mikita Damian07UKS Ruch Grudziądz31.72+0.62+ 2.1199%547
16.Skrobisz Michał07UKS 190 Łódź31.89+0.72+ 2.2898%538


<< TOP >>
Konkurencja 8
14.07.2023 - 17:35
Dziewcząt, 100m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

RP1659.74Mirela OlczakMKP Słowianka Gorzów Wlkp12.12.2009

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Kamzol Flawia07UKS SMS Galicja Kraków1:01.08+0.68103%749
50m:28.92100m:32.16
2.Wrzeszczyńska Marta07KS Posnania Poznań1:03.09+0.67+ 2.01105%680
50m:29.52100m:33.57
3.Bonecka Anna07Mokotowski UKP Warszawianka1:03.61+0.66+ 2.53105%663
50m:30.00100m:33.61
4.Duda Anna07MKP Szczecin1:04.62+0.70+ 3.54105%632
50m:29.89100m:34.73
5.Grzesiak Oliwia07WKS Śląsk Wrocław1:05.49+0.71+ 4.41102%607
50m:30.44100m:35.05
6.Gorgosz Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice1:06.77+0.69+ 5.69103%573
50m:31.07100m:35.70
7.Hazuka Dominika07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu1:06.80+0.73+ 5.72102%572
50m:30.98100m:35.82
8.Mlaś Viktoria07UKP Unia Oświęcim1:07.12+0.72+ 6.04100%564
50m:30.95100m:36.17
Finał B
9.Teodorowicz Michalina07UKS SMS Galicja Kraków1:06.95+0.67+ 5.87103%569
50m:30.94100m:36.01
10.Zabawa Emilia07UKP Unia Oświęcim1:07.64+0.75+ 6.56105%551
50m:31.48100m:36.16
11.Trojanowska Hanna07KP Bałtyk Kołobrzeg1:07.70+0.62+ 6.62105%550
50m:31.68100m:36.02
12.Dziuba Monika07SWIMLAND Olsztyn1:08.22+0.75+ 7.14100%537
50m:30.43100m:37.79
13.Biernacka Lena07KU AZS UMCS Lublin1:08.29+0.71+ 7.2199%536
50m:30.88100m:37.41
14.Zarzecka Roksana07MPKS Orka w Ciechanowie1:08.50+0.67+ 7.42103%531
50m:31.89100m:36.61
15.Sosnówka Milena07UKP Fala Kraśnik1:09.81+0.76+ 8.73102%501
50m:32.39100m:37.42


<< TOP >>
Konkurencja 9
14.07.2023 - 17:40
Chłopców, 100m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

RP1654.27Ksawery MasiukUKS G-8 Bielany Warszawa25.07.2019

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Wieraszka Bartosz07TP Zielona Góra55.80+0.65106%695
50m:25.87100m:29.93
2.Gajda Jan07MKS Trójka Łódź56.52+0.64+ 0.72107%669
50m:26.82100m:29.70
3.Katana Jakub07"Sikret" Gliwice56.69+0.67+ 0.8998%663
50m:26.20100m:30.49
4.Mróz Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy56.75+0.67+ 0.95103%661
50m:26.89100m:29.86
5.Piątkiewicz Piotr07MKS Trójka Łódź57.09+0.61+ 1.29101%649
50m:26.59100m:30.50
6.Krysiak Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa57.10+0.62+ 1.30103%649
50m:26.86100m:30.24
7.Sakłak Szymon07KS AZS AGH Kraków57.11+0.64+ 1.31103%649
50m:26.82100m:30.29
8.Wójciak Oliwier07UKS "V" Łomianki58.00+0.64+ 2.20102%619
50m:26.77100m:31.23
Finał B
9.Jabłoński Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa57.52+0.68+ 1.72104%635
50m:26.86100m:30.66
10.Borkowski Marcel07KS Neptun Świdnica58.28+0.66+ 2.48101%610
50m:27.29100m:30.99
11.Jańczyk Maksymilian07UKS G-8 Bielany Warszawa58.31+0.70+ 2.51102%609
50m:26.94100m:31.37
12.Bedyński Sebastian07UKP ,,Polonia Warszawa''58.57+0.63+ 2.77100%601
50m:27.47100m:31.10
13.Śmiglak Maksymilian07KU AZS UAM Poznań58.69+0.60+ 2.89100%598
50m:26.83100m:31.86
14.Wildner Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa58.71+0.64+ 2.91100%597
50m:27.13100m:31.58
15.Dworakowski Błażej07KS Delfin Gdynia58.80+0.73+ 3.0099%594
50m:27.16100m:31.64
16.Żołnierczyk Adrian07UKS "Feniks" Dębica59.17+0.68+ 3.37100%583
50m:27.49100m:31.68


<< TOP >>
Konkurencja 10
14.07.2023 - 17:55
Dziewcząt, 200m dowolny16 lat
Wyniki Finał

RP162:00.03Aleksandra KnopUKS 190 Łódź

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Władyczka Amelia07WKS Śląsk Wrocław2:07.33+0.76105%698
50m:29.86100m:32.35150m:33.09200m:32.03
2.Poppe Marta07KU AZS UMCS Lublin2:08.23+0.69+ 0.90106%683
50m:30.15100m:31.87150m:32.94200m:33.27
3.Łapeta Iga07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy2:09.76+0.67+ 2.43105%660
50m:29.95100m:33.26150m:33.57200m:32.98
4.Gulczyńska Natalia07Uks Cityzen2:10.48+0.73+ 3.15103%649
50m:29.74100m:33.04150m:33.74200m:33.96
5.Sowa Barbara07UKP Unia Oświęcim2:10.76+0.73+ 3.43101%645
50m:30.36100m:32.45150m:33.90200m:34.05
6.Budzeń Monika07MKP Astromal-Leszno2:10.79+0.83+ 3.46102%644
50m:30.73100m:32.44150m:33.65200m:33.97
7.Duńko Julia07RWKS Sparta Biłgoraj2:11.77+0.80+ 4.44101%630
50m:31.53100m:33.19150m:33.63200m:33.42
8.Wiernicka Julia07KU AZS UMCS Lublin2:12.48+0.83+ 5.1599%620
50m:30.27100m:32.98150m:34.77200m:34.46
Finał B
9.Rydyńska Maja07MKS SP 63 Bydgoszcz2:12.20+0.78+ 4.87103%624
50m:31.82100m:33.61150m:34.09200m:32.68
10.Zabrzeska Kinga07MKS Juvenia Wrocław2:12.51+0.53+ 5.18102%619
50m:30.31100m:33.26150m:34.27200m:34.67
11.Rączkowska Maja07LKS Jedność 32 Przyszowice2:13.71+0.69+ 6.38100%603
50m:31.27100m:33.74150m:34.52200m:34.18
12.Bakun Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.79+0.71+ 6.46101%602
50m:30.30100m:32.98150m:35.36200m:35.15
13.Taraszkiewicz Zofia07Mokotowski UKP Warszawianka2:13.88+0.65+ 6.55100%600
50m:30.56100m:34.08150m:34.38200m:34.86
14.Węgrzycka Małgorzata07MKS Trójka Łódź2:13.91+0.69+ 6.5899%600
50m:31.15100m:34.06150m:34.92200m:33.78
15.Golanowska Gabriela07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:14.19+0.71+ 6.86102%596
50m:32.04100m:34.47150m:33.95200m:33.73
16.Kurysia Anna07UKP Unia Oświęcim2:21.19+0.65+ 13.8690%512
50m:32.20100m:35.65150m:36.82200m:36.52


<< TOP >>
Konkurencja 11
14.07.2023 - 18:05
Chłopców, 200m dowolny16 lat
Wyniki Finał

RP161:51.69Mihał DaszkiewiczUKP Unia Oświęcim10.07.2019

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Pietroń Przemysław07KU AZS UMCS Lublin1:53.19+0.61112%731
50m:25.57100m:28.09150m:29.80200m:29.73
2.Gnaczyński Michał07MKP Szczecin1:54.67+0.67+ 1.48107%703
50m:27.45100m:29.08150m:29.62200m:28.52
3.Sikora Cyprian07MUKP MOSiR Orka Kielce1:54.93+0.63+ 1.74104%699
50m:26.58100m:29.15150m:29.60200m:29.60
4.Ślesik Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa1:55.44+0.71+ 2.25107%689
50m:26.61100m:29.83150m:29.24200m:29.76
5.Jabłoński Bartłomiej07Stowarzyszenie Hobby Sport1:57.15+0.67+ 3.96104%660
50m:27.10100m:29.67150m:30.06200m:30.32
6.Piotrowski Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:58.01+0.58+ 4.82103%645
50m:27.11100m:29.36150m:30.63200m:30.91
7.Selder Krystian07MKS Trójka Łódź1:58.86+0.68+ 5.67101%631
50m:27.16100m:30.04150m:30.64200m:31.02
8.Okoń Jakub07MKS Juvenia Wrocław2:00.75+0.62+ 7.5698%602
50m:27.50100m:30.35150m:31.12200m:31.78
Finał B
9.Redziński vel Rydzyński Mateusz07UKP ,,Polonia Warszawa''1:58.38+0.60+ 5.19105%639
50m:27.36100m:29.76150m:30.47200m:30.79
10.Rodziewicz Bartosz07MKP Szczecin2:00.63+0.73+ 7.44101%604
50m:28.08100m:30.25150m:30.95200m:31.35
11.Kraska Mateusz07UKS SMS Galicja Kraków2:00.78+0.61+ 7.59102%602
50m:28.24100m:31.10200m:1:01.44
12.Stefański Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa2:01.49+0.70+ 8.3098%591
50m:27.85100m:30.32150m:30.96200m:32.36
13.Walkowski Bartosz07UKS 190 Łódź2:01.59+0.61+ 8.40100%590
50m:27.73100m:30.71150m:31.84200m:31.31
14.Ścigała Remigiusz07MKS Juvenia Wrocław2:01.65+0.63+ 8.46104%589
50m:27.96100m:31.45150m:31.48200m:30.76
15.Ciechanowski Stanisław07Mokotowski UKP Warszawianka2:02.09+0.68+ 8.90101%583
50m:28.19100m:30.04150m:31.31200m:32.55
16.Wentland Miłosz07MKS Trójka Łódź2:16.29+0.71+ 23.1080%419
50m:30.38100m:34.22150m:36.21200m:35.48


<< TOP >>
Konkurencja 12
14.07.2023 - 18:25
Dziewcząt, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

RP162:09.81Laura BernatKS AZS UMCS Lublin28.03.2021

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Denisiewicz Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice2:16.91+0.60105%731
50m:33.12100m:34.23150m:34.74200m:34.82
2.Burzak Martyna07KS Barrakuda Gdańsk2:25.65+0.62+ 8.74103%607
50m:34.17100m:37.02150m:37.63200m:36.83
3.Ścibiorek Dominika07UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.14+0.60+ 9.23102%601
50m:33.53100m:36.64150m:37.91200m:38.06
4.Badura Oliwia07UKS G-8 Bielany Warszawa2:27.20+0.69+ 10.29103%588
50m:34.03100m:37.72150m:38.28200m:37.17
5.Machno Anna07KS Victoria Zawiercie2:27.47+0.61+ 10.56103%585
50m:34.21100m:37.43150m:38.34200m:37.49
6.Adamowska Nadia07KU AZS UMCS Lublin2:28.58+0.60+ 11.67101%572
50m:33.47100m:37.70150m:39.09200m:38.32
7.Mordawska Natalia07UKS Ruch Grudziądz2:29.67+0.72+ 12.76101%559
50m:34.24100m:37.92150m:38.95200m:38.56
8.Sobczak Antonina07AZS AWF Warszawa2:30.98+0.56+ 14.0797%545
50m:34.95100m:37.71150m:38.85200m:39.47
Finał B
9.Stanek Magdalena07KS AZS AGH Kraków2:29.96+0.65+ 13.05102%556
50m:33.73100m:36.85150m:39.96200m:39.42
10.Piaścińska Alicja07Mokotowski UKP Warszawianka2:31.22+0.67+ 14.31101%542
50m:34.54100m:38.83150m:39.03200m:38.82
11.Kozioł Gabriela07UKS "Feniks" Dębica2:31.42+0.61+ 14.51101%540
50m:34.27100m:38.08150m:40.06200m:39.01
12.Michalska Pola07Mokotowski UKP Warszawianka2:32.57+0.62+ 15.66102%528
50m:34.91100m:38.93150m:39.92200m:38.81
13.Góralczyk Aleksandra07UKS Ostrobramska2:34.18+0.62+ 17.27102%512
50m:35.49100m:39.06150m:40.18200m:39.45
14.Tomaszewska Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa2:35.49+0.68+ 18.58100%499
50m:35.33100m:38.53150m:40.59200m:41.04
15.Lęga Natalia07KS Neptun Świdnica2:36.44+0.64+ 19.53100%490
50m:35.81100m:40.29150m:40.58200m:39.76
16.Surowiec Gabriela07UKP Fala Kraśnik2:36.74+0.70+ 19.8398%487
50m:35.14100m:39.64150m:41.70200m:40.26


<< TOP >>
Konkurencja 13
14.07.2023 - 18:35
Chłopców, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

RP162:00.39Ksawery MasiukUKS G-8 Bielany Warszawa04.12.2020

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Krupa Jakub07UKP Unia Oświęcim2:07.59+0.54111%674
50m:30.03100m:32.87150m:32.99200m:31.70
2.Urbaniak Olivier07MKS Trójka Łódź2:08.77+0.63+ 1.18109%656
50m:29.35100m:32.78150m:33.72200m:32.92
3.Dennis Oliver07Mokotowski UKP Warszawianka2:10.73+0.56+ 3.14104%627
50m:30.22100m:33.08150m:34.05200m:33.38
4.Nowakowski Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków2:11.22+0.52+ 3.63102%620
50m:30.78100m:32.72150m:33.42200m:34.30
5.Wdowiak Dominik07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:11.24+0.61+ 3.65105%620
50m:30.98100m:33.19150m:33.37200m:33.70
6.Ochalik Adrian07MKS "IKAR" Stal Mielec2:11.49+0.65+ 3.90107%616
50m:29.78100m:33.54150m:34.35200m:33.82
7.Okoń Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:14.27+0.70+ 6.68101%579
50m:29.82100m:32.76150m:34.77200m:36.92
8.Żołnierczyk Adrian07UKS "Feniks" Dębica2:16.78+0.70+ 9.1999%547
50m:31.07100m:33.99150m:34.89200m:36.83
Finał B
9.Cur Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:15.65+0.66+ 8.06102%561
50m:31.77100m:34.36150m:35.43200m:34.09
10.Wójcik Mikołaj07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:16.42+0.64+ 8.83102%552
50m:32.51100m:34.52150m:35.19200m:34.20
11.Wasielewski Krzysztof07Mokotowski UKP Warszawianka2:17.52+0.60+ 9.93102%539
50m:32.04100m:35.88150m:35.96200m:33.64
12.Pera Jan07UKS "Olimp" Gorzów Wlkp.2:17.55+0.80+ 9.96102%538
50m:31.90100m:34.89150m:36.48200m:34.28
13.Solak Kacper07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:17.97+0.57+ 10.38102%533
50m:31.65100m:35.86150m:36.45200m:34.01
14.Glijer Maksym07KS AZS AGH Kraków2:18.15+0.64+ 10.56101%531
50m:32.53100m:35.52150m:35.59200m:34.51
15.Klonowski Mikołaj07St. KP Olimpia Świecie2:18.40+0.62+ 10.81100%528
50m:33.03100m:35.17150m:35.57200m:34.63
16.Bogatek Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.79+0.58+ 14.2098%491
50m:31.31100m:34.91150m:37.27200m:38.30


<< TOP >>
Konkurencja 14
14.07.2023 - 18:50
Dziewcząt, 400m zmienny16 lat
Wyniki Finał

RP164:45.38Aleksandra KnopUKS 190 Łódź25.05.2018

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Glińska Oliwia07TP Zielona Góra5:00.36+0.75107%697
50m:
100m:
32.58
37.46
150m:
200m:
37.70
36.95
250m:
300m:
43.28
43.50
350m:
400m:
34.49
34.40
2.Przybylska Oliwia07KU AZS UMCS Lublin5:02.01+0.75+ 1.65104%686
50m:
100m:
32.31
38.40
150m:
200m:
38.99
37.92
250m:
300m:
41.19
41.73
350m:
400m:
36.13
35.34
3.Woźniak Michalina07MKS SP 63 Bydgoszcz5:04.60+0.69+ 4.24101%668
50m:
100m:
32.44
36.65
150m:
200m:
38.28
37.19
250m:
300m:
43.44
43.40
350m:
400m:
38.23
34.97
4.Skrzypczak Natalia07Akademia Sms Racibórz5:16.91+0.75+ 16.55102%593
50m:
100m:
33.55
38.62
150m:
200m:
41.80
40.61
250m:
300m:
44.93
44.32
350m:
400m:
38.28
34.80
5.Plaga Olga07Skalar Słupsk5:17.92+0.70+ 17.56100%588
50m:
100m:
33.56
38.52
150m:
200m:
43.27
40.79
250m:
300m:
43.98
44.42
350m:
400m:
37.28
36.10
6.Marciniak Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków5:18.69+0.73+ 18.33102%583
50m:
100m:
32.35
36.98
150m:
200m:
42.75
41.20
250m:
300m:
43.67
46.02
350m:
400m:
37.84
37.88
7.Zakrzewska Oliwia07UKS Nawa Skierniewice5:26.26+0.72+ 25.90100%544
50m:
100m:
33.37
38.69
150m:
200m:
41.88
40.19
250m:
300m:
49.80
50.71
350m:
400m:
36.31
35.31
8.Mlaś Viktoria07UKP Unia Oświęcim5:34.22+0.80+ 33.8693%506
50m:
100m:
35.59
41.66
150m:
200m:
46.12
43.96
250m:
300m:
47.20
47.05
350m:
400m:
36.49
36.15


<< TOP >>
Konkurencja 15
14.07.2023 - 19:00
Chłopców, 400m zmienny16 lat
Wyniki Finał

RP164:26.91Jan KałusowskiMKS Trójka Łódź15.07.2016

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Miłkowski Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śródmieście4:31.90+0.77108%721
50m:
100m:
28.01
31.90
150m:
200m:
35.25
34.53
250m:
300m:
38.75
39.75
350m:
400m:
32.35
31.36
2.Ołownia Ignacy07KS Delfin Gdynia4:37.29+0.75+ 5.39108%680
50m:
100m:
29.21
33.25
150m:
200m:
35.76
34.10
250m:
300m:
40.44
40.61
350m:
400m:
33.15
30.77
3.Tarczyński Bartosz07UKS 190 Łódź4:37.45+0.65+ 5.55104%678
50m:
100m:
29.65
34.14
150m:
200m:
38.88
36.45
250m:
300m:
37.30
37.40
350m:
400m:
33.18
30.45
4.Major Erik07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:39.58+0.69+ 7.68105%663
50m:
100m:
28.71
33.28
150m:
200m:
37.14
36.12
250m:
300m:
39.03
40.79
350m:
400m:
32.69
31.82
5.Kryś Radosław07UKS Tri-Team Rumia4:40.83+0.67+ 8.93105%654
50m:
100m:
29.18
33.61
150m:
200m:
36.39
35.66
250m:
300m:
39.47
40.66
350m:
400m:
33.31
32.55
6.Wiśniewski Wiktor07UKP Unia Oświęcim4:41.45+0.67+ 9.55101%650
50m:
100m:
28.79
33.30
150m:
200m:
38.03
38.05
250m:
300m:
39.11
39.43
350m:
400m:
33.23
31.51
7.Boruszewski Filip07UKS SP-149 Łódź4:47.18+0.71+ 15.28100%612
50m:
100m:
29.10
34.99
150m:
200m:
38.45
36.47
250m:
300m:
39.59
42.25
350m:
400m:
33.77
32.56
8.Kunicki Maksymilian07Akademia Sms Racibórz4:52.96+0.71+ 21.0698%576
50m:
100m:
29.51
35.14
150m:
200m:
40.01
39.22
250m:
300m:
41.65
41.37
350m:
400m:
33.62
32.44
Finał B
9.Kozłowski Julian07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz4:50.51+0.66+ 18.61101%591
50m:
100m:
30.41
35.39
150m:
200m:
39.24
38.57
250m:
300m:
39.62
40.49
350m:
400m:
34.51
32.28
10.Łojewski Adam07MTP Kormoran Olsztyn4:50.73+0.68+ 18.83103%589
50m:
100m:
30.55
34.98
150m:
200m:
37.28
36.95
250m:
300m:
41.66
42.67
350m:
400m:
33.99
32.65
11.Gałoński Tomasz07KP Solne Miasto Wieliczka4:59.23+0.73+ 27.33104%541
50m:
100m:
30.81
35.68
150m:
200m:
40.36
38.83
250m:
300m:
40.79
41.05
350m:
400m:
35.51
36.20
12.Pietrzak Michał07KS Warta Poznań5:07.16+0.72+ 35.26102%500
50m:
100m:
31.44
37.37
150m:
200m:
39.83
39.06
250m:
300m:
42.98
44.08
350m:
400m:
36.92
35.48
13.Wielgosz Borys07MUKS ''Piętnastka''5:16.41+0.69+ 44.5199%457
50m:
100m:
31.93
38.09
150m:
200m:
41.91
40.07
250m:
300m:
46.10
46.59
350m:
400m:
37.20
34.52
14.Tarapata Bartłomiej07"Sikret" Gliwice5:19.65+0.72+ 47.75100%443
50m:
100m:
33.63
40.26
150m:
200m:
42.65
41.92
250m:
300m:
45.47
46.50
350m:
400m:
35.47
33.75
15.Przystał Antonio07KP Solne Miasto Wieliczka5:20.46+0.68+ 48.56102%440
50m:
100m:
32.10
37.24
150m:
200m:
44.99
43.79
250m:
300m:
44.66
44.72
350m:
400m:
37.72
35.24


<< TOP >>
Konkurencja 16
14.07.2023 - 19:35
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny16 lat
Wyniki

RP168:37.49UKP Polonia Warszawa18.05.2019

Punkty: FINA 2023
PozycjaCzasCRStrata% popr.FINA
1.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin8:48.27+0.80100%657
Wiernicka Julia
Wożakowska Zofia
Przybylska Oliwia
Poppe Marta
07
07
07
07
+0.80
+0.49
+0.55
+0.66
30.52
30.92
30.35
30.36
33.18
34.22
33.03
32.87
33.97
35.21
34.58
33.61
32.71
34.40
34.82
33.52
2:10.38
2:14.75
2:12.78
2:10.36
2.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław8:59.91+0.74+ 11.64-615
Grzesiak Oliwia
Górny Maja
Skrok Julia
Władyczka Amelia
07
07
07
07
+0.74
+0.37
+0.31
+0.57
30.30
31.23
29.70
28.96
33.42
35.52
34.03
32.25
34.27
37.52
37.33
34.29
33.84
37.40
35.99
33.86
2:11.83
2:21.67
2:17.05
2:09.36
3.Mokotowski UKP Warszawianka 1Mokotowski UKP Warszawianka9:00.14+0.68+ 11.8799%614
Bonecka Anna
Taraszkiewicz Zofia
Michalska Pola
Muras Nina
07
07
07
07
+0.68
+0.40
+0.26
+0.46
30.26
30.83
30.77
30.34
33.19
34.35
35.39
34.09
33.99
34.68
36.77
37.08
32.77
33.96
34.49
37.18
2:10.21
2:13.82
2:17.42
2:18.69
4.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim9:00.26+0.73+ 11.9998%614
Sowa Barbara
Guzdek Anna
Mlaś Viktoria
Kurysia Anna
07
07
07
07
+0.73
+0.21
+0.57
+0.71
31.15
31.97
30.73
31.06
33.72
34.87
34.81
32.88
34.37
34.92
37.52
34.38
34.33
34.02
35.71
33.82
2:13.57
2:15.78
2:18.77
2:12.14
5.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków9:07.08+0.70+ 18.81-591
Kamzol Flawia
Teodorowicz Michalina
Marciniak Aleksandra
Kalata Zuzanna
07
07
07
07
+0.70
+0.53
+0.44
+0.43
29.46
30.70
31.73
32.59
32.89
33.84
34.55
35.88
33.16
36.36
36.07
39.16
31.76
35.68
35.12
38.13
2:07.27
2:16.58
2:17.47
2:25.76
6.MKP Szczecin 1MKP Szczecin9:08.71+0.70+ 20.44105%586
Duda Anna
Gracka Hanna
Makowska Maria
Małolepsza Weronika
07
07
07
07
+0.70
+0.43
+0.58
+0.29
32.20
31.44
32.74
30.27
34.30
34.81
35.71
33.63
35.33
36.39
37.18
35.56
33.44
35.53
35.14
35.04
2:15.27
2:18.17
2:20.77
2:14.50
7.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź9:14.55+0.70+ 26.28-568
Węgrzycka Małgorzata
Połeć Hanna
Jeziorska Natalia
Rutkowska Aneta
07
07
07
07
+0.70
+0.19
+0.17
+0.41
30.53
30.85
32.22
31.59
33.37
34.24
36.25
36.09
34.60
36.32
36.54
38.06
35.00
35.83
34.98
38.08
2:13.50
2:17.24
2:19.99
2:23.82
8.UKS Nawa Skierniewice 1UKS Nawa Skierniewice9:27.35+0.50+ 39.08101%530
Denisiewicz Zuzanna
Drążkiewicz Pola
Sarna Inez
Zakrzewska Oliwia
07
07
07
07
+0.50
+0.30
+0.50
+0.25
32.59
32.74
33.75
30.63
35.09
37.15
39.55
33.80
35.86
37.57
40.17
34.77
35.22
37.00
36.89
34.57
2:18.76
2:24.46
2:30.36
2:13.77
9.UKS Wodnik Siemianowice Śląskie 1UKS Wodnik Siemianowice Śląskie9:32.98+0.69+ 44.71105%515
Sitkiewicz Jagoda
Bogusławska Aleksandra
Skudlik Michalina
Boczej Agata
07
07
07
07
+0.69
+0.56
+0.68
+0.29
31.75
1:53.07
31.81
31.05
35.41

35.22
35.80
35.63

37.65
36.81
34.69

38.02
36.15
2:17.48
2:32.99
2:22.70
2:19.81


<< TOP >>
Konkurencja 17
14.07.2023 - 19:55
Chłopców, 4 x 200m dowolny

16 lat
Wyniki

RP167:44.73WKS Śląsk Wrocław15.07.2016

Punkty: FINA 2023
PozycjaCzasCRStrata% popr.FINA
1.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin7:55.20+0.68104%683
Ponieważ Oliwier
Bieliński Bartosz
Grzywiński Jakub
Pietroń Przemysław
07
07
07
07
+0.68
+0.42
+0.48
+0.28
27.60
26.55
28.72
25.86
29.67
29.37
31.64
28.46
31.06
31.68
32.50
30.18
30.15
32.25
30.45
29.06
1:58.48
1:59.85
2:03.31
1:53.56
2.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa7:55.86+0.62+ 0.66102%680
Shypin Aliaksandr
Ślesik Oskar
Stefański Leon
Piotrowski Kacper
07
07
07
07
+0.62
+0.36
+0.42
+0.23
27.99
25.59
26.91
26.67
30.54
29.79
30.91
29.68
31.73
30.13
31.71
31.11
30.13
30.64
32.56
29.77
2:00.39
1:56.15
2:02.09
1:57.23
3.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź8:05.69+0.66+ 10.49103%639
Selder Krystian
Gajda Jan
Wentland Miłosz
Piątkiewicz Piotr
07
07
07
07
+0.66
+0.30
+0.59
+0.31
27.89
26.19
27.65
27.44
30.73
30.00
30.80
31.74
31.41
32.11
31.79
33.10
30.64
30.12
31.90
32.18
2:00.67
1:58.42
2:02.14
2:04.46
4.KS Delfin Gdynia 1KS Delfin Gdynia8:19.41+0.74+ 24.21-588
Ołownia Ignacy
Dworakowski Błażej
Majcherowicz Mateusz
Hubiński Olivier
07
07
07
07
+0.74
+0.51
+0.56
+0.40
28.21
27.96
27.05
26.96
30.23
31.19
31.29
32.07
31.22
32.85
34.18
35.66
30.83
31.08
33.15
35.48
2:00.49
2:03.08
2:05.67
2:10.17
5.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa8:22.52+0.60+ 27.32104%577
Antosik Kacper
Chmielewski Franciszek
Burczyński Jakub
Chmielewski Jan
07
07
07
07
+0.60
+0.48
+0.33
+0.55
28.08
28.17
27.69
28.84
30.92
31.47
31.95
32.51
32.32
34.02
33.34
32.99
31.51
32.57
33.48
32.66
2:02.83
2:06.23
2:06.46
2:07.00
6.Mokotowski UKP Warszawianka 1Mokotowski UKP Warszawianka8:32.08+0.66+ 36.88-546
Dennis Oliver
Romer Stanisław
Staśkiewicz Wiktor
Ciechanowski Stanisław
07
07
07
07
+0.66
+0.56
+0.47
+0.54
28.53
29.35
29.49
28.27
31.66
32.96
33.64
30.87
32.98
34.33
35.38
33.35
31.73
32.92
34.92
31.70
2:04.90
2:09.56
2:13.43
2:04.19
7.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim8:32.48+0.65+ 37.28104%544
Krupa Jakub
Wiśniewski Wiktor
Brych Krzysztof
Ciapuła Michał
07
07
07
07
+0.65
+0.66
+0.44
+0.51
28.92
28.03
26.56
30.70
32.43
31.77
31.62
33.90
32.80
32.49
36.66
34.37
30.63
31.67
36.96
32.97
2:04.78
2:03.96
2:11.80
2:11.94


<< TOP >>
Konkurencja 18
15.07.2023 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

RP1626.85Flawia KamzolUKS SMS Galicja Kraków02.06.2022

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Kamzol Flawia07UKS SMS Galicja Kraków27.04+0.6799%737A
2.Wrzeszczyńska Marta07KS Posnania Poznań29.01+0.68+ 1.9795%597A
3.Bonecka Anna07Mokotowski UKP Warszawianka29.09+0.62+ 2.0597%592A
4.Markiewicz Weronika07AZS AWF Warszawa29.52+0.60+ 2.48100%566A
5.Duda Anna07MKP Szczecin29.64+0.59+ 2.60102%559A
6.Hazuka Dominika07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu29.78+0.75+ 2.7499%552A
7.Biernacka Lena07KU AZS UMCS Lublin29.84+0.67+ 2.8097%548A
8.Łapeta Iga07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy29.86+0.68+ 2.8297%547A
9.Muras Nina07Mokotowski UKP Warszawianka29.87+0.66+ 2.83100%547B
10.Grzesiak Oliwia07WKS Śląsk Wrocław29.91+0.71+ 2.8796%544B
11.Sitkiewicz Jagoda07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie30.08+0.69+ 3.0498%535B
12.Olejarnik Magdalena07UKS "Feniks" Dębica30.11+0.70+ 3.0797%534B
13.Gorgosz Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice30.22+0.68+ 3.1898%528B
14.Danilewicz Julia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin30.35+0.64+ 3.3198%521B
Dziuba Monika07SWIMLAND Olsztyn30.35+0.53+ 3.3197%521B
16.Mlaś Viktoria07UKP Unia Oświęcim30.37+0.75+ 3.33100%520B
17.Machno Anna07KS Victoria Zawiercie30.47+0.70+ 3.4398%515R
18.Winkler Sarah07UKS ,, Na Fali Bytom''30.50+0.67+ 3.46105%513R
19.Taraszkiewicz Zofia07Mokotowski UKP Warszawianka30.53+0.64+ 3.49106%512
20.Ryznar Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa30.81+0.67+ 3.77100%498
21.Bogusławska Aleksandra07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie30.85+0.67+ 3.81103%496
22.Zarzecka Roksana07MPKS Orka w Ciechanowie31.06+0.67+ 4.0299%486
23.Teodorowicz Michalina07UKS SMS Galicja Kraków31.08+0.68+ 4.0499%485
24.Trojanowska Hanna07KP Bałtyk Kołobrzeg31.14+0.61+ 4.10100%482
25.Zabawa Emilia07UKP Unia Oświęcim31.19+0.66+ 4.1599%480
26.Grzegorzewska Julia07Mokotowski UKP Warszawianka31.20+0.65+ 4.1696%480
27.Sado Aleksandra07Stowarzyszenie Pływackie ,,SWIMMERS''31.28+0.64+ 4.2497%476
28.Giewiada Patrycja07UKS "Krośnicka Przystań"31.37+0.72+ 4.3397%472
29.Rojek Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy31.40+0.75+ 4.3693%470
30.Figurska Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa31.64+0.72+ 4.6099%460
31.Sosnówka Milena07UKP Fala Kraśnik31.77+0.57+ 4.73100%454
32.Marcjanek Wiktoria07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej32.06+0.74+ 5.0295%442
Kłos Oliwia07KP Raw-Swim32.06+0.66+ 5.0299%442
34.Golanowska Gabriela07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz32.09+0.73+ 5.0598%441
35.Rutkowska Aneta07MKS Trójka Łódź32.10+0.61+ 5.0695%440
36.Jaśniecka Paulina07UKS MOS w Opolu32.12+0.65+ 5.08109%439
37.Tomkiel Anna07Mokotowski UKP Warszawianka32.18+0.73+ 5.14100%437
38.Bakun Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa32.20+0.67+ 5.1695%436
39.Jeziorska Natalia07MKS Trójka Łódź32.23+0.71+ 5.1994%435
40.Stawecka Maria07SWIMLAND Olsztyn32.84+0.70+ 5.8099%411
41.Górny Maja07WKS Śląsk Wrocław33.06+0.67+ 6.0297%403
42.Zakrzewska Natalia07UKS "Krośnicka Przystań"33.39+0.69+ 6.3598%391
43.Stańczyk Klaudia07MPKS Orka w Ciechanowie33.55+0.72+ 6.5192%386
44.Stachura Natalia07LKS Jedność 32 Przyszowice33.76+0.70+ 6.72104%378
45.Bańkowska Julia07Neptun Gdańsk33.84+0.74+ 6.80105%376
46.Dreger Gabriela07Mokotowski UKP Warszawianka33.85+0.67+ 6.8194%375
Szczotka Natalia07UKP Unia Oświęcim33.85+0.56+ 6.8198%375
48.Luckner Alicja07UKS "Wodnik Gocław"33.88+0.71+ 6.84111%374
49.Dołowy Małgorzata07UKP ,,Polonia Warszawa''34.02+0.63+ 6.9890%370
50.Kędziorek Weronika07Mokotowski UKP Warszawianka34.61+0.76+ 7.57102%351
51.Kołodziejczyk Maja07Mokotowski UKP Warszawianka34.66+0.64+ 7.62100%350
52.Urbańska Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn35.00+0.70+ 7.9697%340
53.Socha Maria07UKS Ostrobramska36.31+0.69+ 9.2792%304


<< TOP >>
Konkurencja 19
15.07.2023 - 9:05
Chłopców, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

RP1624.48Ksawery MasiukUKS G-8 Bielany Warszawa02.08.2020

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Mróz Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy24.95+0.63104%711A
2.Wójciak Oliwier07UKS "V" Łomianki25.47+0.67+ 0.52101%668A
3.Okoń Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica25.76+0.63+ 0.8199%646A
4.Wieraszka Bartosz07TP Zielona Góra25.88+0.65+ 0.9399%637A
5.Goraj Bartłomiej07UKS ,,Omega'' Olkusz25.95+0.77+ 1.00102%632A
6.Bieliński Bartosz07KU AZS UMCS Lublin26.02+0.60+ 1.0799%626A
7.Katana Jakub07"Sikret" Gliwice26.03+0.67+ 1.0899%626A
8.Piątkiewicz Piotr07MKS Trójka Łódź26.11+0.62+ 1.16104%620A
9.Jabłoński Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa26.28+0.66+ 1.33100%608B
10.Krysiak Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa26.32+0.60+ 1.37104%605B
11.Dzik Kamil07UKP ,,Polonia Warszawa''26.33+0.72+ 1.38108%605B
12.Śmiglak Maksymilian07KU AZS UAM Poznań26.41+0.59+ 1.46101%599B
13.Piotrowski Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa26.47+0.58+ 1.52104%595B
14.Wildner Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa26.48+0.64+ 1.5398%594B
15.Sakłak Szymon07KS AZS AGH Kraków26.52+0.67+ 1.57101%592B
16.Jańczyk Maksymilian07UKS G-8 Bielany Warszawa26.77+0.68+ 1.8299%575B
17.Żołnierczyk Adrian07UKS "Feniks" Dębica26.85+0.51+ 1.90-570R
18.Bury Paweł07RWKS Sparta Biłgoraj26.87+0.58+ 1.92104%569R
19.Ciapuła Michał07UKP Unia Oświęcim26.91+0.62+ 1.96100%566
20.Matusiak Vel Matuszewski Tobiasz07SWIMLAND Olsztyn27.00+0.63+ 2.05101%561
21.Poręba Krzysztof07WKS Śląsk Wrocław27.06+0.69+ 2.1199%557
22.Antosik Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa27.16+0.65+ 2.2199%551
23.Bedyński Sebastian07UKP ,,Polonia Warszawa''27.23+0.64+ 2.28100%547
24.Dworakowski Błażej07KS Delfin Gdynia27.25+0.76+ 2.3098%545
25.Filipiak Mateusz07MUKS ''Piętnastka''27.34+0.63+ 2.39104%540
26.Jabłoński Bartłomiej07Stowarzyszenie Hobby Sport27.44+0.68+ 2.4998%534
27.Brych Krzysztof07UKP Unia Oświęcim27.53+0.68+ 2.5898%529
28.Janus Filip07UKS Aquatica Pawłowice27.57+0.67+ 2.62102%527
29.Ciechanowski Stanisław07Mokotowski UKP Warszawianka27.61+0.66+ 2.66103%524
30.Omelanowicz Igor07UKS Aquatica Pawłowice27.62+0.60+ 2.67104%524
31.Kasprzak Krystian07MKS Juvenia Wrocław27.63+0.60+ 2.68102%523
32.Tomecki Filip07Mokotowski UKP Warszawianka27.69+0.71+ 2.74101%520
33.Romer Stanisław07Mokotowski UKP Warszawianka27.78+0.71+ 2.8396%515
Mrugała Michał07UKP ,,Polonia Warszawa''27.78+0.59+ 2.83102%515
35.Michalczuk Bartosz07WKS Śląsk Wrocław27.80+0.65+ 2.85103%514
36.Stefański Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa27.86+0.70+ 2.91101%510
37.Kusek Mateusz07Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki27.89+0.75+ 2.94100%509
38.Serhiyenia Aliaksei07KS Barrakuda Gdańsk27.93+0.67+ 2.9899%506
39.Kroczyński Brajan07UKS Fala Swarzędz27.99+0.67+ 3.04108%503
40.Wójcik Mikołaj07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa28.06+0.57+ 3.11102%499
41.Kieroński Marcel07KS AZS AGH Kraków28.07+0.64+ 3.1298%499
42.Grzywiński Jakub07KU AZS UMCS Lublin28.09+0.70+ 3.1499%498
43.Kułton Jakub07KS Warta Poznań28.10+0.69+ 3.1598%497
44.Kukuczka Paweł07"Sikret" Gliwice28.15+0.68+ 3.20107%495
45.Łojewski Adam07MTP Kormoran Olsztyn28.21+0.72+ 3.26102%491
46.Ścigała Remigiusz07MKS Juvenia Wrocław28.25+0.57+ 3.3097%489
47.Garstka Aleksander07MPKS Orka w Ciechanowie28.43+0.48+ 3.48100%480
48.Siekierski Łukasz07Ks Assa28.50+0.77+ 3.55104%477
49.Tarapata Bartłomiej07"Sikret" Gliwice28.58+0.68+ 3.63103%473
50.Kwiasowski Jakub07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz28.59+0.65+ 3.64106%472
51.Tobiasz Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa28.63+0.66+ 3.6896%470
52.Głaz Karol07MKS "IKAR" Stal Mielec28.81+0.74+ 3.86106%461
53.Tokarewicz Igor07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański28.84+0.64+ 3.89111%460
54.Obłuski Aleksander07Mokotowski UKP Warszawianka28.89+0.73+ 3.9499%458
55.Łukawski Tomasz07Mokotowski UKP Warszawianka29.09+0.63+ 4.14105%448
56.Gajek Szymon07"Sikret" Gliwice29.10+0.76+ 4.15105%448
57.Żarnowiec Michał07UKP Unia Oświęcim29.12+0.63+ 4.17102%447
58.Groborz Olaf07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy29.19+0.73+ 4.2496%444
59.Wasielewski Krzysztof07Mokotowski UKP Warszawianka29.21+0.66+ 4.26104%443
60.Cur Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.22+0.59+ 4.27100%442
61.Hołdys Hubert07KS Neptun Świdnica29.34+0.63+ 4.39103%437
62.Pakulski Miłosz07AZS AWFiS Gdańsk29.39+0.85+ 4.44-435
Warchoł Jan07KP  Aqua-Swim Nysa29.39+0.64+ 4.44101%435
64.Ślepecki Szymon07MKP Zabrze29.41+0.68+ 4.46103%434
65.Jendrusch Fabian07UKS DELFIN Krapkowice29.50+0.74+ 4.55110%430
66.Romański Jan07MUKS Wodnik Łask29.64+0.76+ 4.6997%424
67.Brodowski Michał07UKS Nawa Skierniewice29.72+0.69+ 4.77103%420
68.Biemek Kamil07UKS DELFIN Krapkowice30.08+0.69+ 5.1396%405
69.Wojciechowski Mateusz07KP Totis Viribus Świebodzin30.13+0.66+ 5.1895%403
70.Klęk Antoni07MUKS Wodnik Łask31.26+0.60+ 6.31102%361
71.Hajdukiewicz Szymon07MKS Juvenia Białystok31.42+0.61+ 6.4796%356
72.Przeszłowski Sebastian07UKS "Feniks" Dębica31.63+0.69+ 6.6895%349
73.Pyrcioch Mikołaj07UKS "Feniks" Dębica32.14+0.61+ 7.1996%332
DYSKW.Łapiński Miłosz07UKS Shark Rudna-
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu.  (Czas: 9:15)
DYSKW.Ficek Aleksander07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie-
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu.  (Czas: 9:15)

PKSheremet Nikita07UKS G-8 Bielany Warszawa26.21+0.55103%613


<< TOP >>
Konkurencja 20
15.07.2023 - 9:15
Dziewcząt, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

RP1629.13Katarzyna GórniakUKP Unia Oświęcim08.07.2011

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Kamzol Flawia07UKS SMS Galicja Kraków30.18+0.7096%714A
2.Woźniak Michalina07MKS SP 63 Bydgoszcz30.51+0.60+ 0.3398%691A
3.Ścibiorek Dominika07UKS G-8 Bielany Warszawa30.63+0.59+ 0.4599%683A
4.Burzak Martyna07KS Barrakuda Gdańsk30.77+0.62+ 0.5999%674A
5.Badura Oliwia07UKS G-8 Bielany Warszawa30.86+0.64+ 0.68103%668A
6.Denisiewicz Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice31.14+0.62+ 0.9699%650A
7.Góralczyk Aleksandra07UKS Ostrobramska31.33+0.63+ 1.15101%638A
8.Machno Anna07KS Victoria Zawiercie31.34+0.63+ 1.16104%638A
9.Sarna Inez07UKS Nawa Skierniewice31.54+0.53+ 1.3699%625B
10.Stanek Magdalena07KS AZS AGH Kraków31.55+0.65+ 1.3797%625B
Gacka Aleksandra07KS Delfin Gdynia31.55+0.84+ 1.3797%625B
12.Piaścińska Alicja07Mokotowski UKP Warszawianka31.67+0.62+ 1.49100%618B
13.Filipowicz Barbara07UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.82+0.77+ 1.6495%609B
14.Grzech Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.84+0.63+ 1.66103%608B
15.Danilewicz Julia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin32.03+0.69+ 1.85101%597B
16.Markiewicz Weronika07AZS AWF Warszawa32.15+0.58+ 1.9797%590B
17.Mordawska Natalia07UKS Ruch Grudziądz32.23+0.67+ 2.05101%586R
18.Gorgosz Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice32.35+ 2.17110%580R
19.Adamowska Nadia07KU AZS UMCS Lublin32.62+0.59+ 2.4495%565
20.Kozioł Gabriela07UKS "Feniks" Dębica32.64+0.60+ 2.46103%564
21.Noga Dominika07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej32.99+0.66+ 2.8199%546
22.Palluth Aleksandra07KP Aquapark Wągrowiec33.16+0.68+ 2.9898%538
23.Sobczak Antonina07AZS AWF Warszawa33.28+0.55+ 3.1096%532
24.Michalska Pola07Mokotowski UKP Warszawianka33.35+0.64+ 3.1794%529
25.Rojek Wiktoria07UKS Manta Warszawa Włochy33.57+0.72+ 3.39101%519
26.Zarzecka Roksana07MPKS Orka w Ciechanowie33.84+0.66+ 3.66107%506
27.Winkler Sarah07UKS ,, Na Fali Bytom''33.98+0.71+ 3.80103%500
28.Lęga Natalia07KS Neptun Świdnica34.02+ 3.84101%498
29.Tomaszewska Maja07UKS G-8 Bielany Warszawa34.15+0.69+ 3.9798%493
30.Dołowy Małgorzata07UKP ,,Polonia Warszawa''34.40+0.78+ 4.22102%482
31.Surmaczyńska Julia07Mokotowski UKP Warszawianka34.62+0.60+ 4.44102%473
32.Grzegorzewska Julia07Mokotowski UKP Warszawianka34.67+0.62+ 4.4995%471
33.Dreger Gabriela07Mokotowski UKP Warszawianka34.92+0.69+ 4.74103%461
34.Lepszy-Bayaraa Julia07Akademia Sms Racibórz35.31+0.82+ 5.1398%446
35.Polińska Natalia07MKS Trójka Łódź35.74+1.12+ 5.5697%430
36.Lutkowska Pola07MUKS ''Piętnastka''35.97+0.68+ 5.79101%421
37.Wojtkowiak Wiktoria07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz36.29+ 6.1189%410
38.Butryn Wiktoria07MPKS Orka w Ciechanowie36.69+0.81+ 6.51-397
39.Grabowska Aleksandra07MUKS ''Piętnastka''36.94+0.78+ 6.76-389
40.Zakrzewska Natalia07UKS "Krośnicka Przystań"37.26+0.75+ 7.0896%379
DYSKW.Urbańska Zuzanna07MTP Kormoran Olsztyn-
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.  (Czas: 9:31)


<< TOP >>
Konkurencja 21
15.07.2023 - 9:20
Chłopców, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

RP1625.73Ksawery MasiukUKS G-8 Bielany Warszawa05.09.2020

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Urbaniak Olivier07MKS Trójka Łódź27.12+0.6199%668A
2.Ślesik Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa27.28+0.62+ 0.1694%656A
3.Mróz Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy27.31+0.59+ 0.1993%654A
4.Shypin Aliaksandr07UKS G-8 Bielany Warszawa27.72+0.52+ 0.6099%625A
5.Nowakowski Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków27.79+0.50+ 0.67100%621A
6.Krupa Jakub07UKP Unia Oświęcim27.98+0.54+ 0.8699%608A
7.Okoń Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica28.01+0.65+ 0.8999%606A
8.Ochalik Adrian07MKS "IKAR" Stal Mielec28.23+0.66+ 1.11102%592A
9.Hubiński Olivier07KS Delfin Gdynia28.42+0.58+ 1.30101%580B
10.Hetman Mikołaj07MUKS ''Piętnastka''28.50+0.62+ 1.38101%575B
Stawiarski Oskar07UKP ,,Polonia Warszawa''28.50+0.59+ 1.38105%575B
12.Więcek Kacper07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa28.83+0.66+ 1.71100%556B
13.Kozakiewicz Aleksander07Mokotowski UKP Warszawianka28.84+0.52+ 1.72101%555B
14.Jańczyk Maksymilian07UKS G-8 Bielany Warszawa28.85+0.63+ 1.7394%555B
15.Klonowski Mikołaj07St. KP Olimpia Świecie28.88+0.50+ 1.76103%553B
16.Koluch Franciszek07UKS Kapry-Armexim Pruszków29.03+0.60+ 1.91100%544B
17.Kozdrowski Maciej07WKS Śląsk Wrocław29.07+0.59+ 1.95102%542R
18.Glijer Maksym07KS AZS AGH Kraków29.45+0.62+ 2.3399%521R
19.Śpiewak Maciej07MUKS ''Piętnastka''29.46+0.59+ 2.34117%521
20.Bogatek Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa29.59+0.57+ 2.47100%514
21.Wasielewski Krzysztof07Mokotowski UKP Warszawianka29.87+0.58+ 2.75102%500
22.Pera Jan07UKS "Olimp" Gorzów Wlkp.29.96+0.70+ 2.8496%495
23.Szczygieł Stanisław07UKS G-8 Bielany Warszawa30.04+0.62+ 2.92101%491
24.Mrugała Michał07UKP ,,Polonia Warszawa''30.29+0.58+ 3.1799%479
25.Matusiak Vel Matuszewski Tobiasz07SWIMLAND Olsztyn30.47+0.59+ 3.3598%471
26.Burczyński Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa30.66+0.62+ 3.54103%462
27.Zawiślak Piotr07MTP Delfin Cieszyn31.10+ 3.9896%443
Ulas Antoni07MUKS Wodnik Łask31.10+0.72+ 3.9894%443
29.Kołodziej Bartosz07UKS PATOMSWIM Bogatynia31.11+ 3.9995%442
30.Groborz Olaf07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy31.29+ 4.1797%435
31.Wąsowski Kacper07UKS Fala Nieporęt31.49+0.80+ 4.37110%426
32.Romer Stanisław07Mokotowski UKP Warszawianka31.86+0.72+ 4.7489%412
33.Niepytalski Maciej07MPKS Orka w Ciechanowie31.92+0.58+ 4.80104%409
34.Frączyk Jakub07KS Delfin Gdynia31.93+0.59+ 4.81110%409
35.Wojciechowski Wiktor07UKS G-8 Bielany Warszawa32.13+0.73+ 5.01-401
36.Daniel Aleksander07MKS SP 63 Bydgoszcz32.17+0.61+ 5.05-400
37.Grablewski Wojciech07Stowarzyszenie UKS Siódemka Sopot35.31+0.95+ 8.19104%302
DYSKW.Solak Kacper07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu-
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu.  (Czas: 9:34)


<< TOP >>
Konkurencja 22
15.07.2023 - 9:25
Dziewcząt, 400m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP164:12.62Paula ŻukowskiMKS Zryw Opole09.12.2009

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Wiernicka Julia07KU AZS UMCS Lublin4:36.40+0.7998%625A
50m:
100m:
32.36
34.84
150m:
200m:
35.41
35.32
250m:
300m:
34.77
35.18
350m:
400m:
34.64
33.88
2.Poppe Marta07KU AZS UMCS Lublin4:37.37+0.75+ 0.9798%619A
50m:
100m:
32.11
34.08
150m:
200m:
34.88
34.87
250m:
300m:
35.40
35.62
350m:
400m:
35.75
34.66
3.Władyczka Amelia07WKS Śląsk Wrocław4:37.61+0.77+ 1.2197%617A
50m:
100m:
31.79
34.61
150m:
200m:
35.73
36.05
250m:
300m:
35.00
36.37
350m:
400m:
35.00
33.06
4.Małolepsza Weronika07MKP Szczecin4:38.14+0.67+ 1.7499%613A
50m:
100m:
32.45
34.91
150m:
200m:
35.08
36.03
250m:
300m:
34.64
35.50
350m:
400m:
35.03
34.50
5.Duńko Julia07RWKS Sparta Biłgoraj4:38.63+0.66+ 2.23100%610A
50m:
100m:
32.56
35.14
150m:
200m:
35.64
35.62
250m:
300m:
35.51
35.54
350m:
400m:
34.82
33.80
6.Budzeń Monika07MKP Astromal-Leszno4:39.99+0.78+ 3.59103%601A
50m:
100m:
32.69
34.68
150m:
200m:
35.84
36.09
250m:
300m:
36.08
35.51
350m:
400m:
35.51
33.59
7.Gulczyńska Natalia07Uks Cityzen4:40.11+0.70+ 3.7198%601A
50m:
100m:
32.39
34.80
150m:
200m:
35.47
35.78
250m:
300m:
35.57
35.60
350m:
400m:
35.75
34.75
8.Rączkowska Maja07LKS Jedność 32 Przyszowice4:40.75+0.75+ 4.3597%597A
50m:
100m:
32.28
34.63
150m:
200m:
35.75
35.86
250m:
300m:
36.05
35.77
350m:
400m:
35.85
34.56
9.Trafalska Zuzanna07UKS 190 Łódź4:41.05+0.77+ 4.65101%595B
50m:
100m:
33.47
34.86
150m:
200m:
35.35
35.51
250m:
300m:
35.60
35.66
350m:
400m:
35.90
34.70
10.Sowa Barbara07UKP Unia Oświęcim4:41.45+0.72+ 5.0597%592B
50m:
100m:
32.52
34.80
150m:
200m:
35.55
35.71
250m:
300m:
36.08
36.08
350m:
400m:
36.01
34.70
11.Szopa Natalia07UKP Gryf Dębica4:43.05+0.72+ 6.6594%582B
50m:
100m:
32.08
34.74
150m:
200m:
35.53
35.88
250m:
300m:
36.29
36.32
350m:
400m:
37.90
34.31
12.Kuczmar Zuzanna07UKP ,,Polonia Warszawa''4:43.98+0.65+ 7.5895%576B
50m:
100m:
32.36
35.46
150m:
200m:
36.24
36.57
250m:
300m:
35.48
36.03
350m:
400m:
36.39
35.45
13.Kurysia Anna07UKP Unia Oświęcim4:44.22+0.66+ 7.82102%575B
50m:
100m:
32.79
35.79
150m:
200m:
36.44
36.77
250m:
300m:
36.52
36.14
350m:
400m:
35.85
33.92
14.Wożakowska Zofia07KU AZS UMCS Lublin4:44.58+0.71+ 8.18109%573B
50m:
100m:
31.95
35.09
150m:
200m:
35.54
36.75
250m:
300m:
35.94
36.79
350m:
400m:
36.31
36.21
15.Grzesiak Oliwia07WKS Śląsk Wrocław4:44.80+0.75+ 8.4096%571B
50m:
100m:
32.40
35.18
150m:
200m:
36.01
36.54
250m:
300m:
36.83
36.76
350m:
400m:
36.58
34.50
16.Łapeta Iga07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy4:45.70+0.68+ 9.30102%566B
50m:
100m:
31.32
35.30
150m:
200m:
36.52
37.24
250m:
300m:
37.43
37.29
350m:
400m:
36.16
34.44
17.Zabrzeska Kinga07MKS Juvenia Wrocław4:46.41+0.54+ 10.01102%562R
50m:
100m:
32.16
36.02
150m:
200m:
36.48
37.24
250m:
300m:
36.63
37.14
350m:
400m:
36.26
34.48
18.Zakrzewska Oliwia07UKS Nawa Skierniewice4:46.46+0.68+ 10.06100%562R
50m:
100m:
31.52
34.36
150m:
200m:
36.21
37.12
250m:
300m:
37.18
37.45
350m:
400m:
36.74
35.88
19.Taraszkiewicz Zofia07Mokotowski UKP Warszawianka4:47.62+0.66+ 11.2299%555
50m:
100m:
32.82
35.33
150m:
200m:
36.11
36.50
250m:
300m:
37.15
36.97
350m:
400m:
37.31
35.43
20.Golanowska Gabriela07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz4:47.69+0.73+ 11.29100%554
50m:
100m:
33.80
37.71
150m:
200m:
36.93
36.56
250m:
300m:
35.73
36.04
350m:
400m:
36.35
34.57
21.Guzdek Anna07UKP Unia Oświęcim4:48.86+0.63+ 12.46101%548
50m:
100m:
33.89
36.68
150m:
200m:
37.20
37.11
250m:
300m:
37.16
37.50
350m:
400m:
35.67
33.65
22.Szczerba Patrycja07Ognisko TKKF DELFIN Tarnów4:49.67+0.79+ 13.2796%543
50m:
100m:
32.90
36.04
150m:
200m:
36.73
36.79
250m:
300m:
37.23
36.86
350m:
400m:
37.05
36.07
23.Laszczak Aleksandra07UKP Unia Oświęcim4:50.14+0.80+ 13.7498%540
50m:
100m:
33.26
36.05
150m:
200m:
36.79
36.95
250m:
300m:
37.18
37.83
350m:
400m:
36.57
35.51
24.Węgrzycka Małgorzata07MKS Trójka Łódź4:51.63+0.74+ 15.2396%532
100m:1:08.19200m:1:14.04300m:1:15.89400m:1:13.51
25.Gracka Hanna07MKP Szczecin4:51.78+0.70+ 15.38102%531
50m:
100m:
32.48
35.60
150m:
200m:
36.98
37.42
250m:
300m:
37.58
37.69
350m:
400m:
37.67
36.36
26.Drażyk Wiktoria07UKP Unia Oświęcim4:51.81+0.67+ 15.4198%531
50m:
100m:
33.41
35.86
150m:
200m:
36.89
36.76
250m:
300m:
37.42
36.93
350m:
400m:
37.83
36.71
27.Jaros Aleksandra07KS Neptun Świdnica4:56.67+0.71+ 20.27100%505
50m:
100m:
32.68
36.99
150m:
200m:
37.73
38.48
250m:
300m:
38.17
38.41
350m:
400m:
38.43
35.78
28.Dzięgiel Marta07UKS Manta Warszawa Włochy4:57.00+0.74+ 20.60100%504
50m:
100m:
32.45
36.31
150m:
200m:
37.35
38.68
250m:
300m:
37.90
38.66
350m:
400m:
38.33
37.32
29.Połeć Hanna07MKS Trójka Łódź4:57.72+0.80+ 21.32100%500
50m:
100m:
32.48
36.15
150m:
200m:
38.05
38.82
250m:
300m:
38.68
39.76
350m:
400m:
38.62
35.16
30.Drobna Angelika07UKP Unia Oświęcim4:57.82+0.79+ 21.4298%500
50m:
100m:
33.71
36.96
150m:
200m:
37.84
37.79
250m:
300m:
38.21
38.53
350m:
400m:
37.85
36.93
31.Walicka Martyna07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz4:59.09+0.66+ 22.69101%493
50m:
100m:
33.54
37.59
150m:
200m:
38.11
38.79
250m:
300m:
38.68
38.75
350m:
400m:
38.09
35.54
32.Cała Anastazja07UKP Unia Oświęcim4:59.14+0.67+ 22.74102%493
50m:
100m:
33.23
36.67
150m:
200m:
37.23
38.47
250m:
300m:
38.03
39.34
350m:
400m:
38.81
37.36
33.Skudlik Michalina07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie5:00.53+0.72+ 24.13102%486
50m:
100m:
34.14
36.76
200m:
250m:
1:16.43
38.74
300m:
350m:
38.62
38.57
400m:37.27
34.Siedlewska Marcelina07UKP ,,Polonia Warszawa''5:01.73+0.71+ 25.3392%480
50m:
100m:
31.84
36.63
150m:
200m:
38.06
38.49
250m:
300m:
38.82
39.16
350m:
400m:
39.71
39.02
35.Jacuk Julia07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz5:08.09+0.68+ 31.6996%451
50m:
100m:
33.49
36.93
150m:
200m:
38.62
39.60
250m:
300m:
39.82
40.06
350m:
400m:
40.65
38.92
36.Sosnówka Milena07UKP Fala Kraśnik5:09.38+0.71+ 32.9894%446
50m:
100m:
34.29
37.59
150m:
200m:
38.98
39.96
250m:
300m:
38.87
40.93
350m:
400m:
39.98
38.78
37.Siedlecka Alicja07KS Warta Poznań5:09.86+0.74+ 33.4697%444
50m:
100m:
33.86
39.16
150m:
200m:
39.15
40.83
250m:
300m:
40.14
41.11
350m:
400m:
39.77
35.84
38.Wojtkowiak Wiktoria07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz5:12.18+0.67+ 35.7895%434
50m:
100m:
34.19
38.26
150m:
200m:
40.12
40.22
250m:
300m:
40.01
40.30
350m:
400m:
39.96
39.12
39.Iwanicka Dominika07"Sikret" Gliwice5:14.06+0.75+ 37.66107%426
50m:
100m:
33.73
38.73
150m:
200m:
39.70
40.94
250m:
300m:
40.38
40.99
350m:
400m:
40.49
39.10
40.Sell Karolina07MUKP Korona-Swim Kielce5:16.27+0.75+ 39.8787%417
50m:
100m:
32.72
36.51
150m:
200m:
38.64
40.20
250m:
300m:
42.11
42.52
350m:
400m:
42.97
40.60
41.Mituś Weronika07UKS "Feniks" Dębica5:24.96+0.76+ 48.5699%384
50m:
100m:
35.14
39.71
150m:
200m:
41.89
41.59
250m:
300m:
42.18
42.07
350m:
400m:
42.31
40.07

PKRykhlinska Anastasiia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin4:54.40+0.7096%517
50m:
100m:
32.97
36.58
150m:
200m:
37.54
37.87
250m:
300m:
37.50
37.84
350m:
400m:
37.40
36.70


<< TOP >>
Konkurencja 23
15.07.2023 - 9:55
Chłopców, 400m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP163:56.29Michał DaszkiewiczUKP Unia Oświęcim10.07.2019

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Piętka Miłosz07MKP Szczecin4:13.93+0.6795%650A
50m:
100m:
29.13
31.53
150m:
200m:
32.15
32.02
250m:
300m:
32.28
32.69
350m:
400m:
32.27
31.86
2.Okoń Jakub07MKS Juvenia Wrocław4:14.53+0.64+ 0.60102%646A
50m:
100m:
29.23
31.72
150m:
200m:
32.16
32.36
250m:
300m:
32.07
33.01
350m:
400m:
32.07
31.91
3.Ponieważ Oliwier07KU AZS UMCS Lublin4:14.60+0.71+ 0.6797%645A
50m:
100m:
29.50
32.14
150m:
200m:
32.69
32.69
250m:
300m:
33.04
32.36
350m:
400m:
32.36
29.82
4.Jabłoński Bartłomiej07Stowarzyszenie Hobby Sport4:14.68+0.70+ 0.75105%645A
50m:
100m:
28.76
31.53
150m:
200m:
32.36
33.10
250m:
300m:
32.70
33.22
350m:
400m:
33.01
30.00
5.Wiśniewski Wiktor07UKP Unia Oświęcim4:15.13+0.66+ 1.20103%641A
50m:
100m:
29.51
31.51
150m:
200m:
32.39
32.63
250m:
300m:
32.15
32.95
350m:
400m:
32.83
31.16
6.Gnaczyński Michał07MKP Szczecin4:15.20+0.68+ 1.2790%641A
50m:
100m:
29.34
32.49
150m:
200m:
32.71
32.78
250m:
300m:
32.80
32.42
350m:
400m:
32.11
30.55
7.Borkowski Marcel07KS Neptun Świdnica4:15.61+0.68+ 1.68106%638A
50m:
100m:
29.32
32.22
150m:
200m:
32.53
32.83
250m:
300m:
32.76
33.08
350m:
400m:
32.33
30.54
8.Sikora Cyprian07MUKP MOSiR Orka Kielce4:15.93+0.62+ 2.00102%635A
50m:
100m:
29.32
32.64
150m:
200m:
32.76
33.00
250m:
300m:
32.71
32.86
350m:
400m:
32.21
30.43
9.Piotrowski Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa4:16.57+0.59+ 2.64102%631B
50m:
100m:
29.01
32.60
150m:
200m:
33.36
32.86
250m:
300m:
32.61
32.93
350m:
400m:
32.47
30.73
10.Kanczkowski Szymon07UKS Tri-Team Rumia4:16.73+0.77+ 2.80104%629B
50m:
100m:
30.31
32.54
150m:
200m:
32.56
32.90
250m:
300m:
32.60
33.10
350m:
400m:
32.11
30.61
11.Walkowski Bartosz07UKS 190 Łódź4:17.89+0.56+ 3.96102%621B
50m:
100m:
29.93
32.75
150m:
200m:
33.39
33.66
250m:
300m:
32.30
32.75
350m:
400m:
32.08
31.03
12.Kraska Mateusz07UKS SMS Galicja Kraków4:18.58+0.62+ 4.65103%616B
100m:1:01.37150m:32.66200m:33.10250m:32.78300m:33.32400m:1:05.35
13.Selder Krystian07MKS Trójka Łódź4:20.94+0.65+ 7.01103%599B
50m:
100m:
29.24
32.58
150m:
200m:
33.26
33.89
250m:
300m:
33.22
33.18
400m:1:05.57
14.Łojewski Adam07MTP Kormoran Olsztyn4:21.29+0.71+ 7.36103%597B
50m:
100m:
30.14
32.37
150m:
200m:
33.17
33.04
250m:
300m:
33.49
33.52
350m:
400m:
33.38
32.18
15.Stefański Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa4:21.36+0.69+ 7.43100%596B
50m:
100m:
30.15
32.82
150m:
200m:
32.54
33.28
250m:
300m:
33.03
33.46
350m:
400m:
33.50
32.58
16.Mazur Adam07Grupa 5Styl4:21.65+0.69+ 7.72102%595B
50m:
100m:
30.35
33.00
150m:
200m:
33.77
33.65
250m:
300m:
33.78
33.28
350m:
400m:
32.77
31.05
17.Baranowski Alex07KS Posnania Poznań4:24.37+0.61+ 10.44104%576R
50m:
100m:
29.73
33.33
150m:
200m:
32.66
34.17
250m:
300m:
33.01
33.82
350m:
400m:
33.44
34.21
18.Ścigała Remigiusz07MKS Juvenia Wrocław4:25.75+0.63+ 11.8299%567R
50m:
100m:
29.70
33.63
150m:
200m:
34.69
34.50
250m:
300m:
34.29
34.17
350m:
400m:
32.99
31.78
19.Chmielewski Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa4:29.39+0.63+ 15.46111%545
50m:
100m:
30.52
33.34
150m:
200m:
34.27
35.11
250m:
300m:
33.78
34.04
350m:
400m:
34.11
34.22
20.Chmielewski Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa4:31.41+0.72+ 17.48106%533
50m:
100m:
31.23
33.98
150m:
200m:
34.43
34.89
250m:
300m:
34.80
35.15
350m:
400m:
34.24
32.69
21.Tarapata Bartłomiej07"Sikret" Gliwice4:31.51+0.68+ 17.58103%532
50m:
100m:
31.34
34.57
150m:
200m:
34.52
34.99
250m:
300m:
34.73
35.00
350m:
400m:
34.07
32.29
22.Kułton Jakub07KS Warta Poznań4:32.47+0.68+ 18.54101%526
50m:
100m:
30.46
33.89
150m:
200m:
34.74
34.92
250m:
300m:
35.35
35.24
350m:
400m:
34.64
33.23
23.Sylwestrowicz Wiktor07MUKS ''Piętnastka''4:33.31+0.77+ 19.38102%522
50m:
100m:
30.98
33.59
150m:
200m:
35.08
35.07
250m:
300m:
34.65
34.86
350m:
400m:
36.05
33.03
24.Łukawski Tomasz07Mokotowski UKP Warszawianka4:33.35+0.71+ 19.42104%521
50m:
100m:
29.72
33.75
150m:
200m:
34.51
35.59
250m:
300m:
35.13
35.65
350m:
400m:
35.13
33.87
25.Kieroński Marcel07KS AZS AGH Kraków4:33.51+0.64+ 19.58-520
50m:
100m:
29.78
34.12
150m:
200m:
34.62
34.85
250m:
300m:
35.39
35.95
350m:
400m:
35.54
33.26
26.Wieczorek Kacper07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie4:33.81+0.70+ 19.88100%519
50m:
100m:
31.00
33.69
150m:
200m:
35.41
35.32
250m:
300m:
35.31
34.96
350m:
400m:
34.79
33.33
27.Mikołajczyk Adrian07MKS Trójka Łódź4:35.08+0.68+ 21.1594%512
50m:29.84100m:33.78200m:1:10.11300m:1:11.67350m:35.22400m:34.46
28.Konieczny Miłosz07UKS NIKA Sport Team Kraków4:36.33+0.70+ 22.4099%505
50m:
100m:
29.98
34.70
150m:
200m:
35.92
36.05
250m:
300m:
36.11
35.40
350m:
400m:
35.64
32.53
29.Tokarewicz Igor07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański4:37.38+0.67+ 23.45101%499
50m:
100m:
1:38.87200m:
250m:
1:10.51
35.95
300m:
350m:
36.12
36.25
400m:34.39
30.Burczyński Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa4:37.77+0.69+ 23.84-497
50m:
100m:
32.26
35.18
150m:
200m:
35.59
36.06
250m:
300m:
35.12
35.84
350m:
400m:
35.03
32.69
31.Staśkiewicz Wiktor07Mokotowski UKP Warszawianka4:41.18+0.68+ 27.25103%479
50m:
100m:
31.47
35.59
150m:
200m:
36.06
36.06
250m:
300m:
35.96
35.65
350m:
400m:
35.56
34.83
32.Mielczarek Maciej07UKP ,,Polonia Warszawa''4:44.02+0.68+ 30.0999%465
50m:
100m:
32.26
35.05
150m:
200m:
34.90
36.40
250m:
300m:
36.70
37.15
350m:
400m:
36.79
34.77
DYSKW.Wentland Miłosz07MKS Trójka Łódź-
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu.  (Czas: 10:23)


<< TOP >>
Konkurencja 24
15.07.2023 - 10:15
Dziewcząt, 100m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP161:08.93Karolina PiechowiczSWIMLAND Olsztyn06.07.2021

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Borkowska Dominika07UKS ,,Omega'' Olkusz1:12.60+0.7297%689A
50m:33.67100m:38.93
2.Kubicka Aleksandra07Sejwal Rypin1:13.74+0.72+ 1.1496%657A
50m:35.17100m:38.57
3.Bonecka Anna07Mokotowski UKP Warszawianka1:14.12+0.62+ 1.5294%647A
50m:34.76100m:39.36
4.Pietrzyk Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:14.38+0.73+ 1.78101%640A
50m:34.84100m:39.54
5.Kawka Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:14.92+0.71+ 2.3296%627A
50m:34.39100m:40.53
6.Ryznar Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.19+0.66+ 2.59104%620A
50m:34.95100m:40.24
7.Mielnik Hanna07UKS MOS w Opolu1:15.86+0.70+ 3.2698%604A
50m:35.76100m:40.10
8.Boczej Agata07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie1:16.10+0.66+ 3.5097%598A
50m:35.53100m:40.57
9.Kot Emilia07TP Zielona Góra1:16.37+0.66+ 3.7794%592B
50m:36.05100m:40.32
10.Drążkiewicz Pola07UKS Nawa Skierniewice1:16.68+0.76+ 4.0898%584B
50m:36.79100m:39.89
11.Poręba Maja07UKS ,,HS'' Team Kryty Basen Kłodzko1:16.81+0.66+ 4.2198%582B
50m:35.90100m:40.91
12.Wożakowska Zofia07KU AZS UMCS Lublin1:17.93+0.58+ 5.3398%557B
50m:36.94100m:40.99
13.Turbańska Marta07WKS Śląsk Wrocław1:18.96+0.71+ 6.3693%535B
50m:36.34100m:42.62
14.Zielińska Maja07KU AZS UMCS Lublin1:19.08+0.75+ 6.4898%533B
50m:37.10100m:41.98
15.Ścisłowicz Kinga07KS Neptun Świdnica1:19.41+0.72+ 6.81100%526B
50m:37.08100m:42.33
16.Krajewska Nadia07Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:19.46+0.77+ 6.8690%525B
50m:37.76100m:41.70
17.Vysata Zuzanna07Mokotowski UKP Warszawianka1:19.89+0.65+ 7.2996%517R
50m:37.22100m:42.67
18.Makowska Maria07MKP Szczecin1:20.77+0.74+ 8.17103%500R
50m:38.25100m:42.52
19.Polok Dominika07UKS MOS w Opolu1:21.45+0.70+ 8.8594%488
50m:38.33100m:43.12
20.Kalata Zuzanna07UKS SMS Galicja Kraków1:21.46+0.68+ 8.86108%487
50m:37.67100m:43.79
21.Kłos Oliwia07KP Raw-Swim1:21.66+0.68+ 9.0699%484
50m:38.06100m:43.60
Wichulska Małgorzata07Mokotowski UKP Warszawianka1:21.66+0.63+ 9.06100%484
50m:38.19100m:43.47
23.Badura Oliwia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.02+0.79+ 9.4295%477
50m:39.52100m:42.50
24.Gaweł Izabela07UKS "Feniks" Dębica1:22.70+0.50+ 10.1086%466
50m:36.91100m:45.79
25.Warsińska Julia07MUKS ''Piętnastka''1:24.04+0.63+ 11.44101%444
50m:39.22100m:44.82
26.Butryn Wiktoria07MPKS Orka w Ciechanowie1:24.61+0.70+ 12.01104%435
50m:38.54100m:46.07
27.Baron Antonina07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:24.64+0.83+ 12.0495%434
50m:39.67100m:44.97
28.Bańkowska Julia07Neptun Gdańsk1:25.61+0.72+ 13.01102%420
50m:38.93100m:46.68
29.Molak Aniela07UKS Ostrobramska1:25.67+0.66+ 13.07107%419
50m:38.69100m:46.98
30.Ignaczak Julia07Mokotowski UKP Warszawianka1:27.25+0.73+ 14.6590%397
50m:39.27100m:47.98
31.Turowska Zofia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:28.88+0.78+ 16.2896%375
50m:41.84100m:47.04
32.Kędziorek Weronika07Mokotowski UKP Warszawianka1:34.90+0.67+ 22.30100%308
50m:44.26100m:50.64


<< TOP >>
Konkurencja 25
15.07.2023 - 10:25
Chłopców, 100m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP161:02.45Mikołaj MachnikMKS MOS Katowice25.05.2009

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Czogała Grzegorz07UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.71+0.5997%648A
50m:31.38100m:34.33
2.Wilk Mikołaj07MKS "IKAR" Stal Mielec1:06.62+0.63+ 0.9197%622A
50m:31.30100m:35.32
3.Wiśniewski Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.09+0.61+ 1.38106%609A
50m:31.79100m:35.30
4.Tarczyński Bartosz07UKS 190 Łódź1:07.64+0.64+ 1.93105%594A
50m:32.05100m:35.59
5.Pronin Patryk07MKP Szczecin1:07.67+0.63+ 1.96107%593A
50m:31.50100m:36.17
6.Klonowski Mikołaj07St. KP Olimpia Świecie1:08.65+0.65+ 2.94104%568A
50m:32.67100m:35.98
7.Dąbrowski Filip07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie1:08.76+0.62+ 3.05100%566A
50m:32.64100m:36.12
8.Redziński vel Rydzyński Mateusz07UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.92+0.62+ 3.21112%562A
50m:31.59100m:37.33
9.Bosiacki Kamil07Uks Cityzen1:09.09+0.71+ 3.38101%557B
50m:31.54100m:37.55
10.Skowroński Braian07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa1:09.15+0.65+ 3.44102%556B
50m:32.36100m:36.79
11.Mikita Damian07UKS Ruch Grudziądz1:09.22+0.62+ 3.51102%554B
50m:32.84100m:36.38
12.Kruk Franciszek07UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:09.38+0.71+ 3.6796%551B
50m:32.57100m:36.81
13.Głowacki Sebastian07UKS Nawa Skierniewice1:09.47+0.69+ 3.76101%548B
50m:32.54100m:36.93
14.Skrzypiec Szymon07Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle1:09.78+0.62+ 4.07102%541B
50m:32.27100m:37.51
15.Skrobisz Michał07UKS 190 Łódź1:09.84+0.67+ 4.13100%540B
50m:32.72100m:37.12
16.Okoń Mateusz07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica1:10.16+0.69+ 4.4596%532B
50m:31.89100m:38.27
17.Borkowski Mikołaj07UKS Victoria Kozy1:10.43+0.59+ 4.7299%526R
50m:32.58100m:37.85
18.Spirewski Mikołaj07UKS Siódemka Gdynia1:10.63+0.70+ 4.92100%522R
50m:33.58100m:37.05
19.Szafrański Kamil07KS Warta Poznań1:11.02+0.62+ 5.3194%513
50m:33.31100m:37.71
20.Stawiński Mikołaj07MKP Astromal-Leszno1:11.34+0.64+ 5.6399%506
50m:32.35100m:38.99
21.Bieżuński Jakub07Squatina Ostrołęka1:11.58+0.60+ 5.8799%501
50m:32.65100m:38.93
22.Garbuliński Jan07UKS "Feniks" Dębica1:11.67+0.68+ 5.96103%499
50m:33.43100m:38.24
23.Lewandowski Marcel07MUKS ''Piętnastka''1:11.70+0.72+ 5.99106%499
50m:33.42100m:38.28
24.Blicharz Filip07MKS "IKAR" Stal Mielec1:11.77+0.67+ 6.06105%497
50m:32.95100m:38.82
25.Pujanek Aleksander07KP Bałtyk Kołobrzeg1:11.93+0.60+ 6.2298%494
50m:33.30100m:38.63
26.Bury Paweł07RWKS Sparta Biłgoraj1:12.14+0.59+ 6.4395%490
50m:33.71100m:38.43
27.Piotrowski Marcel07MKS Piast Głogów1:12.18+0.66+ 6.47100%489
50m:33.13100m:39.05
28.Cygański Krzysztof07UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.28+0.64+ 6.57103%487
50m:34.35100m:37.93
29.Głaz Karol07MKS "IKAR" Stal Mielec1:12.40+0.66+ 6.6995%484
50m:33.40100m:39.00
30.Gondek Bartosz07UKS "Feniks" Dębica1:12.83+0.67+ 7.12103%476
50m:33.64100m:39.19
31.Peremicki Aleksander07UKS PATOMSWIM Bogatynia1:12.90+0.61+ 7.19102%475
50m:33.64100m:39.26
32.Gałoński Tomasz07KP Solne Miasto Wieliczka1:13.48+0.71+ 7.77102%463
50m:34.27100m:39.21
33.Olszyński Maksymilin07MTP Kormoran Olsztyn1:13.74+0.67+ 8.0392%458
50m:33.90100m:39.84
34.Dzięgielewski Dawid07UKP Fala Kraśnik1:15.27+0.74+ 9.5697%431
50m:35.42100m:39.85
35.Żabiński Igor07UKS Tri-Team Rumia1:16.71+0.72+ 11.0094%407
50m:36.53100m:40.18
36.Przystał Antonio07KP Solne Miasto Wieliczka1:19.31+0.66+ 13.6095%368
50m:36.87100m:42.44
37.Lenard Radosław07MTP ,,Lublinianka''1:20.86+0.70+ 15.15-348
50m:37.79100m:43.07
38.Narloch Aleksander07Neptun Gdańsk1:21.91+0.74+ 16.2099%334
50m:38.09100m:43.82
39.Klęk Antoni07MUKS Wodnik Łask1:25.77+0.60+ 20.0685%291
50m:36.24100m:49.53
DYSKW.Lewiński Kamil07UKS "V" Łomianki-
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu.  (Czas: 10:35)


<< TOP >>
Konkurencja 26
15.07.2023 - 10:30
Dziewcząt, 200m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP162:17.28Aleksandra UrbańczykMKS Trójka Łódź20.07.2003

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Woźniak Michalina07MKS SP 63 Bydgoszcz2:25.90+0.7094%645A
50m:32.46100m:36.93150m:42.06200m:34.45
2.Przybylska Oliwia07KU AZS UMCS Lublin2:27.49+0.74+ 1.5997%625A
50m:32.82100m:36.73150m:42.33200m:35.61
3.Glińska Oliwia07TP Zielona Góra2:28.82+0.79+ 2.9294%608A
50m:31.95100m:36.93150m:43.57200m:36.37
4.Denisiewicz Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice2:29.79+0.66+ 3.8991%596A
50m:33.44100m:37.03150m:44.26200m:35.06
5.Plaga Olga07Skalar Słupsk2:29.96+0.66+ 4.06100%594A
50m:33.31100m:38.82150m:42.30200m:35.53
6.Skrok Julia07WKS Śląsk Wrocław2:30.06+0.64+ 4.16100%593A
50m:31.32100m:40.02150m:43.06200m:35.66
7.Skrzypczak Natalia07Akademia Sms Racibórz2:31.83+0.75+ 5.9399%573A
50m:33.01100m:39.19150m:44.20200m:35.43
8.Burzak Martyna07KS Barrakuda Gdańsk2:32.27+0.72+ 6.3796%568A
50m:32.20100m:37.50150m:46.49200m:36.08
9.Marciniak Aleksandra07UKS SMS Galicja Kraków2:32.91+0.71+ 7.01100%561B
50m:31.95100m:40.20150m:44.28200m:36.48
10.Rydyńska Maja07MKS SP 63 Bydgoszcz2:33.44+0.66+ 7.54103%555B
50m:32.85100m:39.82150m:46.08200m:34.69
11.Kozioł Gabriela07UKS "Feniks" Dębica2:34.60+0.76+ 8.70103%542B
50m:33.29100m:40.01150m:45.79200m:35.51
12.Teodorowicz Michalina07UKS SMS Galicja Kraków2:35.13+0.67+ 9.2395%537B
50m:32.14100m:40.30150m:46.27200m:36.42
13.Jeziorska Natalia07MKS Trójka Łódź2:37.30+0.61+ 11.4099%515B
50m:33.39100m:41.52150m:46.69200m:35.70
14.Michalak Zuzanna07UKS Manta Warszawa Włochy2:38.61+0.68+ 12.71107%502B
50m:33.67100m:40.85150m:46.63200m:37.46
15.Siedlewska Marcelina07UKP ,,Polonia Warszawa''2:38.96+0.75+ 13.0693%499B
50m:34.94100m:41.63150m:44.79200m:37.60
16.Zabawa Emilia07UKP Unia Oświęcim2:39.72+0.71+ 13.82100%492B
50m:32.98100m:41.19150m:49.05200m:36.50
17.Lęga Natalia07KS Neptun Świdnica2:43.92+0.78+ 18.02102%455R
50m:34.83100m:39.78150m:50.86200m:38.45
18.Ścisłowicz Kinga07KS Neptun Świdnica2:44.82+0.79+ 18.9297%448R
50m:37.57100m:43.82150m:45.58200m:37.85
19.Wichulska Małgorzata07Mokotowski UKP Warszawianka2:49.55+0.65+ 23.6590%411
50m:36.86100m:44.63150m:47.54200m:40.52
DYSKW.Sobczak Antonina07AZS AWF Warszawa-
O1 - Pływak zainicjował start przed sygnałem startu.  (Czas: 10:47)


<< TOP >>
Konkurencja 27
15.07.2023 - 10:40
Chłopców, 200m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

RP162:04.29Marcin CieślakMUKP Warszawianka PW Warszawa 17.12.2008

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
1.Miłkowski Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śródmieście2:12.75+0.8093%633A
50m:27.97100m:34.18150m:39.08200m:31.52
2.Kunicki Maksymilian07Akademia Sms Racibórz2:13.45+0.65+ 0.70104%623A
50m:28.97100m:35.56150m:38.77200m:30.15
3.Kryś Radosław07UKS Tri-Team Rumia2:14.72+0.70+ 1.9796%605A
50m:28.73100m:34.66150m:39.34200m:31.99
4.Gajda Jan07MKS Trójka Łódź2:15.30+0.66+ 2.5592%598A
50m:27.73100m:35.79150m:38.65200m:33.13
5.Ołownia Ignacy07KS Delfin Gdynia2:15.63+0.75+ 2.8895%593A
50m:28.88100m:33.76150m:39.96200m:33.03
6.Major Erik07MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:15.79+0.71+ 3.0487%591A
50m:28.80100m:35.47150m:39.42200m:32.10
7.Wdowiak Dominik07CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:16.89+0.62+ 4.1499%577A
50m:29.17100m:34.12150m:41.83200m:31.77
8.Shypin Aliaksandr07UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.91+0.63+ 4.1699%577A
50m:28.79100m:35.32150m:41.15200m:31.65
9.Antosik Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.00+0.59+ 4.25105%576B
50m:27.50100m:35.49150m:42.87200m:31.14
10.Krupa Jakub07UKP Unia Oświęcim2:17.35+0.66+ 4.6099%571B
50m:28.82100m:35.02150m:40.65200m:32.86
11.Dennis Oliver07Mokotowski UKP Warszawianka2:17.45+0.66+ 4.7094%570B
50m:28.80100m:34.77150m:41.07200m:32.81
12.Kozłowski Julian07MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:17.74+0.64+ 4.99100%566B
50m:29.36100m:37.16150m:39.92200m:31.30
13.Cur Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:17.89+0.61+ 5.14101%565B
50m:29.71100m:35.10150m:40.51200m:32.57
14.Żołnierczyk Adrian07UKS "Feniks" Dębica2:17.97+0.58+ 5.22-564B
50m:28.98100m:34.12150m:41.56200m:33.31
15.Wójciak Oliwier07UKS "V" Łomianki2:18.22+0.68+ 5.47111%561B
50m:28.85100m:35.63150m:41.50200m:32.24
16.Majcherowicz Mateusz07KS Delfin Gdynia2:19.33+0.69+ 6.58101%547B
50m:29.24100m:37.27150m:40.31200m:32.51
17.Boruszewski Filip07UKS SP-149 Łódź2:19.88+0.76+ 7.1398%541R
50m:29.40100m:37.32150m:41.25200m:31.91
18.Więcek Kacper07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:20.00+0.69+ 7.2598%539R
50m:28.10100m:35.04150m:43.14200m:33.72
19.Walkowski Bartosz07UKS 190 Łódź2:20.03+0.66+ 7.28106%539
50m:29.04100m:38.06150m:42.34200m:30.59
20.Skrzypiec Szymon07Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle2:20.74+0.63+ 7.99102%531
50m:29.39100m:37.07150m:40.21200m:34.07
21.Ciapuła Michał07UKP Unia Oświęcim2:20.95+0.67+ 8.20101%529
50m:28.11100m:37.06150m:43.19200m:32.59
22.Kasprzak Krystian07MKS Juvenia Wrocław2:23.19+0.63+ 10.44104%504
50m:28.14100m:37.66150m:44.92200m:32.47
23.Serhiyenia Aliaksei07KS Barrakuda Gdańsk2:23.33+0.66+ 10.58-503
50m:28.91100m:37.79150m:42.16200m:34.47
24.Michalczuk Bartosz07WKS Śląsk Wrocław2:23.85+0.62+ 11.1099%497
50m:28.55100m:36.36150m:44.66200m:34.28
25.Hołdys Hubert07KS Neptun Świdnica2:24.17+0.59+ 11.42106%494
50m:29.67100m:38.37150m:44.61200m:31.52
26.Gałoński Tomasz07KP Solne Miasto Wieliczka2:24.25+0.75+ 11.50102%493
50m:31.25100m:38.83150m:40.01200m:34.16
27.Janus Filip07UKS Aquatica Pawłowice2:24.51+0.70+ 11.76102%490
50m:28.62100m:37.51150m:43.50200m:34.88
28.Ulas Antoni07MUKS Wodnik Łask2:24.65+0.71+ 11.9096%489
50m:29.77100m:38.58150m:42.65200m:33.65
29.Omelanowicz Igor07UKS Aquatica Pawłowice2:24.86+0.62+ 12.11105%487
50m:29.85100m:39.17150m:44.65200m:31.19
30.Stawiarski Oskar07UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.03+0.67+ 12.28-485
50m:29.41100m:37.44150m:45.40200m:32.78
31.Pietrzak Michał07KS Warta Poznań2:25.46+0.67+ 12.7199%481
50m:30.39100m:38.06150m:42.07200m:34.94
32.Chmielewski Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.62+0.73+ 13.87-470
50m:32.02100m:40.36150m:42.77200m:31.47
33.Wielgosz Borys07MUKS ''Piętnastka''2:26.68+0.70+ 13.9398%469
50m:29.67100m:39.25150m:43.39200m:34.37
34.Borkowski Mikołaj07UKS Victoria Kozy2:27.51+0.63+ 14.7696%461
50m:30.61100m:40.32150m:40.63200m:35.95
35.Szarszewski Krzysztof07MKP Astromal-Leszno2:28.08+0.62+ 15.33110%456
50m:31.19100m:39.95150m:41.83200m:35.11
36.Kołodziej Bartosz07UKS PATOMSWIM Bogatynia2:28.52+0.60+ 15.7796%452
50m:29.70100m:40.27150m:42.98200m:35.57
37.Brodowski Michał07UKS Nawa Skierniewice2:31.74+0.68+ 18.99104%424
50m:33.04100m:40.10150m:42.92200m:35.68
38.Biemek Kamil07UKS DELFIN Krapkowice2:33.57+0.70+ 20.82100%409
50m:32.20100m:41.30150m:45.20200m:34.87
39.Przystał Antonio07KP Solne Miasto Wieliczka2:34.94+0.66+ 22.1993%398
50m:31.74100m:42.52150m:44.70200m:35.98
40.Daniel Aleksander07MKS SP 63 Bydgoszcz2:37.76+0.60+ 25.01109%377
50m:32.79100m:37.88150m:51.06200m:36.03
41.Tarczyński Bartosz07UKS 190 Łódź2:39.59+0.65+ 26.8474%364
50m:33.62100m:43.15150m:44.58200m:38.24
42.Wąsowski Kacper07UKS Fala Nieporęt2:45.92+0.74+ 33.17-324
50m:32.34100m:40.41150m:52.72200m:40.45
DYSKW.Bogatek Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa-
K12 - Pływak wykonał naprzemienne ruchy nóg  (Czas: 11:05)

PKSheremet Nikita07UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.70+0.62106%579
50m:28.24100m:36.30150m:42.47200m:29.69


<< TOP >>
Konkurencja 18
15.07.2023 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

RP1626.85Flawia KamzolUKS SMS Galicja Kraków02.06.2022

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Kamzol Flawia07UKS SMS Galicja Kraków26.94+0.63101%745
2.Wrzeszczyńska Marta07KS Posnania Poznań28.24+0.65+ 1.30106%647
3.Bonecka Anna07Mokotowski UKP Warszawianka28.51+0.65+ 1.57104%629
4.Łapeta Iga07Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy29.36+0.67+ 2.42103%576
5.Duda Anna07MKP Szczecin29.38+0.54+ 2.44102%574
6.Hazuka Dominika07UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu29.44+0.69+ 2.50102%571
7.Biernacka Lena07KU AZS UMCS Lublin29.69+0.65+ 2.75101%557
8.Markiewicz Weronika07AZS AWF Warszawa29.74+0.57+ 2.8099%554
Finał B
9.Muras Nina07Mokotowski UKP Warszawianka29.51+0.63+ 2.57102%567
10.Mlaś Viktoria07UKP Unia Oświęcim29.69+0.75+ 2.75105%557
11.Olejarnik Magdalena07UKS "Feniks" Dębica29.77+0.70+ 2.83102%552
12.Sitkiewicz Jagoda07UKS Wodnik Siemianowice Śląskie29.88+0.69+ 2.94101%546
13.Gorgosz Małgorzata07UKS Aquatica Pawłowice29.95+0.67+ 3.01102%542
14.Dziuba Monika07SWIMLAND Olsztyn29.97+0.70+ 3.03103%541
15.Danilewicz Julia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin30.41+0.68+ 3.47100%518
16.Machno Anna07KS Victoria Zawiercie32.25+0.74+ 5.3189%434


<< TOP >>
Konkurencja 19
15.07.2023 - 17:05
Chłopców, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

RP1624.48Ksawery MasiukUKS G-8 Bielany Warszawa02.08.2020

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Mróz Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy24.92+0.62100%713
2.Okoń Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica25.12+0.59+ 0.20105%696
3.Wieraszka Bartosz07TP Zielona Góra25.29+0.65+ 0.37105%682
4.Wójciak Oliwier07UKS "V" Łomianki25.60+0.67+ 0.6899%658
5.Goraj Bartłomiej07UKS ,,Omega'' Olkusz25.89+0.74+ 0.97100%636
Piątkiewicz Piotr07MKS Trójka Łódź25.89+0.61+ 0.97102%636
7.Bieliński Bartosz07KU AZS UMCS Lublin25.93+0.60+ 1.01101%633
8.Katana Jakub07"Sikret" Gliwice25.94+0.67+ 1.02101%632
Finał B
9.Dzik Kamil07UKP ,,Polonia Warszawa''25.90+0.72+ 0.98103%635
10.Krysiak Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa26.07+0.52+ 1.15102%623
11.Jabłoński Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa26.12+0.67+ 1.20101%619
12.Wildner Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa26.26+0.62+ 1.34102%609
13.Piotrowski Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa26.53+0.56+ 1.61100%591
14.Żołnierczyk Adrian07UKS "Feniks" Dębica26.58+0.70+ 1.66102%588
15.Śmiglak Maksymilian07KU AZS UAM Poznań26.63+0.60+ 1.7198%584
16.Sakłak Szymon07KS AZS AGH Kraków26.84+0.65+ 1.9298%571


<< TOP >>
Konkurencja 20
15.07.2023 - 17:10
Dziewcząt, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

RP1629.13Katarzyna GórniakUKP Unia Oświęcim08.07.2011

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Kamzol Flawia07UKS SMS Galicja Kraków29.90+0.63102%734
2.Ścibiorek Dominika07UKS G-8 Bielany Warszawa30.02+0.57+ 0.12104%725
3.Woźniak Michalina07MKS SP 63 Bydgoszcz30.12+0.60+ 0.22103%718
4.Burzak Martyna07KS Barrakuda Gdańsk30.53+0.59+ 0.63102%690
5.Denisiewicz Zuzanna07UKS Nawa Skierniewice30.60+0.60+ 0.70104%685
6.Badura Oliwia07UKS G-8 Bielany Warszawa30.63+0.60+ 0.73102%683
7.Machno Anna07KS Victoria Zawiercie31.01+0.53+ 1.11102%658
8.Góralczyk Aleksandra07UKS Ostrobramska31.58+0.66+ 1.6898%623
Finał B
9.Gacka Aleksandra07KS Delfin Gdynia31.23+0.59+ 1.33102%644
10.Stanek Magdalena07KS AZS AGH Kraków31.35+0.60+ 1.45101%637
11.Mordawska Natalia07UKS Ruch Grudziądz31.51+0.67+ 1.61105%627
12.Sarna Inez07UKS Nawa Skierniewice31.53+0.53+ 1.63100%626
13.Piaścińska Alicja07Mokotowski UKP Warszawianka31.70+0.65+ 1.80100%616
14.Grzech Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach32.28+0.64+ 2.3897%583
15.Danilewicz Julia07KS ,,OLIMPIA'' Lublin32.51+0.59+ 2.6197%571
DYSKW.Filipowicz Barbara07UKS ,,GIM 92 Ursynów''-
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.  (Czas: 17:17)


<< TOP >>
Konkurencja 21
15.07.2023 - 17:15
Chłopców, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

RP1625.73Ksawery MasiukUKS G-8 Bielany Warszawa05.09.2020

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Ślesik Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa26.82+0.59103%690
2.Urbaniak Olivier07MKS Trójka Łódź27.19+0.64+ 0.3799%663
3.Mróz Szymon07MKP ,,Wodnik 29'' Tychy27.23+0.60+ 0.41101%660
4.Shypin Aliaksandr07UKS G-8 Bielany Warszawa27.39+0.52+ 0.57102%648
5.Nowakowski Oliwier07UKS SMS Galicja Kraków27.69+0.50+ 0.87101%627
6.Krupa Jakub07UKP Unia Oświęcim27.75+0.54+ 0.93102%623
7.Ochalik Adrian07MKS "IKAR" Stal Mielec27.83+0.64+ 1.01103%618
8.Okoń Wojciech07UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica28.13+0.66+ 1.3199%598
Finał B
9.Hubiński Olivier07KS Delfin Gdynia28.11+0.56+ 1.29102%600
10.Hetman Mikołaj07MUKS ''Piętnastka''28.22+0.63+ 1.40102%593
11.Jańczyk Maksymilian07UKS G-8 Bielany Warszawa28.55+0.61+ 1.73102%572
12.Więcek Kacper07UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa28.63+0.57+ 1.81101%567
13.Kozakiewicz Aleksander07Mokotowski UKP Warszawianka28.67+0.48+ 1.85101%565
14.Stawiarski Oskar07UKP ,,Polonia Warszawa''28.93+0.67+ 2.1197%550
15.Koluch Franciszek07UKS Kapry-Armexim Pruszków29.26+0.61+ 2.4498%532
16.Klonowski Mikołaj07St. KP Olimpia Świecie29.32+0.57+ 2.5097%528


<< TOP >>
Konkurencja 22
15.07.2023 - 17:30
Dziewcząt, 400m dowolny16 lat
Wyniki Finał

RP164:12.62Paula ŻukowskiMKS Zryw Opole09.12.2009

Punkty: FINA 2023
PozycjaRok ur.CzasCRStrata% popr.FINA
Finał A
1.Władyczka Amelia07WKS Śląsk Wrocław4:30.97+0.72105%664
50m:
100m:
31.37
33.95
150m:
200m:
35.07
34.85
250m:
300m:
34.59
34.60
350m:
400m:
33.74
32.80
2.Wiernicka Julia07KU AZS UMCS Lublin4:31.28+0.78+ 0.31104%661
50m:
100m: