Nr  1. Dziewcząt, 1500m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 800m dowolny  15 lat
Nr  3. Mieszane, 4 x 100m zmienny  15 lat
Nr  4. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  5. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  6. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  7. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  8. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  9. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  10. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  11. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  7. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  13. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  14. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  15. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  5. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  4. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  5. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  6. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  7. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  8. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  9. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  10. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  11. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  13. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  14. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  15. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  16. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  17. Chłopców, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  18. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  19. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  20. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  21. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  22. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  23. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  24. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  25. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  26. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  27. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  18. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  19. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  20. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  21. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  22. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  23. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  24. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  25. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  26. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  27. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  28. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  29. Chłopców, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  31. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  32. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  33. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  34. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  35. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  36. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  37. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  38. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  39. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  30. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  31. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  32. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  33. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  34. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  35. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  36. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  37. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  38. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  39. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  40. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  15 lat
Nr  41. Chłopców, 4 x 100m zmienny  15 lat


Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15-letnich
Oświęcim, 15 - 18/7/2021


1 - Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.15 lat DZIEŃ I15/7/2021 - 16:00


Konkurencja 1
15/7/2021 - 16:00
Dziewcząt, 1500m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat16:39.03Kilijańska Donata00612Helsinki (FIN)14/7/2010

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Maciak Julia06Muszelka Warszawa17:45.14645
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.37
2:14.16
3:23.82
4:33.81
1:04.37
1:09.79
1:09.66
1:09.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.74
6:55.76
8:07.49
9:20.12
1:10.93
1:11.02
1:11.73
1:12.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.71
11:44.18
12:56.17
14:08.64
1:11.59
1:12.47
1:11.99
1:12.47
1300m:
1400m:
1500m:
15:21.38
16:34.25
17:45.14
1:12.74
1:12.87
1:10.89
2.Rudomina Agnieszka06Żabianka Gdańsk17:54.13629
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.28
2:19.33
3:31.20
4:43.04
1:07.28
1:12.05
1:11.87
1:11.84
500m:
600m:
700m:
800m:
5:55.42
7:07.46
8:19.42
9:31.34
1:12.38
1:12.04
1:11.96
1:11.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:43.51
11:55.78
13:08.44
14:20.68
1:12.17
1:12.27
1:12.66
1:12.24
1300m:
1400m:
1500m:
15:33.15
16:44.82
17:54.13
1:12.47
1:11.67
1:09.31
3.Kusion Judyta06Unia Oświęcim18:10.59601
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.72
2:19.87
3:32.23
4:44.16
1:07.72
1:12.15
1:12.36
1:11.93
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.22
7:09.82
8:22.63
9:35.53
1:13.06
1:12.60
1:12.81
1:12.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:49.49
12:03.20
13:17.45
14:31.36
1:13.96
1:13.71
1:14.25
1:13.91
1300m:
1400m:
1500m:
15:46.04
17:01.02
18:10.59
1:14.68
1:14.98
1:09.57
4.Wilk Anna06Fala Kraśnik18:15.10593
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.94
2:19.68
3:33.45
4:47.78
1:06.94
1:12.74
1:13.77
1:14.33
500m:
600m:
700m:
800m:
6:01.58
7:15.92
8:29.67
9:44.78
1:13.80
1:14.34
1:13.75
1:15.11
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:57.95
12:12.45
13:27.00
14:40.83
1:13.17
1:14.50
1:14.55
1:13.83
1300m:
1400m:
1500m:
15:53.95
17:06.20
18:15.10
1:13.12
1:12.25
1:08.90
5.Walczak Barbara06G-8 Bielany Warszawa18:15.79592
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.74
2:25.55
3:40.70
4:55.43
1:10.74
1:14.81
1:15.15
1:14.73
500m:
600m:
700m:
800m:
6:09.73
7:23.85
8:36.80
9:49.57
1:14.30
1:14.12
1:12.95
1:12.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:02.92
12:15.44
13:28.58
14:41.14
1:13.35
1:12.52
1:13.14
1:12.56
1300m:
1400m:
1500m:
15:53.69
17:06.19
18:15.79
1:12.55
1:12.50
1:09.60
6.Łazarz Milena06Unia Oświęcim18:16.01592
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.72
2:18.54
3:30.89
4:43.85
1:06.72
1:11.82
1:12.35
1:12.96
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.51
7:10.72
8:24.99
9:39.79
1:13.66
1:13.21
1:14.27
1:14.80
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:54.56
12:09.19
13:23.83
14:37.78
1:14.77
1:14.63
1:14.64
1:13.95
1300m:
1400m:
1500m:
15:51.93
17:05.71
18:16.01
1:14.15
1:13.78
1:10.30
7.Rąp Apolonia06Znicz Koszalin18:32.18566
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.79
2:18.69
3:31.33
4:44.38
1:06.79
1:11.90
1:12.64
1:13.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:58.50
7:12.23
8:26.97
9:42.46
1:14.12
1:13.73
1:14.74
1:15.49
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:59.13
12:14.67
13:31.12
14:47.14
1:16.67
1:15.54
1:16.45
1:16.02
1300m:
1400m:
1500m:
16:03.08
17:18.61
18:32.18
1:15.94
1:15.53
1:13.57
8.Nikiel Natalia06Park Wodny Tarn. Góry18:38.03558
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.23
2:22.62
3:36.79
4:51.36
1:09.23
1:13.39
1:14.17
1:14.57
500m:
600m:
700m:
800m:
6:05.81
7:20.78
8:35.86
9:51.04
1:14.45
1:14.97
1:15.08
1:15.18
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:07.14
12:23.08
13:39.18
14:54.61
1:16.10
1:15.94
1:16.10
1:15.43
1300m:
1400m:
1500m:
16:10.17
17:25.54
18:38.03
1:15.56
1:15.37
1:12.49
9.Chmielewska Aleksandra06Olimpijczyk Suwałki18:54.86533
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.80
2:23.23
3:35.55
4:48.47
1:10.80
1:12.43
1:12.32
1:12.92
500m:
600m:
700m:
800m:
6:02.79
7:18.02
8:34.63
9:51.01
1:14.32
1:15.23
1:16.61
1:16.38
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:07.72
12:25.04
13:42.98
15:01.77
1:16.71
1:17.32
1:17.94
1:18.79
1300m:
1400m:
1500m:
16:20.40
17:39.08
18:54.86
1:18.63
1:18.68
1:15.78
10.Kubecka Dominika06UKP Ruda Śląska19:11.22511
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.22
2:28.70
3:45.61
5:03.21
1:12.22
1:16.48
1:16.91
1:17.60
500m:
600m:
700m:
800m:
6:22.00
7:40.67
8:57.98
10:15.46
1:18.79
1:18.67
1:17.31
1:17.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:32.40
12:48.84
14:05.73
15:22.55
1:16.94
1:16.44
1:16.89
1:16.82
1300m:
1400m:
1500m:
16:39.60
17:56.11
19:11.22
1:17.05
1:16.51
1:15.11
11.Skrobisz Urszula06Ósemka Starogard Gd.19:13.12508
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.55
2:27.54
3:43.80
5:00.59
1:11.55
1:15.99
1:16.26
1:16.79
500m:
600m:
700m:
800m:
6:17.90
7:34.81
8:51.66
10:09.19
1:17.31
1:16.91
1:16.85
1:17.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:26.80
12:44.66
14:02.26
15:20.39
1:17.61
1:17.86
1:17.60
1:18.13
1300m:
1400m:
1500m:
16:38.82
17:56.59
19:13.12
1:18.43
1:17.77
1:16.53
12.Gawełko Zuzanna06Wisła Puławy19:16.10504
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.38
2:26.49
3:43.30
5:00.16
1:10.38
1:16.11
1:16.81
1:16.86
500m:
600m:
700m:
800m:
6:17.62
7:35.65
8:53.17
10:11.20
1:17.46
1:18.03
1:17.52
1:18.03
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:29.41
12:47.67
14:05.36
15:23.37
1:18.21
1:18.26
1:17.69
1:18.01
1300m:
1400m:
1500m:
16:42.59
18:01.15
19:16.10
1:19.22
1:18.56
1:14.95
13.Szachmytowska Lena06MTS Kwidzyn19:19.12500
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.31
2:28.10
3:45.55
5:03.55
1:11.31
1:16.79
1:17.45
1:18.00
500m:
600m:
700m:
800m:
6:21.09
7:39.63
8:58.82
10:17.45
1:17.54
1:18.54
1:19.19
1:18.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:35.36
12:53.53
14:11.41
15:29.37
1:17.91
1:18.17
1:17.88
1:17.96
1300m:
1400m:
1500m:
16:46.52
18:03.75
19:19.12
1:17.15
1:17.23
1:15.37
14.Klofczyńska Maja06Żabianka Gdańsk19:20.95498
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.63
2:31.52
3:50.18
5:08.77
1:12.63
1:18.89
1:18.66
1:18.59
500m:
600m:
700m:
800m:
6:27.50
7:44.62
9:01.94
10:19.62
1:18.73
1:17.12
1:17.32
1:17.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:37.85
12:55.80
14:13.63
15:31.35
1:18.23
1:17.95
1:17.83
1:17.72
1300m:
1400m:
1500m:
16:48.88
18:06.11
19:20.95
1:17.53
1:17.23
1:14.84
15.Ładziak Nadia06MKP Szczecin19:21.94497
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.73
2:27.24
3:43.58
5:00.27
1:11.73
1:15.51
1:16.34
1:16.69
500m:
600m:
700m:
800m:
6:17.70
7:35.64
8:53.83
10:12.15
1:17.43
1:17.94
1:18.19
1:18.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:30.75
12:49.40
14:08.14
15:27.44
1:18.60
1:18.65
1:18.74
1:19.30
1300m:
1400m:
1500m:
16:46.84
18:05.96
19:21.94
1:19.40
1:19.12
1:15.98
16.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św.19:29.21487
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.74
2:21.18
3:36.50
4:53.52
1:07.74
1:13.44
1:15.32
1:17.02
500m:
600m:
700m:
800m:
6:11.43
7:30.51
8:50.19
10:10.70
1:17.91
1:19.08
1:19.68
1:20.51
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:31.37
12:51.42
14:11.87
15:32.74
1:20.67
1:20.05
1:20.45
1:20.87
1300m:
1400m:
1500m:
16:53.03
18:12.53
19:29.21
1:20.29
1:19.50
1:16.68
17.Pawełek Zuzanna06Sokół Rzeszów19:55.79456
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.96
2:27.78
3:47.03
5:06.41
1:10.96
1:16.82
1:19.25
1:19.38
500m:
600m:
700m:
800m:
6:26.78
7:48.50
9:09.19
10:30.42
1:20.37
1:21.72
1:20.69
1:21.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:51.43
13:13.61
14:34.39
15:55.78
1:21.01
1:22.18
1:20.78
1:21.39
1300m:
1400m:
1500m:
17:17.76
18:39.14
19:55.79
1:21.98
1:21.38
1:16.65
18.Adamczyk Hanna06Aligator Gorzyce21:03.96386
100m:
200m:
300m:
400m:
1:18.82
2:44.13
4:09.15
5:34.96
1:18.82
1:25.31
1:25.02
1:25.81
500m:
600m:
700m:
800m:
7:00.43
8:23.42
9:47.39
11:12.36
1:25.47
1:22.99
1:23.97
1:24.97
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:37.25
14:02.65
15:26.82
16:52.58
1:24.89
1:25.40
1:24.17
1:25.76
1300m:
1400m:
1500m:
18:18.04
19:43.74
21:03.96
1:25.46
1:25.70
1:20.22


<< TOP >>
Konkurencja 2
15/7/2021 - 17:05
Chłopców, 800m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat8:24.31Pielowski Krzysztof00213Gorzow23/11/2006

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Filipiak Mikołaj06Żabianka Gdańsk8:22.82726
Wynik lepszy do Rekordu Polski 15 lat
100m:
200m:
59.56
2:03.74
59.56
1:04.18
300m:
400m:
3:08.36
4:12.40
1:04.62
1:04.04
500m:
600m:
5:16.22
6:20.13
1:03.82
1:03.91
700m:
800m:
7:22.66
8:22.82
1:02.53
1:00.16
2.Laryś Jerzy06Muszelka Warszawa8:25.90713
100m:
200m:
59.89
2:04.02
59.89
1:04.13
300m:
400m:
3:08.26
4:12.68
1:04.24
1:04.42
500m:
600m:
5:16.56
6:20.58
1:03.88
1:04.02
700m:
800m:
7:23.72
8:25.90
1:03.14
1:02.18
3.Kapała Bartosz06Kormoran Olsztyn8:44.82639
100m:
200m:
1:01.94
2:07.02
1:01.94
1:05.08
300m:
400m:
3:11.98
4:17.90
1:04.96
1:05.92
500m:
600m:
5:24.58
6:31.74
1:06.68
1:07.16
700m:
800m:
7:38.99
8:44.82
1:07.25
1:05.83
4.Czajkowski Olivier06MKP Szczecin9:05.47569
100m:
200m:
1:01.83
2:09.91
1:01.83
1:08.08
300m:
400m:
3:19.05
4:28.82
1:09.14
1:09.77
500m:
600m:
5:38.24
6:48.22
1:09.42
1:09.98
700m:
800m:
7:57.73
9:05.47
1:09.51
1:07.74
5.Sokołowski Franciszek06Dwójka Morena Gdańsk9:06.58565
100m:
200m:
1:06.06
2:15.93
1:06.06
1:09.87
300m:
400m:
3:24.64
4:33.39
1:08.71
1:08.75
500m:
600m:
5:41.67
6:50.68
1:08.28
1:09.01
700m:
800m:
7:59.48
9:06.58
1:08.80
1:07.10
6.Bródka Bartosz06MTS Kwidzyn9:08.80559
100m:
200m:
1:04.07
2:12.31
1:04.07
1:08.24
300m:
400m:
3:22.04
4:32.30
1:09.73
1:10.26
500m:
600m:
5:42.49
6:52.47
1:10.19
1:09.98
700m:
800m:
8:01.75
9:08.80
1:09.28
1:07.05
7.Leśniewski Wiktor06Polonia Warszawa9:10.28554
100m:
200m:
1:03.34
2:12.33
1:03.34
1:08.99
300m:
400m:
3:22.26
4:32.22
1:09.93
1:09.96
500m:
600m:
5:42.69
6:52.99
1:10.47
1:10.30
700m:
800m:
8:03.78
9:10.28
1:10.79
1:06.50
8.Chabowski Nathaniel06Żabianka Gdańsk9:10.46554
100m:
200m:
1:04.36
2:13.13
1:04.36
1:08.77
300m:
400m:
3:23.31
4:33.77
1:10.18
1:10.46
500m:
600m:
5:44.19
6:54.00
1:10.42
1:09.81
700m:
800m:
8:03.92
9:10.46
1:09.92
1:06.54
9.Cholewa Wojciech06Solne Miasto Wieliczka9:11.46551
100m:
200m:
1:06.36
2:15.78
1:06.36
1:09.42
300m:
400m:
3:25.61
4:35.25
1:09.83
1:09.64
500m:
600m:
5:45.04
6:55.24
1:09.79
1:10.20
700m:
800m:
8:04.34
9:11.46
1:09.10
1:07.12
10.Wójcik Rafał06Fala Kraśnik9:13.19545
100m:
200m:
1:03.31
2:12.37
1:03.31
1:09.06
300m:
400m:
3:22.39
4:32.50
1:10.02
1:10.11
500m:
600m:
5:43.47
6:54.66
1:10.97
1:11.19
700m:
800m:
8:05.58
9:13.19
1:10.92
1:07.61
11.Jasiński Kacper06Korona-Swim Kielce9:15.67538
100m:
200m:
1:03.98
2:13.02
1:03.98
1:09.04
300m:
400m:
3:23.82
4:35.05
1:10.80
1:11.23
500m:
600m:
5:45.83
6:57.06
1:10.78
1:11.23
700m:
800m:
8:07.62
9:15.67
1:10.56
1:08.05
12.Borski Mikołaj06Tri-Team Rumia9:22.92518
100m:
200m:
1:03.27
2:10.76
1:03.27
1:07.49
300m:
400m:
3:19.40
4:29.65
1:08.64
1:10.25
500m:
600m:
5:40.52
6:53.45
1:10.87
1:12.93
700m:
800m:
8:08.13
9:22.92
1:14.68
1:14.79
13.Gordziejko Konrad06Lublinianka Lublin9:24.20514
100m:
200m:
1:04.37
2:13.86
1:04.37
1:09.49
300m:
400m:
3:24.29
4:36.17
1:10.43
1:11.88
500m:
600m:
5:49.13
7:02.85
1:12.96
1:13.72
700m:
800m:
8:15.55
9:24.20
1:12.70
1:08.65
14.Wąsik Marek06Vega Dobrodzień9:27.21506
100m:
200m:
1:05.57
2:16.04
1:05.57
1:10.47
300m:
400m:
3:26.77
4:38.68
1:10.73
1:11.91
500m:
600m:
5:51.24
7:03.61
1:12.56
1:12.37
700m:
800m:
8:16.18
9:27.21
1:12.57
1:11.03
15.Jankiewicz Delgado Jarosław06Nawa Skierniewice9:27.66505
100m:
200m:
1:06.40
2:17.08
1:06.40
1:10.68
300m:
400m:
3:28.72
4:40.66
1:11.64
1:11.94
500m:
600m:
5:52.66
7:05.08
1:12.00
1:12.42
700m:
800m:
8:17.49
9:27.66
1:12.41
1:10.17
16.Herbut Oskar06Glosator Kraków9:30.12498
100m:
200m:
1:06.06
2:17.05
1:06.06
1:10.99
300m:
400m:
3:29.36
4:42.31
1:12.31
1:12.95
500m:
600m:
5:55.06
7:08.24
1:12.75
1:13.18
700m:
800m:
8:20.58
9:30.12
1:12.34
1:09.54
17.Gawenda Bartłomiej06UKS 48 Warszawa Śródmieście9:30.90496
100m:
200m:
1:05.83
2:16.85
1:05.83
1:11.02
300m:
400m:
3:29.60
4:42.50
1:12.75
1:12.90
500m:
600m:

7:06.56
700m:
800m:
8:19.48
9:30.90
1:12.92
1:11.42
18.Lupa Olaf06Orka Zamość9:34.18488
100m:
200m:
1:03.77
2:13.78
1:03.77
1:10.01
300m:
400m:
3:26.44
4:39.47
1:12.66
1:13.03
500m:
600m:
5:53.31
7:08.15
1:13.84
1:14.84
700m:
800m:
8:21.63
9:34.18
1:13.48
1:12.55
19.Kordjak Dawid06Solne Miasto Wieliczka9:36.30482
100m:
200m:
1:07.86
2:19.62
1:07.86
1:11.76
300m:
400m:
3:32.36
4:45.08
1:12.74
1:12.72
500m:
600m:
5:57.28
7:10.69
1:12.20
1:13.41
700m:
800m:
8:23.96
9:36.30
1:13.27
1:12.34
20.Suchan Jakub06SMS Galicja Kraków9:40.65472
100m:
200m:
1:04.37
2:15.99
1:04.37
1:11.62
300m:
400m:
3:28.99
4:42.78
1:13.00
1:13.79
500m:
600m:
5:56.76
7:11.33
1:13.98
1:14.57
700m:
800m:
8:26.30
9:40.65
1:14.97
1:14.35
21.Makarewicz Filip06Aquapark Wągrowiec9:41.67469
100m:
200m:
1:08.57
2:19.29
1:08.57
1:10.72
300m:
400m:
3:31.59
4:44.84
1:12.30
1:13.25
500m:
600m:
5:59.16
7:14.24
1:14.32
1:15.08
700m:
800m:
8:29.58
9:41.67
1:15.34
1:12.09
22.Kozak Jan06Olimpia Lublin9:41.83469
100m:
200m:
1:06.76
2:17.40
1:06.76
1:10.64
300m:
400m:
3:28.91
21:05:57.39
1:11.51
21:02:28.48
500m:
600m:
5:57.29
7:12.64

1:15.35
700m:
800m:
8:28.33
9:41.83
1:15.69
1:13.50
23.Chodań Maciej06Kormoran Olsztyn9:44.35463
100m:
200m:
1:07.13
2:19.04
1:07.13
1:11.91
300m:
400m:
3:31.26
4:44.50
1:12.22
1:13.24
500m:
600m:
5:58.53
7:13.50
1:14.03
1:14.97
700m:
800m:
8:29.94
9:44.35
1:16.44
1:14.41
24.Zasada Wiktor06Piętnastka Bydgoszcz9:44.48462
100m:
200m:
1:07.39
2:20.60
1:07.39
1:13.21
300m:
400m:
3:34.50
4:49.23
1:13.90
1:14.73
500m:
600m:
6:03.60
7:18.48
1:14.37
1:14.88
700m:
800m:
8:33.61
9:44.48
1:15.13
1:10.87
25.Kubiak Olivier06G-8 Bielany Warszawa9:59.92428
100m:
200m:
1:08.01
2:24.14
1:08.01
1:16.13
300m:
400m:
3:40.52
4:57.31
1:16.38
1:16.79
500m:
600m:
6:13.20
7:29.32
1:15.89
1:16.12
700m:
800m:
8:45.31
9:59.92
1:15.99
1:14.61
26.Krząkała Wojciech06Manta Kochłowice Ruda Śl.10:06.73413
100m:
200m:
1:09.40
2:25.81
1:09.40
1:16.41
300m:
400m:
3:42.04
4:58.77
1:16.23
1:16.73
500m:
600m:
6:16.08
7:33.87
1:17.31
1:17.79
700m:
800m:
8:51.72
10:06.73
1:17.85
1:15.01
27.Mleczko Jakub06Unia Oświęcim10:09.77407
100m:
200m:
1:10.64
2:25.97
1:10.64
1:15.33
300m:
400m:
3:41.70
4:58.96
1:15.73
1:17.26
500m:
600m:
6:16.24
7:34.70
1:17.28
1:18.46
700m:
800m:
8:53.06
10:09.77
1:18.36
1:16.71
28.Mickiewicz Franciszek06Swimland Olsztyn10:10.68405
100m:
200m:
1:07.53
2:22.37
1:07.53
1:14.84
300m:
400m:
3:39.27
4:57.12
1:16.90
1:17.85
500m:
600m:
6:16.89
7:36.45
1:19.77
1:19.56
700m:
800m:
8:54.93
10:10.68
1:18.48
1:15.75


<< TOP >>
Konkurencja 3
15/7/2021 - 17:58
Mieszane, 4 x 100m zmienny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat4:18.24G-8 Bielany Warszawa05114Lublin15/5/2019

Punkty: FINA 2021
PozycjaCzasPkt.
1.G-8 Bielany Warszawa 1G-8 Bielany Warszawa4:11.35657
Wynik lepszy od Rekordu Polski 15 lat
Brzozowski Bartosz
Drynkowska Lena
06
06
29.48
33.50
1:01.31
1:12.87
Brzóska Jan
Walczak Barbara
06
06
25.75
28.96
56.59
1:00.58
2.Warta Poznań 1Warta Poznań4:18.11607
Mikołajczak Malwina
Krasowski Szymon
33.19
32.80
1:09.49
1:10.68
Krucki Kajetan
Kolańczyk Wiktoria
+0,5026.82
28.60
58.23
59.71
3.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim4:19.36598
Czuba Adrian
Wrona Ewa

+0,29
30.55
34.89
1:03.16
1:14.08
Woźnicki Dominik
Juda Aleksandra
+0,20
+0,44
28.36
29.25
1:01.29
1:00.83
4.Żabianka Gdańsk 1Żabianka Gdańsk4:20.54590
Szargiej Aleksandra
Filipiak Maciej
06
06
33.10
32.10
1:08.44
1:09.59
Filipiak Mikołaj
Rudomina Agnieszka
06
06
29.16
29.35
1:01.43
1:01.08
5.G-8 Bielany Warszawa 2G-8 Bielany Warszawa4:20.56590
Dubiniak Kacper
Gruszczyńska Aleksandra

+0,48
28.98
35.47
1:01.43
1:19.04
Topp Filip
Czubik Marta
+0,26
+0,44
27.49
29.13
1:00.09
1:00.00
6.SMS Galicja Kraków 1SMS Galicja Kraków4:21.16586
Smurzyńska Julia
Bętkowska Zuzanna

+0,34
31.83
34.46
1:04.73
1:13.96
Hańderek Mateusz
Caba Stanisław
+0,22
-0,02
28.47
26.29
1:05.70
56.77
7.G-8 Bielany Warszawa 3G-8 Bielany Warszawa4:22.64576
Próba Oliwia
Paprocki Leszek

+0,49
33.46
31.18
1:10.88
1:08.77
Bachanek Jakub
Staroń Aniela
29.20
28.54
1:03.20
59.79
8.Omega Olkusz 1Omega Olkusz4:25.95555
Choma Maksym
Jarosz Helena

+0,41
30.13
34.48
1:04.75
1:14.30
Janik Julia
Mędrek Krzysztof
+0,09
+0,33
31.41
26.04
1:09.96
56.94
9.Fala Kraśnik 1Fala Kraśnik4:26.10554
Ryfka Maja
Wilk Anna
32.97
37.30
1:09.70
1:19.45
Paszkowski Błażej
Wójcik Rafał

+0,75
26.74
28.06
58.32
58.63
10.Juvenia Wrocław 1Juvenia Wrocław4:28.01542
Traczyk Anna
Czarny Maksymilian
06
06
34.34
34.55
1:10.29
1:13.90
Grudziński Karol
Bawolska Liwia
06
06
27.80
29.88
1:00.26
1:03.56
11.Wodnik Radom 1Wodnik Radom4:28.47539
Staniak Mikołaj
Siek Zuzanna

+0,59
31.39
37.95
1:05.07
1:21.51
Szymański Igor
Górlicka Weronika
+0,0227.331:00.42
1:01.47
12.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.4:31.67520
Sulik Alicja
Kamińska Zuzanna
33.64
34.44
1:10.93
1:13.70
Kotwica Jakub
Mazan Mikołaj
+0,71
+0,31
29.22
29.97
1:03.75
1:03.29
13.Delfin Cieszyn 1Delfin Cieszyn4:34.46504
Macura Kinga
Jackowska Zuzanna

+0,18
34.27
38.56
1:11.41
1:23.76
Kluska Maksymilian
Zawada Olaf
+0,38
+0,12
27.94
26.42
1:02.46
56.83
14.G-8 Bielany Warszawa 4G-8 Bielany Warszawa4:35.08501
Jagodzińska Klaudia
Wasilewski Kacper

+0,33
34.96
32.60
1:12.62
1:12.78
Szymanek Jakub
Pawlik Julia
+0,43
+0,44
28.44
31.67
1:02.48
1:07.20
15.TP Zielona Góra 1TP Zielona Góra4:37.52488
Jarosławski Tomasz
Rytter Paula
06
06
33.29
37.26
1:09.92
1:19.87
Grela Amelia
Sobiechowski Kajetan
06
06
33.64
26.38
1:11.32
56.41
16.Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa4:38.04485
Lucow Jan
Błaszczyk Wiktoria
06
06
30.02
39.67
1:02.50
1:27.61
Wilanowska Karina
Polkowski Krzysztof
06
06
33.33
26.10
1:12.34
55.59
17.Polonia Warszawa 2Polonia Warszawa4:40.01475
Zawistowski Patryk
Urbański Maciej

+0,57
31.27
35.54
1:06.14
1:16.57
Kacar Melis
Konewko Aleksandra
+0,34
+0,20
32.17
29.56
1:13.85
1:03.45
18.Jedynka Ożarów Maz. 1Jedynka Ożarów Maz.4:40.47473
Gajda Anna
Adamczyk Karolina

+0,57
36.99
38.44
1:16.53
1:22.93
Popow Igor
Dębski Jakub

+0,69
29.05
27.57
1:02.40
58.61
19.Nawa Skierniewice 1Nawa Skierniewice4:40.49473
Dudek Paulina
Jankiewicz Delgado Jarosław

+0,13
34.25
37.63
1:12.69
1:19.30
Furmańska Julia
Maszewski Mikołaj

+0,08
32.88
27.36
1:10.17
58.33
20.Kormoran Olsztyn 2Kormoran Olsztyn4:40.50473
Zduniak Zuzanna
Kamianka Piotr

+0,24
36.26
35.11
1:13.43
1:16.06
Kapała Bartosz
Szczudło Alicja
+0,38
+0,21
29.64
31.77
1:04.15
1:06.86
21.Manta Kochłowice Ruda Śl. 1Manta Kochłowice Ruda Śl.4:44.05455
Badura Natalia
Melkowski Jakub

+0,34
34.05
36.71
1:10.34
1:19.11
Pawlaczyk Jakub
Szczembara Kinga
+0,4429.98
32.45
1:06.03
1:08.57
22.MOSM Tychy 1MOSM Tychy4:44.07455
Sondej Sebastian
Ławniczak Aleksander

+0,33
35.27
32.77
1:12.45
1:12.80
Kędziora Vanessa
Nowak Wiktoria
+0,52
+0,39
33.13
31.50
1:11.25
1:07.57
23.Manta Warszawa Włochy 1Manta Warszawa Włochy4:48.26435
Dobosiewicz Marta
Pietras Hanna
06
06
35.79
40.20
1:14.11
1:26.71
Ptaszyński Łukasz
Westin Michał
06
06
31.48
28.51
1:07.51
59.93
24.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice4:49.34431
Kasprzyk Katarzyna
Gostomski Oliwier

+0,52
36.91
33.50
1:17.43
1:13.48
Głowacka Amelia
Szlęzak Maciej
+0,47
+0,25
32.69
29.75
1:14.55
1:03.88
25.Marlin Mława 1Marlin Mława5:02.99375
Czaplicka Izabela
Pawłowski Jan

+0,37
40.24
36.49
1:22.70
1:22.16
Tomczak Natalia
Śledziński Jan
+0,40
+0,19
34.52
28.74
1:17.47
1:00.66
DYSKW.Kormoran Olsztyn 1Kormoran Olsztyn
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).  (Czas: 18:30)
Kaczmarek Michał, Kowalska Wiktoria, Rżyski Michał, Bałdyga Kamila
DYSKW.Piętnastka Bydgoszcz 1Piętnastka Bydgoszcz
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).  (Czas: 18:20)
Kulczyńska Adriana, Karolczak Pola, Rostkowski Kacper, Trojan Karol


<< TOP >>
2 - Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.15 lat DZIEŃ II Eliminacje16/7/2021 - 9:00


Konkurencja 4
16/7/2021 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat25.84Korc Agata00201Valetta (MLT)8/7/2001

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bubnowicz Waleria06Orka Grudziądz26.92679A
2.Sobczak Zofia06Jagiellonka Warszawa27.00673A
3.Lojewski Adrianna06GIM 92 Ursynów Warszawa27.37646A
4.Nogaj Alicja06Włókniarz 1925 Kalisz27.44641A
5.Janaszek-Seydlitz Zofia06GIM 92 Ursynów Warszawa27.50637A
6.Mose Sara06Sinnet Club Warszawa27.53635A
7.Kolańczyk Wiktoria06Warta Poznań27.65627A
8.Lis Magdalena06Swimland Olsztyn27.69624A
9.Łysakowska Karina06Piątka Konstantynów Ł.27.83615B
10.Czubik Marta06G-8 Bielany Warszawa27.87612B
11.Staroń Aniela06G-8 Bielany Warszawa27.88611B
12.Trojanowska Julia06STP Nowy Sącz27.94608B
13.Chodorowska Lena06Atol Oleśnica28.02602B
14.Czubak Maria06IKS Konstancin28.05600B
15.Siek Zuzanna06Wodnik Radom28.17593B
16.Jasińska Michalina06Olimpijczyk Tomaszów Maz.28.26587B
17.Próba Oliwia06G-8 Bielany Warszawa28.32583R
18.Olko Zuzanna06Siódemka Gdynia28.34582R
19.Filipczak Nikola06Swimland Olsztyn28.36581
20.Górlicka Weronika06Wodnik Radom28.39579
21.Kołodziejska Stefania06Delfin Gdynia28.42577
22.Mikołajczak Malwina06Warta Poznań28.49573
23.Jagodzińska Klaudia06G-8 Bielany Warszawa28.50572
24.Biegańska Aleksandra06Ostrobramska Warszawa28.54570
25.Gruszczyńska Aleksandra06G-8 Bielany Warszawa28.61566
26.Musiał Maja06Słowianka Gorzów Wlkp.28.64564
27.Kawa Paulina06Wodnik Siemianowice Śl.28.65563
28.Lipowska Nadia06Nawa Skierniewice28.68562
29.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św.28.73559
30.Janik Julia06Omega Olkusz28.77556
31.Rytter Paula06TP Zielona Góra28.78556
32.Cyran Julia06Sokół Rzeszów28.88550
33.Magierek Karolina06GOS Raszyn28.91548
34.Borkiewicz Klaudia06Iskra Konin28.95546
35.Ażgin Marta06Neptun Gdańsk28.96546
36.Chłąd Zuzanna06MOS Opole28.97545
37.Rulewska Julia06Ósemka Starogard Gd.28.98544
38.Permus Aleksandra06Solne Miasto Wieliczka29.07539
39.Adamczyk Katarzyna06SKS 137 Delfin Łódź29.11537
40.Świdnicka Kamila06Neptun Świdnica29.15535
41.Shevhenko Daria06Juvenia Wrocław29.27528
42.Macura Kinga06Delfin Cieszyn29.33525
43.Michalska Weronika06Orka Mogilno29.36523
44.Jarzewicz Klaudia06Warszawianka- Wodny Park W-wa29.37523
Błaszczyk Wiktoria06Polonia Warszawa29.37523
46.Dobrowolska Magdalena06MTS Kwidzyn29.40521
47.Sobiecka Małgorzata06Jedynka Ożarów Maz.29.42520
48.Konewko Aleksandra06Polonia Warszawa29.44519
49.Żochowska Liliana06Siódemka Gdynia29.46518
Paradowska Oliwia06Żabianka Gdańsk29.46518
51.Furmaniak Oliwia06Trójka Łódź29.54514
52.Januszke Marcelina06Słowianka Gorzów Wlkp.29.55513
53.Patan Marcelina06Znicz Koszalin29.64509
54.Kędziora Vanessa06MOSM Tychy29.72505
55.Wyrwał Faustyna06Wodnik Siemianowice Śl.29.73504
56.Gajda Anna06Jedynka Ożarów Maz.29.87497
Szwabińśka Alicja06Torpeda Oleśnica29.87497
58.Zawada Nikola06Kapry-Armexim Pruszków29.91495
59.Biernat Liwia06Delfin Krapkowice29.92495
60.Ciach Maja06GIM 92 Ursynów Warszawa29.93494
61.Bawolska Liwia06Juvenia Wrocław29.94494
62.Dukowska Anna06Olimpijczyk Aleksandrów Ł.30.00491
Radziwon Adrianna06Delfinek Legnica30.00491
64.Muras Oliwia06UKS 307 Warszawa30.04489
65.Kuder Aleksandra06UKS Ondraszek Bielsko-Biała30.11485
66.Czuczwara Hanna06Neptun Stargard Szcz.30.14484
67.Gagatek Natalia06Wodnik Siemianowice Śl.30.16483
68.Mielnicka Łucja06Olimpijczyk Tomaszów Maz.30.20481
69.Pietras Hanna06Manta Warszawa Włochy30.26478
70.Moczyło Kaja06Jedynka Solex Lębork30.29477
71.Naklicka Izabela06Orka Zamość30.35474
72.Miękus Alicja06Ostrobramska Warszawa30.38472
73.Przytarska Magdalena06G-8 Bielany Warszawa30.47468
74.Ładziak Nadia06MKP Szczecin30.53466
Szczepaniak Marta06Koral Wrocław30.53466
76.Zawadzka Klaudia06Jagiellonka Warszawa30.56464
77.Jarzycka Weronika06Włókniarz 1925 Kalisz30.61462
Magda Honorata06Delfin Gdynia30.61462
79.Mątewska Zofia06IKS Konstancin30.63461
Białożyt Dagmara06Delfin Cieszyn30.63461
81.Wojnicz Agata06MTS Kwidzyn30.66460
82.Nowalińska Julia06Just Swim Jelenia Góra30.68459
83.Terka Karolina06Atol Oleśnica30.76455
84.Janiak Oliwia06Iskra Konin30.80453
85.Nowak Wiktoria06MOSM Tychy30.93448
Garnysz Alicja06Nowy KP Bielsko Biała30.93448
87.Kulczyńska Adriana06Piętnastka Bydgoszcz30.94447
88.Szczudło Alicja06Kormoran Olsztyn30.99445
89.Getka Marika06Bałtyk Kołobrzeg31.00445
Polarz Lena06Alfa Bukowno31.00445
91.Mitrus Karolina06Lublinianka Lublin31.10440
92.Pawlik Julia06G-8 Bielany Warszawa31.14439
93.Pniaczek Anna06Koral Wrocław31.18437
94.Czechyra Joanna06Warta Poznań31.25434
95.Wojtowicz Małgorzata06Delfin Toruń31.27433
96.Banaszkiewicz Julia06Alfa Bukowno31.30432
97.Dobosiewicz Marta06Manta Warszawa Włochy31.33431
98.Brucka Julia06Piętnastka Bydgoszcz31.45426
99.Solińska Patrycja06Ostrobramska Warszawa31.48425
100.Czaplicka Izabela06Marlin Mława31.55422
101.Odważna Aleksandra06Delfin Toruń31.61419
Bogacka Aleksandra06Ostrobramska Warszawa31.61419
103.Jonaszek Julia06KSZO Ostrowiec Św.31.64418
104.Adamczyk Hanna06Aligator Gorzyce31.65418
105.Kowalska Sandra06Olimpic Warka31.67417
106.Adamus Maja06Barakuda Starachowice31.71415
107.Szczembara Kinga06Manta Kochłowice Ruda Śl.32.00404
108.Jędrzejczyk Paulina06Manta Kochłowice Ruda Śl.32.16398
109.Kochowska Wiktoria06Sikret Gliwice32.17398
110.Buczek Julianna06Żoliborz Warszawa32.23396
111.Nejfeld Wiktoria06UKS Ondraszek Bielsko-Biała32.41389
Siama Marta06Wodnik Rawicz32.41389
113.Duhl Maja06UKS Ondraszek Bielsko-Biała32.62382
114.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice33.10365
115.Maranda Daria06Ostrobramska Warszawa33.16363
116.Stempowska Oliwia06Czwórka Nakło35.28302
117.Chestkowska Natalia06Iskra Konin35.97284


<< TOP >>
Konkurencja 5
16/7/2021 - 9:17
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat23.61Orlicz Filip05114Warsaw1/12/2017

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Brzóska Jan06G-8 Bielany Warszawa24.35633A
2.Polkowski Krzysztof06Polonia Warszawa24.52620A
3.Kozik Maciej06Orka Lubań24.83597A
4.Lipiec Maciej06Śląsk Wrocław24.96587A
5.Madey Konrad06GOS Raszyn25.01584A
6.Panasiuk Marcin06Wodnik Bielsk Podl.25.08579A
7.Gorgosz Łukasz06Aquatica Pawłowice25.16574A
8.Malik Dawid06Manta Kochłowice Ruda Śl.25.21570A
9.Świderski Julian06Trójka Łódź25.23569B
10.Starzyński Filip06Aquapark Wągrowiec25.44555B
11.Sobiechowski Kajetan06TP Zielona Góra25.50551B
12.Fronczak Antoni06G-8 Bielany Warszawa25.53549B
13.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce25.61544B
14.Topolnicki Maksymilian06MOS Opole25.63543B
15.Borek Maciej06Bałtyk Kołobrzeg25.70538B
Jarząb Tymoteusz06Gryf Dębica25.70538B
17.Pęczak Tomasz06Śląsk Wrocław25.73536R
18.Kluska Maksymilian06Delfin Cieszyn25.78533R
19.Tusk Szymon06Znicz Koszalin25.79532
Fedorowicz Fabian06Swim Team Wilanów25.79532
21.Przybyło Nikodem06Włókniarz 1925 Kalisz25.85529
22.Zieliński Emil06Olimpia Lublin25.87528
23.Mędrek Krzysztof06Omega Olkusz25.90526
24.Kapuśniak Maksym06Lublinianka Lublin25.92524
25.Litwa Tomasz06Salwator Kraków25.97521
26.Michałek Krzysztof06Lublinianka Lublin26.02518
27.Ciechomski Rafał06Astoria Bydgoszcz26.03518
Leśniewski Wiktor06Polonia Warszawa26.03518
29.Bidziński Alan06Iskra Konin26.04517
30.Nieznański Michał06Gryf Dębica26.05517
31.Brzozowski Bartosz06G-8 Bielany Warszawa26.09514
32.Ołdytowski Oliwier06Wodnik Bielsk Podl.26.11513
33.Rystwej Maksymilian06Słowianka Gorzów Wlkp.26.20508
34.Majewski Kacper06Jagiellonka Warszawa26.22507
Kałuża Mateusz06Aquatica Pawłowice26.22507
Przybyło Jan06Aquatica Pawłowice26.22507
37.Jaskulski Jarosław06Orka Ciechanów26.23506
Zawada Olaf06Delfin Cieszyn26.23506
Worobij Adrian06Śląsk Wrocław26.23506
40.Szymczyk Jan06GOS Raszyn26.27504
41.Iwaniuk Mateusz06Kapry-Armexim Pruszków26.29503
42.Dębski Jakub06Jedynka Ożarów Maz.26.31501
43.Melkowski Jakub06Manta Kochłowice Ruda Śl.26.35499
Caba Stanisław06SMS Galicja Kraków26.35499
45.Pliszka Jakub06Balti Bielawa26.37498
46.Tobjasz Adam06GIM 92 Ursynów Warszawa26.45494
47.Jabłoński Kacper06Sejwal Rypin26.46493
48.Godzisz Igor06Astromal Leszno26.57487
49.Aksamit Wiktor06Limanowa-swim26.58486
Kropornicki Michał06Orka Zamość26.58486
Kurpis Maksymilian06Aquatica Pawłowice26.58486
52.Mich Maksymilian06AZS AWF Biała Podlaska26.60485
53.Pierucki Radosław06Dwójka Morena Gdańsk26.61485
Ciborowski Dominik06Warszawianka Warszawa26.61485
55.Korulczyk Franciszek06Narwal Międzyrzec Podl.26.65483
56.Smolarczyk Wojciech06Neptun Stargard Szcz.26.67481
57.Fednik Jakub06Orka Ciechanów26.69480
58.Waligóra Łukasz06Fala Swarzędz26.70480
59.Jaszczor Oskar06Swim2Win Krosno26.79475
60.Sulkowski Maciej06Jagiellonia Swim Białystok26.82473
61.Śledziński Jan06Marlin Mława27.00464
62.Kaśków Bartłomiej06Koral Wrocław27.01463
Sarnat Szymon06Nika Sport Team Kraków27.01463
64.Michniewicz Marcel06Słowianka Gorzów Wlkp.27.07460
65.Gilski Łukasz06Kormoran Olsztyn27.14457
66.Maziarz Mateusz06Jagiellonka Warszawa27.15456
67.Kaczmarek Michał06Kormoran Olsztyn27.16456
Bałdyga Sebastian06Energetyk Zgorzelec27.16456
Maszewski Mikołaj06Nawa Skierniewice27.16456
70.Olszowski Mikołaj06SMS Galicja Kraków27.21453
71.Oczkowicz Mikołaj06Wisła Kraków27.23452
72.Zarzycki Adrian06Balti Bielawa27.26451
73.Radomski Filip06G-8 Bielany Warszawa27.28450
Westin Michał06Manta Warszawa Włochy27.28450
75.Pawlaczyk Jakub06Manta Kochłowice Ruda Śl.27.29449
76.Stodolski Igor06Neptun Stargard Szcz.27.35446
77.Hryniszyn Igor06Motyl MOSiR St. Wola27.40444
78.Suliński Grzegorz06MZOS Płock27.41443
79.Ziębakowski Marek06Wodnik Radom27.42443
80.Górecki Michał06MZOS Płock27.43442
Rutkowski Franciszek06Warszawianka Warszawa27.43442
82.Gałecki Marcin06Śląsk Wrocław27.44442
83.Ławniczak Aleksander06MOSM Tychy27.51439
84.Choma Maksym06Omega Olkusz27.55437
85.Grzegrzółka Tomasz06Delfin Garwolin27.56436
86.Nowak Oskar06Juvenia Wrocław27.58435
Kajdewicz Kacper06MOSM Tychy27.58435
88.Zawistowski Patryk06Polonia Warszawa27.62433
89.Butrym Maksym06Słowianka Gorzów Wlkp.27.63433
90.Bartłomiejczyk Ignacy06Polonia Warszawa27.65432
91.Jarecki Bartosz06Warta Poznań27.69430
Jarek Oskar06Manta Kochłowice Ruda Śl.27.69430
93.Woźnicka Filip06Wodnik Siemianowice Śl.27.72429
94.Kobuszyński Jakub06Manta Jelcz-Laskowice27.76427
95.Szymański Bruno06MZOS Płock27.79425
96.Domański Franciszek06Astoria Bydgoszcz27.96418
97.Mickiewicz Franciszek06Swimland Olsztyn28.03415
98.Kamiński Bartosz06G-8 Bielany Warszawa28.09412
99.Papier Mieszko06Unia Busko Zdrój28.10412
100.Kalisz Dominik06Czwórka Nakło28.12411
101.Gawlik Kacper06Jagiellonka Warszawa28.17408
102.Stefanyshyn Volodymyr06Jagiellonka Warszawa28.22406
103.Czarnomski Mateusz06Polonia Warszawa28.27404
104.Gołofit Karol06Neptun Gdańsk28.28404
105.Dragun Oliwier06Kormoran Olsztyn28.29403
106.Łomiński Daniel06Delfin Gdynia28.30403
107.Zawadzki Jakub06Ruch Grudziądz28.34401
108.Oleksa Paweł06Motyl MOSiR St. Wola28.35401
109.Łagodzki Damian06Manta Warszawa Włochy28.36400
110.Kruszyński Michał06Swimland Olsztyn28.38399
111.Kowaliński Adrian06Słowianka Gorzów Wlkp.28.40399
112.Sobczak Maciej06Aquatica Pawłowice28.48395
113.Skowron Hubert06Just Swim Jelenia Góra28.59391
114.Blacha Igor06SMS Galicja Kraków28.63389
115.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice28.65388
116.Barszcz Mateusz06Wodnik Radom28.66388
117.Kowalik Wiktor06Neptun Świdnica28.67387
Rak Jan06Aquatica Pawłowice28.67387
119.Kopera Tobiasz06Meduza Pajęczno28.76384
120.Gorzeń Norbert06Cityzen Poznań28.79383
121.Nowak Maksym06Motyl MOSiR St. Wola28.89379
122.Twardy Wojciech06Wodnik Rawicz28.93377
123.Bancewicz Bartosz06Just Swim Jelenia Góra29.01374
Pukas Mikołaj06Koral Wrocław29.01374
125.Pyzik Bartosz06Aquatica Pawłowice29.30363
126.Pawłowski Jan06Marlin Mława29.35361
Barczyński Oliwier06Just Swim Jelenia Góra29.35361
Wojtal Paweł06SMS Galicja Kraków29.35361
129.Ptaszyński Łukasz06Manta Warszawa Włochy29.57353
130.Kryszczuk Karol06Piątka Konstantynów Ł.29.66350
131.Pauszek Wojciech06Aquatica Pawłowice29.84344
Karmowski Dominik06Żabianka Gdańsk29.84344
133.Stępniak Aleksander06Lublinianka Lublin29.99338
134.Królewski Borys06Trójka Łódź30.23330
135.Stolarski Tadeusz06Warszawianka Warszawa30.34327
136.Sondej Sebastian06MOSM Tychy30.38326
Brejnak Wiktor06MOSM Tychy30.38326
138.Surkov Kostiantyn06Cityzen Poznań30.40325
139.Binasiewicz Aleksander06Just Swim Jelenia Góra31.21300
140.Uzarowski Oskar06Astromal Leszno31.89281
141.Orzołek Bartłomiej06Kormoran Olsztyn32.14275
DYSKW.Krucki Kajetan06Warta Poznań
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 9:35)


<< TOP >>
Konkurencja 6
16/7/2021 - 9:36
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat32.36Krawczyk Paulina00416Gorzow Wlkp.11/7/2008

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sobczak Zofia06Jagiellonka Warszawa33.19695A
2.Jarosz Helena06Omega Olkusz33.53674A
3.Drynkowska Lena06G-8 Bielany Warszawa33.69664A
4.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św.33.86654A
5.Lechowska Magdalena06Śląsk Wrocław34.04644A
6.Bielawa Anna06Tri-Team Rumia34.08642A
7.Bętkowska Zuzanna06SMS Galicja Kraków34.49619A
8.Wrona Ewa06Unia Oświęcim34.61612A
9.Jach Tamara06Śląsk Wrocław35.04590B
10.Janaszek-Seydlitz Zofia06GIM 92 Ursynów Warszawa35.27579B
11.Chojnacka Kinga06MTS Kwidzyn35.43571B
12.Karolczak Pola06Piętnastka Bydgoszcz35.65560B
13.Majchrzak Aleksandra06Zdrój Trzebnica35.66560B
14.Sojka Oliwia06Aqua Team Mikołów35.73557B
15.Polaczek Wiktoria06Park Wodny Tarn. Góry35.75556B
16.Gruszczyńska Aleksandra06G-8 Bielany Warszawa35.82552B
17.Mose Sara06Sinnet Club Warszawa36.04542R
18.Szabrańska Oliwia06GIM 92 Ursynów Warszawa36.10540R
19.Łopacińska Amelia06Słowianka Gorzów Wlkp.36.52521
20.Kowalska Wiktoria06Kormoran Olsztyn36.59518
21.Szydło Amelia06Delfin Krapkowice36.62517
22.Rytter Paula06TP Zielona Góra36.69514
23.Kuklicz Iga06Omega Sokółka36.76511
24.Radziwon Adrianna06Delfinek Legnica36.79510
25.Gawełko Zuzanna06Wisła Puławy36.88506
26.Sobek Iga06Żabianka Gdańsk36.92504
27.Rucińska Wiktoria06Piątka Konstantynów Ł.36.94504
28.Rucińska Helena06Warszawianka Warszawa37.00501
29.Madden Malina06Pływacy Augustów37.03500
30.Eron Marta06MKP Gdańsk37.07498
31.Skrobisz Urszula06Ósemka Starogard Gd.37.15495
32.Sławińska Olivia06Manta Jelcz-Laskowice37.29490
33.Baig Sofia06Astoria Bydgoszcz37.56479
34.Jonak Jagoda06Delfin Garwolin37.60478
35.Pielech Pola06Słowianka Gorzów Wlkp.37.83469
36.Szachmytowska Lena06MTS Kwidzyn38.09459
37.Kuśnierz Martyna06Neptun Świdnica38.13458
38.Barańska Matylda06Trójka Łódź38.67439
39.Majchrzak Anna06SMS Victoria Racibórz38.84433
40.Urbańska Zofia06Aquatica Pawłowice38.88432
41.Janiak Oliwia06Iskra Konin38.92431
42.Jackowska Zuzanna06Delfin Cieszyn38.98429
43.Miękus Alicja06Ostrobramska Warszawa39.03427
44.Kupczak Dominika06H2O Jastrzębie-Zdrój39.11424
45.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św.39.16423
46.Mitrus Karolina06Lublinianka Lublin39.30418
47.Kampczyk Paulina06SMS Victoria Racibórz39.36416
48.Rowińska Patrycja06Gryf Dębica39.49412
49.Rutkowska Michalina06Swim Płock39.87400
50.Maźnicka Martyna06Bobry Dębica40.35386
51.Wendzonka Iga06Wodnik Rawicz41.96343
52.Grabowska Magdalena06Ostrobramska Warszawa42.45332
53.Kowalska Sandra06Olimpic Warka42.51330
54.Niewiadomska Alicja06MTS Kwidzyn42.58329
55.Brzyska Jagoda06Park Wodny Tarn. Góry42.90321
56.Nowicka Iga06Czwórka Nakło43.40310
57.Siama Marta06Wodnik Rawicz43.54307
58.Chestkowska Natalia06Iskra Konin44.57287
59.Maranda Daria06Ostrobramska Warszawa45.70266


<< TOP >>
Konkurencja 7
16/7/2021 - 9:47
Chłopców, 50m klasyczny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat29.52Żurawel Nazar00601Lodz25/5/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Maksajda Kacper06Skalar Słupsk29.87655A
2.Lenczowski Jakub06Gryf Dębica30.62608A
3.Paprocki Leszek06G-8 Bielany Warszawa30.89592A
4.Krucki Kajetan06Warta Poznań30.95589A
5.Lewenhaupt Oskar06Trójka Łódź31.21574A
6.Włoczewski Karol06Orka Ciechanów31.71548A
7.Dubiniak Kacper06G-8 Bielany Warszawa31.79543A
8.Borek Maciej06Bałtyk Kołobrzeg31.89538?
Topp Filip06G-8 Bielany Warszawa31.89538?
10.Filipiak Maciej06Żabianka Gdańsk31.93536B
11.Guzik Mikołaj06Omega Olkusz32.10528B
12.Szporak Kamil06Squatina Ostrołęka32.35516B
13.Rżyski Michał06Kormoran Olsztyn32.37515B
14.Kapuśniak Maksym06Lublinianka Lublin32.51508B
15.Goś Mikołaj06Siódemka Gdynia32.63502B
16.Rutkowski Franciszek06Warszawianka Warszawa32.75497?
Weikum Kacper06Polonia Warszawa32.75497?
18.Hryniszyn Igor06Motyl MOSiR St. Wola32.91490R
19.Krasowski Szymon06Warta Poznań32.96488
Budny Maksymilian06Warta Poznań32.96488
21.Trojan Karol06Piętnastka Bydgoszcz33.01485
22.Czarny Maksymilian06Juvenia Wrocław33.18478
23.Cudecki Igor06Gryf Dębica33.25475
Kucharski Karol06Nowy KP Bielsko Biała33.25475
25.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice33.26474
26.Błaszczyk Damian06Sparta Biłgoraj33.38469
27.Kaczmarek Maksymilian06Posnania Poznań33.40468
28.Kowalewski Mateusz06Jedynka Łódź33.46466
29.Kriukow Aleksander06UKS 307 Warszawa33.47466
30.Porwik Kacper06Piątka Chorzów33.50464
31.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św.33.80452
32.Ławniczak Aleksander06MOSM Tychy33.92447
33.Wysmulski Nicholai06Olimpia Lublin33.96446
34.Gliński Oskar06G-8 Bielany Warszawa34.07441
35.Wasilewski Kacper06G-8 Bielany Warszawa34.14439
36.Zieliński Emil06Olimpia Lublin34.31432
37.Staniewski Jakub06Astromal Leszno34.33431
38.Megger Mikołaj06Delfin Toruń34.34431
39.Kopera Kajetan06Meduza Pajęczno34.46427
40.Sakamoto Louis06Sikret Gliwice34.48426
41.Śnieguła Wojciech06Słowianka Gorzów Wlkp.34.50425
42.Kaśków Bartłomiej06Koral Wrocław34.51425
43.Smolarczyk Wojciech06Neptun Stargard Szcz.34.54424
44.Zarzycki Adrian06Balti Bielawa34.64420
45.Grzebinoga Franciszek06Omega Olkusz34.66419
46.Ledzion Szymon06Trójka Łódź34.77415
47.Nieckarz Paweł06UKS 190 Łódź34.81414
48.Stefański Jakub06Wodnik Radom34.86412
49.Bernacik Dawid06Unia Oświęcim34.89411
50.Lenczewski Kacper06MOS Ełk35.20400
51.Więcław Aleksander06Jagiellonia Swim Białystok35.21400
52.Grzegrzółka Tomasz06Delfin Garwolin35.39394
53.Merta Miłosz06Unia Oświęcim35.40393
54.Czyż Adam06SMS Galicja Kraków35.50390
55.Blicharz Wiktor06Fregata Kolbuszowa35.63386
56.Szymczyk Jan06GOS Raszyn35.71383
57.Kajdewicz Kacper06MOSM Tychy35.89377
58.Stojek Juliusz06MTS Kwidzyn36.04373
59.Brejnak Wiktor06MOSM Tychy36.10371
60.Kłoda Jakub06SMS Victoria Racibórz36.25366
61.Bartłomiejczyk Ignacy06Polonia Warszawa36.41362
62.Sobczak Maciej06Aquatica Pawłowice36.53358
63.Stefanyshyn Volodymyr06Jagiellonka Warszawa36.87348
64.Skubiszewski Filip06Czwórka Nakło37.23338
65.Szymański Bruno06MZOS Płock37.38334
66.Pawłowski Jan06Marlin Mława37.41333
67.Maszewski Mikołaj06Nawa Skierniewice37.50331
68.Stolarski Tadeusz06Warszawianka Warszawa38.12315
69.Pyzik Bartosz06Aquatica Pawłowice38.60303
70.Surkov Kostiantyn06Cityzen Poznań39.04293


<< TOP >>
Konkurencja 8
16/7/2021 - 9:58
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:01.43Nogaj Paulina03014Dubai (UAE)30/8/2013

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Piekarska Natalia06UKS 190 Łódź1:03.70660A29.6634.04
2.Gorczyca Gabriela06SMS Galicja Kraków1:05.28613A30.5534.73
3.Miłek Alicja06Solne Miasto Wieliczka1:05.41610A30.1435.27
4.Bubnowicz Waleria06Orka Grudziądz1:05.72601A30.5235.20
5.Duzowska Martyna06Delfin Gdynia1:06.03593A31.1734.86
6.Jasik Nikola06Wisła Puławy1:06.38583A30.5935.79
7.Głowacka Weronika06IKS Konstancin1:06.56579A30.8635.70
8.Trojanowska Julia06STP Nowy Sącz1:06.83572A30.8136.02
9.Walkusz Hanna06Jedynka Solex Lębork1:07.16563B31.9135.25
10.Kolańczyk Wiktoria06Warta Poznań1:07.28560B30.7936.49
11.Biegańska Aleksandra06Ostrobramska Warszawa1:07.58553B29.9437.64
12.Pancerz Oliwia06Unia Oświęcim1:08.01542B31.3336.68
13.Adamczyk Karolina06Jedynka Ożarów Maz.1:08.52530B31.5137.01
14.Rulewska Julia06Ósemka Starogard Gd.1:08.77525B32.4036.37
15.Grela Amelia06TP Zielona Góra1:08.95520B33.0535.90
16.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św.1:09.01519B32.1736.84
17.Rapczewska Aleksandra06Jagiellonia Swim Białystok1:09.58506R32.8036.78
18.Naklicka Izabela06Orka Zamość1:09.67504R32.5437.13
19.Furmańska Julia06Nawa Skierniewice1:09.8950032.9636.93
20.Adamczyk Katarzyna06SKS 137 Delfin Łódź1:10.0849632.3037.78
21.Ażgin Marta06Neptun Gdańsk1:10.1649431.4938.67
22.Shevhenko Daria06Juvenia Wrocław1:10.4548832.7537.70
23.Sobiecka Małgorzata06Jedynka Ożarów Maz.1:10.7148332.7737.94
24.Piotrowska Oliwia06Słowianka Gorzów Wlkp.1:10.7748133.3237.45
25.Garnysz Alicja06Nowy KP Bielsko Biała1:11.0447632.9638.08
26.Zawada Nikola06Kapry-Armexim Pruszków1:11.1347432.4838.65
27.Skoczylas Milena06Unia Busko Zdrój1:11.4146832.1539.26
28.Kędziora Vanessa06MOSM Tychy1:11.8646032.7139.15
29.Gawlik Jagoda06Górnik Sosnowiec1:13.1943533.8439.35
30.Kacar Melis06Polonia Warszawa1:13.2143532.6140.60
31.Szweda Jowita06Unia Oświęcim1:13.3643233.6239.74
32.Dobrowolska Magdalena06MTS Kwidzyn1:13.5043032.9340.57
33.Brachaczek Emilia06Wodnik Siemianowice Śl.1:13.5242934.3439.18
34.Biernat Liwia06Delfin Krapkowice1:13.6442733.2840.36
35.Borowska Oliwia06UKS Ondraszek Bielsko-Biała1:13.9442233.5840.36
36.Siek Zuzanna06Wodnik Radom1:13.9542233.9939.96
37.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice1:14.0142133.4640.55
38.Patan Marcelina06Znicz Koszalin1:14.1141933.8540.26
39.Getka Marika06Bałtyk Kołobrzeg1:14.3741533.2341.14
40.Kużaj Paulina06MMKS Kędzierzyn-Koźle1:14.4741334.3640.11
41.Błaszczyk Wiktoria06Polonia Warszawa1:14.4841333.5440.94
42.Bawolska Liwia06Juvenia Wrocław1:14.6241133.2241.40
43.Tomczak Natalia06Marlin Mława1:14.6341033.5441.09
44.Karwacka Kinga06Aquatica Pawłowice1:15.3639935.2940.07
45.Fornal Hanna06UKS SP-149 Łódź1:15.9638934.4641.50
46.Szczembara Kinga06Manta Kochłowice Ruda Śl.1:16.2038535.1541.05
47.Zawadzka Klaudia06Jagiellonka Warszawa1:17.1637134.8042.36
48.Duhl Maja06UKS Ondraszek Bielsko-Biała1:18.3435535.9542.39
49.Jędrzejczyk Paulina06Manta Kochłowice Ruda Śl.1:21.4431636.3745.07
50.Kochowska Wiktoria06Sikret Gliwice1:27.5125438.1449.37


<< TOP >>
Konkurencja 9
16/7/2021 - 10:11
Chłopców, 100m motylkowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat55.91Goraj Marcin03606Kosice (SVK)10/12/2016

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Paszkowski Błażej06Fala Kraśnik57.97622A27.2430.73
2.Brzóska Jan06G-8 Bielany Warszawa58.59603A27.4631.13
3.Łukasik Oliwier06CSiR MOS Dąbrowie Grn.59.49576A28.0431.45
4.Janiszewski Mateusz06UKS 190 Łódź59.83566A27.5532.28
5.Oktabowicz Piotr06Olimpic Warka1:00.09558A27.4532.64
6.Styś Aleksander06Jagiellonka Warszawa1:00.15557A27.9432.21
7.Grudziński Karol06Juvenia Wrocław1:00.51547A28.3132.20
8.Wołowicz Tymoteusz06Astromal Leszno1:00.93536A27.4333.50
9.Kluska Maksymilian06Delfin Cieszyn1:01.13530B28.3532.78
10.Burzyński Oskar06MKP Szczecin1:01.30526B28.7032.60
11.Litwa Tomasz06Salwator Kraków1:01.34525B28.1233.22
12.Czuba Adrian06Unia Oświęcim1:01.55520B29.2932.26
13.Kurpis Maksymilian06Aquatica Pawłowice1:01.63518B28.0433.59
14.Szymański Igor06Wodnik Radom1:01.72515B28.5233.20
15.Pera Marcin06Wodnik Siemianowice Śl.1:01.80513B28.9932.81
16.Woźnicki Dominik06Unia Oświęcim1:02.12505B28.9133.21
17.Nieznański Michał06Gryf Dębica1:02.30501R28.7633.54
18.Handzlik Mateusz06Warszawianka Warszawa1:02.33500R28.8133.52
19.Fedorowicz Fabian06Swim Team Wilanów1:02.4049929.2533.15
20.Urbański Maciej06Polonia Warszawa1:02.7249129.0733.65
21.Malik Dawid06Manta Kochłowice Ruda Śl.1:02.7749028.1334.64
22.Jabłoński Kacper06Sejwal Rypin1:03.2447929.2434.00
23.Bachanek Jakub06G-8 Bielany Warszawa1:03.3447729.1634.18
24.Błaszczyk Damian06Sparta Biłgoraj1:03.3647629.4133.95
25.Korpacki Michał06MOS Opole1:03.4747428.6834.79
26.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św.1:03.5747229.1034.47
27.Kordjak Dawid06Solne Miasto Wieliczka1:03.5947129.9933.60
28.Hańderek Mateusz06SMS Galicja Kraków1:03.6347028.6534.98
29.Wójcik Rafał06Fala Kraśnik1:04.3345528.9635.37
30.Iwaniuk Mateusz06Kapry-Armexim Pruszków1:04.4645229.0235.44
31.Sulkowski Maciej06Jagiellonia Swim Białystok1:04.5345129.1435.39
32.Tobjasz Adam06GIM 92 Ursynów Warszawa1:04.5445128.6235.92
33.Lipus Bartosz06Aquatica Pawłowice1:04.7044728.9235.78
34.Stodolski Igor06Neptun Stargard Szcz.1:04.7644629.7734.99
35.Jaszczor Oskar06Swim2Win Krosno1:05.0144129.7735.24
36.Michałek Krzysztof06Lublinianka Lublin1:05.2043729.7835.42
37.Pliszka Jakub06Balti Bielawa1:05.3543429.5435.81
Worobij Adrian06Śląsk Wrocław1:05.3543429.9035.45
39.Krasowski Szymon06Warta Poznań1:05.3643429.6635.70
40.Smętek Marek06MMKS Kędzierzyn-Koźle1:05.6942730.2935.40
41.Olszowski Mikołaj06SMS Galicja Kraków1:05.7142729.3636.35
42.Więcław Aleksander06Jagiellonia Swim Białystok1:05.9142329.9036.01
43.Dzięgielewski Jacek06Delfin Gdynia1:05.9542230.6335.32
44.Pawlaczyk Jakub06Manta Kochłowice Ruda Śl.1:06.1941831.0635.13
45.Rostkowski Kacper06Piętnastka Bydgoszcz1:06.6041029.7936.81
46.Westin Michał06Manta Warszawa Włochy1:06.7540731.2535.50
47.Melkowski Jakub06Manta Kochłowice Ruda Śl.1:07.1440030.8736.27
48.Ptaszyński Łukasz06Manta Warszawa Włochy1:07.4839431.8135.67
49.Łagodzki Damian06Manta Warszawa Włochy1:07.9338631.6336.30
50.Kamiński Bartosz06G-8 Bielany Warszawa1:08.1738231.2736.90
51.Paradowski Michał06Słowianka Gorzów Wlkp.1:08.8737130.1938.68
52.Ignar Szymon06Salmo Żory1:09.1936631.8637.33
53.Wojtal Paweł06SMS Galicja Kraków1:09.8235631.6638.16
54.Wójcik Szczepan06Fregata Kolbuszowa1:09.9235431.6938.23
55.Kopera Tobiasz06Meduza Pajęczno1:10.2634932.1138.15
56.Stojek Juliusz06MTS Kwidzyn1:10.7234232.2938.43
57.Megger Mikołaj06Delfin Toruń1:11.4433231.9339.51
58.Rak Jan06Aquatica Pawłowice1:13.1131034.9438.17
59.Skubiszewski Filip06Czwórka Nakło1:13.6730333.0340.64
60.Mikołajewski Filip06Trójka Łódź1:13.9529931.1042.85
61.Sobczak Tymoteusz06Czwórka Nakło1:14.4829332.2042.28
62.Szyra Robert06Aquatica Pawłowice1:15.2728435.2440.03
63.Królewski Borys06Trójka Łódź1:16.7826733.5843.20
DYSKW.Barczyński Oliwier06Just Swim Jelenia Góra
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.  (Czas: 10:20)


<< TOP >>
Konkurencja 10
16/7/2021 - 10:28
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:00.03Knop Aleksandra01605Lodz25/5/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Maciak Julia06Muszelka Warszawa2:09.61662A29.6032.9433.8733.20
2.Czubak Maria06IKS Konstancin2:09.83658A29.5133.3133.7533.26
3.Janiszewska Natalia06Śląsk Wrocław2:10.85643A30.0533.1634.1633.48
4.Chłąd Zuzanna06MOS Opole2:11.05640A30.6033.2734.2432.94
5.Chmielewska Aleksandra06Olimpijczyk Suwałki2:11.13639A30.1933.3533.8333.76
6.Walczak Barbara06G-8 Bielany Warszawa2:13.10611A30.5033.84
7.Adamczyk Karolina06Jedynka Ożarów Maz.2:13.34608A31.2133.4234.7233.99
Pityńska Klara06Śląsk Wrocław2:13.34608A30.4133.7834.7034.45
9.Magierek Karolina06GOS Raszyn2:13.88600B30.7733.4435.3034.37
10.Rąp Apolonia06Znicz Koszalin2:14.31595B30.9333.4635.8934.03
11.Olko Zuzanna06Siódemka Gdynia2:14.74589B30.9133.5935.3634.88
12.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św.2:14.78589B30.8634.1535.6734.10
13.Lipowska Nadia06Nawa Skierniewice2:15.08585B30.1633.6535.8635.41
14.Musiał Maja06Słowianka Gorzów Wlkp.2:15.68577B30.3534.8036.4434.09
15.Dukowska Anna06Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:16.20570B31.0534.2835.8035.07
16.Lojewski Adrianna06GIM 92 Ursynów Warszawa2:16.73564B
17.Świdnicka Kamila06Neptun Świdnica2:17.76551R31.4534.8336.1835.30
18.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św.2:17.95549R31.9534.4535.3936.16
19.Bałdyga Kamila06Kormoran Olsztyn2:18.2854531.4434.7335.9636.15
20.Szachmytowska Lena06MTS Kwidzyn2:18.3954432.1635.3935.6935.15
21.Moczyło Kaja06Jedynka Solex Lębork2:19.1153532.3735.1436.8334.77
22.Szabrańska Oliwia06GIM 92 Ursynów Warszawa2:19.4853132.0735.8336.4235.16
23.Filipczak Nikola06Swimland Olsztyn2:20.0952432.4435.3636.3535.94
24.Szwabińśka Alicja06Torpeda Oleśnica2:20.1952332.0835.4336.5536.13
25.Konewko Aleksandra06Polonia Warszawa2:21.3751031.6035.7737.3736.63
26.Terka Karolina06Atol Oleśnica2:21.8150531.6435.8437.5236.81
27.Mikuła Natalia06Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:21.8450531.3835.3637.4537.65
28.Szczepaniak Marta06Koral Wrocław2:22.4449932.0035.6637.0537.73
29.Magda Honorata06Delfin Gdynia2:22.5849732.5736.3537.2136.45
30.Gawlik Jagoda06Górnik Sosnowiec2:22.8949433.7635.9737.2835.88
31.Kowalska Wiktoria06Kormoran Olsztyn2:23.1149232.1135.8137.9337.26
32.Szczudło Alicja06Kormoran Olsztyn2:24.6347633.1337.0637.7036.74
33.Furmaniak Oliwia06Trójka Łódź2:25.8646431.8336.5138.7038.82
34.Nowalińska Julia06Just Swim Jelenia Góra2:26.5645832.5736.8039.3937.80
35.Januszke Marcelina06Słowianka Gorzów Wlkp.2:26.63457
36.Rutkowska Michalina06Swim Płock2:27.6044831.5336.3639.3340.38
37.Czechyra Joanna06Warta Poznań2:28.15443
38.Gagatek Natalia06Wodnik Siemianowice Śl.2:28.4844032.6737.1939.3939.23
39.Grabowska Magdalena06Ostrobramska Warszawa2:29.21434
Brachaczek Emilia06Wodnik Siemianowice Śl.2:29.2143435.0838.4138.4437.28
41.Kampczyk Paulina06SMS Victoria Racibórz2:29.2243435.6638.9538.4736.14
42.Pawlik Julia06G-8 Bielany Warszawa2:29.4643135.0938.6339.5836.16
43.Wojtowicz Małgorzata06Delfin Toruń2:29.6343036.2339.1338.4735.80
44.Jonaszek Julia06KSZO Ostrowiec Św.2:29.77429
45.Odważna Aleksandra06Delfin Toruń2:30.0942635.1739.1238.7237.08
46.Barańska Matylda06Trójka Łódź2:30.45423
47.Bogacka Aleksandra06Ostrobramska Warszawa2:30.81420
48.Czaplicka Izabela06Marlin Mława2:32.83403
49.Jarzycka Weronika06Włókniarz 1925 Kalisz2:33.73396
50.Karwacka Kinga06Aquatica Pawłowice2:33.75396
51.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św.2:34.60390
52.Kot Zuzanna06UKS 307 Warszawa2:35.05386
53.Buczek Julianna06Żoliborz Warszawa2:36.26377
54.Brzyska Jagoda06Park Wodny Tarn. Góry2:42.38336


<< TOP >>
Konkurencja 11
16/7/2021 - 10:49
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:53.87Bujoczek Filip02711Ostrowiec Sw13/12/2009

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Ciechomski Rafał06Astoria Bydgoszcz1:59.73618A27.9729.8331.2730.66
2.Filipiak Mikołaj06Żabianka Gdańsk2:00.98599A27.9631.0431.7230.26
3.Świderski Julian06Trójka Łódź2:01.25595A28.6631.2731.9329.39
4.Fronczak Antoni06G-8 Bielany Warszawa2:01.26595A28.5431.2231.4430.06
5.Panasiuk Marcin06Wodnik Bielsk Podl.2:01.33594A27.3629.9932.1531.83
6.Mienicki Rafał06UKS 48 Warszawa Śródmieście2:02.09583A28.7230.9131.8330.63
7.Majewski Kacper06Jagiellonka Warszawa2:02.55576A28.4231.8432.0030.29
8.Polkowski Krzysztof06Polonia Warszawa2:02.91571A28.0431.4431.9531.48
9.Pierucki Radosław06Dwójka Morena Gdańsk2:03.51563B28.3931.7331.5131.88
10.Topolnicki Maksymilian06MOS Opole2:04.05555B28.3731.7832.5731.33
11.Sobiechowski Kajetan06TP Zielona Góra2:04.74546B28.1331.5533.0032.06
12.Szarek Jan06Śląsk Wrocław2:04.95543B28.3032.0132.4432.20
13.Borski Mikołaj06Tri-Team Rumia2:05.23540B29.2831.2232.5132.22
14.Madey Konrad06GOS Raszyn2:06.02530B28.2031.6833.4832.66
15.Jasiński Kacper06Korona-Swim Kielce2:06.09529B28.5932.1332.7532.62
16.Rystwej Maksymilian06Słowianka Gorzów Wlkp.2:06.34526B28.9232.0833.3432.00
17.Makarewicz Filip06Aquapark Wągrowiec2:06.35526R29.0631.9732.5832.74
18.Trojan Karol06Piętnastka Bydgoszcz2:06.47524R28.1031.9133.0033.46
19.Gordziejko Konrad06Lublinianka Lublin2:06.8851929.5132.1633.3931.82
20.Przybyło Nikodem06Włókniarz 1925 Kalisz2:06.8951929.1132.1333.6132.04
21.Caba Stanisław06SMS Galicja Kraków2:06.9951829.4332.7833.0131.77
22.Pera Marcin06Wodnik Siemianowice Śl.2:08.2650229.0932.1433.8633.17
23.Machulak Kamil06Unia Oświęcim2:08.2850228.4831.8433.6334.33
24.Kozak Jan06Olimpia Lublin2:08.3350230.1832.1933.4332.53
25.Zawada Olaf06Delfin Cieszyn2:08.4050129.7733.2133.4931.93
26.Gawenda Bartłomiej06UKS 48 Warszawa Śródmieście2:08.4550029.9432.8233.5632.13
27.Mędrek Krzysztof06Omega Olkusz2:08.6049828.5532.9833.7133.36
28.Nosal Łukasz06Warszawianka Warszawa2:08.6249829.9433.2532.7032.73
29.Filipiak Maciej06Żabianka Gdańsk2:08.9149529.0432.8433.8233.21
30.Kulik Maksymilian06Kormoran Olsztyn2:08.9349529.4532.1733.5733.74
31.Wąsik Marek06Vega Dobrodzień2:09.3349029.4332.8633.6733.37
32.Michniewicz Marcel06Słowianka Gorzów Wlkp.2:09.3649029.2633.0533.3733.68
33.Gilski Łukasz06Kormoran Olsztyn2:09.7148629.0833.2533.6233.76
34.Jaskulski Jarosław06Orka Ciechanów2:09.8448429.0432.8834.3433.58
35.Fednik Jakub06Orka Ciechanów2:09.8648429.7333.0434.1332.96
36.Czerwik Krzysztof06Unia Oświęcim2:10.3147929.9732.9334.3833.03
37.Domański Franciszek06Astoria Bydgoszcz2:10.7047529.5432.7834.6333.75
38.Czajkowski Olivier06MKP Szczecin2:10.8847329.2833.7134.3333.56
39.Godzisz Igor06Astromal Leszno2:10.9347229.4633.6134.2533.61
40.Lupa Olaf06Orka Zamość2:11.1947029.6533.5134.3933.64
41.Gorzeń Norbert06Cityzen Poznań2:11.6746429.5632.9934.3734.75
42.Jarek Oskar06Manta Kochłowice Ruda Śl.2:11.8946229.4834.3335.1332.95
43.Stefański Jakub06Wodnik Radom2:11.9346230.4734.7334.3432.39
44.Gawlik Kacper06Jagiellonka Warszawa2:12.2545834.6932.79
45.Suliński Grzegorz06MZOS Płock2:12.3845730.6834.6134.1732.92
46.Mich Maksymilian06AZS AWF Biała Podlaska2:12.5145629.6933.9735.0433.81
47.Perz Patryk06Jagiellonia Swim Białystok2:12.7045430.1933.2434.5434.73
48.Korulczyk Franciszek06Narwal Międzyrzec Podl.2:12.7345330.1733.9835.6632.92
49.Kamianka Piotr06Kormoran Olsztyn2:13.4044729.9333.7535.3234.40
50.Chodań Maciej06Kormoran Olsztyn2:13.7344330.5133.3634.9734.89
51.Kowaliński Adrian06Słowianka Gorzów Wlkp.2:13.7844329.8034.6635.1934.13
52.Łomiński Daniel06Delfin Gdynia2:14.0144030.5433.2335.3134.93
53.Waligóra Łukasz06Fala Swarzędz2:14.0244029.3134.4035.7234.59
54.Nowak Oskar06Juvenia Wrocław2:14.1643929.1833.6035.5435.84
55.Sarnat Szymon06Nika Sport Team Kraków2:14.3443729.6933.9435.1635.55
56.Przybyło Jan06Aquatica Pawłowice2:15.1442929.9434.6436.2534.31
57.Mickiewicz Franciszek06Swimland Olsztyn2:15.3342830.1833.7636.3535.04
58.Kropornicki Michał06Orka Zamość2:15.3442829.9134.3035.7235.41
59.Kucharski Karol06Nowy KP Bielsko Biała2:15.6842431.5434.1435.8934.11
60.Kubiak Olivier06G-8 Bielany Warszawa2:16.1542030.8034.5835.5535.22
61.Radomski Filip06G-8 Bielany Warszawa2:16.3541829.8834.9736.9134.59
62.Kowalik Wiktor06Neptun Świdnica2:17.3540930.5834.0636.2236.49
63.Skowron Hubert06Just Swim Jelenia Góra2:17.7640529.6534.0136.8437.26
64.Śledziński Jan06Marlin Mława2:17.7940529.3634.0736.8037.56
65.Pokrętowski Karol06Kormoran Olsztyn2:18.2140131.8935.1336.4934.70
66.Oleksa Paweł06Motyl MOSiR St. Wola2:19.3539231.1234.9536.5836.70
67.Pauszek Wojciech06Aquatica Pawłowice2:20.0138631.8335.7937.2835.11
68.Czarnomski Mateusz06Polonia Warszawa2:20.6338131.2135.2537.1237.05
69.Lenczewski Kacper06MOS Ełk2:21.4137532.1734.1337.4337.68
70.Grzebinoga Franciszek06Omega Olkusz2:22.6236530.0736.1738.2738.11
71.Mikołajewski Filip06Trójka Łódź2:22.6936533.3436.5236.3136.52
72.Bancewicz Bartosz06Just Swim Jelenia Góra2:27.5333031.8637.1438.8139.72
73.Karmowski Dominik06Żabianka Gdańsk2:28.4632433.1638.1539.9137.24
74.Witko Filip06Wodnik Siemianowice Śl.2:28.5732332.2937.3939.9538.94
75.Sobczak Tymoteusz06Czwórka Nakło2:28.7132233.5637.3339.3938.43
76.Stępniak Aleksander06Lublinianka Lublin2:30.4431132.4037.0039.9641.08
77.Szyra Robert06Aquatica Pawłowice2:31.0330834.4539.5839.8137.19
78.Binasiewicz Aleksander06Just Swim Jelenia Góra2:34.2828833.3939.5740.9040.42
79.Uzarowski Oskar06Astromal Leszno2:35.9227934.7440.6542.8737.66
80.Kryszczuk Karol06Piątka Konstantynów Ł.2:37.1927332.7839.8843.3341.20


<< TOP >>
Konkurencja 7
16/7/2021
Chłopców, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski 15 lat29.52Żurawel Nazar00601Lodz25/5/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Topp Filip06G-8 Bielany Warszawa31.44562
2.Borek Maciej06Bałtyk Kołobrzeg31.58554
3.Rutkowski Franciszek06Warszawianka Warszawa32.08529
4.Weikum Kacper06Polonia Warszawa32.65502


<< TOP >>
Konkurencja 12
16/7/2021 - 11:19
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:11.71Bernat Laura03103Lublin8/2/2020

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Szargiej Aleksandra06Żabianka Gdańsk2:25.44610A34.2137.1837.6636.39
2.Smurzyńska Julia06SMS Galicja Kraków2:26.12601A33.1937.0238.6737.24
3.Ryfka Maja06Fala Kraśnik2:28.17576A34.1137.3438.6738.05
4.Traczyk Anna06Juvenia Wrocław2:28.30575A34.4037.2638.8537.79
5.Gomułka Weronika06UKS 190 Łódź2:28.60571A34.7337.2938.1438.44
6.Kawa Paulina06Wodnik Siemianowice Śl.2:28.68571A33.7737.8238.9438.15
7.Wilanowska Karina06Polonia Warszawa2:29.06566A34.6238.3038.2737.87
8.Włodarczyk Elena06Pingwiny Warszawa2:30.60549A33.7537.8439.3639.65
9.Badura Natalia06Manta Kochłowice Ruda Śl.2:30.72548B34.7338.3839.5738.04
10.Mikołajczak Malwina06Warta Poznań2:31.76536B34.3638.8639.9738.57
11.Rucińska Helena06Warszawianka Warszawa2:32.04534B35.0539.3340.0037.66
12.Ciurska Gabriela06UKS  51 Lublin2:32.08533B35.6438.1239.6038.72
13.Macura Kinga06Delfin Cieszyn2:32.61528B35.0538.0039.8639.70
14.Janik Julia06Omega Olkusz2:32.96524B34.3637.6340.2740.70
15.Cyran Julia06Sokół Rzeszów2:33.16522B36.7439.9539.1437.33
16.Żochowska Liliana06Siódemka Gdynia2:33.18522B34.9838.5840.1939.43
17.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św.2:33.35520R35.9039.0639.7138.68
18.Paradowska Oliwia06Żabianka Gdańsk2:33.65517R36.5839.7139.4837.88
19.Karolczak Pola06Piętnastka Bydgoszcz2:35.1750236.3240.1639.9538.74
20.Kulczyńska Adriana06Piętnastka Bydgoszcz2:36.9948538.1540.4439.7038.70
21.Zaborowska Natalia06Płetwal Mława2:37.9047638.4340.3640.1538.96
22.Dudek Paulina06Nawa Skierniewice2:38.3347235.6839.2441.7541.66
23.Borowska Oliwia06UKS Ondraszek Bielsko-Biała2:38.7246937.1040.5541.1039.97
24.Hubert Julia06MKP Szczecin2:38.9946637.6639.3441.5040.49
25.Mątewska Zofia06IKS Konstancin2:39.0546635.8139.6342.6141.00
26.Kasińska Martyna06Park Wodny Tarn. Góry2:39.5846136.9040.3341.8040.55
27.Wiszniewska Zuzanna06MOS Ełk2:40.0345736.0740.1042.1541.71
28.Dobosiewicz Marta06Manta Warszawa Włochy2:40.1945637.1741.1141.4440.47
29.Pietras Hanna06Manta Warszawa Włochy2:40.2545637.1040.4241.9040.83
30.Jarzewicz Klaudia06Warszawianka- Wodny Park W-wa2:40.6445238.1740.7941.6340.05
31.Rucińska Wiktoria06Piątka Konstantynów Ł.2:43.1043238.9740.9941.9041.24
32.Matjakowska Julia06Piętnastka Bydgoszcz2:44.6642038.3443.3843.4639.48
33.Brucka Julia06Piętnastka Bydgoszcz2:45.8841139.3242.9042.7640.90
34.Zduniak Zuzanna06Kormoran Olsztyn2:46.7840439.7043.0743.9340.08
35.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice2:46.9340337.2741.6444.3043.72
36.Pawłowska Lena06Trójka Łódź2:47.9239638.5342.0943.7043.60
37.Grześkowiak Amelia06MTS Kwidzyn2:48.0539539.7542.0843.8042.42
38.Fornal Hanna06UKS SP-149 Łódź2:48.3839340.0542.7343.4442.16
39.Kupczak Dominika06H2O Jastrzębie-Zdrój2:51.5737139.2043.2245.6543.50
DYSKW.Miłek Alicja06Solne Miasto Wieliczka
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.


<< TOP >>
Konkurencja 13
16/7/2021 - 11:36
Chłopców, 200m grzbietowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:02.20Kosiński Filip00109Baku (AZE)24/7/2019

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Paszkowski Błażej06Fala Kraśnik2:12.23606A30.9034.0834.3232.93
2.Popiel Mikołaj06Meduza Pajęczno2:12.54602A30.9933.7235.2232.61
3.Lucow Jan06Polonia Warszawa2:13.55588A30.0633.4135.0435.04
4.Konkel Filip06Skalar Słupsk2:14.47576A30.5634.3435.6033.97
5.Pacewicz Wiktor06UKS 190 Łódź2:16.25554A30.9234.9235.6734.74
6.Oczkowicz Mikołaj06Wisła Kraków2:16.69548A31.8134.6035.5934.69
7.Popow Igor06Jedynka Ożarów Maz.2:17.15543A30.4333.2536.1737.30
8.Nieczyporuk Maciej06Ósemka Siedlce2:19.10520A31.7034.5536.5036.35
9.Dubiel Wiktor06Żabianka Gdańsk2:19.53516B32.2936.2435.3135.69
10.Ciborowski Dominik06Warszawianka Warszawa2:19.74513B31.1836.0536.4636.05
11.Zawistowski Patryk06Polonia Warszawa2:20.57504B31.9434.5637.1136.96
12.Zalewski Jacek06Posnania Poznań2:21.03499B32.8635.3436.6036.23
13.Sakamoto Louis06Sikret Gliwice2:21.16498B32.1535.2136.9036.90
14.Choma Maksym06Omega Olkusz2:21.87490B31.7934.8837.1438.06
15.Blacha Igor06SMS Galicja Kraków2:22.57483B32.3535.8337.4536.94
16.Hańderek Mateusz06SMS Galicja Kraków2:23.36475B32.3137.2137.8735.97
17.Koch Mikołaj06Trójka Łódź2:23.58473R30.8536.3738.7837.58
18.Kończyło Szymon06SMS Victoria Racibórz2:23.66472R32.2935.4637.2838.63
19.Górecki Michał06MZOS Płock2:24.4046533.4337.7837.0436.15
20.Kaczmarek Michał06Kormoran Olsztyn2:24.9746032.8236.4938.2437.42
21.Dyrda Michał06Juvenia Wrocław2:25.2045734.5137.2538.3035.14
22.Staniak Mikołaj06Wodnik Radom2:25.2545733.6736.6737.5837.33
23.Nowak Maksym06Motyl MOSiR St. Wola2:25.5145532.7036.1838.4738.16
24.Zasada Wiktor06Piętnastka Bydgoszcz2:25.8545133.4437.2838.5736.56
25.Jankiewicz Delgado Jarosław06Nawa Skierniewice2:27.6043535.2237.7238.2836.38
26.Papier Mieszko06Unia Busko Zdrój2:28.0443234.2037.9438.8537.05
27.Starzyński Filip06Aquapark Wągrowiec2:28.5242732.7035.5239.1641.14
28.Gałecki Marcin06Śląsk Wrocław2:28.7442635.1937.9539.0036.60
29.Dragun Oliwier06Kormoran Olsztyn2:29.3942034.4837.0939.4838.34
30.Bałdyga Sebastian06Energetyk Zgorzelec2:29.4442034.2737.3339.7138.13
31.Pukas Mikołaj06Koral Wrocław2:29.7541733.6838.0639.5138.50
32.Zawadzki Jakub06Ruch Grudziądz2:30.0341534.9337.6739.4837.95
33.Smętek Rafał06MMKS Kędzierzyn-Koźle2:30.4641135.5137.6839.2738.00
34.Butrym Maksym06Słowianka Gorzów Wlkp.2:30.8640835.0437.5039.9838.34
35.Twardy Wojciech06Wodnik Rawicz2:31.1040634.7537.3239.9439.09
36.Krząkała Wojciech06Manta Kochłowice Ruda Śl.2:32.5439435.6738.4140.1738.29
37.Bródka Bartosz06MTS Kwidzyn2:32.5739436.9139.3438.9337.39
38.Jarosławski Tomasz06TP Zielona Góra2:32.7039334.4938.6040.7738.84
39.Rzemien Karol06Fregata Kolbuszowa2:34.5038035.2339.2541.0538.97
40.Kamianka Piotr06Kormoran Olsztyn2:34.8237736.2039.1540.5238.95
41.Kubiak Olivier06G-8 Bielany Warszawa2:35.9036936.9639.9040.3338.71
42.Kobuszyński Jakub06Manta Jelcz-Laskowice2:39.4834535.7240.7942.6440.33
43.Koziński Jan06GIM 92 Ursynów Warszawa2:40.6633836.1040.3242.6141.63
44.Ziębakowski Marek06Wodnik Radom2:41.0433537.4540.6542.1740.77
45.Pokrętowski Karol06Kormoran Olsztyn2:44.2931638.0341.6443.5141.11


<< TOP >>
Konkurencja 14
16/7/2021 - 11:56
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:45.38Knop Aleksandra01605Lodz25/5/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Lechowska Magdalena06Śląsk Wrocław5:09.73636A
50m:
100m:
32.18
1:11.06
32.18
38.88
150m:
200m:
1:52.43
2:32.56
41.37
40.13
250m:
300m:
3:14.77
3:58.13
42.21
43.36
350m:
400m:
4:35.20
5:09.73
37.07
34.53
2.Król Gabriela06Wisła Puławy5:11.42625A
50m:
100m:
32.14
1:10.25
32.14
38.11
150m:
200m:
1:50.54
2:29.29
40.29
38.75
250m:
300m:
3:14.74
3:58.96
45.45
44.22
350m:
400m:
4:36.32
5:11.42
37.36
35.10
3.Piekarska Natalia06UKS 190 Łódź5:12.65618A
50m:
100m:
31.34
1:08.69
31.34
37.35
150m:
200m:
1:50.18
2:30.06
41.49
39.88
250m:
300m:
3:15.32
4:01.07
45.26
45.75
350m:
400m:
4:36.50
5:12.65
35.43
36.15
4.Juda Aleksandra06Unia Oświęcim5:12.97616A
50m:
100m:
32.79
1:10.94
32.79
38.15
150m:
200m:
1:51.82
2:31.71
40.88
39.89
250m:
300m:
3:15.82
3:59.32
44.11
43.50
350m:
400m:
4:36.62
5:12.97
37.30
36.35
5.Wilk Anna06Fala Kraśnik5:13.80611A
50m:
100m:
33.80
1:12.47
33.80
38.67
150m:
200m:
1:54.93
2:35.45
42.46
40.52
250m:
300m:
3:19.50
4:04.00
44.05
44.50
350m:
400m:
4:40.09
5:13.80
36.09
33.71
6.Rakowska Marta06MOS Opole5:13.95610A
50m:
100m:
32.83
1:11.66
32.83
38.83
150m:
200m:
1:53.06
2:33.16
41.40
40.10
250m:
300m:
3:17.00
4:02.13
43.84
45.13
350m:
400m:
4:39.58
5:13.95
37.45
34.37
7.Sulak Antonina06Piątka Konstantynów Ł.5:14.44607A
50m:
100m:
32.76
1:10.45
32.76
37.69
150m:
200m:
1:50.68
2:30.13
40.23
39.45
250m:
300m:
3:15.47
4:00.66
45.34
45.19
350m:
400m:
4:38.68
5:14.44
38.02
35.76
8.Głowacka Weronika06IKS Konstancin5:14.90605A
50m:
100m:
32.63
1:10.12
32.63
37.49
150m:
200m:
1:53.42
2:35.06
43.30
41.64
250m:
300m:
3:19.41
4:04.30
44.35
44.89
350m:
400m:
4:39.79
5:14.90
35.49
35.11
9.Bętkowska Zuzanna06SMS Galicja Kraków5:17.81588B
50m:
100m:
33.01
1:12.30
33.01
39.29
150m:
200m:
1:56.02
2:37.33
43.72
41.31
250m:
300m:
3:19.36
4:02.75
42.03
43.39
350m:
400m:
4:41.80
5:17.81
39.05
36.01
10.Pityńska Klara06Śląsk Wrocław5:20.77572B
50m:
100m:
32.45
1:11.98
32.45
39.53
150m:
200m:
1:53.50
2:34.60
41.52
41.10
250m:
300m:
3:20.63
4:07.22
46.03
46.59
350m:
400m:
4:44.35
5:20.77
37.13
36.42
11.Wrona Ewa06Unia Oświęcim5:21.28569B
50m:
100m:
33.56
1:13.71
33.56
40.15
150m:
200m:
1:55.09
2:36.40
41.38
41.31
250m:
300m:
3:19.93
4:05.06
43.53
45.13
350m:
400m:
4:43.19
5:21.28
38.13
38.09
12.Gomułka Weronika06UKS 190 Łódź5:23.08560B
50m:
100m:
32.92
1:11.42
32.92
38.50
150m:
200m:
1:54.23
2:34.72
42.81
40.49
250m:
300m:
3:20.22
4:06.61
45.50
46.39
350m:
400m:
4:45.39
5:23.08
38.78
37.69
13.Nikiel Natalia06Park Wodny Tarn. Góry5:27.82536B
50m:
100m:
34.36
1:14.07
34.36
39.71
150m:
200m:
1:57.20
2:37.93
43.13
40.73
250m:
300m:
3:25.32
4:13.55
47.39
48.23
350m:
400m:
4:51.81
5:27.82
38.26
36.01
14.Zielińska Zuzanna06Ikar Mielec5:28.60532B
50m:
100m:
34.22
1:14.32
34.22
40.10
150m:
200m:
1:55.29
2:36.12
40.97
40.83
250m:
300m:
3:23.18
4:11.66
47.06
48.48
350m:
400m:
4:50.93
5:28.60
39.27
37.67
15.Sojka Oliwia06Aqua Team Mikołów5:33.75508B
50m:
100m:
33.46
1:14.96
33.46
41.50
150m:
200m:
1:57.86
2:39.94
42.90
42.08
250m:
300m:
3:26.63
4:15.23
46.69
48.60
350m:
400m:
4:55.68
5:33.75
40.45
38.07
16.Kubecka Dominika06UKP Ruda Śląska5:35.79499B
50m:
100m:
36.63
1:18.79
36.63
42.16
150m:
200m:
2:02.86
2:46.65
44.07
43.79
250m:
300m:
3:32.60
4:20.06
45.95
47.46
350m:
400m:
4:58.73
5:35.79
38.67
37.06
17.Bałdyga Kamila06Kormoran Olsztyn5:39.56482R
50m:
100m:
34.07
1:15.51
34.07
41.44
150m:
200m:
2:00.62
2:43.44
45.11
42.82
250m:
300m:
3:32.05
4:22.29
48.61
50.24
350m:
400m:
5:01.25
5:39.56
38.96
38.31
18.Pawełek Zuzanna06Sokół Rzeszów5:43.71465R
50m:
100m:
34.79
1:16.79
34.79
42.00
150m:
200m:
2:02.34
2:45.35
45.55
43.01
250m:
300m:
3:36.39
4:27.40
51.04
51.01
350m:
400m:
5:06.36
5:43.71
38.96
37.35
19.Solińska Patrycja06Ostrobramska Warszawa5:49.19443
50m:
100m:
35.52
1:18.96
35.52
43.44
150m:
200m:
2:03.58
2:46.79
44.62
43.21
250m:
300m:
3:36.90
4:28.15
50.11
51.25
350m:
400m:
5:09.38
5:49.19
41.23
39.81
20.Aleksandrowicz Hanna06MKP Szczecin5:49.98440
50m:
100m:
34.59
1:14.84
34.59
40.25
150m:
200m:
1:59.36
2:42.68
44.52
43.32
250m:
300m:
3:36.38
4:30.73
53.70
54.35
350m:
400m:
5:12.00
5:49.98
41.27
37.98
21.Czuczwara Hanna06Neptun Stargard Szcz.5:50.15440
50m:
100m:
38.22
1:23.15
38.22
44.93
150m:
200m:
2:08.96
2:53.20
45.81
44.24
250m:
300m:
3:44.28
4:36.19
51.08
51.91
350m:
400m:
5:14.14
5:50.15
37.95
36.01
22.Mazurkiewicz Marta06Juvenia Wrocław5:50.29439
50m:
100m:
34.74
1:18.19
34.74
43.45
150m:
200m:
2:03.98
2:48.69
45.79
44.71
250m:
300m:
3:39.62
4:31.31
50.93
51.69
350m:
400m:
5:11.33
5:50.29
40.02
38.96
23.Maźnicka Martyna06Bobry Dębica5:53.31428
50m:
100m:
38.14
1:22.99
38.14
44.85
150m:
200m:
2:08.90
2:53.85
45.91
44.95
250m:
300m:
3:42.63
4:31.60
48.78
48.97
350m:
400m:
5:13.34
5:53.31
41.74
39.97
24.Adamczyk Hanna06Aligator Gorzyce5:54.88422
50m:
100m:
36.98
1:21.88
36.98
44.90
150m:
200m:
2:10.46
2:56.68
48.58
46.22
250m:
300m:
3:45.42
4:35.53
48.74
50.11
350m:
400m:
5:16.49
5:54.88
40.96
38.39
25.Kacar Melis06Polonia Warszawa5:56.00418
50m:
100m:
36.28
1:18.73
36.28
42.45
150m:
200m:
2:05.78
2:51.77
47.05
45.99
250m:
300m:
3:43.49
4:35.32
51.72
51.83
350m:
400m:
5:16.10
5:56.00
40.78
39.90
26.Jonak Jagoda06Delfin Garwolin6:02.21397
50m:
100m:
36.89
1:22.15
36.89
45.26
150m:
200m:
2:12.20
2:58.51
50.05
46.31
250m:
300m:
3:47.14
4:36.84
48.63
49.70
350m:
400m:
5:20.34
6:02.21
43.50
41.87


<< TOP >>
Konkurencja 15
16/7/2021 - 12:23
Chłopców, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:30.55Kałusowski Jan00905Ostrowiec Sw10/7/2015

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Laryś Jerzy06Muszelka Warszawa4:40.43657A
50m:
100m:
29.60
1:03.39
29.60
33.79
150m:
200m:
1:39.20
2:14.39
35.81
35.19
250m:
300m:
2:55.53
3:36.80
41.14
41.27
350m:
400m:
4:09.28
4:40.43
32.48
31.15
2.Popiel Mikołaj06Meduza Pajęczno4:45.62622A
50m:
100m:
29.85
1:04.78
29.85
34.93
150m:
200m:
1:42.28
2:18.24
37.50
35.96
250m:
300m:
2:59.43
3:40.35
41.19
40.92
350m:
400m:
4:13.26
4:45.62
32.91
32.36
3.Kapała Bartosz06Kormoran Olsztyn4:52.31580A
50m:
100m:
31.56
1:07.86
31.56
36.30
150m:
200m:
1:45.84
2:22.90
37.98
37.06
250m:
300m:
3:04.14
3:46.59
41.24
42.45
350m:
400m:
4:20.34
4:52.31
33.75
31.97
4.Jarząb Tymoteusz06Gryf Dębica4:55.70560A
50m:
100m:
30.67
1:06.96
30.67
36.29
150m:
200m:
1:45.34
2:23.24
38.38
37.90
250m:
300m:
3:05.19
3:47.98
41.95
42.79
350m:
400m:
4:22.48
4:55.70
34.50
33.22
5.Cholewa Wojciech06Solne Miasto Wieliczka4:55.85559A
50m:
100m:
30.19
1:05.24
30.19
35.05
150m:
200m:
1:44.24
2:22.48
39.00
38.24
250m:
300m:
3:05.26
3:48.81
42.78
43.55
350m:
400m:
4:22.63
4:55.85
33.82
33.22
6.Rżyski Michał06Kormoran Olsztyn4:57.82548A
50m:
100m:
31.36
1:07.65
31.36
36.29
150m:
200m:
1:47.59
2:27.21
39.94
39.62
250m:
300m:
3:07.55
3:49.08
40.34
41.53
350m:
400m:
4:23.99
4:57.82
34.91
33.83
7.Porwik Kacper06Piątka Chorzów5:01.93526A
50m:
100m:
31.76
1:10.76
31.76
39.00
150m:
200m:
1:49.79
2:29.18
39.03
39.39
250m:
300m:
3:10.38
3:51.96
41.20
41.58
350m:
400m:
4:28.11
5:01.93
36.15
33.82
8.Handzlik Mateusz06Warszawianka Warszawa5:05.18510A
50m:
100m:
30.89
1:06.71
30.89
35.82
150m:
200m:
1:48.20
2:28.55
41.49
40.35
250m:
300m:
3:10.16
3:53.99
41.61
43.83
350m:
400m:
4:30.18
5:05.18
36.19
35.00
9.Budny Maksymilian06Warta Poznań5:07.27499B
50m:
100m:
30.82
1:07.98
30.82
37.16
150m:
200m:
1:47.01
2:26.53
39.03
39.52
250m:
300m:
3:08.19
3:53.74
41.66
45.55
350m:
400m:
4:31.33
5:07.27
37.59
35.94
10.Urbański Maciej06Polonia Warszawa5:07.42499B
50m:
100m:
31.88
1:08.96
31.88
37.08
150m:
200m:
1:50.65
2:31.19
41.69
40.54
250m:
300m:
3:16.02
4:00.54
44.83
44.52
350m:
400m:
4:35.48
5:07.42
34.94
31.94
11.Kulik Maksymilian06Kormoran Olsztyn5:10.12486B
50m:
100m:
31.87
1:08.67
31.87
36.80
150m:
200m:
1:50.87
2:30.96
42.20
40.09
250m:
300m:
3:15.50
4:01.08
44.54
45.58
350m:
400m:
4:36.26
5:10.12
35.18
33.86
12.Kowalewski Mateusz06Jedynka Łódź5:10.16485B
50m:
100m:
32.06
1:09.08
32.06
37.02
150m:
200m:
1:51.86
2:31.96
42.78
40.10
250m:
300m:
3:13.95
3:56.49
41.99
42.54
350m:
400m:
4:34.81
5:10.16
38.32
35.35
13.Wójcik Szczepan06Fregata Kolbuszowa5:10.24485B
50m:
100m:
33.79
1:13.75
33.79
39.96
150m:
200m:
1:54.20
2:32.39
40.45
38.19
250m:
300m:
3:14.98
4:01.54
42.59
46.56
350m:
400m:
4:38.14
5:10.24
36.60
32.10
14.Świstak Miłosz06Gryf Dębica5:10.78483B
50m:
100m:
32.53
1:10.17
32.53
37.64
150m:
200m:
1:51.55
2:32.32
41.38
40.77
250m:
300m:
3:17.38
4:01.93
45.06
44.55
350m:
400m:
4:37.59
5:10.78
35.66
33.19
15.Suchan Jakub06SMS Galicja Kraków5:10.80482B
50m:
100m:
32.12
1:10.65
32.12
38.53
150m:
200m:
1:50.82
2:29.77
40.17
38.95
250m:
300m:
3:15.90
4:02.49
46.13
46.59
350m:
400m:
4:38.10
5:10.80
35.61
32.70
16.Maziarz Mateusz06Jagiellonka Warszawa5:10.91482B
50m:
100m:
32.22
1:10.18
32.22
37.96
150m:
200m:
1:52.24
2:33.32
42.06
41.08
250m:
300m:
3:18.19
4:04.43
44.87
46.24
350m:
400m:
4:38.88
5:10.91
34.45
32.03
17.Nosal Łukasz06Warszawianka Warszawa5:12.86473R
50m:
100m:
31.11
1:09.58
31.11
38.47
150m:
200m:
1:51.36
2:31.41
41.78
40.05
250m:
300m:
3:15.96
4:01.59
44.55
45.63
350m:
400m:
4:38.74
5:12.86
37.15
34.12
18.Weikum Kacper06Polonia Warszawa5:14.34466R
50m:
100m:
31.13
1:08.34
31.13
37.21
150m:
200m:
1:50.71
2:31.67
42.37
40.96
250m:
300m:
3:16.22
4:02.08
44.55
45.86
350m:
400m:
4:39.11
5:14.34
37.03
35.23
19.Smętek Rafał06MMKS Kędzierzyn-Koźle5:16.19458
50m:
100m:
32.58
1:09.98
32.58
37.40
150m:
200m:
1:50.30
2:29.42
40.32
39.12
250m:
300m:
3:13.72
3:58.84
44.30
45.12
350m:
400m:
4:38.29
5:16.19
39.45
37.90
20.Szymanek Jakub06G-8 Bielany Warszawa5:16.22458
50m:
100m:
31.67
1:08.99
31.67
37.32
150m:
200m:
1:50.44
2:32.42
41.45
41.98
250m:
300m:
3:17.50
4:04.30
45.08
46.80
350m:
400m:
4:42.19
5:16.22
37.89
34.03
21.Gawenda Bartłomiej06UKS 48 Warszawa Śródmieście5:16.85455
50m:
100m:
31.56
1:09.63
31.56
38.07
150m:
200m:
1:53.13
2:34.64
43.50
41.51
250m:
300m:
3:19.99
4:05.16
45.35
45.17
350m:
400m:
4:42.54
5:16.85
37.38
34.31
22.Sokołowski Franciszek06Dwójka Morena Gdańsk5:19.09446
50m:
100m:
35.41
1:16.56
35.41
41.15
150m:
200m:
1:58.28
2:37.95
41.72
39.67
250m:
300m:
3:23.93
4:10.15
45.98
46.22
350m:
400m:
4:45.59
5:19.09
35.44
33.50
23.Ignar Szymon06Salmo Żory5:19.38445
50m:
100m:
33.22
1:14.12
33.22
40.90
150m:
200m:
1:56.80
2:38.54
42.68
41.74
250m:
300m:
3:22.14
4:07.44
43.60
45.30
350m:
400m:
4:44.37
5:19.38
36.93
35.01
24.Wrona Maciej06Warszawianka Warszawa5:19.77443
50m:
100m:
34.18
1:15.72
34.18
41.54
150m:
200m:
1:56.84
2:37.84
41.12
41.00
250m:
300m:
3:21.86
4:06.72
44.02
44.86
350m:
400m:
4:43.35
5:19.77
36.63
36.42
25.Świderski Jonasz06Sejwal Rypin5:27.33413
50m:
100m:
33.45
1:13.60
33.45
40.15
150m:
200m:
1:56.57
2:37.40
42.97
40.83
250m:
300m:
3:22.35
4:08.29
44.95
45.94
350m:
400m:
4:48.86
5:27.33
40.57
38.47
26.Guzik Mikołaj06Omega Olkusz5:29.25406
50m:
100m:
33.17
1:10.95
33.17
37.78
150m:
200m:
1:58.00
2:44.68
47.05
46.68
250m:
300m:
3:27.89
4:12.82
43.21
44.93
350m:
400m:
4:51.06
5:29.25
38.24
38.19
27.Muras Szymon06Ikar Mielec5:30.79400
50m:
100m:
34.40
1:15.79
34.40
41.39
150m:
200m:
1:59.07
2:41.01
43.28
41.94
250m:
300m:
3:25.35
4:11.01
44.34
45.66
350m:
400m:
4:51.79
5:30.79
40.78
39.00
28.Śnieguła Wojciech06Słowianka Gorzów Wlkp.5:44.87353
50m:
100m:
34.44
1:17.92
34.44
43.48
150m:
200m:
2:04.85
2:50.66
46.93
45.81
250m:
300m:
3:35.45
4:22.90
44.79
47.45
350m:
400m:
5:04.60
5:44.87
41.70
40.27
DYSKW.Koziński Jan06GIM 92 Ursynów Warszawa
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.  (Czas: 12:51)


<< TOP >>
Konkurencja 5
16/7/2021
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski 15 lat23.61Orlicz Filip05114Warsaw1/12/2017

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Tusk Szymon06Znicz Koszalin25.20571
2.Fedorowicz Fabian06Swim Team Wilanów25.54548


<< TOP >>
3 - Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.15 lat DZIEŃ II Finały16/7/2021 - 17:00


Konkurencja 4
16/7/2021 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat25.84Korc Agata00201Valetta (MLT)8/7/2001

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Bubnowicz Waleria06Orka Grudziądz26.60704
2.Sobczak Zofia06Jagiellonka Warszawa26.67699
3.Lojewski Adrianna06GIM 92 Ursynów Warszawa27.06669
4.Nogaj Alicja06Włókniarz 1925 Kalisz27.15662
5.Janaszek-Seydlitz Zofia06GIM 92 Ursynów Warszawa27.27653
6.Mose Sara06Sinnet Club Warszawa27.48639
7.Kolańczyk Wiktoria06Warta Poznań27.52636
8.Lis Magdalena06Swimland Olsztyn27.63628
Finał B
9.Czubik Marta06G-8 Bielany Warszawa27.49638
10.Staroń Aniela06G-8 Bielany Warszawa27.59631
11.Łysakowska Karina06Piątka Konstantynów Ł.27.74621
12.Chodorowska Lena06Atol Oleśnica28.03602
13.Czubak Maria06IKS Konstancin28.17593
14.Trojanowska Julia06STP Nowy Sącz28.19591
Siek Zuzanna06Wodnik Radom28.19591
16.Jasińska Michalina06Olimpijczyk Tomaszów Maz.28.33583

PKPróba Oliwia06G-8 Bielany Warszawa
PKOlko Zuzanna06Siódemka Gdynia


<< TOP >>
Konkurencja 5
16/7/2021 - 17:03
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat23.61Orlicz Filip05114Warsaw1/12/2017

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Brzóska Jan06G-8 Bielany Warszawa24.23642
2.Polkowski Krzysztof06Polonia Warszawa24.28638
3.Lipiec Maciej06Śląsk Wrocław24.71605
4.Kozik Maciej06Orka Lubań24.75603
5.Gorgosz Łukasz06Aquatica Pawłowice24.89592
6.Panasiuk Marcin06Wodnik Bielsk Podl.24.95588
7.Madey Konrad06GOS Raszyn25.06580
8.Malik Dawid06Manta Kochłowice Ruda Śl.25.09578
Finał B
9.Sobiechowski Kajetan06TP Zielona Góra25.32563
10.Borek Maciej06Bałtyk Kołobrzeg25.33562
11.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce25.44555
12.Tusk Szymon06Znicz Koszalin25.53549
13.Starzyński Filip06Aquapark Wągrowiec25.61544
14.Pęczak Tomasz06Śląsk Wrocław25.78533
15.Topolnicki Maksymilian06MOS Opole26.06516
16.Fronczak Antoni06G-8 Bielany Warszawa27.22453


<< TOP >>
Konkurencja 6
16/7/2021 - 17:06
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat32.36Krawczyk Paulina00416Gorzow Wlkp.11/7/2008

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Jarosz Helena06Omega Olkusz33.02705
2.Sobczak Zofia06Jagiellonka Warszawa33.08702
3.Drynkowska Lena06G-8 Bielany Warszawa33.39682
4.Bielawa Anna06Tri-Team Rumia33.87654
5.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św.34.10640
6.Bętkowska Zuzanna06SMS Galicja Kraków34.28630
7.Lechowska Magdalena06Śląsk Wrocław34.35626
8.Wrona Ewa06Unia Oświęcim34.42623
Finał B
9.Jach Tamara06Śląsk Wrocław35.08588
10.Janaszek-Seydlitz Zofia06GIM 92 Ursynów Warszawa35.52567
11.Karolczak Pola06Piętnastka Bydgoszcz35.62562
12.Polaczek Wiktoria06Park Wodny Tarn. Góry35.76555
13.Sojka Oliwia06Aqua Team Mikołów35.79554
14.Chojnacka Kinga06MTS Kwidzyn35.94547
15.Majchrzak Aleksandra06Zdrój Trzebnica35.96546
16.Gruszczyńska Aleksandra06G-8 Bielany Warszawa36.02543

PKMose Sara06Sinnet Club Warszawa
PKSzabrańska Oliwia06GIM 92 Ursynów Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 7
16/7/2021 - 17:09
Chłopców, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat29.52Żurawel Nazar00601Lodz25/5/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Maksajda Kacper06Skalar Słupsk29.82659
2.Krucki Kajetan06Warta Poznań30.80598
3.Lenczowski Jakub06Gryf Dębica30.94589
4.Paprocki Leszek06G-8 Bielany Warszawa30.96588
5.Lewenhaupt Oskar06Trójka Łódź31.16577
6.Dubiniak Kacper06G-8 Bielany Warszawa31.63552
7.Włoczewski Karol06Orka Ciechanów31.78544
8.Topp Filip06G-8 Bielany Warszawa31.98534
Finał B
9.Borek Maciej06Bałtyk Kołobrzeg31.88539
10.Filipiak Maciej06Żabianka Gdańsk32.05530
11.Szporak Kamil06Squatina Ostrołęka32.15525
12.Goś Mikołaj06Siódemka Gdynia32.39514
13.Rutkowski Franciszek06Warszawianka Warszawa32.43512
14.Guzik Mikołaj06Omega Olkusz32.45511
15.Kapuśniak Maksym06Lublinianka Lublin32.62503
16.Rżyski Michał06Kormoran Olsztyn34.13439

PKHryniszyn Igor06Motyl MOSiR St. Wola


<< TOP >>
Konkurencja 8
16/7/2021 - 17:22
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:01.43Nogaj Paulina03014Dubai (UAE)30/8/2013

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Piekarska Natalia06UKS 190 Łódź1:03.8665530.0033.86
2.Miłek Alicja06Solne Miasto Wieliczka1:04.2064529.4234.78
3.Gorczyca Gabriela06SMS Galicja Kraków1:04.3164230.0434.27
4.Bubnowicz Waleria06Orka Grudziądz1:05.2761430.6934.58
5.Głowacka Weronika06IKS Konstancin1:05.5460630.7134.83
6.Jasik Nikola06Wisła Puławy1:05.7460130.5535.19
7.Duzowska Martyna06Delfin Gdynia1:06.3358530.8335.50
8.Trojanowska Julia06STP Nowy Sącz1:07.4255731.4136.01
Finał B
9.Walkusz Hanna06Jedynka Solex Lębork1:07.1456430.4236.72
10.Kolańczyk Wiktoria06Warta Poznań1:07.2156230.8536.36
11.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św.1:08.1154031.8736.24
12.Biegańska Aleksandra06Ostrobramska Warszawa1:08.1753930.7337.44
13.Grela Amelia06TP Zielona Góra1:08.4353232.0436.39
14.Pancerz Oliwia06Unia Oświęcim1:08.6552731.8136.84
15.Rulewska Julia06Ósemka Starogard Gd.1:08.7552532.1136.64
16.Rapczewska Aleksandra06Jagiellonia Swim Białystok1:09.2551432.4336.82

PKNaklicka Izabela06Orka Zamość


<< TOP >>
Konkurencja 9
16/7/2021 - 17:26
Chłopców, 100m motylkowy

15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat55.91Goraj Marcin03606Kosice (SVK)10/12/2016

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Brzóska Jan06G-8 Bielany Warszawa56.5367126.2930.24
2.Paszkowski Błażej06Fala Kraśnik57.2464626.8530.39
3.Łukasik Oliwier06CSiR MOS Dąbrowie Grn.58.7259927.5531.17
4.Styś Aleksander06Jagiellonka Warszawa59.2258327.9031.32
5.Grudziński Karol06Juvenia Wrocław1:00.2655427.9332.33
6.Oktabowicz Piotr06Olimpic Warka1:00.2955327.5232.77
7.Janiszewski Mateusz06UKS 190 Łódź1:00.3855027.6732.71
8.Wołowicz Tymoteusz06Astromal Leszno1:00.4354927.6232.81
Finał B
9.Litwa Tomasz06Salwator Kraków1:01.2352827.8533.38
10.Pera Marcin06Wodnik Siemianowice Śl.1:01.2452828.5132.73
11.Czuba Adrian06Unia Oświęcim1:01.6451729.2132.43
12.Kluska Maksymilian06Delfin Cieszyn1:01.7651427.3934.37
13.Szymański Igor06Wodnik Radom1:02.0950628.8633.23
14.Kurpis Maksymilian06Aquatica Pawłowice1:02.2750227.9034.37
15.Burzyński Oskar06MKP Szczecin1:02.2850229.0133.27
16.Woźnicki Dominik06Unia Oświęcim1:02.5949429.1633.43

PKNieznański Michał06Gryf Dębica
PKHandzlik Mateusz06Warszawianka Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 10
16/7/2021 - 17:40
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:00.03Knop Aleksandra01605Lodz25/5/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Janiszewska Natalia06Śląsk Wrocław2:08.1068629.1332.5533.3833.04
2.Czubak Maria06IKS Konstancin2:08.9967129.7232.8833.7032.69
3.Chłąd Zuzanna06MOS Opole2:09.1666930.1033.0033.5732.49
4.Chmielewska Aleksandra06Olimpijczyk Suwałki2:09.4366529.6732.4833.5033.78
5.Maciak Julia06Muszelka Warszawa2:09.7066029.6533.2733.8132.97
6.Walczak Barbara06G-8 Bielany Warszawa2:11.5363330.7033.1934.1533.49
7.Adamczyk Karolina06Jedynka Ożarów Maz.2:12.6661730.9033.2234.1534.39
8.Pityńska Klara06Śląsk Wrocław2:14.8058831.3334.4634.5134.50
Finał B
9.Rąp Apolonia06Znicz Koszalin2:12.6661731.0533.9834.9132.72
10.Musiał Maja06Słowianka Gorzów Wlkp.2:13.5360530.2234.8334.9033.58
11.Lipowska Nadia06Nawa Skierniewice2:13.7160331.6134.5834.5432.98
12.Olko Zuzanna06Siódemka Gdynia2:13.7960230.9333.7534.8134.30
13.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św.2:14.0759830.7434.4435.2533.64
14.Świdnicka Kamila06Neptun Świdnica2:15.9857331.6334.8735.3834.10
15.Lojewski Adrianna06GIM 92 Ursynów Warszawa2:16.8356231.0035.1536.1134.57
16.Dukowska Anna06Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:16.9756131.3835.3135.3934.89

PKCelińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św.


<< TOP >>
Konkurencja 11
16/7/2021 - 17:46
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:53.87Bujoczek Filip02711Ostrowiec Sw13/12/2009

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Filipiak Mikołaj06Żabianka Gdańsk1:54.0571527.2329.1529.4828.19
2.Mienicki Rafał06UKS 48 Warszawa Śródmieście1:54.4870726.7828.4129.5829.71
3.Ciechomski Rafał06Astoria Bydgoszcz1:58.3464027.5829.2930.6230.85
4.Fronczak Antoni06G-8 Bielany Warszawa1:59.0062928.3529.7830.6830.19
5.Świderski Julian06Trójka Łódź1:59.4062327.7830.0331.0030.59
6.Panasiuk Marcin06Wodnik Bielsk Podl.2:00.6260427.8330.6331.5130.65
7.Polkowski Krzysztof06Polonia Warszawa2:01.3159427.9430.7231.7630.89
8.Majewski Kacper06Jagiellonka Warszawa2:02.2258128.5530.9031.8130.96
Finał B
9.Szarek Jan06Śląsk Wrocław2:04.1655428.8632.6232.6330.05
10.Sobiechowski Kajetan06TP Zielona Góra2:04.6854728.2131.6033.4731.40
11.Pierucki Radosław06Dwójka Morena Gdańsk2:04.9854328.0031.3833.0532.55
12.Borski Mikołaj06Tri-Team Rumia2:04.9954329.5231.4732.4131.59
13.Jasiński Kacper06Korona-Swim Kielce2:05.7353329.1231.9632.8531.80
14.Rystwej Maksymilian06Słowianka Gorzów Wlkp.2:06.1152929.0632.9732.2131.87
15.Topolnicki Maksymilian06MOS Opole2:06.1352828.7632.7432.8731.76
16.Madey Konrad06GOS Raszyn2:08.2850229.2433.2133.2232.61

PKMakarewicz Filip06Aquapark Wągrowiec
PKTrojan Karol06Piętnastka Bydgoszcz


<< TOP >>
Konkurencja 12
16/7/2021 - 18:02
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:11.71Bernat Laura03103Lublin8/2/2020

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Smurzyńska Julia06SMS Galicja Kraków2:21.2866532.9836.2836.5535.47
2.Gomułka Weronika06UKS 190 Łódź2:23.6463333.8835.7836.9037.08
3.Szargiej Aleksandra06Żabianka Gdańsk2:24.0862733.7436.7737.1336.44
4.Kawa Paulina06Wodnik Siemianowice Śl.2:24.6162033.1036.9737.6536.89
5.Traczyk Anna06Juvenia Wrocław2:26.8359234.4236.7438.5137.16
6.Ryfka Maja06Fala Kraśnik2:27.2258834.1137.4038.3237.39
7.Włodarczyk Elena06Pingwiny Warszawa2:33.1952233.0738.1941.2540.68
8.Wilanowska Karina06Polonia Warszawa2:34.0551334.4038.5840.2240.85
Finał B
9.Rucińska Helena06Warszawianka Warszawa2:29.4456235.0639.3838.7336.27
10.Badura Natalia06Manta Kochłowice Ruda Śl.2:29.7455834.4438.2838.7038.32
11.Cyran Julia06Sokół Rzeszów2:31.0954436.0138.4739.5737.04
12.Ciurska Gabriela06UKS  51 Lublin2:31.3754135.8438.1839.4337.92
13.Macura Kinga06Delfin Cieszyn2:32.8652534.9538.8539.6339.43
14.Mikołajczak Malwina06Warta Poznań2:33.0252333.9938.4440.4040.19
15.Janik Julia06Omega Olkusz2:34.0551334.3738.1040.7140.87
16.Żochowska Liliana06Siódemka Gdynia2:36.5448935.6039.4941.0640.39

PKSulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św.
PKParadowska Oliwia06Żabianka Gdańsk


<< TOP >>
Konkurencja 13
16/7/2021 - 18:10
Chłopców, 200m grzbietowy

15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:02.20Kosiński Filip00109Baku (AZE)24/7/2019

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Paszkowski Błażej06Fala Kraśnik2:08.8865430.3233.4533.5531.56
2.Lucow Jan06Polonia Warszawa2:09.8464030.9533.3233.5732.00
3.Popiel Mikołaj06Meduza Pajęczno2:10.1763530.0333.4634.6532.03
4.Pacewicz Wiktor06UKS 190 Łódź2:11.2062030.1832.9434.0534.03
5.Konkel Filip06Skalar Słupsk2:12.1760730.2133.9334.9233.11
6.Popow Igor06Jedynka Ożarów Maz.2:15.0056930.6133.99
7.Nieczyporuk Maciej06Ósemka Siedlce2:18.4652831.8234.8836.2535.51
8.Oczkowicz Mikołaj06Wisła Kraków2:21.6249331.7136.1038.8135.00
Finał B
9.Ciborowski Dominik06Warszawianka Warszawa2:19.5551531.8136.7036.4334.61
10.Sakamoto Louis06Sikret Gliwice2:19.7851332.4635.0336.2636.03
11.Hańderek Mateusz06SMS Galicja Kraków2:19.9551131.2736.0237.6834.98
12.Zawistowski Patryk06Polonia Warszawa2:20.2550832.1435.7436.8235.55
13.Zalewski Jacek06Posnania Poznań2:20.2950732.4735.3336.1936.30
14.Dubiel Wiktor06Żabianka Gdańsk2:22.0648832.0736.6736.6936.63
15.Blacha Igor06SMS Galicja Kraków2:24.3046633.0136.3137.7937.19
16.Choma Maksym06Omega Olkusz2:25.0645931.5335.7138.9238.90

PKKoch Mikołaj06Trójka Łódź
PKKończyło Szymon06SMS Victoria Racibórz


<< TOP >>
Konkurencja 14
16/7/2021 - 18:26
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:45.38Knop Aleksandra01605Lodz25/5/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Król Gabriela06Wisła Puławy5:04.77667
50m:
100m:
32.05
1:10.34
32.05
38.29
150m:
200m:
1:49.90
2:28.37
39.56
38.47
250m:
300m:
3:13.48
3:58.11
45.11
44.63
350m:
400m:
4:32.80
5:04.77
34.69
31.97
2.Piekarska Natalia06UKS 190 Łódź5:05.91660
50m:
100m:
32.52
1:10.69
32.52
38.17
150m:
200m:
1:50.91
2:29.66
40.22
38.75
250m:
300m:
3:13.62
3:57.69
43.96
44.07
350m:
400m:
4:32.71
5:05.91
35.02
33.20
3.Juda Aleksandra06Unia Oświęcim5:07.89647
50m:
100m:
31.66
1:09.79
31.66
38.13
150m:
200m:
1:50.36
2:30.66
40.57
40.30
250m:
300m:
3:14.14
3:57.26
43.48
43.12
350m:
400m:
4:33.35
5:07.89
36.09
34.54
4.Lechowska Magdalena06Śląsk Wrocław5:09.45637
50m:
100m:
32.43
1:10.78
32.43
38.35
150m:
200m:
1:51.87
2:32.23
41.09
40.36
250m:
300m:
3:14.57
3:57.89
42.34
43.32
350m:
400m:
4:34.45
5:09.45
36.56
35.00
5.Sulak Antonina06Piątka Konstantynów Ł.5:11.62624
50m:
100m:
33.34
1:11.98
33.34
38.64
150m:
200m:
1:52.72
2:32.31
40.74
39.59
250m:
300m:
3:16.69
4:00.79
44.38
44.10
350m:
400m:
4:36.65
5:11.62
35.86
34.97
6.Rakowska Marta06MOS Opole5:12.44619
50m:
100m:
32.94
1:11.09
32.94
38.15
150m:
200m:
1:51.88
2:31.66
40.79
39.78
250m:
300m:
3:16.27
4:01.62
44.61
45.35
350m:
400m:
4:37.84
5:12.44
36.22
34.60
7.Głowacka Weronika06IKS Konstancin5:12.72617
50m:
100m:
32.35
1:09.60
32.35
37.25
150m:
200m:
1:53.00
2:35.27
43.40
42.27
250m:
300m:
3:19.40
4:03.16
44.13
43.76
350m:
400m:
4:38.63
5:12.72
35.47
34.09
8.Wilk Anna06Fala Kraśnik5:16.07598
50m:
100m:
33.42
1:12.16
33.42
38.74
150m:
200m:
1:54.57
2:36.25
42.41
41.68
250m:
300m:
3:20.07
4:04.01
43.82
43.94
350m:
400m:
4:40.26
5:16.07
36.25
35.81
Finał B
9.Bętkowska Zuzanna06SMS Galicja Kraków5:11.22626
50m:
100m:
32.05
1:09.76
32.05
37.71
150m:
200m:
1:51.43
2:31.84
41.67
40.41
250m:
300m:
3:13.70
3:57.07
41.86
43.37
350m:
400m:
4:35.76
5:11.22
38.69
35.46
10.Nikiel Natalia06Park Wodny Tarn. Góry5:21.43569
50m:
100m:
34.12
1:12.65
34.12
38.53
150m:
200m:
1:55.67
2:36.67
43.02
41.00
250m:
300m:
3:23.52
4:10.08
46.85
46.56
350m:
400m:
4:46.56
5:21.43
36.48
34.87
11.Sojka Oliwia06Aqua Team Mikołów5:22.58562
50m:
100m:
33.47
1:13.15
33.47
39.68
150m:
200m:
1:55.83
2:36.57
42.68
40.74
250m:
300m:
3:22.54
4:09.16
45.97
46.62
350m:
400m:
4:47.02
5:22.58
37.86
35.56
12.Zielińska Zuzanna06Ikar Mielec5:24.72551
50m:
100m:
35.02
1:14.78
35.02
39.76
150m:
200m:
1:56.91
2:37.41
42.13
40.50
250m:
300m:
3:23.53
4:10.64
46.12
47.11
350m:
400m:
4:48.53
5:24.72
37.89
36.19
13.Bałdyga Kamila06Kormoran Olsztyn5:37.52491
50m:
100m:
33.77
1:14.51
33.77
40.74
150m:
200m:
1:58.91
2:40.97
44.40
42.06
250m:
300m:
3:29.32
4:19.55
48.35
50.23
350m:
400m:
4:59.06
5:37.52
39.51
38.46
14.Kubecka Dominika06UKP Ruda Śląska5:39.73481
50m:
100m:
36.61
1:19.17
36.61
42.56
150m:
200m:
2:04.67
2:48.79
45.50
44.12
250m:
300m:
3:34.84
4:22.65
46.05
47.81
350m:
400m:
5:01.77
5:39.73
39.12
37.96
15.Pawełek Zuzanna06Sokół Rzeszów5:43.54466
50m:
100m:
35.21
1:17.65
35.21
42.44
150m:
200m:
2:01.85
2:45.77
44.20
43.92
250m:
300m:
3:37.16
4:28.75
51.39
51.59
350m:
400m:
5:06.93
5:43.54
38.18
36.61
16.Solińska Patrycja06Ostrobramska Warszawa5:48.92444
50m:
100m:
35.05
1:18.92
35.05
43.87
150m:
200m:
2:03.98
2:47.18
45.06
43.20
250m:
300m:
3:36.99
4:27.58
49.81
50.59
350m:
400m:
5:08.61
5:48.92
41.03
40.31


<< TOP >>
Konkurencja 15
16/7/2021 - 18:39
Chłopców, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:30.55Kałusowski Jan00905Ostrowiec Sw10/7/2015

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Popiel Mikołaj06Meduza Pajęczno4:37.98674
50m:
100m:
29.74
1:03.49
29.74
33.75
150m:
200m:
1:39.73
2:14.61
36.24
34.88
250m:
300m:
2:55.66
3:36.40
41.05
40.74
350m:
400m:
4:08.39
4:37.98
31.99
29.59
2.Laryś Jerzy06Muszelka Warszawa4:38.14673
50m:
100m:
29.21
1:02.95
29.21
33.74
150m:
200m:
1:38.32
2:13.27
35.37
34.95
250m:
300m:
2:53.99
3:35.90
40.72
41.91
350m:
400m:
4:07.73
4:38.14
31.83
30.41
3.Kapała Bartosz06Kormoran Olsztyn4:50.47591
50m:
100m:
31.63
1:06.63
31.63
35.00
150m:
200m:
1:44.95
2:22.09
38.32
37.14
250m:
300m:
3:04.25
3:46.58
42.16
42.33
350m:
400m:
4:19.45
4:50.47
32.87
31.02
4.Jarząb Tymoteusz06Gryf Dębica4:50.96588
50m:
100m:
29.77
1:04.97
29.77
35.20
150m:
200m:
1:42.01
2:18.71
37.04
36.70
250m:
300m:
3:00.85
3:45.23
42.14
44.38
350m:
400m:
4:19.04
4:50.96
33.81
31.92
5.Porwik Kacper06Piątka Chorzów4:53.51573
50m:
100m:
31.36
1:08.28
31.36
36.92
150m:
200m:
1:46.23
2:24.58
37.95
38.35
250m:
300m:
3:04.27
3:44.47
39.69
40.20
350m:
400m:
4:19.62
4:53.51
35.15
33.89
6.Rżyski Michał06Kormoran Olsztyn4:56.35557
50m:
100m:
31.23
1:06.88
31.23
35.65
150m:
200m:
1:47.51
2:26.30
40.63
38.79
250m:
300m:
3:07.52
3:49.13
41.22
41.61
350m:
400m:
4:23.32
4:56.35
34.19
33.03
7.Cholewa Wojciech06Solne Miasto Wieliczka4:57.58550
50m:
100m:
30.51
1:06.45
30.51
35.94
150m:
200m:
1:45.77
2:23.87
39.32
38.10
250m:
300m:
3:06.06
3:49.66
42.19
43.60
350m:
400m:
4:24.22
4:57.58
34.56
33.36
8.Handzlik Mateusz06Warszawianka Warszawa5:00.25535
50m:
100m:
30.77
1:06.57
30.77
35.80
150m:
200m:
1:46.42
2:25.74
39.85
39.32
250m:
300m:
3:07.70
3:50.57
41.96
42.87
350m:
400m:
4:25.77
5:00.25
35.20
34.48
Finał B
9.Kulik Maksymilian06Kormoran Olsztyn5:03.34519
50m:
100m:
31.40
1:08.29
31.40
36.89
150m:
200m:
1:49.36
2:29.39
41.07
40.03
250m:
300m:
3:13.48
3:57.35
44.09
43.87
350m:
400m:
4:30.80
5:03.34
33.45
32.54
10.Urbański Maciej06Polonia Warszawa5:03.58518
50m:
100m:
30.48
1:06.46
30.48
35.98
150m:
200m:
1:47.88
2:28.28
41.42
40.40
250m:
300m:
3:12.70
3:58.30
44.42
45.60
350m:
400m:
4:32.29
5:03.58
33.99
31.29
11.Wójcik Szczepan06Fregata Kolbuszowa5:07.37499
50m:
100m:
32.25
1:10.27
32.25
38.02
150m:
200m:
1:50.42
2:28.48
40.15
38.06
250m:
300m:
3:12.44
3:58.05
43.96
45.61
350m:
400m:
4:33.11
5:07.37
35.06
34.26
12.Nosal Łukasz06Warszawianka Warszawa5:09.28490
50m:
100m:
31.15
1:09.35
31.15
38.20
150m:
200m:
1:50.81
2:30.45
41.46
39.64
250m:
300m:
3:15.31
4:00.51
44.86
45.20
350m:
400m:
4:35.66
5:09.28
35.15
33.62
13.Weikum Kacper06Polonia Warszawa5:10.50484
50m:
100m:
31.47
1:07.84
31.47
36.37
150m:
200m:
1:50.14
2:30.12
42.30
39.98
250m:
300m:
3:13.92
3:59.04
43.80
45.12
350m:
400m:
4:35.18
5:10.50
36.14
35.32
14.Maziarz Mateusz06Jagiellonka Warszawa5:12.73474
50m:
100m:
32.14
1:10.01
32.14
37.87
150m:
200m:
1:51.53
2:32.02
41.52
40.49
250m:
300m:
3:17.38
4:04.43
45.36
47.05
350m:
400m:
4:39.51
5:12.73
35.08
33.22
15.Kowalewski Mateusz06Jedynka Łódź5:14.23467
50m:
100m:
31.70
1:08.82
31.70
37.12
150m:
200m:
1:51.85
2:32.32
43.03
40.47
250m:
300m:
3:15.59
3:59.10
43.27
43.51
350m:
400m:
4:36.32
5:14.23
37.22
37.91
DYSKW.Suchan Jakub06SMS Galicja Kraków
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.  (Czas: 19:01)


<< TOP >>
Konkurencja 16
16/7/2021 - 19:12
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat8:42.19Polonia Warszawa09514Łódź24/5/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaCzasPkt.
1.Śląsk Wrocław 1Śląsk Wrocław8:53.57647
Janiszewska Natalia
Jach Tamara
Pityńska Klara
Lechowska Magdalena
06
06
06
06
29.32
30.32
29.91
30.15
33.27
34.86
34.22
34.14
34.10
35.73
35.38
35.20
34.38
34.47
35.29
32.83
2:11.07
2:15.38
2:14.80
2:12.32
2.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim9:00.40622
Kusion Judyta
Wrona Ewa
Łazarz Milena
Juda Aleksandra
06
06
06
06
+0,86
+0,54
+0,37
+0,65
31.51
31.72
29.98
31.16
33.96
35.03
34.27
34.22
34.23
35.79
35.26
35.60
32.92
34.16
34.98
35.61
2:12.62
2:16.70
2:14.49
2:16.59
3.Żabianka Gdańsk 1Żabianka Gdańsk9:06.69601
Szargiej Aleksandra
Paradowska Oliwia
Klofczyńska Maja
Rudomina Agnieszka
06
06
06
06



+0,50
30.25
31.60
31.23
30.31
33.60
35.99
35.76
33.33
34.99
38.02
36.65
34.40
33.31
38.10
36.90
32.25
2:12.15
2:23.71
2:20.54
2:10.29
4.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.9:07.97597
Szafrańska Malwina
Celińska Małgorzata
Sadłos Zofia
Kamińska Zuzanna
06
06
06
06
+0,59
+0,04
+0,17
+0,35
31.11
31.48

30.25
33.23
35.46

34.19
35.26
34.92

35.89
34.70
36.73

34.20
2:14.30
2:18.59
2:20.55
2:14.53
5.G-8 Bielany Warszawa 1G-8 Bielany Warszawa9:11.57585
Walczak Barbara
Próba Oliwia
Gruszczyńska Aleksandra
Drynkowska Lena
06
06
06
06
30.64
32.17
32.24
31.38
33.03
34.94
36.94
35.81
34.37
35.48
37.79
38.34
34.44
33.38
35.75
34.87
2:12.48
2:15.97
2:22.72
2:20.40
6.MTS Kwidzyn 1MTS Kwidzyn9:22.50552
Dobrowolska Magdalena
Chojnacka Kinga
Grześkowiak Amelia
Szachmytowska Lena
06
06
06
06
+0,74
+0,38

+0,19
32.06
32.26
32.84
31.02
35.29
35.92
36.87
35.75
36.26
37.35
37.75
36.20
34.48
36.46
36.24
35.75
2:18.09
2:21.99
2:23.70
2:18.72
7.Wodnik Siemianowice Śl. 1Wodnik Siemianowice Śl.9:32.14524
Kawa Paulina
Brachaczek Emilia
Wyrwał Faustyna
Gagatek Natalia
06
06
06
06
+0,71

+0,44
+0,44
32.05
33.47
32.28
31.99
36.19
37.01
36.72
37.31
37.14
37.71
37.15
39.00
35.45
36.47
35.11
37.09
2:20.83
2:24.66
2:21.26
2:25.39
8.Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa9:35.68515
Wilanowska Karina
Konewko Aleksandra
Błaszczyk Wiktoria
Kacar Melis
06
06
06
06
31.63
31.64
30.70
32.63
36.73
36.31
36.44
38.26
38.08
37.95
37.99
39.88
34.53
37.43
36.70
38.78
2:20.97
2:23.33
2:21.83
2:29.55
9.Piętnastka Bydgoszcz 1Piętnastka Bydgoszcz9:55.53465
Karolczak Pola
Brucka Julia
Matjakowska Julia
Kulczyńska Adriana
06
06
06
06


+0,54
+0,41
31.19
33.05
33.75
31.39
37.00
38.16
40.70
36.99
37.73
41.53
41.53
38.98
36.57
41.92
39.11
35.93
2:22.49
2:34.66
2:35.09
2:23.29
DYSKW.Słowianka Gorzów Wlkp. 1Słowianka Gorzów Wlkp.
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).
Piotrowska Oliwia, Pielech Pola, Januszke Marcelina, Musiał Maja
DYSKW.Kormoran Olsztyn 1Kormoran Olsztyn
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).  (Czas: 19:42)
Bałdyga Kamila, Szczudło Alicja, Zduniak Zuzanna, Kowalska Wiktoria


<< TOP >>
Konkurencja 17
16/7/2021 - 19:33
Chłopców, 4 x 200m dowolny

15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat7:57.88Śląsk Wrocław00601Ostrowiec Św.10/7/2015

Punkty: FINA 2021
PozycjaCzasPkt.
1.G-8 Bielany Warszawa 1G-8 Bielany Warszawa8:15.10604
Brzóska Jan
Paprocki Leszek
Brzozowski Bartosz
Fronczak Antoni
06
06
06
06
+0,49
+0,73
+0,55
27.80
28.18
27.69
28.47
30.89
32.17
32.74
30.61
31.92
32.83
34.34
31.50
31.04
31.38
33.06
30.48
2:01.65
2:04.56
2:07.83
2:01.06
2.Żabianka Gdańsk 1Żabianka Gdańsk8:22.10579
Filipiak Maciej
Dubiel Wiktor
Chabowski Nathaniel
Filipiak Mikołaj
06
06
06
06
28.89
28.67
28.90
26.77
32.13
32.85
32.92
29.64
33.69
34.18
33.81
30.60
32.39
33.53
32.75
30.38
2:07.10
2:09.23
2:08.38
1:57.39
3.Gryf Dębica 1Gryf Dębica8:27.65560
Nieznański Michał
Lenczowski Jakub
Świstak Miłosz
Jarząb Tymoteusz
06
06
06
06
+0,76
+0,28
+0,18
+0,37
27.74
28.52
28.13
27.57
30.68
31.64
33.31
32.80
31.71
33.38
34.19
34.73
32.39
33.34
33.98
33.54
2:02.52
2:06.88
2:09.61
2:08.64
4.Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa8:28.49557
Leśniewski Wiktor
Urbański Maciej
Lucow Jan
Polkowski Krzysztof
06
06
06
06
+0,63
+0,42
+0,32
+0,49
28.40
29.62
27.93
27.17

33.03
32.05
30.71

33.65
34.36
32.95
32.52
32.91
33.68
33.10
2:07.33
2:09.21
2:08.02
2:03.93
5.Kormoran Olsztyn 1Kormoran Olsztyn8:31.17548
Kulik Maksymilian
Gilski Łukasz
Rżyski Michał
Kapała Bartosz
06
06
06
06
29.68
28.15
28.44
28.71
32.54
32.97
32.47
31.84
35.33
34.90
33.50
32.26
33.04
33.74
33.01
30.59
2:10.59
2:09.76
2:07.42
2:03.40
6.Aquatica Pawłowice 1Aquatica Pawłowice8:33.26542
Kałuża Mateusz
Gorgosz Łukasz
Lipus Bartosz
Kurpis Maksymilian
06
06
06
06
+0,57
+0,38
+0,40
+0,29
29.18
26.69
29.08
33.17
30.93
34.07
35.18
33.33
35.61
34.37
33.10
32.50
33.77
33.15
2:10.63
2:03.45
2:12.53
2:06.65
7.Manta Kochłowice Ruda Śl. 1Manta Kochłowice Ruda Śl.8:33.65541
Malik Dawid
Pawlaczyk Jakub
Melkowski Jakub
Jarek Oskar
06
06
06
06
+0,66
+0,56
+0,63
+0,24
27.57
28.83
28.44
28.80
29.98
33.15
32.33
32.48
32.21
35.09
36.20
34.44
32.01
34.86
34.56
32.70
2:01.77
2:11.93
2:11.53
2:08.42
8.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim8:38.78525
Machulak Kamil
Czuba Adrian
Woźnicki Dominik
Czerwik Krzysztof
06
06
06
06
+0,62
+0,34
+0,35
+0,50
28.91
29.16
29.72
29.84
32.09
33.08
34.05
33.04
34.16
34.35
34.21
34.47
33.45
32.60
32.67
32.98
2:08.61
2:09.19
2:10.65
2:10.33
9.Słowianka Gorzów Wlkp. 1Słowianka Gorzów Wlkp.8:39.09524
Rystwej Maksymilian
Michniewicz Marcel
Butrym Maksym
Paradowski Michał
06
06
06
06
+0,57
+0,02
+0,10
+0,06
29.50
28.07
29.25
29.38
33.04
32.79
34.09
33.64
33.26
33.53
34.22
34.75
31.73
34.20
33.29
34.35
2:07.53
2:08.59
2:10.85
2:12.12
10.Śląsk Wrocław 1Śląsk Wrocław8:41.95515
Lipiec Maciej
Pęczak Tomasz
Gałecki Marcin
Szarek Jan
06
06
06
06
30.18
29.20
29.77
28.52
36.24
32.81
33.92
32.45
37.57
33.13
34.45
32.42
37.28
31.07
32.10
30.84
2:21.27
2:06.21
2:10.24
2:04.23
11.Warszawianka Warszawa 1Warszawianka Warszawa8:42.17514
Ciborowski Dominik
Rutkowski Franciszek
Nosal Łukasz
Handzlik Mateusz
06
06
06
06
+0,50
+0,19
+0,26
+0,32
28.70
29.54
29.97
29.57
32.99
35.60
33.74
32.96
33.82
35.11
33.72
34.78
31.85
35.20
32.77
31.85
2:07.36
2:15.45
2:10.20
2:09.16
12.G-8 Bielany Warszawa 2G-8 Bielany Warszawa8:57.62471
Bachanek Jakub
Szymanek Jakub
Kubiak Olivier
Kamiński Bartosz
06
06
06
06
+0,73


+0,46
30.52
30.69
30.20
31.33
33.93
35.55
34.25
34.26
35.24
35.07
32.24
31.72
34.52
35.54
2:10.95
2:13.20
2:14.04
2:19.43
13.SMS Galicja Kraków 1SMS Galicja Kraków8:57.94471
Caba Stanisław
Olszowski Mikołaj
Blacha Igor
Hańderek Mateusz
06
06
06
06
+0,72
+0,58
+0,37
+0,44
28.68
29.37
30.23
29.09
32.89
33.89
36.10
33.99
34.26
36.37
37.58
35.60
32.29
34.96
37.34
35.30
2:08.12
2:14.59
2:21.25
2:13.98
14.Polonia Warszawa 2Polonia Warszawa9:07.28447
Zawistowski Patryk
Bartłomiejczyk Ignacy
Weikum Kacper
Czarnomski Mateusz
06
06
06
06
+0,72
+0,41
+0,29
+0,10
30.37

30.80
31.02
34.99

34.88
36.05

34.85
35.58
37.60

33.30
35.08
37.82
2:17.79
2:10.66
2:16.34
2:22.49
15.Omega Olkusz 1Omega Olkusz9:17.24423
Mędrek Krzysztof
Grzebinoga Franciszek
Guzik Mikołaj
Choma Maksym
06
06
06
06
30.04
30.30
30.02
28.89
34.84
36.38
34.31
34.40
36.45
39.33
36.43
37.47
36.07
38.73
36.53
37.05
2:17.40
2:24.74
2:17.29
2:17.81
16.Aquatica Pawłowice 2Aquatica Pawłowice9:27.51401
Sobczak Maciej
Rak Jan
Pauszek Wojciech
Przybyło Jan
06
06
06
06
30.90
32.87
31.96
30.60
35.29
38.02
36.29
34.94
36.67
39.17
37.95
37.93
35.84
38.23
36.91
33.94
2:18.70
2:28.29
2:23.11
2:17.41
DYSKW.Kormoran Olsztyn 2Kormoran Olsztyn
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).  (Czas: 20:00)
Dragun Oliwier, Chodań Maciej, Kaczmarek Michał, Kamianka Piotr


<< TOP >>
4 - Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.15 lat DZIEŃ III Eliminacje17/7/2021 - 9:00


Konkurencja 18
17/7/2021 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat27.70Hofman Roksana102416Olsztyn3/7/2021

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bubnowicz Waleria06Orka Grudziądz28.12655A
2.Sobczak Zofia06Jagiellonka Warszawa28.21649A
3.Rytter Paula06TP Zielona Góra29.22584A
4.Łysakowska Karina06Piątka Konstantynów Ł.29.23583A
5.Siek Zuzanna06Wodnik Radom29.47569A
6.Kolańczyk Wiktoria06Warta Poznań29.58563A
7.Grela Amelia06TP Zielona Góra29.80550A
8.Trojanowska Julia06STP Nowy Sącz29.82549A
9.Czubik Marta06G-8 Bielany Warszawa29.88546B
10.Lojewski Adrianna06GIM 92 Ursynów Warszawa29.89546B
11.Jasik Nikola06Wisła Puławy29.94543B
12.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św.29.95542B
13.Walkusz Hanna06Jedynka Solex Lębork30.01539B
14.Gorczyca Gabriela06SMS Galicja Kraków30.06536B
15.Górlicka Weronika06Wodnik Radom30.33522B
16.Kołodziejska Stefania06Delfin Gdynia30.35521B
17.Wrona Ewa06Unia Oświęcim30.38520R
18.Pancerz Oliwia06Unia Oświęcim30.47515R
19.Ażgin Marta06Neptun Gdańsk30.48514
20.Staroń Aniela06G-8 Bielany Warszawa30.51513
21.Adamczyk Karolina06Jedynka Ożarów Maz.30.52512
Szargiej Aleksandra06Żabianka Gdańsk30.52512
23.Biegańska Aleksandra06Ostrobramska Warszawa30.56510
24.Sobiecka Małgorzata06Jedynka Ożarów Maz.30.69504
25.Kędziora Vanessa06MOSM Tychy30.77500
26.Duzowska Martyna06Delfin Gdynia30.82498
27.Próba Oliwia06G-8 Bielany Warszawa30.84497
28.Janik Julia06Omega Olkusz30.85496
29.Tomczak Natalia06Marlin Mława30.89494
30.Borkiewicz Klaudia06Iskra Konin30.91493
31.Shevhenko Daria06Juvenia Wrocław31.03488
Michalska Weronika06Orka Mogilno31.03488
33.Sojka Oliwia06Aqua Team Mikołów31.06486
34.Getka Marika06Bałtyk Kołobrzeg31.08485
35.Zawada Nikola06Kapry-Armexim Pruszków31.11484
36.Biernat Liwia06Delfin Krapkowice31.34473
37.Adamczyk Katarzyna06SKS 137 Delfin Łódź31.41470
Dudek Paulina06Nawa Skierniewice31.41470
39.Bawolska Liwia06Juvenia Wrocław31.46468
40.Olko Zuzanna06Siódemka Gdynia31.55464
41.Nowak Wiktoria06MOSM Tychy31.61461
Naklicka Izabela06Orka Zamość31.61461
Rulewska Julia06Ósemka Starogard Gd.31.61461
44.Muras Oliwia06UKS 307 Warszawa31.70457
45.Januszke Marcelina06Słowianka Gorzów Wlkp.31.76455
46.Błaszczyk Wiktoria06Polonia Warszawa31.78454
47.Rapczewska Aleksandra06Jagiellonia Swim Białystok31.81452
48.Zawadzka Klaudia06Jagiellonka Warszawa31.83452
49.Przytarska Magdalena06G-8 Bielany Warszawa31.88450
50.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice31.92448
51.Skoczylas Milena06Unia Busko Zdrój31.96446
52.Filipczak Nikola06Swimland Olsztyn32.01444
53.Garnysz Alicja06Nowy KP Bielsko Biała32.06442
54.Patan Marcelina06Znicz Koszalin32.11440
55.Mielnicka Łucja06Olimpijczyk Tomaszów Maz.32.25434
56.Kacar Melis06Polonia Warszawa32.26434
57.Sławińska Olivia06Manta Jelcz-Laskowice32.38429
58.Furmańska Julia06Nawa Skierniewice32.39429
59.Zielińska Zuzanna06Ikar Mielec32.42427
60.Piotrowska Oliwia06Słowianka Gorzów Wlkp.32.45426
Szweda Jowita06Unia Oświęcim32.45426
62.Szczepaniak Marta06Koral Wrocław32.61420
63.Kuder Aleksandra06UKS Ondraszek Bielsko-Biała32.63419
64.Dobrowolska Magdalena06MTS Kwidzyn32.65418
65.Wojnicz Agata06MTS Kwidzyn32.82412
66.Szczembara Kinga06Manta Kochłowice Ruda Śl.32.84411
67.Jonaszek Julia06KSZO Ostrowiec Św.32.94407
68.Kuśnierz Martyna06Neptun Świdnica32.98406
69.Brachaczek Emilia06Wodnik Siemianowice Śl.33.01405
70.Kużaj Paulina06MMKS Kędzierzyn-Koźle33.02404
71.Borowska Oliwia06UKS Ondraszek Bielsko-Biała33.07403
72.Pawełek Zuzanna06Sokół Rzeszów33.13400
73.Urbańska Zofia06Aquatica Pawłowice33.16399
74.Polaczek Wiktoria06Park Wodny Tarn. Góry33.19398
Sobek Iga06Żabianka Gdańsk33.19398
76.Permus Aleksandra06Solne Miasto Wieliczka33.21398
77.Polarz Lena06Alfa Bukowno33.36392
78.Grabowska Magdalena06Ostrobramska Warszawa33.38392
79.Karwacka Kinga06Aquatica Pawłowice33.40391
80.Miękus Alicja06Ostrobramska Warszawa33.45389
81.Mitrus Karolina06Lublinianka Lublin33.61384
Chojnacka Kinga06MTS Kwidzyn33.61384
83.Brucka Julia06Piętnastka Bydgoszcz33.64383
84.Jędrzejczyk Paulina06Manta Kochłowice Ruda Śl.33.66382
85.Janiak Oliwia06Iskra Konin33.76378
86.Zduniak Zuzanna06Kormoran Olsztyn33.77378
87.Ciach Maja06GIM 92 Ursynów Warszawa33.80377
88.Fornal Hanna06UKS SP-149 Łódź33.81377
89.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice34.24363
90.Matjakowska Julia06Piętnastka Bydgoszcz34.28361
91.Pawlik Julia06G-8 Bielany Warszawa34.31361
92.Duhl Maja06UKS Ondraszek Bielsko-Biała34.35359
93.Czechyra Joanna06Warta Poznań34.60351
94.Odważna Aleksandra06Delfin Toruń34.68349
95.Banaszkiewicz Julia06Alfa Bukowno34.79346
96.Kot Zuzanna06UKS 307 Warszawa34.98340
97.Pniaczek Anna06Koral Wrocław35.07338
98.Grześkowiak Amelia06MTS Kwidzyn35.10337
99.Jonak Jagoda06Delfin Garwolin35.16335
100.Bogacka Aleksandra06Ostrobramska Warszawa35.41328
101.Kowalska Sandra06Olimpic Warka35.58323
102.Maranda Daria06Ostrobramska Warszawa35.92314
103.Nowicka Iga06Czwórka Nakło36.52299
104.Kochowska Wiktoria06Sikret Gliwice36.54298
105.Nowalińska Julia06Just Swim Jelenia Góra36.55298
106.Siama Marta06Wodnik Rawicz36.94289
107.Stempowska Oliwia06Czwórka Nakło45.35156
DYSKW.Nejfeld Wiktoria06UKS Ondraszek Bielsko-Biała
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 9:06)


<< TOP >>
Konkurencja 19
17/7/2021 - 9:16
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat24.54Czapla Kacper00316Oswiecim6/7/2019

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Brzóska Jan06G-8 Bielany Warszawa25.17692A
2.Krucki Kajetan06Warta Poznań25.77645A
3.Panasiuk Marcin06Wodnik Bielsk Podl.26.66582A
4.Gorgosz Łukasz06Aquatica Pawłowice26.68581A
5.Litwa Tomasz06Salwator Kraków26.72578A
6.Polkowski Krzysztof06Polonia Warszawa26.78575A
7.Paszkowski Błażej06Fala Kraśnik26.83571A
8.Malik Dawid06Manta Kochłowice Ruda Śl.26.91566A
9.Sobiechowski Kajetan06TP Zielona Góra27.10554B
10.Lipiec Maciej06Śląsk Wrocław27.15551B
11.Borek Maciej06Bałtyk Kołobrzeg27.22547B
12.Pęczak Tomasz06Śląsk Wrocław27.26545B
13.Nieznański Michał06Gryf Dębica27.39537B
Tobjasz Adam06GIM 92 Ursynów Warszawa27.39537B
15.Łukasik Oliwier06CSiR MOS Dąbrowie Grn.27.40536?
Kluska Maksymilian06Delfin Cieszyn27.40536?
Bachanek Jakub06G-8 Bielany Warszawa27.40536?
18.Madey Konrad06GOS Raszyn27.42535?
Oktabowicz Piotr06Olimpic Warka27.42535?
20.Grudziński Karol06Juvenia Wrocław27.43535
21.Hańderek Mateusz06SMS Galicja Kraków27.49531
22.Wołowicz Tymoteusz06Astromal Leszno27.50531
23.Korpacki Michał06MOS Opole27.57527
24.Janiszewski Mateusz06UKS 190 Łódź27.59525
Fedorowicz Fabian06Swim Team Wilanów27.59525
26.Michałek Krzysztof06Lublinianka Lublin27.69520
27.Handzlik Mateusz06Warszawianka Warszawa27.74517
28.Błaszczyk Damian06Sparta Biłgoraj27.84511
29.Kurpis Maksymilian06Aquatica Pawłowice27.89509
30.Kozik Maciej06Orka Lubań27.97504
31.Majewski Kacper06Jagiellonka Warszawa28.01502
32.Weikum Kacper06Polonia Warszawa28.02502
33.Szymański Igor06Wodnik Radom28.06499
34.Ołdytowski Oliwier06Wodnik Bielsk Podl.28.07499
35.Mędrek Krzysztof06Omega Olkusz28.17494
36.Worobij Adrian06Śląsk Wrocław28.18493
37.Waligóra Łukasz06Fala Swarzędz28.27488
38.Sulkowski Maciej06Jagiellonia Swim Białystok28.35484
39.Urbański Maciej06Polonia Warszawa28.37483
40.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św.28.40482
Olszowski Mikołaj06SMS Galicja Kraków28.40482
42.Ławniczak Aleksander06MOSM Tychy28.52476
43.Jabłoński Kacper06Sejwal Rypin28.59472
44.Przybyło Jan06Aquatica Pawłowice28.61471
45.Jarosławski Tomasz06TP Zielona Góra28.65469
46.Choma Maksym06Omega Olkusz28.74465
47.Woźnicki Dominik06Unia Oświęcim28.81461
48.Iwaniuk Mateusz06Kapry-Armexim Pruszków28.84460
49.Szymanek Jakub06G-8 Bielany Warszawa28.85459
50.Aksamit Wiktor06Limanowa-swim28.86459
51.Jaszczor Oskar06Swim2Win Krosno28.92456
52.Więcław Aleksander06Jagiellonia Swim Białystok28.95455
53.Przybyło Nikodem06Włókniarz 1925 Kalisz28.96454
54.Sarnat Szymon06Nika Sport Team Kraków29.02451
55.Mich Maksymilian06AZS AWF Biała Podlaska29.03451
Kamiński Bartosz06G-8 Bielany Warszawa29.03451
57.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce29.15445
58.Korulczyk Franciszek06Narwal Międzyrzec Podl.29.16445
59.Wysmulski Nicholai06Olimpia Lublin29.18444
Dzięgielewski Jacek06Delfin Gdynia29.18444
61.Bidziński Alan06Iskra Konin29.22442
62.Zawada Olaf06Delfin Cieszyn29.23442
63.Maziarz Mateusz06Jagiellonka Warszawa29.28439
64.Pawlaczyk Jakub06Manta Kochłowice Ruda Śl.29.40434
65.Łomiński Daniel06Delfin Gdynia29.44432
66.Pliszka Jakub06Balti Bielawa29.45432
67.Zarzycki Adrian06Balti Bielawa29.48431
68.Kropornicki Michał06Orka Zamość29.50430
69.Kaczmarek Michał06Kormoran Olsztyn29.54428
70.Bartłomiejczyk Ignacy06Polonia Warszawa29.60425
Melkowski Jakub06Manta Kochłowice Ruda Śl.29.60425
72.Smętek Marek06MMKS Kędzierzyn-Koźle29.61425
73.Jarecki Bartosz06Warta Poznań29.63424
74.Hryniszyn Igor06Motyl MOSiR St. Wola29.67422
75.Kajdewicz Kacper06MOSM Tychy29.86414
76.Rostkowski Kacper06Piętnastka Bydgoszcz29.91412
77.Kordjak Dawid06Solne Miasto Wieliczka29.95411
78.Mita Dawid06Piast Głogów30.02408
79.Westin Michał06Manta Warszawa Włochy30.19401
80.Łagodzki Damian06Manta Warszawa Włochy30.30397
81.Radomski Filip06G-8 Bielany Warszawa30.34395
82.Dębski Jakub06Jedynka Ożarów Maz.30.38393
83.Megger Mikołaj06Delfin Toruń30.42392
84.Goś Mikołaj06Siódemka Gdynia30.48390
85.Domański Franciszek06Astoria Bydgoszcz30.54387
86.Paradowski Michał06Słowianka Gorzów Wlkp.30.59385
87.Oleksa Paweł06Motyl MOSiR St. Wola30.62384
88.Kucharski Karol06Nowy KP Bielsko Biała30.79378
89.Wojtal Paweł06SMS Galicja Kraków30.83376
90.Ptaszyński Łukasz06Manta Warszawa Włochy30.90374
91.Czarnomski Mateusz06Polonia Warszawa30.98371
92.Skowron Hubert06Just Swim Jelenia Góra31.00370
93.Kopera Kajetan06Meduza Pajęczno31.09367
Rak Jan06Aquatica Pawłowice31.09367
95.Pukas Mikołaj06Koral Wrocław31.13366
96.Kalisz Dominik06Czwórka Nakło31.17364
97.Kopera Tobiasz06Meduza Pajęczno31.27361
98.Herbut Oskar06Glosator Kraków31.42356
99.Sondej Sebastian06MOSM Tychy31.62349
100.Pokrętowski Karol06Kormoran Olsztyn31.77344
101.Szyra Robert06Aquatica Pawłowice32.05335
102.Królewski Borys06Trójka Łódź32.47322
103.Pyzik Bartosz06Aquatica Pawłowice32.63317
104.Barszcz Mateusz06Wodnik Radom32.86311
105.Stępniak Aleksander06Lublinianka Lublin32.87311
106.Pauszek Wojciech06Aquatica Pawłowice33.32298
107.Binasiewicz Aleksander06Just Swim Jelenia Góra33.83285
108.Surkov Kostiantyn06Cityzen Poznań33.95282
109.Bancewicz Bartosz06Just Swim Jelenia Góra34.12278
110.Orzołek Bartłomiej06Kormoran Olsztyn34.35272
111.Karmowski Dominik06Żabianka Gdańsk35.87239
112.Witko Filip06Wodnik Siemianowice Śl.36.90219
DYSKW.Stojek Juliusz06MTS Kwidzyn
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 9:21)


<< TOP >>
Konkurencja 20
17/7/2021 - 9:33
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat29.53Smurzyńska Julia03606Lublin29/4/2021

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Smurzyńska Julia06SMS Galicja Kraków29.51764A
Czas lepszy od Rekordu Polski 15 lat
2.Janiszewska Natalia06Śląsk Wrocław30.28707A
3.Król Gabriela06Wisła Puławy30.85668A
4.Drynkowska Lena06G-8 Bielany Warszawa30.95662A
5.Kawa Paulina06Wodnik Siemianowice Śl.31.03657A
6.Włodarczyk Elena06Pingwiny Warszawa31.19647A
7.Lis Magdalena06Swimland Olsztyn31.82609A
8.Janik Julia06Omega Olkusz31.99599A
9.Biegańska Aleksandra06Ostrobramska Warszawa32.05596B
10.Mikołajczak Malwina06Warta Poznań32.07595B
11.Musiał Maja06Słowianka Gorzów Wlkp.32.17589B
12.Próba Oliwia06G-8 Bielany Warszawa32.30582B
13.Ryfka Maja06Fala Kraśnik32.35580B
14.Borkiewicz Klaudia06Iskra Konin32.54569B
15.Rucińska Helena06Warszawianka Warszawa32.55569B
16.Chodorowska Lena06Atol Oleśnica32.56568?
Siek Zuzanna06Wodnik Radom32.56568?
18.Badura Natalia06Manta Kochłowice Ruda Śl.32.71561R
19.Paradowska Oliwia06Żabianka Gdańsk32.72560
20.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św.32.78557
21.Jasińska Michalina06Olimpijczyk Tomaszów Maz.32.81556
22.Cyran Julia06Sokół Rzeszów32.84554
23.Macura Kinga06Delfin Cieszyn32.86553
24.Mątewska Zofia06IKS Konstancin33.12540
25.Jarzewicz Klaudia06Warszawianka- Wodny Park W-wa33.17538
Michalska Weronika06Orka Mogilno33.17538
27.Mose Sara06Sinnet Club Warszawa33.21536
28.Gruszczyńska Aleksandra06G-8 Bielany Warszawa33.42526
29.Nogaj Alicja06Włókniarz 1925 Kalisz33.47523
Żochowska Liliana06Siódemka Gdynia33.47523
31.Jagodzińska Klaudia06G-8 Bielany Warszawa33.67514
32.Permus Aleksandra06Solne Miasto Wieliczka33.72512
33.Mielnicka Łucja06Olimpijczyk Tomaszów Maz.33.87505
34.Sobiecka Małgorzata06Jedynka Ożarów Maz.33.90504
Wyrwał Faustyna06Wodnik Siemianowice Śl.33.90504
36.Kulczyńska Adriana06Piętnastka Bydgoszcz33.98500
37.Czuczwara Hanna06Neptun Stargard Szcz.34.03498
38.Furmaniak Oliwia06Trójka Łódź34.06497
39.Kasińska Martyna06Park Wodny Tarn. Góry34.20490
40.Dudek Paulina06Nawa Skierniewice34.26488
41.Pietras Hanna06Manta Warszawa Włochy34.39482
42.Zaborowska Natalia06Płetwal Mława34.41482
43.Olko Zuzanna06Siódemka Gdynia34.55476
44.Ciach Maja06GIM 92 Ursynów Warszawa34.64472
45.Zduniak Zuzanna06Kormoran Olsztyn34.76467
46.Solińska Patrycja06Ostrobramska Warszawa34.84464
47.Białożyt Dagmara06Delfin Cieszyn34.91461
48.Dobosiewicz Marta06Manta Warszawa Włochy34.97459
Gilowska Maria06MOS Opole34.97459
50.Kuder Aleksandra06UKS Ondraszek Bielsko-Biała35.30446
51.Adamus Maja06Barakuda Starachowice35.39443
52.Gajda Anna06Jedynka Ożarów Maz.35.56436
53.Matjakowska Julia06Piętnastka Bydgoszcz35.83426
54.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice36.38407
55.Pawłowska Lena06Trójka Łódź36.77395
56.Grześkowiak Amelia06MTS Kwidzyn36.91390
57.Baig Sofia06Astoria Bydgoszcz37.05386
58.Kupczak Dominika06H2O Jastrzębie-Zdrój37.17382
59.Nejfeld Wiktoria06UKS Ondraszek Bielsko-Biała37.44374
60.Wendzonka Iga06Wodnik Rawicz37.79363
61.Niewiadomska Alicja06MTS Kwidzyn37.84362
62.Kowalska Sandra06Olimpic Warka38.00357
63.Wojtowicz Małgorzata06Delfin Toruń38.19352
64.Pniaczek Anna06Koral Wrocław39.41320
65.Stempowska Oliwia06Czwórka Nakło42.68252


<< TOP >>
Konkurencja 21
17/7/2021 - 9:46
Chłopców, 50m grzbietowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat26.79Karolczak Jan05114Lublin16/7/2016

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Paszkowski Błażej06Fala Kraśnik27.51663A
2.Dubiniak Kacper06G-8 Bielany Warszawa28.02628A
3.Lucow Jan06Polonia Warszawa28.08624A
4.Brzozowski Bartosz06G-8 Bielany Warszawa28.36606A
5.Krucki Kajetan06Warta Poznań28.38604A
6.Popow Igor06Jedynka Ożarów Maz.28.70584A
7.Konkel Filip06Skalar Słupsk28.98567A
8.Pacewicz Wiktor06UKS 190 Łódź29.01566A
9.Styś Aleksander06Jagiellonka Warszawa29.02565B
10.Starzyński Filip06Aquapark Wągrowiec29.25552B
11.Madey Konrad06GOS Raszyn29.28550B
12.Koch Mikołaj06Trójka Łódź29.33547B
13.Tusk Szymon06Znicz Koszalin29.36546B
Czuba Adrian06Unia Oświęcim29.36546B
15.Kończyło Szymon06SMS Victoria Racibórz29.41543B
16.Tobjasz Adam06GIM 92 Ursynów Warszawa29.49539B
17.Ciborowski Dominik06Warszawianka Warszawa29.53536R
18.Pęczak Tomasz06Śląsk Wrocław29.54536R
19.Kałuża Mateusz06Aquatica Pawłowice29.60533
20.Dyrda Michał06Juvenia Wrocław29.61532
21.Lipus Bartosz06Aquatica Pawłowice29.69528
22.Stodolski Igor06Neptun Stargard Szcz.29.70527
23.Zawistowski Patryk06Polonia Warszawa29.73526
24.Jarząb Tymoteusz06Gryf Dębica29.74525
Hańderek Mateusz06SMS Galicja Kraków29.74525
26.Budny Maksymilian06Warta Poznań29.83520
27.Górecki Michał06MZOS Płock29.90517
28.Choma Maksym06Omega Olkusz30.07508
29.Korulczyk Franciszek06Narwal Międzyrzec Podl.30.17503
30.Ołdytowski Oliwier06Wodnik Bielsk Podl.30.26498
31.Nieczyporuk Maciej06Ósemka Siedlce30.41491
Woźnicka Filip06Wodnik Siemianowice Śl.30.41491
33.Malik Dawid06Manta Kochłowice Ruda Śl.30.42491
34.Polkowski Krzysztof06Polonia Warszawa30.51486
35.Staniak Mikołaj06Wodnik Radom30.55484
36.Zieliński Emil06Olimpia Lublin30.65480
37.Sakamoto Louis06Sikret Gliwice30.82472
Wasilewski Kacper06G-8 Bielany Warszawa30.82472
39.Michniewicz Marcel06Słowianka Gorzów Wlkp.30.83471
40.Kaczmarek Michał06Kormoran Olsztyn30.87469
41.Oktabowicz Piotr06Olimpic Warka30.96465
42.Aksamit Wiktor06Limanowa-swim31.16456
Jarosławski Tomasz06TP Zielona Góra31.16456
Blacha Igor06SMS Galicja Kraków31.16456
45.Nowak Maksym06Motyl MOSiR St. Wola31.53441
46.Ziębakowski Marek06Wodnik Radom31.66435
47.Bałdyga Sebastian06Energetyk Zgorzelec31.69434
48.Jaskulski Jarosław06Orka Ciechanów31.76431
49.Perz Patryk06Jagiellonia Swim Białystok31.89426
50.Bidziński Alan06Iskra Konin31.91425
51.Smętek Rafał06MMKS Kędzierzyn-Koźle32.09418
Papier Mieszko06Unia Busko Zdrój32.09418
53.Jarecki Bartosz06Warta Poznań32.10417
54.Radomski Filip06G-8 Bielany Warszawa32.22413
55.Gałecki Marcin06Śląsk Wrocław32.23412
56.Stefanyshyn Volodymyr06Jagiellonka Warszawa32.30410
57.Dragun Oliwier06Kormoran Olsztyn32.34408
58.Butrym Maksym06Słowianka Gorzów Wlkp.32.47403
59.Pukas Mikołaj06Koral Wrocław32.49403
60.Twardy Wojciech06Wodnik Rawicz32.63397
61.Kobuszyński Jakub06Manta Jelcz-Laskowice32.70395
62.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice32.86389
63.Rostkowski Kacper06Piętnastka Bydgoszcz32.98385
64.Gołofit Karol06Neptun Gdańsk33.00384
65.Zawadzki Jakub06Ruch Grudziądz33.12380
66.Kamianka Piotr06Kormoran Olsztyn33.20377
Rzemien Karol06Fregata Kolbuszowa33.20377
68.Barszcz Mateusz06Wodnik Radom33.46369
69.Kajdewicz Kacper06MOSM Tychy33.52367
70.Kalisz Dominik06Czwórka Nakło33.75359
71.Koziński Jan06GIM 92 Ursynów Warszawa33.77358
72.Kruszyński Michał06Swimland Olsztyn33.89355
73.Barczyński Oliwier06Just Swim Jelenia Góra34.14347
74.Krząkała Wojciech06Manta Kochłowice Ruda Śl.34.53335
75.Rak Jan06Aquatica Pawłowice36.45285
76.Orzołek Bartłomiej06Kormoran Olsztyn40.43209


<< TOP >>
Konkurencja 22
17/7/2021 - 9:59
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:16.14Knop Aleksandra01605Lodz26/5/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Czubak Maria06IKS Konstancin4:32.69652A
50m:
100m:
30.52
1:04.71
30.52
34.19
150m:
200m:
1:39.48
2:14.46
34.77
34.98
250m:
300m:
2:49.50
3:24.75
35.04
35.25
350m:
400m:
3:59.02
4:32.69
34.27
33.67
2.Maciak Julia06Muszelka Warszawa4:34.19641A
50m:
100m:
31.13
1:05.41
31.13
34.28
150m:
200m:
1:40.26
2:15.18
34.85
34.92
250m:
300m:
2:50.01
3:25.39
34.83
35.38
350m:
400m:
4:00.73
4:34.19
35.34
33.46
3.Miłek Alicja06Solne Miasto Wieliczka4:34.72637A
50m:
100m:
30.55
1:04.50
30.55
33.95
150m:
200m:
1:39.27
2:14.58
34.77
35.31
250m:
300m:
2:49.75
3:25.28
35.17
35.53
350m:
400m:
4:00.53
4:34.72
35.25
34.19
4.Rudomina Agnieszka06Żabianka Gdańsk4:34.80637A
50m:
100m:
31.56
1:06.38
31.56
34.82
150m:
200m:
1:41.80
2:17.27
35.42
35.47
250m:
300m:
2:52.61
3:28.03
35.34
35.42
350m:
400m:
4:02.42
4:34.80
34.39
32.38
5.Gorczyca Gabriela06SMS Galicja Kraków4:36.27627A
50m:
100m:
31.69
1:06.36
31.69
34.67
150m:
200m:
1:42.05
2:17.52
35.69
35.47
250m:
300m:
2:52.91
3:28.29
35.39
35.38
350m:
400m:
4:02.77
4:36.27
34.48
33.50
6.Łazarz Milena06Unia Oświęcim4:38.13614A
50m:
100m:
31.21
1:05.63
31.21
34.42
150m:
200m:
1:40.99
2:16.46
35.36
35.47
250m:
300m:
2:52.29
3:28.06
35.83
35.77
350m:
400m:
4:03.99
4:38.13
35.93
34.14
7.Walczak Barbara06G-8 Bielany Warszawa4:38.22613A
50m:
100m:
31.40
1:05.69
31.40
34.29
150m:
200m:
1:40.57
2:15.91
34.88
35.34
250m:
300m:
2:51.57
3:27.77
35.66
36.20
350m:
400m:
4:03.67
4:38.22
35.90
34.55
8.Rąp Apolonia06Znicz Koszalin4:39.51605A
50m:
100m:
31.72
1:06.81
31.72
35.09
150m:
200m:
1:42.70
2:18.94
35.89
36.24
250m:
300m:
2:55.21
3:31.37
36.27
36.16
350m:
400m:
4:06.80
4:39.51
35.43
32.71
9.Wilk Anna06Fala Kraśnik4:40.40599B
50m:
100m:
31.36
1:06.23
31.36
34.87
150m:
200m:
1:42.41
2:18.57
36.18
36.16
250m:
300m:
2:54.60
3:30.83
36.03
36.23
350m:
400m:
4:06.54
4:40.40
35.71
33.86
10.Kusion Judyta06Unia Oświęcim4:40.49599B
50m:
100m:
32.63
1:07.73
32.63
35.10
150m:
200m:
1:43.38
2:18.77
35.65
35.39
250m:
300m:
2:54.81
3:31.17
36.04
36.36
350m:
400m:
4:07.08
4:40.49
35.91
33.41
11.Chłąd Zuzanna06MOS Opole4:43.13582B
50m:
100m:
31.76
1:06.42
31.76
34.66
150m:
200m:
1:42.15
2:17.91
35.73
35.76
250m:
300m:
2:53.92
3:30.89
36.01
36.97
350m:
400m:
4:07.75
4:43.13
36.86
35.38
12.Hubert Julia06MKP Szczecin4:46.54561B
50m:
100m:
32.77
1:08.81
32.77
36.04
150m:
200m:
1:45.16
2:21.38
36.35
36.22
250m:
300m:
2:57.76
3:34.39
36.38
36.63
350m:
400m:
4:11.14
4:46.54
36.75
35.40
13.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św.4:47.91553B
50m:
100m:

1:07.08
150m:
200m:

2:20.66
250m:
300m:

3:34.51
350m:
400m:

4:47.91
14.Chmielewska Aleksandra06Olimpijczyk Suwałki4:49.20546B
50m:
100m:
33.12
1:09.33
33.12
36.21
150m:
200m:
1:44.36
2:20.26
35.03
35.90
250m:
300m:
2:56.88
3:34.00
36.62
37.12
350m:
400m:
4:11.72
4:49.20
37.72
37.48
15.Świdnicka Kamila06Neptun Świdnica4:51.92531B
50m:
100m:
32.60
1:08.92
32.60
36.32
150m:
200m:
1:46.80
2:24.51
37.88
37.71
250m:
300m:

3:40.36
350m:
400m:

4:51.92
16.Bałdyga Kamila06Kormoran Olsztyn4:52.16530B
50m:
100m:
33.13
1:09.53
33.13
36.40
150m:
200m:
1:46.83
2:24.57
37.30
37.74
250m:
300m:
3:01.58
3:38.90
37.01
37.32
350m:
400m:
4:16.08
4:52.16
37.18
36.08
17.Szachmytowska Lena06MTS Kwidzyn4:52.52528R
50m:
100m:
33.23
1:10.54
33.23
37.31
150m:
200m:
1:48.25
2:26.05
37.71
37.80
250m:
300m:
3:02.99
3:40.01
36.94
37.02
350m:
400m:
4:16.29
4:52.52
36.28
36.23
18.Lipowska Nadia06Nawa Skierniewice4:52.65527R
50m:
100m:
32.34
1:08.08
32.34
35.74
150m:
200m:
1:45.26
2:22.89
37.18
37.63
250m:
300m:
3:01.02
3:39.20
38.13
38.18
350m:
400m:
4:17.08
4:52.65
37.88
35.57
19.Badura Natalia06Manta Kochłowice Ruda Śl.4:52.74527
50m:
100m:
33.76
1:10.69
33.76
36.93
150m:
200m:
1:48.00
2:25.50
37.31
37.50
250m:
300m:
3:03.04
3:40.77
37.54
37.73
350m:
400m:
4:17.92
4:52.74
37.15
34.82
20.Szabrańska Oliwia06GIM 92 Ursynów Warszawa4:53.27524
50m:
100m:
33.40
1:09.91
33.40
36.51
150m:
200m:
1:47.66
2:25.21
37.75
37.55
250m:
300m:
3:02.45
3:40.39
37.24
37.94
350m:
400m:
4:17.25
4:53.27
36.86
36.02
21.Wiszniewska Zuzanna06MOS Ełk4:53.46523
50m:
100m:
31.44
1:07.17
31.44
35.73
150m:
200m:
1:44.81
2:22.46
37.64
37.65
250m:
300m:
3:00.42
3:38.25
37.96
37.83
350m:
400m:
4:17.12
4:53.46
38.87
36.34
22.Wilanowska Karina06Polonia Warszawa4:54.20519
50m:
100m:
31.51
1:08.04
31.51
36.53
150m:
200m:
1:47.55
2:26.31
39.51
38.76
250m:
300m:
3:04.07
3:42.84
37.76
38.77
350m:
400m:
4:17.64
4:54.20
34.80
36.56
23.Skrobisz Urszula06Ósemka Starogard Gd.4:54.52517
50m:
100m:
33.41
1:10.59
33.41
37.18
150m:
200m:
1:47.96
2:25.48
37.37
37.52
250m:
300m:
3:02.87
3:40.36
37.39
37.49
350m:
400m:
4:17.74
4:54.52
37.38
36.78
24.Szwabińśka Alicja06Torpeda Oleśnica4:55.15514
50m:
100m:
32.91
1:09.49
32.91
36.58
150m:
200m:
1:46.25
2:24.24
36.76
37.99
250m:
300m:
3:02.40
3:40.35
38.16
37.95
350m:
400m:
4:18.41
4:55.15
38.06
36.74
25.Furmańska Julia06Nawa Skierniewice4:55.58511
50m:
100m:
34.69
1:11.99
34.69
37.30
150m:
200m:
1:49.67
2:27.71
37.68
38.04
250m:
300m:
3:05.10
3:42.95
37.39
37.85
350m:
400m:
4:19.73
4:55.58
36.78
35.85
26.Mikuła Natalia06Olimpijczyk Aleksandrów Ł.4:56.42507
50m:
100m:

1:07.46
150m:
200m:

2:22.61
250m:
300m:

3:39.66
350m:
400m:
4:18.80
4:56.42
39.14
37.62
27.Kubecka Dominika06UKP Ruda Śląska4:56.76505
50m:
100m:
34.33
1:11.43
34.33
37.10
150m:
200m:
1:49.50
2:27.09
38.07
37.59
250m:
300m:
3:05.54
3:43.79
38.45
38.25
350m:
400m:
4:21.14
4:56.76
37.35
35.62
28.Klofczyńska Maja06Żabianka Gdańsk4:56.98504
50m:
100m:
33.88
1:11.57
33.88
37.69
150m:
200m:
1:50.01
2:28.20
38.44
38.19
250m:
300m:
3:05.16
3:42.77
36.96
37.61
350m:
400m:
4:20.31
4:56.98
37.54
36.67
29.Ładziak Nadia06MKP Szczecin4:57.01504
50m:
100m:
32.90
1:09.43
32.90
36.53
150m:
200m:
1:47.38
2:24.56
37.95
37.18
250m:
300m:
3:02.72
3:41.15
38.16
38.43
350m:
400m:
4:19.59
4:57.01
38.44
37.42
30.Pawełek Zuzanna06Sokół Rzeszów4:58.74495
50m:
100m:
33.98
1:10.67
33.98
36.69
150m:
200m:
1:48.93
2:27.71
38.26
38.78
250m:
300m:
3:06.67
3:45.51
38.96
38.84
350m:
400m:
4:23.44
4:58.74
37.93
35.30
31.Gawlik Jagoda06Górnik Sosnowiec4:58.88495
50m:
100m:
34.96
1:12.57
34.96
37.61
150m:
200m:
1:49.73
2:27.66
37.16
37.93
250m:
300m:
3:06.04
3:44.77
38.38
38.73
350m:
400m:
4:22.90
4:58.88
38.13
35.98
32.Piotrowska Oliwia06Słowianka Gorzów Wlkp.4:58.93494
50m:
100m:
33.70
1:11.07
33.70
37.37
150m:
200m:
1:48.76
2:26.99
37.69
38.23
250m:
300m:
3:04.99
3:43.52
38.00
38.53
350m:
400m:
4:21.66
4:58.93
38.14
37.27
33.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św.5:00.47487
50m:
100m:
34.08
1:11.14
34.08
37.06
150m:
200m:
1:49.60
2:27.92
38.46
38.32
250m:
300m:
3:06.56
3:45.21
38.64
38.65
350m:
400m:
4:23.97
5:00.47
38.76
36.50
34.Aleksandrowicz Hanna06MKP Szczecin5:02.70476
50m:
100m:
35.02
1:12.95
35.02
37.93
150m:
200m:
1:51.03
2:29.58
38.08
38.55
250m:
300m:
3:07.68
3:46.97
38.10
39.29
350m:
400m:
4:25.52
5:02.70
38.55
37.18
35.Terka Karolina06Atol Oleśnica5:03.51472
50m:
100m:
33.39
1:10.91
33.39
37.52
150m:
200m:
1:50.25
2:29.61
39.34
39.36
250m:
300m:
3:09.19
3:48.56
39.58
39.37
350m:
400m:
4:27.02
5:03.51
38.46
36.49
36.Konewko Aleksandra06Polonia Warszawa5:03.58472
50m:
100m:
32.83
1:10.93
32.83
38.10
150m:
200m:
1:51.20
2:30.85
40.27
39.65
250m:
300m:
3:11.50
3:50.94
40.65
39.44
350m:
400m:
4:29.80
5:03.58
38.86
33.78
37.Moczyło Kaja06Jedynka Solex Lębork5:03.66472
50m:
100m:
34.57
1:12.90
34.57
38.33
150m:
200m:
1:51.80
2:31.22
38.90
39.42
250m:
300m:
3:09.73
3:48.43
38.51
38.70
350m:
400m:
4:27.59
5:03.66
39.16
36.07
38.Szczepaniak Marta06Koral Wrocław5:04.24469
50m:
100m:
34.76
1:12.98
34.76
38.22
150m:
200m:
1:52.60
2:32.23
39.62
39.63
250m:
300m:
3:11.49
3:50.50
39.26
39.01
350m:
400m:
4:28.43
5:04.24
37.93
35.81
39.Szczudło Alicja06Kormoran Olsztyn5:04.60467
50m:
100m:
33.74
1:11.19
33.74
37.45
150m:
200m:
1:49.98
2:29.31
38.79
39.33
250m:
300m:
3:08.61
3:48.35
39.30
39.74
350m:
400m:
4:27.15
5:04.60
38.80
37.45
40.Rutkowska Michalina06Swim Płock5:06.95457
50m:
100m:
34.29
1:12.21
34.29
37.92
150m:
200m:
1:51.34
2:30.52
39.13
39.18
250m:
300m:
3:09.39
3:48.82
38.87
39.43
350m:
400m:
4:28.23
5:06.95
39.41
38.72
41.Naklicka Izabela06Orka Zamość5:10.86440
50m:
100m:
35.52
1:13.83
35.52
38.31
150m:
200m:
1:52.65
2:32.41
38.82
39.76
250m:
300m:
3:12.74
3:52.84
40.33
40.10
350m:
400m:
4:32.66
5:10.86
39.82
38.20
42.Wojtowicz Małgorzata06Delfin Toruń5:11.36438
50m:
100m:
36.04
1:15.45
36.04
39.41
150m:
200m:
1:54.89
2:35.32
39.44
40.43
250m:
300m:
3:15.17
3:55.80
39.85
40.63
350m:
400m:
4:34.81
5:11.36
39.01
36.55
43.Grabowska Magdalena06Ostrobramska Warszawa5:12.27434
50m:
100m:
33.78
1:13.17
33.78
39.39
150m:
200m:
1:53.88
2:34.84
40.71
40.96
250m:
300m:
3:15.45
3:55.65
40.61
40.20
350m:
400m:
4:35.32
5:12.27
39.67
36.95
44.Magda Honorata06Delfin Gdynia5:15.43421
50m:
100m:
32.89
1:11.15
32.89
38.26
150m:
200m:
1:51.07
2:32.13
39.92
41.06
250m:
300m:
3:13.40
3:54.86
41.27
41.46
350m:
400m:
4:35.59
5:15.43
40.73
39.84
45.Odważna Aleksandra06Delfin Toruń5:17.21414
50m:
100m:
35.11
1:14.04
35.11
38.93
150m:
200m:
1:54.20
2:34.88
40.16
40.68
250m:
300m:
3:16.05
3:57.48
41.17
41.43
350m:
400m:
4:38.63
5:17.21
41.15
38.58
46.Kot Zuzanna06UKS 307 Warszawa5:21.66397
50m:
100m:
36.15
1:15.88
36.15
39.73
150m:
200m:
1:56.53
2:37.50
40.65
40.97
250m:
300m:
3:18.89
4:00.84
41.39
41.95
350m:
400m:
4:41.96
5:21.66
41.12
39.70
47.Duhl Maja06UKS Ondraszek Bielsko-Biała5:26.99378
50m:
100m:
36.81
1:16.20
36.81
39.39
150m:
200m:
1:57.13
2:38.70
40.93
41.57
250m:
300m:
3:21.90
4:04.12
43.20
42.22
350m:
400m:
4:46.23
5:26.99
42.11
40.76
48.Buczek Julianna06Żoliborz Warszawa5:32.06361
50m:
100m:
34.8534.85150m:
200m:
1:57.85
2:41.56

43.71
250m:
300m:
3:24.81
4:08.57
43.25
43.76
350m:
400m:
4:51.97
5:32.06
43.40
40.09


<< TOP >>
Konkurencja 23
17/7/2021 - 10:33
Chłopców, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:00.04Daszkiewicz Michał01006Oswiecim14/7/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Laryś Jerzy06Muszelka Warszawa4:16.59630A
50m:
100m:
29.44
1:01.84
29.44
32.40
150m:
200m:
1:34.70
2:07.52
32.86
32.82
250m:
300m:
2:40.12
3:12.85
32.60
32.73
350m:
400m:
3:45.33
4:16.59
32.48
31.26
2.Filipiak Mikołaj06Żabianka Gdańsk4:16.78629A
50m:
100m:
29.37
1:01.81
29.37
32.44
150m:
200m:
1:34.59
2:07.89
32.78
33.30
250m:
300m:
2:40.40
3:13.32
32.51
32.92
350m:
400m:
3:45.59
4:16.78
32.27
31.19
3.Mienicki Rafał06UKS 48 Warszawa Śródmieście4:17.71622A
50m:
100m:
29.16
1:01.50
29.16
32.34
150m:
200m:
1:34.16
2:06.86
32.66
32.70
250m:
300m:
2:39.89
3:12.92
33.03
33.03
350m:
400m:
3:45.68
4:17.71
32.76
32.03
4.Ciechomski Rafał06Astoria Bydgoszcz4:19.54609A
50m:
100m:

1:02.02
150m:
200m:
1:34.74
2:07.96
32.72
33.22
250m:
300m:
2:41.42
3:14.40
33.46
32.98
350m:
400m:

4:19.54
5.Kapała Bartosz06Kormoran Olsztyn4:21.24597A
50m:
100m:
30.66
1:04.07
30.66
33.41
150m:
200m:
1:37.93
2:11.52
33.86
33.59
250m:
300m:
2:44.53
3:17.74
33.01
33.21
350m:
400m:
3:50.22
4:21.24
32.48
31.02
6.Fronczak Antoni06G-8 Bielany Warszawa4:21.92593A
50m:
100m:
29.65
1:02.81
29.65
33.16
150m:
200m:
1:35.90
2:09.52
33.09
33.62
250m:
300m:
2:42.84
3:16.28
33.32
33.44
350m:
400m:
3:49.40
4:21.92
33.12
32.52
7.Świderski Julian06Trójka Łódź4:22.41589A
50m:
100m:
29.86
1:03.71
29.86
33.85
150m:
200m:
1:38.19
2:11.83
34.48
33.64
250m:
300m:
2:45.53
3:19.25
33.70
33.72
350m:
400m:
3:52.65
4:22.41
33.40
29.76
8.Zalewski Jacek06Posnania Poznań4:23.79580A
50m:
100m:
30.01
1:02.34
30.01
32.33
150m:
200m:
1:36.30
2:10.17
33.96
33.87
250m:
300m:
2:44.63
3:18.83
34.46
34.20
350m:
400m:
3:52.11
4:23.79
33.28
31.68
9.Pierucki Radosław06Dwójka Morena Gdańsk4:24.13578B
50m:
100m:
29.65
1:02.94
29.65
33.29
150m:
200m:
1:36.92
2:11.41
33.98
34.49
250m:
300m:
2:44.90
3:18.59
33.49
33.69
350m:
400m:
3:51.71
4:24.13
33.12
32.42
10.Bródka Bartosz06MTS Kwidzyn4:24.92573B
50m:
100m:
29.88
1:02.86
29.88
32.98
150m:
200m:
1:37.27
2:11.53
34.41
34.26
250m:
300m:
2:45.93
3:20.02
34.40
34.09
350m:
400m:
3:53.26
4:24.92
33.24
31.66
11.Leśniewski Wiktor06Polonia Warszawa4:24.98572B
50m:
100m:
29.13
1:01.64
29.13
32.51
150m:
200m:
1:35.44
2:09.91
33.80
34.47
250m:
300m:
2:44.54
3:19.17
34.63
34.63
350m:
400m:
3:52.97
4:24.98
33.80
32.01
12.Szarek Jan06Śląsk Wrocław4:25.52569B
50m:
100m:
30.13
1:04.19
30.13
34.06
150m:
200m:
1:38.72
2:12.64
34.53
33.92
250m:
300m:
2:46.48
3:20.50
33.84
34.02
350m:
400m:
3:53.72
4:25.52
33.22
31.80
13.Czajkowski Olivier06MKP Szczecin4:25.94566B
50m:
100m:
30.58
1:04.14
30.58
33.56
150m:
200m:
1:38.70
2:12.51
34.56
33.81
250m:
300m:
2:46.62
3:20.20
34.11
33.58
350m:
400m:
3:53.92
4:25.94
33.72
32.02
14.Borski Mikołaj06Tri-Team Rumia4:26.09565B
50m:
100m:
30.73
1:03.25
30.73
32.52
150m:
200m:
1:37.16
2:10.88
33.91
33.72
250m:
300m:
2:45.19
3:19.46
34.31
34.27
350m:
400m:

4:26.09
15.Filipiak Maciej06Żabianka Gdańsk4:27.16558B
50m:
100m:
30.18
1:03.12
30.18
32.94
150m:
200m:
1:36.95
2:11.06
33.83
34.11
250m:
300m:
2:45.42
3:19.71
34.36
34.29
350m:
400m:
3:54.27
4:27.16
34.56
32.89
16.Sokołowski Franciszek06Dwójka Morena Gdańsk4:27.63556B
50m:
100m:
30.81
1:04.30
30.81
33.49
150m:
200m:
1:38.23
2:12.51
33.93
34.28
250m:
300m:

3:20.77
350m:
400m:
3:54.91
4:27.63
34.14
32.72
17.Majewski Kacper06Jagiellonka Warszawa4:27.85554R
50m:
100m:
30.06
1:03.49
30.06
33.43
150m:
200m:
1:37.64
2:12.28
34.15
34.64
250m:
300m:
2:46.81
3:21.37
34.53
34.56
350m:
400m:
3:55.25
4:27.85
33.88
32.60
18.Wójcik Rafał06Fala Kraśnik4:28.44550R
50m:
100m:
30.26
1:03.42
30.26
33.16
150m:
200m:
1:37.89
2:12.25
34.47
34.36
250m:
300m:
2:46.81
3:21.36
34.56
34.55
350m:
400m:
3:55.98
4:28.44
34.62
32.46
19.Pera Marcin06Wodnik Siemianowice Śl.4:29.18546
50m:
100m:
29.73
1:03.71
29.73
33.98
150m:
200m:
1:38.38
2:12.77
34.67
34.39
250m:
300m:
2:46.85
3:21.41
34.08
34.56
350m:
400m:
3:56.12
4:29.18
34.71
33.06
20.Jasiński Kacper06Korona-Swim Kielce4:29.59543
50m:
100m:
30.27
1:03.80
30.27
33.53
150m:
200m:
1:37.79
2:12.10
33.99
34.31
250m:
300m:
2:46.88
3:21.96
34.78
35.08
350m:
400m:
3:56.13
4:29.59
34.17
33.46
21.Michniewicz Marcel06Słowianka Gorzów Wlkp.4:30.91536
50m:
100m:
29.46
1:02.85
29.46
33.39
150m:
200m:
1:36.88
2:11.89
34.03
35.01
250m:
300m:
2:45.11
3:20.06
33.22
34.95
350m:
400m:
3:55.81
4:30.91
35.75
35.10
22.Sobiechowski Kajetan06TP Zielona Góra4:30.95535
50m:
100m:
29.30
1:03.03
29.30
33.73
150m:
200m:
1:38.18
2:13.12
35.15
34.94
250m:
300m:
2:48.30
3:23.60
35.18
35.30
350m:
400m:
3:57.81
4:30.95
34.21
33.14
23.Gawenda Bartłomiej06UKS 48 Warszawa Śródmieście4:32.80524
50m:
100m:
31.10
1:05.26
31.10
34.16
150m:
200m:
1:40.31
2:15.56
35.05
35.25
250m:
300m:

3:24.82
350m:
400m:
3:59.91
4:32.80
35.09
32.89
24.Gordziejko Konrad06Lublinianka Lublin4:33.05523
50m:
100m:
30.72
1:05.04
30.72
34.32
150m:
200m:
1:40.18
2:15.50
35.14
35.32
250m:
300m:
2:50.68
3:26.20
35.18
35.52
350m:
400m:
4:01.13
4:33.05
34.93
31.92
25.Rystwej Maksymilian06Słowianka Gorzów Wlkp.4:33.06523
50m:
100m:
29.66
1:03.30
29.66
33.64
150m:
200m:
1:37.06
2:12.16
33.76
35.10
250m:
300m:
2:46.40
3:22.49
34.24
36.09
350m:
400m:
3:58.81
4:33.06
36.32
34.25
26.Wąsik Marek06Vega Dobrodzień4:33.28522
50m:
100m:
30.96
1:05.33
30.96
34.37
150m:
200m:
1:40.78
2:15.86
35.45
35.08
250m:
300m:
2:50.79
3:25.89
34.93
35.10
350m:
400m:
4:00.62
4:33.28
34.73
32.66
27.Kozak Jan06Olimpia Lublin4:33.65520
50m:
100m:
32.18
1:06.83
32.18
34.65
150m:
200m:
1:41.21
2:15.66
34.38
34.45
250m:
300m:
2:50.85
3:26.23
35.19
35.38
350m:
400m:
4:01.50
4:33.65
35.27
32.15
28.Kulik Maksymilian06Kormoran Olsztyn4:33.90518
50m:
100m:
30.60
1:04.45
30.60
33.85
150m:
200m:
1:39.56
2:14.59
35.11
35.03
250m:
300m:
2:49.87
3:24.96
35.28
35.09
350m:
400m:
4:00.11
4:33.90
35.15
33.79
29.Herbut Oskar06Glosator Kraków4:33.99518
50m:
100m:
31.92
1:06.81
31.92
34.89
150m:
200m:
1:41.30
2:16.44
34.49
35.14
250m:
300m:
2:51.34
3:26.87
34.90
35.53
350m:
400m:
4:01.40
4:33.99
34.53
32.59
30.Kurpis Maksymilian06Aquatica Pawłowice4:34.43515
50m:
100m:
30.49
1:04.99
30.49
34.50
150m:
200m:
1:40.70
2:16.05
35.71
35.35
250m:
300m:
2:51.84
3:27.39
35.79
35.55
350m:
400m:
4:02.28
4:34.43
34.89
32.15
31.Chabowski Nathaniel06Żabianka Gdańsk4:35.60509
50m:
100m:
30.40
1:05.48
30.40
35.08
150m:
200m:
1:39.92
2:15.02
34.44
35.10
250m:
300m:
2:50.23
3:26.11
35.21
35.88
350m:
400m:
4:01.44
4:35.60
35.33
34.16
32.Wójcik Szczepan06Fregata Kolbuszowa4:36.17506
50m:
100m:
31.30
1:05.95
31.30
34.65
150m:
200m:
1:41.73
2:17.77
35.78
36.04
250m:
300m:
2:52.81
3:28.37
35.04
35.56
350m:
400m:
4:03.03
4:36.17
34.66
33.14
33.Jankiewicz Delgado Jarosław06Nawa Skierniewice4:36.42504
50m:
100m:
31.27
1:05.44
31.27
34.17
150m:
200m:
1:40.47
2:15.98
35.03
35.51
250m:
300m:
2:51.57
3:27.16
35.59
35.59
350m:
400m:
4:02.61
4:36.42
35.45
33.81
34.Gawlik Kacper06Jagiellonka Warszawa4:36.43504
50m:
100m:
30.88
1:05.00
30.88
34.12
150m:
200m:
1:40.65
2:16.09
35.65
35.44
250m:
300m:
2:51.80
3:27.44
35.71
35.64
350m:
400m:
4:02.54
4:36.43
35.10
33.89
35.Michałek Krzysztof06Lublinianka Lublin4:36.56503
50m:
100m:
30.79
1:05.60
30.79
34.81
150m:
200m:
1:40.82
2:17.12
35.22
36.30
250m:
300m:
2:53.23
3:29.54
36.11
36.31
350m:
400m:
4:05.01
4:36.56
35.47
31.55
36.Zasada Wiktor06Piętnastka Bydgoszcz4:36.99501
50m:
100m:
31.60
1:06.32
31.60
34.72
150m:
200m:
1:41.56
2:17.28
35.24
35.72
250m:
300m:
2:53.00
3:28.62
35.72
35.62
350m:
400m:
4:03.90
4:36.99
35.28
33.09
37.Suchan Jakub06SMS Galicja Kraków4:37.26500
50m:
100m:
30.54
1:05.10
30.54
34.56
150m:
200m:
1:39.97
2:15.69
34.87
35.72
250m:
300m:
2:51.74
3:27.76
36.05
36.02
350m:
400m:
4:03.07
4:37.26
35.31
34.19
38.Caba Stanisław06SMS Galicja Kraków4:38.10495
50m:
100m:
29.99
1:04.84
29.99
34.85
150m:
200m:
1:41.74
2:18.55
36.90
36.81
250m:
300m:
2:54.33
3:30.73
35.78
36.40
350m:
400m:
4:04.49
4:38.10
33.76
33.61
39.Lupa Olaf06Orka Zamość4:38.14495
50m:
100m:
30.97
1:05.72
30.97
34.75
150m:
200m:
1:41.39
2:17.16
35.67
35.77
250m:
300m:
2:52.92
3:28.93
35.76
36.01
350m:
400m:
4:04.33
4:38.14
35.40
33.81
40.Butrym Maksym06Słowianka Gorzów Wlkp.4:38.23494
50m:
100m:
30.76
1:06.15
30.76
35.39
150m:
200m:
1:42.17
2:18.23
36.02
36.06
250m:
300m:
2:54.24
3:30.06
36.01
35.82
350m:
400m:
4:05.26
4:38.23
35.20
32.97
41.Domański Franciszek06Astoria Bydgoszcz4:38.28494
50m:
100m:
31.09
1:05.16
31.09
34.07
150m:
200m:
1:40.51
2:15.70
35.35
35.19
250m:
300m:
2:51.81
3:27.78
36.11
35.97
350m:
400m:
4:03.63
4:38.28
35.85
34.65
42.Przybyło Nikodem06Włókniarz 1925 Kalisz4:38.31494
50m:
100m:
30.40
1:05.26
30.40
34.86
150m:
200m:
1:41.34
2:17.01
36.08
35.67
250m:
300m:
2:52.82
3:29.42
35.81
36.60
350m:
400m:
4:05.54
4:38.31
36.12
32.77
43.Suliński Grzegorz06MZOS Płock4:39.27489
50m:
100m:
30.95
1:06.10
30.95
35.15
150m:
200m:
1:41.98
2:18.26
35.88
36.28
250m:
300m:
2:54.50
3:30.63
36.24
36.13
350m:
400m:
4:06.68
4:39.27
36.05
32.59
44.Paradowski Michał06Słowianka Gorzów Wlkp.4:39.87486
50m:
100m:
31.61
1:07.54
31.61
35.93
150m:
200m:
1:43.69
2:20.11
36.15
36.42
250m:
300m:
2:56.28
3:32.66
36.17
36.38
350m:
400m:
4:07.79
4:39.87
35.13
32.08
45.Chodań Maciej06Kormoran Olsztyn4:40.39483
50m:
100m:
31.72
1:06.80
31.72
35.08
150m:
200m:
1:42.76
2:18.94
35.96
36.18
250m:
300m:
2:54.84
3:30.66
35.90
35.82
350m:
400m:
4:05.96
4:40.39
35.30
34.43
46.Nosal Łukasz06Warszawianka Warszawa4:40.57482
50m:
100m:
31.25
1:07.11
31.25
35.86
150m:
200m:
1:42.89
2:19.02
35.78
36.13
250m:
300m:
2:54.70
3:30.64
35.68
35.94
350m:
400m:
4:05.96
4:40.57
35.32
34.61
Jarek Oskar06Manta Kochłowice Ruda Śl.4:40.57482
50m:
100m:
31.39
1:06.95
31.39
35.56
150m:
200m:
1:43.19
2:19.84
36.24
36.65
250m:
300m:
2:55.99
3:32.27
36.15
36.28
350m:
400m:
4:07.32
4:40.57
35.05
33.25
48.Czerwik Krzysztof06Unia Oświęcim4:40.81481
50m:
100m:
31.78
1:06.75
31.78
34.97
150m:
200m:
1:42.10
2:18.48
35.35
36.38
250m:
300m:
2:54.61
3:31.21
36.13
36.60
350m:
400m:
4:07.40
4:40.81
36.19
33.41
49.Kowaliński Adrian06Słowianka Gorzów Wlkp.4:41.05480
50m:
100m:
30.34
1:05.47
30.34
35.13
150m:
200m:
1:41.79
2:18.27
36.32
36.48
250m:
300m:
2:54.11
3:30.45
35.84
36.34
350m:
400m:
4:06.21
4:41.05
35.76
34.84
50.Makarewicz Filip06Aquapark Wągrowiec4:41.15479
50m:
100m:
30.71
1:06.14
30.71
35.43
150m:
200m:
1:41.58
2:18.24
35.44
36.66
250m:
300m:
2:54.77
3:31.66
36.53
36.89
350m:
400m:
4:07.25
4:41.15
35.59
33.90
51.Ignar Szymon06Salmo Żory4:41.56477
50m:
100m:
31.36
1:06.36
31.36
35.00
150m:
200m:
1:41.59
2:18.90
35.23
37.31
250m:
300m:
2:55.14
3:31.21
36.24
36.07
350m:
400m:
4:06.94
4:41.56
35.73
34.62
52.Gorzeń Norbert06Cityzen Poznań4:42.09474
50m:
100m:
30.95
1:05.34
30.95
34.39
150m:
200m:
1:40.72
2:16.84
35.38
36.12
250m:
300m:
2:52.48
3:29.55
35.64
37.07
350m:
400m:
4:07.06
4:42.09
37.51
35.03
53.Kamianka Piotr06Kormoran Olsztyn4:44.04465
50m:
100m:
31.84
1:07.30
31.84
35.46
150m:
200m:
1:43.45
2:19.85
36.15
36.40
250m:
300m:
2:56.19
3:32.88
36.34
36.69
350m:
400m:
4:09.12
4:44.04
36.24
34.92
54.Worobij Adrian06Śląsk Wrocław4:44.41463
50m:
100m:
31.20
1:06.86
31.20
35.66
150m:
200m:
1:43.67
2:20.08
36.81
36.41
250m:
300m:
2:57.39
3:34.29
37.31
36.90
350m:
400m:
4:10.50
4:44.41
36.21
33.91
55.Gilski Łukasz06Kormoran Olsztyn4:44.45463
50m:
100m:
30.81
1:06.07
30.81
35.26
150m:
200m:
1:42.70
2:19.57
36.63
36.87
250m:
300m:
2:56.67
3:34.50
37.10
37.83
350m:
400m:
4:10.17
4:44.45
35.67
34.28
56.Nieczyporuk Maciej06Ósemka Siedlce4:47.07450
50m:
100m:
31.00
1:06.23
31.00
35.23
150m:
200m:
1:42.88
2:19.92
36.65
37.04
250m:
300m:
2:57.17
3:34.37
37.25
37.20
350m:
400m:
4:11.79
4:47.07
37.42
35.28
57.Kropornicki Michał06Orka Zamość4:48.33444
50m:
100m:
31.52
1:06.78
31.52
35.26
150m:
200m:
1:43.59
2:19.87
36.81
36.28
250m:
300m:
2:56.58
3:33.83
36.71
37.25
350m:
400m:
4:11.41
4:48.33
37.58
36.92
58.Dragun Oliwier06Kormoran Olsztyn4:48.43444
50m:
100m:
31.01
1:06.47
31.01
35.46
150m:
200m:
1:43.36
2:21.24
36.89
37.88
250m:
300m:
2:58.81
3:36.16
37.57
37.35
350m:
400m:
4:13.26
4:48.43
37.10
35.17
59.Papier Mieszko06Unia Busko Zdrój4:49.46439
50m:
100m:
32.01
1:07.36
32.01
35.35
150m:
200m:
1:43.88
2:20.64
36.52
36.76
250m:
300m:
2:58.77
3:36.07
38.13
37.30
350m:
400m:
4:14.22
4:49.46
38.15
35.24
60.Kubiak Olivier06G-8 Bielany Warszawa4:50.08436
50m:
100m:
31.65
1:07.48
31.65
35.83
150m:
200m:
1:44.70
2:22.75
37.22
38.05
250m:
300m:
3:01.30
3:38.69
38.55
37.39
350m:
400m:
4:15.31
4:50.08
36.62
34.77
61.Wrona Maciej06Warszawianka Warszawa4:51.87428
50m:
100m:
32.10
1:08.42
32.10
36.32
150m:
200m:
1:45.37
2:22.69
36.95
37.32
250m:
300m:
2:59.75
3:37.55
37.06
37.80
350m:
400m:
4:15.02
4:51.87
37.47
36.85
62.Płoskonka Gracjan06Unia Oświęcim4:53.15423
50m:
100m:
31.65
1:07.71
31.65
36.06
150m:
200m:
1:44.71
2:21.99
37.00
37.28
250m:
300m:
3:00.18
3:38.97
38.19
38.79
350m:
400m:
4:17.15
4:53.15
38.18
36.00
63.Mickiewicz Franciszek06Swimland Olsztyn4:53.67420
50m:
100m:
29.76
1:04.56
29.76
34.80
150m:
200m:
1:42.90
2:21.96
38.34
39.06
250m:
300m:
3:01.21
3:40.99
39.25
39.78
350m:
400m:
4:18.80
4:53.67
37.81
34.87
64.Waligóra Łukasz06Fala Swarzędz4:53.72420
50m:
100m:
30.06
1:05.46
30.06
35.40
150m:
200m:
1:43.23
2:22.02
37.77
38.79
250m:
300m:
3:01.21
3:40.99
39.19
39.78
350m:
400m:
4:19.07
4:53.72
38.08
34.65
65.Kowalik Wiktor06Neptun Świdnica4:55.63412
50m:
100m:
32.05
1:07.32
32.05
35.27
150m:
200m:
1:43.80
2:21.66
36.48
37.86
250m:
300m:
3:00.12
3:38.81
38.46
38.69
350m:
400m:
4:17.90
4:55.63
39.09
37.73
66.Czarnomski Mateusz06Polonia Warszawa4:59.12398
50m:
100m:
31.54
1:07.87
31.54
36.33
150m:
200m:
1:45.21
2:23.05
37.34
37.84
250m:
300m:
3:01.55
3:40.95
38.50
39.40
350m:
400m:
4:20.52
4:59.12
39.57
38.60
67.Mleczko Jakub06Unia Oświęcim5:00.24393
50m:
100m:
33.18
1:10.24
33.18
37.06
150m:
200m:
1:47.88
2:26.03
37.64
38.15
250m:
300m:
3:04.60
3:43.37
38.57
38.77
350m:
400m:
4:22.62
5:00.24
39.25
37.62
68.Mikołajewski Filip06Trójka Łódź5:07.25367
50m:
100m:
34.66
1:12.92
34.66
38.26
150m:
200m:
1:52.60
2:33.59
39.68
40.99
250m:
300m:
3:12.97
3:52.57
39.38
39.60
350m:
400m:
4:31.28
5:07.25
38.71
35.97
69.Sobczak Tymoteusz06Czwórka Nakło5:20.61323
50m:
100m:
34.12
1:12.39
34.12
38.27
150m:
200m:
1:52.91
2:33.63
40.52
40.72
250m:
300m:
3:15.77
3:58.41
42.14
42.64
350m:
400m:
4:41.35
5:20.61
42.94
39.26
70.Kryszczuk Karol06Piątka Konstantynów Ł.5:32.47290
50m:
100m:
33.63
1:13.86
33.63
40.23
150m:
200m:
1:57.47
2:41.18
43.61
43.71
250m:
300m:
3:24.89
4:08.39
43.71
43.50
350m:
400m:
4:50.86
5:32.47
42.47
41.61


<< TOP >>
Konkurencja 24
17/7/2021 - 11:29
Dziewcząt, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:10.43Krawczyk Paulina00416Gorzow Wlkp.13/7/2008

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sobczak Zofia06Jagiellonka Warszawa1:11.77713A33.6938.08
2.Drynkowska Lena06G-8 Bielany Warszawa1:12.67687A33.9138.76
3.Jarosz Helena06Omega Olkusz1:13.58662A33.9539.63
Bielawa Anna06Tri-Team Rumia1:13.58662A35.5638.02
5.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św.1:13.83655A34.8538.98
6.Lechowska Magdalena06Śląsk Wrocław1:14.29643A35.2639.03
7.Jach Tamara06Śląsk Wrocław1:14.69632A35.4739.22
8.Wrona Ewa06Unia Oświęcim1:14.85628A35.2639.59
9.Głowacka Weronika06IKS Konstancin1:14.89627B35.7139.18
10.Bętkowska Zuzanna06SMS Galicja Kraków1:14.91627B34.7940.12
11.Szydło Amelia06Delfin Krapkowice1:17.94557B35.2442.70
12.Sobek Iga06Żabianka Gdańsk1:18.15552B36.9441.21
13.Chojnacka Kinga06MTS Kwidzyn1:18.82538B36.4042.42
14.Gruszczyńska Aleksandra06G-8 Bielany Warszawa1:19.48525B37.1142.37
15.Kuklicz Iga06Omega Sokółka1:19.63522B36.9142.72
16.Karolczak Pola06Piętnastka Bydgoszcz1:20.03514B36.0843.95
17.Gawełko Zuzanna06Wisła Puławy1:20.17511R37.3342.84
18.Szabrańska Oliwia06GIM 92 Ursynów Warszawa1:20.29509R36.8543.44
19.Sławińska Olivia06Manta Jelcz-Laskowice1:21.3249036.7344.59
20.Kowalska Wiktoria06Kormoran Olsztyn1:21.6048537.7043.90
21.Polaczek Wiktoria06Park Wodny Tarn. Góry1:21.8848039.0042.88
22.Eron Marta06MKP Gdańsk1:21.9847838.7843.20
23.Rucińska Helena06Warszawianka Warszawa1:22.0047839.1742.83
24.Madden Malina06Pływacy Augustów1:22.1447539.4142.73
25.Rucińska Wiktoria06Piątka Konstantynów Ł.1:22.5646839.2243.34
26.Jonak Jagoda06Delfin Garwolin1:22.8446338.9443.90
27.Rowińska Patrycja06Gryf Dębica1:23.1145939.2743.84
28.Jackowska Zuzanna06Delfin Cieszyn1:23.2645639.2244.04
29.Pielech Pola06Słowianka Gorzów Wlkp.1:23.7944837.9645.83
30.Łopacińska Amelia06Słowianka Gorzów Wlkp.1:23.8944638.6145.28
31.Janiak Oliwia06Iskra Konin1:24.0444438.9145.13
32.Baig Sofia06Astoria Bydgoszcz1:24.5343639.2745.26
33.Kuśnierz Martyna06Neptun Świdnica1:24.5943538.9045.69
34.Majchrzak Aleksandra06Zdrój Trzebnica1:24.8143239.4745.34
35.Kampczyk Paulina06SMS Victoria Racibórz1:25.6941940.2645.43
36.Rutkowska Michalina06Swim Płock1:25.9541539.9046.05
37.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św.1:26.0141440.5745.44
38.Miękus Alicja06Ostrobramska Warszawa1:26.3340938.9647.37
39.Kupczak Dominika06H2O Jastrzębie-Zdrój1:26.4640840.3246.14
40.Majchrzak Anna06SMS Victoria Racibórz1:26.4840740.0146.47
41.Błaszczyk Wiktoria06Polonia Warszawa1:26.8640239.2547.61
42.Barańska Matylda06Trójka Łódź1:27.4439440.5146.93
43.Maźnicka Martyna06Bobry Dębica1:27.6039240.9946.61
44.Urbańska Zofia06Aquatica Pawłowice1:28.1938441.0647.13
45.Niewiadomska Alicja06MTS Kwidzyn1:29.6736542.9246.75
46.Bogacka Aleksandra06Ostrobramska Warszawa1:30.0436141.6348.41
47.Wojnicz Agata06MTS Kwidzyn1:30.2635841.9248.34
48.Wendzonka Iga06Wodnik Rawicz1:31.4234543.2348.19
49.Nowicka Iga06Czwórka Nakło1:32.7933043.3149.48
50.Brzyska Jagoda06Park Wodny Tarn. Góry1:33.8731843.5050.37
51.Chestkowska Natalia06Iskra Konin1:36.8029044.1452.66


<< TOP >>
Konkurencja 25
17/7/2021 - 11:44
Chłopców, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:04.62Siemiński Piotr02314Hodmezovasarhely (HUN)12/12/2015

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Lewenhaupt Oskar06Trójka Łódź1:07.98585A31.8036.18
2.Lenczowski Jakub06Gryf Dębica1:08.15581A32.1835.97
3.Włoczewski Karol06Orka Ciechanów1:08.20580A32.2335.97
4.Maksajda Kacper06Skalar Słupsk1:09.39550A33.0336.36
5.Paprocki Leszek06G-8 Bielany Warszawa1:09.61545A32.9036.71
6.Topp Filip06G-8 Bielany Warszawa1:09.92538A32.7437.18
7.Kapuśniak Maksym06Lublinianka Lublin1:10.24531A33.8936.35
8.Filipiak Maciej06Żabianka Gdańsk1:10.59523A32.8237.77
9.Goś Mikołaj06Siódemka Gdynia1:10.67521B33.3637.31
10.Krasowski Szymon06Warta Poznań1:10.70520B33.3737.33
11.Rżyski Michał06Kormoran Olsztyn1:11.39505B33.9537.44
12.Kucharski Karol06Nowy KP Bielsko Biała1:12.27487B33.5938.68
Wasilewski Kacper06G-8 Bielany Warszawa1:12.27487B33.1139.16
14.Hryniszyn Igor06Motyl MOSiR St. Wola1:12.30486B33.4738.83
15.Porwik Kacper06Piątka Chorzów1:12.34486B34.1038.24
16.Guzik Mikołaj06Omega Olkusz1:12.47483B33.8438.63
17.Kriukow Aleksander06UKS 307 Warszawa1:12.94474R34.2238.72
18.Kowalewski Mateusz06Jedynka Łódź1:12.96473R34.3538.61
19.Szporak Kamil06Squatina Ostrołęka1:12.9947334.2338.76
20.Rutkowski Franciszek06Warszawianka Warszawa1:13.1646934.3538.81
21.Weikum Kacper06Polonia Warszawa1:13.4446434.7038.74
22.Czarny Maksymilian06Juvenia Wrocław1:13.6346134.6638.97
23.Błaszczyk Damian06Sparta Biłgoraj1:13.7045933.9539.75
24.Cudecki Igor06Gryf Dębica1:13.9245534.8339.09
25.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice1:13.9345533.8240.11
26.Ławniczak Aleksander06MOSM Tychy1:13.9845433.8740.11
27.Lenczewski Kacper06MOS Ełk1:14.0045434.6039.40
28.Ledzion Szymon06Trójka Łódź1:14.4344635.1639.27
29.Nieckarz Paweł06UKS 190 Łódź1:14.5444434.6239.92
30.Staniewski Jakub06Astromal Leszno1:14.6144334.8539.76
31.Gliński Oskar06G-8 Bielany Warszawa1:14.7244134.6740.05
32.Lucow Jan06Polonia Warszawa1:15.1143434.2440.87
33.Śnieguła Wojciech06Słowianka Gorzów Wlkp.1:15.2743135.1240.15
34.Kaczmarek Maksymilian06Posnania Poznań1:15.3942934.3841.01
35.Smętek Rafał06MMKS Kędzierzyn-Koźle1:15.4242835.7739.65
36.Kaśków Bartłomiej06Koral Wrocław1:15.4842734.6740.81
37.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św.1:16.0341835.5540.48
38.Megger Mikołaj06Delfin Toruń1:16.2541534.8741.38
39.Grzebinoga Franciszek06Omega Olkusz1:16.3641335.0241.34
40.Kopera Kajetan06Meduza Pajęczno1:16.4641135.8640.60
41.Wysmulski Nicholai06Olimpia Lublin1:16.8540535.1741.68
42.Melkowski Jakub06Manta Kochłowice Ruda Śl.1:16.9440436.5140.43
43.Szymczyk Jan06GOS Raszyn1:17.2739835.4541.82
44.Bernacik Dawid06Unia Oświęcim1:17.5039535.3042.20
45.Zarzycki Adrian06Balti Bielawa1:17.6839235.4142.27
46.Muras Szymon06Ikar Mielec1:17.8339036.5141.32
47.Smolarczyk Wojciech06Neptun Stargard Szcz.1:17.8738935.8442.03
48.Więcław Aleksander06Jagiellonia Swim Białystok1:18.0638635.4942.57
49.Bartłomiejczyk Ignacy06Polonia Warszawa1:18.1338536.3541.78
50.Brejnak Wiktor06MOSM Tychy1:18.4438135.9442.50
51.Świderski Jonasz06Sejwal Rypin1:18.4538136.5541.90
52.Pawlaczyk Jakub06Manta Kochłowice Ruda Śl.1:18.6337836.6142.02
Grzegrzółka Tomasz06Delfin Garwolin1:18.6337836.4642.17
54.Stefański Jakub06Wodnik Radom1:18.7837636.7742.01
55.Sakamoto Louis06Sikret Gliwice1:19.1337136.7642.37
56.Blicharz Wiktor06Fregata Kolbuszowa1:19.6536436.4843.17
57.Czyż Adam06SMS Galicja Kraków1:19.7136337.1342.58
58.Stefanyshyn Volodymyr06Jagiellonka Warszawa1:21.0934538.9442.15
59.Skubiszewski Filip06Czwórka Nakło1:21.1334438.0043.13
60.Szymański Bruno06MZOS Płock1:21.1734437.0044.17
61.Maszewski Mikołaj06Nawa Skierniewice1:21.5133937.7243.79
62.Kopera Tobiasz06Meduza Pajęczno1:21.8433539.5342.31
63.Mikołajewski Filip06Trójka Łódź1:22.1433237.8444.30
64.Sobczak Maciej06Aquatica Pawłowice1:22.1933137.6344.56
65.Surkov Kostiantyn06Cityzen Poznań1:22.5432738.3544.19
66.Stolarski Tadeusz06Warszawianka Warszawa1:23.6431440.1543.49
67.Pyzik Bartosz06Aquatica Pawłowice1:26.2228740.9745.25


<< TOP >>
Konkurencja 26
17/7/2021 - 12:01
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:17.63Szczepaniak Karolina00114Gorzow Wlkp.1/12/2007

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Piekarska Natalia06UKS 190 Łódź2:26.67635A30.4137.9144.7933.56
2.Smurzyńska Julia06SMS Galicja Kraków2:26.75634A31.1536.3243.2636.02
3.Król Gabriela06Wisła Puławy2:27.48625A31.2238.2145.5632.49
4.Rakowska Marta06MOS Opole2:27.52624A32.2239.0243.4632.82
5.Głowacka Weronika06IKS Konstancin2:27.90620A31.4740.7942.3933.25
6.Juda Aleksandra06Unia Oświęcim2:27.96619A31.5338.5243.4334.48
7.Jach Tamara06Śląsk Wrocław2:28.14617A32.5439.4641.6234.52
8.Sulak Antonina06Piątka Konstantynów Ł.2:28.30615A32.2237.4044.5634.12
9.Gomułka Weronika06UKS 190 Łódź2:28.37614B31.5237.9144.0134.93
10.Pityńska Klara06Śląsk Wrocław2:28.94607B31.7038.2043.6535.39
11.Szargiej Aleksandra06Żabianka Gdańsk2:29.66598B31.7538.0846.5133.32
12.Walkusz Hanna06Jedynka Solex Lębork2:32.44566B32.2340.3243.6236.27
13.Sojka Oliwia06Aqua Team Mikołów2:32.57564B32.7938.7645.0735.95
14.Janaszek-Seydlitz Zofia06GIM 92 Ursynów Warszawa2:32.76562B31.0740.8243.3037.57
15.Jasik Nikola06Wisła Puławy2:34.40545B31.9341.2745.5235.68
16.Ryfka Maja06Fala Kraśnik2:34.92539B32.3239.1946.4936.92
17.Traczyk Anna06Juvenia Wrocław2:35.18536R32.6039.4947.0436.05
18.Cyran Julia06Sokół Rzeszów2:35.52533R34.0139.9946.3835.14
19.Rulewska Julia06Ósemka Starogard Gd.2:35.6053232.9542.0446.1234.49
20.Nikiel Natalia06Park Wodny Tarn. Góry2:35.7153133.9440.3146.1535.31
21.Adamczyk Karolina06Jedynka Ożarów Maz.2:35.9152932.0341.8246.7135.35
22.Zielińska Zuzanna06Ikar Mielec2:36.4852333.9839.8547.5835.07
23.Kuklicz Iga06Omega Sokółka2:37.1951634.5640.3145.2937.03
24.Ażgin Marta06Neptun Gdańsk2:37.7151131.2940.5048.0637.86
25.Dukowska Anna06Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:38.0850732.7242.1548.2234.99
26.Kulczyńska Adriana06Piętnastka Bydgoszcz2:38.1250733.2540.5246.6637.69
27.Karolczak Pola06Piętnastka Bydgoszcz2:38.9050033.3240.7746.4238.39
28.Kędziora Vanessa06MOSM Tychy2:39.1949732.1242.9847.5236.57
29.Dobrowolska Magdalena06MTS Kwidzyn2:39.7049234.1535.31
30.Zawada Nikola06Kapry-Armexim Pruszków2:40.0248932.5843.4746.7037.27
31.Garnysz Alicja06Nowy KP Bielsko Biała2:40.5648433.1941.5048.4637.41
32.Mikuła Natalia06Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:40.7948235.1241.9746.0737.63
33.Wiszniewska Zuzanna06MOS Ełk2:41.0448034.3640.6448.2537.79
34.Bałdyga Kamila06Kormoran Olsztyn2:41.8147333.8041.0348.9138.07
35.Borowska Oliwia06UKS Ondraszek Bielsko-Biała2:41.9147233.2540.7049.4438.52
36.Wyrwał Faustyna06Wodnik Siemianowice Śl.2:42.3746834.2342.2149.8036.13
37.Bawolska Liwia06Juvenia Wrocław2:42.7946533.2442.4748.8038.28
38.Czuczwara Hanna06Neptun Stargard Szcz.2:42.8746433.6642.5850.0136.62
39.Kacar Melis06Polonia Warszawa2:44.3145233.1542.6850.3738.11
40.Kasińska Martyna06Park Wodny Tarn. Góry2:44.4045135.2642.8349.5336.78
41.Karwacka Kinga06Aquatica Pawłowice2:44.8944734.3842.7848.8138.92
42.Przytarska Magdalena06G-8 Bielany Warszawa2:44.9544632.5841.0850.6840.61
43.Mazurkiewicz Marta06Juvenia Wrocław2:45.7544034.9042.5650.6737.62
44.Aleksandrowicz Hanna06MKP Szczecin2:45.8543933.8141.9250.3439.78
45.Majchrzak Anna06SMS Victoria Racibórz2:46.9943034.8743.0249.4839.62
46.Fornal Hanna06UKS SP-149 Łódź2:47.6642535.6643.8650.1737.97
47.Pawłowska Lena06Trójka Łódź2:48.6441834.6044.2748.6741.10
48.Nowalińska Julia06Just Swim Jelenia Góra2:49.6541037.2143.0451.9437.46
49.Szczembara Kinga06Manta Kochłowice Ruda Śl.2:52.1239333.8845.4551.7341.06
50.Jędrzejczyk Paulina06Manta Kochłowice Ruda Śl.2:55.6337035.4345.6853.4741.05
51.Barańska Matylda06Trójka Łódź2:59.0734940.6247.3950.5440.52
52.Maranda Daria06Ostrobramska Warszawa3:01.4633537.7346.3054.7042.73
DYSKW.Solińska Patrycja06Ostrobramska Warszawa
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.  (Czas: 12:19)


<< TOP >>
Konkurencja 27
17/7/2021 - 12:25
Chłopców, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:07.19Konarski Maciej05214Oswiecim6/7/2019

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Popiel Mikołaj06Meduza Pajęczno2:11.04658A28.1933.6039.0230.23
2.Trojan Karol06Piętnastka Bydgoszcz2:17.65568A29.5634.9541.0832.06
3.Cholewa Wojciech06Solne Miasto Wieliczka2:18.16561A28.9836.0041.3031.88
4.Pacewicz Wiktor06UKS 190 Łódź2:19.10550A29.8534.0743.3531.83
5.Budny Maksymilian06Warta Poznań2:20.17537A29.2636.4041.6732.84
6.Popow Igor06Jedynka Ożarów Maz.2:20.28536A29.8234.3343.5432.59
7.Jarząb Tymoteusz06Gryf Dębica2:20.31536A28.5335.1741.9434.67
8.Styś Aleksander06Jagiellonka Warszawa2:20.39535A28.0735.3642.4734.49
9.Ciborowski Dominik06Warszawianka Warszawa2:20.63532B30.1034.6243.5932.32
10.Dubiel Wiktor06Żabianka Gdańsk2:20.67532B30.0135.9841.7032.98
11.Porwik Kacper06Piątka Chorzów2:20.93529B31.3036.8039.9632.87
12.Burzyński Oskar06MKP Szczecin2:21.18526B28.8837.6542.1132.54
13.Topolnicki Maksymilian06MOS Opole2:21.39524B30.0536.8842.1632.30
14.Handzlik Mateusz06Warszawianka Warszawa2:22.02517B29.0537.3541.9733.65
15.Urbański Maciej06Polonia Warszawa2:24.31492B29.6039.3543.3532.01
16.Sulkowski Maciej06Jagiellonia Swim Białystok2:24.37492B28.9238.3843.8433.23
17.Bachanek Jakub06G-8 Bielany Warszawa2:24.69489R29.1737.0043.7534.77
18.Szymanek Jakub06G-8 Bielany Warszawa2:25.19484R28.8639.0643.7933.48
19.Szarek Jan06Śląsk Wrocław2:25.9447630.2439.8541.8933.96
20.Kulik Maksymilian06Kormoran Olsztyn2:26.3147331.4739.5842.6932.57
21.Machulak Kamil06Unia Oświęcim2:26.7946830.1238.6244.1433.91
22.Nosal Łukasz06Warszawianka Warszawa2:26.8446730.2738.7844.4233.37
23.Ignar Szymon06Salmo Żory2:26.9846631.1239.9042.8533.11
24.Pliszka Jakub06Balti Bielawa2:27.4646229.7138.6945.5233.54
25.Gilski Łukasz06Kormoran Olsztyn2:27.6046031.3838.1943.5334.50
26.Kordjak Dawid06Solne Miasto Wieliczka2:27.6346030.5038.9044.7833.45
27.Zasada Wiktor06Piętnastka Bydgoszcz2:28.4045329.8539.7545.4833.32
28.Świderski Jonasz06Sejwal Rypin2:28.8544931.2738.8943.1735.52
29.Świstak Miłosz06Gryf Dębica2:29.2544530.8938.8644.7934.71
30.Gawenda Bartłomiej06UKS 48 Warszawa Śródmieście2:29.9743930.6142.1743.7533.44
31.Maziarz Mateusz06Jagiellonka Warszawa2:31.9342231.9839.9546.9933.01
32.Sondej Sebastian06MOSM Tychy2:32.2142032.0340.5143.3336.34
33.Krasowski Szymon06Warta Poznań2:32.3941831.0842.0242.8136.48
34.Skowron Hubert06Just Swim Jelenia Góra2:33.0141332.3441.2244.8434.61
35.Wójcik Szczepan06Fregata Kolbuszowa2:33.5340932.5440.3644.9435.69
36.Czyż Adam06SMS Galicja Kraków2:33.6140831.7038.8546.6336.43
37.Wrona Maciej06Warszawianka Warszawa2:34.1140432.4240.5445.4535.70
38.Rzemien Karol06Fregata Kolbuszowa2:35.2239632.4340.1448.2534.40
39.Iwaniuk Mateusz06Kapry-Armexim Pruszków2:36.4938629.4941.1447.5538.31
40.Kamiński Bartosz06G-8 Bielany Warszawa2:36.7538431.0941.2748.3936.00
41.Grzebinoga Franciszek06Omega Olkusz2:36.8038432.9640.1645.7537.93
42.Sobczak Maciej06Aquatica Pawłowice2:38.9236933.6842.0147.8935.34
43.Skubiszewski Filip06Czwórka Nakło2:39.3836533.0342.3145.7138.33
44.Koziński Jan06GIM 92 Ursynów Warszawa2:40.5335833.1841.5649.2636.53
45.Sobczak Tymoteusz06Czwórka Nakło2:44.0933534.1742.0951.0836.75
46.Szyra Robert06Aquatica Pawłowice2:44.3633334.2744.5748.7536.77
47.Pauszek Wojciech06Aquatica Pawłowice2:46.4732134.3142.5452.2137.41
48.Bancewicz Bartosz06Just Swim Jelenia Góra2:47.5531435.8944.3250.3437.00
49.Binasiewicz Aleksander06Just Swim Jelenia Góra2:57.1526636.0247.2954.6339.21
DYSKW.Lipus Bartosz06Aquatica Pawłowice
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.  (Czas: 12:51)
DYSKW.Rutkowski Franciszek06Warszawianka Warszawa
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.  (Czas: 12:51)


<< TOP >>
5 - Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.15 lat DZIEŃ III Finały17/7/2021 - 16:50


Konkurencja 18
17/7/2021 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat27.70Hofman Roksana102416Olsztyn3/7/2021

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Bubnowicz Waleria06Orka Grudziądz27.90671
2.Sobczak Zofia06Jagiellonka Warszawa28.04661
3.Rytter Paula06TP Zielona Góra29.02596
4.Łysakowska Karina06Piątka Konstantynów Ł.29.20585
5.Trojanowska Julia06STP Nowy Sącz29.37575
6.Siek Zuzanna06Wodnik Radom29.48569
Kolańczyk Wiktoria06Warta Poznań29.48569
8.Grela Amelia06TP Zielona Góra29.99540
Finał B
9.Lojewski Adrianna06GIM 92 Ursynów Warszawa29.49568
10.Walkusz Hanna06Jedynka Solex Lębork29.58563
11.Jasik Nikola06Wisła Puławy29.66558
12.Czubik Marta06G-8 Bielany Warszawa29.67558
13.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św.29.72555
14.Pancerz Oliwia06Unia Oświęcim30.34522
15.Kołodziejska Stefania06Delfin Gdynia30.36521
16.Górlicka Weronika06Wodnik Radom30.40518


<< TOP >>
Konkurencja 19
17/7/2021 - 17:03
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat24.54Czapla Kacper00316Oswiecim6/7/2019

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Brzóska Jan06G-8 Bielany Warszawa25.00706
2.Krucki Kajetan06Warta Poznań25.56661
3.Panasiuk Marcin06Wodnik Bielsk Podl.26.21613
4.Gorgosz Łukasz06Aquatica Pawłowice26.50593
5.Litwa Tomasz06Salwator Kraków26.56589
6.Polkowski Krzysztof06Polonia Warszawa26.59587
7.Malik Dawid06Manta Kochłowice Ruda Śl.26.74577
8.Sobiechowski Kajetan06TP Zielona Góra27.20548
Finał B
9.Nieznański Michał06Gryf Dębica27.06557
10.Oktabowicz Piotr06Olimpic Warka27.15551
11.Borek Maciej06Bałtyk Kołobrzeg27.19549
12.Lipiec Maciej06Śląsk Wrocław27.34540
13.Tobjasz Adam06GIM 92 Ursynów Warszawa27.36539
14.Pęczak Tomasz06Śląsk Wrocław27.46533
15.Kluska Maksymilian06Delfin Cieszyn27.68520
16.Bachanek Jakub06G-8 Bielany Warszawa27.91508


<< TOP >>
Konkurencja 20
17/7/2021 - 17:06
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat29.51Smurzyńska Julia03606Oświęcim17/7/2021

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Smurzyńska Julia06SMS Galicja Kraków29.29781
Czas lepszy od Rekordu Polski 15 lat
2.Janiszewska Natalia06Śląsk Wrocław29.96730
3.Kawa Paulina06Wodnik Siemianowice Śl.30.65682
4.Drynkowska Lena06G-8 Bielany Warszawa30.77674
5.Król Gabriela06Wisła Puławy31.26642
6.Włodarczyk Elena06Pingwiny Warszawa31.35637
7.Lis Magdalena06Swimland Olsztyn31.77612
8.Janik Julia06Omega Olkusz31.85607
Finał B
9.Mikołajczak Malwina06Warta Poznań31.92603
10.Musiał Maja06Słowianka Gorzów Wlkp.31.97601
11.Biegańska Aleksandra06Ostrobramska Warszawa32.03597
12.Chodorowska Lena06Atol Oleśnica32.11593
13.Próba Oliwia06G-8 Bielany Warszawa32.14591
14.Borkiewicz Klaudia06Iskra Konin32.35580
15.Rucińska Helena06Warszawianka Warszawa32.40577
16.Ryfka Maja06Fala Kraśnik32.71561


<< TOP >>
Konkurencja 21
17/7/2021 - 17:09
Chłopców, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat26.79Karolczak Jan05114Lublin16/7/2016

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Paszkowski Błażej06Fala Kraśnik27.70650
2.Lucow Jan06Polonia Warszawa27.84640
3.Brzozowski Bartosz06G-8 Bielany Warszawa28.04627
Krucki Kajetan06Warta Poznań28.04627
5.Dubiniak Kacper06G-8 Bielany Warszawa28.22615
6.Popow Igor06Jedynka Ożarów Maz.28.24613
7.Konkel Filip06Skalar Słupsk28.52595
8.Pacewicz Wiktor06UKS 190 Łódź28.91572
Finał B
9.Madey Konrad06GOS Raszyn28.37605
10.Czuba Adrian06Unia Oświęcim29.16557
Ciborowski Dominik06Warszawianka Warszawa29.16557
12.Koch Mikołaj06Trójka Łódź29.18556
13.Starzyński Filip06Aquapark Wągrowiec29.20555
14.Tusk Szymon06Znicz Koszalin29.30549
15.Kończyło Szymon06SMS Victoria Racibórz29.32548
16.Tobjasz Adam06GIM 92 Ursynów Warszawa29.71527


<< TOP >>
Konkurencja 22
17/7/2021 - 17:22
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:16.14Knop Aleksandra01605Lodz26/5/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Miłek Alicja06Solne Miasto Wieliczka4:26.65697
50m:
100m:
29.54
1:01.74
29.54
32.20
150m:
200m:
1:35.04
2:09.18
33.30
34.14
250m:
300m:
2:43.40
3:17.75
34.22
34.35
350m:
400m:
3:52.42
4:26.65
34.67
34.23
2.Maciak Julia06Muszelka Warszawa4:28.87680
50m:
100m:
30.12
1:03.48
30.12
33.36
150m:
200m:

2:11.71
250m:
300m:
2:45.83
3:20.25
34.12
34.42
350m:
400m:
3:54.92
4:28.87
34.67
33.95
3.Czubak Maria06IKS Konstancin4:30.52667
50m:
100m:
29.81
1:02.89
29.81
33.08
150m:
200m:
1:37.22
2:12.25
34.33
35.03
250m:
300m:
2:47.41
3:22.52
35.16
35.11
350m:
400m:
3:57.11
4:30.52
34.59
33.41
4.Gorczyca Gabriela06SMS Galicja Kraków4:30.72666
50m:
100m:
30.92
1:04.35
30.92
33.43
150m:
200m:
1:38.77
2:13.72
34.42
34.95
250m:
300m:
2:48.49
3:23.09
34.77
34.60
350m:
400m:
3:57.48
4:30.72
34.39
33.24
5.Rudomina Agnieszka06Żabianka Gdańsk4:33.26647
50m:
100m:
31.26
1:05.30
31.26
34.04
150m:
200m:
1:40.28
2:15.36
34.98
35.08
250m:
300m:
2:50.72
3:25.76
35.36
35.04
350m:
400m:
4:00.29
4:33.26
34.53
32.97
6.Rąp Apolonia06Znicz Koszalin4:36.19627
50m:
100m:
31.27
1:05.08
31.27
33.81
150m:
200m:
1:40.21
2:15.79
35.13
35.58
250m:
300m:
2:51.46
3:27.72
35.67
36.26
350m:
400m:
4:02.92
4:36.19
35.20
33.27
7.Łazarz Milena06Unia Oświęcim4:38.70610
50m:
100m:
31.66
1:06.09
31.66
34.43
150m:
200m:
1:41.23
2:16.76
35.14
35.53
250m:
300m:
2:52.26
3:28.07
35.50
35.81
350m:
400m:
4:03.60
4:38.70
35.53
35.10
8.Walczak Barbara06G-8 Bielany Warszawa4:39.50605
50m:
100m:
31.19
1:05.15
31.19
33.96
150m:
200m:
1:40.36
2:16.02
35.21
35.66
250m:
300m:
2:51.49
3:27.70
35.47
36.21
350m:
400m:
4:04.18
4:39.50
36.48
35.32
Finał B
9.Wilk Anna06Fala Kraśnik4:36.45625
50m:
100m:
30.91
1:05.31
30.91
34.40
150m:
200m:
1:41.02
2:16.67
35.71
35.65
250m:
300m:
2:52.01
3:27.78
35.34
35.77
350m:
400m:
4:02.88
4:36.45
35.10
33.57
10.Chmielewska Aleksandra06Olimpijczyk Suwałki4:37.02621
50m:
100m:
31.45
1:05.52
31.45
34.07
150m:
200m:
1:40.77
2:15.99
35.25
35.22
250m:
300m:
2:51.56
3:27.42
35.57
35.86
350m:
400m:
4:03.24
4:37.02
35.82
33.78
11.Kusion Judyta06Unia Oświęcim4:38.60611
50m:
100m:
30.94
1:04.69
30.94
33.75
150m:
200m:
1:41.28
2:16.96
36.59
35.68
250m:
300m:
2:53.14
3:29.06
36.18
35.92
350m:
400m:
4:04.84
4:38.60
35.78
33.76
12.Chłąd Zuzanna06MOS Opole4:47.76554
50m:
100m:
31.45
1:06.34
31.45
34.89
150m:
200m:
1:42.13
2:18.68
35.79
36.55
250m:
300m:
2:55.86
3:33.64
37.18
37.78
350m:
400m:
4:11.49
4:47.76
37.85
36.27
13.Świdnicka Kamila06Neptun Świdnica4:49.61544
50m:
100m:
32.01
1:07.61
32.01
35.60
150m:
200m:
1:45.03
2:22.47
37.42
37.44
250m:
300m:
3:00.37
3:38.16
37.90
37.79
350m:
400m:
4:15.62
4:49.61
37.46
33.99
14.Hubert Julia06MKP Szczecin4:49.71543
50m:
100m:
31.74
1:07.55
31.74
35.81
150m:
200m:
1:44.39
2:21.69
36.84
37.30
250m:
300m:
2:59.21
3:36.71
37.52
37.50
350m:
400m:
4:13.78
4:49.71
37.07
35.93
15.Szachmytowska Lena06MTS Kwidzyn4:50.17541
50m:
100m:
32.29
1:08.36
32.29
36.07
150m:
200m:
1:45.22
2:22.80
36.86
37.58
250m:
300m:
3:00.31
3:37.96
37.51
37.65
350m:
400m:
4:15.03
4:50.17
37.07
35.14
16.Bałdyga Kamila06Kormoran Olsztyn4:57.86500
50m:
100m:
32.37
1:07.70
32.37
35.33
150m:
200m:
1:45.37
2:23.56
37.67
38.19
250m:
300m:
3:01.91
3:40.69
38.35
38.78
350m:
400m:
4:19.56
4:57.86
38.87
38.30


<< TOP >>
Konkurencja 23
17/7/2021 - 17:33
Chłopców, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:00.04Daszkiewicz Michał01006Oswiecim14/7/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Filipiak Mikołaj06Żabianka Gdańsk4:01.93752
50m:
100m:
28.09
58.74
28.09
30.65
150m:
200m:
1:29.96
2:01.13
31.22
31.17
250m:
300m:
2:31.42
3:02.04
30.29
30.62
350m:
400m:
3:32.87
4:01.93
30.83
29.06
2.Laryś Jerzy06Muszelka Warszawa4:06.23713
50m:
100m:
28.43
58.88
28.43
30.45
150m:
200m:
1:30.08
2:01.28
31.20
31.20
250m:
300m:
2:32.57
3:03.91
31.29
31.34
350m:
400m:
3:35.16
4:06.23
31.25
31.07
3.Mienicki Rafał06UKS 48 Warszawa Śródmieście4:11.01673
50m:
100m:
28.40
59.47
28.40
31.07
150m:
200m:
1:30.67
2:02.08
31.20
31.41
250m:
300m:
2:34.41
3:06.63
32.33
32.22
350m:
400m:
3:39.41
4:11.01
32.78
31.60
4.Ciechomski Rafał06Astoria Bydgoszcz4:14.07649
50m:
100m:
28.22
59.63
28.22
31.41
150m:
200m:
1:31.43
2:03.98
31.80
32.55
250m:
300m:
2:36.75
3:09.45
32.77
32.70
350m:
400m:
3:42.12
4:14.07
32.67
31.95
5.Fronczak Antoni06G-8 Bielany Warszawa4:16.10634
50m:
100m:
29.20
1:00.38
29.20
31.18
150m:
200m:
1:32.71
2:05.50
32.33
32.79
250m:
300m:
2:38.26
3:11.23
32.76
32.97
350m:
400m:
3:44.27
4:16.10
33.04
31.83
6.Kapała Bartosz06Kormoran Olsztyn4:16.65630
50m:
100m:
30.32
1:03.09
30.32
32.77
150m:
200m:
1:36.23
2:09.38
33.14
33.15
250m:
300m:
2:41.69
3:13.81
32.31
32.12
350m:
400m:
3:45.74
4:16.65
31.93
30.91
7.Świderski Julian06Trójka Łódź4:20.60602
50m:
100m:
29.47
1:02.61
29.47
33.14
150m:
200m:
1:36.1933.58250m:
300m:
2:43.24
3:16.49

33.25
350m:
400m:
3:49.47
4:20.60
32.98
31.13
8.Zalewski Jacek06Posnania Poznań4:23.07585
50m:
100m:
29.31
1:01.28
29.31
31.97
150m:
200m:
1:34.18
2:07.34
32.90
33.16
250m:
300m:
2:41.49
3:15.76
34.15
34.27
350m:
400m:
3:50.10
4:23.07
34.34
32.97
Finał B
9.Sokołowski Franciszek06Dwójka Morena Gdańsk4:22.36590
50m:
100m:
30.19
1:03.05
30.19
32.86
150m:
200m:
1:36.32
2:10.33
33.27
34.01
250m:
300m:
2:43.84
3:17.60
33.51
33.76
350m:
400m:
3:50.59
4:22.36
32.99
31.77
10.Pera Marcin06Wodnik Siemianowice Śl.4:22.42589
50m:
100m:
29.24
1:02.24
29.24
33.00
150m:
200m:
1:36.09
2:10.49
33.85
34.40
250m:
300m:
2:44.66
3:18.63
34.17
33.97
350m:
400m:
3:51.30
4:22.42
32.67
31.12
11.Leśniewski Wiktor06Polonia Warszawa4:22.72587
50m:
100m:
30.01
1:03.58
30.01
33.57
150m:
200m:
1:37.50
2:11.50
33.92
34.00
250m:
300m:
2:44.82
3:18.31
33.32
33.49
350m:
400m:
3:51.44
4:22.72
33.13
31.28
12.Wójcik Rafał06Fala Kraśnik4:23.90579
50m:
100m:
29.64
1:02.72
29.64
33.08
150m:
200m:
1:36.45
2:10.38
33.73
33.93
250m:
300m:
2:44.11
3:18.11
33.73
34.00
350m:
400m:
3:51.94
4:23.90
33.83
31.96
13.Borski Mikołaj06Tri-Team Rumia4:25.12571
50m:
100m:
30.27
1:03.03
30.27
32.76
150m:
200m:
1:36.70
2:10.63
33.67
33.93
250m:
300m:
2:44.18
3:18.13
33.55
33.95
350m:
400m:
3:52.02
4:25.12
33.89
33.10
14.Jasiński Kacper06Korona-Swim Kielce4:26.44563
50m:
100m:
29.50
1:02.42
29.50
32.92
150m:
200m:
1:36.42
2:10.36
34.00
33.94
250m:
300m:
2:44.37
3:18.81
34.01
34.44
350m:
400m:
3:53.22
4:26.44
34.41
33.22
15.Bródka Bartosz06MTS Kwidzyn4:27.37557
50m:
100m:
30.15
1:03.78
30.15
33.63
150m:
200m:
1:37.85
2:11.86
34.07
34.01
250m:
300m:
2:45.94
3:20.58
34.08
34.64
350m:
400m:
3:54.56
4:27.37
33.98
32.81
16.Szarek Jan06Śląsk Wrocław4:32.29527
50m:
100m:
30.56
1:05.11
30.56
34.55
150m:
200m:
1:39.25
2:14.08
34.14
34.83
250m:
300m:
2:48.66
3:23.64
34.58
34.98
350m:
400m:
3:57.77
4:32.29
34.13
34.52


<< TOP >>
Konkurencja 24
17/7/2021 - 17:54
Dziewcząt, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:10.43Krawczyk Paulina00416Gorzow Wlkp.13/7/2008

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Sobczak Zofia06Jagiellonka Warszawa1:10.8274233.4837.34
2.Bielawa Anna06Tri-Team Rumia1:13.1167434.9538.16
3.Jarosz Helena06Omega Olkusz1:13.5066434.2339.27
4.Wrona Ewa06Unia Oświęcim1:13.6965934.6839.01
5.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św.1:13.8265534.6939.13
6.Lechowska Magdalena06Śląsk Wrocław1:13.8365534.6539.18
7.Bętkowska Zuzanna06SMS Galicja Kraków1:15.3861535.0240.36
8.Drynkowska Lena06G-8 Bielany Warszawa1:15.4161534.3641.05
Finał B
9.Szydło Amelia06Delfin Krapkowice1:16.9857836.3440.64
10.Chojnacka Kinga06MTS Kwidzyn1:18.0755436.2241.85
11.Karolczak Pola06Piętnastka Bydgoszcz1:18.5154536.3742.14
12.Gruszczyńska Aleksandra06G-8 Bielany Warszawa1:18.7653936.8641.90
13.Sobek Iga06Żabianka Gdańsk1:18.8353837.1941.64
14.Gawełko Zuzanna06Wisła Puławy1:19.4952536.9542.54
15.Szabrańska Oliwia06GIM 92 Ursynów Warszawa1:19.6852136.5543.13
16.Kuklicz Iga06Omega Sokółka1:19.9551637.1242.83


<< TOP >>
Konkurencja 25
17/7/2021 - 17:59
Chłopców, 100m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:04.62Siemiński Piotr02314Hodmezovasarhely (HUN)12/12/2015

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Maksajda Kacper06Skalar Słupsk1:04.9967030.4734.52
2.Lenczowski Jakub06Gryf Dębica1:07.7459231.1136.63
3.Włoczewski Karol06Orka Ciechanów1:07.7859032.0535.73
4.Lewenhaupt Oskar06Trójka Łódź1:08.0158532.0435.97
5.Paprocki Leszek06G-8 Bielany Warszawa1:08.6756831.5037.17
6.Filipiak Maciej06Żabianka Gdańsk1:10.3852732.6337.75
7.Topp Filip06G-8 Bielany Warszawa1:10.6352233.2037.43
8.Kapuśniak Maksym06Lublinianka Lublin1:11.3750633.0738.30
Finał B
9.Goś Mikołaj06Siódemka Gdynia1:09.7254332.9436.78
10.Rżyski Michał06Kormoran Olsztyn1:11.1251133.9737.15
11.Kriukow Aleksander06UKS 307 Warszawa1:11.1851033.4737.71
12.Krasowski Szymon06Warta Poznań1:11.2850833.7237.56
13.Wasilewski Kacper06G-8 Bielany Warszawa1:11.4850333.3838.10
14.Guzik Mikołaj06Omega Olkusz1:13.1047134.0639.04
15.Kucharski Karol06Nowy KP Bielsko Biała1:13.3346634.6138.72
16.Hryniszyn Igor06Motyl MOSiR St. Wola1:13.5346234.0939.44


<< TOP >>
Konkurencja 26
17/7/2021 - 18:13
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:17.63Szczepaniak Karolina00114Gorzow Wlkp.1/12/2007

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Smurzyńska Julia06SMS Galicja Kraków2:23.6567631.4734.7741.7535.66
2.Juda Aleksandra06Unia Oświęcim2:25.1765530.8938.3342.2633.69
3.Piekarska Natalia06UKS 190 Łódź2:25.3765331.2437.5243.9532.66
4.Sulak Antonina06Piątka Konstantynów Ł.2:26.9763131.9136.9143.9734.18
5.Jach Tamara06Śląsk Wrocław2:27.0863032.4338.6941.1634.80
6.Głowacka Weronika06IKS Konstancin2:27.5862431.2740.5341.5334.25
7.Król Gabriela06Wisła Puławy2:29.1860431.1237.9644.9335.17
8.Rakowska Marta06MOS Opole2:30.1059331.6738.7444.1235.57
Finał B
9.Gomułka Weronika06UKS 190 Łódź2:26.7363530.8136.8843.9135.13
10.Pityńska Klara06Śląsk Wrocław2:29.1660431.5138.6343.8035.22
11.Sojka Oliwia06Aqua Team Mikołów2:30.5358832.0038.6544.7135.17
12.Janaszek-Seydlitz Zofia06GIM 92 Ursynów Warszawa2:31.0058231.6641.1343.1635.05
13.Walkusz Hanna06Jedynka Solex Lębork2:31.1558031.8839.3343.9935.95
14.Jasik Nikola06Wisła Puławy2:34.2354631.5141.4445.8135.47
15.Ryfka Maja06Fala Kraśnik2:37.2851531.5039.1547.1939.44
16.Traczyk Anna06Juvenia Wrocław2:37.8750933.2539.5847.9037.14


<< TOP >>
Konkurencja 27
17/7/2021 - 18:20
Chłopców, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:07.19Konarski Maciej05214Oswiecim6/7/2019

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Popiel Mikołaj06Meduza Pajęczno2:10.1767127.9333.4538.8629.93
2.Trojan Karol06Piętnastka Bydgoszcz2:14.6960628.5634.3639.8131.96
3.Jarząb Tymoteusz06Gryf Dębica2:16.3558429.1434.3640.6232.23
4.Cholewa Wojciech06Solne Miasto Wieliczka2:16.9557628.4435.5741.1131.83
5.Styś Aleksander06Jagiellonka Warszawa2:17.1957328.1034.7241.4032.97
6.Pacewicz Wiktor06UKS 190 Łódź2:18.5255729.2533.7543.2632.26
7.Popow Igor06Jedynka Ożarów Maz.2:19.4454629.0734.3243.3132.74
8.Budny Maksymilian06Warta Poznań2:22.0051729.2636.2742.4434.03
Finał B
9.Porwik Kacper06Piątka Chorzów2:18.8955230.9235.7939.5732.61
10.Ciborowski Dominik06Warszawianka Warszawa2:19.4154629.6434.1843.1632.43
11.Topolnicki Maksymilian06MOS Opole2:20.3653530.3536.4241.1232.47
12.Handzlik Mateusz06Warszawianka Warszawa2:20.4153529.1637.0741.2832.90
13.Dubiel Wiktor06Żabianka Gdańsk2:22.2551429.3135.8343.3933.72
14.Burzyński Oskar06MKP Szczecin2:23.7849829.2038.5543.2532.78
15.Sulkowski Maciej06Jagiellonia Swim Białystok2:23.9749628.6638.7643.9732.58
16.Urbański Maciej06Polonia Warszawa2:26.1347428.5839.7544.0033.80


<< TOP >>
Konkurencja 28
17/7/2021 - 18:47
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat3:59.10Polonia Warszawa09514Oświęcim14/7/2018

Punkty: FINA 2021
PozycjaCzasPkt.
1.Śląsk Wrocław 1Śląsk Wrocław4:02.67648
Janiszewska Natalia
Jach Tamara
+0,68
+0,34
28.19
30.41
59.14
1:03.15
Pityńska Klara
Lechowska Magdalena
+0,13
+0,10

28.32
1:01.39
58.99
2.G-8 Bielany Warszawa 1G-8 Bielany Warszawa4:04.98630
Walczak Barbara
Drynkowska Lena
06
06
29.34
30.34
1:01.20
1:03.43
Staroń Aniela
Czubik Marta
06
06
28.11
28.36
1:00.27
1:00.08
3.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.4:08.39604
Szafrańska Malwina
Celińska Małgorzata
06
06
30.24
29.76
1:02.40
1:02.72
Sadłos Zofia
Kamińska Zuzanna
06
06
30.23
28.60
1:02.81
1:00.46
4.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim4:11.02585
Juda Aleksandra
Wrona Ewa

+0,34
30.53
29.77
1:02.66
1:02.88
Łazarz Milena
Kusion Judyta
+0,35
+0,48
29.89
30.28
1:02.62
1:02.86
5.G-8 Bielany Warszawa 2G-8 Bielany Warszawa4:11.04585
Próba Oliwia
Jagodzińska Klaudia
+0,76
+0,52
28.95
28.92
1:00.70
1:01.71
Gruszczyńska Aleksandra
Przytarska Magdalena
+0,24
+0,42
28.53
30.29
1:03.79
1:04.84
6.Słowianka Gorzów Wlkp. 1Słowianka Gorzów Wlkp.4:14.85559
Musiał Maja
Januszke Marcelina
06
06
29.93
30.25
1:01.28
1:03.97
Pielech Pola
Piotrowska Oliwia
06
06
30.55
30.24
1:05.44
1:04.16
7.Żabianka Gdańsk 1Żabianka Gdańsk4:14.89559
Rudomina Agnieszka
Klofczyńska Maja
30.06
30.87
1:01.63
1:05.75
Paradowska Oliwia
Szargiej Aleksandra

+0,54
31.07
29.71
1:05.15
1:02.36
8.Juvenia Wrocław 1Juvenia Wrocław4:22.48512
Traczyk Anna
Shevhenko Daria

+0,25
30.96
30.98
1:05.02
1:04.48
Mazurkiewicz Marta
Bawolska Liwia
+0,17
+0,31
31.91
30.44
1:08.41
1:04.57
9.Ostrobramska Warszawa 1Ostrobramska Warszawa4:23.11508
Bogacka Aleksandra
Grabowska Magdalena
+0,83
+0,57
31.55
32.00
1:07.11
1:08.09
Miękus Alicja
Biegańska Aleksandra
+0,43
+0,15
31.06
28.10
1:07.15
1:00.76
10.Wodnik Siemianowice Śl. 1Wodnik Siemianowice Śl.4:23.55506
Gagatek Natalia
Brachaczek Emilia
+0,61
+0,28
30.94
32.03
1:06.21
1:06.60
Kawa Paulina
Wyrwał Faustyna
+0,28
+0,42
31.14
31.58
1:05.30
1:05.44
11.Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa4:23.69505
Wilanowska Karina
Konewko Aleksandra
+0,56
+0,58
30.71
30.85
1:06.36
1:04.90
Błaszczyk Wiktoria
Kacar Melis
30.21
31.79
1:04.87
1:07.56
12.MTS Kwidzyn 1MTS Kwidzyn4:24.04503
Dobrowolska Magdalena
Chojnacka Kinga
+0,73
+0,37
31.17
31.97
1:04.26
1:06.97
Grześkowiak Amelia
Szachmytowska Lena
+0,62
+0,53
32.17
31.14
1:07.75
1:05.06
13.Kormoran Olsztyn 1Kormoran Olsztyn4:26.75488
Bałdyga Kamila
Kowalska Wiktoria

+0,38
31.22
30.90
1:05.40
1:04.79
Zduniak Zuzanna
Szczudło Alicja
+0,2033.44
32.16
1:09.16
1:07.40
14.Piętnastka Bydgoszcz 1Piętnastka Bydgoszcz4:28.44479
Brucka Julia
Kulczyńska Adriana
06
06
32.24
30.55
1:08.11
1:05.84
Matjakowska Julia
Karolczak Pola
06
06
33.32
30.01
1:10.13
1:04.36
15.UKS Ondraszek Bielsko-Biała 1UKS Ondraszek Bielsko-Biała4:35.05445
Kuder Aleksandra
Nejfeld Wiktoria
+0,80
+0,36
31.10
33.17
1:06.26
1:10.29
Duhl Maja
Borowska Oliwia
+0,31
+0,27
33.62
32.47
1:10.46
1:08.04


<< TOP >>
Konkurencja 29
17/7/2021 - 18:58
Chłopców, 4 x 100m dowolny

15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat3:38.62G-8 Bielany Warszawa05114Ostrowiec Św.11/7/2015

Punkty: FINA 2021
PozycjaCzasPkt.
1.G-8 Bielany Warszawa 1G-8 Bielany Warszawa3:40.30623
Paprocki Leszek
Fronczak Antoni
+0,60
+0,39
26.35
25.87
54.68
55.99
Brzozowski Bartosz
Brzóska Jan
+0,37
+0,30
26.74
25.07
56.63
53.00
2.Śląsk Wrocław 1Śląsk Wrocław3:43.73595
Lipiec Maciej
Worobij Adrian
+0,69
+0,63
26.54
26.97
55.24
56.94
Pęczak Tomasz
Szarek Jan
+0,06
+0,44
26.54
26.07
55.42
56.13
3.Gryf Dębica 1Gryf Dębica3:45.73579
Nieznański Michał
Lenczowski Jakub
+0,62
+0,39
26.89
26.80
55.39
55.90
Świstak Miłosz
Jarząb Tymoteusz
+0,23
+0,31
26.98
26.29
58.71
55.73
4.Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa3:46.19576
Polkowski Krzysztof
Lucow Jan
06
06
26.04
27.11
54.43
59.04
Urbański Maciej
Leśniewski Wiktor
06
06
27.35
26.32
57.02
55.70
5.Aquatica Pawłowice 1Aquatica Pawłowice3:46.26575
Kałuża Mateusz
Gorgosz Łukasz
06
06
27.12
25.43
57.68
54.84
Lipus Bartosz
Kurpis Maksymilian
06
06
26.29
26.54
57.22
56.52
6.Trójka Łódź 1Trójka Łódź3:47.16569
Lewenhaupt Oskar
Świderski Julian
+0,77
+0,53
27.01
25.92
55.91
55.31
Koch Mikołaj
Ledzion Szymon
+0,45
+0,85
25.99
28.79
56.08
59.86
7.G-8 Bielany Warszawa 2G-8 Bielany Warszawa3:47.58565
Topp Filip
Bachanek Jakub
+0,5627.25
27.94
56.62
57.24
Dubiniak Kacper
Szymanek Jakub
+0,1126.03
27.64
56.10
57.62
8.Manta Kochłowice Ruda Śl. 1Manta Kochłowice Ruda Śl.3:51.05540
Pawlaczyk Jakub
Melkowski Jakub
+0,67
+0,40
27.99
27.70
58.94
58.19
Jarek Oskar
Malik Dawid
+0,59
+0,40
27.95
25.82
59.80
54.12
9.Żabianka Gdańsk 1Żabianka Gdańsk3:51.70536
Filipiak Maciej
Chabowski Nathaniel
06
06
27.55
27.76
58.57
59.09
Dubiel Wiktor
Filipiak Mikołaj
06
06
27.96
26.52
59.24
54.80
10.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim3:52.93527
Machulak Kamil
Czuba Adrian
+0,74
+0,28
27.71
27.76
58.62
57.61
Woźnicki Dominik
Czerwik Krzysztof
+0,31
+0,51
28.03
28.12
58.67
58.03
11.Warta Poznań 1Warta Poznań3:53.23525
Krucki Kajetan
Budny Maksymilian
06
06
26.49
26.95
55.62
58.34
Jarecki Bartosz
Krasowski Szymon
06
06
27.91
28.28
1:00.62
58.65
12.Juvenia Wrocław 1Juvenia Wrocław3:54.00520
Grudziński Karol
Czarny Maksymilian
+0,63
+0,45
27.18
28.05
57.49
59.45
Nowak Oskar
Dyrda Michał
+0,48
+0,51
27.78
26.76
1:00.41
56.65
13.Słowianka Gorzów Wlkp. 1Słowianka Gorzów Wlkp.3:54.55516
Rystwej Maksymilian
Michniewicz Marcel
+0,56
-0,01
27.03
26.91
57.93
58.42
Paradowski Michał
Butrym Maksym
+0,11
+0,09
28.03
27.79
59.78
58.42
14.Kormoran Olsztyn 1Kormoran Olsztyn3:55.67509
Kaczmarek Michał
Rżyski Michał
+0,71
+0,32
28.13
27.39
59.11
57.58
Kamianka Piotr
Kapała Bartosz
28.79
28.35
1:00.55
58.43
15.SMS Galicja Kraków 1SMS Galicja Kraków3:56.07507
Olszowski Mikołaj
Suchan Jakub
+0,72
+0,18
27.55
28.49
58.40
1:00.59
Hańderek Mateusz
Caba Stanisław
+0,30
+0,26
27.87
26.99
59.53
57.55
16.Jagiellonka Warszawa 1Jagiellonka Warszawa3:56.90501
Majewski Kacper
Gawlik Kacper
+0,71
+0,36
26.74
29.08
55.82
1:01.35
Styś Aleksander
Maziarz Mateusz
+0,30
+0,27
28.58
28.24
1:00.14
59.59
17.Warszawianka Warszawa 1Warszawianka Warszawa3:57.18499
Rutkowski Franciszek
Nosal Łukasz
+0,69
+0,14
28.14
27.92
1:00.38
59.16
Handzlik Mateusz
Ciborowski Dominik
+0,40
+0,52
29.05
27.25
1:00.44
57.20
18.Wodnik Radom 1Wodnik Radom3:57.79496
Szymański Igor
Stefański Jakub
+0,58
+0,36
28.42
29.28
58.67
1:01.78
Ziębakowski Marek
Staniak Mikołaj
+0,16
+0,22
27.58
27.46
59.20
58.14
19.Polonia Warszawa 2Polonia Warszawa4:00.07482
Weikum Kacper
Zawistowski Patryk
06
06
28.19
28.22
59.18
1:00.46
Bartłomiejczyk Ignacy
Czarnomski Mateusz
06
06
27.97
28.44
59.13
1:01.30
20.Lublinianka Lublin 1Lublinianka Lublin4:01.55473
Kapuśniak Maksym
Stępniak Aleksander
06
06
26.81
29.66
57.15
1:07.76
Gordziejko Konrad
Michałek Krzysztof
06
06
28.71
26.99
59.01
57.63
21.Omega Olkusz 1Omega Olkusz4:03.08464
Mędrek Krzysztof
Grzebinoga Franciszek
+0,86
29.35
58.53
1:02.99
Guzik Mikołaj
Choma Maksym

+0,39
29.15
27.73
1:01.74
59.82
22.G-8 Bielany Warszawa 3G-8 Bielany Warszawa4:03.41462
Wasilewski Kacper
Kubiak Olivier
+0,7027.49
29.43
59.63
1:01.90
Radomski Filip
Gliński Oskar

0.00
28.24
28.63
1:00.33
1:01.55
23.Kormoran Olsztyn 2Kormoran Olsztyn4:07.06442
Kulik Maksymilian
Chodań Maciej
+0,60
+0,25
28.84
29.60
1:00.71
1:01.71
Pokrętowski Karol
Dragun Oliwier

+0,45
29.90
28.61
1:03.23
1:01.41
DYSKW.Aquatica Pawłowice 2Aquatica Pawłowice
S1 - Pływak utraciły kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).  (Czas: 19:12)
Przybyło Jan, Pyzik Bartosz, Pauszek Wojciech, Rak Jan


<< TOP >>
6 - Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.15 lat DZIEŃ IV Eliminacje18/7/2021 - 9:00


Konkurencja 30
18/7/2021 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:11.36Olczak Mirela00104Belgrade (SRB)30/7/2008

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Piekarska Natalia06UKS 190 Łódź2:21.85633A31.7236.2436.7637.13
2.Gorczyca Gabriela06SMS Galicja Kraków2:26.83570A32.6737.3238.5738.27
3.Rulewska Julia06Ósemka Starogard Gd.2:26.85570A33.1137.3738.3338.04
4.Duzowska Martyna06Delfin Gdynia2:27.56562A32.4837.6538.5338.90
5.Gomułka Weronika06UKS 190 Łódź2:29.80537A32.0037.8139.1840.81
6.Juda Aleksandra06Unia Oświęcim2:32.66508A33.7138.5039.9240.53
7.Walkusz Hanna06Jedynka Solex Lębork2:35.92476A33.5140.0642.2840.07
8.Furmańska Julia06Nawa Skierniewice2:35.93476A33.9839.8141.0641.08
9.Rapczewska Aleksandra06Jagiellonia Swim Białystok2:37.76460B34.0739.8041.1742.72
10.Jasik Nikola06Wisła Puławy2:39.43446B33.7041.6042.8941.24
11.Zielińska Zuzanna06Ikar Mielec2:40.02441B36.0240.5642.2541.19
12.Garnysz Alicja06Nowy KP Bielsko Biała2:40.16439B34.2740.8941.8543.15
13.Biegańska Aleksandra06Ostrobramska Warszawa2:40.95433B33.2440.6142.7344.37
14.Naklicka Izabela06Orka Zamość2:41.21431B35.5541.3543.3840.93
15.Nikiel Natalia06Park Wodny Tarn. Góry2:41.64427B35.9440.2442.1443.32
16.Skoczylas Milena06Unia Busko Zdrój2:43.35414B33.3141.0244.1744.85
17.Szweda Jowita06Unia Oświęcim2:46.80389R35.9043.0343.8344.04
18.Fornal Hanna06UKS SP-149 Łódź2:48.37378R36.1143.2644.5344.47
19.Kużaj Paulina06MMKS Kędzierzyn-Koźle2:52.4235235.7741.7647.4447.45
20.Piotrowska Oliwia06Słowianka Gorzów Wlkp.2:53.1434836.7943.6346.0446.68
21.Kacar Melis06Polonia Warszawa2:55.2933535.2643.3248.2248.49


<< TOP >>
Konkurencja 31
18/7/2021 - 9:11
Chłopców, 200m motylkowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:01.06Chmielewski Krzysztof05614Baku (AZE)23/7/2019

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Laryś Jerzy06Muszelka Warszawa2:11.11602A29.8933.7033.7433.78
2.Popiel Mikołaj06Meduza Pajęczno2:11.26600A29.2334.4435.1332.46
3.Burzyński Oskar06MKP Szczecin2:14.35559A30.0535.0935.3833.83
4.Pera Marcin06Wodnik Siemianowice Śl.2:15.36547A30.0634.4035.4035.50
5.Ciechomski Rafał06Astoria Bydgoszcz2:15.99539A28.8634.0836.2136.84
6.Janiszewski Mateusz06UKS 190 Łódź2:16.03539A30.1234.5335.7335.65
7.Łukasik Oliwier06CSiR MOS Dąbrowie Grn.2:16.85529A29.7634.9736.0836.04
8.Grudziński Karol06Juvenia Wrocław2:16.98528A30.8435.2736.4034.47
9.Styś Aleksander06Jagiellonka Warszawa2:17.75519B29.4333.9636.6037.76
10.Szymański Igor06Wodnik Radom2:20.51489B29.9634.2037.9938.36
11.Woźnicki Dominik06Unia Oświęcim2:20.69487B32.0336.2636.5235.88
12.Jabłoński Kacper06Sejwal Rypin2:20.88485B30.2534.6437.0338.96
13.Cholewa Wojciech06Solne Miasto Wieliczka2:21.26481B31.0435.8636.9437.42
14.Wójcik Rafał06Fala Kraśnik2:22.50469B32.0135.9537.1337.41
15.Oktabowicz Piotr06Olimpic Warka2:22.83465B29.3034.4237.8541.26
16.Kordjak Dawid06Solne Miasto Wieliczka2:23.71457B32.7737.1937.4136.34
17.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św.2:24.86446R29.8735.6638.2741.06
18.Urbański Maciej06Polonia Warszawa2:27.16426R31.7537.3339.6638.42
19.Handzlik Mateusz06Warszawianka Warszawa2:27.3042432.0236.9439.1839.16
20.Dubiel Wiktor06Żabianka Gdańsk2:27.7442131.1437.5340.5238.55
21.Świstak Miłosz06Gryf Dębica2:27.7742032.8137.8938.5338.54
22.Kozak Jan06Olimpia Lublin2:28.8841133.2037.6639.6238.40
23.Ptaszyński Łukasz06Manta Warszawa Włochy2:29.1340932.5436.9938.3241.28
24.Dzięgielewski Jacek06Delfin Gdynia2:30.4739832.1737.2640.0441.00
25.Kulik Maksymilian06Kormoran Olsztyn2:30.5139831.7737.3741.3640.01
26.Ignar Szymon06Salmo Żory2:33.9037232.9138.2640.8741.86
27.Paradowski Michał06Słowianka Gorzów Wlkp.2:34.5836731.5338.3741.9842.70
28.Smętek Marek06MMKS Kędzierzyn-Koźle2:34.9836433.7439.1041.7940.35
29.Pawlaczyk Jakub06Manta Kochłowice Ruda Śl.2:38.2034234.0641.2641.6341.25
30.Westin Michał06Manta Warszawa Włochy2:43.3231134.6141.6043.2343.88
31.Szyra Robert06Aquatica Pawłowice2:54.9725337.3644.4747.2045.94


<< TOP >>
Konkurencja 32
18/7/2021 - 9:24
Dziewcząt, 100m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat56.75Korc AgataPOL???1/5/2001

Punkty: FINA 2021
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Bubnowicz Waleria06Orka Grudziądz59.61652A28.4831.13
2.Czubak Maria06IKS Konstancin59.90643A28.7731.13
3.Walczak Barbara06G-8 Bielany Warszawa1:00.01639A28.7531.26
4.Łysakowska Karina06Piątka Konstantynów Ł.1:00.06638A29.0830.98
5.Król Gabriela06Wisła Puławy1:00.19634A29.1631.03
6.Janaszek-Seydlitz Zofia06GIM 92 Ursynów Warszawa1:00.35629A28.6631.69
7.Czubik Marta06G-8 Bielany Warszawa1:00.70618A29.2631.44
8.Olko Zuzanna06Siódemka Gdynia1:00.72617A28.7731.95
9.Nogaj Alicja06Włókniarz 1925 Kalisz1:00.80615B28.4932.31
10.Górlicka Weronika06Wodnik Radom1:00.88612B28.8931.99
11.Lojewski Adrianna06GIM 92 Ursynów Warszawa1:00.93611B28.2632.67
12.Kolańczyk Wiktoria06Warta Poznań1:00.97610B29.3431.63
13.Chodorowska Lena06Atol Oleśnica1:01.02608B28.9932.03
14.Mose Sara06Sinnet Club Warszawa1:01.20603B28.2232.98
15.Adamczyk Karolina06Jedynka Ożarów Maz.1:01.30600B29.6031.70
Chłąd Zuzanna06MOS Opole1:01.30600B29.5231.78
17.Staroń Aniela06G-8 Bielany Warszawa1:01.39597R29.2932.10
18.Trojanowska Julia06STP Nowy Sącz1:01.44596R29.2932.15
19.Próba Oliwia06G-8 Bielany Warszawa1:01.6658929.1532.51
20.Jasińska Michalina06Olimpijczyk Tomaszów Maz.1:01.8358429.7432.09
21.Grela Amelia06TP Zielona Góra1:01.9458129.8132.13
22.Lipowska Nadia06Nawa Skierniewice1:02.1657529.7232.44
23.Filipczak Nikola06Swimland Olsztyn1:02.4956629.4133.08
24.Musiał Maja06Słowianka Gorzów Wlkp.1:02.5056629.6832.82
25.Pityńska Klara06Śląsk Wrocław1:02.7056029.6033.10
26.Jagodzińska Klaudia06G-8 Bielany Warszawa1:02.7555928.8133.94
27.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św.1:02.79558
28.Maciak Julia06Muszelka Warszawa1:03.0755130.1932.88
29.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św.1:03.2454630.1233.12
30.Świdnicka Kamila06Neptun Świdnica1:03.2954530.9032.39
31.Rytter Paula06TP Zielona Góra1:03.3254430.0633.26
32.Januszke Marcelina06Słowianka Gorzów Wlkp.1:03.4554130.2133.24
33.Siek Zuzanna06Wodnik Radom1:03.5853730.0533.53
34.Mikołajczak Malwina06Warta Poznań1:03.6353629.5634.07
35.Kołodziejska Stefania06Delfin Gdynia1:03.6653530.2933.37
36.Permus Aleksandra06Solne Miasto Wieliczka1:03.8253129.7634.06
37.Szwabińśka Alicja06Torpeda Oleśnica1:03.8753030.3333.54
38.Adamczyk Katarzyna06SKS 137 Delfin Łódź1:03.9552831.0032.95
39.Konewko Aleksandra06Polonia Warszawa1:04.1652330.6833.48
40.Shevhenko Daria06Juvenia Wrocław1:04.2452131.1233.12
41.Wiszniewska Zuzanna06MOS Ełk1:04.4151730.3534.06
42.Furmaniak Oliwia06Trójka Łódź1:04.7251030.9133.81
43.Kędziora Vanessa06MOSM Tychy1:04.8250730.3934.43
44.Sławińska Olivia06Manta Jelcz-Laskowice1:05.0050330.9234.08
45.Biernat Liwia06Delfin Krapkowice1:05.0250331.6633.36
46.Gawlik Jagoda06Górnik Sosnowiec1:05.1450031.8133.33
47.Dukowska Anna06Olimpijczyk Aleksandrów Ł.1:05.1849931.0634.12
48.Rutkowska Michalina06Swim Płock1:05.1949930.9234.27
49.Jarzewicz Klaudia06Warszawianka- Wodny Park W-wa1:05.2749731.4933.78
50.Ciach Maja06GIM 92 Ursynów Warszawa1:05.2949631.0334.26
51.Ażgin Marta06Neptun Gdańsk1:05.4449330.6234.82
Podpora Marta06Wawer Warszawa1:05.4449331.3834.06
53.Muras Oliwia06UKS 307 Warszawa1:05.5049231.0834.42
54.Moczyło Kaja06Jedynka Solex Lębork1:05.5449131.8533.69
55.Zawada Nikola06Kapry-Armexim Pruszków1:05.6848831.5434.14
56.Białożyt Dagmara06Delfin Cieszyn1:05.6948731.6834.01
57.Nowak Wiktoria06MOSM Tychy1:05.7448631.7334.01
58.Szczepaniak Marta06Koral Wrocław1:05.7748631.8833.89
59.Patan Marcelina06Znicz Koszalin1:05.9548231.1834.77
60.Pancerz Oliwia06Unia Oświęcim1:06.0248031.2134.81
61.Gagatek Natalia06Wodnik Siemianowice Śl.1:06.1647732.7233.44
62.Bawolska Liwia06Juvenia Wrocław1:06.2247631.3934.83
63.Terka Karolina06Atol Oleśnica1:06.5546931.8634.69
64.Magda Honorata06Delfin Gdynia1:06.7346531.3135.42
65.Pawlik Julia06G-8 Bielany Warszawa1:06.8346332.0634.77
66.Wyrwał Faustyna06Wodnik Siemianowice Śl.