"XIII Mistrzostwa Miasta Inowrocławia" Inowrocław, 16.10.2010 |
Konkurencja 1 16.10.10 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | BEREZA, Agata SZCZEPAŃSKA, Aleksandra STACHERA, Paulina | 00 97 98 | Mtkp Delfin Torun KP Delfin Inowrocław KORMORAN Olsztyn | 54.57 45.00 48.21 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | KOSECKA, Agnieszka PIETKA, Paulina MOSZCZYŃSKA, SANDRA KOZAKIEWICZ, Paulina LUTOBORSKA, ZUZANNA | 99 98 99 98 00 | UKS Siódemka Brodnica KORMORAN Olsztyn Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek Mks Sp 63 Bydgoszcz | 42.00 40.72 39.00 40.00 41.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | JACKOWSKA, WERONIKA STACHURA, LAURA ŻUK, Małgorzata SZCZYGIEŁ, Oliwia TOMKOWICZ, WIKTORIA WIESIOLEK, Karolina | 00 99 00 00 00 99 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica Mtkp Delfin Torun Muks Rekin Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn | 38.00 38.00 37.90 38.00 38.00 38.99 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SEMENIUK, Olga JANOWSKA, KAMILA URBAŃSKA, Joanna MIKOŁAJCZAK, OLIWIA CHABINOWSKA, Michalina ROSSA, Wiktoria | 98 99 97 99 98 98 | KP Delfin Inowrocław Osowa Góra Ukp Wodnik Włocławek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn | 37.00 36.00 33.50 35.00 36.66 37.15 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KIJEWSKA, Beata BORTKIEWICZ, Ada SIERADZKA, Wioletta PROCEK, Jagoda KAJKO, PAULA SIWEK, AGATA | 98 98 95 97 98 96 | UKS Siódemka Brodnica KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław KP Delfin Inowrocław Sp 65 - Tytan Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 33.00 32.50 32.00 32.00 33.00 33.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KASPROWICZ, AGATA DORNOWSKA, ADRIANNA MAŃCZAK, AGATA RODZIEWICZ, Ewa BARTOSZYŃSKA, Anna SZULC, Maja | 98 97 94 94 97 97 | Mks Sp 63 Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn Ukp Wodnik Włocławek UKS Siódemka Brodnica | 31.00 30.00 28.12 29.91 30.00 31.90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16.10.10 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
2 3 4 | CHRUŚCIŃSKI, Mateusz HEJMANOWSKI, SZYMON TYMKOWSKI, Wojciech | 00 00 00 | KP Delfin Inowrocław Ukp Wodnik Włocławek KP Delfin Inowrocław | 53.00 50.00 52.99 |
Seria 2 z 12 |
2 3 4 5 | MĄDEREK, Mateusz KOPERSKI, Bartosz GRZELAK, Kornel ŚRODOŃ, Wiktor | 98 96 99 00 | KP Delfin Inowrocław KP Delfin Inowrocław KP Delfin Inowrocław KP Delfin Inowrocław | 50.00 48.11 48.15 50.00 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | FELSKI, Andrzej GARDOŃ, Jan POLIWKO, Oskar SZCZERBICKI, Nicolas PAWELEC, Bartosz SCHMIDT, Damian | 99 97 98 96 98 97 | KP Delfin Inowrocław KP Delfin Inowrocław KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław Mtkp Delfin Torun KP Delfin Inowrocław | 47.53 47.11 46.65 47.00 47.39 48.00 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GRZEGORZEWSKI, Bartosz WIECIŃSKI, Andrzej KRÓLAK, Hubert BUTRYN, Bartek GRZEGORZEWSKI, Kamil BUTRYN, Mateusz | 98 00 99 95 97 99 | Ukp Wodnik Włocławek Mtkp Delfin Torun KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław Ukp Wodnik Włocławek KP Delfin Inowrocław | 45.00 41.33 40.07 41.06 45.00 45.45 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | GROBLEWSKI, Damian ORLEAŃCZYK, Wojtek ŻMUDZIEJEWSKI, Paweł HEIN, Henryk BANASZAK, Patryk SOBCZAK, ADRIAN | 97 99 00 99 00 00 | KP Delfin Inowrocław Mtkp Delfin Torun KP Delfin Inowrocław UKS Siódemka Brodnica MKP Toruńczyk Toruń Mks Sp 63 Bydgoszcz | 40.00 38.90 38.00 38.00 39.00 40.00 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | CIEŚLEWICZ, MACIEJ GERC, Jakub DYMOWSKI, Wiktor WUDNIAK, Jakub KULESZKO, Mikołaj SINITCHINE, Radoslaw | 99 98 95 00 98 98 | Mks Sp 63 Bydgoszcz Mtkp Delfin Torun KP Delfin Inowrocław KP Delfin Inowrocław Mtkp Delfin Torun KORMORAN Olsztyn | 37.00 36.40 36.00 36.00 36.80 37.27 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KAROLINA, Jankowska KRAWISZ, SZYMON MIĄŻALSKA, Kamila KALINOWSKI, Michał DEMBSKI, PATRYK PYTLIŃSKI, JAKUB | 96 98 96 00 99 00 | Posnania Poznań Sp 65 - Tytan Bydgoszcz Posnania Poznań Mtkp Delfin Torun Osowa Góra Mks Sp 63 Bydgoszcz | 35.50 35.00 34.36 34.57 35.00 36.00 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MARKOWSKI, DANIEL ZASADA, Marcin MALINOWSKI, Jêdrzej CHODAN, Alan DOBECKI, Jakub KLINIEWSKI, MICHAŁ | 98 99 97 98 99 99 | Mks Sp 63 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Mtkp Delfin Torun KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław Osowa Góra | 34.00 31.37 31.00 31.22 32.50 34.00 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MAŃCZAK, Błażej SZPOJANKOWSKI, Kacper PYTLIŃSKI, DAWID CZERWIŃSKI, PIOTR STUDZIŃSKI, Mikołaj MARCINKOWSKI, Borys | 98 98 96 97 94 99 | Delfin Gdynia KORMORAN Olsztyn Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Mtkp Delfin Torun | 31.00 30.53 29.50 30.00 31.00 31.00 |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SCHRAMM, Tomasz BAGROWSKI, Karol KAŹMIERCZAK, Miłosz WRZOS, Jacek GNIADKOWSKI, Maciej BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ | 94 96 97 94 96 96 | KP Delfin Inowrocław Mtkp Delfin Torun Mtkp Delfin Torun KP Delfin Inowrocław UKS Siódemka Brodnica Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 29.00 28.90 28.00 28.50 29.00 29.00 |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | POL, MICHAŁ SZADŁOWSKI, Mateusz DUDEK, MACIEJ KUTKOWSKI, Marcin JABŁOŃSKI, MATEUSZ KODYMOWSKI, Adam | 95 95 96 95 96 97 | Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Posnania Poznań Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek | 28.00 28.00 27.00 27.90 28.00 28.00 |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KUTKOWSKI, Michał MATŁOKA, Łukasz CIĘŻKI, BARTOSZ SZCZUKOWSKI, Michał NOWICKI, MATEUSZ FALEŃCZYK, MICHAŁ | 95 95 94 95 94 94 | Posnania Poznań KP Delfin Inowrocław Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz | 26.80 26.30 26.00 26.17 26.70 27.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 16.10.10 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | WIECIŃSKA, Anna MYTLEWSKA, OLIWIA JACKOWSKA, WERONIKA WĄWOŹNA, Marta KARCZEWSKA, DARIA BEREZA, Agata | 00 99 00 99 99 00 | Mtkp Delfin Torun Mks Sp 63 Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Mtkp Delfin Torun Osowa Góra Mtkp Delfin Torun | 48.54 39.00 39.00 39.00 41.00 50.39 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SŁUPEK, ROKSANA BOŻEJEWICZ, Katarzyna KOWALSKA, MONIKA PIĘTA, Weronika PIOTROWSKA, KLAUDIA STRZELECKA, Gabriela | 99 97 97 96 98 98 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica Sp 65 - Tytan Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek | 38.00 35.00 33.00 34.00 36.00 38.80 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | STACHOWICZ, PATRYCJA WORONIECKA, DOMINIKA MATUSIAK, Dominika BAKUNIAK, HANNA NOWAK, ROKSANA KWIATKOWSKA, Aleksandra | 97 96 97 96 96 98 | Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica | 32.00 32.00 30.70 31.00 32.00 32.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 16.10.10 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 5 | ŚLUFIŃSKI, Franciszek TRACZEWSKI, Jakub KRUKOWSKI, DOMINIK DYMOWSKI, Wiktor | 00 99 98 95 | KP Delfin Wloclawek KORMORAN Olsztyn Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław | 45.00 37.62 38.00 54.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SCHRAMM, Tomasz JAGODZIŃSKI, OSKAR SZPUCHA, KONRAD GRELA, TOMASZ SMOK, Witold SZCZEPAŃSKI, KACPER | 94 98 99 98 97 99 | KP Delfin Inowrocław Sp 65 - Tytan Bydgoszcz Osowa Góra Mks Sp 63 Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek Muks Rekin Bydgoszcz | 35.00 34.00 33.00 33.00 34.00 36.50 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | RUCIŃSKI, Konrad MALAK, ARTUR BIELA, KAMIL GRZYBEK, Bartosz ŻURAWICZ, MATEUSZ STRACHOTA, Mateusz | 97 96 96 96 97 98 | KP Delfin Wloclawek Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Posnania Poznań Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn | 32.00 31.40 31.00 31.26 31.70 32.54 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | DROZD, Patryk WTULICH, Mariusz ROSIŃSKI, Sebastian CHMIELEWSKI, Miłosz FALEŃCZYK, MICHAŁ TRACZEWSKI, Jan | 96 95 95 95 94 97 | KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn UKS Siódemka Brodnica Ukp Wodnik Włocławek Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn | 30.02 29.16 29.00 29.00 29.60 30.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 16.10.10 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
2 3 4 | LUTOBORSKA, ZUZANNA JOST, Daria KOZAKIEWICZ, Paulina | 00 99 98 | Mks Sp 63 Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn Ukp Wodnik Włocławek | 48.00 43.57 44.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | ADAMOWICZ, Adrianna SIWEK, AGATA MARCINIAK, Sara TKACZUK, Magdalena KOZŁOWSKA, Sandra PIOTROWSKA, ANNA | 98 96 98 96 99 99 | KORMORAN Olsztyn Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Osowa Góra KORMORAN Olsztyn Ukp Wodnik Włocławek Osowa Góra | 38.18 36.00 35.01 35.67 38.00 40.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | CUPRYŚ, Joanna RYCZAK, MAJA MAŃCZAK, AGATA PAWŁOWSKA, MARTA NASKRĘT, AGATA BARTOSZYŃSKA, Anna | 97 96 94 96 98 97 | KP Delfin Wloclawek Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek | 34.00 31.50 31.00 31.00 34.00 35.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 16.10.10 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | GRZELAK, Kornel POLIWKO, Oskar GARDOŃ, Jan | 99 98 97 | KP Delfin Inowrocław KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław | 54.18 50.89 51.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | HOPEL, JAN GRZEGORZEWSKI, Bartosz BUTRYN, Bartek DOBECKI, Mikołaj SOBCZAK, ADRIAN | 99 98 95 00 00 | Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek KP Delfin Inowrocław KP Delfin Inowrocław Mks Sp 63 Bydgoszcz | 50.00 47.00 43.87 46.00 48.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KOSTOWSKI, Michał GAPSKI, DOMINIK POPŁAWSKI, Łukasz KAROLINA, Jankowska KOWALEWSKI, Julian KULESZKO, Mikołaj | 99 99 97 96 99 98 | KORMORAN Olsztyn Mks Sp 63 Bydgoszcz Ukp Wodnik Włocławek Posnania Poznań KORMORAN Olsztyn Mtkp Delfin Torun | 43.15 40.00 39.00 39.98 41.20 43.60 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | CHRUŚCICKI, ŁUKASZ DYCH, BARTŁOMIEJ DRAPIEWSKI, PATRYTK KABUŁA, KACPER SAMOJŁOWICZ, Mikolaj GRYMUZA, Szymon | 99 99 98 99 98 96 | Mks Sp 63 Bydgoszcz Osowa Góra Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Osowa Góra KORMORAN Olsztyn Ukp Wodnik Włocławek | 39.00 38.00 38.00 38.00 38.07 39.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | LEWANDOWSKI, Jakub MIELNIK, Daniel MISIAK, Michal JARASZKIEWICZ, Bartosz JARASZKIEWICZ, Piotr SZMIT, Kacper | 97 98 97 96 98 97 | Mtkp Delfin Torun KORMORAN Olsztyn KP Delfin Wloclawek Posnania Poznań Posnania Poznań KORMORAN Olsztyn | 36.00 33.52 31.00 31.87 35.00 36.15 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KRASICKI, ARTUR SZMIT, Blazej POLEWKA, Tomek ŚLÓSAREK, FILIP TYLL, Tomasz KRZEWIŃSKI, PATRYK | 95 94 94 95 95 96 | Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn Uks Ruch Grudziądz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Posnania Poznań Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 30.20 29.15 26.90 28.00 29.96 31.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 16.10.10 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | GORALSKA, Marta WIECIŃSKA, Anna DRABIKOWSKA, Karolina | 98 00 99 | KORMORAN Olsztyn Mtkp Delfin Torun KP Delfin Inowrocław | NT 57.46 1:03.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | OSIŃSKA, Paulina CAKALA, Olga DROŻ, KATARZYNA PIETKA, Paulina SZYMAŃSKA, Wiktoria STACHERA, Paulina | 99 98 99 98 00 98 | KP Delfin Inowrocław KORMORAN Olsztyn Mks Sp 63 Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław KORMORAN Olsztyn | 52.19 50.50 49.00 49.67 50.90 53.01 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WIELEWSKA, ALICJA MIKICIUK, Julia PIEKARSKA, Marta GOSZCZYCKA, Karolina MACIEJEWSKA, PAULINA MĄKA, MILENA | 99 99 98 99 00 00 | Osowa Góra KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn Mks Sp 63 Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz | 49.00 47.36 45.54 46.11 48.00 49.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKA, Karolina GRZELLA, PAULINA KOCOŃ, MARCELINA RYCZAK, JULIA ZALEWSKA, KLARA STACHURA, LAURA | 98 99 98 99 99 99 | UKS Siódemka Brodnica Mks Sp 63 Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz | 44.80 44.00 43.00 44.00 44.00 45.00 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PIWKO, DOMINIKA CIUPA, ALEKSANDRA LEWANDOWSKA, Paulina CHRUBCZYŃSKA, Adrianna JESIONOWSKA, Julia BARANOWSKA, KINGA | 98 96 97 97 98 96 | Mks Sp 63 Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica KP Delfin Inowrocław UKS Siódemka Brodnica Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz | 40.00 39.00 38.82 38.96 39.20 40.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | POZORSKA, AGATA STANKIEWICZ, Marzena OTREMBA, Justyna CIEŚLAK, Katarzyna KASPROWICZ, Katarzyna GULCZYŃSKA, MARTYNA | 94 95 95 94 97 98 | Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn Mtkp Delfin Torun Posnania Poznań KP Delfin Wloclawek Muks Rekin Bydgoszcz | 38.00 36.78 34.00 34.90 37.00 38.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 16.10.10 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
2 3 4 5 | SCHMIDT, Damian MĄDEREK, Mateusz WIECIŃSKI, Andrzej HEJMANOWSKI, SZYMON | 97 98 00 00 | KP Delfin Inowrocław KP Delfin Inowrocław Mtkp Delfin Torun Ukp Wodnik Włocławek | 58.00 56.01 57.22 59.00 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | ŻMUDZIEJEWSKI, Paweł SUJKOWSKI, Mateusz GRZEGORZEWSKI, Kamil KOMAR, Robert GARDOŃ, Jan ROBACZYŃSKI, JAKUB | 00 99 97 98 97 00 | KP Delfin Inowrocław Osowa Góra Ukp Wodnik Włocławek KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław Ukp Wodnik Włocławek | 52.00 49.00 48.00 48.78 51.00 56.00 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | NOWICKI, JAKUB ŚLUFIŃSKI, Aleksander CHRUŚCICKI, ŁUKASZ NOWIŃSKI, MICHAŁ GERC, Jakub BOBORYK, Jacek | 00 99 99 99 98 99 | Osowa Góra KP Delfin Wloclawek Mks Sp 63 Bydgoszcz Osowa Góra Mtkp Delfin Torun KORMORAN Olsztyn | 46.00 44.00 42.00 43.00 45.00 47.14 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WINIATOWSKI, PATRYK KUBACKI, JAKUB ZBUTOWICZ, Karol RUDNICKI, Maciej BODZIOCH, ANDRZEJ KWIATKOWSKI, Kacper | 99 98 98 95 98 00 | Mks Sp 63 Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław Mks Sp 63 Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica | 41.00 40.00 39.42 40.00 41.00 42.00 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | WIECZOREK, MATEUSZ MRÓZ, JAKUB RUSZTYK, Jakub STARUCH, Jan KOZIOLEK, Bartosz OSIŃSKI, Adrian | 97 97 97 97 98 97 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn Mtkp Delfin Torun | 38.00 37.30 37.00 37.19 37.77 38.00 |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | CHWOJKA, Kacper PŁACHTA, Emil MALAK, ARTUR MARCINIAK, Konrad SZYMAŃSKI, Mateusz PIEKARSKI, MATEUSZ | 97 96 96 95 96 94 | KP Delfin Wloclawek KORMORAN Olsztyn Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Posnania Poznań KP Delfin Wloclawek Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz | 35.90 34.81 34.20 34.50 34.90 36.50 |
Seria 7 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SMEJA, PATRYK MORAWSKI, KRZYSZTOF RYKOWSKI, Piotr SMEJA, SŁAWOMIR MATŁOKA, Łukasz PIETRZAK, DAWID | 95 94 94 94 95 97 | Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Posnania Poznań Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz | 33.00 32.00 31.24 31.50 33.00 34.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16.10.10 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | KOSECKA, Agnieszka MOSZCZYŃSKA, SANDRA SZCZEPAŃSKA, Aleksandra | 99 99 97 | UKS Siódemka Brodnica Ukp Wodnik Włocławek KP Delfin Inowrocław | 1:42.00 1:36.00 1:40.00 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | CHABINOWSKA, Michalina ROSSA, Wiktoria PROKOPIUK, PAULA SMOŁA, Monika JOST, Daria WIESIOLEK, Karolina | 98 98 99 99 99 99 | KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn Osowa Góra Mtkp Delfin Torun KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn | 1:30.16 1:27.84 1:27.00 1:27.34 1:29.22 1:30.64 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | SZCZYGIEŁ, Oliwia JANOWSKA, KAMILA MASLANIK, Magdalena ŻUK, Małgorzata POPIS, Gabriela DYMERSKA, Paulina | 00 99 98 00 98 99 | Mtkp Delfin Torun Osowa Góra KORMORAN Olsztyn UKS Siódemka Brodnica KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn | 1:25.00 1:23.00 1:20.13 1:22.00 1:23.26 1:25.94 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PIETRZAK, PATRYCJA KIJEWSKA, Beata STECKIEWICZ, JULIA BORTKIEWICZ, Ada KAJKO, PAULA DYMERSKA, Wiktoria | 00 98 00 98 98 98 | Mks Sp 63 Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica Osowa Góra KORMORAN Olsztyn Sp 65 - Tytan Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn | 1:18.00 1:14.00 1:13.00 1:13.23 1:15.00 1:19.21 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | DĄBROWSKA, Alicja SATKOWSKA, Emilia KASPROWICZ, AGATA MARCINIAK, Sara JASTRZEBOWSKA, Karolina MIKOŁAJCZAK, OLIWIA | 99 98 98 98 98 99 | UKS Siódemka Brodnica Osowa Góra Mks Sp 63 Bydgoszcz Osowa Góra KORMORAN Olsztyn Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:12.00 1:11.00 1:09.00 1:10.75 1:11.51 1:12.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | PROCEK, Jagoda GÓRKA, Weronika WORONIECKA, DOMINIKA DORNOWSKA, ADRIANNA SIERADZKA, Wioletta SZULC, Maja | 97 96 96 97 95 97 | KP Delfin Inowrocław UKS Siódemka Brodnica Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław UKS Siódemka Brodnica | 1:08.00 1:05.00 1:04.00 1:04.00 1:06.00 1:08.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16.10.10 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
2 3 4 5 | ŚLUFIŃSKI, Franciszek BANASZAK, Patryk KALINOWSKI, Michał KRÓLAK, Hubert | 00 00 00 99 | KP Delfin Wloclawek MKP Toruńczyk Toruń Mtkp Delfin Torun KORMORAN Olsztyn | 1:30.00 1:26.00 1:29.44 1:30.14 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | HEIN, Henryk ORLEAŃCZYK, Wojtek RUCINSKI, Jakub WUDNIAK, Jakub ZAWISLAK, Filip KLINIEWSKI, MICHAŁ | 99 99 98 00 98 99 | UKS Siódemka Brodnica Mtkp Delfin Torun KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław KORMORAN Olsztyn Osowa Góra | 1:24.00 1:20.00 1:18.52 1:19.00 1:21.64 1:24.00 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KRUKOWSKI, DOMINIK MARKOWSKI, DANIEL MIĄŻALSKA, Kamila DOBECKI, Jakub SZATKOWSKI, SZYMON PYTLIŃSKI, JAKUB | 98 98 96 99 00 00 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz Posnania Poznań KP Delfin Inowrocław Osowa Góra Mks Sp 63 Bydgoszcz | 1:15.00 1:12.00 1:10.95 1:12.00 1:13.00 1:18.00 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SZPOJANKOWSKI, Kacper ROMANOWSKI, Kamil GIERSZEWSKI, JAN KAŹMIERCZAK, Miłosz NOWAK, KONRAD ZASADA, Marcin | 98 97 98 97 99 99 | KORMORAN Olsztyn Mtkp Delfin Torun Mks Sp 63 Bydgoszcz Mtkp Delfin Torun Osowa Góra KP Delfin Wloclawek | 1:07.37 1:07.00 1:05.00 1:05.00 1:07.00 1:09.40 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | STUDZIŃSKI, Mikołaj MACIEJEWSKI, Pawel GNIADKOWSKI, Maciej CZERWIŃSKI, PIOTR PYTLIŃSKI, DAWID WRZOS, Jacek | 94 97 96 97 96 94 | KP Delfin Inowrocław KORMORAN Olsztyn UKS Siódemka Brodnica Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław | 1:05.00 1:04.10 1:04.00 1:04.00 1:05.00 1:05.00 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ŻURAWICZ, MATEUSZ WRONKOWSKI, PAWEŁ DROZD, Patryk POL, MICHAŁ KODYMOWSKI, Adam BRĄŻKIEWICZ, BARTOSZ | 97 96 96 95 97 96 | Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz | 1:03.00 1:02.00 1:01.86 1:02.00 1:03.00 1:03.00 |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | DUDEK, MACIEJ SZADŁOWSKI, Mateusz KUTKOWSKI, Michał SZCZUKOWSKI, Michał GUBA, Adam KUTKOWSKI, Marcin | 96 95 95 95 96 95 | Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Posnania Poznań KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław Posnania Poznań | 1:00.30 1:00.00 59.50 59.80 1:00.00 1:00.60 |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | NOWICKI, MATEUSZ NIEMCZYK, TOMASZ PIETRZAK, DAWID CIĘŻKI, BARTOSZ JABŁOŃSKI, MATEUSZ KOWALSKI, Wojciech | 94 96 97 94 96 94 | Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn | 58.40 58.00 56.50 56.50 58.00 58.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16.10.10 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | KUŁAGOWSKA, Maria BOŻEJEWICZ, Katarzyna WĄWOŹNA, Marta | 00 97 99 | Mtkp Delfin Torun UKS Siódemka Brodnica Mtkp Delfin Torun | 1:40.54 1:20.00 1:40.00 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALSKA, MONIKA MATUSIAK, Dominika BAKUNIAK, HANNA RŻYSKA, Anna PIĘTA, Weronika GUS, JULIA | 97 97 96 96 96 99 | Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn UKS Siódemka Brodnica Osowa Góra | 1:16.00 1:13.00 1:10.00 1:10.07 1:14.30 1:17.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16.10.10 | Chłopców, 100m motylkowy | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
2 3 4 | SINITCHINE, Radoslaw SZCZEPAŃSKI, KACPER STRACHOTA, Mateusz | 98 99 98 | KORMORAN Olsztyn Muks Rekin Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn | 1:27.17 1:21.00 1:21.29 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 5 | ROSIŃSKI, Sebastian PŁACHTA, Emil GRZYBEK, Bartosz SZPUCHA, KONRAD | 95 96 96 99 | UKS Siódemka Brodnica KORMORAN Olsztyn Posnania Poznań Osowa Góra | 1:10.00 1:03.15 1:07.00 1:20.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 16.10.10 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 | DYMERSKA, Wiktoria POPIS, Gabriela SEMENIUK, Olga TOMKOWICZ, WIKTORIA KARCZEWSKA, DARIA | 98 98 98 00 99 | KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław Muks Rekin Bydgoszcz Osowa Góra | 1:35.26 1:33.85 1:30.00 1:33.00 1:34.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PROKOPIUK, PAULA MASLANIK, Magdalena MYTLEWSKA, OLIWIA KUŁAGOWSKA, Maria GOZDZIEJEWSKA, Urszula STRZELECKA, Gabriela | 99 98 99 00 98 98 | Osowa Góra KORMORAN Olsztyn Mks Sp 63 Bydgoszcz Mtkp Delfin Torun KORMORAN Olsztyn Ukp Wodnik Włocławek | 1:29.00 1:27.67 1:26.00 1:27.32 1:28.88 1:30.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | PIOTROWSKA, ANNA URBAŃSKA, Joanna SATKOWSKA, Emilia PIOTROWSKA, KLAUDIA ADAMOWICZ, Adrianna PIETRZAK, PATRYCJA | 99 97 98 98 98 00 | Osowa Góra Ukp Wodnik Włocławek Osowa Góra Sp 65 - Tytan Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn Mks Sp 63 Bydgoszcz | 1:24.00 1:23.00 1:20.00 1:21.00 1:23.78 1:24.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | SŁUPEK, ROKSANA STACHOWICZ, PATRYCJA PAWŁOWSKA, MARTA NASKRĘT, AGATA CUPRYŚ, Joanna TKACZUK, Magdalena | 99 97 96 98 97 96 | Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek KORMORAN Olsztyn | 1:14.00 1:13.00 1:08.00 1:11.67 1:13.00 1:16.29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 16.10.10 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
2 3 4 | SZMIT, Blazej DOBECKI, Mikołaj SAMOJŁOWICZ, Mikolaj | 94 00 98 | KORMORAN Olsztyn KP Delfin Inowrocław KORMORAN Olsztyn | NT 1:35.00 1:36.33 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 | KOWALEWSKI, Julian CIEŚLEWICZ, MACIEJ DYCH, BARTŁOMIEJ ZAWISLAK, Filip GAPSKI, DOMINIK | 99 99 99 98 99 | KORMORAN Olsztyn Mks Sp 63 Bydgoszcz Osowa Góra KORMORAN Olsztyn Mks Sp 63 Bydgoszcz | 1:34.32 1:32.00 1:26.00 1:30.16 1:32.00 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KABUŁA, KACPER KRAWISZ, SZYMON SZMIT, Kacper KROL, Bartosz DRAPIEWSKI, PATRYTK SZATKOWSKI, SZYMON | 99 98 97 98 98 00 | Osowa Góra Sp 65 - Tytan Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Osowa Góra | 1:23.00 1:20.00 1:18.69 1:19.86 1:22.00 1:23.00 |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | JAGODZIŃSKI, OSKAR BODZIOCH, ANDRZEJ MACIEJEWSKI, Pawel MIELNIK, Daniel LEWANDOWSKI, Jakub MAŃCZAK, Błażej | 98 98 97 98 97 98 | Sp 65 - Tytan Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn Mtkp Delfin Torun Delfin Gdynia | 1:15.00 1:15.00 1:14.02 1:14.67 1:15.00 1:15.50 |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GUBA, Adam WRONKOWSKI, PAWEŁ MISIAK, Michal JARASZKIEWICZ, Bartosz CHMIELEWSKI, Miłosz JARASZKIEWICZ, Piotr | 96 96 97 96 95 98 | KP Delfin Inowrocław Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek Posnania Poznań Ukp Wodnik Włocławek Posnania Poznań | 1:14.00 1:09.00 1:07.00 1:07.47 1:09.00 1:14.00 |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | WTULICH, Mariusz TYLL, Tomasz POLEWKA, Tomek KOWALSKI, Wojciech KRZEWIŃSKI, PATRYK KRASICKI, ARTUR | 95 95 94 94 96 95 | KORMORAN Olsztyn Posnania Poznań Uks Ruch Grudziądz KORMORAN Olsztyn Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz | 1:06.51 1:03.48 57.12 1:02.39 1:06.00 1:07.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 16.10.10 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | GORALSKA, Marta SMOŁA, Monika CAKALA, Olga | 98 99 98 | KORMORAN Olsztyn Mtkp Delfin Torun KORMORAN Olsztyn | NT 1:49.54 1:56.45 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKA, Wiktoria MACIEJEWSKA, PAULINA MIKICIUK, Julia WIELEWSKA, ALICJA DROŻ, KATARZYNA KUJAWSKA, Katarzyna | 00 00 99 99 99 00 | KP Delfin Inowrocław Mks Sp 63 Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn Osowa Góra Mks Sp 63 Bydgoszcz Mtkp Delfin Torun | 1:48.00 1:45.00 1:42.64 1:45.00 1:47.00 1:48.22 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MĄKA, MILENA OSIŃSKA, Paulina GRZELLA, PAULINA RYCZAK, JULIA KOCOŃ, MARCELINA GOSZCZYCKA, Karolina | 00 99 99 99 98 99 | Mks Sp 63 Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław Mks Sp 63 Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn | 1:40.00 1:39.00 1:38.00 1:38.00 1:39.00 1:41.48 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ZALEWSKA, KLARA PIEKARSKA, Marta GÓRKA, Weronika JESIONOWSKA, Julia KOZŁOWSKA, Sandra ZIELIŃSKA, Karolina | 99 98 96 98 99 98 | Mks Sp 63 Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn UKS Siódemka Brodnica UKS Siódemka Brodnica Ukp Wodnik Włocławek UKS Siódemka Brodnica | 1:37.00 1:34.12 1:27.00 1:28.00 1:36.00 1:37.70 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | CHRUBCZYŃSKA, Adrianna BARANOWSKA, KINGA CIEŚLAK, Katarzyna GULCZYŃSKA, MARTYNA KASPROWICZ, Katarzyna LEWANDOWSKA, Paulina | 97 96 94 98 97 97 | KP Delfin Inowrocław Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Posnania Poznań Muks Rekin Bydgoszcz KP Delfin Wloclawek UKS Siódemka Brodnica | 1:25.91 1:23.00 1:13.07 1:21.80 1:24.00 1:26.30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 16.10.10 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
2 3 4 | ROBACZYŃSKI, JAKUB BOBORYK, Jacek PAWELEC, Bartosz | 00 99 98 | Ukp Wodnik Włocławek KORMORAN Olsztyn Mtkp Delfin Torun | 2:00.00 1:42.70 1:53.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | TRACZEWSKI, Jakub ŚLUFIŃSKI, Aleksander KOMAR, Robert KWIATKOWSKI, Kacper NOWIŃSKI, MICHAŁ SUJKOWSKI, Mateusz | 99 99 98 00 99 99 | KORMORAN Olsztyn KP Delfin Wloclawek KORMORAN Olsztyn UKS Siódemka Brodnica Osowa Góra Osowa Góra | 1:37.11 1:36.00 1:35.26 1:36.00 1:37.00 1:40.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | GRELA, TOMASZ KUBACKI, JAKUB KOZIOLEK, Bartosz SMOK, Witold WINIATOWSKI, PATRYK KROL, Bartosz | 98 98 98 97 99 98 | Mks Sp 63 Bydgoszcz Mks Sp 63 Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn Ukp Wodnik Włocławek Mks Sp 63 Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn | 1:29.00 1:28.00 1:24.73 1:26.00 1:29.00 1:29.41 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | RUDNICKI, Maciej MRÓZ, JAKUB ZBUTOWICZ, Karol STARUCH, Jan CHWOJKA, Kacper PIEKARSKI, MATEUSZ | 95 97 98 97 97 94 | KP Delfin Inowrocław Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn KP Delfin Wloclawek Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz | 1:22.00 1:19.00 1:18.82 1:18.92 1:21.00 1:22.00 |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKI, Mateusz MARCINIAK, Konrad SMEJA, SŁAWOMIR RYKOWSKI, Piotr SMEJA, PATRYK RUSZTYK, Jakub | 96 95 94 94 95 97 | KP Delfin Wloclawek Posnania Poznań Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Posnania Poznań Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KP Delfin Inowrocław | 1:15.50 1:13.50 1:08.00 1:08.04 1:14.00 1:17.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 16.10.10 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 | KUJAWSKA, Katarzyna STECKIEWICZ, JULIA DĄBROWSKA, Alicja GOZDZIEJEWSKA, Urszula DYMERSKA, Paulina | 00 00 99 98 99 | Mtkp Delfin Torun Osowa Góra UKS Siódemka Brodnica KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn | 1:38.33 1:34.00 1:28.00 1:33.82 1:36.29 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | GUS, JULIA RŻYSKA, Anna NOWAK, ROKSANA KWIATKOWSKA, Aleksandra PIWKO, DOMINIKA JASTRZEBOWSKA, Karolina | 99 96 96 98 98 98 | Osowa Góra KORMORAN Olsztyn Muks "piêtnastka" Bydgoszcz UKS Siódemka Brodnica Mks Sp 63 Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn | 1:18.00 1:14.68 1:13.00 1:13.54 1:15.00 1:23.75 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | STANKIEWICZ, Marzena RYCZAK, MAJA POZORSKA, AGATA OTREMBA, Justyna CIUPA, ALEKSANDRA RODZIEWICZ, Ewa | 95 96 94 95 96 94 | KORMORAN Olsztyn Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Mtkp Delfin Torun Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn | 1:11.01 1:10.00 1:08.00 1:08.00 1:11.00 1:11.89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 16.10.10 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 16 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
2 3 4 | KOSTOWSKI, Michał RUCINSKI, Jakub DEMBSKI, PATRYK | 99 98 99 | KORMORAN Olsztyn KORMORAN Olsztyn Osowa Góra | 1:41.46 1:25.87 1:31.00 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 | GRYMUZA, Szymon POPŁAWSKI, Łukasz WIECZOREK, MATEUSZ NOWAK, KONRAD NOWICKI, JAKUB | 96 97 97 99 00 | Ukp Wodnik Włocławek Ukp Wodnik Włocławek Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Osowa Góra Osowa Góra | 1:23.00 1:20.00 1:18.00 1:19.00 1:21.00 |
Seria 3 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | CHODAN, Alan OSIŃSKI, Adrian ROMANOWSKI, Kamil GIERSZEWSKI, JAN MALINOWSKI, Jêdrzej MARCINKOWSKI, Borys | 98 97 97 98 97 99 | KORMORAN Olsztyn Mtkp Delfin Torun Mtkp Delfin Torun Mks Sp 63 Bydgoszcz Mtkp Delfin Torun Mtkp Delfin Torun | 1:16.28 1:14.00 1:12.00 1:14.00 1:15.00 1:17.00 |
Seria 4 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | BAGROWSKI, Karol NIEMCZYK, TOMASZ MORAWSKI, KRZYSZTOF ŚLÓSAREK, FILIP BIELA, KAMIL TRACZEWSKI, Jan | 96 96 94 95 96 97 | Mtkp Delfin Torun Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz Azs-Wsg-Astoria Bydgoszcz Muks "piêtnastka" Bydgoszcz KORMORAN Olsztyn | 1:10.00 1:06.00 59.00 1:04.00 1:09.00 1:10.29 |